Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa “Academia Daniela Dodean” – Arad 8-9 iulie 2023 – editia a II-a

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • AmaTur: Turneu A Cupa “Academia Daniela Dodean” – Arad 8-9 iulie 2023 – editia a II-a




    Cupa “Academia Daniela Dodean” – 8-9 iulie 2023 – editia a II-a



    LOCALITATEA: Arad
    DATA: 8-9 iulie 2023;

    LOCUL DE DESFASURARE: - Sala Sporturilor - Universitatea Aurel Vlaicu, Arad, Romania - Str. Dragoi Elena, 2, Arad, Arad, 310330;
    CATEGORII: Elite , Open , Avansati , Hobby, patru categorii;

    VALIDARE INSCRIERI:
    Open + Elite : 8 iulie 2023 08.15 - 08.45 Inscrieri;
    Avansati + Hobby : 9 iulie 2023 08.15 - 08.45 Inscrieri;

    LOGISTICĂ: 16 mese ITTF,mingi plastic 3 stele

    SPAȚIU DE JOC: 800 mp
    FACILITĂȚI: Vestiare;

    SE ASIGURA:
    - cafea,apa;


    MATERIALE DE PREMIERE:
    - locurile I, II si doua locuri III – cupa ,medalie + diploma


    TAXA:
    - Adulți - 40 Lei, Copii sub 14 ani – 20 lei,
    - persoanele cu dizabilitati nu platesc taxa de participare.

    -1 ron/pers vor fi directionati catre fondul AmaTur.

    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum ;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere joi 6.07.2023 , ora 21;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);

    SISTEMUL DE JOC:


    ELITE
    Toți participanții cu media mai mare de 33 inclusiv (pot participa si jucatori de la open);
    Numar maxim de jucatori: 42
    Validare inscrieri: 8 iulie 2023 08.15 - 08.45;
    Ora de incepere: 9.00
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - grupe inferioare : 6(5-7) jucatori, se califica primii 4, in functie de MP aplicand regula sarpelui cu eventuale permutari pentru a evita mai multi jucatori din aceiasi localitate (locul 1 nu se schimba);
    - grupe superioare de 4 (3) jucatori, se califica primii 2;
    - tablou eliminatoriu se va genera automat;
    - nu se joaca finala mica;


    OPEN
    Toți participanții cu media cuprinsă între 20 și 32,99 inclusiv( pot participa si jucatori de la avansati);
    Numar maxim de jucatori: 54
    Validare inscrieri: 8 iulie 2023 08.15 - 08.45;
    Ora de incepere: 9.00
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - grupe inferioare : 6(5-7) jucatori, se califica primii 4, in functie de MP aplicand regula sarpelui cu eventuale permutari pentru a evita mai multi jucatori din aceiasi localitate (locul 1 nu se schimba);
    - grupe superioare de 4 (3) jucatori, se califica primii 2;
    - tablou eliminatoriu se va genera automat;
    - nu se joaca finala mica;

    AVANSATI
    - poate participa orice jucator cu media intre 10 si 19,99 inclusiv (pot participa si jucatori de la hobby);
    Numar maxim de jucatori: 54
    Validare inscrieri: 9 iulie 2023 08.15 - 08.45;
    Ora de incepere: 9.00
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - grupe inferioare : 6(5-7) jucatori, se califica primii 4, in functie de MP aplicand regula sarpelui cu eventuale permutari pentru a evita mai multi jucatori din aceiasi localitate (locul 1 nu se schimba);
    - grupe superioare de 4 (3) jucatori, se califica primii 2;
    - tablou eliminatoriu se va genera automat;
    - nu se joaca finala mica;


    HOBBY
    - poate participa orice jucator cu media de până la 9,99 inclusiv;
    Numar maxim de jucatori: 42
    Validare inscrieri: 9 iulie 2023 08.15 - 08.45;
    Ora de incepere: 9.00
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - grupe inferioare : 6(5-7) jucatori, se califica primii 4, in functie de MP aplicand regula sarpelui cu eventuale permutari pentru a evita mai multi jucatori din aceiasi localitate (locul 1 nu se schimba);
    - grupe superioare de 4 (3) jucatori, se califica primii 2;
    - tablou eliminatoriu se va genera automat;
    - nu se joaca finala mica;






    NOTA:
    - IN FUNCȚIE DE ÎNSCRIERI, LOCURILE DISPONIBILE FIECĂREI CATEGORII POT SUFERI MODIFICĂRI!
    - in caz ca nu se ocupa toate locurile sistemul de desfasurare poate suferi modificari.

    Turneele din cadrul circuitului AmaTur se desfășoară conform regulamentului de joc aprobat de ITTF. Prin urmare, se pot folosi doar fețe omologate de pe lista ITTF.

    ORGANIZATOR: Dodean Cristian 0726.303.016
    Tehnic : Fekete Istvan




  • #2
    Neprezentati:

    Open :Berki Milan -Arad
    Avansati:Merce Bogdan - Arad si Budeanu Dan Sannicolau Mare
    Hobby : Laszlo Cristina - Ineu​


    Inscrieri Elite (8 iulie 2023) - 11:34:17 AM - v5.3 / cls_2023-iul

    1. Cristanus Cristian, Timisoara, 153 - 58.52 - EL
    2. Mutrescu Eugen, Timisoara, 4 - 52.28 - EW
    3. Roman Bogdan, Arad, 22 - 50.84 - E
    4. Avram Victor, Arad, 1251 - 50.75 - E
    5. Verdet Adrian, Timisoara, 10 - 50.43 - ELW
    6. Petrus Florin, Zalau, 16 - 50.07 - E
    7. Mitrache Simion, Timisoara, 230 - 49.08 - E
    8. Savu Cristian, Oradea, 25 - 44.6 - E
    9. Spatariu Daniel, Arad, 643 - 42.33 - E
    10. Popa Radu, Deva, 81 - 40.48 - EW
    11. Jurescu Sorin, Timisoara, 43 - 40.26 - EW
    12. Pop Claudiu, Arad, 785 - 40.07 - E
    13. Frunza Alexandru, Timisoara, 55 - 40.05 - E
    14. Tic Ioan, Oradea, 83 - 40.02 - E
    15. Kaposta Victor, Arad, 75 - 39.88 - E
    16. Daroti Florin, Lipova, 451 - 39.13 - E
    17. Ciucioiu Dorin, Timisoara, 417 - 38.7 - E
    18. Leric David, Lipova, 151 - 38.68 - E
    19. Vaida Sorin, Oradea, 51 - 37.8 - EW
    20. Hancig Mircea, Timisoara, 54 - 37.63 - E
    21. Grubacichi Marius, Timisoara, 86 - 37.43 - E
    22. Mirza Sorin, Arad, 921 - 37 - E
    23. Boznea Daniel, Deva, 512 - 35.88 - E
    24. Orban Alexandru, Lugoj, 84 - 35.47 - E
    25. Deak Valentin, Sebis, 423 - 34.98 - E
    26. Nagy Iosif, Arad, 425 - 34.73 - EW
    27. Mihalescu Dinu, Timisoara, 329 - 34.58 - EW
    28. Mortasifu Ionut, Arad, 1825 - 33.4 - EL
    29. Boka Norbert, Arad, 1395 - 33.3 - EL
    30. Degianschi Obrad, Resita, 190 - 32.97 - O

    Gr.inferioara nr. 1 - Elite ...... Masa nr. 6
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 CRISTANUS CRISTIAN - Timisoara
    3-1
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    1
    2 POP CLAUDIU - Arad
    1-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    3 FRUNZA ALEXANDRU - Timisoara
    0-3
    3-0
    3-2
    3-2
    3
    2
    4 ORBAN ALEXANDRU - Lugoj
    0-3
    0-3
    2-3
    3-2
    1
    4
    5 DEAK VALENTIN - Sebis
    1-3
    0-3
    2-3
    2-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Elite ...... Masa nr. 7
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 MUTRESCU EUGEN - Timisoara
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 JURESCU SORIN - Timisoara
    1-3
    2-3
    2-3
    3-0
    1
    4
    3 TIC IOAN - Oradea
    0-3
    3-2
    3-0
    3-1
    3
    2
    4 BOZNEA DANIEL - Deva
    0-3
    3-2
    0-3
    3-2
    2
    3
    5 NAGY IOSIF - Arad
    0-3
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Elite ...... Masa nr. 8
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 ROMAN BOGDAN - Arad
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 POPA RADU - Deva
    1-3
    1-3
    3-1
    3-2
    2
    3
    3 KAPOSTA VICTOR - Arad
    0-3
    3-1
    1-3
    3-1
    2
    2
    4 HANCIG MIRCEA - Timisoara
    0-3
    1-3
    3-1
    2-3
    1
    5 MIHALESCU DINU - Timisoara
    0-3
    2-3
    1-3
    3-2
    1
    4
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - Elite ...... Masa nr. 10
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 AVRAM VICTOR - Arad
    3-0
    3-1
    3-0
    0-3
    3
    1
    2 SPATARIU DANIEL - Arad
    0-3
    3-1
    3-1
    3-1
    3
    2
    3 DAROTI FLORIN - Lipova
    1-3
    1-3
    2-3
    3-2
    1
    4
    4 GRUBACICHI MARIUS - Timisoara
    0-3
    1-3
    3-2
    3-1
    2
    3
    5 DEGIANSCHI OBRAD - Resita
    3-0
    1-3
    2-3
    1-3
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 5 - Elite ...... Masa nr. 11
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 VERDET ADRIAN - Timisoara
    2-3
    3-0
    3-0
    2-3
    2
    3
    2 SAVU CRISTIAN - Oradea
    3-2
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    1
    3 CIUCIOIU DORIN - Timisoara
    0-3
    0-3
    3-2
    1-3
    1
    4
    4 MIRZA SORIN - Arad
    0-3
    1-3
    2-3
    0-3
    0
    5 BOKA NORBERT - Arad
    3-2
    0-3
    3-1
    3-0
    3
    2
    -
    Gr.inferioara nr. 6 - Elite ...... Masa nr. 12
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 PETRUS FLORIN - Zalau
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    1
    2 MITRACHE SIMION - Timisoara
    1-3
    1-3
    3-0
    3-1
    2
    3
    3 LERIC DAVID - Lipova
    0-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    2
    4 VAIDA SORIN - Oradea
    1-3
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    5 MORTASIFU IONUT - Arad
    0-3
    1-3
    0-3
    3-2
    1
    4
    -


    Gr.superioara nr. 1 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 CRISTANUS CRISTIAN - Timisoara
    3-0
    0-3
    1
    2
    2 GRUBACICHI MARIUS - Timisoara
    0-3
    0-3
    0
    3 VERDET ADRIAN - Timisoara
    3-0
    3-0
    2
    1
    -
    Gr.superioara nr. 2 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 MUTRESCU EUGEN - Timisoara
    3-0
    1-3
    1
    2
    2 POPA RADU - Deva
    0-3
    1-3
    0
    3 MITRACHE SIMION - Timisoara
    3-1
    3-1
    2
    1
    -
    Gr.superioara nr. 3 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 ROMAN BOGDAN - Arad
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 BOZNEA DANIEL - Deva
    1-3
    3-0
    1
    2
    3 MORTASIFU IONUT - Arad
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 4 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 AVRAM VICTOR - Arad
    3-0
    3-1
    2
    1
    2 POP CLAUDIU - Arad
    0-3
    3-1
    1
    2
    3 CIUCIOIU DORIN - Timisoara
    1-3
    1-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 5 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 SAVU CRISTIAN - Oradea
    3-0
    3-2
    2
    1
    2 FRUNZA ALEXANDRU - Timisoara
    0-3
    3-1
    1
    2
    3 DAROTI FLORIN - Lipova
    2-3
    1-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 6 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 PETRUS FLORIN - Zalau
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 TIC IOAN - Oradea
    0-3
    3-1
    1
    2
    3 MIHALESCU DINU - Timisoara
    0-3
    1-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 7 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 LERIC DAVID - Lipova
    3-2
    3-1
    2
    1
    2 KAPOSTA VICTOR - Arad
    2-3
    1-3
    0
    3 JURESCU SORIN - Timisoara
    1-3
    3-1
    1
    2
    -
    Gr.superioara nr. 8 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 BOKA NORBERT - Arad
    3-2
    2-3
    1
    2
    2 SPATARIU DANIEL - Arad
    2-3
    3-2
    1
    1
    3 ORBAN ALEXANDRU - Lugoj
    3-2
    2-3
    1
    -


    Eliminatorii Elite

    1. Verdet Adrian
    ------------------------- Verdet Adrian 3-0
    16. Boznea Daniel
    ----------------------------------- Verdet Adrian 3-1
    9. Tic Ioan
    ------------------------- Tic Ioan 3-1
    8. Spatariu Daniel
    -------------------------------------------------- Avram Victor 2-3
    5. Savu Cristian
    ------------------------- Savu Cristian 3-1
    12. Jurescu Sorin
    ----------------------------------- Avram Victor 1-3
    13. Mutrescu Eugen
    ------------------------- Avram Victor 1-3
    4. Avram Victor
    ----------------------------------------------------------------- Mitrache Simion 0-3
    3. Roman Bogdan
    ------------------------- Roman Bogdan 3-2
    14. Cristanus Cristian
    ----------------------------------- Roman Bogdan 3-0
    11. Boka Norbert
    ------------------------- Boka Norbert 3-1
    6. Petrus Florin
    -------------------------------------------------- Mitrache Simion 1-3
    7. Leric David
    ------------------------- Leric David 3-2
    10. Frunza Alexandru
    ----------------------------------- Mitrache Simion 0-3
    15. Pop Claudiu
    ------------------------- Mitrache Simion 0-3
    2. Mitrache Simion


    Clasament Elite

    1. Mitrache Simion - Timisoara
    2. Avram Victor - Arad
    3 -- 4
    Roman Bogdan - Arad
    Verdet Adrian - Timisoara
    5 -- 8
    Leric David - Lipova
    Savu Cristian - Oradea
    Boka Norbert - Arad
    Tic Ioan - Oradea
    9 -- 16
    Pop Claudiu - Arad
    Mutrescu Eugen - Timisoara
    Cristanus Cristian - Timisoara
    Boznea Daniel - Deva
    Frunza Alexandru - Timisoara
    Jurescu Sorin - Timisoara
    Petrus Florin - Zalau
    Spatariu Daniel - Arad
    17 -- 1v gr.sup.
    Orban Alexandru - Lugoj
    18 -- 24 0v gr.sup.
    Popa Radu - Deva
    Kaposta Victor - Arad
    Daroti Florin - Lipova
    Ciucioiu Dorin - Timisoara
    Grubacichi Marius - Timisoara
    Mihalescu Dinu - Timisoara
    Mortasifu Ionut - Arad
    25 -- 26 1v gr.inf.
    Hancig Mircea - Timisoara
    Degianschi Obrad - Resita
    27 -- 30 0v gr.inf.
    Vaida Sorin - Oradea
    Mirza Sorin - Arad
    Deak Valentin - Sebis
    Nagy Iosif - Arad


    Inscrieri Open (8 iulie 2023) - 11:40:17 AM - v5.3 / cls_2023-iul

    1. Ankar Wasim, Timisoara, 438 - 32.84 - O
    2. Negrea Olimpiu, Otelu Rosu, 161 - 31.93 - O
    3. Maguran Daria, Arad, 2206 - 31.3 - OF
    4. Neamt Doru, Arad, 103 - 30.91 - OW
    5. Fekete Istvan, Arad, 127 - 30.84 - OW
    6. Husa Gelu, Zalau, 208 - 30.54 - OD
    7. Orban Marius, Lugoj, 113 - 30.35 - O
    8. Jichici Svetozar, Timisoara, 171 - 29.87 - OW
    9. Dani Leo, Arad, 754 - 29.63 - OD
    10. Demian Daniel, Arad, 576 - 29.58 - O
    11. Muresan Florin, Deva, 206 - 29.55 - O
    12. Mitar Marius Tiberiu, Sannicolau Mare, 138 - 29.24 - O
    13. Csaky Tiberiu, Resita, 422 - 28.95 - OW
    14. Cecan Vasile, Timisoara, 404 - 28.91 - O
    15. Lascu Marius, Timisoara, 870 - 28.77 - O
    16. Coiov Nicolae, Arad, 989 - 28.77 - O
    17. Stanciu Dumitru, Simeria, 252 - 28.63 - O
    18. Ignuta Sebastian, Voiteg, 647 - 28.12 - OW
    19. Popescu Radu, Arad, 179 - 27.52 - O
    20. Olah Remus, Arad, 876 - 26.2 - OW
    21. Cimponeriu Ianis, Lugoj, 587 - 25.51 - O
    22. Cheregi Nelu, Oradea, 893 - 25.43 - O
    23. Moldovan Andrei, Oradea, 392 - 24.86 - O
    24. Iliuta Adrian, Sannicolau Mare, 915 - 24.7 - O
    25. Madar Maya, Arad, 2710 - 23.7 - OF
    26. Caraus Sorin, Deva, 888 - 23.53 - O
    27. Craiovan Victor, Resita, 1169 - 23.53 - O
    28. Berki Milan, Arad, 2204 - 23.4 - OL
    29. Effler Stefan, Arad, 1132 - 22.67 - O
    30. Poenariu Darius, Arad, 648 - 22.45 - O
    31. Vlad Florin, Arad, 1429 - 21.93 - OW
    32. Faur Claudiu, Timisoara, 808 - 20.95 - O
    33. Boata Edgar, Arad, 1653 - 20.9 - O
    34. Matei Dumitru, Deva, 467 - 20.14 - OW
    35. Kovacs Levente, Oradea, 672 - 19.7 - A
    36. Chivaran Alin, Timisoara, 419 - 19.58 - A
    37. Pop Ioan, Timisoara, 1134 - 19.58 - A
    38. Cobzaru Radu, Deva, 500 - 19.29 - A
    39. Soki Viktor, Arad, 1889 - 18.9 - A
    40. Munteanu Constantin, Resita, 1250 - 18.68 - A
    41. Matei Alin, Arad, 537 - 17.54 - A
    42. Buie Laurentiu, Arad, 714 - 16.85 - A
    43. Radovan Radu, Sannicolau Mare, 1709 - 15.93 - A
    44. Paul Alin Sabin, Sandra, 1410 - 15.3 - A
    45. Vasi Daniel, Arad, 979 - 12.89 - A
    46. Chiriac Costel, Birlad, 5001 - 0




    Gr.inferioara nr. 1 - Open ...... Masa nr. 1
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 ANKAR WASIM - Timisoara
    3-0
    1-3
    3-0
    3-0
    3
    1
    7
    1
    1
    2 IGNUTA SEBASTIAN - Voiteg
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    3 POPESCU RADU - Arad
    3-1
    3-0
    1-3
    3-2
    3
    2
    4
    0
    1
    4 BOATA EDGAR - Arad
    0-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3
    3
    4
    -1
    1
    5 COBZARU RADU - Deva
    0-3
    3-0
    2-3
    1-3
    1
    4
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Open ...... Masa nr. 2
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 NEGREA OLIMPIU - Otelu Rosu
    3-2
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 STANCIU DUMITRU - Simeria
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
    3 OLAH REMUS - Arad
    2-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    4 FAUR CLAUDIU - Timisoara
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    5 SOKI VIKTOR - Arad
    0-3
    0-3
    3-1
    0-3
    1
    4
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Open ...... Masa nr. 3
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 MAGURAN DARIA - Arad
    0-3
    3-2
    1-3
    3-0
    2
    3
    -1
    -1
    1
    2 COIOV NICOLAE - Arad
    3-0
    1-3
    3-0
    3-2
    3
    1
    3 CIMPONERIU IANIS - Lugoj
    2-3
    3-1
    2-3
    3-1
    2
    4
    2
    -2
    0
    4 MATEI DUMITRU - Deva
    3-1
    0-3
    3-2
    1-3
    2
    2
    -2
    3
    2
    5 POP IOAN - Timisoara
    0-3
    2-3
    1-3
    3-1
    1
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - Open ...... Masa nr. 4
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 NEAMT DORU - Arad
    3-2
    3-0
    3-1
    3
    1
    2 LASCU MARIUS - Timisoara
    2-3
    3-2
    3-1
    2
    2
    3 CHEREGI NELU - Oradea
    0-3
    2-3
    0-3
    0
    4
    4 BERKI MILAN - Arad
    5 MUNTEANU CONSTANTIN - Resita
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    3
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 5 - Open ...... Masa nr. 5
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 FEKETE ISTVAN - Arad
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    8
    2
    1
    2 CECAN VASILE - Timisoara
    3-2
    3-0
    2-3
    3-1
    3
    2
    5
    0
    1
    3 CARAUS SORIN - Deva
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4 KOVACS LEVENTE - Oradea
    0-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    3
    4
    -2
    1
    5 MATEI ALIN - Arad
    0-3
    1-3
    3-0
    0-3
    1
    4
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 6 - Open ...... Masa nr. 9
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 HUSA GELU - Zalau
    2-3
    3-1
    3-0
    2-3
    2
    2
    2 CSAKY TIBERIU - Resita
    3-2
    3-1
    3-2
    3-0
    4
    1
    3 ILIUTA ADRIAN - Sannicolau Mare
    1-3
    1-3
    3-1
    3-2
    2
    3
    4 VLAD FLORIN - Arad
    0-3
    2-3
    1-3
    3-0
    1
    4
    5 BUIE LAURENTIU - Arad
    3-2
    0-3
    2-3
    0-3
    1
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 7 - Open ...... Masa nr. 13
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 ORBAN MARIUS - Lugoj
    2-3
    3-0
    2-3
    3-0
    2
    2
    4
    2
    1
    2 MITAR MARIUS TIBERIU - Sannicolau Mare
    3-2
    0-3
    2-3
    3-2
    2
    4
    -2
    -2
    1
    3 MADAR MAYA - Arad
    0-3
    3-0
    2-3
    3-1
    2
    3
    1
    0
    1
    4 POENARIU DARIUS - Arad
    3-2
    3-2
    3-2
    3-0
    4
    1
    5 PAUL ALIN SABIN - Sandra
    0-3
    2-3
    1-3
    0-3
    0
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 8 - Open ...... Masa nr. 14
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 JICHICI SVETOZAR - Timisoara
    3-1
    3-2
    3-1
    3-0
    4
    1
    2 MURESAN FLORIN - Deva
    1-3
    3-1
    3-2
    3-0
    3
    2
    3 MOLDOVAN ANDREI - Oradea
    2-3
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    4 EFFLER STEFAN - Arad
    1-3
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    5 VASI DANIEL - Arad
    0-3
    0-3
    3-1
    0-3
    1
    4
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 9 - Open ...... Masa nr. 15-16
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 DANI LEO - Arad
    3-1
    3-2
    1-3
    3-0
    3-1
    4
    2
    2 DEMIAN DANIEL - Arad
    1-3
    3-0
    1-3
    3-1
    3-1
    3
    3
    3 CRAIOVAN VICTOR - Resita
    2-3
    0-3
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    4 CHIVARAN ALIN - Timisoara
    3-1
    3-1
    3-0
    3-1
    1-3
    4
    1
    5 RADOVAN RADU - Sannicolau Mare
    0-3
    1-3
    3-1
    1-3
    2-3
    1
    6 CHIRIAC COSTEL - Birlad
    1-3
    1-3
    3-2
    3-1
    3-2
    3
    4
    -


    Gr.superioara nr. 1 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 ANKAR WASIM - Timisoara
    3-0
    2-3
    1
    2
    2 ILIUTA ADRIAN - Sannicolau Mare
    0-3
    1-3
    0
    3 MADAR MAYA - Arad
    3-2
    3-1
    2
    1
    -
    Gr.superioara nr. 2 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 NEGREA OLIMPIU - Otelu Rosu
    3-2
    3-2
    2
    1
    2 KOVACS LEVENTE - Oradea
    2-3
    3-1
    1
    2
    3 EFFLER STEFAN - Arad
    2-3
    1-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 3 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 COIOV NICOLAE - Arad
    3-0
    0-3
    1
    2
    2 MUNTEANU CONSTANTIN - Resita
    0-3
    0-3
    0
    3 DEMIAN DANIEL - Arad
    3-0
    3-0
    2
    1
    -
    Gr.superioara nr. 4 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 NEAMT DORU - Arad
    3-0
    3-2
    2
    1
    2 MAGURAN DARIA - Arad
    0-3
    3-0
    1
    2
    3 CHIRIAC COSTEL - Birlad
    2-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 5 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 FEKETE ISTVAN - Arad
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 FAUR CLAUDIU - Timisoara
    0-3
    3-2
    1
    2
    3 VASI DANIEL - Arad
    0-3
    2-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 6 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 CSAKY TIBERIU - Resita
    2-3
    3-1
    1
    1
    1
    1
    1
    2 BOATA EDGAR - Arad
    3-2
    2-3
    1
    2
    0
    0
    1
    3 MITAR MARIUS TIBERIU - Sannicolau Mare
    1-3
    3-2
    1
    -1
    -1
    1
    -
    Gr.superioara nr. 7 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 POENARIU DARIUS - Arad
    1-3
    3-2
    1
    2
    2 POPESCU RADU - Arad
    3-1
    3-1
    2
    1
    3 VLAD FLORIN - Arad
    2-3
    1-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 8 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 JICHICI SVETOZAR - Timisoara
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 STANCIU DUMITRU - Simeria
    0-3
    3-0
    1
    2
    3 MATEI ALIN - Arad
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 9 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 CHIVARAN ALIN - Timisoara
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 MATEI DUMITRU - Deva
    1-3
    3-1
    1
    2
    3 CHEREGI NELU - Oradea
    0-3
    1-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 10 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 DANI LEO - Arad
    2-3
    3-0
    1
    1
    2
    2
    1
    2 LASCU MARIUS - Timisoara
    3-2
    1-3
    1
    -1
    -1
    1
    3 CIMPONERIU IANIS - Lugoj
    0-3
    3-1
    1
    2
    -1
    -1
    1
    -
    Gr.superioara nr. 11 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 MURESAN FLORIN - Deva
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 CECAN VASILE - Timisoara
    0-3
    1-3
    0
    3 SOKI VIKTOR - Arad
    0-3
    3-1
    1
    2
    -
    Gr.superioara nr. 12 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 ORBAN MARIUS - Lugoj
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 HUSA GELU - Zalau
    1-3
    3-1
    1
    2
    3 COBZARU RADU - Deva
    0-3
    1-3
    0
    -


    Eliminatorii Open

    1. Madar Maya
    ------------------------- Madar Maya 3-0
    32. Bye
    ----------------------------------- Madar Maya 3-0
    17. Boata Edgar
    ------------------------- Soki Viktor 1-3
    16. Soki Viktor
    -------------------------------------------------- Jichici Svetozar 1-3
    9. Chivaran Alin
    ------------------------- Coiov Nicolae 2-3
    24. Coiov Nicolae
    ----------------------------------- Jichici Svetozar 2-3
    25. Bye
    ------------------------- Jichici Svetozar 0-3
    8. Jichici Svetozar
    ----------------------------------------------------------------- Jichici Svetozar 3-0
    5. Fekete Istvan
    ------------------------- Fekete Istvan 3-0
    28. Bye
    ----------------------------------- Orban Marius 1-3
    21. Kovacs Levente
    ------------------------- Orban Marius 1-3
    12. Orban Marius
    -------------------------------------------------- Cimponeriu Ianis 1-3
    13. Cimponeriu Ianis
    ------------------------- Cimponeriu Ianis 3-2
    20. Poenariu Darius
    ----------------------------------- Cimponeriu Ianis 3-0
    29. Bye
    ------------------------- Neamt Doru 0-3
    4. Neamt Doru

    -------------------------------------------------------------------------------- Jichici Svetozar 3-2

    3. Demian Daniel
    ------------------------- Demian Daniel 3-0
    30. Bye
    ----------------------------------- Stanciu Dumitru 0-3
    19. Stanciu Dumitru
    ------------------------- Stanciu Dumitru 3-0
    14. Matei Dumitru
    -------------------------------------------------- Muresan Florin 1-3
    11. Muresan Florin
    ------------------------- Muresan Florin 3-2
    22. Ankar Wasim
    ----------------------------------- Muresan Florin 3-2
    27. Bye
    ------------------------- Csaky Tiberiu 0-3
    6. Csaky Tiberiu
    ----------------------------------------------------------------- Husa Gelu 2-3
    7. Popescu Radu
    ------------------------- Popescu Radu 3-0
    26. Bye
    ----------------------------------- Popescu Radu 3-1
    23. Maguran Daria
    ------------------------- Maguran Daria 3-1
    10. Dani Leo
    -------------------------------------------------- Husa Gelu 2-3
    15. Husa Gelu
    ------------------------- Husa Gelu 3-0
    18. Faur Claudiu
    ----------------------------------- Husa Gelu 3-0
    31. Bye
    ------------------------- Negrea Olimpiu 0-3
    2. Negrea Olimpiu



    Clasament Open

    1. Jichici Svetozar - Timisoara
    2. Husa Gelu - Zalau
    3 -- 4
    Cimponeriu Ianis - Lugoj
    Muresan Florin - Deva
    5 -- 8
    Madar Maya - Arad
    Popescu Radu - Arad
    Orban Marius - Lugoj
    Stanciu Dumitru - Simeria
    9 -- 16
    Coiov Nicolae - Arad
    Negrea Olimpiu - Otelu Rosu
    Neamt Doru - Arad
    Csaky Tiberiu - Resita
    Soki Viktor - Arad
    Maguran Daria - Arad
    Fekete Istvan - Arad
    Demian Daniel - Arad
    17 -- 24
    Faur Claudiu - Timisoara
    Poenariu Darius - Arad
    Ankar Wasim - Timisoara
    Kovacs Levente - Oradea
    Matei Dumitru - Deva
    Chivaran Alin - Timisoara
    Boata Edgar - Arad
    Dani Leo - Arad
    25 -- 26 1v gr.sup.
    Mitar Marius Tiberiu - Sannicolau Mare
    Lascu Marius - Timisoara
    27 -- 36 0v gr.sup.
    Cecan Vasile - Timisoara
    Cheregi Nelu - Oradea
    Iliuta Adrian - Sannicolau Mare
    Effler Stefan - Arad
    Vlad Florin - Arad
    Cobzaru Radu - Deva
    Munteanu Constantin - Resita
    Matei Alin - Arad
    Vasi Daniel - Arad
    Chiriac Costel - Birlad
    37 -- 39 1v gr.inf.
    Pop Ioan - Timisoara
    Buie Laurentiu - Arad
    Radovan Radu - Sannicolau Mare
    40 -- 45 0v gr.inf.
    Ignuta Sebastian - Voiteg
    Olah Remus - Arad
    Moldovan Andrei - Oradea
    Caraus Sorin - Deva
    Craiovan Victor - Resita
    Paul Alin Sabin - Sandra


    Inscrieri Avansati (9 iulie 2023) - 11:42:27 AM - v5.3 / cls_2023-iul

    1. Botas Constantin, Sannicolau Mare, 632 - 19.73 - A
    2. Dobinda Alexandru, Arad, 551 - 18.95 - AW
    3. Gipsy King, Hunedoara, 420 - 18.31 - AW
    4. Ternauciuc Adrian, Nadrag, 457 - 16.92 - A
    5. Handlery Viktor, Oradea, 1585 - 14.83 - A
    6. Seniuc Radu, Arad, 1082 - 14.35 - A
    7. Bradean Toma, Arad, 2047 - 13.37 - A
    8. Baltat Sebastian, Arad, 2183 - 13.3 - A
    9. Forton Nicusor, Arad, 1604 - 12.7 - A
    10. Drulea Petru, Jimbolia, 784 - 11.53 - A
    11. Cojocaru Alexandru, Arad, 2329 - 10.95 - A
    12. Ternauciuc Mihai, Nadrag, 1462 - 10.45 - A
    13. Achim Paul, Arad, 5004 - 10.43 - A
    14. Moldoveanu Sorin Florian, Hunedoara, 2186 - 10 - A
    15. Dobre Elisei, Jimbolia, 5003 - 0


    Gr.inferioara nr. 1 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 BOTAS CONSTANTIN - Sannicolau Mare
    3-2
    1-3
    3-0
    3-1
    3
    3
    4
    -1
    1
    2 SENIUC RADU - Arad
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    8
    2
    1
    3 BRADEAN TOMA - Arad
    3-1
    0-3
    3-0
    3-0
    3
    2
    5
    -1
    1
    4 TERNAUCIUC MIHAI - Nadrag
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    4
    5 ACHIM PAUL - Arad
    1-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 DOBINDA ALEXANDRU - Arad
    3-0
    3-0
    3-1
    3-1
    4
    1
    2 HANDLERY VIKTOR - Oradea
    0-3
    1-3
    3-2
    3-1
    2
    4
    -2
    0
    1
    3 BALTAT SEBASTIAN - Arad
    0-3
    3-1
    3-2
    1-3
    2
    3
    -2
    0
    1
    4 DRULEA PETRU - Jimbolia
    1-3
    2-3
    2-3
    2-3
    0
    5 MOLDOVEANU SORIN FLORIAN - Hunedoara
    1-3
    1-3
    3-1
    3-2
    2
    2
    -1
    0
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 GIPSY KING - Hunedoara
    3-0
    3-0
    0-3
    3-0
    3
    2
    6
    0
    1
    2 TERNAUCIUC ADRIAN - Nadrag
    0-3
    3-0
    3-2
    3-2
    3
    3
    2
    -2
    1
    3 FORTON NICUSOR - Arad
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    4 COJOCARU ALEXANDRU - Arad
    3-0
    2-3
    3-0
    3-0
    3
    1
    8
    2
    1
    5 DOBRE ELISEI - Jimbolia
    0-3
    2-3
    3-2
    0-3
    1
    4
    -



    Gr.superioara nr. 1 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 SENIUC RADU - Arad
    2-3
    2-3
    0
    2 BALTAT SEBASTIAN - Arad
    3-2
    0-3
    1
    2
    3 TERNAUCIUC ADRIAN - Nadrag
    3-2
    3-0
    2
    1
    -
    Gr.superioara nr. 2 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 DOBINDA ALEXANDRU - Arad
    3-2
    3-1
    2
    1
    2 BOTAS CONSTANTIN - Sannicolau Mare
    2-3
    3-0
    1
    2
    3 DOBRE ELISEI - Jimbolia
    1-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 3 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 COJOCARU ALEXANDRU - Arad
    3-1
    1-3
    1
    2
    2 BRADEAN TOMA - Arad
    1-3
    0-3
    0
    3 HANDLERY VIKTOR - Oradea
    3-1
    3-0
    2
    1
    -
    Gr.superioara nr. 4 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 GIPSY KING - Hunedoara
    0-3
    3-0
    1
    2
    2 MOLDOVEANU SORIN FLORIAN - Hunedoara
    3-0
    3-1
    2
    1
    3 TERNAUCIUC MIHAI - Nadrag
    0-3
    1-3
    0
    -



    Eliminatorii Avansati

    1. Ternauciuc Adrian
    ------------------------- Ternauciuc Adrian 3-1
    8. Cojocaru Alexandru
    ----------------------------------- Ternauciuc Adrian 3-1
    5. Botas Constantin
    ------------------------- Moldoveanu Sorin Florian 2-3
    4. Moldoveanu Sorin Florian
    -------------------------------------------------- Dobinda Alexandru 2-3
    3. Handlery Viktor
    ------------------------- Handlery Viktor 3-1
    6. Baltat Sebastian
    ----------------------------------- Dobinda Alexandru 0-3
    7. Gipsy King
    ------------------------- Dobinda Alexandru 0-3
    2. Dobinda Alexandru


    Clasament Avansati

    1. Dobinda Alexandru - Arad
    2. Ternauciuc Adrian - Nadrag
    3 -- 4
    Handlery Viktor - Oradea
    Moldoveanu Sorin Florian - Hunedoara
    5 -- 8
    Gipsy King - Hunedoara
    Cojocaru Alexandru - Arad
    Baltat Sebastian - Arad
    Botas Constantin - Sannicolau Mare
    9 -- 12 0v gr.sup.
    Seniuc Radu - Arad
    Bradean Toma - Arad
    Ternauciuc Mihai - Nadrag
    Dobre Elisei - Jimbolia
    13 -- 15 0v gr.inf.
    Forton Nicusor - Arad
    Drulea Petru - Jimbolia
    Achim Paul - Arad



    Inscrieri Hobby (9 iulie 2023) - 11:45:47 AM - v5.3 / cls_2023-iul

    1. Socaci Valentin, Lugoj, 1879 - 9.57 - H
    2. Urcan Lucian, Resita, 3426 - 7.7 - H
    3. Gherman Vlad, Timisoara, 1510 - 7.63 - H
    4. Badescu Lucian, Oradea, 1703 - 7.3 - H
    5. Leonard Iulian, Arad, 2926 - 6.6 - H
    6. Seica Gheorghe, Oradea, 2011 - 6.45 - H
    7. Hradszky Sebastian, Sannicolau Mare, 1784 - 6.02 - H
    8. Ghete Alexandru, Timisoara, 1667 - 5.47 - H
    9. Dinescu Dan, Oradea, 2457 - 5.37 - H
    10. Ternauciuc Octavian, Nadrag, 1423 - 5.19 - H
    11. Kovacs Iosif, Arad, 3679 - 5.1 - H
    12. Drulea Radu Vlad, Jimbolia, 1920 - 5.03 - H
    13. Iftime Costel, Arad, 3721 - 5 - H
    14. Suciu Ilie Catalin, Arad, 3745 - 5 - H
    15. Podrumar Casian, Arad, 3565 - 4.9 - H
    16. Rus Nicolae, Oradea, 3814 - 4.6 - H
    17. Bej Sergiu, Arad, 3356 - 4.4 - H
    18. Sipos Ina, Arad, 3358 - 4.4 - HF
    19. Puica Madalin, Chisineu Cris, 4182 - 4.2 - H
    20. Herlo Ioan, Arad, 4016 - 4 - H
    21. Ciriperu Dan, Arad, 4211 - 4 - H
    22. Siclovan Gabriel, Arad, 5001 - 0
    23. Sentes Norbert, Timisoara, 5003 - 0
    24. Laszlo Cristina, Ineu, 5005 - 0



    Gr.inferioara nr. 1 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 SOCACI VALENTIN - Lugoj
    3-1
    3-0
    3-1
    2-3
    3-1
    4
    2
    2 GHETE ALEXANDRU - Timisoara
    1-3
    3-0
    3-1
    1-3
    1-3
    2
    3
    3 DINESCU DAN - Oradea
    0-3
    0-3
    3-2
    0-3
    3-1
    2
    4
    4 PODRUMAR CASIAN - Arad
    1-3
    1-3
    2-3
    2-3
    3-1
    1
    5 BEJ SERGIU - Arad
    3-2
    3-1
    3-0
    3-2
    3-0
    5
    1
    6 CIRIPERU DAN - Arad
    1-3
    3-1
    1-3
    1-3
    0-3
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 URCAN LUCIAN - Resita
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    2 HRADSZKY SEBASTIAN - Sannicolau Mare
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    5
    1
    3 KOVACS IOSIF - Arad
    0-3
    0-3
    3-1
    3-0
    3-2
    3
    3
    4 RUS NICOLAE - Oradea
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
    0-3
    1
    5 SIPOS INA - Arad
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6 SENTES NORBERT - Timisoara
    0-3
    1-3
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 GHERMAN VLAD - Timisoara
    3-0
    3-0
    3-0
    3-2
    3-2
    5
    1
    2 SEICA GHEORGHE - Oradea
    0-3
    2-3
    3-1
    3-2
    2-3
    2
    3
    3 TERNAUCIUC OCTAVIAN - Nadrag
    0-3
    3-2
    1-3
    1-3
    0-3
    1
    4 SUCIU ILIE CATALIN - Arad
    0-3
    1-3
    3-1
    1-3
    0-3
    1
    5 PUICA MADALIN - Chisineu Cris
    2-3
    2-3
    3-1
    3-1
    1-3
    2
    4
    6 SICLOVAN GABRIEL - Arad
    2-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    2
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 BADESCU LUCIAN - Oradea
    3-0
    3-0
    1-3
    3-0
    3
    2
    2 LEONARD IULIAN - Arad
    0-3
    3-0
    3-0
    2-3
    2
    4
    3 DRULEA RADU VLAD - Jimbolia
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    4 IFTIME COSTEL - Arad
    3-1
    0-3
    3-0
    3-2
    3
    1
    5 HERLO IOAN - Arad
    0-3
    3-2
    3-2
    2-3
    2
    3
    6 LASZLO CRISTINA - Ineu
    -



    Gr.superioara nr. 1 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 BEJ SERGIU - Arad
    3-2
    3-0
    0-3
    2
    2
    2 BADESCU LUCIAN - Oradea
    2-3
    3-0
    2-3
    1
    3 SEICA GHEORGHE - Oradea
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4 SENTES NORBERT - Timisoara
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    1
    -
    Gr.superioara nr. 2 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 HRADSZKY SEBASTIAN - Sannicolau Mare
    1-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    2 SOCACI VALENTIN - Lugoj
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 HERLO IOAN - Arad
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4 PUICA MADALIN - Chisineu Cris
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    -
    Gr.superioara nr. 3 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 GHERMAN VLAD - Timisoara
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    2 URCAN LUCIAN - Resita
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    1
    3 GHETE ALEXANDRU - Timisoara
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    4 LEONARD IULIAN - Arad
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    -
    Gr.superioara nr. 4 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 IFTIME COSTEL - Arad
    2-3
    3-2
    3-1
    2
    1
    2
    0
    1
    2 SICLOVAN GABRIEL - Arad
    3-2
    2-3
    3-2
    2
    1
    0
    1
    3 KOVACS IOSIF - Arad
    2-3
    3-2
    3-2
    2
    2
    1
    0
    1
    4 DINESCU DAN - Oradea
    1-3
    2-3
    2-3
    0
    -4
    -



    Eliminatorii Hobby

    1. Sentes Norbert
    ------------------------- Sentes Norbert 3-2
    8. Gherman Vlad
    ----------------------------------- Hradszky Sebastian 0-3
    5. Hradszky Sebastian
    ------------------------- Hradszky Sebastian 3-1
    4. Iftime Costel
    -------------------------------------------------- Socaci Valentin 1-3
    3. Urcan Lucian
    ------------------------- Urcan Lucian 3-0
    6. Bej Sergiu
    ----------------------------------- Socaci Valentin 1-3
    7. Kovacs Iosif
    ------------------------- Socaci Valentin 1-3
    2. Socaci Valentin



    Clasament Hobby

    1. Socaci Valentin - Lugoj
    2. Hradszky Sebastian - Sannicolau Mare
    3 -- 4
    Urcan Lucian - Resita
    Sentes Norbert - Timisoara
    5 -- 8
    Kovacs Iosif - Arad
    Iftime Costel - Arad
    Bej Sergiu - Arad
    Gherman Vlad - Timisoara
    9 -- 2v gr.sup.
    Siclovan Gabriel - Arad
    10 -- 12 1v gr.sup.
    Badescu Lucian - Oradea
    Leonard Iulian - Arad
    Puica Madalin - Chisineu Cris
    13 -- 16 0v gr.sup.
    Seica Gheorghe - Oradea
    Ghete Alexandru - Timisoara
    Dinescu Dan - Oradea
    Herlo Ioan - Arad
    17 -- 21 1v gr.inf.
    Ternauciuc Octavian - Nadrag
    Suciu Ilie Catalin - Arad
    Podrumar Casian - Arad
    Rus Nicolae - Oradea
    Ciriperu Dan - Arad
    22 -- 23 0v gr.inf.
    Drulea Radu Vlad - Jimbolia
    Sipos Ina - Arad




    Ultima editare de Pitzi; 10.iul.2023, 10:47.

    Comentariu


    • #3
      Din Arad:

      Elite:
      Spatariu Daniel
      Pop Claudiu
      Nagy Iosif
      Leric David
      Ardelean Raul
      Daroti Florin
      Kaposta Victor
      Lacatis Ghita
      Albulescu Adrian
      Mirza Sorin
      Roman Bogdan

      Open:
      Szivery Adrian
      Poenariu Darius
      Demian Daniel
      Neamt Doru
      Olah Remus
      Fekete Istvan

      Avansati:

      Seniuc Radu
      Dobinda Dinu
      Dobinda Alexandru​

      Comentariu


      • #4
        Din Arad:

        Open:
        Chiscan Bogdan
        Boata Edgar
        Soki Victor

        Din Birlad :

        Open: Chiriac Costel - nou​

        Comentariu


        • #5

          eggs smileys

          Comentariu


          • #6
            Deak Valentin, Sebis , elite
            Iana Remus, Timisoara, elite
            Blade DHS PG 2
            FH: DHS Hurricane 3
            BH: Stiga Airoc Astro M

            Comentariu


            • #7
              Costache Rosioru Cristian, Timisoara, Elite
              Cristanus cristian , Timisoara, elite
              Blade DHS PG 2
              FH: DHS Hurricane 3
              BH: Stiga Airoc Astro M

              Comentariu


              • #8
                Frunza Alexandru
                jurescu sorin
                Grubacichi Marius
                Hancic Mircea
                Elite-Timișoara

                Comentariu


                • #9
                  Mitrache Simion , timisoara , elite
                  Blade DHS PG 2
                  FH: DHS Hurricane 3
                  BH: Stiga Airoc Astro M

                  Comentariu


                  • #10
                    Cecan Vasile și Jichici Svetozar , Timișoara , open
                    Blade : OSP Virtuoso AC (Rst)
                    Fh : Xiom Omega VII Pro (2,0 mm) black
                    Bh : Andro Rasanter R 42 (2,0 mm) green

                    Comentariu


                    • #11
                      Matei Alin - Avansati - Arad

                      Comentariu


                      • #12
                        Este turneu A,B..,din anunț nu se înțelege

                        Comentariu


                        • #13
                          Mihalescu Dinu - Timișoara - Elite

                          Comentariu


                          • #14
                            Costache-Rosioru Cristian, Timișoara, elite.


                            Sent from my iPhone using Tapatalk

                            Comentariu


                            • #15
                              Mutrescu Eugen și Verdet Adrian la elite

                              Comentariu


                              • #16
                                Chivaran Alin -Open -Timișoara

                                Comentariu


                                • #17
                                  Marius Lascu la open.
                                  Mulțumesc!

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Buie Laurentiu - Arad -Open

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Negrea Olimpiu, Oțelu Roșu, Open

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Postat în original de Brulea Petre Vezi post
                                        Este turneu A,B..,din anunț nu se înțelege
                                        Turneu A - am adaugat acum,multumesc

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Dorin Ciucioiu-Timisoara -Elite

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Matei Dumitru din Deva la open

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Popescu Radu - Arad - Open

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Popet Doru..elite..Ankar Wasim..open .Putnik Tiberiu și Petersi Nuri..Varset..open

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Orban alexandru Lugoj elite
                                                  Orban marius Lugoj open
                                                  Cimponeriu Ianis lugoj open

                                                  Comentariu

                                                  Procesare...
                                                  X