Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

WTTD 2023 "Cupa B.I.R.R.A." – Arad 20 aprilie 2023

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • AmaTur: Turneu B+ WTTD 2023 "Cupa B.I.R.R.A." – Arad 20 aprilie 2023

    Turneu B+ WTTD - AmaTur România - "Cupa B.I.R.R.A." – 20 aprilie 2023

    LOCALITATEA: Arad
    DATA: 20 aprilie 2023;

    ADRESA:
    : - Sala Sporturilor - Universitatea Aurel Vlaicu, Arad, Romania - Str. Dragoi Elena, 2, Arad, Arad, 310330;

    CATEGORII: Elite si Open , doua categorii;
    Joi 20 aprilie - ora 17.45, 18.00 incep meciurile
    Elite- 24 jucatori
    Open 30 jucatori

    - in functie de dinamica inscrierilor, numarul de jucatori / numarul de mese pot fi modificate

    LOGISTICĂ: 16 mese ITTF,mingi 3 stele


    TAXA:
    - Adulți - 25 Lei, Copii sub 14 ani - 15 lei,
    - persoanele cu dizabilitati nu platesc taxa de participare.

    - membrii grupului TTTArad 10 lei

    SE ASIGURA:
    - apa , sucuri ,pizza, fructe ,mica atentie dulce ;
    MATERIALE DE PREMIERE:
    - locurile I, II si doua locuri III - medalie + diploma
    - V-VIII diplome
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum ;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;

    - fara penalizarea retragerilor la turneele WTTD 2023;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);

    SISTEMUL DE JOC:

    - Grupe inferioare de câte 6/5/4 jucători, se califică primii patru;
    - direct tablouri eliminatorii generate automat.
    - NU, se joaca finala mica;
    NOTA:
    - IN FUNCȚIE DE ÎNSCRIERI, LOCURILE DISPONIBILE FIECĂREI CATEGORII POT SUFERI MODIFICĂRI!
    - in caz ca nu se ocupa toate locurile sistemul de desfasurare poate suferi modificari.

    Turneele din cadrul circuitului AmaTur se desfășoară conform regulamentului de joc aprobat de ITTF. Prin urmare, se pot folosi doar fețe omologate de pe lista ITTF.

    ORGANIZATORI:
    Balaj Roland : 0745.535.550
    Chiscan Bogdan : 0723.382.068
    Fekete Istvan : 0721.907.017
    Gherman Romulus : 0742.041.565

    Tasedan Adrian : 0735 874 744

    FACEBOOK:
    - www.facebook.AmaTurRomania



    VA ASTEPTAM CU DRAG!


  • #2
    Inscrieri finale Open (20 aprilie 2023) - 9:32:29 PM - v5.3 / cls_2023-apr(1)

    1. Orban Alexandru, Lugoj, 89 - 31.67 - O
    2. Fekete Istvan, Arad, 164 - 30.27 - OW
    3. Orban Marius, Lugoj, 130 - 29.88 - O
    4. Dani Leo, Arad, 934 - 29.4 - OD
    5. Neamt Doru, Arad, 140 - 29.34 - OW
    6. Tasedan Adrian, Arad, 334 - 28.7 - O
    7. Demian Daniel, Arad, 530 - 27.22 - O
    8. Olah Remus, Arad, 878 - 27 - O
    9. Mates Flavius, Arad, 739 - 26.93 - O
    10. Szivery Adrian, Arad, 1222 - 26.07 - O
    11. Popescu Radu, Arad, 197 - 25.85 - O
    12. Balaj Roland, Arad, 323 - 25.04 - O
    13. Herteg Dorinel, Arad, 327 - 23.16 - O
    14. Gherman Romulus, Arad, 4294 - 22.55 - O
    15. Bozga Dan, Arad, 1190 - 22.3 - O
    16. Effler Stefan, Arad, 1322 - 22.3 - O
    17. Chiscan Bogdan, Arad, 1232 - 21.67 - O
    18. Dusan Marcel, Arad, 298 - 19.85 - AW
    19. Dobinda Alexandru, Arad, 378 - 19.33 - AW
    20. Poenariu Darius, Arad, 693 - 18.98 - A
    21. Chivaran Alin, Timisoara, 462 - 17.99 - A
    22. Dobinda Dinu, Arad, 1315 - 17.07 - A
    23. Vrinceanu Vladut, Caransebes, 659 - 15.93 - A
    24. Buie Laurentiu, Arad, 678 - 15.58 - A
    25. Matei Alin, Arad, 768 - 15.15 - A
    26. Curtut Cezar, Arad, 2225 - 14.05 - A
    27. Forton Nicusor, Arad, 1997 - 11.67 - A
    28. Atanasiu Alexone, Arad, 1575 - 11.17 - A
    29. Dascau Mihai, Arad, 5001 - 0
    30. Grecu Dan, Arad, 5002 - 0​

    Gr.inferioara nr. 1 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 4 5 6 V LOC AVg AVp NVp
    1 ORBAN ALEXANDRU - Lugoj 3-0 3-0 3-0 3-0 3-0 5 1
    2 SZIVERY ADRIAN - Arad 0-3 0-3 1-3 3-1 3-1 2 -4 -1 1
    3 POPESCU RADU - Arad 0-3 3-0 0-3 0-3 3-0 2 4 -3 0 1
    4 POENARIU DARIUS - Arad 0-3 3-1 3-0 3-0 3-0 4 2
    5 DOBINDA DINU - Arad 0-3 1-3 3-0 0-3 3-0 2 3 -2 1 1
    6 GRECU DAN - Arad 0-3 1-3 0-3 0-3 0-3 0
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 4 5 6 V LOC
    1 FEKETE ISTVAN - Arad 3-0 1-3 3-0 2-3 3-0 3 2
    2 MATES FLAVIUS - Arad 0-3 0-3 1-3 3-0 3-1 2 4
    3 BALAJ ROLAND - Arad 3-1 3-0 3-0 3-0 0-3 4 1
    4 DOBINDA ALEXANDRU - Arad 0-3 3-1 0-3 3-0 3-1 3 3
    5 CHIVARAN ALIN - Timisoara 3-2 0-3 0-3 0-3 0-3 1
    6 DASCAU MIHAI - Arad 0-3 1-3 3-0 1-3 3-0 2
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 4 5 6 V LOC
    1 ORBAN MARIUS - Lugoj 3-1 3-1 0-3 3-1 3-0 4 2
    2 OLAH REMUS - Arad 1-3 2-3 0-3 3-0 3-0 2 3
    3 HERTEG DORINEL - Arad 1-3 3-2 2-3 0-3 1-3 1
    4 DUSAN MARCEL - Arad 3-0 3-0 3-2 3-0 3-0 5 1
    5 BUIE LAURENTIU - Arad 1-3 0-3 3-0 0-3 3-2 2 4
    6 ATANASIU ALEXONE - Arad 0-3 0-3 3-1 0-3 2-3 1
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 4 5 6 V LOC
    1 DANI LEO - Arad 1-3 3-1 1-3 3-1 3-0 3 3
    2 DEMIAN DANIEL - Arad 3-1 3-0 2-3 3-2 3-1 4 2
    3 GHERMAN ROMULUS - Arad 1-3 0-3 3-1 3-0 3-0 3 4
    4 CHISCAN BOGDAN - Arad 3-1 3-2 1-3 3-2 3-1 4 1
    5 VRINCEANU VLADUT - Caransebes 1-3 2-3 0-3 2-3 3-1 1
    6 FORTON NICUSOR - Arad 0-3 1-3 0-3 1-3 1-3 0
    -
    Gr.inferioara nr. 5 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 4 5 6 V LOC
    1 NEAMT DORU - Arad 3-0 3-1 3-1 3-0 3-0 5 1
    2 TASEDAN ADRIAN - Arad 0-3 0-3 1-3 1-3 3-0 1
    3 BOZGA DAN - Arad 1-3 3-0 3-2 3-0 3-0 4 2
    4 EFFLER STEFAN - Arad 1-3 3-1 2-3 3-0 3-0 3 3
    5 MATEI ALIN - Arad 0-3 3-1 0-3 0-3 3-0 2 4
    6 CURTUT CEZAR - Arad 0-3 0-3 0-3 0-3 0-3 0
    -

    Eliminatorii Open

    1. Orban Alexandru
    ------------------------- Orban Alexandru 3-0
    32. Bye
    ----------------------------------- Orban Alexandru 3-2
    17. Gherman Romulus
    ------------------------- Gherman Romulus 3-1
    16. Matei Alin
    -------------------------------------------------- Orban Alexandru 3-1
    9. Fekete Istvan
    ------------------------- Fekete Istvan 3-0
    24. Bye
    ----------------------------------- Orban Marius 2-3
    25. Bye
    ------------------------- Orban Marius 0-3
    8. Orban Marius
    ----------------------------------------------------------------- Orban Alexandru 3-0
    5. Neamt Doru
    ------------------------- Neamt Doru 3-0
    28. Bye
    ----------------------------------- Neamt Doru 3-0
    21. Bye
    ------------------------- Dobinda Alexandru 0-3
    12. Dobinda Alexandru
    -------------------------------------------------- Popescu Radu 1-3
    13. Olah Remus
    ------------------------- Popescu Radu 2-3
    20. Popescu Radu
    ----------------------------------- Popescu Radu 3-1
    29. Bye
    ------------------------- Chiscan Bogdan 0-3
    4. Chiscan Bogdan

    -------------------------------------------------------------------------------- Orban Alexandru 3-2

    3. Dusan Marcel
    ------------------------- Dusan Marcel 3-0
    30. Bye
    ----------------------------------- Dani Leo 1-3
    19. Mates Flavius
    ------------------------- Dani Leo 0-3
    14. Dani Leo
    -------------------------------------------------- Dani Leo 3-1
    11. Dobinda Dinu
    ------------------------- Dobinda Dinu 3-0
    22. Bye
    ----------------------------------- Bozga Dan 0-3
    27. Bye
    ------------------------- Bozga Dan 0-3
    6. Bozga Dan
    ----------------------------------------------------------------- Balaj Roland 2-3
    7. Demian Daniel
    ------------------------- Demian Daniel 3-0
    26. Bye
    ----------------------------------- Demian Daniel 3-0
    23. Bye
    ------------------------- Poenariu Darius 0-3
    10. Poenariu Darius
    -------------------------------------------------- Balaj Roland 0-3
    15. Effler Stefan
    ------------------------- Buie Laurentiu 2-3
    18. Buie Laurentiu
    ----------------------------------- Balaj Roland 1-3
    31. Bye
    ------------------------- Balaj Roland 0-3
    2. Balaj Roland


    ​​ Clasament Open

    1. Orban Alexandru - Lugoj
    2. Balaj Roland - Arad
    3 -- 4
    Popescu Radu - Arad
    Dani Leo - Arad
    5 -- 8
    Orban Marius - Lugoj
    Demian Daniel - Arad
    Neamt Doru - Arad
    Bozga Dan - Arad
    9 -- 16
    Gherman Romulus - Arad
    Buie Laurentiu - Arad
    Chiscan Bogdan - Arad
    Dusan Marcel - Arad
    Fekete Istvan - Arad
    Poenariu Darius - Arad
    Dobinda Alexandru - Arad
    Dobinda Dinu - Arad
    17 -- 20
    Olah Remus - Arad
    Mates Flavius - Arad
    Matei Alin - Arad
    Effler Stefan - Arad
    21 -- 22 2v gr.inf.
    Szivery Adrian - Arad
    Dascau Mihai - Arad
    23 -- 27 1v gr.inf.
    Tasedan Adrian - Arad
    Herteg Dorinel - Arad
    Chivaran Alin - Timisoara
    Vrinceanu Vladut - Caransebes
    Atanasiu Alexone - Arad
    28 -- 30 0v gr.inf.
    Curtut Cezar - Arad
    Forton Nicusor - Arad
    Grecu Dan - Arad
    ​​​

    Inscrieri finale Elite (20 aprilie 2023) - 9:31:45 PM - v5.3 / cls_2023-apr(1)

    1. Cristanus Cristian, Timisoara, 196 - 58.28 - EL
    2. Iana Remus, Timisoara, 126 - 55.94 - EL
    3. Mutrescu Eugen, Timisoara, 3 - 54.31 - EW
    4. Mitrache Simion, Timisoara, 316 - 48.43 - E
    5. Verdet Adrian, Timisoara, 9 - 47.45 - ELW
    6. Costache Rosioru Cristian, Timisoara, 574 - 42.35 - E
    7. Spatariu Daniel, Arad, 1083 - 41.27 - E
    8. Kaposta Victor, Arad, 58 - 40.26 - E
    9. Lacatis Ghita, Arad, 202 - 38.14 - E
    10. Daroti Florin, Lipova, 353 - 37.08 - E
    11. Boru Lucian, Timisoara, 1044 - 36.9 - E
    12. Leric David, Lipova, 154 - 36.83 - E
    13. Ardelean Raul, Lipova, 424 - 35 - E
    14. Mirza Sorin, Arad, 1173 - 35 - E
    15. Hancig Mircea, Timisoara, 71 - 34.97 - E
    16. Nagy Iosif, Arad, 304 - 34.97 - EW
    17. Pop Claudiu, Arad, 819 - 34.97 - E
    18. Mitar Marius Tiberiu, Sannicolau Mare, 139 - 28.59 - O


    Gr.inferioara nr. 1 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 4 5 6 V LOC
    1 CRISTANUS CRISTIAN - Timisoara 3-1 3-1 3-0 3-0 3-0 5 1
    2 COSTACHE ROSIORU CRISTIAN - Timisoara 1-3 1-3 0-3 3-1 3-1 2 4
    3 SPATARIU DANIEL - Arad 1-3 3-1 2-3 3-0 3-0 3 3
    4 LERIC DAVID - Lipova 0-3 3-0 3-2 3-2 3-0 4 2
    5 MIRZA SORIN - Arad 0-3 1-3 0-3 2-3 3-2 1
    6 MITAR MARIUS TIBERIU - Sannicolau Mare 0-3 1-3 0-3 0-3 2-3 0
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 4 5 6 V LOC AVg AVp NVp
    1 IANA REMUS - Timisoara 3-1 3-0 3-0 3-0 3-0 5 1
    2 VERDET ADRIAN - Timisoara 1-3 2-3 3-0 3-1 3-1 3 2
    3 KAPOSTA VICTOR - Arad 0-3 3-2 0-3 2-3 0-3 1
    4 BORU LUCIAN - Timisoara 0-3 0-3 3-0 2-3 3-1 2 3 -2 1 1
    5 ARDELEAN RAUL - Lipova 0-3 1-3 3-2 3-2 0-3 2 -6 -2 1
    6 POP CLAUDIU - Arad 0-3 1-3 3-0 1-3 3-0 2 4 -1 1 1
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 4 5 6 V LOC AVg AVp NVp
    1 MUTRESCU EUGEN - Timisoara 3-2 0-3 3-0 3-0 3-0 4 3 7 -2 1
    2 MITRACHE SIMION - Timisoara 2-3 3-0 3-1 3-1 3-1 4 1 8 2 1
    3 LACATIS GHITA - Arad 3-0 0-3 3-1 3-1 3-0 4 2 7 0 1
    4 DAROTI FLORIN - Lipova 0-3 1-3 1-3 3-0 3-0 2 4
    5 HANCIG MIRCEA - Timisoara 0-3 1-3 1-3 0-3 0-3 0
    6 NAGY IOSIF - Arad 0-3 1-3 0-3 0-3 3-0 1
    -

    Eliminatorii Elite

    1. Cristanus Cristian
    ------------------------- Cristanus Cristian 3-0
    16. Bye
    ----------------------------------- Cristanus Cristian 3-0
    9. Mutrescu Eugen
    ------------------------- Mutrescu Eugen 3-0
    8. Boru Lucian
    -------------------------------------------------- Cristanus Cristian 3-2
    5. Verdet Adrian
    ------------------------- Verdet Adrian 3-2
    12. Costache Rosioru Cristian
    ----------------------------------- Verdet Adrian 3-0
    13. Bye
    ------------------------- Lacatis Ghita 0-3
    4. Lacatis Ghita
    ----------------------------------------------------------------- Cristanus Cristian 3-1
    3. Mitrache Simion
    ------------------------- Mitrache Simion 3-0
    14. Bye
    ----------------------------------- Mitrache Simion 3-1
    11. Pop Claudiu
    ------------------------- Pop Claudiu 3-0
    6. Leric David
    -------------------------------------------------- Iana Remus 1-3
    7. Spatariu Daniel
    ------------------------- Spatariu Daniel 3-2
    10. Daroti Florin
    ----------------------------------- Iana Remus 2-3
    15. Bye
    ------------------------- Iana Remus 0-3
    2. Iana Remus


    ​​ Clasament Elite

    1. Cristanus Cristian - Timisoara
    2. Iana Remus - Timisoara
    3 -- 4
    Verdet Adrian - Timisoara
    Mitrache Simion - Timisoara
    5 -- 8
    Mutrescu Eugen - Timisoara
    Spatariu Daniel - Arad
    Lacatis Ghita - Arad
    Pop Claudiu - Arad
    9 -- 12
    Costache Rosioru Cristian - Timisoara
    Boru Lucian - Timisoara
    Daroti Florin - Lipova
    Leric David - Lipova
    13 -- 2v gr.inf.
    Ardelean Raul - Lipova
    14 -- 16 1v gr.inf.
    Kaposta Victor - Arad
    Mirza Sorin - Arad
    Nagy Iosif - Arad
    17 -- 18 0v gr.inf.
    Hancig Mircea - Timisoara
    Mitar Marius Tiberiu - Sannicolau Mare
    ​​​
    Ultima editare de Pitzi; 24.apr.2023, 08:45.

    Comentariu


    • #3
      Arad
      - Open
      Balaj Roland
      Chiscan Bogdan
      Fekete Istvan
      Gherman Romulus
      Tasedan Adrian
      Szivery Adrian
      Poenariu Darius
      Olah Remus
      Mates Flavius
      Dascau Mihai
      Neamt Doru
      Demian Daniel
      Dani Leo
      Dobinda Alexandru
      Dobinda Dinu


      - Elite
      Lacatis Ghita
      Roman Bogdan
      Nagy Iosif
      Pop Claudiu
      Ardelean Raul
      Kaposta Victor
      Leric David
      Spatariu Daniel
      Mirza Sorin
      Munteanu Simona​
      Albulescu Adrian

      Comentariu


      • #4
        Timisoara
        - Elite

        Verdet Adrian
        Mutrescu Eugen
        Iana Remus
        Cristanus Cristian
        Mitrache Simion
        Frunza Alexandru
        Deak Valentin
        Hancic Mircea​

        Comentariu


        • #5
          Arad
          - Open
          Buie Laurentiu
          Mihet Alexandru​

          Comentariu


          • #6
            Popescu Radu - Arad - Open,
            Dusan Marcel - Arad - Open

            Comentariu


            • #7
              Herteg Dorinel- Arad - Open

              Comentariu


              • #8
                Duta Alex Daniel hobby Timișoara

                Comentariu


                • #9
                  Avansati (scuze)

                  Comentariu


                  • #10
                    Chivaran Alin -Timișoara Open

                    Comentariu


                    • #11
                      Vladut Vrinceanu - Open - Caransebes
                      Lemn - Butterfly Dimitrij Ovtcharov Innerforce ALC
                      FH: Butterfly Dignics 05
                      BH: Butterfly Dignics 05

                      Comentariu


                      • #12
                        Andrea Simion din Cluj la open
                        lemn: Butterfly Viscaria
                        fete: Butterfly Dignics 05

                        Comentariu


                        • #13
                          Orban alexandru Lugoj elite. Orban marius Lugoj open

                          Comentariu


                          • #14
                            Mitar Marius Tiberiu/ Sannicolau Mare/ Open

                            Comentariu


                            • #15
                              Cristian Istrate - București - Elite

                              Comentariu


                              • #16
                                Din Arad, Efler Stefan - open, Forton Nicusor - avansați.

                                Comentariu


                                • #17
                                  Atanasiu Alexone - Arad - Open
                                  Iubesc sportul mai mult decat orice si cei care vor sa afle povestile mele .. vizitati: http://alexone.ro
                                  Forehand: DHS Hurricane Neo Blue Sponge - Backhand: DHS Hurricane Neo Orange Sponge

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Postat în original de gmarius Vezi post
                                    Duta Alex Daniel hobby Timișoara

                                    Avansati (scuze)
                                    Nu avem decat Open sau Elite.

                                    Vad ca Duta Alex ii jucator nou si a jucat luna asta la open la turneul de la Timisoara.

                                    Este drept ca nu a castigat nici un meci.

                                    In concluzie vrei sa il inscriu la Open sau nu ?

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Postat în original de Pitzi Vezi post

                                      Nu avem decat Open sau Elite.

                                      Vad ca Duta Alex ii jucator nou si a jucat luna asta la open la turneul de la Timisoara.

                                      Este drept ca nu a castigat nici un meci.

                                      In concluzie vrei sa il inscriu la Open sau nu ?
                                      Am vorbit cu gmarius​ si se inscrie la Open Duta Alex.

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Matei Alin - Arad - Open

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Duta Alex se retrage.

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Din Arad se înscrie Berchi Ioan la open.

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Se retrage Istrate Cristian - Elite - Bucuresti

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                se transfera orban alexandru la open

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Se inscrie :
                                                  Triff Raul - Deva - Elite
                                                  Nagy Eduard - Deva - Open
                                                  Bogdan Raul - Deva - Open

                                                  Comentariu

                                                  Procesare...
                                                  X