Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Regional "Ziua Nationala Amatur" zona 7 (AR-BH-CS-HD-TM) “Memorialul Eugen Roman” Arad - 9.09.2023

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • AmaTur: Turneu A+ Regional "Ziua Nationala Amatur" zona 7 (AR-BH-CS-HD-TM) “Memorialul Eugen Roman” Arad - 9.09.2023




    “Memorialul Eugen Roman” – 9 septembrie 2023



    LOCALITATEA: Arad
    DATA: 9 septembrie 2023;

    LOCUL DE DESFASURARE: - Sala Sporturilor - Universitatea Aurel Vlaicu, Arad, Romania - Str. Dragoi Elena, 2, Arad, Arad, 310330;
    CATEGORII: Elite , Open , Avansati , Hobby, patru categorii;

    VALIDARE INSCRIERI:
    Open + Elite : 9 septembrie 2023 08.15 - 08.45 Inscrieri;
    Avansati + Hobby : 9 septembrie 2023 14.15 - 14.45 Inscrieri;

    LOGISTICĂ: 16 mese ITTF,mingi plastic 3 stele

    SPAȚIU DE JOC: 800 mp
    FACILITĂȚI: Vestiare;

    SE ASIGURA:
    - saratele , platouri reci,apa ,cafea , tuica "lovitura cu podeaua";


    MATERIALE DE PREMIERE:
    - locurile I, II si doua locuri III – cupa ,medalie + diploma


    TAXA:
    - Adulți - 50 Lei, Copii sub 14 ani – 25 lei,
    - persoanele cu dizabilitati nu platesc taxa de participare.

    -1 ron/pers vor fi directionati catre fondul AmaTur.

    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum ;

    - pot participa doar jucatori din zona 7 adica din judetele Arad, Bihor,Caras-Severin,Hunedoara si Timis si tarile vecine ca de exemplu Serbia sau Ungaria
    - prioritatea la înscriere: Conform clasamentului Amatur din septembrie 2023 si,initial,doar la categoria corespunzatoare MP ului
    Incepand cu Miercuri 06.09.2023 inscrierile se vor face in ordine cronologica si se va putea opta pentru categoria superioara MP,in masura locurilor vacante existente
    - ultima retragere joi 7.09.2023 , ora 21;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);

    SISTEMUL DE JOC:


    ELITE
    Toți participanții cu media mai mare sauegala cu 33 (pot participa si jucatori de la open);
    Numar maxim de jucatori: 40 + 2 Wild Card
    Validare inscrieri: 9 septembrie 2023 08.15 - 08.45;
    Ora de incepere: 9.00
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - grupe inferioare : 6(5-7) jucatori, se califica primii 4, in functie de MP aplicand regula sarpelui cu eventuale permutari pentru a evita mai multi jucatori din aceiasi localitate (locul 1 nu se schimba);
    - grupe superioare de 3 (4) jucatori, se califica primii 2;
    - tablou eliminatoriu se va genera automat;
    - nu se joaca finala mica;


    OPEN
    Toți participanții cu media cuprinsă între 20 și 32,99 inclusiv( pot participa si jucatori de la avansati);
    Numar maxim de jucatori: 46 + 2 Wild Card
    Validare inscrieri: 9 septembrie 2023 08.15 - 08.45;
    Ora de incepere: 9.00
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - grupe inferioare : 6(5-7) jucatori, se califica primii 4, in functie de MP aplicand regula sarpelui cu eventuale permutari pentru a evita mai multi jucatori din aceiasi localitate (locul 1 nu se schimba);
    - grupe superioare de 3 (4) jucatori, se califica primii 2;
    - tablou eliminatoriu se va genera automat;
    - nu se joaca finala mica;

    AVANSATI
    - poate participa orice jucator cu media intre 10 si 19,99 inclusiv (pot participa si jucatori de la hobby);
    Numar maxim de jucatori: 28 + 2 Wild Card
    Validare inscrieri: 9 septembrie 2023 14.15 - 14.45;
    Ora de incepere: 15.00
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - grupe inferioare : 6(5-7) jucatori, se califica primii 4, in functie de MP aplicand regula sarpelui cu eventuale permutari pentru a evita mai multi jucatori din aceiasi localitate (locul 1 nu se schimba);
    - grupe superioare de 3 (4) jucatori, se califica primii 2;
    - tablou eliminatoriu se va genera automat;
    - nu se joaca finala mica;


    HOBBY
    - poate participa orice jucator cu media de până la 9,99 inclusiv;
    Numar maxim de jucatori: 22 + 2 Wild Card
    Validare inscrieri: 9 septembrie 2023 14.15 - 14.45;
    Ora de incepere: 15.00
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - grupe inferioare : 6(5-7) jucatori, se califica primii 4, in functie de MP aplicand regula sarpelui cu eventuale permutari pentru a evita mai multi jucatori din aceiasi localitate (locul 1 nu se schimba);
    - grupe superioare de 3 (4) jucatori, se califica primii 2;
    - tablou eliminatoriu se va genera automat;
    - nu se joaca finala mica;






    NOTA:
    - IN FUNCȚIE DE ÎNSCRIERI, LOCURILE DISPONIBILE FIECĂREI CATEGORII POT SUFERI MODIFICĂRI!
    - in caz ca nu se ocupa toate locurile sistemul de desfasurare poate suferi modificari.

    Turneele din cadrul circuitului AmaTur se desfășoară conform regulamentului de joc aprobat de ITTF. Prin urmare, se pot folosi doar fețe omologate de pe lista ITTF.

    ORGANIZATOR: Roman Bogdan 746 056 622
    Tehnic : Fekete Istvan



    Ultima editare de Pitzi; 08.sep.2023, 09:33.

  • #2
    Retrageri dupa termen:
    Olah Remus - Arad - Open
    Galavan Radu - Timisoara - Avansati
    Curaciuc Claudiu - Resita - Avansati
    Clenciu Yanis - Arad - Hobby
    Absenti:
    Avram Victor - Arad - Elite
    Suciu Ilie Catalin - Arad - Hobby

    Inscrieri Elite (09.09.2023) - 9:10:59 AM - v5.3 / cls_2023-sep

    1. Cristanus Cristian, Timisoara, 179 - 58.52 - EL
    2. Iana Remus, Timisoara, 25 - 58.03 - EL
    3. Jurje Alex Doru, Almasu Mare, 22 - 52.15 - EL
    4. Roman Bogdan, Arad, 8 - 52.12 - E
    5. Mutrescu Eugen, Timisoara, 5 - 51.93 - EW
    6. Verdet Adrian, Timisoara, 6 - 51.76 - ELW
    7. Mitrache Simion, Timisoara, 160 - 50.88 - E
    8. Savu Cristian, Oradea, 19 - 44.8 - E
    9. Boka Norbert, Arad, 1273 - 43.55 - EL
    10. Tic Ioan, Oradea, 51 - 42.12 - E
    11. Costache Rosioru Cristian, Timisoara, 230 - 42.02 - E
    12. Spatariu Daniel, Arad, 560 - 41.83 - E
    13. Pop Claudiu, Arad, 688 - 41.47 - E
    14. Codau Vlad, Oradea, 159 - 41.11 - E
    15. Frunza Alexandru, Timisoara, 36 - 40.9 - E
    16. Leric David, Lipova, 107 - 40.78 - E
    17. Jurescu Sorin, Timisoara, 45 - 40.74 - EW
    18. Georgescu Constantin, Orastie, 49 - 40.27 - E
    19. Grubacichi Marius, Timisoara, 59 - 39.22 - E
    20. Daroti Florin, Lipova, 368 - 39.05 - E
    21. Lacatis Ghita, Arad, 260 - 38.6 - E
    22. Ciucioiu Dorin, Timisoara, 381 - 38.58 - E
    23. Vaida Sorin, Oradea, 56 - 38.25 - EW
    24. Hancig Mircea, Timisoara, 57 - 37.73 - E
    25. Popovici Ciprian, Hunedoara, 184 - 37.36 - E
    26. Tanc Florin, Oradea, 74 - 37.3 - E
    27. Orban Alexandru, Lugoj, 81 - 36.47 - E
    28. Maxim Alexandru, Oradea, 112 - 36.46 - E
    29. Triff Raul, Deva, 99 - 36.02 - E
    30. Put Gabriel, Oravita, 811 - 35.43 - EW
    31. Drinceanu Lilian, Oravita, 1121 - 35.4 - E
    32. Mortasifu Ionut, Arad, 1449 - 35.25 - EL
    33. Cotca Dacian, Oradea, 1421 - 34.95 - E
    34. Mihalescu Dinu, Timisoara, 441 - 34.83 - EW
    35. Degianschi Obrad, Resita, 234 - 33.13 - E
    36. Negrea Olimpiu, Otelu Rosu, 113 - 33.06 - E
    37. Jichici Svetozar, Timisoara, 98 - 33 - EW
    38. Coiov Nicolae, Arad, 814 - 29.03 - O

    Gr.inferioara nr. 1 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 CRISTANUS CRISTIAN - Timisoara
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 CODAU VLAD - Oradea
    0-3
    1-3
    3-0
    3-2
    2
    3
    3 FRUNZA ALEXANDRU - Timisoara
    0-3
    3-1
    3-0
    0-3
    2
    2
    4 ORBAN ALEXANDRU - Lugoj
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    4
    5 MORTASIFU IONUT - Arad
    0-3
    2-3
    3-0
    1-3
    1
    5
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 IANA REMUS - Timisoara
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 POP CLAUDIU - Arad
    0-3
    2-3
    3-0
    3-2
    2
    3
    0
    0
    1
    3 LERIC DAVID - Lipova
    0-3
    3-2
    3-0
    0-3
    2
    4
    -2
    -2
    1
    4 MAXIM ALEXANDRU - Oradea
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5 PUT GABRIEL - Oravita
    0-3
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    2
    2
    1
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 JURJE ALEX DORU - Almasu Mare
    3-0
    3-2
    3-2
    3-0
    3-1
    5
    1
    2 SPATARIU DANIEL - Arad
    0-3
    3-1
    3-1
    3-1
    3-1
    4
    2
    3 JURESCU SORIN - Timisoara
    2-3
    1-3
    3-0
    3-0
    0-3
    2
    3
    4 TANC FLORIN - Oradea
    2-3
    1-3
    0-3
    3-2
    3-2
    2
    4
    5 DRINCEANU LILIAN - Oravita
    0-3
    1-3
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    6 JICHICI SVETOZAR - Timisoara
    1-3
    1-3
    3-0
    2-3
    0-3
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 ROMAN BOGDAN - Arad
    3-1
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    1
    2 COSTACHE ROSIORU CRISTIAN - Timisoara
    1-3
    1-3
    3-2
    3-0
    2
    3
    3 GEORGESCU CONSTANTIN - Orastie
    1-3
    3-1
    3-2
    3-1
    3
    2
    4 HANCIG MIRCEA - Timisoara
    1-3
    2-3
    2-3
    3-1
    1
    4
    5 COTCA DACIAN - Oradea
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 5 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 MUTRESCU EUGEN - Timisoara
    3-1
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    5
    1
    2 TIC IOAN - Oradea
    1-3
    3-2
    3-0
    1-3
    3-2
    3
    3
    3 GRUBACICHI MARIUS - Timisoara
    0-3
    2-3
    3-1
    1-3
    1-3
    1
    4 POPOVICI CIPRIAN - Hunedoara
    0-3
    0-3
    1-3
    3-2
    1-3
    1
    5 TRIFF RAUL - Deva
    1-3
    3-1
    3-1
    2-3
    3-1
    3
    2
    6 COIOV NICOLAE - Arad
    0-3
    2-3
    3-1
    3-1
    1-3
    2
    4
    -
    Gr.inferioara nr. 6 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 VERDET ADRIAN - Timisoara
    1-3
    3-0
    3-1
    1-3
    2
    3
    2 BOKA NORBERT - Arad
    3-1
    3-0
    3-1
    2-3
    3
    2
    3 DAROTI FLORIN - Lipova
    0-3
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    5
    4 VAIDA SORIN - Oradea
    1-3
    1-3
    3-0
    0-3
    1
    4
    5 MIHALESCU DINU - Timisoara
    3-1
    3-2
    2-3
    3-0
    3
    1
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 7 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 MITRACHE SIMION - Timisoara
    3-1
    3-1
    3-1
    3-1
    3-1
    5
    1
    2 SAVU CRISTIAN - Oradea
    1-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    2
    3 LACATIS GHITA - Arad
    1-3
    2-3
    3-1
    3-2
    3-1
    3
    3
    4 CIUCIOIU DORIN - Timisoara
    1-3
    0-3
    1-3
    3-0
    0-3
    1
    5 DEGIANSCHI OBRAD - Resita
    1-3
    0-3
    2-3
    0-3
    0-3
    0
    6 NEGREA OLIMPIU - Otelu Rosu
    1-3
    1-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    -


    Gr.superioara nr. 1 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 CRISTANUS CRISTIAN - Timisoara
    3-0
    3-2
    2
    1
    2 VERDET ADRIAN - Timisoara
    0-3
    3-0
    1
    2
    3 LACATIS GHITA - Arad
    2-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 2 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 IANA REMUS - Timisoara
    3-0
    3-1
    2
    1
    2 TIC IOAN - Oradea
    0-3
    3-2
    1
    2
    3 NEGREA OLIMPIU - Otelu Rosu
    1-3
    2-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 3 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 JURJE ALEX DORU - Almasu Mare
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 COSTACHE ROSIORU CRISTIAN - Timisoara
    0-3
    0-3
    0
    3 VAIDA SORIN - Oradea
    0-3
    3-0
    1
    2
    -
    Gr.superioara nr. 4 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 ROMAN BOGDAN - Arad
    3-1
    3-2
    2
    1
    2 JURESCU SORIN - Timisoara
    1-3
    3-0
    1
    2
    3 COIOV NICOLAE - Arad
    2-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 5 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 MUTRESCU EUGEN - Timisoara
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 POP CLAUDIU - Arad
    0-3
    0-3
    0
    3 HANCIG MIRCEA - Timisoara
    0-3
    3-0
    1
    2
    -
    Gr.superioara nr. 6 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 MIHALESCU DINU - Timisoara
    3-2
    2-3
    1
    2
    2 CODAU VLAD - Oradea
    2-3
    1-3
    0
    3 TANC FLORIN - Oradea
    3-2
    3-1
    2
    1
    -
    Gr.superioara nr. 7 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 MITRACHE SIMION - Timisoara
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 FRUNZA ALEXANDRU - Timisoara
    0-3
    2-3
    0
    3 LERIC DAVID - Lipova
    0-3
    3-2
    1
    2
    -
    Gr.superioara nr. 8 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 SAVU CRISTIAN - Oradea
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 PUT GABRIEL - Oravita
    0-3
    3-0
    1
    2
    3 ORBAN ALEXANDRU - Lugoj
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 9 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 BOKA NORBERT - Arad
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 SPATARIU DANIEL - Arad
    1-3
    3-0
    1
    2
    3 MORTASIFU IONUT - Arad
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 10 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 TRIFF RAUL - Deva
    2-3
    3-0
    1
    2
    2 GEORGESCU CONSTANTIN - Orastie
    3-2
    3-2
    2
    1
    3 DAROTI FLORIN - Lipova
    0-3
    2-3
    0
    -


    Eliminatorii Elite

    1. Cristanus Cristian
    ------------------------- Cristanus Cristian 3-0
    32. Bye
    ----------------------------------- Cristanus Cristian 3-0
    17. Vaida Sorin
    ------------------------- Mihalescu Dinu 1-3
    16. Mihalescu Dinu
    -------------------------------------------------- Cristanus Cristian 3-1
    9. Boka Norbert
    ------------------------- Boka Norbert 3-0
    24. Bye
    ----------------------------------- Savu Cristian 1-3
    25. Bye
    ------------------------- Savu Cristian 0-3
    8. Savu Cristian
    ----------------------------------------------------------------- Cristanus Cristian 3-0
    5. Mutrescu Eugen
    ------------------------- Mutrescu Eugen 3-0
    28. Bye
    ----------------------------------- Mutrescu Eugen 3-0
    21. Bye
    ------------------------- Triff Raul 0-3
    12. Triff Raul
    -------------------------------------------------- Roman Bogdan 1-3
    13. Leric David
    ------------------------- Leric David 3-0
    20. Tic Ioan
    ----------------------------------- Roman Bogdan 1-3
    29. Bye
    ------------------------- Roman Bogdan 0-3
    4. Roman Bogdan

    -------------------------------------------------------------------------------- Iana Remus 1-3

    3. Jurje Alex Doru
    ------------------------- Jurje Alex Doru 3-0
    30. Bye
    ----------------------------------- Verdet Adrian 0-3
    19. Verdet Adrian
    ------------------------- Verdet Adrian 3-0
    14. Put Gabriel
    -------------------------------------------------- Verdet Adrian 3-1
    11. Spatariu Daniel
    ------------------------- Spatariu Daniel 3-0
    22. Bye
    ----------------------------------- Spatariu Daniel 3-1
    27. Bye
    ------------------------- Tanc Florin 0-3
    6. Tanc Florin
    ----------------------------------------------------------------- Iana Remus 1-3
    7. Mitrache Simion
    ------------------------- Mitrache Simion 3-0
    26. Bye
    ----------------------------------- Mitrache Simion 3-0
    23. Bye
    ------------------------- Georgescu Constantin 0-3
    10. Georgescu Constantin
    -------------------------------------------------- Iana Remus 2-3
    15. Hancig Mircea
    ------------------------- Hancig Mircea 3-2
    18. Jurescu Sorin
    ----------------------------------- Iana Remus 0-3
    31. Bye
    ------------------------- Iana Remus 0-3
    2. Iana Remus


    Clasament Elite

    1. Iana Remus - Timisoara
    2. Cristanus Cristian - Timisoara
    3 -- 4
    Verdet Adrian - Timisoara
    Roman Bogdan - Arad
    5 -- 8
    Mitrache Simion - Timisoara
    Savu Cristian - Oradea
    Spatariu Daniel - Arad
    Mutrescu Eugen - Timisoara
    9 -- 16
    Hancig Mircea - Timisoara
    Mihalescu Dinu - Timisoara
    Jurje Alex Doru - Almasu Mare
    Leric David - Lipova
    Georgescu Constantin - Orastie
    Boka Norbert - Arad
    Tanc Florin - Oradea
    Triff Raul - Deva
    17 -- 20
    Put Gabriel - Oravita
    Jurescu Sorin - Timisoara
    Vaida Sorin - Oradea
    Tic Ioan - Oradea
    21 -- 30 0v gr.sup.
    Costache Rosioru Cristian - Timisoara
    Pop Claudiu - Arad
    Codau Vlad - Oradea
    Frunza Alexandru - Timisoara
    Daroti Florin - Lipova
    Lacatis Ghita - Arad
    Orban Alexandru - Lugoj
    Mortasifu Ionut - Arad
    Negrea Olimpiu - Otelu Rosu
    Coiov Nicolae - Arad
    31 -- 35 1v gr.inf.
    Grubacichi Marius - Timisoara
    Ciucioiu Dorin - Timisoara
    Popovici Ciprian - Hunedoara
    Drinceanu Lilian - Oravita
    Jichici Svetozar - Timisoara
    36 -- 38 0v gr.inf.
    Maxim Alexandru - Oradea
    Cotca Dacian - Oradea
    Degianschi Obrad - Resita


    Inscrieri Open (09.09.2023) - 9:17:10 AM - v5.3 / cls_2023-sep

    1. Neamt Doru, Arad, 93 - 31.91 - OW
    2. Nagy Iosif, Arad, 488 - 31.9 - OW
    3. Schiopulescu Ion, Lugoj, 1243 - 31.83 - O
    4. Vuca Adrian, Berzovia, 553 - 31.57 - O
    5. Botea Fabian, Hunedoara, 315 - 31.44 - O
    6. Muresan Florin, Deva, 165 - 31.31 - O
    7. Mitar Marius Tiberiu, Sannicolau Mare, 111 - 30.62 - O
    8. Naghi Vlad, Hunedoara, 293 - 30.54 - O
    9. Demian Daniel, Arad, 404 - 30.49 - O
    10. Fekete Istvan, Arad, 121 - 30.36 - OW
    11. Maguran Daria, Arad, 1698 - 30.25 - OF
    12. Lulciuc Dumitru, Timisoara, 1588 - 29.95 - O
    13. Bogdan Raul, Deva, 241 - 29.83 - OJ
    14. Stanciu Dumitru, Simeria, 204 - 29.68 - O
    15. Dani Leo, Arad, 651 - 29.62 - OD
    16. Orban Marius, Lugoj, 144 - 29.43 - O
    17. Ignuta Sebastian, Voiteg, 718 - 29.14 - OW
    18. Tasedan Adrian, Arad, 387 - 29.05 - O
    19. Szalay Liviu, Oradea, 239 - 28.78 - OW
    20. Veres Francisc, Oravita, 743 - 28.72 - O
    21. Tamsa Titus, Resita, 668 - 28.56 - O
    22. Madar Maya, Arad, 1842 - 28.55 - OF
    23. Turburan Ion, Resita, 758 - 28.42 - OW
    24. Csaky Tiberiu, Resita, 447 - 28.39 - OW
    25. Cecan Vasile, Timisoara, 367 - 27.58 - O
    26. Balaj Roland, Arad, 313 - 27.33 - O
    27. Moldovan Andrei, Oradea, 415 - 25.74 - O
    28. Nagy Eduard, Deva, 294 - 25.73 - O
    29. Poenariu Darius, Arad, 555 - 24.53 - O
    30. Andrei Gheorghe, Petrosani, 1684 - 23.85 - OW
    31. Matei Dumitru, Deva, 321 - 23.84 - OW
    32. Craiovan Victor, Resita, 1023 - 23.53 - O
    33. Berki Milan, Arad, 2282 - 23.4 - OLJ
    34. Effler Stefan, Arad, 972 - 22.35 - O
    35. Soki Viktor, Arad, 1569 - 22.33 - O
    36. Vlad Florin, Arad, 1191 - 22.28 - OW
    37. Faur Claudiu, Timisoara, 853 - 21.85 - O
    38. Chivaran Alin, Timisoara, 342 - 21.27 - O
    39. Handlery Viktor, Oradea, 1103 - 20.55 - O
    40. Dusan Marcel, Arad, 308 - 20 - OW
    41. Ternauciuc Adrian, Nadrag, 397 - 20 - O
    42. Faur Lucian, Jimbolia, 648 - 19.09 - AW
    43. Belgun Ionut, Timisoara, 1162 - 17.45 - A
    44. Vasi Daniel, Arad, 878 - 15.16 - A
    45. Birtalan Laszlo, Oradea, 2617 - 15 - AW
    46. Dobre Elisei, Jimbolia, 2163 - 10.5 - A


    Gr.inferioara nr. 1 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 NEAMT DORU - Arad
    2-3
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    3
    2 TASEDAN ADRIAN - Arad
    3-2
    1-3
    0-3
    3-2
    2
    2
    3 SZALAY LIVIU - Oradea
    3-2
    3-1
    3-0
    3-2
    4
    1
    4 CRAIOVAN VICTOR - Resita
    1-3
    3-0
    0-3
    1-3
    1
    5 FAUR CLAUDIU - Timisoara
    0-3
    2-3
    2-3
    3-1
    1
    4
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 NAGY IOSIF - Arad
    0-3
    0-3
    3-2
    0-3
    1
    4
    2 IGNUTA SEBASTIAN - Voiteg
    3-0
    3-1
    3-0
    1-3
    3
    2
    6
    0
    1
    3 VERES FRANCISC - Oravita
    3-0
    1-3
    3-0
    3-1
    3
    1
    6
    0
    1
    4 SOKI VIKTOR - Arad
    2-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5 CHIVARAN ALIN - Timisoara
    3-0
    3-1
    1-3
    3-0
    3
    3
    6
    0
    1
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 SCHIOPULESCU ION - Lugoj
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 DANI LEO - Arad
    2-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    2
    3 TAMSA TITUS - Resita
    0-3
    0-3
    3-2
    3-1
    2
    3
    4 EFFLER STEFAN - Arad
    0-3
    0-3
    2-3
    1-3
    0
    5 HANDLERY VIKTOR - Oradea
    0-3
    1-3
    1-3
    3-1
    1
    4
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 VUCA ADRIAN - Berzovia
    3-1
    2-3
    3-0
    3-0
    3
    2
    2 ORBAN MARIUS - Lugoj
    1-3
    2-3
    3-2
    0-3
    1
    4
    3 MADAR MAYA - Arad
    3-2
    3-2
    3-2
    3-0
    4
    1
    4 MATEI DUMITRU - Deva
    0-3
    2-3
    2-3
    0-3
    0
    5 DUSAN MARCEL - Arad
    0-3
    3-0
    0-3
    3-0
    2
    3
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 5 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 BOTEA FABIAN - Hunedoara
    0-3
    1-3
    3-0
    3-1
    2
    3
    2 STANCIU DUMITRU - Simeria
    3-0
    1-3
    3-0
    3-0
    3
    2
    3 TURBURAN ION - Resita
    3-1
    3-1
    3-2
    3-1
    4
    1
    4 VLAD FLORIN - Arad
    0-3
    0-3
    2-3
    3-1
    1
    4
    5 TERNAUCIUC ADRIAN - Nadrag
    1-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 6 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 MURESAN FLORIN - Deva
    3-0
    0-3
    3-1
    3-0
    3
    2
    2 LULCIUC DUMITRU - Timisoara
    0-3
    1-3
    3-2
    3-1
    2
    3
    3 CSAKY TIBERIU - Resita
    3-0
    3-1
    1-3
    3-0
    3
    1
    4 BERKI MILAN - Arad
    1-3
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    4
    5 FAUR LUCIAN - Jimbolia
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 7 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 MITAR MARIUS TIBERIU - Sannicolau Mare
    3-2
    3-0
    1-3
    3-0
    3
    1
    2 BOGDAN RAUL - Deva
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
    3 CECAN VASILE - Timisoara
    0-3
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    4
    4 POENARIU DARIUS - Arad
    3-1
    0-3
    3-1
    2-3
    2
    3
    5 VASI DANIEL - Arad
    0-3
    0-3
    1-3
    3-2
    1
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 8 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 NAGHI VLAD - Hunedoara
    2-3
    1-3
    3-2
    3-1
    2
    3
    2 MAGURAN DARIA - Arad
    3-2
    3-1
    1-3
    3-0
    3
    1
    3 BALAJ ROLAND - Arad
    3-1
    1-3
    3-1
    3-0
    3
    2
    4 ANDREI GHEORGHE - Petrosani
    2-3
    3-1
    1-3
    3-0
    2
    4
    5 BIRTALAN LASZLO - Oradea
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 9 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 DEMIAN DANIEL - Arad
    0-3
    0-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    3
    2 FEKETE ISTVAN - Arad
    3-0
    1-3
    3-2
    3-2
    2-3
    3
    2
    3 MOLDOVAN ANDREI - Oradea
    3-0
    3-1
    2-3
    3-0
    3-0
    4
    1
    4 NAGY EDUARD - Deva
    1-3
    2-3
    3-2
    1-3
    3-0
    2
    4
    5 BELGUN IONUT - Timisoara
    0-3
    2-3
    0-3
    3-1
    0-3
    1
    6 DOBRE ELISEI - Jimbolia
    1-3
    3-2
    0-3
    0-3
    3-0
    2
    -



    Gr.superioara nr. 1 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 SZALAY LIVIU - Oradea
    3-2
    2-3
    1
    2
    2 LULCIUC DUMITRU - Timisoara
    2-3
    1-3
    0
    3 POENARIU DARIUS - Arad
    3-2
    3-1
    2
    1
    -
    Gr.superioara nr. 2 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 VERES FRANCISC - Oravita
    1-3
    0-3
    0
    2 BOTEA FABIAN - Hunedoara
    3-1
    3-2
    2
    1
    3 NAGHI VLAD - Hunedoara
    3-0
    2-3
    1
    2
    -
    Gr.superioara nr. 3 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 SCHIOPULESCU ION - Lugoj
    2-3
    0-3
    0
    2 DUSAN MARCEL - Arad
    3-2
    3-2
    2
    1
    3 DEMIAN DANIEL - Arad
    3-0
    2-3
    1
    2
    -
    Gr.superioara nr. 4 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 MADAR MAYA - Arad
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 TAMSA TITUS - Resita
    1-3
    1-3
    0
    3 NAGY EDUARD - Deva
    0-3
    3-1
    1
    2
    -
    Gr.superioara nr. 5 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 TURBURAN ION - Resita
    3-1
    3-2
    2
    1
    2 CHIVARAN ALIN - Timisoara
    1-3
    3-0
    1
    2
    3 ANDREI GHEORGHE - Petrosani
    2-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 6 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 CSAKY TIBERIU - Resita
    1-3
    2-3
    0
    2 NEAMT DORU - Arad
    3-1
    3-0
    2
    1
    3 CECAN VASILE - Timisoara
    3-2
    0-3
    1
    2
    -
    Gr.superioara nr. 7 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 MITAR MARIUS TIBERIU - Sannicolau Mare
    3-1
    2-3
    1
    1
    1
    1
    1
    2 TASEDAN ADRIAN - Arad
    1-3
    3-1
    1
    2
    0
    0
    1
    3 BERKI MILAN - Arad
    3-2
    1-3
    1
    -1
    -1
    1
    -
    Gr.superioara nr. 8 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 MAGURAN DARIA - Arad
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 IGNUTA SEBASTIAN - Voiteg
    1-3
    3-1
    1
    2
    3 VLAD FLORIN - Arad
    0-3
    1-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 9 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 MOLDOVAN ANDREI - Oradea
    3-2
    0-3
    1
    2
    2 DANI LEO - Arad
    2-3
    2-3
    0
    3 ORBAN MARIUS - Lugoj
    3-0
    3-2
    2
    1
    -
    Gr.superioara nr. 10 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 FEKETE ISTVAN - Arad
    0-3
    3-1
    1
    2
    2 VUCA ADRIAN - Berzovia
    3-0
    3-0
    2
    1
    3 HANDLERY VIKTOR - Oradea
    1-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 11 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 BALAJ ROLAND - Arad
    1-3
    3-2
    1
    -1
    -1
    1
    2 STANCIU DUMITRU - Simeria
    3-1
    1-3
    1
    2
    0
    0
    1
    3 NAGY IOSIF - Arad
    2-3
    3-1
    1
    1
    1
    1
    1
    -
    Gr.superioara nr. 12 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 BOGDAN RAUL - Deva
    3-1
    3-1
    2
    1
    2 MURESAN FLORIN - Deva
    1-3
    3-0
    1
    2
    3 FAUR CLAUDIU - Timisoara
    1-3
    0-3
    0
    -


    Eliminatorii Open

    1. Poenariu Darius
    ------------------------- Poenariu Darius 3-0
    32. Bye
    ----------------------------------- Stanciu Dumitru 1-3
    17. Cecan Vasile
    ------------------------- Stanciu Dumitru 1-3
    16. Stanciu Dumitru
    -------------------------------------------------- Orban Marius 2-3
    9. Orban Marius
    ------------------------- Orban Marius 3-2
    24. Demian Daniel
    ----------------------------------- Orban Marius 3-0
    25. Bye
    ------------------------- Maguran Daria 0-3
    8. Maguran Daria
    ----------------------------------------------------------------- Bogdan Raul 1-3
    5. Turburan Ion
    ------------------------- Turburan Ion 3-0
    28. Bye
    ----------------------------------- Bogdan Raul 1-3
    21. Naghi Vlad
    ------------------------- Bogdan Raul 1-3
    12. Bogdan Raul
    -------------------------------------------------- Bogdan Raul 3-1
    13. Fekete Istvan
    ------------------------- Fekete Istvan 3-0
    20. Tasedan Adrian
    ----------------------------------- Madar Maya 2-3
    29. Bye
    ------------------------- Madar Maya 0-3
    4. Madar Maya

    -------------------------------------------------------------------------------- Bogdan Raul 3-1

    3. Dusan Marcel
    ------------------------- Dusan Marcel 3-0
    30. Bye
    ----------------------------------- Dusan Marcel 3-1
    19. Ignuta Sebastian
    ------------------------- Ignuta Sebastian 3-1
    14. Moldovan Andrei
    -------------------------------------------------- Dusan Marcel 3-1
    11. Nagy Iosif
    ------------------------- Szalay Liviu 1-3
    22. Szalay Liviu
    ----------------------------------- Szalay Liviu 3-2
    27. Bye
    ------------------------- Neamt Doru 0-3
    6. Neamt Doru
    ----------------------------------------------------------------- Dusan Marcel 3-2
    7. Mitar Marius Tiberiu
    ------------------------- Mitar Marius Tiberiu 3-0
    26. Bye
    ----------------------------------- Mitar Marius Tiberiu 3-2
    23. Nagy Eduard
    ------------------------- Vuca Adrian 2-3
    10. Vuca Adrian
    -------------------------------------------------- Botea Fabian 0-3
    15. Muresan Florin
    ------------------------- Muresan Florin 3-1
    18. Chivaran Alin
    ----------------------------------- Botea Fabian 2-3
    31. Bye
    ------------------------- Botea Fabian 0-3
    2. Botea Fabian


    Clasament Open

    1. Bogdan Raul - Deva
    2. Dusan Marcel - Arad
    3 -- 4
    Orban Marius - Lugoj
    Botea Fabian - Hunedoara
    5 -- 8
    Madar Maya - Arad
    Szalay Liviu - Oradea
    Stanciu Dumitru - Simeria
    Mitar Marius Tiberiu - Sannicolau Mare
    9 -- 16
    Turburan Ion - Resita
    Ignuta Sebastian - Voiteg
    Maguran Daria - Arad
    Muresan Florin - Deva
    Fekete Istvan - Arad
    Neamt Doru - Arad
    Poenariu Darius - Arad
    Vuca Adrian - Berzovia
    17 -- 24
    Naghi Vlad - Hunedoara
    Demian Daniel - Arad
    Nagy Iosif - Arad
    Cecan Vasile - Timisoara
    Moldovan Andrei - Oradea
    Chivaran Alin - Timisoara
    Tasedan Adrian - Arad
    Nagy Eduard - Deva
    25 -- 26 1v gr.sup.
    Balaj Roland - Arad
    Berki Milan - Arad
    27 -- 36 0v gr.sup.
    Schiopulescu Ion - Lugoj
    Lulciuc Dumitru - Timisoara
    Dani Leo - Arad
    Veres Francisc - Oravita
    Tamsa Titus - Resita
    Csaky Tiberiu - Resita
    Andrei Gheorghe - Petrosani
    Vlad Florin - Arad
    Faur Claudiu - Timisoara
    Handlery Viktor - Oradea
    37 -- 2v gr.inf.
    Dobre Elisei - Jimbolia
    38 -- 40 1v gr.inf.
    Craiovan Victor - Resita
    Belgun Ionut - Timisoara
    Vasi Daniel - Arad
    41 -- 46 0v gr.inf.
    Matei Dumitru - Deva
    Effler Stefan - Arad
    Soki Viktor - Arad
    Ternauciuc Adrian - Nadrag
    Faur Lucian - Jimbolia
    Birtalan Laszlo - Oradea


    Inscrieri Avansati (09.09.2023) - 9:21:04 AM - v5.3 / cls_2023-sep

    1. Gipsy King, Hunedoara, 366 - 19.33 - AW
    2. Matei Alin, Arad, 508 - 19.32 - A
    3. Botas Constantin, Sannicolau Mare, 450 - 19.13 - A
    4. Dobinda Alexandru, Arad, 478 - 18.94 - AW
    5. Jupanschi Adrian, Hunedoara, 1014 - 18.74 - A
    6. Clesiu Florin, Deva, 1496 - 18.5 - A
    7. Toplician Mihai, Hunedoara, 505 - 18.45 - A
    8. Milos Adrian, Bocsa, 1585 - 18.33 - A
    9. Radovan Radu, Sannicolau Mare, 1240 - 18.23 - A
    10. Moldoveanu Sorin Florian, Hunedoara, 1061 - 18.14 - A
    11. Oprean Andrei, Brad, 431 - 18.12 - AW
    12. Buie Laurentiu, Arad, 663 - 18 - A
    13. Muntean Atila, Hunedoara, 595 - 17.93 - A
    14. Dobinda Dinu, Arad, 1245 - 17.18 - A
    15. Mihai Markus, Deva, 852 - 16.62 - A
    16. Budihala Raul, Hunedoara, 1094 - 15.9 - A
    17. Dragan Marius, Hunedoara, 735 - 15.52 - A
    18. Socaci Silviu, Lugoj, 1300 - 15.4 - A
    19. Paul Alin Sabin, Sandra, 1311 - 15.3 - A
    20. Klepp Lucas, Lipova, 2255 - 14.8 - A
    21. Bradean Toma, Arad, 1664 - 14.33 - A
    22. Seniuc Radu, Arad, 974 - 14.14 - A
    23. Drulea Petru, Jimbolia, 825 - 12.42 - A
    24. Socaci Valentin, Lugoj, 1457 - 12.02 - A
    25. Lulciuc Dumitru Cosmin, Timisoara, 1559 - 11.75 - A
    26. Ternauciuc Mihai, Nadrag, 1253 - 10.84 - A
    27. Forton Nicusor, Arad, 1861 - 10 - A
    28. Neamtu Alin, Arad, 5003 - 0
    29. Pantea Robert, Lipova, 5004 - 6.6 - H


    Gr.inferioara nr. 1 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 GIPSY KING - Hunedoara
    2-3
    3-0
    1-3
    3-0
    2
    3
    3
    2
    1
    2 RADOVAN RADU - Sannicolau Mare
    3-2
    2-3
    0-3
    3-1
    2
    2
    -1
    3
    2
    3 OPREAN ANDREI - Brad
    0-3
    3-2
    1-3
    1-3
    1
    4 KLEPP LUCAS - Lipova
    3-1
    3-0
    3-1
    2-3
    3
    1
    5 BRADEAN TOMA - Arad
    0-3
    1-3
    3-1
    3-2
    2
    4
    -2
    -5
    0
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 MATEI ALIN - Arad
    2-3
    0-3
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    4
    2 MOLDOVEANU SORIN FLORIAN - Hunedoara
    3-2
    1-3
    2-3
    3-1
    3-0
    3
    3
    3 BUIE LAURENTIU - Arad
    3-0
    3-1
    3-1
    3-1
    3-1
    5
    1
    4 PAUL ALIN SABIN - Sandra
    3-1
    3-2
    1-3
    0-3
    3-0
    3
    2
    5 DRULEA PETRU - Jimbolia
    1-3
    1-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    5
    6 PANTEA ROBERT - Lipova
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 BOTAS CONSTANTIN - Sannicolau Mare
    3-1
    1-3
    0-3
    3-2
    3-2
    3
    3
    2 MILOS ADRIAN - Bocsa
    1-3
    1-3
    0-3
    3-2
    0-3
    1
    -9
    -2
    1
    3 MUNTEAN ATILA - Hunedoara
    3-1
    3-1
    2-3
    3-0
    3-1
    4
    2
    4 SOCACI SILVIU - Lugoj
    3-0
    3-0
    3-2
    3-1
    3-2
    5
    1
    5 SENIUC RADU - Arad
    2-3
    2-3
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    4
    -5
    1
    1
    6 NEAMTU ALIN - Arad
    2-3
    3-0
    1-3
    2-3
    1-3
    1
    -3
    1
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 DOBINDA ALEXANDRU - Arad
    3-1
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    2 TOPLICIAN MIHAI - Hunedoara
    1-3
    2-3
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    3 MIHAI MARKUS - Deva
    3-1
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    5
    1
    4 DRAGAN MARIUS - Hunedoara
    0-3
    3-2
    1-3
    3-0
    3-2
    3
    3
    5 SOCACI VALENTIN - Lugoj
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    6 FORTON NICUSOR - Arad
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    3-1
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 5 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 JUPANSCHI ADRIAN - Hunedoara
    1-3
    2-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    3
    2 CLESIU FLORIN - Deva
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    3 DOBINDA DINU - Arad
    3-2
    0-3
    3-1
    3-1
    3-2
    4
    2
    4 BUDIHALA RAUL - Hunedoara
    0-3
    0-3
    1-3
    3-2
    3-0
    2
    4
    5 LULCIUC DUMITRU COSMIN - Timisoara
    2-3
    0-3
    1-3
    2-3
    0-3
    0
    6 TERNAUCIUC MIHAI - Nadrag
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
    3-0
    1
    -



    Gr.superioara nr. 1 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 KLEPP LUCAS - Lipova
    3-1
    0-3
    1
    2
    2 DRAGAN MARIUS - Hunedoara
    1-3
    1-3
    0
    3 JUPANSCHI ADRIAN - Hunedoara
    3-0
    3-1
    2
    1
    -
    Gr.superioara nr. 2 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 BUIE LAURENTIU - Arad
    1-3
    3-0
    1
    2
    2 BOTAS CONSTANTIN - Sannicolau Mare
    3-1
    3-0
    2
    1
    3 BUDIHALA RAUL - Hunedoara
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 3 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 SOCACI SILVIU - Lugoj
    2-3
    3-1
    1
    2
    2 MOLDOVEANU SORIN FLORIAN - Hunedoara
    3-2
    3-0
    2
    1
    3 TOPLICIAN MIHAI - Hunedoara
    1-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 4 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 MIHAI MARKUS - Deva
    0-3
    1-3
    0
    2 GIPSY KING - Hunedoara
    3-0
    3-0
    2
    1
    3 SENIUC RADU - Arad
    3-1
    0-3
    1
    2
    -
    Gr.superioara nr. 5 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 CLESIU FLORIN - Deva
    3-0
    1-3
    1
    2
    2 RADOVAN RADU - Sannicolau Mare
    0-3
    1-3
    0
    3 MATEI ALIN - Arad
    3-1
    3-1
    2
    1
    -
    Gr.superioara nr. 6 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 DOBINDA DINU - Arad
    3-0
    2-3
    1
    2
    2 PAUL ALIN SABIN - Sandra
    0-3
    1-3
    0
    3 BRADEAN TOMA - Arad
    3-2
    3-1
    2
    1
    -
    Gr.superioara nr. 7 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 DOBINDA ALEXANDRU - Arad
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 MUNTEAN ATILA - Hunedoara
    0-3
    3-1
    1
    2
    3 DRULEA PETRU - Jimbolia
    0-3
    1-3
    0
    -



    Eliminatorii Avansati

    1. Jupanschi Adrian
    ------------------------- Jupanschi Adrian 3-0
    16. Bye
    ----------------------------------- Jupanschi Adrian 3-2
    9. Dobinda Dinu
    ------------------------- Muntean Atila 0-3
    8. Muntean Atila
    -------------------------------------------------- Jupanschi Adrian 3-0
    5. Matei Alin
    ------------------------- Matei Alin 3-2
    12. Socaci Silviu
    ----------------------------------- Buie Laurentiu 0-3
    13. Buie Laurentiu
    ------------------------- Buie Laurentiu 3-0
    4. Gipsy King
    ----------------------------------------------------------------- Jupanschi Adrian 3-1
    3. Moldoveanu Sorin Florian
    ------------------------- Klepp Lucas 2-3
    14. Klepp Lucas
    ----------------------------------- Klepp Lucas 3-0
    11. Seniuc Radu
    ------------------------- Seniuc Radu 3-0
    6. Bradean Toma
    -------------------------------------------------- Dobinda Alexandru 2-3
    7. Dobinda Alexandru
    ------------------------- Dobinda Alexandru 3-1
    10. Clesiu Florin
    ----------------------------------- Dobinda Alexandru 3-2
    15. Bye
    ------------------------- Botas Constantin 0-3
    2. Botas Constantin



    Clasament Avansati

    1. Jupanschi Adrian - Hunedoara
    2. Dobinda Alexandru - Arad
    3 -- 4
    Buie Laurentiu - Arad
    Klepp Lucas - Lipova
    5 -- 8
    Muntean Atila - Hunedoara
    Botas Constantin - Sannicolau Mare
    Matei Alin - Arad
    Seniuc Radu - Arad
    9 -- 14
    Clesiu Florin - Deva
    Gipsy King - Hunedoara
    Moldoveanu Sorin Florian - Hunedoara
    Dobinda Dinu - Arad
    Socaci Silviu - Lugoj
    Bradean Toma - Arad
    15 -- 21 0v gr.sup.
    Toplician Mihai - Hunedoara
    Radovan Radu - Sannicolau Mare
    Mihai Markus - Deva
    Budihala Raul - Hunedoara
    Dragan Marius - Hunedoara
    Paul Alin Sabin - Sandra
    Drulea Petru - Jimbolia
    22 -- 26 1v gr.inf.
    Milos Adrian - Bocsa
    Oprean Andrei - Brad
    Ternauciuc Mihai - Nadrag
    Forton Nicusor - Arad
    Neamtu Alin - Arad
    27 -- 29 0v gr.inf.
    Socaci Valentin - Lugoj
    Lulciuc Dumitru Cosmin - Timisoara
    Pantea Robert - Lipova


    Inscrieri Hobby (09.09.2023) - 9:26:26 AM - v5.3 / cls_2023-sep

    1. Rognean Rafael Alex, Oravita, 1704 - 9.98 - H
    2. Peter Stefan, Arad, 2568 - 9.35 - H
    3. Gherman Vlad, Timisoara, 1186 - 9.16 - H
    4. Hradszky Sebastian, Sannicolau Mare, 1296 - 8.89 - H
    5. Berchi Ioan, Arad, 2555 - 7.6 - H
    6. Nicoara Doru, Arad, 2587 - 7.45 - H
    7. Badescu Lucian, Oradea, 1475 - 7.08 - H
    8. Seica Gheorghe, Oradea, 1726 - 6.58 - H
    9. Kovacs Iosif, Arad, 2455 - 6.38 - H
    10. Bej Sergiu, Arad, 2850 - 6.25 - H
    11. Ghete Alexandru, Timisoara, 1502 - 5.79 - H
    12. Podrumar Casian, Arad, 2674 - 5.57 - H
    13. Ternauciuc Octavian, Nadrag, 1433 - 5.16 - H
    14. Drulea Radu Vlad, Jimbolia, 1850 - 5.03 - H
    15. Goldis Marinel, Arad, 3566 - 5 - H
    16. Achim Paul, Arad, 3810 - 5 - H
    17. Cioban Claudiu, Arad, 2728 - 4.5 - H
    18. Astanoaiei Adrian, Arad, 3218 - 4.45 - H
    19. Sipos Ina, Arad, 3121 - 4.4 - HF
    20. Selejan Laurentiu, Arad, 3656 - 4 - H
    21. Marian Alin, Lipova, 4343 - 4 - H
    22. Szekely Attila, Arad, 5001 - 0
    23. Constantinescu Flavius, Lipova, 5003 - 0


    Gr.inferioara nr. 1 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 ROGNEAN RAFAEL ALEX - Oravita
    3-1
    3-0
    3-2
    3-0
    4
    1
    2 SEICA GHEORGHE - Oradea
    1-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4
    3 KOVACS IOSIF - Arad
    0-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    2
    4 ACHIM PAUL - Arad
    2-3
    3-0
    1-3
    3-0
    2
    3
    5 CIOBAN CLAUDIU - Arad
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 PETER STEFAN - Arad
    0-3
    2-3
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    4
    2 BADESCU LUCIAN - Oradea
    3-0
    1-3
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    1
    9
    1
    1
    3 GHETE ALEXANDRU - Timisoara
    3-2
    3-1
    0-3
    3-2
    3-1
    4
    3
    3
    -1
    1
    4 GOLDIS MARINEL - Arad
    3-1
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    8
    0
    1
    5 ASTANOAIEI ADRIAN - Arad
    1-3
    0-3
    2-3
    0-3
    3-1
    1
    6 CONSTANTINESCU FLAVIUS - Lipova
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 GHERMAN VLAD - Timisoara
    2-3
    2-3
    3-0
    3-2
    3-1
    3
    3
    2 NICOARA DORU - Arad
    3-2
    1-3
    3-0
    1-3
    3-0
    3
    2
    3 BEJ SERGIU - Arad
    3-2
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    5
    1
    4 DRULEA RADU VLAD - Jimbolia
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    5 SIPOS INA - Arad
    2-3
    3-1
    1-3
    3-1
    1-3
    2
    4
    6 SZEKELY ATTILA - Arad
    1-3
    0-3
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 HRADSZKY SEBASTIAN - Sannicolau Mare
    3-0
    3-0
    3-2
    3-0
    3-2
    5
    1
    2 BERCHI IOAN - Arad
    0-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    3 PODRUMAR CASIAN - Arad
    0-3
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    3
    4 TERNAUCIUC OCTAVIAN - Nadrag
    2-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1-3
    1
    5 SELEJAN LAURENTIU - Arad
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    6 MARIAN ALIN - Lipova
    2-3
    0-3
    0-3
    3-1
    3-1
    2
    4
    -



    Gr.superioara nr. 1 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 ROGNEAN RAFAEL ALEX - Oravita
    3-2
    1-3
    3-2
    2
    2
    2 BERCHI IOAN - Arad
    2-3
    0-3
    1-3
    0
    3 GHERMAN VLAD - Timisoara
    3-1
    3-0
    3-2
    3
    1
    4 PETER STEFAN - Arad
    2-3
    3-1
    2-3
    1
    -
    Gr.superioara nr. 2 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 BADESCU LUCIAN - Oradea
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 KOVACS IOSIF - Arad
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    3 PODRUMAR CASIAN - Arad
    1-3
    3-1
    3-1
    2
    2
    4 SIPOS INA - Arad
    0-3
    3-1
    1-3
    1
    -
    Gr.superioara nr. 3 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 BEJ SERGIU - Arad
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    1
    2 GOLDIS MARINEL - Arad
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    3 ACHIM PAUL - Arad
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    4 MARIAN ALIN - Lipova
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 4 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 HRADSZKY SEBASTIAN - Sannicolau Mare
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 NICOARA DORU - Arad
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 GHETE ALEXANDRU - Timisoara
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    4 SEICA GHEORGHE - Oradea
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    -



    Eliminatorii Hobby

    1. Gherman Vlad
    ------------------------- Gherman Vlad 3-1
    8. Goldis Marinel
    ----------------------------------- Hradszky Sebastian 2-3
    5. Podrumar Casian
    ------------------------- Hradszky Sebastian 2-3
    4. Hradszky Sebastian
    -------------------------------------------------- Bej Sergiu 0-3
    3. Bej Sergiu
    ------------------------- Bej Sergiu 3-0
    6. Rognean Rafael Alex
    ----------------------------------- Bej Sergiu 3-0
    7. Nicoara Doru
    ------------------------- Nicoara Doru 3-1
    2. Badescu Lucian



    Clasament Hobby

    1. Bej Sergiu - Arad
    2. Hradszky Sebastian - Sannicolau Mare
    3 -- 4
    Nicoara Doru - Arad
    Gherman Vlad - Timisoara
    5 -- 8
    Rognean Rafael Alex - Oravita
    Podrumar Casian - Arad
    Badescu Lucian - Oradea
    Goldis Marinel - Arad
    9 -- 12 1v gr.sup.
    Peter Stefan - Arad
    Ghete Alexandru - Timisoara
    Achim Paul - Arad
    Sipos Ina - Arad
    13 -- 16 0v gr.sup.
    Berchi Ioan - Arad
    Seica Gheorghe - Oradea
    Kovacs Iosif - Arad
    Marian Alin - Lipova
    17 -- 20 1v gr.inf.
    Ternauciuc Octavian - Nadrag
    Drulea Radu Vlad - Jimbolia
    Astanoaiei Adrian - Arad
    Szekely Attila - Arad
    21 -- 23 0v gr.inf.
    Cioban Claudiu - Arad
    Selejan Laurentiu - Arad
    Constantinescu Flavius - Lipova

    Ultima editare de Pitzi; 11.sep.2023, 08:28.

    Comentariu


    • #3
      Orban alexandru Lugoj elite. Orban marius Lugoj open

      Comentariu


      • #4
        Seniuc Radu, Arad, Avansați

        Comentariu


        • #5
          Coiov N., Arad, la open

          multumesc.
          un singur lemn DEF
          zeci de fețe diverse

          Comentariu


          • #6
            Salut.
            Oprean Andrei, Brad, avansati.

            Trimis de pe mobil folosind Tapatalk

            Lemn: E. Lebesson
            Forehand: Yasaka Rakza X
            Backhand: Yasaka Rakza X

            Comentariu


            • #7
              Se inscriu la Hobby din Arad

              Kovacs Iosif
              Astanoaiei Adrian
              Siclovan Gabriel
              Achim Paul

              Comentariu


              • #8
                Negrea Olimpiu, Oțelu Roșu, Elite

                Comentariu


                • #9
                  Chivaran Alin -Open -Timișoara

                  Comentariu


                  • #10
                    Olah Remus (Arad) - Open
                    Tx 🙏🎾
                    TB ZLF - T05 / T05

                    Comentariu


                    • #11
                      Faur Lucian din Jimbolia, la open

                      Comentariu


                      • #12
                        Mates Flavius - Arad - Open

                        Comentariu


                        • #13
                          Ghete Alexandru, Timisoara - Hobby. Multumesc!

                          Comentariu


                          • #14
                            Se inscrie :
                            Triff Raul - Deva - Elite
                            Bogdan Raul - Deva - Open
                            Nagy Eduard - Deva - Open
                            Mihai Markus - Deva - Avansați
                            Toplician Mihai - Hunedoara - Avansați

                            Comentariu


                            • #15
                              Incepatori:
                              Miculiț Alberto (jucator nou )
                              Alin Marian
                              Costantinescu Flavius
                              Miculită Ovidiu ( jucator nou)
                              Cosmin Popa
                              Pantea Robert
                              Avansati:
                              Klepp Lucas
                              Toti Lipova​

                              Comentariu


                              • #16
                                Gherman Vlad, Timisoara - Hobby. Multumesc!

                                Comentariu


                                • #17
                                  Ternauciuc Adrian open
                                  Ternauciuc Octavian hobi
                                  Ternauciuc Mihai avansați
                                  Toți din Nădrag

                                  Trimis de pe al meu CPH2371 folosind Tapatalk

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Stanciu Dumitru din Simeria la open

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Mureșan Florin din Deva la open

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Matei Dumitru din Deva la open

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Georgescu Constantin, Orastie, elite.

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Din Arad la hobby:

                                            Szekely Attila - nou
                                            Podrumar Casian
                                            Peter Ștefan
                                            Selejan Laurentiu
                                            Blade: VECHITURA CU 70 LEI
                                            FH: FATA DE ROATA DE MASINA
                                            BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Hancig Mircea, Jurescu Sorin, Jichici Svetozar la Elite, Cecan Vasile Open, toți din Timisoara

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Jurje Alex doru -Almasu mare BH_ - Elite

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Jurje Alex Doru, Almasu Mare, elite
                                                  Savu Cristian, Oradea, elite
                                                  Balogh Attila, Oradea, elite
                                                  ​Vaida Sorin, Oradea, elite
                                                  Tanc Florin, Oradea, elite​
                                                  Badescu Lucian, Oradea, hobby
                                                  In the practice of tolerance, one's enemy is the best teachers!
                                                  Dalai Lama

                                                  Comentariu

                                                  Procesare...
                                                  X