Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa Muntenia, Targoviste, 25 - 26 Noiembrie 2023

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • AmaTur: Turneu A Cupa Muntenia, Targoviste, 25 - 26 Noiembrie 2023

    Turneu A "Cupa MUNTENIA" Targoviște , Sâmbătă 25.11.2023 si Duminică 26.11.2023


    LOCALITATEA: Targoviște, Dambovita

    DATA: 25.11.2023, 26.11.2023

    CATEGORII: Elite + Open + Avansați + Hobby;

    ORA DE ÎNCEPERE:

    Sâmbătă 25.11.2023:
    Elite + Open - 08.30 - 09.15 – înscrieri, la 9.30 încep meciurile;

    Duminică 26.11.2023
    Avansați + Hobby: 08.30 - 09.15 – înscrieri, la 9.30 încep meciurile;

    SALA​: Sala Sporturilor Targoviste (Polivalenta), Bulevardul Unirii, nr. 3

    INDICAȚII DE ACCES:​





    LOGISTICĂ:​ 20 mese Donic, Andro si Stiga, mingi 3***
    SPAȚIU DE JOC: 1800 mp
    SUPRAFAȚA DE JOC: parchet profesional de competitie
    FACILITĂȚI: Vestiare, dusuri, garderoba, etc.;

    TAXA: Adulți - 60 Lei, Copii sub 14 ani - 30 lei, un leu de participant se va dona către AmaTur; persoanele cu dizabilitati sunt scutite de taxa de participare
    Se asigură:
    - apă plată – 2 litri
    - cafea
    - snacksuri, alune, etc.
    - pranz - contra cost

    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile 1 - 4 – cupe + medalii + diplome;

    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere:
    - Elite + Open Joi 23.11.2023, ora 21,00;
    - Avansati + Hobby Vineri 24.11.2023, ora 21,00;

    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte R2;
    - absențele nemotivate vor fi penalizate cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);

    SISTEMUL DE JOC *:
    - Elite – maxim 60 participanți;
    - Open – maxim 60 participanți;
    - Avansați – maxim 66 participanți;
    - Hobby – maxim 54 participanți;


    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 5/6 jucători – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP;
    - Grupe superioare de câte 3/4 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Tablou eliminatoriu de 8, 16, 32;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare.
    - Tabloul eliminatoriu se generază automat;

    * In functie de dinamica inscrierilor, organizatorii isi rezerva dreptul de a aduce modificari locurilor alocate, intre categorii, acestea urmand a fi anuntate in timp util pana Miercuri 22.11.2023, ora 21:00.

    ORGANIZATOR:
    - Darmaz Ion tel. 0724 249 253;
    ORGANIZATOR TEHNIC:
    - Visan Bogdan, tel. 0757 237 523;

    FACEBOOK:
    - www.facebook.AmaTurRomania


    Va asteptam cu drag!






    ​​​
    Ultima editare de Bogdan V; 22.nov.2023, 12:53. Motiv: Modificare locuri alocate

  • #2
    Inscrieri Elite (25-26.11.2023) - 10:45:56 - v5.3 / cls_2023-nov

    1. Neculai Alexandru, Tulcea, 3 - 59.94 - EL
    2. Fratila Robert, Filipestii de Targ, 34 - 57.76 - EL
    3. Iordan Alexandru Constantin, Bucuresti, 107 - 56.74 - EL
    4. Petrescu Liviu, Pitesti, 77 - 53.24 - EW
    5. Galos Alexandru, Bucuresti, 26 - 51.59 - EL
    6. Retegan Cosmin, Ploiesti, 18 - 49.52 - EL
    7. Buhai Andrii, Stefanestii de Jos, 23 - 48.88 - E
    8. Badea Mihai, Targoviste, 41 - 48.38 - E
    9. Dinca Alexandru, Calarasi, 49 - 47.9 - E
    10. Dobrin Adrian, Targoviste, 1125 - 47.3 - E
    11. Ursu Teodor, Bucuresti, 242 - 47.06 - EL
    12. Balan Mihai, Ploiesti, 481 - 46.28 - E
    13. Toma Florin, Pitesti, 20 - 46.27 - EW
    14. Dinca Dorinel, Calarasi, 29 - 45.42 - EW
    15. Pantelimon Andi, Bucuresti, 36 - 44.95 - E
    16. Ionescu Mihai, Bucuresti, 95 - 43.84 - EL
    17. Zamfir Ionel, Bucuresti, 70 - 43.18 - EW
    18. Ciuca Dan, Pitesti, 372 - 41.82 - EW
    19. Radu Daniel, Bucuresti, 306 - 41.74 - E
    20. Sencu Victor, Targoviste, 308 - 41.63 - E
    21. Pascal Raul, Targoviste, 807 - 41.27 - EW
    22. Ivan Sorin Ioan, Targoviste, 218 - 41.16 - E
    23. Gherasim Iulian, Tulcea, 81 - 40.88 - E
    24. Craiu Catalin, Videle, 82 - 40.42 - E
    25. Gheorghe Nicolae, Bucuresti, 48 - 39.93 - E
    26. Grigore Alexandru, Campina, 157 - 39.84 - E
    27. Istrate Cristian, Bucuresti, 50 - 39.51 - EW
    28. Avram Nicolae, Nedelea, 60 - 39.15 - E
    29. Vasilescu Remus, Curtea de Arges, 177 - 39.08 - E
    30. Badescu Stefan, Campulung Muscel, 837 - 38.8 - E
    31. Voin Doru, Bucuresti, 133 - 38.47 - EW
    32. Lazaroiu Adrian, Lucieni, 72 - 38.35 - EW
    33. Pascu Razvan, Magureni, 274 - 38.16 - E
    34. Dracea Gabriel, Sinaia, 231 - 37.99 - E
    35. Boteanu Nicu, Bucuresti, 118 - 37.77 - E
    36. Ionascu Gabriel, Bucuresti, 676 - 37.48 - E
    37. State Malin, Bucuresti, 723 - 37.28 - E
    38. Iordan Mihai, Bucuresti, 1432 - 37.1 - E
    39. Gheorghita Vasile, Buzau, 123 - 36.61 - E
    40. Baicu Claudiu, Bucuresti, 316 - 36.28 - E
    41. Iordan Marc Gabriel, Bucuresti, 908 - 36.1 - EL
    42. Matsumoto Paul, Brasov, 131 - 34.91 - EL
    43. Gorum Adrian, Topoloveni, 496 - 34.74 - EW
    44. Popescu Eugen, Bucuresti, 90 - 34.26 - E
    45. Sterczer Sandor, Sanzieni, 114 - 33.96 - E
    46. Minza Alexandru, Bucuresti, 2319 - 33.8 - E
    47. Panaitescu Stefan, Izvoarele, 113 - 33.32 - EW
    48. Badea Stefan, Targoviste, 342 - 33.29 - E
    49. Patrascu Dorin, Pitesti, 310 - 33.21 - E
    50. Zavricescu George, Curtea de Arges, 216 - 33.18 - EW
    51. Alexandroaie Emanuel, Bucuresti, 810 - 33.13 - E
    52. Butoi Aurel, Caracal, 562 - 33.1 - E
    53. Badea Daniel, Targoviste, 1433 - 33.05 - E
    54. Muresan Florin, Deva, 155 - 33 - E
    55. Sylvester Sandor, Sfantu Gheorghe, 215 - 33 - E
    56. Manoiu Claudiu, Fieni, 1501 - 31.9 - O
    57. Ionescu Mihai, Targoviste, 1276 - 30.95 - O
    58. Mocanu Adrian, Targoviste, 1292 - 22.5 - O

    Absent Muresan Florin, Deva.



    Gr.inferioara nr. 1 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 NECULAI ALEXANDRU - Tulcea
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 SENCU VICTOR - Targoviste
    2-3
    3-1
    3-0
    3-2
    3
    2
    3 GHEORGHE NICOLAE - Bucuresti
    0-3
    1-3
    3-2
    2-3
    1
    4
    4 BAICU CLAUDIU - Bucuresti
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
    0
    5 PATRASCU DORIN - Pitesti
    0-3
    2-3
    3-2
    3-0
    2
    3
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 FRATILA ROBERT - Filipestii de Targ
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    1
    2 RADU DANIEL - Bucuresti
    0-3
    3-0
    2-3
    1-3
    1
    4
    3 IVAN SORIN IOAN - Targoviste
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4 GHEORGHITA VASILE - Buzau
    0-3
    3-2
    3-0
    0-3
    2
    3
    5 POPESCU EUGEN - Bucuresti
    1-3
    3-1
    0-3
    3-0
    2
    2
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 IORDAN ALEXANDRU CONSTANTIN - Bucuresti
    3-1
    3-2
    3-2
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 CIUCA DAN - Pitesti
    1-3
    1-3
    1-3
    2-3
    3-2
    1
    3 GHERASIM IULIAN - Tulcea
    2-3
    3-1
    1-3
    1-3
    3-1
    2
    4
    4 STATE MALIN - Bucuresti
    2-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    2
    5 GORUM ADRIAN - Topoloveni
    0-3
    3-2
    3-1
    0-3
    3-1
    3
    3
    6 MOCANU ADRIAN - Targoviste
    0-3
    2-3
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 PETRESCU LIVIU - Pitesti
    3-0
    3-1
    3-0
    3-2
    3-1
    5
    1
    2 ZAMFIR IONEL - Bucuresti
    0-3
    3-1
    3-2
    3-0
    3-1
    4
    2
    3 CRAIU CATALIN - Videle
    1-3
    1-3
    3-1
    3-1
    3-2
    3
    3
    4 IORDAN MIHAI - Bucuresti
    0-3
    2-3
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    5 MATSUMOTO PAUL - Brasov
    2-3
    0-3
    1-3
    3-0
    3-2
    2
    4
    6 IONESCU MIHAI - Targoviste
    1-3
    1-3
    2-3
    3-1
    2-3
    1
    5
    -
    Gr.inferioara nr. 5 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 GALOS ALEXANDRU - Bucuresti
    3-2
    3-0
    3-1
    3-1
    3-0
    5
    1
    2 IONESCU MIHAI - Bucuresti
    2-3
    1-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    3
    3 PASCAL RAUL - Targoviste
    0-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3-2
    4
    2
    4 PASCU RAZVAN - Magureni
    1-3
    1-3
    1-3
    1-3
    3-1
    1
    4
    -6
    0
    1
    5 STERCZER SANDOR - Sanzieni
    1-3
    0-3
    0-3
    3-1
    1-3
    1
    -8
    0
    1
    6 MANOIU CLAUDIU - Fieni
    0-3
    1-3
    2-3
    1-3
    3-1
    1
    -6
    0
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 6 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 RETEGAN COSMIN - Ploiesti
    3-0
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    5
    1
    2 PANTELIMON ANDI - Bucuresti
    0-3
    3-2
    0-3
    3-2
    3-0
    3
    4
    -1
    -2
    1
    3 GRIGORE ALEXANDRU - Campina
    1-3
    2-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    3
    4
    0
    1
    4 BOTEANU NICU - Bucuresti
    0-3
    3-0
    2-3
    3-0
    3-2
    3
    2
    3
    2
    1
    5 PANAITESCU STEFAN - Izvoarele
    1-3
    2-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    6 SYLVESTER SANDOR - Sfantu Gheorghe
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    3-1
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 7 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 BUHAI ANDRII - Stefanestii de Jos
    3-0
    3-1
    3-1
    3-1
    3-0
    5
    1
    2 DINCA DORINEL - Calarasi
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    3 ISTRATE CRISTIAN - Bucuresti
    1-3
    3-0
    0-3
    3-2
    1-3
    2
    4
    4 DRACEA GABRIEL - Sinaia
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    2
    5 MINZA ALEXANDRU - Bucuresti
    1-3
    3-0
    2-3
    0-3
    2-3
    1
    6 BADEA DANIEL - Targoviste
    0-3
    3-0
    3-1
    1-3
    3-2
    3
    3
    -
    Gr.inferioara nr. 8 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 BADEA MIHAI - Targoviste
    0-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    2
    2 TOMA FLORIN - Pitesti
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    3 AVRAM NICOLAE - Nedelea
    0-3
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    4 IONASCU GABRIEL - Bucuresti
    1-3
    0-3
    3-1
    0-3
    1
    4
    5 IORDAN MARC GABRIEL - Bucuresti
    0-3
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    3
    6 MURESAN FLORIN - Deva
    -
    Gr.inferioara nr. 9 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 DINCA ALEXANDRU - Calarasi
    3-0
    3-2
    3-1
    3-1
    3-0
    5
    1
    2 BALAN MIHAI - Ploiesti
    0-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3-1
    4
    2
    3 VASILESCU REMUS - Curtea de Arges
    2-3
    0-3
    2-3
    3-2
    3-1
    2
    4
    -2
    0
    1
    4 LAZAROIU ADRIAN - Lucieni
    1-3
    2-3
    3-2
    2-3
    3-0
    2
    3
    0
    0
    1
    5 BADEA STEFAN - Targoviste
    1-3
    0-3
    2-3
    3-2
    3-1
    2
    5
    -3
    0
    1
    6 ALEXANDROAIE EMANUEL - Bucuresti
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 10 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 DOBRIN ADRIAN - Targoviste
    2-3
    3-1
    3-2
    3-0
    3-2
    4
    2
    2 URSU TEODOR - Bucuresti
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    3 BADESCU STEFAN - Campulung Muscel
    1-3
    1-3
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    4
    4 VOIN DORU - Bucuresti
    2-3
    0-3
    3-1
    3-2
    3-1
    3
    3
    5 ZAVRICESCU GEORGE - Curtea de Arges
    0-3
    0-3
    1-3
    2-3
    3-2
    1
    6 BUTOI AUREL - Caracal
    2-3
    0-3
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    -


    Gr.superioara nr. 1 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 NECULAI ALEXANDRU - Tulcea
    3-2
    3-2
    2
    1
    2 IORDAN MARC GABRIEL - Bucuresti
    2-3
    0-3
    0
    3 LAZAROIU ADRIAN - Lucieni
    2-3
    3-0
    1
    2
    -
    Gr.superioara nr. 2 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 FRATILA ROBERT - Filipestii de Targ
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 BADEA DANIEL - Targoviste
    0-3
    1-3
    0
    3 VOIN DORU - Bucuresti
    0-3
    3-1
    1
    2
    -
    Gr.superioara nr. 3 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 IORDAN ALEXANDRU CONSTANTIN - Bucuresti
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 GRIGORE ALEXANDRU - Campina
    0-3
    3-0
    1
    2
    3 BADESCU STEFAN - Campulung Muscel
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 4 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 PETRESCU LIVIU - Pitesti
    3-2
    3-0
    2
    1
    2 IONESCU MIHAI - Bucuresti
    2-3
    3-1
    1
    2
    3 VASILESCU REMUS - Curtea de Arges
    0-3
    1-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 5 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 GALOS ALEXANDRU - Bucuresti
    0-3
    3-1
    1
    2
    2 CRAIU CATALIN - Videle
    3-0
    3-1
    2
    1
    3 IONASCU GABRIEL - Bucuresti
    1-3
    1-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 6 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 RETEGAN COSMIN - Ploiesti
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 GORUM ADRIAN - Topoloveni
    0-3
    1-3
    0
    3 ISTRATE CRISTIAN - Bucuresti
    0-3
    3-1
    1
    2
    -
    Gr.superioara nr. 7 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 BUHAI ANDRII - Stefanestii de Jos
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 GHEORGHITA VASILE - Buzau
    0-3
    1-3
    0
    3 PANTELIMON ANDI - Bucuresti
    0-3
    3-1
    1
    2
    -
    Gr.superioara nr. 8 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 TOMA FLORIN - Pitesti
    2-3
    2-3
    0
    2 PATRASCU DORIN - Pitesti
    3-2
    0-3
    1
    2
    3 PASCU RAZVAN - Magureni
    3-2
    3-0
    2
    1
    -
    Gr.superioara nr. 9 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 DINCA ALEXANDRU - Calarasi
    3-2
    3-0
    2
    1
    2 SENCU VICTOR - Targoviste
    2-3
    2-3
    0
    3 MATSUMOTO PAUL - Brasov
    0-3
    3-2
    1
    2
    -
    Gr.superioara nr. 10 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 URSU TEODOR - Bucuresti
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 POPESCU EUGEN - Bucuresti
    0-3
    2-3
    0
    3 GHERASIM IULIAN - Tulcea
    0-3
    3-2
    1
    2
    -
    Gr.superioara nr. 11 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 DOBRIN ADRIAN - Targoviste
    1-3
    3-2
    1
    2
    2 STATE MALIN - Bucuresti
    3-1
    3-1
    2
    1
    3 RADU DANIEL - Bucuresti
    2-3
    1-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 12 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 BALAN MIHAI - Ploiesti
    0-3
    3-0
    1
    2
    2 ZAMFIR IONEL - Bucuresti
    3-0
    3-0
    2
    1
    3 GHEORGHE NICOLAE - Bucuresti
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 13 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 BADEA MIHAI - Targoviste
    0-3
    3-1
    1
    -1
    -1
    1
    2 PASCAL RAUL - Targoviste
    3-0
    1-3
    1
    1
    1
    1
    1
    3 IONESCU MIHAI - Targoviste
    1-3
    3-1
    1
    2
    0
    0
    1
    -
    Gr.superioara nr. 14 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 DRACEA GABRIEL - Sinaia
    3-0
    1-3
    1
    1
    1
    1
    1
    2 BOTEANU NICU - Bucuresti
    0-3
    3-0
    1
    2
    0
    0
    1
    3 BADEA STEFAN - Targoviste
    3-1
    0-3
    1
    -1
    -1
    1
    -

    Eliminatorii Elite

    1. Neculai Alexandru
    ------------------------- Neculai Alexandru 3-0
    32. Bye
    ----------------------------------- Neculai Alexandru 3-0
    17. Dobrin Adrian
    ------------------------- Dobrin Adrian 3-0
    16. Boteanu Nicu
    -------------------------------------------------- Neculai Alexandru 3-0
    9. Dinca Alexandru
    ------------------------- Dinca Alexandru 3-0
    24. Istrate Cristian
    ----------------------------------- Dinca Alexandru 3-1
    25. Grigore Alexandru
    ------------------------- Pascu Razvan 2-3
    8. Pascu Razvan
    ----------------------------------------------------------------- Neculai Alexandru 3-1
    5. Craiu Catalin
    ------------------------- Voin Doru 1-3
    28. Voin Doru
    ----------------------------------- Pantelimon Andi 1-3
    21. Pantelimon Andi
    ------------------------- Pantelimon Andi 3-0
    12. Zamfir Ionel
    -------------------------------------------------- Petrescu Liviu 2-3
    13. Pascal Raul
    ------------------------- Pascal Raul 3-1
    20. Gherasim Iulian
    ----------------------------------- Petrescu Liviu 1-3
    29. Bye
    ------------------------- Petrescu Liviu 0-3
    4. Petrescu Liviu

    -------------------------------------------------------------------------------- Neculai Alexandru 3-0

    3. Iordan Alexandru Constantin
    ------------------------- Iordan Alexandru Constantin 3-0
    30. Bye
    ----------------------------------- Iordan Alexandru Constantin 3-0
    19. Matsumoto Paul
    ------------------------- Dracea Gabriel 0-3
    14. Dracea Gabriel
    -------------------------------------------------- Iordan Alexandru Constantin 3-0
    11. State Malin
    ------------------------- State Malin 3-0
    22. Patrascu Dorin
    ----------------------------------- State Malin 3-1
    27. Lazaroiu Adrian
    ------------------------- Retegan Cosmin 0-3
    6. Retegan Cosmin
    ----------------------------------------------------------------- Fratila Robert 1-3
    7. Buhai Andrii
    ------------------------- Buhai Andrii 3-0
    26. Ionescu Mihai
    ----------------------------------- Buhai Andrii 3-1
    23. Galos Alexandru
    ------------------------- Galos Alexandru 3-1
    10. Ursu Teodor
    -------------------------------------------------- Fratila Robert 1-3
    15. Ionescu Mihai
    ------------------------- Balan Mihai 1-3
    18. Balan Mihai
    ----------------------------------- Fratila Robert 1-3
    31. Bye
    ------------------------- Fratila Robert 0-3
    2. Fratila Robert

    Clasament Elite

    1. Neculai Alexandru - Tulcea
    2. Fratila Robert - Filipestii de Targ
    3 -- 4
    Petrescu Liviu - Pitesti
    Iordan Alexandru Constantin - Bucuresti
    5 -- 8
    Dinca Alexandru - Calarasi
    Buhai Andrii - Stefanestii de Jos
    Pantelimon Andi - Bucuresti
    State Malin - Bucuresti
    9 -- 16
    Dobrin Adrian - Targoviste
    Balan Mihai - Ploiesti
    Pascal Raul - Targoviste
    Dracea Gabriel - Sinaia
    Pascu Razvan - Magureni
    Galos Alexandru - Bucuresti
    Voin Doru - Bucuresti
    Retegan Cosmin - Ploiesti
    17 -- 28
    Istrate Cristian - Bucuresti
    Ionescu Mihai - Bucuresti
    Zamfir Ionel - Bucuresti
    Patrascu Dorin - Pitesti
    Boteanu Nicu - Bucuresti
    Ionescu Mihai - Targoviste
    Gherasim Iulian - Tulcea
    Matsumoto Paul - Brasov
    Grigore Alexandru - Campina
    Ursu Teodor - Bucuresti
    Craiu Catalin - Videle
    Lazaroiu Adrian - Lucieni
    29 -- 30 1v gr.sup.
    Badea Mihai - Targoviste
    Badea Stefan - Targoviste
    31 -- 42 0v gr.sup.
    Toma Florin - Pitesti
    Radu Daniel - Bucuresti
    Sencu Victor - Targoviste
    Gheorghe Nicolae - Bucuresti
    Vasilescu Remus - Curtea de Arges
    Badescu Stefan - Campulung Muscel
    Ionascu Gabriel - Bucuresti
    Gheorghita Vasile - Buzau
    Iordan Marc Gabriel - Bucuresti
    Gorum Adrian - Topoloveni
    Popescu Eugen - Bucuresti
    Badea Daniel - Targoviste
    43 -- 49 1v gr.inf.
    Ciuca Dan - Pitesti
    Ivan Sorin Ioan - Targoviste
    Sterczer Sandor - Sanzieni
    Minza Alexandru - Bucuresti
    Zavricescu George - Curtea de Arges
    Sylvester Sandor - Sfantu Gheorghe
    Manoiu Claudiu - Fieni
    50 -- 57 0v gr.inf.
    Dinca Dorinel - Calarasi
    Avram Nicolae - Nedelea
    Iordan Mihai - Bucuresti
    Baicu Claudiu - Bucuresti
    Panaitescu Stefan - Izvoarele
    Alexandroaie Emanuel - Bucuresti
    Butoi Aurel - Caracal
    Mocanu Adrian - Targoviste


    Inscrieri Open (25-26.11.2023) - 10:49:34 - v5.3 / cls_2023-nov

    1. Manta Viorel, Baicoi, 995 - 32.77 - O
    2. Sursilov Constantin, Bucuresti, 108 - 31.88 - O
    3. Alexandru Marius, Bucuresti, 116 - 31.86 - O
    4. Loghin Florin, Brasov, 129 - 31.63 - O
    5. Guluta Florin, Bucuresti, 494 - 31.62 - O
    6. Tuca Cristi, Slatina, 691 - 31.08 - O
    7. Plaiasu Ion, Plopeni, 208 - 30.71 - O
    8. Trocan Nicolae, Mioveni, 140 - 30.52 - OW
    9. Valcea Daniel, Pitesti, 399 - 29.94 - O
    10. Bratescu Adrian, Targoviste, 147 - 29.68 - OW
    11. Stoica Mihai, Mioveni, 297 - 29.45 - OW
    12. Burcea Daniel, Bucuresti, 162 - 29.36 - O
    13. Dumitrache Gabriel, Giurgiu, 338 - 29.01 - O
    14. Acriva Marian, Mizil, 318 - 28.92 - O
    15. Csulak Jozsef, Sfantu Gheorghe, 608 - 28.7 - O
    16. Diaconescu Lucian, Targoviste, 468 - 28.58 - O
    17. Barca George, Pitesti, 393 - 27.89 - O
    18. Bunea Adrian, Baicoi, 417 - 27.87 - O
    19. Bajko Attila, Sfantu Gheorghe, 353 - 27.59 - OW
    20. Neagu Alexandru, Targoviste, 1781 - 27.5 - O
    21. Constantin Cristina, Bucuresti, 251 - 27.08 - OF
    22. Matei Mircea, Targoviste, 331 - 26.57 - OW
    23. Botosneanu Ionut, Videle, 222 - 26.39 - O
    24. Ene Florin, Ploiesti, 219 - 26.14 - O
    25. Iancu Marius, Brasov, 371 - 26.04 - O
    26. Georgescu Florin, Bucuresti, 547 - 26.04 - OW
    27. Sorescu Gabriel, Pitesti, 1597 - 25.8 - O
    28. Curelea Petre, Lehliu Gara, 903 - 25.67 - O
    29. Serban Adi Iulian, Ramnicu Sarat, 320 - 25.56 - O
    30. Baltatu Marius, Pitesti, 383 - 25.53 - OW
    31. Constantin Eduard, Bucuresti, 1482 - 25.43 - O
    32. Minca Gabriel, Videle, 443 - 25.39 - O
    33. Bivolaru Stelian, Targoviste, 319 - 25.36 - OW
    34. Szakacs Sandor, Sfantu Gheorghe, 434 - 25.34 - O
    35. Docan Cristian, Bucuresti, 414 - 25.27 - O
    36. Galca Andrei, Bucuresti, 339 - 25 - O
    37. Mihalcea Stefan Tiberiu, Snagov, 279 - 24.94 - O
    38. Niculescu Daniel, Pitesti, 1866 - 24.7 - OW
    39. Anghel George, Dragomiresti DB, 853 - 24.62 - O
    40. Stanescu Tiberiu, Slatina, 438 - 24.52 - O
    41. Velicescu Dragos, Pitesti, 681 - 24.25 - O
    42. Banu Dan, Ploiesti, 356 - 23.83 - O
    43. Toth Attila, Sfantu Gheorghe, 1995 - 23.5 - O
    44. Vajeu Ionut, Busteni, 462 - 23.15 - O
    45. Mihaila George, Bucuresti, 719 - 22.78 - O
    46. Negrila Cristian, Caracal, 1264 - 22.5 - O
    47. Cretu Marian, Craiova, 1740 - 22.05 - O
    48. Vlasceanu Valentin, Darmanesti, 533 - 21.56 - O
    49. Constantin Mihaela, Bucuresti, 1944 - 21.3 - OF
    50. Dinu Gheorghe, Bucuresti, 490 - 20 - OW
    51. Dascalu Cristian, Bucuresti, 510 - 20 - O
    52. Florea Madalin, Bucuresti, 1425 - 19.5 - A
    53. Sirbu David Alexandru, Targoviste, 825 - 12.05 - AJ

    Fara absenti.

    Gr.inferioara nr. 1 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 MANTA VIOREL - Baicoi
    3-1
    3-2
    3-0
    2-3
    3
    2
    2 STOICA MIHAI - Mioveni
    1-3
    3-2
    2-3
    1-3
    1
    4
    3 BAJKO ATTILA - Sfantu Gheorghe
    2-3
    2-3
    1-3
    0-3
    0
    4 GALCA ANDREI - Bucuresti
    0-3
    3-2
    3-1
    2-3
    2
    3
    5 NICULESCU DANIEL - Pitesti
    3-2
    3-1
    3-0
    3-2
    4
    1
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 SURSILOV CONSTANTIN - Bucuresti
    1-3
    0-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    2
    2 BARCA GEORGE - Pitesti
    3-1
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    5
    1
    3 NEAGU ALEXANDRU - Targoviste
    3-0
    1-3
    3-1
    1-3
    0-3
    2
    -2
    -5
    0
    4 DOCAN CRISTIAN - Bucuresti
    2-3
    1-3
    1-3
    3-2
    2-3
    1
    5 MIHALCEA STEFAN TIBERIU - Snagov
    1-3
    0-3
    3-1
    2-3
    3-2
    2
    3
    -3
    3
    2
    6 CRETU MARIAN - Craiova
    0-3
    0-3
    3-0
    3-2
    2-3
    2
    4
    -3
    2
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 ALEXANDRU MARIUS - Bucuresti
    3-2
    3-2
    3-2
    3-2
    3-0
    5
    1
    2 DIACONESCU LUCIAN - Targoviste
    2-3
    3-0
    3-0
    1-3
    3-0
    3
    2
    6
    1
    1
    3 SORESCU GABRIEL - Pitesti
    2-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4 SZAKACS SANDOR - Sfantu Gheorghe
    2-3
    0-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    4
    4
    -1
    1
    5 ANGHEL GEORGE - Dragomiresti DB
    2-3
    3-1
    3-0
    1-3
    3-1
    3
    3
    4
    0
    1
    6 FLOREA MADALIN - Bucuresti
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 LOGHIN FLORIN - Brasov
    1-3
    3-2
    3-2
    1-3
    3-2
    3
    3
    -1
    -3
    1
    2 CSULAK JOZSEF - Sfantu Gheorghe
    3-1
    2-3
    3-0
    1-3
    3-0
    3
    2
    5
    3
    2
    3 MATEI MIRCEA - Targoviste
    2-3
    3-2
    0-3
    3-2
    2-3
    2
    4 MINCA GABRIEL - Videle
    2-3
    0-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    4
    3
    -3
    1
    5 STANESCU TIBERIU - Slatina
    3-1
    3-1
    2-3
    2-3
    3-1
    3
    1
    4
    3
    2
    6 DASCALU CRISTIAN - Bucuresti
    2-3
    0-3
    3-2
    0-3
    1-3
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 5 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 GULUTA FLORIN - Bucuresti
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 ACRIVA MARIAN - Mizil
    0-3
    0-3
    3-2
    2-3
    3-1
    2
    3
    3 BOTOSNEANU IONUT - Videle
    1-3
    3-0
    3-2
    3-1
    3-1
    4
    2
    4 BIVOLARU STELIAN - Targoviste
    0-3
    2-3
    2-3
    3-1
    3-1
    2
    4
    5 VELICESCU DRAGOS - Pitesti
    0-3
    3-2
    1-3
    1-3
    1-3
    1
    6 DINU GHEORGHE - Bucuresti
    0-3
    1-3
    1-3
    1-3
    3-1
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 6 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 TUCA CRISTI - Slatina
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    2 DUMITRACHE GABRIEL - Giurgiu
    3-2
    3-0
    3-0
    2-3
    3-1
    4
    1
    3 CONSTANTIN CRISTINA - Bucuresti
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    4 CONSTANTIN EDUARD - Bucuresti
    0-3
    0-3
    3-1
    3-1
    2-3
    2
    4
    5 BANU DAN - Ploiesti
    0-3
    3-2
    3-0
    1-3
    2-3
    2
    6 SIRBU DAVID ALEXANDRU - Targoviste
    0-3
    1-3
    3-0
    3-2
    3-2
    3
    3
    -
    Gr.inferioara nr. 7 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 PLAIASU ION - Plopeni
    3-1
    3-1
    3-1
    3-2
    3-2
    5
    1
    2 BURCEA DANIEL - Bucuresti
    1-3
    3-1
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    2
    3 IANCU MARIUS - Brasov
    1-3
    1-3
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    -3
    -2
    1
    4 BALTATU MARIUS - Pitesti
    1-3
    1-3
    3-0
    0-3
    3-0
    2
    4
    -1
    0
    1
    5 TOTH ATTILA - Sfantu Gheorghe
    2-3
    1-3
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    2
    2
    1
    6 VLASCEANU VALENTIN - Darmanesti
    2-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 8 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 TROCAN NICOLAE - Mioveni
    3-0
    3-0
    1-3
    3-0
    3-0
    4
    2
    10
    1
    1
    2 BUNEA ADRIAN - Baicoi
    0-3
    3-2
    3-2
    3-1
    3-0
    4
    3
    4
    -2
    1
    3 GEORGESCU FLORIN - Bucuresti
    0-3
    2-3
    1-3
    1-3
    1-3
    0
    4 SERBAN ADI IULIAN - Ramnicu Sarat
    3-1
    2-3
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    1
    8
    1
    1
    5 VAJEU IONUT - Busteni
    0-3
    1-3
    3-1
    1-3
    3-1
    2
    4
    6 CONSTANTIN MIHAELA - Bucuresti
    0-3
    0-3
    3-1
    0-3
    1-3
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 9 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 VALCEA DANIEL - Pitesti
    2-3
    0-3
    3-1
    3-0
    1-3
    2
    4
    -1
    0
    1
    2 BRATESCU ADRIAN - Targoviste
    3-2
    2-3
    3-0
    3-1
    3-1
    4
    2
    3 ENE FLORIN - Ploiesti
    3-0
    3-2
    3-1
    3-0
    0-3
    4
    1
    4 CURELEA PETRE - Lehliu Gara
    1-3
    0-3
    1-3
    3-2
    3-1
    2
    -4
    0
    1
    5 MIHAILA GEORGE - Bucuresti
    0-3
    1-3
    0-3
    2-3
    3-2
    1
    6 NEGRILA CRISTIAN - Caracal
    3-1
    1-3
    3-0
    1-3
    2-3
    2
    3
    0
    0
    1
    -


    Gr.superioara nr. 1 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 NICULESCU DANIEL - Pitesti
    3-0
    0-3
    1
    2
    2 SIRBU DAVID ALEXANDRU - Targoviste
    0-3
    2-3
    0
    3 TOTH ATTILA - Sfantu Gheorghe
    3-0
    3-2
    2
    1
    -
    Gr.superioara nr. 2 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 BARCA GEORGE - Pitesti
    3-1
    1-3
    1
    2
    2 ACRIVA MARIAN - Mizil
    1-3
    1-3
    0
    3 BUNEA ADRIAN - Baicoi
    3-1
    3-1
    2
    1
    -
    Gr.superioara nr. 3 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 ALEXANDRU MARIUS - Bucuresti
    1-3
    3-1
    1
    2
    2 LOGHIN FLORIN - Brasov
    3-1
    3-2
    2
    1
    3 NEGRILA CRISTIAN - Caracal
    1-3
    2-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 4 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 STANESCU TIBERIU - Slatina
    0-3
    2-3
    0
    2 ANGHEL GEORGE - Dragomiresti DB
    3-0
    1-3
    1
    2
    3 VALCEA DANIEL - Pitesti
    3-2
    3-1
    2
    1
    -
    Gr.superioara nr. 5 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 GULUTA FLORIN - Bucuresti
    2-3
    3-1
    1
    2
    2 MIHALCEA STEFAN TIBERIU - Snagov
    3-2
    3-1
    2
    1
    3 VAJEU IONUT - Busteni
    1-3
    1-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 6 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 DUMITRACHE GABRIEL - Giurgiu
    3-0
    1-3
    1
    2
    2 GALCA ANDREI - Bucuresti
    0-3
    1-3
    0
    3 BALTATU MARIUS - Pitesti
    3-1
    3-1
    2
    1
    -
    Gr.superioara nr. 7 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 PLAIASU ION - Plopeni
    1-3
    3-0
    1
    1
    1
    1
    1
    2 MANTA VIOREL - Baicoi
    3-1
    1-3
    1
    2
    0
    0
    1
    3 CONSTANTIN EDUARD - Bucuresti
    0-3
    3-1
    1
    -1
    -1
    1
    -
    Gr.superioara nr. 8 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 SERBAN ADI IULIAN - Ramnicu Sarat
    3-2
    2-3
    1
    2
    0
    0
    1
    2 SURSILOV CONSTANTIN - Bucuresti
    2-3
    3-0
    1
    1
    2
    2
    1
    3 BIVOLARU STELIAN - Targoviste
    3-2
    0-3
    1
    -2
    -2
    1
    -
    Gr.superioara nr. 9 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 ENE FLORIN - Ploiesti
    1-3
    0-3
    0
    2 DIACONESCU LUCIAN - Targoviste
    3-1
    0-3
    1
    2
    3 MINCA GABRIEL - Videle
    3-0
    3-0
    2
    1
    -
    Gr.superioara nr. 10 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 BRATESCU ADRIAN - Targoviste
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 CSULAK JOZSEF - Sfantu Gheorghe
    1-3
    3-0
    1
    2
    3 SZAKACS SANDOR - Sfantu Gheorghe
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 11 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 TROCAN NICOLAE - Mioveni
    0-3
    0-3
    0
    2 BOTOSNEANU IONUT - Videle
    3-0
    3-2
    2
    1
    3 CRETU MARIAN - Craiova
    3-0
    2-3
    1
    2
    -
    Gr.superioara nr. 12 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 BURCEA DANIEL - Bucuresti
    0-3
    3-2
    1
    -2
    -2
    1
    2 TUCA CRISTI - Slatina
    3-0
    1-3
    1
    2
    1
    1
    1
    3 STOICA MIHAI - Mioveni
    2-3
    3-1
    1
    1
    1
    1
    1
    -


    Eliminatorii Open

    1. Toth Attila
    ------------------------- Toth Attila 3-0
    32. Bye
    ----------------------------------- Dumitrache Gabriel 1-3
    17. Dumitrache Gabriel
    ------------------------- Dumitrache Gabriel 3-1
    16. Cretu Marian
    -------------------------------------------------- Sursilov Constantin 2-3
    9. Minca Gabriel
    ------------------------- Alexandru Marius 0-3
    24. Alexandru Marius
    ----------------------------------- Sursilov Constantin 1-3
    25. Bye
    ------------------------- Sursilov Constantin 0-3
    8. Sursilov Constantin
    ----------------------------------------------------------------- Sursilov Constantin 3-0
    5. Mihalcea Stefan Tiberiu
    ------------------------- Mihalcea Stefan Tiberiu 3-0
    28. Bye
    ----------------------------------- Barca George 0-3
    21. Barca George
    ------------------------- Barca George 3-0
    12. Stoica Mihai
    -------------------------------------------------- Manta Viorel 2-3
    13. Csulak Jozsef
    ------------------------- Manta Viorel 1-3
    20. Manta Viorel
    ----------------------------------- Manta Viorel 3-1
    29. Bye
    ------------------------- Valcea Daniel 0-3
    4. Valcea Daniel

    -------------------------------------------------------------------------------- Guluta Florin 1-3

    3. Loghin Florin
    ------------------------- Loghin Florin 3-0
    30. Bye
    ----------------------------------- Diaconescu Lucian 2-3
    19. Serban Adi Iulian
    ------------------------- Diaconescu Lucian 2-3
    14. Diaconescu Lucian
    -------------------------------------------------- Baltatu Marius 0-3
    11. Botosneanu Ionut
    ------------------------- Niculescu Daniel 2-3
    22. Niculescu Daniel
    ----------------------------------- Baltatu Marius 1-3
    27. Bye
    ------------------------- Baltatu Marius 0-3
    6. Baltatu Marius
    ----------------------------------------------------------------- Guluta Florin 0-3
    7. Plaiasu Ion
    ------------------------- Plaiasu Ion 3-0
    26. Bye
    ----------------------------------- Plaiasu Ion 3-1
    23. Anghel George
    ------------------------- Bratescu Adrian 0-3
    10. Bratescu Adrian
    -------------------------------------------------- Guluta Florin 0-3
    15. Tuca Cristi
    ------------------------- Guluta Florin 1-3
    18. Guluta Florin
    ----------------------------------- Guluta Florin 3-1
    31. Bye
    ------------------------- Bunea Adrian 0-3
    2. Bunea Adrian


    Clasament Open

    1. Guluta Florin - Bucuresti
    2. Sursilov Constantin - Bucuresti
    3 -- 4
    Baltatu Marius - Pitesti
    Manta Viorel - Baicoi
    5 -- 8
    Plaiasu Ion - Plopeni
    Dumitrache Gabriel - Giurgiu
    Diaconescu Lucian - Targoviste
    Barca George - Pitesti
    9 -- 16
    Bunea Adrian - Baicoi
    Alexandru Marius - Bucuresti
    Niculescu Daniel - Pitesti
    Valcea Daniel - Pitesti
    Bratescu Adrian - Targoviste
    Toth Attila - Sfantu Gheorghe
    Loghin Florin - Brasov
    Mihalcea Stefan Tiberiu - Snagov
    17 -- 24
    Tuca Cristi - Slatina
    Csulak Jozsef - Sfantu Gheorghe
    Cretu Marian - Craiova
    Serban Adi Iulian - Ramnicu Sarat
    Stoica Mihai - Mioveni
    Minca Gabriel - Videle
    Botosneanu Ionut - Videle
    Anghel George - Dragomiresti DB
    25 -- 27 1v gr.sup.
    Burcea Daniel - Bucuresti
    Constantin Eduard - Bucuresti
    Bivolaru Stelian - Targoviste
    28 -- 36 0v gr.sup.
    Trocan Nicolae - Mioveni
    Acriva Marian - Mizil
    Ene Florin - Ploiesti
    Szakacs Sandor - Sfantu Gheorghe
    Galca Andrei - Bucuresti
    Stanescu Tiberiu - Slatina
    Vajeu Ionut - Busteni
    Negrila Cristian - Caracal
    Sirbu David Alexandru - Targoviste
    37 -- 41 2v gr.inf.
    Neagu Alexandru - Targoviste
    Matei Mircea - Targoviste
    Iancu Marius - Brasov
    Curelea Petre - Lehliu Gara
    Banu Dan - Ploiesti
    42 -- 48 1v gr.inf.
    Sorescu Gabriel - Pitesti
    Docan Cristian - Bucuresti
    Velicescu Dragos - Pitesti
    Mihaila George - Bucuresti
    Constantin Mihaela - Bucuresti
    Dinu Gheorghe - Bucuresti
    Dascalu Cristian - Bucuresti
    49 -- 53 0v gr.inf.
    Bajko Attila - Sfantu Gheorghe
    Constantin Cristina - Bucuresti
    Georgescu Florin - Bucuresti
    Vlasceanu Valentin - Darmanesti
    Florea Madalin - Bucuresti



    Inscrieri Avansati (26.11.2023) - 08:35:04 - v5.3 / cls_2023-nov

    1. Minca Liviu, Videle, 513 - 19.9 - A
    2. Dinu Adrian, Darmanesti, 530 - 19.72 - A
    3. Popescu Sorin, Ploiesti, 1508 - 18.8 - A
    4. Pirvanescu Daniel, Bucuresti, 1473 - 18.67 - A
    5. Traneci Andrei Valentin, Bucuresti, 559 - 18.55 - A
    6. Georgescu Robert Stefan, Bucuresti, 604 - 18.13 - A
    7. Baluta Silviu, Bucuresti, 1524 - 18.1 - AW
    8. Stoinea Iulian, Bucuresti, 1645 - 18 - A
    9. Cojocaru Ion, Ploiesti, 1092 - 17.45 - A
    10. Fusca Georgian, Targoviste, 455 - 17.36 - A
    11. Cojocaru Andru, Targoviste, 1244 - 17.3 - A
    12. Lungu Mihai, Targoviste, 620 - 17.27 - A
    13. Hanu Viorel, Moreni, 715 - 16.83 - A
    14. Adam Florin, Targoviste, 1007 - 16.08 - AW
    15. Cocan Mircea, Bucuresti, 615 - 15.88 - A
    16. Gheozdan Daniel, Bucuresti, 1058 - 15.88 - A
    17. Stoicescu Gheorghe, Iedera, 542 - 15.79 - A
    18. Ionescu Cristian, Ulmi, 861 - 15.15 - A
    19. Constantin Filip, Sinaia, 1257 - 15.05 - A
    20. Cristescu Cristian, Bucuresti, 573 - 14.99 - AW
    21. Dumitrescu Robert Nicolae, Bucuresti, 667 - 14.93 - A
    22. Negulescu Cristi, Sinaia, 951 - 14.93 - A
    23. Iliuta Marius Iustin, Videle, 1254 - 14.53 - A
    24. Preda Leo, Targoviste, 1451 - 14.5 - A
    25. Dumitrascu Cristi, Brasov, 2240 - 14.5 - A
    26. Toader Petru, Bragadiru, 783 - 14.05 - AW
    27. Souca Liviu, Bucuresti, 929 - 13.93 - A
    28. Tonciu Costin, Bucuresti, 740 - 13.89 - A
    29. Popa Robert, Targoviste, 653 - 13.86 - A
    30. Georgescu Cristian, Pitesti, 1209 - 13.64 - A
    31. Joghiu Ovidiu, Focsani, 1832 - 13.6 - A
    32. Popescu Theo, Bucuresti, 787 - 13.58 - A
    33. Radu Dragos, Targoviste, 1331 - 13.33 - A
    34. Ilie Costin, Bucuresti, 1057 - 13.27 - A
    35. Popescu Horia, Sinaia, 1221 - 13.27 - A
    36. Stanciu Viorel, Ploiesti, 2374 - 13.25 - A
    37. Cuciureanu Daniel, Ploiesti, 857 - 13.06 - A
    38. Matei Daniel, Targoviste, 1697 - 12.97 - A
    39. Drapac Gheorghe, Brasov, 1833 - 12.57 - AD
    40. Nica Vladimir, Branesti, 1313 - 12.5 - A
    41. Moraru Marius, Bucuresti, 2163 - 12.17 - A
    42. Ionita Alexandru, Ploiesti, 1062 - 11.92 - A
    43. Gaman Alin, Marginenii de Jos, 1136 - 11.71 - A
    44. Ontoiu Catalin, Pitesti, 2634 - 11.4 - AW
    45. Vasile Gica, Vulcana Bai, 2541 - 10.95 - AD
    46. Batrinu Valentin, Bucuresti, 3353 - 10.9 - A
    47. Jantea Florin, Bucuresti, 3354 - 10.9 - A
    48. Tudor Emil, Bucuresti, 5001 - 0
    49. Clapa Danut, Bucuresti, 5002 - 0
    50. Sandescu Florin, Bucuresti, 5003 - 0

    Fara absenti.


    Gr.inferioara nr. 1 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 MINCA LIVIU - Videle
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 CRISTESCU CRISTIAN - Bucuresti
    3-2
    1-3
    3-0
    0-3
    2
    4
    3 NEGULESCU CRISTI - Sinaia
    0-3
    3-1
    3-1
    3-2
    3
    2
    4 NICA VLADIMIR - Branesti
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    5 MORARU MARIUS - Bucuresti
    0-3
    3-0
    2-3
    3-0
    2
    3
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 DINU ADRIAN - Darmanesti
    3-2
    3-1
    3-0
    0-3
    3
    2
    2 CONSTANTIN FILIP - Sinaia
    2-3
    3-2
    1-3
    0-3
    1
    5
    -5
    -1
    1
    3 DUMITRESCU ROBERT NICOLAE - Bucuresti
    1-3
    2-3
    3-0
    0-3
    1
    3
    -3
    2
    1
    4 DRAPAC GHEORGHE - Brasov
    0-3
    3-1
    0-3
    0-3
    1
    4
    -7
    -1
    1
    5 CLAPA DANUT - Bucuresti
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 POPESCU SORIN - Ploiesti
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 IONESCU CRISTIAN - Ulmi
    0-3
    3-2
    3-0
    3-1
    3
    2
    3 SOUCA LIVIU - Bucuresti
    1-3
    2-3
    1-3
    2-3
    0
    4 MATEI DANIEL - Targoviste
    0-3
    0-3
    3-1
    3-2
    2
    3
    5 BATRINU VALENTIN - Bucuresti
    0-3
    1-3
    3-2
    2-3
    1
    4
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 PIRVANESCU DANIEL - Bucuresti
    3-0
    1-3
    3-1
    3-1
    3
    1
    5
    1
    1
    2 STOICESCU GHEORGHE - Iedera
    0-3
    3-1
    3-2
    3-1
    3
    3
    2
    -1
    1
    3 PREDA LEO - Targoviste
    3-1
    1-3
    3-1
    3-0
    3
    2
    5
    0
    1
    4 STANCIU VIOREL - Ploiesti
    1-3
    2-3
    1-3
    3-0
    1
    4
    5 ONTOIU CATALIN - Pitesti
    1-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 5 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 TRANECI ANDREI VALENTIN - Bucuresti
    1-3
    3-2
    3-1
    3-2
    3
    2
    2 GHEOZDAN DANIEL - Bucuresti
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    3 DUMITRASCU CRISTI - Brasov
    2-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    4 RADU DRAGOS - Targoviste
    1-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    5 IONITA ALEXANDRU - Ploiesti
    2-3
    0-3
    3-2
    0-3
    1
    4
    -
    Gr.inferioara nr. 6 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 GEORGESCU ROBERT STEFAN - Bucuresti
    3-2
    3-0
    3-1
    3-1
    4
    1
    2 COJOCARU ANDRU - Targoviste
    2-3
    1-3
    3-2
    3-1
    2
    3
    3 TOADER PETRU - Bragadiru
    0-3
    3-1
    3-2
    3-0
    3
    2
    4 POPESCU HORIA - Sinaia
    1-3
    2-3
    2-3
    1-3
    0
    5 JANTEA FLORIN - Bucuresti
    1-3
    1-3
    0-3
    3-1
    1
    4
    -
    Gr.inferioara nr. 7 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 BALUTA SILVIU - Bucuresti
    3-2
    2-3
    3-0
    3-2
    3
    2
    2 ADAM FLORIN - Targoviste
    2-3
    0-3
    3-0
    1-3
    1
    4
    3 ILIUTA MARIUS IUSTIN - Videle
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    4 ILIE COSTIN - Bucuresti
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    5 GAMAN ALIN - Marginenii de Jos
    2-3
    3-1
    0-3
    3-1
    2
    3
    -
    Gr.inferioara nr. 8 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 STOINEA IULIAN - Bucuresti
    3-0
    3-1
    3-1
    2-3
    3
    2
    2 HANU VIOREL - Moreni
    0-3
    1-3
    3-1
    1-3
    1
    4
    3 POPA ROBERT - Targoviste
    1-3
    3-1
    3-1
    1-3
    2
    3
    4 CUCIUREANU DANIEL - Ploiesti
    1-3
    1-3
    1-3
    3-1
    1
    5
    5 TUDOR EMIL - Bucuresti
    3-2
    3-1
    3-1
    1-3
    3
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 9 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 COJOCARU ION - Ploiesti
    2-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    2
    2 LUNGU MIHAI - Targoviste
    3-2
    3-1
    3-2
    2-3
    3
    1
    3 TONCIU COSTIN - Bucuresti
    1-3
    1-3
    3-2
    3-0
    2
    3
    4 POPESCU THEO - Bucuresti
    0-3
    2-3
    2-3
    2-3
    0
    5 VASILE GICA - Vulcana Bai
    1-3
    3-2
    0-3
    3-2
    2
    4
    -
    Gr.inferioara nr. 10 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 FUSCA GEORGIAN - Targoviste
    3-2
    3-1
    2-3
    3-0
    3
    3
    5
    0
    1
    2 COCAN MIRCEA - Bucuresti
    2-3
    3-0
    3-2
    3-1
    3
    1
    5
    0
    1
    3 GEORGESCU CRISTIAN - Pitesti
    1-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    4 JOGHIU OVIDIU - Focsani
    3-2
    2-3
    3-0
    3-1
    3
    2
    5
    0
    1
    5 SANDESCU FLORIN - Bucuresti
    0-3
    1-3
    3-1
    1-3
    1
    4
    -


    Gr.superioara nr. 1 - Avansati ...... Masa nr. 1
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 MINCA LIVIU - Videle
    3-1
    3-2
    2
    1
    2 POPA ROBERT - Targoviste
    1-3
    3-2
    1
    2
    3 TONCIU COSTIN - Bucuresti
    2-3
    2-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 2 - Avansati ...... Masa nr. 1
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 CLAPA DANUT - Bucuresti
    3-0
    3-2
    2
    1
    2 GAMAN ALIN - Marginenii de Jos
    0-3
    2-3
    0
    3 FUSCA GEORGIAN - Targoviste
    2-3
    3-2
    1
    2
    -
    Gr.superioara nr. 3 - Avansati ...... Masa nr. 2
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 POPESCU SORIN - Ploiesti
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 COJOCARU ANDRU - Targoviste
    0-3
    3-0
    1
    2
    3 SANDESCU FLORIN - Bucuresti
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 4 - Avansati ...... Masa nr. 2
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 PIRVANESCU DANIEL - Bucuresti
    1-3
    3-1
    1
    2
    0
    0
    1
    2 RADU DRAGOS - Targoviste
    3-1
    2-3
    1
    1
    1
    1
    1
    3 VASILE GICA - Vulcana Bai
    1-3
    3-2
    1
    -1
    -1
    1
    -
    Gr.superioara nr. 5 - Avansati ...... Masa nr. 3
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 GHEOZDAN DANIEL - Bucuresti
    3-0
    0-3
    1
    2
    2 STOICESCU GHEORGHE - Iedera
    0-3
    2-3
    0
    3 HANU VIOREL - Moreni
    3-0
    3-2
    2
    1
    -
    Gr.superioara nr. 6 - Avansati ...... Masa nr. 3
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 GEORGESCU ROBERT STEFAN - Bucuresti
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 MATEI DANIEL - Targoviste
    0-3
    0-3
    0
    3 ADAM FLORIN - Targoviste
    0-3
    3-0
    1
    2
    -
    Gr.superioara nr. 7 - Avansati ...... Masa nr. 4
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 ILIUTA MARIUS IUSTIN - Videle
    3-0
    3-2
    2
    1
    2 DUMITRESCU ROBERT NICOLAE - Bucuresti
    0-3
    3-1
    1
    2
    3 JANTEA FLORIN - Bucuresti
    2-3
    1-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 8 - Avansati ...... Masa nr. 4
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 TUDOR EMIL - Bucuresti
    3-2
    0-3
    1
    -2
    -2
    1
    2 MORARU MARIUS - Bucuresti
    2-3
    3-1
    1
    1
    1
    1
    1
    3 IONITA ALEXANDRU - Ploiesti
    3-0
    1-3
    1
    2
    1
    1
    1
    -
    Gr.superioara nr. 9 - Avansati ...... Masa nr. 5
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 LUNGU MIHAI - Targoviste
    3-2
    3-2
    2
    1
    2 NEGULESCU CRISTI - Sinaia
    2-3
    3-2
    1
    2
    3 STANCIU VIOREL - Ploiesti
    2-3
    2-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 10 - Avansati ...... Masa nr. 5
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 COCAN MIRCEA - Bucuresti
    0-3
    1-3
    0
    2 DINU ADRIAN - Darmanesti
    3-0
    3-0
    2
    1
    3 BATRINU VALENTIN - Bucuresti
    3-1
    0-3
    1
    2
    -
    Gr.superioara nr. 11 - Avansati ...... Masa nr. 6
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 JOGHIU OVIDIU - Focsani
    3-1
    3-1
    2
    1
    2 IONESCU CRISTIAN - Ulmi
    1-3
    3-2
    1
    2
    3 DRAPAC GHEORGHE - Brasov
    1-3
    2-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 12 - Avansati ...... Masa nr. 6
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 COJOCARU ION - Ploiesti
    2-3
    3-0
    1
    2
    2 PREDA LEO - Targoviste
    3-2
    3-1
    2
    1
    3 CRISTESCU CRISTIAN - Bucuresti
    0-3
    1-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 13 - Avansati ...... Masa nr. 7
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 STOINEA IULIAN - Bucuresti
    1-3
    3-1
    1
    2
    2 TRANECI ANDREI VALENTIN - Bucuresti
    3-1
    3-0
    2
    1
    3 CONSTANTIN FILIP - Sinaia
    1-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 14 - Avansati ...... Masa nr. 7
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 BALUTA SILVIU - Bucuresti
    2-3
    1-3
    0
    2 TOADER PETRU - Bragadiru
    3-2
    0-3
    1
    2
    3 CUCIUREANU DANIEL - Ploiesti
    3-1
    3-0
    2
    1
    -


    Eliminatorii Avansati

    1. Minca Liviu
    ------------------------- Minca Liviu 3-0
    32. Bye
    ----------------------------------- Ionescu Cristian 2-3
    17. Ionescu Cristian
    ------------------------- Ionescu Cristian 3-1
    16. Toader Petru
    -------------------------------------------------- Ionescu Cristian 3-1
    9. Lungu Mihai
    ------------------------- Adam Florin 1-3
    24. Adam Florin
    ----------------------------------- Cojocaru Andru 1-3
    25. Cojocaru Andru
    ------------------------- Cojocaru Andru 3-0
    8. Moraru Marius
    ----------------------------------------------------------------- Traneci Andrei Valentin 1-3
    5. Hanu Viorel
    ------------------------- Fusca Georgian 2-3
    28. Fusca Georgian
    ----------------------------------- Preda Leo 1-3
    21. Dumitrescu Robert Nicolae
    ------------------------- Preda Leo 1-3
    12. Preda Leo
    -------------------------------------------------- Traneci Andrei Valentin 2-3
    13. Traneci Andrei Valentin
    ------------------------- Traneci Andrei Valentin 3-1
    20. Batrinu Valentin
    ----------------------------------- Traneci Andrei Valentin 3-1
    29. Bye
    ------------------------- Radu Dragos 0-3
    4. Radu Dragos

    -------------------------------------------------------------------------------- Clapa Danut 0-3

    3. Popescu Sorin
    ------------------------- Popescu Sorin 3-0
    30. Bye
    ----------------------------------- Cuciureanu Daniel 2-3
    19. Negulescu Cristi
    ------------------------- Cuciureanu Daniel 0-3
    14. Cuciureanu Daniel
    -------------------------------------------------- Georgescu Robert Stefan 0-3
    11. Joghiu Ovidiu
    ------------------------- Ionita Alexandru 1-3
    22. Ionita Alexandru
    ----------------------------------- Georgescu Robert Stefan 1-3
    27. Popa Robert
    ------------------------- Georgescu Robert Stefan 0-3
    6. Georgescu Robert Stefan
    ----------------------------------------------------------------- Clapa Danut 0-3
    7. Iliuta Marius Iustin
    ------------------------- Iliuta Marius Iustin 3-2
    26. Pirvanescu Daniel
    ----------------------------------- Dinu Adrian 1-3
    23. Gheozdan Daniel
    ------------------------- Dinu Adrian 0-3
    10. Dinu Adrian
    -------------------------------------------------- Clapa Danut 2-3
    15. Stoinea Iulian
    ------------------------- Cojocaru Ion 0-3
    18. Cojocaru Ion
    ----------------------------------- Clapa Danut 1-3
    31. Bye
    ------------------------- Clapa Danut 0-3
    2. Clapa Danut


    Clasament Avansati

    1. Clapa Danut - Bucuresti
    2. Traneci Andrei Valentin - Bucuresti
    3 -- 4
    Georgescu Robert Stefan - Bucuresti
    Ionescu Cristian - Ulmi
    5 -- 8
    Dinu Adrian - Darmanesti
    Preda Leo - Targoviste
    Cuciureanu Daniel - Ploiesti
    Cojocaru Andru - Targoviste
    9 -- 16
    Cojocaru Ion - Ploiesti
    Radu Dragos - Targoviste
    Ionita Alexandru - Ploiesti
    Minca Liviu - Videle
    Iliuta Marius Iustin - Videle
    Fusca Georgian - Targoviste
    Popescu Sorin - Ploiesti
    Adam Florin - Targoviste
    17 -- 28
    Batrinu Valentin - Bucuresti
    Popa Robert - Targoviste
    Toader Petru - Bragadiru
    Gheozdan Daniel - Bucuresti
    Dumitrescu Robert Nicolae - Bucuresti
    Negulescu Cristi - Sinaia
    Moraru Marius - Bucuresti
    Stoinea Iulian - Bucuresti
    Joghiu Ovidiu - Focsani
    Pirvanescu Daniel - Bucuresti
    Hanu Viorel - Moreni
    Lungu Mihai - Targoviste
    29 -- 30 1v gr.sup.
    Vasile Gica - Vulcana Bai
    Tudor Emil - Bucuresti
    31 -- 42 0v gr.sup.
    Baluta Silviu - Bucuresti
    Cocan Mircea - Bucuresti
    Stoicescu Gheorghe - Iedera
    Constantin Filip - Sinaia
    Cristescu Cristian - Bucuresti
    Tonciu Costin - Bucuresti
    Stanciu Viorel - Ploiesti
    Matei Daniel - Targoviste
    Drapac Gheorghe - Brasov
    Gaman Alin - Marginenii de Jos
    Jantea Florin - Bucuresti
    Sandescu Florin - Bucuresti
    43 -- 50 0v gr.inf.
    Dumitrascu Cristi - Brasov
    Souca Liviu - Bucuresti
    Georgescu Cristian - Pitesti
    Popescu Theo - Bucuresti
    Ilie Costin - Bucuresti
    Popescu Horia - Sinaia
    Nica Vladimir - Branesti
    Ontoiu Catalin - Pitesti




    Inscrieri Hobby (26.11.2023) - 08:43:36 - v5.3 / cls_2023-nov

    1. Nicusor Dan, Bucuresti, 3455 - 9.8 - H
    2. Marias Robert, Ploiesti, 1110 - 9.33 - H
    3. Andrei Bogdan, Targoviste, 3447 - 9.2 - H
    4. Burghelea Liviu, Bucuresti, 3529 - 9.1 - H
    5. Toma Adrian, Bucuresti, 996 - 9.08 - H
    6. Mantoiu Daniel, Pucioasa, 1657 - 8.48 - H
    7. Popescu Florian Catalin, Bucuresti, 1219 - 8.27 - H
    8. Stanciu Mugur, Videle, 1476 - 8.08 - H
    9. Petrache Codrut Cosmin, Ploiesti, 2707 - 7.93 - H
    10. Gheaburcu Romeo, Pucioasa, 1901 - 7.82 - H
    11. Neagu Costin, Targoviste, 1784 - 7.78 - H
    12. Teodorescu Marian, Bucuresti, 1686 - 7.6 - H
    13. Tilica Gabriel, Targoviste, 2834 - 7.47 - H
    14. Stefan Sorin, Brasov, 1717 - 7.4 - H
    15. Dragan Alin, Bucuresti, 3561 - 7.3 - H
    16. Nicolae Darius, Bucuresti, 2375 - 7.17 - H
    17. Dobrica Marius, Videle, 1347 - 7 - H
    18. Muresan Adrian, Brasov, 2459 - 6.67 - H
    19. Popescu Tiberiu, Ploiesti, 1550 - 6.63 - H
    20. Voicila Adrian, Ploiesti, 1650 - 6.43 - H
    21. Tudorache Cornel, Bucuresti, 3397 - 5.95 - H
    22. Dumitru Paul, Bucuresti, 1600 - 5.91 - H
    23. Anton Dragos, Focsani, 3827 - 5.9 - H
    24. Gheorghe Catalin, Ploiesti, 1527 - 5.65 - H
    25. Florida Alin Emil, Videle, 3457 - 5.65 - H
    26. Radulescu Dan, Bucuresti, 1742 - 5.4 - H
    27. Dinu Cristian, Sotanga, 3172 - 5.3 - H
    28. Popescu Petre, Bucuresti, 1820 - 5.22 - H
    29. Raduta Luis, Darmanesti, 3518 - 5.2 - H
    30. Dinu Mihai, Moreni, 3583 - 4.9 - H
    31. Staicu Ovidiu, Targoviste, 1988 - 4.78 - H
    32. Busega Iulian, Bucuresti, 2731 - 4.7 - H
    33. Gabriel Petre, Bucuresti, 2413 - 4.67 - H
    34. Briceag Bebe, Targoviste, 2574 - 4.67 - H
    35. Mihaila Maia, Vulcana Pandele, 2993 - 4.5 - HF
    36. Barla Catalin, Videle, 3300 - 4.3 - H
    37. Soare Aurel, Targoviste, 3286 - 4.27 - H
    38. Manoiu Nicolae Sebastian, Fieni, 4211 - 4.2 - H
    39. Raducanu Kevin Ionut, Targoviste, 3752 - 4 - H
    40. Gheorghe Eduard, Targoviste, 5001 - 0
    41. Savu Andrei, Targoviste, 5002 - 0
    42. Olaru Cristian, Targoviste, 5003 - 0
    43. Porojan Florin, Bucuresti, 5004 - 0
    44. Enache Cristian, Bucuresti, 5005 - 0
    45. Cristea Adrian, Bucuresti, 5006 - 0
    46. Soceanu Bogdan, Bucuresti, 5007 - 0
    47. Novac Gabriel, Targoviste, 5009 - 0
    48. Alecu Cristian, Targoviste, 5010 - 0
    49. Istratescu Albert Mihai, Targoviste, 5011 - 0
    50. Cristea Alexandru, Bucuresti, 5013 - 0
    51. Marinescu Stefan, Bucuresti, 5015 - 0

    Absent nemotivat Cristea Alexandru, Bucuresti, Hobby.


    Gr.inferioara nr. 1 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 NICUSOR DAN - Bucuresti
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 MURESAN ADRIAN - Brasov
    1-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    3 POPESCU TIBERIU - Ploiesti
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
    4 BRICEAG BEBE - Targoviste
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    5 CRISTEA ADRIAN - Bucuresti
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    4
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 MARIAS ROBERT - Ploiesti
    3-1
    0-3
    3-0
    1-3
    2
    4
    2 DOBRICA MARIUS - Videle
    1-3
    3-2
    3-0
    3-1
    3
    1
    3 DUMITRU PAUL - Bucuresti
    3-0
    2-3
    3-0
    3-0
    3
    2
    4 STAICU OVIDIU - Targoviste
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5 POROJAN FLORIN - Bucuresti
    3-1
    1-3
    0-3
    3-0
    2
    3
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 ANDREI BOGDAN - Targoviste
    3-1
    2-3
    3-1
    3-0
    3
    2
    2 NICOLAE DARIUS - Bucuresti
    1-3
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    3
    3 TUDORACHE CORNEL - Bucuresti
    3-2
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    1
    4 BARLA CATALIN - Videle
    1-3
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    4
    5 MANOIU NICOLAE SEBASTIAN - Fieni
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 BURGHELEA LIVIU - Bucuresti
    0-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    2 DRAGAN ALIN - Bucuresti
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    3 VOICILA ADRIAN - Ploiesti
    1-3
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    3
    4 GABRIEL PETRE - Bucuresti
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    5 GHEORGHE EDUARD - Targoviste
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6 ISTRATESCU ALBERT MIHAI - Targoviste
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 5 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 TOMA ADRIAN - Bucuresti
    1-3
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    3
    0
    0
    1
    2 STEFAN SORIN - Brasov
    3-1
    0-3
    3-0
    2-3
    2
    2
    1
    1
    1
    3 ANTON DRAGOS - Focsani
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    4 MIHAILA MAIA - Vulcana Pandele
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5 SAVU ANDREI - Targoviste
    1-3
    3-2
    0-3
    3-0
    2
    4
    -1
    -1
    1
    6 CRISTEA ALEXANDRU - Bucuresti
    -
    Gr.inferioara nr. 6 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 MANTOIU DANIEL - Pucioasa
    0-3
    3-0
    3-1
    0-3
    0-3
    2
    2 TILICA GABRIEL - Targoviste
    3-0
    3-1
    3-2
    2-3
    0-3
    3
    4
    2
    -2
    1
    3 GHEORGHE CATALIN - Ploiesti
    0-3
    1-3
    1-3
    1-3
    1-3
    0
    4 BUSEGA IULIAN - Bucuresti
    1-3
    2-3
    3-1
    3-2
    3-2
    3
    3
    1
    0
    1
    5 OLARU CRISTIAN - Targoviste
    3-0
    3-2
    3-1
    2-3
    3-1
    4
    1
    6 MARINESCU STEFAN - Bucuresti
    3-0
    3-0
    3-1
    2-3
    1-3
    3
    2
    5
    2
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 7 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 POPESCU FLORIAN CATALIN - Bucuresti
    3-2
    3-1
    2-3
    3-0
    3-0
    4
    2
    2 TEODORESCU MARIAN - Bucuresti
    2-3
    3-0
    2-3
    3-0
    3-0
    3
    3
    3 FLORIDA ALIN EMIL - Videle
    1-3
    0-3
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    4 DINU MIHAI - Moreni
    3-2
    3-2
    3-2
    3-0
    3-0
    5
    1
    5 RADUCANU KEVIN IONUT - Targoviste
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6 ALECU CRISTIAN - Targoviste
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 8 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 STANCIU MUGUR - Videle
    1-3
    0-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    3
    2 NEAGU COSTIN - Targoviste
    3-1
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    5
    1
    3 RADULESCU DAN - Bucuresti
    3-0
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    4 RADUTA LUIS - Darmanesti
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    5 ENACHE CRISTIAN - Bucuresti
    2-3
    1-3
    0-3
    3-1
    3-1
    2
    4
    6 NOVAC GABRIEL - Targoviste
    0-3
    0-3
    0-3
    3-2
    1-3
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 9 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 PETRACHE CODRUT COSMIN - Ploiesti
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-2
    5
    1
    2 GHEABURCU ROMEO - Pucioasa
    1-3
    3-1
    3-1
    3-1
    0-3
    3
    4
    1
    -1
    1
    3 DINU CRISTIAN - Sotanga
    0-3
    1-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    3
    3
    0
    1
    4 POPESCU PETRE - Bucuresti
    0-3
    1-3
    0-3
    3-2
    1-3
    1
    5 SOARE AUREL - Targoviste
    0-3
    1-3
    0-3
    2-3
    0-3
    0
    6 SOCEANU BOGDAN - Bucuresti
    2-3
    3-0
    1-3
    3-1
    3-0
    3
    2
    5
    1
    1
    -


    Gr.superioara nr. 1 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 NICUSOR DAN - Bucuresti
    3-0
    3-2
    2
    1
    2 BUSEGA IULIAN - Bucuresti
    0-3
    1-3
    0
    3 TEODORESCU MARIAN - Bucuresti
    2-3
    3-1
    1
    2
    -
    Gr.superioara nr. 2 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 DOBRICA MARIUS - Videle
    3-1
    2-3
    1
    2
    2 TOMA ADRIAN - Bucuresti
    1-3
    0-3
    0
    3 STANCIU MUGUR - Videle
    3-2
    3-0
    2
    1
    -
    Gr.superioara nr. 3 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 TUDORACHE CORNEL - Bucuresti
    3-0
    3-1
    2
    1
    2 VOICILA ADRIAN - Ploiesti
    0-3
    3-0
    1
    2
    3 DINU CRISTIAN - Sotanga
    1-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 4 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 DRAGAN ALIN - Bucuresti
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 NICOLAE DARIUS - Bucuresti
    0-3
    2-3
    0
    3 GHEABURCU ROMEO - Pucioasa
    0-3
    3-2
    1
    2
    -
    Gr.superioara nr. 5 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 ANTON DRAGOS - Focsani
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 POROJAN FLORIN - Bucuresti
    0-3
    3-2
    1
    2
    3 ENACHE CRISTIAN - Bucuresti
    0-3
    2-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 6 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 OLARU CRISTIAN - Targoviste
    3-1
    3-2
    2
    1
    2 MURESAN ADRIAN - Brasov
    1-3
    2-3
    0
    3 FLORIDA ALIN EMIL - Videle
    2-3
    3-2
    1
    2
    -
    Gr.superioara nr. 7 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 DINU MIHAI - Moreni
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 POPESCU TIBERIU - Ploiesti
    0-3
    2-3
    0
    3 TILICA GABRIEL - Targoviste
    0-3
    3-2
    1
    2
    -
    Gr.superioara nr. 8 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 NEAGU COSTIN - Targoviste
    1-3
    3-2
    1
    -1
    -1
    1
    2 DUMITRU PAUL - Bucuresti
    3-1
    2-3
    1
    1
    1
    1
    1
    3 SAVU ANDREI - Targoviste
    2-3
    3-2
    1
    2
    0
    0
    1
    -
    Gr.superioara nr. 9 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 PETRACHE CODRUT COSMIN - Ploiesti
    3-2
    3-1
    2
    1
    2 ANDREI BOGDAN - Targoviste
    2-3
    3-0
    1
    2
    3 GABRIEL PETRE - Bucuresti
    1-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 10 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 SOCEANU BOGDAN - Bucuresti
    3-1
    3-2
    2
    1
    2 BURGHELEA LIVIU - Bucuresti
    1-3
    3-2
    1
    2
    3 BARLA CATALIN - Videle
    2-3
    2-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 11 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 RADULESCU DAN - Bucuresti
    0-3
    1-3
    0
    2 STEFAN SORIN - Brasov
    3-0
    3-2
    2
    1
    3 MARIAS ROBERT - Ploiesti
    3-1
    2-3
    1
    2
    -
    Gr.superioara nr. 12 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 POPESCU FLORIAN CATALIN - Bucuresti
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 MARINESCU STEFAN - Bucuresti
    0-3
    3-0
    1
    2
    3 CRISTEA ADRIAN - Bucuresti
    0-3
    0-3
    0
    -


    Eliminatorii Hobby

    1. Nicusor Dan
    ------------------------- Nicusor Dan 3-0
    32. Bye
    ----------------------------------- Nicusor Dan 3-1
    17. Florida Alin Emil
    ------------------------- Florida Alin Emil 3-1
    16. Marias Robert
    -------------------------------------------------- Nicusor Dan 3-2
    9. Petrache Codrut Cosmin
    ------------------------- Voicila Adrian 2-3
    24. Voicila Adrian
    ----------------------------------- Dumitru Paul 1-3
    25. Bye
    ------------------------- Dumitru Paul 0-3
    8. Dumitru Paul
    ----------------------------------------------------------------- Anton Dragos 1-3
    5. Anton Dragos
    ------------------------- Anton Dragos 3-0
    28. Bye
    ----------------------------------- Anton Dragos 3-0
    21. Dobrica Marius
    ------------------------- Popescu Florian Catalin 1-3
    12. Popescu Florian Catalin
    -------------------------------------------------- Anton Dragos 3-1
    13. Burghelea Liviu
    ------------------------- Burghelea Liviu 3-1
    20. Tilica Gabriel
    ----------------------------------- Dragan Alin 0-3
    29. Bye
    ------------------------- Dragan Alin 0-3
    4. Dragan Alin

    -------------------------------------------------------------------------------- Anton Dragos 3-0

    3. Tudorache Cornel
    ------------------------- Tudorache Cornel 3-0
    30. Bye
    ----------------------------------- Tudorache Cornel 3-0
    19. Savu Andrei
    ------------------------- Andrei Bogdan 0-3
    14. Andrei Bogdan
    -------------------------------------------------- Tudorache Cornel 3-0
    11. Stefan Sorin
    ------------------------- Stefan Sorin 3-1
    22. Teodorescu Marian
    ----------------------------------- Stefan Sorin 3-2
    27. Bye
    ------------------------- Olaru Cristian 0-3
    6. Olaru Cristian
    ----------------------------------------------------------------- Dinu Mihai 1-3
    7. Dinu Mihai
    ------------------------- Dinu Mihai 3-0
    26. Bye
    ----------------------------------- Dinu Mihai 3-1
    23. Gheaburcu Romeo
    ------------------------- Soceanu Bogdan 0-3
    10. Soceanu Bogdan
    -------------------------------------------------- Dinu Mihai 3-1
    15. Marinescu Stefan
    ------------------------- Marinescu Stefan 3-0
    18. Porojan Florin
    ----------------------------------- Marinescu Stefan 3-0
    31. Bye
    ------------------------- Stanciu Mugur 0-3
    2. Stanciu Mugur


    Clasament Hobby

    1. Anton Dragos - Focsani
    2. Dinu Mihai - Moreni
    3 -- 4
    Nicusor Dan - Bucuresti
    Tudorache Cornel - Bucuresti
    5 -- 8
    Dragan Alin - Bucuresti
    Marinescu Stefan - Bucuresti
    Dumitru Paul - Bucuresti
    Stefan Sorin - Brasov
    9 -- 16
    Popescu Florian Catalin - Bucuresti
    Soceanu Bogdan - Bucuresti
    Florida Alin Emil - Videle
    Andrei Bogdan - Targoviste
    Burghelea Liviu - Bucuresti
    Stanciu Mugur - Videle
    Voicila Adrian - Ploiesti
    Olaru Cristian - Targoviste
    17 -- 24
    Porojan Florin - Bucuresti
    Teodorescu Marian - Bucuresti
    Dobrica Marius - Videle
    Gheaburcu Romeo - Pucioasa
    Marias Robert - Ploiesti
    Savu Andrei - Targoviste
    Tilica Gabriel - Targoviste
    Petrache Codrut Cosmin - Ploiesti
    25 -- 1v gr.sup.
    Neagu Costin - Targoviste
    26 -- 36 0v gr.sup.
    Toma Adrian - Bucuresti
    Nicolae Darius - Bucuresti
    Muresan Adrian - Brasov
    Popescu Tiberiu - Ploiesti
    Radulescu Dan - Bucuresti
    Dinu Cristian - Sotanga
    Busega Iulian - Bucuresti
    Gabriel Petre - Bucuresti
    Barla Catalin - Videle
    Enache Cristian - Bucuresti
    Cristea Adrian - Bucuresti
    37 -- 2v gr.inf.
    Mantoiu Daniel - Pucioasa
    38 -- 41 1v gr.inf.
    Popescu Petre - Bucuresti
    Novac Gabriel - Targoviste
    Alecu Cristian - Targoviste
    Istratescu Albert Mihai - Targoviste
    42 -- 50 0v gr.inf.
    Gheorghe Catalin - Ploiesti
    Raduta Luis - Darmanesti
    Staicu Ovidiu - Targoviste
    Briceag Bebe - Targoviste
    Mihaila Maia - Vulcana Pandele
    Soare Aurel - Targoviste
    Manoiu Nicolae Sebastian - Fieni
    Raducanu Kevin Ionut - Targoviste
    Gheorghe Eduard - Targoviste
    Ultima editare de Bogdan V; 27.nov.2023, 08:45.

    Comentariu


    • FlorinBN
      FlorinBN comentat
      Editarea unui comentariu
      ok E O

    • FlorinBN
      FlorinBN comentat
      Editarea unui comentariu
      ok A H

  • #3
    Inscrieri Hobby - 54 locuri (25-26.11.2023) - 21:26:30 - v5.3 / cls_2023-nov

    1. Nicusor Dan, Bucuresti, 3455 - 9.8 - H
    2. Marias Robert, Ploiesti, 1110 - 9.33 - H
    3. Andrei Bogdan, Targoviste, 3447 - 9.2 - H
    4. Burghelea Liviu, Bucuresti, 3529 - 9.1 - H
    5. Toma Adrian, Bucuresti, 996 - 9.08 - H
    6. Mantoiu Daniel, Pucioasa, 1657 - 8.48 - H
    7. Popescu Florian Catalin, Bucuresti, 1219 - 8.27 - H
    8. Stanciu Mugur, Videle, 1476 - 8.08 - H
    9. Petrache Codrut Cosmin, Ploiesti, 2707 - 7.93 - H
    10. Gheaburcu Romeo, Pucioasa, 1901 - 7.82 - H
    11. Neagu Costin, Targoviste, 1784 - 7.78 - H
    12. Teodorescu Marian, Bucuresti, 1686 - 7.6 - H
    13. Tilica Gabriel, Targoviste, 2834 - 7.47 - H
    14. Stefan Sorin, Brasov, 1717 - 7.4 - H
    15. Dragan Alin, Bucuresti, 3561 - 7.3 - H
    16. Nicolae Darius, Bucuresti, 2375 - 7.17 - H
    17. Dobrica Marius, Videle, 1347 - 7 - H
    18. Muresan Adrian, Brasov, 2459 - 6.67 - H
    19. Baicu Andrei, Sinaia, 1661 - 6.66 - H
    20. Popescu Tiberiu, Ploiesti, 1550 - 6.63 - H
    21. Voicila Adrian, Ploiesti, 1650 - 6.43 - H
    22. Tudorache Cornel, Bucuresti, 3397 - 5.95 - H
    23. Dumitru Paul, Bucuresti, 1600 - 5.91 - H
    24. Anton Dragos, Focsani, 3827 - 5.9 - H
    25. Gheorghe Catalin, Ploiesti, 1527 - 5.65 - H
    26. Florida Alin Emil, Videle, 3457 - 5.65 - H
    27. Radulescu Dan, Bucuresti, 1742 - 5.4 - H
    28. Dinu Cristian, Sotanga, 3172 - 5.3 - H
    29. Popescu Petre, Bucuresti, 1820 - 5.22 - H
    30. Raduta Luis, Darmanesti, 3518 - 5.2 - H
    31. Ion Alexandru, Darmanesti, 3458 - 4.9 - H
    32. Dinu Mihai, Moreni, 3583 - 4.9 - H
    33. Staicu Ovidiu, Targoviste, 1988 - 4.78 - H
    34. Busega Iulian, Bucuresti, 2731 - 4.7 - H
    35. Popa Mihail, Bucuresti, 2448 - 4.67 - H
    36. Briceag Bebe, Targoviste, 2574 - 4.67 - H
    37. Mihaila Maia, Vulcana Pandele, 2993 - 4.5 - HF
    38. Soare Aurel, Targoviste, 3286 - 4.27 - H
    39. Manoiu Nicolae Sebastian, Fieni, 4211 - 4.2 - H
    40. Ionita Daniel, Ploiesti, 2655 - 4 - H
    41. Raducanu Kevin Ionut, Targoviste, 3752 - 4 - H
    42. Soare Bogdan, Targoviste, 4272 - 4 - H
    43. Gheorghe Eduard, Targoviste, 5001 - 0
    44. Savu Andrei, Targoviste, 5002 - 0
    45. Olaru Cristian, Targoviste, 5003 - 0
    46. Porojan Florin, Bucuresti, 5004 - 0
    47. Enache Cristian, Bucuresti, 5005 - 0
    48. Cristea Adrian, Bucuresti, 5006 - 0
    49. Soceanu Bogdan, Bucuresti, 5007 - 0
    50. Petre Gabriel, Bucuresti, 5008 - 0
    51. Novac Gabriel, Targoviste, 5009 - 0
    52. Alecu Cristian, Targoviste, 5010 - 0
    53. Istratescu Albert Mihai, Targoviste, 5011 - 0
    54. Ungureanu Mihai, Sotanga, 5012 - 0
    55. Cristea Alexandru, Bucuresti, 5013 - 0


    Inscrieri Avansati - 66 locuri (25-26.11.2023) - 21:26:39 - v5.3 / cls_2023-nov

    1. Minca Liviu, Videle, 513 - 19.9 - A
    2. Dinu Adrian, Darmanesti, 530 - 19.72 - A
    3. Pirvanescu Daniel, Bucuresti, 1473 - 18.67 - A
    4. Traneci Andrei Valentin, Bucuresti, 559 - 18.55 - A
    5. Georgescu Robert Stefan, Bucuresti, 604 - 18.13 - A
    6. Baluta Silviu, Bucuresti, 1524 - 18.1 - AW
    7. Stoinea Iulian, Bucuresti, 1645 - 18 - A
    8. Cojocaru Ion, Ploiesti, 1092 - 17.45 - A
    9. Fusca Georgian, Targoviste, 455 - 17.36 - A
    10. Cojocaru Andru, Targoviste, 1244 - 17.3 - A
    11. Lungu Mihai, Targoviste, 620 - 17.27 - A
    12. Adam Florin, Targoviste, 1007 - 16.08 - AW
    13. Cocan Mircea, Bucuresti, 615 - 15.88 - A
    14. Gheozdan Daniel, Bucuresti, 1058 - 15.88 - A
    15. Stoicescu Gheorghe, Iedera, 542 - 15.79 - A
    16. Ionescu Cristian, Ulmi, 861 - 15.15 - A
    17. Constantin Filip, Sinaia, 1257 - 15.05 - A
    18. Cristescu Cristian, Bucuresti, 573 - 14.99 - AW
    19. Dumitrescu Robert Nicolae, Bucuresti, 667 - 14.93 - A
    20. Negulescu Cristi, Sinaia, 951 - 14.93 - A
    21. Iliuta Marius Iustin, Videle, 1254 - 14.53 - A
    22. Dumitrascu Cristi, Brasov, 2240 - 14.5 - A
    23. Toader Petru, Bragadiru, 783 - 14.05 - AW
    24. Souca Liviu, Bucuresti, 929 - 13.93 - A
    25. Tonciu Costin, Bucuresti, 740 - 13.89 - A
    26. Popa Robert, Targoviste, 653 - 13.86 - A
    27. Georgescu Cristian, Pitesti, 1209 - 13.64 - A
    28. Joghiu Ovidiu, Focsani, 1832 - 13.6 - A
    29. Popescu Theo, Bucuresti, 787 - 13.58 - A
    30. Radu Dragos, Targoviste, 1331 - 13.33 - A
    31. Ilie Costin, Bucuresti, 1057 - 13.27 - A
    32. Popescu Horia, Sinaia, 1221 - 13.27 - A
    33. Toric Constantin, Bucuresti, 1059 - 13.16 - A
    34. Cuciureanu Daniel, Ploiesti, 857 - 13.06 - A
    35. Matei Daniel, Targoviste, 1697 - 12.97 - A
    36. Nica Vladimir, Branesti, 1313 - 12.5 - A
    37. Moraru Marius, Bucuresti, 2163 - 12.17 - A
    38. Ionita Alexandru, Ploiesti, 1062 - 11.92 - A
    39. Gaman Alin, Marginenii de Jos, 1136 - 11.71 - A
    40. Ontoiu Catalin, Pitesti, 2634 - 11.4 - AW
    41. Batrinu Valentin, Bucuresti, 3353 - 10.9 - A
    42. Jantea Florin, Bucuresti, 3354 - 10.9 - A
    43. Tudor Emil, Bucuresti, 5001 - 0
    44. Clapa Danut, Bucuresti, 5002 - 0
    45. Sandescu Florin, Bucuresti, 5003 - 0


    Inscrieri Open - 60 locuri (25-26.11.2023) - 21:26:46 - v5.3 / cls_2023-nov

    1. Manta Viorel, Baicoi, 995 - 32.77 - O
    2. Ivan Valentin, Campina, 191 - 32.61 - OW
    3. Darmaz Ion, Targoviste, 160 - 32.58 - OW
    4. Sursilov Constantin, Bucuresti, 108 - 31.88 - O
    5. Alexandru Marius, Bucuresti, 116 - 31.86 - O
    6. Loghin Florin, Brasov, 129 - 31.63 - O
    7. Guluta Florin, Bucuresti, 494 - 31.62 - O
    8. Tuca Cristi, Slatina, 691 - 31.08 - O
    9. Plaiasu Ion, Plopeni, 208 - 30.71 - O
    10. Trocan Nicolae, Mioveni, 140 - 30.52 - OW
    11. Valcea Daniel, Pitesti, 399 - 29.94 - O
    12. Bratescu Adrian, Targoviste, 147 - 29.68 - OW
    13. Stoica Mihai, Mioveni, 297 - 29.45 - OW
    14. Burcea Daniel, Bucuresti, 162 - 29.36 - O
    15. Dumitrache Gabriel, Giurgiu, 338 - 29.01 - O
    16. Acriva Marian, Mizil, 318 - 28.92 - O
    17. Csulak Jozsef, Sfantu Gheorghe, 608 - 28.7 - O
    18. Diaconescu Lucian, Targoviste, 468 - 28.58 - O
    19. Dumitru George, Targoviste, 176 - 28.03 - O
    20. Barca George, Pitesti, 393 - 27.89 - O
    21. Bunea Adrian, Baicoi, 417 - 27.87 - O
    22. Bajko Attila, Sfantu Gheorghe, 353 - 27.59 - OW
    23. Neagu Alexandru, Targoviste, 1781 - 27.5 - O
    24. Constantin Cristina, Bucuresti, 251 - 27.08 - OF
    25. Matei Mircea, Targoviste, 331 - 26.57 - OW
    26. Botosneanu Ionut, Videle, 222 - 26.39 - O
    27. Ene Florin, Ploiesti, 219 - 26.14 - O
    28. Iancu Marius, Brasov, 371 - 26.04 - O
    29. Georgescu Florin, Bucuresti, 547 - 26.04 - OW
    30. Sorescu Gabriel, Pitesti, 1597 - 25.8 - O
    31. Curelea Petre, Lehliu Gara, 903 - 25.67 - O
    32. Baltatu Marius, Pitesti, 383 - 25.53 - OW
    33. Constantin Eduard, Bucuresti, 1482 - 25.43 - O
    34. Minca Gabriel, Videle, 443 - 25.39 - O
    35. Bivolaru Stelian, Targoviste, 319 - 25.36 - OW
    36. Szakacs Sandor, Sfantu Gheorghe, 434 - 25.34 - O
    37. Docan Cristian, Bucuresti, 414 - 25.27 - O
    38. Galca Andrei, Bucuresti, 339 - 25 - O
    39. Niculescu Daniel, Pitesti, 1866 - 24.7 - OW
    40. Anghel George, Dragomiresti DB, 853 - 24.62 - O
    41. Stanescu Tiberiu, Slatina, 438 - 24.52 - O
    42. Velicescu Dragos, Pitesti, 681 - 24.25 - O
    43. Banu Dan, Ploiesti, 356 - 23.83 - O
    44. Dragos Matei, Brasov, 805 - 23.58 - O
    45. Toth Attila, Sfantu Gheorghe, 1995 - 23.5 - O
    46. Vajeu Ionut, Busteni, 462 - 23.15 - O
    47. Mihaila George, Bucuresti, 719 - 22.78 - O
    48. Negrila Cristian, Caracal, 1264 - 22.5 - O
    49. Cretu Marian, Craiova, 1740 - 22.05 - O
    50. Vlasceanu Valentin, Darmanesti, 533 - 21.56 - O
    51. Constantin Mihaela, Bucuresti, 1944 - 21.3 - OF
    52. Dinu Gheorghe, Bucuresti, 490 - 20 - OW
    53. Dascalu Cristian, Bucuresti, 510 - 20 - O
    54. Florea Madalin, Bucuresti, 1425 - 19.5 - A
    55. Sirbu David Alexandru, Targoviste, 825 - 12.05 - AJ


    Inscrieri Elite - 60 locuri (25-26.11.2023) - 21:47:24 - v5.3 / cls_2023-nov

    1. Neculai Alexandru, Tulcea, 3 - 59.94 - EL
    2. Fratila Robert, Filipestii de Targ, 34 - 57.76 - EL
    3. Iordan Alexandru Constantin, Bucuresti, 107 - 56.74 - EL
    4. Petrescu Liviu, Pitesti, 77 - 53.24 - EW
    5. Galos Alexandru, Bucuresti, 26 - 51.59 - EL
    6. Retegan Cosmin, Ploiesti, 18 - 49.52 - EL
    7. Buhai Andrii, Stefanestii de Jos, 23 - 48.88 - E
    8. Badea Mihai, Targoviste, 41 - 48.38 - E
    9. Dinca Alexandru, Calarasi, 49 - 47.9 - E
    10. Toma Florin, Pitesti, 20 - 46.27 - EW
    11. Dinca Dorinel, Calarasi, 29 - 45.42 - EW
    12. Pantelimon Andi, Bucuresti, 36 - 44.95 - E
    13. Ionescu Mihai, Bucuresti, 95 - 43.84 - EL
    14. Zamfir Ionel, Bucuresti, 70 - 43.18 - EW
    15. Ciuca Dan, Pitesti, 372 - 41.82 - EW
    16. Radu Daniel, Bucuresti, 306 - 41.74 - E
    17. Sencu Victor, Targoviste, 308 - 41.63 - E
    18. Pascal Raul, Targoviste, 807 - 41.27 - EW
    19. Ivan Sorin Ioan, Targoviste, 218 - 41.16 - E
    20. Gherasim Iulian, Tulcea, 81 - 40.88 - E
    21. Craiu Catalin, Videle, 82 - 40.42 - E
    22. Gheorghe Nicolae, Bucuresti, 48 - 39.93 - E
    23. Grigore Alexandru, Campina, 157 - 39.84 - E
    24. Istrate Cristian, Bucuresti, 50 - 39.51 - EW
    25. Avram Nicolae, Nedelea, 60 - 39.15 - E
    26. Vasilescu Remus, Curtea de Arges, 177 - 39.08 - E
    27. Badescu Stefan, Campulung Muscel, 837 - 38.8 - E
    28. Voin Doru, Bucuresti, 133 - 38.47 - EW
    29. Lazaroiu Adrian, Lucieni, 72 - 38.35 - EW
    30. Pascu Razvan, Magureni, 274 - 38.16 - E
    31. Dracea Gabriel, Sinaia, 231 - 37.99 - E
    32. Boroleanu Robert, Bucuresti, 646 - 37.93 - E
    33. Boteanu Nicu, Bucuresti, 118 - 37.77 - E
    34. Ionascu Gabriel, Bucuresti, 676 - 37.48 - E
    35. State Malin, Bucuresti, 723 - 37.28 - E
    36. Iordan Mihai, Bucuresti, 1432 - 37.1 - E
    37. Gheorghita Vasile, Buzau, 123 - 36.61 - E
    38. Baicu Claudiu, Bucuresti, 316 - 36.28 - E
    39. Iordan Marc Gabriel, Bucuresti, 908 - 36.1 - EL
    40. Matsumoto Paul, Brasov, 131 - 34.91 - EL
    41. Gorum Adrian, Topoloveni, 496 - 34.74 - EW
    42. Popescu Eugen, Bucuresti, 90 - 34.26 - E
    43. Sterczer Sandor, Sanzieni, 114 - 33.96 - E
    44. Panaitescu Stefan, Izvoarele, 113 - 33.32 - EW
    45. Badea Stefan, Targoviste, 342 - 33.29 - E
    46. Patrascu Dorin, Pitesti, 310 - 33.21 - E
    47. Zavricescu George, Curtea de Arges, 216 - 33.18 - EW
    48. Alexandroaie Emanuel, Bucuresti, 810 - 33.13 - E
    49. Butoi Aurel, Caracal, 562 - 33.1 - E
    50. Badea Daniel, Targoviste, 1433 - 33.05 - E
    51. Muresan Florin, Deva, 155 - 33 - E
    52. Sylvester Sandor, Sfantu Gheorghe, 215 - 33 - E
    53. Manoiu Claudiu, Fieni, 1501 - 31.9 - O
    54. Ionescu Mihai, Targoviste, 1276 - 30.95 - O
    55. Visan Bogdan, Targoviste, 470 - 30.32 - O
    Ultima editare de Bogdan V; 23.nov.2023, 21:48.

    Comentariu


    • #4
      Cristian Istrate - București - Elite

      Comentariu


      • #5
        Se înscrie Toric Constantin la avansați și Popa Mihail la Hobby ambii din București

        Comentariu


        • #6
          Plăiașu Ion, Plopeni, Prahova, open
          BH: SPINLORD GIPFELSTURM 1.8 mm
          Blade: KAZAK
          FH: ANDRO RASANTER R47 ULTRAMAX

          Comentariu


          • #7
            Ionita Alexandru - Ploiesti - Avansați

            Ionita Daniel - Ploiesti - Hobby

            Comentariu


            • #8
              Ilie Costin, Bucuresti, avansati
              Butterfly Zhang Jike ALC
              FH: Yasaka Rakza Z
              BH: Butterfly Dignics 64

              Comentariu


              • #9
                Banu Dan ( Ploiești ) - open

                Comentariu


                • #10
                  Sirbu David Alexandru Avansați Targoviste

                  Comentariu


                  • #11
                    Pătrașcu Dorin, Pitești, elite

                    Comentariu


                    • #12
                      Adrian Bunea - Open

                      Comentariu


                      • #13
                        Ionescu Cristian -Ulmi, Avansați

                        Comentariu


                        • #14
                          Stoica Mihai - Mioveni - Open. Mulțumesc.
                          Blade: Donic Alligator Combi
                          FH: Butterfly Dignics 80
                          BH: Der Materialspezialist Spectre OX

                          Comentariu


                          • #15
                            Retegan Cosmin - Ploiesti - Elite

                            Comentariu


                            • #16
                              Fușcă Georgian, Târgoviște, avansați, mulțumesc.

                              Comentariu


                              • #17
                                Salut,

                                Lita Gabriel - Elite - Bucuresti

                                Mersi

                                Comentariu


                                • #18
                                  Popa Robert, Targoviste, avansati
                                  Blade: Timo Boll ALC
                                  FH: Yasaka Rakza XX
                                  BH: Butterfly Dignics 05

                                  Comentariu


                                  • #19
                                    Hanu Viorel - Moreni - avansați

                                    Comentariu


                                    • #20
                                      Tocan Costin - Moreni - Hobby

                                      Comentariu


                                      • #21
                                        Stoicescu Gheorghe , Iedera-DB , Avansați . Mulțumesc !

                                        Comentariu


                                        • #22
                                          Baciu Stefan open Mioveni

                                          Comentariu


                                          • #23
                                            Nitu Serban...Paulesti..Open

                                            Comentariu


                                            • #24
                                              Din Curtea de Arges se inscriu la categoria elite: Zavricescu George și Vasilescu Remus.
                                              BLADE: PRIMORAC CARBON OFF+
                                              FH: KOKUTAKU BLutenkirsche 868 TENSION SUPER TACKY
                                              BH: Tibhar super defence 40

                                              Comentariu


                                              • #25
                                                Sursilov Constantin - Bucuresti - Open
                                                Blade: Butterfly Lin Yun-Ju Super ZLC
                                                Fh: Butterfly Glayzer
                                                Bh: Butterfly Glayzer 09C

                                                Comentariu

                                                Procesare...
                                                X