Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Campionatul national pe echipe Cluj Napoca 8-10 feb 2013

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Campionatul national pe echipe Cluj Napoca 8-10 feb 2013


    - - - Actualizat - - -

    - - - Actualizat - - -

    - - - Actualizat - - -

    - - - Actualizat - - -

    - - - Actualizat - - -

    - - - Actualizat - - -

    - - - Actualizat - - -

    - - - Actualizat - - -

    - - - Actualizat - - -

    - - - Actualizat - - -

    - - - Actualizat - - -

    - - - Actualizat - - -

    - - - Actualizat - - -

    - - - Actualizat - - -

    - - - Actualizat - - -

  • #2
    buna seara domnule turda, as dori sa va multumesc pentru ocazia de a revedea cativa prieteni din tara, cu toate ca filmuletele ne lasa in "suspance" (presupun ca doar datorita mijloacelor tehnice), mi a facut placere sa l revad pe domnul toth, spre exemplu, chiar daca se afla intro postura aaaa..., oficiala... am impresia ca am recunoscut chiar si jucatorii profesionisti, as fi zis ca unul dintre domnii in tricou albastru aduce cu un bun prieten si fost coechipier, alex, doar ca parca nu era atat de ... aaa... rubensian si nici atat de agresiv cu un copil de 12-14 ani, totodata am fost placut surprins sa revad un alt bun prieten, si anume rares, chiar in plina actiune, utilizandu si forhand ul fulminant, aici se vad intradevar antrenamentele intense si intensive, si, abia acum incep sa inteleg de ce coechipierii mei nu mai sunt acceptati in circuitul amatur, legitimarea la federatie si taxele achitate catre aceasta, pe langa statutul de profesionist, le a imbunatatit RADICAL si nivelul de joc, as dori de asemenea sa l salut si pe alex m. precum si pe tatal lui.
    sport kombat rullllzz
    .... um gottes will ...

    Comentariu


    • #3

      - - - Actualizat - - -

      - - - Actualizat - - -

      - - - Actualizat - - -

      - - - Actualizat - - -

      - - - Actualizat - - -

      - - - Actualizat - - -

      - - - Actualizat - - -

      - - - Actualizat - - -

      - - - Actualizat - - -

      - - - Actualizat - - -
      Cateva imagini de la campionatul national Cluj 8-10 feb 2013
      - - - Actualizat - - -

      - - - Actualizat - - -

      - - - Actualizat - - -

      - - - Actualizat - - -

      - - - Actualizat - - -

      - - - Actualizat - - -

      - - - Actualizat - - -

      - - - Actualizat - - -

      - - - Actualizat - - -

      - - - Actualizat - - -

      - - - Actualizat - - -

      - - - Actualizat - - -
      Salut, Am filmat cu un aparat foto, si nu filmeaza doar 5 min apoi automat se opreste filmarea. seturile care tin mai mult de 5 min ghinion (Bei einer anderen Gelegenheit besser)
      - - - Actualizat - - -

      - - - Actualizat - - -

      - - - Actualizat - - -

      - - - Actualizat - - -

      - - - Actualizat - - -

      - - - Actualizat - - -

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de bogdanel Vezi post
        buna seara domnule turda, as dori sa va multumesc pentru ocazia de a revedea cativa prieteni din tara, cu toate ca filmuletele ne lasa in "suspance" (presupun ca doar datorita mijloacelor tehnice), mi a facut placere sa l revad pe domnul toth, spre exemplu, chiar daca se afla intro postura aaaa..., oficiala... am impresia ca am recunoscut chiar si jucatorii profesionisti, as fi zis ca unul dintre domnii in tricou albastru aduce cu un bun prieten si fost coechipier, alex, doar ca parca nu era atat de ... aaa... rubensian si nici atat de agresiv cu un copil de 12-14 ani, totodata am fost placut surprins sa revad un alt bun prieten, si anume rares, chiar in plina actiune, utilizandu si forhand ul fulminant, aici se vad intradevar antrenamentele intense si intensive, si, abia acum incep sa inteleg de ce coechipierii mei nu mai sunt acceptati in circuitul amatur, legitimarea la federatie si taxele achitate catre aceasta, pe langa statutul de profesionist, le a imbunatatit RADICAL si nivelul de joc, as dori de asemenea sa l salut si pe alex m. precum si pe tatal lui.
        sport kombat rullllzz
        .... um gottes will ...
        Dan Moisa din loc Turda se numeste domnul cu filmarile.
        Pacat ca nu ai fost prezent la eveniment in postura de jucator sa te vedem la lucru.Au fost meciuri foarte frumoase.Si jucatori valorosi.
        Blade: Bty Primorac Carbon off+
        Bh:Tenergy 80 fx
        Fh:Tenergy 80 fx

        Comentariu


        • #5
          Felicitari, d-le Dan Moisa,
          Cu siguranta ca initiativa d-vs reprezinta cea mai ampla cronica in miscare a unui eveniment organizat vreodata de FRTM!

          Comentariu


          • #6
            Multumim domnule Dan Moisa pentru filmuletele postate, am avut cu ce`mi delecta dimineata!
            Blade :Butterfly Timo Boll Spirit
            BH : Tenergy 05Fx
            FH : Tenergy 05Fx

            Comentariu


            • #7
              Si eu va multumesc pentru ca ati urmarit aceste filmulete si probabil ca ati ramas placut impresionati ca si mine de acesti minunati tenismeni .

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de Dan2 Vezi post
                Felicitari, d-le Dan Moisa,
                Cu siguranta ca initiativa d-vs reprezinta cea mai ampla cronica in miscare a unui eveniment organizat vreodata de FRTM!
                Nu neaparat ... e un canal pe youtube (TVnet Dragomir cred) care contine sute de meciuri intregi din Superliga si Cupa Romaniei intre 2008-2010. Dupa 2010 din pacate nimic ...

                (at)Dan Turda : super filmuletele, daca mai aveti si altele mai puneti . Cu ce model de camera ati filmat? Calitatea e foarte buna, pacat de limitarea la 5min/film

                Comentariu


                • #9
                  Salut , eu filmez cu un Nikon D 90 Am si un GO PRO HIRO 2 filmeaza hd doar ca imaginea este concava ( 180*)

                  Comentariu

                  Who has read this thread:
                  Procesare...
                  X