Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Sântămăria Orlea, jud. Hunedoara - 20/21 Ianuarie 2024

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • AmaTur: Turneu A Sântămăria Orlea, jud. Hunedoara - 20/21 Ianuarie 2024

    LOCALITATEA: Santamaria Orlea, jud. Hunedoara
    DATA: 20/21 Ianuarie 2024
    ADRESA: Santamaria Orlea, Sala de Sport
    '
    '
    '

    '


    '
    '
    CATEGORII:
    Elite - 48 jucatori (din care 2 x Wild Card) / Sambata 20 Ianuarie
    Open - 48 jucatori (din care 2 x Wild Card) / Sambata 20 Ianuarie

    Avansati - 48 jucatori (din care 2 x Wild Card) / Duminica 21 Ianuarie
    Hobby - 48 jucatori (din care 2 x Wild Card) / Duminica 21 Ianuarie


    - in functie de dinamica inscrierilor numarul de participanti poate fi modificat;

    VALIDARE INSCRIERI:
    Sambata, 20.01.2024,
    8:45 - 9:15 Elite + Open;
    Duminica, 21.01.2024, 8:45 - 9:15 Avansati + Hobby;


    ORA DE INCEPERE:
    Sambata, 20.01.2024, ora
    9:30 Elite + Open;
    Duminica, 21.01.2024, ora 9:30 Avansati + Hobby;


    LOGISTICA:
    - 16 mese ITTF, mingi Donic 3*;
    - sala incalzita, vestiare, dusuri;


    TAXA DE PARTICIPARE:
    - 60 lei
    - 40 lei - copii pana la 14 ani
    - fara taxa - persoanele cu dizabilitati
    * din care 1 leu/jucator cotizatie Amatur


    SE ASIGURA:
    - apa plata (2l/pers), cafea, ceai, sandvici;

    MATERIALE DE PREMIERE:
    - locurile 1-4: cupe, medalii, diplome;
    - locurile 5-8: diplome;


    INSCRIEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum;
    - ultima retragere fara penalizare: Joi, 18.01.2023, ora 21:00 Elite + Open si Vineri 19.01.2023, ora 21:00 Avansati + Hobby;


    SISTEMUL DE JOC:
    - grupe inferioare de 5-6 jucatori; se califica primii 4;
    - grupe superioare de 3-4 jucatori; se califica primii 2;
    - tablouri eliminatorii generate automat;
    - nu se joaca finala mica;


    In functie de dinamica inscrierilor pot avea loc modificari in sistemul de desfasurare a turneului sau redistribuirea locurilor de la o categorie la alta.
    Se va anunta din timp acest lucru.



    ORGANIZATORI:
    PAVEL CALIN 0762/698344
    ​​
    MUNTEAN ATILA

    ORGANIZATOR TEHNIC:
    HOANCEA EUGEN


    PARTENERI:
    PRIMARIA COMUNEI SANTAMARIA ORLEA
    CLUBUL SPORTIV COMUNAL SANTAMARIA ORLEA
    '


























    Ultima editare de Eugen Hoancea; 06.ian.2024, 14:39.

  • #2
    Inscrieri finale Elite (20 Ian 2024, ora 09:30) - 20 Jan, 9:42:22 AM - v6.9 / cls_2024-ian

    1. Moldovan Horvath Csaba, Targu Mures, 12 - 56.76 - EL
    2. Roman Bogdan, Arad, 30 - 53.85 - E
    3. Mutrescu Eugen, Timisoara, 5 - 53.29 - EW
    4. Verdet Adrian, Timisoara, 6 - 52.82 - EW
    5. Pavel Calin, Hunedoara, 137 - 51.21 - EL
    6. Rus Traian, Cluj Napoca, 544 - 49.75 - ELW
    7. Zbancu Leo, Deva, 610 - 49.4 - EW
    8. Saceleanu Bogdan, Targu Jiu, 387 - 48.5 - E
    9. Savu Cristian, Oradea, 13 - 48.31 - E
    10. Cruceru Sergiu, Targu Jiu, 231 - 46.94 - EW
    11. Govoreanu Florin, Cisnadie, 18 - 46.29 - EW
    12. Szemciuk Istvan, Deva, 370 - 44.3 - E
    13. Bercea Alex, Drobeta Tr Severin, 104 - 43.59 - E
    14. Daneliuc Gabi, Selimbar, 27 - 43.21 - EW
    15. Parjol Rares, Cluj Napoca, 29 - 42.76 - E
    16. Frunza Alexandru, Timisoara, 33 - 42.46 - E
    17. Colda Dorin, Lupeni, 1013 - 41.97 - EW
    18. Kaposta Victor, Arad, 36 - 41.79 - E
    19. Georgescu Constantin, Orastie, 38 - 41.78 - E
    20. Put Gabriel, Oravita, 367 - 41.67 - EW
    21. Codau Vlad, Oradea, 110 - 41.52 - E
    22. Istrate Cristian, Bucuresti, 47 - 40.5 - EW
    23. Jurescu Sorin, Timisoara, 40 - 40.48 - EW
    24. Hoancea Eugen, Deva, 487 - 40.24 - EW
    25. Stoica Mihai, Hateg, 97 - 40.15 - E
    26. Butura Vasile, Alba Iulia, 296 - 39.8 - E
    27. Popovici Ciprian, Hunedoara, 161 - 39.63 - E
    28. Popa Radu, Deva, 514 - 39.58 - EW
    29. Vaida Sorin, Oradea, 64 - 39.09 - EW
    30. Tanc Florin, Oradea, 66 - 38.46 - E
    31. Jichici Svetozar, Timisoara, 73 - 38.07 - EW
    32. Ardelean Raul, Lipova, 265 - 38.04 - E
    33. Vilceanu Andrei, Timisoara, 673 - 37.9 - E
    34. Postelnicu Mihai, Sibiu, 131 - 37.57 - EW
    35. Migea Cornel, Sibiu, 70 - 37.16 - EW
    36. Drinceanu Lilian, Oravita, 480 - 37.12 - E
    37. Negrean Ioan, Sibiu, 275 - 36.25 - E
    38. Botanel Eduard, Rovinari, 263 - 35.83 - E
    39. Boznea Daniel, Deva, 542 - 35.45 - E
    40. Negrea Olimpiu, Otelu Rosu, 80 - 35.27 - E
    41. Vuca Adrian, Berzovia, 325 - 35.2 - E
    42. Botea Fabian, Hunedoara, 267 - 34.08 - E
    43. Degianschi Obrad, Resita, 152 - 34.02 - E
    44. Tofeni Ovidiu, Cluj Napoca, 98 - 33.78 - E
    45. Naghi Vlad, Hunedoara, 192 - 33.62 - E
    46. Sirbu Lucian, Drobeta Tr Severin, 511 - 33.2 - E
    47. Muresan Florin, Deva, 176 - 33 - E
    48. Demian Daniel, Arad, 241 - 33 - E
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Bucur Dan, Cisnadie, 157 - 29.18 - OW
    2. Turburan Ion, Resita, 1148 - 28.8 - OW
    3. Mates Flavius, Arad, 1049 - 27.4 - O

    Gr.inferioara nr. 1 - Elite ...... Masa nr. 5
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 MOLDOVAN HORVATH CSABA - Targu Mures
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 FRUNZA ALEXANDRU - Timisoara
    0-3
    0-3
    3-1
    3-1
    3-2
    3
    3
    -1
    -1
    1
    3 COLDA DORIN - Lupeni
    0-3
    3-0
    2-3
    3-0
    3-2
    3
    2
    3
    2
    1
    4 POPA RADU - Deva
    0-3
    1-3
    3-2
    3-0
    3-2
    3
    4
    0
    -1
    1
    5 NEGREAN IOAN - Sibiu
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    6 DEMIAN DANIEL - Arad
    0-3
    2-3
    2-3
    2-3
    0-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Elite ...... Masa nr. 6
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 ROMAN BOGDAN - Arad
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 PARJOL RARES - Cluj Napoca
    3-2
    2-3
    3-1
    2-3
    2-3
    2
    3 GEORGESCU CONSTANTIN - Orastie
    0-3
    3-2
    3-2
    1-3
    3-0
    3
    2
    0
    1
    1
    4 JICHICI SVETOZAR - Timisoara
    0-3
    1-3
    2-3
    2-3
    2-3
    0
    5 POSTELNICU MIHAI - Sibiu
    0-3
    3-2
    3-1
    3-2
    1-3
    3
    3
    -1
    0
    1
    6 MURESAN FLORIN - Deva
    0-3
    3-2
    0-3
    3-2
    3-1
    3
    4
    -2
    -1
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Elite ...... Masa nr. 7
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 MUTRESCU EUGEN - Timisoara
    3-2
    3-1
    3-0
    3-1
    3-1
    5
    1
    2 DANELIUC GABI - Selimbar
    2-3
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    3
    3 PUT GABRIEL - Oravita
    1-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3-2
    4
    2
    4 TANC FLORIN - Oradea
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    5 MIGEA CORNEL - Sibiu
    1-3
    0-3
    0-3
    3-1
    3-2
    2
    4
    6 SIRBU LUCIAN - Drobeta Tr Severin
    1-3
    0-3
    2-3
    1-3
    2-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - Elite ...... Masa nr. 8
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 VERDET ADRIAN - Timisoara
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    2 BERCEA ALEX - Drobeta Tr Severin
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    3 KAPOSTA VICTOR - Arad
    0-3
    0-3
    2-3
    3-0
    3-1
    2
    4
    4 VAIDA SORIN - Oradea
    0-3
    0-3
    3-2
    3-2
    3-0
    3
    3
    5 DRINCEANU LILIAN - Oravita
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    3-1
    1
    6 NAGHI VLAD - Hunedoara
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 5 - Elite ...... Masa nr. 9
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 PAVEL CALIN - Hunedoara
    3-1
    3-1
    3-1
    1-3
    3-2
    4
    2
    5
    0
    1
    2 SZEMCIUK ISTVAN - Deva
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-2
    4
    1
    7
    1
    1
    3 CODAU VLAD - Oradea
    1-3
    1-3
    3-1
    1-3
    0-3
    1
    -7
    -1
    1
    4 ARDELEAN RAUL - Lipova
    1-3
    0-3
    1-3
    0-3
    3-2
    1
    -9
    -1
    1
    5 VILCEANU ANDREI - Timisoara
    3-1
    0-3
    3-1
    3-0
    3-1
    4
    3
    6
    -1
    1
    6 TOFENI OVIDIU - Cluj Napoca
    2-3
    2-3
    3-0
    2-3
    1-3
    1
    4
    -2
    2
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 6 - Elite ...... Masa nr. 10
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 RUS TRAIAN - Cluj Napoca
    1-3
    1-3
    3-2
    3-2
    3-0
    3
    3
    2 GOVOREANU FLORIN - Cisnadie
    3-1
    3-0
    3-1
    0-3
    3-0
    4
    1
    3 ISTRATE CRISTIAN - Bucuresti
    3-1
    0-3
    3-0
    3-0
    1-3
    3
    2
    4 POPOVICI CIPRIAN - Hunedoara
    2-3
    1-3
    0-3
    3-2
    3-1
    2
    4
    5 BOZNEA DANIEL - Deva
    2-3
    3-0
    0-3
    2-3
    0-3
    1
    6 DEGIANSCHI OBRAD - Resita
    0-3
    0-3
    3-1
    1-3
    3-0
    2
    -
    Gr.inferioara nr. 7 - Elite ...... Masa nr. 11
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 ZBANCU LEO - Deva
    3-2
    3-0
    1-3
    3-1
    3-2
    4
    2
    2 CRUCERU SERGIU - Targu Jiu
    2-3
    3-1
    2-3
    3-2
    3-0
    3
    3
    3 JURESCU SORIN - Timisoara
    0-3
    1-3
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    4 BUTURA VASILE - Alba Iulia
    3-1
    3-2
    3-0
    3-1
    3-1
    5
    1
    5 BOTANEL EDUARD - Rovinari
    1-3
    2-3
    3-2
    1-3
    3-2
    2
    4
    6 BOTEA FABIAN - Hunedoara
    2-3
    0-3
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 8 - Elite ...... Masa nr. 12
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 SACELEANU BOGDAN - Targu Jiu
    2-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    1
    2 SAVU CRISTIAN - Oradea
    3-2
    3-2
    1-3
    3-1
    2-3
    3
    4
    3 HOANCEA EUGEN - Deva
    0-3
    2-3
    1-3
    3-0
    0-3
    1
    4 STOICA MIHAI - Hateg
    0-3
    3-1
    3-1
    3-1
    3-1
    4
    2
    5 NEGREA OLIMPIU - Otelu Rosu
    1-3
    1-3
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    6 VUCA ADRIAN - Berzovia
    0-3
    3-2
    3-0
    1-3
    3-2
    3
    3
    -

    Gr.superioara nr. 1 - Elite ...... Masa nr. 5 - schema: 1 4 3 2
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 MOLDOVAN HORVATH CSABA - Targu Mures
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 VERDET ADRIAN - Timisoara
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    3 DANELIUC GABI - Selimbar
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    4 MURESAN FLORIN - Deva
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 2 - Elite ...... Masa nr. 6
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 ROMAN BOGDAN - Arad
    3-1
    3-2
    3-0
    3
    1
    2 PAVEL CALIN - Hunedoara
    1-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    3 VAIDA SORIN - Oradea
    2-3
    0-3
    3-0
    1
    4 MIGEA CORNEL - Sibiu
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 3 - Elite ...... Masa nr. 7
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 MUTRESCU EUGEN - Timisoara
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 ISTRATE CRISTIAN - Bucuresti
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    -4
    -1
    1
    3 VILCEANU ANDREI - Timisoara
    1-3
    3-0
    0-3
    1
    -2
    0
    1
    4 KAPOSTA VICTOR - Arad
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    2
    -2
    1
    1
    -
    Gr.superioara nr. 4 - Elite ...... Masa nr. 8
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 BERCEA ALEX - Drobeta Tr Severin
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    -3
    -1
    1
    2 ZBANCU LEO - Deva
    3-0
    2-3
    1-3
    1
    2
    0
    1
    1
    3 RUS TRAIAN - Cluj Napoca
    3-1
    3-2
    3-2
    3
    1
    4 TOFENI OVIDIU - Cluj Napoca
    1-3
    3-1
    2-3
    1
    -1
    0
    1
    -
    Gr.superioara nr. 5 - Elite ...... Masa nr. 9
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 SZEMCIUK ISTVAN - Deva
    3-2
    1-3
    3-2
    2
    2
    2 STOICA MIHAI - Hateg
    2-3
    1-3
    3-2
    1
    3 CRUCERU SERGIU - Targu Jiu
    3-1
    3-1
    2-3
    2
    1
    4 POPOVICI CIPRIAN - Hunedoara
    2-3
    2-3
    3-2
    1
    -
    Gr.superioara nr. 6 - Elite ...... Masa nr. 10
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 GOVOREANU FLORIN - Cisnadie
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 COLDA DORIN - Lupeni
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 VUCA ADRIAN - Berzovia
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4 BOTANEL EDUARD - Rovinari
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 7 - Elite ...... Masa nr. 11
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 BUTURA VASILE - Alba Iulia
    3-0
    2-3
    3-0
    2
    1
    2 GEORGESCU CONSTANTIN - Orastie
    0-3
    3-1
    1-3
    1
    3 FRUNZA ALEXANDRU - Timisoara
    3-2
    1-3
    2-3
    1
    4 SAVU CRISTIAN - Oradea
    0-3
    3-1
    3-2
    2
    2
    -
    Gr.superioara nr. 8 - Elite ...... Masa nr. 12
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 SACELEANU BOGDAN - Targu Jiu
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    1
    4
    1
    1
    2 PUT GABRIEL - Oravita
    3-1
    3-0
    1-3
    2
    2
    3
    0
    1
    3 POSTELNICU MIHAI - Sibiu
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    4 POPA RADU - Deva
    0-3
    3-1
    3-2
    2
    0
    -1
    1
    -

    Eliminatorii Elite

    1. Moldovan Horvath Csaba
    -------------------- Moldovan Horvath Csaba 3-0
    16. Kaposta Victor
    ---------------------------------------- Moldovan Horvath Csaba 3-0
    9. Colda Dorin
    -------------------- Saceleanu Bogdan 0-3
    8. Saceleanu Bogdan
    ------------------------------------------------------------ Moldovan Horvath Csaba 3-1
    5. Cruceru Sergiu
    -------------------- Savu Cristian 1-3
    12. Savu Cristian
    ---------------------------------------- Pavel Calin 2-3
    13. Pavel Calin
    -------------------- Pavel Calin 3-1
    4. Rus Traian
    -------------------------------------------------------------------------------- Moldovan Horvath Csaba 3-0
    3. Mutrescu Eugen
    -------------------- Verdet Adrian 1-3
    14. Verdet Adrian
    ---------------------------------------- Verdet Adrian 3-1
    11. Put Gabriel
    -------------------- Govoreanu Florin 1-3
    6. Govoreanu Florin
    ------------------------------------------------------------ Verdet Adrian 3-0
    7. Butura Vasile
    -------------------- Szemciuk Istvan 1-3
    10. Szemciuk Istvan
    ---------------------------------------- Zbancu Leo 2-3
    15. Zbancu Leo
    -------------------- Zbancu Leo 3-0
    2. Roman Bogdan

    Clasament Elite

    1. Moldovan Horvath Csaba - Targu Mures
    2. Verdet Adrian - Timisoara
    3 -- 4
    Pavel Calin - Hunedoara
    Zbancu Leo - Deva
    5 -- 8
    Saceleanu Bogdan - Targu Jiu
    Govoreanu Florin - Cisnadie
    Savu Cristian - Oradea
    Szemciuk Istvan - Deva
    9 -- 16
    Kaposta Victor - Arad
    Mutrescu Eugen - Timisoara
    Rus Traian - Cluj Napoca
    Roman Bogdan - Arad
    Colda Dorin - Lupeni
    Put Gabriel - Oravita
    Cruceru Sergiu - Targu Jiu
    Butura Vasile - Alba Iulia
    17 -- 2v gr.sup.
    Popa Radu - Deva
    18 -- 28 1v gr.sup.
    Bercea Alex - Drobeta Tr Severin
    Daneliuc Gabi - Selimbar
    Frunza Alexandru - Timisoara
    Georgescu Constantin - Orastie
    Istrate Cristian - Bucuresti
    Stoica Mihai - Hateg
    Popovici Ciprian - Hunedoara
    Vaida Sorin - Oradea
    Vilceanu Andrei - Timisoara
    Vuca Adrian - Berzovia
    Tofeni Ovidiu - Cluj Napoca
    29 -- 32 0v gr.sup.
    Postelnicu Mihai - Sibiu
    Migea Cornel - Sibiu
    Botanel Eduard - Rovinari
    Muresan Florin - Deva
    33 -- 34 2v gr.inf.
    Parjol Rares - Cluj Napoca
    Degianschi Obrad - Resita
    35 -- 42 1v gr.inf.
    Codau Vlad - Oradea
    Jurescu Sorin - Timisoara
    Hoancea Eugen - Deva
    Tanc Florin - Oradea
    Ardelean Raul - Lipova
    Drinceanu Lilian - Oravita
    Negrean Ioan - Sibiu
    Boznea Daniel - Deva
    43 -- 48 0v gr.inf.
    Jichici Svetozar - Timisoara
    Negrea Olimpiu - Otelu Rosu
    Botea Fabian - Hunedoara
    Naghi Vlad - Hunedoara
    Sirbu Lucian - Drobeta Tr Severin
    Demian Daniel - Arad



    Inscrieri finale Open (20 Ian 2024, ora 09:30) - 20 Jan, 9:43:00 AM - v6.9 / cls_2024-ian

    1. Cristea Virgil, Cugir, 364 - 32.94 - O
    2. Valcica Raul Ginno, Uricani, 1114 - 32.93 - O
    3. Veres Francisc, Oravita, 432 - 32.01 - O
    4. Cimponeriu Ianis, Lugoj, 369 - 31.92 - O
    5. Neamt Doru, Arad, 118 - 31.19 - OW
    6. Stanciu Dumitru, Simeria, 175 - 30.95 - O
    7. Orban Marius, Lugoj, 150 - 30.46 - OW
    8. Botanel Grigore, Rovinari, 249 - 30.38 - O
    9. Tamsa Titus, Resita, 621 - 30.23 - O
    10. Mitar Marius Tiberiu, Sannicolau Mare, 135 - 30.06 - OW
    11. Ursulescu Octavian, Curtea, 753 - 29.6 - O
    12. Popescu Radu, Arad, 172 - 29.35 - O
    13. Bozosan Petre, Sibiu, 158 - 29 - OW
    14. Csaky Tiberiu, Resita, 442 - 28.68 - OW
    15. Kramarsic Milos, Belgrad, 717 - 27.76 - O
    16. Cirstea Toni, Targu Jiu, 998 - 26.95 - O
    17. Ciublea Vichente, Oravita, 1700 - 26.45 - O
    18. Cecan Vasile, Timisoara, 349 - 26.43 - O
    19. Barbu Tiberiu, Deva, 1144 - 26.18 - O
    20. Costeant Tiberiu, Margina, 1083 - 26 - O
    21. Manitiu Florin, Sibiu, 562 - 25.96 - O
    22. Vera Esteban, Sibiu, 363 - 25.42 - O
    23. Chivaran Alin, Timisoara, 254 - 25.4 - O
    24. Banceanu Radu, Hunedoara, 755 - 25.3 - O
    25. Popa Alin, Drobeta Tr Severin, 1119 - 25.13 - O
    26. Matei Dumitru, Deva, 309 - 23.74 - OW
    27. Jurj Sorin, Calan, 1292 - 23.63 - O
    28. Aron Valentin, Fenes, 419 - 23.61 - O
    29. Cobzaru Radu, Deva, 491 - 23.32 - OW
    30. Androne Daniel, Petrila, 2177 - 23.2 - O
    31. Neiconi Sabin, Hateg, 1386 - 23.15 - OW
    32. Andrei Gheorghe, Petrosani, 1519 - 23.07 - OW
    33. Radu Constantin, Sibiu, 438 - 22.85 - OW
    34. Vrinceanu Vladut, Caransebes, 406 - 22.75 - O
    35. Clesiu Florin, Deva, 1170 - 22.65 - O
    36. Ternauciuc Adrian, Nadrag, 354 - 22.34 - O
    37. Capotescu Tiberiu, Faget, 1852 - 22.2 - O
    38. Jupanschi Adrian, Hunedoara, 447 - 21.72 - O
    39. Negru Marius, Deva, 907 - 21.04 - O
    40. Tatar Dorel, Calan, 577 - 20.33 - OW
    41. Birtalan Laszlo, Oradea, 1095 - 20.3 - OW
    42. Jeler Nicolae, Orastie, 1663 - 20.27 - O
    43. Tedi Ioja, Calan, 721 - 20 - O
    44. Milos Adrian, Bocsa, 1102 - 19.92 - A
    45. Caraus Sorin, Deva, 764 - 19.57 - A
    46. Stanescu Romeo, Hunedoara, 1505 - 19.2 - A
    47. Lungu Marius, Oravita, 2953 - 19 - A
    48. Rognean Rafael Alex, Oravita, 1358 - 12.51 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Popa Nicolae, Cergau Mare, 523 - 22.82 - O
    2. Popovici Sandu, Sibiu, 392 - 20.01 - O

    Retrageri R2
    Herteg Dorinel - Arad​

    Gr.inferioara nr. 1 - Open ...... Masa nr. 1
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 CRISTEA VIRGIL - Cugir
    3-1
    3-0
    3-0
    3-2
    3-0
    5
    1
    2 CIRSTEA TONI - Targu Jiu
    1-3
    2-3
    0-3
    3-1
    3-1
    2
    4
    3 CIUBLEA VICHENTE - Oravita
    0-3
    3-2
    1-3
    3-1
    3-0
    3
    3
    4 ANDREI GHEORGHE - Petrosani
    0-3
    3-0
    3-1
    0-3
    3-0
    3
    2
    5 RADU CONSTANTIN - Sibiu
    2-3
    1-3
    1-3
    3-0
    1-3
    1
    6 CARAUS SORIN - Deva
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Open ...... Masa nr. 2
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 VALCICA RAUL GINNO - Uricani
    0-3
    3-1
    3-0
    0-3
    3-0
    3
    4
    2 KRAMARSIC MILOS - Belgrad
    3-0
    0-3
    3-0
    0-3
    3-1
    3
    3
    3 CECAN VASILE - Timisoara
    1-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3-2
    4
    1
    4 NEICONI SABIN - Hateg
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    5 CLESIU FLORIN - Deva
    3-0
    3-0
    1-3
    3-0
    3-2
    4
    2
    6 LUNGU MARIUS - Oravita
    0-3
    1-3
    2-3
    3-1
    2-3
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Open ...... Masa nr. 3
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 VERES FRANCISC - Oravita
    2-3
    2-3
    3-1
    3-2
    3-0
    3
    3
    2 CSAKY TIBERIU - Resita
    3-2
    0-3
    3-0
    3-2
    3-2
    4
    2
    3 BARBU TIBERIU - Deva
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    4 ANDRONE DANIEL - Petrila
    1-3
    0-3
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    4
    5 VRINCEANU VLADUT - Caransebes
    2-3
    2-3
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    6 STANESCU ROMEO - Hunedoara
    0-3
    2-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - Open ...... Masa nr. 4
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 CIMPONERIU IANIS - Lugoj
    3-2
    3-2
    3-0
    3-1
    3-0
    5
    1
    2 BOZOSAN PETRE - Sibiu
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    3 COSTEANT TIBERIU - Margina
    2-3
    1-3
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    4 COBZARU RADU - Deva
    0-3
    0-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    3
    5 TERNAUCIUC ADRIAN - Nadrag
    1-3
    0-3
    0-3
    1-3
    3-2
    1
    6 ROGNEAN RAFAEL ALEX - Oravita
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 5 - Open ...... Masa nr. 13
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 NEAMT DORU - Arad
    0-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    2
    2 URSULESCU OCTAVIAN - Curtea
    3-0
    2-3
    3-0
    3-2
    3-1
    4
    1
    3 MANITIU FLORIN - Sibiu
    1-3
    3-2
    3-1
    3-0
    0-3
    3
    3
    4 ARON VALENTIN - Fenes
    0-3
    0-3
    1-3
    3-2
    3-2
    2
    4
    5 CAPOTESCU TIBERIU - Faget
    1-3
    2-3
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    6 TEDI IOJA - Calan
    0-3
    1-3
    3-0
    2-3
    0-3
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 6 - Open ...... Masa nr. 14
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 STANCIU DUMITRU - Simeria
    2-3
    3-2
    3-1
    0-3
    3-0
    3
    3
    2 POPESCU RADU - Arad
    3-2
    1-3
    3-2
    3-1
    3-0
    4
    2
    3 VERA ESTEBAN - Sibiu
    2-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3-2
    4
    1
    4 JURJ SORIN - Calan
    1-3
    2-3
    1-3
    3-0
    3-1
    2
    4
    5 NEGRU MARIUS - Deva
    3-0
    1-3
    0-3
    0-3
    3-0
    2
    6 MILOS ADRIAN - Bocsa
    0-3
    0-3
    2-3
    1-3
    0-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 7 - Open ...... Masa nr. 15
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 ORBAN MARIUS - Lugoj
    0-3
    3-0
    1-3
    0-3
    2-3
    1
    4
    -6
    1
    1
    2 MITAR MARIUS TIBERIU - Sannicolau Mare
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    3 CHIVARAN ALIN - Timisoara
    0-3
    2-3
    3-0
    2-3
    2-3
    1
    -3
    0
    1
    4 MATEI DUMITRU - Deva
    3-1
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    1
    -9
    -1
    1
    5 JUPANSCHI ADRIAN - Hunedoara
    3-0
    0-3
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    2
    6 JELER NICOLAE - Orastie
    3-2
    0-3
    3-2
    3-1
    0-3
    3
    3
    -
    Gr.inferioara nr. 8 - Open ...... Masa nr. 16
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 BOTANEL GRIGORE - Rovinari
    3-1
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    5
    1
    2 TAMSA TITUS - Resita
    1-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    2
    3 BANCEANU RADU - Hunedoara
    0-3
    1-3
    3-2
    3-1
    2-3
    2
    4
    -3
    0
    1
    4 POPA ALIN - Drobeta Tr Severin
    0-3
    1-3
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    3
    -1
    2
    1
    5 TATAR DOREL - Calan
    1-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
    0
    6 BIRTALAN LASZLO - Oradea
    0-3
    0-3
    3-2
    0-3
    3-0
    2
    -5
    -2
    1
    -

    Gr.superioara nr. 1 - Open ...... Masa nr. 1 - schema: 1 4 3 2
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 CRISTEA VIRGIL - Cugir
    3-1
    1-3
    3-2
    2
    2
    2 BOZOSAN PETRE - Sibiu
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    3 VERES FRANCISC - Oravita
    3-1
    3-0
    2-3
    2
    1
    4 VALCICA RAUL GINNO - Uricani
    2-3
    0-3
    3-2
    1
    -
    Gr.superioara nr. 2 - Open ...... Masa nr. 2
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 CECAN VASILE - Timisoara
    3-2
    3-0
    1-3
    2
    1
    2 NEAMT DORU - Arad
    2-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    3 COBZARU RADU - Deva
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4 ANDRONE DANIEL - Petrila
    3-1
    1-3
    0-3
    1
    -
    Gr.superioara nr. 3 - Open ...... Masa nr. 3
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 BARBU TIBERIU - Deva
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    2 POPESCU RADU - Arad
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    1
    3 MANITIU FLORIN - Sibiu
    3-0
    1-3
    3-1
    2
    2
    4 COSTEANT TIBERIU - Margina
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 4 - Open ...... Masa nr. 4
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 CIMPONERIU IANIS - Lugoj
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    1
    2 JUPANSCHI ADRIAN - Hunedoara
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    3 STANCIU DUMITRU - Simeria
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    4 ARON VALENTIN - Fenes
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 5 - Open ...... Masa nr. 13
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 URSULESCU OCTAVIAN - Curtea
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 TAMSA TITUS - Resita
    3-2
    2-3
    1-3
    1
    3 JELER NICOLAE - Orastie
    0-3
    3-2
    1-3
    1
    4 JURJ SORIN - Calan
    0-3
    3-1
    3-1
    2
    2
    -
    Gr.superioara nr. 6 - Open ...... Masa nr. 14
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 VERA ESTEBAN - Sibiu
    3-2
    3-2
    3-1
    3
    1
    2 ANDREI GHEORGHE - Petrosani
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 POPA ALIN - Drobeta Tr Severin
    2-3
    0-3
    0-3
    0
    4 ORBAN MARIUS - Lugoj
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    -
    Gr.superioara nr. 7 - Open ...... Masa nr. 15
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 MITAR MARIUS TIBERIU - Sannicolau Mare
    3-2
    3-2
    3-2
    3
    1
    2 CLESIU FLORIN - Deva
    2-3
    1-3
    1-3
    0
    3 CIUBLEA VICHENTE - Oravita
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    4 BANCEANU RADU - Hunedoara
    2-3
    3-1
    0-3
    1
    -
    Gr.superioara nr. 8 - Open ...... Masa nr. 16
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 BOTANEL GRIGORE - Rovinari
    1-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    2 CSAKY TIBERIU - Resita
    3-1
    3-2
    3-1
    3
    1
    3 KRAMARSIC MILOS - Belgrad
    2-3
    2-3
    3-1
    1
    4 CIRSTEA TONI - Targu Jiu
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    -

    Eliminatorii Open

    1. Veres Francisc
    -------------------- Veres Francisc 3-1
    16. Manitiu Florin
    ---------------------------------------- Csaky Tiberiu 2-3
    9. Andrei Gheorghe
    -------------------- Csaky Tiberiu 2-3
    8. Csaky Tiberiu
    ------------------------------------------------------------ Cimponeriu Ianis 1-3
    5. Ursulescu Octavian
    -------------------- Ursulescu Octavian 3-0
    12. Ciublea Vichente
    ---------------------------------------- Cimponeriu Ianis 0-3
    13. Neamt Doru
    -------------------- Cimponeriu Ianis 0-3
    4. Cimponeriu Ianis
    -------------------------------------------------------------------------------- Cimponeriu Ianis 3-2
    3. Popescu Radu
    -------------------- Popescu Radu 3-0
    14. Cristea Virgil
    ---------------------------------------- Vera Esteban 0-3
    11. Botanel Grigore
    -------------------- Vera Esteban 1-3
    6. Vera Esteban
    ------------------------------------------------------------ Vera Esteban 3-2
    7. Mitar Marius Tiberiu
    -------------------- Mitar Marius Tiberiu 3-2
    10. Jurj Sorin
    ---------------------------------------- Mitar Marius Tiberiu 3-1
    15. Stanciu Dumitru
    -------------------- Stanciu Dumitru 3-0
    2. Cecan Vasile

    Clasament Open

    1. Cimponeriu Ianis - Lugoj
    2. Vera Esteban - Sibiu
    3 -- 4
    Csaky Tiberiu - Resita
    Mitar Marius Tiberiu - Sannicolau Mare
    5 -- 8
    Ursulescu Octavian - Curtea
    Popescu Radu - Arad
    Veres Francisc - Oravita
    Stanciu Dumitru - Simeria
    9 -- 16
    Neamt Doru - Arad
    Botanel Grigore - Rovinari
    Andrei Gheorghe - Petrosani
    Jurj Sorin - Calan
    Ciublea Vichente - Oravita
    Cristea Virgil - Cugir
    Manitiu Florin - Sibiu
    Cecan Vasile - Timisoara
    17 -- 27 1v gr.sup.
    Valcica Raul Ginno - Uricani
    Orban Marius - Lugoj
    Tamsa Titus - Resita
    Bozosan Petre - Sibiu
    Kramarsic Milos - Belgrad
    Barbu Tiberiu - Deva
    Banceanu Radu - Hunedoara
    Cobzaru Radu - Deva
    Androne Daniel - Petrila
    Jupanschi Adrian - Hunedoara
    Jeler Nicolae - Orastie
    28 -- 32 0v gr.sup.
    Cirstea Toni - Targu Jiu
    Costeant Tiberiu - Margina
    Popa Alin - Drobeta Tr Severin
    Aron Valentin - Fenes
    Clesiu Florin - Deva
    33 -- 34 2v gr.inf.
    Negru Marius - Deva
    Birtalan Laszlo - Oradea
    35 -- 43 1v gr.inf.
    Chivaran Alin - Timisoara
    Matei Dumitru - Deva
    Radu Constantin - Sibiu
    Vrinceanu Vladut - Caransebes
    Ternauciuc Adrian - Nadrag
    Capotescu Tiberiu - Faget
    Tedi Ioja - Calan
    Caraus Sorin - Deva
    Lungu Marius - Oravita
    44 -- 48 0v gr.inf.
    Neiconi Sabin - Hateg
    Tatar Dorel - Calan
    Milos Adrian - Bocsa
    Stanescu Romeo - Hunedoara
    Rognean Rafael Alex - Oravita




    Inscrieri finale Avansati (21 Ian 2024, ora 9:30) - 21 Jan, 9:33:44 AM - v6.9 / cls_2024-ian

    1. Oprean Andrei, Brad, 469 - 19.1 - AW
    2. Popovici Robert Gheorghe, Petrosani, 664 - 17.98 - A
    3. Gipsy King, Hunedoara, 454 - 17.92 - AW
    4. Dragan Marius, Hunedoara, 632 - 17.92 - A
    5. Muntean Atila, Hunedoara, 588 - 17.91 - A
    6. Botas Constantin, Sannicolau Mare, 488 - 17.78 - A
    7. Socaci Silviu, Lugoj, 1090 - 17.45 - A
    8. Schiau Dan, Hunedoara, 1677 - 16.95 - A
    9. Susman Dan, Alba Iulia, 510 - 16.85 - A
    10. Dragotescu Iulian Darius, Deva, 2190 - 16.83 - A
    11. Bej Sergiu, Arad, 985 - 16.71 - A
    12. Seniuc Radu, Arad, 911 - 16.43 - A
    13. Avram Iancu, Petrosani, 977 - 16.21 - A
    14. Stoicescu Gheorghe, Iedera, 569 - 16.07 - A
    15. Moldovean Valer, Calan, 1098 - 15.83 - A
    16. Moldoveanu Sorin Florian, Hunedoara, 739 - 15.71 - A
    17. Budihala Raul, Hunedoara, 914 - 15.27 - A
    18. Suciu Florin, Sibiu, 748 - 15.17 - A
    19. Kondort Dan, Sibiu, 881 - 15.08 - A
    20. Socaci Valentin, Lugoj, 1147 - 15.07 - A
    21. Tulpan George Laurentiu, Targu Jiu, 5006 - 14.6
    22. Ioja Danut, Calan, 2244 - 14.2 - A
    23. Racean Claudiu, Sibiu, 827 - 14.14 - A
    24. Coltau Aurica, Salonta, 2038 - 13.3 - AF
    25. Sirbu Moise, Baile Herculane, 2523 - 13.2 - A
    26. Tanasa Adrian, Resita, 2347 - 12.6 - A
    27. Farcas Marius, Hunedoara, 1896 - 11.6 - A
    28. Grozavu Alexandru, Rovinari, 2122 - 10.85 - A
    29. Balasa Mihai, Sibiu, 924 - 10.79 - A
    30. Neagu Ioan Adrian, Slatina Timis, 5004 - 10
    31. Dragomir Marian, Slatina Timis, 5005 - 10
    32. Buica Petrica, Hateg, 5007 - 10
    33. Manita Claudiu, Santamaria Orlea (HD), 5009 - 10
    34. Bej Ioan, Arad, 5010 - 10
    35. Melicut Sarmis, Hunedoara, 2708 - 9.83 - H
    36. Andoni Marian, Hunedoara, 3616 - 9.3 - H
    37. Marcu Cristian, Alba Iulia, 1427 - 8.19 - H​

    Gr.inferioara nr. 1 - Avansati ...... Masa nr. 5
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 OPREAN ANDREI - Brad
    1-3
    2-3
    3-1
    0-3
    1
    4
    2 AVRAM IANCU - Petrosani
    3-1
    3-2
    3-0
    1-3
    3
    3
    4
    -1
    1
    3 MOLDOVEAN VALER - Calan
    3-2
    2-3
    3-0
    3-2
    3
    2
    4
    0
    1
    4 GROZAVU ALEXANDRU - Rovinari
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5 MELICUT SARMIS - Hunedoara
    3-0
    3-1
    2-3
    3-0
    3
    1
    7
    1
    1
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Avansati ...... Masa nr. 6
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 POPOVICI ROBERT GHEORGHE - Petrosani
    3-1
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    1
    2 STOICESCU GHEORGHE - Iedera
    1-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    2
    3 MOLDOVEANU SORIN FLORIAN - Hunedoara
    0-3
    1-3
    1-3
    3-2
    1
    -6
    -1
    1
    4 FARCAS MARIUS - Hunedoara
    0-3
    0-3
    3-1
    0-3
    1
    4
    -7
    -1
    1
    5 NEAGU IOAN ADRIAN - Slatina Timis
    1-3
    1-3
    2-3
    3-0
    1
    3
    -2
    2
    1
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Avansati ...... Masa nr. 7
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 GIPSY KING - Hunedoara
    3-0
    1-3
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 SENIUC RADU - Arad
    0-3
    3-2
    3-0
    3-2
    3
    2
    3 BUDIHALA RAUL - Hunedoara
    3-1
    2-3
    1-3
    3-2
    2
    3
    4 TANASA ADRIAN - Resita
    0-3
    0-3
    3-1
    2-3
    1
    5 DRAGOMIR MARIAN - Slatina Timis
    0-3
    2-3
    2-3
    3-2
    1
    4
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - Avansati ...... Masa nr. 8
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 DRAGAN MARIUS - Hunedoara
    0-3
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    4
    0
    0
    1
    2 BEJ SERGIU - Arad
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    3 SUCIU FLORIN - Sibiu
    3-1
    0-3
    1-3
    3-0
    2
    2
    0
    0
    1
    4 SIRBU MOISE - Baile Herculane
    1-3
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    3
    0
    0
    1
    5 BUICA PETRICA - Hateg
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 5 - Avansati ...... Masa nr. 9
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 MUNTEAN ATILA - Hunedoara
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    3-1
    5
    1
    2 DRAGOTESCU IULIAN DARIUS - Deva
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    3 KONDORT DAN - Sibiu
    1-3
    0-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    3
    4 COLTAU AURICA - Salonta
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1-3
    1
    5 MANITA CLAUDIU - Santamaria Orlea (HD)
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6 MARCU CRISTIAN - Alba Iulia
    1-3
    0-3
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    4
    -
    Gr.inferioara nr. 6 - Avansati ...... Masa nr. 11
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 BOTAS CONSTANTIN - Sannicolau Mare
    0-3
    3-0
    2-3
    3-2
    2-3
    2
    3
    -1
    2
    1
    2 SUSMAN DAN - Alba Iulia
    3-0
    3-0
    2-3
    3-0
    3-1
    4
    2
    3 SOCACI VALENTIN - Lugoj
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
    3-2
    2
    -4
    -2
    1
    4 RACEAN CLAUDIU - Sibiu
    3-2
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    5
    1
    5 BEJ IOAN - Arad
    2-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6 ANDONI MARIAN - Hunedoara
    3-2
    1-3
    2-3
    0-3
    3-0
    2
    4
    -2
    0
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 7 - Avansati ...... Masa nr. 12
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 SOCACI SILVIU - Lugoj
    3-0
    3-1
    3-0
    3-1
    4
    1
    2 SCHIAU DAN - Hunedoara
    0-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    2
    3 TULPAN GEORGE LAURENTIU - Targu Jiu
    1-3
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    3
    4 IOJA DANUT - Calan
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5 BALASA MIHAI - Sibiu
    1-3
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    4
    6 -
    -


    Gr.superioara nr. 1 - Avansati ...... Masa nr. 5 - schema: 1 4 3 2
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 MELICUT SARMIS - Hunedoara
    3-1
    3-1
    3-1
    3
    1
    2 SUCIU FLORIN - Sibiu
    1-3
    3-2
    3-1
    2
    2
    3 BUDIHALA RAUL - Hunedoara
    1-3
    2-3
    3-2
    1
    4 FARCAS MARIUS - Hunedoara
    1-3
    1-3
    2-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 2 - Avansati ...... Masa nr. 6
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 POPOVICI ROBERT GHEORGHE - Petrosani
    3-2
    3-1
    1-3
    2
    2
    2 DRAGOTESCU IULIAN DARIUS - Deva
    2-3
    3-2
    1-3
    1
    3 SIRBU MOISE - Baile Herculane
    1-3
    2-3
    1-3
    0
    4 DRAGOMIR MARIAN - Slatina Timis
    3-1
    3-1
    3-1
    3
    1
    -
    Gr.superioara nr. 3 - Avansati ...... Masa nr. 7
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 GIPSY KING - Hunedoara
    3-1
    3-0
    0-3
    2
    1
    2 SUSMAN DAN - Alba Iulia
    1-3
    2-3
    3-0
    1
    3 KONDORT DAN - Sibiu
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    4 DRAGAN MARIUS - Hunedoara
    3-0
    0-3
    0-3
    1
    -
    Gr.superioara nr. 4 - Avansati ...... Masa nr. 8
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 BEJ SERGIU - Arad
    3-2
    1-3
    3-0
    2
    2
    -1
    1
    2 SCHIAU DAN - Hunedoara
    2-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    3
    0
    1
    3 BOTAS CONSTANTIN - Sannicolau Mare
    3-1
    2-3
    3-0
    2
    1
    4
    1
    1
    4 MARCU CRISTIAN - Alba Iulia
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 5 - Avansati ...... Masa nr. 9
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 MUNTEAN ATILA - Hunedoara
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 MOLDOVEAN VALER - Calan
    1-3
    1-3
    2-3
    0
    3 TULPAN GEORGE LAURENTIU - Targu Jiu
    0-3
    3-1
    3-2
    2
    2
    4 ANDONI MARIAN - Hunedoara
    0-3
    3-2
    2-3
    1
    -
    Gr.superioara nr. 6 - Avansati ...... Masa nr. 11
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 RACEAN CLAUDIU - Sibiu
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 STOICESCU GHEORGHE - Iedera
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    -2
    0
    1
    3 AVRAM IANCU - Petrosani
    1-3
    3-0
    0-3
    1
    2
    -2
    0
    1
    4 BALASA MIHAI - Sibiu
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    -3
    0
    1
    -
    Gr.superioara nr. 7 - Avansati ...... Masa nr. 12
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 SOCACI SILVIU - Lugoj
    3-1
    3-0
    0-3
    2
    2
    -1
    1
    2 SENIUC RADU - Arad
    1-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    3
    0
    1
    3 NEAGU IOAN ADRIAN - Slatina Timis
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    4 OPREAN ANDREI - Brad
    3-0
    1-3
    3-1
    2
    1
    3
    1
    1
    -

    Eliminatorii Avansati

    1. Melicut Sarmis
    -------------------- Melicut Sarmis 3-0
    16. Bye
    ---------------------------------------- Seniuc Radu 2-3
    9. Avram Iancu
    -------------------- Seniuc Radu 1-3
    8. Seniuc Radu
    ------------------------------------------------------------ Popovici Robert Gheorghe 1-3
    5. Muntean Atila
    -------------------- Muntean Atila 3-2
    12. Kondort Dan
    ---------------------------------------- Popovici Robert Gheorghe 2-3
    13. Popovici Robert Gheorghe
    -------------------- Popovici Robert Gheorghe 3-2
    4. Botas Constantin
    -------------------------------------------------------------------------------- Popovici Robert Gheorghe 3-0
    3. Gipsy King
    -------------------- Gipsy King 3-0
    14. Suciu Florin
    ---------------------------------------- Schiau Dan 0-3
    11. Schiau Dan
    -------------------- Schiau Dan 3-0
    6. Racean Claudiu
    ------------------------------------------------------------ Tulpan George Laurentiu 0-3
    7. Oprean Andrei
    -------------------- Tulpan George Laurentiu 0-3
    10. Tulpan George Laurentiu
    ---------------------------------------- Tulpan George Laurentiu 3-2
    15. Bye
    -------------------- Dragomir Marian 0-3
    2. Dragomir Marian

    Clasament Avansati

    1. Popovici Robert Gheorghe - Petrosani
    2. Tulpan George Laurentiu - Targu Jiu
    3 -- 4
    Seniuc Radu - Arad
    Schiau Dan - Hunedoara
    5 -- 8
    Muntean Atila - Hunedoara
    Dragomir Marian - Slatina Timis
    Melicut Sarmis - Hunedoara
    Gipsy King - Hunedoara
    9 -- 14
    Botas Constantin - Sannicolau Mare
    Oprean Andrei - Brad
    Avram Iancu - Petrosani
    Racean Claudiu - Sibiu
    Kondort Dan - Sibiu
    Suciu Florin - Sibiu
    15 -- 16 2v gr.sup.
    Socaci Silviu - Lugoj
    Bej Sergiu - Arad
    17 -- 23 1v gr.sup.
    Dragan Marius - Hunedoara
    Susman Dan - Alba Iulia
    Dragotescu Iulian Darius - Deva
    Stoicescu Gheorghe - Iedera
    Budihala Raul - Hunedoara
    Balasa Mihai - Sibiu
    Andoni Marian - Hunedoara
    24 -- 28 0v gr.sup.
    Moldovean Valer - Calan
    Sirbu Moise - Baile Herculane
    Farcas Marius - Hunedoara
    Neagu Ioan Adrian - Slatina Timis
    Marcu Cristian - Alba Iulia
    29 -- 2v gr.inf.
    Socaci Valentin - Lugoj
    30 -- 32 1v gr.inf.
    Moldoveanu Sorin Florian - Hunedoara
    Coltau Aurica - Salonta
    Tanasa Adrian - Resita
    33 -- 37 0v gr.inf.
    Ioja Danut - Calan
    Grozavu Alexandru - Rovinari
    Buica Petrica - Hateg
    Manita Claudiu - Santamaria Orlea (HD)
    Bej Ioan - Arad

    ​​



    Inscrieri finale Hobby (21 Ian 2024, ora 9:30) - 21 Jan, 9:35:19 AM - v6.9 / cls_2024-ian

    1. Bolos Viorel, Hateg, 2298 - 8.85 - HW
    2. Hradszky Sebastian, Sannicolau Mare, 1024 - 8.83 - H
    3. Blaga Iulian, Deva, 3098 - 8.75 - H
    4. Simionov Iura, Hunedoara, 2899 - 8.1 - H
    5. Bulinschi Alexandru, Hunedoara, 3347 - 8.1 - H
    6. Pralea Constantin, Alba Iulia, 1263 - 8.04 - HW
    7. Cojocaru Stefan, Targu Jiu, 2608 - 7.93 - H
    8. Suciu Daniel Mircea, Alba Iulia, 1986 - 7.28 - HW
    9. Rus Partenie Marius, Santimbru AB, 1272 - 6.94 - H
    10. Mos Cristian, Tampa, 3385 - 6.8 - H
    11. Vigu Emanuel, Cluj Napoca, 1494 - 6.79 - H
    12. Tomoiu Stefan, Hunedoara, 4052 - 6.7 - H
    13. Dumitrache Ovidiu, Petrosani, 2383 - 6 - H
    14. Sebestyen Tiberiu, Deva, 3498 - 5.9 - H
    15. Vavura Narcis, Targu Jiu, 2649 - 5.55 - H
    16. Csoka Andras, Hunedoara, 2666 - 5.5 - H
    17. Avadanei Maria, Cluj Napoca, 1709 - 5.2 - HF
    18. Sabau Claudiu, Bistrita, 1765 - 5.14 - H
    19. Ilea Dorin, Oradea, 2924 - 5.08 - H
    20. Oproi Eugen, Sannicolau Mare, 5014 - 4.85
    21. Veres Iulian Cristian, Petrila, 3272 - 4.83 - H
    22. Popa Adrian, Hunedoara, 3860 - 4.55 - H
    23. Valcica Razvan Daniel, Uricani, 3061 - 4.53 - H
    24. Cercega Daniel Alexandru, Timisoara, 4539 - 4.4 - H
    25. Parvan Dumitru, Deva, 3785 - 4.35 - H
    26. Ratoi Dorin, Hunedoara, 3898 - 4.3 - H
    27. Anoiu Alexandru, Hunedoara, 3500 - 4.1 - H
    28. Herban Cosmin, Hunedoara, 3788 - 4.1 - H
    29. Stir Andrei, Hunedoara, 4059 - 3.35 - H
    30. Ciorlip Sorin, Hunedoara, 3966 - 2.25 - H
    31. Stanescu Ladislau, Hunedoara, 5004 - 2
    32. Popescu Alex, Hateg, 5006 - 2
    33. Sabo Ioan, Alba Iulia, 5010 - 2
    34. Parlea Dorin, Hunedoara, 5013 - 2
    35. Oprea Ovidiu, Calan, 5017 - 2
    36. Luca Iulian, Calan, 5018 - 2
    37. Bradina Daniel, Calan, 5019 - 2
    38. Farcas Flavian, Bulzestii de Sus (HD), 5020 - 2
    39. Tudoran Catalin, Timisoara, 5022 - 2
    40. Voica Dragos, Timisoara, 5029 - 2
    41. Bruzan Cosmin, Calan, 5030 - 2
    42. Talmaciu Florin, Sibiu, 5032 - 2
    43. Bzovii Elena, Moldova, 5034 - 2
    44. Dragomir Nicolae, Armenis (CS), 5035 - 2
    45. Buiturian Ionel, Santamaria Orlea (HD), 5036 - 2
    46. Leordean Leontin, Balomir (HD), 5037 - 2
    47. Bizo Virgil, Brad, 5038 - 2
    48. Mozes Andrei, Santamaria Orlea (HD), 5039 - 2

    Retrageri R2
    Stanescu Fabian - Hunedoara
    Bzovii Teodora - Moldova

    Gr.inferioara nr. 1 - Hobby ...... Masa nr. 1
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 BOLOS VIOREL - Hateg
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 CSOKA ANDRAS - Hunedoara
    0-3
    3-1
    0-3
    3-0
    3-0
    3
    3
    3 AVADANEI MARIA - Cluj Napoca
    0-3
    1-3
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    4 HERBAN COSMIN - Hunedoara
    0-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    2
    5 SABO IOAN - Alba Iulia
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6 MOZES ANDREI - Santamaria Orlea (HD)
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Hobby ...... Masa nr. 2
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 HRADSZKY SEBASTIAN - Sannicolau Mare
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    5
    1
    2 VAVURA NARCIS - Targu Jiu
    0-3
    3-0
    1-3
    3-0
    3-1
    3
    2
    3 SABAU CLAUDIU - Bistrita
    0-3
    0-3
    3-1
    0-3
    1-3
    1
    4 STANESCU LADISLAU - Hunedoara
    0-3
    3-1
    1-3
    3-2
    0-3
    2
    -5
    -2
    1
    5 PARLEA DORIN - Hunedoara
    1-3
    0-3
    3-0
    2-3
    3-2
    2
    4
    -2
    0
    1
    6 BIZO VIRGIL - Brad
    0-3
    1-3
    3-1
    3-0
    2-3
    2
    3
    -1
    2
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Hobby ...... Masa nr. 3
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 BLAGA IULIAN - Deva
    1-3
    2-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    3
    2 DUMITRACHE OVIDIU - Petrosani
    3-1
    1-3
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    2
    3 ILEA DORIN - Oradea
    3-2
    3-1
    3-1
    3-1
    3-0
    5
    1
    4 CIORLIP SORIN - Hunedoara
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    5 OPREA OVIDIU - Calan
    1-3
    1-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    6 LEORDEAN LEONTIN - Balomir (HD)
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - Hobby ...... Masa nr. 4
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 SIMIONOV IURA - Hunedoara
    3-1
    2-3
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    2
    2 SEBESTYEN TIBERIU - Deva
    1-3
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    3
    3 OPROI EUGEN - Sannicolau Mare
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    4 STIR ANDREI - Hunedoara
    1-3
    0-3
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    5 LUCA IULIAN - Calan
    1-3
    0-3
    0-3
    3-2
    3-1
    2
    4
    6 BUITURIAN IONEL - Santamaria Orlea (HD)
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 5 - Hobby ...... Masa nr. 13
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 BULINSCHI ALEXANDRU - Hunedoara
    1-3
    3-1
    3-0
    3-2
    3-2
    4
    3
    5
    -1
    1
    2 TOMOIU STEFAN - Hunedoara
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    1-3
    4
    2
    9
    0
    1
    3 VERES IULIAN CRISTIAN - Petrila
    1-3
    0-3
    3-1
    1-3
    0-3
    1
    4 POPESCU ALEX - Hateg
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
    0
    5 BRADINA DANIEL - Calan
    2-3
    0-3
    3-1
    3-1
    0-3
    2
    4
    6 DRAGOMIR NICOLAE - Armenis (CS)
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    10
    1
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 6 - Hobby ...... Masa nr. 14
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 PRALEA CONSTANTIN - Alba Iulia
    0-3
    1-3
    2-3
    2-3
    3-0
    1
    2 VIGU EMANUEL - Cluj Napoca
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    3 POPA ADRIAN - Hunedoara
    3-1
    0-3
    0-3
    3-2
    3-0
    3
    4
    0
    -2
    1
    4 PARVAN DUMITRU - Deva
    3-2
    0-3
    3-0
    2-3
    3-2
    3
    2
    1
    2
    1
    5 VOICA DRAGOS - Timisoara
    3-2
    0-3
    2-3
    3-2
    3-0
    3
    3
    1
    0
    1
    6 BZOVII ELENA - Moldova
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 7 - Hobby ...... Masa nr. 15
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 COJOCARU STEFAN - Targu Jiu
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    5
    1
    2 MOS CRISTIAN - Tampa
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    0-3
    3
    3
    3 VALCICA RAZVAN DANIEL - Uricani
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    4 RATOI DORIN - Hunedoara
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2-3
    2
    4
    5 TUDORAN CATALIN - Timisoara
    0-3
    0-3
    3-0
    0-3
    0-3
    1
    6 TALMACIU FLORIN - Sibiu
    1-3
    3-0
    3-1
    3-2
    3-0
    4
    2
    -
    Gr.inferioara nr. 8 - Hobby ...... Masa nr. 16
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 SUCIU DANIEL MIRCEA - Alba Iulia
    0-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    2
    8
    0
    1
    2 RUS PARTENIE MARIUS - Santimbru AB
    3-0
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    11
    2
    1
    3 CERCEGA DANIEL ALEXANDRU - Timisoara
    0-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    3
    7
    -2
    1
    4 ANOIU ALEXANDRU - Hunedoara
    1-3
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    5 FARCAS FLAVIAN - Bulzestii de Sus (HD)
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    6 BRUZAN COSMIN - Calan
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    -

    Gr.superioara nr. 1 - Hobby ...... Masa nr. 1 - schema: 1 4 3 2
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 BOLOS VIOREL - Hateg
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 SIMIONOV IURA - Hunedoara
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    3 BLAGA IULIAN - Deva
    1-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    4 PARLEA DORIN - Hunedoara
    0-3
    3-1
    1-3
    1
    -
    Gr.superioara nr. 2 - Hobby ...... Masa nr. 2
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 HRADSZKY SEBASTIAN - Sannicolau Mare
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    2 TOMOIU STEFAN - Hunedoara
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 SEBESTYEN TIBERIU - Deva
    3-0
    0-3
    3-0
    2
    2
    4 OPREA OVIDIU - Calan
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 3 - Hobby ...... Masa nr. 3
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 ILEA DORIN - Oradea
    3-0
    2-3
    3-0
    2
    2
    2 PARVAN DUMITRU - Deva
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    3 BULINSCHI ALEXANDRU - Hunedoara
    3-2
    3-0
    3-1
    3
    1
    4 LUCA IULIAN - Calan
    0-3
    3-2
    1-3
    1
    -
    Gr.superioara nr. 4 - Hobby ...... Masa nr. 4
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 OPROI EUGEN - Sannicolau Mare
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 TALMACIU FLORIN - Sibiu
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 VOICA DRAGOS - Timisoara
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    4 BRADINA DANIEL - Calan
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 5 - Hobby ...... Masa nr. 13
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 DRAGOMIR NICOLAE - Armenis (CS)
    3-2
    1-3
    3-0
    2
    2
    -1
    1
    2 SUCIU DANIEL MIRCEA - Alba Iulia
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    1
    4
    1
    1
    3 MOS CRISTIAN - Tampa
    3-1
    1-3
    3-2
    2
    2
    1
    0
    1
    4 POPA ADRIAN - Hunedoara
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 6 - Hobby ...... Masa nr. 14
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 VIGU EMANUEL - Cluj Napoca
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 HERBAN COSMIN - Hunedoara
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    3 CERCEGA DANIEL ALEXANDRU - Timisoara
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    4 RATOI DORIN - Hunedoara
    0-3
    3-0
    0-3
    1
    -
    Gr.superioara nr. 7 - Hobby ...... Masa nr. 15
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 COJOCARU STEFAN - Targu Jiu
    3-0
    3-2
    3-1
    3
    1
    2 VAVURA NARCIS - Targu Jiu
    0-3
    2-3
    0-3
    0
    3 CSOKA ANDRAS - Hunedoara
    2-3
    3-2
    1-3
    1
    4 ANOIU ALEXANDRU - Hunedoara
    1-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    -
    Gr.superioara nr. 8 - Hobby ...... Masa nr. 16
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 RUS PARTENIE MARIUS - Santimbru AB
    3-2
    3-2
    3-0
    3
    1
    2 DUMITRACHE OVIDIU - Petrosani
    2-3
    3-1
    2-3
    1
    2
    0
    1
    1
    3 BIZO VIRGIL - Brad
    2-3
    1-3
    3-1
    1
    -1
    0
    1
    4 AVADANEI MARIA - Cluj Napoca
    0-3
    3-2
    1-3
    1
    -4
    -1
    1
    -

    Eliminatorii Hobby

    1. Bolos Viorel
    -------------------- Bolos Viorel 3-2
    16. Ilea Dorin
    ---------------------------------------- Rus Partenie Marius 2-3
    9. Cercega Daniel Alexandru
    -------------------- Rus Partenie Marius 0-3
    8. Rus Partenie Marius
    ------------------------------------------------------------ Rus Partenie Marius 3-2
    5. Suciu Daniel Mircea
    -------------------- Suciu Daniel Mircea 3-1
    12. Anoiu Alexandru
    ---------------------------------------- Suciu Daniel Mircea 3-2
    13. Sebestyen Tiberiu
    -------------------- Oproi Eugen 2-3
    4. Oproi Eugen
    -------------------------------------------------------------------------------- Vigu Emanuel 1-3
    3. Bulinschi Alexandru
    -------------------- Bulinschi Alexandru 3-2
    14. Blaga Iulian
    ---------------------------------------- Vigu Emanuel 1-3
    11. Dumitrache Ovidiu
    -------------------- Vigu Emanuel 1-3
    6. Vigu Emanuel
    ------------------------------------------------------------ Vigu Emanuel 3-1
    7. Cojocaru Stefan
    -------------------- Cojocaru Stefan 3-0
    10. Mos Cristian
    ---------------------------------------- Tomoiu Stefan 1-3
    15. Talmaciu Florin
    -------------------- Tomoiu Stefan 1-3
    2. Tomoiu Stefan



    Clasament Hobby

    1. Vigu Emanuel - Cluj Napoca
    2. Rus Partenie Marius - Santimbru AB
    3 -- 4
    Tomoiu Stefan - Hunedoara
    Suciu Daniel Mircea - Alba Iulia
    5 -- 8
    Bulinschi Alexandru - Hunedoara
    Bolos Viorel - Hateg
    Cojocaru Stefan - Targu Jiu
    Oproi Eugen - Sannicolau Mare
    9 -- 16
    Dumitrache Ovidiu - Petrosani
    Cercega Daniel Alexandru - Timisoara
    Talmaciu Florin - Sibiu
    Anoiu Alexandru - Hunedoara
    Blaga Iulian - Deva
    Ilea Dorin - Oradea
    Mos Cristian - Tampa
    Sebestyen Tiberiu - Deva
    17 -- 2v gr.sup.
    Dragomir Nicolae - Armenis (CS)
    18 -- 25 1v gr.sup.
    Hradszky Sebastian - Sannicolau Mare
    Csoka Andras - Hunedoara
    Avadanei Maria - Cluj Napoca
    Ratoi Dorin - Hunedoara
    Parlea Dorin - Hunedoara
    Luca Iulian - Calan
    Voica Dragos - Timisoara
    Bizo Virgil - Brad
    26 -- 32 0v gr.sup.
    Simionov Iura - Hunedoara
    Vavura Narcis - Targu Jiu
    Popa Adrian - Hunedoara
    Parvan Dumitru - Deva
    Herban Cosmin - Hunedoara
    Oprea Ovidiu - Calan
    Bradina Daniel - Calan
    33 -- 2v gr.inf.
    Stanescu Ladislau - Hunedoara
    34 -- 41 1v gr.inf.
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    Sabau Claudiu - Bistrita
    Veres Iulian Cristian - Petrila
    Stir Andrei - Hunedoara
    Ciorlip Sorin - Hunedoara
    Tudoran Catalin - Timisoara
    Bruzan Cosmin - Calan
    Mozes Andrei - Santamaria Orlea (HD)
    42 -- 48 0v gr.inf.
    Valcica Razvan Daniel - Uricani
    Popescu Alex - Hateg
    Sabo Ioan - Alba Iulia
    Farcas Flavian - Bulzestii de Sus (HD)
    Bzovii Elena - Moldova
    Buiturian Ionel - Santamaria Orlea (HD)
    Leordean Leontin - Balomir (HD)







    Ultima editare de Eugen Hoancea; 21.ian.2024, 18:52.

    Comentariu


    • FlorinBN
      FlorinBN comentat
      Editarea unui comentariu
      ok E O

    • FlorinBN
      FlorinBN comentat
      Editarea unui comentariu
      ok A H

  • #3
    Hoancea Eugen - Elite - Deva
    Szemciuk Istvan - Elite - Deva
    Popa Radu - Elite - Deva
    Zbancu Leo - Elite - Deva
    Pavel Calin - Elite - Hunedoara​

    Comentariu


    • #4
      Stoicescu Gheorghe , Iedera-DB , Avansați . Mulțumesc !

      Comentariu


      • #5
        Lăcătis Ghita
        Arad-Elite

        Comentariu


        • #6
          Georgescu Constantin - Elite - Orastie
          Crainic Adrian - Elite - Orastie

          Comentariu


          • #7
            La Avansati...din Hunedoara..Muntean Atila..Gipsy King

            Comentariu


            • #8
              Naghi Vlad hunedoara elite
              FH: Dignics 05
              BH: Dignics 05

              Comentariu


              • #9
                Dobinda Alexandru si dobinda Dinu..Avansati Arad

                Comentariu


                • #10
                  Vela Gabriel..Avansati..Timisoara

                  Comentariu


                  • #11
                    Valcica raul Ginno OPEN
                    valcica Răzvan Daniel hobby
                    Butterfly Viscaria fl
                    Butterfly tenergy05

                    Comentariu


                    • #12
                      Verdet Adrian
                      Mutrescu Eugen
                      Kaposta Victor
                      Toti la elite


                      Sent from my iPhone using Tapatalk

                      Comentariu


                      • #13
                        Din Călan la open Tedi Ioja, Tătar Dorel
                        la avansați Moldovean Valer, Cocoș Claudiu,Ioja Dănuț,Stupinean Mircea​

                        Comentariu


                        • #14
                          Stoica Mihai din Hațeg la elite
                          Neiconi Sabin din Hațeg la open
                          Popovici Ciprian din Hunedoara la elite
                          Popescu Alex din Hațeg la hobby (jucător nou)
                          Daneliuc Gabi din Selimbar la elite
                          Blade:Butterfly Timo Boll Spirit FL
                          FH:Xiom Vega Japan
                          BH:Xiom Vega Europe

                          Comentariu


                          • #15
                            Se înscriu: Ursulescu Octavian -open Curtea, Tiberiu Costeant -open Margina și Tiberiu Capotescu -open Făget

                            Comentariu


                            • #16
                              Chivaran Alin-Open-Timisoara
                              Vrinceanu Vlăduț-Open-Caransebeș

                              Comentariu


                              • #17

                                Din Tâmpa la hobby Moș Cristian
                                din Deva Sebestyen Tiberiu,Blaga Iulian, Pârvan Dumitru hobby​

                                Comentariu


                                • #18
                                  Nopcea Marius din Hațeg la hobby
                                  Blade:Butterfly Timo Boll Spirit FL
                                  FH:Xiom Vega Japan
                                  BH:Xiom Vega Europe

                                  Comentariu


                                  • #19
                                    Frunza Alexandru Timisoara Elite

                                    Comentariu


                                    • #20
                                      Banceanu Radu hunedoara open

                                      Comentariu


                                      • #21
                                        Din Arad - Roman Bogdan - elite, Radu Popescu, Dușan Marcel și Neamt Doru la open.

                                        Comentariu


                                        • #22
                                          Moldovan Horváth Csaba, Tg. Mures, elite
                                          Vaida Sorin, Oradea, elite
                                          Tanc Florin, Oradea, elite​
                                          In the practice of tolerance, one's enemy is the best teachers!
                                          Dalai Lama

                                          Comentariu


                                          • #23
                                            Tasedan Adrian Arad Open

                                            Comentariu


                                            • #24
                                              Codau Vlad Oradea elite

                                              Comentariu


                                              • #25
                                                Negrea Olimpiu, Oțelu Roșu, Elite

                                                Comentariu

                                                Procesare...
                                                X