Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Putnei" - Editia a VII-a, sambata 10.06.2023, loc. Putna, jud. Suceava

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • AmaTur: Turneu A "Cupa Putnei" - Editia a VII-a, sambata 10.06.2023, loc. Putna, jud. Suceava

    Turneu A - "Cupa Putnei" - Editia a VII-a, sambata 10.06.2023, loc. Putna, jud. Suceava.


    Localitatea: Putna, jud Suceava
    Data: Sâmbătă 10 iunie 2023
    Categoriile turneului: Elite,Open, Avansati, Hobby
    Ora de incepere: Elite,Avansati,Hobby- 08.00-08.45 – validare înscrieri, la 09.00 încep meciurile.
    Ora de incepere: Open :13.00-14.15 - inscrieri 14.30 - incepem
    Locația: Sala Sporturilor Putna, in curtea Scolii Putna


    https://www.google.com/maps/search/S...6,14z?hl=ro-RO
    Logistică: 12 mese ITTF.
    Mingi: *** plastic
    Spațiu de joc: material sintetic multistrat.
    Facilități: vestiare, dușuri.
    Taxa de participare - adultii 50 lei, copiii sub 14 ani, doamnele și domnișoarele 25 lei. Sunt scutite de taxa persoanele cu dizabilități si eventualii participanti din Ucraina si Rep Moldova.
    Se asigură:apa,cafea, Chef Marius va asteapta cu un pranz gustos (obisnuitii acestui turneu stiu despre ce e vorba).

    Material de premiere:
    - Locurile 1-4 – cupă + medalie + diplomă,
    - Locurile 5-8 – medalie + diplomă.
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere fara penalizare : joi 08.06.2023, ora 21,00;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);

    In funcție de dinamica inscrierilor pot avea loc modificări in sistemul de desfășurare a turneului, redistribuirea locurilor de la o categorie la alta. Se va anunța din timp acest lucru.

    SISTEMUL DE JOC:
    Toate categoriile vor juca sistemul: grupe inferioare, direct eliminatorii.
    • Elite 3 mese -18 jucatori
    • Avansati6 mese - 36 jucatori
    • Open 6 mese - 36 jucatori
    • Hobby 3 mese -18 jucatori
    Se joaca in sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);

    Eveniment organizat cu sprijinul Primariei Putna si Consiliul Local Putna
    Implicat direct in organizarea acestui eveniment: dl viceprimar Aanei Cristian

    Logistica asigurata de Seby Rojnita.



    Organizator:
    Petrescu Claudel - 0753 693 806


    Tehnic:
    Corneanu Sorin - 0744 544 024
    Ultima editare de sorin_client; 22.mai.2023, 17:38.
    Blade: lemn off...ce lemn !
    Bh: cu tepi
    Fh: fara tepi

  • #2
    Desfasurator:

    Inscrieri elite - ora 9 (10.06.2023) - 16:26:41 - v5.3 / cls_2023-iun

    1. Neagoe Costin, Bucuresti, 11 - 51,38 - E
    2. Grosu Alexandru, Botosani, 29 - 42,65 - E
    3. Carpovici Boris, Falticeni, 1000 - 41,5 - EW
    4. Zamfiroaia Sorin, Dolhestii Mari, 89 - 41 - EW
    5. Petrescu Claudiu, Putna, 454 - 39,78 - E
    6. Morosanu Vasile, Suceava, 43 - 39,61 - EW
    7. Balauca Cornel, Botosani, 244 - 37,8 - E
    8. Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian, Iasi, 117 - 37,75 - E
    9. Rojnita Sebastian, Bacau, 62 - 37,62 - E
    10. Curinnoi Andrei, Moldova, 159 - 37,02 - E
    11. Lescinscaia Ina, Moldova, 949 - 35,15 - EF
    12. Gotca Adrian, Iasi, 81 - 33,11 - E
    13. Aparaschive Paul, Botosani, 156 - 33 - E
    14. Lesnic Bogdan, Moldova, 631 - 32,05 - O
    15. Bubulac Cristi, Piatra Neamt, 106 - 31,15 - O
    16. Rosca Niculai, Galanesti, 693 - 31 - OW
    17. Vlaisan Vasile, Vicovu de Jos, 192 - 30,22 - O
    18. Stefan Narcis, Botosani, 603 - 24,32 - OW



    Gr.inferioara nr. 1 - elite - ora 9 ...... Masa nr. 6
    Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 4 5 6 V LOC
    1 NEAGOE COSTIN - Bucuresti 3-0 3-1 3-1 3-0 3-0 5 1
    2 MOROSANU VASILE - Suceava 0-3 3-2 3-1 3-1 3-1 4 2
    3 BALAUCA CORNEL - Botosani 1-3 2-3 3-1 1-3 0-3 1
    4 GOTCA ADRIAN - Iasi 1-3 1-3 1-3 3-2 3-1 2 3
    5 LESNIC BOGDAN - Moldova 0-3 1-3 3-1 2-3 3-2 2 4
    6 ROSCA NICULAI - Galanesti 0-3 1-3 3-0 1-3 2-3 1
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - elite - ora 9 ...... Masa nr. 7
    Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 4 5 6 V LOC
    1 GROSU ALEXANDRU - Botosani 3-2 0-3 3-1 3-0 3-1 4 2
    2 PETRESCU CLAUDIU - Putna 2-3 2-3 2-3 0-3 3-0 1
    3 NICOLAICIUC OVIDIU SEBASTIAN - Iasi 3-0 3-2 3-0 3-1 3-1 5 1
    4 LESCINSCAIA INA - Moldova 1-3 3-2 0-3 3-1 3-1 3 3
    5 APARASCHIVE PAUL - Botosani 0-3 3-0 1-3 1-3 3-2 2 4
    6 VLAISAN VASILE - Vicovu de Jos 1-3 0-3 1-3 1-3 2-3 0
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - elite - ora 9 ...... Masa nr. 8
    Nr Nume si prenume - Localitate 1 2 3 4 5 6 V LOC AVg AVp NVp
    1 CARPOVICI BORIS - Falticeni 3-2 3-1 0-3 1-3 3-0 3 4 1 -4 1
    2 ZAMFIROAIA SORIN - Dolhestii Mari 2-3 2-3 3-1 3-0 3-0 3 1 6 4 2
    3 ROJNITA SEBASTIAN - Bacau 1-3 3-2 1-3 3-2 1-3 2
    4 CURINNOI ANDREI - Moldova 3-0 1-3 3-1 2-3 3-1 3 3 4 0 1
    5 BUBULAC CRISTI - Piatra Neamt 3-1 0-3 2-3 3-2 3-0 3 2 2 0 2
    6 STEFAN NARCIS - Botosani 0-3 0-3 3-1 1-3 0-3 1
    -


    Eliminatorii elite - ora 9

    1. Neagoe Costin
    ------------------------- Neagoe Costin 3-0
    16. Bye
    ----------------------------------- Neagoe Costin 3-2
    9. Curinnoi Andrei
    ------------------------- Curinnoi Andrei 3-0
    8. Lescinscaia Ina
    -------------------------------------------------- Neagoe Costin 3-1
    5. Grosu Alexandru
    ------------------------- Lesnic Bogdan 2-3
    12. Lesnic Bogdan
    ----------------------------------- Lesnic Bogdan 3-0
    13. Bye
    ------------------------- Bubulac Cristi 0-3
    4. Bubulac Cristi
    ----------------------------------------------------------------- Neagoe Costin 3-0
    3. Zamfiroaia Sorin
    ------------------------- Zamfiroaia Sorin 3-0
    14. Bye
    ----------------------------------- Zamfiroaia Sorin 3-1
    11. Aparaschive Paul
    ------------------------- Aparaschive Paul 3-2
    6. Morosanu Vasile
    -------------------------------------------------- Zamfiroaia Sorin 3-2
    7. Gotca Adrian
    ------------------------- Carpovici Boris 1-3
    10. Carpovici Boris
    ----------------------------------- Carpovici Boris 3-1
    15. Bye
    ------------------------- Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian 0-3
    2. Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian


    Clasament elite - ora 9

    1. Neagoe Costin - Bucuresti
    2. Zamfiroaia Sorin - Dolhestii Mari
    3 -- 4
    Lesnic Bogdan - Moldova
    Carpovici Boris - Falticeni
    5 -- 8
    Curinnoi Andrei - Moldova
    Aparaschive Paul - Botosani
    Bubulac Cristi - Piatra Neamt
    Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian - Iasi
    9 -- 12
    Grosu Alexandru - Botosani
    Gotca Adrian - Iasi
    Lescinscaia Ina - Moldova
    Morosanu Vasile - Suceava
    13 -- 2v gr.inf.
    Rojnita Sebastian - Bacau
    14 -- 17 1v gr.inf.
    Petrescu Claudiu - Putna
    Balauca Cornel - Botosani
    Rosca Niculai - Galanesti
    Stefan Narcis - Botosani
    18 -- 0v gr.inf.
    Vlaisan Vasile - Vicovu de Jos
    ​​

    Inscrieri open - ora 14 (10.06.2023) - 20:41:28 - v5.3 / cls_2023-iun

    1. Andrei Radu Alexandru, Iasi, 146 - 32,44 - O
    2. Ursulescu Ioan, Bacau, 120 - 32,04 - OW
    3. Baisan Paul, Roman, 446 - 30,58 - OW
    4. Vlaisan Georgica, Vicovu de Jos, 347 - 30,39 - OJ
    5. Nicu Constantin, Iasi, 125 - 30,09 - OW
    6. Liahu Doru, Botosani, 447 - 29,93 - O
    7. Ianos Valentin, Suceava, 225 - 29,85 - O
    8. Ochian Andrei, Iasi, 345 - 29,71 - O
    9. Vieriu Teodora, Vatra Dornei, 857 - 29,33 - OF
    10. Tanase Gabi, Suceava, 939 - 28,47 - O
    11. Boariu Timofte Danut, Borsec, 189 - 28,38 - OW
    12. Aparaschivei Bogdan, Iasi, 364 - 27,83 - O
    13. Morosan Ionel, Granicesti, 655 - 27 - O
    14. Mita Augustin, Dorohoi, 887 - 26,2 - OW
    15. Creciun Radu, Moldova, 2313 - 26,2 - O
    16. Maxim Andrei, Iasi, 592 - 26,03 - O
    17. Buzila Adrian, Botosani, 975 - 25,63 - O
    18. Fotia Iulian, Bacau, 222 - 24,52 - O
    19. Bodnar Cosmin, Vicovu de Sus, 372 - 24,38 - OJ
    20. Bilt Catalin, Suceava, 353 - 23,74 - O
    21. Vaculisteanu Ionut, Botosani, 590 - 23,36 - O
    22. Mihalache Dario, Plopeni SV, 309 - 22,02 - O
    23. Morosan Alexandru, Horodnic de Sus, 745 - 22 - O
    24. Ghilan Romeo, Targu Neamt, 1593 - 21,93 - O
    25. Tap Maia, Moldova, 1512 - 21,8 - OF
    26. Dumitrescu Dan, Piatra Neamt, 1158 - 21,7 - OW
    27. Plamada Iulian, Putna, 1068 - 21,2 - O
    28. Lucic Corneliu, Suceava, 268 - 21,13 - OWD
    29. Sofian Corneliu, Suceava, 440 - 20,96 - OW
    30. Sargu David, Moldova, 1459 - 20,8 - O
    31. Corneanu Sorin, Botosani, 295 - 20,58 - OW
    32. Palaghianu Matei, Salcea, 424 - 20 - O
    33. Bujoreanu Neculai, Falticeni, 1496 - 20 - OW
    34. Digolean Alexandru, Moldova, 1839 - 16,95 - A
    35. Bobu Stefan Minodor, Targu Neamt, 575 - 15,73 - A
    36. Saric Leonid, Moldova, 1750 - 11,6 - A


    Gr.inferioara nr. 1 - open - ora 14
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 ANDREI RADU ALEXANDRU - Iasi
    1-3
    2-3
    0-3
    3-2
    3-1
    2
    4
    -3
    0
    1
    2 BOARIU TIMOFTE DANUT - Borsec
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    5
    1
    3 MOROSAN IONEL - Granicesti
    3-2
    0-3
    2-3
    0-3
    3-1
    2
    -4
    -2
    1
    4 GHILAN ROMEO - Targu Neamt
    3-0
    1-3
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    2
    5 SOFIAN CORNELIU - Suceava
    2-3
    0-3
    3-0
    0-3
    3-0
    2
    3
    -1
    2
    1
    6 SARIC LEONID - Moldova
    1-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - open - ora 14
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 URSULESCU IOAN - Bacau
    3-1
    3-0
    2-3
    3-1
    3-1
    4
    2
    2 APARASCHIVEI BOGDAN - Iasi
    1-3
    3-2
    3-0
    3-0
    1-3
    3
    4
    3 MITA AUGUSTIN - Dorohoi
    0-3
    2-3
    0-3
    3-1
    2-3
    1
    4 MOROSAN ALEXANDRU - Horodnic de Sus
    3-2
    0-3
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    1
    5 DUMITRESCU DAN - Piatra Neamt
    1-3
    0-3
    1-3
    1-3
    2-3
    0
    6 BOBU STEFAN MINODOR - Targu Neamt
    1-3
    3-1
    3-2
    0-3
    3-2
    3
    3
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - open - ora 14
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 BAISAN PAUL - Roman
    3-0
    1-3
    3-1
    3-2
    1-3
    3
    3
    2 TANASE GABI - Suceava
    0-3
    1-3
    3-1
    2-3
    0-3
    1
    3 CRECIUN RADU - Moldova
    3-1
    3-1
    3-2
    3-0
    3-2
    5
    1
    4 MIHALACHE DARIO - Plopeni SV
    1-3
    1-3
    2-3
    3-1
    3-2
    2
    4
    5 PLAMADA IULIAN - Putna
    2-3
    3-2
    0-3
    1-3
    1-3
    1
    6 CORNEANU SORIN - Botosani
    3-1
    3-0
    2-3
    2-3
    3-1
    3
    2
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - open - ora 14
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 VLAISAN GEORGICA - Vicovu de Jos
    3-2
    3-2
    3-0
    2-3
    0-3
    3
    3
    1
    0
    1
    2 VIERIU TEODORA - Vatra Dornei
    2-3
    2-3
    3-0
    1-3
    0-3
    1
    3 MAXIM ANDREI - Iasi
    2-3
    3-2
    3-1
    3-1
    0-3
    3
    2
    1
    1
    1
    4 VACULISTEANU IONUT - Botosani
    0-3
    0-3
    1-3
    2-3
    2-3
    0
    5 LUCIC CORNELIU - Suceava
    3-2
    3-1
    1-3
    3-2
    0-3
    3
    4
    -1
    -1
    1
    6 DIGOLEAN ALEXANDRU - Moldova
    3-0
    3-0
    3-0
    3-2
    3-0
    5
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 5 - open - ora 14
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 NICU CONSTANTIN - Iasi
    3-2
    3-2
    3-2
    3-0
    0-3
    4
    1
    2 IANOS VALENTIN - Suceava
    2-3
    3-2
    1-3
    2-3
    3-0
    2
    4
    3 BUZILA ADRIAN - Botosani
    2-3
    2-3
    1-3
    2-3
    3-0
    1
    4 BODNAR COSMIN - Vicovu de Sus
    2-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    2
    5 TAP MAIA - Moldova
    0-3
    3-2
    3-2
    0-3
    3-1
    3
    3
    6 PALAGHIANU MATEI - Salcea
    3-0
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 6 - open - ora 14
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 LIAHU DORU - Botosani
    3-0
    3-0
    2-3
    3-0
    3-1
    4
    2
    2 OCHIAN ANDREI - Iasi
    0-3
    3-1
    1-3
    3-0
    1-3
    2
    3
    3 FOTIA IULIAN - Bacau
    0-3
    1-3
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    4
    4 BILT CATALIN - Suceava
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    5 SARGU DAVID - Moldova
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
    3-0
    1
    6 BUJOREANU NECULAI - Falticeni
    1-3
    3-1
    0-3
    0-3
    0-3
    1
    -


    Eliminatorii open - ora 14

    1. Boariu Timofte Danut
    ------------------------- Boariu Timofte Danut 3-0
    32. Bye
    ----------------------------------- Boariu Timofte Danut 3-0
    17. Tap Maia
    ------------------------- Tap Maia 3-1
    16. Vlaisan Georgica
    -------------------------------------------------- Corneanu Sorin 0-3
    9. Corneanu Sorin
    ------------------------- Corneanu Sorin 3-2
    24. Aparaschivei Bogdan
    ----------------------------------- Corneanu Sorin 3-0
    25. Bye
    ------------------------- Liahu Doru 0-3
    8. Liahu Doru
    ----------------------------------------------------------------- Corneanu Sorin 3-2
    5. Nicu Constantin
    ------------------------- Nicu Constantin 3-0
    28. Bye
    ----------------------------------- Ursulescu Ioan 2-3
    21. Mihalache Dario
    ------------------------- Ursulescu Ioan 1-3
    12. Ursulescu Ioan
    -------------------------------------------------- Ursulescu Ioan 3-0
    13. Sofian Corneliu
    ------------------------- Sofian Corneliu 3-2
    20. Fotia Iulian
    ----------------------------------- Sofian Corneliu 3-2
    29. Bye
    ------------------------- Digolean Alexandru 0-3
    4. Digolean Alexandru

    -------------------------------------------------------------------------------- Creciun Radu 1-3

    3. Creciun Radu
    ------------------------- Creciun Radu 3-0
    30. Bye
    ----------------------------------- Creciun Radu 3-1
    19. Ianos Valentin
    ------------------------- Ianos Valentin 3-0
    14. Bobu Stefan Minodor
    -------------------------------------------------- Creciun Radu 3-0
    11. Ghilan Romeo
    ------------------------- Ghilan Romeo 3-1
    22. Lucic Corneliu
    ----------------------------------- Bilt Catalin 1-3
    27. Bye
    ------------------------- Bilt Catalin 0-3
    6. Bilt Catalin
    ----------------------------------------------------------------- Creciun Radu 3-2
    7. Bodnar Cosmin
    ------------------------- Bodnar Cosmin 3-0
    26. Bye
    ----------------------------------- Bodnar Cosmin 3-2
    23. Andrei Radu Alexandru
    ------------------------- Maxim Andrei 1-3
    10. Maxim Andrei
    -------------------------------------------------- Bodnar Cosmin 3-1
    15. Baisan Paul
    ------------------------- Ochian Andrei 0-3
    18. Ochian Andrei
    ----------------------------------- Morosan Alexandru 1-3
    31. Bye
    ------------------------- Morosan Alexandru 0-3
    2. Morosan Alexandru



    Clasament open

    1. Creciun Radu - Moldova
    2. Corneanu Sorin - Botosani
    3 -- 4
    Bodnar Cosmin - Vicovu de Sus
    Ursulescu Ioan - Bacau
    5 -- 8
    Bilt Catalin - Suceava
    Boariu Timofte Danut - Borsec
    Morosan Alexandru - Horodnic de Sus
    Sofian Corneliu - Suceava
    9 -- 16
    Ianos Valentin - Suceava
    Liahu Doru - Botosani
    Maxim Andrei - Iasi
    Nicu Constantin - Iasi
    Ghilan Romeo - Targu Neamt
    Tap Maia - Moldova
    Ochian Andrei - Iasi
    Digolean Alexandru - Moldova
    17 -- 24
    Aparaschivei Bogdan - Iasi
    Mihalache Dario - Plopeni SV
    Fotia Iulian - Bacau
    Bobu Stefan Minodor - Targu Neamt
    Andrei Radu Alexandru - Iasi
    Lucic Corneliu - Suceava
    Vlaisan Georgica - Vicovu de Jos
    Baisan Paul - Roman
    25 -- 2v gr.inf.
    Morosan Ionel - Granicesti
    26 -- 33 1v gr.inf.
    Vieriu Teodora - Vatra Dornei
    Tanase Gabi - Suceava
    Mita Augustin - Dorohoi
    Buzila Adrian - Botosani
    Plamada Iulian - Putna
    Sargu David - Moldova
    Palaghianu Matei - Salcea
    Bujoreanu Neculai - Falticeni
    34 -- 36 0v gr.inf.
    Vaculisteanu Ionut - Botosani
    Dumitrescu Dan - Piatra Neamt
    Saric Leonid - Moldova






    Inscrieri avansati - ora 9 (10.06.2023) - 17:11:19 - v5.3 / cls_2023-iun

    1. Albu Constantin, Suceava, 666 - 19,5 - AW
    2. Vieru Costica, Botosani, 421 - 19,24 - AW
    3. Mironescu Adrian, Botosani, 1953 - 18,9 - A
    4. Draganescu Stefan, Pascani, 395 - 18,52 - A
    5. Simionese Ovidiu, Granicesti, 1118 - 18,48 - A
    6. Grusca Narcis, Gura Humorului, 624 - 18,33 - AW
    7. Ilie Aurelian, Botosani, 475 - 17,83 - A
    8. Moisuc Alexandru, Radauti, 1261 - 17,53 - A
    9. Lupu Cristian, Botosani, 495 - 17,36 - A
    10. Iachimov Gheorghe, Moldova, 1599 - 16,77 - A
    11. Rusu Anatol, Moldova, 1231 - 16,5 - A
    12. Zamcu Ciprian, Suceava, 931 - 16,12 - A
    13. Majeru Gabriel, Radauti, 1930 - 16 - A
    14. Dumitriu Vitalie, Moldova, 1208 - 15,94 - A
    15. Busuioc Robert, Radauti, 1534 - 15,8 - A
    16. Morosan Mihai, Granicesti, 2430 - 15,7 - A
    17. Pogorevici Mircea, Gura Humorului, 1916 - 15,5 - A
    18. Aluculesa Radu, Botosani, 642 - 14,35 - AD
    19. Capstramb Liviu, Radauti, 1358 - 14,03 - A
    20. Mihaiuc Beniamin, Radauti, 1256 - 13,7 - A
    21. Cotoara Toader, Suceava, 1254 - 13,53 - A
    22. Rosca Adela, Galanesti, 2040 - 13 - AF
    23. Morosan Ionel, Radauti, 1046 - 12,76 - A
    24. Savina Dan, Piatra Neamt, 723 - 12,65 - A
    25. Moisuc Catalin, Fratautii Noi, 1105 - 12,47 - A
    26. Savu Ionut, Bilca, 3188 - 12,2 - A
    27. Zamfirache Ioan, Botosani, 799 - 11,31 - AW
    28. Georgescu Cristi, Radauti, 2314 - 11,1 - A
    29. Plamada Aurelian, Botosani, 2687 - 11 - A
    30. Rusu Paul Iulian, Bilca, 2698 - 10,8 - A
    31. Aanei Cristian, Putna, 3077 - 10,6 - A
    32. Hogea Cristi, Piatra Neamt, 1578 - 10,33 - A
    33. Bodnari Mircea, Gura Humorului, 2342 - 10 - A
    34. Morosan Sara, Horodnic de Sus, 1426 - 8,98 - HF
    35. Aparaschive Iulian, Botosani, 1959 - 8,73 - H
    36. Flutur Ghita, Granicesti, 4017 - 5 - H

    Absente N -
    Cardei Iosif - Vicovu de Sus


    Gr.inferioara nr. 1 - avansati - ora 9 ...... Masa nr. 1
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 ALBU CONSTANTIN - Suceava
    3-0
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 RUSU ANATOL - Moldova
    0-3
    1-3
    3-2
    0-3
    3-0
    2
    3 MAJERU GABRIEL - Radauti
    1-3
    3-1
    0-3
    3-2
    3-2
    3
    3
    4 SAVINA DAN - Piatra Neamt
    1-3
    2-3
    3-0
    3-2
    3-1
    3
    2
    5 MOISUC CATALIN - Fratautii Noi
    0-3
    3-0
    2-3
    2-3
    3-0
    2
    4
    6 APARASCHIVE IULIAN - Botosani
    0-3
    0-3
    2-3
    1-3
    0-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - avansati - ora 9 ...... Masa nr. 2
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 VIERU COSTICA - Botosani
    3-1
    0-3
    3-2
    3-0
    3-1
    4
    2
    2 ZAMCU CIPRIAN - Suceava
    1-3
    2-3
    0-3
    3-0
    1-3
    1
    3 DUMITRIU VITALIE - Moldova
    3-0
    3-2
    3-1
    3-0
    3-2
    5
    1
    4 MOROSAN IONEL - Radauti
    2-3
    3-0
    1-3
    3-2
    3-0
    3
    3
    5 SAVU IONUT - Bilca
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
    0
    6 FLUTUR GHITA - Granicesti
    1-3
    3-1
    2-3
    0-3
    3-0
    2
    4
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - avansati - ora 9 ...... Masa nr. 3
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 MIRONESCU ADRIAN - Botosani
    1-3
    2-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    2
    2 IACHIMOV GHEORGHE - Moldova
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    3 BUSUIOC ROBERT - Radauti
    3-2
    0-3
    0-3
    2-3
    1-3
    1
    4 COTOARA TOADER - Suceava
    1-3
    0-3
    3-0
    0-3
    3-0
    2
    4
    5 ZAMFIRACHE IOAN - Botosani
    1-3
    0-3
    3-2
    3-0
    3-1
    3
    3
    6 MOROSAN SARA - Horodnic de Sus
    0-3
    0-3
    3-1
    0-3
    1-3
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - avansati - ora 9 ...... Masa nr. 4
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 DRAGANESCU STEFAN - Pascani
    3-2
    3-1
    3-1
    3-1
    3-0
    5
    1
    2 LUPU CRISTIAN - Botosani
    2-3
    2-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    3 ROSCA ADELA - Galanesti
    1-3
    3-2
    0-3
    3-1
    3-2
    3
    3
    4 MIHAIUC BENIAMIN - Radauti
    1-3
    3-0
    3-0
    2-3
    3-0
    3
    2
    5 GEORGESCU CRISTI - Radauti
    1-3
    0-3
    1-3
    3-2
    3-1
    2
    6 BODNARI MIRCEA - Gura Humorului
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
    1-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 5 - avansati - ora 9 ...... Masa nr. 5
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 SIMIONESE OVIDIU - Granicesti
    1-3
    0-3
    3-2
    2-3
    3-1
    2
    4
    2 MOISUC ALEXANDRU - Radauti
    3-1
    3-1
    3-1
    1-3
    3-1
    4
    3
    6
    0
    1
    3 POGOREVICI MIRCEA - Gura Humorului
    3-0
    1-3
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    1
    9
    0
    1
    4 ALUCULESA RADU - Botosani
    2-3
    1-3
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    5 PLAMADA AURELIAN - Botosani
    3-2
    3-1
    1-3
    3-0
    3-0
    4
    2
    7
    0
    1
    6 HOGEA CRISTI - Piatra Neamt
    1-3
    1-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 6 - avansati - ora 9 ...... Masa nr. 12
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 GRUSCA NARCIS - Gura Humorului
    0-3
    3-0
    2-3
    3-0
    3-0
    3
    3
    2 ILIE AURELIAN - Botosani
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    3-1
    5
    1
    3 MOROSAN MIHAI - Granicesti
    0-3
    1-3
    0-3
    3-1
    0-3
    1
    4 CAPSTRAMB LIVIU - Radauti
    3-2
    0-3
    3-0
    1-3
    3-1
    3
    2
    5 RUSU PAUL IULIAN - Bilca
    0-3
    0-3
    1-3
    3-1
    3-1
    2
    4
    6 AANEI CRISTIAN - Putna
    0-3
    1-3
    3-0
    1-3
    1-3
    1
    -

    Eliminatorii avansati - ora 9

    1. Albu Constantin
    ------------------------- Albu Constantin 3-0
    32. Bye
    ----------------------------------- Albu Constantin 3-2
    17. Moisuc Alexandru
    ------------------------- Rosca Adela 0-3
    16. Rosca Adela
    -------------------------------------------------- Capstramb Liviu 1-3
    9. Mironescu Adrian
    ------------------------- Mironescu Adrian 3-1
    24. Flutur Ghita
    ----------------------------------- Capstramb Liviu 1-3
    25. Bye
    ------------------------- Capstramb Liviu 0-3
    8. Capstramb Liviu
    ----------------------------------------------------------------- Vieru Costica 0-3
    5. Pogorevici Mircea
    ------------------------- Pogorevici Mircea 3-0
    28. Bye
    ----------------------------------- Vieru Costica 0-3
    21. Cotoara Toader
    ------------------------- Vieru Costica 0-3
    12. Vieru Costica
    -------------------------------------------------- Vieru Costica 3-0
    13. Majeru Gabriel
    ------------------------- Majeru Gabriel 3-2
    20. Rusu Paul Iulian
    ----------------------------------- Majeru Gabriel 3-0
    29. Bye
    ------------------------- Draganescu Stefan 0-3
    4. Draganescu Stefan

    -------------------------------------------------------------------------------- Dumitriu Vitalie 0-3

    3. Iachimov Gheorghe
    ------------------------- Iachimov Gheorghe 3-0
    30. Bye
    ----------------------------------- Iachimov Gheorghe 3-0
    19. Simionese Ovidiu
    ------------------------- Morosan Ionel 0-3
    14. Morosan Ionel
    -------------------------------------------------- Iachimov Gheorghe 3-1
    11. Savina Dan
    ------------------------- Savina Dan 3-2
    22. Lupu Cristian
    ----------------------------------- Ilie Aurelian 1-3
    27. Bye
    ------------------------- Ilie Aurelian 0-3
    6. Ilie Aurelian
    ----------------------------------------------------------------- Dumitriu Vitalie 2-3
    7. Plamada Aurelian
    ------------------------- Plamada Aurelian 3-0
    26. Bye
    ----------------------------------- Plamada Aurelian 3-0
    23. Moisuc Catalin
    ------------------------- Moisuc Catalin 3-0
    10. Mihaiuc Beniamin
    -------------------------------------------------- Dumitriu Vitalie 1-3
    15. Zamfirache Ioan
    ------------------------- Zamfirache Ioan 3-2
    18. Grusca Narcis
    ----------------------------------- Dumitriu Vitalie 0-3
    31. Bye
    ------------------------- Dumitriu Vitalie 0-3
    2. Dumitriu Vitalie




    Clasament avansati - ora 9

    1. Dumitriu Vitalie - Moldova
    2. Vieru Costica - Botosani
    3 -- 4
    Iachimov Gheorghe - Moldova
    Capstramb Liviu - Radauti
    5 -- 8
    Plamada Aurelian - Botosani
    Majeru Gabriel - Radauti
    Ilie Aurelian - Botosani
    Albu Constantin - Suceava
    9 -- 16
    Zamfirache Ioan - Botosani
    Pogorevici Mircea - Gura Humorului
    Morosan Ionel - Radauti
    Mironescu Adrian - Botosani
    Moisuc Catalin - Fratautii Noi
    Draganescu Stefan - Pascani
    Savina Dan - Piatra Neamt
    Rosca Adela - Galanesti
    17 -- 24
    Cotoara Toader - Suceava
    Rusu Paul Iulian - Bilca
    Grusca Narcis - Gura Humorului
    Simionese Ovidiu - Granicesti
    Flutur Ghita - Granicesti
    Mihaiuc Beniamin - Radauti
    Lupu Cristian - Botosani
    Moisuc Alexandru - Radauti
    25 -- 26 2v gr.inf.
    Rusu Anatol - Moldova
    Georgescu Cristi - Radauti
    27 -- 32 1v gr.inf.
    Zamcu Ciprian - Suceava
    Busuioc Robert - Radauti
    Morosan Mihai - Granicesti
    Aluculesa Radu - Botosani
    Aanei Cristian - Putna
    Morosan Sara - Horodnic de Sus
    33 -- 36 0v gr.inf.
    Savu Ionut - Bilca
    Hogea Cristi - Piatra Neamt
    Bodnari Mircea - Gura Humorului
    Aparaschive Iulian - Botosani



    Inscrieri hobby - ora 9 (10.06.2023) - 16:32:51 - v5.3 / cls_2023-iun

    1. Galateanu Sorin, Suceava, 1223 - 9,06 - H
    2. Mihalache Remus, Plopeni SV, 1014 - 8,69 - H
    3. Serban Florin, Fratautii Noi, 2578 - 7,9 - H
    4. Zara Dinu, Suceava, 1637 - 7,1 - H
    5. Palaghianu David, Salcea, 1329 - 6,64 - H
    6. Muntean Mihai, Vicovu de Jos, 2708 - 6,4 - H
    7. Odagiu Alexandru, Moldova, 3064 - 5,45 - H
    8. Rauh Victor, Moldova, 1886 - 5,1 - HW
    9. Caba Ciprian, Putna, 3669 - 5 - H
    10. Herdes Gabriel, Putna, 2214 - 4,87 - H
    11. Ungureanu Adrian, Piatra Neamt, 2133 - 4,85 - H
    12. Mihaiuc Matei, Radauti, 3164 - 4,6 - H
    13. Solovastru Gabriel, Gura Humorului, 3574 - 4,5 - H
    14. Mironescu Alexandru, Botosani, 3738 - 4 - H
    15. Simota Florin, Radauti, 4118 - 4 - H
    16. Bostiog Cristian, Vicovu de Jos, 6002 - 0
    17. Itcus Marian, Sucevita, 6003 - 0
    18. Rusu David, Voitinel, 6004 - 0

    Absente N -
    Simota Florin - Radauti


    Gr.inferioara nr. 1 - hobby ...... Masa nr. 9
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 GALATEANU SORIN - Suceava
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 MUNTEAN MIHAI - Vicovu de Jos
    0-3
    1-3
    1-3
    1-3
    3-2
    1
    3 ODAGIU ALEXANDRU - Moldova
    2-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    2
    4 MIHAIUC MATEI - Radauti
    0-3
    3-1
    0-3
    2-3
    3-1
    2
    4
    5 SOLOVASTRU GABRIEL - Gura Humorului
    0-3
    3-1
    1-3
    3-2
    3-0
    3
    3
    6 RUSU DAVID - Voitinel
    0-3
    2-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - hobby ...... Masa nr. 10
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 MIHALACHE REMUS - Plopeni SV
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 PALAGHIANU DAVID - Salcea
    1-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3-1
    4
    2
    3 RAUH VICTOR - Moldova
    0-3
    2-3
    1-3
    3-0
    1-3
    1
    4 HERDES GABRIEL - Putna
    0-3
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    3
    5 MIRONESCU ALEXANDRU - Botosani
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6 ITCUS MARIAN - Sucevita
    0-3
    1-3
    3-1
    0-3
    3-0
    2
    4
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - hobby ...... Masa nr. 11
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 SERBAN FLORIN - Fratautii Noi
    3-1
    3-0
    3-0
    2-3
    3
    1
    7
    1
    1
    2 ZARA DINU - Suceava
    1-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    2
    6
    0
    1
    3 CABA CIPRIAN - Putna
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    4 UNGUREANU ADRIAN - Piatra Neamt
    0-3
    0-3
    3-0
    2-3
    1
    4
    5 SIMOTA FLORIN - Radauti
    6 BOSTIOG CRISTIAN - Vicovu de Jos
    3-2
    1-3
    3-2
    3-2
    3
    3
    1
    -1
    1
    -
    ​​


    Eliminatorii hobby - ora 9

    1. Galateanu Sorin
    ------------------------- Galateanu Sorin 3-0
    16. Bye
    ----------------------------------- Bostiog Cristian 1-3
    9. Bostiog Cristian
    ------------------------- Bostiog Cristian 3-0
    8. Herdes Gabriel
    -------------------------------------------------- Palaghianu David 0-3
    5. Palaghianu David
    ------------------------- Palaghianu David 3-0
    12. Mihaiuc Matei
    ----------------------------------- Palaghianu David 3-0
    13. Bye
    ------------------------- Zara Dinu 0-3
    4. Zara Dinu
    ----------------------------------------------------------------- Mihalache Remus 1-3
    3. Serban Florin
    ------------------------- Serban Florin 3-0
    14. Bye
    ----------------------------------- Odagiu Alexandru 0-3
    11. Itcus Marian
    ------------------------- Odagiu Alexandru 1-3
    6. Odagiu Alexandru
    -------------------------------------------------- Mihalache Remus 0-3
    7. Solovastru Gabriel
    ------------------------- Solovastru Gabriel 3-0
    10. Ungureanu Adrian
    ----------------------------------- Mihalache Remus 0-3
    15. Bye
    ------------------------- Mihalache Remus 0-3
    2. Mihalache Remus



    Clasament hobby - ora 9

    1. Mihalache Remus - Plopeni SV
    2. Palaghianu David - Salcea
    3 -- 4
    Odagiu Alexandru - Moldova
    Bostiog Cristian - Vicovu de Jos
    5 -- 8
    Solovastru Gabriel - Gura Humorului
    Zara Dinu - Suceava
    Serban Florin - Fratautii Noi
    Galateanu Sorin - Suceava
    9 -- 12
    Mihaiuc Matei - Radauti
    Itcus Marian - Sucevita
    Herdes Gabriel - Putna
    Ungureanu Adrian - Piatra Neamt
    13 -- 14 1v gr.inf.
    Muntean Mihai - Vicovu de Jos
    Rauh Victor - Moldova
    15 -- 17 0v gr.inf.
    Caba Ciprian - Putna
    Mironescu Alexandru - Botosani
    Rusu David - Voitinel
    Ultima editare de sorin_client; 10.iun.2023, 19:44.
    Blade: lemn off...ce lemn !
    Bh: cu tepi
    Fh: fara tepi

    Comentariu


    • #3
      Rezervat inscrieri:


      Inscrieri elite - ora 9 (10.06.2023) - 10:06:09 - v5.3 / cls_2023-iun

      1. Neagoe Costin, Bucuresti, 11 - 51,38 - E
      2. Grosu Alexandru, Botosani, 29 - 42,65 - E
      3. Carpovici Boris, Falticeni, 1000 - 41,5 - EW
      4. Zamfiroaia Sorin, Dolhestii Mari, 89 - 41 - EW
      5. Petrescu Claudiu, Putna, 454 - 39,78 - E
      6. Morosanu Vasile, Suceava, 43 - 39,61 - EW
      7. Balauca Cornel, Botosani, 244 - 37,8 - E
      8. Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian, Iasi, 117 - 37,75 - E
      9. Rojnita Sebastian, Bacau, 62 - 37,62 - E
      10. Curinnoi Andrei, Moldova, 159 - 37,02 - E
      11. Lescinscaia Ina, Moldova, 949 - 35,15 - EF
      12. Gotca Adrian, Iasi, 81 - 33,11 - E
      13. Aparaschive Paul, Botosani, 156 - 33 - E
      14. Lesnic Bogdan, Moldova, 631 - 32,05 - O
      15. Bubulac Cristi, Piatra Neamt, 106 - 31,15 - O
      16. Rosca Niculai, Galanesti, 693 - 31 - OW
      17. Vlaisan Vasile, Vicovu de Jos, 192 - 30,22 - O
      18. Stefan Narcis, Botosani, 603 - 24,32 - OW
      ​​​​​​

      Inscrieri open - ora 14 (10.06.2023) - 17:24:05 - v5.3 / cls_2023-iun

      1. Andrei Radu Alexandru, Iasi, 146 - 32,44 - O
      2. Ursulescu Ioan, Bacau, 120 - 32,04 - OW
      3. Baisan Paul, Roman, 446 - 30,58 - OW
      4. Vlaisan Georgica, Vicovu de Jos, 347 - 30,39 - OJ
      5. Nicu Constantin, Iasi, 125 - 30,09 - OW
      6. Liahu Doru, Botosani, 447 - 29,93 - O
      7. Ianos Valentin, Suceava, 225 - 29,85 - O
      8. Ochian Andrei, Iasi, 345 - 29,71 - O
      9. Vieriu Teodora, Vatra Dornei, 857 - 29,33 - OF
      10. Tanase Gabi, Suceava, 939 - 28,47 - O
      11. Boariu Timofte Danut, Borsec, 189 - 28,38 - OW
      12. Aparaschivei Bogdan, Iasi, 364 - 27,83 - O
      13. Morosan Ionel, Granicesti, 655 - 27 - O
      14. Mita Augustin, Dorohoi, 887 - 26,2 - OW
      15. Creciun Radu, Moldova, 2313 - 26,2 - O
      16. Maxim Andrei, Iasi, 592 - 26,03 - O
      17. Buzila Adrian, Botosani, 975 - 25,63 - O
      18. Fotia Iulian, Bacau, 222 - 24,52 - O
      19. Bodnar Cosmin, Vicovu de Sus, 372 - 24,38 - OJ
      20. Bilt Catalin, Suceava, 353 - 23,74 - O
      21. Vaculisteanu Ionut, Botosani, 590 - 23,36 - O
      22. Mihalache Dario, Plopeni SV, 309 - 22,02 - O
      23. Morosan Alexandru, Horodnic de Sus, 745 - 22 - O
      24. Ghilan Romeo, Targu Neamt, 1593 - 21,93 - O
      25. Tap Maia, Moldova, 1512 - 21,8 - OF
      26. Dumitrescu Dan, Piatra Neamt, 1158 - 21,7 - OW
      27. Plamada Iulian, Putna, 1068 - 21,2 - O
      28. Lucic Corneliu, Suceava, 268 - 21,13 - OWD
      29. Sofian Corneliu, Suceava, 440 - 20,96 - OW
      30. Sargu David, Moldova, 1459 - 20,8 - O
      31. Corneanu Sorin, Botosani, 295 - 20,58 - OW
      32. Palaghianu Matei, Salcea, 424 - 20 - O
      33. Bujoreanu Neculai, Falticeni, 1496 - 20 - OW
      34. Digolean Alexandru, Moldova, 1839 - 16,95 - A
      35. Bobu Stefan Minodor, Targu Neamt, 575 - 15,73 - A
      36. Saric Leonid, Moldova, 1750 - 11,6 - A
      ​​​​​​

      Inscrieri avansati - ora 9 (10.06.2023) - 10:06:51 - v5.3 / cls_2023-iun

      1. Albu Constantin, Suceava, 666 - 19,5 - AW
      2. Vieru Costica, Botosani, 421 - 19,24 - AW
      3. Mironescu Adrian, Botosani, 1953 - 18,9 - A
      4. Draganescu Stefan, Pascani, 395 - 18,52 - A
      5. Simionese Ovidiu, Granicesti, 1118 - 18,48 - A
      6. Grusca Narcis, Gura Humorului, 624 - 18,33 - AW
      7. Ilie Aurelian, Botosani, 475 - 17,83 - A
      8. Moisuc Alexandru, Radauti, 1261 - 17,53 - A
      9. Lupu Cristian, Botosani, 495 - 17,36 - A
      10. Iachimov Gheorghe, Moldova, 1599 - 16,77 - A
      11. Rusu Anatol, Moldova, 1231 - 16,5 - A
      12. Zamcu Ciprian, Suceava, 931 - 16,12 - A
      13. Majeru Gabriel, Radauti, 1930 - 16 - A
      14. Dumitriu Vitalie, Moldova, 1208 - 15,94 - A
      15. Busuioc Robert, Radauti, 1534 - 15,8 - A
      16. Morosan Mihai, Granicesti, 2430 - 15,7 - A
      17. Pogorevici Mircea, Gura Humorului, 1916 - 15,5 - A
      18. Aluculesa Radu, Botosani, 642 - 14,35 - AD
      19. Capstramb Liviu, Radauti, 1358 - 14,03 - A
      20. Mihaiuc Beniamin, Radauti, 1256 - 13,7 - A
      21. Cotoara Toader, Suceava, 1254 - 13,53 - A
      22. Rosca Adela, Galanesti, 2040 - 13 - AF
      23. Morosan Ionel, Radauti, 1046 - 12,76 - A
      24. Savina Dan, Piatra Neamt, 723 - 12,65 - A
      25. Moisuc Catalin, Fratautii Noi, 1105 - 12,47 - A
      26. Savu Ionut, Bilca, 3188 - 12,2 - A
      27. Zamfirache Ioan, Botosani, 799 - 11,31 - AW
      28. Georgescu Cristi, Radauti, 2314 - 11,1 - A
      29. Plamada Aurelian, Botosani, 2687 - 11 - A
      30. Rusu Paul Iulian, Bilca, 2698 - 10,8 - A
      31. Aanei Cristian, Putna, 3077 - 10,6 - A
      32. Hogea Cristi, Piatra Neamt, 1578 - 10,33 - A
      33. Bodnari Mircea, Gura Humorului, 2342 - 10 - A
      34. Morosan Sara, Horodnic de Sus, 1426 - 8,98 - HF
      35. Aparaschive Iulian, Botosani, 1959 - 8,73 - H
      36. Flutur Ghita, Granicesti, 4017 - 5 - H

      Absente N -
      Cardei Iosif - Vicovu de Sus


      Inscrieri hobby - ora 9 (10.06.2023) - 10:07:23 - v5.3 / cls_2023-iun

      1. Galateanu Sorin, Suceava, 1223 - 9,06 - H
      2. Mihalache Remus, Plopeni SV, 1014 - 8,69 - H
      3. Serban Florin, Fratautii Noi, 2578 - 7,9 - H
      4. Zara Dinu, Suceava, 1637 - 7,1 - H
      5. Palaghianu David, Salcea, 1329 - 6,64 - H
      6. Muntean Mihai, Vicovu de Jos, 2708 - 6,4 - H
      7. Odagiu Alexandru, Moldova, 3064 - 5,45 - H
      8. Rauh Victor, Moldova, 1886 - 5,1 - HW
      9. Caba Ciprian, Putna, 3669 - 5 - H
      10. Herdes Gabriel, Putna, 2214 - 4,87 - H
      11. Ungureanu Adrian, Piatra Neamt, 2133 - 4,85 - H
      12. Mihaiuc Matei, Radauti, 3164 - 4,6 - H
      13. Solovastru Gabriel, Gura Humorului, 3574 - 4,5 - H
      14. Mironescu Alexandru, Botosani, 3738 - 4 - H
      15. Simota Florin, Radauti, 4118 - 4 - H
      16. Bostiog Cristian, Vicovu de Jos, 6002 - 0
      17. Itcus Marian, Sucevita, 6003 - 0
      18. Rusu David, Voitinel, 6004 - 0

      Absente N -
      Simota Florin - Radauti
      Ultima editare de sorin_client; 10.iun.2023, 09:07.
      Blade: lemn off...ce lemn !
      Bh: cu tepi
      Fh: fara tepi

      Comentariu


      • #4
        Neagoe Costin - Bucuresti - Elite

        Comentariu


        • #5
          Buna ziua ! Se înscriu Aparaschive Paul -elite , Aparaschive Iulian - avansați din Botosani . Mulțumesc !

          Comentariu


          • #6
            Gavriliuc Daniel din Botoșani-avansați. Mulțumesc.

            Comentariu


            • #7
              Corneanu Sorin - Bt - open
              Blade: lemn off...ce lemn !
              Bh: cu tepi
              Fh: fara tepi

              Comentariu


              • #8
                Se înscrie Ochian Andrei și Aparaschivei Bogdan ambii la Open , mulțumesc!

                Comentariu


                • #9
                  Moisuc Catalin Frătăuții Noi avansati

                  Comentariu


                  • #10
                    Se înscrie Majeru Gabriel - Avansați - Radauti

                    Comentariu


                    • #11
                      Rosca Niculai elite, Rosca Adela avansati.
                      ZORO

                      Comentariu


                      • #12
                        Din Botosani se inscriu Alexandru Mironescu - hobby si Adi Mironescu - avansati.
                        Multumesc.

                        Comentariu


                        • #13
                          Plămadă Iulian avansați, mulțumesc

                          Comentariu


                          • #14
                            Mita Augustin din Dorohoi la Open . Mulțumesc.

                            Comentariu


                            • #15
                              Moisuc Alexandru- Radauti la avansati.

                              Comentariu


                              • #16
                                Se inscriu:
                                - Gotca Adrian, elite
                                - Oniga Constantin, avansati
                                - Vulpescu Radu, avansati
                                - Nicu Constantin, open
                                - Dragan Petru Ioan, elite
                                Toti din Iasi

                                Sent from my SM-S906B using Tapatalk

                                Comentariu


                                • #17
                                  Se înscriu:
                                  - Aluculesa Radu - Botosani avansati
                                  - Ilie Aurelian - Botosani avansati
                                  - Ștefan Narcis - Botosani open

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Volosciuc Tiberiu, Vatra Dornei
                                    Avansați.

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Se înscrie Bodnar Cosmin- Open-Vicovu de Sus. Mulțumesc!

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Hasna Cosmin-elite

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Morosan Ionel-Radauti-avansati
                                          Morosan Sara-Horodnic de Sus-avansati
                                          Morosan Alex-Horodnic de Sus-open
                                          Multumesc!

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Mihalache Dario-open Mihalache Remus-hobby Mulțumesc.
                                            Blade:Timo Boll ALC
                                            FH: Dignics 05
                                            BH: Dignics 05

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Gorasciuc Marius Avansați Hurjuieni

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Din Botoșani la avansați Vieru Costică, Lupu Cristian, Salavastru Petru și Zamfirache Ioan. Mulțumim!!!

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Postat în original de Lazar Viorel Vezi post
                                                  Se înscriu:
                                                  - Aluculesa Radu - Botosani avansati
                                                  - Ilie Aurelian - Botosani avansati
                                                  - Ștefan Narcis - Botosani open
                                                  Corectie pentru Stefan Narcis - se inscrie la categ elite

                                                  Comentariu

                                                  Procesare...
                                                  X