Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Hunedoara, Sambata 20 Mai 2023

Adună
Acest topic a primit răspuns.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • AmaTur: Turneu B Hunedoara, Sambata 20 Mai 2023

    LOCALITATEA: Hunedoara
    DATA: Sambata, 20 Mai 2023
    ADRESA: Hunedoara, Colegiul Economic Emanuil Gojdu (Scoala Generala nr. 3, in spate la Hotel Rusca), Sala de Sport;​​​
    '
    '
    ''
    ''
    '
    '
    '
    '

    '

    '
    '

    '
    '
    '

    CATEGORII:
    Elite + Open - 20 jucatori (din care 2 x Wild Card) >>>> 24 jucatori
    Avansati + Hobby - 20 jucatori (din care 2 x Wild Card)
    - in functie de dinamica inscrierilor numarul de participanti poate fi modificat;


    VALIDARE INSCRIERI:
    Sambata, 20.05.2023,
    8:30 - 8:45 Avansati + Hobby; 12:30 - 13:00 Elite + Open;

    ORA DE INCEPERE:
    Sambata, 20.05.2023
    , 9:00 Avansati + Hobby; 13:00 Elite + Open;
    ​ (ATENTIE!!! Modificare ora incepere Open + Elite)

    LOGISTICA:
    - 4 mese ITTF, mingi Donic 3*;

    TAXA DE PARTICIPARE:
    - 35 lei
    - 20 lei - copii pana la 14 ani
    - fara taxa - persoanele cu dizabilitati
    * din care 1 leu/jucator cotizatie Amatur


    SE ASIGURA:
    - apa plata, cafea;

    MATERIALE DE PREMIERE:
    - locurile 1-4: medalii, diplome; locul 1 - cupa;

    INSCRIEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum;
    - ultima retragere fara penalizare: Joi, 18.05.2023, ora 21:00;


    SISTEMUL DE JOC:
    - grupe inferioare de 5-6 jucatori; se califica primii 4;
    - fara grupe superioare;
    - tablouri eliminatorii generate automat;
    - nu se joaca finala mica;


    In functie de dinamica inscrierilor pot avea loc modificari in sistemul de desfasurare a turneului, redistribuirea locurilor de la o categorie la alta sau chiar inceperea unei categorii la ora 13:00.
    Se va anunta din timp acest lucru.



    ORGANIZATOR:
    PAVEL CALIN 0762/698344

    ORGANIZATOR TEHNIC:
    HOANCEA EUGEN
    ​​​​​
    Ultima editare de Eugen Hoancea; 19.mai.2023, 11:07.
  • Răspuns selectat de Kralizec la 21.mai.2023, 08:08.

    Inscrieri Hobby + Avansati (20 Mai 2023, ora 09:00) - 8:29:12 PM - v5.3 / cls_2023-mai

    1. Tatar Dorel, Calan, 677 - 17.89 - AW
    2. Tedi Ioja, Calan, 700 - 17.35 - A
    3. Muntean Atila, Hunedoara, 600 - 16.88 - A
    4. Jeler Nicolae, Orastie, 1852 - 16 - A
    5. Serban Marian, Orastie, 1799 - 15.67 - A
    6. Cocos Claudiu, Calan, 1134 - 14.75 - A
    7. Mihai Markus, Deva, 1575 - 13.65 - A
    8. Toplician Mihai, Hunedoara, 718 - 13.29 - A
    9. Gota Florin Daniel, Santimbru AB, 2353 - 10.6 - A
    10. Budihala Raul, Hunedoara, 1974 - 9.77 - H
    11. Csoka Andras, Hunedoara, 3164 - 9.1 - H
    12. Farcas Marius, Hunedoara, 3165 - 9.1 - H
    13. Bolos Viorel, Hateg, 2043 - 7.9 - H
    14. Horvath Mircea, Orastie, 2790 - 7 - H
    15. Rus Partenie Marius, Santimbru AB, 2933 - 5.5 - H
    16. Both David, Deva, 1774 - 4.88 - H
    17. Firican Andrei, Deva, 2207 - 4.87 - H
    18. Telman Matei, Deva, 2410 - 4.33 - H
    19. Stoica Nicolae, Hunedoara, 5004 - 0
    20. Stanescu Fabian, Hunedoara, 5008 - 0

    ​​
    ​​Gr.inferioara nr. 1 - Hobby + Avansati ...... Masa nr. 1
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 TATAR DOREL - Calan
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    1
    2 TOPLICIAN MIHAI - Hunedoara
    1-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    2
    3 CSOKA ANDRAS - Hunedoara
    0-3
    2-3
    0-3
    3-0
    1
    4
    4 HORVATH MIRCEA - Orastie
    1-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    5 FIRICAN ANDREI - Deva
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Hobby + Avansati ...... Masa nr. 2
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 TEDI IOJA - Calan
    3-1
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 MIHAI MARKUS - Deva
    1-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    2
    3 BUDIHALA RAUL - Hunedoara
    2-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    4 RUS PARTENIE MARIUS - Santimbru AB
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    4
    5 STANESCU FABIAN - Hunedoara
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Hobby + Avansati ...... Masa nr. 3
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 MUNTEAN ATILA - Hunedoara
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
    2 SERBAN MARIAN - Orastie
    3-2
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    1
    3 GOTA FLORIN DANIEL - Santimbru AB
    0-3
    0-3
    3-1
    3-1
    2
    3
    4 BOTH DAVID - Deva
    0-3
    0-3
    1-3
    3-2
    1
    4
    5 STOICA NICOLAE - Hunedoara
    0-3
    1-3
    1-3
    2-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - Hobby + Avansati ...... Masa nr. 4
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 JELER NICOLAE - Orastie
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
    2 COCOS CLAUDIU - Calan
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    1
    3 FARCAS MARIUS - Hunedoara
    0-3
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    4
    4 BOLOS VIOREL - Hateg
    0-3
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    3
    5 TELMAN MATEI - Deva
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0

    Eliminatorii Hobby + Avansati

    1. Tatar Dorel
    ------------------------- Tatar Dorel 3-2
    16. Rus Partenie Marius
    ----------------------------------- Muntean Atila 2-3
    9. Bolos Viorel
    ------------------------- Muntean Atila 2-3
    8. Muntean Atila
    -------------------------------------------------- Muntean Atila 3-0
    5. Mihai Markus
    ------------------------- Mihai Markus 3-0
    12. Horvath Mircea
    ----------------------------------- Mihai Markus 3-2
    13. Both David
    ------------------------- Cocos Claudiu 0-3
    4. Cocos Claudiu
    ----------------------------------------------------------------- Muntean Atila 3-2
    3. Serban Marian
    ------------------------- Serban Marian 3-1
    14. Farcas Marius
    ----------------------------------- Toplician Mihai 0-3
    11. Budihala Raul
    ------------------------- Toplician Mihai 1-3
    6. Toplician Mihai
    -------------------------------------------------- Tedi Ioja 2-3
    7. Jeler Nicolae
    ------------------------- Jeler Nicolae 3-0
    10. Gota Florin Daniel
    ----------------------------------- Tedi Ioja 0-3
    15. Csoka Andras
    ------------------------- Tedi Ioja 0-3
    2. Tedi Ioja


    Clasament Hobby + Avansati

    1. Muntean Atila - Hunedoara
    2. Tedi Ioja - Calan
    3 -- 4
    Mihai Markus - Deva
    Toplician Mihai - Hunedoara
    5 -- 8
    Tatar Dorel - Calan
    Jeler Nicolae - Orastie
    Cocos Claudiu - Calan
    Serban Marian - Orastie
    9 -- 16
    Bolos Viorel - Hateg
    Csoka Andras - Hunedoara
    Horvath Mircea - Orastie
    Budihala Raul - Hunedoara
    Rus Partenie Marius - Santimbru AB
    Gota Florin Daniel - Santimbru AB
    Both David - Deva
    Farcas Marius - Hunedoara
    17 -- 20 0v gr.inf.
    Firican Andrei - Deva
    Telman Matei - Deva
    Stoica Nicolae - Hunedoara
    Stanescu Fabian - Hunedoara​


    Inscrieri Open + Elite (20 Mai 2023, ora 13:00) - 8:28:40 PM - v5.3 / cls_2023-mai

    1. Pavel Calin, Hunedoara, 79 - 45.57 - EL
    2. Zbancu Leo, Deva, 246 - 44.4 - EW
    3. Govoreanu Florin, Cisnadie, 17 - 44.19 - EW
    4. Colda Dorin, Lupeni, 517 - 43.03 - EW
    5. Daneliuc Gabi, Selimbar, 21 - 42.43 - EW
    6. Popa Radu, Deva, 76 - 40.32 - EW
    7. Szemciuk Istvan, Deva, 303 - 39.36 - E
    8. Crainic Adrian, Orastie, 331 - 39.34 - E
    9. Stoica Mihai, Hateg, 146 - 37.7 - E
    10. Popovici Ciprian, Hunedoara, 161 - 36.43 - E
    11. Triff Raul, Deva, 154 - 33.99 - E
    12. Hoancea Eugen, Deva, 196 - 33.95 - EW
    13. Muresan Florin, Deva, 244 - 29.32 - O
    14. Valcica Raul Ginno, Uricani, 826 - 28.98 - O
    15. Naghi Vlad, Hunedoara, 228 - 28.93 - O
    16. Stanciu Dumitru, Simeria, 308 - 28.05 - O
    17. Botea Fabian, Hunedoara, 270 - 27.85 - O
    18. Coste Rafael, Lupeni, 1015 - 26.83 - O
    19. Barbu Tiberiu, Deva, 1081 - 26.77 - O
    20. Ursulescu Octavian, Curtea, 832 - 25.83 - O
    21. Banceanu Radu, Hunedoara, 1160 - 21.73 - O
    22. Bogdan Raul, Deva, 405 - 20 - O
    23. Nagy Eduard, Deva, 479 - 20 - O
    24. Popa Nicolae, Cergau Mare, 614 - 16.21 - A​

    Gr.inferioara nr. 1 - Open + Elite ...... Masa nr. 1
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 PAVEL CALIN - Hunedoara
    3-2
    3-2
    3-0
    3-1
    3-2
    5
    1
    2 CRAINIC ADRIAN - Orastie
    2-3
    2-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    3
    3 STOICA MIHAI - Hateg
    2-3
    3-2
    2-3
    3-1
    3-0
    3
    2
    4 STANCIU DUMITRU - Simeria
    0-3
    2-3
    3-2
    3-2
    1-3
    2
    5 BARBU TIBERIU - Deva
    1-3
    0-3
    1-3
    2-3
    0-3
    0
    6 BOGDAN RAUL - Deva
    2-3
    0-3
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    4
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Open + Elite ...... Masa nr. 2
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 ZBANCU LEO - Deva
    3-2
    3-0
    3-1
    3-1
    3-1
    5
    1
    2 SZEMCIUK ISTVAN - Deva
    2-3
    3-2
    3-1
    3-1
    3-1
    4
    2
    3 POPOVICI CIPRIAN - Hunedoara
    0-3
    2-3
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    4 NAGHI VLAD - Hunedoara
    1-3
    1-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    3
    5 COSTE RAFAEL - Lupeni
    1-3
    1-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    6 NAGY EDUARD - Deva
    1-3
    1-3
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Open + Elite ...... Masa nr. 3
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 GOVOREANU FLORIN - Cisnadie
    3-2
    3-0
    3-0
    1-3
    3-0
    4
    1
    8
    1
    1
    2 POPA RADU - Deva
    2-3
    0-3
    3-1
    2-3
    3-0
    2
    4
    3 TRIFF RAUL - Deva
    0-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    3
    8
    -1
    1
    4 VALCICA RAUL GINNO - Uricani
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    5 BOTEA FABIAN - Hunedoara
    3-1
    3-2
    1-3
    3-1
    3-2
    4
    2
    4
    0
    1
    6 POPA NICOLAE - Cergau Mare
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - Open + Elite ...... Masa nr. 4
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 COLDA DORIN - Lupeni
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    3-1
    5
    1
    2 DANELIUC GABI - Selimbar
    1-3
    3-0
    2-3
    3-1
    3-0
    3
    3
    3 HOANCEA EUGEN - Deva
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
    2-3
    1
    4 MURESAN FLORIN - Deva
    1-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    2
    5 URSULESCU OCTAVIAN - Curtea
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6 BANCEANU RADU - Hunedoara
    1-3
    0-3
    3-2
    0-3
    3-0
    2
    4
    -

    Eliminatorii Open + Elite

    1. Pavel Calin
    ------------------------- Pavel Calin 3-1
    16. Popovici Ciprian
    ----------------------------------- Pavel Calin 3-1
    9. Daneliuc Gabi
    ------------------------- Daneliuc Gabi 3-0
    8. Botea Fabian
    -------------------------------------------------- Pavel Calin 3-0
    5. Szemciuk Istvan
    ------------------------- Szemciuk Istvan 3-0
    12. Crainic Adrian
    ----------------------------------- Szemciuk Istvan 3-2
    13. Popa Radu
    ------------------------- Popa Radu 3-0
    4. Colda Dorin
    ----------------------------------------------------------------- Pavel Calin 3-0
    3. Govoreanu Florin
    ------------------------- Govoreanu Florin 3-0
    14. Banceanu Radu
    ----------------------------------- Govoreanu Florin 3-1
    11. Naghi Vlad
    ------------------------- Stoica Mihai 0-3
    6. Stoica Mihai
    -------------------------------------------------- Govoreanu Florin 3-2
    7. Muresan Florin
    ------------------------- Triff Raul 0-3
    10. Triff Raul
    ----------------------------------- Zbancu Leo 0-3
    15. Bogdan Raul
    ------------------------- Zbancu Leo 0-3
    2. Zbancu Leo




    Clasament Open + Elite

    1. Pavel Calin - Hunedoara
    2. Govoreanu Florin - Cisnadie
    3 -- 4
    Szemciuk Istvan - Deva
    Zbancu Leo - Deva
    5 -- 8
    Daneliuc Gabi - Selimbar
    Stoica Mihai - Hateg
    Popa Radu - Deva
    Triff Raul - Deva
    9 -- 16
    Popovici Ciprian - Hunedoara
    Banceanu Radu - Hunedoara
    Crainic Adrian - Orastie
    Bogdan Raul - Deva
    Botea Fabian - Hunedoara
    Naghi Vlad - Hunedoara
    Colda Dorin - Lupeni
    Muresan Florin - Deva
    17 -- 2v gr.inf.
    Stanciu Dumitru - Simeria
    18 -- 20 1v gr.inf.
    Hoancea Eugen - Deva
    Valcica Raul Ginno - Uricani
    Nagy Eduard - Deva
    21 -- 24 0v gr.inf.
    Coste Rafael - Lupeni
    Barbu Tiberiu - Deva
    Ursulescu Octavian - Curtea
    Popa Nicolae - Cergau Mare



    Ultima editare de Eugen Hoancea; 21.mai.2023, 09:26.

    Comentariu


    • #2
      Stoica Mihai din Hațeg la elite Popovici Ciprian din Hunedoara la elite
      Neiconi Sabin din Hațeg la open
      Budihala Raul -Hunedoara-hobby
      Blade:Butterfly Timo Boll Spirit FL
      FH:Xiom Vega Japan
      BH:Xiom Vega Europe

      Comentariu


      • #3
        Popovici Ciprian,Din Hunedoara și Stoica Mihai din Hațeg la Elit, Neiconi Sabin din Hațeg la open!

        Comentariu


        • #4
          Din Orastie Crainic Adrian elite

          Comentariu


          • #5
            Se înscrie Ursulescu Octavian - open Curtea

            Comentariu


            • #6
              Valcica Raul Ginno open
              valcica Răzvan Daniel hobby
              Urîcani
              Butterfly Viscaria fl
              Butterfly tenergy05

              Comentariu


              • #7
                Toți din deva
                Triff Raul-elite
                Bogdan Raul-open
                Nagy Eduard-open
                Mihai Markus -avandati
                Feraru Alexandru-hobby
                Both David-hobby
                Frician Andrei-hobby
                Telman matei-hobby

                Toplician Mihai-avansați-Hunedoara

                Comentariu


                • #8
                  Firican Andrei-deva-hobby

                  Comentariu


                  • #9
                    Bună ziua, se înscriu:
                    1. Goţa Florin-Daniel - Sântimbru AB la Avansaţi + Hoby;
                    2. Rus Partenie-Marius - Sântimbru AB la Hobby + Avansaţi;
                    3. Goţa Marius-Adrian - Sântimbru AB la Hobby + Avansaţi;
                    4. Şteau Dan - Sântimbru AB la Hobby + Avansaţi.

                    Mulţumesc!
                    Tibhar Evolution MX-P // Tibhar BS1 // Tibhar Evolution FX-P

                    Comentariu


                    • #10
                      Botea Fabian din Hunedoara oprn
                      Blade : 729 Dinasty Hinoki off
                      FH: Xiom Asia Japan
                      BH:Xiom Asia Japan

                      Comentariu


                      • #11
                        orban alexandru si orban marius ,lugoj, elite

                        Comentariu


                        • #12
                          Se înscriu Colda Dorin și Coste Rafael-open+elite.

                          Comentariu


                          • #13
                            Stanciu Dumitru din Simeria la E + O

                            Comentariu


                            • #14
                              Din Deva la elite zbancu Leo

                              Comentariu


                              • #15
                                Pavel Calin din Hunedoara la elite
                                Blade:Butterfly Timo Boll Spirit FL
                                FH:Xiom Vega Japan
                                BH:Xiom Vega Europe

                                Comentariu


                                • #16
                                  Din Hunedoara la open Banceanu Radu

                                  Comentariu


                                  • #17
                                    Szemciuk Istvan, Deva,Elite

                                    Comentariu


                                    • #18
                                      Hoancea Eugen - Deva - E+O

                                      Comentariu


                                      • #19
                                        Mateescu Florin din Hunedoara la Open&Elit

                                        Comentariu


                                        • #20
                                          Banceanu Radu open hunedoara

                                          Comentariu


                                          • #21
                                            Din Hunedoara la avansați Lazăr Dan și Dăscălescu Alin.jucatori noi

                                            Comentariu


                                            • #22
                                              Mureșan Florin din Deva la o+e

                                              Comentariu


                                              • #23
                                                Din Orastie la avansati Horvath Mircea si Serban Marian

                                                Comentariu


                                                • #24
                                                  Tedi Ioja, Moldovean Valer, Tătar Dorel și Cocoș Claudiu din Călan la H+A

                                                  Comentariu


                                                  • #25
                                                    Se înscrie Stoica Nicolae la avansati

                                                    Comentariu

                                                    Procesare...
                                                    X