Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Campionatul National Buzău - 2013

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Campionatul National Buzău - 2013

    Salut !
    Pentru cei care nu au apucat sa vada vedetele noastre la treaba, semifinale baieti / fete + finale, le pun la dispozitie aproape 160 de minute de tenis de masă de calitate
    Recomand pentru un download rapid instalarea extensiei Mega pentru Firefox sau Chrome, care nu are nevoie de nicio extensie suplimentara.
    https://mega.co.nz/#!Jx1F3C5R!RxWGYz...qoQQLvarcT_250
    P.S. Eventual "Clau" il poate muta la Multimedia ...Multumesc
    Enjoy
    Cristake
    Ultima editare de cristake; 04.mar.2013, 15:53.
    Mizutani ZLC | MX-S

  • #2
    super, multumesc pt upload! din pacate nu am vazut in inregistrarea respectiva si semifinala Cioti-Ovidiu Ionescu...era totusi de asteptat sa dea in direct semifinala Szocs-Crisan

    Din ce in ce mai bine joaca Ovidiu Ionescu, nu degeaba este cel mai bun jucator din toata Bundesliga II Nord, cu bilant 21:5 in sezonul curent, urmat de Hunor Szocs (20:6) si de colegul lui de pe poz.2 de la Union Velbert, Adrian Dodean(18: 8 ). E si un jucator extrem de bun de dublu, face pereche cu Dodean la Velbert si sunt de nebatut (16:0), "sperietoarea" celorlalte perechi de dublu din Bundesliga II Nord

    Partea interesanta e ca Union Velbert conduce in Bundesliga II Nord si se pare ca vor juca in Bundesliga din toamna (sper ca au avut bani de licentiere pt BL), ceea ce inseamna ca daca ii pastreaza pe Ionescu si Dodean in componenta echipei de 3, vor mai aparea 2 romani in Bundesliga. Chiar as vrea sa il vad pe Ovidiu Ionescu in Bundesliga, pare cat se poate de pregatit sa joace la nivelul ala (victorie cu Patrick Franziska in cupa, acum victorie cu Cioti, a condus 3-1 cu Adrian Crisan deci pare in grafic pentru Bundesliga ).

    Comentariu


    • #3
      Interesanta informatia despre bundesliga ....
      Si mie imi pare rau ca nu am vazut "celalalt" meci sin semifinala Cioti-Ovidiu Ionescu.
      Ma gandeam ca poate o fi fost vreun amator care a filmat chiar si cu telefonul acel meci ...
      Voi splitui eventual cele 4 meciuri pt a le incarca pe Youtube sa fie mai usor de vizionat pe forum,
      dar mai am de lucru la asta ...
      Mizutani ZLC | MX-S

      Comentariu


      • #4
        MULTUMIM cristake!
        ZORO

        Comentariu


        • #5
          Cu placere ...Niculai & others ...
          Voi incarca intr-o ora la rubrica Multimedia fisierele video splituite si cu link pe youtube pt a fi mai usor de vizionat pentru cei care au un net mai "intepenit" ....
          Rog pe "Clau" eventual sa stearga link-ul original sau sa stearga postul de la
          Competitii Nationale pentru a nu exista dublu post
          Multumesc
          Cristake
          Mizutani ZLC | MX-S

          Comentariu


          • #6
            placuta surpriza a fost sa vedem si colegi de-ai nostrii in sala,ca si spectatori;printre ASII tenisului de masa romanesc
            Lama:Timo Boll Tricarbon OFF+
            Pe spate: Tenergy 80
            Pe fata.: Tenergy 64

            Comentariu


            • #7
              La fel de mare a fost placerea sa regasim printre participanti peste 20 de jucatori din Amatur, cei mai buni dintre ei fiind, ca de obicei, Alex Ciobanu ( locul 17-32) invins de Alex Cazacu si Rares Leorda (33-48 ) invins de Kanabe Szilard.

              Comentariu


              • #8
                Da intr-adevar a fost un campionat national f disputat cu meciuri f frumoase ! Atat eu cat si rares ne-am castigat grupele de calificare ( eu am fost intr-o grupa de 4 si am avut 3 victorii din 3 , rares grupa de 3 si a castigat deasemenea ambele meciuri). Au urmat 2 tururi preliminarii pentru intrarea pe tabloul de 32. Eu am reusit sa trec de ambele cu 3-0 si respectiv 3-1. Rares a trecut de primul tur insa a fost eliminat in al doilea tur de Kanabe Szilard! Eu am pierdut in primii 32 cu scorul de 4-1 la Alexandru Cazacu.
                Si la dublu am jucat bine cu Rares reusind sa trecem de primul tur ca pe urma sa dam de favoritii nr 1 ( Szcos si Ionescu) care ne-au invins cu 3-1. Pt mine a fost prima participare la campionatul national si am fost multumit de jocul meu !
                Semifinalele si finala la baieti au fost la nivel european ! Bravo !
                Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                Comentariu


                • #9
                  Postat în original de Alex.C Vezi post
                  Da intr-adevar a fost un campionat national f disputat cu meciuri f frumoase ! Atat eu cat si rares ne-am castigat grupele de calificare ( eu am fost intr-o grupa de 4 si am avut 3 victorii din 3 , rares grupa de 3 si a castigat deasemenea ambele meciuri). Au urmat 2 tururi preliminarii pentru intrarea pe tabloul de 32. Eu am reusit sa trec de ambele cu 3-0 si respectiv 3-1. Rares a trecut de primul tur insa a fost eliminat in al doilea tur de Kanabe Szilard! Eu am pierdut in primii 32 cu scorul de 4-1 la Alexandru Cazacu.
                  Si la dublu am jucat bine cu Rares reusind sa trecem de primul tur ca pe urma sa dam de favoritii nr 1 ( Szcos si Ionescu) care ne-au invins cu 3-1. Pt mine a fost prima participare la campionatul national si am fost multumit de jocul meu !
                  Semifinalele si finala la baieti au fost la nivel european ! Bravo !
                  Felicitari Alex , sunteti modele si inspiratie pentru toti cei din amatur, inseamna ca prin multa munca si seriozitate se poate ajunge la un nivel ridicat.
                  Blade :Butterfly Timo Boll Spirit
                  BH : Tenergy 05Fx
                  FH : Tenergy 05Fx

                  Comentariu

                  Who has read this thread:
                  Procesare...
                  X