Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa’’ Tel George Junior ‘’–Ploiesti-Miercuri 16.08.2023

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • AmaTur: Turneu B Cupa’’ Tel George Junior ‘’–Ploiesti-Miercuri 16.08.2023

    Turneu B Cupa’’ Tel George Junior ‘’–Ploiesti

    LOCALITATEA: Ploiești VEST, str Ghe. Gr. Cantacuzino nr. 332 lângă supermarketul Kaufland, la ieșirea spre Targoviște;
    DATA: Miercuri 16.08.2023
    CATEGORII:2categorii E+O(20 participanti),A+H(12 participanti)
    ORA DE ÎNCEPERE:18.00;
    SALA: Tel George Junior.;
    INDICAȚII DE ACCES:

    LOGISTICĂ: 6 mese Donic aprobate ITTF, mingi plastic JOOLA PRIME 3***;
    SPAȚIU DE JOC:300 mp
    SUPRAFAȚA DE JOC: gerflor
    FACILITĂȚI: Vestiare, garderobă, etc.;
    TAXA: Adulți - 30 Lei, Copii sub 14 ani - 20 lei; persoanele cu handicap sunt scutite de taxa de participare
    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locul 1 – cupa +medalie + diploma;
    Locurile 2-4:medalii +diplome

    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit
    -cate 2 Wildcarduri pentru fiecare categorie.
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);

    -Ultima retragere fara penalizare : marti 15.08.2023 ora 06.00


    SISTEMUL DE JOC *:

    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 5/6 jucători – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP;
    -Fara grupe superioare
    - Tablouri eliminatorii;
    - Tablourile eliminatorii se generază automat;

    ORGANIZATORI:

    - MARIAN BOGDAN tel. 0740 955 416
    - AVRAM NICOLAE, tel. 0729 096 355;




    Coordonarea tehnica:

    - AVRAM NICOLAE, tel. 0729 096 355;

    Ultima editare de ADN; 15.aug.2023, 19:56.
    FH:Butterfly-Tackiness Drive 1.7mm
    BLADE: Gewo Clasic-ALL+/Joola Air Fibre
    BH:Stiga Energy Absorber

  • #2
    Inscrieri A+H (16.08.2023) - 16 Aug, 22:08:02 - v6.2 / cls_2023-aug

    1. Vrasti Iulian, Ploiesti, 889 - 19.29 - A
    2. Petculescu Giani, Ploiesti, 372 - 19.13 - A
    3. Mocanu Georgian, Filipestii de Targ, 1511 - 18.55 - A
    4. Gaman Alin, Marginenii de Jos, 1139 - 12.66 - A - Wildcard 2
    5. Balaban Daniel, Bucuresti, 1729 - 11.53 - A
    6. Popa Robert, Targoviste, 881 - 11.08 - A
    7. Varbanescu Radu, Bucuresti, 1369 - 9.05 - H - Wildcard 1
    8. Sirbu David Alexandru, Targoviste, 1217 - 8.41 - HJ
    9. Constantin Valentin, Ploiesti, 1292 - 8.39 - H
    10. Grigore Madalin, Cocorastii Mislii, 2132 - 5.43 - H
    11. Gheorghe Catalin, Ploiesti, 1472 - 5.31 - H

    Gr.inferioara nr. 1 - A+H
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 VRASTI IULIAN - Ploiesti
    3-1
    3-0
    3-0
    2-3
    3
    2
    2 GAMAN ALIN - Marginenii de Jos
    1-3
    3-1
    1-3
    1-3
    1
    4
    3 BALABAN DANIEL - Bucuresti
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    4 SIRBU DAVID ALEXANDRU - Targoviste
    0-3
    3-1
    3-0
    0-3
    2
    3
    5 CONSTANTIN VALENTIN - Ploiesti
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    1
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - A+H
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 PETCULESCU GIANI - Ploiesti
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    2 MOCANU GEORGIAN - Filipestii de Targ
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    5
    1
    3 POPA ROBERT - Targoviste
    0-3
    0-3
    3-2
    3-0
    3-1
    3
    3
    4 VARBANESCU RADU - Bucuresti
    0-3
    1-3
    2-3
    3-2
    0-3
    1
    -8
    -2
    1
    5 GRIGORE MADALIN - Cocorastii Mislii
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    4
    -7
    2
    1
    6 GHEORGHE CATALIN - Ploiesti
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
    0-3
    1
    -8
    0
    1
    -

    Eliminatorii A+H

    1. Constantin Valentin
    ------------------------- Constantin Valentin 3-0
    8. Grigore Madalin
    ----------------------------------- Petculescu Giani 1-3
    5. Sirbu David Alexandru
    ------------------------- Petculescu Giani 0-3
    4. Petculescu Giani
    -------------------------------------------------- Mocanu Georgian 1-3
    3. Vrasti Iulian
    ------------------------- Vrasti Iulian 3-1
    6. Popa Robert
    ----------------------------------- Mocanu Georgian 0-3
    7. Gaman Alin
    ------------------------- Mocanu Georgian 0-3
    2. Mocanu Georgian

    Clasament A+H

    1. Mocanu Georgian - Filipestii de Targ
    2. Petculescu Giani - Ploiesti
    3 -- 4
    Vrasti Iulian - Ploiesti
    Constantin Valentin - Ploiesti
    5 -- 8
    Gaman Alin - Marginenii de Jos
    Sirbu David Alexandru - Targoviste
    Popa Robert - Targoviste
    Grigore Madalin - Cocorastii Mislii
    9 -- 10 1v gr.inf.
    Varbanescu Radu - Bucuresti
    Gheorghe Catalin - Ploiesti
    11 -- 0v gr.inf.
    Balaban Daniel - Bucuresti

    Inscrieri O+E (16.08.2023) - 16 Aug, 22:09:17 - v6.2 / cls_2023-aug

    1. Fratila Robert, Filipestii de Targ, 5 - 56.38 - E - Wildcard 1
    2. Neagoe Costin, Bucuresti, 10 - 51.72 - E
    3. Retegan Cosmin, Ploiesti, 16 - 47.85 - E
    4. Totpal Marius, Busteni, 65 - 40.56 - E
    5. Corbu Darius, Valenii de Munte, 40 - 40.21 - E
    6. Avram Nicolae, Nedelea, 54 - 37.93 - E
    7. Istrate Cristian, Bucuresti, 52 - 37.77 - EW
    8. Mihaila Nicolae, Breaza, 178 - 35.78 - EW
    9. Cobeanu Marius, Breaza, 1016 - 35.7 - E
    10. Manta Viorel, Baicoi, 1276 - 31.95 - O
    11. Marian Bogdan, Ploiesti, 139 - 31.45 - OW
    12. Enache Ciprian, Ploiesti, 137 - 30.74 - O
    13. Ivan Valentin, Campina, 218 - 30.71 - OW - Wildcard 2
    14. Mocanu Luca, Filipestii de Targ, 1190 - 29.9 - O
    15. Plaiasu Ion, Plopeni, 190 - 29.59 - O
    16. Botoc Ovidiu, Paulesti, 332 - 28.74 - O
    17. Constantin Daniel, Filipestii de Targ, 997 - 22.1 - O
    18. Dinu Adrian, Darmanesti, 351 - 21.43 - O
    19. Rusea Gheorghe, Breaza, 902 - 19.48 - A
    20. Stoicescu Gheorghe, Iedera, 460 - 16.55 - A

    Gr.inferioara nr. 1 - O+E
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 FRATILA ROBERT - Filipestii de Targ
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    1
    2 ISTRATE CRISTIAN - Bucuresti
    0-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    2
    3 COBEANU MARIUS - Breaza
    0-3
    1-3
    3-1
    3-1
    2
    3
    4 BOTOC OVIDIU - Paulesti
    0-3
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    4
    5 DINU ADRIAN - Darmanesti
    1-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - O+E
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 NEAGOE COSTIN - Bucuresti
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 MIHAILA NICOLAE - Breaza
    0-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    2
    3 MARIAN BOGDAN - Ploiesti
    1-3
    0-3
    3-0
    3-2
    2
    3
    4 PLAIASU ION - Plopeni
    0-3
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    4
    5 CONSTANTIN DANIEL - Filipestii de Targ
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - O+E
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 RETEGAN COSMIN - Ploiesti
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 AVRAM NICOLAE - Nedelea
    1-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3
    2
    3 MANTA VIOREL - Baicoi
    1-3
    0-3
    2-3
    3-1
    1
    4
    4 MOCANU LUCA - Filipestii de Targ
    0-3
    1-3
    3-2
    3-1
    2
    3
    5 RUSEA GHEORGHE - Breaza
    0-3
    1-3
    1-3
    1-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - O+E
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 TOTPAL MARIUS - Busteni
    1-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    2
    2 CORBU DARIUS - Valenii de Munte
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    3 ENACHE CIPRIAN - Ploiesti
    0-3
    0-3
    3-0
    3-2
    2
    3
    4 IVAN VALENTIN - Campina
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4
    5 STOICESCU GHEORGHE - Iedera
    1-3
    0-3
    2-3
    0-3
    0
    -
    Eliminatorii O+E

    1. Fratila Robert
    ------------------------- Fratila Robert 3-0
    16. Plaiasu Ion
    ----------------------------------- Fratila Robert 3-0
    9. Enache Ciprian
    ------------------------- Avram Nicolae 1-3
    8. Avram Nicolae
    -------------------------------------------------- Fratila Robert 3-2
    5. Mihaila Nicolae
    ------------------------- Cobeanu Marius 1-3
    12. Cobeanu Marius
    ----------------------------------- Corbu Darius 0-3
    13. Manta Viorel
    ------------------------- Corbu Darius 0-3
    4. Corbu Darius
    ----------------------------------------------------------------- Fratila Robert 3-0
    3. Retegan Cosmin
    ------------------------- Retegan Cosmin 3-0
    14. Ivan Valentin
    ----------------------------------- Retegan Cosmin 3-0
    11. Marian Bogdan
    ------------------------- Istrate Cristian 2-3
    6. Istrate Cristian
    -------------------------------------------------- Retegan Cosmin 3-1
    7. Totpal Marius
    ------------------------- Totpal Marius 3-0
    10. Mocanu Luca
    ----------------------------------- Neagoe Costin 2-3
    15. Botoc Ovidiu
    ------------------------- Neagoe Costin 0-3
    2. Neagoe Costin

    Clasament O+E

    1. Fratila Robert - Filipestii de Targ
    2. Retegan Cosmin - Ploiesti
    3 -- 4
    Corbu Darius - Valenii de Munte
    Neagoe Costin - Bucuresti
    5 -- 8
    Avram Nicolae - Nedelea
    Istrate Cristian - Bucuresti
    Cobeanu Marius - Breaza
    Totpal Marius - Busteni
    9 -- 16
    Plaiasu Ion - Plopeni
    Ivan Valentin - Campina
    Manta Viorel - Baicoi
    Botoc Ovidiu - Paulesti
    Enache Ciprian - Ploiesti
    Marian Bogdan - Ploiesti
    Mihaila Nicolae - Breaza
    Mocanu Luca - Filipestii de Targ
    17 -- 20 0v gr.inf.
    Constantin Daniel - Filipestii de Targ
    Dinu Adrian - Darmanesti
    Rusea Gheorghe - Breaza
    Stoicescu Gheorghe - Iedera


    Penalizari Turneu B Ploiesti (Aug-23) - 16 Aug, 22:19:21 - v5.9 / cls_2023-aug

    Retrageri R2 (2p)
    1. Bruchiu Doru, Ploiesti
    2. Cojocaru Cosmin, Breaza
    3. Badea Marian, Targoviste
    Ultima editare de ADN; 16.aug.2023, 21:20.
    FH:Butterfly-Tackiness Drive 1.7mm
    BLADE: Gewo Clasic-ALL+/Joola Air Fibre
    BH:Stiga Energy Absorber

    Comentariu


    • FlorinBN
      FlorinBN comentat
      Editarea unui comentariu
      ok

  • #3
    Mocanu Georgian-Filipestii de Targ-Avansati
    Manta Viorel-Baicoi-Open
    Rusea Gheorghe-Breaza-Open
    Totpal Marius-BusteniElite
    Cobeanu Marius-Breaza-Elite
    Dinu Adrian-Darmanesti-Open
    Avram Nicolae-Nedelea -Elite
    FH:Butterfly-Tackiness Drive 1.7mm
    BLADE: Gewo Clasic-ALL+/Joola Air Fibre
    BH:Stiga Energy Absorber

    Comentariu


    • #4
      Cristian Istrate - București - Elite

      Comentariu


      • #5
        Constantin Daniel-Flipestii de Targ-Open
        Enache Ciprian-Ploiesti-Open
        Mihaila Nicolae-Breaza-Elite
        Soare Valentin-Valenii de Munte-Elite
        Corbu Darius-Valenii de Munte-Elite
        Marian Bogdan-Ploiesti-Open
        FH:Butterfly-Tackiness Drive 1.7mm
        BLADE: Gewo Clasic-ALL+/Joola Air Fibre
        BH:Stiga Energy Absorber

        Comentariu


        • #6
          Botoc Ovidiu-Ploiesti-Open
          Plaiasu Ion-Plopeni-Open
          Cojocaru Cosmin-Breaza-Avansati
          Mocanu Luca-Filipestii de Targ-Open
          FH:Butterfly-Tackiness Drive 1.7mm
          BLADE: Gewo Clasic-ALL+/Joola Air Fibre
          BH:Stiga Energy Absorber

          Comentariu


          • #7
            Neagoe Costin - București - Elite

            Comentariu


            • #8
              Bruchiu Doru-Ploiesti-Elite
              Gheorghe Catalin-Ploiesti-Hobby
              FH:Butterfly-Tackiness Drive 1.7mm
              BLADE: Gewo Clasic-ALL+/Joola Air Fibre
              BH:Stiga Energy Absorber

              Comentariu


              • #9
                Stoicescu Gheorghe-Iedera-Avansati.
                FH:Butterfly-Tackiness Drive 1.7mm
                BLADE: Gewo Clasic-ALL+/Joola Air Fibre
                BH:Stiga Energy Absorber

                Comentariu


                • #10
                  Postat în original de ADN Vezi post
                  Stoicescu Gheorghe-Iedera-Avansati.
                  Rog transfer O E . Mulțumesc !

                  Comentariu


                  • #11
                    Panait Genu-Teisani-Open
                    FH:Butterfly-Tackiness Drive 1.7mm
                    BLADE: Gewo Clasic-ALL+/Joola Air Fibre
                    BH:Stiga Energy Absorber

                    Comentariu


                    • #12
                      Retegan Cosmin - Ploiesti - Elite

                      Comentariu


                      • #13
                        Petculescu Giani avansati Ploiesti mulțumesc

                        Comentariu


                        • #14
                          La O+E : Radu Liviu Ploiesti
                          "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
                          George Bernard Shaw

                          https://www.facebook.com/profile.php?id=100076731614144


                          https://youtube.com/c/MarianBogdanPloiesti

                          Comentariu


                          • #15
                            Constantin Valentin -Hobby -Ploiesti

                            Comentariu


                            • #16
                              Stancescu Sebastian / Ploiesti / Elite

                              Comentariu


                              • #17
                                Craiu Catalin Videle Elite

                                Comentariu


                                • #18
                                  Sirbu David Alexandru hobby
                                  Badea Ștefan Open

                                  Comentariu


                                  • #19
                                    Nicula Florin,Elite/ Open,Constanta

                                    Comentariu


                                    • #20
                                      Badea Marian Jucător nou hobby Targoviste

                                      Comentariu


                                      • #21
                                        Popa Robert, Targoviste, avansati

                                        Comentariu


                                        • #22
                                          Postat în original de RobertRBRT Vezi post
                                          Popa Robert, Targoviste, avansati
                                          Scuze, ma retrag

                                          Comentariu


                                          • #23
                                            Postat în original de RobertRBRT Vezi post
                                            Popa Robert, Targoviste, avansati
                                            Raman inscris, scuze pt neintelegere.

                                            Comentariu


                                            • #24
                                              Vrasti Iulian - Ploiesti - Avansati

                                              Comentariu


                                              • #25
                                                Am prea multă treabă în București miercuri, și nu pot să ajung. Mă retrag. Succes la organizare, și participanților!!
                                                YOU WANT SOME CANDY???DYIN' AIN'T MUCH OF A LIVIN' BOY!!!

                                                Comentariu

                                                Who has read this thread:
                                                Procesare...
                                                X