Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TURNEU A - Botoșani 9.03.2013

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • La amatori:
    Marcu Vasile - Onufrei Ciprian
    Nemaciuc Mihai - Avram Gabriel (2-3)
    Ursulean Vasile - Constantinovici Ciprian (3-0)
    Balauca Cornel - Popescu Mihai (3-0)
    Ultima editare de cornelus3; 09.mar.2013, 18:53.

    Comentariu


    • Semifinale amatori:
      Ursulean Vasile - Balauca Cornel (1-3)
      Onufrei Ciprian - Avram Gabriel (3-2)
      Finala:
      Onufrei Ciprian - Balauca Cornel (3-0)
      Felicitari lui Onufrei Ciprian care a castigat al II-lea concurs de A consecutiv in decurs de doua saptamani(daca imi amintesc bine).
      Botoșaniului i-a revenit cateva cupe:

      1.Corneanu Gabriel - locul I (la consolare)
      2.Sengoz Mehmet - locul III (open):daca nu gresesc cred ca este cea mai buna clasare de cand participa in circuitul Amatur
      3.Onufrei Ciprian - locul I (amatori)
      4.Balauca Cornel - locul II (amatori)
      5.Aga Alexandru - Cel mai tehnic jucator
      6.Colesniuc Romeo(organizator) - Pentru merite deosebite
      S-au mai dat cupe pentru:
      Mosneagu Marius(Fălticeni) - Cel mai tehnic jucator
      Rosca Nicolaie Jr(Galanesti) - Cel mai simpatic jucator(un copil de 8 ani cred)
      Am mai fost cupe pentru locurile I-IV atat la open cat si la amatori.
      Asteptam pozele cu armata de premiati de la "fotografi" carora le multumim anticipat pe aceasta cale.
      Ultima editare de cornelus3; 10.mar.2013, 01:16.

      Comentariu


      • Tin sa multumesc pe aceasta cale domnului Nemtoi Gabriel care a gasit o paleta in sala pe care a predat-o organizatorilor.Astept telefon de la persoana in cauza pentru a stabili cum poate sa intre in posesia "paletei naravase".
        Alte obiecte gasite in sala:
        -O punga cu: o pereche de papuci(alb cu negru) si un tricou rosu puma.
        -Prosop roz
        -Prosop alb(asa il vad la aceasta ora desi am dubii )
        -Tricou rosu xxl
        Toti cei in cauza sunt rugati sa ma contacteze prin PM sau telefonic(Cornel Balauca 0756 337 103).
        Ultima editare de cornelus3; 15.mar.2013, 09:36.

        Comentariu


        • Organizatorii si nu numai tin sa multumeasca tuturor participantilor si ne place sa credem ca v-ati simtit bine.Va mai asteptam cu drag si la alte turnee la Botoșani pe care speram sa le organizam la fel de bine ca acesta care tocmai s-a incheiat.
          Putem puncta ca a fost un turneu cu participanti zonali.Singura prezenta din afara Moldovei a fost a domnului Frakas Gabor impreuna cu sotia si copilul carora le multumim ca ne-au onorat cu prezenta.
          Afisarea clasamentului o voi face marti.In caz ca timpul imi permite posibil sa fie chiar mai repede.

          Comentariu


          • Sincere Felicitari pentru un turneu reusit din toate punctele de vedere!
            Multumim pentru o zi frumoasa, premii frumoase, (toate bune si frumoase).
            Vom reveni cu placere la Botoșani!
            cateva poze de final:
            si patrupedul a participat ...si face parte din fam. Rosca,...dupa cum priveste , parca astepta si el un premiu...
            Blade: SCHLAGER CARBON OF+
            FH: Tenergy 05 FX
            BH: Tenergy 05 FX

            Comentariu


            • Ai ajuns cumva acasa Vasile sau ai postat pozele pe drum in timp ce conduceai? .Multumim.

              Comentariu


              • am ajuns cu bine acasa, si sunt bucuros pentru ca am petrecut cu voi o zi frumoasa.Multumesc!
                Blade: SCHLAGER CARBON OF+
                FH: Tenergy 05 FX
                BH: Tenergy 05 FX

                Comentariu


                • Botoșani Martie 2013

                  Concurs foarte frumos, cu o participare numeroasa si jucatori de calitate.Felicitari organizatorilor acestui concurs, ireprosabil din toate punctele de vedere.(sala, mancare la pachet, cornuri cu ciocolata la discretie,cafea, apa etc.) Munca organizatorilor si a sponsorilor s-a vazut din plin.Felicitari castigatorilor, cinste celor care au participat.Orasul Botoșani trebuie sa devina o destinatie care trebuie sa o vizitati din punct de vedere al circiutului AMATUR si nu numai.

                  Am ceva probleme cu upload-ul o sa revin cu ceva poze pe maine.
                  ZORO

                  Comentariu


                  • Multumim pentru gandurile frumoase.Suntem incantati sa constatam ca lumea s-a simtit cu adevarat bine la Botoșani.Va asteptam si cu alte ocazii cand cu siguranta ca vom lua in calcul si un concurs separat pentru copii dupa cum am discutat.
                    Asteptam cu interes pozele.

                    Comentariu


                    • ceva mai frumos decit atit nu se putea!! plecind de la organizare si pina la finalul concursului ...nota 10 cu plus!!!!!!! spre bucuria mea totul a fost un exemplu de profesionalism.sa vazut o finala la amatori intre doi jucatori exceptionali de valori apropiate cistigata de cel care in ultima perioada a fost intr-o urcare continua in circuitul amatur!!!!!am avut un mic regret la open unde mi-as fi dorit sa cistige mehmet sengoz,dar sper ca data viitoare vine si rindul sau! multumesc fam.chirap ptr ca au fost aproape de organizatori ,multumesc tuturor celor implicati in organizare ,multumesc participantilor!!!!! felicit din toata inima cistigatorii acestui concurs si pe toti participantii!!!!!!!! avind cu ce sper ca orasul Botoșani sa fie de acum in colo un loc cu traditie in acest sport!!!!!!! sa ne dea d-zeu sanatate ,ptr a ne reintilni cu drag la turneele ce urmeaza!!!!!!!!!! va salut cu deosebit respect pe toti ,va doresc o primavara frumoasa si un an cu tot ce va doriti!!!!!!!!! bravo ai nostri .hai ai nostri!!!!!!!!!!!!

                      Comentariu


                      • O primire extraordinara, cu siguranta vom reveni de fiecare data cand veti mai organiza un concurs. Felicitari

                        Comentariu


                        • Postat în original de popescu doru viorel Vezi post
                          ceva mai frumos decit atit nu se putea!! plecind de la organizare si pina la finalul concursului ...nota 10 cu plus!!!!!!! spre bucuria mea totul a fost un exemplu de profesionalism.sa vazut o finala la amatori intre doi jucatori exceptionali de valori apropiate cistigata de cel care in ultima perioada a fost intr-o urcare continua in circuitul amatur!!!!!am avut un mic regret la open unde mi-as fi dorit sa cistige mehmet sengoz,dar sper ca data viitoare vine si rindul sau! multumesc fam.chirap ptr ca au fost aproape de organizatori ,multumesc tuturor celor implicati in organizare ,multumesc participantilor!!!!! felicit din toata inima cistigatorii acestui concurs si pe toti participantii!!!!!!!! avind cu ce sper ca orasul Botoșani sa fie de acum in colo un loc cu traditie in acest sport!!!!!!! sa ne dea d-zeu sanatate ,ptr a ne reintilni cu drag la turneele ce urmeaza!!!!!!!!!! va salut cu deosebit respect pe toti ,va doresc o primavara frumoasa si un an cu tot ce va doriti!!!!!!!!! bravo ai nostri .hai ai nostri!!!!!!!!!!!!
                          Multumi Doru pentru interventie.Sa nu uitam ca meritele nu sunt doar ale organizatorilor.Au fost mai multe persoane din Botoșani care s-au implicat la buna desfasurare a acestui concurs despre care nu s-a spus nici un cuvant.Pentru noi cei din Botoșani este important ca totul s-a terminat cu bine si fara incidente.Despre cum s-au simtit invitatii nostri ... ei stiu mai bine daca pe viitor vor mai avea motive sau nu sa ne onoreze cu prezenta.
                          Postat în original de ovidiuu
                          O primire extraordinara, cu siguranta vom reveni de fiecare data cand veti mai organiza un concurs. Felicitari
                          Multumim si va asteptam la urmatoarele concursuri de la Botoșani.

                          Comentariu



                          • Multumesc si eu pe aceasta cale organizatorilor pentru primirea calduroasa, organizarea la cel mai inalt nivel a competitiei, calitatea meselor si a spatiului de joc.

                            Postez cateva imagini de calitate nu prea buna i-mi cer scuze pentru asta.
                            Ultima editare de PenkTennis; 10.mar.2013, 11:02.
                            " Sa faci capitane o tara ca soarele sfant de pe cer ! " Corneliu Zelea Codreanu

                            Comentariu


                            • Concurs foarte frumos, cu o participare numeroasa si jucatori de calitate.Felicitari organizatorilor acestui concurs, ireprosabil din toate punctele de vedere.(sala, mancare la pachet, cornuri cu ciocolata la discretie,cafea, apa etc.) Munca organizatorilor si a sponsorilor s-a vazut din plin.Felicitari castigatorilor, cinste celor care au participat.Orasul Botoșani trebuie sa devina o destinatie care trebuie sa o vizitati din punct de vedere al circiutului AMATUR si nu numai.
                              poze premiere:

                              Ultima editare de niculai1969; 10.mar.2013, 11:30.
                              ZORO

                              Comentariu


                              • Postat în original de cornelus3 Vezi post
                                Tin sa multumesc pe aceasta cale domnului Nemtoi Gabriel care a gasit o paleta in sala pe care a predat-o organizatorilor.Astept telefon de la persoana in cauza pentru a stabili cum poate sa intre in posesia "paletei naravase".

                                Alte obiecte gasite in sala:

                                -O punga cu: o pereche de papuci(alb cu negru) si un tricou rosu puma.
                                -Prosop roz
                                -Prosop alb(asa il vad la aceasta ora desi am dubii )
                                -Trico rosu xxl

                                Toti cei in cauza sunt rugati sa ma contacteze prin PM sau telefonic(Cornel Balauca 0756 337 103).
                                Am actualizat acest post in spernta ca nu trece neopservat de persoanele in cauza.

                                Comentariu


                                • Postat în original de cornelus3 Vezi post
                                  La amatori:

                                  Marcu Vasile - Onufrei Ciprian

                                  Nemaciuc Mihai - Avram Gabriel (2-3)

                                  Ursulean Vasile - Constantinovici Ciprian (3-0)

                                  Balauca Cornel - Popescu Mihai (3-0)
                                  Felicitari câștigatorilor, organizatorilor și tuturor participanților la aceasta competiție! Ma bucur foarte mult de reușita t?narului sucevean Mihai Nemaciuc (elev în clasa a V-a) care deși a început sa practice acest minunat sport de aproape doi ani a reușit sa progreseze foarte mult și sa faca fața cu succes unor adversari mult mai experimentați. înca o data felicitari Mișule, și sper ca peste câțiva ani sa ma pot lauda ca am jucat cu un campion al României.

                                  Comentariu


                                  • Felicitari Botoșani

                                    Voi credeti ca ati scapat de criticile mele,va injelati amarnic;
                                    -A fost un concurs EXCELENT
                                    -a fost o organizare asa cum scrie la carte
                                    -sala m-a uns la inimioara mea cea mica
                                    -oamenii din Botoșani sunt oameni cu capul pe umeri si cand ei isi pun ceva in minte si vor sa iasa ca la CARTE iese.
                                    Meritati tot ce e mai bun petru aceasta zi superba petrecuta in mijlocul vostru,in mijlocul prietenilor cu care ma mandresc ca ii cunosc.
                                    Pe aceasta cale vreau sa-i multumesc si domnului COLESNIUC ROMEO , pentru gazduire si tratatie ,si sa-i urez intregii familii multa sanatate.
                                    NOTA 10 +++++ Botoșani.Cu stima si respect al dumneavoastra prieten MARCU CEL CU ARCU
                                    felicitari participantilor ca fara ei nu se intampla ceea ce a fost
                                    Blade . PHOTINO
                                    Fh. Tibhar ev. Mx-p
                                    Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                                    Comentariu


                                    • Cu asemenea "critici" cei de la Botoșani nu pot sa fie decat foarte multumiti.E punctul dv de vedere si ne bucuram ca am contribuit pozitiv la o zi despre care speram sa va aduceti aminte cu placere.Noi cei de la Botoșani va multumim pentru ca ati avut posibilitatea sa ne onorati cu prezenta.Va dorim mult succes in continuare(atat individual cat si cu copii pe care ii antrenati) si speram sa ne vedem cu placere si la alte turnee.

                                      Comentariu


                                      • Multumesc Vasile pentru cuvintele frumoase adresate botosanenilor. Sa stii insa ca nu numai botosanenii sunt oameni cu capul pe umeri ci si toti participantii la un asemenea turneu sunt la fel, pentru ca fara voi nu am fi putut realiza mare lucru. Multumesc si eu pe aceasta cale tuturor participantilor care ne-au onorat cu prezenta si sa va promit ca de fiecare data cand vom mai organiza la Botoșani un turneu o sa ne straduim sa iasa cel putin la fel de bine.!!!!!!!!!
                                        Ultima editare de rcolesniuc; 10.mar.2013, 23:46. Motiv: redactare corecta

                                        Comentariu


                                        • un clasament ceva
                                          Blade . PHOTINO
                                          Fh. Tibhar ev. Mx-p
                                          Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                                          Comentariu


                                          • Postat în original de marcu vasile Vezi post
                                            un clasament ceva
                                            Sambata dupa incheierea turneului am postat pe forum ca marti are sa fie afisat clasamentul.Multumesc pentru intelegere.

                                            Comentariu


                                            • Postat în original de cornelus3 Vezi post
                                              Semifinale open:

                                              Mosneagu Marius - Sengoz Mehmet(3-0)

                                              Farkas Gabor - Nemtoi Gabriel(3-0)

                                              Mosneagu Marius - Sengoz Mehmet nu (3-0) 3 - 1

                                              Deja inca sunt suparat pe mine ca am pierdut setul 2 din 8 - 1 pt mine
                                              Dar nui nimic meritul lui Marius
                                              Felicitari Marius , felicitari pt. Farkas , Gabi Nemtoi , Moro si totae partcipantilor.
                                              Felicitari Ciprian si Cornel pt. Loc 1 si 2 va multumim pt rezultate de obtinut.
                                              Va multimim organizatorilor si toate participantilor
                                              Chiar a fost o Organizare superba Felicitarii
                                              - - - Actualizat - - -
                                              Postat în original de marcu vasile Vezi post
                                              un clasament ceva
                                              Clasament cu dedicatie special pt prietenul meu Marcu Locul 1 la ambele categorii ; )

                                              E bina asa
                                              - - - Actualizat - - -
                                              Postat în original de mehmet Vezi post
                                              Mosneagu Marius - Sengoz Mehmet nu (3-0) 3 - 1

                                              Deja inca sunt suparat pe mine ca am pierdut setul 2 din 8 - 1 pt mine
                                              Dar nui nimic meritul lui Marius
                                              Felicitari Marius , felicitari pt. Farkas , Gabi Nemtoi , Moro si totae partcipantilor.
                                              Felicitari Ciprian si Cornel pt. Loc 1 si 2 va multumim pt rezultate de obtinut.
                                              Va multimim organizatorilor si toate participantilor
                                              Chiar a fost o Organizare superba Felicitarii

                                              - - - Actualizat - - -



                                              Clasament cu dedicatie special pt prietenul meu Marcu Locul 1 la ambele categorii ; )

                                              E bine asa ?? ; )
                                              - - - Actualizat - - -
                                              Postat în original de mehmet Vezi post
                                              Mosneagu Marius - Sengoz Mehmet nu (3-0) 3 - 1

                                              Deja inca sunt suparat pe mine ca am pierdut setul 2 din 8 - 1 pt mine
                                              Dar nui nimic meritul lui Marius
                                              Felicitari Marius , felicitari pt. Farkas , Gabi Nemtoi , Moro si totae partcipantilor.
                                              Felicitari Ciprian si Cornel pt. Loc 1 si 2 va multumim pt rezultate de obtinut.
                                              Va multimim organizatorilor si toate participantilor
                                              Chiar a fost o Organizare superba Felicitarii

                                              - - - Actualizat - - -



                                              Clasament cu dedicatie special pt prietenul meu Marcu Locul 1 la ambele categorii ; )

                                              E bine asa ??? ; )

                                              - - - Actualizat - - -

                                              Comentariu


                                              • Postat în original de mehmet Vezi post
                                                Mosneagu Marius - Sengoz Mehmet nu (3-0) 3 - 1
                                                Scuze Mehmet,greseala nefortata(cum e la tenis de camp).Intrebasem pe cineva din sala care jucase la open care au fost semifinalele si scorurile...Oricum vina imi apartine.

                                                Comentariu


                                                • Postat în original de mehmet Vezi post
                                                  Clasament cu dedicatie special pt prietenul meu Marcu Locul 1 la ambele categorii ; )
                                                  E bina asa
                                                  IUBIRE este excelent ,ma simt in al noulea cer .SANATATE dragul meu mehmet sa fiu cel mai iubit dintre pamanteni.Te saluta cu stima si respect prietenul tau MARCU.
                                                  - - - Actualizat - - -
                                                  Postat în original de cornelus3 Vezi post
                                                  Sambata dupa incheierea turneului am postat pe forum ca marti are sa fie afisat clasamentul.Multumesc pentru intelegere.
                                                  Dragule TE ROG SA MA SCUZI CA NU AM CITIT TOATE POSTARILE.C u stima si respect MARCU
                                                  Blade . PHOTINO
                                                  Fh. Tibhar ev. Mx-p
                                                  Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                                                  Comentariu


                                                  • Postat în original de cornelus3 Vezi post
                                                    Scuze Mehmet,greseala nefortata(cum e la tenis de camp).Intrebasem pe cineva din sala care jucase la open care au fost semifinalele si scorurile...Oricum vina imi apartine.

                                                    No problem Cornel nu era nic o problema cum spui tu chiar este nefortata stai linistit.
                                                    Mam suparat numai pe mine. Nu pot incurc pe Marius asa fiecare data ; )
                                                    Eram cat de cat aproape la o finala de aia
                                                    Va multumesc inca o data

                                                    Dar totusi facem ceva pt. Marcu ca sa pot dorm linistit ( Salutare Marcu )

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X