Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Verii" - Isaccea (jud. Tulcea) 03/04.06.2023

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • AmaTur: Turneu A "Cupa Verii" - Isaccea (jud. Tulcea) 03/04.06.2023

    ​Amatur: Turneu A "Cupa Verii" - Isaccea (jud. Tulcea) 03/04.06.2023

    ORGANIZATORI:
    - Club Tenis de masa Iberom
    - Asociatia Club Sportiv Tenis de Masa "Delta Dunării"
    - AmaTur România
    - DJST Tulcea
    - Primăria orașului Isaccea


    LOCALITATEA: Isaccea, jud.Tulcea;
    DATA: Sâmbătă/Duminica 03/04 iunie 2023;
    CATEGORII: Elite, Open, Avansati si Hobby;
    TOATE CATEGORIILE ÎNCEP DIMINEAȚĂ
    ORA DE ÎNCEPERE:
    Sambata 03.06.2023- Open si Elite - 08.00 - 09.15 validare înscrieri, la 09.30 încep meciurile;
    Duminica 04.06.2023 - Avansati si Hobby - 08.00 - 09.15 validare înscrieri, la 09.30 încep meciurile;


    SALA: Sala de sport Vasile Munteanu , Isaccea/Tulcea;


    LOGISTICĂ: 14 mese Andro, aprobate ITTF, mingi plastic***
    SPAȚIU DE JOC: 1460 mp;
    SUPRAFAȚA DE JOC: Covor PVC Sport;
    FACILITĂȚI: Vestiare, garderobă;
    TAXA PARTICIPARE: 50 lei adulți, 30 lei copii sub 14 ani, 0 lei persoanele cu dizabilități. 1 leu de participant va fi donat către Amatur România.

    Se asigură apă plată 2 litri,cafea,covrigei;
    MATERIALE DE PREMIERE:
    - Hobby, Amatori, Open, Elite: Locurile 1-4 cupe + diplome;


    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - înscrierile se validează în ordinra înscrierilor.
    -pe forum;
    -ultima retragere se face până la data de 01 iunie 2023, ora 21,00 (Open+Elite) si 02 iunie 2023 ora 21,00 (Avansați+Hobby)
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);

    SISTEMUL DE JOC:

    Open - Sambata 03.06.2023
    - Participanti: 48
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 4/5 jucători după regula șarpelui cu eventuale modificări functie de localităti (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de 3/4 jucatori
    - Tablou eliminatoriu;

    Elite - Sambata 03.06.2023
    - Participanti: 36
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 4/5 jucători după regula șarpelui cu eventuale modificări functie de localităti (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Grupe superioare de 3/4 jucatori
    - Tablou eliminatoriu;

    Avansati - Duminica 04.06.2023
    - Participanti: 48
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 4/5 jucători după regula șarpelui cu eventuale modificări functie de localităti (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de 3/4 jucatori
    - Tablou eliminatoriu;

    Hobby- Duminica 04.06.2023
    - Participanti: 36
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 4/5 jucători după regula șarpelui cu eventuale modificări functie de localităti (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de 3/4 jucatori
    - Tablou eliminatoriu;


    Sistemul de joc și numărul jucătorilor/categorie poate suferi modificari in functie de numarul de jucatori inscrisi si va fi anuntat in timp util.

    ORGANIZATORI:
    ORGANIZATORI LOCALI
    - Manea Mihaita
    - Luca Octavian;
    ORGANIZATOR TEHNIC:
    - Gherasim Iulian, tel 0769.640.103;

    Ultima editare de Iulian Gherasim; 01.iun.2023, 10:06.
    ARTICOLE TENIS DE MASĂ




  • #2
    Inscrieri Elite (03,06,2023) - 4:51:54 PM - v5.3 / cls_2023-iun

    1. Neculai Alexandru, Tulcea, 1 - 56.31 - E
    2. Neagoe Costin, Bucuresti, 11 - 51.38 - E
    3. Caminschi Mihai, Constanta, 4197 - 50.4 - E
    4. Zarinschi Catalin, Galati, 123 - 43.58 - EL
    5. Botezatu Onelus, Galati, 97 - 41.95 - E
    6. Capus Giani, Galati, 95 - 41.87 - EL
    7. Trocaru Remus, Tulcea, 75 - 39.72 - E
    8. Mitrea Silviu, Navodari, 66 - 38.01 - EW
    9. Fratea Aurel, Constanta, 67 - 37.75 - EW
    10. Baiburi Levent, Tulcea, 373 - 37.63 - E
    11. Curinnoi Andrei, Moldova, 159 - 37.02 - E
    12. Luca Octavian, Tulcea, 270 - 36.83 - EL
    13. Niculache Chirica, Tulcea, 158 - 36.57 - E
    14. Ghizdavescu Adrian, Navodari, 135 - 35.7 - E
    15. Samoila Ion, Babadag, 275 - 33.45 - E
    16. Pancrat Cristian, Tulcea, 109 - 33 - E


    Gr.inferioara nr. 1 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 NECULAI ALEXANDRU - Tulcea
    3-2
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    1
    2 CAPUS GIANI - Galati
    2-3
    3-2
    3-1
    3-2
    3
    2
    3 FRATEA AUREL - Constanta
    1-3
    2-3
    2-3
    3-0
    1
    4
    4 LUCA OCTAVIAN - Tulcea
    1-3
    1-3
    3-2
    3-2
    2
    3
    5 GHIZDAVESCU ADRIAN - Navodari
    0-3
    2-3
    0-3
    2-3
    0
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 NEAGOE COSTIN - Bucuresti
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    1
    2 BOTEZATU ONELUS - Galati
    0-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    2
    3 TROCARU REMUS - Tulcea
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    4 CURINNOI ANDREI - Moldova
    1-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    5 NICULACHE CHIRICA - Tulcea
    0-3
    0-3
    3-0
    0-3
    1
    4
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 CAMINSCHI MIHAI - Constanta
    3-1
    3-1
    1-3
    3-0
    3-0
    4
    2
    8
    0
    1
    2 ZARINSCHI CATALIN - Galati
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    1
    8
    1
    1
    3 MITREA SILVIU - Navodari
    1-3
    1-3
    2-3
    3-0
    0-3
    1
    4 BAIBURI LEVENT - Tulcea
    3-1
    0-3
    3-2
    3-0
    3-2
    4
    3
    4
    -1
    1
    5 SAMOILA ION - Babadag
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    6 PANCRAT CRISTIAN - Tulcea
    0-3
    1-3
    3-0
    2-3
    3-2
    2
    4
    -


    Gr.inferioara nr. 1 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 NECULAI ALEXANDRU - Tulcea
    3-2
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    1
    2 CAPUS GIANI - Galati
    2-3
    3-2
    3-1
    3-2
    3
    2
    3 FRATEA AUREL - Constanta
    1-3
    2-3
    2-3
    3-0
    1
    4
    4 LUCA OCTAVIAN - Tulcea
    1-3
    1-3
    3-2
    3-2
    2
    3
    5 GHIZDAVESCU ADRIAN - Navodari
    0-3
    2-3
    0-3
    2-3
    0
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 NEAGOE COSTIN - Bucuresti
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    1
    2 BOTEZATU ONELUS - Galati
    0-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    2
    3 TROCARU REMUS - Tulcea
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    4 CURINNOI ANDREI - Moldova
    1-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    5 NICULACHE CHIRICA - Tulcea
    0-3
    0-3
    3-0
    0-3
    1
    4
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 CAMINSCHI MIHAI - Constanta
    3-1
    3-1
    1-3
    3-0
    3-0
    4
    2
    8
    0
    1
    2 ZARINSCHI CATALIN - Galati
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    1
    8
    1
    1
    3 MITREA SILVIU - Navodari
    1-3
    1-3
    2-3
    3-0
    0-3
    1
    4 BAIBURI LEVENT - Tulcea
    3-1
    0-3
    3-2
    3-0
    3-2
    4
    3
    4
    -1
    1
    5 SAMOILA ION - Babadag
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    6 PANCRAT CRISTIAN - Tulcea
    0-3
    1-3
    3-0
    2-3
    3-2
    2
    4
    -

    Gr.superioara nr. 1 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 NECULAI ALEXANDRU - Tulcea
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 CURINNOI ANDREI - Moldova
    0-3
    3-2
    1
    2
    3 BAIBURI LEVENT - Tulcea
    0-3
    2-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 2 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 NEAGOE COSTIN - Bucuresti
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 LUCA OCTAVIAN - Tulcea
    0-3
    3-1
    1
    2
    3 PANCRAT CRISTIAN - Tulcea
    0-3
    1-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 3 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 ZARINSCHI CATALIN - Galati
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 CAPUS GIANI - Galati
    0-3
    3-0
    1
    2
    3 NICULACHE CHIRICA - Tulcea
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 4 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 CAMINSCHI MIHAI - Constanta
    3-2
    2-3
    1
    2
    2 BOTEZATU ONELUS - Galati
    2-3
    1-3
    0
    3 FRATEA AUREL - Constanta
    3-2
    3-1
    2
    1
    -

    Eliminatorii Elite

    1. Neculai Alexandru
    ------------------------- Neculai Alexandru 3-0
    8. Capus Giani
    ----------------------------------- Neculai Alexandru 3-1
    5. Luca Octavian
    ------------------------- Luca Octavian 3-0
    4. Fratea Aurel
    -------------------------------------------------- Neculai Alexandru 3-2
    3. Zarinschi Catalin
    ------------------------- Zarinschi Catalin 3-2
    6. Curinnoi Andrei
    ----------------------------------- Neagoe Costin 1-3
    7. Caminschi Mihai
    ------------------------- Neagoe Costin 1-3
    2. Neagoe Costin

    Clasament Elite

    1. Neculai Alexandru - Tulcea
    2. Neagoe Costin - Bucuresti
    3 -- 4
    Luca Octavian - Tulcea
    Zarinschi Catalin - Galati
    5 -- 8
    Capus Giani - Galati
    Caminschi Mihai - Constanta
    Fratea Aurel - Constanta
    Curinnoi Andrei - Moldova
    9 -- 12 0v gr.sup.
    Botezatu Onelus - Galati
    Baiburi Levent - Tulcea
    Niculache Chirica - Tulcea
    Pancrat Cristian - Tulcea
    13 -- 1v gr.inf.
    Mitrea Silviu - Navodari
    14 -- 16 0v gr.inf.
    Trocaru Remus - Tulcea
    Ghizdavescu Adrian - Navodari
    Samoila Ion - Babadag

    Inscrieri Open (03,06,2023) - 4:47:18 PM - v5.3 / cls_2023-iun

    1. Leolea Andrei, Constanta, 174 - 32 - OW
    2. Nicula Florin, Constanta, 304 - 31.8 - OW
    3. Tiboaca Daniel, Galati, 1008 - 29.23 - O
    4. Baicu Claudiu, Bucuresti, 324 - 29.18 - O
    5. Rausche Valentin, Tulcea, 248 - 28.69 - O
    6. Bujoi Emanuel, Braila, 356 - 28.54 - O
    7. Zainescu Corneliu, Galati, 431 - 28.01 - OW
    8. Manole Dan, Braila, 365 - 26.91 - O
    9. Carata Catalin, Tulcea, 310 - 26.76 - OW
    10. Nechifor Constantin, Navodari, 397 - 26.17 - O
    11. Ene Florin, Ploiesti, 203 - 25.91 - O
    12. Nitu Serban, Paulesti, 229 - 25.68 - OW
    13. Ivan Adrian, Tulcea, 513 - 24.89 - OW
    14. Stoli Nicu, Tulcea, 523 - 24.33 - O
    15. Peiciu Vasile, Tulcea, 412 - 23.46 - O
    16. Visan Victor, Slobozia, 862 - 22.57 - O
    17. Bacain Mitica, Faurei, 610 - 21.63 - O
    18. Nicola Marian, Constanta, 326 - 21.62 - O
    19. Botea Mihai, Braila, 461 - 21.17 - O
    20. Coclea Ionel, Braila, 374 - 20.88 - OW
    21. Popa Gelu, Focsani, 355 - 20.51 - O
    22. Tanasov Marius, Tulcea, 1265 - 20.5 - O
    23. Serbanovici Milen, Macin, 1300 - 20.5 - O
    24. Chiriac Nastase, Galati, 1923 - 20.2 - O
    25. Stamate Sasa, Tulcea, 4494 - 20.2 - O
    26. Tirdea Ionut, Tecuci, 426 - 20 - O
    27. Chirila Laurentiu, Braila, 2665 - 19.8 - A
    28. Stepanov Petre, Tulcea, 697 - 17.87 - A
    29. Plesoianu Stefan, Constanta, 452 - 17.83 - AW
    30. Panait Adrian, Braila, 695 - 17.76 - AW
    31. Dumitru Florin, Slobozia, 586 - 17 - A
    32. Stoica Dan, Galati, 6001 - 0

    Gr.inferioara nr. 1 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 LEOLEA ANDREI - Constanta
    0-3
    3-0
    2-3
    3-2
    2
    3
    2 NITU SERBAN - Paulesti
    3-0
    3-2
    2-3
    3-2
    3
    2
    3 IVAN ADRIAN - Tulcea
    0-3
    2-3
    1-3
    2-3
    0
    4 BOTEA MIHAI - Braila
    3-2
    3-2
    3-1
    3-2
    4
    1
    5 STAMATE SASA - Tulcea
    2-3
    2-3
    3-2
    2-3
    1
    4
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 NICULA FLORIN - Constanta
    3-2
    1-3
    3-1
    1-3
    2
    3
    -1
    -1
    2
    2 ENE FLORIN - Ploiesti
    2-3
    3-0
    3-0
    1-3
    2
    1
    3
    3
    2
    3 STOLI NICU - Tulcea
    3-1
    0-3
    0-3
    3-2
    2
    -3
    -3
    2
    4 COCLEA IONEL - Braila
    1-3
    0-3
    3-0
    3-2
    2
    4
    -1
    -1
    2
    5 TIRDEA IONUT - Tecuci
    3-1
    3-1
    2-3
    2-3
    2
    2
    2
    2
    2
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 TIBOACA DANIEL - Galati
    1-3
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    3
    -3
    2
    1
    2 NECHIFOR CONSTANTIN - Navodari
    3-1
    3-0
    3-1
    3-1
    4
    1
    3 PEICIU VASILE - Tulcea
    3-0
    0-3
    3-1
    3-0
    3
    2
    4 TANASOV MARIUS - Tulcea
    3-2
    1-3
    1-3
    2-3
    1
    4
    -4
    0
    1
    5 CHIRILA LAURENTIU - Braila
    0-3
    1-3
    0-3
    3-2
    1
    -7
    -2
    1
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 BAICU CLAUDIU - Bucuresti
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    2
    2 CARATA CATALIN - Tulcea
    3-2
    0-3
    3-0
    3-1
    3
    1
    3 VISAN VICTOR - Slobozia
    1-3
    3-0
    1-3
    3-2
    2
    4
    4 CHIRIAC NASTASE - Galati
    0-3
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    3
    5 PANAIT ADRIAN - Braila
    0-3
    1-3
    2-3
    0-3
    0
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 5 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 RAUSCHE VALENTIN - Tulcea
    3-0
    3-2
    2-3
    3-1
    3-0
    4
    1
    2 MANOLE DAN - Braila
    0-3
    2-3
    3-0
    3-2
    2-3
    2
    3 BACAIN MITICA - Faurei
    2-3
    3-2
    2-3
    3-0
    3-1
    3
    3
    4 SERBANOVICI MILEN - Macin
    3-2
    0-3
    3-2
    3-2
    0-3
    3
    2
    5 PLESOIANU STEFAN - Constanta
    1-3
    2-3
    0-3
    2-3
    3-1
    1
    6 STOICA DAN - Galati
    0-3
    3-2
    1-3
    3-0
    1-3
    2
    4
    -
    Gr.inferioara nr. 6 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 BUJOI EMANUEL - Braila
    3-1
    3-0
    0-3
    3-2
    3-0
    4
    2
    2 ZAINESCU CORNELIU - Galati
    1-3
    3-0
    1-3
    2-3
    3-1
    2
    4
    3 NICOLA MARIAN - Constanta
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4 POPA GELU - Focsani
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    3-2
    5
    1
    5 STEPANOV PETRE - Tulcea
    2-3
    3-2
    3-0
    0-3
    3-1
    3
    3
    6 DUMITRU FLORIN - Slobozia
    0-3
    1-3
    0-3
    2-3
    1-3
    0
    -

    Gr.superioara nr. 1 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 BOTEA MIHAI - Braila
    3-0
    1-3
    1
    2
    2 CHIRIAC NASTASE - Galati
    0-3
    0-3
    0
    3 BACAIN MITICA - Faurei
    3-1
    3-0
    2
    1
    -
    Gr.superioara nr. 2 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 ENE FLORIN - Ploiesti
    1-3
    3-1
    1
    2
    0
    0
    1
    2 TIBOACA DANIEL - Galati
    3-1
    2-3
    1
    1
    1
    1
    1
    3 STEPANOV PETRE - Tulcea
    1-3
    3-2
    1
    -1
    -1
    1
    -
    Gr.superioara nr. 3 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 NECHIFOR CONSTANTIN - Navodari
    1-3
    3-1
    1
    2
    2 NICULA FLORIN - Constanta
    3-1
    3-0
    2
    1
    3 ZAINESCU CORNELIU - Galati
    1-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 4 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 CARATA CATALIN - Tulcea
    0-3
    3-0
    1
    2
    2 LEOLEA ANDREI - Constanta
    3-0
    3-0
    2
    1
    3 STOICA DAN - Galati
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 5 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 RAUSCHE VALENTIN - Tulcea
    1-3
    3-0
    1
    1
    1
    1
    1
    2 NITU SERBAN - Paulesti
    3-1
    1-3
    1
    2
    0
    0
    1
    3 VISAN VICTOR - Slobozia
    0-3
    3-1
    1
    -1
    -1
    1
    -
    Gr.superioara nr. 6 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 POPA GELU - Focsani
    3-0
    3-2
    2
    1
    2 TIRDEA IONUT - Tecuci
    0-3
    3-1
    1
    2
    3 TANASOV MARIUS - Tulcea
    2-3
    1-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 7 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 BUJOI EMANUEL - Braila
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 PEICIU VASILE - Tulcea
    0-3
    3-2
    1
    2
    3 COCLEA IONEL - Braila
    0-3
    2-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 8 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 SERBANOVICI MILEN - Macin
    0-3
    0-3
    0
    2 BAICU CLAUDIU - Bucuresti
    3-0
    3-1
    2
    1
    3 STAMATE SASA - Tulcea
    3-0
    1-3
    1
    2
    -

    Eliminatorii Open

    1. Bacain Mitica
    ------------------------- Bacain Mitica 3-2
    16. Nechifor Constantin
    ----------------------------------- Baicu Claudiu 1-3
    9. Tirdea Ionut
    ------------------------- Baicu Claudiu 2-3
    8. Baicu Claudiu
    -------------------------------------------------- Leolea Andrei 0-3
    5. Rausche Valentin
    ------------------------- Rausche Valentin 3-0
    12. Peiciu Vasile
    ----------------------------------- Leolea Andrei 2-3
    13. Ene Florin
    ------------------------- Leolea Andrei 1-3
    4. Leolea Andrei
    ----------------------------------------------------------------- Nicula Florin 2-3
    3. Nicula Florin
    ------------------------- Nicula Florin 3-0
    14. Botea Mihai
    ----------------------------------- Nicula Florin 3-1
    11. Stamate Sasa
    ------------------------- Popa Gelu 2-3
    6. Popa Gelu
    -------------------------------------------------- Nicula Florin 3-1
    7. Bujoi Emanuel
    ------------------------- Bujoi Emanuel 3-1
    10. Nitu Serban
    ----------------------------------- Bujoi Emanuel 3-0
    15. Carata Catalin
    ------------------------- Carata Catalin 3-1
    2. Tiboaca Daniel

    Clasament Open

    1. Nicula Florin - Constanta
    2. Leolea Andrei - Constanta
    3 -- 4
    Bujoi Emanuel - Braila
    Baicu Claudiu - Bucuresti
    5 -- 8
    Popa Gelu - Focsani
    Rausche Valentin - Tulcea
    Carata Catalin - Tulcea
    Bacain Mitica - Faurei
    9 -- 16
    Botea Mihai - Braila
    Ene Florin - Ploiesti
    Nitu Serban - Paulesti
    Tirdea Ionut - Tecuci
    Stamate Sasa - Tulcea
    Peiciu Vasile - Tulcea
    Tiboaca Daniel - Galati
    Nechifor Constantin - Navodari
    17 -- 18 1v gr.sup.
    Visan Victor - Slobozia
    Stepanov Petre - Tulcea
    19 -- 24 0v gr.sup.
    Zainescu Corneliu - Galati
    Coclea Ionel - Braila
    Tanasov Marius - Tulcea
    Serbanovici Milen - Macin
    Chiriac Nastase - Galati
    Stoica Dan - Galati
    25 -- 26 2v gr.inf.
    Manole Dan - Braila
    Stoli Nicu - Tulcea
    27 -- 29 1v gr.inf.
    Nicola Marian - Constanta
    Chirila Laurentiu - Braila
    Plesoianu Stefan - Constanta
    30 -- 32 0v gr.inf.
    Ivan Adrian - Tulcea
    Panait Adrian - Braila
    Dumitru Florin - Slobozia

    Inscrieri Avansati (03,06,2023) - 5:38:04 PM - v5.3 / cls_2023-iun

    1. Comsa George Alexandru, Tulcea, 1387 - 19.53 - A
    2. Stanila Eugen, Faurei, 668 - 18.43 - A
    3. Vasiliu Bogdan, Panciu, 815 - 17.94 - A
    4. Hutanu Adrian, Slobozia, 547 - 16.18 - A
    5. David Marian, Braila, 2892 - 14.9 - A
    6. Stoian Nicolae, Braila, 1724 - 14.43 - A
    7. Vasiliu Alin, Panciu, 797 - 14.31 - A
    8. Enache Adrian, Tulcea, 885 - 14.28 - A
    9. Nadoleanu Pavel, Tulcea, 1282 - 14.18 - A
    10. Nistor Costel, Galati, 1692 - 13.8 - A
    11. Magura Larian, Constanta, 905 - 13.64 - A
    12. Gologan Sorin Gabriel, Faurei, 1019 - 12.91 - A
    13. Gaman Alin, Marginenii de Jos, 1069 - 12.17 - A
    14. Magura Casian, Constanta, 989 - 10.39 - A
    15. Sava Sinel, Focsani, 1087 - 10.18 - A
    16. Pentescu Adrian, Constanta, 2545 - 10 - A
    17. Moise Viorel, Braila, 1100 - 6.85 - HW

    Gr.inferioara nr. 1 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 COMSA GEORGE ALEXANDRU - Tulcea
    1-3
    3-2
    3-1
    3-2
    3
    3
    2
    -1
    1
    2 VASILIU ALIN - Panciu
    3-1
    2-3
    3-1
    3-1
    3
    1
    5
    1
    1
    3 NISTOR COSTEL - Galati
    2-3
    3-2
    3-1
    3-1
    3
    2
    4
    0
    1
    4 PENTESCU ADRIAN - Constanta
    1-3
    1-3
    1-3
    2-3
    0
    5 MOISE VIOREL - Braila
    2-3
    1-3
    1-3
    3-2
    1
    4
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 STANILA EUGEN - Faurei
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    1
    2 ENACHE ADRIAN - Tulcea
    0-3
    2-3
    3-2
    1
    3
    3 MAGURA LARIAN - Constanta
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    4 SAVA SINEL - Focsani
    1-3
    2-3
    0-3
    0
    4
    5 -
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 VASILIU BOGDAN - Panciu
    3-2
    3-0
    3-2
    3
    1
    2 STOIAN NICOLAE - Braila
    2-3
    1-3
    3-2
    1
    4
    -2
    -1
    1
    3 NADOLEANU PAVEL - Tulcea
    0-3
    3-1
    1-3
    1
    3
    -3
    0
    1
    4 GAMAN ALIN - Marginenii de Jos
    2-3
    2-3
    3-1
    1
    2
    0
    1
    1
    5 -
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 HUTANU ADRIAN - Slobozia
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 DAVID MARIAN - Braila
    1-3
    2-3
    3-1
    1
    2
    -1
    1
    1
    3 GOLOGAN SORIN GABRIEL - Faurei
    0-3
    3-2
    1-3
    1
    4
    -4
    -1
    1
    4 MAGURA CASIAN - Constanta
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    3
    -3
    0
    1
    5 -
    -

    Gr.superioara nr. 1 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 VASILIU ALIN - Panciu
    1-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    2 DAVID MARIAN - Braila
    3-1
    3-2
    3-0
    3
    1
    3 NADOLEANU PAVEL - Tulcea
    2-3
    2-3
    3-1
    1
    4 SAVA SINEL - Focsani
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 2 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 STANILA EUGEN - Faurei
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 NISTOR COSTEL - Galati
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    3 MAGURA CASIAN - Constanta
    0-3
    3-2
    3-2
    2
    2
    4 STOIAN NICOLAE - Braila
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 3 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 VASILIU BOGDAN - Panciu
    2-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    3
    0
    1
    2 MAGURA LARIAN - Constanta
    3-2
    1-3
    3-0
    2
    2
    -1
    1
    3 COMSA GEORGE ALEXANDRU - Tulcea
    2-3
    3-1
    3-1
    2
    1
    3
    1
    1
    4 GOLOGAN SORIN GABRIEL - Faurei
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    -8
    -
    Gr.superioara nr. 4 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 HUTANU ADRIAN - Slobozia
    3-1
    1-3
    3-0
    2
    2
    2 GAMAN ALIN - Marginenii de Jos
    1-3
    1-3
    2-3
    0
    3 ENACHE ADRIAN - Tulcea
    3-1
    3-1
    3-1
    3
    1
    4 MOISE VIOREL - Braila
    0-3
    3-2
    1-3
    1
    -

    Eliminatorii Avansati

    1. David Marian
    ------------------------- David Marian 3-1
    8. Vasiliu Bogdan
    ----------------------------------- David Marian 3-1
    5. Magura Casian
    ------------------------- Magura Casian 3-0
    4. Enache Adrian
    -------------------------------------------------- Hutanu Adrian 1-3
    3. Comsa George Alexandru
    ------------------------- Vasiliu Alin 1-3
    6. Vasiliu Alin
    ----------------------------------- Hutanu Adrian 2-3
    7. Hutanu Adrian
    ------------------------- Hutanu Adrian 3-0
    2. Stanila Eugen

    Clasament Avansati

    1. Hutanu Adrian - Slobozia
    2. David Marian - Braila
    3 -- 4
    Vasiliu Alin - Panciu
    Magura Casian - Constanta
    5 -- 8
    Stanila Eugen - Faurei
    Vasiliu Bogdan - Panciu
    Comsa George Alexandru - Tulcea
    Enache Adrian - Tulcea
    9 -- 2v gr.sup.
    Magura Larian - Constanta
    10 -- 12 1v gr.sup.
    Nistor Costel - Galati
    Moise Viorel - Braila
    Nadoleanu Pavel - Tulcea
    13 -- 16 0v gr.sup.
    Stoian Nicolae - Braila
    Gologan Sorin Gabriel - Faurei
    Gaman Alin - Marginenii de Jos
    Sava Sinel - Focsani
    17 -- 0v gr.inf.
    Pentescu Adrian - Constanta

    Inscrieri Hobby (03,06,2023) - 5:40:17 PM - v5.3 / cls_2023-iun

    1. Belea Laurentiu, Galati, 1950 - 9.93 - H
    2. Pavel Nicolae, Braila, 1999 - 9.5 - H
    3. Mania Gabriel, Paunesti, 1185 - 8.79 - H
    4. Talaba Mihai, Tecuci, 2653 - 8.6 - H
    5. Soarice Danut, Faurei, 1142 - 7.95 - H
    6. Gonta Viorel, Tecuci, 2402 - 7.7 - H
    7. Bratu Aurel, Constanta, 2053 - 7.33 - H
    8. Bobe Ionel, Faurei, 2347 - 7.27 - H
    9. Vasile Costica, Tulcea, 2494 - 7 - H
    10. Apatachioae Augustin, Paunesti, 1544 - 6.33 - H
    11. Lungu Tudorel, Tecuci, 2700 - 6.1 - H
    12. Timofei Alberto, Tulcea, 1967 - 5.98 - H
    13. Cojocariu Vasile, Comanesti, 1620 - 5.65 - H
    14. Dutu Constantin, Galati, 1836 - 5.22 - H
    15. Buliga Cornel, Galati, 3496 - 5 - H
    16. Gheorghe Victor, Bucuresti, 4020 - 5 - H
    17. Sirotencu Nicolae, Tulcea, 3154 - 4.9 - H
    18. Cofei Petre, Tulcea, 3845 - 4.2 - H
    19. Turtoi Costin, Tulcea, 3984 - 4 - H

    Gr.inferioara nr. 1 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 BELEA LAURENTIU - Galati
    3-2
    3-0
    3-1
    3
    1
    2 BOBE IONEL - Faurei
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    3 LUNGU TUDOREL - Tecuci
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    3
    4 GHEORGHE VICTOR - Bucuresti
    5 SIROTENCU NICOLAE - Tulcea
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    4
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 PAVEL NICOLAE - Braila
    3-2
    3-2
    0-3
    3-1
    3
    2
    2 BRATU AUREL - Constanta
    2-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4
    3 APATACHIOAE AUGUSTIN - Paunesti
    2-3
    3-0
    0-3
    3-1
    2
    3
    4 BULIGA CORNEL - Galati
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    1
    5 COFEI PETRE - Tulcea
    1-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 MANIA GABRIEL - Paunesti
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
    2 GONTA VIOREL - Tecuci
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    1
    3 VASILE COSTICA - Tulcea
    0-3
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    3
    4 DUTU CONSTANTIN - Galati
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    4
    5 TURTOI COSTIN - Tulcea
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 TALABA MIHAI - Tecuci
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    1
    2 SOARICE DANUT - Faurei
    0-3
    2-3
    2-3
    0
    4
    3 TIMOFEI ALBERTO - Tulcea
    0-3
    3-2
    2-3
    1
    3
    4 COJOCARIU VASILE - Comanesti
    1-3
    3-2
    3-2
    2
    2
    5 -
    -

    Gr.superioara nr. 1 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 BELEA LAURENTIU - Galati
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    1
    8
    2 COJOCARIU VASILE - Comanesti
    0-3
    3-1
    2-3
    1
    2
    -2
    1
    1
    3 VASILE COSTICA - Tulcea
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    -1
    1
    1
    4 BRATU AUREL - Constanta
    0-3
    3-2
    0-3
    1
    -5
    -2
    1
    -
    Gr.superioara nr. 2 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 BULIGA CORNEL - Galati
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 BOBE IONEL - Faurei
    1-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    3 TIMOFEI ALBERTO - Tulcea
    0-3
    0-3
    0
    4 DUTU CONSTANTIN - Galati
    0-3
    1-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 3 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 GONTA VIOREL - Tecuci
    1-3
    3-2
    2-3
    1
    2 PAVEL NICOLAE - Braila
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    1
    3 LUNGU TUDOREL - Tecuci
    2-3
    0-3
    0-3
    0
    4 SOARICE DANUT - Faurei
    3-2
    1-3
    3-0
    2
    2
    -
    Gr.superioara nr. 4 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 TALABA MIHAI - Tecuci
    2-3
    2-3
    3-0
    1
    2 MANIA GABRIEL - Paunesti
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    1
    3 APATACHIOAE AUGUSTIN - Paunesti
    3-2
    1-3
    3-0
    2
    2
    4 SIROTENCU NICOLAE - Tulcea
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    -

    Eliminatorii Hobby

    1. Belea Laurentiu
    ------------------------- Soarice Danut 0-3
    8. Soarice Danut
    ----------------------------------- Soarice Danut 3-1
    5. Bobe Ionel
    ------------------------- Mania Gabriel 1-3
    4. Mania Gabriel
    -------------------------------------------------- Buliga Cornel 1-3
    3. Pavel Nicolae
    ------------------------- Pavel Nicolae 3-0
    6. Cojocariu Vasile
    ----------------------------------- Buliga Cornel 0-3
    7. Apatachioae Augustin
    ------------------------- Buliga Cornel 0-3
    2. Buliga Cornel

    Clasament Hobby

    1. Buliga Cornel - Galati
    2. Soarice Danut - Faurei
    3 -- 4
    Pavel Nicolae - Braila
    Mania Gabriel - Paunesti
    5 -- 8
    Apatachioae Augustin - Paunesti
    Belea Laurentiu - Galati
    Cojocariu Vasile - Comanesti
    Bobe Ionel - Faurei
    9 -- 12 1v gr.sup.
    Talaba Mihai - Tecuci
    Gonta Viorel - Tecuci
    Bratu Aurel - Constanta
    Vasile Costica - Tulcea
    13 -- 16 0v gr.sup.
    Lungu Tudorel - Tecuci
    Timofei Alberto - Tulcea
    Dutu Constantin - Galati
    Sirotencu Nicolae - Tulcea
    17 -- 18 0v gr.inf.
    Cofei Petre - Tulcea
    Turtoi Costin - Tulcea
    Ultima editare de Iulian Gherasim; 04.iun.2023, 16:44.
    ARTICOLE TENIS DE MASĂ



    Comentariu


    • FlorinBN
      FlorinBN comentat
      Editarea unui comentariu
      ok

  • #3
    Neagoe Costin - Bucuresti - Elite

    Comentariu


    • #4
      Mitrea Silviu / Elite / Navodari

      Comentariu


      • #5
        Carată Catalin - open- Tulcea

        Comentariu


        • #6
          Osman Metin Tulcea Open

          Comentariu


          • #7
            Ivan Adrian -Tulcea-open!

            Comentariu


            • #8
              Adam Cristian / Navodari / Hobby

              Comentariu


              • #9
                Botea Mihai, Coclea Ionel, Manole Dan si Cotet Nicolae, toti din Braila - Open.

                Comentariu


                • #10
                  Peiciu vasile-Tulcea-Open!

                  Comentariu


                  • #11
                    Se înscriu din Suceava Lucic Corneliu, Ungureanu Florin , Tănase Gabi și Sofian Corneliu - open.Va mulțumim.

                    Comentariu


                    • #12
                      Mă înscriu, așadar în consecință urmează Adrian Ghizdăvescu din orașul Năvodari la categoria Elite.

                      Comentariu


                      • #13
                        Serban Marin Tulcea, OPEN.

                        Comentariu


                        • #14
                          Botezatu Onelus - Galati - Elite
                          Sper sa reusesc sa imi pun liber in acea zi.
                          Ma Lin Soft
                          Yasaka Rakza 7
                          Xiom Yanus

                          Comentariu


                          • #15
                            Se înscrie la hobby, Cojocariu Vasile din Comănești!
                            Toate cele bune!

                            Comentariu


                            • #16
                              Stoli Nicu - Tulcea - Open
                              ARTICOLE TENIS DE MASĂ



                              Comentariu


                              • #17
                                Panait Adrian, Brăila-open.

                                Comentariu


                                • #18
                                  Trocaru Remus din Tulcea - Elite. Mulțumesc.

                                  Comentariu


                                  • #19
                                    Chiriac Năstase-Galați-Open
                                    Ma Lin Soft
                                    Yasaka Rakza 7
                                    Xiom Yanus

                                    Comentariu


                                    • #20
                                      Se înscriu Vasiliu Bogdan și Vasiliu Alin din Panciu la categoria avansați. Mulțumesc!

                                      Comentariu


                                      • #21
                                        Varbanescu Radu - Bucuresti - avansati

                                        Comentariu


                                        • #22
                                          Din Constanța -
                                          - Fratea Aurel - Elite
                                          -Leolea Andrei, Plesoianu Ștefan, Nicola Marian - Open
                                          Blade Dr Neubauer Phenomenon, FH Dignics 05, BH Yasaka Antipower

                                          Comentariu


                                          • #23
                                            Serbanovici Milen, Macin, open

                                            Comentariu


                                            • #24
                                              Nicula Florin,Open,Constanta

                                              Comentariu


                                              • #25
                                                Se inscriu Mania Gabriel si Apatachioae Augustin din Paunesti - la Hobby.

                                                Comentariu

                                                Procesare...
                                                X