Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Blitzkrieg 15", Timișoara - 02-04 august 2023

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • AmaTur: Turneu B "Cupa Blitzkrieg 15", Timișoara - 02-04 august 2023


    AMATUR: Turneu B "Cupa Blitzkrieg 15", Timișoara - 02-04 august 2023

    Data: 02-04 august 2023
    Localitatea: Timișoara
    Locul de desfășurare: Sala de Sport a Colegiului Tehnic de Vest, Timișoara, b-dul Regele Carol I nr. 11, Timișoara;
    Categorii: Hobby+Avansați, Open și Elite;
    Logistică: 4 mese Butterfly Octet 25+ ITTF, mingi Andro 3*, 40+;
    Numărul maxim de jucători: 20 hobby+avansați, 20 open, 20 elite;
    SE ASIGURĂ:
    - apă, cafea, ceai, banane, batoane ciocolata, alune;
    Materiale de premiere:
    - cupe la locul 1, trofee la locul 2, medalii și diplome la primele patru locuri;

    Facilități: aer condiționat;

    Taxă de participare:
    35 ron (adulți);
    25 ron (copii sub 14 ani);
    - persoanele cu dizabilități nu plătesc taxă de participare.

    ÎNSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANȚILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere fără penalizare Marți 01.08.2023 ora 06.00 pentru Open; Miercuri 02.08.2023 ora 06:00 pentru A+H și Joi 03.08.2023 ora 06:00 pentru Elite;
    Retragerea jucătorilor după termen (R) se penalizează cu 2 puncte. Absența nemotivată (N) se penalizează cu 3 puncte;​​
    Organizatorii își rezervă dreptul de a refuza unele persoane conform regulamentului Amatur în vigoare!

    OPEN - Miercuri, 2 august 2023
    - poate participa orice jucător cu media între 10 și 32,99;
    Număr maxim de jucători: 19+1 wild card;
    Validare înscrieri: 17:30 - 18:00
    Ora de începere: 18:00
    SISTEM DE DESFĂȘURARE:
    - grupe de câte 4/5 jucători (grupe de 5 dacă nu lipsește nimeni) în funcție de MP aplicând regula șarpelui cu eventuale permutări pentru a evita mai mulți jucători din aceeași localitate (locul 1 nu se schimbă); se califică primii 3/4;
    - fără grupe superioare;
    - tablou eliminatoriu de 8/16; ordinea favoriților (inclusiv pentru eventuale bye-uri) conform numărului de ordine al grupelor; plasarea pe tablou se face automat;
    - nu se joacă finală mică.

    HOBBY+AVANSAȚI - Joi, 3 august 2023
    - poate participa orice jucător cu media între 0 și 19,99;
    Număr maxim de jucători: 19+1 wild card;
    Validare înscrieri: 17:30 - 18:00
    Ora de începere: 18:00
    SISTEM DE DESFĂȘURARE:
    - grupe de câte 4/5 jucători (grupe de 5 dacă nu lipsește nimeni) în funcție de MP aplicând regula șarpelui cu eventuale permutări pentru a evita mai mulți jucători din aceeași localitate (locul 1 nu se schimbă); se califică primii 3/4;
    - fără grupe superioare;
    - tablou eliminatoriu de 8/16; ordinea favoriților (inclusiv pentru eventuale bye-uri) conform numărului de ordine al grupelor; plasarea pe tablou se face automat;
    - nu se joacă finală mică.

    ELITE - Vineri, 4 august 2023
    - poate participa orice jucător cu media peste 20,00;
    Număr maxim de jucători: 19+1 wild card;
    Validare înscrieri: 17:30 - 18:00
    Ora de începere: 18:00
    ​​SISTEM DE DESFĂȘURARE:
    - grupe de câte 4/5 jucători (grupe de 5 dacă nu lipsește nimeni) în funcție de MP aplicând regula șarpelui cu eventuale permutări pentru a evita mai mulți jucători din aceeași localitate (locul 1 nu se schimbă); se califică primii 3/4;​
    - fără grupe superioare;
    - tablou eliminatoriu de 8/16; ordinea favoriților (inclusiv pentru eventuale bye-uri) conform numărului de ordine al grupelor; plasarea pe tablou se face automat;
    - nu se joacă finală mică.

    ORGANIZATORI:
    Vela Claudiu: 0726.487.357
    Grubacichi Marius: 0766.379.076


    Sala de sport!



  • #2
    Inscrieri Open (Miercuri, 02.08.2023, ora 18:00) - 00:07:32 - v5.3 / cls_2023-aug

    1. Plavosin Florin, Timisoara, 1946 - 32,7 - O
    2. Jichici Svetozar, Timisoara, 142 - 31,72 - OW
    3. Neamt Doru, Arad, 94 - 31,56 - OW
    4. Muresan Florin, Deva, 188 - 31,17 - O
    5. Geamanu Robert, Drobeta Tr Severin, 456 - 30,61 - O
    6. Mitar Marius Tiberiu, Sannicolau Mare, 124 - 30,18 - O
    7. Lascu Marius, Timisoara, 899 - 29,2 - O
    8. Balog Mihai, Timisoara, 1206 - 28,2 - O
    9. Bogdan Raul, Deva, 297 - 27,35 - OJ
    10. Poenariu Darius, Arad, 629 - 24,18 - O
    11. Iliuta Adrian, Sannicolau Mare, 692 - 23,67 - O
    12. Carabas Cosmin, Timisoara, 1372 - 23,2 - O
    13. Nagy Eduard, Deva, 358 - 23,11 - O
    14. Virlan Liviu, Timisoara, 1740 - 22,85 - O
    15. Rusti Radu Vasile, Arad, 2793 - 22,6 - O
    16. Faur Claudiu, Timisoara, 834 - 21,6 - O
    17. Chivaran Alin, Timisoara, 419 - 20,29 - O
    18. Pop Ioan, Timisoara, 1065 - 19,58 - A
    19. Toplician Mihai, Hunedoara, 646 - 16,77 - A
    20. Sonoc Cristian, Arad, 2137 - 13,1 - A


    Gr.inferioara nr. 1 - Open ...... Masa nr. 1
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 PLAVOSIN FLORIN - Timisoara
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    2 BALOG MIHAI - Timisoara
    3-0
    3-0
    3-2
    3-2
    4
    1
    3 ILIUTA ADRIAN - Sannicolau Mare
    3-0
    0-3
    2-3
    3-0
    2
    3
    4 RUSTI RADU VASILE - Arad
    3-0
    2-3
    3-2
    3-1
    3
    2
    5 TOPLICIAN MIHAI - Hunedoara
    3-0
    2-3
    0-3
    1-3
    1
    4
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Open ...... Masa nr. 2
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 JICHICI SVETOZAR - Timisoara
    3-0
    3-1
    1-3
    3-0
    3
    2
    6
    0
    1
    2 LASCU MARIUS - Timisoara
    0-3
    2-3
    2-3
    3-0
    1
    4
    3 POENARIU DARIUS - Arad
    1-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
    5
    1
    1
    4 NAGY EDUARD - Deva
    3-1
    3-2
    0-3
    3-0
    3
    3
    3
    -1
    1
    5 POP IOAN - Timisoara
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Open ...... Masa nr. 3
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 NEAMT DORU - Arad
    1-3
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    2 MITAR MARIUS TIBERIU - Sannicolau Mare
    3-1
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    1
    3 BOGDAN RAUL - Deva
    3-2
    0-3
    3-0
    3-0
    3
    2
    4 VIRLAN LIVIU - Timisoara
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    5 CHIVARAN ALIN - Timisoara
    0-3
    1-3
    0-3
    3-1
    1
    4
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - Open ...... Masa nr. 4
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 MURESAN FLORIN - Deva
    2-3
    3-0
    3-1
    3-2
    3
    2
    2 GEAMANU ROBERT - Drobeta Tr Severin
    3-2
    3-0
    3-2
    3-1
    4
    1
    3 CARABAS COSMIN - Timisoara
    0-3
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    4 FAUR CLAUDIU - Timisoara
    1-3
    2-3
    3-1
    3-1
    2
    3
    5 SONOC CRISTIAN - Arad
    2-3
    1-3
    3-2
    1-3
    1
    4
    -


    Eliminatorii Open

    1. Balog Mihai
    ------------------------- Lascu Marius 1-3
    16. Lascu Marius
    ----------------------------------- Lascu Marius 3-2
    9. Faur Claudiu
    ------------------------- Bogdan Raul 1-3
    8. Bogdan Raul
    -------------------------------------------------- Jichici Svetozar 1-3
    5. Jichici Svetozar
    ------------------------- Jichici Svetozar 3-1
    12. Iliuta Adrian
    ----------------------------------- Jichici Svetozar 3-2
    13. Chivaran Alin
    ------------------------- Geamanu Robert 1-3
    4. Geamanu Robert
    ----------------------------------------------------------------- Jichici Svetozar 3-0
    3. Mitar Marius Tiberiu
    ------------------------- Mitar Marius Tiberiu 3-0
    14. Sonoc Cristian
    ----------------------------------- Nagy Eduard 2-3
    11. Nagy Eduard
    ------------------------- Nagy Eduard 3-1
    6. Rusti Radu Vasile
    -------------------------------------------------- Nagy Eduard 3-2
    7. Muresan Florin
    ------------------------- Neamt Doru 2-3
    10. Neamt Doru
    ----------------------------------- Neamt Doru 3-2
    15. Toplician Mihai
    ------------------------- Poenariu Darius 1-3
    2. Poenariu Darius


    Clasament Open

    1. Jichici Svetozar - Timisoara
    2. Nagy Eduard - Deva
    3 -- 4
    Lascu Marius - Timisoara
    Neamt Doru - Arad
    5 -- 8
    Geamanu Robert - Drobeta Tr Severin
    Mitar Marius Tiberiu - Sannicolau Mare
    Bogdan Raul - Deva
    Poenariu Darius - Arad
    9 -- 16
    Iliuta Adrian - Sannicolau Mare
    Rusti Radu Vasile - Arad
    Balog Mihai - Timisoara
    Muresan Florin - Deva
    Chivaran Alin - Timisoara
    Sonoc Cristian - Arad
    Faur Claudiu - Timisoara
    Toplician Mihai - Hunedoara
    17 -- 20 0v gr.inf.
    Plavosin Florin - Timisoara
    Carabas Cosmin - Timisoara
    Virlan Liviu - Timisoara
    Pop Ioan - Timisoara


    Inscrieri H+A (Joi, 03.08.2023, ora 18:00) - 00:08:49 - v5.3 / cls_2023-aug

    1. Daianu Ion, Timisoara, 1910 - 19,4 - A
    2. Ternauciuc Adrian, Nadrag, 450 - 18,59 - A
    3. Filipics Zoli, Timisoara, 1722 - 18 - A
    4. Belgun Ionut, Timisoara, 1159 - 17,45 - A
    5. Stoicescu Gheorghe, Iedera, 460 - 16,55 - A
    6. Saucan Victor, Timisoara, 2851 - 15,6 - A
    7. Glavan Radu, Timisoara, 1195 - 13,96 - A
    8. Klepp Lucas, Lipova, 5006 - 12,2
    9. Lascu Mihai, Timisoara, 5001 - 11,6
    10. Gherman Vlad, Timisoara, 1288 - 8,79 - H
    11. Kovacs Iosif, Arad, 3017 - 6,6 - H
    12. Simon Ioan, Timisoara, 3620 - 5,9 - H
    13. Ghete Alexandru, Timisoara, 1516 - 5,69 - H
    14. Siclovan Gabriel, Arad, 3676 - 5,4 - H
    15. Ternauciuc Octavian, Nadrag, 1473 - 5,12 - H
    16. Kiss Vasile, Timisoara, 5002 - 0
    17. Neagoe Samson, Timisoara, 5003 - 0
    18. Isopescu Vasile, Timisoara, 5004 - 0
    19. Blidariu Alin, Timisoara, 5005 - 0
    20. Marian Alin, Lipova, 5007 - 0


    Gr.inferioara nr. 1 - H+A ...... Masa nr. 1
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 DAIANU ION - Timisoara
    3-0
    3-1
    1-3
    3-0
    3
    2
    6
    1
    1
    2 KLEPP LUCAS - Lipova
    0-3
    3-1
    3-2
    3-0
    3
    3
    3
    -2
    1
    3 LASCU MIHAI - Timisoara
    1-3
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    4
    4 KISS VASILE - Timisoara
    3-1
    2-3
    3-0
    3-2
    3
    1
    5
    1
    1
    5 NEAGOE SAMSON - Timisoara
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - H+A ...... Masa nr. 2
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 TERNAUCIUC ADRIAN - Nadrag
    2-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    1
    6
    1
    1
    2 GLAVAN RADU - Timisoara
    3-2
    3-0
    3-0
    1-3
    3
    3
    5
    -1
    1
    3 GHERMAN VLAD - Timisoara
    1-3
    0-3
    3-0
    1-3
    1
    4
    4 SICLOVAN GABRIEL - Arad
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    5 ISOPESCU VASILE - Timisoara
    1-3
    3-1
    3-1
    3-1
    3
    2
    4
    0
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - H+A ...... Masa nr. 3
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 FILIPICS ZOLI - Timisoara
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 SAUCAN VICTOR - Timisoara
    0-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    2
    3 KOVACS IOSIF - Arad
    0-3
    1-3
    3-0
    3-1
    2
    3
    4 TERNAUCIUC OCTAVIAN - Nadrag
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5 BLIDARIU ALIN - Timisoara
    0-3
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    4
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - H+A ...... Masa nr. 4
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 BELGUN IONUT - Timisoara
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 STOICESCU GHEORGHE - Iedera
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
    3 SIMON IOAN - Timisoara
    0-3
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    3
    4 GHETE ALEXANDRU - Timisoara
    0-3
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    4
    5 MARIAN ALIN - Lipova
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    -


    Eliminatorii H+A

    1. Kiss Vasile
    ------------------------- Kiss Vasile 3-0
    16. Gherman Vlad
    ----------------------------------- Kiss Vasile 3-0
    9. Simon Ioan
    ------------------------- Simon Ioan 3-2
    8. Saucan Victor
    -------------------------------------------------- Kiss Vasile 3-0
    5. Isopescu Vasile
    ------------------------- Klepp Lucas 2-3
    12. Klepp Lucas
    ----------------------------------- Belgun Ionut 0-3
    13. Blidariu Alin
    ------------------------- Belgun Ionut 0-3
    4. Belgun Ionut
    ----------------------------------------------------------------- Kiss Vasile 3-2
    3. Filipics Zoli
    ------------------------- Filipics Zoli 3-0
    14. Ghete Alexandru
    ----------------------------------- Glavan Radu 2-3
    11. Glavan Radu
    ------------------------- Glavan Radu 3-0
    6. Daianu Ion
    -------------------------------------------------- Ternauciuc Adrian 1-3
    7. Stoicescu Gheorghe
    ------------------------- Stoicescu Gheorghe 3-0
    10. Kovacs Iosif
    ----------------------------------- Ternauciuc Adrian 0-3
    15. Lascu Mihai
    ------------------------- Ternauciuc Adrian 0-3
    2. Ternauciuc Adrian


    Clasament H+A

    1. Kiss Vasile - Timisoara
    2. Ternauciuc Adrian - Nadrag
    3 -- 4
    Belgun Ionut - Timisoara
    Glavan Radu - Timisoara
    5 -- 8
    Simon Ioan - Timisoara
    Stoicescu Gheorghe - Iedera
    Klepp Lucas - Lipova
    Filipics Zoli - Timisoara
    9 -- 16
    Gherman Vlad - Timisoara
    Lascu Mihai - Timisoara
    Blidariu Alin - Timisoara
    Daianu Ion - Timisoara
    Saucan Victor - Timisoara
    Kovacs Iosif - Arad
    Isopescu Vasile - Timisoara
    Ghete Alexandru - Timisoara
    17 -- 20 0v gr.inf.
    Siclovan Gabriel - Arad
    Ternauciuc Octavian - Nadrag
    Neagoe Samson - Timisoara
    Marian Alin - Lipova


    Inscrieri Elite (Vineri, 04.08.2023, ora 18:00) - 00:09:44 - v5.3 / cls_2023-aug

    1. Mitrache Simion, Timisoara, 223 - 52,74 - E
    2. Costache Rosioru Cristian, Timisoara, 320 - 42,38 - E
    3. Neag Ioan, Timisoara, 590 - 39,6 - E
    4. Ciucioiu Dorin, Timisoara, 359 - 38,38 - E
    5. Popet Doru, Timisoara, 552 - 38,03 - EW
    6. Grubacichi Marius, Timisoara, 75 - 37,63 - E
    7. Hancig Mircea, Timisoara, 50 - 37,43 - E
    8. Istrate Cristian, Timisoara, 1381 - 36,8 - E
    9. Orban Alexandru, Lugoj, 78 - 36,42 - E
    10. Mihalescu Dinu, Timisoara, 328 - 35,37 - EW
    11. Ankar Wasim, Timisoara, 399 - 32,2 - O
    12. Naghi Vlad, Hunedoara, 270 - 30,31 - O
    13. Orban Marius, Lugoj, 133 - 29,08 - O
    14. Cimponeriu Ianis, Lugoj, 486 - 26,81 - O
    15. Kalman Csaba, Timisoara, 2734 - 24,7 - O


    Gr.inferioara nr. 1 - Elite ...... Masa nr. 1
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 MITRACHE SIMION - Timisoara
    1-3
    2-3
    3-0
    0-3
    1
    4
    2 GRUBACICHI MARIUS - Timisoara
    3-1
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    1
    3 HANCIG MIRCEA - Timisoara
    3-2
    0-3
    3-1
    3-2
    3
    2
    4 NAGHI VLAD - Hunedoara
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    5 ORBAN MARIUS - Lugoj
    3-0
    1-3
    2-3
    3-0
    2
    3
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Elite ...... Masa nr. 2
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 COSTACHE ROSIORU CRISTIAN - Timisoara
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 POPET DORU - Timisoara
    1-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4
    -5
    0
    1
    3 ISTRATE CRISTIAN - Timisoara
    1-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3
    2
    4 ANKAR WASIM - Timisoara
    0-3
    3-0
    1-3
    0-3
    1
    3
    -5
    0
    1
    5 CIMPONERIU IANIS - Lugoj
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    -5
    0
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Elite ...... Masa nr. 3
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 NEAG IOAN - Timisoara
    3-1
    2-3
    3-2
    3-0
    3
    2
    2 CIUCIOIU DORIN - Timisoara
    1-3
    1-3
    2-3
    3-1
    1
    4
    3 ORBAN ALEXANDRU - Lugoj
    3-2
    3-1
    1-3
    3-1
    3
    1
    4 MIHALESCU DINU - Timisoara
    2-3
    3-2
    3-1
    1-3
    2
    3
    5 KALMAN CSABA - Timisoara
    0-3
    1-3
    1-3
    3-1
    1
    -


    Eliminatorii Elite

    1. Grubacichi Marius
    ------------------------- Grubacichi Marius 3-0
    16. Bye
    ----------------------------------- Grubacichi Marius 3-0
    9. Mihalescu Dinu
    ------------------------- Mihalescu Dinu 3-0
    8. Ankar Wasim
    -------------------------------------------------- Grubacichi Marius 3-2
    5. Istrate Cristian
    ------------------------- Mitrache Simion 1-3
    12. Mitrache Simion
    ----------------------------------- Mitrache Simion 3-2
    13. Bye
    ------------------------- Neag Ioan 0-3
    4. Neag Ioan
    ----------------------------------------------------------------- Grubacichi Marius 3-2
    3. Orban Alexandru
    ------------------------- Orban Alexandru 3-0
    14. Bye
    ----------------------------------- Popet Doru 2-3
    11. Popet Doru
    ------------------------- Popet Doru 3-1
    6. Hancig Mircea
    -------------------------------------------------- Costache Rosioru Cristian 0-3
    7. Orban Marius
    ------------------------- Ciucioiu Dorin 1-3
    10. Ciucioiu Dorin
    ----------------------------------- Costache Rosioru Cristian 1-3
    15. Bye
    ------------------------- Costache Rosioru Cristian 0-3
    2. Costache Rosioru Cristian


    Clasament Elite

    1. Grubacichi Marius - Timisoara
    2. Costache Rosioru Cristian - Timisoara
    3 -- 4
    Mitrache Simion - Timisoara
    Popet Doru - Timisoara
    5 -- 8
    Mihalescu Dinu - Timisoara
    Ciucioiu Dorin - Timisoara
    Neag Ioan - Timisoara
    Orban Alexandru - Lugoj
    9 -- 12
    Istrate Cristian - Timisoara
    Hancig Mircea - Timisoara
    Ankar Wasim - Timisoara
    Orban Marius - Lugoj
    13 -- 14 1v gr.inf.
    Cimponeriu Ianis - Lugoj
    Kalman Csaba - Timisoara
    15 -- 0v gr.inf.
    Naghi Vlad - Hunedoara
    Ultima editare de Kralizec; 04.aug.2023, 23:10.

    Comentariu


    • FlorinBN
      FlorinBN comentat
      Editarea unui comentariu
      ok

  • #3
    Popet Doru, Timisoara, elite
    Neag Ioan, Timisoara, elite
    Hancig Mircea, Timisoara, elite
    Szekeres Zoltan, Timisoara, elite
    Lascu Marius, Timisoara, open
    Frunza Alexandru, Timisoara, elite
    Ciucioiu Dorin, Timisoara, elite​

    Comentariu


    • #4
      Jurescu Sorin, Timisoara, elite
      Mitrache Simion, Timisoara, elite
      Grubacichi Marius, Timisoara, elite
      Balog Mihai, Timisoara, open
      Virlan Liviu, Timisoara, open
      Jichici Svetozar, Timisoara, open
      Geamanu Robert, Drobeta Tr Severin, open

      Comentariu


      • #5
        Filipics Zoli, Timisoara, h+a
        Ghete Alexandru, Timisoara, h+a
        Lascu Mihai, Timisoara, h+a
        Svaia Bianca, Timisoara, h+a
        Kiss Vasile, Timisoara, h+a
        Gherman Vlad, Timisoara, h+a
        Saucan Victor, Timisoara, h+a​

        Comentariu


        • #6
          Simon Ioan, Timisoara, h+a
          Glavan Radu, Timisoara, h+a
          Neagoe Samson, Timisoara, h+a
          Isopescu Vasile, Timisoara, h+a
          Blidariu Alin, Timisoara, h+a

          Comentariu


          • #7
            Stoicescu Gheorghe , Iedera-DB , Avansați . Mulțumesc !

            Comentariu


            • #8
              Faur Claudiu, Timisoara, open

              Comentariu


              • #9
                Daianu Ion, Timisoara, h+a

                Comentariu


                • #10
                  Orban Alexandru elite Orban Marius elite Lugoj amandoi
                  lemn: butterfly harimoto innerforce zlc

                  Comentariu


                  • #11
                    Ternauciuc Adrian, Ternauciuc Octavian avansați Nadrag amindoi
                    lemn: butterfly harimoto innerforce zlc

                    Comentariu


                    • #12
                      Chivaran Alin -Open -Timișoara

                      Comentariu


                      • #13
                        Belgun Ionut, Timișoara avansați

                        Comentariu


                        • #14
                          Se inscriu din Arad

                          Gabriel Siclovan si Kovacs Iosif la Hobby + Avansati (venim cu o singura masina)

                          Comentariu


                          • #15
                            Klepp Lucas -Lipova, Hobby Avansati , multumesc !

                            Comentariu


                            • #16
                              Hancig Mircea se retrage de la elite.

                              Comentariu


                              • #17
                                Dobinda Dinu si Dobinda Alexandru..Avansati..Arad

                                Comentariu


                                • #18
                                  Alin Marian , Lipova , Hobby Avansati (Jucator nou)
                                  multumesc!

                                  Comentariu


                                  • #19
                                    Se retrage Svaia Bianca, h+a.

                                    Comentariu


                                    • #20
                                      Inscrieri Open (Miercuri, 02.08.2023, ora 18:00) - 15:04:36 - v5.3 / cls_2023-iul

                                      1. Geamanu Robert, Drobeta Tr Severin, 371 - 29,99 - O
                                      2. Jichici Svetozar, Timisoara, 171 - 29,87 - OW
                                      3. Lascu Marius, Timisoara, 870 - 28,77 - O
                                      4. Balog Mihai, Timisoara, 1171 - 28,2 - O
                                      5. Virlan Liviu, Timisoara, 1689 - 22,85 - O
                                      6. Faur Claudiu, Timisoara, 808 - 20,95 - O
                                      7. Chivaran Alin, Timisoara, 419 - 19,58 - A


                                      Inscrieri H+A (Joi, 03.08.2023, ora 18:00) - 15:04:45 - v5.3 / cls_2023-iul

                                      1. Daianu Ion, Timisoara, 1847 - 19,4 - A
                                      2. Filipics Zoli, Timisoara, 1672 - 18 - A
                                      3. Belgun Ionut, Timisoara, 1025 - 17,45 - A
                                      4. Ternauciuc Adrian, Nadrag, 457 - 16,92 - A
                                      5. Saucan Victor, Timisoara, 5004 - 15,6
                                      6. Stoicescu Gheorghe, Iedera, 485 - 15,17 - A
                                      7. Glavan Radu, Timisoara, 1126 - 13,96 - A
                                      8. Klepp Lucas, Lipova, 5010 - 12,2
                                      9. Lascu Mihai, Timisoara, 5001 - 11,6
                                      10. Gherman Vlad, Timisoara, 1510 - 7,63 - H
                                      11. Simon Ioan, Timisoara, 5005 - 5,9
                                      12. Ghete Alexandru, Timisoara, 1667 - 5,47 - H
                                      13. Siclovan Gabriel, Arad, 5009 - 5,4
                                      14. Ternauciuc Octavian, Nadrag, 1423 - 5,19 - H
                                      15. Kovacs Iosif, Arad, 3679 - 5,1 - H
                                      16. Kiss Vasile, Timisoara, 5003 - 0
                                      17. Neagoe Samson, Timisoara, 5006 - 0
                                      18. Isopescu Vasile, Timisoara, 5007 - 0
                                      19. Blidariu Alin, Timisoara, 5008 - 0
                                      -----------------------------------------
                                      Lista de asteptare:
                                      1. Dobinda Dinu, Arad, 1362 - 18,03 - A
                                      2. Dobinda Alexandru, Arad, 551 - 18,95 - AW
                                      3. Marian Alin, Lipova, 5012 - 0


                                      Inscrieri Elite (Vineri, 04.08.2023, ora 18:00) - 15:04:56 - v5.3 / cls_2023-iul

                                      1. Mitrache Simion, Timisoara, 230 - 49,08 - E
                                      2. Szekeres Zoltan, Timisoara, 1106 - 42,7 - E
                                      3. Jurescu Sorin, Timisoara, 43 - 40,26 - EW
                                      4. Frunza Alexandru, Timisoara, 55 - 40,05 - E
                                      5. Neag Ioan, Timisoara, 565 - 39,6 - E
                                      6. Ciucioiu Dorin, Timisoara, 417 - 38,7 - E
                                      7. Popet Doru, Timisoara, 473 - 38,03 - EW
                                      8. Grubacichi Marius, Timisoara, 86 - 37,43 - E
                                      9. Orban Alexandru, Lugoj, 84 - 35,47 - E
                                      10. Orban Marius, Lugoj, 113 - 30,35 - O

                                      Comentariu


                                      • #21
                                        Dehelean octavian elite Timișoara

                                        Comentariu


                                        • #22
                                          Plavosin Florin open Timișoara

                                          Comentariu


                                          • #23
                                            Szekeres Zoltan se retrage de la elite.

                                            Comentariu


                                            • #24

                                              Comentariu


                                              • #25
                                                Ankar Wasim, Timisoara, open

                                                Comentariu

                                                Procesare...
                                                X