Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

WTTD 2023 "Cupa Speranța", Salcea (Suceava) - 19, 20 și 21 aprilie 2023

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • AmaTur: Turneu B+ WTTD 2023 "Cupa Speranța", Salcea (Suceava) - 19, 20 și 21 aprilie 2023


    Turneu B+ WTTD 2023 "Cupa Speranța", ediția a IV-a, Salcea (Suceava) - Miercuri (19.04.2023) , Joi (20.04.2023) șiVineri (21.04.2023)
    AmaTur România și ITTF Foundation organizează
    World Table Tennis Day 2023

    LOCALITATEA: Salcea (județul Suceava), Calea Sucevei nr. 31 (strada principală);
    DATA: 18,19 si 20 aprilie 2023;
    CATEGORII: Hobby + Avansați + Open + Elite;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    • Avansați​ - Miercuri: 16:30 - 17:20 – validare înscrieri, la 17:30 încep meciurile;
    • Open + Elite - Joi: 16:30 - 17:20 – validare înscrieri, la 17:30 încep meciurile;
    • Hobby​ - Vineri: 16:30 - 17:20 – validare înscrieri, la 17:30 încep meciurile;​
    SALA: Sala de sport a Școlii Gimnaziale "Aurelian Stanciu" Salcea;
    INDICAȚII DE ACCES:
    LOGISTICĂ: 4 (5/6) mese de competiție, mingi Gewo *** sau DHS galbene ***;
    SPAȚIU DE JOC: 90 mp + 50 mp + 50 mp;
    SUPRAFAȚA DE JOC: linoleum;
    FACILITĂȚI: vestiare, toaletă;
    TAXĂ​: 40 de lei (adultii), 25 de lei (copiii sub 14 ani), persoanele cu dizabilităţi nu plătesc taxa de participare; fără taxă de afiliere.
    Se asigură apă, cafea și crănțănele (alune, napolitane etc.).
    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locul 1 – cupă + medalie + diplomă;
    Locurile 2-4 – medalie + diplomă;
    Toti concurentii vor primi diplome de participare WTTD 2023​;
    Nu se joacă finala mică;
    Grila de punctare este mărită cu 2 puncte pentru toți participanții la turneele B+, adica se puncteaza dupa regula de la turneele B si se mai adauga 2 puncte pentru toate locurile!
    Locurile pe podium obtinute la turneele B+ nu se contabilizeaza in evidenta generata de punctul 4.1.8 al Regulamentului AmaTur in vigoare.
    ​​
    ÎNSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANȚILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - fara penalizarea retragerilor la turneele WTTD 2023;
    - ultima retragere (pentru categoriile cu liste de asteptare):
    • Avansati: Marti, 18.04.2022, ora 19:00;
    • Open + Elite: Miercuri, 19.04.2023, ora 19:00;
    • Hobby: Joi, 20.04.2023, ora 19:00;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau
    de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple etc.);
    SISTEMUL DE JOC:
    - Hobby – maximum 24 de participanți;
    - Avansați – maximum 24 de participanți;
    - Open – maximum 18 participanți;​​​​
    - Elite – maximum 7 participanți;
    - grupe inferioare de câte 4/5/6 jucători – se califică primii 4;
    - se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - capi de serie grupe inferioare – conform MP;
    - fără grupe superioare;
    - ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe inferioare;
    - tabloul eliminatoriu de 8/16 se generează automat;

    In funcție de dinamica înscrierilor, pot avea loc modificări în sistemul de desfășurare a turneului; se va anunța acest lucru din timp.

    ORGANIZATOR:
    - Asociația Sportivă Speranța Salcea, reprezentată de:
    prof. Sorin Gălățeanu, director Școala Gimnazială "Aurelian Stanciu" Salcea, tel. 0722.222.542;
    ORGANIZATOR TEHNIC:
    - Gabriel Darabă, tel. 0757.251.938.

    Vă așteptăm cu plăcere!
    Ultima editare de GabrielD; 16.apr.2023, 21:30.
    "Tenisul de masa este cel mai important lucru dintre cele mai putin importante ale vietii"
    https://www.youtube.com/watch?v=ZdoaO-6Z2pg&t=1s- un mesaj despre cel mai important lucru in viata

  • #2

    Rezervat inscrieri & desfasurator


    Inscrieri Hobby (Vineri, 21 aprilie, ora 17:30) - 22:35:08 - v5.3 / cls_2023-apr

    1. Galateanu Sorin, Suceava, 1079 - 8.38 - H
    2. Zara Dinu, Suceava, 1687 - 6.65 - H
    3. Savin Medeea, Plopeni SV, 2473 - 6.4 - HF
    4. Galateanu Mihnea, Suceava, 2023 - 6.07 - H
    5. Serban Florin, Fratautii Noi, 2840 - 5.7 - H
    6. Galateanu Lucian, Suceava, 2487 - 5.6 - H
    7. Mosneagu Mario, Partestii de Jos, 2771 - 5 - H
    8. Ailioaie Liviu, Dorohoi, 5001 - 0​


    Grupa inferioara - Hobby​
    1. Galateanu Sorin, Suceava
    2. Zara Dinu, Suceava
    3. Savin Medeea, Plopeni SV
    4. Galateanu Mihnea, Suceava
    5. Serban Florin, Fratautii Noi
    6. Galateanu Lucian, Suceava
    7. Mosneagu Mario, Partestii de Jos
    8. Ailioaie Liviu, Dorohoi


    Turneu B+ Salcea - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    V
    LOC
    1 GALATEANU SORIN - Suceava
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    3-2
    3-1
    2-3
    6
    2
    2 ZARA DINU - Suceava
    0-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    2-3
    5
    3
    3 SAVIN MEDEEA - Plopeni SV
    0-3
    1-3
    3-0
    2-3
    3-0
    3-2
    1-3
    3
    5
    4 GALATEANU MIHNEA - Suceava
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-2
    0-3
    1
    8
    5 SERBAN FLORIN - Fratautii Noi
    1-3
    1-3
    3-2
    3-0
    3-1
    1-3
    1-3
    3
    4
    6 GALATEANU LUCIAN - Suceava
    2-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1-3
    2-3
    0-3
    1
    7
    7 MOSNEAGU MARIO - Partestii de Jos
    1-3
    0-3
    2-3
    2-3
    3-1
    3-2
    1-3
    2
    6
    8 AILIOAIE LIVIU - Dorohoi
    3-2
    3-2
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    3-1
    7
    1
    -
    ​​​

    Clasament Hobby

    1. Ailioaie Liviu - Dorohoi
    2. Galateanu Sorin - Suceava
    3 -- 4
    Zara Dinu - Suceava
    Serban Florin - Fratautii Noi
    5 -- 8
    Savin Medeea - Plopeni SV
    Mosneagu Mario - Partestii de Jos
    Galateanu Lucian - Suceava
    Galateanu Mihnea - Suceava
    ​​
    Inscrieri Avansati (Miercuri, 19 aprilie, ora 17:30) - 13:12:54 - v5.3 / cls_2023-apr

    1. Morosan Alexandru, Horodnic de Sus, 881 - 18.92 - A
    2. Ilie Aurelian, Botosani, 475 - 18.27 - A
    3. Moisuc Alexandru, Radauti, 1259 - 17.67 - A
    4. Lupu Cristian, Botosani, 490 - 17.3 - A
    5. Vieriu Tudorel, Suceava, 553 - 17.3 - A
    6. Draganescu Stefan, Pascani, 432 - 17.23 - A
    7. Cervicescu Laurentiu, Botosani, 2031 - 16.1 - A
    8. Ianos Vlad, Bucuresti, 4469 - 15.3 - A
    9. Bobu Stefan Minodor, Targu Neamt, 547 - 15.04 - A
    10. Gavriliuc Daniel, Botosani, 777 - 15 - A
    11. Gorasciuc Marius, Hurjuieni, 1161 - 14.7 - A
    12. Aluculesa Radu, Botosani, 641 - 14.48 - AD
    13. Iachimov Gheorghe, Moldova, 2696 - 14.3 - A
    14. Iasinschi Daniel, Suceava, 1602 - 13.47 - A
    15. Stavarache Florentin, Pascani, 735 - 12.66 - A
    16. Morosan Ionel, Radauti, 1059 - 12.66 - A
    17. Boca Timotei, Salcea, 1008 - 11.64 - A
    18. Moisuc Catalin, Fratautii Noi, 1067 - 11.17 - A
    19. Ocu Ioan, Botosani, 1462 - 10.93 - A
    20. Loghin Sergiu, Pascani, 1265 - 10.7 - A
    21. Zamfirache Ioan, Botosani, 771 - 10.64 - AW
    22. Cosau Toader, Targu Neamt, 921 - 10.58 - A
    23. Aparaschive Iulian, Botosani, 1799 - 9.87 - H
    24. Mihalache Remus, Plopeni SV, 1045 - 8.38 - H

    Grupe inferioare Avansati

    Gr. nr. 1
    1. Morosan Alexandru, Horodnic de Sus
    2. Ianos Vlad, Bucuresti
    3. Gavriliuc Daniel, Botosani
    4. Morosan Ionel, Radauti
    5. Boca Timotei, Salcea
    6. Aparaschive Iulian, Botosani

    Gr. nr. 2
    1. Ilie Aurelian, Botosani
    2. Cervicescu Laurentiu, Botosani
    3. Bobu Stefan Minodor, Targu Neamt
    4. Stavarache Florentin, Pascani
    5. Moisuc Catalin, Fratautii Noi
    6. Mihalache Remus, Plopeni SV

    Gr. nr. 3
    1. Moisuc Alexandru, Radauti
    2. Draganescu Stefan, Pascani
    3. Gorasciuc Marius, Hurjuieni
    4. Iasinschi Daniel, Suceava
    5. Ocu Ioan, Botosani
    6. Zamfirache Ioan, Botosani

    Gr. nr. 4
    1. Lupu Cristian, Botosani
    2. Vieriu Tudorel, Suceava
    3. Aluculesa Radu, Botosani
    4. Iachimov Gheorghe, Moldova
    5. Loghin Sergiu, Pascani
    6. Cosau Toader, Targu Neamt

    Gr.inferioara nr. 1 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 MOROSAN ALEXANDRU - Horodnic de Sus
    3-0
    2-3
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    2
    2 IANOS VLAD - Bucuresti
    0-3
    2-3
    3-2
    2-3
    3-1
    2
    3 GAVRILIUC DANIEL - Botosani
    3-2
    3-2
    1-3
    3-0
    3-0
    4
    1
    4 MOROSAN IONEL - Radauti
    0-3
    2-3
    3-1
    3-2
    3-0
    3
    3
    5 BOCA TIMOTEI - Salcea
    1-3
    3-2
    0-3
    2-3
    3-1
    2
    4
    6 APARASCHIVE IULIAN - Botosani
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 ILIE AURELIAN - Botosani
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    5
    1
    2 CERVICESCU LAURENTIU - Botosani
    0-3
    2-3
    3-0
    3-1
    3-2
    3
    3
    3 BOBU STEFAN MINODOR - Targu Neamt
    0-3
    3-2
    3-0
    3-0
    2-3
    3
    2
    4 STAVARACHE FLORENTIN - Pascani
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5 MOISUC CATALIN - Fratautii Noi
    0-3
    1-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    6 MIHALACHE REMUS - Plopeni SV
    1-3
    2-3
    3-2
    3-0
    0-3
    2
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 MOISUC ALEXANDRU - Radauti
    2-3
    1-3
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    4
    2 DRAGANESCU STEFAN - Pascani
    3-2
    3-0
    3-1
    3-1
    3-0
    5
    1
    3 GORASCIUC MARIUS - Hurjuieni
    3-1
    0-3
    3-0
    2-3
    3-0
    3
    2
    4 IASINSCHI DANIEL - Suceava
    3-2
    1-3
    0-3
    3-2
    3-0
    3
    3
    5 OCU IOAN - Botosani
    1-3
    1-3
    3-2
    2-3
    1-3
    1
    6 ZAMFIRACHE IOAN - Botosani
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 LUPU CRISTIAN - Botosani
    3-0
    3-0
    3-2
    2-3
    3-0
    4
    1
    2 VIERIU TUDOREL - Suceava
    0-3
    3-2
    1-3
    3-0
    3-0
    3
    3
    3 ALUCULESA RADU - Botosani
    0-3
    2-3
    2-3
    1-3
    1-3
    0
    4 IACHIMOV GHEORGHE - Moldova
    2-3
    3-1
    3-2
    3-2
    3-0
    4
    2
    5 LOGHIN SERGIU - Pascani
    3-2
    0-3
    3-1
    2-3
    3-0
    3
    4
    6 COSAU TOADER - Targu Neamt
    0-3
    0-3
    3-1
    0-3
    0-3
    1
    -

    Calificati in eliminatorii - Avansati
    1 Gavriliuc Daniel Morosan Alexandru Morosan Ionel Boca Timotei
    2 Ilie Aurelian Bobu Stefan Minodor Cervicescu Laurentiu Moisuc Catalin
    3 Draganescu Stefan Gorasciuc Marius Iasinschi Daniel Moisuc Alexandru
    4 Lupu Cristian Iachimov Gheorghe Vieriu Tudorel Loghin Sergiu

    Eliminatorii Avansati

    1. Gavriliuc Daniel
    ------------------------- Moisuc Catalin 2-3
    16. Moisuc Catalin
    ----------------------------------- Gorasciuc Marius 1-3
    9. Vieriu Tudorel
    ------------------------- Gorasciuc Marius 0-3
    8. Gorasciuc Marius
    -------------------------------------------------- Gorasciuc Marius 3-2
    5. Bobu Stefan Minodor
    ------------------------- Bobu Stefan Minodor 3-2
    12. Morosan Ionel
    ----------------------------------- Bobu Stefan Minodor 3-0
    13. Moisuc Alexandru
    ------------------------- Lupu Cristian 0-3
    4. Lupu Cristian
    ----------------------------------------------------------------- Morosan Alexandru 2-3
    3. Draganescu Stefan
    ------------------------- Draganescu Stefan 3-2
    14. Loghin Sergiu
    ----------------------------------- Morosan Alexandru 0-3
    11. Cervicescu Laurentiu
    ------------------------- Morosan Alexandru 2-3
    6. Morosan Alexandru
    -------------------------------------------------- Morosan Alexandru 3-0
    7. Iachimov Gheorghe
    ------------------------- Iachimov Gheorghe 3-0
    10. Iasinschi Daniel
    ----------------------------------- Ilie Aurelian 2-3
    15. Boca Timotei
    ------------------------- Ilie Aurelian 0-3
    2. Ilie Aurelian

    Clasament Avansati

    1. Morosan Alexandru - Horodnic de Sus
    2. Gorasciuc Marius - Hurjuieni
    3 -- 4
    Ilie Aurelian - Botosani
    Bobu Stefan Minodor - Targu Neamt
    5 -- 8
    Draganescu Stefan - Pascani
    Moisuc Catalin - Fratautii Noi
    Iachimov Gheorghe - Moldova
    Lupu Cristian - Botosani
    9 -- 16
    Cervicescu Laurentiu - Botosani
    Vieriu Tudorel - Suceava
    Boca Timotei - Salcea
    Morosan Ionel - Radauti
    Loghin Sergiu - Pascani
    Gavriliuc Daniel - Botosani
    Iasinschi Daniel - Suceava
    Moisuc Alexandru - Radauti
    17 -- 18 2v gr.inf.
    Ianos Vlad - Bucuresti
    Mihalache Remus - Plopeni SV
    19 -- 21 1v gr.inf.
    Ocu Ioan - Botosani
    Zamfirache Ioan - Botosani
    Cosau Toader - Targu Neamt
    22 -- 24 0v gr.inf.
    Aluculesa Radu - Botosani
    Stavarache Florentin - Pascani
    Aparaschive Iulian - Botosani

    ​​Inscrieri Open (Joi, 20 aprilie, ora 17:30) - 13:01:39 - v5.3 / cls_2023-apr

    1. Vlaisan Vasile, Vicovu de Jos, 161 - 31.39 - O
    2. Aparaschive Paul, Botosani, 177 - 30.03 - O
    3. Ianos Valentin, Suceava, 193 - 29.35 - O
    4. Ochian Andrei, Iasi, 545 - 28.37 - O
    5. Aparaschivei Bogdan, Iasi, 420 - 28.1 - O
    6. Liahu Doru, Botosani, 392 - 27.81 - O
    7. Bodnar Cosmin, Vicovu de Sus, 395 - 23.03 - OJ
    8. Bilt Catalin, Suceava, 325 - 22.28 - O
    9. Tanase Gabi, Suceava, 1280 - 22.13 - O
    10. Bilt Cristian, Suceava, 1231 - 21.7 - O
    11. Mihalache Dario, Plopeni SV, 357 - 21.25 - O
    12. Lucic Corneliu, Suceava, 295 - 20.37 - OWD
    13. Rusu Tudor, Suceava, 1931 - 15.7 - A
    14. Jurgiu Marian, Botosani, 1295 - 10.35 - A

    Grupe inferioare Open

    Gr. nr. 1
    1. Vlaisan Vasile, Vicovu de Jos
    2. Liahu Doru, Botosani
    3. Bodnar Cosmin, Vicovu de Sus
    4. Lucic Corneliu, Suceava
    5. Rusu Tudor, Suceava

    Gr. nr. 2
    1. Aparaschive Paul, Botosani
    2. Aparaschivei Bogdan, Iasi
    3. Bilt Catalin, Suceava
    4. Bilt Cristian, Suceava

    Gr. nr. 3
    1. Ianos Valentin, Suceava
    2. Ochian Andrei, Iasi
    3. Tanase Gabi, Suceava
    4. Mihalache Dario, Plopeni SV
    5. Jurgiu Marian, Botosani
    ​​
    Gr.inferioara nr. 1 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 VLAISAN VASILE - Vicovu de Jos
    3-2
    0-3
    1-3
    3-1
    2
    4
    -2
    -1
    1
    2 LIAHU DORU - Botosani
    2-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3
    2
    1
    3 BODNAR COSMIN - Vicovu de Sus
    3-0
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    1
    4 LUCIC CORNELIU - Suceava
    3-1
    0-3
    1-3
    3-1
    2
    3
    -1
    -1
    1
    5 RUSU TUDOR - Suceava
    1-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 APARASCHIVE PAUL - Botosani
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 APARASCHIVEI BOGDAN - Iasi
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4
    3 BILT CATALIN - Suceava
    0-3
    3-0
    0-3
    1
    3
    4 BILT CRISTIAN - Suceava
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    5 -
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 IANOS VALENTIN - Suceava
    0-3
    3-2
    1-3
    3-0
    2
    4
    -1
    -2
    1
    2 OCHIAN ANDREI - Iasi
    3-0
    1-3
    0-3
    3-0
    2
    3
    1
    1
    1
    3 TANASE GABI - Suceava
    2-3
    3-1
    1-3
    3-0
    2
    2
    2
    1
    1
    4 MIHALACHE DARIO - Plopeni SV
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    1
    5 JURGIU MARIAN - Botosani
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    -

    Calificati in eliminatorii - Open
    1 Bodnar Cosmin Liahu Doru Lucic Corneliu Vlaisan Vasile
    2 Aparaschive Paul Bilt Cristian Bilt Catalin Aparaschivei Bogdan
    3 Mihalache Dario Tanase Gabi Ochian Andrei Ianos Valentin
    ​​
    Eliminatorii Open

    1. Bodnar Cosmin
    ------------------------- Bodnar Cosmin 3-0
    16. Bye
    ----------------------------------- Bodnar Cosmin 3-0
    9. Ochian Andrei
    ------------------------- Bilt Catalin 2-3
    8. Bilt Catalin
    -------------------------------------------------- Bodnar Cosmin 3-0
    5. Bilt Cristian
    ------------------------- Bilt Cristian 3-1
    12. Vlaisan Vasile
    ----------------------------------- Tanase Gabi 1-3
    13. Bye
    ------------------------- Tanase Gabi 0-3
    4. Tanase Gabi
    ----------------------------------------------------------------- Aparaschive Paul 0-3
    3. Mihalache Dario
    ------------------------- Mihalache Dario 3-0
    14. Bye
    ----------------------------------- Mihalache Dario 3-1
    11. Aparaschivei Bogdan
    ------------------------- Liahu Doru 2-3
    6. Liahu Doru
    -------------------------------------------------- Aparaschive Paul 0-3
    7. Lucic Corneliu
    ------------------------- Ianos Valentin 1-3
    10. Ianos Valentin
    ----------------------------------- Aparaschive Paul 2-3
    15. Bye
    ------------------------- Aparaschive Paul 0-3
    2. Aparaschive Paul

    Clasament Open

    1. Aparaschive Paul - Botosani
    2. Bodnar Cosmin - Vicovu de Sus
    3 -- 4
    Mihalache Dario - Plopeni SV
    Tanase Gabi - Suceava
    5 -- 8
    Ianos Valentin - Suceava
    Bilt Catalin - Suceava
    Liahu Doru - Botosani
    Bilt Cristian - Suceava
    9 -- 12
    Lucic Corneliu - Suceava
    Ochian Andrei - Iasi
    Aparaschivei Bogdan - Iasi
    Vlaisan Vasile - Vicovu de Jos
    13 -- 14 0v gr.inf.
    Rusu Tudor - Suceava
    Jurgiu Marian - Botosani
    ​​
    Inscrieri Elite (Joi, 20 aprilie, ora 17:30) - 16:45:03 - v5.3 / cls_2023-apr

    1. Firu Marian, Vatra Dornei, 326 - 43.67 - E
    2. Duceac Catalin, Botosani, 321 - 35.15 - E
    3. Sovea Sorin, Suceava, 715 - 34.73 - E
    4. Georgiu Dragos, Vatra Dornei, 692 - 34.6 - E
    5. Badaluta Marian, Bistrita, 470 - 25.45 - OW​

    Grupa inferioara Elite
    1. Firu Marian, Vatra Dornei
    2. Duceac Catalin, Botosani
    3. Sovea Sorin, Suceava
    4. Georgiu Dragos, Vatra Dornei
    5. Badaluta Marian, Bistrita

    Turneu B+ ​- Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 FIRU MARIAN - Vatra Dornei
    2-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    2
    2 DUCEAC CATALIN - Botosani
    3-2
    3-1
    3-2
    3-1
    4
    1
    3 SOVEA SORIN - Suceava
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    4 GEORGIU DRAGOS - Vatra Dornei
    2-3
    2-3
    3-0
    2-3
    1
    4
    5 BADALUTA MARIAN - Bistrita
    0-3
    1-3
    3-0
    3-2
    2
    3
    -
    Calificati in eliminatorii - Elite
    1 Duceac Catalin Firu Marian Badaluta Marian Georgiu Dragos
    ​​
    Eliminatorii Elite

    1. Duceac Catalin
    ------------------------- Duceac Catalin 3-0
    8. Bye
    ----------------------------------- Duceac Catalin 3-1
    5. Bye
    ------------------------- Georgiu Dragos 0-3
    4. Georgiu Dragos
    -------------------------------------------------- Firu Marian 0-3
    3. Badaluta Marian
    ------------------------- Badaluta Marian 3-0
    6. Bye
    ----------------------------------- Firu Marian 0-3
    7. Bye
    ------------------------- Firu Marian 0-3
    2. Firu Marian


    Clasament Elite

    1. Firu Marian - Vatra Dornei
    2. Duceac Catalin - Botosani
    3 -- 4
    Badaluta Marian - Bistrita
    Georgiu Dragos - Vatra Dornei
    5 -- 0v gr.inf.
    Sovea Sorin - Suceava
    ​​
    Ultima editare de GabrielD; 22.apr.2023, 08:08.
    "Tenisul de masa este cel mai important lucru dintre cele mai putin importante ale vietii"
    https://www.youtube.com/watch?v=ZdoaO-6Z2pg&t=1s- un mesaj despre cel mai important lucru in viata

    Comentariu


    • FlorinBN
      FlorinBN comentat
      Editarea unui comentariu
      ok

  • #3
    Din Botosani, se inscriu la categoria avansati jucatorii Ilie Aurelian si Aluculesa Radu.
    "Tenisul de masa este cel mai important lucru dintre cele mai putin importante ale vietii"
    https://www.youtube.com/watch?v=ZdoaO-6Z2pg&t=1s- un mesaj despre cel mai important lucru in viata

    Comentariu


    • #4
      Se înscrie Marius Radulescu din Iași la Hobby

      Comentariu


      • #5
        Loghin Sergiu, Avansati, Pascani

        Comentariu


        • #6
          Mihalache Dario open
          Mihalache Remus avansați
          Blade:Timo Boll ALC
          FH: Dignics 05
          BH: Dignics 05

          Comentariu


          • #7
            Se înscrie Lucic Corneliu- open.

            Comentariu


            • #8
              Se înscrie Zamfirache Ioan și Lupu Cristian Botoșani avansați.
              Multumim!

              Comentariu


              • #9
                Gavriliuc Daniel și Ocu Ioan din Botoșani-avansați. Mulțumesc!

                Comentariu


                • #10
                  Se înscrie Moroșan Ionel
                  Moroșan Sara
                  Moroșan Alexandru
                  Toți la avansați,
                  Multumesc!

                  Comentariu


                  • #11
                    Se înscriu Bilț Cătălin și Bilț Cristian la categoria Open.

                    Mulțumesc!😁

                    Comentariu


                    • GabrielD
                      GabrielD comentat
                      Editarea unui comentariu
                      Bine ati revenit in sistem

                  • #12
                    Neagoe Costin - Bucuresti - Elite

                    Comentariu


                    • #13
                      Cristian Istrate - Bucuresti - Elite

                      Comentariu


                      • #14
                        Din Dorohoi, se inscrie dl. Ailioaie Liviu la categoria hobby.
                        "Tenisul de masa este cel mai important lucru dintre cele mai putin importante ale vietii"
                        https://www.youtube.com/watch?v=ZdoaO-6Z2pg&t=1s- un mesaj despre cel mai important lucru in viata

                        Comentariu


                        • #15
                          Zară Dinu, Suceava, Hobby

                          Comentariu


                          • #16
                            Se înscrie Mosneagu Mario ,din Partestii de Jos la categoria Hobby! Mulțumesc

                            Comentariu


                            • #17
                              Se înscrie Aparaschive Iulian - Avasanti , Botosani . Mulțumesc !

                              Comentariu


                              • #18
                                Tot din Dorohoi, se inscrie jucatorul Macoviciuc Vasea Marius la categoria hobby.
                                "Tenisul de masa este cel mai important lucru dintre cele mai putin importante ale vietii"
                                https://www.youtube.com/watch?v=ZdoaO-6Z2pg&t=1s- un mesaj despre cel mai important lucru in viata

                                Comentariu


                                • #19
                                  Moisuc Catalin Frătăuții Noi avansati

                                  Comentariu


                                  • #20
                                    Moisuc Alexandru - Radauti avansati

                                    Comentariu


                                    • #21
                                      Gorasciuc Marius Avansați Hurjuieni

                                      Comentariu


                                      • #22
                                        Șerban Florin Frătăuții Noi hobby

                                        Comentariu


                                        • #23
                                          Se înscrie Bodnar Cosmin - Vicovu de Sus la categoria O/E. Mulțumesc!
                                          Blade: Viscaria FL
                                          FH: Tenergy 19
                                          BH: Tenergy 19

                                          Comentariu


                                          • #24
                                            Postat în original de Bodnar Cosmin Vezi post
                                            Se înscrie Bodnar Cosmin - Vicovu de Sus la categoria O/E. Mulțumesc!
                                            Intentionam ca cele doua categorii, E si O, sa joace separat. In functie de numarul de participanti, vom anunta din timp care va fi sistemul folosit pentru categoriile mentionate. Ca urmare, te rog sa precizezi daca te inscrii la open sau la elite. Multumesc si te asteptam!
                                            "Tenisul de masa este cel mai important lucru dintre cele mai putin importante ale vietii"
                                            https://www.youtube.com/watch?v=ZdoaO-6Z2pg&t=1s- un mesaj despre cel mai important lucru in viata

                                            Comentariu


                                            • #25
                                              Mă înscriu la elite. Mulțumesc!
                                              Blade: Viscaria FL
                                              FH: Tenergy 19
                                              BH: Tenergy 19

                                              Comentariu

                                              Procesare...
                                              X