Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Aniversar #10 ACS KING PONG" - Oradea - 11-12 mar

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • AmaTur: Turneu A "Aniversar #10 ACS KING PONG" - Oradea - 11-12 mar

    Turneu A

    "Aniversar #10 ACS KING PONG" - Oradea

    Data: 11/12 Martie 2023; SAMBATA/DUMINICA
    Localitatea: Oradea
    Locul de desfășurare: "King Pong" Oradea
    INDICAȚII DE ACCES:


    Categorii: HOBBY, AVANSATI, OPEN, ELITE

    Logistică: 12 mese, mingi ***40+ BUTTERFLY R40
    Numărul maxim de jucători: 36 H, 36 A, 36 O, 36 E;

    SE ASIGURĂ:
    - cafea, ceai, apa;
    - gustari

    Materiale de premiere:
    - Cupe, medalii și diplome la primele 3 locuri;

    Facilități: vestiar, sală cu aer conditionat;

    Taxă de participare:
    50 ron (adulți);
    25 ron (copii sub 14 ani);
    - persoanele cu dizabilități nu plătesc taxă de participare.
    -abonati clubului platesc 35 ron

    ÎNSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANȚILOR:
    - pe forum sau telefonic(SMS);
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;;
    - ultima retragere, fara penalizare JOI , 09.03.2023, ora 21:00(O, E) respectiv 10.03.2023 ora 21:00 (H+A);
    Retragerea jucatorilor inainte de termen: 0 puncte;
    Retragerea jucatorilor, de pe lista de asteptare, dupa termen: 0 puncte;
    Retragerea jucatorilor dupa termen (R): 2 puncte;
    Absenta nemotivata (N): 3 puncte.
    Se suspenda pe o perioada de trei luni jucatorul care acumuleaza minimum 6 puncte de penalizare.​


    Organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției!

    OPEN, SAMBATA, 11.03.2023

    - poate participa orice jucător cu MP intre 20 si 32.99
    Număr maxim de jucători: 36;
    Validare înscrieri: 8:45-9:45
    Ora de începere: 10:00

    ELITE, SAMBATA, 11.03.2023

    - poate participa orice jucător cu MP peste 33
    Număr maxim de jucători: 36;
    Validare înscrieri: 8:45-9:45
    Ora de începere: 10:00

    HOBBY, DUMINICA, 12.03.2023

    - poate participa orice jucător cu MP sub 9.99
    Număr maxim de jucători: 36;
    Validare înscrieri: 8:45-9:45
    Ora de începere: 10:00

    AVANSATI, DUMINICA, 12.03.2023

    - poate participa orice jucător cu MP intre 10 si 19.99
    Număr maxim de jucători: 36;
    Validare înscrieri: 8:45-9:45
    Ora de începere: 10:00


    SISTEM DE DESFĂȘURARE:
    - grupe de câte 5-6 jucători în funcție de MP aplicând regula șarpelui cu eventuale permutări pentru a evita mai mulți jucători din aceeași localitate (locul 1 nu se schimbă); se califică primii 4;
    - grupe superioare de 3-4;
    - tablou eliminatoriu de 8/16; ordinea favoriților (inclusiv pentru eventuale bye-uri) conform numărului de ordine al grupelor; plasarea pe tablou a locurilor 2 din grupe se face prin tragere la sorți, de către cei în cauză, din două urne (partea superioară și partea inferioară) astfel încât locurile 1 și 2 din grupe să nu se mai întâlnească decât, eventual, în finală;
    - se joacă finală mică.




    Pe langa cafea/ceai/apa/crantanele, care vor fi la dispozitia jucatorilor la sala,
    cine doreste pentru 10 RON suplimentar, poate servi o portie de SuperBogracs in conditii de restaurant la Csiki Sőröző, care este la 100 m de la sala.
    Doritorii vor mentiona la inscriere si vor primi un cupon (pret normal pentru aceasta mancare e 19 RON).
    Pe langa Bogracs la oferta, se poate comanda orice din meniul restaurantului, contra cost.

    https://www.facebook.com/berariacsikioradea




    In funcție de dinamica înscrierilor, pot avea loc modificări în sistemul de desfășurare a turneului si se va anunța acest lucru din timp.

    ORGANIZATOR:

    Club King Pong 0359 181 232










    Ultima editare de King Pong Oradea; 01.mar.2023, 20:19.
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

  • #2
    Vaida Sorin, Oradea, elite
    Halasz Peter, Oradea, elite
    Cavasdan Doru, Oradea, open
    Cheregi Nelu, Oradea, open
    Curpas Ioan, Oradea, open​
    In the practice of tolerance, one's enemy is the best teachers!
    Dalai Lama

    Comentariu


    • #3
      Inscrieri HOBBY (12.03.2023) - 17:40:36 - v5.3 / cls_2023-mar

      1. Dinescu Dan, Oradea, 3108 - 9,8 - H
      2. Drulea Petru, Jimbolia, 923 - 9,1 - H
      3. Popa Cristian Vasile, Cluj Napoca, 985 - 9,06 - H
      4. Baican Cristian, Cluj Napoca, 903 - 8,83 - H
      5. Birtalan Attila, Crasna, 958 - 8,8 - H
      6. Borla Nicolae, Cluj Napoca, 1040 - 7,83 - H
      7. Boitos Rodica, Oradea, 2075 - 7,6 - HF
      8. Berei Roland, Satu Mare, 3264 - 7,5 - H
      9. Opris Andrei, Zalau, 2276 - 7,07 - H
      10. Badescu Lucian, Oradea, 3428 - 6,7 - H
      11. Coltau Aurica, Salonta, 3429 - 6,7 - HF
      12. Seica Gheorghe, Oradea, 2153 - 6,33 - H
      13. Gherman Vlad, Timisoara, 1803 - 5,83 - H
      14. Blidarean David, Oradea, 3556 - 5,8 - H
      15. Cusmir Raul, Oradea, 3557 - 5,8 - H
      16. Hradszky Sebastian, Sannicolau Mare, 1857 - 5,48 - H
      17. Drulea Radu Vlad, Jimbolia, 2021 - 5,03 - H
      18. Rusu Bogdan, Cluj Napoca, 2251 - 4,93 - H
      19. Marian Marius, Oradea, 5003 - 0
      20. Cionca Sergiu, Oradea, 5004 - 0
      21. Sas Tege, Oradea, 5005 - 0
      22. Cocoi Razvan, Oradea, 5008 - 0
      23. Cojocaru Alexandru, Arad, 5009 - 0
      24. Merc Gabor, Oradea, 5010 - 0


      Gr.inferioara nr. 1 - HOBBY
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 DINESCU DAN - Oradea
      0-3
      2-3
      3-1
      3-0
      3-0
      3
      3
      2 BORLA NICOLAE - Cluj Napoca
      3-0
      1-3
      3-0
      3-1
      3-1
      4
      2
      3 OPRIS ANDREI - Zalau
      3-2
      3-1
      3-0
      3-1
      3-0
      5
      1
      4 HRADSZKY SEBASTIAN - Sannicolau Mare
      1-3
      0-3
      0-3
      3-0
      3-0
      2
      4
      5 DRULEA RADU VLAD - Jimbolia
      0-3
      1-3
      1-3
      0-3
      0-3
      0
      6 MERTZ GAVRIL - Oradea
      0-3
      1-3
      0-3
      0-3
      3-0
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 2 - HOBBY
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 DRULEA PETRU - Jimbolia
      3-0
      3-0
      3-0
      3-0
      2-3
      4
      2
      2 BOITOS RODICA - Oradea
      0-3
      1-3
      0-3
      3-2
      1-3
      1
      3 BADESCU LUCIAN - Oradea
      0-3
      3-1
      3-2
      3-0
      1-3
      3
      3
      4 CUSMIR RAUL - Oradea
      0-3
      3-0
      2-3
      3-0
      1-3
      2
      4
      5 RUSU BOGDAN - Cluj Napoca
      0-3
      2-3
      0-3
      0-3
      1-3
      0
      6 COJOCARU ALEXANDRU - Arad
      3-2
      3-1
      3-1
      3-1
      3-1
      5
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 3 - HOBBY
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 POPA CRISTIAN VASILE - Cluj Napoca
      3-0
      3-0
      3-1
      3-0
      3-0
      5
      1
      2 BEREI ROLAND - Satu Mare
      0-3
      0-3
      2-3
      1-3
      3-0
      1
      3 COLTAU AURICA - Salonta
      0-3
      3-0
      3-0
      3-0
      3-0
      4
      2
      4 BLIDAREAN DAVID - Oradea
      1-3
      3-2
      0-3
      3-1
      3-0
      3
      3
      5 MARIAN MARIUS - Oradea
      0-3
      3-1
      0-3
      1-3
      3-0
      2
      4
      6 COCOI RAZVAN - Oradea
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 4 - HOBBY
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 BAICAN CRISTIAN - Cluj Napoca
      1-3
      3-0
      1-3
      3-0
      3-0
      3
      3
      2 BIRTALAN ATTILA - Crasna
      3-1
      3-0
      3-1
      3-0
      3-0
      5
      1
      3 SEICA GHEORGHE - Oradea
      0-3
      0-3
      0-3
      3-1
      3-0
      2
      4
      4 GHERMAN VLAD - Timisoara
      3-1
      1-3
      3-0
      3-0
      3-0
      4
      2
      5 CIONCA SERGIU - Oradea
      0-3
      0-3
      1-3
      0-3
      3-0
      1
      6 SAS TEGE - Oradea
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      -


      Gr.superioara nr. 1 - HOBBY
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 OPRIS ANDREI - Zalau
      3-0
      3-1
      3-0
      3
      1
      2 GHERMAN VLAD - Timisoara
      0-3
      3-0
      3-0
      2
      2
      3 BLIDAREAN DAVID - Oradea
      1-3
      0-3
      2-3
      0
      4 CUSMIR RAUL - Oradea
      0-3
      0-3
      3-2
      1
      -
      Gr.superioara nr. 2 - HOBBY
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 COJOCARU ALEXANDRU - Arad
      1-3
      1-3
      0-3
      0
      2 BORLA NICOLAE - Cluj Napoca
      3-1
      0-3
      0-3
      1
      3 BAICAN CRISTIAN - Cluj Napoca
      3-1
      3-0
      3-2
      3
      1
      4 MARIAN MARIUS - Oradea
      3-0
      3-0
      2-3
      2
      2
      -
      Gr.superioara nr. 3 - HOBBY
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 POPA CRISTIAN VASILE - Cluj Napoca
      0-3
      3-2
      3-0
      2
      2
      2 DRULEA PETRU - Jimbolia
      3-0
      3-1
      3-0
      3
      1
      3 DINESCU DAN - Oradea
      2-3
      1-3
      0-3
      0
      4 SEICA GHEORGHE - Oradea
      0-3
      0-3
      3-0
      1
      -
      Gr.superioara nr. 4 - HOBBY
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 BIRTALAN ATTILA - Crasna
      3-1
      3-0
      3-0
      3
      1
      2 COLTAU AURICA - Salonta
      1-3
      3-2
      3-1
      2
      2
      3 BADESCU LUCIAN - Oradea
      0-3
      2-3
      3-1
      1
      4 HRADSZKY SEBASTIAN - Sannicolau Mare
      0-3
      1-3
      1-3
      0
      -
      Eliminatorii HOBBY

      1. Opris Andrei
      ------------------------- Opris Andrei 3-1
      8. Popa Cristian Vasile
      ----------------------------------- Opris Andrei 3-2
      5. Marian Marius
      ------------------------- Birtalan Attila 0-3
      4. Birtalan Attila
      -------------------------------------------------- Opris Andrei 3-0
      3. Drulea Petru
      ------------------------- Gherman Vlad 2-3
      6. Gherman Vlad
      ----------------------------------- Coltau Aurica 2-3
      7. Coltau Aurica
      ------------------------- Coltau Aurica 3-1
      2. Baican Cristian


      3rd place - HOBBY

      Birtalan Attila
      ------------------------- Birtalan Attila 3-0
      Gherman Vlad

      Clasament HOBBY

      1. Opris Andrei - Zalau
      2. Coltau Aurica - Salonta
      3. Birtalan Attila - Crasna
      4. Gherman Vlad - Timisoara
      5 -- 8
      Popa Cristian Vasile - Cluj Napoca
      Baican Cristian - Cluj Napoca
      Marian Marius - Oradea
      Drulea Petru - Jimbolia
      9 -- 12 1v gr.sup.
      Borla Nicolae - Cluj Napoca
      Badescu Lucian - Oradea
      Seica Gheorghe - Oradea
      Cusmir Raul - Oradea
      13 -- 16 0v gr.sup.
      Cojocaru Alexandru - Arad
      Dinescu Dan - Oradea
      Blidarean David - Oradea
      Hradszky Sebastian - Sannicolau Mare
      17 -- 20 1v gr.inf.
      Boitos Rodica - Oradea
      Berei Roland - Satu Mare
      Cionca Sergiu - Oradea
      Mertz Gavril - Oradea
      21 -- 24 0v gr.inf.
      Drulea Radu Vlad - Jimbolia
      Rusu Bogdan - Cluj Napoca
      Sas Tege - Oradea
      Cocoi Razvan - Oradea

      Inscrieri AVANSATI (12.03.2023) - 17:50:58 - v5.3 / cls_2023-mar

      1. Dusan Marcel, Arad, 306 - 19,85 - AW
      2. Bondar Leontin, Oradea, 4204 - 19,7 - A
      3. Kiss Attila, Crasna, 343 - 19,35 - A
      4. Kovacs Levente, Oradea, 444 - 19,14 - A
      5. Dobinda Alexandru, Arad, 342 - 19,11 - AW
      6. Konti Florin, Apahida, 479 - 19,04 - A
      7. Moldovan Andrei, Oradea, 480 - 19,02 - A
      8. Pascalau Cristian, Huedin, 533 - 17,86 - A
      9. Botas Constantin, Sannicolau Mare, 829 - 17,79 - A
      10. Roca Claudiu, Satu Mare, 726 - 17,58 - A
      11. Palfi Zsolt, Oradea, 1992 - 17,4 - A
      12. Chivaran Alin, Timisoara, 557 - 16,91 - A
      13. Sava Andrei, Cluj Napoca, 592 - 15,67 - A
      14. Handlery Viktor, Oradea, 1906 - 14,4 - A
      15. Varkonyi Amalia, Oradea, 1572 - 14,3 - AF
      16. Baidoc Sergiu, Zalau, 1183 - 13,82 - A
      17. Rusu Andrei, Cluj Napoca, 1506 - 13,4 - A
      18. Vidrut Ioan, Apahida, 802 - 13,29 - A
      19. Costea Claudiu, Negresti Oas, 861 - 12,98 - A
      20. Bara Radu Flaviu, Floresti, 1786 - 12,67 - A
      21. Marcu Florin Radu, Manasturu Romanesc, 1095 - 12,55 - A
      22. Szarvas Karoly, Satu Mare, 2324 - 10,8 - A
      23. Trip Darius, Oradea, 5001 - 11,8
      24. Balint Doru, Alesd, 5002 - 12,6
      25. Pal Albert, Satu Mare, 5004 - 0

      Gr.inferioara nr. 1 - AVANSATI
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 DUSAN MARCEL - Arad
      3-1
      3-0
      3-0
      2-3
      3
      1
      7
      2
      1
      2 ROCA CLAUDIU - Satu Mare
      1-3
      1-3
      3-1
      2-3
      1
      4
      3 PALFI ZSOLT - Oradea
      0-3
      3-1
      3-0
      3-1
      3
      2
      4
      -1
      1
      4 COSTEA CLAUDIU - Negresti Oas
      0-3
      1-3
      0-3
      0-3
      0
      5 BARA RADU FLAVIU - Floresti
      3-2
      3-2
      1-3
      3-0
      3
      3
      3
      -1
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 2 - AVANSATI
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 BONDAR LEONTIN - Oradea
      2-3
      2-3
      3-1
      3-0
      2
      3
      2 BOTAS CONSTANTIN - Sannicolau Mare
      3-2
      3-0
      3-2
      3-2
      4
      1
      3 HANDLERY VIKTOR - Oradea
      3-2
      0-3
      3-2
      3-2
      3
      2
      4 VIDRUT IOAN - Apahida
      1-3
      2-3
      2-3
      3-1
      1
      4
      5 MARCU FLORIN RADU - Manasturu Romanesc
      0-3
      2-3
      2-3
      1-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 3 - AVANSATI
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 KISS ATTILA - Crasna
      3-2
      1-3
      3-0
      3-1
      3
      2
      4
      0
      1
      2 PASCALAU CRISTIAN - Huedin
      2-3
      0-3
      1-3
      2-3
      0
      3 CHIVARAN ALIN - Timisoara
      3-1
      3-0
      3-1
      2-3
      3
      1
      6
      1
      1
      4 RUSU ANDREI - Cluj Napoca
      0-3
      3-1
      1-3
      1-3
      1
      4
      5 TRIP DARIUS - Oradea
      1-3
      3-2
      3-2
      3-1
      3
      3
      2
      -1
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 4 - AVANSATI
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 KOVACS LEVENTE - Oradea
      2-3
      2-3
      3-1
      3-0
      2
      2
      2 MOLDOVAN ANDREI - Oradea
      3-2
      3-1
      3-0
      3-0
      4
      1
      3 SAVA ANDREI - Cluj Napoca
      3-2
      1-3
      1-3
      0-3
      1
      4 BAIDOC SERGIU - Zalau
      1-3
      0-3
      3-1
      1-3
      1
      4
      5 SZARVAS KAROLY - Satu Mare
      0-3
      0-3
      3-0
      3-1
      2
      3
      -
      Gr.inferioara nr. 5 - AVANSATI
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 DOBINDA ALEXANDRU - Arad
      3-2
      3-0
      3-0
      0-3
      3
      2
      2 KONTI FLORIN - Apahida
      2-3
      3-2
      3-1
      0-3
      2
      3
      3 VARKONYI AMALIA - Oradea
      0-3
      2-3
      3-0
      0-3
      1
      4
      4 BALINT DORU - Alesd
      0-3
      1-3
      0-3
      0-3
      0
      5 PAL ALBERT - Satu Mare
      3-0
      3-0
      3-0
      3-0
      4
      1
      -

      Gr.superioara nr. 1 - AVANSATI
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 DUSAN MARCEL - Arad
      3-0
      3-0
      3-0
      3
      1
      2 KOVACS LEVENTE - Oradea
      0-3
      3-0
      3-0
      2
      2
      3 TRIP DARIUS - Oradea
      0-3
      0-3
      3-1
      1
      4 VIDRUT IOAN - Apahida
      0-3
      0-3
      1-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 2 - AVANSATI
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 BOTAS CONSTANTIN - Sannicolau Mare
      3-2
      3-1
      3-1
      3
      1
      2 DOBINDA ALEXANDRU - Arad
      2-3
      1-3
      2-3
      0
      3 SZARVAS KAROLY - Satu Mare
      1-3
      3-1
      3-0
      2
      2
      4 RUSU ANDREI - Cluj Napoca
      1-3
      3-2
      0-3
      1
      -
      Gr.superioara nr. 3 - AVANSATI
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 CHIVARAN ALIN - Timisoara
      3-2
      3-1
      3-0
      3
      1
      2 PALFI ZSOLT - Oradea
      2-3
      3-0
      3-2
      2
      2
      3 KONTI FLORIN - Apahida
      1-3
      0-3
      3-0
      1
      4 BAIDOC SERGIU - Zalau
      0-3
      2-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 4 - AVANSATI
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 MOLDOVAN ANDREI - Oradea
      3-1
      1-3
      3-0
      2
      2
      2 HANDLERY VIKTOR - Oradea
      1-3
      1-3
      3-1
      1
      3 BARA RADU FLAVIU - Floresti
      3-1
      3-1
      3-2
      3
      1
      4 VARKONYI AMALIA - Oradea
      0-3
      1-3
      2-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 5 - AVANSATI
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 PAL ALBERT - Satu Mare
      3-2
      3-2
      3-1
      3
      1
      2 KISS ATTILA - Crasna
      2-3
      2-3
      2-3
      0
      3 BONDAR LEONTIN - Oradea
      2-3
      3-2
      3-1
      2
      2
      4 ROCA CLAUDIU - Satu Mare
      1-3
      3-2
      1-3
      1
      -

      Eliminatorii AVANSATI

      1. Dusan Marcel
      ------------------------- Dusan Marcel 3-0
      16. Bye
      ----------------------------------- Szarvas Karoly 2-3
      9. Szarvas Karoly
      ------------------------- Szarvas Karoly 3-0
      8. Palfi Zsolt
      -------------------------------------------------- Szarvas Karoly 3-1
      5. Pal Albert
      ------------------------- Pal Albert 3-0
      12. Bye
      ----------------------------------- Bara Radu Flaviu 2-3
      13. Bye
      ------------------------- Bara Radu Flaviu 0-3
      4. Bara Radu Flaviu
      ----------------------------------------------------------------- Chivaran Alin 1-3
      3. Chivaran Alin
      ------------------------- Chivaran Alin 3-0
      14. Bye
      ----------------------------------- Chivaran Alin 3-2
      11. Bye
      ------------------------- Bondar Leontin 0-3
      6. Bondar Leontin
      -------------------------------------------------- Chivaran Alin 3-2
      7. Moldovan Andrei
      ------------------------- Moldovan Andrei 3-2
      10. Kovacs Levente
      ----------------------------------- Botas Constantin 2-3
      15. Bye
      ------------------------- Botas Constantin 0-3
      2. Botas Constantin

      3rd place - AVANSATI

      Bara Radu Flaviu
      ------------------------- Botas Constantin 1-3
      Botas Constantin

      Clasament AVANSATI

      1. Chivaran Alin - Timisoara
      2. Szarvas Karoly - Satu Mare
      3. Botas Constantin - Sannicolau Mare
      4. Bara Radu Flaviu - Floresti
      5 -- 8
      Bondar Leontin - Oradea
      Dusan Marcel - Arad
      Moldovan Andrei - Oradea
      Pal Albert - Satu Mare
      9 -- 10
      Palfi Zsolt - Oradea
      Kovacs Levente - Oradea
      11 -- 15 1v gr.sup.
      Konti Florin - Apahida
      Roca Claudiu - Satu Mare
      Handlery Viktor - Oradea
      Rusu Andrei - Cluj Napoca
      Trip Darius - Oradea
      16 -- 20 0v gr.sup.
      Kiss Attila - Crasna
      Dobinda Alexandru - Arad
      Varkonyi Amalia - Oradea
      Baidoc Sergiu - Zalau
      Vidrut Ioan - Apahida
      21 -- 1v gr.inf.
      Sava Andrei - Cluj Napoca
      22 -- 25 0v gr.inf.
      Pascalau Cristian - Huedin
      Costea Claudiu - Negresti Oas
      Marcu Florin Radu - Manasturu Romanesc
      Balint Doru - Alesd


      Inscrieri OPEN (11.03.2023) - 18:25:55 - v5.3 / cls_2023-mar

      1. Mihalescu Dinu, Timisoara, 220 - 32,54 - OW
      2. Husa Gelu, Zalau, 132 - 31,33 - OD
      3. Szalay Liviu, Oradea, 348 - 31,2 - OW
      4. Fritea Raul, Marghita, 1019 - 30 - O
      5. Fekete Istvan, Arad, 213 - 29,53 - OW
      6. Veres Francisc, Oravita, 584 - 29,34 - O
      7. Totos Ludovic, Marghita, 1120 - 29,3 - O
      8. Ceuca Gavrila, Satu Mare, 231 - 29,24 - O
      9. Cavasdan Doru, Oradea, 852 - 29,2 - O
      10. Bondar Octavian, Oradea, 4049 - 29,1 - O
      11. Volvovics Adrian, Oradea, 1471 - 28,8 - O
      12. Lup Silviu, Oradea, 741 - 28,38 - O
      13. Sarca Ovidiu, Marghita, 1071 - 27,5 - O
      14. Demian Daniel, Arad, 602 - 26,94 - O
      15. Tasedan Adrian, Arad, 417 - 26,88 - O
      16. Olah Remus, Arad, 851 - 26,33 - O
      17. Tatar Mihai, Simleu Silvaniei, 1041 - 26,03 - O
      18. Roatis Gheorghe, Oradea, 1235 - 24,9 - O
      19. Balaj Roland, Arad, 335 - 24,47 - O
      20. Dimeny Sanyi, Crasna, 1339 - 22,17 - O
      21. Fabian Wilhelm, Oradea, 1156 - 21,37 - OW
      22. Chiscan Bogdan, Arad, 1432 - 20,5 - O
      23. Curpas Ioan, Oradea, 1244 - 20,17 - OW
      24. Cheregi Nelu, Oradea, 963 - 17,8 - A
      25. Boros Mihaly, Crasna, 902 - 17,6 - A
      26. Popa Mircea, Brasov, 1151 - 17,1 - AW
      27. Buie Laurentiu, Arad, 656 - 15,09 - A
      28. Soki Viktor, Arad, 2341 - 15 - A
      29. Karácsonyi Emese, Oradea, 5002 - 0

      Gr.inferioara nr. 1 - OPEN
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 MIHALESCU DINU - Timisoara
      2-3
      3-2
      3-0
      3-1
      3
      2
      2 LUP SILVIU - Oradea
      3-2
      3-2
      2-3
      3-1
      3
      1
      3 SARCA OVIDIU - Marghita
      2-3
      2-3
      3-1
      3-0
      2
      3
      4 CHEREGI NELU - Oradea
      0-3
      3-2
      1-3
      3-0
      2
      4
      5 BUIE LAURENTIU - Arad
      1-3
      1-3
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 2 - OPEN
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 HUSA GELU - Zalau
      3-2
      3-2
      3-0
      3-1
      4
      1
      2 VOLVOVICS ADRIAN - Oradea
      2-3
      0-3
      0-3
      1-3
      0
      3 DEMIAN DANIEL - Arad
      2-3
      3-0
      3-1
      3-1
      3
      2
      4 CURPAS IOAN - Oradea
      0-3
      3-0
      1-3
      3-1
      2
      3
      5 POPA MIRCEA - Brasov
      1-3
      3-1
      1-3
      1-3
      1
      4
      -
      Gr.inferioara nr. 3 - OPEN
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 SZALAY LIVIU - Oradea
      3-2
      0-3
      0-3
      2-3
      1
      2 BONDAR OCTAVIAN - Oradea
      2-3
      3-2
      3-2
      3-0
      3
      1
      3 TASEDAN ADRIAN - Arad
      3-0
      2-3
      1-3
      3-0
      2
      3
      4 CHISCAN BOGDAN - Arad
      3-0
      2-3
      3-1
      3-0
      3
      2
      5 BOROS MIHALY - Crasna
      3-2
      0-3
      0-3
      0-3
      1
      4
      -
      Gr.inferioara nr. 4 - OPEN
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 FRITEA RAUL - Marghita
      2-3
      3-1
      3-0
      3-0
      3
      2
      2 CAVASDAN DORU - Oradea
      3-2
      3-0
      2-3
      3-2
      3
      1
      3 OLAH REMUS - Arad
      1-3
      0-3
      1-3
      0-3
      0
      4 FABIAN WILHELM - Oradea
      0-3
      3-2
      3-1
      2-3
      2
      4
      5 SOKI VIKTOR - Arad
      0-3
      2-3
      3-0
      3-2
      2
      3
      -
      Gr.inferioara nr. 5 - OPEN
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 FEKETE ISTVAN - Arad
      3-0
      3-1
      2-3
      3-0
      3
      2
      2 CEUCA GAVRILA - Satu Mare
      0-3
      2-3
      2-3
      3-0
      1
      4
      3 TATAR MIHAI - Simleu Silvaniei
      1-3
      3-2
      2-3
      3-0
      2
      3
      4 DIMENY SANYI - Crasna
      3-2
      3-2
      3-2
      3-0
      4
      1
      5 KARÁCSONYI EMESE - Oradea
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 6 - OPEN
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 VERES FRANCISC - Oravita
      3-0
      3-0
      3-2
      3
      1
      2 TOTOS LUDOVIC - Marghita
      0-3
      3-0
      3-1
      2
      2
      3 ROATIS GHEORGHE - Oradea
      0-3
      0-3
      1-3
      0
      4
      4 BALAJ ROLAND - Arad
      2-3
      1-3
      3-1
      1
      3
      5 -
      -
      Gr.superioara nr. 1 - OPEN
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 LUP SILVIU - Oradea
      3-0
      1-3
      1
      2
      2 SOKI VIKTOR - Arad
      0-3
      1-3
      0
      3 TATAR MIHAI - Simleu Silvaniei
      3-1
      3-1
      2
      1
      -
      Gr.superioara nr. 2 - OPEN
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 HUSA GELU - Zalau
      0-3
      0-3
      0
      2 TASEDAN ADRIAN - Arad
      3-0
      1-3
      1
      2
      3 BALAJ ROLAND - Arad
      3-0
      3-1
      2
      1
      -
      Gr.superioara nr. 3 - OPEN
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 BONDAR OCTAVIAN - Oradea
      3-1
      3-0
      2
      1
      2 CURPAS IOAN - Oradea
      1-3
      3-1
      1
      2
      3 ROATIS GHEORGHE - Oradea
      0-3
      1-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 4 - OPEN
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 CAVASDAN DORU - Oradea
      2-3
      1-3
      0
      2 SARCA OVIDIU - Marghita
      3-2
      2-3
      1
      2
      3 CEUCA GAVRILA - Satu Mare
      3-1
      3-2
      2
      1
      -
      Gr.superioara nr. 5 - OPEN
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 DIMENY SANYI - Crasna
      0-3
      1-3
      0
      2 MIHALESCU DINU - Timisoara
      3-0
      3-0
      2
      1
      3 FABIAN WILHELM - Oradea
      3-1
      0-3
      1
      2
      -
      Gr.superioara nr. 6 - OPEN
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 VERES FRANCISC - Oravita
      0-3
      1-3
      0
      2 DEMIAN DANIEL - Arad
      3-0
      3-1
      2
      1
      3 BOROS MIHALY - Crasna
      3-1
      1-3
      1
      2
      -
      Gr.superioara nr. 7 - OPEN
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 TOTOS LUDOVIC - Marghita
      3-0
      3-0
      2
      1
      2 CHISCAN BOGDAN - Arad
      0-3
      2-3
      0
      3 POPA MIRCEA - Brasov
      0-3
      3-2
      1
      2
      -
      Gr.superioara nr. 8 - OPEN
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 FEKETE ISTVAN - Arad
      1-3
      3-0
      1
      2
      2 FRITEA RAUL - Marghita
      3-1
      3-0
      2
      1
      3 CHEREGI NELU - Oradea
      0-3
      0-3
      0
      -
      Eliminatorii OPEN

      Eliminatorii OPEN

      1. Tatar Mihai
      ------------------------- Tatar Mihai 3-1
      16. Curpas Ioan
      ----------------------------------- Tatar Mihai 3-2
      9. Boros Mihaly
      ------------------------- Fritea Raul 1-3
      8. Fritea Raul
      -------------------------------------------------- Tasedan Adrian 2-3
      5. Mihalescu Dinu
      ------------------------- Mihalescu Dinu 3-0
      12. Popa Mircea
      ----------------------------------- Tasedan Adrian 0-3
      13. Tasedan Adrian
      ------------------------- Tasedan Adrian 3-1
      4. Ceuca Gavrila
      ----------------------------------------------------------------- Sarca Ovidiu 0-3
      3. Bondar Octavian
      ------------------------- Bondar Octavian 3-1
      14. Lup Silviu
      ----------------------------------- Bondar Octavian 3-1
      11. Fekete Istvan
      ------------------------- Fekete Istvan 3-1
      6. Demian Daniel
      -------------------------------------------------- Sarca Ovidiu 1-3
      7. Totos Ludovic
      ------------------------- Totos Ludovic 3-1
      10. Fabian Wilhelm
      ----------------------------------- Sarca Ovidiu 0-3
      15. Sarca Ovidiu
      ------------------------- Sarca Ovidiu 3-1
      2. Balaj Roland


      3rd place - OPEN

      Tatar Mihai
      ------------------------- Bondar Octavian 1-3
      Bondar Octavian

      Clasament OPEN

      Clasament OPEN

      1. Sarca Ovidiu - Marghita
      2. Tasedan Adrian - Arad
      3. Bondar Octavian - Oradea
      4. Tatar Mihai - Simleu Silvaniei
      5 -- 8
      Totos Ludovic - Marghita
      Mihalescu Dinu - Timisoara
      Fekete Istvan - Arad
      Fritea Raul - Marghita
      9 -- 16
      Balaj Roland - Arad
      Ceuca Gavrila - Satu Mare
      Lup Silviu - Oradea
      Curpas Ioan - Oradea
      Fabian Wilhelm - Oradea
      Popa Mircea - Brasov
      Demian Daniel - Arad
      Boros Mihaly - Crasna
      17 -- 24 0v gr.sup.
      Husa Gelu - Zalau
      Veres Francisc - Oravita
      Cavasdan Doru - Oradea
      Roatis Gheorghe - Oradea
      Dimeny Sanyi - Crasna
      Chiscan Bogdan - Arad
      Cheregi Nelu - Oradea
      Soki Viktor - Arad
      25 -- 1v gr.inf.
      Szalay Liviu - Oradea
      26 -- 29 0v gr.inf.
      Karácsonyi Emese - Oradea
      Volvovics Adrian - Oradea
      Olah Remus - Arad
      Buie Laurentiu - Arad




      Inscrieri ELITE (11.03.2023) - 18:27:52 - v5.3 / cls_2023-mar

      1. Avram Victor, Arad, 767 - 49,67 - E
      2. Roman Bogdan, Arad, 32 - 49,48 - E
      3. Gergely Anton, Oradea, 931 - 48,8 - E
      4. Jurje Alex Doru, Almasu Mare, 53 - 47,39 - EL
      5. Verdet Adrian, Timisoara, 9 - 46,32 - ELW
      6. Savu Cristian, Oradea, 20 - 44,68 - E
      7. Codau Vlad, Oradea, 322 - 41,08 - E
      8. Balogh Attila, Oradea, 139 - 40,98 - E
      9. Tic Ioan, Oradea, 89 - 40,64 - E
      10. Tailbot Francois, Oradea, 869 - 40,6 - E
      11. Halasz Peter, Oradea, 1130 - 40,4 - E
      12. Hamza Catalin, Satu Mare, 127 - 40,26 - E
      13. Irimia Sorin Jr, Cluj Napoca, 33 - 40,16 - E
      14. Kaposta Victor, Arad, 40 - 39,27 - E
      15. Frunza Alexandru, Timisoara, 59 - 38,38 - E
      16. Mirza Sorin, Arad, 1063 - 38,3 - E
      17. Grigore Alexandru, Campina, 45 - 37,98 - E
      18. Costea Constantin, Oradea, 1145 - 37,8 - E
      19. Craciun Calin, Oradea, 456 - 37,67 - E
      20. Pop Gabriel, Oradea, 1181 - 37,6 - E
      21. Jurescu Sorin, Timisoara, 55 - 37,43 - EW
      22. Vonhaz Stefan, Oradea, 886 - 37,25 - E
      23. Vaida Sorin, Oradea, 64 - 36,47 - EW
      24. Lacatis Ghita, Arad, 154 - 35,98 - E
      25. Leric David, Lipova, 173 - 35,27 - E
      26. Meszar Razvan, Arad, 1422 - 35 - E
      27. Merai Janos, Oradea, 1459 - 35 - E
      28. Sas Tibor, Oradea, 1200 - 34,8 - E
      29. Maxim Alexandru, Oradea, 229 - 34,74 - E
      30. Hancig Mircea, Timisoara, 75 - 34,01 - E
      31. Nagy Iosif, Arad, 311 - 33,67 - EW
      32. Tanc Florin, Oradea, 232 - 29,89 - O
      33. Cotca Dacian, Oradea, 2455 - 24,2 - O


      Gr.inferioara nr. 1 - ELITE
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 AVRAM VICTOR - Arad
      3-2
      3-2
      3-0
      3-0
      4
      1
      2 HAMZA CATALIN - Satu Mare
      2-3
      0-3
      3-2
      3-0
      2
      4
      0
      -2
      1
      3 IRIMIA SORIN JR - Cluj Napoca
      2-3
      3-0
      0-3
      3-1
      2
      3
      1
      0
      1
      4 VAIDA SORIN - Oradea
      0-3
      2-3
      3-0
      3-1
      2
      2
      1
      2
      1
      5 SAS TIBOR - Oradea
      0-3
      0-3
      1-3
      1-3
      0
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 2 - ELITE
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 ROMAN BOGDAN - Arad
      3-0
      3-1
      3-0
      3-0
      4
      1
      2 HALASZ PETER - Oradea
      0-3
      2-3
      3-1
      1-3
      1
      4
      3 KAPOSTA VICTOR - Arad
      1-3
      3-2
      3-2
      2-3
      2
      3
      4 JURESCU SORIN - Timisoara
      0-3
      1-3
      2-3
      3-1
      1
      5 MAXIM ALEXANDRU - Oradea
      0-3
      3-1
      3-2
      1-3
      2
      2
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 3 - ELITE
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 GERGELY ANTON - Oradea
      1-3
      3-2
      3-0
      3-0
      3-1
      4
      2
      2 TAILBOT FRANCOIS - Oradea
      3-1
      3-2
      3-0
      3-1
      3-0
      5
      1
      3 FRUNZA ALEXANDRU - Timisoara
      2-3
      2-3
      3-0
      3-2
      3-0
      3
      3
      4 POP GABRIEL - Oradea
      0-3
      0-3
      0-3
      3-0
      3-1
      2
      4
      5 MESZAR RAZVAN - Arad
      0-3
      1-3
      2-3
      0-3
      0-3
      0
      6 COTCA DACIAN - Oradea
      1-3
      0-3
      0-3
      1-3
      3-0
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 4 - ELITE
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 JURJE ALEX DORU - Almasu Mare
      3-1
      3-0
      3-0
      3-0
      3-1
      5
      1
      2 TIC IOAN - Oradea
      1-3
      3-1
      1-3
      3-0
      3-1
      3
      3
      3 MIRZA SORIN - Arad
      0-3
      1-3
      2-3
      0-3
      1-3
      0
      4 VONHAZ STEFAN - Oradea
      0-3
      3-1
      3-2
      3-0
      3-0
      4
      2
      5 LERIC DAVID - Lipova
      0-3
      0-3
      3-0
      0-3
      3-1
      2
      4
      6 HANCIG MIRCEA - Timisoara
      1-3
      1-3
      3-1
      0-3
      1-3
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 5 - ELITE
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 VERDET ADRIAN - Timisoara
      2-3
      3-0
      3-1
      2-3
      3-1
      3
      2
      5
      1
      1
      2 BALOGH ATTILA - Oradea
      3-2
      3-2
      3-1
      3-2
      2-3
      4
      1
      3 GRIGORE ALEXANDRU - Campina
      0-3
      2-3
      0-3
      1-3
      2-3
      0
      4 CRACIUN CALIN - Oradea
      1-3
      1-3
      3-0
      1-3
      3-0
      2
      5 LACATIS GHITA - Arad
      3-2
      2-3
      3-1
      3-1
      2-3
      3
      3
      3
      0
      1
      6 TANC FLORIN - Oradea
      1-3
      3-2
      3-2
      0-3
      3-2
      3
      4
      -2
      -1
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 6 - ELITE
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 SAVU CRISTIAN - Oradea
      3-0
      3-1
      3-0
      3-0
      4
      1
      2 CODAU VLAD - Oradea
      0-3
      3-1
      3-0
      3-1
      3
      2
      3 COSTEA CONSTANTIN - Oradea
      1-3
      1-3
      1-3
      3-2
      1
      -5
      -1
      1
      4 MERAI JANOS - Oradea
      0-3
      0-3
      3-1
      1-3
      1
      4
      -6
      0
      1
      5 NAGY IOSIF - Arad
      0-3
      1-3
      2-3
      3-1
      1
      3
      -4
      1
      1
      6 -
      -

      Gr.superioara nr. 1 - ELITE
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 AVRAM VICTOR - Arad
      1-3
      3-1
      1
      2
      0
      0
      1
      2 TIC IOAN - Oradea
      3-1
      2-3
      1
      1
      1
      1
      1
      3 LACATIS GHITA - Arad
      1-3
      3-2
      1
      -1
      -1
      1
      -
      Gr.superioara nr. 2 - ELITE
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 ROMAN BOGDAN - Arad
      3-2
      3-0
      2
      1
      2 FRUNZA ALEXANDRU - Timisoara
      2-3
      3-0
      1
      2
      3 NAGY IOSIF - Arad
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 3 - ELITE
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 TAILBOT FRANCOIS - Oradea
      3-2
      3-0
      2
      1
      2 KAPOSTA VICTOR - Arad
      2-3
      3-0
      1
      2
      3 MERAI JANOS - Oradea
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 4 - ELITE
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 JURJE ALEX DORU - Almasu Mare
      3-0
      3-1
      2
      1
      2 IRIMIA SORIN JR - Cluj Napoca
      0-3
      0-3
      0
      3 TANC FLORIN - Oradea
      1-3
      3-0
      1
      2
      -
      Gr.superioara nr. 5 - ELITE
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 BALOGH ATTILA - Oradea
      1-3
      3-0
      1
      1
      1
      1
      1
      2 VAIDA SORIN - Oradea
      3-1
      1-3
      1
      2
      0
      0
      1
      3 LERIC DAVID - Lipova
      0-3
      3-1
      1
      -1
      -1
      1
      -
      Gr.superioara nr. 6 - ELITE
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 SAVU CRISTIAN - Oradea
      3-1
      3-0
      2
      1
      2 MAXIM ALEXANDRU - Oradea
      1-3
      3-1
      1
      2
      3 POP GABRIEL - Oradea
      0-3
      1-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 7 - ELITE
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 CODAU VLAD - Oradea
      3-0
      1-3
      1
      1
      1
      1
      1
      2 GERGELY ANTON - Oradea
      0-3
      3-1
      1
      -1
      -1
      1
      3 HALASZ PETER - Oradea
      3-1
      1-3
      1
      2
      0
      0
      1
      -
      Gr.superioara nr. 8 - ELITE
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 VERDET ADRIAN - Timisoara
      2-3
      3-0
      1
      2
      2 VONHAZ STEFAN - Oradea
      3-2
      3-1
      2
      1
      3 HAMZA CATALIN - Satu Mare
      0-3
      1-3
      0
      -

      Eliminatorii ELITE

      1. Tic Ioan
      ------------------------- Tic Ioan 3-2
      16. Kaposta Victor
      ----------------------------------- Vonhaz Stefan 0-3
      9. Maxim Alexandru
      ------------------------- Vonhaz Stefan 1-3
      8. Vonhaz Stefan
      -------------------------------------------------- Jurje Alex Doru 2-3
      5. Balogh Attila
      ------------------------- Balogh Attila 3-0
      12. Halasz Peter
      ----------------------------------- Jurje Alex Doru 0-3
      13. Frunza Alexandru
      ------------------------- Jurje Alex Doru 0-3
      4. Jurje Alex Doru
      ----------------------------------------------------------------- Roman Bogdan 1-3
      3. Tailbot Francois
      ------------------------- Avram Victor 2-3
      14. Avram Victor
      ----------------------------------- Verdet Adrian 2-3
      11. Verdet Adrian
      ------------------------- Verdet Adrian 3-0
      6. Savu Cristian
      -------------------------------------------------- Roman Bogdan 1-3
      7. Codau Vlad
      ------------------------- Codau Vlad 3-2
      10. Vaida Sorin
      ----------------------------------- Roman Bogdan 2-3
      15. Tanc Florin
      ------------------------- Roman Bogdan 0-3
      2. Roman Bogdan


      3rd place - ELITE

      Vonhaz Stefan
      ------------------------- Verdet Adrian 1-3
      Verdet Adrian

      Clasament ELITE

      1. Roman Bogdan - Arad
      2. Jurje Alex Doru - Almasu Mare
      3. Verdet Adrian - Timisoara
      4. Vonhaz Stefan - Oradea
      5 -- 8
      Codau Vlad - Oradea
      Balogh Attila - Oradea
      Avram Victor - Arad
      Tic Ioan - Oradea
      9 -- 16
      Tanc Florin - Oradea
      Frunza Alexandru - Timisoara
      Savu Cristian - Oradea
      Maxim Alexandru - Oradea
      Vaida Sorin - Oradea
      Halasz Peter - Oradea
      Tailbot Francois - Oradea
      Kaposta Victor - Arad
      17 -- 19 1v gr.sup.
      Gergely Anton - Oradea
      Lacatis Ghita - Arad
      Leric David - Lipova
      20 -- 24 0v gr.sup.
      Hamza Catalin - Satu Mare
      Irimia Sorin Jr - Cluj Napoca
      Pop Gabriel - Oradea
      Merai Janos - Oradea
      Nagy Iosif - Arad
      25 -- 2v gr.inf.
      Craciun Calin - Oradea
      26 -- 29 1v gr.inf.
      Costea Constantin - Oradea
      Jurescu Sorin - Timisoara
      Hancig Mircea - Timisoara
      Cotca Dacian - Oradea
      30 -- 33 0v gr.inf.
      Mirza Sorin - Arad
      Grigore Alexandru - Campina
      Meszar Razvan - Arad
      Sas Tibor - Oradea
      Ultima editare de King Pong Oradea; 12.mar.2023, 17:52.
      Club King Pong Oradea
      www.kingpong.ro
      0359 181 232

      Comentariu


      • FlorinBN
        FlorinBN comentat
        Editarea unui comentariu
        ok

    • #4
      Szalay Liviu din Oradea la Open

      Comentariu


      • #5
        Cecan Vasile și Jichici Svetozar , Timișoara , open
        Blade : OSP Virtuoso AC (Rst)
        Fh : Xiom Omega VII Pro (2,0 mm) black
        Bh : Andro Rasanter R 42 (2,0 mm) green

        Comentariu


        • #6
          Pop Gabriel - Oradea - Elite

          Sent from my SM-S906B using Tapatalk

          Comentariu


          • #7
            Moldovan Andrei, Oradea, Avansati
            Maxim Alexandru, Oradea, Elite
            Club King Pong Oradea
            www.kingpong.ro
            0359 181 232

            Comentariu


            • #8
              Kovacs Levente, Oradea, Avansati
              Club King Pong Oradea
              www.kingpong.ro
              0359 181 232

              Comentariu


              • #9
                Gergely Anton, Oradea

                Comentariu


                • #10
                  Lacatis Ghita
                  Dumitru Florin
                  Arad-Elite
                  Tasedan Adrian
                  Balaj Roland
                  Fekete Istvan
                  Arad - Open

                  Comentariu


                  • #11
                    Roatis Gheorghe, Oradea, Open
                    Club King Pong Oradea
                    www.kingpong.ro
                    0359 181 232

                    Comentariu


                    • #12
                      Frunza Alexandru,Hancig Mircea,Timisoara Elite

                      Comentariu


                      • #13
                        Mihalescu Dinu - Timisoara- Open

                        Comentariu


                        • #14
                          Se înscriu
                          Boitos Rodica -Oradea HOBBY
                          Cavasdan Doru -Oradea OPEN
                          Lup Silviu - Oradea OPEN
                          Costea Constantin -Oradea ELITE​

                          Comentariu


                          • #15
                            Din Arad, Neamț Doru și Popescu Radu - open și Roman Bogdan - elite.

                            Comentariu


                            • #16
                              Tanc Florin, Oradea, elite
                              In the practice of tolerance, one's enemy is the best teachers!
                              Dalai Lama

                              Comentariu


                              • #17
                                Dusan Marcel si Dobinda Alexandru..Avansati..Arad

                                Comentariu


                                • #18
                                  Demian Daniel din Arad-Open.

                                  Comentariu


                                  • #19
                                    Buie Laurențiu din Arad - open.

                                    Comentariu


                                    • #20
                                      Rákosi Istvan-Satu Mare - avansati
                                      Kiss Attila-Crasna-avansati
                                      Birtalan Attila-Crasna-hobby

                                      Tapatalkkal küldve az én POCOPHONE F1 eszközömről

                                      Yasaka Sweden Extra - Yasaka Rakza 7 - Yasaka Rakza 7

                                      Comentariu


                                      • #21
                                        Matei Alin - Arad - Avansati,
                                        Herteg Dorinel - Arad - Open
                                        Orban Marius - Lugoj- Open,
                                        Orban Alexandru - Lugoj - Open
                                        ​​

                                        Comentariu


                                        • #22

                                          Vonhaz Stefan, Oradea, Elite
                                          Club King Pong Oradea
                                          www.kingpong.ro
                                          0359 181 232

                                          Comentariu


                                          • #23
                                            Seica Gheorghe, Oradea, Hobby
                                            Dinescu Dan, Oradea, Hobby
                                            Club King Pong Oradea
                                            www.kingpong.ro
                                            0359 181 232

                                            Comentariu


                                            • #24
                                              Ceuca Gavrilă, Satu Mare, open
                                              Hamza Cătălin, Satu Mare, elite

                                              Comentariu


                                              • #25
                                                Balogh Attila, Oradea, elite
                                                In the practice of tolerance, one's enemy is the best teachers!
                                                Dalai Lama

                                                Comentariu

                                                Procesare...
                                                X