Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

PLOIESTI - Tel George Junior –27/28.01.2024

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • AmaTur: Turneu A PLOIESTI - Tel George Junior –27/28.01.2024


    Turneu A PLOIESTI - Tel George Junior –27/28.01.2024

    LOCALITATEA: Ploiești VEST, str Ghe. Gr. Cantacuzino nr. 332 lângă supermarketul Kaufland, la ieșirea spre Targoviște;
    DATA: SAMBATA 27.01.2024 ELITE,OPEN

    DUMINICA 28.01.2024 AVANSATI,HOBBY
    CATEGORII:
    4 Categorii: Elite, Open,Avansați ,Hobby;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    SAMBATA:Elite,Open - 08.15 - 08.45 – înscrieri, la 9.00 încep meciurile;
    DUMINICA :Avansați,Hobby: 08.15 – 08.45 – înscrieri, la 9.00 încep meciurile;
    SALA: Tel George Junior.;
    INDICAȚII DE ACCES:

    LOGISTICĂ: 22 mese Donic aprobate ITTF, mingi plastic 3***;
    SPAȚIU DE JOC:1200 mp
    SUPRAFAȚA DE JOC: parchet+gerflor
    FACILITĂȚI: Vestiare, garderobă, etc.;
    TAXA: Adulți - 60 Lei, Copii sub 14 ani - 40 lei; persoanele cu handicap sunt scutite de taxa de participare
    Se asigură apă plată – 2 litri .
    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile 1-4 – cupe +medalii + diplome;
    INSCRIEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);


    RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    Ultima retragere fara penalizare:

    -Joi 25.01.2024 ora 21 pentru categoriile Elite si Open
    -Vineri 26.01.2024 ora 21 pentru categoriile Avansati si Hobby

    - retragerea jucătorilor înainte de termen 0 puncte;
    - retragerea jucătorilor după termen (R) 2 puncte;
    - absență nemotivată (N) 3 puncte;
    Se suspendă pe o perioadă de trei luni jucătorul care acumulează minim 6 puncte de penalizare



    SISTEMUL DE JOC *:

    ELITE-OPEN
    132 participanti
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 5/6 jucători – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP;
    - Grupe superioare de câte 3/4 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Tablou eliminatoriu de 8, 16, 32;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare.
    - Tabloul eliminatoriu se generază automat;

    AVANSATI-HOBBY
    132 participanti
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 5/6 jucători – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP;
    - Grupe superioare de câte 3/4 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Tablou eliminatoriu de 8, 16, 32;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare.
    - Tabloul eliminatoriu se generază automat;


    -Wild-card: 4 pentru fiecare categorie.

    *In functie de dinamica inscrierilor numarul de locuri pentru fiecare categorie se va definitiva joi,25.01.2024.

    ORGANIZATORI:

    - TELGEORGE JUNIOR prin D-l Victor Ionescu;

    Coordonarea tehnica:
    - AVRAM NICOLAE, tel. 0729 096 355;
    - MARIAN BOGDAN tel. 0740 955 416






    ECHIPAMENT SPORTIV:


    ​Dna. Irina și Dl. Gelu Popescu - Andro Gir,
    reprezentant XIOM și NITTAKU.



    www.tenismasa.ro
    0728747067

    Va asteptam cu drag!

    FH:Butterfly-Tackiness Drive 1.7mm
    BLADE: Gewo Clasic-ALL+/Joola Air Fibre
    BH:Stiga Energy Absorber

  • #2
    Inscrieri Hobby (28.01.2024) - 28 Jan, 18:00:56 - v6.91 / cls_2024-ian

    1. Balasa Adrian, Alexandria, 2710 - 9.15 - H
    2. Marias Robert, Ploiesti, 1139 - 8.14 - H
    3. Marin Iulian, Campina, 3077 - 8.1 - HW
    4. Stefan Sorin, Brasov, 1546 - 8.04 - H
    5. Thomas William Knobel, Bucuresti, 1447 - 7.91 - HJ
    6. Ilie Razvan, Ploiesti, 1963 - 7.88 - H
    7. Stoian Narcis, Braila, 2735 - 7.7 - H
    8. Voicila Adrian, Ploiesti, 1472 - 7.68 - H
    9. Marinescu Stefan, Bucuresti, 2826 - 7.55 - H
    10. Neagu Costin, Targoviste, 1598 - 7.53 - H
    11. Grigore Catalin, Cocorastii Mislii, 2989 - 7.3 - H
    12. Gheorghe Ion, Bucuresti, 2280 - 7.25 - HW
    13. Baicu Andrei, Sinaia, 1549 - 7.12 - H
    14. Dumitru Paul, Bucuresti, 1474 - 7.03 - H
    15. Grigore Madalin, Cocorastii Mislii, 1702 - 6.9 - H
    16. Dragan Cristian, Bucuresti, 3251 - 6.9 - H
    17. Popa Mihail, Bucuresti, 2174 - 6.63 - H
    18. Popescu Tiberiu, Ploiesti, 1532 - 6.51 - H
    19. Radulescu Dan, Bucuresti, 1686 - 6.25 - H
    20. Muresan Adrian, Brasov, 2389 - 6.15 - H
    21. Popovici Rares Andrei, Brasov, 4246 - 6 - H
    22. Gheorghe Catalin, Ploiesti, 1615 - 5.83 - H
    23. Toma Cristian, Balotesti, 2108 - 5.76 - H
    24. Stefan Adrian, Bucuresti, 3985 - 5.6 - H
    25. Bujuleg Petre, Breaza, 3990 - 5.5 - H
    26. Popescu Ionut Bogdan, Ploiesti, 3993 - 5.5 - H
    27. Popescu Petre, Bucuresti, 1721 - 5.23 - H
    28. Micu Catalin, Valenii de Munte, 3523 - 5.15 - H
    29. Neculaiu Vasile, Braila, 2644 - 4.85 - H
    30. Radulescu Catalin, Ploiesti, 2236 - 4.8 - H
    31. Constantin Alexandru, Filipestii de Targ, 3073 - 4.7 - H
    32. Stancu Gheorghe, Brazi, 1798 - 4.65 - H
    33. Calin Stefan Daniel, Urlati, 3697 - 4.6 - H
    34. Milcica Andrei, Brasov, 3775 - 4.45 - H
    35. Ion Robert, Bucuresti, 3325 - 4.4 - H
    36. Ene Daniel, Ploiesti, 1834 - 4.23 - H
    37. Lumezeanu Cristian, Bucuresti, 3113 - 4.23 - H
    38. Cucu Gabriela, Targu Mures, 4320 - 4.2 - HF
    39. Dumitrache Daniel, Sinaia, 2668 - 4.13 - H
    40. Mladin Stefan, Valenii de Munte, 3736 - 4.1 - H
    41. Ion Ion, Ploiesti, 4361 - 4 - H
    42. Enache Adrian Victor, Ploiesti, 4590 - 3.2 - H
    43. Pruna Cristian, Ploiesti, 4592 - 3.2 - H
    44. Lumezeanu Adelina, Bucuresti, 3425 - 2.67 - HF
    45. Gheorghe Constantin, Paulesti, 4742 - 2 - H
    46. Raicu David, Filipestii de Targ, 4750 - 2 - H
    47. Nita Ion, Ploiesti, 5001 - 2
    48. Mladin Rahela, Valenii de Munte, 5003 - 2
    49. Tudosie Marcel, Ploiesti, 5005 - 2
    50. Mircescu Adrian, Ploiesti, 5006 - 2
    51. Dumitru Darius, Bucuresti, 5007 - 2
    52. Loloiu Maia, Sibiu, 5008 - 2
    53. Mocanu Marius, Baicoi, 5014 - 2
    54. Stoica Florin Cristian, Bucuresti, 5016 - 2
    55. Sztan Eric Traian, Buzau, 5017 - 2
    56. Stir Bogdan, Telega, 5018 - 2
    57. Voica Larisa, Filipestii de Targ, 5019 - 2
    58. Ionita Daniel, Berceni, 5020 - 2
    Inscrieri Avansati (28.01.2024) - 28 Jan, 18:01:29 - v6.91 / cls_2024-ian

    1. Munteanu Ion, Brasov, 1566 - 19.7 - A
    2. Tirlea Gheorghe, Brasov, 829 - 18.89 - A
    3. Popescu Sorin, Ploiesti, 1331 - 18.63 - A
    4. Piperea Florin, Campina, 5007 - 18.43
    5. Ianovici Florin, Brasov, 552 - 18.17 - A
    6. Pirvanescu Daniel, Bucuresti, 1027 - 18.03 - A
    7. Caranfilian Migo, Bucuresti, 526 - 17.7 - AW
    8. Lungu Mihai, Targoviste, 628 - 17.51 - AW
    9. Dina Alexandru, Bucuresti, 584 - 17.34 - A
    10. Cojocaru Ion, Ploiesti, 897 - 17.33 - A
    11. Stinga Ovidiu, Tecuci, 675 - 17.26 - A
    12. Hanu Viorel, Moreni, 693 - 17.11 - A
    13. Gheozdan Daniel, Bucuresti, 995 - 17.1 - A
    14. Mavrodin Cristian, Oltenita, 1496 - 17.08 - A
    15. Banuta Dumitru, Ploiesti, 1285 - 17.04 - A
    16. Vasile Gica, Vulcana Bai, 1282 - 17 - AD
    17. Sirbu David Alexandru, Targoviste, 641 - 16.8 - A
    18. Dinu Adrian, Darmanesti, 571 - 16.79 - A
    19. Cocan Mircea, Bucuresti, 612 - 16.75 - A
    20. Cosau Toader, Targu Neamt, 757 - 16.49 - A
    21. Craciun Mihaita, Brasov, 1196 - 16.22 - A
    22. Tonciu Costin, Branesti, 674 - 15.91 - A
    23. Andreescu Liviu, Urlati, 2040 - 15.9 - A
    24. Tudor Valeriu, Ploiesti, 3100 - 15.8 - A
    25. Ionescu Cristi, Ploiesti, 1551 - 15.78 - A
    26. Teodorescu Maria, Ramnicu Sarat, 1735 - 15.77 - AF
    27. Cristescu Cristian, Bucuresti, 579 - 15.46 - AW
    28. Hodivoianu Marius, Bucuresti, 863 - 15.46 - AW
    29. Bobu Stefan Minodor, Targu Neamt, 648 - 15.38 - A
    30. Balaban Daniel, Bucuresti, 931 - 15.29 - A
    31. Stanciu Constantin, Brasov, 585 - 15.26 - AW
    32. Dumitrescu Robert Nicolae, Bucuresti, 677 - 15.08 - A
    33. Negulescu Cristi, Sinaia, 937 - 14.88 - A
    34. Dumitrascu Cristi, Brasov, 1755 - 14.8 - A
    35. Cuciureanu Daniel, Ploiesti, 823 - 14.79 - A
    36. Claudiu Gavril, Bucuresti, 1968 - 14.45 - A
    37. Stanciu Viorel, Ploiesti, 1543 - 14.44 - A
    38. Constantin Filip, Sinaia, 1164 - 14.4 - A
    39. Cojocaru Nicusor, Brasov, 727 - 14.29 - A
    40. Souca Liviu, Bucuresti, 922 - 14.02 - A
    41. Movileanu Neculae, Brasov, 783 - 14.01 - A
    42. Franculescu Marius, Sinaia, 3231 - 14 - A
    43. Toric Constantin, Bucuresti, 975 - 13.86 - A
    44. Vasilescu Florin, Ploiesti, 986 - 13.76 - A
    45. Nedelcu Marian, Sinaia, 1682 - 13.57 - A
    46. Ilie Costin, Bucuresti, 1047 - 13.54 - A
    47. Popescu Horia, Sinaia, 1143 - 13.5 - A
    48. Popescu Theo, Bucuresti, 868 - 13.43 - A
    49. Bratosin Lica, Faurei, 3532 - 13.4 - A
    50. Ariciu George, Cocorastii Mislii, 2811 - 13.2 - A
    51. Ionita Mihai, Lipanesti, 1924 - 12.87 - A
    52. Cristoiu Cozmin, Bucuresti, 2462 - 12.8 - A
    53. Gaman Alin, Marginenii de Jos, 1136 - 12.61 - A
    54. Ionita Alexandru, Ploiesti, 1036 - 12.29 - A
    55. Cocotan Vasile, Oltenita, 1605 - 12.1 - A
    56. Constantin Valentin, Ploiesti, 1096 - 12.01 - A
    57. Popescu George, Bucuresti, 1925 - 11.4 - AW
    58. Soarice Danut, Faurei, 1305 - 11.31 - A
    59. Gologan Sorin Gabriel, Faurei, 1156 - 11.06 - A
    60. Moise Viorel, Braila, 1055 - 10.79 - AW
    61. Dumitru Ovidiu, Buzau, 1630 - 10.52 - A
    62. Toma Adrian, Bucuresti, 1000 - 10 - A
    63. Popescu Florian Catalin, Bucuresti, 1165 - 10 - A
    64. Visan Daniel Stanga, Ploiesti, 5001 - 10
    65. Calinescu Mircea, Ploiesti, 2227 - 9.8 - H
    66. Barbu Cristian, Maneciu, 3570 - 9.8 - H
    67. Stanciu Olimpiu, Chitila, 2944 - 9.6 - H
    68. Anica Andrei, Buzau, 1862 - 8.82 - H
    69. Macuc Adrian, Bucuresti, 1271 - 8.54 - H
    70. Andrei Bogdan, Targoviste, 2951 - 6.97 - H
    71. Tianu Calin, Bucuresti, 3940 - 5.3 - H
    72. Ivan Marius, Buzau, 3114 - 5.25 - H



    Inscrieri Open (27.01.2024) - 26 Jan, 20:48:29 - v6.91 / cls_2024-ian

    1. Guluta Florin, Bucuresti, 347 - 32 - O
    2. Borosoiu Laurentiu, Sinaia, 849 - 31.98 - O
    3. Enache Ciprian, Ploiesti, 111 - 31.83 - O
    4. Gagiu Remus, Pitesti, 162 - 31.68 - O
    5. Visan Bogdan, Targoviste, 473 - 31.36 - OW
    6. Mocanu David, Bucuresti, 5005 - 31.3
    7. Valcea Daniel, Pitesti, 394 - 30.62 - O
    8. Loghin Florin, Brasov, 142 - 30.52 - O
    9. Trocan Nicolae, Mioveni, 147 - 30.44 - OW
    10. Plaiasu Ion, Plopeni, 215 - 30.2 - OW
    11. Brulea Petre, Paulesti, 204 - 29.51 - OW
    12. Botoc Ovidiu, Paulesti, 198 - 29.33 - O
    13. Diaconescu Lucian, Targoviste, 388 - 29.12 - O
    14. Bratescu Adrian, Targoviste, 154 - 29.11 - OW
    15. Mihu Florin, Mioveni, 177 - 28.81 - OW
    16. Radu Adrian, Ploiesti, 1371 - 28.7 - O
    17. Dumitrache Gabriel, Giurgiu, 308 - 28.65 - O - Wildcard 1
    18. Voinescu Ecaterina, Bucuresti, 740 - 28.32 - OF
    19. Minca Gabriel, Videle, 355 - 28.27 - O
    20. Botosneanu Ionut, Videle, 202 - 28.11 - O
    21. Jinga Vlad, Bucuresti, 503 - 28.01 - O
    22. Bajko Attila, Sfantu Gheorghe, 368 - 27.98 - OW
    23. Codreanu Laurentiu, Buzau, 591 - 27.96 - O
    24. Dumitru George, Targoviste, 190 - 27.78 - O
    25. Dena Corneliu, Giurgiu, 295 - 27.67 - OW
    26. Constantin Cristina, Bucuresti, 269 - 27.66 - OF
    27. Teodoru Matei, Buzau, 1542 - 27.5 - O
    28. Panait Genu, Teisani, 734 - 27.35 - O
    29. Matei Mircea, Targoviste, 305 - 27.33 - OW - Wildcard 2
    30. Rada Florin, Pitesti, 1935 - 27.2 - O
    31. Kis Istvan, Brasov, 209 - 27.09 - OW
    32. Enache Puiu Adrian, Ploiesti, 260 - 26.89 - O
    33. Iancu Marius, Brasov, 371 - 26.84 - O
    34. Serban Adi Iulian, Ramnicu Sarat, 409 - 26.75 - O
    35. Manea Alexandru, Comarnic, 860 - 26.62 - O
    36. Cuna Gheorghe, Buzau, 535 - 26.44 - O
    37. Galca Andrei, Bucuresti, 326 - 26.42 - O - Wildcard 4
    38. Nitu Serban, Paulesti, 234 - 26.28 - OW
    39. Georgescu Costin, Bucuresti, 1481 - 26.15 - O
    40. Szakacs Sandor, Sfantu Gheorghe, 422 - 25.62 - O
    41. Anghel George, Dragomiresti DB, 715 - 25.5 - O
    42. Dragos Matei, Brasov, 679 - 25.35 - O
    43. Sandu Adrian, Calarasi, 718 - 25.33 - O
    44. Postole Luca, Buzau, 2019 - 24.95 - O
    45. Banu Dan, Ploiesti, 350 - 24.94 - O
    46. Docan Cristian, Bucuresti, 460 - 24.74 - O - Wildcard 3
    47. Voicu Ovidiu, Strejnicu, 880 - 24.63 - O
    48. Florea Marin, Filipestii de Targ, 2103 - 24.6 - O
    49. Marinescu Nelu, Targoviste, 293 - 24.19 - O
    50. Stir Andrei, Baicoi, 1553 - 24.13 - O
    51. Vajeu Ionut, Busteni, 457 - 23.91 - O
    52. Constantin Daniel, Filipestii de Targ, 959 - 23.6 - O
    53. Mihaila George, Bucuresti, 555 - 23.58 - O
    54. Nicola Marian, Constanta, 486 - 22.65 - O
    55. Vlasceanu Valentin, Darmanesti, 527 - 22.51 - O
    56. Stanila Eugen, Faurei, 507 - 21.78 - O
    57. Balanescu Boby, Ploiesti, 1015 - 21.72 - O
    58. Dinu Gheorghe, Bucuresti, 425 - 21.47 - OW
    59. Minca Liviu, Videle, 489 - 20.95 - O
    60. Lazar Dumitru, Mizil, 716 - 20.88 - OW
    61. Necsoiu Georgiana, Videle, 520 - 20.83 - OF
    62. Rusea Gheorghe, Breaza, 951 - 20.44 - O
    63. Dascalu Cristian, Bucuresti, 528 - 20.16 - O
    64. Georgescu Robert Stefan, Bucuresti, 604 - 20 - O
    65. Dimache Marian, Braila, 637 - 19.01 - AW
    66. Sarbu Dan, Ploiesti, 2958 - 18.9 - AW
    67. Oancea Vasile, Buzau, 821 - 18.57 - A
    68. Plesoianu Stefan, Constanta, 589 - 17.05 - AW
    69. Marchitan Marius, Brasov, 993 - 16.93 - A
    70. Bacain Alexandru, Faurei, 1021 - 16.93 - A
    71. Sirbu David Alexandru, Targoviste, 641 - 16.8 - A
    72. Rusu Andrei, Strejnicu, 2047 - 12.73 - A


    Inscrieri Elite (27.01.2024) - 26 Jan, 20:48:39 - v6.91 / cls_2024-ian

    1. Fratila Robert, Filipestii de Targ, 16 - 58.77 - EL
    2. Roman Iulian, Brasov, 280 - 55.98 - ELW
    3. Enciu Alexandru, Slobozia, 165 - 53.9 - ELW
    4. Petrescu Liviu, Pitesti, 39 - 52.64 - EW
    5. Sima Vlad, Giurgiu, 1088 - 52.45 - E
    6. Gheorghe Dragos, Ploiesti, 353 - 51.93 - EL
    7. Retegan Cosmin, Ploiesti, 15 - 51.62 - EL
    8. Postole Aurel, Buzau, 5001 - 49.7
    9. Ursu Teodor, Bucuresti, 61 - 49.66 - EL
    10. Corbu Darius, Valenii de Munte, 26 - 45.39 - E
    11. Bondoc Alexandru, Brasov, 658 - 45.03 - EL
    12. Zamfir Ionel, Bucuresti, 68 - 43.89 - EW
    13. Craiu Catalin, Videle, 76 - 42.59 - E
    14. Catana Claudiu, Bucuresti, 84 - 42.47 - E
    15. Dumitru Gheorghe, Bucuresti, 78 - 42.2 - ED
    16. Voicu Ionut, Ploiesti, 935 - 41.53 - E
    17. Soare Valentin, Valenii de Munte, 100 - 41.27 - EW
    18. Ciuca Dan, Pitesti, 242 - 40.51 - EW
    19. Istrate Cristian, Bucuresti, 47 - 40.5 - EW
    20. Dinca Daniel, Bucuresti, 385 - 40.5 - EWD
    21. Avram Nicolae, Nedelea, 58 - 40.4 - E
    22. Gheorghe Nicolae, Bucuresti, 54 - 40.15 - E
    23. Varbanescu Petre, Giurgiu, 2217 - 40 - E
    24. Ivan Sorin Ioan, Targoviste, 182 - 39.81 - E
    25. Pascu Razvan, Magureni, 221 - 39.71 - E
    26. Stancescu Sebastian, Ploiesti, 79 - 39.61 - E
    27. Dracea Gabriel, Sinaia, 194 - 39.32 - E
    28. Fratea Aurel, Constanta, 69 - 39.29 - EW
    29. Draganescu Viorel, Ploiesti, 302 - 38.99 - E - Wildcard 3
    30. Lazaroiu Adrian, Lucieni, 67 - 38.98 - EW
    31. Voin Doru, Bucuresti, 113 - 38.93 - EW
    32. Vasilescu Remus, Curtea de Arges, 181 - 38.65 - E
    33. Matsumoto Paul, Brasov, 109 - 38.64 - EL
    34. Boteanu Nicu, Bucuresti, 121 - 38.59 - E - Wildcard 1
    35. Gheorghita Vasile, Buzau, 128 - 38.11 - E
    36. Ilie Octavian Marius, Brasov, 96 - 36.34 - E
    37. Ionescu Mihai, Targoviste, 738 - 36.28 - E
    38. Dimache Maria, Brasov, 94 - 35.75 - EF
    39. Manta Viorel, Baicoi, 808 - 35.75 - EW
    40. Cobeanu Marius, Breaza, 987 - 35.68 - E
    41. Popescu Eugen, Bucuresti, 83 - 35.63 - E
    42. Doncea Catalin, Giurgiu, 5007 - 35.6 - Wildcard 2
    43. Cudalbu Ciprian, Ploiesti, 1018 - 35.58 - E
    44. Iorgoiu Constantin, Drajna de Jos, 1073 - 35.4 - E
    45. Mihaila Nicolae, Breaza, 247 - 35.1 - EW
    46. Sorescu Mircea, Paulesti, 203 - 34.33 - EW
    47. Sterczer Sandor, Sanzieni, 112 - 34.02 - E
    48. Zavricescu George, Curtea de Arges, 193 - 33.99 - EW
    49. Badea Stefan, Targoviste, 299 - 33.94 - E - Wildcard 4
    50. Radu Liviu, Bucov, 214 - 33.44 - E
    51. Ivan Valentin, Campina, 196 - 33.12 - EW
    52. Alexandru Marius, Bucuresti, 114 - 33 - E
    53. Lita Gabriel, Bucuresti, 116 - 33 - E
    54. Leolea Andrei, Constanta, 178 - 33 - EW
    55. Sylvester Sandor, Sfantu Gheorghe, 201 - 33 - EW
    56. Ciobanu Adrian, Brasov, 1293 - 30.7 - O
    57. Bacain Mitica, Faurei, 304 - 29.59 - O
    58. Bunea Adrian, Baicoi, 323 - 29.08 - O
    59. Aldea Eduard, Buzau, 5006 - 24.5
    60. Ungureanu Stefan Radu, Ploiesti, 979 - 23.73 - O
    Ultima editare de ADN; 28.ian.2024, 18:01.
    FH:Butterfly-Tackiness Drive 1.7mm
    BLADE: Gewo Clasic-ALL+/Joola Air Fibre
    BH:Stiga Energy Absorber

    Comentariu


    • #3
      Inscrieri Elite (27.01.2024) - 27 Jan, 19:11:24 - v6.91 / cls_2024-ian

      1. Fratila Robert, Filipestii de Targ, 16 - 58.77 - EL
      2. Roman Iulian, Brasov, 280 - 55.98 - ELW
      3. Enciu Alexandru, Slobozia, 165 - 53.9 - ELW
      4. Petrescu Liviu, Pitesti, 39 - 52.64 - EW
      5. Sima Vlad, Giurgiu, 1088 - 52.45 - E
      6. Gheorghe Dragos, Ploiesti, 353 - 51.93 - EL
      7. Retegan Cosmin, Ploiesti, 15 - 51.62 - EL
      8. Postole Aurel, Buzau, 5001 - 49.7
      9. Ursu Teodor, Bucuresti, 61 - 49.66 - EL
      10. Corbu Darius, Valenii de Munte, 26 - 45.39 - E
      11. Bondoc Alexandru, Brasov, 658 - 45.03 - EL
      12. Zamfir Ionel, Bucuresti, 68 - 43.89 - EW
      13. Craiu Catalin, Videle, 76 - 42.59 - E
      14. Catana Claudiu, Bucuresti, 84 - 42.47 - E
      15. Dumitru Gheorghe, Bucuresti, 78 - 42.2 - ED
      16. Voicu Ionut, Ploiesti, 935 - 41.53 - E
      17. Soare Valentin, Valenii de Munte, 100 - 41.27 - EW
      18. Ciuca Dan, Pitesti, 242 - 40.51 - EW
      19. Istrate Cristian, Bucuresti, 47 - 40.5 - EW
      20. Dinca Daniel, Bucuresti, 385 - 40.5 - EWD
      21. Avram Nicolae, Nedelea, 58 - 40.4 - E
      22. Gheorghe Nicolae, Bucuresti, 54 - 40.15 - E
      23. Varbanescu Petre, Giurgiu, 2217 - 40 - E
      24. Ivan Sorin Ioan, Targoviste, 182 - 39.81 - E
      25. Pascu Razvan, Magureni, 221 - 39.71 - E
      26. Stancescu Sebastian, Ploiesti, 79 - 39.61 - E
      27. Dracea Gabriel, Sinaia, 194 - 39.32 - E
      28. Fratea Aurel, Constanta, 69 - 39.29 - EW
      29. Draganescu Viorel, Ploiesti, 302 - 38.99 - E -
      30. Lazaroiu Adrian, Lucieni, 67 - 38.98 - EW
      31. Voin Doru, Bucuresti, 113 - 38.93 - EW
      32. Vasilescu Remus, Curtea de Arges, 181 - 38.65 - E
      33. Matsumoto Paul, Brasov, 109 - 38.64 - EL
      34. Boteanu Nicu, Bucuresti, 121 - 38.59 - E -
      35. Gheorghita Vasile, Buzau, 128 - 38.11 - E
      36. Ilie Octavian Marius, Brasov, 96 - 36.34 - E
      37. Ionescu Mihai, Targoviste, 738 - 36.28 - E
      38. Dimache Maria, Brasov, 94 - 35.75 - EF
      39. Manta Viorel, Baicoi, 808 - 35.75 - EW
      40. Cobeanu Marius, Breaza, 987 - 35.68 - E
      41. Popescu Eugen, Bucuresti, 83 - 35.63 - E
      42. Doncea Catalin, Giurgiu, 5007 - 35.6 -
      43. Cudalbu Ciprian, Ploiesti, 1018 - 35.58 - E
      44. Iorgoiu Constantin, Drajna de Jos, 1073 - 35.4 - E
      45. Mihaila Nicolae, Breaza, 247 - 35.1 - EW
      46. Sorescu Mircea, Paulesti, 203 - 34.33 - EW
      47. Sterczer Sandor, Sanzieni, 112 - 34.02 - E
      48. Zavricescu George, Curtea de Arges, 193 - 33.99 - EW
      49. Badea Stefan, Targoviste, 299 - 33.94 - E -
      50. Radu Liviu, Bucov, 214 - 33.44 - E
      51. Ivan Valentin, Campina, 196 - 33.12 - EW
      52. Alexandru Marius, Bucuresti, 114 - 33 - E
      53. Lita Gabriel, Bucuresti, 116 - 33 - E
      54. Leolea Andrei, Constanta, 178 - 33 - EW
      55. Sylvester Sandor, Sfantu Gheorghe, 201 - 33 - EW
      56. Ciobanu Adrian, Brasov, 1293 - 30.7 - O
      57. Bacain Mitica, Faurei, 304 - 29.59 - O
      58. Bunea Adrian, Baicoi, 323 - 29.08 - O
      59. Aldea Eduard, Buzau, 5006 - 24.5
      60. Ungureanu Stefan Radu, Ploiesti, 979 - 23.73 - O

      Gr.inferioara nr. 1 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 FRATILA ROBERT - Filipestii de Targ
      3-1
      3-2
      3-0
      3-1
      3-0
      5
      1
      2 DINCA DANIEL - Bucuresti
      1-3
      1-3
      3-0
      3-2
      3-1
      3
      3
      3 AVRAM NICOLAE - Nedelea
      2-3
      3-1
      3-1
      3-1
      3-0
      4
      2
      4 COBEANU MARIUS - Breaza
      0-3
      0-3
      1-3
      1-3
      2-3
      0
      5 POPESCU EUGEN - Bucuresti
      1-3
      2-3
      1-3
      3-1
      3-1
      2
      4
      6 UNGUREANU STEFAN RADU - Ploiesti
      0-3
      1-3
      0-3
      3-2
      1-3
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 2 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 ROMAN IULIAN - Brasov
      3-1
      3-0
      3-0
      3-0
      3-0
      5
      1
      2 CIUCA DAN - Pitesti
      1-3
      1-3
      3-1
      1-3
      3-1
      2
      4
      3 GHEORGHE NICOLAE - Bucuresti
      0-3
      3-1
      3-2
      2-3
      3-1
      3
      3
      4 MANTA VIOREL - Baicoi
      0-3
      1-3
      2-3
      1-3
      3-0
      1
      5 DONCEA CATALIN - Giurgiu
      0-3
      3-1
      3-2
      3-1
      3-0
      4
      2
      6 ALDEA EDUARD - Buzau
      0-3
      1-3
      1-3
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 3 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 ENCIU ALEXANDRU - Slobozia
      3-0
      3-0
      3-0
      3-0
      3-2
      5
      1
      2 ISTRATE CRISTIAN - Bucuresti
      0-3
      3-2
      1-3
      3-2
      3-1
      3
      4
      -1
      -1
      1
      3 VARBANESCU PETRE - Giurgiu
      0-3
      2-3
      3-0
      3-1
      3-0
      3
      2
      4
      2
      1
      4 DIMACHE MARIA - Brasov
      0-3
      3-1
      0-3
      3-2
      3-2
      3
      3
      -2
      -1
      1
      5 CUDALBU CIPRIAN - Ploiesti
      0-3
      2-3
      1-3
      2-3
      3-2
      1
      6 BUNEA ADRIAN - Baicoi
      2-3
      1-3
      0-3
      2-3
      2-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 4 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 PETRESCU LIVIU - Pitesti
      3-1
      3-1
      3-2
      3-0
      3-0
      5
      1
      2 SOARE VALENTIN - Valenii de Munte
      1-3
      3-0
      3-0
      3-0
      3-1
      4
      2
      3 STANCESCU SEBASTIAN - Ploiesti
      1-3
      0-3
      3-2
      3-0
      3-1
      3
      3
      4 IONESCU MIHAI - Targoviste
      2-3
      0-3
      2-3
      3-0
      1-3
      1
      5 IORGOIU CONSTANTIN - Drajna de Jos
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      1-3
      0
      6 ALEXANDRU MARIUS - Bucuresti
      0-3
      1-3
      1-3
      3-1
      3-1
      2
      4
      -
      Gr.inferioara nr. 5 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 SIMA VLAD - Giurgiu
      3-2
      3-0
      1-3
      3-0
      3-0
      4
      2
      2 VOICU IONUT - Ploiesti
      2-3
      0-3
      3-1
      3-0
      3-0
      3
      4
      3 PASCU RAZVAN - Magureni
      0-3
      3-0
      2-3
      3-1
      3-0
      3
      3
      4 BOTEANU NICU - Bucuresti
      3-1
      1-3
      3-2
      3-1
      3-1
      4
      1
      5 MIHAILA NICOLAE - Breaza
      0-3
      0-3
      1-3
      1-3
      0-3
      0
      6 CIOBANU ADRIAN - Brasov
      0-3
      0-3
      0-3
      1-3
      3-0
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 6 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 GHEORGHE DRAGOS - Ploiesti
      3-1
      2-3
      3-2
      3-0
      3-0
      4
      1
      2 DUMITRU GHEORGHE - Bucuresti
      1-3
      3-2
      3-0
      3-0
      3-2
      4
      2
      3 IVAN SORIN IOAN - Targoviste
      3-2
      2-3
      2-3
      3-0
      2-3
      2
      1
      -2
      0
      4 GHEORGHITA VASILE - Buzau
      2-3
      0-3
      3-2
      2-3
      3-2
      2
      3
      -3
      2
      2
      5 SORESCU MIRCEA - Paulesti
      0-3
      0-3
      0-3
      3-2
      0-3
      1
      6 SYLVESTER SANDOR - Sfantu Gheorghe
      0-3
      2-3
      3-2
      2-3
      3-0
      2
      4
      -1
      0
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 7 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 RETEGAN COSMIN - Ploiesti
      3-1
      3-1
      3-2
      3-0
      3-0
      5
      1
      2 CATANA CLAUDIU - Bucuresti
      1-3
      0-3
      3-0
      3-0
      1-3
      2
      4
      -1
      0
      1
      3 DRACEA GABRIEL - Sinaia
      1-3
      3-0
      2-3
      0-3
      3-1
      2
      3
      -1
      0
      1
      4 ILIE OCTAVIAN MARIUS - Brasov
      2-3
      0-3
      3-2
      3-1
      3-1
      3
      2
      5 STERCZER SANDOR - Sanzieni
      0-3
      0-3
      3-0
      1-3
      3-0
      2
      -2
      0
      1
      6 LEOLEA ANDREI - Constanta
      0-3
      3-1
      1-3
      1-3
      0-3
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 8 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 POSTOLE AUREL - Buzau
      3-0
      3-1
      3-2
      3-0
      3-1
      5
      1
      2 CRAIU CATALIN - Videle
      0-3
      3-0
      3-2
      3-1
      3-2
      4
      2
      3 FRATEA AUREL - Constanta
      1-3
      0-3
      3-2
      2-3
      3-0
      2
      4
      -2
      0
      1
      4 MATSUMOTO PAUL - Brasov
      2-3
      2-3
      2-3
      3-2
      3-1
      2
      3
      0
      0
      1
      5 ZAVRICESCU GEORGE - Curtea de Arges
      0-3
      1-3
      3-2
      2-3
      3-1
      2
      -3
      0
      1
      6 LITA GABRIEL - Bucuresti
      1-3
      2-3
      0-3
      1-3
      1-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 9 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 URSU TEODOR - Bucuresti
      3-0
      3-0
      3-0
      3-0
      3-0
      5
      1
      2 ZAMFIR IONEL - Bucuresti
      0-3
      3-1
      3-1
      3-1
      3-0
      4
      2
      3 DRAGANESCU VIOREL - Ploiesti
      0-3
      1-3
      1-3
      3-2
      3-0
      2
      -3
      -1
      1
      4 VASILESCU REMUS - Curtea de Arges
      0-3
      1-3
      3-1
      0-3
      3-1
      2
      4
      -4
      -1
      1
      5 BADEA STEFAN - Targoviste
      0-3
      1-3
      2-3
      3-0
      3-1
      2
      3
      -1
      2
      1
      6 BACAIN MITICA - Faurei
      0-3
      0-3
      0-3
      1-3
      1-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 10 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 CORBU DARIUS - Valenii de Munte
      0-3
      3-0
      3-1
      3-1
      3-2
      4
      2
      2 BONDOC ALEXANDRU - Brasov
      3-0
      3-2
      3-2
      0-3
      3-1
      4
      1
      3 LAZAROIU ADRIAN - Lucieni
      0-3
      2-3
      3-0
      3-0
      1-3
      2
      4
      4 VOIN DORU - Bucuresti
      1-3
      2-3
      0-3
      1-3
      3-0
      1
      5 RADU LIVIU - Bucov
      1-3
      3-0
      0-3
      3-1
      3-2
      3
      3
      6 IVAN VALENTIN - Campina
      2-3
      1-3
      3-1
      0-3
      2-3
      1
      -

      Gr.superioara nr. 1 - Elite - schema: 1 4 3 2
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 FRATILA ROBERT - Filipestii de Targ
      3-2
      3-0
      3-0
      3
      1
      2 SOARE VALENTIN - Valenii de Munte
      2-3
      3-0
      0-3
      1
      -1
      0
      1
      3 DIMACHE MARIA - Brasov
      0-3
      0-3
      3-1
      1
      -4
      -1
      1
      4 CIUCA DAN - Pitesti
      0-3
      3-0
      1-3
      1
      2
      -2
      1
      1
      -
      Gr.superioara nr. 2 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 ROMAN IULIAN - Brasov
      1-3
      3-0
      3-0
      2
      2
      2 SIMA VLAD - Giurgiu
      3-1
      3-2
      3-1
      3
      1
      3 STANCESCU SEBASTIAN - Ploiesti
      0-3
      2-3
      0-3
      0
      4 ISTRATE CRISTIAN - Bucuresti
      0-3
      1-3
      3-0
      1
      -
      Gr.superioara nr. 3 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 ENCIU ALEXANDRU - Slobozia
      3-1
      3-0
      3-0
      3
      1
      2 DUMITRU GHEORGHE - Bucuresti
      1-3
      1-3
      3-2
      1
      3 PASCU RAZVAN - Magureni
      0-3
      3-1
      3-1
      2
      2
      4 ALEXANDRU MARIUS - Bucuresti
      0-3
      2-3
      1-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 4 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 PETRESCU LIVIU - Pitesti
      3-1
      3-0
      3-1
      3
      1
      2 ILIE OCTAVIAN MARIUS - Brasov
      1-3
      3-2
      2-3
      1
      3 GHEORGHITA VASILE - Buzau
      0-3
      2-3
      0-3
      0
      4 VOICU IONUT - Ploiesti
      1-3
      3-2
      3-0
      2
      2
      -
      Gr.superioara nr. 5 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 BOTEANU NICU - Bucuresti
      3-2
      1-3
      0-3
      1
      2 CRAIU CATALIN - Videle
      2-3
      0-3
      3-1
      1
      3 DRACEA GABRIEL - Sinaia
      3-1
      3-0
      2-3
      2
      2
      4 SYLVESTER SANDOR - Sfantu Gheorghe
      3-0
      1-3
      3-2
      2
      1
      -
      Gr.superioara nr. 6 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 GHEORGHE DRAGOS - Ploiesti
      3-0
      3-0
      3-0
      3
      1
      2 ZAMFIR IONEL - Bucuresti
      0-3
      3-2
      3-0
      2
      2
      3 MATSUMOTO PAUL - Brasov
      0-3
      2-3
      0-3
      0
      4 CATANA CLAUDIU - Bucuresti
      0-3
      0-3
      3-0
      1
      -
      Gr.superioara nr. 7 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 RETEGAN COSMIN - Ploiesti
      3-1
      3-0
      3-0
      3
      1
      2 CORBU DARIUS - Valenii de Munte
      1-3
      3-0
      3-2
      2
      2
      3 BADEA STEFAN - Targoviste
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      4 FRATEA AUREL - Constanta
      0-3
      2-3
      3-0
      1
      -
      Gr.superioara nr. 8 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 POSTOLE AUREL - Buzau
      3-1
      3-0
      3-1
      3
      1
      2 AVRAM NICOLAE - Nedelea
      1-3
      1-3
      1-3
      0
      3 RADU LIVIU - Bucov
      0-3
      3-1
      2-3
      1
      4 VASILESCU REMUS - Curtea de Arges
      1-3
      3-1
      3-2
      2
      2
      -
      Gr.superioara nr. 9 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 URSU TEODOR - Bucuresti
      3-0
      3-1
      3-0
      3
      1
      2 DONCEA CATALIN - Giurgiu
      0-3
      3-0
      3-0
      2
      2
      3 DINCA DANIEL - Bucuresti
      1-3
      0-3
      0-3
      0
      4 LAZAROIU ADRIAN - Lucieni
      0-3
      0-3
      3-0
      1
      -
      Gr.superioara nr. 10 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 BONDOC ALEXANDRU - Brasov
      0-3
      3-0
      3-2
      2
      2
      2 VARBANESCU PETRE - Giurgiu
      3-0
      3-0
      3-0
      3
      1
      3 GHEORGHE NICOLAE - Bucuresti
      0-3
      0-3
      1-3
      0
      4 POPESCU EUGEN - Bucuresti
      2-3
      0-3
      3-1
      1
      -

      Eliminatorii Elite

      1. Fratila Robert
      -------------------- Fratila Robert 3-0
      32. Bye
      ---------------------------------------- Fratila Robert 3-1
      17. Pascu Razvan
      -------------------- Pascu Razvan 3-2
      16. Zamfir Ionel
      ------------------------------------------------------------ Fratila Robert 3-1
      9. Ursu Teodor
      -------------------- Ursu Teodor 3-0
      24. Bye
      ---------------------------------------- Ursu Teodor 3-1
      25. Bye
      -------------------- Postole Aurel 0-3
      8. Postole Aurel
      -------------------------------------------------------------------------------- Roman Iulian 1-3
      5. Sylvester Sandor
      -------------------- Sylvester Sandor 3-0
      28. Bye
      ---------------------------------------- Bondoc Alexandru 0-3
      21. Bye
      -------------------- Bondoc Alexandru 0-3
      12. Bondoc Alexandru
      ------------------------------------------------------------ Roman Iulian 1-3
      13. Corbu Darius
      -------------------- Roman Iulian 0-3
      20. Roman Iulian
      ---------------------------------------- Roman Iulian 3-2
      29. Bye
      -------------------- Petrescu Liviu 0-3
      4. Petrescu Liviu

      ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Sima Vlad 1-3

      3. Enciu Alexandru
      -------------------- Enciu Alexandru 3-0
      30. Bye
      ---------------------------------------- Enciu Alexandru 3-0
      19. Ciuca Dan
      -------------------- Vasilescu Remus 1-3
      14. Vasilescu Remus
      ------------------------------------------------------------ Gheorghe Dragos 2-3
      11. Doncea Catalin
      -------------------- Doncea Catalin 3-0
      22. Bye
      ---------------------------------------- Gheorghe Dragos 1-3
      27. Bye
      -------------------- Gheorghe Dragos 0-3
      6. Gheorghe Dragos
      -------------------------------------------------------------------------------- Sima Vlad 2-3
      7. Retegan Cosmin
      -------------------- Retegan Cosmin 3-0
      26. Bye
      ---------------------------------------- Varbanescu Petre 1-3
      23. Bye
      -------------------- Varbanescu Petre 0-3
      10. Varbanescu Petre
      ------------------------------------------------------------ Sima Vlad 2-3
      15. Dracea Gabriel
      -------------------- Dracea Gabriel 3-0
      18. Voicu Ionut
      ---------------------------------------- Sima Vlad 1-3
      31. Bye
      -------------------- Sima Vlad 0-3
      2. Sima Vlad

      Clasament Elite

      1. Sima Vlad - Giurgiu
      2. Roman Iulian - Brasov
      3 -- 4
      Gheorghe Dragos - Ploiesti
      Fratila Robert - Filipestii de Targ
      5 -- 8
      Varbanescu Petre - Giurgiu
      Bondoc Alexandru - Brasov
      Enciu Alexandru - Slobozia
      Ursu Teodor - Bucuresti
      9 -- 16
      Dracea Gabriel - Sinaia
      Petrescu Liviu - Pitesti
      Doncea Catalin - Giurgiu
      Pascu Razvan - Magureni
      Retegan Cosmin - Ploiesti
      Sylvester Sandor - Sfantu Gheorghe
      Vasilescu Remus - Curtea de Arges
      Postole Aurel - Buzau
      17 -- 20
      Corbu Darius - Valenii de Munte
      Voicu Ionut - Ploiesti
      Zamfir Ionel - Bucuresti
      Ciuca Dan - Pitesti
      21 -- 32 1v gr.sup.
      Craiu Catalin - Videle
      Catana Claudiu - Bucuresti
      Dumitru Gheorghe - Bucuresti
      Soare Valentin - Valenii de Munte
      Istrate Cristian - Bucuresti
      Fratea Aurel - Constanta
      Lazaroiu Adrian - Lucieni
      Boteanu Nicu - Bucuresti
      Ilie Octavian Marius - Brasov
      Dimache Maria - Brasov
      Popescu Eugen - Bucuresti
      Radu Liviu - Bucov
      33 -- 40 0v gr.sup.
      Dinca Daniel - Bucuresti
      Avram Nicolae - Nedelea
      Gheorghe Nicolae - Bucuresti
      Stancescu Sebastian - Ploiesti
      Matsumoto Paul - Brasov
      Gheorghita Vasile - Buzau
      Badea Stefan - Targoviste
      Alexandru Marius - Bucuresti
      41 -- 44 2v gr.inf.
      Ivan Sorin Ioan - Targoviste
      Draganescu Viorel - Ploiesti
      Sterczer Sandor - Sanzieni
      Zavricescu George - Curtea de Arges
      45 -- 53 1v gr.inf.
      Voin Doru - Bucuresti
      Ionescu Mihai - Targoviste
      Manta Viorel - Baicoi
      Cudalbu Ciprian - Ploiesti
      Sorescu Mircea - Paulesti
      Ivan Valentin - Campina
      Leolea Andrei - Constanta
      Ciobanu Adrian - Brasov
      Ungureanu Stefan Radu - Ploiesti
      54 -- 60 0v gr.inf.
      Cobeanu Marius - Breaza
      Iorgoiu Constantin - Drajna de Jos
      Mihaila Nicolae - Breaza
      Lita Gabriel - Bucuresti
      Bacain Mitica - Faurei
      Bunea Adrian - Baicoi
      Aldea Eduard - Buzau


      Inscrieri Open (27.01.2024) - 27 Jan, 19:12:48 - v6.91 / cls_2024-ian

      1. Guluta Florin, Bucuresti, 347 - 32 - O
      2. Borosoiu Laurentiu, Sinaia, 849 - 31.98 - O
      3. Enache Ciprian, Ploiesti, 111 - 31.83 - O
      4. Gagiu Remus, Pitesti, 162 - 31.68 - O
      5. Visan Bogdan, Targoviste, 473 - 31.36 - OW
      6. Mocanu David, Bucuresti, 5005 - 31.3
      7. Valcea Daniel, Pitesti, 394 - 30.62 - O
      8. Loghin Florin, Brasov, 142 - 30.52 - O
      9. Trocan Nicolae, Mioveni, 147 - 30.44 - OW
      10. Plaiasu Ion, Plopeni, 215 - 30.2 - OW
      11. Brulea Petre, Paulesti, 204 - 29.51 - OW
      12. Botoc Ovidiu, Paulesti, 198 - 29.33 - O
      13. Diaconescu Lucian, Targoviste, 388 - 29.12 - O
      14. Bratescu Adrian, Targoviste, 154 - 29.11 - OW
      15. Mihu Florin, Mioveni, 177 - 28.81 - OW
      16. Radu Adrian, Ploiesti, 1371 - 28.7 - O
      17. Dumitrache Gabriel, Giurgiu, 308 - 28.65 - O
      18. Voinescu Ecaterina, Bucuresti, 740 - 28.32 - OF
      19. Minca Gabriel, Videle, 355 - 28.27 - O
      20. Botosneanu Ionut, Videle, 202 - 28.11 - O
      21. Jinga Vlad, Bucuresti, 503 - 28.01 - O
      22. Bajko Attila, Sfantu Gheorghe, 368 - 27.98 - OW
      23. Codreanu Laurentiu, Buzau, 591 - 27.96 - O
      24. Dumitru George, Targoviste, 190 - 27.78 - O
      25. Dena Corneliu, Giurgiu, 295 - 27.67 - OW
      26. Constantin Cristina, Bucuresti, 269 - 27.66 - OF
      27. Teodoru Matei, Buzau, 1542 - 27.5 - O
      28. Panait Genu, Teisani, 734 - 27.35 - O
      29. Matei Mircea, Targoviste, 305 - 27.33 - OW
      30. Rada Florin, Pitesti, 1935 - 27.2 - O
      31. Kis Istvan, Brasov, 209 - 27.09 - OW
      32. Enache Puiu Adrian, Ploiesti, 260 - 26.89 - O
      33. Iancu Marius, Brasov, 371 - 26.84 - O
      34. Serban Adi Iulian, Ramnicu Sarat, 409 - 26.75 - O
      35. Manea Alexandru, Comarnic, 860 - 26.62 - O
      36. Cuna Gheorghe, Buzau, 535 - 26.44 - O
      37. Galca Andrei, Bucuresti, 326 - 26.42 - O
      38. Nitu Serban, Paulesti, 234 - 26.28 - OW
      39. Georgescu Costin, Bucuresti, 1481 - 26.15 - O
      40. Szakacs Sandor, Sfantu Gheorghe, 422 - 25.62 - O
      41. Anghel George, Dragomiresti DB, 715 - 25.5 - O
      42. Dragos Matei, Brasov, 679 - 25.35 - O
      43. Sandu Adrian, Calarasi, 718 - 25.33 - O
      44. Postole Luca, Buzau, 2019 - 24.95 - O
      45. Banu Dan, Ploiesti, 350 - 24.94 - O
      46. Docan Cristian, Bucuresti, 460 - 24.74 - O
      47. Voicu Ovidiu, Strejnicu, 880 - 24.63 - O
      48. Florea Marin, Filipestii de Targ, 2103 - 24.6 - O
      49. Marinescu Nelu, Targoviste, 293 - 24.19 - O
      50. Stir Andrei, Baicoi, 1553 - 24.13 - O
      51. Vajeu Ionut, Busteni, 457 - 23.91 - O
      52. Constantin Daniel, Filipestii de Targ, 959 - 23.6 - O
      53. Mihaila George, Bucuresti, 555 - 23.58 - O
      54. Nicola Marian, Constanta, 486 - 22.65 - O
      55. Vlasceanu Valentin, Darmanesti, 527 - 22.51 - O
      56. Manolache Florin, Ploiesti, 1636 - 22.47 - O
      57. Stanila Eugen, Faurei, 507 - 21.78 - O
      58. Balanescu Boby, Ploiesti, 1015 - 21.72 - O
      59. Dinu Gheorghe, Bucuresti, 425 - 21.47 - OW
      60. Minca Liviu, Videle, 489 - 20.95 - O
      61. Lazar Dumitru, Mizil, 716 - 20.88 - OW
      62. Necsoiu Georgiana, Videle, 520 - 20.83 - OF
      63. Rusea Gheorghe, Breaza, 951 - 20.44 - O
      64. Dascalu Cristian, Bucuresti, 528 - 20.16 - O
      65. Georgescu Robert Stefan, Bucuresti, 604 - 20 - O
      66. Dimache Marian, Braila, 637 - 19.01 - AW
      67. Sarbu Dan, Ploiesti, 2958 - 18.9 - AW
      68. Oancea Vasile, Buzau, 821 - 18.57 - A
      69. Plesoianu Stefan, Constanta, 589 - 17.05 - AW
      70. Marchitan Marius, Brasov, 993 - 16.93 - A
      71. Bacain Alexandru, Faurei, 1021 - 16.93 - A
      72. Rusu Andrei, Strejnicu, 2047 - 12.73 - A

      Gr.inferioara nr. 1 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 GULUTA FLORIN - Bucuresti
      0-3
      3-1
      3-1
      3-1
      3-0
      4
      1
      2 DUMITRU GEORGE - Targoviste
      3-0
      0-3
      0-3
      2-3
      3-0
      2
      3 DENA CORNELIU - Giurgiu
      1-3
      3-0
      1-3
      1-3
      3-2
      2
      4
      4 FLOREA MARIN - Filipestii de Targ
      1-3
      3-0
      3-1
      1-3
      3-0
      3
      3
      5 STIR ANDREI - Baicoi
      1-3
      3-2
      3-1
      3-1
      3-0
      4
      2
      6 RUSU ANDREI - Strejnicu
      0-3
      0-3
      2-3
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 2 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 BOROSOIU LAURENTIU - Sinaia
      3-1
      0-3
      3-0
      3-0
      3-0
      4
      2
      2 CODREANU LAURENTIU - Buzau
      1-3
      3-1
      2-3
      3-1
      3-0
      3
      4
      3 CONSTANTIN CRISTINA - Bucuresti
      3-0
      1-3
      3-2
      3-1
      3-1
      4
      1
      4 VOICU OVIDIU - Strejnicu
      0-3
      3-2
      2-3
      3-0
      3-0
      3
      3
      5 MARINESCU NELU - Targoviste
      0-3
      1-3
      1-3
      0-3
      3-2
      1
      6 BACAIN ALEXANDRU - Faurei
      0-3
      0-3
      1-3
      0-3
      2-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 3 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 ENACHE CIPRIAN - Ploiesti
      3-2
      1-3
      0-3
      2-3
      3-2
      2
      4
      2 BAJKO ATTILA - Sfantu Gheorghe
      2-3
      0-3
      1-3
      2-3
      3-0
      1
      3 TEODORU MATEI - Buzau
      3-1
      3-0
      1-3
      3-2
      3-0
      4
      2
      4 DOCAN CRISTIAN - Bucuresti
      3-0
      3-1
      3-1
      3-2
      3-2
      5
      1
      5 VAJEU IONUT - Busteni
      3-2
      3-2
      2-3
      2-3
      3-0
      3
      3
      6 MARCHITAN MARIUS - Brasov
      2-3
      0-3
      0-3
      2-3
      0-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 4 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 GAGIU REMUS - Pitesti
      0-3
      3-1
      0-3
      3-2
      3-0
      3
      3
      2 JINGA VLAD - Bucuresti
      3-0
      3-1
      2-3
      3-2
      3-0
      4
      2
      3 MATEI MIRCEA - Targoviste
      1-3
      1-3
      2-3
      3-2
      3-2
      2
      4
      4 BANU DAN - Ploiesti
      3-0
      3-2
      3-2
      3-0
      3-2
      5
      1
      5 CONSTANTIN DANIEL - Filipestii de Targ
      2-3
      2-3
      2-3
      0-3
      1-3
      0
      6 PLESOIANU STEFAN - Constanta
      0-3
      0-3
      2-3
      2-3
      3-1
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 5 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 VISAN BOGDAN - Targoviste
      3-0
      1-3
      3-0
      2-3
      3-0
      3
      2
      2 BOTOSNEANU IONUT - Videle
      0-3
      1-3
      2-3
      0-3
      2-3
      0
      3 PANAIT GENU - Teisani
      3-1
      3-1
      3-0
      3-1
      3-1
      5
      1
      4 POSTOLE LUCA - Buzau
      0-3
      3-2
      0-3
      3-1
      0-3
      2
      4
      5 MIHAILA GEORGE - Bucuresti
      3-2
      3-0
      1-3
      1-3
      1-3
      2
      6 SARBU DAN - Ploiesti
      0-3
      3-2
      1-3
      3-0
      3-1
      3
      3
      -
      Gr.inferioara nr. 6 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 MOCANU DAVID - Bucuresti
      0-3
      3-1
      3-1
      3-1
      3-1
      4
      2
      2 MINCA GABRIEL - Videle
      3-0
      3-2
      3-0
      3-0
      3-0
      5
      1
      3 RADA FLORIN - Pitesti
      1-3
      2-3
      1-3
      3-1
      3-2
      2
      4
      4 DRAGOS MATEI - Brasov
      1-3
      0-3
      3-1
      3-2
      2-3
      2
      3
      5 NICOLA MARIAN - Constanta
      1-3
      0-3
      1-3
      2-3
      3-0
      1
      6 OANCEA VASILE - Buzau
      1-3
      0-3
      2-3
      3-2
      0-3
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 7 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 VALCEA DANIEL - Pitesti
      3-1
      3-1
      3-2
      3-1
      3-1
      5
      1
      2 VOINESCU ECATERINA - Bucuresti
      1-3
      3-1
      1-3
      3-1
      3-2
      3
      3
      3 KIS ISTVAN - Brasov
      1-3
      1-3
      0-3
      1-3
      3-0
      1
      4 SANDU ADRIAN - Calarasi
      2-3
      3-1
      3-0
      3-1
      3-0
      4
      2
      5 MANOLACHE FLORIN - Ploiesti
      1-3
      1-3
      3-1
      1-3
      3-2
      2
      4
      6 DIMACHE MARIAN - Braila
      1-3
      2-3
      0-3
      0-3
      2-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 8 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 LOGHIN FLORIN - Brasov
      0-3
      3-2
      3-2
      3-0
      3-2
      4
      2
      2 DUMITRACHE GABRIEL - Giurgiu
      3-0
      3-1
      3-0
      3-2
      3-1
      5
      1
      3 ENACHE PUIU ADRIAN - Ploiesti
      2-3
      1-3
      3-0
      3-0
      3-2
      3
      3
      4 ANGHEL GEORGE - Dragomiresti DB
      2-3
      0-3
      0-3
      2-3
      3-0
      1
      5 VLASCEANU VALENTIN - Darmanesti
      0-3
      2-3
      0-3
      3-2
      3-0
      2
      4
      6 GEORGESCU ROBERT STEFAN - Bucuresti
      2-3
      1-3
      2-3
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 9 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 TROCAN NICOLAE - Mioveni
      2-3
      3-0
      2-3
      3-2
      3-0
      3
      2
      2 RADU ADRIAN - Ploiesti
      3-2
      3-1
      3-1
      3-0
      3-2
      5
      1
      3 IANCU MARIUS - Brasov
      0-3
      1-3
      3-0
      3-0
      2-3
      2
      3
      0
      6
      2
      4 NITU SERBAN - Paulesti
      3-2
      1-3
      0-3
      1-3
      3-0
      2
      -3
      -5
      0
      5 STANILA EUGEN - Faurei
      2-3
      0-3
      0-3
      3-1
      3-1
      2
      4
      -3
      -1
      1
      6 DASCALU CRISTIAN - Bucuresti
      0-3
      2-3
      3-2
      0-3
      1-3
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 10 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 PLAIASU ION - Plopeni
      2-3
      3-0
      3-1
      3-1
      3-2
      4
      1
      2 MIHU FLORIN - Mioveni
      3-2
      3-2
      0-3
      1-3
      3-2
      3
      3
      3 SERBAN ADI IULIAN - Ramnicu Sarat
      0-3
      2-3
      3-1
      3-2
      2-3
      2
      4 GEORGESCU COSTIN - Bucuresti
      1-3
      3-0
      1-3
      1-3
      1-3
      1
      5 BALANESCU BOBY - Ploiesti
      1-3
      3-1
      2-3
      3-1
      3-2
      3
      2
      6 RUSEA GHEORGHE - Breaza
      2-3
      2-3
      3-2
      3-1
      2-3
      2
      4
      -
      Gr.inferioara nr. 11 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 BRULEA PETRE - Paulesti
      2-3
      3-0
      3-1
      3-1
      3-1
      4
      2
      2 BRATESCU ADRIAN - Targoviste
      3-2
      3-0
      3-0
      3-0
      3-0
      5
      1
      3 MANEA ALEXANDRU - Comarnic
      0-3
      0-3
      3-1
      3-2
      2-3
      2
      4
      4 SZAKACS SANDOR - Sfantu Gheorghe
      1-3
      0-3
      1-3
      1-3
      3-0
      1
      5 DINU GHEORGHE - Bucuresti
      1-3
      0-3
      2-3
      3-1
      0-3
      1
      6 NECSOIU GEORGIANA - Videle
      1-3
      0-3
      3-2
      0-3
      3-0
      2
      3
      -
      Gr.inferioara nr. 12 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 BOTOC OVIDIU - Paulesti
      0-3
      3-0
      3-2
      0-3
      3-0
      3
      3
      1
      0
      1
      2 DIACONESCU LUCIAN - Targoviste
      3-0
      3-2
      2-3
      3-2
      1-3
      3
      2
      2
      1
      1
      3 CUNA GHEORGHE - Buzau
      0-3
      2-3
      2-3
      1-3
      0-3
      0
      4 GALCA ANDREI - Bucuresti
      2-3
      3-2
      3-2
      0-3
      2-3
      2
      5 MINCA LIVIU - Videle
      3-0
      2-3
      3-1
      3-0
      3-0
      4
      1
      6 LAZAR DUMITRU - Mizil
      0-3
      3-1
      3-0
      3-2
      0-3
      3
      4
      0
      -1
      1
      -

      Gr.superioara nr. 1 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 GULUTA FLORIN - Bucuresti
      3-0
      3-0
      2
      1
      2 ENACHE PUIU ADRIAN - Ploiesti
      0-3
      1-3
      0
      3 IANCU MARIUS - Brasov
      0-3
      3-1
      1
      2
      -
      Gr.superioara nr. 2 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 CONSTANTIN CRISTINA - Bucuresti
      1-3
      3-2
      1
      2
      2 VOINESCU ECATERINA - Bucuresti
      3-1
      3-2
      2
      1
      3 MIHU FLORIN - Mioveni
      2-3
      2-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 3 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 DOCAN CRISTIAN - Bucuresti
      1-3
      3-0
      1
      2
      2 DRAGOS MATEI - Brasov
      3-1
      3-0
      2
      1
      3 NECSOIU GEORGIANA - Videle
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 4 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 BANU DAN - Ploiesti
      3-1
      0-3
      1
      2
      -1
      -1
      1
      2 SARBU DAN - Ploiesti
      1-3
      3-2
      1
      -1
      -1
      1
      3 BOTOC OVIDIU - Paulesti
      3-0
      2-3
      1
      1
      2
      2
      1
      -
      Gr.superioara nr. 5 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 PANAIT GENU - Teisani
      3-2
      3-2
      2
      1
      2 GAGIU REMUS - Pitesti
      2-3
      3-2
      1
      2
      3 LAZAR DUMITRU - Mizil
      2-3
      2-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 6 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 MINCA GABRIEL - Videle
      3-1
      3-0
      2
      1
      2 VAJEU IONUT - Busteni
      1-3
      2-3
      0
      3 MANEA ALEXANDRU - Comarnic
      0-3
      3-2
      1
      2
      -
      Gr.superioara nr. 7 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 VALCEA DANIEL - Pitesti
      2-3
      3-1
      1
      2
      2 VOICU OVIDIU - Strejnicu
      3-2
      3-1
      2
      1
      3 RUSEA GHEORGHE - Breaza
      1-3
      1-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 8 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 DUMITRACHE GABRIEL - Giurgiu
      3-1
      1-3
      1
      2
      0
      0
      1
      2 FLOREA MARIN - Filipestii de Targ
      1-3
      3-2
      1
      -1
      -1
      1
      3 STANILA EUGEN - Faurei
      3-1
      2-3
      1
      1
      1
      1
      1
      -
      Gr.superioara nr. 9 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 RADU ADRIAN - Ploiesti
      3-1
      1-3
      1
      2
      0
      0
      1
      2 STIR ANDREI - Baicoi
      1-3
      3-0
      1
      1
      1
      1
      1
      3 VLASCEANU VALENTIN - Darmanesti
      3-1
      0-3
      1
      -1
      -1
      1
      -
      Gr.superioara nr. 10 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 PLAIASU ION - Plopeni
      2-3
      3-2
      1
      2
      2 BOROSOIU LAURENTIU - Sinaia
      3-2
      3-0
      2
      1
      3 MANOLACHE FLORIN - Ploiesti
      2-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 11 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 BRATESCU ADRIAN - Targoviste
      3-2
      3-1
      2
      1
      2 TEODORU MATEI - Buzau
      2-3
      2-3
      0
      3 RADA FLORIN - Pitesti
      1-3
      3-2
      1
      2
      -
      Gr.superioara nr. 12 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 MINCA LIVIU - Videle
      2-3
      1-3
      0
      2 JINGA VLAD - Bucuresti
      3-2
      3-1
      2
      1
      3 POSTOLE LUCA - Buzau
      3-1
      1-3
      1
      2
      -
      Gr.superioara nr. 13 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 DIACONESCU LUCIAN - Targoviste
      3-1
      3-0
      2
      1
      2 VISAN BOGDAN - Targoviste
      1-3
      2-3
      0
      3 MATEI MIRCEA - Targoviste
      0-3
      3-2
      1
      2
      -
      Gr.superioara nr. 14 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 BRULEA PETRE - Paulesti
      3-0
      1-3
      1
      2
      2 MOCANU DAVID - Bucuresti
      0-3
      0-3
      0
      3 ENACHE CIPRIAN - Ploiesti
      3-1
      3-0
      2
      1
      -
      Gr.superioara nr. 15 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 BALANESCU BOBY - Ploiesti
      0-3
      0-3
      0
      2 SANDU ADRIAN - Calarasi
      3-0
      3-0
      2
      1
      3 CODREANU LAURENTIU - Buzau
      3-0
      0-3
      1
      2
      -
      Gr.superioara nr. 16 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 TROCAN NICOLAE - Mioveni
      0-3
      3-2
      1
      2
      2 LOGHIN FLORIN - Brasov
      3-0
      3-1
      2
      1
      3 DENA CORNELIU - Giurgiu
      2-3
      1-3
      0
      -
      Eliminatorii Open

      1. Guluta Florin
      -------------------- Guluta Florin 3-1
      32. Docan Cristian
      ---------------------------------------- Loghin Florin 1-3
      17. Brulea Petre
      -------------------- Loghin Florin 0-3
      16. Loghin Florin
      ------------------------------------------------------------ Rada Florin 1-3
      9. Stir Andrei
      -------------------- Rada Florin 0-3
      24. Rada Florin
      ---------------------------------------- Rada Florin 3-2
      25. Manea Alexandru
      -------------------- Manea Alexandru 3-2
      8. Stanila Eugen
      -------------------------------------------------------------------------------- Rada Florin 3-1
      5. Panait Genu
      -------------------- Panait Genu 3-2
      28. Valcea Daniel
      ---------------------------------------- Panait Genu 3-0
      21. Plaiasu Ion
      -------------------- Plaiasu Ion 3-1
      12. Jinga Vlad
      ------------------------------------------------------------ Panait Genu 3-1
      13. Diaconescu Lucian
      -------------------- Codreanu Laurentiu 1-3
      20. Codreanu Laurentiu
      ---------------------------------------- Constantin Cristina 2-3
      29. Constantin Cristina
      -------------------- Constantin Cristina 3-1
      4. Botoc Ovidiu

      ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Bratescu Adrian 0-3

      3. Dragos Matei
      -------------------- Dragos Matei 3-0
      30. Iancu Marius
      ---------------------------------------- Enache Ciprian 0-3
      19. Trocan Nicolae
      -------------------- Enache Ciprian 1-3
      14. Enache Ciprian
      ------------------------------------------------------------ Bratescu Adrian 0-3
      11. Bratescu Adrian
      -------------------- Bratescu Adrian 3-0
      22. Radu Adrian
      ---------------------------------------- Bratescu Adrian 3-2
      27. Dumitrache Gabriel
      -------------------- Dumitrache Gabriel 3-2
      6. Minca Gabriel
      -------------------------------------------------------------------------------- Bratescu Adrian 3-1
      7. Voicu Ovidiu
      -------------------- Voicu Ovidiu 3-1
      26. Gagiu Remus
      ---------------------------------------- Borosoiu Laurentiu 1-3
      23. Postole Luca
      -------------------- Borosoiu Laurentiu 1-3
      10. Borosoiu Laurentiu
      ------------------------------------------------------------ Voinescu Ecaterina 1-3
      15. Sandu Adrian
      -------------------- Sandu Adrian 3-2
      18. Matei Mircea
      ---------------------------------------- Voinescu Ecaterina 2-3
      31. Banu Dan
      -------------------- Voinescu Ecaterina 0-3
      2. Voinescu Ecaterina

      Clasament Open

      1. Bratescu Adrian - Targoviste
      2. Rada Florin - Pitesti
      3 -- 4
      Voinescu Ecaterina - Bucuresti
      Panait Genu - Teisani
      5 -- 8
      Enache Ciprian - Ploiesti
      Loghin Florin - Brasov
      Borosoiu Laurentiu - Sinaia
      Constantin Cristina - Bucuresti
      9 -- 16
      Dumitrache Gabriel - Giurgiu
      Manea Alexandru - Comarnic
      Sandu Adrian - Calarasi
      Plaiasu Ion - Plopeni
      Dragos Matei - Brasov
      Guluta Florin - Bucuresti
      Voicu Ovidiu - Strejnicu
      Codreanu Laurentiu - Buzau
      17 -- 32
      Radu Adrian - Ploiesti
      Stir Andrei - Baicoi
      Banu Dan - Ploiesti
      Valcea Daniel - Pitesti
      Trocan Nicolae - Mioveni
      Brulea Petre - Paulesti
      Postole Luca - Buzau
      Botoc Ovidiu - Paulesti
      Minca Gabriel - Videle
      Stanila Eugen - Faurei
      Matei Mircea - Targoviste
      Jinga Vlad - Bucuresti
      Iancu Marius - Brasov
      Docan Cristian - Bucuresti
      Gagiu Remus - Pitesti
      Diaconescu Lucian - Targoviste
      33 -- 35 1v gr.sup.
      Florea Marin - Filipestii de Targ
      Vlasceanu Valentin - Darmanesti
      Sarbu Dan - Ploiesti
      36 -- 48 0v gr.sup.
      Visan Bogdan - Targoviste
      Mocanu David - Bucuresti
      Mihu Florin - Mioveni
      Dena Corneliu - Giurgiu
      Teodoru Matei - Buzau
      Enache Puiu Adrian - Ploiesti
      Vajeu Ionut - Busteni
      Manolache Florin - Ploiesti
      Balanescu Boby - Ploiesti
      Minca Liviu - Videle
      Lazar Dumitru - Mizil
      Necsoiu Georgiana - Videle
      Rusea Gheorghe - Breaza
      49 -- 53 2v gr.inf.
      Dumitru George - Targoviste
      Serban Adi Iulian - Ramnicu Sarat
      Galca Andrei - Bucuresti
      Nitu Serban - Paulesti
      Mihaila George - Bucuresti
      54 -- 64 1v gr.inf.
      Bajko Attila - Sfantu Gheorghe
      Kis Istvan - Brasov
      Georgescu Costin - Bucuresti
      Szakacs Sandor - Sfantu Gheorghe
      Anghel George - Dragomiresti DB
      Marinescu Nelu - Targoviste
      Nicola Marian - Constanta
      Dinu Gheorghe - Bucuresti
      Dascalu Cristian - Bucuresti
      Oancea Vasile - Buzau
      Plesoianu Stefan - Constanta
      65 -- 72 0v gr.inf.
      Botosneanu Ionut - Videle
      Cuna Gheorghe - Buzau
      Constantin Daniel - Filipestii de Targ
      Georgescu Robert Stefan - Bucuresti
      Dimache Marian - Braila
      Marchitan Marius - Brasov
      Bacain Alexandru - Faurei
      Rusu Andrei - Strejnicu

      Inscrieri Hobby (28.01.2024) - 28 Jan, 17:57:35 - v6.91 / cls_2024-ian

      1. Balasa Adrian, Alexandria, 2710 - 9.15 - H
      2. Marias Robert, Ploiesti, 1139 - 8.14 - H
      3. Marin Iulian, Campina, 3077 - 8.1 - HW
      4. Stefan Sorin, Brasov, 1546 - 8.04 - H
      5. Thomas William Knobel, Bucuresti, 1447 - 7.91 - HJ
      6. Ilie Razvan, Ploiesti, 1963 - 7.88 - H
      7. Stoian Narcis, Braila, 2735 - 7.7 - H
      8. Voicila Adrian, Ploiesti, 1472 - 7.68 - H
      9. Marinescu Stefan, Bucuresti, 2826 - 7.55 - H
      10. Neagu Costin, Targoviste, 1598 - 7.53 - H
      11. Grigore Catalin, Cocorastii Mislii, 2989 - 7.3 - H
      12. Gheorghe Ion, Bucuresti, 2280 - 7.25 - HW
      13. Baicu Andrei, Sinaia, 1549 - 7.12 - H
      14. Dumitru Paul, Bucuresti, 1474 - 7.03 - H
      15. Grigore Madalin, Cocorastii Mislii, 1702 - 6.9 - H
      16. Dragan Cristian, Bucuresti, 3251 - 6.9 - H
      17. Popa Mihail, Bucuresti, 2174 - 6.63 - H
      18. Popescu Tiberiu, Ploiesti, 1532 - 6.51 - H
      19. Radulescu Dan, Bucuresti, 1686 - 6.25 - H
      20. Muresan Adrian, Brasov, 2389 - 6.15 - H
      21. Popovici Rares Andrei, Brasov, 4246 - 6 - H
      22. Gheorghe Catalin, Ploiesti, 1615 - 5.83 - H
      23. Toma Cristian, Balotesti, 2108 - 5.76 - H
      24. Stefan Adrian, Bucuresti, 3985 - 5.6 - H
      25. Bujuleg Petre, Breaza, 3990 - 5.5 - H
      26. Popescu Ionut Bogdan, Ploiesti, 3993 - 5.5 - H
      27. Popescu Petre, Bucuresti, 1721 - 5.23 - H
      28. Micu Catalin, Valenii de Munte, 3523 - 5.15 - H
      29. Neculaiu Vasile, Braila, 2644 - 4.85 - H
      30. Radulescu Catalin, Ploiesti, 2236 - 4.8 - H
      31. Constantin Alexandru, Filipestii de Targ, 3073 - 4.7 - H
      32. Stancu Gheorghe, Brazi, 1798 - 4.65 - H
      33. Calin Stefan Daniel, Urlati, 3697 - 4.6 - H
      34. Milcica Andrei, Brasov, 3775 - 4.45 - H
      35. Ion Robert, Bucuresti, 3325 - 4.4 - H
      36. Ene Daniel, Ploiesti, 1834 - 4.23 - H
      37. Lumezeanu Cristian, Bucuresti, 3113 - 4.23 - H
      38. Cucu Gabriela, Targu Mures, 4320 - 4.2 - HF
      39. Dumitrache Daniel, Sinaia, 2668 - 4.13 - H
      40. Mladin Stefan, Valenii de Munte, 3736 - 4.1 - H
      41. Ion Ion, Ploiesti, 4361 - 4 - H
      42. Enache Adrian Victor, Ploiesti, 4590 - 3.2 - H
      43. Pruna Cristian, Ploiesti, 4592 - 3.2 - H
      44. Lumezeanu Adelina, Bucuresti, 3425 - 2.67 - HF
      45. Gheorghe Constantin, Paulesti, 4742 - 2 - H
      46. Raicu David, Filipestii de Targ, 4750 - 2 - H
      47. Nita Ion, Ploiesti, 5001 - 2
      48. Mladin Rahela, Valenii de Munte, 5003 - 2
      49. Tudosie Marcel, Ploiesti, 5005 - 2
      50. Mircescu Adrian, Ploiesti, 5006 - 2
      51. Dumitru Darius, Bucuresti, 5007 - 2
      52. Loloiu Maia, Sibiu, 5008 - 2
      53. Mocanu Marius, Baicoi, 5014 - 2
      54. Stoica Florin Cristian, Bucuresti, 5016 - 2
      55. Sztan Eric Traian, Buzau, 5017 - 2
      56. Stir Bogdan, Telega, 5018 - 2
      57. Voica Larisa, Filipestii de Targ, 5019 - 2
      58. Ionita Daniel, Berceni, 5020 - 2

      Gr.inferioara nr. 1 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 BALASA ADRIAN - Alexandria
      2-3
      3-2
      3-0
      3-0
      3
      2
      2 MURESAN ADRIAN - Brasov
      3-2
      3-2
      3-0
      3-0
      4
      1
      3 GHEORGHE CATALIN - Ploiesti
      2-3
      2-3
      3-0
      3-0
      2
      3
      4 LUMEZEANU CRISTIAN - Bucuresti
      0-3
      0-3
      0-3
      2-3
      0
      5 ION ION - Ploiesti
      0-3
      0-3
      0-3
      3-2
      1
      4
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 2 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 MARIAS ROBERT - Ploiesti
      2-3
      3-0
      3-0
      3-0
      3
      2
      2 RADULESCU DAN - Bucuresti
      3-2
      3-1
      3-0
      3-0
      4
      1
      3 POPOVICI RARES ANDREI - Brasov
      0-3
      1-3
      3-0
      3-0
      2
      3
      4 DUMITRACHE DANIEL - Sinaia
      0-3
      0-3
      0-3
      3-2
      1
      4
      5 ENACHE ADRIAN VICTOR - Ploiesti
      0-3
      0-3
      0-3
      2-3
      0
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 3 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 MARIN IULIAN - Campina
      3-0
      3-0
      3-0
      3-0
      0-3
      4
      2
      2 POPESCU TIBERIU - Ploiesti
      0-3
      3-2
      3-0
      3-0
      0-3
      3
      3
      3 TOMA CRISTIAN - Balotesti
      0-3
      2-3
      3-0
      3-0
      0-3
      2
      4
      4 CUCU GABRIELA - Targu Mures
      0-3
      0-3
      0-3
      3-1
      0-3
      1
      5 LUMEZEANU ADELINA - Bucuresti
      0-3
      0-3
      0-3
      1-3
      0-3
      0
      6 IONITA DANIEL - Berceni
      3-0
      3-0
      3-0
      3-0
      3-0
      5
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 4 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 STEFAN SORIN - Brasov
      3-0
      1-3
      3-0
      3-0
      3-0
      4
      2
      2 POPA MIHAIL - Bucuresti
      0-3
      0-3
      3-2
      3-0
      3-0
      3
      3
      3 STEFAN ADRIAN - Bucuresti
      3-1
      3-0
      3-0
      3-0
      3-0
      5
      1
      4 MLADIN STEFAN - Valenii de Munte
      0-3
      2-3
      0-3
      3-0
      3-0
      2
      4
      5 PRUNA CRISTIAN - Ploiesti
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      3-0
      1
      6 VOICA LARISA - Filipestii de Targ
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 5 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 THOMAS WILLIAM KNOBEL - Bucuresti
      3-0
      3-0
      3-2
      3-0
      3-0
      5
      1
      2 DRAGAN CRISTIAN - Bucuresti
      0-3
      3-1
      3-1
      3-2
      3-0
      4
      2
      3 BUJULEG PETRE - Breaza
      0-3
      1-3
      3-1
      3-1
      3-0
      3
      3
      4 ENE DANIEL - Ploiesti
      2-3
      1-3
      1-3
      3-0
      3-2
      2
      4
      5 GHEORGHE CONSTANTIN - Paulesti
      0-3
      2-3
      1-3
      0-3
      3-0
      1
      6 STIR BOGDAN - Telega
      0-3
      0-3
      0-3
      2-3
      0-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 6 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 ILIE RAZVAN - Ploiesti
      3-1
      3-2
      3-2
      3-1
      3-1
      5
      1
      2 GRIGORE MADALIN - Cocorastii Mislii
      1-3
      0-3
      3-2
      3-0
      3-0
      3
      3
      3 POPESCU IONUT BOGDAN - Ploiesti
      2-3
      3-0
      3-0
      3-0
      3-0
      4
      2
      4 ION ROBERT - Bucuresti
      2-3
      2-3
      0-3
      3-1
      3-0
      2
      4
      5 RAICU DAVID - Filipestii de Targ
      1-3
      0-3
      0-3
      1-3
      3-0
      1
      6 SZTAN ERIC TRAIAN - Buzau
      1-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 7 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 STOIAN NARCIS - Braila
      0-3
      3-2
      3-1
      3-0
      3-0
      4
      3
      6
      -2
      1
      2 DUMITRU PAUL - Bucuresti
      3-0
      0-3
      3-0
      3-1
      3-1
      4
      2
      7
      0
      1
      3 MICU CATALIN - Valenii de Munte
      2-3
      3-0
      3-0
      3-0
      3-0
      4
      1
      11
      2
      1
      4 MILCICA ANDREI - Brasov
      1-3
      0-3
      0-3
      1-3
      0-3
      0
      5 NITA ION - Ploiesti
      0-3
      1-3
      0-3
      3-1
      0-3
      1
      6 STOICA FLORIN CRISTIAN - Bucuresti
      0-3
      1-3
      0-3
      3-0
      3-0
      2
      4
      -
      Gr.inferioara nr. 8 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 VOICILA ADRIAN - Ploiesti
      1-3
      3-1
      3-2
      3-0
      3-0
      4
      2
      2 BAICU ANDREI - Sinaia
      3-1
      3-0
      3-0
      3-0
      3-0
      5
      1
      3 POPESCU PETRE - Bucuresti
      1-3
      0-3
      3-1
      3-1
      3-0
      3
      3
      4 CALIN STEFAN DANIEL - Urlati
      2-3
      0-3
      1-3
      3-0
      3-0
      2
      4
      5 MLADIN RAHELA - Valenii de Munte
      0-3
      0-3
      1-3
      0-3
      3-0
      1
      6 MOCANU MARIUS - Baicoi
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 9 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 MARINESCU STEFAN - Bucuresti
      1-3
      2-3
      3-1
      3-0
      2
      3
      2 GHEORGHE ION - Bucuresti
      3-1
      0-3
      3-0
      3-1
      3
      2
      3 NECULAIU VASILE - Braila
      3-2
      3-0
      3-1
      2-3
      3
      1
      4 STANCU GHEORGHE - Brazi
      1-3
      0-3
      1-3
      3-2
      1
      4
      5 MIRCESCU ADRIAN - Ploiesti
      6 LOLOIU MAIA - Sibiu
      0-3
      1-3
      3-2
      2-3
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 10 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 NEAGU COSTIN - Targoviste
      3-0
      3-0
      3-0
      3-0
      4
      1
      2 GRIGORE CATALIN - Cocorastii Mislii
      0-3
      3-1
      1-3
      3-1
      2
      3
      3 RADULESCU CATALIN - Ploiesti
      0-3
      1-3
      2-3
      2-3
      0
      4 CONSTANTIN ALEXANDRU - Filipestii de Targ
      0-3
      3-1
      3-2
      3-2
      3
      2
      5 TUDOSIE MARCEL - Ploiesti
      0-3
      1-3
      3-2
      2-3
      1
      4
      6 DUMITRU DARIUS - Bucuresti
      -

      Gr.superioara nr. 1 - Hobby - schema: 1 4 3 2
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 MURESAN ADRIAN - Brasov
      3-2
      1-3
      3-0
      2
      2
      -1
      1
      2 STEFAN SORIN - Brasov
      2-3
      3-0
      3-0
      2
      1
      5
      2
      1
      3 POPESCU TIBERIU - Ploiesti
      3-1
      0-3
      3-0
      2
      2
      2
      -1
      1
      4 DUMITRACHE DANIEL - Sinaia
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 2 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 RADULESCU DAN - Bucuresti
      2-3
      2-3
      1-3
      0
      2 DRAGAN CRISTIAN - Bucuresti
      3-2
      3-1
      3-1
      3
      1
      3 POPA MIHAIL - Bucuresti
      3-2
      1-3
      0-3
      1
      4 TOMA CRISTIAN - Balotesti
      3-1
      1-3
      3-0
      2
      2
      -
      Gr.superioara nr. 3 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 IONITA DANIEL - Berceni
      3-1
      3-0
      3-0
      3
      1
      2 POPESCU IONUT BOGDAN - Ploiesti
      1-3
      3-0
      3-0
      2
      2
      3 BUJULEG PETRE - Breaza
      0-3
      0-3
      3-0
      1
      4 MLADIN STEFAN - Valenii de Munte
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 4 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 STEFAN ADRIAN - Bucuresti
      3-2
      3-0
      3-0
      3
      1
      2 DUMITRU PAUL - Bucuresti
      2-3
      3-0
      3-0
      2
      2
      3 GRIGORE MADALIN - Cocorastii Mislii
      0-3
      0-3
      2-3
      0
      4 ENE DANIEL - Ploiesti
      0-3
      0-3
      3-2
      1
      -
      Gr.superioara nr. 5 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 THOMAS WILLIAM KNOBEL - Bucuresti
      3-2
      3-1
      3-0
      3
      1
      2 VOICILA ADRIAN - Ploiesti
      2-3
      1-3
      3-0
      1
      3 STOIAN NARCIS - Braila
      1-3
      3-1
      3-0
      2
      2
      4 ION ROBERT - Bucuresti
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 6 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 ILIE RAZVAN - Ploiesti
      2-3
      3-2
      3-0
      2
      2
      2 GHEORGHE ION - Bucuresti
      3-2
      3-1
      3-1
      3
      1
      3 POPESCU PETRE - Bucuresti
      2-3
      1-3
      1-3
      0
      4 STOICA FLORIN CRISTIAN - Bucuresti
      0-3
      1-3
      3-1
      1
      -
      Gr.superioara nr. 7 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 MICU CATALIN - Valenii de Munte
      3-0
      3-2
      3-0
      3
      1
      2 CONSTANTIN ALEXANDRU - Filipestii de Targ
      0-3
      3-1
      2-3
      1
      2
      -2
      1
      1
      3 MARINESCU STEFAN - Bucuresti
      2-3
      1-3
      3-2
      1
      -2
      -1
      1
      4 CALIN STEFAN DANIEL - Urlati
      0-3
      3-2
      2-3
      1
      -3
      0
      1
      -
      Gr.superioara nr. 8 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 BAICU ANDREI - Sinaia
      2-3
      2-3
      3-1
      1
      2 BALASA ADRIAN - Alexandria
      3-2
      3-1
      3-0
      3
      1
      3 GRIGORE CATALIN - Cocorastii Mislii
      3-2
      1-3
      3-0
      2
      2
      4 STANCU GHEORGHE - Brazi
      1-3
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 9 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 NECULAIU VASILE - Braila
      2-3
      3-0
      3-2
      2
      1
      3
      2
      1
      2 MARIAS ROBERT - Ploiesti
      3-2
      2-3
      3-0
      2
      2
      3
      0
      1
      3 GHEORGHE CATALIN - Ploiesti
      0-3
      3-2
      3-0
      2
      1
      -2
      1
      4 TUDOSIE MARCEL - Ploiesti
      2-3
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 10 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 NEAGU COSTIN - Targoviste
      1-3
      3-1
      3-0
      2
      2
      2 MARIN IULIAN - Campina
      3-1
      3-0
      3-0
      3
      1
      3 POPOVICI RARES ANDREI - Brasov
      1-3
      0-3
      1-3
      0
      4 ION ION - Ploiesti
      0-3
      0-3
      3-1
      1
      -
      Eliminatorii Hobby

      1. Stefan Sorin
      -------------------- Stefan Sorin 3-0
      32. Bye
      ---------------------------------------- Popescu Ionut Bogdan 0-3
      17. Popescu Ionut Bogdan
      -------------------- Popescu Ionut Bogdan 3-0
      16. Ilie Razvan
      ------------------------------------------------------------ Balasa Adrian 2-3
      9. Neculaiu Vasile
      -------------------- Neculaiu Vasile 3-0
      24. Bye
      ---------------------------------------- Balasa Adrian 0-3
      25. Bye
      -------------------- Balasa Adrian 0-3
      8. Balasa Adrian
      -------------------------------------------------------------------------------- Thomas William Knobel 1-3
      5. Thomas William Knobel
      -------------------- Thomas William Knobel 3-0
      28. Bye
      ---------------------------------------- Thomas William Knobel 3-0
      21. Bye
      -------------------- Neagu Costin 0-3
      12. Neagu Costin
      ------------------------------------------------------------ Thomas William Knobel 3-0
      13. Constantin Alexandru
      -------------------- Constantin Alexandru 3-2
      20. Toma Cristian
      ---------------------------------------- Stefan Adrian 1-3
      29. Bye
      -------------------- Stefan Adrian 0-3
      4. Stefan Adrian

      ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Thomas William Knobel 3-0

      3. Ionita Daniel
      -------------------- Ionita Daniel 3-0
      30. Bye
      ---------------------------------------- Popescu Tiberiu 0-3
      19. Popescu Tiberiu
      -------------------- Popescu Tiberiu 3-0
      14. Grigore Catalin
      ------------------------------------------------------------ Popescu Tiberiu 3-0
      11. Marias Robert
      -------------------- Marias Robert 3-0
      22. Bye
      ---------------------------------------- Gheorghe Ion 2-3
      27. Bye
      -------------------- Gheorghe Ion 0-3
      6. Gheorghe Ion
      -------------------------------------------------------------------------------- Marin Iulian 0-3
      7. Micu Catalin
      -------------------- Micu Catalin 3-0
      26. Bye
      ---------------------------------------- Marin Iulian 2-3
      23. Bye
      -------------------- Marin Iulian 0-3
      10. Marin Iulian
      ------------------------------------------------------------ Marin Iulian 3-1
      15. Stoian Narcis
      -------------------- Dumitru Paul 0-3
      18. Dumitru Paul
      ---------------------------------------- Dumitru Paul 3-2
      31. Bye
      -------------------- Dragan Cristian 0-3
      2. Dragan Cristian

      Clasament Hobby

      1. Thomas William Knobel - Bucuresti
      2. Marin Iulian - Campina
      3 -- 4
      Balasa Adrian - Alexandria
      Popescu Tiberiu - Ploiesti
      5 -- 8
      Stefan Adrian - Bucuresti
      Dumitru Paul - Bucuresti
      Popescu Ionut Bogdan - Ploiesti
      Gheorghe Ion - Bucuresti
      9 -- 16
      Neagu Costin - Targoviste
      Micu Catalin - Valenii de Munte
      Neculaiu Vasile - Braila
      Ionita Daniel - Berceni
      Constantin Alexandru - Filipestii de Targ
      Dragan Cristian - Bucuresti
      Stefan Sorin - Brasov
      Marias Robert - Ploiesti
      17 -- 20
      Grigore Catalin - Cocorastii Mislii
      Stoian Narcis - Braila
      Ilie Razvan - Ploiesti
      Toma Cristian - Balotesti
      21 -- 22 2v gr.sup.
      Muresan Adrian - Brasov
      Gheorghe Catalin - Ploiesti
      23 -- 31 1v gr.sup.
      Voicila Adrian - Ploiesti
      Marinescu Stefan - Bucuresti
      Baicu Andrei - Sinaia
      Popa Mihail - Bucuresti
      Bujuleg Petre - Breaza
      Calin Stefan Daniel - Urlati
      Ene Daniel - Ploiesti
      Ion Ion - Ploiesti
      Stoica Florin Cristian - Bucuresti
      32 -- 40 0v gr.sup.
      Grigore Madalin - Cocorastii Mislii
      Radulescu Dan - Bucuresti
      Popovici Rares Andrei - Brasov
      Popescu Petre - Bucuresti
      Stancu Gheorghe - Brazi
      Ion Robert - Bucuresti
      Dumitrache Daniel - Sinaia
      Mladin Stefan - Valenii de Munte
      Tudosie Marcel - Ploiesti
      41 -- 47 1v gr.inf.
      Cucu Gabriela - Targu Mures
      Pruna Cristian - Ploiesti
      Gheorghe Constantin - Paulesti
      Raicu David - Filipestii de Targ
      Nita Ion - Ploiesti
      Mladin Rahela - Valenii de Munte
      Loloiu Maia - Sibiu
      48 -- 56 0v gr.inf.
      Radulescu Catalin - Ploiesti
      Milcica Andrei - Brasov
      Lumezeanu Cristian - Bucuresti
      Enache Adrian Victor - Ploiesti
      Lumezeanu Adelina - Bucuresti
      Mocanu Marius - Baicoi
      Sztan Eric Traian - Buzau
      Stir Bogdan - Telega
      Voica Larisa - Filipestii de Targ


      Inscrieri Avansati (28.01.2024) - 28 Jan, 18:54:31 - v6.91 / cls_2024-ian

      1. Munteanu Ion, Brasov, 1566 - 19.7 - A
      2. Tirlea Gheorghe, Brasov, 829 - 18.89 - A
      3. Popescu Sorin, Ploiesti, 1331 - 18.63 - A
      4. Piperea Florin, Campina, 5007 - 18.43
      5. Ianovici Florin, Brasov, 552 - 18.17 - A
      6. Pirvanescu Daniel, Bucuresti, 1027 - 18.03 - A
      7. Caranfilian Migo, Bucuresti, 526 - 17.7 - AW
      8. Lungu Mihai, Targoviste, 628 - 17.51 - AW
      9. Dina Alexandru, Bucuresti, 584 - 17.34 - A
      10. Cojocaru Ion, Ploiesti, 897 - 17.33 - A
      11. Stinga Ovidiu, Tecuci, 675 - 17.26 - A
      12. Hanu Viorel, Moreni, 693 - 17.11 - A
      13. Gheozdan Daniel, Bucuresti, 995 - 17.1 - A
      14. Mavrodin Cristian, Oltenita, 1496 - 17.08 - A
      15. Banuta Dumitru, Ploiesti, 1285 - 17.04 - A
      16. Vasile Gica, Vulcana Bai, 1282 - 17 - AD
      17. Sirbu David Alexandru, Targoviste, 641 - 16.8 - A
      18. Dinu Adrian, Darmanesti, 571 - 16.79 - A
      19. Cocan Mircea, Bucuresti, 612 - 16.75 - A
      20. Cosau Toader, Targu Neamt, 757 - 16.49 - A
      21. Craciun Mihaita, Brasov, 1196 - 16.22 - A
      22. Tonciu Costin, Branesti, 674 - 15.91 - A
      23. Andreescu Liviu, Urlati, 2040 - 15.9 - A
      24. Tudor Valeriu, Ploiesti, 3100 - 15.8 - A
      25. Ionescu Cristi, Ploiesti, 1551 - 15.78 - A
      26. Teodorescu Maria, Ramnicu Sarat, 1735 - 15.77 - AF
      27. Cristescu Cristian, Bucuresti, 579 - 15.46 - AW
      28. Hodivoianu Marius, Bucuresti, 863 - 15.46 - AW
      29. Bobu Stefan Minodor, Targu Neamt, 648 - 15.38 - A
      30. Balaban Daniel, Bucuresti, 931 - 15.29 - A
      31. Stanciu Constantin, Brasov, 585 - 15.26 - AW
      32. Dumitrescu Robert Nicolae, Bucuresti, 677 - 15.08 - A
      33. Negulescu Cristi, Sinaia, 937 - 14.88 - A
      34. Dumitrascu Cristi, Brasov, 1755 - 14.8 - A
      35. Cuciureanu Daniel, Ploiesti, 823 - 14.79 - A
      36. Claudiu Gavril, Bucuresti, 1968 - 14.45 - A
      37. Stanciu Viorel, Ploiesti, 1543 - 14.44 - A
      38. Constantin Filip, Sinaia, 1164 - 14.4 - A
      39. Cojocaru Nicusor, Brasov, 727 - 14.29 - A
      40. Souca Liviu, Bucuresti, 922 - 14.02 - A
      41. Movileanu Neculae, Brasov, 783 - 14.01 - A
      42. Franculescu Marius, Sinaia, 3231 - 14 - A
      43. Toric Constantin, Bucuresti, 975 - 13.86 - A
      44. Vasilescu Florin, Ploiesti, 986 - 13.76 - A
      45. Nedelcu Marian, Sinaia, 1682 - 13.57 - A
      46. Ilie Costin, Bucuresti, 1047 - 13.54 - A
      47. Popescu Horia, Sinaia, 1143 - 13.5 - A
      48. Popescu Theo, Bucuresti, 868 - 13.43 - A
      49. Bratosin Lica, Faurei, 3532 - 13.4 - A
      50. Ariciu George, Cocorastii Mislii, 2811 - 13.2 - A
      51. Ionita Mihai, Lipanesti, 1924 - 12.87 - A
      52. Cristoiu Cozmin, Bucuresti, 2462 - 12.8 - A
      53. Gaman Alin, Marginenii de Jos, 1136 - 12.61 - A
      54. Ionita Alexandru, Ploiesti, 1036 - 12.29 - A
      55. Cocotan Vasile, Oltenita, 1605 - 12.1 - A
      56. Constantin Valentin, Ploiesti, 1096 - 12.01 - A
      57. Popescu George, Bucuresti, 1925 - 11.4 - AW
      58. Soarice Danut, Faurei, 1305 - 11.31 - A
      59. Gologan Sorin Gabriel, Faurei, 1156 - 11.06 - A
      60. Moise Viorel, Braila, 1055 - 10.79 - AW
      61. Dumitru Ovidiu, Buzau, 1630 - 10.52 - A
      62. Toma Adrian, Bucuresti, 1000 - 10 - A
      63. Popescu Florian Catalin, Bucuresti, 1165 - 10 - A
      64. Visan Daniel Stanga, Ploiesti, 5001 - 10
      65. Calinescu Mircea, Ploiesti, 2227 - 9.8 - H
      66. Barbu Cristian, Maneciu, 3570 - 9.8 - H
      67. Stanciu Olimpiu, Chitila, 2944 - 9.6 - H
      68. Anica Andrei, Buzau, 1862 - 8.82 - H
      69. Macuc Adrian, Bucuresti, 1271 - 8.54 - H
      70. Andrei Bogdan, Targoviste, 2951 - 6.97 - H
      71. Tianu Calin, Bucuresti, 3940 - 5.3 - H
      72. Ivan Marius, Buzau, 3114 - 5.25 - H

      Gr.inferioara nr. 1 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 MUNTEANU ION - Brasov
      3-2
      3-1
      3-0
      1-3
      3-1
      4
      1
      2 TUDOR VALERIU - Ploiesti
      2-3
      3-0
      3-0
      3-0
      3-0
      4
      2
      3 TEODORESCU MARIA - Ramnicu Sarat
      1-3
      0-3
      2-3
      2-3
      3-0
      1
      4 POPESCU THEO - Bucuresti
      0-3
      0-3
      3-2
      3-2
      3-1
      3
      3
      5 BRATOSIN LICA - Faurei
      3-1
      0-3
      3-2
      2-3
      1-3
      2
      4
      6 IVAN MARIUS - Buzau
      1-3
      0-3
      0-3
      1-3
      3-1
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 2 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 TIRLEA GHEORGHE - Brasov
      0-3
      3-0
      3-0
      2-3
      3-1
      3
      4
      2 ANDREESCU LIVIU - Urlati
      3-0
      3-0
      3-2
      3-0
      0-3
      4
      2
      3 IONESCU CRISTI - Ploiesti
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      4 POPESCU HORIA - Sinaia
      0-3
      2-3
      3-0
      1-3
      2-3
      1
      5 ARICIU GEORGE - Cocorastii Mislii
      3-2
      0-3
      3-0
      3-1
      1-3
      3
      3
      6 TIANU CALIN - Bucuresti
      1-3
      3-0
      3-0
      3-2
      3-1
      4
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 3 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 POPESCU SORIN - Ploiesti
      3-2
      3-0
      3-0
      3-0
      3-0
      5
      1
      2 TONCIU COSTIN - Branesti
      2-3
      1-3
      3-0
      3-1
      3-1
      3
      2
      3 CRISTESCU CRISTIAN - Bucuresti
      0-3
      3-1
      2-3
      0-3
      0-3
      1
      4 ILIE COSTIN - Bucuresti
      0-3
      0-3
      3-2
      1-3
      0-3
      1
      5 IONITA MIHAI - Lipanesti
      0-3
      1-3
      3-0
      3-1
      1-3
      2
      4
      6 ANICA ANDREI - Buzau
      0-3
      1-3
      3-0
      3-0
      3-1
      3
      3
      -
      Gr.inferioara nr. 4 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 PIPEREA FLORIN - Campina
      0-3
      3-2
      3-1
      3-2
      3-0
      4
      1
      2 BANUTA DUMITRU - Ploiesti
      3-0
      1-3
      3-0
      3-0
      1-3
      3
      2
      5
      1
      1
      3 HODIVOIANU MARIUS - Bucuresti
      2-3
      3-1
      0-3
      0-3
      0-3
      1
      4 NEDELCU MARIAN - Sinaia
      1-3
      0-3
      3-0
      0-3
      1-3
      1
      5 CRISTOIU COZMIN - Bucuresti
      2-3
      0-3
      3-0
      3-0
      3-0
      3
      3
      5
      0
      1
      6 ANDREI BOGDAN - Targoviste
      0-3
      3-1
      3-0
      3-1
      0-3
      3
      4
      1
      -1
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 5 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 IANOVICI FLORIN - Brasov
      3-1
      3-1
      3-2
      3-0
      3-0
      5
      1
      2 COSAU TOADER - Targu Neamt
      1-3
      2-3
      3-0
      3-0
      3-0
      3
      2
      6
      2
      1
      3 BALABAN DANIEL - Bucuresti
      1-3
      3-2
      1-3
      3-1
      3-0
      3
      4
      2
      -1
      1
      4 VASILESCU FLORIN - Ploiesti
      2-3
      0-3
      3-1
      3-1
      3-0
      3
      3
      3
      -1
      1
      5 GAMAN ALIN - Marginenii de Jos
      0-3
      0-3
      1-3
      1-3
      3-1
      1
      6 MACUC ADRIAN - Bucuresti
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      1-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 6 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 PIRVANESCU DANIEL - Bucuresti
      2-3
      2-3
      0-3
      1-3
      0-3
      0
      2 COCAN MIRCEA - Bucuresti
      3-2
      3-0
      3-1
      3-0
      3-1
      5
      1
      3 BOBU STEFAN MINODOR - Targu Neamt
      3-2
      0-3
      3-0
      3-2
      0-3
      3
      3
      4 FRANCULESCU MARIUS - Sinaia
      3-0
      1-3
      0-3
      3-0
      1-3
      2
      4
      5 IONITA ALEXANDRU - Ploiesti
      3-1
      0-3
      2-3
      0-3
      0-3
      1
      6 STANCIU OLIMPIU - Chitila
      3-0
      1-3
      3-0
      3-1
      3-0
      4
      2
      -
      Gr.inferioara nr. 7 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 CARANFILIAN MIGO - Bucuresti
      1-3
      3-2
      3-2
      3-1
      3-1
      4
      2
      2 DINU ADRIAN - Darmanesti
      3-1
      3-1
      3-0
      3-0
      3-0
      5
      1
      3 STANCIU CONSTANTIN - Brasov
      2-3
      1-3
      1-3
      1-3
      2-3
      0
      4 TORIC CONSTANTIN - Bucuresti
      2-3
      0-3
      3-1
      3-1
      3-0
      3
      3
      5 COCOTAN VASILE - Oltenita
      1-3
      0-3
      3-1
      1-3
      3-1
      2
      4
      6 CALINESCU MIRCEA - Ploiesti
      1-3
      0-3
      3-2
      0-3
      1-3
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 8 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 LUNGU MIHAI - Targoviste
      2-3
      3-2
      3-0
      3-0
      3-1
      4
      2
      2 VASILE GICA - Vulcana Bai
      3-2
      3-1
      3-0
      3-1
      3-2
      5
      1
      3 DUMITRESCU ROBERT NICOLAE - Bucuresti
      2-3
      1-3
      2-3
      1-3
      3-0
      1
      4
      -3
      1
      1
      4 MOVILEANU NECULAE - Brasov
      0-3
      0-3
      3-2
      3-1
      3-0
      3
      3
      5 CONSTANTIN VALENTIN - Ploiesti
      0-3
      1-3
      3-1
      1-3
      1-3
      1
      -7
      0
      1
      6 BARBU CRISTIAN - Maneciu
      1-3
      2-3
      0-3
      0-3
      3-1
      1
      -7
      -1
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 9 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 DINA ALEXANDRU - Bucuresti
      1-3
      2-3
      3-0
      3-0
      1-3
      2
      4
      1
      1
      1
      2 SIRBU DAVID ALEXANDRU - Targoviste
      3-1
      2-3
      3-1
      3-2
      3-1
      4
      2
      3 NEGULESCU CRISTI - Sinaia
      3-2
      3-2
      3-1
      3-0
      3-0
      5
      1
      4 COJOCARU NICUSOR - Brasov
      0-3
      1-3
      1-3
      2-3
      0-3
      0
      5 POPESCU GEORGE - Bucuresti
      0-3
      2-3
      0-3
      3-2
      3-2
      2
      -5
      -2
      1
      6 VISAN DANIEL STANGA - Ploiesti
      3-1
      1-3
      0-3
      3-0
      2-3
      2
      3
      -1
      1
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 10 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 COJOCARU ION - Ploiesti
      3-1
      3-1
      3-0
      3-0
      3-0
      5
      1
      2 MAVRODIN CRISTIAN - Oltenita
      1-3
      3-2
      3-0
      3-0
      3-0
      4
      2
      3 DUMITRASCU CRISTI - Brasov
      1-3
      2-3
      3-2
      3-0
      3-2
      3
      3
      4 SOUCA LIVIU - Bucuresti
      0-3
      0-3
      2-3
      3-0
      3-1
      2
      4
      5 SOARICE DANUT - Faurei
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      3-1
      1
      6 POPESCU FLORIAN CATALIN - Bucuresti
      0-3
      0-3
      2-3
      1-3
      1-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 11 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 STINGA OVIDIU - Tecuci
      1-3
      2-3
      3-2
      3-2
      3-0
      3
      3
      2 CRACIUN MIHAITA - Brasov
      3-1
      3-0
      3-2
      3-0
      3-0
      5
      1
      3 CUCIUREANU DANIEL - Ploiesti
      3-2
      0-3
      3-2
      3-0
      3-0
      4
      2
      4 CONSTANTIN FILIP - Sinaia
      2-3
      2-3
      2-3
      3-1
      3-0
      2
      4
      5 GOLOGAN SORIN GABRIEL - Faurei
      2-3
      0-3
      0-3
      1-3
      3-0
      1
      6 TOMA ADRIAN - Bucuresti
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 12 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 HANU VIOREL - Moreni
      2-3
      3-0
      3-2
      3-0
      3-1
      4
      2
      2 GHEOZDAN DANIEL - Bucuresti
      3-2
      3-1
      3-0
      3-0
      3-0
      5
      1
      3 CLAUDIU GAVRIL - Bucuresti
      0-3
      1-3
      1-3
      1-3
      3-2
      1
      -8
      -1
      1
      4 STANCIU VIOREL - Ploiesti
      2-3
      0-3
      3-1
      3-2
      3-2
      3
      3
      5 MOISE VIOREL - Braila
      0-3
      0-3
      3-1
      2-3
      0-3
      1
      -8
      -1
      1
      6 DUMITRU OVIDIU - Buzau
      1-3
      0-3
      2-3
      2-3
      3-0
      1
      4
      -4
      2
      1
      -

      Gr.superioara nr. 1 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 MUNTEANU ION - Brasov
      3-0
      3-0
      2
      1
      2 MOVILEANU NECULAE - Brasov
      0-3
      3-2
      1
      2
      3 VISAN DANIEL STANGA - Ploiesti
      0-3
      2-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 2 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 TIANU CALIN - Bucuresti
      0-3
      3-1
      1
      2
      -1
      -1
      1
      2 TORIC CONSTANTIN - Bucuresti
      3-0
      2-3
      1
      1
      2
      2
      1
      3 DUMITRASCU CRISTI - Brasov
      1-3
      3-2
      1
      -1
      -1
      1
      -
      Gr.superioara nr. 3 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 POPESCU SORIN - Ploiesti
      3-0
      2-3
      1
      2
      2 BOBU STEFAN MINODOR - Targu Neamt
      0-3
      0-3
      0
      3 STINGA OVIDIU - Tecuci
      3-2
      3-0
      2
      1
      -
      Gr.superioara nr. 4 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 PIPEREA FLORIN - Campina
      3-2
      1-3
      1
      2
      2 VASILESCU FLORIN - Ploiesti
      2-3
      2-3
      0
      3 STANCIU VIOREL - Ploiesti
      3-1
      3-2
      2
      1
      -
      Gr.superioara nr. 5 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 IANOVICI FLORIN - Brasov
      3-1
      3-0
      2
      1
      2 CRISTOIU COZMIN - Bucuresti
      1-3
      3-0
      1
      2
      3 DUMITRU OVIDIU - Buzau
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 6 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 COCAN MIRCEA - Bucuresti
      3-1
      3-1
      2
      1
      2 ANICA ANDREI - Buzau
      1-3
      0-3
      0
      3 CONSTANTIN FILIP - Sinaia
      1-3
      3-0
      1
      2
      -
      Gr.superioara nr. 7 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 DINU ADRIAN - Darmanesti
      3-0
      3-0
      2
      1
      2 ARICIU GEORGE - Cocorastii Mislii
      0-3
      3-1
      1
      2
      3 SOUCA LIVIU - Bucuresti
      0-3
      1-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 8 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 VASILE GICA - Vulcana Bai
      3-2
      3-2
      2
      1
      2 POPESCU THEO - Bucuresti
      2-3
      0-3
      0
      3 DINA ALEXANDRU - Bucuresti
      2-3
      3-0
      1
      2
      -
      Gr.superioara nr. 9 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 NEGULESCU CRISTI - Sinaia
      0-3
      3-1
      1
      -1
      -1
      1
      2 TUDOR VALERIU - Ploiesti
      3-0
      0-3
      1
      2
      0
      0
      1
      3 DUMITRESCU ROBERT NICOLAE - Bucuresti
      1-3
      3-0
      1
      1
      1
      1
      1
      -
      Gr.superioara nr. 10 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 COJOCARU ION - Ploiesti
      3-1
      3-1
      2
      1
      2 ANDREESCU LIVIU - Urlati
      1-3
      3-1
      1
      2
      3 COCOTAN VASILE - Oltenita
      1-3
      1-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 11 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 CRACIUN MIHAITA - Brasov
      3-2
      3-0
      2
      1
      2 TONCIU COSTIN - Branesti
      2-3
      3-1
      1
      2
      3 FRANCULESCU MARIUS - Sinaia
      0-3
      1-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 12 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 GHEOZDAN DANIEL - Bucuresti
      3-2
      0-3
      1
      -2
      -2
      1
      2 BANUTA DUMITRU - Ploiesti
      2-3
      3-2
      1
      2
      0
      0
      1
      3 BALABAN DANIEL - Bucuresti
      3-0
      2-3
      1
      1
      2
      2
      1
      -
      Gr.superioara nr. 13 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 HANU VIOREL - Moreni
      1-3
      2-3
      0
      2 COSAU TOADER - Targu Neamt
      3-1
      3-1
      2
      1
      3 ANDREI BOGDAN - Targoviste
      3-2
      1-3
      1
      2
      -
      Gr.superioara nr. 14 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 CUCIUREANU DANIEL - Ploiesti
      0-3
      3-1
      1
      2
      2 STANCIU OLIMPIU - Chitila
      3-0
      3-1
      2
      1
      3 IONITA MIHAI - Lipanesti
      1-3
      1-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 15 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 MAVRODIN CRISTIAN - Oltenita
      1-3
      3-0
      1
      2
      1
      1
      1
      2 CARANFILIAN MIGO - Bucuresti
      3-1
      2-3
      1
      1
      1
      1
      1
      3 TIRLEA GHEORGHE - Brasov
      0-3
      3-2
      1
      -2
      -2
      1
      -
      Gr.superioara nr. 16 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 SIRBU DAVID ALEXANDRU - Targoviste
      3-2
      3-0
      2
      1
      2 LUNGU MIHAI - Targoviste
      2-3
      3-0
      1
      2
      3 BRATOSIN LICA - Faurei
      0-3
      0-3
      0
      -

      Eliminatorii Avansati

      1. Munteanu Ion
      -------------------- Popescu Sorin 2-3
      32. Popescu Sorin
      ---------------------------------------- Popescu Sorin 3-1
      17. Cuciureanu Daniel
      -------------------- Sirbu David Alexandru 2-3
      16. Sirbu David Alexandru
      ------------------------------------------------------------ Popescu Sorin 3-2
      9. Dumitrescu Robert Nicolae
      -------------------- Tonciu Costin 1-3
      24. Tonciu Costin
      ---------------------------------------- Vasile Gica 1-3
      25. Constantin Filip
      -------------------- Vasile Gica 0-3
      8. Vasile Gica
      -------------------------------------------------------------------------------- Popescu Sorin 3-1
      5. Ianovici Florin
      -------------------- Ianovici Florin 3-0
      28. Ariciu George
      ---------------------------------------- Ianovici Florin 3-1
      21. Andreescu Liviu
      -------------------- Balaban Daniel 1-3
      12. Balaban Daniel
      ------------------------------------------------------------ Ianovici Florin 3-1
      13. Cosau Toader
      -------------------- Mavrodin Cristian 2-3
      20. Mavrodin Cristian
      ---------------------------------------- Mavrodin Cristian 3-2
      29. Tianu Calin
      -------------------- Tianu Calin 3-2
      4. Stanciu Viorel

      ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Stanciu Olimpiu 1-3

      3. Stinga Ovidiu
      -------------------- Stinga Ovidiu 3-1
      30. Movileanu Neculae
      ---------------------------------------- Stanciu Olimpiu 0-3
      19. Lungu Mihai
      -------------------- Stanciu Olimpiu 1-3
      14. Stanciu Olimpiu
      ------------------------------------------------------------ Stanciu Olimpiu 3-1
      11. Craciun Mihaita
      -------------------- Tudor Valeriu 0-3
      22. Tudor Valeriu
      ---------------------------------------- Tudor Valeriu 3-0
      27. Dina Alexandru
      -------------------- Dina Alexandru 3-1
      6. Cocan Mircea
      -------------------------------------------------------------------------------- Stanciu Olimpiu 3-0
      7. Dinu Adrian
      -------------------- Dinu Adrian 3-1
      26. Cristoiu Cozmin
      ---------------------------------------- Cojocaru Ion 0-3
      23. Banuta Dumitru
      -------------------- Cojocaru Ion 1-3
      10. Cojocaru Ion
      ------------------------------------------------------------ Cojocaru Ion 3-0
      15. Caranfilian Migo
      -------------------- Caranfilian Migo 3-0
      18. Andrei Bogdan
      ---------------------------------------- Caranfilian Migo 3-0
      31. Piperea Florin
      -------------------- Toric Constantin 1-3
      2. Toric Constantin


      Clasament Avansati

      1. Stanciu Olimpiu - Chitila
      2. Popescu Sorin - Ploiesti
      3 -- 4
      Cojocaru Ion - Ploiesti
      Ianovici Florin - Brasov
      5 -- 8
      Tudor Valeriu - Ploiesti
      Vasile Gica - Vulcana Bai
      Caranfilian Migo - Bucuresti
      Mavrodin Cristian - Oltenita
      9 -- 16
      Stinga Ovidiu - Tecuci
      Sirbu David Alexandru - Targoviste
      Dinu Adrian - Darmanesti
      Balaban Daniel - Bucuresti
      Dina Alexandru - Bucuresti
      Tonciu Costin - Branesti
      Toric Constantin - Bucuresti
      Tianu Calin - Bucuresti
      17 -- 32
      Lungu Mihai - Targoviste
      Munteanu Ion - Brasov
      Banuta Dumitru - Ploiesti
      Ariciu George - Cocorastii Mislii
      Craciun Mihaita - Brasov
      Constantin Filip - Sinaia
      Andrei Bogdan - Targoviste
      Cosau Toader - Targu Neamt
      Movileanu Neculae - Brasov
      Cuciureanu Daniel - Ploiesti
      Cristoiu Cozmin - Bucuresti
      Andreescu Liviu - Urlati
      Cocan Mircea - Bucuresti
      Dumitrescu Robert Nicolae - Bucuresti
      Piperea Florin - Campina
      Stanciu Viorel - Ploiesti
      33 -- 36 1v gr.sup.
      Tirlea Gheorghe - Brasov
      Gheozdan Daniel - Bucuresti
      Negulescu Cristi - Sinaia
      Dumitrascu Cristi - Brasov
      37 -- 48 0v gr.sup.
      Hanu Viorel - Moreni
      Bobu Stefan Minodor - Targu Neamt
      Souca Liviu - Bucuresti
      Franculescu Marius - Sinaia
      Vasilescu Florin - Ploiesti
      Popescu Theo - Bucuresti
      Bratosin Lica - Faurei
      Ionita Mihai - Lipanesti
      Cocotan Vasile - Oltenita
      Dumitru Ovidiu - Buzau
      Visan Daniel Stanga - Ploiesti
      Anica Andrei - Buzau
      49 -- 2v gr.inf.
      Popescu George - Bucuresti
      50 -- 65 1v gr.inf.
      Teodorescu Maria - Ramnicu Sarat
      Cristescu Cristian - Bucuresti
      Hodivoianu Marius - Bucuresti
      Claudiu Gavril - Bucuresti
      Nedelcu Marian - Sinaia
      Ilie Costin - Bucuresti
      Popescu Horia - Sinaia
      Gaman Alin - Marginenii de Jos
      Ionita Alexandru - Ploiesti
      Constantin Valentin - Ploiesti
      Soarice Danut - Faurei
      Gologan Sorin Gabriel - Faurei
      Moise Viorel - Braila
      Calinescu Mircea - Ploiesti
      Barbu Cristian - Maneciu
      Ivan Marius - Buzau
      66 -- 72 0v gr.inf.
      Pirvanescu Daniel - Bucuresti
      Ionescu Cristi - Ploiesti
      Stanciu Constantin - Brasov
      Cojocaru Nicusor - Brasov
      Toma Adrian - Bucuresti
      Popescu Florian Catalin - Bucuresti
      Macuc Adrian - Bucuresti




      Ultima editare de ADN; 28.ian.2024, 18:57.
      FH:Butterfly-Tackiness Drive 1.7mm
      BLADE: Gewo Clasic-ALL+/Joola Air Fibre
      BH:Stiga Energy Absorber

      Comentariu


      • FlorinBN
        FlorinBN comentat
        Editarea unui comentariu
        ok E O

      • FlorinBN
        FlorinBN comentat
        Editarea unui comentariu
        ok A H

    • #4
      Cristian Istrate - București - Elite

      Comentariu


      • #5
        Rusea Gheorghe-Breaza-open

        Comentariu


        • #6
          Botoc Ovidiu-Paulesti-open

          Comentariu


          • #7
            Popa Robert si Radu Dragos, Targoviste, avansati! Multumim!😁
            Blade: Timo Boll ALC
            FH: Yasaka Rakza XX
            BH: Butterfly Dignics 05

            Comentariu


            • #8
              Se inscrie :Serban Adi Iulian-Ramnicu Sarat-Open(mesaj).
              FH:Butterfly-Tackiness Drive 1.7mm
              BLADE: Gewo Clasic-ALL+/Joola Air Fibre
              BH:Stiga Energy Absorber

              Comentariu


              • #9
                Boboc Viorel, Slobozia, Open
                Eu sunt Tipul cu Antispin - https://www.youtube.com/@antispinguy

                Comentariu


                • #10
                  Dena Corneliu-Giurgiu-Open

                  Comentariu


                  • #11
                    Salut,

                    Alexandru Marius, Elite - Bucuresti.

                    Multumesc.
                    I'm a lean, mean, spin machine!

                    Comentariu


                    • #12
                      Din Constanța -
                      - Fratea Aurel - Elite
                      - Leolea Andrei - Elite
                      - Nicola Marian - Open
                      - Plesoianu Ștefan - Open
                      Blade Dr Neubauer Phenomenon, FH Dignics 05, BH Yasaka Antipower

                      Comentariu


                      • #13
                        Buna ziua,

                        Lita Gabriel - Elite - Bucuresti

                        Multumesc

                        Comentariu


                        • #14
                          Brulea Petre-Paulesti- open

                          Comentariu


                          • #15
                            Salutare, rog înscriere Hodivoianu Marius, București, Avansați. Mulțumesc

                            Comentariu


                            • #16
                              Gheorghe Nicolae București Elite. Mulțumesc

                              Comentariu


                              • #17

                                - Plăiașu Ion, Plopeni - mp 30.2, Open
                                BH: SPINLORD GIPFELSTURM 1.8 mm
                                Blade: KAZAK
                                FH: ANDRO RASANTER R47 ULTRAMAX

                                Comentariu


                                • #18
                                  Stir Andrei - Open Baicoi

                                  Comentariu


                                  • #19
                                    Radu Liviu/elite

                                    Comentariu


                                    • #20

                                      - Socaci Sorin, Panciu la Open
                                      Lemn: Butterfly Innerforce Layer ALC
                                      FH: Butterfly Dignics 05
                                      BH: Tibhar Grass D.TecS

                                      Comentariu


                                      • #21
                                        Adrian Bunea - elite

                                        Comentariu


                                        • #22

                                          - Popescu-Apreotesei Mihai, Straoane la Elite
                                          Lemn: Butterfly Innerforce Layer ALC
                                          FH: Butterfly Dignics 05
                                          BH: Tibhar Grass D.TecS

                                          Comentariu


                                          • #23
                                            Dragos Matei,Open,Brasov

                                            Comentariu


                                            • #24
                                              Retegan Cosmin - Ploiesti - Elite

                                              Comentariu


                                              • #25
                                                Vălenii de Munte răspunde prezent. Soare Valentin, Corbu Darius la elite, și Panait Genu open.
                                                YOU WANT SOME CANDY???DYIN' AIN'T MUCH OF A LIVIN' BOY!!!

                                                Comentariu

                                                Procesare...
                                                X