Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

WTTD 2023 - INDOOR TABLE TENNIS Ploiesti -17si 18 aprilie 2023

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • AmaTur: Turneu B+ WTTD 2023 - INDOOR TABLE TENNIS Ploiesti -17si 18 aprilie 2023

    WTTD- Turneu B+ - INDOOR TABLE TENNIS - Luni 17.04.2023 Hobby/Avansati si marti 18.04.2023 Open/Elite

    LOCALITATEA:Ploiești, Str. Valeni nr. 141;

    DATA: Luni 17.04.2023 Hobby/Avansati si marti 18.04.2023 Open/Elite
    ORA DE INCEPERE: 18
    LOGISTICĂ: 3 mese DONIC PERSSON 25, mingi ***;
    SPAȚIU DE JOC: 200mp
    SUPRAFAȚA DE JOC: Taraflex;
    FACILITĂȚI: Vestiare;Aer conditionat
    TAXA: 40 Lei;
    Se asigură apă plată 2 litri;

    MATERIALE DE PREMIERE:
    - Locurile 1 cupe,medalii si diplome, locurile 2-3 medalii si diplome. Toti participantii diplome de participare

    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la inscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere: 15 aprilie ora 21:00 pt H/A si 17 aprilie ora 12 pt O/E
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte R2;
    - absențele nemotivate vor fi penalizate cu 3 puncte N;
    - organizatorii iși rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a impiedica sub orice formă bunul mers al competiției(atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);


    SISTEM DE JOC
    - Număr maxim de participanți 12 si la H/A si la O/E cu posibilitatea de crestere pana la max 15 in functie de dinamica inscrierilor
    - Se joacă in sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - 2 grupe de 6, toti calificati si apoi eliminatoriu
    - Capi de serie in grupele inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Tablou eliminatoriu de 16


    Organizator
    George Iancu - Tel 0744576977​​

  • #2
    Rezervat
    Se mareste numarul de participanti de la 12 la 15. Vor fi 3 grupe de 5 cu calificarea tututor in eliminatorii !!!
    Inscrieri H/A (17.04.2023) - 6:02:23 PM - v5.3 / cls_2023-apr

    1. Voicu Ovidiu, Strejnicu, 627 - 19.48 - A
    2. Cojocaru Ion, Ploiesti, 1117 - 19.1 - A
    3. Chirtoaca Sergiu, Ploiesti, 628 - 19.05 - A
    4. Petculescu Giani, Ploiesti, 360 - 18.58 - A
    5. Stir Andrei, Baicoi, 1691 - 18.23 - A
    6. Banu Dan, Ploiesti, 384 - 18.01 - A
    7. Mihalcea Stefan Tiberiu, Bucuresti, 388 - 17.62 - A
    8. Stoicescu Gheorghe, Iedera, 572 - 13.7 - A
    9. Popescu Sorin, Ploiesti, 1877 - 13.65 - A
    10. Banuta Dumitru, Ploiesti, 680 - 13.09 - A
    11. Vasilescu Florin, Ploiesti, 1474 - 12.4 - A
    12. Ionescu Cristi, Ploiesti, 1532 - 10.15 - A
    13. Cuciureanu Daniel, Ploiesti, 1029 - 9.79 - H
    14. Gheorghe Catalin, Ploiesti, 1352 - 5.24 - H
    15. Manu Flaviu, Boldesti, 5001 - 0

    Gr.inferioara nr. 1 - H/A
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 VOICU OVIDIU - Strejnicu
    3-1
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 BANU DAN - Ploiesti
    1-3
    3-0
    3-2
    3-1
    3
    2
    3 MIHALCEA STEFAN TIBERIU - Bucuresti
    2-3
    0-3
    3-0
    3-2
    2
    3
    4 IONESCU CRISTI - Ploiesti
    0-3
    2-3
    0-3
    2-3
    0
    5
    5 CUCIUREANU DANIEL - Ploiesti
    0-3
    1-3
    2-3
    3-2
    1
    4
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - H/A
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 COJOCARU ION - Ploiesti
    1-3
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    3
    2 STIR ANDREI - Baicoi
    3-1
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    1
    3 STOICESCU GHEORGHE - Iedera
    3-1
    1-3
    3-2
    3-0
    3
    2
    4 VASILESCU FLORIN - Ploiesti
    1-3
    1-3
    2-3
    3-1
    1
    4
    5 GHEORGHE CATALIN - Ploiesti
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    5
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - H/A
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 CHIRTOACA SERGIU - Ploiesti
    3-0
    3-2
    3-1
    3-0
    4
    1
    2 PETCULESCU GIANI - Ploiesti
    0-3
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    3
    3 POPESCU SORIN - Ploiesti
    2-3
    3-0
    3-1
    3-2
    3
    2
    4 BANUTA DUMITRU - Ploiesti
    1-3
    2-3
    1-3
    3-2
    1
    4
    5 MANU FLAVIU - Boldesti
    0-3
    0-3
    2-3
    2-3
    0
    5
    -
    Eliminatorii H/A

    1. Voicu Ovidiu
    ------------------------- Voicu Ovidiu 3-0
    16. Bye
    ----------------------------------- Voicu Ovidiu 3-2
    9. Petculescu Giani
    ------------------------- Cojocaru Ion 0-3
    8. Cojocaru Ion
    -------------------------------------------------- Voicu Ovidiu 3-0
    5. Stoicescu Gheorghe
    ------------------------- Cuciureanu Daniel 0-3
    12. Cuciureanu Daniel
    ----------------------------------- Cuciureanu Daniel 3-0
    13. Ionescu Cristi
    ------------------------- Ionescu Cristi 3-0
    4. Popescu Sorin
    ----------------------------------------------------------------- Voicu Ovidiu 3-0
    3. Chirtoaca Sergiu
    ------------------------- Chirtoaca Sergiu 3-0
    14. Gheorghe Catalin
    ----------------------------------- Banu Dan 1-3
    11. Vasilescu Florin
    ------------------------- Banu Dan 1-3
    6. Banu Dan
    -------------------------------------------------- Banu Dan 3-2
    7. Mihalcea Stefan Tiberiu
    ------------------------- Banuta Dumitru 2-3
    10. Banuta Dumitru
    ----------------------------------- Stir Andrei 1-3
    15. Manu Flaviu
    ------------------------- Stir Andrei 0-3
    2. Stir Andrei

    Clasament H/A

    1. Voicu Ovidiu - Strejnicu
    2. Banu Dan - Ploiesti
    3 -- 4
    Cuciureanu Daniel - Ploiesti
    Stir Andrei - Baicoi
    5 -- 8
    Cojocaru Ion - Ploiesti
    Chirtoaca Sergiu - Ploiesti
    Ionescu Cristi - Ploiesti
    Banuta Dumitru - Ploiesti
    9 -- 15
    Vasilescu Florin - Ploiesti
    Stoicescu Gheorghe - Iedera
    Manu Flaviu - Boldesti
    Petculescu Giani - Ploiesti
    Gheorghe Catalin - Ploiesti
    Popescu Sorin - Ploiesti
    Mihalcea Stefan Tiberiu - Bucuresti

    Inscrieri O/E (18.04.2023) - 6:01:04 PM - v5.3 / cls_2023-apr

    1. Gheorghe Dragos, Ploiesti, 343 - 48.35 - E
    2. Retegan Cosmin, Plopeni, 13 - 46.16 - E
    3. Cobeanu Marius, Breaza, 1643 - 39.6 - E
    4. Popescu Apreotesei Mihai, Straoane, 44 - 39.34 - E
    5. Istrate Cristian, Bucuresti, 48 - 38.14 - EW
    6. Ene Dragos, Ploiesti, 973 - 37 - E
    7. Mihaila Nicolae, Breaza, 127 - 35.8 - EW
    8. Stancescu Sebastian, Ploiesti, 82 - 32.87 - O
    9. Marian Bogdan, Ploiesti, 114 - 31.58 - OW
    10. Trocan Nicolae, Mioveni, 115 - 30.84 - OW
    11. Enache Ciprian, Ploiesti, 198 - 27.74 - O
    12. Visan Bogdan, Targoviste, 643 - 27.28 - O
    13. Enache Puiu Adrian, Ploiesti, 293 - 22.83 - O
    14. Radu Liviu, Bucov, 868 - 22.03 - O
    15. Radu Florin, Ploiesti, 2743 - 18 - A
    Gr.inferioara nr. 1 - O/E
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 GHEORGHE DRAGOS - Ploiesti
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 ENE DRAGOS - Ploiesti
    1-3
    2-3
    3-2
    3-0
    2
    3
    3 MIHAILA NICOLAE - Breaza
    0-3
    3-2
    3-1
    3-1
    3
    2
    4 VISAN BOGDAN - Targoviste
    0-3
    2-3
    1-3
    3-2
    1
    4
    5 RADU FLORIN - Ploiesti
    0-3
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    5
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - O/E
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 RETEGAN COSMIN - Plopeni
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 ISTRATE CRISTIAN - Bucuresti
    0-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    2
    3 STANCESCU SEBASTIAN - Ploiesti
    2-3
    1-3
    2-3
    3-2
    1
    4
    4 ENACHE CIPRIAN - Ploiesti
    0-3
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    3
    5 RADU LIVIU - Bucov
    0-3
    1-3
    2-3
    0-3
    0
    5
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - O/E
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 COBEANU MARIUS - Breaza
    2-3
    3-1
    2-3
    3-0
    2
    3
    2 POPESCU APREOTESEI MIHAI - Straoane
    3-2
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    1
    3 MARIAN BOGDAN - Ploiesti
    1-3
    1-3
    2-3
    3-0
    1
    4
    4 TROCAN NICOLAE - Mioveni
    3-2
    1-3
    3-2
    3-1
    3
    2
    5 ENACHE PUIU ADRIAN - Ploiesti
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    5
    -
    Eliminatorii O/E

    1. Gheorghe Dragos
    ------------------------- Gheorghe Dragos 3-0
    16. Bye
    ----------------------------------- Gheorghe Dragos 3-0
    9. Cobeanu Marius
    ------------------------- Cobeanu Marius 3-0
    8. Enache Ciprian
    -------------------------------------------------- Gheorghe Dragos 3-1
    5. Istrate Cristian
    ------------------------- Istrate Cristian 3-1
    12. Visan Bogdan
    ----------------------------------- Istrate Cristian 3-1
    13. Radu Florin
    ------------------------- Trocan Nicolae 0-3
    4. Trocan Nicolae
    ----------------------------------------------------------------- Gheorghe Dragos 3-1
    3. Popescu Apreotesei Mihai
    ------------------------- Popescu Apreotesei Mihai 3-2
    14. Radu Liviu
    ----------------------------------- Popescu Apreotesei Mihai 3-0
    11. Stancescu Sebastian
    ------------------------- Stancescu Sebastian 3-0
    6. Mihaila Nicolae
    -------------------------------------------------- Retegan Cosmin 0-3
    7. Ene Dragos
    ------------------------- Marian Bogdan 1-3
    10. Marian Bogdan
    ----------------------------------- Retegan Cosmin 1-3
    15. Enache Puiu Adrian
    ------------------------- Retegan Cosmin 0-3
    2. Retegan Cosmin
    Clasament O/E

    1. Gheorghe Dragos - Ploiesti
    2. Retegan Cosmin - Plopeni
    3 -- 4
    Istrate Cristian - Bucuresti
    Popescu Apreotesei Mihai - Straoane
    5 -- 8
    Cobeanu Marius - Breaza
    Marian Bogdan - Ploiesti
    Trocan Nicolae - Mioveni
    Stancescu Sebastian - Ploiesti
    9 -- 15
    Enache Puiu Adrian - Ploiesti
    Visan Bogdan - Targoviste
    Radu Liviu - Bucov
    Enache Ciprian - Ploiesti
    Ene Dragos - Ploiesti
    Radu Florin - Ploiesti
    Mihaila Nicolae - Breaza
    Ultima editare de george60; 18.apr.2023, 21:45.

    Comentariu


    • FlorinBN
      FlorinBN comentat
      Editarea unui comentariu
      ok

  • #3
    Se inscriu la H/A
    Vrasti Iulian
    Ionescu Cristi
    Vasilescu Florin
    Cuciureanu Daniel
    Cojocaru Ion
    Manu Flaviu
    Voicu Ovidiu
    Stir Andrei
    Manolache Florin
    Petculescu Giani
    Chirtoaca Sergiu
    Banu Dan

    Comentariu


    • #4
      La H/A Banuta Doru

      Comentariu


      • #5
        La O/E
        Ene Dragos
        Radu Liviu
        Enache Ciprian
        Retegan Cosmin
        Stancescu Sebastian
        Enache Puiu Adrian
        Gheorghe Dragos
        Marian Bogdan
        Cobeanu Marius
        Mihaila Nicolae

        Comentariu


        • #6
          - Popescu-Apreotesei Mihai, Straoane - mp 39.34, la Elite
          Mulțumesc!
          Lemn: Butterfly Innerforce Layer ALC
          FH: Butterfly Dignics 05
          BH: Tibhar Grass D.TecS

          Comentariu


          • #7
            Stoicescu Gheorghe , Iedera-DB , A/H . Mulțumesc !

            Comentariu


            • #8
              Mihalcea stefan Tiberiu avansati

              Comentariu


              • #9
                Varbanescu Radu - Bucuresti - H/A

                Comentariu


                • #10
                  Visan Bogdan, Targoviste, O/E

                  Comentariu


                  • #11
                    Vlăsceanu Valentin open multumesc!

                    Trimis de pe al meu SM-A525F folosind Tapatalk

                    Comentariu


                    • #12
                      se înscrie
                      Gheorghe Cătălin -Hobby

                      Comentariu


                      • #13
                        Caranfilian Migo Bucuresti, Avansati
                        Multumesc

                        Comentariu


                        • #14
                          Găman alin avansați mărginenii jos multumesc

                          Comentariu


                          • #15
                            Salut, se inscrie la avansati Stoica Liviu Gabriel

                            Comentariu


                            • #16
                              Cristian Istrate - Bucuresti - Elite

                              Comentariu


                              • #17
                                - Socaci Sorin, Panciu - mp 27.25, la Open
                                Lemn: Butterfly Innerforce Layer ALC
                                FH: Butterfly Dignics 05
                                BH: Tibhar Grass D.TecS

                                Comentariu


                                • #18
                                  Toader Petru, Bragadiru, Avansați
                                  Blade Icecream AZX
                                  FH Victas V22 Double Extra
                                  BH Victas V22 Double Extra

                                  Comentariu


                                  • #19
                                    Rusu Andrei, Strejnicu - Hobby
                                    Increde-te in Domnul din toata inima ta si nu te bizui pe intelepciunea ta! Prov 3:5

                                    Comentariu


                                    • #20

                                      upload image
                                      "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
                                      George Bernard Shaw

                                      https://www.facebook.com/profile.php?id=100076731614144


                                      https://youtube.com/c/MarianBogdanPloiesti

                                      Comentariu


                                      • #21
                                        Constantin Valentin -Ploiesti -Hobby

                                        Comentariu


                                        • #22
                                          Eduard Barbatel Avansati

                                          Sent from my JNY-LX1 using Tapatalk

                                          Comentariu


                                          • #23
                                            Se înscriu la avansați Nicușan Răzvan și Borca Liviu din Tg Mureș.

                                            Comentariu


                                            • #24
                                              Inscrieri H/A (17.04.2023 ora 1 - 9:25:01 AM - v5.3 / cls_2023-apr

                                              1. Voicu Ovidiu, Strejnicu, 627 - 19.48 - A
                                              2. Cojocaru Ion, Ploiesti, 1117 - 19.1 - A
                                              3. Chirtoaca Sergiu, Ploiesti, 628 - 19.05 - A
                                              4. Petculescu Giani, Ploiesti, 360 - 18.58 - A
                                              5. Stir Andrei, Baicoi, 1691 - 18.23 - A
                                              6. Banu Dan, Ploiesti, 384 - 18.01 - A
                                              7. Mihalcea Stefan Tiberiu, Bucuresti, 388 - 17.62 - A
                                              8. Vrasti Iulian, Ploiesti, 1062 - 17.6 - A
                                              9. Manolache Florin, Ploiesti, 1036 - 15.44 - A
                                              10. Stoicescu Gheorghe, Iedera, 572 - 13.7 - A
                                              11. Banuta Dumitru, Ploiesti, 680 - 13.09 - A
                                              12. Vasilescu Florin, Ploiesti, 1474 - 12.4 - A
                                              13. Ionescu Cristi, Ploiesti, 1532 - 10.15 - A
                                              14. Cuciureanu Daniel, Ploiesti, 1029 - 9.79 - H
                                              15. Manu Flaviu, Boldesti, 5001 - 0
                                              -----------------------------------------
                                              Lista de asteptare:
                                              1. Varbanescu Radu, Bucuresti, 1456 - 7.23 - H
                                              2. Gheorghe Catalin, Ploiesti, 1352 - 5.24 - H
                                              3. Caranfilian Migo, Bucuresti, 514 - 13.9 - AW
                                              4. Gaman Alin, Marginenii de Jos, 1273 - 11.72 - A
                                              5. Stoica Liviu Gabriel, Slobozia, 2206 - 14.55 - A
                                              6. Toader Petru, Bragadiru, 701 - 11.86 - A
                                              7. Rusu Andrei, Strejnicu, 2246 - 8.55 - H
                                              8. Constantin Valentin, Ploiesti, 1332 - 8.2 - H
                                              9. Barbatel Eduard, Ploiesti, 1995 - 19.85 - A
                                              10. Nicusan Razvan, Targu Mures, 658 - 14.7 - A
                                              11. Borca Liviu, Targu Mures, 786 - 18.47 - A

                                              Comentariu


                                              • #25
                                                Inscrieri O/E (18.04.2023) - 9:35:46 AM - v5.3 / cls_2023-apr

                                                1. Gheorghe Dragos, Ploiesti, 343 - 48.35 - E
                                                2. Retegan Cosmin, Plopeni, 13 - 46.16 - E
                                                3. Cobeanu Marius, Breaza, 1643 - 39.6 - E
                                                4. Popescu Apreotesei Mihai, Straoane, 44 - 39.34 - E
                                                5. Istrate Cristian, Bucuresti, 48 - 38.14 - EW
                                                6. Ene Dragos, Ploiesti, 973 - 37 - E
                                                7. Mihaila Nicolae, Breaza, 127 - 35.8 - EW
                                                8. Stancescu Sebastian, Ploiesti, 82 - 32.87 - O
                                                9. Marian Bogdan, Ploiesti, 114 - 31.58 - OW
                                                10. Enache Ciprian, Ploiesti, 198 - 27.74 - O
                                                11. Visan Bogdan, Targoviste, 643 - 27.28 - O
                                                12. Socaci Sorin, Panciu, 299 - 27.25 - OW
                                                13. Enache Puiu Adrian, Ploiesti, 293 - 22.83 - O
                                                14. Radu Liviu, Bucov, 868 - 22.03 - O
                                                15. Vlasceanu Valentin, Darmanesti, 369 - 20 - O

                                                Comentariu

                                                Procesare...
                                                X