Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cheile Grădiștei, 25-26 martie 2023, jud. Brașov

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • AmaTur: Turneu A+ Cheile Grădiștei, 25-26 martie 2023, jud. Brașov


    Turneul A+ Amatur Romania- Cheile Grădiștei- 25-26 martie 2023

    Locația: Cheile Grădiștei, jud. Brașov




    Categorii:
    1. Elite , 25.03.2023, 10 mese, grupe de 6, nr.participanti 56 + 4 wild card, ora incepere 9,00;
    2. Open , 25.03.2023, 10 mese, grupe de 6, nr.participanti 56 + 4 wild card, ora incepere 9,00;​

    1. Avansați , 26.03.2023, 12 mese, grupe de 6, nr.participanti 68 + 4 wild card, ora incepere 9,00;​
    2. Hobby, 26.03.2023, 8 mese, grupe de 6, nr.participanti 44 + 4 wild card, ora incepere 9,00;​

    Materialele de premiere:
    -locurile 1-3, cupă , medalie, diplomă

    Mingile Joola*** pentru ziua de sâmbătă, (Open/Elite) sunt oferite de Emi TT;
    Mingile Donic *** pentru ziua de duminică, (hobby/Avansați) sunt oferite de Gelu & Irina .

    Taxa de participare:

    TAXA:
    - 55 Lei adulții;
    - 30 lei copiii sub 14 ani;
    - 0 lei persoanele cu dizabilități;

    FACILITĂȚI:
    - vestiare;
    - grupuri sanitare;
    - dușuri;
    -apă 2 L

    Parcare cu plată, 20 lei /zi;

    Masa de pânz : se fac rezervări direct la restaurant Cheile Grădiștei. (de regulă înainte cu minim 24 ore).

    INSCRIEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: prioritate conform clasamentul lunii martie 2023, iar de la data de 18.03.2023 (ora 9,00) nu se mai ține cont de prioritatea din clasament, urcă pe lista principală cei de pe lista de așteptare.
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);

    RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    Ultima retragere fără penalizare:
    -Joi 23.03.2023 ora 21 pentru categoriile Elite si Open
    -Vineri 24.03.2023 ora 21 pentru categoriile Avansati si Hobby

    Regulament Amatur
    4.3.3 Penalizarea retragerilor
    - retragerea jucătorilor înainte de termen 0 puncte;
    - retragerea jucătorilor după termen (R) 2 puncte;
    - absență nemotivată (N) 3 puncte;
    Se suspendă pe o perioadă de trei luni jucătorul care acumulează minim 6 puncte de penalizare.​​

    Sistemul de joc:
    -grupe inferioare de 6,
    -grupe superioare de 4, se califica 2
    -tablou eliminatoriu generat automat;

    Cazare:
    Hotel Bucegi 360 lei/noapte ( 7 camere), parola: tenis de masă vezi hotel
    Hotel Sport 220 lei/noapte (20 camere), parola: tenis de masă vezi hotel

    Rezervările se fac la nr de tel. 0728315757 Andreea, urmate de plata în maxim 24 ore: cont Revolut 0728315757, cont BCR IBAN RO04 RNCB 0648 1267 6549 0001, deschis pe numele Mircea Andreea . În ordinul de plată menționați NUMELE si PRENUMELE persoanei beneficiare/ rezervare data de 24 si 25 martie 2023 sau una din zile 24, 25 care cuprinde noaptea în curs.


    Organizatori:
    -Alex Bondoc :0743 086 313
    -Gelu Vlădoiu: 0722 315 757


    Vă asteptăm cu drag!



    Hobby: Motoare si ski !
    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y


  • #2
    ISTORIC REZULTATE


    Inscrieri Elite (25.03.2023) - 09:27:35 - v5.3 / cls_2023-mar

    1. Iana Remus, Timisoara, 184 - 55,94 - EL
    2. Fratila Robert, Filipestii de Targ, 7 - 55,63 - E
    3. Mutrescu Eugen, Timisoara, 1 - 54,99 - EW
    4. Mocean Dan, Cluj Napoca, 4 - 54,98 - E
    5. Roman Iulian, Brasov, 269 - 54,08 - ELW - wildcard
    6. Durdun George, Bucuresti, 562 - 53,37 - E - wildcard
    7. Buzatu Vasile, Buftea, 48 - 50,67 - EW
    8. Roman Bogdan, Arad, 32 - 49,48 - E
    9. Farkas Gabor, Targu Mures, 19 - 48,36 - EDW
    10. Neagoe Costin, Bucuresti, 8 - 47,84 - E
    11. Jurje Alex Doru, Almasu Mare, 53 - 47,39 - EL
    12. Dinca Dorinel, Calarasi, 12 - 46,89 - EW
    13. Nistor Dorel, Bistrita, 54 - 46,85 - EL
    14. Verdet Adrian, Timisoara, 9 - 46,32 - ELW
    15. Retegan Cosmin, Plopeni, 17 - 45,54 - E
    16. Simion Boby, Cluj Napoca, 101 - 44,86 - ED
    17. Buhai Andrii, Stefanestii de Jos, 115 - 44,78 - E
    18. Savu Cristian, Oradea, 20 - 44,68 - E
    19. Govoreanu Florin, Cisnadie, 13 - 44,63 - EW
    20. Visan Daniel, Ploiesti, 14 - 44,34 - E
    21. Toma Florin, Pitesti, 37 - 44,29 - EW
    22. Moldovan Alexandru, Tarnaveni, 16 - 43,95 - E
    23. Tibirna Andrei, Iasi, 60 - 43,16 - E
    24. Toma Adrian, Sfantu Gheorghe, 38 - 43,08 - E
    25. Badea Mihai, Targoviste, 27 - 42,08 - E
    26. Daneliuc Gabi, Selimbar, 26 - 42,05 - EW
    27. Mican Nicolae, Dej, 30 - 41,72 - E
    28. Apian Florin, Bistrita, 35 - 41,31 - EW
    29. Parjol Rares, Cluj Napoca, 73 - 40,6 - E
    30. Totpal Marius, Busteni, 74 - 40,56 - E
    31. Toma Iulian, Braila, 62 - 40,25 - EW
    32. Irimia Sorin Jr, Cluj Napoca, 33 - 40,16 - E
    33. Soare Valentin, Valenii de Munte, 63 - 39,69 - EW
    34. Constantin Teodor, Bucuresti, 51 - 39,19 - E
    35. Miclos Andrei, Dej, 36 - 39,07 - E
    36. Ivan Sorin Ioan, Targoviste, 83 - 39,03 - E
    37. Popescu Apreotesei Mihai, Straoane, 47 - 38,64 - E
    38. Corbu Darius, Valenii de Munte, 39 - 38,61 - E
    39. Hutanu Alin, Brasov, 234 - 38,52 - E - wildcard
    40. Morosanu Vasile, Suceava, 65 - 38,42 - EW
    41. Mitrea Silviu, Navodari, 43 - 38,31 - EW
    42. Fratea Aurel, Constanta, 67 - 38,15 - EW
    43. Grigore Alexandru, Campina, 45 - 37,98 - E
    44. Georgescu Constantin, Orastie, 122 - 37,93 - E
    45. Dezso Lorand, Dej, 116 - 37,66 - E
    46. Jurescu Sorin, Timisoara, 55 - 37,43 - EW
    47. Cozma Catalin, Falticeni, 140 - 37,28 - EW
    48. Istrate Cristian, Bucuresti, 49 - 37,15 - EW
    49. Rojnita Sebastian, Bacau, 50 - 37,01 - E
    50. Grubacichi Marius, Timisoara, 131 - 36,85 - E
    51. Vaida Sorin, Oradea, 64 - 36,47 - EW
    52. Gheorghe Nicolae, Bucuresti, 57 - 36,31 - E
    53. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure, 125 - 36,16 - E
    54. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc, 68 - 35,99 - EW
    55. Catana Claudiu, Bucuresti, 61 - 35,65 - E
    56. Dranca David, Aiud, 133 - 35,58 - EJ
    57. Avram Nicolae, Nedelea, 90 - 35,15 - E
    58. Lazaroiu Adrian, Lucieni, 208 - 34,34 - EW - wildcard
    59. Mihaila Nicolae, Breaza, 141 - 34,17 - EW
    60. Hancig Mircea, Timisoara, 75 - 34,01 - E
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Pavunev Dan, Bucuresti, 214 - 39,46 - E
    2. Hagatis Andrei, Vatra Dornei, 225 - 44,1 - E
    3. Boteanu Nicu, Bucuresti, 244 - 33,83 - E
    4. Sencu Victor, Targoviste, 290 - 40,05 - E
    5. Persa Florin, Sfantu Gheorghe, 295 - 37,61 - E
    6. Szanto Lajos, Miercurea Ciuc, 299 - 35,34 - E
    7. Cruceru Sergiu, Targu Jiu, 303 - 50,7 - EW
    8. Ionascu Gabriel, Bucuresti, 326 - 38,02 - E
    9. Man Cristina, Targu Mures, 389 - 34,94 - EF
    10. Costache Rosioru Cristian, Timisoara, 452 - 42,35 - E
    11. Hurloi Vlad, Cluj Napoca, 462 - 47,85 - E
    12. Firu Marian, Vatra Dornei, 521 - 42,08 - E
    13. Gheorghe Nicu, Drobeta Tr Severin, 527 - 36,6 - EW
    14. Bejan Alexandru, Tecuci, 583 - 36,3 - E
    15. Galiu Mihai, Brasov, 586 - 40,07 - E
    16. Boru Lucian, Timisoara, 1023 - 36,9 - E
    17. Bobeico Igor, Iasi, 1249 - 43,5 - E
    18. Dinca Alexandru, Calarasi, 1309 - 40,2 - E
    19. Welker Ivan, Sfantu Gheorghe, 1413 - 40,65 - E
    20. Ene Dragos, Ploiesti, 1421 - 35 - E
    21. Tamas Vivien, Miercurea Ciuc, 1810 - 40,9 - ELF
    22. Pascal Igor, Moldova, 1895 - 36,5 - E
    23. Ciobanu Adrian, Brasov, 1078 - 28,9 - O
    24. Moldovan Horvath Csaba, Targu Mures, 10 - 49,66 - EL

    Gr.inferioara nr. 1 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 IANA REMUS - Timisoara
    3-1
    3-2
    3-1
    2-3
    3-0
    4
    1
    2 VISAN DANIEL - Ploiesti
    1-3
    3-2
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    2
    3 TOMA FLORIN - Pitesti
    2-3
    2-3
    3-0
    1-3
    3-0
    2
    4
    4 IRIMIA SORIN JR - Cluj Napoca
    1-3
    0-3
    0-3
    3-2
    1-3
    1
    5 MITREA SILVIU - Navodari
    3-2
    1-3
    3-1
    2-3
    3-2
    3
    3
    6 MIHAILA NICOLAE - Breaza
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    2-3
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 FRATILA ROBERT - Filipestii de Targ
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 GOVOREANU FLORIN - Cisnadie
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    3 MOLDOVAN ALEXANDRU - Tarnaveni
    0-3
    0-3
    3-0
    3-2
    1-3
    2
    3
    4 HUTANU ALIN - Brasov
    1-3
    0-3
    0-3
    3-1
    3-1
    2
    4
    5 FRATEA AUREL - Constanta
    0-3
    0-3
    2-3
    1-3
    3-0
    1
    6 HANCIG MIRCEA - Timisoara
    0-3
    0-3
    3-1
    1-3
    0-3
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 MUTRESCU EUGEN - Timisoara
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 SAVU CRISTIAN - Oradea
    0-3
    1-3
    3-1
    3-2
    3-1
    3
    3
    3 TIBIRNA ANDREI - Iasi
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-2
    4
    2
    4 CORBU DARIUS - Valenii de Munte
    0-3
    1-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    5 GRIGORE ALEXANDRU - Campina
    0-3
    2-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6 LAZAROIU ADRIAN - Lucieni
    0-3
    1-3
    2-3
    0-3
    3-0
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 MOCEAN DAN - Cluj Napoca
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 BUHAI ANDRII - Stefanestii de Jos
    1-3
    3-2
    2-3
    2-3
    3-0
    2
    3 TOMA ADRIAN - Sfantu Gheorghe
    0-3
    2-3
    3-2
    3-0
    3-1
    3
    2
    4 POPESCU APREOTESEI MIHAI - Straoane
    0-3
    3-2
    2-3
    3-0
    3-0
    3
    3
    5 GEORGESCU CONSTANTIN - Orastie
    0-3
    3-2
    0-3
    0-3
    3-1
    2
    4
    6 AVRAM NICOLAE - Nedelea
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 5 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 ROMAN IULIAN - Brasov
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 SIMION BOBY - Cluj Napoca
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    3 BADEA MIHAI - Targoviste
    0-3
    3-0
    2-3
    3-0
    3-0
    3
    2
    5
    2
    1
    4 MOROSANU VASILE - Suceava
    0-3
    3-0
    3-2
    2-3
    3-1
    3
    3
    2
    0
    1
    5 DEZSO LORAND - Dej
    0-3
    3-0
    0-3
    3-2
    3-2
    3
    4
    -1
    -2
    1
    6 CATANA CLAUDIU - Bucuresti
    0-3
    3-0
    0-3
    1-3
    2-3
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 6 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 DURDUN GEORGE - Bucuresti
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 RETEGAN COSMIN - Plopeni
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    3 APIAN FLORIN - Bistrita
    1-3
    0-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    3
    4 MICLOS ANDREI - Dej
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    3-2
    1
    4
    -9
    0
    1
    5 JURESCU SORIN - Timisoara
    0-3
    0-3
    1-3
    3-2
    2-3
    1
    -8
    0
    1
    6 DRANCA DAVID - Aiud
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    3-2
    1
    -9
    0
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 7 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 BUZATU VASILE - Buftea
    1-3
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    3
    2 VERDET ADRIAN - Timisoara
    3-1
    3-1
    2-3
    3-0
    3-0
    4
    1
    3 MICAN NICOLAE - Dej
    3-2
    1-3
    3-2
    3-2
    3-1
    4
    2
    4 CONSTANTIN TEODOR - Bucuresti
    0-3
    3-2
    2-3
    0-3
    2-3
    1
    5 COZMA CATALIN - Falticeni
    0-3
    0-3
    2-3
    3-0
    3-2
    2
    4
    6 LASZLO LEVENTE - Miercurea Ciuc
    0-3
    0-3
    1-3
    3-2
    2-3
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 8 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 ROMAN BOGDAN - Arad
    2-3
    3-1
    3-0
    2-3
    3-2
    3
    2
    2 NISTOR DOREL - Bistrita
    3-2
    3-0
    3-0
    3-2
    3-1
    5
    1
    3 DANELIUC GABI - Selimbar
    1-3
    0-3
    3-2
    3-2
    3-1
    3
    3
    4 SOARE VALENTIN - Valenii de Munte
    0-3
    0-3
    2-3
    3-0
    3-2
    2
    4
    5 ISTRATE CRISTIAN - Bucuresti
    3-2
    2-3
    2-3
    0-3
    2-3
    1
    6 POLOTCA STEFAN - Sangeorgiu de Padure
    2-3
    1-3
    1-3
    2-3
    3-2
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 9 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 FARKAS GABOR - Targu Mures
    3-0
    3-2
    3-1
    3-1
    3-1
    5
    1
    2 DINCA ALEXANDRU - Calarasi
    0-3
    2-3
    3-1
    3-1
    3-1
    3
    2
    2
    1
    1
    3 PARJOL RARES - Cluj Napoca
    2-3
    3-2
    3-2
    1-3
    3-2
    3
    4
    0
    -1
    1
    4 IVAN SORIN IOAN - Targoviste
    1-3
    1-3
    2-3
    0-3
    1-3
    0
    5 ROJNITA SEBASTIAN - Bacau
    1-3
    1-3
    3-1
    3-0
    3-2
    3
    3
    2
    0
    1
    6 GHEORGHE NICOLAE - Bucuresti
    1-3
    1-3
    2-3
    3-1
    2-3
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 10 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 NEAGOE COSTIN - Bucuresti
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    2 JURJE ALEX DORU - Almasu Mare
    3-1
    3-1
    3-1
    3-2
    3-1
    5
    1
    3 TOTPAL MARIUS - Busteni
    0-3
    1-3
    3-0
    3-0
    3-2
    3
    3
    4 TOMA IULIAN - Braila
    0-3
    1-3
    0-3
    2-3
    3-2
    1
    -8
    0
    1
    5 GRUBACICHI MARIUS - Timisoara
    0-3
    2-3
    0-3
    3-2
    1-3
    1
    -8
    -1
    1
    6 VAIDA SORIN - Oradea
    0-3
    1-3
    2-3
    2-3
    3-1
    1
    4
    -5
    1
    1
    -
    Gr.superioara nr. 1 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 IANA REMUS - Timisoara
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    2 TOMA ADRIAN - Sfantu Gheorghe
    3-2
    3-2
    3-2
    3
    1
    3 SAVU CRISTIAN - Oradea
    1-3
    2-3
    1-3
    0
    4 HUTANU ALIN - Brasov
    0-3
    2-3
    3-1
    1
    -
    Gr.superioara nr. 2 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 FRATILA ROBERT - Filipestii de Targ
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 BADEA MIHAI - Targoviste
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 POPESCU APREOTESEI MIHAI - Straoane
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    4 CORBU DARIUS - Valenii de Munte
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 3 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 MUTRESCU EUGEN - Timisoara
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 RETEGAN COSMIN - Plopeni
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 MOROSANU VASILE - Suceava
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4 GEORGESCU CONSTANTIN - Orastie
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 4 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 MOCEAN DAN - Cluj Napoca
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    2 MICAN NICOLAE - Dej
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 APIAN FLORIN - Bistrita
    3-0
    0-3
    3-1
    2
    2
    4 DEZSO LORAND - Dej
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 5 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 ROMAN IULIAN - Brasov
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 ROMAN BOGDAN - Arad
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    3 BUZATU VASILE - Buftea
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    4 MICLOS ANDREI - Dej
    0-3
    3-2
    0-3
    1
    -
    Gr.superioara nr. 6 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 DURDUN GEORGE - Bucuresti
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 DINCA ALEXANDRU - Calarasi
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    3 DANELIUC GABI - Selimbar
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    4 COZMA CATALIN - Falticeni
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    -
    Gr.superioara nr. 7 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 VERDET ADRIAN - Timisoara
    0-3
    3-1
    2-3
    1
    2 NEAGOE COSTIN - Bucuresti
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 ROJNITA SEBASTIAN - Bacau
    1-3
    0-3
    2-3
    0
    4 SOARE VALENTIN - Valenii de Munte
    3-2
    0-3
    3-2
    2
    2
    -
    Gr.superioara nr. 8 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 NISTOR DOREL - Bistrita
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    2 VISAN DANIEL - Ploiesti
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 TOTPAL MARIUS - Busteni
    2-3
    0-3
    0-3
    0
    4 PARJOL RARES - Cluj Napoca
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    -
    Gr.superioara nr. 9 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 FARKAS GABOR - Targu Mures
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 GOVOREANU FLORIN - Cisnadie
    2-3
    3-2
    3-1
    2
    2
    3 MITREA SILVIU - Navodari
    0-3
    2-3
    2-3
    0
    4 VAIDA SORIN - Oradea
    0-3
    1-3
    3-2
    1
    -
    Gr.superioara nr. 10 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 JURJE ALEX DORU - Almasu Mare
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    1
    2 TIBIRNA ANDREI - Iasi
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    3 MOLDOVAN ALEXANDRU - Tarnaveni
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4 TOMA FLORIN - Pitesti
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    -
    Eliminatorii Elite

    1. Toma Adrian
    ------------------------- Toma Adrian 3-0
    32. Bye
    ----------------------------------- Retegan Cosmin 1-3
    17. Retegan Cosmin
    ------------------------- Retegan Cosmin 3-0
    16. Dinca Alexandru
    -------------------------------------------------- Visan Daniel 2-3
    9. Farkas Gabor
    ------------------------- Farkas Gabor 3-0
    24. Bye
    ----------------------------------- Visan Daniel 1-3
    25. Bye
    ------------------------- Visan Daniel 0-3
    8. Visan Daniel
    ----------------------------------------------------------------- Roman Iulian 0-3
    5. Roman Iulian
    ------------------------- Roman Iulian 3-0
    28. Bye
    ----------------------------------- Roman Iulian 3-1
    21. Bye
    ------------------------- Tibirna Andrei 0-3
    12. Tibirna Andrei
    -------------------------------------------------- Roman Iulian 3-0
    13. Soare Valentin
    ------------------------- Badea Mihai 0-3
    20. Badea Mihai
    ----------------------------------- Badea Mihai 3-1
    29. Bye
    ------------------------- Mican Nicolae 0-3
    4. Mican Nicolae

    -------------------------------------------------------------------------------- Roman Iulian 3-1

    3. Mutrescu Eugen
    ------------------------- Mutrescu Eugen 3-0
    30. Bye
    ----------------------------------- Iana Remus 1-3
    19. Iana Remus
    ------------------------- Iana Remus 3-1
    14. Nistor Dorel
    -------------------------------------------------- Durdun George 1-3
    11. Govoreanu Florin
    ------------------------- Govoreanu Florin 3-0
    22. Bye
    ----------------------------------- Durdun George 0-3
    27. Bye
    ------------------------- Durdun George 0-3
    6. Durdun George
    ----------------------------------------------------------------- Fratila Robert 2-3
    7. Neagoe Costin
    ------------------------- Neagoe Costin 3-0
    26. Bye
    ----------------------------------- Neagoe Costin 3-0
    23. Bye
    ------------------------- Jurje Alex Doru 0-3
    10. Jurje Alex Doru
    -------------------------------------------------- Fratila Robert 0-3
    15. Buzatu Vasile
    ------------------------- Buzatu Vasile 3-0
    18. Apian Florin
    ----------------------------------- Fratila Robert 0-3
    31. Bye
    ------------------------- Fratila Robert 0-3
    2. Fratila Robert

    Clasament Elite

    1. Roman Iulian - Brasov
    2. Fratila Robert - Filipestii de Targ
    3 -- 4
    Visan Daniel - Ploiesti
    Durdun George - Bucuresti
    5 -- 8
    Badea Mihai - Targoviste
    Neagoe Costin - Bucuresti
    Retegan Cosmin - Plopeni
    Iana Remus - Timisoara
    9 -- 16
    Tibirna Andrei - Iasi
    Buzatu Vasile - Buftea
    Farkas Gabor - Targu Mures
    Govoreanu Florin - Cisnadie
    Mican Nicolae - Dej
    Jurje Alex Doru - Almasu Mare
    Toma Adrian - Sfantu Gheorghe
    Mutrescu Eugen - Timisoara
    17 -- 20
    Soare Valentin - Valenii de Munte
    Dinca Alexandru - Calarasi
    Nistor Dorel - Bistrita
    Apian Florin - Bistrita
    21 -- 30 1v gr.sup.
    Mocean Dan - Cluj Napoca
    Verdet Adrian - Timisoara
    Toma Florin - Pitesti
    Parjol Rares - Cluj Napoca
    Miclos Andrei - Dej
    Popescu Apreotesei Mihai - Straoane
    Hutanu Alin - Brasov
    Morosanu Vasile - Suceava
    Cozma Catalin - Falticeni
    Vaida Sorin - Oradea
    31 -- 40 0v gr.sup.
    Roman Bogdan - Arad
    Savu Cristian - Oradea
    Moldovan Alexandru - Tarnaveni
    Daneliuc Gabi - Selimbar
    Totpal Marius - Busteni
    Corbu Darius - Valenii de Munte
    Mitrea Silviu - Navodari
    Georgescu Constantin - Orastie
    Dezso Lorand - Dej
    Rojnita Sebastian - Bacau
    41 -- 2v gr.inf.
    Buhai Andrii - Stefanestii de Jos
    42 -- 56 1v gr.inf.
    Toma Iulian - Braila
    Irimia Sorin Jr - Cluj Napoca
    Constantin Teodor - Bucuresti
    Fratea Aurel - Constanta
    Jurescu Sorin - Timisoara
    Istrate Cristian - Bucuresti
    Grubacichi Marius - Timisoara
    Gheorghe Nicolae - Bucuresti
    Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure
    Laszlo Levente - Miercurea Ciuc
    Catana Claudiu - Bucuresti
    Dranca David - Aiud
    Lazaroiu Adrian - Lucieni
    Mihaila Nicolae - Breaza
    Hancig Mircea - Timisoara
    57 -- 60 0v gr.inf.
    Simion Boby - Cluj Napoca
    Ivan Sorin Ioan - Targoviste
    Grigore Alexandru - Campina
    Avram Nicolae - Nedelea




    Inscrieri Open (25.03.2023) - 09:30:39 - v5.3 / cls_2023-mar

    1. Morosan Marian, Suceava, 82 - 32,8 - O
    2. Marian Bogdan, Ploiesti, 109 - 32,68 - OW
    3. Dragan Petru Ioan, Iasi, 98 - 32,61 - O
    4. Padurariu Costel, Brasov, 166 - 32,46 - O
    5. Burghelea Florin, Piatra Neamt, 87 - 32,41 - OW
    6. Braniste George, Bacau, 91 - 32,18 - O
    7. Orban Alexandru, Lugoj, 88 - 31,81 - O
    8. Nistor Iosif, Miercurea Ciuc, 106 - 31,58 - OWD
    9. Ciobanu Daniel, Blaj, 94 - 31,51 - OW
    10. Panaitescu Stefan, Izvoarele, 110 - 30,88 - OW
    11. Ilie Octavian Marius, Brasov, 155 - 30,82 - O
    12. Trocan Nicolae, Mioveni, 108 - 30,78 - OW
    13. Cretu Ionut, Bucuresti, 216 - 30,71 - O
    14. Ursulescu Ioan, Bacau, 103 - 30,65 - OW
    15. Popescu Eugen, Bucuresti, 167 - 30,52 - O
    16. Leolea Andrei, Constanta, 230 - 30,49 - OW
    17. Lita Gabriel, Bucuresti, 148 - 30,19 - O
    18. Jichici Svetozar, Timisoara, 194 - 30,16 - OW
    19. Tofeni Ovidiu, Cluj Napoca, 102 - 30,15 - O
    20. Tanc Florin, Oradea, 232 - 29,89 - O
    21. Gotca Adrian, Iasi, 111 - 29,79 - O
    22. Dirlea Ioan, Aiud, 273 - 29,76 - OD - wildcard
    23. Orban Marius, Lugoj, 121 - 29,75 - O
    24. Dimache Maria, Brasov, 112 - 29,71 - OF
    25. Fekete Istvan, Arad, 213 - 29,53 - OW
    26. Sursilov Constantin, Bucuresti, 114 - 29,45 - O
    27. Neamt Doru, Arad, 128 - 29,28 - OW
    28. Migea Cornel, Sibiu, 175 - 29,12 - OW
    29. Negrea Olimpiu, Otelu Rosu, 235 - 28,96 - O
    30. Pelaghie Ioan, Targu Mures, 151 - 28,85 - O
    31. Mitar Marius Tiberiu, Sannicolau Mare, 130 - 28,66 - O
    32. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 212 - 28,62 - O
    33. Nicu Constantin, Iasi, 136 - 28,5 - OW
    34. Loghin Florin, Brasov, 163 - 28,05 - O
    35. Sterczer Sandor, Sanzieni, 147 - 27,76 - O
    36. Chirica Alexandru, Bucuresti, 179 - 27,48 - O
    37. Fancsali Kalman, Miercurea Ciuc, 142 - 27,43 - OW
    38. Ivan Valentin, Campina, 318 - 27,41 - OW
    39. Enache Ciprian, Ploiesti, 198 - 27,31 - O
    40. Nitu Serban, Paulesti, 201 - 26,48 - OW
    41. Spaller Tiberiu, Nasaud, 180 - 26,47 - OW
    42. Bivolaru Stelian, Targoviste, 190 - 26,45 - OW
    43. Bratescu Adrian, Targoviste, 192 - 26,12 - OW
    44. Petrov Dan, Dobroesti, 247 - 26,09 - OW - wildcard
    45. Bozosan Petre, Sibiu, 186 - 26,05 - OW
    46. Kis Istvan, Brasov, 187 - 26,04 - OW
    47. Mihu Florin, Mioveni, 177 - 25,85 - OW
    48. Cotet Nicolae, Braila, 245 - 25,55 - OW
    49. Alexandru Marius, Bucuresti, 181 - 25,29 - O
    50. Popescu Radu, Arad, 209 - 25,26 - O
    51. Matsumoto Paul, Brasov, 217 - 24,78 - O
    52. Gagiu Remus, Pitesti, 239 - 24,78 - O
    53. Ene Florin, Ploiesti, 240 - 24,76 - O
    54. Dumitru George, Targoviste, 224 - 24,63 - O
    55. Baciu Stefan, Mioveni, 248 - 24,43 - OW - wildcard
    56. Fotia Iulian, Bacau, 210 - 24,2 - O
    57. Lorincz Zoltan, Miercurea Ciuc, 205 - 24,04 - O
    58. Constantin Cristina, Bucuresti, 204 - 23,97 - OF
    59. Mitrofan Petrica, Brasov, 859 - 22,45 - OW - wildcard
    60. Burcea Daniel, Bucuresti, 249 - 21,87 - O
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Lovin Eusebiu, Comanesti, 275 - 28,07 - OW
    2. Timaru Ilie, Sibiu, 278 - 28,78 - O
    3. Marinescu Nelu, Targoviste, 284 - 22,46 - O
    4. Andrei Iordan, Tulcea, 285 - 21,44 - O
    5. Comsa Dan, Sibiu, 289 - 27,03 - OW
    6. Enache Puiu Adrian, Ploiesti, 292 - 22,68 - O
    7. Socaci Sorin, Panciu, 296 - 25,59 - OW
    8. Codreanu Laurentiu, Buzau, 300 - 29,36 - O
    9. Iancu Marius, Brasov, 304 - 21,89 - O
    10. Botoc Ovidiu, Paulesti, 305 - 26,83 - O
    11. Nistor Florin, Comanesti, 316 - 30,15 - O
    12. Szalay Liviu, Oradea, 348 - 31,2 - OW
    13. Canea Kocsis Andras, Targu Secuiesc, 351 - 24,72 - O
    14. Nicola Marian, Constanta, 359 - 21,33 - O
    15. Patrascu Dorin, Pitesti, 372 - 27,72 - O
    16. Baltatu Marius, Pitesti, 373 - 25,74 - OW
    17. Docan Cristian, Bucuresti, 385 - 23,77 - O
    18. Valcea Daniel, Pitesti, 440 - 26,28 - O
    19. Cristofor Razvan, Moinesti, 448 - 23,06 - OW
    20. Butoi Aurel, Caracal, 467 - 31,04 - O
    21. Szakacs Sandor, Sfantu Gheorghe, 482 - 25,39 - O
    22. Serban Liviu, Onesti, 518 - 23,93 - O
    23. Kantor Imre Zoltan, Reghin, 550 - 23,23 - OW
    24. Sylvester Sandor, Sfantu Gheorghe, 575 - 27,06 - O
    25. Cuna Gheorghe, Buzau, 589 - 25,02 - O
    26. Fulop Laszlo, Targu Mures, 610 - 22,59 - O
    27. Stoian Sorin, Curtea de Arges, 631 - 23,36 - O
    28. Vera Esteban, Sibiu, 687 - 26,03 - O
    29. Croitoru Alin, Brasov, 692 - 30,17 - O
    30. Sass Imre, Miercurea Ciuc, 754 - 26,08 - O
    31. Dragomir Iuliu Florin, Turnu Magurele, 762 - 29,33 - O
    32. Chivu Cornel, Craiova, 788 - 26,4 - O
    33. Soficaru George, Brasov, 819 - 23,45 - O
    34. Croitoru Adrian Nicolae, Brasov, 892 - 28,87 - O
    35. Bajko Attila, Sfantu Gheorghe, 1035 - 24,47 - O
    36. Caranda Alexandru, Bucuresti, 1047 - 29,3 - O
    37. Hodis Tudor, Bucuresti, 1117 - 22,8 - O
    38. Roatis Gheorghe, Oradea, 1235 - 24,9 - O
    39. Csulak Jozsef, Sfantu Gheorghe, 1385 - 24,45 - O
    40. Raportaru Viorel, Bucuresti, 1403 - 26,5 - O
    41. Lungoci Mihai, Craiova, 1625 - 20,05 - O
    42. Vlase Gheorghe, Slobozia, 4064 - 28 - OW
    43. Moldovan Andrei, Oradea, 480 - 19,02 - A
    44. Popa Florin, Medias, 727 - 15,21 - A

    Gr.inferioara nr. 1 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 MOROSAN MARIAN - Suceava
    3-2
    3-1
    3-1
    3-1
    3-1
    5
    1
    2 TANC FLORIN - Oradea
    2-3
    0-3
    3-1
    3-1
    1-3
    2
    4
    3 GOTCA ADRIAN - Iasi
    1-3
    3-0
    3-0
    3-2
    1-3
    3
    3
    4 ENACHE CIPRIAN - Ploiesti
    1-3
    1-3
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    5 SPALLER TIBERIU - Nasaud
    1-3
    1-3
    2-3
    1-3
    1-3
    0
    6 BURCEA DANIEL - Bucuresti
    1-3
    3-1
    3-1
    0-3
    3-1
    3
    2
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 MARIAN BOGDAN - Ploiesti
    3-1
    2-3
    3-2
    3-1
    3-1
    4
    2
    2 TOFENI OVIDIU - Cluj Napoca
    1-3
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    3
    3 DIRLEA IOAN - Aiud
    3-2
    3-2
    1-3
    3-0
    3-1
    4
    1
    4 NITU SERBAN - Paulesti
    2-3
    1-3
    3-1
    1-3
    3-0
    2
    4
    5 BIVOLARU STELIAN - Targoviste
    1-3
    0-3
    0-3
    3-1
    2-3
    1
    6 MITROFAN PETRICA - Brasov
    1-3
    0-3
    1-3
    0-3
    3-2
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 DRAGAN PETRU IOAN - Iasi
    3-1
    3-1
    2-3
    1-3
    3-0
    3
    3
    2 JICHICI SVETOZAR - Timisoara
    1-3
    3-0
    2-3
    2-3
    3-1
    2
    4
    3 ORBAN MARIUS - Lugoj
    1-3
    0-3
    1-3
    3-2
    3-0
    2
    4 IVAN VALENTIN - Campina
    3-2
    3-2
    3-1
    2-3
    3-1
    4
    2
    5 BRATESCU ADRIAN - Targoviste
    3-1
    3-2
    2-3
    3-2
    3-0
    4
    1
    6 CONSTANTIN CRISTINA - Bucuresti
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 PADURARIU COSTEL - Brasov
    3-2
    2-3
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    2
    2 LITA GABRIEL - Bucuresti
    2-3
    0-3
    3-1
    3-1
    2-3
    2
    3
    -1
    4
    2
    3 FEKETE ISTVAN - Arad
    3-2
    3-0
    2-3
    3-0
    3-0
    4
    1
    4 FANCSALI KALMAN - Miercurea Ciuc
    2-3
    1-3
    3-2
    1-3
    3-2
    2
    -3
    -4
    0
    5 PETROV DAN - Dobroesti
    0-3
    1-3
    0-3
    3-1
    3-2
    2
    4
    -5
    0
    1
    6 FOTIA IULIAN - Bacau
    0-3
    3-2
    0-3
    2-3
    2-3
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 5 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 BURGHELEA FLORIN - Piatra Neamt
    1-3
    3-1
    3-0
    2-3
    3-1
    3
    2
    2 LEOLEA ANDREI - Constanta
    3-1
    3-1
    3-1
    1-3
    3-0
    4
    1
    3 DIMACHE MARIA - Brasov
    1-3
    1-3
    3-1
    3-1
    0-3
    2
    4
    4 CHIRICA ALEXANDRU - Bucuresti
    0-3
    1-3
    1-3
    3-2
    1-3
    1
    5 BOZOSAN PETRE - Sibiu
    3-2
    3-1
    1-3
    2-3
    0-3
    2
    6 LORINCZ ZOLTAN - Miercurea Ciuc
    1-3
    0-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    3
    -
    Gr.inferioara nr. 6 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 BRANISTE GEORGE - Bacau
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 POPESCU EUGEN - Bucuresti
    1-3
    1-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    3
    3 NEAMT DORU - Arad
    1-3
    3-1
    3-1
    3-2
    3-1
    4
    2
    4 STERCZER SANDOR - Sanzieni
    0-3
    2-3
    1-3
    3-0
    0-3
    1
    -6
    0
    1
    5 KIS ISTVAN - Brasov
    0-3
    1-3
    2-3
    0-3
    3-0
    1
    -6
    0
    1
    6 BACIU STEFAN - Mioveni
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
    0-3
    1
    4
    -8
    0
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 7 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 ORBAN ALEXANDRU - Lugoj
    3-1
    0-3
    3-1
    1-3
    3-1
    3
    3
    2 URSULESCU IOAN - Bacau
    1-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    1
    3 SURSILOV CONSTANTIN - Bucuresti
    3-0
    1-3
    3-2
    3-0
    3-2
    4
    2
    4 LOGHIN FLORIN - Brasov
    1-3
    0-3
    2-3
    1-3
    3-1
    1
    5 MIHU FLORIN - Mioveni
    3-1
    1-3
    0-3
    3-1
    1-3
    2
    4
    6 DUMITRU GEORGE - Targoviste
    1-3
    0-3
    2-3
    1-3
    3-1
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 8 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 NISTOR IOSIF - Miercurea Ciuc
    1-3
    3-1
    1-3
    0-3
    3-0
    2
    2 CRETU IONUT - Bucuresti
    3-1
    0-3
    3-0
    3-1
    1-3
    3
    3
    2
    -2
    1
    3 MIGEA CORNEL - Sibiu
    1-3
    3-0
    3-1
    3-0
    2-3
    3
    2
    5
    4
    2
    4 NICU CONSTANTIN - Iasi
    3-1
    0-3
    1-3
    3-2
    3-0
    3
    4
    1
    -2
    1
    5 COTET NICOLAE - Braila
    3-0
    1-3
    0-3
    2-3
    2-3
    1
    6 ENE FLORIN - Ploiesti
    0-3
    3-1
    3-2
    0-3
    3-2
    3
    1
    -2
    0
    2
    -
    Gr.inferioara nr. 9 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 CIOBANU DANIEL - Blaj
    1-3
    3-1
    3-1
    3-1
    0-3
    3
    3
    1
    -3
    1
    2 TROCAN NICOLAE - Mioveni
    3-1
    3-1
    3-1
    2-3
    1-3
    3
    2
    3
    2
    2
    3 NEGREA OLIMPIU - Otelu Rosu
    1-3
    1-3
    3-2
    3-2
    3-2
    3
    4
    -1
    -3
    1
    4 PETHO MIHALY - Racosu de Sus
    1-3
    1-3
    2-3
    0-3
    3-1
    1
    5 ALEXANDRU MARIUS - Bucuresti
    1-3
    3-2
    2-3
    3-0
    1-3
    2
    6 MATSUMOTO PAUL - Brasov
    3-0
    3-1
    2-3
    1-3
    3-1
    3
    1
    4
    4
    2
    -
    Gr.inferioara nr. 10 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 PANAITESCU STEFAN - Izvoarele
    1-3
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    2
    2 ILIE OCTAVIAN MARIUS - Brasov
    3-1
    3-2
    3-2
    3-1
    3-1
    5
    1
    3 PELAGHIE IOAN - Targu Mures
    3-2
    2-3
    1-3
    1-3
    0-3
    1
    4 MITAR MARIUS TIBERIU - Sannicolau Mare
    1-3
    2-3
    3-1
    2-3
    0-3
    1
    5 POPESCU RADU - Arad
    0-3
    1-3
    3-1
    3-2
    3-0
    3
    3
    6 GAGIU REMUS - Pitesti
    0-3
    1-3
    3-0
    3-0
    0-3
    2
    4
    -


    Gr.superioara nr. 1 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 MOROSAN MARIAN - Suceava
    2-3
    0-3
    3-1
    1
    2 PADURARIU COSTEL - Brasov
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    1
    3 DRAGAN PETRU IOAN - Iasi
    3-0
    1-3
    3-1
    2
    2
    4 NITU SERBAN - Paulesti
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 2 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 DIRLEA IOAN - Aiud
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    2 BURGHELEA FLORIN - Piatra Neamt
    3-2
    2-3
    3-0
    2
    1
    3 LITA GABRIEL - Bucuresti
    0-3
    3-2
    1-3
    1
    4 JICHICI SVETOZAR - Timisoara
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    -
    Gr.superioara nr. 3 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 BRATESCU ADRIAN - Targoviste
    1-3
    2-3
    3-2
    1
    2 NEAMT DORU - Arad
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    1
    3 LORINCZ ZOLTAN - Miercurea Ciuc
    3-2
    0-3
    3-0
    2
    2
    4 PETROV DAN - Dobroesti
    2-3
    1-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 4 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 FEKETE ISTVAN - Arad
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    -8
    2 SURSILOV CONSTANTIN - Bucuresti
    3-1
    1-3
    3-2
    2
    1
    -1
    1
    3 POPESCU EUGEN - Bucuresti
    3-0
    3-1
    1-3
    2
    2
    3
    0
    1
    4 DIMACHE MARIA - Brasov
    3-0
    2-3
    3-1
    2
    1
    4
    1
    1
    -
    Gr.superioara nr. 5 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 LEOLEA ANDREI - Constanta
    1-3
    0-3
    2-3
    0
    2 MIGEA CORNEL - Sibiu
    3-1
    0-3
    3-0
    2
    2
    3 ORBAN ALEXANDRU - Lugoj
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    4 BACIU STEFAN - Mioveni
    3-2
    0-3
    0-3
    1
    -
    Gr.superioara nr. 6 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 BRANISTE GEORGE - Bacau
    3-0
    3-1
    3-1
    3
    1
    2 TROCAN NICOLAE - Mioveni
    0-3
    2-3
    0-3
    0
    3 CRETU IONUT - Bucuresti
    1-3
    3-2
    1-3
    1
    4 MIHU FLORIN - Mioveni
    1-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    -
    Gr.superioara nr. 7 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 URSULESCU IOAN - Bacau
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    1
    7
    2 PANAITESCU STEFAN - Izvoarele
    1-3
    3-1
    1-3
    1
    -2
    0
    1
    3 CIOBANU DANIEL - Blaj
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    2
    -1
    1
    1
    4 NICU CONSTANTIN - Iasi
    0-3
    3-1
    0-3
    1
    -4
    -1
    1
    -
    Gr.superioara nr. 8 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 ENE FLORIN - Ploiesti
    2-3
    0-3
    3-1
    1
    2 BURCEA DANIEL - Bucuresti
    3-2
    3-2
    0-3
    2
    1
    3 POPESCU RADU - Arad
    3-0
    2-3
    3-0
    2
    2
    4 NEGREA OLIMPIU - Otelu Rosu
    1-3
    3-0
    0-3
    1
    -
    Gr.superioara nr. 9 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 MATSUMOTO PAUL - Brasov
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    2 MARIAN BOGDAN - Ploiesti
    3-0
    2-3
    2-3
    1
    3 GOTCA ADRIAN - Iasi
    3-1
    3-2
    2-3
    2
    2
    4 GAGIU REMUS - Pitesti
    0-3
    3-2
    3-2
    2
    1
    -
    Gr.superioara nr. 10 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 ILIE OCTAVIAN MARIUS - Brasov
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    2 IVAN VALENTIN - Campina
    3-0
    0-3
    1-3
    1
    3 TOFENI OVIDIU - Cluj Napoca
    3-0
    3-0
    3-2
    3
    1
    4 TANC FLORIN - Oradea
    3-0
    3-1
    2-3
    2
    2
    -

    Eliminatorii Open

    1. Padurariu Costel
    ------------------------- Padurariu Costel 3-0
    32. Bye
    ----------------------------------- Padurariu Costel 3-1
    17. Lorincz Zoltan
    ------------------------- Mihu Florin 2-3
    16. Mihu Florin
    -------------------------------------------------- Padurariu Costel 3-0
    9. Gagiu Remus
    ------------------------- Gagiu Remus 3-0
    24. Bye
    ----------------------------------- Gagiu Remus 3-2
    25. Bye
    ------------------------- Burcea Daniel 0-3
    8. Burcea Daniel
    ----------------------------------------------------------------- Padurariu Costel 3-0
    5. Orban Alexandru
    ------------------------- Orban Alexandru 3-0
    28. Bye
    ----------------------------------- Tanc Florin 0-3
    21. Bye
    ------------------------- Tanc Florin 0-3
    12. Tanc Florin
    -------------------------------------------------- Tanc Florin 3-2
    13. Ciobanu Daniel
    ------------------------- Ciobanu Daniel 3-2
    20. Dirlea Ioan
    ----------------------------------- Ciobanu Daniel 3-1
    29. Bye
    ------------------------- Dimache Maria 0-3
    4. Dimache Maria

    -------------------------------------------------------------------------------- Padurariu Costel 3-1

    3. Neamt Doru
    ------------------------- Neamt Doru 3-0
    30. Bye
    ----------------------------------- Dragan Petru Ioan 1-3
    19. Dragan Petru Ioan
    ------------------------- Dragan Petru Ioan 3-0
    14. Popescu Radu
    -------------------------------------------------- Braniste George 2-3
    11. Gotca Adrian
    ------------------------- Gotca Adrian 3-0
    22. Bye
    ----------------------------------- Braniste George 0-3
    27. Bye
    ------------------------- Braniste George 0-3
    6. Braniste George
    ----------------------------------------------------------------- Braniste George 3-1
    7. Ursulescu Ioan
    ------------------------- Ursulescu Ioan 3-0
    26. Bye
    ----------------------------------- Ursulescu Ioan 3-2
    23. Bye
    ------------------------- Tofeni Ovidiu 0-3
    10. Tofeni Ovidiu
    -------------------------------------------------- Ursulescu Ioan 3-1
    15. Migea Cornel
    ------------------------- Popescu Eugen 2-3
    18. Popescu Eugen
    ----------------------------------- Popescu Eugen 3-1
    31. Bye
    ------------------------- Burghelea Florin 0-3
    2. Burghelea Florin

    Clasament Open

    1. Padurariu Costel - Brasov
    2. Braniste George - Bacau
    3 -- 4
    Tanc Florin - Oradea
    Ursulescu Ioan - Bacau
    5 -- 8
    Gagiu Remus - Pitesti
    Dragan Petru Ioan - Iasi
    Ciobanu Daniel - Blaj
    Popescu Eugen - Bucuresti
    9 -- 16
    Mihu Florin - Mioveni
    Gotca Adrian - Iasi
    Orban Alexandru - Lugoj
    Tofeni Ovidiu - Cluj Napoca
    Burcea Daniel - Bucuresti
    Neamt Doru - Arad
    Dimache Maria - Brasov
    Burghelea Florin - Piatra Neamt
    17 -- 20
    Popescu Radu - Arad
    Dirlea Ioan - Aiud
    Migea Cornel - Sibiu
    Lorincz Zoltan - Miercurea Ciuc
    21 -- 2v gr.sup.
    Sursilov Constantin - Bucuresti
    22 -- 34 1v gr.sup.
    Morosan Marian - Suceava
    Marian Bogdan - Ploiesti
    Panaitescu Stefan - Izvoarele
    Cretu Ionut - Bucuresti
    Lita Gabriel - Bucuresti
    Jichici Svetozar - Timisoara
    Negrea Olimpiu - Otelu Rosu
    Nicu Constantin - Iasi
    Ivan Valentin - Campina
    Bratescu Adrian - Targoviste
    Matsumoto Paul - Brasov
    Ene Florin - Ploiesti
    Baciu Stefan - Mioveni
    35 -- 40 0v gr.sup.
    Ilie Octavian Marius - Brasov
    Trocan Nicolae - Mioveni
    Leolea Andrei - Constanta
    Fekete Istvan - Arad
    Nitu Serban - Paulesti
    Petrov Dan - Dobroesti
    41 -- 46 2v gr.inf.
    Nistor Iosif - Miercurea Ciuc
    Orban Marius - Lugoj
    Fancsali Kalman - Miercurea Ciuc
    Enache Ciprian - Ploiesti
    Bozosan Petre - Sibiu
    Alexandru Marius - Bucuresti
    47 -- 58 1v gr.inf.
    Pelaghie Ioan - Targu Mures
    Mitar Marius Tiberiu - Sannicolau Mare
    Petho Mihaly - Racosu de Sus
    Loghin Florin - Brasov
    Sterczer Sandor - Sanzieni
    Chirica Alexandru - Bucuresti
    Bivolaru Stelian - Targoviste
    Kis Istvan - Brasov
    Cotet Nicolae - Braila
    Dumitru George - Targoviste
    Fotia Iulian - Bacau
    Mitrofan Petrica - Brasov
    59 -- 60 0v gr.inf.
    Spaller Tiberiu - Nasaud
    Constantin Cristina - Bucuresti



    Inscrieri Avansati (26.03.2023) - 09:32:08 - v5.3 / cls_2023-mar

    1. Dusan Marcel, Arad, 306 - 19,85 - AW
    2. Corneanu Sorin, Botosani, 312 - 19,79 - AW
    3. Dinu Gheorghe, Bucuresti, 294 - 19,69 - AW
    4. Vajeu Ionut, Busteni, 411 - 19,69 - A
    5. Pintilie Carol, Iasi, 578 - 19,62 - A
    6. Kiss Attila, Crasna, 343 - 19,35 - A
    7. Rotariu Andrei, Sibiu, 739 - 19,28 - A
    8. Dobinda Alexandru, Arad, 342 - 19,11 - AW
    9. Sarcani Andrei, Targu Mures, 526 - 19,06 - AW
    10. Konti Florin, Apahida, 479 - 19,04 - A
    11. Cobzaru Radu, Deva, 367 - 18,96 - A
    12. Pasca Lucian, Targu Mures, 388 - 18,95 - A
    13. Tauciuc Edi, Suceava, 330 - 18,84 - A
    14. Lucic Corneliu, Suceava, 317 - 18,73 - AWD
    15. Vieru Costica, Botosani, 398 - 18,7 - AW
    16. Petculescu Giani, Ploiesti, 369 - 18,62 - A
    17. Dinu Adrian, Darmanesti, 394 - 18,52 - A
    18. Toma Dan, Sfantu Gheorghe, 973 - 18,5 - A
    19. Santa Robert, Baile Tusnad, 718 - 18,11 - A
    20. Lupu Cristian, Botosani, 523 - 17,98 - A
    21. Contiu Mircea, Brasov, 1185 - 17,87 - A
    22. Pascalau Cristian, Huedin, 533 - 17,86 - A
    23. Banu Dan, Ploiesti, 433 - 17,85 - A
    24. Bartos Csongor, Miercurea Ciuc, 581 - 17,75 - A
    25. Popa Gelu, Focsani, 402 - 17,73 - A
    26. Matei Dumitru, Deva, 640 - 17,63 - AW
    27. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare, 959 - 17,55 - AW
    28. Rusu Lucian, Suceava, 412 - 17,21 - AW
    29. Plesoianu Stefan, Constanta, 489 - 17,15 - AW
    30. Bucsoiu Vlad, Brasov, 1424 - 17,15 - A
    31. Barabancea Lili, Iasi, 382 - 17,02 - AF
    32. Chivaran Alin, Timisoara, 557 - 16,91 - A
    33. Vieriu Tudorel, Suceava, 570 - 16,74 - A
    34. Salavastru Petru, Botosani, 590 - 16,68 - AW
    35. Lenart Kendi Istvan, Targu Secuiesc, 508 - 16,6 - A
    36. Petho Katalin, Racosu de Sus, 837 - 16,11 - A
    37. Susman Dan, Alba Iulia, 699 - 15,84 - A
    38. Tobosaru Gheorghe, Brasov, 548 - 15,76 - AW
    39. Kelemen Miklos, Miercurea Ciuc, 554 - 15,65 - A
    40. Dumitru Florin, Slobozia, 749 - 15,35 - A
    41. Preda Nicolae, Curtea de Arges, 858 - 15,17 - AW
    42. Lungu Mihai, Targoviste, 571 - 15,04 - A
    43. Vrinceanu Vladut, Caransebes, 736 - 14,9 - A
    44. Fusca Georgian, Targoviste, 559 - 14,89 - A
    45. Ternauciuc Adrian, Nadrag, 556 - 14,74 - A
    46. Caranfilian Migo, Bucuresti, 485 - 14,71 - AW
    47. Petrache Claudiu, Branesti, 634 - 14,68 - A
    48. Dina Alexandru, Bucuresti, 845 - 14,66 - A
    49. Cocan Mircea, Bucuresti, 473 - 14,59 - A
    50. Rakosi Istvan, Satu Mare, 572 - 14,55 - A
    51. Craciun Mihaita, Brasov, 761 - 14,51 - A
    52. Radu Ciprian, Brasov, 994 - 14,38 - A
    53. Cristescu Cristian, Bucuresti, 497 - 14,25 - AW
    54. Popovici Sandu, Sibiu, 735 - 13,94 - A
    55. Dumitrescu Robert Nicolae, Bucuresti, 591 - 13,77 - A
    56. Stanciu Constantin, Brasov, 551 - 13,65 - AW
    57. Tirlea Gheorghe, Brasov, 977 - 13,45 - A
    58. Ailioaie Gheorghe, Comanesti, 671 - 13,16 - AW
    59. Gherghel Cristian, Fagaras, 226,8 - 18,35 - A
    60. Georgescu Cristian, Pitesti, 823 - 12,8 - A
    61. Movileanu Neculae, Brasov, 680 - 12,58 - A
    62. Stoicescu Gheorghe, Iedera, 627 - 12,38 - A
    63. Tonciu Costin, Bucuresti, 620 - 12,31 - A
    64. Darie Gabriel, Comanesti, 684 - 12,18 - A
    65. Toader Petru, Bragadiru, 660 - 11,88 - A
    66. Csiszer Tibor, Sighisoara, 935 - 11,75 - A
    67. Malene Petru, Fagaras, 980 - 11,53 - A
    68. Cojocaru Nicusor, Brasov, 928 - 11,32 - A
    69. Volanin Rares, Sibiu, 909 - 10,83 - A
    70. Drapac Gheorghe, Brasov, 827 - 10,58 - A
    71. Csiki Ioan, Targu Mures, 868 - 10,4 - A
    72. Zamfirache Ioan, Botosani, 743 - 10,25 - AW
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Marchitan Marius, Brasov, 995 - 10,94 - A
    2. Bordas Laszlo, Santionlunca, 1013 - 14,22 - A
    3. Sandu Adrian, Sfantu Gheorghe, 1091 - 15,14 - A
    4. Korodi Csaba, Aita Mare, 1104 - 15,76 - A
    5. Vrasti Iulian, Ploiesti, 1123 - 15,85 - A
    6. Sorban Alpar, Micfalau, 1135 - 11,9 - A
    7. Souca Liviu, Bucuresti, 1144 - 11,8 - A
    8. Bordas Zsolt, Santionlunca, 1148 - 17,08 - A
    9. Badea Stefan, Targoviste, 1158 - 18,47 - A
    10. Traneci Andrei Valentin, Bucuresti, 1214 - 10,3 - A
    11. Albescu Constantin Ionut, Bucuresti, 1219 - 15,37 - A
    12. Keresztes Attila, Micfalau, 1250 - 13,97 - A
    13. Jurgiu Marian, Botosani, 1323 - 10,35 - A
    14. Ilie Costin, Bucuresti, 1324 - 12,25 - A
    15. Matei Daniel, Targoviste, 1353 - 12,53 - A
    16. Toric Constantin, Bucuresti, 1366 - 13,17 - A
    17. Pitac Ovidiu, Brasov, 1397 - 13,63 - AW
    18. Radu Dragos, Targoviste, 1406 - 11,7 - A
    19. Gaman Alin, Marginenii de Jos, 1453 - 12,2 - A
    20. Becleanu Octavian, Bucuresti, 1477 - 11,65 - A
    21. Toma David, Bucuresti, 1661 - 13,6 - A
    22. Ghenea Eugen, Targoviste, 2012 - 10,4 - A
    23. Gabor Sebastian, Sfantu Gheorghe, 2707 - 13 - A
    24. Lungoci Ioan Tudor, Craiova, 2836 - 11 - A
    25. Iliescu Dan, Pitesti, 4343 - 15 - A
    26. Dinescu Mihai, Curtea de Arges, 5001 - 0

    Gr.inferioara nr. 1 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 DUSAN MARCEL - Arad
    3-0
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 BARTOS CSONGOR - Miercurea Ciuc
    0-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    2
    3 POPA GELU - Focsani
    1-3
    0-3
    2-3
    3-2
    3-1
    2
    4
    -3
    0
    1
    4 DINA ALEXANDRU - Bucuresti
    1-3
    0-3
    3-2
    0-3
    3-0
    2
    -4
    -2
    1
    5 RADU CIPRIAN - Brasov
    0-3
    1-3
    2-3
    3-0
    3-1
    2
    3
    -1
    2
    1
    6 ZAMFIRACHE IOAN - Botosani
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 CORNEANU SORIN - Botosani
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    3-1
    5
    1
    2 BANU DAN - Ploiesti
    0-3
    0-3
    3-2
    3-0
    3-1
    3
    3
    3 MATEI DUMITRU - Deva
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    4 CARANFILIAN MIGO - Bucuresti
    1-3
    2-3
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    5 RAKOSI ISTVAN - Satu Mare
    0-3
    0-3
    0-3
    3-2
    3-1
    2
    4
    6 DRAPAC GHEORGHE - Brasov
    1-3
    1-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 DINU GHEORGHE - Bucuresti
    1-3
    0-3
    2-3
    2-3
    3-0
    1
    2 PASCALAU CRISTIAN - Huedin
    3-1
    2-3
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    2
    3 BARTHA ISTVAN ZSOLT - Aita Mare
    3-0
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    5
    1
    4 PETRACHE CLAUDIU - Branesti
    3-2
    0-3
    1-3
    2-3
    3-1
    2
    4
    5 CRACIUN MIHAITA - Brasov
    3-2
    1-3
    0-3
    3-2
    3-0
    3
    3
    6 CSIKI IOAN - Targu Mures
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 VAJEU IONUT - Busteni
    3-0
    3-0
    3-2
    3-0
    3-1
    5
    1
    2 CONTIU MIRCEA - Brasov
    0-3
    2-3
    3-2
    3-0
    3-1
    3
    3
    3 RUSU LUCIAN - Suceava
    0-3
    3-2
    1-3
    3-1
    3-1
    3
    2
    4 TERNAUCIUC ADRIAN - Nadrag
    2-3
    2-3
    3-1
    3-2
    2-3
    2
    5 COCAN MIRCEA - Bucuresti
    0-3
    0-3
    1-3
    2-3
    0-3
    0
    6 VOLANIN RARES - Sibiu
    1-3
    1-3
    1-3
    3-2
    3-0
    2
    4
    -
    Gr.inferioara nr. 5 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 PINTILIE CAROL - Iasi
    3-1
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 LUPU CRISTIAN - Botosani
    1-3
    2-3
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    3 PLESOIANU STEFAN - Constanta
    1-3
    3-2
    2-3
    2-3
    3-2
    2
    3
    4 FUSCA GEORGIAN - Targoviste
    1-3
    3-2
    3-2
    3-2
    3-0
    4
    2
    5 CRISTESCU CRISTIAN - Bucuresti
    0-3
    0-3
    3-2
    2-3
    2-3
    1
    6 COJOCARU NICUSOR - Brasov
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
    3-2
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 6 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 KISS ATTILA - Crasna
    3-0
    3-2
    3-2
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 SANTA ROBERT - Baile Tusnad
    0-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    2
    3 BUCSOIU VLAD - Brasov
    2-3
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    3
    4 VRINCEANU VLADUT - Caransebes
    2-3
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    5 POPOVICI SANDU - Sibiu
    0-3
    1-3
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    4
    6 MALENE PETRU - Fagaras
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 7 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 ROTARIU ANDREI - Sibiu
    3-1
    2-3
    3-0
    3-0
    3-2
    4
    2
    2 TOMA DAN - Sfantu Gheorghe
    1-3
    1-3
    3-2
    1-3
    3-0
    2
    4
    3 BARABANCEA LILI - Iasi
    3-2
    3-1
    3-1
    3-0
    3-2
    5
    1
    4 LUNGU MIHAI - Targoviste
    0-3
    2-3
    1-3
    1-3
    3-2
    1
    5 DUMITRESCU ROBERT NICOLAE - Bucuresti
    0-3
    3-1
    0-3
    3-1
    1-3
    2
    3
    6 CSISZER TIBOR - Sighisoara
    2-3
    0-3
    2-3
    2-3
    3-1
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 8 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 DOBINDA ALEXANDRU - Arad
    0-3
    1-3
    2-3
    2-3
    3-0
    1
    2 DINU ADRIAN - Darmanesti
    3-0
    3-1
    3-1
    3-0
    3-1
    5
    1
    3 CHIVARAN ALIN - Timisoara
    3-1
    1-3
    2-3
    3-0
    3-1
    3
    2
    4
    2
    1
    4 PREDA NICOLAE - Curtea de Arges
    3-2
    1-3
    3-2
    1-3
    3-0
    3
    4
    1
    -1
    1
    5 STANCIU CONSTANTIN - Brasov
    3-2
    0-3
    0-3
    3-1
    3-0
    3
    3
    0
    -1
    1
    6 TOADER PETRU - Bragadiru
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 9 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 SARCANI ANDREI - Targu Mures
    0-3
    3-0
    1-3
    2-3
    3-1
    2
    4
    2 PETCULESCU GIANI - Ploiesti
    3-0
    3-0
    3-1
    3-1
    3-1
    5
    1
    3 VIERIU TUDOREL - Suceava
    0-3
    0-3
    3-2
    0-3
    3-2
    2
    4 DUMITRU FLORIN - Slobozia
    3-1
    1-3
    2-3
    3-0
    3-0
    3
    2
    5 TIRLEA GHEORGHE - Brasov
    3-2
    1-3
    3-0
    0-3
    3-0
    3
    3
    6 DARIE GABRIEL - Comanesti
    1-3
    1-3
    2-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 10 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 KONTI FLORIN - Apahida
    3-0
    2-3
    1-3
    1-3
    3-1
    2
    4
    2 VIERU COSTICA - Botosani
    0-3
    2-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    2
    3 LENART KENDI ISTVAN - Targu Secuiesc
    3-2
    3-2
    3-1
    3-0
    3-1
    5
    1
    4 KELEMEN MIKLOS - Miercurea Ciuc
    3-1
    2-3
    1-3
    1-3
    0-3
    1
    5 AILIOAIE GHEORGHE - Comanesti
    3-1
    0-3
    0-3
    3-1
    3-1
    3
    3
    6 TONCIU COSTIN - Bucuresti
    1-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1-3
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 11 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 COBZARU RADU - Deva
    0-3
    2-3
    1-3
    2-3
    0-3
    0
    2 LUCIC CORNELIU - Suceava
    3-0
    0-3
    3-0
    1-3
    3-0
    3
    4
    3 SALAVASTRU PETRU - Botosani
    3-2
    3-0
    2-3
    0-3
    3-0
    3
    3
    4 TOBOSARU GHEORGHE - Brasov
    3-1
    0-3
    3-2
    3-2
    3-1
    4
    1
    5 GHERGHEL CRISTIAN - Fagaras
    3-2
    3-1
    3-0
    2-3
    3-2
    4
    2
    6 STOICESCU GHEORGHE - Iedera
    3-0
    0-3
    0-3
    1-3
    2-3
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 12 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 PASCA LUCIAN - Targu Mures
    1-3
    3-0
    2-3
    3-2
    3-1
    3
    3
    2 TAUCIUC EDI - Suceava
    3-1
    3-1
    3-0
    3-2
    3-1
    5
    1
    3 PETHO KATALIN - Racosu de Sus
    0-3
    1-3
    0-3
    3-0
    3-2
    2
    4
    4 SUSMAN DAN - Alba Iulia
    3-2
    0-3
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    2
    5 GEORGESCU CRISTIAN - Pitesti
    2-3
    2-3
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    6 MOVILEANU NECULAE - Brasov
    1-3
    1-3
    2-3
    1-3
    1-3
    0
    -

    Gr.inferioara nr. 1 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 DUSAN MARCEL - Arad
    3-0
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 BARTOS CSONGOR - Miercurea Ciuc
    0-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    2
    3 POPA GELU - Focsani
    1-3
    0-3
    2-3
    3-2
    3-1
    2
    4
    -3
    0
    1
    4 DINA ALEXANDRU - Bucuresti
    1-3
    0-3
    3-2
    0-3
    3-0
    2
    -4
    -2
    1
    5 RADU CIPRIAN - Brasov
    0-3
    1-3
    2-3
    3-0
    3-1
    2
    3
    -1
    2
    1
    6 ZAMFIRACHE IOAN - Botosani
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 CORNEANU SORIN - Botosani
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    3-1
    5
    1
    2 BANU DAN - Ploiesti
    0-3
    0-3
    3-2
    3-0
    3-1
    3
    3
    3 MATEI DUMITRU - Deva
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    4 CARANFILIAN MIGO - Bucuresti
    1-3
    2-3
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    5 RAKOSI ISTVAN - Satu Mare
    0-3
    0-3
    0-3
    3-2
    3-1
    2
    4
    6 DRAPAC GHEORGHE - Brasov
    1-3
    1-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 DINU GHEORGHE - Bucuresti
    1-3
    0-3
    2-3
    2-3
    3-0
    1
    2 PASCALAU CRISTIAN - Huedin
    3-1
    2-3
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    2
    3 BARTHA ISTVAN ZSOLT - Aita Mare
    3-0
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    5
    1
    4 PETRACHE CLAUDIU - Branesti
    3-2
    0-3
    1-3
    2-3
    3-1
    2
    4
    5 CRACIUN MIHAITA - Brasov
    3-2
    1-3
    0-3
    3-2
    3-0
    3
    3
    6 CSIKI IOAN - Targu Mures
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 VAJEU IONUT - Busteni
    3-0
    3-0
    3-2
    3-0
    3-1
    5
    1
    2 CONTIU MIRCEA - Brasov
    0-3
    2-3
    3-2
    3-0
    3-1
    3
    3
    3 RUSU LUCIAN - Suceava
    0-3
    3-2
    1-3
    3-1
    3-1
    3
    2
    4 TERNAUCIUC ADRIAN - Nadrag
    2-3
    2-3
    3-1
    3-2
    2-3
    2
    5 COCAN MIRCEA - Bucuresti
    0-3
    0-3
    1-3
    2-3
    0-3
    0
    6 VOLANIN RARES - Sibiu
    1-3
    1-3
    1-3
    3-2
    3-0
    2
    4
    -
    Gr.inferioara nr. 5 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 PINTILIE CAROL - Iasi
    3-1
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 LUPU CRISTIAN - Botosani
    1-3
    2-3
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    3 PLESOIANU STEFAN - Constanta
    1-3
    3-2
    2-3
    2-3
    3-2
    2
    3
    4 FUSCA GEORGIAN - Targoviste
    1-3
    3-2
    3-2
    3-2
    3-0
    4
    2
    5 CRISTESCU CRISTIAN - Bucuresti
    0-3
    0-3
    3-2
    2-3
    2-3
    1
    6 COJOCARU NICUSOR - Brasov
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
    3-2
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 6 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 KISS ATTILA - Crasna
    3-0
    3-2
    3-2
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 SANTA ROBERT - Baile Tusnad
    0-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    2
    3 BUCSOIU VLAD - Brasov
    2-3
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    3
    4 VRINCEANU VLADUT - Caransebes
    2-3
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    5 POPOVICI SANDU - Sibiu
    0-3
    1-3
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    4
    6 MALENE PETRU - Fagaras
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 7 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 ROTARIU ANDREI - Sibiu
    3-1
    2-3
    3-0
    3-0
    3-2
    4
    2
    2 TOMA DAN - Sfantu Gheorghe
    1-3
    1-3
    3-2
    1-3
    3-0
    2
    4
    3 BARABANCEA LILI - Iasi
    3-2
    3-1
    3-1
    3-0
    3-2
    5
    1
    4 LUNGU MIHAI - Targoviste
    0-3
    2-3
    1-3
    1-3
    3-2
    1
    5 DUMITRESCU ROBERT NICOLAE - Bucuresti
    0-3
    3-1
    0-3
    3-1
    1-3
    2
    3
    6 CSISZER TIBOR - Sighisoara
    2-3
    0-3
    2-3
    2-3
    3-1
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 8 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 DOBINDA ALEXANDRU - Arad
    0-3
    1-3
    2-3
    2-3
    3-0
    1
    2 DINU ADRIAN - Darmanesti
    3-0
    3-1
    3-1
    3-0
    3-1
    5
    1
    3 CHIVARAN ALIN - Timisoara
    3-1
    1-3
    2-3
    3-0
    3-1
    3
    2
    4
    2
    1
    4 PREDA NICOLAE - Curtea de Arges
    3-2
    1-3
    3-2
    1-3
    3-0
    3
    4
    1
    -1
    1
    5 STANCIU CONSTANTIN - Brasov
    3-2
    0-3
    0-3
    3-1
    3-0
    3
    3
    0
    -1
    1
    6 TOADER PETRU - Bragadiru
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 9 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 SARCANI ANDREI - Targu Mures
    0-3
    3-0
    1-3
    2-3
    3-1
    2
    4
    2 PETCULESCU GIANI - Ploiesti
    3-0
    3-0
    3-1
    3-1
    3-1
    5
    1
    3 VIERIU TUDOREL - Suceava
    0-3
    0-3
    3-2
    0-3
    3-2
    2
    4 DUMITRU FLORIN - Slobozia
    3-1
    1-3
    2-3
    3-0
    3-0
    3
    2
    5 TIRLEA GHEORGHE - Brasov
    3-2
    1-3
    3-0
    0-3
    3-0
    3
    3
    6 DARIE GABRIEL - Comanesti
    1-3
    1-3
    2-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 10 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 KONTI FLORIN - Apahida
    3-0
    2-3
    1-3
    1-3
    3-1
    2
    4
    2 VIERU COSTICA - Botosani
    0-3
    2-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    2
    3 LENART KENDI ISTVAN - Targu Secuiesc
    3-2
    3-2
    3-1
    3-0
    3-1
    5
    1
    4 KELEMEN MIKLOS - Miercurea Ciuc
    3-1
    2-3
    1-3
    1-3
    0-3
    1
    5 AILIOAIE GHEORGHE - Comanesti
    3-1
    0-3
    0-3
    3-1
    3-1
    3
    3
    6 TONCIU COSTIN - Bucuresti
    1-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1-3
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 11 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 COBZARU RADU - Deva
    0-3
    2-3
    1-3
    2-3
    0-3
    0
    2 LUCIC CORNELIU - Suceava
    3-0
    0-3
    3-0
    1-3
    3-0
    3
    4
    3 SALAVASTRU PETRU - Botosani
    3-2
    3-0
    2-3
    0-3
    3-0
    3
    3
    4 TOBOSARU GHEORGHE - Brasov
    3-1
    0-3
    3-2
    3-2
    3-1
    4
    1
    5 GHERGHEL CRISTIAN - Fagaras
    3-2
    3-1
    3-0
    2-3
    3-2
    4
    2
    6 STOICESCU GHEORGHE - Iedera
    3-0
    0-3
    0-3
    1-3
    2-3
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 12 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 PASCA LUCIAN - Targu Mures
    1-3
    3-0
    2-3
    3-2
    3-1
    3
    3
    2 TAUCIUC EDI - Suceava
    3-1
    3-1
    3-0
    3-2
    3-1
    5
    1
    3 PETHO KATALIN - Racosu de Sus
    0-3
    1-3
    0-3
    3-0
    3-2
    2
    4
    4 SUSMAN DAN - Alba Iulia
    3-2
    0-3
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    2
    5 GEORGESCU CRISTIAN - Pitesti
    2-3
    2-3
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    6 MOVILEANU NECULAE - Brasov
    1-3
    1-3
    2-3
    1-3
    1-3
    0
    -


    Gr.superioara nr. 1 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 DUSAN MARCEL - Arad
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    1
    7
    2 RUSU LUCIAN - Suceava
    0-3
    1-3
    3-2
    1
    -4
    -1
    1
    3 CRACIUN MIHAITA - Brasov
    2-3
    3-1
    0-3
    1
    -2
    -1
    1
    4 RAKOSI ISTVAN - Satu Mare
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    2
    -1
    2
    1
    -
    Gr.superioara nr. 2 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 CORNEANU SORIN - Botosani
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    1
    2 FUSCA GEORGIAN - Targoviste
    0-3
    3-2
    3-1
    2
    2
    3 CONTIU MIRCEA - Brasov
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    4 PETRACHE CLAUDIU - Branesti
    1-3
    1-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 3 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 BARTHA ISTVAN ZSOLT - Aita Mare
    2-3
    3-1
    3-1
    2
    2
    2 SANTA ROBERT - Baile Tusnad
    3-2
    3-1
    3-1
    3
    1
    3 PLESOIANU STEFAN - Constanta
    1-3
    1-3
    3-1
    1
    4 VOLANIN RARES - Sibiu
    1-3
    1-3
    1-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 4 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 VAJEU IONUT - Busteni
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 ROTARIU ANDREI - Sibiu
    1-3
    3-0
    3-2
    2
    2
    3 BUCSOIU VLAD - Brasov
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    4 LUPU CRISTIAN - Botosani
    0-3
    2-3
    1-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 5 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 PINTILIE CAROL - Iasi
    3-2
    3-1
    3-1
    3
    1
    5
    2 CHIVARAN ALIN - Timisoara
    2-3
    0-3
    3-1
    1
    -2
    -1
    1
    3 DUMITRESCU ROBERT NICOLAE - Bucuresti
    1-3
    3-0
    0-3
    1
    -2
    0
    1
    4 POPOVICI SANDU - Sibiu
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    2
    -1
    1
    1
    -
    Gr.superioara nr. 6 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 KISS ATTILA - Crasna
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    1
    8
    2 DUMITRU FLORIN - Slobozia
    0-3
    3-0
    2-3
    1
    2
    -1
    2
    1
    3 STANCIU CONSTANTIN - Brasov
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    -5
    -2
    1
    4 TOMA DAN - Sfantu Gheorghe
    1-3
    3-2
    2-3
    1
    -2
    0
    1
    -
    Gr.superioara nr. 7 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 BARABANCEA LILI - Iasi
    3-1
    3-0
    3-2
    3
    1
    2 VIERU COSTICA - Botosani
    1-3
    3-0
    3-2
    2
    2
    3 TIRLEA GHEORGHE - Brasov
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    4 PREDA NICOLAE - Curtea de Arges
    2-3
    2-3
    1-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 8 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 DINU ADRIAN - Darmanesti
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 GHERGHEL CRISTIAN - Fagaras
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    3 AILIOAIE GHEORGHE - Comanesti
    1-3
    1-3
    3-1
    1
    4 SARCANI ANDREI - Targu Mures
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 9 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 PETCULESCU GIANI - Ploiesti
    3-1
    3-2
    3-0
    3
    1
    2 SUSMAN DAN - Alba Iulia
    1-3
    2-3
    1-3
    0
    3 SALAVASTRU PETRU - Botosani
    2-3
    3-2
    3-2
    2
    2
    4 KONTI FLORIN - Apahida
    0-3
    3-1
    2-3
    1
    -
    Gr.superioara nr. 10 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 LENART KENDI ISTVAN - Targu Secuiesc
    0-3
    2-3
    1-3
    0
    2 BARTOS CSONGOR - Miercurea Ciuc
    3-0
    1-3
    2-3
    1
    3 PASCA LUCIAN - Targu Mures
    3-2
    3-1
    3-1
    3
    1
    4 LUCIC CORNELIU - Suceava
    3-1
    3-2
    1-3
    2
    2
    -
    Gr.superioara nr. 11 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 TOBOSARU GHEORGHE - Brasov
    3-1
    1-3
    0-3
    1
    2 MATEI DUMITRU - Deva
    1-3
    0-3
    3-2
    1
    3 RADU CIPRIAN - Brasov
    3-1
    3-0
    2-3
    2
    2
    4 PETHO KATALIN - Racosu de Sus
    3-0
    2-3
    3-2
    2
    1
    -
    Gr.superioara nr. 12 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 TAUCIUC EDI - Suceava
    3-1
    3-2
    3-2
    3
    1
    4
    2 PASCALAU CRISTIAN - Huedin
    1-3
    2-3
    3-1
    1
    2
    -1
    1
    1
    3 BANU DAN - Ploiesti
    2-3
    3-2
    0-3
    1
    -3
    -2
    1
    4 POPA GELU - Focsani
    2-3
    1-3
    3-0
    1
    0
    1
    1
    -

    Eliminatorii Avansati

    1. Dusan Marcel
    ------------------------- Dusan Marcel 3-0
    32. Bye
    ----------------------------------- Dusan Marcel 3-1
    17. Dumitru Florin
    ------------------------- Dumitru Florin 3-2
    16. Radu Ciprian
    -------------------------------------------------- Dusan Marcel 3-0
    9. Petculescu Giani
    ------------------------- Bartha Istvan Zsolt 1-3
    24. Bartha Istvan Zsolt
    ----------------------------------- Bartha Istvan Zsolt 3-1
    25. Bye
    ------------------------- Dinu Adrian 0-3
    8. Dinu Adrian
    ----------------------------------------------------------------- Dusan Marcel 3-1
    5. Pintilie Carol
    ------------------------- Pintilie Carol 3-0
    28. Bye
    ----------------------------------- Tauciuc Edi 2-3
    21. Fusca Georgian
    ------------------------- Tauciuc Edi 0-3
    12. Tauciuc Edi
    -------------------------------------------------- Lucic Corneliu 2-3
    13. Lucic Corneliu
    ------------------------- Lucic Corneliu 3-2
    20. Vieru Costica
    ----------------------------------- Lucic Corneliu 3-2
    29. Bye
    ------------------------- Vajeu Ionut 0-3
    4. Vajeu Ionut

    -------------------------------------------------------------------------------- Dusan Marcel 3-0

    3. Santa Robert
    ------------------------- Santa Robert 3-0
    30. Bye
    ----------------------------------- Salavastru Petru 0-3
    19. Gherghel Cristian
    ------------------------- Salavastru Petru 1-3
    14. Salavastru Petru
    -------------------------------------------------- Kiss Attila 1-3
    11. Petho Katalin
    ------------------------- Petho Katalin 3-0
    22. Rakosi Istvan
    ----------------------------------- Kiss Attila 0-3
    27. Bye
    ------------------------- Kiss Attila 0-3
    6. Kiss Attila
    ----------------------------------------------------------------- Corneanu Sorin 1-3
    7. Barabancea Lili
    ------------------------- Barabancea Lili 3-0
    26. Bye
    ----------------------------------- Barabancea Lili 3-2
    23. Rotariu Andrei
    ------------------------- Pasca Lucian 0-3
    10. Pasca Lucian
    -------------------------------------------------- Corneanu Sorin 2-3
    15. Pascalau Cristian
    ------------------------- Popovici Sandu 2-3
    18. Popovici Sandu
    ----------------------------------- Corneanu Sorin 0-3
    31. Bye
    ------------------------- Corneanu Sorin 0-3
    2. Corneanu Sorin


    Clasament Avansati

    1. Dusan Marcel - Arad
    2. Corneanu Sorin - Botosani
    3 -- 4
    Lucic Corneliu - Suceava
    Kiss Attila - Crasna
    5 -- 8
    Bartha Istvan Zsolt - Aita Mare
    Barabancea Lili - Iasi
    Tauciuc Edi - Suceava
    Salavastru Petru - Botosani
    9 -- 16
    Dumitru Florin - Slobozia
    Popovici Sandu - Sibiu
    Vajeu Ionut - Busteni
    Petho Katalin - Racosu de Sus
    Dinu Adrian - Darmanesti
    Pasca Lucian - Targu Mures
    Pintilie Carol - Iasi
    Santa Robert - Baile Tusnad
    17 -- 24
    Vieru Costica - Botosani
    Petculescu Giani - Ploiesti
    Fusca Georgian - Targoviste
    Gherghel Cristian - Fagaras
    Radu Ciprian - Brasov
    Pascalau Cristian - Huedin
    Rakosi Istvan - Satu Mare
    Rotariu Andrei - Sibiu
    25 -- 41 1v gr.sup.
    Konti Florin - Apahida
    Toma Dan - Sfantu Gheorghe
    Contiu Mircea - Brasov
    Banu Dan - Ploiesti
    Bartos Csongor - Miercurea Ciuc
    Popa Gelu - Focsani
    Matei Dumitru - Deva
    Rusu Lucian - Suceava
    Plesoianu Stefan - Constanta
    Bucsoiu Vlad - Brasov
    Chivaran Alin - Timisoara
    Tobosaru Gheorghe - Brasov
    Craciun Mihaita - Brasov
    Dumitrescu Robert Nicolae - Bucuresti
    Stanciu Constantin - Brasov
    Tirlea Gheorghe - Brasov
    Ailioaie Gheorghe - Comanesti
    42 -- 48 0v gr.sup.
    Sarcani Andrei - Targu Mures
    Lupu Cristian - Botosani
    Lenart Kendi Istvan - Targu Secuiesc
    Susman Dan - Alba Iulia
    Preda Nicolae - Curtea de Arges
    Petrache Claudiu - Branesti
    Volanin Rares - Sibiu
    49 -- 51 2v gr.inf.
    Vieriu Tudorel - Suceava
    Ternauciuc Adrian - Nadrag
    Dina Alexandru - Bucuresti
    52 -- 63 1v gr.inf.
    Dinu Gheorghe - Bucuresti
    Dobinda Alexandru - Arad
    Kelemen Miklos - Miercurea Ciuc
    Lungu Mihai - Targoviste
    Vrinceanu Vladut - Caransebes
    Caranfilian Migo - Bucuresti
    Cristescu Cristian - Bucuresti
    Georgescu Cristian - Pitesti
    Stoicescu Gheorghe - Iedera
    Tonciu Costin - Bucuresti
    Csiszer Tibor - Sighisoara
    Cojocaru Nicusor - Brasov
    64 -- 72 0v gr.inf.
    Cobzaru Radu - Deva
    Cocan Mircea - Bucuresti
    Movileanu Neculae - Brasov
    Darie Gabriel - Comanesti
    Toader Petru - Bragadiru
    Malene Petru - Fagaras
    Drapac Gheorghe - Brasov
    Csiki Ioan - Targu Mures
    Zamfirache Ioan - Botosani


    Inscrieri Hobby (26.03.2023) - 09:33:41 - v5.3 / cls_2023-mar

    1. Kosarus Alex, Bucuresti, 1609 - 9,93 - H
    2. Cuciureanu Daniel, Ploiesti, 1136 - 9,67 - H
    3. Balasa Mihai, Sibiu, 950 - 9,59 - H
    4. Pasca Vlad, Targu Mures, 888 - 9,54 - H
    5. Caranfilian Eduard, Bucuresti, 808 - 9,53 - H
    6. Criste Mihai Marius, Cluj Napoca, 1050 - 9,37 - H
    7. Telespan Konstantin, Sibiu, 2005 - 9,33 - H
    8. Oniga Constantin, Iasi, 2294 - 9,15 - H
    9. Sava Sinel, Focsani, 1526 - 9,13 - H
    10. Anastasiu Constantin, Comanesti, 1483 - 9,08 - HW
    11. Baican Cristian, Cluj Napoca, 903 - 8,83 - H
    12. Birtalan Attila, Crasna, 958 - 8,8 - H
    13. Moraru Marius, Bucuresti, 1796 - 8,6 - H
    14. Naghiu Raluca, Cluj Napoca, 1399 - 8,17 - HF
    15. Stefan Sorin, Brasov, 2119 - 8,1 - H
    16. Tibirna Petru, Iasi, 1696 - 8 - H
    17. Vasile Cristian, Brasov, 1869 - 8 - H
    18. Borla Nicolae, Cluj Napoca, 1040 - 7,83 - H
    19. Damian Sebastian, Paulesti, 1215 - 7,57 - H
    20. Potolinca Tudor, Iasi, 2030 - 7,28 - H
    21. Macuc Adrian, Bucuresti, 1819 - 7 - H
    22. Oprea Ramona, Brasov, 1552 - 6,72 - HF
    23. Niculescu Marin, Bucuresti, 2049 - 6,63 - HW
    24. Taut Ciprian, Cluj Napoca, 1547 - 6,6 - H
    25. Arsene Gheorghe, Curtea de Arges, 2589 - 6,6 - H
    26. Mania Gabriel, Paunesti, 1897 - 6,24 - H
    27. Biro Gyula, Racosu de Sus, 2130 - 6,17 - H
    28. Guita Robert, Cluj Napoca, 2530 - 5,93 - H
    29. Popescu Theo, Bucuresti, 2168 - 5,83 - H
    30. Spaller Teodora, Nasaud, 1263 - 5,67 - HF
    31. Mitroi Florin, Bucuresti, 1137 - 5,54 - H
    32. Damian Gelu, Comanesti, 1632 - 5,54 - H
    33. Toma Adrian, Bucuresti, 1497 - 5,14 - H
    34. Apatachioae Augustin, Paunesti, 2199 - 5,13 - H
    35. Baltateanu Cezar, Brasov, 2887 - 5 - H
    36. Munteanu Raul, Brasov, 3116 - 5 - H
    37. Ternauciuc Octavian, Nadrag, 1588 - 4,99 - H
    38. Avadanei Maria, Cluj Napoca, 1827 - 4,85 - HF
    39. Ionas Maria, Agnita, 3524 - 4,7 - HF
    40. Butunoiu Dorin, Brasov, 3764 - 4,7 - H
    41. Ionita Alexandru, Ploiesti, 2569 - 4,6 - H
    42. Iliescu Patricia, Bucuresti, 1428 - 4,54 - HF
    43. Moise Cristian, Brasov, 2972 - 4,2 - H
    44. Ahmet Turkyilmaz, Cluj Napoca, 5001 - 0


    Gr.inferioara nr. 1 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 KOSARUS ALEX - Bucuresti
    3-0
    3-1
    3-2
    3-0
    4
    1
    2 TIBIRNA PETRU - Iasi
    0-3
    2-3
    0-3
    3-0
    1
    4
    3 VASILE CRISTIAN - Brasov
    1-3
    3-2
    2-3
    3-0
    2
    3
    4 DAMIAN GELU - Comanesti
    2-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    2
    5 AVADANEI MARIA - Cluj Napoca
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 CUCIUREANU DANIEL - Ploiesti
    3-1
    3-1
    3-2
    3-0
    4
    1
    2 STEFAN SORIN - Brasov
    1-3
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    3
    3 BORLA NICOLAE - Cluj Napoca
    1-3
    3-0
    3-0
    3-2
    3
    2
    4 SPALLER TEODORA - Nasaud
    2-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    5 TOMA ADRIAN - Bucuresti
    0-3
    1-3
    2-3
    3-2
    1
    4
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 BALASA MIHAI - Sibiu
    3-0
    3-0
    3-2
    3
    1
    2 NAGHIU RALUCA - Cluj Napoca
    0-3
    2-3
    2-3
    0
    4
    3 DAMIAN SEBASTIAN - Paulesti
    0-3
    3-2
    2-3
    1
    3
    4 MITROI FLORIN - Bucuresti
    2-3
    3-2
    3-2
    2
    2
    5 MUNTEANU RAUL - Brasov
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 PASCA VLAD - Targu Mures
    3-2
    3-1
    1-3
    3-0
    3
    2
    2 BAICAN CRISTIAN - Cluj Napoca
    2-3
    3-0
    3-1
    0-3
    2
    4
    3 POTOLINCA TUDOR - Iasi
    1-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    4 POPESCU THEO - Bucuresti
    3-1
    1-3
    3-0
    3-2
    3
    1
    5 BALTATEANU CEZAR - Brasov
    0-3
    3-0
    3-1
    2-3
    2
    3
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 5 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 CARANFILIAN EDUARD - Bucuresti
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    3-1
    5
    1
    2 BIRTALAN ATTILA - Crasna
    1-3
    1-3
    3-0
    0-3
    3-0
    2
    4
    3 MACUC ADRIAN - Bucuresti
    1-3
    3-1
    3-1
    3-2
    3-0
    4
    2
    4 GUITA ROBERT - Cluj Napoca
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
    2-3
    1
    5 APATACHIOAE AUGUSTIN - Paunesti
    0-3
    3-0
    2-3
    0-3
    3-0
    2
    3
    6 MOISE CRISTIAN - Brasov
    1-3
    0-3
    0-3
    3-2
    0-3
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 6 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 CRISTE MIHAI MARIUS - Cluj Napoca
    0-3
    1-3
    3-0
    3-1
    2-3
    2
    3
    -1
    1
    1
    2 MORARU MARIUS - Bucuresti
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    3 OPREA RAMONA - Brasov
    3-1
    0-3
    1-3
    3-0
    0-3
    2
    4
    -3
    0
    1
    4 BIRO GYULA - Racosu de Sus
    0-3
    0-3
    3-1
    3-0
    2-3
    2
    -2
    -1
    1
    5 IONAS MARIA - Agnita
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6 IONITA ALEXANDRU - Ploiesti
    3-2
    0-3
    3-0
    3-2
    3-0
    4
    2
    -
    Gr.inferioara nr. 7 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 TELESPAN KONSTANTIN - Sibiu
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 ANASTASIU CONSTANTIN - Comanesti
    0-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    3 NICULESCU MARIN - Bucuresti
    0-3
    2-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    4 MANIA GABRIEL - Paunesti
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    3
    5 TERNAUCIUC OCTAVIAN - Nadrag
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    6 AHMET TURKYILMAZ - Cluj Napoca
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 8 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 ONIGA CONSTANTIN - Iasi
    3-0
    1-3
    3-0
    0-3
    3-0
    3
    3
    2 SAVA SINEL - Focsani
    0-3
    1-3
    3-0
    2-3
    3-0
    2
    4
    3 TAUT CIPRIAN - Cluj Napoca
    3-1
    3-1
    3-2
    0-3
    3-0
    4
    2
    4 ARSENE GHEORGHE - Curtea de Arges
    0-3
    0-3
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    5 BUTUNOIU DORIN - Brasov
    3-0
    3-2
    3-0
    1-3
    3-0
    4
    1
    6 ILIESCU PATRICIA - Bucuresti
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    -


    Gr.superioara nr. 1 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 KOSARUS ALEX - Bucuresti
    0-3
    3-0
    0-3
    1
    2 PASCA VLAD - Targu Mures
    3-0
    3-1
    1-3
    2
    2
    3 DAMIAN SEBASTIAN - Paulesti
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    4 TOMA ADRIAN - Bucuresti
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    1
    -
    Gr.superioara nr. 2 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 CUCIUREANU DANIEL - Ploiesti
    3-1
    3-2
    3-0
    3
    1
    2 MACUC ADRIAN - Bucuresti
    1-3
    2-3
    2-3
    0
    3 BALTATEANU CEZAR - Brasov
    2-3
    3-2
    3-2
    2
    2
    4 NAGHIU RALUCA - Cluj Napoca
    0-3
    3-2
    2-3
    1
    -
    Gr.superioara nr. 3 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 BALASA MIHAI - Sibiu
    3-1
    3-2
    2-3
    2
    1
    2
    1
    1
    2 IONITA ALEXANDRU - Ploiesti
    1-3
    3-1
    3-1
    2
    2
    2
    0
    1
    3 APATACHIOAE AUGUSTIN - Paunesti
    2-3
    1-3
    0-3
    0
    -6
    4 BAICAN CRISTIAN - Cluj Napoca
    3-2
    1-3
    3-0
    2
    2
    -1
    1
    -
    Gr.superioara nr. 4 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 POPESCU THEO - Bucuresti
    3-1
    3-1
    3-1
    3
    1
    2 ANASTASIU CONSTANTIN - Comanesti
    1-3
    3-2
    1-3
    1
    3 CRISTE MIHAI MARIUS - Cluj Napoca
    1-3
    2-3
    0-3
    0
    4 BIRTALAN ATTILA - Crasna
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    -
    Gr.superioara nr. 5 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 CARANFILIAN EDUARD - Bucuresti
    3-0
    3-1
    3-1
    3
    1
    2 TAUT CIPRIAN - Cluj Napoca
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    3 MANIA GABRIEL - Paunesti
    1-3
    3-1
    1-3
    1
    4 OPREA RAMONA - Brasov
    1-3
    3-2
    3-1
    2
    2
    -
    Gr.superioara nr. 6 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 MORARU MARIUS - Bucuresti
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 DAMIAN GELU - Comanesti
    1-3
    3-2
    3-1
    2
    2
    3 ONIGA CONSTANTIN - Iasi
    1-3
    2-3
    3-1
    1
    4 NICULESCU MARIN - Bucuresti
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 7 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 TELESPAN KONSTANTIN - Sibiu
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    8
    2 BORLA NICOLAE - Cluj Napoca
    1-3
    3-0
    2-3
    1
    2
    0
    2
    1
    3 VASILE CRISTIAN - Brasov
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    -5
    -2
    1
    4 SAVA SINEL - Focsani
    0-3
    3-2
    2-3
    1
    -3
    0
    1
    -
    Gr.superioara nr. 8 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 BUTUNOIU DORIN - Brasov
    2-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    2 MITROI FLORIN - Bucuresti
    3-2
    3-0
    3-2
    3
    1
    3 STEFAN SORIN - Brasov
    2-3
    0-3
    3-1
    1
    4 TIBIRNA PETRU - Iasi
    0-3
    2-3
    1-3
    0
    -


    Eliminatorii Hobby

    1. Toma Adrian
    ------------------------- Toma Adrian 3-2
    16. Ionita Alexandru
    ----------------------------------- Damian Gelu 0-3
    9. Damian Gelu
    ------------------------- Damian Gelu 3-0
    8. Mitroi Florin
    -------------------------------------------------- Borla Nicolae 0-3
    5. Caranfilian Eduard
    ------------------------- Borla Nicolae 0-3
    12. Borla Nicolae
    ----------------------------------- Borla Nicolae 3-2
    13. Baltateanu Cezar
    ------------------------- Popescu Theo 0-3
    4. Popescu Theo
    ----------------------------------------------------------------- Borla Nicolae 3-1
    3. Balasa Mihai
    ------------------------- Balasa Mihai 3-1
    14. Pasca Vlad
    ----------------------------------- Balasa Mihai 3-1
    11. Butunoiu Dorin
    ------------------------- Moraru Marius 0-3
    6. Moraru Marius
    -------------------------------------------------- Telespan Konstantin 1-3
    7. Telespan Konstantin
    ------------------------- Telespan Konstantin 3-0
    10. Oprea Ramona
    ----------------------------------- Telespan Konstantin 3-2
    15. Birtalan Attila
    ------------------------- Birtalan Attila 3-2
    2. Cuciureanu Daniel


    Clasament Hobby

    1. Borla Nicolae - Cluj Napoca
    2. Telespan Konstantin - Sibiu
    3 -- 4
    Damian Gelu - Comanesti
    Balasa Mihai - Sibiu
    5 -- 8
    Popescu Theo - Bucuresti
    Birtalan Attila - Crasna
    Toma Adrian - Bucuresti
    Moraru Marius - Bucuresti
    9 -- 16
    Caranfilian Eduard - Bucuresti
    Oprea Ramona - Brasov
    Mitroi Florin - Bucuresti
    Pasca Vlad - Targu Mures
    Baltateanu Cezar - Brasov
    Cuciureanu Daniel - Ploiesti
    Ionita Alexandru - Ploiesti
    Butunoiu Dorin - Brasov
    17 -- 2v gr.sup.
    Baican Cristian - Cluj Napoca
    18 -- 25 1v gr.sup.
    Kosarus Alex - Bucuresti
    Oniga Constantin - Iasi
    Sava Sinel - Focsani
    Anastasiu Constantin - Comanesti
    Naghiu Raluca - Cluj Napoca
    Stefan Sorin - Brasov
    Vasile Cristian - Brasov
    Mania Gabriel - Paunesti
    26 -- 32 0v gr.sup.
    Criste Mihai Marius - Cluj Napoca
    Tibirna Petru - Iasi
    Damian Sebastian - Paulesti
    Macuc Adrian - Bucuresti
    Niculescu Marin - Bucuresti
    Taut Ciprian - Cluj Napoca
    Apatachioae Augustin - Paunesti
    33 -- 34 2v gr.inf.
    Arsene Gheorghe - Curtea de Arges
    Biro Gyula - Racosu de Sus
    35 -- 37 1v gr.inf.
    Guita Robert - Cluj Napoca
    Ternauciuc Octavian - Nadrag
    Moise Cristian - Brasov
    38 -- 43 0v gr.inf.
    Potolinca Tudor - Iasi
    Spaller Teodora - Nasaud
    Avadanei Maria - Cluj Napoca
    Ionas Maria - Agnita
    Iliescu Patricia - Bucuresti
    Ahmet Turkyilmaz - Cluj Napoca
    Ultima editare de GeluBv; 27.mar.2023, 08:41.
    Hobby: Motoare si ski !
    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

    Comentariu


    • #3
      Alte informatii, ORIENTATIV:

      Hotel Bucegi

      Hotel Sport

      Sala de sport

      Restaurant
      Ultima editare de GeluBv; 27.feb.2023, 10:48.
      Hobby: Motoare si ski !
      http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

      Comentariu


      • #4
        Petrache Claudiu - Avansați - Branesti-Ilfov

        Comentariu


        • #5
          Se inscrie Craciun Mihaita, Brașov, Avansati
          Mulțumesc

          Sent from my SM-S9010 using Tapatalk

          Comentariu


          • #6
            Albescu Constantin Ionut avansați București sa ne vedem cu bine

            Comentariu


            • #7
              Ilie Costin, Bucuresti, avansati
              Butterfly Zhang Jike ALC
              FH: Yasaka Rakza Z
              BH: Butterfly Dignics 64

              Comentariu


              • #8
                Buna ziua,

                Alexandru Marius, Open - Bucuresti.

                Multumesc.
                I'm a lean, mean, spin machine!

                Comentariu


                • #9
                  Se înscrie Gita Dan din Sfântu Gheorghe la avansați

                  Comentariu


                  • #10
                    Sursilov Constantin - Bucuresti - Open

                    Trimis de pe al meu VOG-L29 folosind Tapatalk

                    Blade: Butterfly Lin Yun-Ju Super ZLC
                    Fh: Butterfly Glayzer
                    Bh: Butterfly Glayzer 09C

                    Comentariu


                    • #11
                      Baciu Stefan.Mioveni Open

                      Trimis de pe al meu SM-A025G folosind Tapatalk

                      Comentariu


                      • #12
                        Popa Robert, Targoviste, avansati! Multumesc!
                        Blade: Timo Boll ALC
                        FH: Yasaka Rakza XX
                        BH: Butterfly Dignics 05

                        Comentariu


                        • #13
                          Sorin Stefan, Brașov. Hobby.
                          Lemn Andro ligna CI Off
                          FH/BH Andro Rasanter R47, burete max

                          Comentariu


                          • #14
                            Mihalcea stefan Tiberiu bucuresti avansati mulțumesc

                            Comentariu


                            • #15
                              Trocan nicolae open mioveni

                              Comentariu


                              • #16
                                Se înscrie Drapac Gheorghe din Brașov la avansați

                                Comentariu


                                • #17
                                  Lita Gabriel - Open - Bucuresti

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Constantin Cristina, Bucuresti, open
                                    Constantin Teodor, Bucuresti, elite

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Coteț Nicolae, Brăila - Open

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Damian Gelu, Hobby, Comanesti

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Adrian Macuc, Bucuresti - Hobby. Multumesc!

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Damian Sebastian, Paulesti, Hobby.

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Vasilescu remus- elite ; zavricescu george - open
                                              BLADE: PRIMORAC CARBON OFF+
                                              FH: KOKUTAKU BLutenkirsche 868 TENSION SUPER TACKY
                                              BH: Tibhar super defence 40

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Gheorghe Nicolae București Elite. Si Raportaru Viorel București Open. Mulțumim.

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Se înscriu Drăgan Petru Ioan, Nicu Constantin și Gotcă Adrian, toți din Iași, la open.
                                                  Mult succes organizatorilor și tuturor participanților!

                                                  Comentariu

                                                  Procesare...
                                                  X