Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Blejoi - AmaTur: Turneu A - Memorial Trofeul PRAHOVEAN "Paleta de la Bloc" - Etapa a IV-a - 9/10 Decembrie 2023

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Buna seara, 28. Vrasti Ioan, Ploiesti, 3672 - 4.6 - HJ retras mai sus inainte de actualizarea listei principala postul #331. Rog introduceti Berbecanu Andrei pozitia 1 de pe lista de asteptare in lista principala, multumesc

    Comentariu


    • Se înscrie Stir Bogdan, Telega - hobby

      Comentariu


      • Postat în original de Chuck Vezi post
        Cristescu Cristian București Open
        Retragere

        Comentariu


        • GabrielD
          GabrielD comentat
          Editarea unui comentariu
          R - 41. Cristescu Cristian, Bucuresti, 571 - 15.18 - AW (inscris la open)

      • Se retrage Stingă Ion,Ploiești-hobby

        Comentariu


        • Postat în original de cuciureanudaniel Vezi post
          Se inscrie Tudor Valeriu, Avansati, Ploiesti
          Se retrage
          Blade: Nittaku Acoustic Carbon Inner Large Handle
          FH: Yasaka Rakza Z black 2.2 mm
          BH: Yasaka Rakza Z red 2.1 mm

          Comentariu


          • Husarciuc Beniamin se retrage de la hobby. Multumesc.
            Lemn: HM SZLC
            Forehand: Nexy Etika Pro 47
            Rever: Nexy Etika Pro 47

            Comentariu


            • Salut!
              Se retrage Dan Dragomir de la OPEN. Multumesc !

              Comentariu


              • ADN
                ADN comentat
                Editarea unui comentariu
                R.-24. Dragomir Dan, Bucuresti, 2919 - 25.2 - O

            • Se retrage Chirila Laurențiu de la Open!
              Va doresc un turneu reușit si spor la mişcare tuturor participanților! Sa ne vedem sănătoși la următoarele evenimente!
              O zi frumoasă!


              Sent from my iPhone using Tapatalk

              Comentariu


              • ADN
                ADN comentat
                Editarea unui comentariu
                R.-24. Chirila Laurentiu, Braila, 914 - 24.23 - O

            • Inscrieri Elite (09-Dec-23) - 09 Dec, 00:31:07 - v6.7 / cls_2023-dec

              1. Neculai Alexandru, Tulcea, 3 - 59.63 - EL
              2. Fratila Robert, Filipestii de Targ, 17 - 58.62 - EL
              3. Roman Iulian, Brasov, 334 - 55.32 - ELW
              4. Galos Alexandru, Bucuresti, 24 - 52.06 - EL
              5. Retegan Cosmin, Ploiesti, 14 - 51.24 - EL
              6. Caminschi Mihai, Constanta, 1139 - 49.3 - E
              7. Ursu Teodor, Bucuresti, 151 - 47.44 - EL
              8. Corbu Darius, Valenii de Munte, 27 - 45.77 - E
              9. Macovei Liviu, Brasov, 1574 - 45.5 - E
              10. Bondoc Alexandru, Brasov, 784 - 44.73 - EL
              11. Butnaru Andrei, Iasi, 575 - 43.25 - E
              12. Dumitru Gheorghe, Bucuresti, 77 - 42.56 - ED
              13. Catana Claudiu, Bucuresti, 89 - 41.93 - E
              14. Rosioara Razvan, Alexandria, 253 - 41.28 - E
              15. Craiu Catalin, Videle, 85 - 41.04 - E
              16. State Malin, Bucuresti, 487 - 40.56 - E
              17. Ivan Sorin Ioan, Targoviste, 218 - 40.17 - E
              18. Grigore Alexandru, Campina, 159 - 39.91 - E
              19. Stancescu Sebastian, Ploiesti, 79 - 39.55 - E
              20. Dracea Gabriel, Sinaia, 188 - 39.38 - E
              21. Dragomir Iuliu, Turnu Magurele, 141 - 39.33 - E
              22. Pascu Razvan, Magureni, 231 - 38.66 - E
              23. Vasilescu Remus, Curtea de Arges, 177 - 38.64 - E
              24. Voin Doru, Bucuresti, 127 - 38.4 - EW
              25. Gheorghita Vasile, Buzau, 125 - 38.22 - E
              26. Draganescu Viorel, Ploiesti, 315 - 38.13 - E
              27. Puiu Dragos, Urlati, 920 - 36.68 - E
              28. Matsumoto Paul, Brasov, 121 - 36.57 - EL
              29. Ilie Octavian Marius, Brasov, 97 - 36.18 - E
              30. Dumbrava Doru, Bucuresti, 1394 - 35.9 - EW
              31. Cudalbu Ciprian, Ploiesti, 1198 - 35.58 - E
              32. Dimache Maria, Brasov, 98 - 35.24 - EF
              33. Ionescu Mihai, Targoviste, 894 - 34.7 - E
              34. Ene Dragos, Ploiesti, 342 - 34.58 - E
              35. Panaitescu Stefan, Izvoarele, 114 - 34.51 - EW
              36. Musat Catalin, Alexandria, 1241 - 33.7 - E
              37. Zavricescu George, Curtea de Arges, 220 - 33.08 - EW
              38. Sursilov Constantin, Bucuresti, 104 - 33 - E
              39. Alexandru Marius, Bucuresti, 116 - 33 - E
              40. Baicu Claudiu, Bucuresti, 325 - 33 - E
              41. Radu Liviu, Bucov, 223 - 32.64 - O
              42. Borosoiu Laurentiu, Sinaia, 825 - 31.98 - O
              43. Ene Florin, Ploiesti, 237 - 26.01 - O

              Retrageri R2
              Bokor Zoltan Jr - Brasov
              Dinca Alexandru - Calarasi

              Inscrieri Open (09-Dec-23) - 09 Dec, 00:31:17 - v6.7 / cls_2023-dec

              1. Darmaz Ion, Targoviste, 168 - 31.94 - OW
              2. Enache Ciprian, Ploiesti, 109 - 31.87 - O
              3. Trocan Nicolae, Mioveni, 153 - 30.11 - OW
              4. Bacain Mitica, Faurei, 303 - 29.52 - O
              5. Botoc Ovidiu, Paulesti, 226 - 29.5 - O
              6. Burcea Daniel, Bucuresti, 165 - 29.16 - O
              7. Tical Nicusor, Otopeni, 493 - 28.19 - O
              8. Dumitru George, Targoviste, 174 - 27.9 - O
              9. Holban Dumitru, Buzau, 688 - 27.83 - O
              10. Constantin Cristina, Bucuresti, 260 - 27.65 - OF
              11. Toma David, Bucuresti, 333 - 27.19 - O
              12. Botosneanu Ionut, Videle, 217 - 26.98 - O
              13. Codreanu Laurentiu, Buzau, 682 - 26.97 - O
              14. Panait Genu, Teisani, 826 - 26.9 - O
              15. Enache Puiu Adrian, Ploiesti, 256 - 26.75 - O
              16. Serban Adi Iulian, Ramnicu Sarat, 397 - 26.58 - O
              17. Cuna Gheorghe, Buzau, 533 - 26.08 - O
              18. Barbu Daniel, Buftea, 2893 - 26 - O
              19. Galca Andrei, Bucuresti, 341 - 25.49 - O
              20. Postole Luca, Buzau, 2636 - 25.4 - O
              21. Georgescu Florin, Bucuresti, 579 - 25.34 - OW
              22. Docan Cristian, Bucuresti, 459 - 24.27 - O
              23. Marinescu Nelu, Targoviste, 286 - 24.22 - O
              24. Popa Gelu, Focsani, 396 - 24.16 - O
              25. Sandu Nicolae, Videle, 1541 - 24.13 - O
              26. Albescu Constantin Ionut, Bucuresti, 400 - 23.78 - O
              27. Banu Dan, Ploiesti, 371 - 23.69 - O
              28. Topsaneanu Valentin, Chitila, 1168 - 23.48 - O
              29. Mihaila George, Bucuresti, 659 - 22.99 - O
              30. Vlasceanu Valentin, Darmanesti, 506 - 22.95 - O
              31. Balanescu Boby, Ploiesti, 1109 - 21.93 - O
              32. Dinu Gheorghe, Bucuresti, 427 - 21 - OW
              33. Dascalu Cristian, Bucuresti, 501 - 20.46 - O
              34. Georgescu Robert Stefan, Bucuresti, 597 - 20 - O
              35. Minca Liviu, Videle, 517 - 19.9 - A
              36. Necsoiu Georgiana, Videle, 553 - 19.24 - AF
              37. Tobosaru Gheorghe, Brasov, 499 - 18.03 - AW
              38. Maftei Robert, Brasov, 2588 - 17.9 - A
              39. Bacain Alexandru, Faurei, 1020 - 16.27 - A
              40. Sarbu Dan, Ploiesti, 5001 - 15 - A
              41. Sirbu David Alexandru, Targoviste, 734 - 14.71 - AJ
              42. Ilie Costin, Bucuresti, 1048 - 13.96 - A

              Retrageri R2
              Minca Gabriel - Videle
              Guluta Florin - Bucuresti
              Cristescu Cristian - Bucuresti
              Dragomir Dan - Bucuresti
              Chirila Laurentiu - Braila

              Inscrieri Avansati (10-Dec-23) - 09 Dec, 00:31:24 - v6.7 / cls_2023-dec

              1. Sdranca Mircea, Ploiesti, 1932 - 19.85 - A
              2. Chirtoaca Sergiu, Ploiesti, 1233 - 19.3 - A
              3. Oancea Vasile, Buzau, 842 - 19.12 - A
              4. Munteanu Ion, Brasov, 1801 - 18.37 - A
              5. Radu Ciprian, Brasov, 689 - 18.22 - A
              6. Vasiliu Alin, Panciu, 757 - 17.87 - A
              7. Fusca Georgian, Targoviste, 475 - 17.83 - A
              8. Pirvanescu Daniel, Bucuresti, 1153 - 17.76 - A
              9. Ivan Adriana, Buzau, 2980 - 17.7 - AF
              10. Ianovici Florin, Brasov, 560 - 17.65 - A
              11. Cojocaru Ion, Ploiesti, 957 - 17.51 - A
              12. Busuioc Andrei, Panciu, 528 - 17.5 - A
              13. Vasiliu Bogdan, Panciu, 776 - 17.44 - A
              14. Lungu Mihai, Targoviste, 628 - 17.41 - A
              15. Dinu Adrian, Darmanesti, 554 - 16.93 - A
              16. Alexanovici Bogdan, Brasov, 1687 - 16.53 - A
              17. Arimia Constantin, Azuga, 895 - 16.48 - A
              18. Vasile Gica, Vulcana Bai, 1542 - 16.3 - AD
              19. Stinga Ovidiu, Tecuci, 735 - 16.25 - A
              20. Stoicescu Gheorghe, Iedera, 541 - 16.08 - A
              21. Ursache Ciprian Jean, Focsani, 1527 - 16.03 - A
              22. Gheozdan Daniel, Bucuresti, 984 - 15.94 - A
              23. Parlog Florin, Bucuresti, 922 - 15.66 - A
              24. Ionescu Cristian, Ulmi, 861 - 15.51 - A
              25. Balaban Daniel, Bucuresti, 940 - 15.43 - A
              26. Teodorescu Maria, Ramnicu Sarat, 1949 - 14.9 - AF
              27. Negulescu Cristi, Sinaia, 931 - 14.78 - A
              28. Ionescu Cristi, Ploiesti, 1707 - 14.7 - A
              29. Constantin Filip, Sinaia, 1060 - 14.6 - A
              30. Cuciureanu Daniel, Ploiesti, 834 - 14.54 - A
              31. Stanciu Viorel, Ploiesti, 1696 - 14.08 - A
              32. Toader Petru, Bragadiru, 789 - 13.95 - AW
              33. Toric Constantin, Bucuresti, 1090 - 13.95 - A
              34. Popescu Horia, Sinaia, 1070 - 13.39 - A
              35. Popescu Theo, Bucuresti, 887 - 12.5 - A
              36. Ionita Mihai, Lipanesti, 2165 - 12.4 - A
              37. Calinescu Mircea, Ploiesti, 2645 - 11.75 - A
              38. Constantin Valentin, Ploiesti, 1102 - 11.74 - A
              39. Baltateanu Cezar, Brasov, 2056 - 11.6 - A
              40. Gaman Alin, Marginenii de Jos, 1163 - 11.48 - A
              41. Gologan Sorin Gabriel, Faurei, 1081 - 11.35 - A
              42. Soarice Danut, Faurei, 1267 - 10.83 - A
              43. Moise Viorel, Braila, 998 - 10.78 - AW
              44. Tofeni Florin, Brasov, 990 - 10.72 - A
              45. Dumitru Ovidiu, Buzau, 1664 - 10.52 - A
              46. Popescu Florian Catalin, Bucuresti, 1170 - 10 - A
              47. Stancu Andrea, Buzau, 5002 - 10
              48. Drapac Gheorghe, Brasov, 1524 - 9.96 - HD
              -----------------------------------------
              Lista de asteptare:
              1. Radu Dragos, Targoviste, 1246 - 13.62 - A

              Inscrieri Hobby (10-Dec-23) - 09 Dec, 00:31:34 - v6.7 / cls_2023-dec

              1. Mihalache Daniel, Buzau, 1525 - 9.69 - H
              2. Toma Adrian, Bucuresti, 1000 - 9.33 - H
              3. Gheorghe Ion, Bucuresti, 1882 - 9.03 - HW
              4. Balasescu Ionut, Campina, 3641 - 8.9 - H
              5. Marinescu Stefan, Bucuresti, 3678 - 8.5 - H
              6. Marias Robert, Ploiesti, 1118 - 8.44 - H
              7. Stanciu Mugur, Videle, 1320 - 8.09 - H
              8. Dumitru Stefan, Buzau, 3739 - 7.9 - H
              9. Florida Alin Emil, Videle, 2420 - 7.3 - H
              10. Baicu Andrei, Sinaia, 1540 - 7.16 - H
              11. Dobrica Marius, Videle, 1326 - 7.13 - H
              12. Voicila Adrian, Ploiesti, 1529 - 7.05 - H
              13. Popescu Tiberiu, Ploiesti, 1512 - 6.37 - H
              14. Popa Mihail, Bucuresti, 2380 - 6.08 - H
              15. Toma Cristian, Balotesti, 2198 - 5.76 - H
              16. Gheorghe Catalin, Ploiesti, 1613 - 5.7 - H
              17. Radulescu Dan, Bucuresti, 1730 - 5.7 - H
              18. Mihalache Andrei, Buzau, 3953 - 5.5 - H
              19. Corodeanu Mirel, Tecuci, 1995 - 5.3 - H
              20. Ivan Marius, Buzau, 3462 - 5.25 - H
              21. Marin Iulian, Campina, 4040 - 5 - H
              22. Barla Catalin, Videle, 3303 - 4.7 - H
              23. Gabriel Petre, Bucuresti, 2247 - 4.66 - H
              24. Radulescu Catalin, Ploiesti, 2365 - 4.65 - H
              25. Stancu Gheorghe, Brazi, 1835 - 4.63 - H
              26. Lumezeanu Cristian, Bucuresti, 3560 - 4.35 - H
              27. Iliescu Patricia, Snagov, 1577 - 4.27 - HF
              28. Ene Daniel, Ploiesti, 1813 - 4.25 - H
              29. Gologan Vlad, Faurei, 3248 - 4.2 - H
              30. Mladin Stefan, Valenii de Munte, 4319 - 4.2 - H
              31. Tobosaru Stefan, Brasov, 2800 - 3.6 - H
              32. Nita Dorel, Urleta, 4598 - 3.2 - H
              33. Lumezeanu Adelina, Bucuresti, 3783 - 3 - HF
              34. Ion Ion, Ploiesti, 5001 - 2
              35. Popescu Cristina, Boldesti Scaieni, 5002 - 2
              36. Ralea Lucian, Ploiesti, 5003 - 2
              37. Dinu Adrian, Moreni, 5004 - 2
              38. Oprisanescu Adrian, Ploiesti, 5005 - 2
              39. Gherghescu Catalin, Plopeni, 5007 - 2
              40. Cernat Andrei, Blejoi, 5008 - 2
              41. Cernat Constantin, Blejoi, 5009 - 2
              42. Bratu Denis, Boldesti Scaeni, 5010 - 2
              43. Bratu Bogdan, Boldesti Scaeni, 5011 - 2
              44. Stanciu Olimpiu, Chitila, 5012 - 2
              45. Smarcaci Marius, Chitila, 5013 - 2
              46. Nicut Andrei, Curtea de Arges, 5014 - 2
              47. Berbecanu Andrei, Videle, 5015 - 2
              48. Cirstea Alexandru, Bucuresti, 5018 - 2
              -----------------------------------------
              Lista de asteptare:
              1. Luca Gheorghe, Boldesti Scaeni, 5017 - 2
              2. Stir Bogdan, Telega, 5019 - 2

              Comentariu


              • Din pacate nu reusesc sa ajung: Ilie Costin, Bucuresti, open. Imi cer scuze!
                Butterfly Zhang Jike ALC
                FH: Yasaka Rakza Z
                BH: Butterfly Dignics 64

                Comentariu


                • ADN
                  ADN comentat
                  Editarea unui comentariu
                  R.-42. Ilie Costin, Bucuresti, 1048 - 13.96 - A

              • Se retrage Marius Smarcaci,hobby ,l-au chemat la munca.

                Trimis de pe al meu SM-S901B folosind Tapatalk

                Comentariu


                • ADN
                  ADN comentat
                  Editarea unui comentariu
                  R.-45. Smarcaci Marius, Chitila, 5013 - 2

              • Se retrage Popescu Horia, avansați.

                Comentariu


                • ADN
                  ADN comentat
                  Editarea unui comentariu
                  R.-34. Popescu Horia, Sinaia, 1070 - 13.39 - A

              • Inscrieri Elite (09-Dec-23) - 09 Dec, 10:10:42 - v6.7 / cls_2023-dec

                1. Neculai Alexandru, Tulcea, 3 - 59.63 - EL
                2. Fratila Robert, Filipestii de Targ, 17 - 58.62 - EL
                3. Roman Iulian, Brasov, 334 - 55.32 - ELW
                4. Galos Alexandru, Bucuresti, 24 - 52.06 - EL
                5. Retegan Cosmin, Ploiesti, 14 - 51.24 - EL
                6. Caminschi Mihai, Constanta, 1139 - 49.3 - E
                7. Ursu Teodor, Bucuresti, 151 - 47.44 - EL
                8. Corbu Darius, Valenii de Munte, 27 - 45.77 - E
                9. Macovei Liviu, Brasov, 1574 - 45.5 - E
                10. Bondoc Alexandru, Brasov, 784 - 44.73 - EL
                11. Butnaru Andrei, Iasi, 575 - 43.25 - E
                12. Dumitru Gheorghe, Bucuresti, 77 - 42.56 - ED
                13. Catana Claudiu, Bucuresti, 89 - 41.93 - E
                14. Rosioara Razvan, Alexandria, 253 - 41.28 - E
                15. Craiu Catalin, Videle, 85 - 41.04 - E
                16. State Malin, Bucuresti, 487 - 40.56 - E
                17. Ivan Sorin Ioan, Targoviste, 218 - 40.17 - E
                18. Grigore Alexandru, Campina, 159 - 39.91 - E
                19. Stancescu Sebastian, Ploiesti, 79 - 39.55 - E
                20. Dracea Gabriel, Sinaia, 188 - 39.38 - E
                21. Dragomir Iuliu, Turnu Magurele, 141 - 39.33 - E
                22. Pascu Razvan, Magureni, 231 - 38.66 - E
                23. Vasilescu Remus, Curtea de Arges, 177 - 38.64 - E
                24. Voin Doru, Bucuresti, 127 - 38.4 - EW
                25. Gheorghita Vasile, Buzau, 125 - 38.22 - E
                26. Draganescu Viorel, Ploiesti, 315 - 38.13 - E
                27. Puiu Dragos, Urlati, 920 - 36.68 - E
                28. Matsumoto Paul, Brasov, 121 - 36.57 - EL
                29. Ilie Octavian Marius, Brasov, 97 - 36.18 - E
                30. Dumbrava Doru, Bucuresti, 1394 - 35.9 - EW
                31. Cudalbu Ciprian, Ploiesti, 1198 - 35.58 - E
                32. Dimache Maria, Brasov, 98 - 35.24 - EF
                33. Ionescu Mihai, Targoviste, 894 - 34.7 - E
                34. Ene Dragos, Ploiesti, 342 - 34.58 - E
                35. Panaitescu Stefan, Izvoarele, 114 - 34.51 - EW
                36. Musat Catalin, Alexandria, 1241 - 33.7 - E
                37. Zavricescu George, Curtea de Arges, 220 - 33.08 - EW
                38. Sursilov Constantin, Bucuresti, 104 - 33 - E
                39. Alexandru Marius, Bucuresti, 116 - 33 - E
                40. Baicu Claudiu, Bucuresti, 325 - 33 - E
                41. Radu Liviu, Bucov, 223 - 32.64 - O
                42. Borosoiu Laurentiu, Sinaia, 825 - 31.98 - O
                43. Ene Florin, Ploiesti, 237 - 26.01 - O

                Retrageri R2
                Bokor Zoltan Jr - Brasov
                Dinca Alexandru - Calarasi

                Gr.inferioara nr. 1 - Elite
                Nr Nume si prenume - Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                LOC
                1 NECULAI ALEXANDRU - Tulcea
                2 STATE MALIN - Bucuresti
                3 IVAN SORIN IOAN - Targoviste
                4 DIMACHE MARIA - Brasov
                5 SURSILOV CONSTANTIN - Bucuresti
                6 -
                -
                Gr.inferioara nr. 2 - Elite
                Nr Nume si prenume - Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                LOC
                1 FRATILA ROBERT - Filipestii de Targ
                2 CRAIU CATALIN - Videle
                3 GRIGORE ALEXANDRU - Campina
                4 CUDALBU CIPRIAN - Ploiesti
                5 BAICU CLAUDIU - Bucuresti
                6 -
                -
                Gr.inferioara nr. 3 - Elite
                Nr Nume si prenume - Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                LOC
                1 ROMAN IULIAN - Brasov
                2 ROSIOARA RAZVAN - Alexandria
                3 STANCESCU SEBASTIAN - Ploiesti
                4 DUMBRAVA DORU - Bucuresti
                5 PANAITESCU STEFAN - Izvoarele
                6 -
                -
                Gr.inferioara nr. 4 - Elite
                Nr Nume si prenume - Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                LOC
                1 GALOS ALEXANDRU - Bucuresti
                2 CATANA CLAUDIU - Bucuresti
                3 DRACEA GABRIEL - Sinaia
                4 ILIE OCTAVIAN MARIUS - Brasov
                5 MUSAT CATALIN - Alexandria
                6 -
                -
                Gr.inferioara nr. 5 - Elite
                Nr Nume si prenume - Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                LOC
                1 RETEGAN COSMIN - Ploiesti
                2 DUMITRU GHEORGHE - Bucuresti
                3 DRAGOMIR IULIU - Turnu Magurele
                4 MATSUMOTO PAUL - Brasov
                5 ZAVRICESCU GEORGE - Curtea de Arges
                6 -
                -
                Gr.inferioara nr. 6 - Elite
                Nr Nume si prenume - Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                LOC
                1 CAMINSCHI MIHAI - Constanta
                2 BUTNARU ANDREI - Iasi
                3 PASCU RAZVAN - Magureni
                4 PUIU DRAGOS - Urlati
                5 ALEXANDRU MARIUS - Bucuresti
                6 ENE FLORIN - Ploiesti
                -
                Gr.inferioara nr. 7 - Elite
                Nr Nume si prenume - Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                LOC
                1 URSU TEODOR - Bucuresti
                2 BONDOC ALEXANDRU - Brasov
                3 VASILESCU REMUS - Curtea de Arges
                4 DRAGANESCU VIOREL - Ploiesti
                5 IONESCU MIHAI - Targoviste
                6 BOROSOIU LAURENTIU - Sinaia
                -
                Gr.inferioara nr. 8 - Elite
                Nr Nume si prenume - Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                LOC
                1 CORBU DARIUS - Valenii de Munte
                2 MACOVEI LIVIU - Brasov
                3 VOIN DORU - Bucuresti
                4 GHEORGHITA VASILE - Buzau
                5 ENE DRAGOS - Ploiesti
                6 RADU LIVIU - Bucov
                -

                Comentariu


                • Inscrieri Open (09-Dec-23) - 09 Dec, 10:11:33 - v6.7 / cls_2023-dec

                  1. Darmaz Ion, Targoviste, 168 - 31.94 - OW
                  2. Enache Ciprian, Ploiesti, 109 - 31.87 - O
                  3. Trocan Nicolae, Mioveni, 153 - 30.11 - OW
                  4. Bacain Mitica, Faurei, 303 - 29.52 - O
                  5. Botoc Ovidiu, Paulesti, 226 - 29.5 - O
                  6. Burcea Daniel, Bucuresti, 165 - 29.16 - O
                  7. Tical Nicusor, Otopeni, 493 - 28.19 - O
                  8. Dumitru George, Targoviste, 174 - 27.9 - O
                  9. Holban Dumitru, Buzau, 688 - 27.83 - O
                  10. Constantin Cristina, Bucuresti, 260 - 27.65 - OF
                  11. Toma David, Bucuresti, 333 - 27.19 - O
                  12. Botosneanu Ionut, Videle, 217 - 26.98 - O
                  13. Codreanu Laurentiu, Buzau, 682 - 26.97 - O
                  14. Panait Genu, Teisani, 826 - 26.9 - O
                  15. Enache Puiu Adrian, Ploiesti, 256 - 26.75 - O
                  16. Serban Adi Iulian, Ramnicu Sarat, 397 - 26.58 - O
                  17. Cuna Gheorghe, Buzau, 533 - 26.08 - O
                  18. Barbu Daniel, Buftea, 2893 - 26 - O
                  19. Galca Andrei, Bucuresti, 341 - 25.49 - O
                  20. Postole Luca, Buzau, 2636 - 25.4 - O
                  21. Georgescu Florin, Bucuresti, 579 - 25.34 - OW
                  22. Docan Cristian, Bucuresti, 459 - 24.27 - O
                  23. Marinescu Nelu, Targoviste, 286 - 24.22 - O
                  24. Popa Gelu, Focsani, 396 - 24.16 - O
                  25. Sandu Nicolae, Videle, 1541 - 24.13 - O
                  26. Albescu Constantin Ionut, Bucuresti, 400 - 23.78 - O
                  27. Banu Dan, Ploiesti, 371 - 23.69 - O
                  28. Topsaneanu Valentin, Chitila, 1168 - 23.48 - O
                  29. Mihaila George, Bucuresti, 659 - 22.99 - O
                  30. Vlasceanu Valentin, Darmanesti, 506 - 22.95 - O
                  31. Balanescu Boby, Ploiesti, 1109 - 21.93 - O
                  32. Dinu Gheorghe, Bucuresti, 427 - 21 - OW
                  33. Dascalu Cristian, Bucuresti, 501 - 20.46 - O
                  34. Georgescu Robert Stefan, Bucuresti, 597 - 20 - O
                  35. Minca Liviu, Videle, 517 - 19.9 - A
                  36. Necsoiu Georgiana, Videle, 553 - 19.24 - AF
                  37. Tobosaru Gheorghe, Brasov, 499 - 18.03 - AW
                  38. Maftei Robert, Brasov, 2588 - 17.9 - A
                  39. Bacain Alexandru, Faurei, 1020 - 16.27 - A
                  40. Sarbu Dan, Ploiesti, 5001 - 15 - A
                  41. Sirbu David Alexandru, Targoviste, 734 - 14.71 - AJ

                  Retrageri R2
                  Minca Gabriel - Videle
                  Guluta Florin - Bucuresti
                  Cristescu Cristian - Bucuresti
                  Dragomir Dan - Bucuresti
                  Chirila Laurentiu - Braila

                  Absente N
                  Ilie Costin - Bucuresti

                  Gr.inferioara nr. 1 - Open
                  Nr Nume si prenume - Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  LOC
                  1 DARMAZ ION - Targoviste
                  2 SERBAN ADI IULIAN - Ramnicu Sarat
                  3 CUNA GHEORGHE - Buzau
                  4 DINU GHEORGHE - Bucuresti
                  5 DASCALU CRISTIAN - Bucuresti
                  6 -
                  -
                  Gr.inferioara nr. 2 - Open
                  Nr Nume si prenume - Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  LOC
                  1 ENACHE CIPRIAN - Ploiesti
                  2 TOMA DAVID - Bucuresti
                  3 BARBU DANIEL - Buftea
                  4 VLASCEANU VALENTIN - Darmanesti
                  5 GEORGESCU ROBERT STEFAN - Bucuresti
                  6 -
                  -
                  Gr.inferioara nr. 3 - Open
                  Nr Nume si prenume - Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  LOC
                  1 TROCAN NICOLAE - Mioveni
                  2 PANAIT GENU - Teisani
                  3 GALCA ANDREI - Bucuresti
                  4 BALANESCU BOBY - Ploiesti
                  5 MINCA LIVIU - Videle
                  6 -
                  -
                  Gr.inferioara nr. 4 - Open
                  Nr Nume si prenume - Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  LOC
                  1 BACAIN MITICA - Faurei
                  2 CODREANU LAURENTIU - Buzau
                  3 MARINESCU NELU - Targoviste
                  4 MIHAILA GEORGE - Bucuresti
                  5 NECSOIU GEORGIANA - Videle
                  6 -
                  -
                  Gr.inferioara nr. 5 - Open
                  Nr Nume si prenume - Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  LOC
                  1 BOTOC OVIDIU - Paulesti
                  2 BOTOSNEANU IONUT - Videle
                  3 GEORGESCU FLORIN - Bucuresti
                  4 BANU DAN - Ploiesti
                  5 TOBOSARU GHEORGHE - Brasov
                  6 -
                  -
                  Gr.inferioara nr. 6 - Open
                  Nr Nume si prenume - Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  LOC
                  1 BURCEA DANIEL - Bucuresti
                  2 ENACHE PUIU ADRIAN - Ploiesti
                  3 DOCAN CRISTIAN - Bucuresti
                  4 TOPSANEANU VALENTIN - Chitila
                  5 MAFTEI ROBERT - Brasov
                  6 -
                  -
                  Gr.inferioara nr. 7 - Open
                  Nr Nume si prenume - Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  LOC
                  1 TICAL NICUSOR - Otopeni
                  2 CONSTANTIN CRISTINA - Bucuresti
                  3 POSTOLE LUCA - Buzau
                  4 SANDU NICOLAE - Videle
                  5 BACAIN ALEXANDRU - Faurei
                  6 SIRBU DAVID ALEXANDRU - Targoviste
                  -
                  Gr.inferioara nr. 8 - Open
                  Nr Nume si prenume - Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  LOC
                  1 DUMITRU GEORGE - Targoviste
                  2 HOLBAN DUMITRU - Buzau
                  3 POPA GELU - Focsani
                  4 ALBESCU CONSTANTIN IONUT - Bucuresti
                  5 SARBU DAN - Ploiesti
                  6 -
                  -

                  Comentariu


                  • Postat în original de Popescu Horia Vezi post
                    Se retrage Popescu Horia, avansați.
                    Intra in lista
                    1. Radu Dragos, Targoviste, 1246 - 13.62 - A

                    Comentariu


                    • Inscriere hobby Enache Adrian Victor Ploiesti

                      Comentariu


                      • Inscriere hobby Enache Adrian Victor Ploiesti

                        Comentariu


                        • Gr.inferioara nr. 1 - Elite
                          Nr Nume si prenume - Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          LOC
                          1 NECULAI ALEXANDRU - Tulcea
                          3-1
                          3-2
                          3-0
                          3-0
                          4
                          1
                          2 STATE MALIN - Bucuresti
                          1-3
                          2-3
                          3-2
                          3-1
                          2
                          3
                          3 IVAN SORIN IOAN - Targoviste
                          2-3
                          3-2
                          3-1
                          3-1
                          3
                          2
                          4 DIMACHE MARIA - Brasov
                          0-3
                          2-3
                          1-3
                          3-0
                          1
                          4
                          5 SURSILOV CONSTANTIN - Bucuresti
                          0-3
                          1-3
                          1-3
                          0-3
                          0
                          6 -
                          -
                          Gr.inferioara nr. 2 - Elite
                          Nr Nume si prenume - Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          LOC
                          AVg
                          AVp
                          NVp
                          1 FRATILA ROBERT - Filipestii de Targ
                          3-0
                          3-0
                          3-1
                          3-1
                          4
                          1
                          2 CRAIU CATALIN - Videle
                          0-3
                          3-1
                          3-1
                          3-1
                          3
                          2
                          3 GRIGORE ALEXANDRU - Campina
                          0-3
                          1-3
                          3-0
                          1-3
                          1
                          4
                          -4
                          1
                          1
                          4 CUDALBU CIPRIAN - Ploiesti
                          1-3
                          1-3
                          0-3
                          3-2
                          1
                          -6
                          -2
                          1
                          5 BAICU CLAUDIU - Bucuresti
                          1-3
                          1-3
                          3-1
                          2-3
                          1
                          3
                          -3
                          1
                          1
                          6 -
                          -
                          Gr.inferioara nr. 3 - Elite
                          Nr Nume si prenume - Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          LOC
                          1 ROMAN IULIAN - Brasov
                          3-1
                          3-0
                          3-1
                          3-1
                          4
                          1
                          2 ROSIOARA RAZVAN - Alexandria
                          1-3
                          3-2
                          3-2
                          3-2
                          3
                          2
                          3 STANCESCU SEBASTIAN - Ploiesti
                          0-3
                          2-3
                          3-0
                          3-2
                          2
                          3
                          4 DUMBRAVA DORU - Bucuresti
                          1-3
                          2-3
                          0-3
                          3-1
                          1
                          4
                          5 PANAITESCU STEFAN - Izvoarele
                          1-3
                          2-3
                          2-3
                          1-3
                          0
                          6 -
                          -
                          Gr.inferioara nr. 4 - Elite
                          Nr Nume si prenume - Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          LOC
                          1 GALOS ALEXANDRU - Bucuresti
                          3-0
                          3-0
                          3-0
                          3-0
                          4
                          1
                          2 CATANA CLAUDIU - Bucuresti
                          0-3
                          3-2
                          0-3
                          1-3
                          1
                          4
                          3 DRACEA GABRIEL - Sinaia
                          0-3
                          2-3
                          0-3
                          3-0
                          1
                          4 ILIE OCTAVIAN MARIUS - Brasov
                          0-3
                          3-0
                          3-0
                          2-3
                          2
                          3
                          5 MUSAT CATALIN - Alexandria
                          0-3
                          3-1
                          0-3
                          3-2
                          2
                          2
                          6 -
                          -
                          Gr.inferioara nr. 5 - Elite
                          Nr Nume si prenume - Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          LOC
                          AVg
                          AVp
                          NVp
                          1 RETEGAN COSMIN - Ploiesti
                          3-0
                          3-1
                          3-0
                          3-2
                          4
                          1
                          2 DUMITRU GHEORGHE - Bucuresti
                          0-3
                          0-3
                          0-3
                          0-3
                          0
                          3 DRAGOMIR IULIU - Turnu Magurele
                          1-3
                          3-0
                          3-2
                          2-3
                          2
                          3
                          1
                          0
                          1
                          4 MATSUMOTO PAUL - Brasov
                          0-3
                          3-0
                          2-3
                          3-0
                          2
                          2
                          2
                          2
                          1
                          5 ZAVRICESCU GEORGE - Curtea de Arges
                          2-3
                          3-0
                          3-2
                          0-3
                          2
                          4
                          0
                          -2
                          1
                          6 -
                          -
                          Gr.inferioara nr. 6 - Elite
                          Nr Nume si prenume - Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          LOC
                          1 CAMINSCHI MIHAI - Constanta
                          3-0
                          0-3
                          3-2
                          3-2
                          3-0
                          4
                          1
                          2 BUTNARU ANDREI - Iasi
                          0-3
                          3-1
                          3-1
                          3-0
                          3-0
                          4
                          2
                          3 PASCU RAZVAN - Magureni
                          3-0
                          1-3
                          3-0
                          1-3
                          3-0
                          3
                          4
                          4 PUIU DRAGOS - Urlati
                          2-3
                          1-3
                          0-3
                          1-3
                          3-0
                          1
                          5 ALEXANDRU MARIUS - Bucuresti
                          2-3
                          0-3
                          3-1
                          3-1
                          3-0
                          3
                          3
                          6 ENE FLORIN - Ploiesti
                          0-3
                          0-3
                          0-3
                          0-3
                          0-3
                          0
                          -
                          Gr.inferioara nr. 7 - Elite
                          Nr Nume si prenume - Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          LOC
                          AVg
                          AVp
                          NVp
                          1 URSU TEODOR - Bucuresti
                          3-1
                          2-3
                          3-0
                          1-3
                          3-1
                          3
                          4
                          4
                          -3
                          0
                          2 BONDOC ALEXANDRU - Brasov
                          1-3
                          3-1
                          3-0
                          3-2
                          3-2
                          4
                          1
                          3 VASILESCU REMUS - Curtea de Arges
                          3-2
                          1-3
                          3-1
                          1-3
                          3-1
                          3
                          3
                          1
                          -1
                          1
                          4 DRAGANESCU VIOREL - Ploiesti
                          0-3
                          0-3
                          1-3
                          3-1
                          0-3
                          1
                          5 IONESCU MIHAI - Targoviste
                          3-1
                          2-3
                          3-1
                          1-3
                          3-2
                          3
                          2
                          2
                          4
                          2
                          6 BOROSOIU LAURENTIU - Sinaia
                          1-3
                          2-3
                          1-3
                          3-0
                          2-3
                          1
                          -
                          Gr.inferioara nr. 8 - Elite
                          Nr Nume si prenume - Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          LOC
                          AVg
                          AVp
                          NVp
                          1 CORBU DARIUS - Valenii de Munte
                          3-0
                          3-0
                          3-1
                          3-1
                          3-0
                          5
                          1
                          2 MACOVEI LIVIU - Brasov
                          0-3
                          2-3
                          3-1
                          2-3
                          3-1
                          2
                          3
                          -1
                          4
                          2
                          3 VOIN DORU - Bucuresti
                          0-3
                          3-2
                          2-3
                          3-2
                          3-1
                          3
                          2
                          4 GHEORGHITA VASILE - Buzau
                          1-3
                          1-3
                          3-2
                          3-0
                          0-3
                          2
                          -3
                          -5
                          0
                          5 ENE DRAGOS - Ploiesti
                          1-3
                          3-2
                          2-3
                          0-3
                          0-3
                          1
                          6 RADU LIVIU - Bucov
                          0-3
                          1-3
                          1-3
                          3-0
                          3-0
                          2
                          4
                          -1
                          1
                          1
                          -

                          Comentariu


                          • Gr.inferioara nr. 1 - Open
                            Nr Nume si prenume - Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            LOC
                            1 DARMAZ ION - Targoviste
                            3-1
                            1-3
                            3-2
                            3-1
                            3
                            2
                            2 SERBAN ADI IULIAN - Ramnicu Sarat
                            1-3
                            1-3
                            3-2
                            3-0
                            2
                            3
                            3 CUNA GHEORGHE - Buzau
                            3-1
                            3-1
                            3-1
                            3-0
                            4
                            1
                            4 DINU GHEORGHE - Bucuresti
                            2-3
                            2-3
                            1-3
                            3-1
                            1
                            4
                            5 DASCALU CRISTIAN - Bucuresti
                            1-3
                            0-3
                            0-3
                            1-3
                            0
                            6 -
                            -
                            Gr.inferioara nr. 2 - Open
                            Nr Nume si prenume - Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            LOC
                            1 ENACHE CIPRIAN - Ploiesti
                            3-2
                            0-3
                            3-2
                            3-2
                            3
                            2
                            2 TOMA DAVID - Bucuresti
                            2-3
                            2-3
                            3-0
                            3-1
                            2
                            3
                            3 BARBU DANIEL - Buftea
                            3-0
                            3-2
                            3-1
                            3-0
                            4
                            1
                            4 VLASCEANU VALENTIN - Darmanesti
                            2-3
                            0-3
                            1-3
                            3-0
                            1
                            4
                            5 GEORGESCU ROBERT STEFAN - Bucuresti
                            2-3
                            1-3
                            0-3
                            0-3
                            0
                            6 -
                            -
                            Gr.inferioara nr. 3 - Open
                            Nr Nume si prenume - Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            LOC
                            1 TROCAN NICOLAE - Mioveni
                            3-0
                            3-1
                            3-1
                            1-3
                            3
                            1
                            2 PANAIT GENU - Teisani
                            0-3
                            3-1
                            3-2
                            3-2
                            3
                            2
                            3 GALCA ANDREI - Bucuresti
                            1-3
                            1-3
                            3-2
                            1-3
                            1
                            4
                            4 BALANESCU BOBY - Ploiesti
                            1-3
                            2-3
                            2-3
                            3-1
                            1
                            5 MINCA LIVIU - Videle
                            3-1
                            2-3
                            3-1
                            1-3
                            2
                            3
                            6 -
                            -
                            Gr.inferioara nr. 4 - Open
                            Nr Nume si prenume - Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            LOC
                            1 BACAIN MITICA - Faurei
                            1-3
                            3-0
                            3-0
                            3-1
                            3
                            2
                            2 CODREANU LAURENTIU - Buzau
                            3-1
                            3-1
                            3-2
                            3-1
                            4
                            1
                            3 MARINESCU NELU - Targoviste
                            0-3
                            1-3
                            2-3
                            3-1
                            1
                            4
                            4 MIHAILA GEORGE - Bucuresti
                            0-3
                            2-3
                            3-2
                            3-0
                            2
                            3
                            5 NECSOIU GEORGIANA - Videle
                            1-3
                            1-3
                            1-3
                            0-3
                            0
                            6 -
                            -
                            Gr.inferioara nr. 5 - Open
                            Nr Nume si prenume - Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            LOC
                            AVg
                            AVp
                            NVp
                            1 BOTOC OVIDIU - Paulesti
                            3-0
                            1-3
                            3-0
                            3-0
                            3
                            1
                            2 BOTOSNEANU IONUT - Videle
                            0-3
                            3-2
                            3-0
                            1-3
                            2
                            3
                            -1
                            1
                            1
                            3 GEORGESCU FLORIN - Bucuresti
                            3-1
                            2-3
                            2-3
                            2-3
                            1
                            4 BANU DAN - Ploiesti
                            0-3
                            0-3
                            3-2
                            3-2
                            2
                            4
                            -4
                            -2
                            1
                            5 TOBOSARU GHEORGHE - Brasov
                            0-3
                            3-1
                            3-2
                            2-3
                            2
                            2
                            -1
                            1
                            1
                            6 -
                            -
                            Gr.inferioara nr. 6 - Open
                            Nr Nume si prenume - Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            LOC
                            1 BURCEA DANIEL - Bucuresti
                            3-0
                            3-2
                            3-0
                            3-2
                            4
                            1
                            2 ENACHE PUIU ADRIAN - Ploiesti
                            0-3
                            3-2
                            0-3
                            3-1
                            2
                            3
                            3 DOCAN CRISTIAN - Bucuresti
                            2-3
                            2-3
                            1-3
                            3-1
                            1
                            4
                            4 TOPSANEANU VALENTIN - Chitila
                            0-3
                            3-0
                            3-1
                            2-3
                            2
                            2
                            5 MAFTEI ROBERT - Brasov
                            2-3
                            1-3
                            1-3
                            3-2
                            1
                            6 -
                            -
                            Gr.inferioara nr. 7 - Open
                            Nr Nume si prenume - Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            LOC
                            1 TICAL NICUSOR - Otopeni
                            1-3
                            3-0
                            3-2
                            3-2
                            2-3
                            3
                            4
                            2 CONSTANTIN CRISTINA - Bucuresti
                            3-1
                            1-3
                            3-0
                            3-2
                            3-0
                            4
                            2
                            3 POSTOLE LUCA - Buzau
                            0-3
                            3-1
                            3-1
                            3-2
                            3-0
                            4
                            1
                            4 SANDU NICOLAE - Videle
                            2-3
                            0-3
                            1-3
                            3-0
                            2-3
                            1
                            5 BACAIN ALEXANDRU - Faurei
                            2-3
                            2-3
                            2-3
                            0-3
                            1-3
                            0
                            6 SIRBU DAVID ALEXANDRU - Targoviste
                            3-2
                            0-3
                            0-3
                            3-2
                            3-1
                            3
                            3
                            -
                            Gr.inferioara nr. 8 - Open
                            Nr Nume si prenume - Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            LOC
                            AVg
                            AVp
                            NVp
                            1 DUMITRU GEORGE - Targoviste
                            0-3
                            3-1
                            3-2
                            3-2
                            3
                            1
                            2 HOLBAN DUMITRU - Buzau
                            3-0
                            2-3
                            1-3
                            3-1
                            2
                            4
                            2
                            -3
                            0
                            3 POPA GELU - Focsani
                            1-3
                            3-2
                            3-2
                            1-3
                            2
                            2
                            -2
                            2
                            2
                            4 ALBESCU CONSTANTIN IONUT - Bucuresti
                            2-3
                            3-1
                            2-3
                            3-2
                            2
                            3
                            1
                            1
                            1
                            5 SARBU DAN - Ploiesti
                            2-3
                            1-3
                            3-1
                            2-3
                            1
                            6 -
                            -

                            Comentariu


                            • Gr.superioara nr. 1 - Elite - schema: 1 4 3 2
                              Nr Nume si prenume - Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              V
                              LOC
                              1 NECULAI ALEXANDRU - Tulcea
                              2 MUSAT CATALIN - Alexandria
                              3 STANCESCU SEBASTIAN - Ploiesti
                              4 GRIGORE ALEXANDRU - Campina
                              -
                              Gr.superioara nr. 2 - Elite
                              Nr Nume si prenume - Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              V
                              LOC
                              1 FRATILA ROBERT - Filipestii de Targ
                              2 MATSUMOTO PAUL - Brasov
                              3 ILIE OCTAVIAN MARIUS - Brasov
                              4 DUMBRAVA DORU - Bucuresti
                              -
                              Gr.superioara nr. 3 - Elite
                              Nr Nume si prenume - Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              V
                              LOC
                              1 ROMAN IULIAN - Brasov
                              2 BUTNARU ANDREI - Iasi
                              3 DRAGOMIR IULIU - Turnu Magurele
                              4 CATANA CLAUDIU - Bucuresti
                              -
                              Gr.superioara nr. 4 - Elite
                              Nr Nume si prenume - Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              V
                              LOC
                              1 GALOS ALEXANDRU - Bucuresti
                              2 IONESCU MIHAI - Targoviste
                              3 ALEXANDRU MARIUS - Bucuresti
                              4 ZAVRICESCU GEORGE - Curtea de Arges
                              -
                              Gr.superioara nr. 5 - Elite
                              Nr Nume si prenume - Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              V
                              LOC
                              1 RETEGAN COSMIN - Ploiesti
                              2 VOIN DORU - Bucuresti
                              3 VASILESCU REMUS - Curtea de Arges
                              4 PASCU RAZVAN - Magureni
                              -
                              Gr.superioara nr. 6 - Elite
                              Nr Nume si prenume - Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              V
                              LOC
                              1 CAMINSCHI MIHAI - Constanta
                              2 IVAN SORIN IOAN - Targoviste
                              3 MACOVEI LIVIU - Brasov
                              4 URSU TEODOR - Bucuresti
                              -
                              Gr.superioara nr. 7 - Elite
                              Nr Nume si prenume - Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              V
                              LOC
                              1 BONDOC ALEXANDRU - Brasov
                              2 CRAIU CATALIN - Videle
                              3 STATE MALIN - Bucuresti
                              4 RADU LIVIU - Bucov
                              -
                              Gr.superioara nr. 8 - Elite
                              Nr Nume si prenume - Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              V
                              LOC
                              1 CORBU DARIUS - Valenii de Munte
                              2 ROSIOARA RAZVAN - Alexandria
                              3 BAICU CLAUDIU - Bucuresti
                              4 DIMACHE MARIA - Brasov
                              -

                              Comentariu


                              • Gr.superioara nr. 1 - Open - schema: 1 4 3 2
                                Nr Nume si prenume - Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                V
                                LOC
                                1 CUNA GHEORGHE - Buzau
                                2 BACAIN MITICA - Faurei
                                3 MINCA LIVIU - Videle
                                4 VLASCEANU VALENTIN - Darmanesti
                                -
                                Gr.superioara nr. 2 - Open
                                Nr Nume si prenume - Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                V
                                LOC
                                1 BARBU DANIEL - Buftea
                                2 TOBOSARU GHEORGHE - Brasov
                                3 MIHAILA GEORGE - Bucuresti
                                4 GALCA ANDREI - Bucuresti
                                -
                                Gr.superioara nr. 3 - Open
                                Nr Nume si prenume - Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                V
                                LOC
                                1 TROCAN NICOLAE - Mioveni
                                2 TOPSANEANU VALENTIN - Chitila
                                3 BOTOSNEANU IONUT - Videle
                                4 MARINESCU NELU - Targoviste
                                -
                                Gr.superioara nr. 4 - Open
                                Nr Nume si prenume - Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                V
                                LOC
                                1 CODREANU LAURENTIU - Buzau
                                2 CONSTANTIN CRISTINA - Bucuresti
                                3 ENACHE PUIU ADRIAN - Ploiesti
                                4 BANU DAN - Ploiesti
                                -
                                Gr.superioara nr. 5 - Open
                                Nr Nume si prenume - Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                V
                                LOC
                                1 BOTOC OVIDIU - Paulesti
                                2 POPA GELU - Focsani
                                3 SIRBU DAVID ALEXANDRU - Targoviste
                                4 DOCAN CRISTIAN - Bucuresti
                                -
                                Gr.superioara nr. 6 - Open
                                Nr Nume si prenume - Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                V
                                LOC
                                1 BURCEA DANIEL - Bucuresti
                                2 DARMAZ ION - Targoviste
                                3 ALBESCU CONSTANTIN IONUT - Bucuresti
                                4 TICAL NICUSOR - Otopeni
                                -
                                Gr.superioara nr. 7 - Open
                                Nr Nume si prenume - Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                V
                                LOC
                                1 POSTOLE LUCA - Buzau
                                2 ENACHE CIPRIAN - Ploiesti
                                3 SERBAN ADI IULIAN - Ramnicu Sarat
                                4 HOLBAN DUMITRU - Buzau
                                -
                                Gr.superioara nr. 8 - Open
                                Nr Nume si prenume - Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                V
                                LOC
                                1 DUMITRU GEORGE - Targoviste
                                2 PANAIT GENU - Teisani
                                3 TOMA DAVID - Bucuresti
                                4 DINU GHEORGHE - Bucuresti
                                -

                                Comentariu


                                • Inscriere hobby Enache Adrian Victor Ploiesti

                                  Comentariu


                                  • Gr.superioara nr. 1 - Open - schema: 1 4 3 2
                                    Nr Nume si prenume - Localitate
                                    1
                                    2
                                    3
                                    4
                                    V
                                    LOC
                                    1 CUNA GHEORGHE - Buzau
                                    1-3
                                    3-1
                                    3-0
                                    2
                                    2
                                    2 BACAIN MITICA - Faurei
                                    3-1
                                    3-1
                                    3-1
                                    3
                                    1
                                    3 MINCA LIVIU - Videle
                                    1-3
                                    1-3
                                    3-1
                                    1
                                    4 VLASCEANU VALENTIN - Darmanesti
                                    0-3
                                    1-3
                                    1-3
                                    0
                                    -
                                    Gr.superioara nr. 2 - Open
                                    Nr Nume si prenume - Localitate
                                    1
                                    2
                                    3
                                    4
                                    V
                                    LOC
                                    AVg
                                    AVp
                                    NVp
                                    1 BARBU DANIEL - Buftea
                                    3-1
                                    3-0
                                    3-2
                                    3
                                    1
                                    2 TOBOSARU GHEORGHE - Brasov
                                    1-3
                                    1-3
                                    3-1
                                    1
                                    -2
                                    0
                                    1
                                    3 MIHAILA GEORGE - Bucuresti
                                    0-3
                                    3-1
                                    1-3
                                    1
                                    -3
                                    0
                                    1
                                    4 GALCA ANDREI - Bucuresti
                                    2-3
                                    1-3
                                    3-1
                                    1
                                    2
                                    -1
                                    0
                                    1
                                    -
                                    Gr.superioara nr. 3 - Open
                                    Nr Nume si prenume - Localitate
                                    1
                                    2
                                    3
                                    4
                                    V
                                    LOC
                                    1 TROCAN NICOLAE - Mioveni
                                    3-0
                                    3-1
                                    3-0
                                    3
                                    1
                                    2 TOPSANEANU VALENTIN - Chitila
                                    0-3
                                    0-3
                                    0-3
                                    0
                                    3 BOTOSNEANU IONUT - Videle
                                    1-3
                                    3-0
                                    3-2
                                    2
                                    2
                                    4 MARINESCU NELU - Targoviste
                                    0-3
                                    3-0
                                    2-3
                                    1
                                    -
                                    Gr.superioara nr. 4 - Open
                                    Nr Nume si prenume - Localitate
                                    1
                                    2
                                    3
                                    4
                                    V
                                    LOC
                                    AVg
                                    AVp
                                    NVp
                                    1 CODREANU LAURENTIU - Buzau
                                    3-0
                                    3-1
                                    1-3
                                    2
                                    2
                                    3
                                    0
                                    1
                                    2 CONSTANTIN CRISTINA - Bucuresti
                                    0-3
                                    0-3
                                    1-3
                                    0
                                    3 ENACHE PUIU ADRIAN - Ploiesti
                                    1-3
                                    3-0
                                    3-2
                                    2
                                    2
                                    -1
                                    1
                                    4 BANU DAN - Ploiesti
                                    3-1
                                    3-1
                                    2-3
                                    2
                                    1
                                    3
                                    1
                                    1
                                    -
                                    Gr.superioara nr. 5 - Open
                                    Nr Nume si prenume - Localitate
                                    1
                                    2
                                    3
                                    4
                                    V
                                    LOC
                                    1 BOTOC OVIDIU - Paulesti
                                    3-2
                                    2-3
                                    3-0
                                    2
                                    1
                                    2 POPA GELU - Focsani
                                    2-3
                                    3-1
                                    1-3
                                    1
                                    3 SIRBU DAVID ALEXANDRU - Targoviste
                                    3-2
                                    1-3
                                    0-3
                                    1
                                    4 DOCAN CRISTIAN - Bucuresti
                                    0-3
                                    3-1
                                    3-0
                                    2
                                    2
                                    -
                                    Gr.superioara nr. 6 - Open
                                    Nr Nume si prenume - Localitate
                                    1
                                    2
                                    3
                                    4
                                    V
                                    LOC
                                    1 BURCEA DANIEL - Bucuresti
                                    1-3
                                    1-3
                                    3-2
                                    1
                                    2 DARMAZ ION - Targoviste
                                    3-1
                                    2-3
                                    3-0
                                    2
                                    2
                                    3 ALBESCU CONSTANTIN IONUT - Bucuresti
                                    3-1
                                    3-2
                                    1-3
                                    2
                                    1
                                    4 TICAL NICUSOR - Otopeni
                                    2-3
                                    0-3
                                    3-1
                                    1
                                    -
                                    Gr.superioara nr. 7 - Open
                                    Nr Nume si prenume - Localitate
                                    1
                                    2
                                    3
                                    4
                                    V
                                    LOC
                                    1 POSTOLE LUCA - Buzau
                                    3-0
                                    0-3
                                    0-3
                                    1
                                    2 ENACHE CIPRIAN - Ploiesti
                                    0-3
                                    3-0
                                    2-3
                                    1
                                    3 SERBAN ADI IULIAN - Ramnicu Sarat
                                    3-0
                                    0-3
                                    3-1
                                    2
                                    1
                                    4 HOLBAN DUMITRU - Buzau
                                    3-0
                                    3-2
                                    1-3
                                    2
                                    2
                                    -
                                    Gr.superioara nr. 8 - Open
                                    Nr Nume si prenume - Localitate
                                    1
                                    2
                                    3
                                    4
                                    V
                                    LOC
                                    1 DUMITRU GEORGE - Targoviste
                                    2-3
                                    2-3
                                    3-1
                                    1
                                    2 PANAIT GENU - Teisani
                                    3-2
                                    0-3
                                    3-1
                                    2
                                    2
                                    3 TOMA DAVID - Bucuresti
                                    3-2
                                    3-0
                                    3-1
                                    3
                                    1
                                    4 DINU GHEORGHE - Bucuresti
                                    1-3
                                    1-3
                                    1-3
                                    0
                                    -

                                    Comentariu


                                    • Gr.superioara nr. 1 - Elite - schema: 1 4 3 2
                                      Nr Nume si prenume - Localitate
                                      1
                                      2
                                      3
                                      4
                                      V
                                      LOC
                                      1 NECULAI ALEXANDRU - Tulcea
                                      3-1
                                      3-1
                                      3-1
                                      3
                                      1
                                      2 MUSAT CATALIN - Alexandria
                                      1-3
                                      3-0
                                      3-2
                                      2
                                      2
                                      3 STANCESCU SEBASTIAN - Ploiesti
                                      1-3
                                      0-3
                                      3-1
                                      1
                                      4 GRIGORE ALEXANDRU - Campina
                                      1-3
                                      2-3
                                      1-3
                                      0
                                      -
                                      Gr.superioara nr. 2 - Elite
                                      Nr Nume si prenume - Localitate
                                      1
                                      2
                                      3
                                      4
                                      V
                                      LOC
                                      1 FRATILA ROBERT - Filipestii de Targ
                                      3-0
                                      3-0
                                      3-0
                                      3
                                      1
                                      2 MATSUMOTO PAUL - Brasov
                                      0-3
                                      3-1
                                      3-1
                                      2
                                      2
                                      3 ILIE OCTAVIAN MARIUS - Brasov
                                      0-3
                                      1-3
                                      3-2
                                      1
                                      4 DUMBRAVA DORU - Bucuresti
                                      0-3
                                      1-3
                                      2-3
                                      0
                                      -
                                      Gr.superioara nr. 3 - Elite
                                      Nr Nume si prenume - Localitate
                                      1
                                      2
                                      3
                                      4
                                      V
                                      LOC
                                      1 ROMAN IULIAN - Brasov
                                      3-0
                                      3-0
                                      3-0
                                      3
                                      1
                                      2 BUTNARU ANDREI - Iasi
                                      0-3
                                      3-2
                                      2-3
                                      1
                                      3 DRAGOMIR IULIU - Turnu Magurele
                                      0-3
                                      2-3
                                      1-3
                                      0
                                      4 CATANA CLAUDIU - Bucuresti
                                      0-3
                                      3-2
                                      3-1
                                      2
                                      2
                                      -
                                      Gr.superioara nr. 4 - Elite
                                      Nr Nume si prenume - Localitate
                                      1
                                      2
                                      3
                                      4
                                      V
                                      LOC
                                      1 GALOS ALEXANDRU - Bucuresti
                                      3-0
                                      3-0
                                      3-0
                                      3
                                      1
                                      2 IONESCU MIHAI - Targoviste
                                      0-3
                                      3-1
                                      3-0
                                      2
                                      2
                                      3 ALEXANDRU MARIUS - Bucuresti
                                      0-3
                                      1-3
                                      3-0
                                      1
                                      4 ZAVRICESCU GEORGE - Curtea de Arges
                                      0-3
                                      0-3
                                      0-3
                                      0
                                      -
                                      Gr.superioara nr. 5 - Elite
                                      Nr Nume si prenume - Localitate
                                      1
                                      2
                                      3
                                      4
                                      V
                                      LOC
                                      AVg
                                      AVp
                                      NVp
                                      1 RETEGAN COSMIN - Ploiesti
                                      3-0
                                      3-0
                                      1-3
                                      2
                                      1
                                      4
                                      1
                                      1
                                      2 VOIN DORU - Bucuresti
                                      0-3
                                      3-1
                                      3-1
                                      2
                                      1
                                      -1
                                      1
                                      3 VASILESCU REMUS - Curtea de Arges
                                      0-3
                                      1-3
                                      2-3
                                      0
                                      4 PASCU RAZVAN - Magureni
                                      3-1
                                      1-3
                                      3-2
                                      2
                                      2
                                      1
                                      0
                                      1
                                      -
                                      Gr.superioara nr. 6 - Elite
                                      Nr Nume si prenume - Localitate
                                      1
                                      2
                                      3
                                      4
                                      V
                                      LOC
                                      1 CAMINSCHI MIHAI - Constanta
                                      3-0
                                      3-0
                                      3-0
                                      3
                                      1
                                      2 IVAN SORIN IOAN - Targoviste
                                      0-3
                                      1-3
                                      2-3
                                      0
                                      3 MACOVEI LIVIU - Brasov
                                      0-3
                                      3-1
                                      0-3
                                      1
                                      4 URSU TEODOR - Bucuresti
                                      0-3
                                      3-2
                                      3-0
                                      2
                                      2
                                      -
                                      Gr.superioara nr. 7 - Elite
                                      Nr Nume si prenume - Localitate
                                      1
                                      2
                                      3
                                      4
                                      V
                                      LOC
                                      1 BONDOC ALEXANDRU - Brasov
                                      2-3
                                      0-3
                                      3-1
                                      1
                                      2 CRAIU CATALIN - Videle
                                      3-2
                                      3-1
                                      3-1
                                      3
                                      1
                                      3 STATE MALIN - Bucuresti
                                      3-0
                                      1-3
                                      3-0
                                      2
                                      2
                                      4 RADU LIVIU - Bucov
                                      1-3
                                      1-3
                                      0-3
                                      0
                                      -
                                      Gr.superioara nr. 8 - Elite
                                      Nr Nume si prenume - Localitate
                                      1
                                      2
                                      3
                                      4
                                      V
                                      LOC
                                      1 CORBU DARIUS - Valenii de Munte
                                      3-2
                                      3-1
                                      3-1
                                      3
                                      1
                                      2 ROSIOARA RAZVAN - Alexandria
                                      2-3
                                      3-0
                                      3-0
                                      2
                                      2
                                      3 BAICU CLAUDIU - Bucuresti
                                      1-3
                                      0-3
                                      0-3
                                      0
                                      4 DIMACHE MARIA - Brasov
                                      1-3
                                      0-3
                                      3-0
                                      1
                                      -

                                      Comentariu


                                      • Eliminatorii Elite

                                        1. Neculai Alexandru
                                        -------------------------
                                        16. Catana Claudiu
                                        --------------------------------------------------
                                        9. Ursu Teodor
                                        -------------------------
                                        8. Corbu Darius
                                        ---------------------------------------------------------------------------
                                        5. Retegan Cosmin
                                        -------------------------
                                        12. State Malin
                                        --------------------------------------------------
                                        13. Matsumoto Paul
                                        -------------------------
                                        4. Galos Alexandru
                                        ----------------------------------------------------------------------------------------------------
                                        3. Roman Iulian
                                        -------------------------
                                        14. Musat Catalin
                                        --------------------------------------------------
                                        11. Rosioara Razvan
                                        -------------------------
                                        6. Caminschi Mihai
                                        ---------------------------------------------------------------------------
                                        7. Craiu Catalin
                                        -------------------------
                                        10. Pascu Razvan
                                        --------------------------------------------------
                                        15. Ionescu Mihai
                                        -------------------------
                                        2. Fratila Robert

                                        Comentariu

                                        Procesare...
                                        X