Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Butterfly Timo Boll spirit nou

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Postat în original de nduviscaria Vezi post
    Si dupa unul din lemne a vrut sa mi-l ofere la schimb pt viscaria nou in cutie ,spunand ca tb alc al dansului e in acceeasi stare ca si lemnul meu asta dupa ce eu am jucat 2 ani cu lemnul tb alc care a ajuns la dansul!

    Trimis de pe al meu SM-A226B folosind Tapatalk
    Va vad om serios, m-am corectat in mesajul urmator, n-am citit eu cu atentie tot mesajul dumneavoastra, v-am spus ca lemnul este jucat, dar ca nou, daca nu ati vazut verificati, ca sa nu postez eu discutia aici! Am o curiozitate, cum ati ajuns la concluzia ca lemnul nu e bun pentru dumneavoastra daca nu ati jucat cu el, eu cand cumpar de la Butterfly îi rog sa minle cantareasca dansii….

    Comentariu


    • #27

      Comentariu


      • #28
        Lemn nou TIMO BOLL Spirit de pe stul ebay.com



        ?Mințile luminate discută idei, mințile medii discută evenimente, iar mințile mici discută oamenii.? ? Eleanor Roosevelt

        Comentariu


        • #29
          Revenind la discuția despre TB spirit.
          Este al 4 -lea pe care il am (anul acesta)
          toate noi.
          Unul din japonia ,3 din sua
          este adevărat ..ei nu livrează în Europa..
          însă noi avem.prieteni care le cumpăra de acolo..și ori le aduc când vin ei,ori le trimit la pachet .
          nu sunteți dumneavoastră singurul care a intrat in posesia unui lemn nou.
          prețul corect (chiar și cu transport ...etc.. este 800-900)
          ..adica asemanator cu un TB alc.(care de altfel este versiunea imbunatatita)
          un lemn folosit ..este în funcție de starea lui .. între 400 și 600.
          Ce vor sa spuna colegii este ca pe acest forum ar trebui sa fim cinstiți și sa nu incercam sa ne tragem câștigurile din vânzări de produse..acest forum pe lângă ca nu încurajează si nu promoveaza bisnița.. se vrea a fi un forum cinstit, o alternativa la magazinele cu articole de tenis de masa.. (o alternativa ..mai ieftina..nicidecum mai scumpa)

          Comentariu


          • #30
            Rămâne valabil Butterfly Spirit nou maner st pret 1250 de lei negociabil , 2 tenergy 05 sigilate 500 de lei. Contact:0763655549

            Comentariu


            • #31
              se pare ca multi nu stiu regulamentul de aici...... nu adauga fiecare ce pret doreste ... nu !!! ........

              ce spune regulamentul de aici.

              4. Produsele scoase la vânzare NU se vând în sistem de licitație! în acest sens fiecare produs scos la vânzare va avea OBLIGATORIU un preț estimativ. Nu se admite scoaterea unui produs la vânzare ce are drept preț "nu stiu cât ar face" sau "aștept oferta voastră"! Dupa caz se precizează dacă suma cerută e negociabilă sau nu! ATENȚIE - prețul estimativ nu trebuie sa depășească prețul oficial! Siteul nostru nu încurajează BIȘNIȚA!





              se pare ca multi nu stiu regulamentul de aici...... nu adauga fiecare ce pret doreste ... nu !!! ........pretul nu trebuie sa depaseasca pretul de magazin........

              se adauga transportul ca vine dintr-o alta tara este normal Timo Boll spirit

              ​ poate fi maxim intre 900 si 1000 lei daca este nou ....... daca nu este in functie de cum arata, asa este normal...



              este un lemn cu Arylate-Carbon cum este de exemplu Viscaria el costa de nou 830 lei

              Comentariu


              • #32
                Rămâne valabil anuntul.

                Comentariu


                • #33
                  Postat în original de Eltibi Vezi post
                  Rămâne valabil anuntul.
                  așteptăm si cumpărătorul 😄
                  Rozena - VISCARIA - Rozena

                  Comentariu


                  • #34
                    Ok, la revedere , sa aveți o seara !

                    Comentariu


                    • #35
                      Postat în original de Lilian Vezi post
                      Lemn nou TIMO BOLL Spirit de pe stul ebay.com




                      Sunt interesat de Timo Boll alc ala de la tine ca merg la un gratar in Weekend , de altceva nu cred ca mai e bun oricum .

                      Comentariu


                      • #36
                        Valabila oferta mea

                        Comentariu


                        • #37
                          Pai ai scris de pe contul celălalt al tau ca ai avut 4 anul asta, ce vrei sa faci cu 5?

                          Comentariu


                          • #38
                            Trebuie inchis anuntul asta. Ori e bataie de joc ori o incercare naiva de a manipula preturile de pe forum. Sincer. Cum sa ceri pe un lemn mai mult decat pretul de magazin al reprezentantului Butterfly Romania?!
                            Timo Boll ZLF (old model 87g)/ FH Joola Rhyzer 45 PRO 2.0 mm/ BH Joola RhyzmP 2.0 mm

                            Comentariu


                            • #39
                              Pret nou Timo Boll spirit 1100 de ron

                              Comentariu

                              Who has read this thread:
                              Procesare...
                              X