Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TURNEU A Cluj-Napoca 2 martie 2013 open - amatur CUPA BT DIRECT - editia II

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • A fost un turneu frumos. Pronosticul meu initial a iesit in proportie de 50%. Adica : am mizat pe Garduli, dar a iesit Gogu. Felicitari Gabi ! Am mizat pe Gabi si a iesit ,,Doctoru ". Felicitari Gabi !... dar nu te supara ca-ti spun, dar daca mai joci la amatori, te desconsideri singur. Esti jucator de open 100%.
    P.S. O propunere pentru organizatori : sa nu-l mai primiti niciodata la turnee pe LEO 33 , ca are ceva cu mine, tot timpul ma bate

    Comentariu


    • Un concurs cu de toate ,felicitari tuturor ,HAI DORNA ,
      Vreau sa salut pe aceasta cale pe toti cei care sau implicat la reusita acestui concurs; ORGANIZATORI ,PARTICIPANTI .FRUMOS si daca ati fost atenti si vremea a tinut cu oamenii buni.SA NE AUZIM SI SA NE VEDEM CU BINE CU DRAGOSTE SI SIMPATIE Marcu cel ce trage....... cu arcu.
      P.S.am uitat sa va spun ca va astept cu drag la concursul de pe 16.03.2013 la VATRA DORNEI ptr. seniori si pe data de 17.03. 2013 pentru juniori .
      Ultima editare de marcu vasile; 03.mar.2013, 20:12.
      Blade . PHOTINO
      Fh. Tibhar ev. Mx-p
      Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

      Comentariu


      • Bravos Haka H(m)aka ptr mai mult decat onorantul loc 7 ! Urmeaza o perioada de antrenamente vartoase si apoi la Open cu tine + Bety !
        orice om (tenisman) are o parte buna in el - proverb canibal

        Comentariu


        • Ma alatur si eu felicitarilor adresate de dorneni la adresa organizatorilor acestui concurs si promitem si cu alte ocazii ca v-om fi prezenti cu bucurie si entuziasm la concursurile viitoare pe care le veti organiza.Concursul de la amatori in faza eliminatoriilor a fost de o inalta incarcatura psihica mai ales pentru mine ,intalnind pe rand jucatori foarte valorosi precum Rusu Calin,Sakasi Raul(fata de care mi-am luat revansa de la concursul pe echipe, faza finala)si Beny Crinel ,care initial ma invisese in grupa inferioara cu 3-2.Multumesc pe aceasta cale si celor 2 sponsori ,firma ANDRO GIR -domnul Gelu Popescu si Bancii Transilvania pentru frumoasele premii acordate castigatorilor.
          Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
          Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

          Comentariu


          • Felicitari Alexandra ptr merituosul loc 4 , intr-un clasament dominat de baieti !
            Asta dovedeste ca poti sa faci fata oricarui reprezentant al sexului tare, in sala de sport, pe partia de schi si nu numai ..... !
            Ma simt onorat ca te cunosc !
            orice om (tenisman) are o parte buna in el - proverb canibal

            Comentariu


            • Felicitari si mult succes in continuare tinerelor jucatoare de la Tg.Mureș (Varga Krisztina & co)

              Comentariu


              • Salut , Felicitari din partea mea domnului Apian, si tuturor celor care s-au implicat in organizarea acestui eveniment . Imi pare rau ca nu am putut sa ramin pana la sfarsitul competitiei , am luat batae de m-a durut spatele , motiv pentru care a trebuit sa ma retrag . Felicitari Ciabanu Gabriel
                Gogu Gabriel ( de ma chema Gabriel poate eram si eu pe podium. )

                Comentariu


                • BRAVO ALEXANDRA,FELICITARI!!!(HAIDE ALE!!!!)
                  LEMN:MAZE(Old Tag)
                  Fh:TEN. 05
                  Bh:,TEN. 05

                  Comentariu



                  • ---Actualizat---
                    Apar si filmuletele un pic de rabdare.

                    Comentariu


                    • Felicitari celor doi "Gabi" pentru locul I!
                      Bravo Gabi Gogu,o victorie meritata in fata colegului Silviu!!
                      Bravo doctore,in ritmul asta saluti amatorii "din mers" si treci in "groapa cu lei" pana-n vara!!
                      Felicitari organizatorilor(Shuni si Mihai) pentru reusita turneului.CHAPEAU!
                      Felicitari tuturor iubitorilor de tenis de masă prezenti in numar foarte mare la Cluj!
                      I love table tennis !

                      Comentariu



                      • - - - Actualizat - - -

                        - - - Actualizat - - -

                        - - - Actualizat - - -

                        - - - Actualizat - - -

                        - - - Actualizat - - -

                        - - - Actualizat - - -

                        - - - Actualizat - - -

                        - - - Actualizat - - -

                        - - - Actualizat - - -

                        - - - Actualizat - - -

                        - - - Actualizat - - -

                        - - - Actualizat - - -

                        - - - Actualizat - - -

                        - - - Actualizat - - -

                        - - - Actualizat - - -

                        - - - Actualizat - - -

                        - - - Actualizat - - -

                        - - - Actualizat - - -

                        Comentariu


                        • mai sunt si alte filmulete?

                          Comentariu


                          • Salut da mai sunt multe se incarca mai greu . le pun pe toate
                            - - - Actualizat - - -

                            Comentariu


                            • Candidat sigur, de pe acum, daca mai este valabil titlul de "fotograf-cineast" Amatur al anului, d-l Dan Turda.
                              Multumim pentru efort, promptitudine, pasiune si profesionalism !
                              Toata stima !
                              Cine ma sustine?

                              Comentariu



                              • - - - Actualizat - - -
                                Placerea e de partea mea , as vrea sa va pot mltumi pe toti
                                - - - Actualizat - - -

                                - - - Actualizat - - -

                                - - - Actualizat - - -

                                - - - Actualizat - - -

                                - - - Actualizat - - -

                                - - - Actualizat - - -

                                - - - Actualizat - - -

                                - - - Actualizat - - -

                                - - - Actualizat - - -

                                - - - Actualizat - - -

                                - - - Actualizat - - -

                                - - - Actualizat - - -

                                Comentariu


                                • Postat în original de iuliu zedler Vezi post
                                  Candidat sigur, de pe acum, daca mai este valabil titlul de "fotograf-cineast" Amatur al anului, d-l Dan Turda.
                                  Multumim pentru efort, promptitudine, pasiune si profesionalism !
                                  Toata stima !
                                  Cine ma sustine?
                                  Eu

                                  Comentariu



                                  • - - - Actualizat - - -

                                    - - - Actualizat - - -
                                    Nistore ai grija ca vin copii di urma , fain meci
                                    - - - Actualizat - - -

                                    - - - Actualizat - - -

                                    - - - Actualizat - - -

                                    - - - Actualizat - - -

                                    - - - Actualizat - - -

                                    - - - Actualizat - - -

                                    - - - Actualizat - - -

                                    - - - Actualizat - - -

                                    - - - Actualizat - - -

                                    - - - Actualizat - - -

                                    - - - Actualizat - - -

                                    - - - Actualizat - - -

                                    - - - Actualizat - - -

                                    - - - Actualizat - - -

                                    - - - Actualizat - - -

                                    - - - Actualizat - - -

                                    - - - Actualizat - - -

                                    - - - Actualizat - - -

                                    - - - Actualizat - - -
                                    Nu primesc reclamatii.

                                    Comentariu


                                    • " Placerea e de partea mea, as vrea sa va pot multumi pe toti"
                                      Pe mine unul, sigur ... si peste masura. Admir calitatea imaginilor (aparat profi ?) si talentul (profesionalismul), dar mai ales inspiratia actului artistic (cine se pricepe stie ce spun).
                                      Mersi mult !
                                      Toata stima !

                                      Comentariu


                                      • Il sustin si eu pe fotograful tenisului de masa si la amatori cit si la div A , dar vreau sa spun ceva care pe mine ma doare, si anume intre noi jucatorii de tenis de masă amatori se FURA, sa furat o pereche de ghete a lui Preus care a venit din Germania numai sa joace tenis de masă (folositi), sa furat tricoul ud a lui Miron Mihai si din buzunarul cuiva si bani. E o rusine mare ca intre noi sportivii ne furam unu pe altu,doresc pe aceasta cale daca se prinde hotul sa fie pedesit aspru.

                                        Comentariu


                                        • Postat în original de toth laszlo Vezi post
                                          Il sustin si eu pe fotograful tenisului de masa si la amatori cit si la div A , dar vreau sa spun ceva care pe mine ma doare, si anume intre noi jucatorii de tenis de masă amatori se FURA, sa furat o pereche de ghete a lui Preus care a venit din Germania numai sa joace tenis de masă (folositi), sa furat tricoul ud a lui Miron Mihai si din buzunarul cuiva si bani. E o rusine mare ca intre noi sportivii ne furam unu pe altu,doresc pe aceasta cale daca se prinde hotul sa fie pedesit aspru.
                                          E rusinos sa auzi asa ceva, oricare dintre noi am putea fi urmatorii pagubiti, asa ca toti ar trebui sa ia aminte, sa nu-si lase lucrurile la voia intamplarii deoarece avem din nefericire si oameni de tipul asta printre noi, iar daca hotii vor fi prinsi dati pe mana politiei si exclusi in totalitate din Amatur.
                                          Chiar la turneul de la Gura Humorului am vazut o camera de supraveghere in sala si mi s-a parut foarte utila. E greu sa dotezi fiecare sala in parte cu astfel de camere si e mai dureros ca trebuie sa ne gandim si la masuri de genul acesta.
                                          Blade :Butterfly Timo Boll Spirit
                                          BH : Tenergy 05Fx
                                          FH : Tenergy 05Fx

                                          Comentariu


                                          • Salut , imi este greu sa cred ca un sportiv dintr-o comunitate asa mica ca a tenismenilor de masa sa se gandeasca si la insusirea bunurilor altora . Prin sala am vazut si persoane care nu au nimic cu tenisul , asa ca puteau fi si acestea . Nu cred ca ne furam noi intre noi . Eu mi-am uitat la un concurs bluza de trening in sala si mi-a recuperat-o Vladut , pe aceasta cale ii multumesc . ( Iar daca e dintre noi , cu siguranta nu e sportiv, a fi sportiv e o onoare.)

                                            Comentariu


                                            • Uitati-va cu atentie pe filmuletele postate de Dan Turda (pentru care ii multumim), poate vede cineva ceva "miscari de trupe, fara competenta in zona de actiune"!
                                              Viscaria
                                              Tenergy 05 FX/Tenergy 05 FX

                                              Comentariu



                                              • - - - Actualizat - - -
                                                Astept parerile si comentariile d-voastra ( stiu,am uitat sa trec si clasamentul amatur)

                                                Comentariu


                                                • felicitari dlui dan pt aceste montaje poze si filmulete !este mult de munca si se vede ca dl DAN E PROFESIONIST!! FELICITARI!!! PROPUN CA DL DAN SA FIE PRIMIT LA ORICE TURNEU FARA A ISE CERE TAXA DE PARTICIPARE!! TREBUIE ZIC EU RASPLATITE CUMVA EFORTURILE DANSULUI !!
                                                  DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                                                  Comentariu


                                                  • Mersi Danut pentru aprecieri .... se poate si mai bine

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X