Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa B.I.R.R.A." - Arad 27.05.2023

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Apoi azi,Orăvițenii ne-am simțit foarte bine la voi!!Am luat vreo 2 Trofee, după vreo 2-3 Ani de pauză..încercăm să mai scoatem și noi capu'..în lumea Amaturului!!Ne-am simțit foarte bine ..și ne bucuram ca ne-am revăzut cu prieteni dragi!!Sănătate maximă tuturor și să ne vedem cu bine la masa de joc!!Mulțumim Organizatorilor ptr buna primire și organizare!!Mulțumim Ghiță dragă ptr răchiu"Va pupăm pe toți!!🤗🤗🤗😚😚😚

    Comentariu


    • Postat în original de Pitzi Vezi post
      Clasament Avansati

      1. Cimponeriu Ianis - Lugoj
      2. Matei Dumitru - Deva
      3 -- 4
      Poenariu Darius - Arad
      Muntean Atila - Hunedoara
      5 -- 8
      Stiuca Sorin - Arad
      Dascau Mihai - Arad
      Vlaicu Daniel - Marghita
      Cobzaru Radu - Deva
      9 -- 16
      Radovan Radu - Sannicolau Mare
      Botas Constantin - Sannicolau Mare
      Gipsy King - Hunedoara
      Seniuc Radu - Arad
      Dan Radu - Zalau
      Budihala Raul - Hunedoara
      Matei Alin - Arad
      Susman Dan - Alba Iulia
      17 -- 20
      Drulea Petru - Jimbolia
      Lebada Doru - Arad
      Mihet Alexandru - Arad
      Faur Lucian - Jimbolia
      21 -- 30 0v gr.sup.
      Dobinda Alexandru - Arad
      Badea Catalin - Dumbravita
      Pascu Mihai - Arad
      Dobinda Dinu - Arad
      Filipics Zoli - Timisoara
      Ternauciuc Adrian - Nadrag
      Baltat Sebastian - Arad
      Paul Alin Sabin - Sandra
      Szalos Pal Ionut - Timisoara
      Bayusz Zoltan - Arad
      31 -- 2v gr.inf.
      Truta Ioan - Cluj Napoca
      32 -- 34 1v gr.inf.
      Simon Dani - Arad
      Forton Nicusor - Arad
      Budeanu Dan - Sannicolau Mare
      35 -- 41 0v gr.inf.
      Duta Alex - Timisoara
      Vela Gabriel - Timisoara
      Marcus Daniel - Arad
      Nicoara Doru - Arad
      Berchi Ioan - Arad
      Iftime Costel - Arad
      Suciu Ilie Catalin - Arad
      Felicitari,'nea Titi! Podium dupa podium! Bravo👏👏👏


      Sent from my iPhone using Tapatalk

      Comentariu


      • Felicitări organizatorilor, un turneu super reușit cu de toate. M-am simțit foarte bine la Arad.
        ​​​​​​

        Comentariu


        • Felicitări organizatorilor. Unul dintre cele mai bine organizate turnee. Extrem de bine aprovizionat ca să zic așa. În plus sala mare cu lumina bună și fără condens, mesele bune și de același fel (cel puțin pt elite asa a fost). A fost dificil inițial cu adaptarea la săritura mingii (pt mine cel puțin) dar una peste alta nu se poate reproșa nimic acestui turneu. Destul de rar mi se întâmplă să nu am ce comenta... Pana și cafeaua a fost pe gustul meu. Bravo.

          Comentariu


          • Felicitari pt o organizare exemplara din toate privintele !

            Comentariu


            • Mulțumim organizatorilor pentru efortul depus, super organizare, super surpriza cu D-na Daniela Dodean, 🤗

              Comentariu


              • Postat în original de jurescu sorin Vezi post
                Nici nu știu unde m-am clasat azi,
                nici nu mă interesează,
                Dar .........am avut o satisfacție maxima că am participat la acest turneu.
                A fost un regal
                A fost organizare maxima
                A fost exemplar
                DOAR CIRCOTASII POR COMENTA NEGATIV.

                FELICITARI SI LA MAI MULTE ASTFEL SE TURNEE!!!!

                CHIAR DACA SI LA MOMENTUL ACTUAL CRED CU COMVINGERE CA DUMBRAVITA MERITA UN A+.....IAR ARADUL NU AVEA NEVOIE DE 2 A+
                CEI DE LA MARTIENI SI .....BIRRA NU AU CUM SA NU ORGANIZEZE UN A+SAU UN TURNEU FINAL
                E PREA LA SUPERLATIV TOTUL IN ARAD

                ​​​​​​
                La asemenea REGAL TENISISTIC, nici Cîrcotașii nu au ce reproșa. Felicitări organizatorilor, OAMENI FAINI! Ați fost absolut la SUPERLATIV. (Vă mulțumesc și pentru sticla de vin!)

                Comentariu


                • Felicitări,Aradu !!! Tot Banatu -i " fruncea" !!! 👍 Să ne revedem sănătoși !

                  Comentariu


                  • Postat în original de dani 0205 Vezi post

                    Felicitari,'nea Titi! Podium dupa podium! Bravo👏👏👏


                    Sent from my iPhone using Tapatalk
                    Mi s-a schimbat norocul. Am început să dau mai multe netz-uri și tușuri 😃

                    Comentariu


                    • Dragi organizatori, vă mulțumim pentru tot ce ne-ați oferit, de la condițiile de joc, până la protocol, precum și pentru faptul că ne-ați oferit prilejul de a ne întâlni cu o mare jucătoare, Daniela Dodean !

                      Comentariu


                      • Doar pentru statistică, nici adversarului meu Simi Mitrache nu prea îi vine sa creadă că a răsturnat scorul (în eliminatorii) de la 2-0 pentru mine 😉
                        Astfel că e corect să se regăsească scorul așa cum a fost. Poate de emoții (ale câștigătorului) sau de oboseala celor de la butoane apare 3-1...

                        Comentariu


                        • S-a găsit o husa de paletă

                          Comentariu


                          • Postat în original de Gabriel Curut Vezi post
                            Doar pentru statistică, nici adversarului meu Simi Mitrache nu prea îi vine sa creadă că a răsturnat scorul (în eliminatorii) de la 2-0 pentru mine 😉
                            Astfel că e corect să se regăsească scorul așa cum a fost. Poate de emoții (ale câștigătorului) sau de oboseala celor de la butoane apare 3-1...
                            Așa era trecut pe foaie, am corectat
                            Ultima editare de Pitzi; 28.mai.2023, 18:52.

                            Comentariu


                            • Felicitari premiantilor!

                              Multumim tuturor care ne-au onorat cu prezenta si sper ca vor reveni cu bucurie la turneele noastre viitoare.

                              De asemenea multumim tuturor care au apreciat atat la fata locului cat si pe forum efortul nostru de-a organiza un turneu reusit.

                              Desigur multumim mult colegilor din Amatur care ne-au ajutat :

                              - Pascu Mihai si Simon Dani - au pus la dispozitie mesele
                              - Cecan Vasile - contributie la oferta noastra de protocol pentru participanti
                              - Roman Bogdan - completare mantinele
                              - Lacatis Ghita,Darius Poenariu,Stiuca Sorin ,Dani Leo si Mihai Dascau la incarcare\descarcare\aranjare mese.

                              Nu in ultimul rand multumim echipei de bucatari care au asigurat "Gulas la ceau a la Sofornea".

                              echipa B.I.R.R.A. - Bogdan Chiscan,Istvan Fekete,Roland Balaj,Romulus Gherman,Adrian Tasedan
                              Ultima editare de Pitzi; 29.mai.2023, 08:21.

                              Comentariu


                              • Echipa de bucătari premiata si relaxata

                                do pictures


                                Comentariu


                                • Postat în original de Pitzi Vezi post
                                  Echipa de bucătari premiata si relaxata

                                  do pictures

                                  Merită cu prisosință !

                                  Comentariu


                                  • Postat în original de Pitzi Vezi post
                                    Felicitari premiantilor!

                                    Multumim tuturor care ne-au onorat cu prezenta si sper ca vor reveni cu bucurie la turneele noastre viitoare.

                                    De asemenea multumim tuturor care au apreciat atat la fata locului cat si pe forum efortul nostru de-a organiza un turneu reusit.

                                    Desigur multumim mult colegilor din Amatur care ne-au ajutat :

                                    - Pascu Mihai si Simon Dani - au pus la dispozitie mesele
                                    - Cecan Vasile - contributie la oferta noastra de protocol pentru participanti
                                    - Roman Bogdan - completare mantinele
                                    - Lacatis Ghita,Darius Poenariu,Stiuca Sorin ,Dani Leo si Mihai Dascau la incarcare\descarcare\aranjare mese.

                                    Nu in ultimul rand multumim echipei de bucatari care au asigurat "Gulas la ceau a la Sofornea".

                                    echipa B.I.R.R.A. - Bogdan Chiscan,Istvan Fekete,Roland Balaj,Romulus Gherman,Adrian Tasedan
                                    Mulțumesc, OAMENI FAINI! Chiar ați făcut un turneu de nota 10 (Și la tenis și.. Before și After tenis!) O să revin cu plăcere la turneele voastre! Încă o dată, Mulțumesc și pentru wild-card!

                                    Comentariu

                                    Who has read this thread:
                                    Procesare...
                                    X