Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

„Memorial H.D. - Herțeg Doru Mircea”, Sânpaul (Arad) - 12.08.2023 – 13.08.2023

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • AmaTur: Turneu A+ „Memorial H.D. - Herțeg Doru Mircea”, Sânpaul (Arad) - 12.08.2023 – 13.08.2023


    AmaTur: Turneu A+ „Memorial H.D. - Herțeg Doru Mircea”, 12.08.2023 – 13.08.2023(sambata E-A, duminica O-H)






    LOCALITATEA: Sânpaul, judet Arad
    DATA: Sâmbătă 12.08.2023 ELITE şi AVANSATI, Duminica 13.08.2023 OPEN şi HOBBY.
    ORA DE ÎNCEPERE:
    Sâmbătă, 12.08.2023, ora 09.30, pentru Elite și Avansați

    Duminica, 13.08.2023, ora 09:30, pentru Open și Hobby,
    Validare înscrieri/încălzire: 8.30-9.20

    ARENA: H.D. - Centrul Verba Docent Arad Excelsior
    INDICA
    ȚII DE ACCES:

    DJ 709 C (Arad – Variaşu Mic)

    LOGISTICĂ: 20 mese ITTF
    MINGI :
    3* 40+ ;
    SPA
    ȚIU DE JOC: 1200mp;
    SUPRAFA
    ȚA DE JOC: covor PVC sala sport;
    Taxa: Adul
    ți - 50 Lei, copii sub 14 ani - 40 lei, persoanele cu dizabilităţi nu plătesc taxa de participare, un leu de participant se va dona către AmaTur.

    MATERIALE DE PREMIERE:
    - Locurile 1 - 4 – cupă + medalie + diplomă;


    SE ASIGURĂ: apă – 2l, cafea, platou cu aperitive traditionale (slanina, branza telemea, “pită cu unsoare”, etc.), “întăritor“ , fructe (banane), masa de prânz (gulas la ceaun), suc
    Masa de prânz se va servi, în jurul orei 13.30, după încheierea grupelor inferioare.

    FACILITĂŢI: vestiare, sala de joc cu aer condiționat, duşuri cu apă caldă, sala de masa, parcare la locaţie.


    ÎNSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPAN
    ȚILOR:
    - pe forum, la telefon sau sms/whatsapp;
    - retragerile vor fi penalizate conform regulament Amatur la zi;
    - prioritatea la înscriere:
    prioritate conform clasamentul lunii august 2023, iar de la data de 05.08.2023 (ora 9,30) nu se mai ține cont de prioritatea din clasament, urcă pe lista principală cei de pe lista de așteptare și în continuare se trece la regula:„primul venit – primul servit”;

    Retragerea jucătorilor

    Termenul limită de retragere fara penalizare este: joi 10 august E-A, vineri 11 august O-H, la ora 21.00

    -retragerile dupa acest termen vor fi penalizate cu 2 puncte-R
    - absenții nemotivati vor fi penalizați cu 3 puncte- N;


    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);

    NUMAR PARTICIPANTI:
    ELITE: - Număr maxim de participan
    ți: 60 (din care 4 wild card), Sâmbătă 12 August ora 9.30,
    OPEN: - Număr maxim de participan
    ți: 84 (din care 4 wild card), Duminică 13 August ora 9.30
    AVANSATI:- Număr maxim de participan
    ți: 60 (din care 4 wild card), Sâmbătă 12 August ora 9.30
    HOBBY: - Număr maxim de participan
    ți: 36(din care 4 wild card), Duminică 13 August ora 9.30


    Numarul de jucatori/categorie se poate modifica in functie de dinamica inscrierilor, acestea vor fi anuntate in timp util.


    SISTEMUL DE JOC:

    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte (5) 6 jucători după regula
    șarpelui cu eventuale modificări funcție de localități (locul 1 nu se schimbă) – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 3/4 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Tablou eliminatoriu generat automat;


    Organizatori: MARŢIENII – VINERENII TENISMENII ARAD


    Tăşedan Adrian, telefon: 0735.874.744
    Herţeg Dorinel, telefon: 0746.301.868

    Organizator Tehnic
    Popescu Radu, telefon: 0728.881.484






  • #2
    Retrageri dupa termen: R
    1. Baciu Gabriel - Tarnaveni - Elite
    2. Catana Claudiu - Bucuresti - Elite
    3. Pletea Octavian - Sibiu - Avansati
    4. Trocan Nicolae - Mioveni - Open
    5. Degianschi Obrad - Resita - Open


    Absenti nemotivati: N
    1. Budeanu Dan - Sannicolau Mare - Avansati



    Inscrieri FINALE Elite (Sambata_12.08.2023, ora 9.30) - 10:43:05 - v5.3 / cls_2023-aug

    1. Neculai Alexandru, Tulcea, 2 - 58,23 - E
    2. Mocean Dan, Cluj Napoca, 1 - 57,42 - E
    3. Iana Remus, Timisoara, 44 - 57,11 - EL
    4. Mitrache Simion, Timisoara, 223 - 52,74 - E
    5. Mutrescu Eugen, Timisoara, 4 - 51,98 - EW
    6. Neagoe Costin, Bucuresti, 10 - 51,72 - E
    7. Roman Bogdan, Arad, 14 - 51,67 - E
    8. Verdet Adrian, Timisoara, 8 - 51,38 - ELW
    9. Petrus Florin, Zalau, 15 - 49,87 - E
    10. Sumanaru Catalin, Iasi, 27 - 49,58 - EL
    11. Toma Adrian, Sfantu Gheorghe, 21 - 48,16 - E
    12. Farkas Gabor, Targu Mures, 9 - 47,98 - EDW
    13. Pavel Calin, Hunedoara, 96 - 47,72 - EL
    14. Galos Alexandru, Bucuresti, 63 - 47,23 - EL
    15. Moldovan Alexandru, Tarnaveni, 11 - 46,93 - E
    16. Mican Nicolae, Dej, 35 - 45,65 - E
    17. Savu Cristian, Oradea, 20 - 44,52 - E
    18. Pantelimon Andi, Bucuresti, 22 - 44,12 - E
    19. Govoreanu Florin, Cisnadie, 19 - 43,46 - EW
    20. Teleki Zsolt, Cluj Napoca, 60 - 43,15 - E
    21. Manea Mihaita, Tulcea, 260 - 42,53 - EL
    22. Daneliuc Gabi, Selimbar, 25 - 42,5 - EW
    23. Costache Rosioru Cristian, Timisoara, 320 - 42,38 - E
    24. Parjol Rares, Cluj Napoca, 28 - 42,22 - E
    25. Curut Gabriel, Timisoara, 158 - 42,19 - E
    26. Ciortescu Cristi, Iasi, 29 - 42,03 - E
    27. Dumitru Gheorghe, Bucuresti, 84 - 41,64 - ED
    28. Maxim Valentin, Cluj Napoca, 66 - 41,1 - E
    29. Frunza Alexandru, Timisoara, 47 - 40,9 - E
    30. Tic Ioan, Oradea, 71 - 40,87 - E
    31. Jurescu Sorin, Timisoara, 41 - 40,82 - EW
    32. Craiu Catalin, Videle, 77 - 40,34 - E
    33. Georgescu Constantin, Orastie, 49 - 40,29 - E
    34. Miclos Andrei, Dej, 46 - 40,21 - E
    35. Leric David, Lipova, 132 - 40,16 - E
    36. Damian Alin, Campia Turzii, 104 - 40,12 - E
    37. Dezso Lorand, Dej, 100 - 39,87 - E
    38. Kaposta Victor, Arad, 56 - 39,78 - E
    39. Gheorghe Nicolae, Bucuresti, 64 - 39,6 - E
    40. Sandu Andrei, Sibiu, 181 - 39,6 - E
    41. Stoica Mihai, Hateg, 187 - 39,52 - E
    42. Dragomir Iuliu Florin, Turnu Magurele, 191 - 39,15 - E
    43. Daroti Florin, Lipova, 464 - 39,13 - E
    44. Rojnita Sebastian, Bacau, 87 - 38,32 - EW
    45. Vaida Sorin, Oradea, 51 - 38,04 - EW
    46. Dranca David, Aiud, 62 - 37,79 - EJ
    47. Istrate Cristian, Bucuresti, 52 - 37,77 - EW
    48. Grubacichi Marius, Timisoara, 75 - 37,63 - E
    49. Mitrea Silviu, Navodari, 88 - 37,57 - EW
    50. Ardelean Raul, Lipova, 417 - 37,56 - E
    51. Braniste George, Bacau, 67 - 37,47 - E
    52. Hancig Mircea, Timisoara, 50 - 37,43 - E
    53. Tanc Florin, Oradea, 82 - 37,3 - E
    54. Mitzea Alexandru, Sibiu, 233 - 36,59 - EW
    55. Orban Alexandru, Lugoj, 78 - 36,42 - E
    56. Negrean Ioan, Sibiu, 167 - 36,32 - E
    57. Gotca Adrian, Iasi, 61 - 36,02 - E
    58. Triff Raul, Deva, 128 - 35,59 - E
    59. Migea Cornel, Sibiu, 97 - 35 - EW
    60. Peta Octavian, Cluj Napoca, 106 - 34,32 - EW

    Gr.inferioara nr. 1 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 NECULAI ALEXANDRU - Tulcea
    3-0
    3-1
    3-2
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 TELEKI ZSOLT - Cluj Napoca
    0-3
    3-2
    3-2
    3-1
    3-0
    4
    2
    3 COSTACHE ROSIORU CRISTIAN - Timisoara
    1-3
    2-3
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    4 SANDU ANDREI - Sibiu
    2-3
    2-3
    3-0
    1-3
    3-0
    2
    4
    5 STOICA MIHAI - Hateg
    0-3
    1-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    3
    6 TRIFF RAUL - Deva
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 MOCEAN DAN - Cluj Napoca
    2-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    2 GOVOREANU FLORIN - Cisnadie
    3-2
    3-0
    3-0
    1-3
    3-0
    4
    1
    3 CURUT GABRIEL - Timisoara
    2-3
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    3
    4 GHEORGHE NICOLAE - Bucuresti
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    5 DRAGOMIR IULIU FLORIN - Turnu Magurele
    0-3
    3-1
    0-3
    3-0
    1-3
    2
    4
    6 MIGEA CORNEL - Sibiu
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 IANA REMUS - Timisoara
    3-2
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 PANTELIMON ANDI - Bucuresti
    2-3
    3-1
    3-1
    1-3
    3-0
    3
    2
    3 MANEA MIHAITA - Tulcea
    1-3
    1-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    3
    4 KAPOSTA VICTOR - Arad
    1-3
    1-3
    0-3
    3-1
    3-2
    2
    4
    5 DAROTI FLORIN - Lipova
    0-3
    3-1
    2-3
    1-3
    3-0
    2
    6 PETA OCTAVIAN - Cluj Napoca
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 MITRACHE SIMION - Timisoara
    3-2
    3-0
    3-1
    3-1
    3-0
    5
    1
    2 SAVU CRISTIAN - Oradea
    2-3
    3-2
    3-2
    3-0
    3-2
    4
    2
    3 PARJOL RARES - Cluj Napoca
    0-3
    2-3
    3-0
    3-1
    0-3
    2
    -2
    -1
    1
    4 DEZSO LORAND - Dej
    1-3
    2-3
    0-3
    2-3
    2-3
    0
    5 ROJNITA SEBASTIAN - Bacau
    1-3
    0-3
    1-3
    3-2
    3-1
    2
    4
    -4
    0
    1
    6 GOTCA ADRIAN - Iasi
    0-3
    2-3
    3-0
    3-2
    1-3
    2
    3
    -2
    1
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 5 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 MUTRESCU EUGEN - Timisoara
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    5
    1
    2 MICAN NICOLAE - Dej
    0-3
    2-3
    3-0
    3-2
    3-1
    3
    3
    2
    0
    1
    3 DANELIUC GABI - Selimbar
    0-3
    3-2
    3-1
    1-3
    3-2
    3
    4
    -1
    -1
    1
    4 DAMIAN ALIN - Campia Turzii
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    3-1
    1
    5 ISTRATE CRISTIAN - Bucuresti
    1-3
    2-3
    3-1
    3-1
    3-2
    3
    2
    2
    1
    1
    6 NEGREAN IOAN - Sibiu
    0-3
    1-3
    2-3
    1-3
    2-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 6 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 NEAGOE COSTIN - Bucuresti
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 MOLDOVAN ALEXANDRU - Tarnaveni
    1-3
    2-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    2
    3 CIORTESCU CRISTI - Iasi
    0-3
    3-2
    0-3
    1-3
    3-2
    2
    -6
    -5
    0
    4 LERIC DAVID - Lipova
    1-3
    0-3
    3-0
    0-3
    3-0
    2
    4
    -2
    0
    1
    5 GRUBACICHI MARIUS - Timisoara
    0-3
    2-3
    3-1
    3-0
    0-3
    2
    3
    -2
    5
    2
    6 ORBAN ALEXANDRU - Lugoj
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
    3-0
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 7 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 ROMAN BOGDAN - Arad
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    2 GALOS ALEXANDRU - Bucuresti
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    5
    1
    3 FRUNZA ALEXANDRU - Timisoara
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
    3-2
    2
    4
    4 MICLOS ANDREI - Dej
    0-3
    1-3
    3-1
    3-1
    3-1
    3
    3
    5 VAIDA SORIN - Oradea
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    6 MITZEA ALEXANDRU - Sibiu
    0-3
    0-3
    2-3
    1-3
    0-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 8 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 VERDET ADRIAN - Timisoara
    0-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    2 PAVEL CALIN - Hunedoara
    3-0
    3-2
    3-0
    2-3
    3-0
    4
    1
    3 MAXIM VALENTIN - Cluj Napoca
    1-3
    2-3
    3-1
    3-0
    3-2
    3
    3
    4 GEORGESCU CONSTANTIN - Orastie
    0-3
    0-3
    1-3
    3-2
    3-0
    2
    4
    5 DRANCA DAVID - Aiud
    0-3
    3-2
    0-3
    2-3
    3-0
    2
    6 TANC FLORIN - Oradea
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 9 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 PETRUS FLORIN - Zalau
    0-3
    3-1
    3-0
    3-2
    3-0
    4
    2
    2 FARKAS GABOR - Targu Mures
    3-0
    3-1
    3-0
    3-1
    3-1
    5
    1
    3 DUMITRU GHEORGHE - Bucuresti
    1-3
    1-3
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    3
    0
    1
    1
    4 CRAIU CATALIN - Videle
    0-3
    0-3
    3-2
    2-3
    3-1
    2
    4
    -4
    0
    1
    5 MITREA SILVIU - Navodari
    2-3
    1-3
    1-3
    3-2
    3-2
    2
    -3
    -1
    1
    6 HANCIG MIRCEA - Timisoara
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 10 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 SUMANARU CATALIN - Iasi
    1-3
    3-2
    3-1
    3-1
    3-1
    4
    2
    2 TOMA ADRIAN - Sfantu Gheorghe
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    3 TIC IOAN - Oradea
    2-3
    1-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    4 JURESCU SORIN - Timisoara
    1-3
    0-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    3
    5 ARDELEAN RAUL - Lipova
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    6 BRANISTE GEORGE - Bacau
    1-3
    0-3
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    -

    Gr.superioara nr. 1 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 NECULAI ALEXANDRU - Tulcea
    3-2
    3-1
    2-3
    2
    1
    2 SAVU CRISTIAN - Oradea
    2-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    3 MANEA MIHAITA - Tulcea
    1-3
    2-3
    3-2
    1
    4 DRAGOMIR IULIU FLORIN - Turnu Magurele
    3-2
    0-3
    2-3
    1
    -
    Gr.superioara nr. 2 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 GOVOREANU FLORIN - Cisnadie
    3-2
    3-2
    0-3
    2
    2
    2 ISTRATE CRISTIAN - Bucuresti
    2-3
    3-1
    0-3
    1
    3 GOTCA ADRIAN - Iasi
    2-3
    1-3
    3-1
    1
    4 KAPOSTA VICTOR - Arad
    3-0
    3-0
    1-3
    2
    1
    -
    Gr.superioara nr. 3 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 IANA REMUS - Timisoara
    3-0
    3-0
    3-2
    3
    1
    2 MOLDOVAN ALEXANDRU - Tarnaveni
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    3 MICAN NICOLAE - Dej
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    4 ROJNITA SEBASTIAN - Bacau
    2-3
    3-1
    1-3
    1
    -
    Gr.superioara nr. 4 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 MITRACHE SIMION - Timisoara
    1-3
    3-0
    1-3
    1
    2 ROMAN BOGDAN - Arad
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 GRUBACICHI MARIUS - Timisoara
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4 DANELIUC GABI - Selimbar
    3-1
    0-3
    3-0
    2
    2
    -
    Gr.superioara nr. 5 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 MUTRESCU EUGEN - Timisoara
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 VERDET ADRIAN - Timisoara
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 MICLOS ANDREI - Dej
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    4 LERIC DAVID - Lipova
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    -
    Gr.superioara nr. 6 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 NEAGOE COSTIN - Bucuresti
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    1
    2 PETRUS FLORIN - Zalau
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    3 MAXIM VALENTIN - Cluj Napoca
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    4 FRUNZA ALEXANDRU - Timisoara
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 7 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 GALOS ALEXANDRU - Bucuresti
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    1
    2 SUMANARU CATALIN - Iasi
    1-3
    3-1
    3-1
    2
    2
    3 DUMITRU GHEORGHE - Bucuresti
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    4 GEORGESCU CONSTANTIN - Orastie
    1-3
    1-3
    1-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 8 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 PAVEL CALIN - Hunedoara
    2-3
    3-1
    3-2
    2
    2
    2 TELEKI ZSOLT - Cluj Napoca
    3-2
    3-0
    3-2
    3
    1
    3 JURESCU SORIN - Timisoara
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    4 CRAIU CATALIN - Videle
    2-3
    2-3
    3-1
    1
    -
    Gr.superioara nr. 9 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 FARKAS GABOR - Targu Mures
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    2 MOCEAN DAN - Cluj Napoca
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 STOICA MIHAI - Hateg
    3-0
    0-3
    2-3
    1
    4 TIC IOAN - Oradea
    3-1
    0-3
    3-2
    2
    2
    -
    Gr.superioara nr. 10 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 TOMA ADRIAN - Sfantu Gheorghe
    3-1
    3-1
    3-1
    3
    1
    2 PANTELIMON ANDI - Bucuresti
    1-3
    0-3
    3-1
    1
    3 CURUT GABRIEL - Timisoara
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    4 SANDU ANDREI - Sibiu
    1-3
    1-3
    0-3
    0
    -

    Eliminatorii Elite

    1. Neculai Alexandru
    ------------------------- Neculai Alexandru 3-0
    32. Bye
    ----------------------------------- Neculai Alexandru 3-1
    17. Mican Nicolae
    ------------------------- Mican Nicolae 3-1
    16. Petrus Florin
    -------------------------------------------------- Neculai Alexandru 3-0
    9. Mocean Dan
    ------------------------- Mocean Dan 3-0
    24. Bye
    ----------------------------------- Mocean Dan 3-0
    25. Bye
    ------------------------- Teleki Zsolt 0-3
    8. Teleki Zsolt
    ----------------------------------------------------------------- Neculai Alexandru 3-0
    5. Mutrescu Eugen
    ------------------------- Mutrescu Eugen 3-0
    28. Bye
    ----------------------------------- Curut Gabriel 1-3
    21. Bye
    ------------------------- Curut Gabriel 0-3
    12. Curut Gabriel
    -------------------------------------------------- Curut Gabriel 3-0
    13. Sumanaru Catalin
    ------------------------- Sumanaru Catalin 3-0
    20. Govoreanu Florin
    ----------------------------------- Roman Bogdan 1-3
    29. Bye
    ------------------------- Roman Bogdan 0-3
    4. Roman Bogdan

    -------------------------------------------------------------------------------- Neculai Alexandru 3-0

    3. Iana Remus
    ------------------------- Iana Remus 3-0
    30. Bye
    ----------------------------------- Iana Remus 3-0
    19. Savu Cristian
    ------------------------- Savu Cristian 3-2
    14. Pavel Calin
    -------------------------------------------------- Iana Remus 3-1
    11. Tic Ioan
    ------------------------- Tic Ioan 3-0
    22. Bye
    ----------------------------------- Neagoe Costin 0-3
    27. Bye
    ------------------------- Neagoe Costin 0-3
    6. Neagoe Costin
    ----------------------------------------------------------------- Iana Remus 3-2
    7. Galos Alexandru
    ------------------------- Galos Alexandru 3-0
    26. Bye
    ----------------------------------- Galos Alexandru 3-0
    23. Bye
    ------------------------- Toma Adrian 0-3
    10. Toma Adrian
    -------------------------------------------------- Galos Alexandru 3-1
    15. Verdet Adrian
    ------------------------- Verdet Adrian 3-0
    18. Daneliuc Gabi
    ----------------------------------- Verdet Adrian 3-0
    31. Bye
    ------------------------- Kaposta Victor 0-3
    2. Kaposta Victor

    Clasament Elite

    1. Neculai Alexandru - Tulcea
    2. Iana Remus - Timisoara
    3 -- 4
    Curut Gabriel - Timisoara
    Galos Alexandru - Bucuresti
    5 -- 8
    Mocean Dan - Cluj Napoca
    Neagoe Costin - Bucuresti
    Roman Bogdan - Arad
    Verdet Adrian - Timisoara
    9 -- 16
    Mican Nicolae - Dej
    Savu Cristian - Oradea
    Mutrescu Eugen - Timisoara
    Toma Adrian - Sfantu Gheorghe
    Teleki Zsolt - Cluj Napoca
    Tic Ioan - Oradea
    Sumanaru Catalin - Iasi
    Kaposta Victor - Arad
    17 -- 20
    Daneliuc Gabi - Selimbar
    Petrus Florin - Zalau
    Pavel Calin - Hunedoara
    Govoreanu Florin - Cisnadie
    21 -- 32 1v gr.sup.
    Mitrache Simion - Timisoara
    Pantelimon Andi - Bucuresti
    Manea Mihaita - Tulcea
    Dumitru Gheorghe - Bucuresti
    Maxim Valentin - Cluj Napoca
    Craiu Catalin - Videle
    Leric David - Lipova
    Stoica Mihai - Hateg
    Dragomir Iuliu Florin - Turnu Magurele
    Rojnita Sebastian - Bacau
    Istrate Cristian - Bucuresti
    Gotca Adrian - Iasi
    33 -- 40 0v gr.sup.
    Farkas Gabor - Targu Mures
    Moldovan Alexandru - Tarnaveni
    Frunza Alexandru - Timisoara
    Jurescu Sorin - Timisoara
    Georgescu Constantin - Orastie
    Miclos Andrei - Dej
    Sandu Andrei - Sibiu
    Grubacichi Marius - Timisoara
    41 -- 45 2v gr.inf.
    Parjol Rares - Cluj Napoca
    Ciortescu Cristi - Iasi
    Daroti Florin - Lipova
    Dranca David - Aiud
    Mitrea Silviu - Navodari
    46 -- 52 1v gr.inf.
    Costache Rosioru Cristian - Timisoara
    Damian Alin - Campia Turzii
    Gheorghe Nicolae - Bucuresti
    Vaida Sorin - Oradea
    Ardelean Raul - Lipova
    Orban Alexandru - Lugoj
    Migea Cornel - Sibiu
    53 -- 60 0v gr.inf.
    Dezso Lorand - Dej
    Braniste George - Bacau
    Hancig Mircea - Timisoara
    Tanc Florin - Oradea
    Mitzea Alexandru - Sibiu
    Negrean Ioan - Sibiu
    Triff Raul - Deva
    Peta Octavian - Cluj Napoca



    Inscrieri FINALE Open (Duminica_13.08.2023, ora 9.30) - 10:13:21 - v5.3 / cls_2023-aug

    1. Ursulescu Ioan, Bacau, 130 - 32,62 - OW
    2. Sursilov Constantin, Bucuresti, 92 - 32,52 - O
    3. Ankar Wasim, Timisoara, 399 - 32,2 - O
    4. Negrea Olimpiu, Otelu Rosu, 149 - 32,02 - O
    5. Popescu Eugen, Bucuresti, 101 - 31,91 - O
    6. Badaluta Marian, Bistrita, 234 - 31,9 - OW
    7. Ciobanu Daniel, Blaj, 91 - 31,78 - OW
    8. Jichici Svetozar, Timisoara, 142 - 31,72 - OW
    9. Neamt Doru, Arad, 94 - 31,56 - OW
    10. Muresan Florin, Deva, 188 - 31,17 - O
    11. Ceuca Gavrila, Satu Mare, 229 - 31,05 - O
    12. Enache Ciprian, Ploiesti, 137 - 30,74 - O
    13. Boariu Timofte Danut, Borsec, 206 - 30,67 - OW
    14. Husa Gelu, Zalau, 217 - 30,6 - OD
    15. Burghelea Florin, Piatra Neamt, 108 - 30,41 - OW
    16. Fekete Istvan, Arad, 118 - 30,41 - OW
    17. Mitar Marius Tiberiu, Sannicolau Mare, 124 - 30,18 - O
    18. Csaky Tiberiu, Resita, 426 - 30,03 - OW
    19. Bozosan Petre, Sibiu, 134 - 30,01 - OW
    20. Dani Leo, Arad, 778 - 29,98 - OD
    21. Kramarsic Milos, Belgrad, 927 - 29,98 - O
    22. Sterczer Sandor, Sanzieni, 225 - 29,95 - O
    23. Vuca Adrian, Berzovia, 730 - 29,82 - O
    24. Puiu Andrei, Botosani, 977 - 29,73 - O
    25. Tofeni Ovidiu, Cluj Napoca, 204 - 29,58 - O
    26. Demian Daniel, Arad, 503 - 29,52 - O
    27. Alexandru Marius, Bucuresti, 125 - 29,51 - O
    28. Tamsa Titus, Resita, 786 - 29,4 - O
    29. Lascu Marius, Timisoara, 899 - 29,2 - O
    30. Mates Flavius, Arad, 1007 - 29,17 - O
    31. Dirlea Ioan, Aiud, 248 - 29,1 - OD
    32. Orban Marius, Lugoj, 133 - 29,08 - O
    33. Popescu Radu, Arad, 150 - 29,04 - O
    34. Stanciu Dumitru, Simeria, 237 - 29,02 - O
    35. Szalay Liviu, Oradea, 269 - 28,78 - OW
    36. Coiov Nicolae, Arad, 992 - 28,77 - O
    37. Palencsar Nicolae, Satu Mare, 244 - 28,7 - OW
    38. Bilt Catalin, Suceava, 348 - 28,46 - O
    39. Cavasdan Doru, Oradea, 877 - 28,23 - O
    40. Turburan Ion, Resita, 805 - 28,08 - OW
    41. Cecan Vasile, Timisoara, 386 - 27,58 - O
    42. Dumitru George, Targoviste, 179 - 27,47 - O
    43. Bogdan Raul, Deva, 297 - 27,35 - OJ
    44. Burcea Daniel, Bucuresti, 195 - 27,02 - O
    45. Moca Vasile, Bucuresti, 760 - 26,78 - O
    46. Bozga Dan, Arad, 1226 - 26,5 - O
    47. Olah Remus, Arad, 850 - 26,2 - OW
    48. Pal Albert, Satu Mare, 944 - 25,73 - O
    49. Kiss Attila, Crasna, 236 - 25,54 - O
    50. Cheregi Nelu, Oradea, 866 - 25,43 - O
    51. Enache Puiu Adrian, Ploiesti, 321 - 25,32 - O
    52. Baciu Stefan, Mioveni, 279 - 25,23 - OW
    53. Vera Esteban, Sibiu, 500 - 24,87 - O
    54. Bodea Flaviu, Simleu Silvaniei, 1299 - 24,8 - O
    55. Damian Mircea, Bistrita, 311 - 24,56 - O
    56. Herteg Dorinel, Arad, 333 - 24,39 - O
    57. Poenariu Darius, Arad, 629 - 24,18 - O
    58. Lucic Corneliu, Suceava, 259 - 23,84 - OWD
    59. Palaghianu Matei, Salcea, 413 - 23,82 - O
    60. Iliuta Adrian, Sannicolau Mare, 692 - 23,67 - O
    61. Piper Petru, Luna CJ, 319 - 23,59 - OWD
    62. Roatis Gheorghe, Oradea, 1155 - 23,57 - O
    63. Caraus Sorin, Deva, 776 - 23,53 - O
    64. Craiovan Victor, Resita, 1109 - 23,53 - O
    65. Cristofor Razvan, Moinesti, 329 - 23,39 - OW
    66. Nagy Eduard, Deva, 358 - 23,11 - O
    67. Matei Dumitru, Deva, 398 - 22,74 - OW
    68. Effler Stefan, Arad, 1108 - 22,67 - O
    69. Radu Constantin, Sibiu, 499 - 22,62 - OW
    70. Dospinescu George, Sibiu, 435 - 22,49 - OW
    71. Balan Viorel, Bistrita, 370 - 22,38 - O
    72. Vlad Florin, Arad, 1470 - 21,63 - OW
    73. Jinga Vlad, Bucuresti, 1058 - 21,2 - O
    74. Aron Valentin, Fenes, 522 - 21,05 - O
    75. Vieriu Tudorel, Suceava, 507 - 20,96 - O
    76. Cobzaru Radu, Deva, 481 - 20,75 - O
    77. Chivaran Alin, Timisoara, 419 - 20,29 - O
    78. Oprea Bogdan, Videle, 922 - 20,25 - O
    79. Mihalcea Stefan Tiberiu, Bucuresti, 400 - 20 - O
    80. Negru Marius, Deva, 822 - 18,7 - A
    81. Vrinceanu Vladut, Caransebes, 642 - 17,64 - A
    82. Klepp Lucas, Lipova, 5002 - 12,2
    83. Palaghianu David, Salcea, 1117 - 10,08 - A
    84. Nikita Chicou, Franta, 5001 - 0
    ​​
    Gr.inferioara nr. 1 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 URSULESCU IOAN - Bacau
    3-0
    3-1
    3-0
    3-2
    2-3
    4
    2
    2 TAMSA TITUS - Resita
    0-3
    3-1
    0-3
    3-1
    0-3
    2
    4
    3 LASCU MARIUS - Timisoara
    1-3
    1-3
    2-3
    3-1
    1-3
    1
    4 HERTEG DORINEL - Arad
    0-3
    3-0
    3-2
    3-1
    1-3
    3
    3
    5 DOSPINESCU GEORGE - Sibiu
    2-3
    1-3
    1-3
    1-3
    0-3
    0
    6 NIKITA CHICOU - Franta
    3-2
    3-0
    3-1
    3-1
    3-0
    5
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 SURSILOV CONSTANTIN - Bucuresti
    0-3
    2-3
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    -2
    -1
    1
    2 TOFENI OVIDIU - Cluj Napoca
    3-0
    3-2
    3-2
    3-0
    3-0
    5
    1
    3 MATES FLAVIUS - Arad
    3-2
    2-3
    3-1
    3-0
    3-1
    4
    2
    4 DAMIAN MIRCEA - Bistrita
    3-0
    2-3
    1-3
    1-3
    3-0
    2
    3
    1
    1
    1
    5 LUCIC CORNELIU - Suceava
    1-3
    0-3
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    4
    -3
    0
    1
    6 PALAGHIANU DAVID - Salcea
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 ANKAR WASIM - Timisoara
    1-3
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    3
    2 DEMIAN DANIEL - Arad
    3-1
    3-1
    3-1
    3-2
    3-1
    5
    1
    3 DIRLEA IOAN - Aiud
    3-2
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    2
    4 BODEA FLAVIU - Simleu Silvaniei
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    5 PALAGHIANU MATEI - Salcea
    0-3
    2-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    6 KLEPP LUCAS - Lipova
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 NEGREA OLIMPIU - Otelu Rosu
    2-3
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
    2 ALEXANDRU MARIUS - Bucuresti
    3-2
    3-1
    3-1
    3-0
    3-1
    5
    1
    3 ORBAN MARIUS - Lugoj
    3-2
    1-3
    2-3
    2-3
    3-0
    2
    3
    0
    2
    1
    4 VERA ESTEBAN - Sibiu
    0-3
    1-3
    3-2
    1-3
    0-3
    1
    5 ILIUTA ADRIAN - Sannicolau Mare
    0-3
    0-3
    3-2
    3-1
    2-3
    2
    4
    -4
    0
    1
    6 VRINCEANU VLADUT - Caransebes
    0-3
    1-3
    0-3
    3-0
    3-2
    2
    -4
    -2
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 5 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 POPESCU EUGEN - Bucuresti
    3-0
    2-3
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    2
    2 PUIU ANDREI - Botosani
    0-3
    0-3
    3-2
    1-3
    2-3
    1
    3 POPESCU RADU - Arad
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    4 BACIU STEFAN - Mioveni
    1-3
    2-3
    0-3
    3-1
    3-2
    2
    3
    5 PIPER PETRU - Luna CJ
    1-3
    3-1
    0-3
    1-3
    1-3
    1
    6 NEGRU MARIUS - Deva
    0-3
    3-2
    0-3
    2-3
    3-1
    2
    4
    -
    Gr.inferioara nr. 6 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 BADALUTA MARIAN - Bistrita
    3-0
    1-3
    3-0
    0-3
    3-0
    3
    2
    4
    1
    2
    2 VUCA ADRIAN - Berzovia
    0-3
    3-1
    3-0
    2-3
    3-0
    3
    3
    4
    1
    2
    3 STANCIU DUMITRU - Simeria
    3-1
    1-3
    3-0
    3-0
    2-3
    3
    1
    5
    2
    2
    4 ENACHE PUIU ADRIAN - Ploiesti
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    5 NAGY EDUARD - Deva
    3-0
    3-2
    0-3
    3-1
    2-3
    3
    4
    2
    0
    2
    6 VLAD FLORIN - Arad
    0-3
    0-3
    3-2
    3-1
    3-2
    3
    -2
    -4
    2
    -
    Gr.inferioara nr. 7 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 CIOBANU DANIEL - Blaj
    1-3
    3-0
    0-3
    3-0
    3-0
    3
    3
    2 DANI LEO - Arad
    3-1
    3-0
    0-3
    3-2
    3-0
    4
    2
    3 SZALAY LIVIU - Oradea
    0-3
    0-3
    3-2
    3-0
    3-1
    3
    4
    4 BURCEA DANIEL - Bucuresti
    3-0
    3-0
    2-3
    3-0
    3-0
    4
    1
    5 CARAUS SORIN - Deva
    0-3
    2-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    6 OPREA BOGDAN - Videle
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    3-2
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 8 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 JICHICI SVETOZAR - Timisoara
    3-1
    0-3
    2-3
    3-0
    3-0
    3
    2
    4
    1
    1
    2 KRAMARSIC MILOS - Belgrad
    1-3
    1-3
    3-2
    3-0
    3-2
    3
    4
    1
    -1
    1
    3 COIOV NICOLAE - Arad
    3-0
    3-1
    3-1
    3-1
    3-1
    5
    1
    4 PAL ALBERT - Satu Mare
    3-2
    2-3
    1-3
    3-0
    3-0
    3
    3
    4
    0
    1
    5 CRAIOVAN VICTOR - Resita
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    6 VIERIU TUDOREL - Suceava
    0-3
    2-3
    1-3
    0-3
    3-1
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 9 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 NEAMT DORU - Arad
    3-0
    3-1
    3-1
    3-0
    1-3
    4
    2
    2 STERCZER SANDOR - Sanzieni
    0-3
    3-0
    1-3
    3-0
    0-3
    2
    3 PALENCSAR NICOLAE - Satu Mare
    1-3
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    3
    4 KISS ATTILA - Crasna
    1-3
    3-1
    0-3
    3-1
    0-3
    2
    4
    5 CRISTOFOR RAZVAN - Moinesti
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    6 COBZARU RADU - Deva
    3-1
    3-0
    0-3
    3-0
    3-2
    4
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 10 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 MURESAN FLORIN - Deva
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    3-1
    5
    1
    2 BOZOSAN PETRE - Sibiu
    1-3
    2-3
    2-3
    3-0
    1-3
    1
    4
    -3
    2
    1
    3 BILT CATALIN - Suceava
    1-3
    3-2
    1-3
    1-3
    2-3
    1
    -6
    -1
    1
    4 OLAH REMUS - Arad
    0-3
    3-2
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    2
    5 ROATIS GHEORGHE - Oradea
    0-3
    0-3
    3-1
    1-3
    0-3
    1
    -9
    -1
    1
    6 CHIVARAN ALIN - Timisoara
    1-3
    3-1
    3-2
    0-3
    3-0
    3
    3
    -
    Gr.inferioara nr. 11 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 CEUCA GAVRILA - Satu Mare
    3-0
    0-3
    3-1
    2-3
    3-1
    3
    3
    2 CSAKY TIBERIU - Resita
    0-3
    1-3
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    3 CAVASDAN DORU - Oradea
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    2-3
    4
    1
    4 BOZGA DAN - Arad
    1-3
    3-1
    0-3
    2-3
    3-2
    2
    4
    5 MATEI DUMITRU - Deva
    3-2
    3-1
    0-3
    3-2
    2-3
    3
    2
    6 JINGA VLAD - Bucuresti
    1-3
    0-3
    3-2
    2-3
    3-2
    2
    -
    Gr.inferioara nr. 12 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 ENACHE CIPRIAN - Ploiesti
    2-3
    2-3
    3-1
    1-3
    0-3
    1
    2 MITAR MARIUS TIBERIU - Sannicolau Mare
    3-2
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    5
    1
    3 TURBURAN ION - Resita
    3-2
    1-3
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    2
    4 MOCA VASILE - Bucuresti
    1-3
    0-3
    2-3
    3-2
    3-1
    2
    3
    5 EFFLER STEFAN - Arad
    3-1
    1-3
    0-3
    2-3
    2-3
    1
    6 ARON VALENTIN - Fenes
    3-0
    0-3
    0-3
    1-3
    3-2
    2
    4
    -
    Gr.inferioara nr. 13 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 BOARIU TIMOFTE DANUT - Borsec
    3-1
    3-2
    3-1
    3-2
    3-1
    5
    1
    2 FEKETE ISTVAN - Arad
    1-3
    3-1
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    2
    3 CECAN VASILE - Timisoara
    2-3
    1-3
    2-3
    2-3
    0-3
    0
    4 CHEREGI NELU - Oradea
    1-3
    2-3
    3-2
    3-0
    2-3
    2
    3
    0
    2
    1
    5 RADU CONSTANTIN - Sibiu
    2-3
    0-3
    3-2
    0-3
    3-0
    2
    4
    -3
    0
    1
    6 MIHALCEA STEFAN TIBERIU - Bucuresti
    1-3
    0-3
    3-0
    3-2
    0-3
    2
    -4
    -2
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 14 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 HUSA GELU - Zalau
    3-0
    0-3
    2-3
    3-1
    3-0
    3
    2
    4
    2
    1
    2 BURGHELEA FLORIN - Piatra Neamt
    0-3
    2-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    4
    2
    -2
    1
    3 DUMITRU GEORGE - Targoviste
    3-0
    3-2
    3-1
    3-2
    3-1
    5
    1
    4 BOGDAN RAUL - Deva
    3-2
    2-3
    1-3
    3-2
    3-1
    3
    3
    1
    0
    1
    5 POENARIU DARIUS - Arad
    1-3
    1-3
    2-3
    2-3
    2-3
    0
    6 BALAN VIOREL - Bistrita
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    3-2
    1
    -

    Gr.superioara nr. 1 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 NIKITA CHICOU - Franta
    1-3
    1-3
    2-3
    0
    2 NEGREA OLIMPIU - Otelu Rosu
    3-1
    1-3
    3-0
    2
    2
    3 ANKAR WASIM - Timisoara
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    1
    4 LUCIC CORNELIU - Suceava
    3-2
    0-3
    0-3
    1
    -
    Gr.superioara nr. 2 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 TOFENI OVIDIU - Cluj Napoca
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 POPESCU EUGEN - Bucuresti
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 ORBAN MARIUS - Lugoj
    1-3
    0-3
    2-3
    0
    4 PALAGHIANU MATEI - Salcea
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    -
    Gr.superioara nr. 3 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 DEMIAN DANIEL - Arad
    3-1
    3-1
    3-1
    3
    1
    2 BADALUTA MARIAN - Bistrita
    1-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    3 BACIU STEFAN - Mioveni
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    4 ILIUTA ADRIAN - Sannicolau Mare
    1-3
    1-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 4 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 ALEXANDRU MARIUS - Bucuresti
    3-1
    0-3
    3-0
    2
    2
    2 DANI LEO - Arad
    1-3
    0-3
    3-1
    1
    3 VUCA ADRIAN - Berzovia
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    4 NEGRU MARIUS - Deva
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 5 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 POPESCU RADU - Arad
    2-3
    2-3
    3-2
    1
    2 JICHICI SVETOZAR - Timisoara
    3-2
    1-3
    3-0
    2
    2
    3 CIOBANU DANIEL - Blaj
    3-2
    3-1
    3-1
    3
    1
    4 NAGY EDUARD - Deva
    2-3
    0-3
    1-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 6 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 STANCIU DUMITRU - Simeria
    0-3
    3-0
    3-2
    2
    2
    2 NEAMT DORU - Arad
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 PAL ALBERT - Satu Mare
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4 SZALAY LIVIU - Oradea
    2-3
    0-3
    3-0
    1
    -
    Gr.superioara nr. 7 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 BURCEA DANIEL - Bucuresti
    3-2
    0-3
    2-3
    1
    -3
    -2
    1
    2 OLAH REMUS - Arad
    2-3
    3-1
    0-3
    1
    2
    -2
    1
    1
    3 PALENCSAR NICOLAE - Satu Mare
    3-0
    1-3
    1-3
    1
    -1
    1
    1
    4 KRAMARSIC MILOS - Belgrad
    3-2
    3-0
    3-1
    3
    1
    6
    -
    Gr.superioara nr. 8 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 COIOV NICOLAE - Arad
    3-0
    1-3
    3-1
    2
    1
    2 MATEI DUMITRU - Deva
    0-3
    3-0
    0-3
    1
    3 CHIVARAN ALIN - Timisoara
    3-1
    0-3
    1-3
    1
    4 KISS ATTILA - Crasna
    1-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    -
    Gr.superioara nr. 9 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 COBZARU RADU - Deva
    1-3
    3-1
    0-3
    1
    2 TURBURAN ION - Resita
    3-1
    2-3
    3-1
    2
    2
    3 CEUCA GAVRILA - Satu Mare
    1-3
    3-2
    3-0
    2
    1
    4 BOZOSAN PETRE - Sibiu
    3-0
    1-3
    0-3
    1
    -
    Gr.superioara nr. 10 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 MURESAN FLORIN - Deva
    0-3
    3-1
    0-3
    1
    2 FEKETE ISTVAN - Arad
    3-0
    3-0
    0-3
    2
    2
    3 MOCA VASILE - Bucuresti
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    4 BOZGA DAN - Arad
    3-0
    3-0
    0-3
    2
    1
    -
    Gr.superioara nr. 11 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 CAVASDAN DORU - Oradea
    3-0
    3-2
    3-2
    3
    1
    2 HUSA GELU - Zalau
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 CHEREGI NELU - Oradea
    2-3
    0-3
    0-3
    0
    4 ARON VALENTIN - Fenes
    2-3
    0-3
    3-0
    1
    -
    Gr.superioara nr. 12 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 MITAR MARIUS TIBERIU - Sannicolau Mare
    3-2
    3-1
    3-2
    3
    1
    2 URSULESCU IOAN - Bacau
    2-3
    1-3
    3-0
    1
    3 BOGDAN RAUL - Deva
    1-3
    3-1
    3-2
    2
    2
    4 RADU CONSTANTIN - Sibiu
    2-3
    0-3
    2-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 13 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 BOARIU TIMOFTE DANUT - Borsec
    3-0
    3-2
    1-3
    2
    2
    2 MATES FLAVIUS - Arad
    0-3
    3-0
    0-3
    1
    3 HERTEG DORINEL - Arad
    2-3
    0-3
    2-3
    0
    4 BURGHELEA FLORIN - Piatra Neamt
    3-1
    3-0
    3-2
    3
    1
    -
    Gr.superioara nr. 14 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 DUMITRU GEORGE - Targoviste
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    2 DIRLEA IOAN - Aiud
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    1
    3 DAMIAN MIRCEA - Bistrita
    1-3
    1-3
    3-1
    1
    4 TAMSA TITUS - Resita
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    -

    Eliminatorii Open

    1. Ankar Wasim
    ------------------------- Ankar Wasim 3-0
    32. Bye
    ----------------------------------- Husa Gelu 0-3
    17. Husa Gelu
    ------------------------- Husa Gelu 3-1
    16. Dumitru George
    -------------------------------------------------- Husa Gelu 3-1
    9. Ceuca Gavrila
    ------------------------- Ceuca Gavrila 3-0
    24. Stanciu Dumitru
    ----------------------------------- Badaluta Marian 0-3
    25. Badaluta Marian
    ------------------------- Badaluta Marian 3-1
    8. Coiov Nicolae
    ----------------------------------------------------------------- Vuca Adrian 0-3
    5. Ciobanu Daniel
    ------------------------- Ciobanu Daniel 3-1
    28. Popescu Eugen
    ----------------------------------- Ciobanu Daniel 3-0
    21. Olah Remus
    ------------------------- Mitar Marius Tiberiu 1-3
    12. Mitar Marius Tiberiu
    -------------------------------------------------- Vuca Adrian 2-3
    13. Burghelea Florin
    ------------------------- Burghelea Florin 3-0
    20. Fekete Istvan
    ----------------------------------- Vuca Adrian 2-3
    29. Bye
    ------------------------- Vuca Adrian 0-3
    4. Vuca Adrian

    -------------------------------------------------------------------------------- Vuca Adrian 3-0

    3. Demian Daniel
    ------------------------- Demian Daniel 3-0
    30. Bye
    ----------------------------------- Demian Daniel 3-1
    19. Turburan Ion
    ------------------------- Dirlea Ioan 0-3
    14. Dirlea Ioan
    -------------------------------------------------- Demian Daniel 3-2
    11. Cavasdan Doru
    ------------------------- Kiss Attila 0-3
    22. Kiss Attila
    ----------------------------------- Neamt Doru 0-3
    27. Negrea Olimpiu
    ------------------------- Neamt Doru 0-3
    6. Neamt Doru
    ----------------------------------------------------------------- Jichici Svetozar 2-3
    7. Kramarsic Milos
    ------------------------- Alexandru Marius 0-3
    26. Alexandru Marius
    ----------------------------------- Jichici Svetozar 1-3
    23. Jichici Svetozar
    ------------------------- Jichici Svetozar 3-0
    10. Bozga Dan
    -------------------------------------------------- Jichici Svetozar 3-1
    15. Boariu Timofte Danut
    ------------------------- Boariu Timofte Danut 3-2
    18. Bogdan Raul
    ----------------------------------- Tofeni Ovidiu 1-3
    31. Bye
    ------------------------- Tofeni Ovidiu 0-3
    2. Tofeni Ovidiu

    Clasament Open

    1. Vuca Adrian - Berzovia
    2. Jichici Svetozar - Timisoara
    3 -- 4
    Husa Gelu - Zalau
    Demian Daniel - Arad
    5 -- 8
    Ciobanu Daniel - Blaj
    Tofeni Ovidiu - Cluj Napoca
    Badaluta Marian - Bistrita
    Neamt Doru - Arad
    9 -- 16
    Burghelea Florin - Piatra Neamt
    Alexandru Marius - Bucuresti
    Ankar Wasim - Timisoara
    Dirlea Ioan - Aiud
    Mitar Marius Tiberiu - Sannicolau Mare
    Boariu Timofte Danut - Borsec
    Ceuca Gavrila - Satu Mare
    Kiss Attila - Crasna
    17 -- 28
    Bozga Dan - Arad
    Dumitru George - Targoviste
    Popescu Eugen - Bucuresti
    Coiov Nicolae - Arad
    Negrea Olimpiu - Otelu Rosu
    Fekete Istvan - Arad
    Kramarsic Milos - Belgrad
    Turburan Ion - Resita
    Olah Remus - Arad
    Bogdan Raul - Deva
    Stanciu Dumitru - Simeria
    Cavasdan Doru - Oradea
    29 -- 46 1v gr.sup.
    Ursulescu Ioan - Bacau
    Muresan Florin - Deva
    Bozosan Petre - Sibiu
    Dani Leo - Arad
    Mates Flavius - Arad
    Popescu Radu - Arad
    Szalay Liviu - Oradea
    Palencsar Nicolae - Satu Mare
    Burcea Daniel - Bucuresti
    Moca Vasile - Bucuresti
    Baciu Stefan - Mioveni
    Damian Mircea - Bistrita
    Lucic Corneliu - Suceava
    Palaghianu Matei - Salcea
    Matei Dumitru - Deva
    Aron Valentin - Fenes
    Cobzaru Radu - Deva
    Chivaran Alin - Timisoara
    47 -- 56 0v gr.sup.
    Tamsa Titus - Resita
    Orban Marius - Lugoj
    Pal Albert - Satu Mare
    Cheregi Nelu - Oradea
    Herteg Dorinel - Arad
    Iliuta Adrian - Sannicolau Mare
    Nagy Eduard - Deva
    Radu Constantin - Sibiu
    Negru Marius - Deva
    Nikita Chicou - Franta
    57 -- 3v gr.inf.
    Vlad Florin - Arad
    58 -- 62 2v gr.inf.
    Sursilov Constantin - Bucuresti
    Sterczer Sandor - Sanzieni
    Jinga Vlad - Bucuresti
    Mihalcea Stefan Tiberiu - Bucuresti
    Vrinceanu Vladut - Caransebes
    63 -- 75 1v gr.inf.
    Enache Ciprian - Ploiesti
    Csaky Tiberiu - Resita
    Puiu Andrei - Botosani
    Lascu Marius - Timisoara
    Bilt Catalin - Suceava
    Vera Esteban - Sibiu
    Bodea Flaviu - Simleu Silvaniei
    Piper Petru - Luna CJ
    Roatis Gheorghe - Oradea
    Effler Stefan - Arad
    Balan Viorel - Bistrita
    Vieriu Tudorel - Suceava
    Oprea Bogdan - Videle
    76 -- 84 0v gr.inf.
    Cecan Vasile - Timisoara
    Enache Puiu Adrian - Ploiesti
    Poenariu Darius - Arad
    Caraus Sorin - Deva
    Craiovan Victor - Resita
    Cristofor Razvan - Moinesti
    Dospinescu George - Sibiu
    Klepp Lucas - Lipova
    Palaghianu David - Salcea



    ​​
    Inscrieri FINALE Avansati (Sambata_12.08.2023, ora 9.30) - 10:45:28 - v5.3 / cls_2023-aug

    1. Handlery Viktor, Oradea, 1287 - 19,93 - A
    2. Pascalau Cristian, Huedin, 444 - 19,84 - A
    3. Faur Lucian, Jimbolia, 689 - 19,8 - AW
    4. Cserei Stefan, Apahida, 621 - 19,76 - A
    5. Dusan Marcel, Arad, 300 - 19,71 - AW
    6. Botas Constantin, Sannicolau Mare, 527 - 19,5 - A
    7. Jupanschi Adrian, Hunedoara, 1115 - 19,35 - A
    8. Dobinda Alexandru, Arad, 514 - 18,94 - AW
    9. Botosneanu Ionut, Videle, 580 - 18,81 - A
    10. Albescu Constantin Ionut, Bucuresti, 705 - 18,7 - A
    11. Popovici Sandu, Sibiu, 485 - 18,63 - A
    12. Ternauciuc Adrian, Nadrag, 450 - 18,59 - A
    13. Gipsy King, Hunedoara, 431 - 18,54 - AW
    14. Matei Alin, Arad, 540 - 18,52 - A
    15. Necsoiu Georgiana, Videle, 574 - 18,19 - AF
    16. Dinu Gheorghe, Bucuresti, 391 - 18,14 - AW
    17. Dobinda Dinu, Arad, 1396 - 18,03 - A
    18. Filipics Zoli, Timisoara, 1722 - 18 - A
    19. Moldoveanu Sorin Florian, Hunedoara, 1222 - 17,83 - A
    20. Galca Cristian, Iasi, 739 - 17,82 - A
    21. Buie Laurentiu, Arad, 724 - 17,47 - A
    22. Oprean Andrei, Brad, 469 - 17,18 - AW
    23. Sava Andrei, Cluj Napoca, 681 - 17,17 - A
    24. Toplician Mihai, Hunedoara, 646 - 16,77 - A
    25. Stoicescu Gheorghe, Iedera, 460 - 16,55 - A
    26. Radovan Radu, Sannicolau Mare, 1550 - 16,37 - A
    27. Mihai Markus, Deva, 981 - 16,3 - A
    28. Susman Dan, Alba Iulia, 625 - 16,13 - A
    29. Fusca Georgian, Targoviste, 475 - 16,01 - A
    30. Rakosi Istvan, Satu Mare, 520 - 15,98 - A
    31. Popovici Robert Gheorghe, Petrosani, 1724 - 15,37 - A
    32. Paul Alin Sabin, Sandra, 1347 - 15,3 - A
    33. Kondort Dan, Sibiu, 1455 - 15,03 - A
    34. Lebada Doru, Arad, 2006 - 15,03 - A
    35. Baltat Sebastian, Arad, 1847 - 14,53 - A
    36. Dragan Marius, Hunedoara, 782 - 14,52 - A
    37. Caranfilian Migo, Bucuresti, 637 - 14,43 - AW
    38. Vasi Daniel, Arad, 945 - 14,41 - A
    39. Socaci Silviu, Lugoj, 1537 - 14,37 - A
    40. Seniuc Radu, Arad, 1133 - 14,12 - A
    41. Cristescu Cristian, Bucuresti, 569 - 13,89 - AW
    42. Gog Vasile, Salciua, 848 - 13,32 - A
    43. Sonoc Cristian, Arad, 2137 - 13,1 - A
    44. Bradean Toma, Arad, 2145 - 12,93 - A
    45. Tonciu Costin, Bucuresti, 746 - 12,57 - A
    46. Drulea Petru, Jimbolia, 876 - 12,14 - A
    47. Curtut Cezar, Arad, 2274 - 11,95 - A
    48. Bayusz Zoltan, Arad, 2165 - 11,9 - A
    49. Baican Cristian, Cluj Napoca, 740 - 11,78 - A
    50. Goldis Marinel, Arad, 5003 - 11,7
    51. Balasa Mihai, Sibiu, 867 - 11,58 - A
    52. Sentes Norbert, Timisoara, 3177 - 11,1 - A
    53. Socaci Valentin, Lugoj, 1703 - 10,95 - A
    54. Andrea Simion, Cluj Napoca, 1274 - 10,88 - A
    55. Ternauciuc Mihai, Nadrag, 1365 - 10,84 - A
    56. Racean Claudiu, Sibiu, 1432 - 10,43 - A
    57. Dobre Elisei, Jimbolia, 2648 - 10,35 - A
    58. Creta Petru, Luna CJ, 1127 - 10,2 - AW
    59. Buda Nelu, Arad, 4179 - 10 - A
    60. Blidariu Alin, Bucovat TM, 5004 - 0

    Gr.inferioara nr. 1 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 HANDLERY VIKTOR - Oradea
    0-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    1
    2 GALCA CRISTIAN - Iasi
    3-0
    1-3
    0-3
    3-0
    3-0
    3
    3
    3 BUIE LAURENTIU - Arad
    1-3
    3-1
    3-1
    3-2
    3-1
    4
    2
    4 SENIUC RADU - Arad
    0-3
    3-0
    1-3
    2-3
    3-0
    2
    5 CRISTESCU CRISTIAN - Bucuresti
    1-3
    0-3
    2-3
    3-2
    3-0
    2
    4
    6 BLIDARIU ALIN - Bucovat TM
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 PASCALAU CRISTIAN - Huedin
    3-0
    3-1
    3-1
    3-1
    3-2
    5
    1
    2 MOLDOVEANU SORIN FLORIAN - Hunedoara
    0-3
    0-3
    0-3
    3-2
    3-2
    2
    4
    3 OPREAN ANDREI - Brad
    1-3
    3-0
    3-1
    3-2
    3-0
    4
    2
    4 SOCACI SILVIU - Lugoj
    1-3
    3-0
    1-3
    3-2
    3-0
    3
    3
    5 GOG VASILE - Salciua
    1-3
    2-3
    2-3
    2-3
    3-0
    1
    6 BUDA NELU - Arad
    2-3
    2-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 FAUR LUCIAN - Jimbolia
    0-3
    1-3
    3-0
    1-3
    3-2
    2
    2 FILIPICS ZOLI - Timisoara
    3-0
    1-3
    1-3
    1-3
    3-0
    2
    4
    3 SAVA ANDREI - Cluj Napoca
    3-1
    3-1
    3-1
    3-1
    3-0
    5
    1
    4 VASI DANIEL - Arad
    0-3
    3-1
    1-3
    3-1
    3-1
    3
    2
    5 SONOC CRISTIAN - Arad
    3-1
    3-1
    1-3
    1-3
    3-0
    3
    3
    6 CRETA PETRU - Luna CJ
    2-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 CSEREI STEFAN - Apahida
    2-3
    0-3
    1-3
    0-3
    3-1
    1
    2 DOBINDA DINU - Arad
    3-2
    0-3
    1-3
    3-2
    2-3
    2
    3
    3 TOPLICIAN MIHAI - Hunedoara
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    3-2
    5
    1
    4 CARANFILIAN MIGO - Bucuresti
    3-1
    3-1
    1-3
    3-1
    3-1
    4
    2
    5 BRADEAN TOMA - Arad
    3-0
    2-3
    0-3
    1-3
    3-0
    2
    4
    6 DOBRE ELISEI - Jimbolia
    1-3
    3-2
    2-3
    1-3
    0-3
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 5 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 DUSAN MARCEL - Arad
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 DINU GHEORGHE - Bucuresti
    0-3
    3-0
    3-1
    3-2
    3-0
    4
    2
    3 STOICESCU GHEORGHE - Iedera
    0-3
    0-3
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    3
    4 DRAGAN MARIUS - Hunedoara
    0-3
    1-3
    3-1
    1-3
    0-3
    1
    5 CURTUT CEZAR - Arad
    0-3
    2-3
    1-3
    3-1
    3-2
    2
    4
    6 RACEAN CLAUDIU - Sibiu
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    2-3
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 6 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 BOTAS CONSTANTIN - Sannicolau Mare
    3-1
    2-3
    3-2
    3-2
    3-0
    4
    2
    2 NECSOIU GEORGIANA - Videle
    1-3
    1-3
    3-1
    3-1
    3-2
    3
    3
    3 MIHAI MARKUS - Deva
    3-2
    3-1
    3-2
    3-0
    3-0
    5
    1
    4 BALTAT SEBASTIAN - Arad
    2-3
    1-3
    2-3
    2-3
    3-1
    1
    4
    -3
    1
    1
    5 DRULEA PETRU - Jimbolia
    2-3
    1-3
    0-3
    3-2
    1-3
    1
    -7
    -1
    1
    6 TERNAUCIUC MIHAI - Nadrag
    0-3
    2-3
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    -7
    0
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 7 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 JUPANSCHI ADRIAN - Hunedoara
    2-3
    0-3
    3-2
    3-0
    3-2
    3
    3
    2 MATEI ALIN - Arad
    3-2
    1-3
    3-0
    3-2
    3-0
    4
    2
    3 RADOVAN RADU - Sannicolau Mare
    3-0
    3-1
    3-1
    3-1
    3-2
    5
    1
    4 PAUL ALIN SABIN - Sandra
    2-3
    0-3
    1-3
    2-3
    0-3
    0
    5 TONCIU COSTIN - Bucuresti
    0-3
    2-3
    1-3
    3-2
    1-3
    1
    6 ANDREA SIMION - Cluj Napoca
    2-3
    0-3
    2-3
    3-0
    3-1
    2
    4
    -
    Gr.inferioara nr. 8 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 DOBINDA ALEXANDRU - Arad
    0-3
    1-3
    3-2
    3-2
    3-0
    3
    3
    2 GIPSY KING - Hunedoara
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    3 SUSMAN DAN - Alba Iulia
    3-1
    0-3
    0-3
    3-2
    3-0
    3
    2
    4 KONDORT DAN - Sibiu
    2-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2-3
    2
    5 BAYUSZ ZOLTAN - Arad
    2-3
    0-3
    2-3
    0-3
    1-3
    0
    6 SOCACI VALENTIN - Lugoj
    0-3
    0-3
    0-3
    3-2
    3-1
    2
    4
    -
    Gr.inferioara nr. 9 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 BOTOSNEANU IONUT - Videle
    0-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    2 TERNAUCIUC ADRIAN - Nadrag
    3-0
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    3 FUSCA GEORGIAN - Targoviste
    2-3
    3-2
    1-3
    3-0
    3-1
    3
    3
    4 LEBADA DORU - Arad
    0-3
    0-3
    3-1
    2-3
    2-3
    1
    5 BAICAN CRISTIAN - Cluj Napoca
    0-3
    0-3
    0-3
    3-2
    3-1
    2
    4
    6 BALASA MIHAI - Sibiu
    0-3
    0-3
    1-3
    3-2
    1-3
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 10 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 ALBESCU CONSTANTIN IONUT - Bucuresti
    2-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    1
    10
    2
    1
    2 POPOVICI SANDU - Sibiu
    3-2
    1-3
    3-1
    3-0
    3-1
    4
    3
    6
    -1
    1
    3 RAKOSI ISTVAN - Satu Mare
    0-3
    3-1
    3-1
    3-1
    3-1
    4
    2
    5
    -1
    1
    4 POPOVICI ROBERT GHEORGHE - Petrosani
    1-3
    1-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    5 GOLDIS MARINEL - Arad
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    2-3
    0
    6 SENTES NORBERT - Timisoara
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
    3-2
    1
    -

    Gr.superioara nr. 1 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 HANDLERY VIKTOR - Oradea
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 CARANFILIAN MIGO - Bucuresti
    2-3
    2-3
    3-0
    1
    3 SONOC CRISTIAN - Arad
    1-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    4 MOLDOVEANU SORIN FLORIAN - Hunedoara
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 2 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 PASCALAU CRISTIAN - Huedin
    1-3
    3-2
    3-2
    2
    0
    -1
    1
    2 DINU GHEORGHE - Bucuresti
    3-1
    3-2
    2-3
    2
    1
    2
    1
    1
    3 DOBINDA DINU - Arad
    2-3
    2-3
    0-3
    0
    -5
    4 FILIPICS ZOLI - Timisoara
    2-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    3
    0
    1
    -
    Gr.superioara nr. 3 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 SAVA ANDREI - Cluj Napoca
    2-3
    2-3
    3-1
    1
    2 BOTAS CONSTANTIN - Sannicolau Mare
    3-2
    0-3
    1-3
    1
    3 STOICESCU GHEORGHE - Iedera
    3-2
    3-0
    1-3
    2
    2
    4 BRADEAN TOMA - Arad
    1-3
    3-1
    3-1
    2
    1
    -
    Gr.superioara nr. 4 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 TOPLICIAN MIHAI - Hunedoara
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 MATEI ALIN - Arad
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    3 NECSOIU GEORGIANA - Videle
    1-3
    1-3
    0-3
    0
    4 CURTUT CEZAR - Arad
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    -
    Gr.superioara nr. 5 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 DUSAN MARCEL - Arad
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    1
    2 SUSMAN DAN - Alba Iulia
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 JUPANSCHI ADRIAN - Hunedoara
    2-3
    0-3
    3-1
    1
    4 BALTAT SEBASTIAN - Arad
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 6 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 MIHAI MARKUS - Deva
    1-3
    2-3
    3-0
    1
    2 BOTOSNEANU IONUT - Videle
    3-1
    3-2
    3-0
    3
    1
    3 DOBINDA ALEXANDRU - Arad
    3-2
    2-3
    3-0
    2
    2
    4 ANDREA SIMION - Cluj Napoca
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 7 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 RADOVAN RADU - Sannicolau Mare
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    1
    8
    2 RAKOSI ISTVAN - Satu Mare
    0-3
    3-1
    1-3
    1
    -3
    0
    1
    3 FUSCA GEORGIAN - Targoviste
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    2
    -1
    1
    1
    4 SOCACI VALENTIN - Lugoj
    0-3
    3-1
    0-3
    1
    -4
    -1
    1
    -
    Gr.superioara nr. 8 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 GIPSY KING - Hunedoara
    3-1
    1-3
    3-0
    2
    2
    2 BUIE LAURENTIU - Arad
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    3 POPOVICI SANDU - Sibiu
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    1
    4 BAICAN CRISTIAN - Cluj Napoca
    0-3
    3-0
    1-3
    1
    -
    Gr.superioara nr. 9 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 TERNAUCIUC ADRIAN - Nadrag
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    1
    2 OPREAN ANDREI - Brad
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    3 GALCA CRISTIAN - Iasi
    2-3
    0-3
    3-2
    1
    4 POPOVICI ROBERT GHEORGHE - Petrosani
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 10 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 ALBESCU CONSTANTIN IONUT - Bucuresti
    3-0
    0-3
    3-1
    2
    2
    2 VASI DANIEL - Arad
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    3 SOCACI SILVIU - Lugoj
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    1
    4 CRISTESCU CRISTIAN - Bucuresti
    1-3
    3-0
    1-3
    1
    -
    Eliminatorii Avansati

    1. Handlery Viktor
    ------------------------- Handlery Viktor 3-0
    32. Bye
    ----------------------------------- Handlery Viktor 3-0
    17. Stoicescu Gheorghe
    ------------------------- Dobinda Alexandru 1-3
    16. Dobinda Alexandru
    -------------------------------------------------- Popovici Sandu 1-3
    9. Ternauciuc Adrian
    ------------------------- Ternauciuc Adrian 3-0
    24. Bye
    ----------------------------------- Popovici Sandu 1-3
    25. Bye
    ------------------------- Popovici Sandu 0-3
    8. Popovici Sandu
    ----------------------------------------------------------------- Filipics Zoli 2-3
    5. Dusan Marcel
    ------------------------- Dusan Marcel 3-0
    28. Bye
    ----------------------------------- Dusan Marcel 3-1
    21. Bye
    ------------------------- Albescu Constantin Ionut 0-3
    12. Albescu Constantin Ionut
    -------------------------------------------------- Filipics Zoli 2-3
    13. Fusca Georgian
    ------------------------- Filipics Zoli 0-3
    20. Filipics Zoli
    ----------------------------------- Filipics Zoli 3-0
    29. Bye
    ------------------------- Toplician Mihai 0-3
    4. Toplician Mihai

    -------------------------------------------------------------------------------- Filipics Zoli 3-1

    3. Bradean Toma
    ------------------------- Bradean Toma 3-0
    30. Bye
    ----------------------------------- Gipsy King 1-3
    19. Sonoc Cristian
    ------------------------- Gipsy King 0-3
    14. Gipsy King
    -------------------------------------------------- Gipsy King 3-0
    11. Oprean Andrei
    ------------------------- Oprean Andrei 3-0
    22. Bye
    ----------------------------------- Botosneanu Ionut 1-3
    27. Bye
    ------------------------- Botosneanu Ionut 0-3
    6. Botosneanu Ionut
    ----------------------------------------------------------------- Gipsy King 3-0
    7. Radovan Radu
    ------------------------- Radovan Radu 3-0
    26. Bye
    ----------------------------------- Radovan Radu 3-2
    23. Bye
    ------------------------- Socaci Silviu 0-3
    10. Socaci Silviu
    -------------------------------------------------- Radovan Radu 3-2
    15. Susman Dan
    ------------------------- Susman Dan 3-0
    18. Matei Alin
    ----------------------------------- Susman Dan 3-1
    31. Bye
    ------------------------- Dinu Gheorghe 0-3
    2. Dinu Gheorghe

    Clasament Avansati

    1. Filipics Zoli - Timisoara
    2. Gipsy King - Hunedoara
    3 -- 4
    Popovici Sandu - Sibiu
    Radovan Radu - Sannicolau Mare
    5 -- 8
    Dusan Marcel - Arad
    Botosneanu Ionut - Videle
    Handlery Viktor - Oradea
    Susman Dan - Alba Iulia
    9 -- 16
    Toplician Mihai - Hunedoara
    Bradean Toma - Arad
    Ternauciuc Adrian - Nadrag
    Socaci Silviu - Lugoj
    Albescu Constantin Ionut - Bucuresti
    Oprean Andrei - Brad
    Dobinda Alexandru - Arad
    Dinu Gheorghe - Bucuresti
    17 -- 20
    Fusca Georgian - Targoviste
    Sonoc Cristian - Arad
    Matei Alin - Arad
    Stoicescu Gheorghe - Iedera
    21 -- 2v gr.sup.
    Pascalau Cristian - Huedin
    22 -- 32 1v gr.sup.
    Botas Constantin - Sannicolau Mare
    Jupanschi Adrian - Hunedoara
    Galca Cristian - Iasi
    Sava Andrei - Cluj Napoca
    Mihai Markus - Deva
    Rakosi Istvan - Satu Mare
    Caranfilian Migo - Bucuresti
    Cristescu Cristian - Bucuresti
    Curtut Cezar - Arad
    Baican Cristian - Cluj Napoca
    Socaci Valentin - Lugoj
    33 -- 40 0v gr.sup.
    Necsoiu Georgiana - Videle
    Dobinda Dinu - Arad
    Moldoveanu Sorin Florian - Hunedoara
    Buie Laurentiu - Arad
    Popovici Robert Gheorghe - Petrosani
    Baltat Sebastian - Arad
    Vasi Daniel - Arad
    Andrea Simion - Cluj Napoca
    41 -- 43 2v gr.inf.
    Faur Lucian - Jimbolia
    Kondort Dan - Sibiu
    Seniuc Radu - Arad
    44 -- 54 1v gr.inf.
    Cserei Stefan - Apahida
    Lebada Doru - Arad
    Dragan Marius - Hunedoara
    Gog Vasile - Salciua
    Tonciu Costin - Bucuresti
    Drulea Petru - Jimbolia
    Balasa Mihai - Sibiu
    Sentes Norbert - Timisoara
    Ternauciuc Mihai - Nadrag
    Racean Claudiu - Sibiu
    Dobre Elisei - Jimbolia
    55 -- 60 0v gr.inf.
    Paul Alin Sabin - Sandra
    Bayusz Zoltan - Arad
    Goldis Marinel - Arad
    Creta Petru - Luna CJ
    Buda Nelu - Arad
    Blidariu Alin - Bucovat TM



    Inscrieri FINALE Hobby (Duminica_13.08.2023, ora 9.30) - 21:21:12 - v5.3 / cls_2023-aug

    1. Titiliuc Alesia, Dersca, 1452 - 9,7 - HF
    2. Moise Viorel, Braila, 1035 - 9,57 - HW
    3. Caranfilian Eduard, Bucuresti, 916 - 9,48 - H
    4. Popa Cristian Vasile, Cluj Napoca, 1037 - 9,12 - H
    5. Gherman Vlad, Timisoara, 1288 - 8,79 - H
    6. Steau Dan, Santimbru AB, 1872 - 8,5 - H
    7. Peter Stefan, Arad, 3440 - 8,3 - H
    8. Nicoara Doru, Arad, 3022 - 8,1 - H
    9. Nastase Laurentiu, Arad, 3462 - 8,1 - H
    10. Hradszky Sebastian, Sannicolau Mare, 1558 - 7,47 - H
    11. Pralea Constantin, Alba Iulia, 1178 - 7,39 - HW
    12. Boitos Rodica, Oradea, 2260 - 7,37 - HF
    13. Badescu Lucian, Oradea, 1687 - 7,2 - H
    14. Geodescu Cosmin, Cluj Napoca, 2220 - 6,93 - H
    15. Tofeni Florin, Brasov, 2577 - 6,9 - H
    16. Rus Partenie Marius, Santimbru AB, 1735 - 6,82 - H
    17. Kovacs Iosif, Arad, 3017 - 6,6 - H
    18. Iftime Costel, Arad, 3025 - 6,55 - H
    19. Seica Gheorghe, Oradea, 1860 - 6,53 - H
    20. Dobrica Marius, Videle, 1519 - 5,9 - H
    21. Simion Luana, Cluj Napoca, 1906 - 5,72 - HF
    22. Ghete Alexandru, Timisoara, 1516 - 5,69 - H
    23. Dinescu Dan, Oradea, 2240 - 5,37 - H
    24. Ternauciuc Octavian, Nadrag, 1473 - 5,12 - H
    25. Ostahie Cristian, Arad, 3859 - 4,9 - H
    26. Podrumar Casian, Arad, 3293 - 4,55 - H
    27. Cioban Claudiu, Arad, 2966 - 4,5 - H
    28. Herlo Ioan, Arad, 3391 - 4,45 - H
    29. Astanoaiei Adrian, Arad, 3926 - 4,4 - H
    30. Voicu Florin, Arad, 3739 - 4,2 - H
    31. Dirlea Ana, Aiud, 2832 - 4 - HF
    32. Selejan Laurentiu, Arad, 5005 - 0
    33. Totoran Stefan Ionut, Arad, 5006 - 0​

    Gr.inferioara nr. 1 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 TITILIUC ALESIA - Dersca
    0-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    1
    2 BOITOS RODICA - Oradea
    3-0
    2-3
    1-3
    1-3
    1
    3 KOVACS IOSIF - Arad
    0-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    2
    4 TERNAUCIUC OCTAVIAN - Nadrag
    2-3
    3-1
    0-3
    3-0
    2
    3
    5 OSTAHIE CRISTIAN - Arad
    0-3
    3-1
    0-3
    0-3
    1
    4
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 MOISE VIOREL - Braila
    2-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    1
    2 NICOARA DORU - Arad
    3-2
    0-3
    0-3
    3-1
    2
    3
    3 GEODESCU COSMIN - Cluj Napoca
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
    4 DINESCU DAN - Oradea
    0-3
    3-0
    0-3
    1-3
    1
    5 PODRUMAR CASIAN - Arad
    1-3
    1-3
    0-3
    3-1
    1
    4
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 CARANFILIAN EDUARD - Bucuresti
    2-3
    3-2
    3-1
    3-1
    3
    2
    2 NASTASE LAURENTIU - Arad
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    1
    3 TOFENI FLORIN - Brasov
    2-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    4 GHETE ALEXANDRU - Timisoara
    1-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4
    5 CIOBAN CLAUDIU - Arad
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 POPA CRISTIAN VASILE - Cluj Napoca
    0-3
    3-0
    3-2
    3-1
    3-1
    4
    2
    2 HRADSZKY SEBASTIAN - Sannicolau Mare
    3-0
    3-1
    3-0
    3-2
    3-0
    5
    1
    3 RUS PARTENIE MARIUS - Santimbru AB
    0-3
    1-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    3
    4 DOBRICA MARIUS - Videle
    2-3
    0-3
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    5 HERLO IOAN - Arad
    1-3
    2-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    6 TOTORAN STEFAN IONUT - Arad
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 5 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 GHERMAN VLAD - Timisoara
    3-0
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    2 PRALEA CONSTANTIN - Alba Iulia
    0-3
    2-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    3
    3 BADESCU LUCIAN - Oradea
    3-2
    3-2
    3-0
    3-1
    3-0
    5
    1
    4 SIMION LUANA - Cluj Napoca
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    4
    5 ASTANOAIEI ADRIAN - Arad
    0-3
    2-3
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    6 SELEJAN LAURENTIU - Arad
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 6 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 STEAU DAN - Santimbru AB
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 PETER STEFAN - Arad
    0-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    2
    3 IFTIME COSTEL - Arad
    0-3
    1-3
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    4
    -2
    0
    1
    4 SEICA GHEORGHE - Oradea
    1-3
    1-3
    3-1
    2-3
    3-0
    2
    3
    0
    1
    1
    5 VOICU FLORIN - Arad
    0-3
    0-3
    1-3
    3-2
    3-0
    2
    -4
    -1
    1
    6 DIRLEA ANA - Aiud
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    -

    Gr.superioara nr. 1 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 TITILIUC ALESIA - Dersca
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    2 POPA CRISTIAN VASILE - Cluj Napoca
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    1
    3 TOFENI FLORIN - Brasov
    3-0
    2-3
    2-3
    1
    4 PODRUMAR CASIAN - Arad
    3-0
    0-3
    3-2
    2
    2
    -
    Gr.superioara nr. 2 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 MOISE VIOREL - Braila
    3-2
    2-3
    3-1
    2
    2
    2
    0
    1
    2 GHERMAN VLAD - Timisoara
    2-3
    3-1
    3-1
    2
    1
    3
    1
    1
    3 RUS PARTENIE MARIUS - Santimbru AB
    3-2
    1-3
    3-1
    2
    1
    -1
    1
    4 GHETE ALEXANDRU - Timisoara
    1-3
    1-3
    1-3
    0
    -6
    -
    Gr.superioara nr. 3 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 NASTASE LAURENTIU - Arad
    2-3
    3-0
    3-2
    2
    2
    2 PETER STEFAN - Arad
    3-2
    3-1
    3-1
    3
    1
    3 PRALEA CONSTANTIN - Alba Iulia
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    4 DOBRICA MARIUS - Videle
    2-3
    1-3
    3-2
    1
    -
    Gr.superioara nr. 4 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 HRADSZKY SEBASTIAN - Sannicolau Mare
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 KOVACS IOSIF - Arad
    0-3
    2-3
    2-3
    0
    3 SEICA GHEORGHE - Oradea
    0-3
    3-2
    2-3
    1
    4 SIMION LUANA - Cluj Napoca
    0-3
    3-2
    3-2
    2
    2
    -
    Gr.superioara nr. 5 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 BADESCU LUCIAN - Oradea
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    1
    2 GEODESCU COSMIN - Cluj Napoca
    1-3
    3-0
    3-2
    2
    2
    3 TERNAUCIUC OCTAVIAN - Nadrag
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    4 IFTIME COSTEL - Arad
    1-3
    2-3
    3-1
    1
    -
    Gr.superioara nr. 6 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 STEAU DAN - Santimbru AB
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 CARANFILIAN EDUARD - Bucuresti
    2-3
    3-2
    3-1
    2
    2
    3 NICOARA DORU - Arad
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    4 OSTAHIE CRISTIAN - Arad
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    -

    Eliminatorii Hobby

    1. Popa Cristian Vasile
    ------------------------- Popa Cristian Vasile 3-0
    16. Bye
    ----------------------------------- Nastase Laurentiu 0-3
    9. Nastase Laurentiu
    ------------------------- Nastase Laurentiu 3-2
    8. Caranfilian Eduard
    -------------------------------------------------- Nastase Laurentiu 3-0
    5. Badescu Lucian
    ------------------------- Moise Viorel 2-3
    12. Moise Viorel
    ----------------------------------- Hradszky Sebastian 1-3
    13. Bye
    ------------------------- Hradszky Sebastian 0-3
    4. Hradszky Sebastian
    ----------------------------------------------------------------- Steau Dan 1-3
    3. Peter Stefan
    ------------------------- Peter Stefan 3-0
    14. Bye
    ----------------------------------- Steau Dan 1-3
    11. Podrumar Casian
    ------------------------- Steau Dan 0-3
    6. Steau Dan
    -------------------------------------------------- Steau Dan 3-0
    7. Geodescu Cosmin
    ------------------------- Geodescu Cosmin 3-1
    10. Simion Luana
    ----------------------------------- Gherman Vlad 2-3
    15. Bye
    ------------------------- Gherman Vlad 0-3
    2. Gherman Vlad

    Clasament Hobby

    1. Steau Dan - Santimbru AB
    2. Nastase Laurentiu - Arad
    3 -- 4
    Gherman Vlad - Timisoara
    Hradszky Sebastian - Sannicolau Mare
    5 -- 8
    Peter Stefan - Arad
    Popa Cristian Vasile - Cluj Napoca
    Geodescu Cosmin - Cluj Napoca
    Moise Viorel - Braila
    9 -- 12
    Podrumar Casian - Arad
    Caranfilian Eduard - Bucuresti
    Simion Luana - Cluj Napoca
    Badescu Lucian - Oradea
    13 -- 2v gr.sup.
    Rus Partenie Marius - Santimbru AB
    14 -- 18 1v gr.sup.
    Nicoara Doru - Arad
    Tofeni Florin - Brasov
    Iftime Costel - Arad
    Seica Gheorghe - Oradea
    Dobrica Marius - Videle
    19 -- 24 0v gr.sup.
    Titiliuc Alesia - Dersca
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    Kovacs Iosif - Arad
    Ghete Alexandru - Timisoara
    Ternauciuc Octavian - Nadrag
    Ostahie Cristian - Arad
    25 -- 2v gr.inf.
    Voicu Florin - Arad
    26 -- 29 1v gr.inf.
    Boitos Rodica - Oradea
    Dinescu Dan - Oradea
    Herlo Ioan - Arad
    Astanoaiei Adrian - Arad
    30 -- 33 0v gr.inf.
    Cioban Claudiu - Arad
    Dirlea Ana - Aiud
    Selejan Laurentiu - Arad
    Totoran Stefan Ionut - Arad

    Ultima editare de Popescu Radu; 14.aug.2023, 07:37. Motiv: Desfasurator turneu

    Comentariu


    • FlorinBN
      FlorinBN comentat
      Editarea unui comentariu
      ok

  • #3
    Neagoe Costin si Istrate Cristian - Bucuresti - Elite

    Comentariu


    • #4
      Salut.
      Oprean Andrei, Brad, avansati.
      Multumesc.


      Trimis de pe al meu Redmi Note 9 Pro folosind Tapatalk

      Lemn: E. Lebesson
      Forehand: Yasaka Rakza X
      Backhand: Yasaka Rakza X

      Comentariu


      • #5
        Ghete Alexandru, Timisoara - Hobby. Mulțumesc!

        Comentariu


        • #6
          Stanciu Dumitru din Simeria și Mureșan Florin din Deva la open

          Comentariu


          • #7
            Nagy Iosif din Arad la Elite

            Comentariu


            • #8
              Galos Alexandru si Gheorghe Nicolae -Bucuresti-Elite

              Comentariu


              • #9
                Roman Bogdan - elite
                Blade: VECHITURA CU 70 LEI
                FH: FATA DE ROATA DE MASINA
                BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

                Comentariu


                • #10
                  Matei Dumitru din Deva la open

                  Comentariu


                  • #11
                    Baciu Stefan Mioveni open

                    Comentariu


                    • #12
                      Enache puiu adrian / ploiesti / open

                      Comentariu


                      • #13
                        Vaida Sorin, Oradea, elite
                        Tanc Florin, Oradea, elite
                        Cheregi Nelu, Oradea, open
                        In the practice of tolerance, one's enemy is the best teachers!
                        Dalai Lama

                        Comentariu


                        • #14
                          Jurje Alex Doru, Almasu Mare, elite
                          Boitos Rodica, Oradea, hobby
                          In the practice of tolerance, one's enemy is the best teachers!
                          Dalai Lama

                          Comentariu


                          • #15
                            Sursilov Constantin - Bucuresti - Open

                            Trimis de pe al meu VOG-L29 folosind Tapatalk

                            Blade: Butterfly Lin Yun-Ju Super ZLC
                            Fh: Butterfly Glayzer
                            Bh: Butterfly Glayzer 09C

                            Comentariu


                            • #16
                              Lup Silviu, Oradea, open
                              Roatiș Gheorghe, Oradea, open
                              Cavasdan Doru, Oradea, open
                              In the practice of tolerance, one's enemy is the best teachers!
                              Dalai Lama

                              Comentariu


                              • #17
                                Aron Valentin -Feneș la open

                                Comentariu


                                • #18
                                  Stoica Mihai din Hațeg la Elit

                                  Comentariu


                                  • #19
                                    Govoreanu Florin Cisnădie-Elite

                                    Comentariu


                                    • #20
                                      Dragomir Iuliu, elite

                                      Comentariu


                                      • #21
                                        Savu Cristian -Oradea- Elite

                                        Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk

                                        Comentariu


                                        • #22
                                          Leric David, Ardelean Raul-elite

                                          Comentariu


                                          • #23
                                            Szalay Liviu din Oradea la Open!

                                            Comentariu


                                            • #24
                                              Buna ziua,

                                              Alexandru Marius, Open - Bucuresti.

                                              Multumesc.
                                              I'm a lean, mean, spin machine!

                                              Comentariu


                                              • #25
                                                Faur Lucian și Drulea Petru la avansați, ambii din Jimbolia

                                                Comentariu

                                                Procesare...
                                                X