Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

„Cupa Iarna Marțiană ediția a -III-a”, Sânpaul (Arad) - 09.12.2023 (Sambata E,O,A,H), ora 9.30

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • AmaTur: Turneu A „Cupa Iarna Marțiană ediția a -III-a”, Sânpaul (Arad) - 09.12.2023 (Sambata E,O,A,H), ora 9.30

    AmaTur: Turneu A „Cupa Iarna Marțiană ediția a -III-a”, 09.12.2023 (sambata E,O,A,H)





    ​​ ​​​ ​​ ​​
    LOCALITATEA: Sânpaul, judet Arad
    DATA: Sâmbătă 09.12.2023 ELITE, OPEN, AVANSATI şi HOBBY.
    ORA DE ÎNCEPERE:
    Sâmbătă, 09.12.2023, ora 09.30, pentru Elite, Open, Avansați și Hobby

    Validare înscrieri/încălzire: 8.30-9.20

    ARENA: H.D. - Centrul Verba Docent Arad Excelsior
    INDICA
    ȚII DE ACCES:

    DJ 709 C (Arad – Variaşu Mic)

    LOGISTICĂ: 20 mese ITTF
    MINGI :
    Red + Black 3* 40+ ;
    SPA
    ȚIU DE JOC: 1200mp;
    SUPRAFA
    ȚA DE JOC: covor PVC sala sport;
    Taxa: Adul
    ți - 60 Lei, copii sub 14 ani - 40 lei, persoanele cu dizabilităţi nu plătesc taxa de participare, un leu de participant se va dona către AmaTur.

    MATERIALE DE PREMIERE:
    - Locurile 1 - 4 – cupă + medalie + diplomă;


    SE ASIGURĂ: apă – 2l, cafea, platou cu aperitive traditionale (slanina, branza telemea, “pită cu unsoare”, etc.), “întăritor“ , fructe (banane), masa de prânz (gulas la ceaun), suc, tombolă.
    Masa de prânz se va servi, în jurul orei 14, după încheierea grupelor inferioare.



    FACILITĂŢI: vestiare, sala de joc încălzită, duşuri cu apă caldă, sala de masa, parcare la locaţie.


    ÎNSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPAN
    ȚILOR:
    - pe forum, la telefon sau sms/whatsapp;
    - retragerile vor fi penalizate conform regulament Amatur la zi;
    - prioritatea la înscriere:
    regula:„primul venit – primul servit”;

    Retragerea jucătorilor

    Termenul limită de retragere fara penalizare este: joi 7 decembrie, ora 21.00, pentru toate categoriile

    -retragerile dupa acest termen vor fi penalizate cu 2 puncte-R
    - absenții nemotivati vor fi penalizați cu 3 puncte- N;

    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);

    NUMAR PARTICIPANTI:
    ELITE: - Număr maxim de participan
    ți: 36 (din care 4 wild card),
    OPEN: - Număr maxim de participan
    ți: 42 (din care 4 wild card),
    AVANSATI:- Număr maxim de participan
    ți: 24 (din care 4 wild card)

    HOBBY: - Număr maxim de participanți: 18 (din care 2 wild card)

    Numarul de jucatori/categorie se poate modifica in functie de dinamica inscrierilor, acestea vor fi anuntate in timp util.


    SISTEMUL DE JOC:

    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte (5) 6 jucători după regula
    șarpelui cu eventuale modificări funcție de localități (locul 1 nu se schimbă) – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 3/4 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Tablou eliminatoriu generat automat;


    MARŢIENII – VINERENII TENISMENII ARAD





    Tăşedan Adrian, telefon: 0735.874.744
    Herţeg Dorinel, telefon: 0746.301.868
    Organizator Tehnic
    Popescu Radu, telefon: 0728.881.484





    upload images





    Ultima editare de Popescu Radu; 27.nov.2023, 14:41.

  • #2
    Inscrieri Elite (.09.12.2023) - 09 dec, 11:04:08 - v6.7 / cls_2023-dec

    1. Iana Remus, Timisoara, 58 - 59,66 - EL
    2. Cristanus Cristian, Timisoara, 173 - 59,47 - EL
    3. Avram Victor, Arad, 845 - 57,15 - E
    4. Verdet Adrian, Timisoara, 5 - 53,26 - EW
    5. Roman Bogdan, Arad, 22 - 52,92 - E
    6. Jurje Alex Doru, Almasu Mare, 12 - 52,67 - EL
    7. Mitrache Simion, Timisoara, 170 - 51,9 - E
    8. Curut Gabriel, Timisoara, 30 - 48,05 - E
    9. Savu Cristian, Oradea, 15 - 47,94 - E
    10. Balogh Attila, Oradea, 241 - 45,8 - E
    11. Leric David, Lipova, 65 - 44,8 - E
    12. Spatariu Daniel, Arad, 219 - 43,16 - E
    13. Frunza Alexandru, Timisoara, 34 - 42,21 - E
    14. Tic Ioan, Oradea, 53 - 42,16 - E
    15. Kaposta Victor, Arad, 35 - 42,06 - E
    16. Codau Vlad, Oradea, 108 - 41,62 - E
    17. Costache Rosioru Cristian, Timisoara, 199 - 40,43 - E
    18. Hancig Mircea, Timisoara, 50 - 40,02 - E
    19. Grubacichi Marius, Timisoara, 55 - 39,48 - E
    20. Popet Doru, Timisoara, 686 - 39,3 - EW
    21. Orban Alexandru, Lugoj, 70 - 38,58 - E
    22. Vaida Sorin, Oradea, 60 - 38,55 - EW
    23. Husa Gelu, Zalau, 99 - 38,18 - ED
    24. Ciucioiu Dorin, Timisoara, 441 - 38,14 - E
    25. Ardelean Raul, Lipova, 290 - 37,86 - E
    26. Jichici Svetozar, Timisoara, 86 - 36,26 - EW
    27. Mirza Sorin, Arad, 902 - 35,48 - E
    28. Negrea Olimpiu, Otelu Rosu, 88 - 34,84 - E
    29. Degianschi Obrad, Resita, 158 - 34,13 - E
    30. Boznea Daniel, Deva, 771 - 34 - E
    31. Vuca Adrian, Berzovia, 407 - 33,23 - E
    32. Deak Valentin, Sebis, 451 - 32,98 - O
    33. Vilceanu Andrei, Timisoara, 1213 - 32,2 - O
    34. Orban Marius, Lugoj, 137 - 30,11 - OW
    35. Coiov Nicolae, Arad, 654 - 29,87 - O

    Retrageri R2
    Mutrescu Eugen - Timisoara

    Absente N
    Maxim Alexandru - Oradea

    Gr.inferioara nr. 1 - Elite ...... Masa nr. 10
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 IANA REMUS - Timisoara
    3-2
    3-1
    3-2
    3-0
    4
    1
    2 SAVU CRISTIAN - Oradea
    2-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    2
    3 KAPOSTA VICTOR - Arad
    1-3
    1-3
    3-2
    1-3
    1
    -5
    -1
    1
    4 CIUCIOIU DORIN - Timisoara
    2-3
    0-3
    2-3
    3-1
    1
    3
    -3
    1
    1
    5 ARDELEAN RAUL - Lipova
    0-3
    1-3
    3-1
    1-3
    1
    4
    -5
    0
    1
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Elite ...... Masa nr. 11
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 CRISTANUS CRISTIAN - Timisoara
    2-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3-1
    4
    1
    8
    1
    1
    2 LERIC DAVID - Lipova
    3-2
    2-3
    3-0
    3-2
    3-1
    4
    2
    6
    0
    1
    3 TIC IOAN - Oradea
    1-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3-1
    4
    3
    6
    -1
    1
    4 HUSA GELU - Zalau
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    -7
    1
    1
    5 JICHICI SVETOZAR - Timisoara
    1-3
    2-3
    0-3
    3-1
    2-3
    1
    4
    -5
    1
    1
    6 COIOV NICOLAE - Arad
    1-3
    1-3
    1-3
    0-3
    3-2
    1
    -8
    -2
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Elite ...... Masa nr. 12
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 AVRAM VICTOR - Arad
    3-2
    2-3
    2-3
    3-2
    3-1
    3
    3
    2
    0
    1
    2 CURUT GABRIEL - Timisoara
    2-3
    3-1
    3-1
    2-3
    3-1
    3
    2
    4
    1
    1
    3 FRUNZA ALEXANDRU - Timisoara
    3-2
    1-3
    3-0
    0-3
    3-0
    3
    4
    2
    -1
    1
    4 VAIDA SORIN - Oradea
    3-2
    1-3
    0-3
    0-3
    3-2
    2
    5 BOZNEA DANIEL - Deva
    2-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    1
    6 ORBAN MARIUS - Lugoj
    1-3
    1-3
    0-3
    2-3
    1-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - Elite ...... Masa nr. 13
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 VERDET ADRIAN - Timisoara
    3-0
    3-2
    3-0
    3-2
    3-1
    5
    1
    2 SPATARIU DANIEL - Arad
    0-3
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    3
    3 CODAU VLAD - Oradea
    2-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    2
    4 ORBAN ALEXANDRU - Lugoj
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5 NEGREA OLIMPIU - Otelu Rosu
    2-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1-3
    1
    6 VILCEANU ANDREI - Timisoara
    1-3
    0-3
    1-3
    3-0
    3-1
    2
    4
    -
    Gr.inferioara nr. 5 - Elite ...... Masa nr. 14
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 ROMAN BOGDAN - Arad
    2-3
    3-1
    3-1
    3-1
    3-1
    4
    1
    2 BALOGH ATTILA - Oradea
    3-2
    3-1
    1-3
    2-3
    3-0
    3
    3
    3
    0
    1
    3 COSTACHE ROSIORU CRISTIAN - Timisoara
    1-3
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    2
    4
    0
    1
    4 POPET DORU - Timisoara
    1-3
    3-1
    1-3
    3-1
    3-2
    3
    4
    1
    0
    1
    5 DEGIANSCHI OBRAD - Resita
    1-3
    3-2
    0-3
    1-3
    1-3
    1
    6 DEAK VALENTIN - Sebis
    1-3
    0-3
    0-3
    2-3
    3-1
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 6 - Elite ...... Masa nr. 15
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 JURJE ALEX DORU - Almasu Mare
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 MITRACHE SIMION - Timisoara
    0-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-2
    4
    2
    3 HANCIG MIRCEA - Timisoara
    1-3
    1-3
    2-3
    2-3
    2-3
    0
    4 GRUBACICHI MARIUS - Timisoara
    0-3
    0-3
    3-2
    3-2
    3-0
    3
    3
    5 MIRZA SORIN - Arad
    0-3
    0-3
    3-2
    2-3
    2-3
    1
    6 VUCA ADRIAN - Berzovia
    0-3
    2-3
    3-2
    0-3
    3-2
    2
    4
    -

    Gr.superioara nr. 1 - Elite ...... Masa nr. 10 - schema: 1 4 3 2
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 IANA REMUS - Timisoara
    3-1
    3-2
    3-0
    3
    1
    2 CODAU VLAD - Oradea
    1-3
    3-2
    3-1
    2
    2
    3 AVRAM VICTOR - Arad
    2-3
    2-3
    3-1
    1
    4 JICHICI SVETOZAR - Timisoara
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 2 - Elite ...... Masa nr. 11
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 CRISTANUS CRISTIAN - Timisoara
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 COSTACHE ROSIORU CRISTIAN - Timisoara
    0-3
    3-2
    2-3
    1
    3 SPATARIU DANIEL - Arad
    1-3
    2-3
    2-3
    0
    4 FRUNZA ALEXANDRU - Timisoara
    0-3
    3-2
    3-2
    2
    2
    -
    Gr.superioara nr. 3 - Elite ...... Masa nr. 12
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 BOZNEA DANIEL - Deva
    2-3
    0-3
    0-3
    0
    2 MITRACHE SIMION - Timisoara
    3-2
    3-0
    3-2
    3
    1
    3 BALOGH ATTILA - Oradea
    3-0
    0-3
    0-3
    1
    4 VILCEANU ANDREI - Timisoara
    3-0
    2-3
    3-0
    2
    2
    -
    Gr.superioara nr. 4 - Elite ...... Masa nr. 13
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 VERDET ADRIAN - Timisoara
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    2 SAVU CRISTIAN - Oradea
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    1
    3 GRUBACICHI MARIUS - Timisoara
    1-3
    0-3
    3-2
    1
    4 POPET DORU - Timisoara
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 5 - Elite ...... Masa nr. 14
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 ROMAN BOGDAN - Arad
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 LERIC DAVID - Lipova
    0-3
    3-1
    3-1
    2
    2
    3 CIUCIOIU DORIN - Timisoara
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    4 VUCA ADRIAN - Berzovia
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 6 - Elite ...... Masa nr. 15
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 JURJE ALEX DORU - Almasu Mare
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    2 CURUT GABRIEL - Timisoara
    3-1
    3-2
    3-2
    3
    1
    3 TIC IOAN - Oradea
    1-3
    2-3
    3-0
    1
    4 ARDELEAN RAUL - Lipova
    0-3
    2-3
    0-3
    0
    -

    Eliminatorii Elite

    1. Iana Remus
    ------------------------- Iana Remus 3-0
    16. Bye
    -------------------------------------------------- Iana Remus 3-2
    9. Vilceanu Andrei
    ------------------------- Jurje Alex Doru 0-3
    8. Jurje Alex Doru
    --------------------------------------------------------------------------- Iana Remus 3-2
    5. Roman Bogdan
    ------------------------- Roman Bogdan 3-0
    12. Frunza Alexandru
    -------------------------------------------------- Roman Bogdan 3-0
    13. Bye
    ------------------------- Savu Cristian 0-3
    4. Savu Cristian
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Iana Remus 3-2
    3. Mitrache Simion
    ------------------------- Mitrache Simion 3-0
    14. Bye
    -------------------------------------------------- Curut Gabriel 0-3
    11. Codau Vlad
    ------------------------- Curut Gabriel 1-3
    6. Curut Gabriel
    --------------------------------------------------------------------------- Curut Gabriel 3-1
    7. Leric David
    ------------------------- Verdet Adrian 0-3
    10. Verdet Adrian
    -------------------------------------------------- Cristanus Cristian 2-3
    15. Bye
    ------------------------- Cristanus Cristian 0-3
    2. Cristanus Cristian

    Clasament Elite

    1. Iana Remus - Timisoara
    2. Curut Gabriel - Timisoara
    3 -- 4
    Roman Bogdan - Arad
    Cristanus Cristian - Timisoara
    5 -- 8
    Jurje Alex Doru - Almasu Mare
    Mitrache Simion - Timisoara
    Savu Cristian - Oradea
    Verdet Adrian - Timisoara
    9 -- 12
    Codau Vlad - Oradea
    Frunza Alexandru - Timisoara
    Vilceanu Andrei - Timisoara
    Leric David - Lipova
    13 -- 18 1v gr.sup.
    Avram Victor - Arad
    Balogh Attila - Oradea
    Tic Ioan - Oradea
    Costache Rosioru Cristian - Timisoara
    Grubacichi Marius - Timisoara
    Ciucioiu Dorin - Timisoara
    19 -- 24 0v gr.sup.
    Spatariu Daniel - Arad
    Popet Doru - Timisoara
    Ardelean Raul - Lipova
    Jichici Svetozar - Timisoara
    Boznea Daniel - Deva
    Vuca Adrian - Berzovia
    25 -- 2v gr.inf.
    Vaida Sorin - Oradea
    26 -- 32 1v gr.inf.
    Kaposta Victor - Arad
    Husa Gelu - Zalau
    Mirza Sorin - Arad
    Negrea Olimpiu - Otelu Rosu
    Degianschi Obrad - Resita
    Deak Valentin - Sebis
    Coiov Nicolae - Arad
    33 -- 35 0v gr.inf.
    Hancig Mircea - Timisoara
    Orban Alexandru - Lugoj
    Orban Marius - Lugoj

    Inscrieri Open (.09.12.2023) - 09 dec, 11:06:14 - v6.7 / cls_2023-dec

    1. Neamt Doru, Arad, 115 - 31,41 - OW
    2. Mitar Marius Tiberiu, Sannicolau Mare, 130 - 30,51 - O
    3. Fekete Istvan, Arad, 133 - 30,44 - OW
    4. Boata Edgar, Arad, 1112 - 30,27 - O
    5. Kiss Attila, Crasna, 149 - 30,19 - O
    6. Moldovan Andrei, Oradea, 360 - 29,93 - O
    7. Szalay Liviu, Oradea, 185 - 29,74 - OW
    8. Dani Leo, Arad, 724 - 29,25 - OD
    9. Cavasdan Doru, Oradea, 618 - 29,22 - O
    10. Demian Daniel, Arad, 257 - 29 - O
    11. Mates Flavius, Arad, 1005 - 28,84 - O
    12. Ursulescu Octavian, Curtea, 674 - 28,49 - O
    13. Lascu Marius, Timisoara, 643 - 28,43 - O
    14. Kramarsic Milos, Belgrad, 704 - 28,43 - O
    15. Balaj Roland, Arad, 361 - 27,28 - O
    16. Bradea Lucian, Arad, 1918 - 26,85 - O
    17. Chivaran Alin, Timisoara, 249 - 25,6 - O
    18. Faur Claudiu, Timisoara, 625 - 24,9 - O
    19. Dusan Marcel, Arad, 236 - 24,75 - OW
    20. Herteg Dorinel, Arad, 430 - 24,71 - O
    21. Matei Dumitru, Deva, 294 - 24,31 - OW
    22. Cheregi Nelu, Oradea, 586 - 24,03 - O
    23. Filipics Zoli, Timisoara, 949 - 23,86 - O
    24. Vlad Florin, Arad, 962 - 23,53 - OW
    25. Petersi Nuri, Varset, 1586 - 23,37 - O
    26. Dan Radu, Zalau, 543 - 22,86 - O
    27. Ternauciuc Adrian, Nadrag, 348 - 22,52 - O
    28. Soki Viktor, Arad, 1396 - 22,33 - O
    29. Effler Stefan, Arad, 905 - 21,96 - O
    30. Cobzaru Radu, Deva, 582 - 21,86 - O
    31. Tatar Iosua, Jimbolia, 2823 - 20,9 - O
    32. Buie Laurentiu, Arad, 488 - 20,42 - O
    33. Ciocani Rafael, Sannicolau Mare, 1879 - 20,35 - O
    34. Caraus Sorin, Deva, 890 - 20,2 - O
    35. Clej Alexandru, Arad, 2870 - 19,9 - A
    36. Vasi Daniel, Arad, 857 - 18,85 - A
    37. Milos Adrian, Bocsa, 1242 - 18,73 - A
    38. Klepp Lucas, Lipova, 1273 - 17,4 - A
    39. Sonoc Cristian, Arad, 1550 - 16,16 - A
    40. Badea Catalin, Dumbravita, 1684 - 14,98 - A
    41. Cojocaru Alexandru, Arad, 1579 - 14,2 - A

    Retrageri R2
    Roatis Gheorghe - Oradea
    Simon Razvan - Arad

    Absente N
    Ifrosa Petru - Cluj Napoca

    Gr.inferioara nr. 1 - Open ...... Masa nr. 3
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 NEAMT DORU - Arad
    2-3
    3-1
    2-3
    3-1
    2
    2
    2
    1
    1
    2 KRAMARSIC MILOS - Belgrad
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    1
    3 BALAJ ROLAND - Arad
    1-3
    1-3
    3-0
    3-1
    2
    3
    1
    1
    1
    4 SOKI VIKTOR - Arad
    3-2
    0-3
    0-3
    3-2
    2
    4
    -4
    -2
    1
    5 TATAR IOSUA - Jimbolia
    1-3
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Open ...... Masa nr. 4
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 MITAR MARIUS TIBERIU - Sannicolau Mare
    3-0
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    2 LASCU MARIUS - Timisoara
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    2-3
    1
    3 BRADEA LUCIAN - Arad
    3-1
    3-0
    3-2
    2-3
    3-0
    4
    1
    4 TERNAUCIUC ADRIAN - Nadrag
    0-3
    3-0
    2-3
    3-2
    3-2
    3
    3
    5 COBZARU RADU - Deva
    0-3
    0-3
    3-2
    2-3
    1-3
    1
    6 COJOCARU ALEXANDRU - Arad
    0-3
    3-2
    0-3
    2-3
    3-1
    2
    4
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Open ...... Masa nr. 5
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 FEKETE ISTVAN - Arad
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    2 CAVASDAN DORU - Oradea
    3-2
    3-2
    3-2
    3-0
    3-0
    5
    1
    3 CHIVARAN ALIN - Timisoara
    1-3
    2-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    3
    4 DAN RADU - Zalau
    0-3
    2-3
    0-3
    3-2
    2-3
    1
    4
    -7
    0
    1
    5 EFFLER STEFAN - Arad
    0-3
    0-3
    2-3
    2-3
    3-2
    1
    -7
    0
    1
    6 BADEA CATALIN - Dumbravita
    0-3
    0-3
    0-3
    3-2
    2-3
    1
    -9
    0
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - Open ...... Masa nr. 6
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 BOATA EDGAR - Arad
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    2 MATES FLAVIUS - Arad
    3-2
    3-0
    3-1
    3-2
    3-1
    5
    1
    3 FAUR CLAUDIU - Timisoara
    0-3
    0-3
    3-1
    3-2
    3-2
    3
    3
    4 CHEREGI NELU - Oradea
    0-3
    1-3
    1-3
    3-2
    2-3
    1
    5 BUIE LAURENTIU - Arad
    0-3
    2-3
    2-3
    2-3
    0-3
    0
    6 MILOS ADRIAN - Bocsa
    0-3
    1-3
    2-3
    3-2
    3-0
    2
    4
    -
    Gr.inferioara nr. 5 - Open ...... Masa nr. 7
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 KISS ATTILA - Crasna
    2-3
    1-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    2
    4
    1
    1
    2 DEMIAN DANIEL - Arad
    3-2
    0-3
    3-0
    3-1
    1-3
    3
    4
    1
    -1
    1
    3 DUSAN MARCEL - Arad
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    3-1
    5
    1
    4 VLAD FLORIN - Arad
    1-3
    0-3
    1-3
    3-2
    1-3
    1
    5 CIOCANI RAFAEL - Sannicolau Mare
    0-3
    1-3
    0-3
    2-3
    2-3
    0
    6 KLEPP LUCAS - Lipova
    1-3
    3-1
    1-3
    3-1
    3-2
    3
    3
    1
    0
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 6 - Open ...... Masa nr. 8
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 MOLDOVAN ANDREI - Oradea
    2-3
    0-3
    3-2
    3-2
    1-3
    2
    4
    2 URSULESCU OCTAVIAN - Curtea
    3-2
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    1
    7
    1
    1
    3 HERTEG DORINEL - Arad
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    1-3
    4
    2
    9
    0
    1
    4 FILIPICS ZOLI - Timisoara
    2-3
    1-3
    0-3
    2-3
    0-3
    0
    5 CARAUS SORIN - Deva
    2-3
    0-3
    0-3
    3-2
    1-3
    1
    6 SONOC CRISTIAN - Arad
    3-1
    0-3
    3-1
    3-0
    3-1
    4
    3
    6
    -1
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 7 - Open ...... Masa nr. 9
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 SZALAY LIVIU - Oradea
    2-3
    3-2
    3-2
    3-2
    3-0
    4
    2
    2 DANI LEO - Arad
    3-2
    2-3
    3-2
    3-1
    3-0
    4
    1
    3 MATEI DUMITRU - Deva
    2-3
    3-2
    1-3
    3-0
    3-2
    3
    4
    4 PETERSI NURI - Varset
    2-3
    2-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    3
    5 CLEJ ALEXANDRU - Arad
    2-3
    1-3
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    6 VASI DANIEL - Arad
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
    1-3
    0
    -

    Gr.superioara nr. 1 - Open ...... Masa nr. 3 - schema: 1 4 3 2
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 KRAMARSIC MILOS - Belgrad
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    2
    -2
    1
    1
    2 BOATA EDGAR - Arad
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    1
    3 CHIVARAN ALIN - Timisoara
    3-1
    2-3
    0-3
    1
    -2
    -1
    1
    4 COJOCARU ALEXANDRU - Arad
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    -3
    0
    1
    -
    Gr.superioara nr. 2 - Open ...... Masa nr. 4
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 BRADEA LUCIAN - Arad
    1-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    -1
    1
    2 KISS ATTILA - Crasna
    3-1
    1-3
    3-0
    2
    2
    3
    0
    1
    3 FAUR CLAUDIU - Timisoara
    2-3
    3-1
    3-2
    2
    1
    2
    1
    1
    4 DAN RADU - Zalau
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 3 - Open ...... Masa nr. 5
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 CAVASDAN DORU - Oradea
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 HERTEG DORINEL - Arad
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    3 KLEPP LUCAS - Lipova
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    4 MILOS ADRIAN - Bocsa
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    -
    Gr.superioara nr. 4 - Open ...... Masa nr. 6
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 MATES FLAVIUS - Arad
    1-3
    1-3
    1-3
    0
    2 SZALAY LIVIU - Oradea
    3-1
    3-1
    3-2
    3
    1
    3 SONOC CRISTIAN - Arad
    3-1
    1-3
    0-3
    1
    4 DEMIAN DANIEL - Arad
    3-1
    2-3
    3-0
    2
    2
    -
    Gr.superioara nr. 5 - Open ...... Masa nr. 7
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 DUSAN MARCEL - Arad
    3-2
    2-3
    3-2
    2
    2
    2 NEAMT DORU - Arad
    2-3
    1-3
    3-0
    1
    3 PETERSI NURI - Varset
    3-2
    3-1
    3-1
    3
    1
    4 MOLDOVAN ANDREI - Oradea
    2-3
    0-3
    1-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 6 - Open ...... Masa nr. 8
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 URSULESCU OCTAVIAN - Curtea
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    -2
    1
    1
    2 MITAR MARIUS TIBERIU - Sannicolau Mare
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 BALAJ ROLAND - Arad
    3-1
    0-3
    2-3
    1
    2
    -2
    1
    1
    4 MATEI DUMITRU - Deva
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    -5
    -2
    1
    -
    Gr.superioara nr. 7 - Open ...... Masa nr. 9
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 DANI LEO - Arad
    1-3
    3-1
    3-1
    2
    2
    2 FEKETE ISTVAN - Arad
    3-1
    3-0
    1-3
    2
    1
    3 TERNAUCIUC ADRIAN - Nadrag
    1-3
    0-3
    3-2
    1
    4 SOKI VIKTOR - Arad
    1-3
    3-1
    2-3
    1
    -

    Eliminatorii Open

    1. Boata Edgar
    ------------------------- Boata Edgar 3-0
    16. Bye
    -------------------------------------------------- Dani Leo 2-3
    9. Balaj Roland
    ------------------------- Dani Leo 2-3
    8. Dani Leo
    --------------------------------------------------------------------------- Dani Leo 3-2
    5. Petersi Nuri
    ------------------------- Petersi Nuri 3-0
    12. Herteg Dorinel
    -------------------------------------------------- Petersi Nuri 3-2
    13. Kiss Attila
    ------------------------- Szalay Liviu 0-3
    4. Szalay Liviu
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Dani Leo 3-1
    3. Cavasdan Doru
    ------------------------- Kramarsic Milos 1-3
    14. Kramarsic Milos
    -------------------------------------------------- Demian Daniel 0-3
    11. Demian Daniel
    ------------------------- Demian Daniel 3-0
    6. Mitar Marius Tiberiu
    --------------------------------------------------------------------------- Demian Daniel 3-0
    7. Fekete Istvan
    ------------------------- Dusan Marcel 1-3
    10. Dusan Marcel
    -------------------------------------------------- Dusan Marcel 3-0
    15. Bye
    ------------------------- Faur Claudiu 0-3
    2. Faur Claudiu

    Clasament Open

    1. Dani Leo - Arad
    2. Demian Daniel - Arad
    3 -- 4
    Petersi Nuri - Varset
    Dusan Marcel - Arad
    5 -- 8
    Boata Edgar - Arad
    Kramarsic Milos - Belgrad
    Szalay Liviu - Oradea
    Faur Claudiu - Timisoara
    9 -- 14
    Balaj Roland - Arad
    Mitar Marius Tiberiu - Sannicolau Mare
    Herteg Dorinel - Arad
    Fekete Istvan - Arad
    Cavasdan Doru - Oradea
    Kiss Attila - Crasna
    15 -- 2v gr.sup.
    Bradea Lucian - Arad
    16 -- 24 1v gr.sup.
    Neamt Doru - Arad
    Ursulescu Octavian - Curtea
    Chivaran Alin - Timisoara
    Matei Dumitru - Deva
    Ternauciuc Adrian - Nadrag
    Soki Viktor - Arad
    Milos Adrian - Bocsa
    Sonoc Cristian - Arad
    Cojocaru Alexandru - Arad
    25 -- 28 0v gr.sup.
    Moldovan Andrei - Oradea
    Mates Flavius - Arad
    Dan Radu - Zalau
    Klepp Lucas - Lipova
    29 -- 36 1v gr.inf.
    Lascu Marius - Timisoara
    Cheregi Nelu - Oradea
    Vlad Florin - Arad
    Effler Stefan - Arad
    Cobzaru Radu - Deva
    Caraus Sorin - Deva
    Clej Alexandru - Arad
    Badea Catalin - Dumbravita
    37 -- 41 0v gr.inf.
    Filipics Zoli - Timisoara
    Tatar Iosua - Jimbolia
    Buie Laurentiu - Arad
    Ciocani Rafael - Sannicolau Mare
    Vasi Daniel - Arad

    Inscrieri Avansati (.09.12.2023) - 09 dec, 11:08:13 - v6.7 / cls_2023-dec

    1. Muntean Atila, Hunedoara, 545 - 18,54 - A
    2. Gipsy King, Hunedoara, 425 - 18,39 - AW
    3. Botas Constantin, Sannicolau Mare, 463 - 18,37 - A
    4. Faur Lucian, Jimbolia, 668 - 17,86 - AW
    5. Taut Stefan, Cluj Napoca, 610 - 17,55 - A
    6. Glavan Radu, Timisoara, 1535 - 17,45 - A
    7. Dobre Elisei, Jimbolia, 1128 - 17,28 - A
    8. Birtalan Laszlo, Oradea, 1484 - 17,28 - AW
    9. Stoicescu Gheorghe, Iedera, 541 - 16,08 - A
    10. Moldoveanu Sorin Florian, Hunedoara, 778 - 16,08 - A
    11. Radovan Radu, Sannicolau Mare, 1235 - 15,96 - A
    12. Urcan Lucian, Resita, 1380 - 15,88 - A
    13. Seniuc Radu, Arad, 874 - 15,63 - A
    14. Paul Alin Sabin, Sandra, 1092 - 15,3 - A
    15. Bej Sergiu, Arad, 1204 - 15,2 - A
    16. Baltat Sebastian, Arad, 1944 - 15,07 - A
    17. Bradean Toma, Arad, 1466 - 15,04 - A
    18. Taut Ciprian, Cluj Napoca, 760 - 14,43 - A
    19. Drulea Petru, Jimbolia, 756 - 13,92 - A
    20. Lebada Doru, Arad, 1802 - 13,9 - A
    21. Curtut Cezar, Arad, 1873 - 12,08 - A
    22. Bayusz Zoltan, Arad, 2124 - 11,9 - A
    23. Gherman Vlad, Timisoara, 910 - 11,38 - A
    24. Forton Nicusor, Arad, 1618 - 10 - A


    Retrageri R2
    Rifat Bislimi - Alibunar

    Gr.inferioara nr. 1 - Avansati ...... Masa nr. 1
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 MUNTEAN ATILA - Hunedoara
    2-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3-1
    4
    2
    2 BIRTALAN LASZLO - Oradea
    3-2
    3-1
    3-1
    3-0
    3-1
    5
    1
    3 STOICESCU GHEORGHE - Iedera
    1-3
    1-3
    0-3
    1-3
    3-2
    1
    -8
    -1
    1
    4 BALTAT SEBASTIAN - Arad
    1-3
    1-3
    3-0
    3-2
    3-1
    3
    3
    5 TAUT CIPRIAN - Cluj Napoca
    0-3
    0-3
    3-1
    2-3
    2-3
    1
    4
    -6
    1
    1
    6 FORTON NICUSOR - Arad
    1-3
    1-3
    2-3
    1-3
    3-2
    1
    -6
    0
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Avansati ...... Masa nr. 2
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 GIPSY KING - Hunedoara
    3-1
    0-3
    0-3
    2-3
    1-3
    1
    2 DOBRE ELISEI - Jimbolia
    1-3
    3-2
    0-3
    2-3
    0-3
    1
    3 RADOVAN RADU - Sannicolau Mare
    3-0
    2-3
    1-3
    3-1
    3-2
    3
    2
    4 BEJ SERGIU - Arad
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    3-1
    5
    1
    5 BRADEAN TOMA - Arad
    3-2
    3-2
    1-3
    0-3
    3-2
    3
    3
    6 GHERMAN VLAD - Timisoara
    3-1
    3-0
    2-3
    1-3
    2-3
    2
    4
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Avansati ...... Masa nr. 19
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 BOTAS CONSTANTIN - Sannicolau Mare
    1-3
    3-1
    0-3
    3-1
    3-0
    3
    3
    2
    -1
    1
    2 GLAVAN RADU - Timisoara
    3-1
    3-1
    3-1
    2-3
    3-0
    4
    1
    3 MOLDOVEANU SORIN FLORIAN - Hunedoara
    1-3
    1-3
    3-1
    1-3
    3-0
    2
    4 SENIUC RADU - Arad
    3-0
    1-3
    1-3
    3-2
    3-0
    3
    2
    3
    4
    2
    5 DRULEA PETRU - Jimbolia
    1-3
    3-2
    3-1
    2-3
    3-2
    3
    4
    1
    -3
    0
    6 BAYUSZ ZOLTAN - Arad
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - Avansati ...... Masa nr. 20
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 FAUR LUCIAN - Jimbolia
    3-1
    2-3
    3-2
    0-3
    3-1
    3
    3
    2 TAUT STEFAN - Cluj Napoca
    1-3
    3-0
    3-2
    3-2
    3-0
    4
    1
    3 URCAN LUCIAN - Resita
    3-2
    0-3
    3-1
    2-3
    1-3
    2
    4 PAUL ALIN SABIN - Sandra
    2-3
    2-3
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    5 LEBADA DORU - Arad
    3-0
    2-3
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    2
    6 CURTUT CEZAR - Arad
    1-3
    0-3
    3-1
    3-1
    0-3
    2
    4
    -

    Gr.superioara nr. 1 - Avansati ...... Masa nr. 1 - schema: 1 4 3 2
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 BIRTALAN LASZLO - Oradea
    3-1
    3-2
    3-2
    3
    1
    2 LEBADA DORU - Arad
    1-3
    2-3
    3-1
    1
    2
    -1
    1
    1
    3 BOTAS CONSTANTIN - Sannicolau Mare
    2-3
    3-2
    0-3
    1
    -3
    -2
    1
    4 GHERMAN VLAD - Timisoara
    2-3
    1-3
    3-0
    1
    0
    1
    1
    -
    Gr.superioara nr. 2 - Avansati ...... Masa nr. 2
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 BEJ SERGIU - Arad
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 MUNTEAN ATILA - Hunedoara
    2-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    3 FAUR LUCIAN - Jimbolia
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4 DRULEA PETRU - Jimbolia
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 3 - Avansati ...... Masa nr. 19
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 GLAVAN RADU - Timisoara
    2-3
    3-2
    3-1
    2
    2
    2
    0
    1
    2 RADOVAN RADU - Sannicolau Mare
    3-2
    2-3
    3-0
    2
    1
    3
    0
    1
    3 BALTAT SEBASTIAN - Arad
    2-3
    3-2
    3-1
    2
    2
    0
    1
    4 CURTUT CEZAR - Arad
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 4 - Avansati ...... Masa nr. 20
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 TAUT STEFAN - Cluj Napoca
    3-2
    3-1
    1-3
    2
    1
    -1
    1
    2 SENIUC RADU - Arad
    2-3
    3-0
    3-2
    2
    2
    3
    0
    1
    3 BRADEAN TOMA - Arad
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    4 TAUT CIPRIAN - Cluj Napoca
    3-1
    2-3
    3-1
    2
    1
    3
    1
    1
    -

    Eliminatorii Avansati

    1. Birtalan Laszlo
    ------------------------- Glavan Radu 0-3
    8. Glavan Radu
    -------------------------------------------------- Glavan Radu 3-2
    5. Muntean Atila
    ------------------------- Taut Ciprian 2-3
    4. Taut Ciprian
    --------------------------------------------------------------------------- Bej Sergiu 0-3
    3. Radovan Radu
    ------------------------- Radovan Radu 3-1
    6. Lebada Doru
    -------------------------------------------------- Bej Sergiu 0-3
    7. Seniuc Radu
    ------------------------- Bej Sergiu 1-3
    2. Bej Sergiu

    Clasament Avansati

    1. Bej Sergiu - Arad
    2. Glavan Radu - Timisoara
    3 -- 4
    Radovan Radu - Sannicolau Mare
    Taut Ciprian - Cluj Napoca
    5 -- 8
    Seniuc Radu - Arad
    Birtalan Laszlo - Oradea
    Lebada Doru - Arad
    Muntean Atila - Hunedoara
    9 -- 10 2v gr.sup.
    Taut Stefan - Cluj Napoca
    Baltat Sebastian - Arad
    11 -- 13 1v gr.sup.
    Botas Constantin - Sannicolau Mare
    Faur Lucian - Jimbolia
    Gherman Vlad - Timisoara
    14 -- 16 0v gr.sup.
    Bradean Toma - Arad
    Drulea Petru - Jimbolia
    Curtut Cezar - Arad
    17 -- 18 2v gr.inf.
    Moldoveanu Sorin Florian - Hunedoara
    Urcan Lucian - Resita
    19 -- 22 1v gr.inf.
    Gipsy King - Hunedoara
    Dobre Elisei - Jimbolia
    Stoicescu Gheorghe - Iedera
    Forton Nicusor - Arad
    23 -- 24 0v gr.inf.
    Paul Alin Sabin - Sandra
    Bayusz Zoltan - Arad
    Inscrieri Hobby (.09.12.2023) - 09 dec, 11:10:56 - v6.7 / cls_2023-dec

    1. Peter Stefan, Arad, 2075 - 9,28 - H
    2. Nicoara Doru, Arad, 2160 - 9,07 - H
    3. Hradszky Sebastian, Sannicolau Mare, 1024 - 8,74 - H
    4. Badescu Lucian, Oradea, 1274 - 7,31 - H
    5. Podrumar Casian, Arad, 2020 - 6,9 - H
    6. Blidariu Alin, Bucovat, 2076 - 6,88 - H
    7. Miculita Ovidiu, Lipova, 3868 - 6,4 - H
    8. Ghete Alexandru, Timisoara, 1354 - 6,28 - H
    9. Seica Gheorghe, Oradea, 1558 - 6,25 - H
    10. Ilea Dorin, Oradea, 3053 - 6,1 - H
    11. Marian Alin, Lipova, 2807 - 5,13 - H
    12. Pralea David Constantin, Alba Iulia, 5011 - 5
    13. Roman David, Arad, 4261 - 4,4 - H
    14. Drulea Radu Vlad, Jimbolia, 1958 - 4,23 - H
    15. Mamoun Taha, Arad, 4124 - 4 - H
    16. Opris Marius, Arad, 4130 - 4 - H
    17. Kovacs Dorel, Remetea Mare, 5005 - 2 - H

    Retrageri R2
    Ostahie Cristian - Arad
    Goldis Marinel - Arad


    Gr.inferioara nr. 1 - Hobby ...... Masa nr. 16
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 PETER STEFAN - Arad
    2-3
    2-3
    3-0
    1-3
    1
    4
    2 BLIDARIU ALIN - Bucovat
    3-2
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    1
    3 SEICA GHEORGHE - Oradea
    3-2
    1-3
    2-3
    3-2
    2
    2
    4 MARIAN ALIN - Lipova
    0-3
    1-3
    3-2
    2-3
    1
    5 ROMAN DAVID - Arad
    3-1
    0-3
    2-3
    3-2
    2
    3
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Hobby ...... Masa nr. 17
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 NICOARA DORU - Arad
    1-3
    2-3
    3-2
    3-0
    3-1
    3
    4
    2 PODRUMAR CASIAN - Arad
    3-1
    2-3
    3-0
    3-0
    1-3
    3
    3
    3 GHETE ALEXANDRU - Timisoara
    3-2
    3-2
    3-0
    3-0
    1-3
    4
    2
    4 ILEA DORIN - Oradea
    2-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5 DRULEA RADU VLAD - Jimbolia
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    0-3
    1
    6 KOVACS DOREL - Remetea Mare
    1-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Hobby ...... Masa nr. 18
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 HRADSZKY SEBASTIAN - Sannicolau Mare
    2-3
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    3
    6
    1
    1
    2 BADESCU LUCIAN - Oradea
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    2-3
    4
    1
    3 MICULITA OVIDIU - Lipova
    3-1
    0-3
    3-0
    1-3
    3-1
    3
    2
    2
    4
    2
    4 PRALEA DAVID CONSTANTIN - Alba Iulia
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5 MAMOUN TAHA - Arad
    0-3
    0-3
    3-1
    3-0
    1-3
    2
    6 OPRIS MARIUS - Arad
    0-3
    3-2
    1-3
    3-0
    3-1
    3
    4
    1
    -5
    0
    -


    Gr.superioara nr. 1 - Hobby ...... Masa nr. 16
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 BLIDARIU ALIN - Bucovat
    1-3
    3-2
    1
    -1
    -1
    1
    2 PODRUMAR CASIAN - Arad
    3-1
    2-3
    1
    1
    1
    1
    1
    3 HRADSZKY SEBASTIAN - Sannicolau Mare
    2-3
    3-2
    1
    2
    0
    0
    1
    -
    Gr.superioara nr. 2 - Hobby ...... Masa nr. 17
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 KOVACS DOREL - Remetea Mare
    3-2
    2-3
    1
    2
    2 ROMAN DAVID - Arad
    2-3
    0-3
    0
    3 OPRIS MARIUS - Arad
    3-2
    3-0
    2
    1
    -
    Gr.superioara nr. 3 - Hobby ...... Masa nr. 18
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 BADESCU LUCIAN - Oradea
    3-0
    2-3
    1
    2
    2 SEICA GHEORGHE - Oradea
    0-3
    0-3
    0
    3 NICOARA DORU - Arad
    3-2
    3-0
    2
    1
    -
    Gr.superioara nr. 4 - Hobby ...... Masa nr. 18
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 MICULITA OVIDIU - Lipova
    3-2
    1-3
    1
    -1
    -1
    1
    2 GHETE ALEXANDRU - Timisoara
    2-3
    3-1
    1
    1
    1
    1
    1
    3 PETER STEFAN - Arad
    3-1
    1-3
    1
    2
    0
    0
    1
    -


    Eliminatorii Hobby

    1. Podrumar Casian
    ------------------------- Badescu Lucian 0-3
    8. Badescu Lucian
    -------------------------------------------------- Kovacs Dorel 2-3
    5. Kovacs Dorel
    ------------------------- Kovacs Dorel 3-2
    4. Ghete Alexandru
    --------------------------------------------------------------------------- Kovacs Dorel 3-1
    3. Nicoara Doru
    ------------------------- Nicoara Doru 3-2
    6. Hradszky Sebastian
    -------------------------------------------------- Nicoara Doru 3-2
    7. Peter Stefan
    ------------------------- Peter Stefan 3-0
    2. Opris Marius


    Clasament Hobby

    1. Kovacs Dorel - Remetea Mare
    2. Nicoara Doru - Arad
    3 -- 4
    Badescu Lucian - Oradea
    Peter Stefan - Arad
    5 -- 8
    Ghete Alexandru - Timisoara
    Hradszky Sebastian - Sannicolau Mare
    Podrumar Casian - Arad
    Opris Marius - Arad
    9 -- 10 1v gr.sup.
    Blidariu Alin - Bucovat
    Miculita Ovidiu - Lipova
    11 -- 12 0v gr.sup.
    Seica Gheorghe - Oradea
    Roman David - Arad
    13 -- 2v gr.inf.
    Mamoun Taha - Arad
    14 -- 15 1v gr.inf.
    Marian Alin - Lipova
    Drulea Radu Vlad - Jimbolia
    16 -- 17 0v gr.inf.
    Ilea Dorin - Oradea
    Pralea David Constantin - Alba Iulia



    Ultima editare de Popescu Radu; 09.dec.2023, 22:39.

    Comentariu


    • FlorinBN
      FlorinBN comentat
      Editarea unui comentariu
      ok

  • #3
    Se inscriu:
    Elite:
    Popet Doru Timisoara
    Husa Gelu Zalau
    Roman Bogdan Arad
    Coiov Nicolae Arad
    Orban Alexandru Lugoj
    Petrus Florin Zalau

    Open:
    Petersi Nuri Varset
    Putnik Tiberiu Varset
    Dusan Marcel Arad
    Neamt Doru Arad
    Kiss Attila Crasna
    Dan Radu Zalau
    Ursulescu Octavian Curtea
    Vasi Daniel Arad
    Buie Laurentiu Arad
    Herteg Dorinel Arad
    Vlad Florin Arad
    Effler Stefan Arad
    Mitar Marius Tiberiu Sannicolau Mare
    Iliuta Adrian Sannicolau Mare
    Mates Flavius Arad
    Orban Marius Lugoj

    Avansati:
    Rifat Bislimi Alibunar
    Baba Stefan Alibunar
    Beres Ionel Alibunar
    Angelovici Alexandar Bela Crkva
    Gipsy King Hunedoara
    Muntean Atila Hunedoara
    Moldoveanu Sorin Florian Hunedoara
    Baltat Sebastian Arad
    Curtut Cezar Arad
    Bradean Toma Arad
    Forton Nicusor Arad
    Bej Sergiu Arad
    Botas Constantin Sannicolau Mare
    Paul Alin Sabin Sandra
    Radovan Radu Sannicolau Mare
    Susman Dan Alba Iulia

    Hobby:
    Peric Jovica Bela Crkva
    Nicoara Doru Arad
    Mamoun Taha Arad
    Goldis Marinel Arad
    Hradszky Sebastian Sannicolau Mare
    Podrumar Casian Arad
    Roman David Arad
    Istina Lucas Arad
    Peter Stefan Arad





    Comentariu


    • #4
      Tăut Ștefan și Tăut Ciprian, Avansați, Cluj-Napoca.

      Comentariu


      • #5
        Chivaran Alin -Open -Timisoara
        Vrinceanu Vlăduț-Open -Caransebeș

        Comentariu


        • #6
          Grubacichi Marius
          Frunza Alexandru
          Mitrache Simion-elite
          Costache Roșioru
          Hancic Mircea
          Ciocioiu Dorin
          Toti elite-Timișoara
          Lascu Marius open-Timișoara

          Comentariu


          • #7
            Elite
            Arad : Spatariu Daniel , Fekete Istvan , Pop Claudiu
            Lipova: Leric David, Ardelean Raul, Daroti Florin
            Timisoara: Cristanus Cristian​

            Comentariu


            • #8
              Jichici Sfetozar
              Jurescu Sorin elite Timișoara

              Comentariu


              • #9
                Seniuc radu, arad, avansați

                Comentariu


                • #10
                  Curuț Gabriel, Timișoara, elite

                  Comentariu


                  • #11
                    Iana Remus, Timișoara, elite.
                    Cristanus Cristian, Timișoara, elite.


                    Sent from my iPhone using Tapatalk

                    Comentariu


                    • #12
                      Balogh Attila, Oradea, elite
                      Vaida Sorin, Oradea, elite
                      Fanc Florin, Oradea, elite
                      Jurje Alex, Almasu mare, elite
                      Savu Cristian, Oradeam elite
                      Handlery Viktor, Oradea, open

                      In the practice of tolerance, one's enemy is the best teachers!
                      Dalai Lama

                      Comentariu


                      • #13
                        Demian Daniel, Bradea Lucian - open - Arad.

                        Comentariu


                        • #14
                          Cheregi Nelu, Oradea, open
                          In the practice of tolerance, one's enemy is the best teachers!
                          Dalai Lama

                          Comentariu


                          • #15
                            Kaposta Victor / Arad / elite.

                            Comentariu


                            • #16
                              Maxim Alexandru, Oradea, elite
                              Moldovan Andrei, Oradea, open
                              In the practice of tolerance, one's enemy is the best teachers!
                              Dalai Lama

                              Comentariu


                              • #17
                                Ursu Silviu, Timisoara, Hobby

                                Comentariu


                                • #18
                                  Birtalan Laszlo, Oradea, Avansati
                                  Abrazive Scule Sudura
                                  Echipamente pemtru Profesionisti
                                  https://.abrazive-scule.ro

                                  Comentariu


                                  • #19
                                    Balaj Roland - Arad - Open

                                    Comentariu


                                    • #20
                                      Dobinda Dinu..Avansati..Arad

                                      Comentariu


                                      • #21
                                        Buna ziua!
                                        Ghete Alexandru, Timisoara - Hobby
                                        Glavan Radu, Timisoara - Avansati
                                        Geamanu Robert, Drobeta Turnu Severin - Open
                                        Multumim!

                                        Comentariu


                                        • #22

                                          Simon Razvan - Arad - Open

                                          Comentariu


                                          • #23
                                            Vlad Gherman, Timișoara - Avansați

                                            Comentariu


                                            • #24
                                              Drulea Petru Jimbolia
                                              Faur Lucian Jimbolia
                                              Dobre Elisei Jimbolia
                                              Tătar Iosua Jimbolia
                                              Toți la avansați
                                              Drulea Radu Vlad Jimbolia hobby
                                              Mulțumesc mult

                                              Comentariu


                                              • #25
                                                Cecan Vasile - Open - Timisoara

                                                Comentariu

                                                Procesare...
                                                X