Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Slatina - Duminica 26 noiembrie 2023

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • AmaTur: Turneu B Slatina - Duminica 26 noiembrie 2023

    LOCALITATEA: SLATINA

    DATA: Duminica 26 noiembrie 2023;

    CATEGORII:
    Elite/Open ................Maxim 24 jucatori
    Avansati/Hobby.........Maxim 24 jucatori

    LOGISTICĂ: 4 mese aprobate ITTF

    ORA DE ÎNCEPERE:
    Hobby/Avansati.....8h30 - 9h validare inscrieri.............9h15 incep meciurile
    Open/Elite............13h30 - 14h validare inscrieri...........14h15 incep meciurile



    SALA: Str Basarabilor nr.19
    La parter este un magazin de piese auto. La sala se urca pe scarile de culoare verde

    INDICAȚII DE ACCES:
    https://www.google.com/maps/place/St...4!4d24.3627488

    TAXA: adulți 30 Lei din care 1 Leu/participant vor fi transferați în contul AmaTur.

    MATERIALE DE PREMIERE: Diplome si Medalii la primii 4 la fiecare categorie; cupa Locul I

    ÎNSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANȚILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: in functie de inscrierile pe forum

    - Ultima retragere fara penalizare: vineri 24 noiembrie ora 21
    - retragerea jucătorilor după termen (R) 2 puncte;
    - absență nemotivată (N) 3 puncte

    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției(atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);

    SISTEMUL DE JOC: grupe inferioare de 5(maxim 6) participanti, urmate de eliminatoriu

    ORGANIZATOR:- TOMA Angela: tel 0726 307 062
    Tehnic: Toma Florin, tel. 0748 204 733;

    VA ASTEPTAM CU DRAG!!​


  • #2
    Inscrieri HOBBY/AVANSATI (26 noiembrie) - 1:32:04 PM - v5.3 / cls_2023-nov

    1. Mitrica Gheorghe, Slatina, 1927 - 19.15 - A
    2. Avram Iancu, Petrosani, 1079 - 15.66 - A
    3. Gutulescu Marian, Drobeta Tr Severin, 1454 - 15.63 - A
    4. Constantin Adrian, Craiova, 1147 - 14.13 - A
    5. Pican Ion, Slatina, 2948 - 13 - A
    6. Popescu Cristi, Slatina, 2563 - 11.8 - A
    7. Nitu Gheorghe, Craiova, 1400 - 10.72 - A
    8. Diaconescu Dragos, Craiova, 2222 - 10.1 - A
    9. Tudose Ilariu, Dragasani, 1588 - 8.7 - H
    10. Simulescu Dumitru, Craiova, 2689 - 6.03 - H
    11. Stancu Aurel, Gostavatu, 4564 - 4 - H
    12. Vintilescu Adelin, Slatina, 5002 - 0
    13. Tufeanu Bogdan, Slatina, 5003 - 0
    14. Antonie Matei, Slatina, 5004 - 0
    15. Lica Luca, Slatina, 5005 - 0
    16. Oprea Ionela, Pitesti, 5006 - 0
    17. Gherghina Raluca, Slatina, 5007 - 0
    18. Corbeanu David, Slatina, 5008 - 0
    19. Alexandru Valentin, Slatina, 5010 - 0


    Gr.inferioara nr. 1 - HOBBY/AVANSATI
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 MITRICA GHEORGHE - Slatina
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 DIACONESCU DRAGOS - Craiova
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
    3 TUDOSE ILARIU - Dragasani
    0-3
    0-3
    3-0
    2-3
    1
    4
    4 TUFEANU BOGDAN - Slatina
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5 GHERGHINA RALUCA - Slatina
    0-3
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    3
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - HOBBY/AVANSATI
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 AVRAM IANCU - Petrosani
    3-1
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    1
    2 NITU GHEORGHE - Craiova
    1-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3
    2
    3 STANCU AUREL - Gostavatu
    0-3
    0-3
    3-0
    0-3
    1
    -6
    0
    1
    4 LICA LUCA - Slatina
    0-3
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    4
    -5
    0
    1
    5 CORBEANU DAVID - Slatina
    1-3
    1-3
    3-0
    0-3
    1
    3
    -4
    0
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - HOBBY/AVANSATI
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 GUTULESCU MARIAN - Drobeta Tr Severin
    1-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    2
    2 POPESCU CRISTI - Slatina
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    1
    3 SIMULESCU DUMITRU - Craiova
    2-3
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    3
    4 ANTONIE MATEI - Slatina
    0-3
    1-3
    0-3
    3-2
    1
    4
    5 ALEXANDRU VALENTIN - Slatina
    0-3
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - HOBBY/AVANSATI
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 CONSTANTIN ADRIAN - Craiova
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 PICAN ION - Slatina
    0-3
    3-0
    0-3
    1
    3
    3 VINTILESCU ADELIN - Slatina
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4
    4 OPREA IONELA - Pitesti
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    5 -
    -

    Eliminatorii HOBBY/AVANSATI

    1. Mitrica Gheorghe
    ------------------------- Mitrica Gheorghe 3-0
    16. Lica Luca
    ----------------------------------- Mitrica Gheorghe 3-1
    9. Pican Ion
    ------------------------- Gutulescu Marian 0-3
    8. Gutulescu Marian
    -------------------------------------------------- Mitrica Gheorghe 3-1
    5. Nitu Gheorghe
    ------------------------- Nitu Gheorghe 3-2
    12. Gherghina Raluca
    ----------------------------------- Constantin Adrian 0-3
    13. Antonie Matei
    ------------------------- Constantin Adrian 0-3
    4. Constantin Adrian
    ----------------------------------------------------------------- Mitrica Gheorghe 3-2
    3. Popescu Cristi
    ------------------------- Popescu Cristi 3-0
    14. Vintilescu Adelin
    ----------------------------------- Diaconescu Dragos 0-3
    11. Corbeanu David
    ------------------------- Diaconescu Dragos 0-3
    6. Diaconescu Dragos
    -------------------------------------------------- Avram Iancu 2-3
    7. Oprea Ionela
    ------------------------- Oprea Ionela 3-0
    10. Simulescu Dumitru
    ----------------------------------- Avram Iancu 0-3
    15. Tudose Ilariu
    ------------------------- Avram Iancu 0-3
    2. Avram Iancu



    Clasament HOBBY/AVANSATI

    1. Mitrica Gheorghe - Slatina
    2. Avram Iancu - Petrosani
    3 -- 4
    Constantin Adrian - Craiova
    Diaconescu Dragos - Craiova
    5 -- 8
    Gutulescu Marian - Drobeta Tr Severin
    Oprea Ionela - Pitesti
    Nitu Gheorghe - Craiova
    Popescu Cristi - Slatina
    9 -- 16
    Lica Luca - Slatina
    Tudose Ilariu - Dragasani
    Antonie Matei - Slatina
    Corbeanu David - Slatina
    Pican Ion - Slatina
    Simulescu Dumitru - Craiova
    Gherghina Raluca - Slatina
    Vintilescu Adelin - Slatina
    17 -- 1v gr.inf.
    Stancu Aurel - Gostavatu
    18 -- 19 0v gr.inf.
    Tufeanu Bogdan - Slatina
    Alexandru Valentin - Slatina

    Inscrieri OPEN/ELITE (26 noiembrie) - 8:22:28 PM - v5.3 / cls_2023-nov

    1. Toma Florin, Pitesti, 20 - 46.27 - EW
    2. Bercea Alex, Drobeta Tr Severin, 217 - 41.58 - E
    3. Istrate Cristian, Bucuresti, 50 - 39.51 - EW
    4. Botanel Eduard, Rovinari, 305 - 36.74 - E
    5. Moraru Ramona Cosmina, Drobeta Tr Severin, 249 - 35.87 - EF
    6. Butoi Aurel, Caracal, 562 - 33.1 - E
    7. Botanel Grigore, Rovinari, 230 - 32.1 - O
    8. Vijaica Florin, Drobeta Tr Severin, 771 - 25.98 - O
    9. Chivu Cornel, Craiova, 597 - 25.84 - O
    10. Stanescu Tiberiu, Slatina, 438 - 24.52 - O
    11. Lungoci Mihai, Craiova, 940 - 24.24 - O
    12. Popa Alin, Drobeta Tr Severin, 1610 - 23.55 - O
    13. Sfrenti Cosmin, Drobeta Tr Severin, 1201 - 23.43 - O
    14. Toma Bianca, Slatina, 2416 - 23.2 - OF
    15. Ilie Georgian, Craiova, 2979 - 16.2 - A


    Inscrieri OPEN/ELITE (26 noiembrie) - 8:22:28 PM - v5.3 / cls_2023-nov

    1. Toma Florin, Pitesti, 20 - 46.27 - EW
    2. Bercea Alex, Drobeta Tr Severin, 217 - 41.58 - E
    3. Istrate Cristian, Bucuresti, 50 - 39.51 - EW
    4. Botanel Eduard, Rovinari, 305 - 36.74 - E
    5. Moraru Ramona Cosmina, Drobeta Tr Severin, 249 - 35.87 - EF
    6. Butoi Aurel, Caracal, 562 - 33.1 - E
    7. Botanel Grigore, Rovinari, 230 - 32.1 - O
    8. Vijaica Florin, Drobeta Tr Severin, 771 - 25.98 - O
    9. Chivu Cornel, Craiova, 597 - 25.84 - O
    10. Stanescu Tiberiu, Slatina, 438 - 24.52 - O
    11. Lungoci Mihai, Craiova, 940 - 24.24 - O
    12. Popa Alin, Drobeta Tr Severin, 1610 - 23.55 - O
    13. Sfrenti Cosmin, Drobeta Tr Severin, 1201 - 23.43 - O
    14. Toma Bianca, Slatina, 2416 - 23.2 - OF
    15. Ilie Georgian, Craiova, 2979 - 16.2 - A


    Eliminatorii OPEN/ELITE

    1. Toma Florin
    ------------------------- Toma Florin 3-0
    16. Bye
    ----------------------------------- Toma Florin 3-1
    9. Chivu Cornel
    ------------------------- Chivu Cornel 3-2
    8. Botanel Eduard
    -------------------------------------------------- Toma Florin 3-0
    5. Vijaica Florin
    ------------------------- Vijaica Florin 3-1
    12. Popa Alin
    ----------------------------------- Moraru Ramona Cosmina 0-3
    13. Bye
    ------------------------- Moraru Ramona Cosmina 0-3
    4. Moraru Ramona Cosmina
    ----------------------------------------------------------------- Toma Florin 3-1
    3. Istrate Cristian
    ------------------------- Istrate Cristian 3-0
    14. Bye
    ----------------------------------- Istrate Cristian 3-1
    11. Toma Bianca
    ------------------------- Toma Bianca 3-2
    6. Botanel Grigore
    -------------------------------------------------- Bercea Alex 1-3
    7. Butoi Aurel
    ------------------------- Butoi Aurel 3-0
    10. Stanescu Tiberiu
    ----------------------------------- Bercea Alex 1-3
    15. Bye
    ------------------------- Bercea Alex 0-3
    2. Bercea Alex


    Clasament OPEN/ELITE

    1. Toma Florin - Pitesti
    2. Bercea Alex - Drobeta Tr Severin
    3 -- 4
    Moraru Ramona Cosmina - Drobeta Tr Severin
    Istrate Cristian - Bucuresti
    5 -- 8
    Chivu Cornel - Craiova
    Butoi Aurel - Caracal
    Vijaica Florin - Drobeta Tr Severin
    Toma Bianca - Slatina
    9 -- 12
    Botanel Eduard - Rovinari
    Stanescu Tiberiu - Slatina
    Popa Alin - Drobeta Tr Severin
    Botanel Grigore - Rovinari
    13 -- 15 0v gr.inf.
    Lungoci Mihai - Craiova
    Sfrenti Cosmin - Drobeta Tr Severin
    Ilie Georgian - Craiova
    Ultima editare de florin toma; 26.nov.2023, 20:23.

    Comentariu


    • FlorinBN
      FlorinBN comentat
      Editarea unui comentariu
      ok

  • #3
    Se inscrie la O/E - Stanescu Tiberiu - Slatina

    Comentariu


    • #4
      Stanciu Marian Dragasani O/E

      Comentariu


      • #5
        Salutare tuturor, Cristian Istrate elite Bucuresti.

        Comentariu


        • #6
          Dinu Gheorghe București Open . Mulțumesc.

          Comentariu


          • #7
            Tudose Ilariu - Dragasani - H/A

            Comentariu


            • #8
              Din Slatina, la H/A
              TOMA Bianca
              VINTILESCU Adelin

              Comentariu


              • #9
                Tufeanu Bogdan - Slatina - H/A

                Comentariu


                • #10
                  Se inscrie - Popescu Cristi - Slatina - la H/A

                  Comentariu


                  • #11
                    Se înscriu din Drobeta Turnu Severin Gutulescu Marian A/H, Vîjaica Florin și Sfrenti Cosmin la O/E. Multumim

                    Comentariu


                    • #12
                      Pican Ion - Slatina - H/A

                      Comentariu


                      • #13
                        Se înscriu Simulescu Dumitru, Craiova - Hobby
                        Diaconescu Dragoș, Craiova - Hobby​​​
                        Nițu Gheorghe, Craiova - Avansați
                        Blade:Andro Gauzy BL7 OFF
                        FH:Andro GTT 45
                        BH:Andro GTT 45

                        Comentariu


                        • #14
                          Inscrieri HOBBY/AVANSATI (26 noiembrie) - 1:52:00 PM - v5.3 / cls_2023-nov

                          1. Gutulescu Marian, Drobeta Tr Severin, 1454 - 15.63 - A
                          2. Pican Ion, Slatina, 2948 - 13 - A
                          3. Popescu Cristi, Slatina, 2563 - 11.8 - A
                          4. Nitu Gheorghe, Craiova, 1400 - 10.72 - A
                          5. Diaconescu Dragos, Craiova, 2222 - 10.1 - A
                          6. Tudose Ilariu, Dragasani, 1588 - 8.7 - H
                          7. Simulescu Dumitru, Craiova, 2689 - 6.03 - H
                          8. Vintilescu Adelin, Slatina, 5003 - 0
                          9. Tufeanu Bogdan, Slatina, 5004 - 0

                          Inscrieri OPEN/ELITE (26 noiembrie) - 1:54:53 PM - v5.3 / cls_2023-nov

                          1. Istrate Cristian, Bucuresti, 50 - 39.51 - EW
                          2. Vijaica Florin, Drobeta Tr Severin, 771 - 25.98 - O
                          3. Stanescu Tiberiu, Slatina, 438 - 24.52 - O
                          4. Sfrenti Cosmin, Drobeta Tr Severin, 1201 - 23.43 - O
                          5. Stanciu Marian, Dragasani, 1533 - 23.43 - O
                          6. Toma Bianca, Slatina, 2416 - 23.2 - OF
                          7. Dinu Gheorghe, Bucuresti, 490 - 20 - OW

                          Comentariu


                          • #15
                            Oprea Ionela - Pitesti - H/A

                            Comentariu


                            • #16
                              Din Slatina..
                              Gherghina Raluca - H/A
                              Corbeanu David - H/A

                              Comentariu


                              • #17
                                Mitrica Gheorghe, Slatina, H/A. Multumesc.

                                Comentariu


                                • #18
                                  Stancu Nicolae Alin, Gostavatu, H/A; Stancu Aurel, Gostavatu, H/A. Multumesc.

                                  Comentariu


                                  • #19
                                    Bercea Alex-Elite

                                    Comentariu


                                    • #20
                                      Moraru Ramona Cosmina-Elite

                                      Comentariu


                                      • #21
                                        Botanel Eduard , Botanel Grigore - Elite

                                        Comentariu


                                        • #22
                                          Inscrieri HOBBY/AVANSATI (26 noiembrie) - 8:05:46 PM - v5.3 / cls_2023-nov

                                          1. Mitrica Gheorghe, Slatina, 1927 - 19.15 - A
                                          2. Gutulescu Marian, Drobeta Tr Severin, 1454 - 15.63 - A
                                          3. Pican Ion, Slatina, 2948 - 13 - A
                                          4. Popescu Cristi, Slatina, 2563 - 11.8 - A
                                          5. Nitu Gheorghe, Craiova, 1400 - 10.72 - A
                                          6. Diaconescu Dragos, Craiova, 2222 - 10.1 - A
                                          7. Tudose Ilariu, Dragasani, 1588 - 8.7 - H
                                          8. Simulescu Dumitru, Craiova, 2689 - 6.03 - H
                                          9. Stancu Aurel, Gostavatu, 4564 - 4 - H
                                          10. Vintilescu Adelin, Slatina, 5003 - 0
                                          11. Tufeanu Bogdan, Slatina, 5004 - 0
                                          12. Antonie Matei, Slatina, 5006 - 0
                                          13. Lica Luca, Slatina, 5007 - 0
                                          14. Oprea Ionela, Pitesti, 5008 - 0
                                          15. Gherghina Raluca, Slatina, 5009 - 0
                                          16. Corbeanu David, Slatina, 5010 - 0
                                          17. Stancu Nicolae Alin , Gostavatu, 5011 - 0


                                          Inscrieri OPEN/ELITE (26 noiembrie) - 8:05:58 PM - v5.3 / cls_2023-nov

                                          1. Bercea Alex, Drobeta Tr Severin, 217 - 41.58 - E
                                          2. Istrate Cristian, Bucuresti, 50 - 39.51 - EW
                                          3. Botanel Eduard, Rovinari, 305 - 36.74 - E
                                          4. Moraru Ramona Cosmina, Drobeta Tr Severin, 249 - 35.87 - EF
                                          5. Botanel Grigore, Rovinari, 230 - 32.1 - O
                                          6. Vijaica Florin, Drobeta Tr Severin, 771 - 25.98 - O
                                          7. Stanescu Tiberiu, Slatina, 438 - 24.52 - O
                                          8. Sfrenti Cosmin, Drobeta Tr Severin, 1201 - 23.43 - O
                                          9. Stanciu Marian, Dragasani, 1533 - 23.43 - O
                                          10. Toma Bianca, Slatina, 2416 - 23.2 - OF
                                          11. Dinu Gheorghe, Bucuresti, 490 - 20 - OW

                                          Comentariu


                                          • #23
                                            Stancu Nicolae Alin, nu este jucator nou. Are MP 4. Multumesc.

                                            Comentariu


                                            • #24
                                              Se retrage Stanciu Marian Dragasani

                                              Comentariu


                                              • #25
                                                Se retrage Dinu Gheorghe București Open/Elite .

                                                Comentariu

                                                Procesare...
                                                X