Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu la Cluj - Sambata, 12 Ian, ora 13

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu la Cluj - Sambata, 12 Ian, ora 13

    Salut,
    Daca se gasesc suficienti doritori voi organiza un mini-turneu de maxim 2 ore Sambata, incepand cu ora 13.
    Va rog sa va inscrieti pe forum, telefonic sau prin email pana cel tarziu vineri la ora 18, pentru a avea timp sa rezerv sala.
    # meu e 0743-217957
    email: tud_pre(at)yahoo.com
    Turneul propus de mine li se adreseaza jucatorilor ce dispun de maxim 2 ore pentru miscare si prefera sa evite pauzele lungi dintre meciuri.
    • Locatia: Barbusse 21
    • Numar maxim de participanti: 8
    • Nivel: de la mediu in sus
    • Sistem de joc: doua runde cu cate 2 grupe de maxim 4, in care se va juca in sistemul 2 din 3 seturi. Dupa terminarea primei runde de meciuri ne vom roti (locul 1 din prima grupa, 2 din a doua, 3 din prima, etc vor forma noua grupa 1, locul 2 din prima, locul unu din a doua, 3 din prima, etc vor forma noua grupa 2). Astazi (2 Ianuarie) am aplicat un alt sistem, care ca n-a fost grozav gandit intrucat s-au creat dezechilibre intr-una din grupe in runda a 2-a.
    • Cost: 12 lei / ora si masa. Daca va dura 2 ore vom avea de platit 12 lei * 4 mese * 2 ore = 96 lei (impartiti la numarul participantilor)
    • Premii: aplauze pentru toate mingile frumoase si castigatori


    ATENTIE:
    Ii rog pe toti cei ce se inscriu sa-mi transmita din start daca mai aduc pe cineva, sa nu ne trezim cu persoane in plus. Nu voi ceda din mese si nici nu voi admite paticipanti peste numarul maxim indicat mai sus. Nici intarzieri nu voi adminte, intrucat ar da peste cap organizarea si ar face mult prea dificil calculul contributiei fiecaruia.
    - - - Actualizat - - -
    Avem 5 inscrieri in momentul de fata (vineri seara, ora 22).
    Daca mai sunt doritori ii rog sa ma anunte din timp, pentru a nu ne trezi ca depasim limita de 8 (vrem sa nu se astepte deloc, pe cat posibil).
    De fapt si pentru 8 participanti trebuie sa rezerv toate cele 4 mese din timp, iar momentan am numai 2 retinute.
    S-auzim de bine.
    DR. Levi All+; FH: Andro Impulse PowerSponge 2.0 mm; BH: Giant Dragon Dragon's Talon OX
    Dr. Levi All; FH: Yasaka Razka Max; BH: TSP Curl-PH OX
Who has read this thread:
Procesare...
X