Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Mureșului" - LUDUȘ, 27 ian (E, O) - 28 ian (A, H)

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Gr.superioara nr. 1 - Hobby ...... Masa nr. 10 - schema: 1 6 4 8
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 BERBECAR ALIN - Zalau
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 SANDRU RARES - Dumbraveni SB
    0-3
    2-3
    3-1
    1
    2
    -2
    1
    1
    3 PRALEA CONSTANTIN - Alba Iulia
    1-3
    3-2
    1-3
    1
    -3
    -1
    1
    4 ILLES SANDOR FERENC - Targu Mures
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    -3
    0
    1
    -
    Gr.superioara nr. 2 - Hobby ...... Masa nr. 9
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 SIPOS CLAUDIU - Gherla
    1-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    -1
    1
    2 MARKOS HUNOR - Targu Mures
    3-1
    1-3
    3-1
    2
    2
    2
    0
    1
    3 CURUTIU CORIN - Dumbraveni SB
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    1
    4
    1
    1
    4 ORGA ADRIAN - Ludus
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 3 - Hobby ...... Masa nr. 8
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 SABAU MIRCEA - Tarnaveni
    3-1
    1-3
    3-0
    2
    2
    3
    0
    1
    2 OLTEAN TUDOR - Zalau
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    1
    4
    1
    1
    3 ROSA VASILE - Salciua
    3-1
    0-3
    3-1
    2
    1
    -1
    1
    4 CILI DENIS - Ludus
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 4 - Hobby ...... Masa nr. 7
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 MATEUT VASILE - Zalau
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 ANOIU ALEXANDRU - Hunedoara
    2-3
    0-3
    3-1
    1
    -2
    -1
    1
    3 SANCU IANIS - Dumbraveni SB
    1-3
    3-0
    2-3
    1
    2
    0
    2
    1
    4 BORODI ALIN - Cluj Napoca
    0-3
    1-3
    3-2
    1
    -4
    -1
    1
    -
    Gr.superioara nr. 5 - Hobby ...... Masa nr. 6
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 ARDELEAN OVIDIU - Zalau
    3-0
    0-3
    3-2
    2
    2
    2 TRIF MARIUS - Atintis
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    3 PAULETTE BRIANA - Blaj
    3-0
    3-1
    3-1
    3
    1
    4 ILLES KALMAN - Targu Mures
    2-3
    3-0
    1-3
    1
    -
    Gr.superioara nr. 6 - Hobby ...... Masa nr. 5
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 MARGINEAN CORNEL - Cluj Napoca
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    2
    -2
    1
    1
    2 PETRUT PATRICK - Aiud
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 SPATAR NARCIS - Dumbraveni SB
    3-1
    0-3
    0-3
    1
    -4
    -1
    1
    4 MORAR BOGDAN - Dumbraveni SB
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    -3
    0
    1
    -
    Gr.superioara nr. 7 - Hobby ...... Masa nr. 4
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 MARGINEAN VLAD CATALIN - Aiud
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 HOMANA IOAN - Stremt
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    3 MILAS ANDREI - Zalau
    0-3
    3-1
    3-1
    2
    2
    4 POPA RAUL - Dumbraveni SB
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 8 - Hobby ...... Masa nr. 3
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 AVRAM ALEXANDRU - Dumbraveni SB
    1-3
    0-3
    2-3
    0
    2 CALONFIRESCU SEVER - Manastireni
    3-1
    0-3
    3-0
    2
    2
    3 TOMA CASIAN - Targu Mures
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    1
    4 NICUSAN CLAUDIU - Sibiu
    3-2
    0-3
    1-3
    1
    -
    Gr.superioara nr. 9 - Hobby ...... Masa nr. 2
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 CRETA PETRU - Luna CJ
    3-2
    3-0
    3-1
    3
    1
    2 HUTINA ADRIAN - Targu Mures
    2-3
    3-1
    2-3
    1
    3 NEAMTU MARIUS - Campia Turzii
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    4 MORARIU COSTEL - Gherla
    1-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    -
    Gr.superioara nr. 10 - Hobby ...... Masa nr. 1
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 FIRANESCU DAVID - Dumbraveni SB
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 BALTES OVIDIU - Ocna Sibiului
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    3 DOBAI SANDOR - Targu Mures
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    4 MURESAN ANA MARIA - Cluj Napoca
    0-3
    3-1
    0-3
    1
    -


    Eliminatorii Hobby

    1. Berbecar Alin
    -------------------- Berbecar Alin 3-0
    32. Bye
    ----------------------------------------
    17. Sabau Mircea
    --------------------
    16. Marginean Cornel
    ------------------------------------------------------------
    9. Creta Petru
    -------------------- Creta Petru 3-0
    24. Bye
    ----------------------------------------
    25. Bye
    -------------------- Toma Casian 0-3
    8. Toma Casian
    --------------------------------------------------------------------------------
    5. Paulette Briana
    -------------------- Paulette Briana 3-0
    28. Bye
    ----------------------------------------
    21. Bye
    -------------------- Dobai Sandor 0-3
    12. Dobai Sandor
    ------------------------------------------------------------
    13. Milas Andrei
    --------------------
    20. Markos Hunor
    ----------------------------------------
    29. Bye
    -------------------- Mateut Vasile 0-3
    4. Mateut Vasile

    ----------------------------------------------------------------------------------------------------

    3. Oltean Tudor
    -------------------- Oltean Tudor 3-0
    30. Bye
    ----------------------------------------
    19. Sandru Rares
    --------------------
    14. Calonfirescu Sever
    ------------------------------------------------------------
    11. Morariu Costel
    -------------------- Morariu Costel 3-0
    22. Bye
    ----------------------------------------
    27. Bye
    -------------------- Petrut Patrick 0-3
    6. Petrut Patrick
    --------------------------------------------------------------------------------
    7. Marginean Vlad Catalin
    -------------------- Marginean Vlad Catalin 3-0
    26. Bye
    ----------------------------------------
    23. Bye
    -------------------- Firanescu David 0-3
    10. Firanescu David
    ------------------------------------------------------------
    15. Ardelean Ovidiu
    --------------------
    18. Sancu Ianis
    ----------------------------------------
    31. Bye
    -------------------- Curutiu Corin 0-3
    2. Curutiu Corin
    TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

    Comentariu


    • Gr.superioara nr. 1 - Avansati ...... Masa nr. 11 - schema: 1 4 7 10
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 FULOP OSCAR - Reghin
      3-2
      0-3
      3-1
      2
      0
      -2
      1
      2 AVRAM IANCU - Petrosani
      2-3
      3-1
      3-1
      2
      1
      3
      1
      1
      3 SANDU MARCEL - Sighisoara
      3-0
      1-3
      3-0
      2
      2
      4
      1
      1
      4 SACADAT MARCEL - Ludus
      1-3
      1-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 2 - Avansati ...... Masa nr. 12
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 PASCALAU CRISTIAN - Huedin
      3-1
      3-2
      2-3
      2
      1
      2 TOFENI FLORIN - Nasaud
      1-3
      3-2
      3-2
      2
      2
      3 MILNA SORIN - Ludus
      2-3
      2-3
      3-0
      1
      4 TAUT CIPRIAN - Cluj Napoca
      3-2
      2-3
      0-3
      1
      -
      Gr.superioara nr. 3 - Avansati ...... Masa nr. 13
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 STOICESCU GHEORGHE - Iedera
      3-1
      1-3
      1-3
      1
      2 MURESAN MARIAN - Dej
      1-3
      3-0
      2-3
      1
      3 ONET NICOLAE - Sighisoara
      3-1
      0-3
      3-1
      2
      4 BORSAN PETRU - Cluj Napoca
      3-1
      3-2
      1-3
      2
      -
      Gr.superioara nr. 4 - Avansati ...... Masa nr. 14
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 NYARADI ATTILA - Sighisoara
      1-3
      3-2
      3-0
      2
      2
      -1
      1
      2 PACURAR TEODOR - Gherla
      3-1
      2-3
      3-0
      2
      1
      4
      1
      1
      3 BORCA LIVIU - Targu Mures
      2-3
      3-2
      3-2
      2
      2
      1
      0
      1
      4 HAIDAU ALIN - Cluj Napoca
      0-3
      0-3
      2-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 5 - Avansati ...... Masa nr. 15
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 CHIFOR VLAD - Targu Mures
      1-3
      3-1
      2-3
      1
      2 BIRTALAN CASIAN - Dumbraveni SB
      3-1
      3-2
      1-3
      2
      2
      3 ANGI ZOLTAN - Gheorgheni
      1-3
      2-3
      3-0
      1
      4 TOPCIU DAVID - Targu Mures
      3-2
      3-1
      0-3
      2
      1
      -
      Gr.superioara nr. 6 - Avansati ...... Masa nr. 16
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 GIPSY KING - Hunedoara
      3-0
      3-0
      3-1
      3
      1
      2 HALASZ LEVENTE - Cluj Napoca
      0-3
      3-1
      0-3
      1
      3 GOG VASILE - Salciua
      0-3
      1-3
      1-3
      0
      4 MOCA ALEXANDRU - Ludus
      1-3
      3-0
      3-1
      2
      2
      -
      Gr.superioara nr. 7 - Avansati ...... Masa nr. 17
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 MUNTEAN ATILA - Hunedoara
      3-2
      3-1
      3-0
      3
      1
      2 CSISZER TIBOR - Sighisoara
      2-3
      1-3
      3-0
      1
      3 SUCIU FLORIN - Sibiu
      1-3
      3-1
      3-0
      2
      2
      4 SUCILEA ADRIAN - Cluj Napoca
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 8 - Avansati ...... Masa nr. 18
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 MARCU CIPRIAN - Targu Mures
      0-3
      3-0
      1-3
      1
      2 BORSAN DAVID - Cluj Napoca
      3-0
      3-0
      2-3
      2
      2
      3 ORBAN LEVENTE - Sovata
      0-3
      0-3
      3-0
      1
      4 DANESCU MARIUS - Dumbraveni SB
      3-1
      3-2
      0-3
      2
      1
      -
      Gr.superioara nr. 9 - Avansati ...... Masa nr. 19
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 POP DAN - Targu Mures
      1-3
      3-2
      0-3
      1
      2 ORBAN KOPPANY - Sovata
      3-1
      3-0
      1-3
      2
      2
      3 BADIU GAVRIL - Rasca
      2-3
      0-3
      3-2
      1
      4 BAICAN CRISTIAN - Cluj Napoca
      3-0
      3-1
      2-3
      2
      1
      -
      Gr.superioara nr. 10 - Avansati ...... Masa nr. 20
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 IOBAGIU IONUT - Bistrita
      0-3
      1-3
      3-1
      1
      2 DANGULEA TUDOR - Dumbraveni SB
      3-0
      3-1
      3-0
      3
      1
      3 BONDREA ATTILA - Gheorgheni
      3-1
      1-3
      3-0
      2
      2
      4 NICUSAN RAZVAN - Targu Mures
      1-3
      0-3
      0-3
      0
      -


      Eliminatorii Avansati

      1. Avram Iancu
      -------------------- Avram Iancu 3-0
      32. Bye
      ----------------------------------------
      17. Borsan Petru
      --------------------
      16. Moca Alexandru
      ------------------------------------------------------------
      9. Baican Cristian
      -------------------- Baican Cristian 3-0
      24. Bye
      ----------------------------------------
      25. Bye
      -------------------- Danescu Marius 0-3
      8. Danescu Marius
      --------------------------------------------------------------------------------
      5. Topciu David
      -------------------- Topciu David 3-0
      28. Bye
      ----------------------------------------
      21. Bye
      -------------------- Bondrea Attila 0-3
      12. Bondrea Attila
      ------------------------------------------------------------
      13. Suciu Florin
      --------------------
      20. Tofeni Florin
      ----------------------------------------
      29. Bye
      -------------------- Pacurar Teodor 0-3
      4. Pacurar Teodor

      ----------------------------------------------------------------------------------------------------

      3. Onet Nicolae
      -------------------- Onet Nicolae 3-0
      30. Bye
      ----------------------------------------
      19. Sandu Marcel
      --------------------
      14. Borsan David
      ------------------------------------------------------------
      11. Orban Koppany
      -------------------- Orban Koppany 3-0
      22. Bye
      ----------------------------------------
      27. Bye
      -------------------- Gipsy King 0-3
      6. Gipsy King
      --------------------------------------------------------------------------------
      7. Muntean Atila
      -------------------- Muntean Atila 3-0
      26. Bye
      ----------------------------------------
      23. Bye
      -------------------- Dangulea Tudor 0-3
      10. Dangulea Tudor
      ------------------------------------------------------------
      15. Birtalan Casian
      --------------------
      18. Borca Liviu
      ----------------------------------------
      31. Bye
      -------------------- Pascalau Cristian 0-3
      2. Pascalau Cristian
      TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

      Comentariu


      • Eliminatorii Hobby

        1. Berbecar Alin
        -------------------- Berbecar Alin 3-0
        32. Bye
        ---------------------------------------- Berbecar Alin 3-1
        17. Sabau Mircea
        -------------------- Sabau Mircea 3-0
        16. Marginean Cornel
        ------------------------------------------------------------ Toma Casian 1-3
        9. Creta Petru
        -------------------- Creta Petru 3-0
        24. Bye
        ---------------------------------------- Toma Casian 0-3
        25. Bye
        -------------------- Toma Casian 0-3
        8. Toma Casian
        -------------------------------------------------------------------------------- Toma Casian 3-2
        5. Paulette Briana
        -------------------- Paulette Briana 3-0
        28. Bye
        ---------------------------------------- Paulette Briana 3-0
        21. Bye
        -------------------- Dobai Sandor 0-3
        12. Dobai Sandor
        ------------------------------------------------------------ Paulette Briana 3-0
        13. Milas Andrei
        -------------------- Milas Andrei 3-1
        20. Markos Hunor
        ---------------------------------------- Mateut Vasile 0-3
        29. Bye
        -------------------- Mateut Vasile 0-3
        4. Mateut Vasile

        ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Marginean Vlad Catalin 0-3

        3. Oltean Tudor
        -------------------- Oltean Tudor 3-0
        30. Bye
        ---------------------------------------- Sandru Rares 2-3
        19. Sandru Rares
        -------------------- Sandru Rares 2-0
        14. Calonfirescu Sever
        ------------------------------------------------------------ Petrut Patrick 2-3
        11. Morariu Costel
        -------------------- Morariu Costel 3-0
        22. Bye
        ---------------------------------------- Petrut Patrick 0-3
        27. Bye
        -------------------- Petrut Patrick 0-3
        6. Petrut Patrick
        -------------------------------------------------------------------------------- Marginean Vlad Catalin 2-3
        7. Marginean Vlad Catalin
        -------------------- Marginean Vlad Catalin 3-0
        26. Bye
        ---------------------------------------- Marginean Vlad Catalin 3-1
        23. Bye
        -------------------- Firanescu David 0-3
        10. Firanescu David
        ------------------------------------------------------------ Marginean Vlad Catalin 3-1
        15. Ardelean Ovidiu
        -------------------- Sancu Ianis 2-3
        18. Sancu Ianis
        ---------------------------------------- Curutiu Corin 0-3
        31. Bye
        -------------------- Curutiu Corin 0-3
        2. Curutiu Corin


        Clasament Hobby

        1. Marginean Vlad Catalin - Aiud
        2. Toma Casian - Targu Mures
        3 -- 4
        Petrut Patrick - Aiud
        Paulette Briana - Blaj
        5 -- 8
        Curutiu Corin - Dumbraveni SB
        Berbecar Alin - Zalau
        Sandru Rares - Dumbraveni SB
        Mateut Vasile - Zalau
        9 -- 16
        Firanescu David - Dumbraveni SB
        Creta Petru - Luna CJ
        Morariu Costel - Gherla
        Dobai Sandor - Targu Mures
        Sancu Ianis - Dumbraveni SB
        Sabau Mircea - Tarnaveni
        Oltean Tudor - Zalau
        Milas Andrei - Zalau
        17 -- 20
        Calonfirescu Sever - Manastireni
        Ardelean Ovidiu - Zalau
        Marginean Cornel - Cluj Napoca
        Markos Hunor - Targu Mures
        21 -- 22 2v gr.sup.
        Rosa Vasile - Salciua
        Sipos Claudiu - Gherla
        23 -- 33 1v gr.sup.
        Homana Ioan - Stremt
        Pralea Constantin - Alba Iulia
        Spatar Narcis - Dumbraveni SB
        Illes Sandor Ferenc - Targu Mures
        Nicusan Claudiu - Sibiu
        Borodi Alin - Cluj Napoca
        Illes Kalman - Targu Mures
        Muresan Ana Maria - Cluj Napoca
        Morar Bogdan - Dumbraveni SB
        Anoiu Alexandru - Hunedoara
        Hutina Adrian - Targu Mures
        34 -- 40 0v gr.sup.
        Orga Adrian - Ludus
        Avram Alexandru - Dumbraveni SB
        Trif Marius - Atintis
        Baltes Ovidiu - Ocna Sibiului
        Popa Raul - Dumbraveni SB
        Cili Denis - Ludus
        Neamtu Marius - Campia Turzii
        41 -- 2v gr.inf.
        Morariu Ioan - Saliste
        42 -- 53 1v gr.inf.
        Andrei Vasile Ilie - Ludus
        Szekely Claudia - Targu Mures
        Muresan Alexandra - Cluj Napoca
        Curutiu Traian - Dumbraveni SB
        Dirlea Ana - Aiud
        Borsan Adrian - Cluj Napoca
        Varga Istvan - Targu Mures
        Orosan Vasile - Ludus
        Kantor Imre - Reghin
        Adamosi Klaudia - Targu Mures
        Lantos Monica - Targu Mures
        Sarbu Bogdan - Gligoresti
        54 -- 60 0v gr.inf.
        Andrei Maria - Ludus
        Bodoni Renata - Targu Mures
        Petrut Luminita - Targu Mures
        Catinean Anda - Targu Mures
        Chirita Ioana - Targu Mures
        Oprinca Mariana - Targu Mures
        Orga Denis - Gligoresti
        TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

        Comentariu


        • Bine Brianaaaaaaaa!
          Tibhar Evolution MX-P // Tibhar BS1 // Tibhar Evolution FX-P

          Comentariu


          • Felicitari Paulette Briana si Petrut Patrick!!
            Blade : Levi off
            FH: Nittaku Fastarc S-1
            BH:Nittaku Fastarc S-1

            Comentariu


            • Felicitări Petruț patrick,briana și mai ales Mărginean Cătălin !

              Comentariu


              • Eliminatorii Avansati

                1. Avram Iancu
                -------------------- Avram Iancu 3-0
                32. Bye
                ---------------------------------------- Moca Alexandru 2-3
                17. Borsan Petru
                -------------------- Moca Alexandru 2-3
                16. Moca Alexandru
                ------------------------------------------------------------ Moca Alexandru 3-0
                9. Baican Cristian
                -------------------- Baican Cristian 3-0
                24. Bye
                ---------------------------------------- Danescu Marius 0-3
                25. Bye
                -------------------- Danescu Marius 0-3
                8. Danescu Marius
                -------------------------------------------------------------------------------- Moca Alexandru 3-0
                5. Topciu David
                -------------------- Topciu David 3-0
                28. Bye
                ---------------------------------------- Topciu David 3-1
                21. Bye
                -------------------- Bondrea Attila 0-3
                12. Bondrea Attila
                ------------------------------------------------------------ Topciu David 3-2
                13. Suciu Florin
                -------------------- Suciu Florin 3-1
                20. Tofeni Florin
                ---------------------------------------- Suciu Florin 3-2
                29. Bye
                -------------------- Pacurar Teodor 0-3
                4. Pacurar Teodor

                ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Borsan David 0-3

                3. Onet Nicolae
                -------------------- Onet Nicolae 3-0
                30. Bye
                ---------------------------------------- Borsan David 0-3
                19. Sandu Marcel
                -------------------- Borsan David 0-3
                14. Borsan David
                ------------------------------------------------------------ Borsan David 3-0
                11. Orban Koppany
                -------------------- Orban Koppany 3-0
                22. Bye
                ---------------------------------------- Orban Koppany 3-1
                27. Bye
                -------------------- Gipsy King 0-3
                6. Gipsy King
                -------------------------------------------------------------------------------- Borsan David 3-2
                7. Muntean Atila
                -------------------- Muntean Atila 3-0
                26. Bye
                ---------------------------------------- Dangulea Tudor 1-3
                23. Bye
                -------------------- Dangulea Tudor 0-3
                10. Dangulea Tudor
                ------------------------------------------------------------ Dangulea Tudor 3-0
                15. Birtalan Casian
                -------------------- Borca Liviu 0-3
                18. Borca Liviu
                ---------------------------------------- Borca Liviu 3-1
                31. Bye
                -------------------- Pascalau Cristian 0-3
                2. Pascalau Cristian


                Clasament Avansati

                1. Borsan David - Cluj Napoca
                2. Moca Alexandru - Ludus
                3 -- 4
                Dangulea Tudor - Dumbraveni SB
                Topciu David - Targu Mures
                5 -- 8
                Orban Koppany - Sovata
                Danescu Marius - Dumbraveni SB
                Borca Liviu - Targu Mures
                Suciu Florin - Sibiu
                9 -- 16
                Onet Nicolae - Sighisoara
                Avram Iancu - Petrosani
                Muntean Atila - Hunedoara
                Bondrea Attila - Gheorgheni
                Gipsy King - Hunedoara
                Baican Cristian - Cluj Napoca
                Pascalau Cristian - Huedin
                Pacurar Teodor - Gherla
                17 -- 20
                Sandu Marcel - Sighisoara
                Borsan Petru - Cluj Napoca
                Birtalan Casian - Dumbraveni SB
                Tofeni Florin - Nasaud
                21 -- 22 2v gr.sup.
                Nyaradi Attila - Sighisoara
                Fulop Oscar - Reghin
                23 -- 35 1v gr.sup.
                Angi Zoltan - Gheorgheni
                Orban Levente - Sovata
                Badiu Gavril - Rasca
                Marcu Ciprian - Targu Mures
                Iobagiu Ionut - Bistrita
                Pop Dan - Targu Mures
                Chifor Vlad - Targu Mures
                Muresan Marian - Dej
                Stoicescu Gheorghe - Iedera
                Taut Ciprian - Cluj Napoca
                Csiszer Tibor - Sighisoara
                Halasz Levente - Cluj Napoca
                Milna Sorin - Ludus
                36 -- 40 0v gr.sup.
                Nicusan Razvan - Targu Mures
                Gog Vasile - Salciua
                Sacadat Marcel - Ludus
                Haidau Alin - Cluj Napoca
                Sucilea Adrian - Cluj Napoca
                41 -- 42 2v gr.inf.
                Batista Lucian - Sibiu
                Vigu Emanuel - Cluj Napoca
                43 -- 50 1v gr.inf.
                Illes Akos - Gheorgheni
                Orban Mark - Sovata
                Sucilea Victor - Cluj Napoca
                Paulette Radu - Blaj
                Ifrosa Rebeca - Cluj Napoca
                Popa Cristian Vasile - Cluj Napoca
                Hidisan Cornel - Campia Turzii
                Domokos Andras - Targu Mures
                51 -- 60 0v gr.inf.
                Luca Ioan - Sibiu
                Fratila Dan - Ocna Sibiului
                Bartha Szabolcs Gyula - Targu Mures
                Baidoc Sergiu - Zalau
                Csiki Ioan - Targu Mures
                Hidisan Ioan Lucian - Campia Turzii
                Homana Marius - Stremt
                Florea Mihai - Ludus
                Cristea Calin - Targu Mures
                Domokos Jozsef - Targu Mures
                TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

                Comentariu


                • Felicitari Borsan David!!
                  Blade : Levi off
                  FH: Nittaku Fastarc S-1
                  BH:Nittaku Fastarc S-1

                  Comentariu


                  • Felicitări David Borșan!!
                    Blade- Butterfly SK Carbon
                    Fh- Butterfly Tenergy 05
                    ​Bh- Butterfly Dignics 09C

                    Comentariu


                    • Postat în original de Andrei B Vezi post
                      Felicitari Paulette Briana si Petrut Patrick!!
                      Mersi mult !!!
                      Blade - Butterfly Freitas ALC
                      FH - Butterfly Tenergy 05 FX
                      BH - Butterfly Tenergy 05

                      Comentariu


                      • Postat în original de David_Dranca Vezi post
                        Felicitări Petruț patrick,briana și mai ales Mărginean Cătălin !
                        Mersi mult !
                        Blade - Butterfly Freitas ALC
                        FH - Butterfly Tenergy 05 FX
                        BH - Butterfly Tenergy 05

                        Comentariu


                        • Felicitari Borsan David !!!
                          Blade - Butterfly Freitas ALC
                          FH - Butterfly Tenergy 05 FX
                          BH - Butterfly Tenergy 05

                          Comentariu


                          • Felicitări Borsan David!!!🏆🏆

                            Comentariu


                            • Bravo David!!!🙌🏆🥇👌
                              Yasaka Sweden Extra - Yasaka Rakza 7 - Yasaka Rakza 7

                              Comentariu


                              • Echipa organizatoare formată din oameni foarte primitori și amabili. Sarmale excelente, țuică excelentă, vin excelent, cafea excelentă.
                                Mulțumiri Ludusenilor !

                                Comentariu


                                • Felicitari pentru David, Briana si Patrick!!!

                                  Comentariu


                                  • Postat în original de FlorinBN Vezi post
                                    Eliminatorii Open

                                    1. Barac Marius
                                    -------------------- Barac Marius 3-0
                                    32. Bye
                                    ---------------------------------------- Fulop Attila 2-3
                                    17. Birtalan Bence
                                    -------------------- Fulop Attila 2-3
                                    16. Fulop Attila
                                    ------------------------------------------------------------ Fulop Attila 3-2
                                    9. Dabacan Dorin
                                    -------------------- Dabacan Dorin 3-0
                                    24. Bye
                                    ---------------------------------------- Gyorfi Szabolcs 1-3
                                    25. Bye
                                    -------------------- Gyorfi Szabolcs 0-3
                                    8. Gyorfi Szabolcs
                                    -------------------------------------------------------------------------------- Pascu Rares 1-3
                                    5. Dragomir Marius
                                    -------------------- Dragomir Marius 3-0
                                    28. Bye
                                    ---------------------------------------- Dragomir Marius 3-1
                                    21. Sabau Gheorghe
                                    -------------------- Radu Constantin 0-3
                                    12. Radu Constantin
                                    ------------------------------------------------------------ Pascu Rares 2-3
                                    13. Salari Mihai
                                    -------------------- Salari Mihai 3-1
                                    20. Bardas Ioan
                                    ---------------------------------------- Pascu Rares 1-3
                                    29. Bye
                                    -------------------- Pascu Rares 0-3
                                    4. Pascu Rares

                                    ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Mathe Mihai 2-3

                                    3. Prodan Alexandru
                                    -------------------- Prodan Alexandru 3-0
                                    30. Bye
                                    ---------------------------------------- Prodan Alexandru 3-1
                                    19. Botez Radu
                                    -------------------- Breje Marin 1-3
                                    14. Breje Marin
                                    ------------------------------------------------------------ Mathe Mihai 0-3
                                    11. Mathe Mihai
                                    -------------------- Mathe Mihai 3-0
                                    22. Radu Cosmin
                                    ---------------------------------------- Mathe Mihai 3-1
                                    27. Bye
                                    -------------------- Bucur Dan 0-3
                                    6. Bucur Dan
                                    -------------------------------------------------------------------------------- Mathe Mihai 2-0
                                    7. Weiss Simona
                                    -------------------- Weiss Simona 3-0
                                    26. Bye
                                    ---------------------------------------- Weiss Simona 3-2
                                    23. Bye
                                    -------------------- Marin Florin Cornel 0-3
                                    10. Marin Florin Cornel
                                    ------------------------------------------------------------ Weiss Simona 3-2
                                    15. Vescan Radu
                                    -------------------- Costea Stefan 1-3
                                    18. Costea Stefan
                                    ---------------------------------------- Benyi Crinel 1-3
                                    31. Bye
                                    -------------------- Benyi Crinel 0-3
                                    2. Benyi Crinel


                                    Clasament Open

                                    1. Mathe Mihai - Ludus
                                    2. Pascu Rares - Targu Mures
                                    3 -- 4
                                    Weiss Simona - Cisnadie
                                    Fulop Attila - Aiud
                                    5 -- 8
                                    Prodan Alexandru - Tarnaveni
                                    Dragomir Marius - Targu Mures
                                    Benyi Crinel - Tarnaveni
                                    Gyorfi Szabolcs - Gheorgheni
                                    9 -- 16
                                    Bucur Dan - Cisnadie
                                    Salari Mihai - Iasi
                                    Marin Florin Cornel - Targu Mures
                                    Barac Marius - Sibiu
                                    Breje Marin - Zalau
                                    Radu Constantin - Sibiu
                                    Costea Stefan - Tarnaveni
                                    Dabacan Dorin - Tarnaveni
                                    17 -- 22
                                    Radu Cosmin - Ludus
                                    Birtalan Bence - Sovata
                                    Bardas Ioan - Dumbraveni SB
                                    Botez Radu - Targu Mures
                                    Sabau Gheorghe - Tarnaveni
                                    Vescan Radu - Cluj Napoca
                                    23 -- 2v gr.sup.
                                    Telespan Konstantin - Sibiu
                                    24 -- 34 1v gr.sup.
                                    Gaborean Bogdan - Cluj Napoca
                                    Prodan Daniel - Campia Turzii
                                    Birtalan Levente - Sovata
                                    Bozosan Petre - Sibiu
                                    Deac Octavian - Dumbraveni SB
                                    Manitiu Florin - Sibiu
                                    Vera Esteban - Sibiu
                                    Bara Radu - Floresti
                                    Solyom Sandor - Cluj Napoca
                                    Konti Florin - Apahida
                                    Kelemen Miklos - Miercurea Ciuc
                                    35 -- 44 0v gr.sup.
                                    Kiss Attila - Crasna
                                    Heja Zoltan - Ditrau
                                    Janosi Attila - Targu Mures
                                    Panczel Jozsef - Cluj Napoca
                                    Marcus Mihai - Zalau
                                    Popa Nicolae - Cergau Mare
                                    Muresan Carmen - Zalau
                                    Lazar Cristian - Cluj Napoca
                                    Eotvos Flavius - Tarnaveni
                                    Kesmarki Laszlo - Tarnaveni
                                    45 -- 47 2v gr.inf.
                                    Strugar Ioan - Deda
                                    Bobos Marius - Apahida
                                    Gorbe David - Satu Mare
                                    48 -- 57 1v gr.inf.
                                    Szakacs Attila - Targu Mures
                                    Bucur Alin Adrian - Targu Mures
                                    Lucic Corneliu - Suceava
                                    Matei Dumitru - Deva
                                    Dan Radu - Zalau
                                    Sarcani Andrei - Targu Mures
                                    Boros Mihaly - Crasna
                                    Chetan Laurean - Reghin
                                    Vidrut Ioan - Apahida
                                    Simiganovschi Codrut - Toplita
                                    58 -- 64 0v gr.inf.
                                    Piper Petru - Luna CJ
                                    Birtalan Hunor - Sovata
                                    Kantor Imre Zoltan - Reghin
                                    Aherghelegitei Mihai - Dumbraveni SB
                                    Vescan Adrian - Cluj Napoca
                                    Todor Csaba - Gheorgheni
                                    Andrea Simion - Cluj Napoca
                                    Bravo Simo,Felicitari!!!!!!
                                    I love table tennis !

                                    Comentariu



                                    • Comentariu



                                      • Comentariu



                                        • Comentariu



                                          • Comentariu


                                            • Să ne revedem sanătoși și voioși🥰

                                              Comentariu


                                              • Vă mulțumim frumos pentru tot sprijinul acordat!
                                                Să ne vedem cu bine!
                                                Blade-Timo Boll Alc
                                                FH: Dignics 05
                                                BH: Dignics 05

                                                Comentariu


                                                • Mulțumim participanților și tuturor celor implicați în organizarea acestui turneu!
                                                  Să ne vedem sănătoși!!!
                                                  Blade-Timo Boll Alc
                                                  FH: Dignics 05
                                                  BH: Dignics 05

                                                  Comentariu


                                                  • Mulțumim pentru poze Ana !
                                                    Felicitări D-lui Primar pentru faptul că a participat la premiere ! Asta denotă ca are considerație față de mișcarea Amatur.

                                                    Comentariu

                                                    Procesare...
                                                    X