Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Mureșului" - LUDUȘ, 27 ian (E, O) - 28 ian (A, H)

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Anadirlea
    a răspuns
    Postat în original de mateidumitru Vezi post
    Mulțumim pentru poze Ana !
    Felicitări D-lui Primar pentru faptul că a participat la premiere ! Asta denotă ca are considerație față de mișcarea Amatur.
    Cu mare drag nea'Titi🥰

    Lasă un comentariu:


  • Tofenfor
    a răspuns
    sau ca deja e in campanie

    Lasă un comentariu:


  • mateidumitru
    a răspuns
    Mulțumim pentru poze Ana !
    Felicitări D-lui Primar pentru faptul că a participat la premiere ! Asta denotă ca are considerație față de mișcarea Amatur.

    Lasă un comentariu:


  • Radu Cosmin
    a răspuns
    Mulțumim participanților și tuturor celor implicați în organizarea acestui turneu!
    Să ne vedem sănătoși!!!

    Lasă un comentariu:


  • Radu Cosmin
    a răspuns
    Vă mulțumim frumos pentru tot sprijinul acordat!
    Să ne vedem cu bine!

    Lasă un comentariu:


  • Anadirlea
    a răspuns
    Să ne revedem sanătoși și voioși🥰

    Lasă un comentariu:


  • Anadirlea
    a răspuns

    Lasă un comentariu:


  • Anadirlea
    a răspuns

    Lasă un comentariu:


  • Anadirlea
    a răspuns

    Lasă un comentariu:


  • Anadirlea
    a răspuns

    Lasă un comentariu:


  • csabazedler
    a răspuns
    Postat în original de FlorinBN Vezi post
    Eliminatorii Open

    1. Barac Marius
    -------------------- Barac Marius 3-0
    32. Bye
    ---------------------------------------- Fulop Attila 2-3
    17. Birtalan Bence
    -------------------- Fulop Attila 2-3
    16. Fulop Attila
    ------------------------------------------------------------ Fulop Attila 3-2
    9. Dabacan Dorin
    -------------------- Dabacan Dorin 3-0
    24. Bye
    ---------------------------------------- Gyorfi Szabolcs 1-3
    25. Bye
    -------------------- Gyorfi Szabolcs 0-3
    8. Gyorfi Szabolcs
    -------------------------------------------------------------------------------- Pascu Rares 1-3
    5. Dragomir Marius
    -------------------- Dragomir Marius 3-0
    28. Bye
    ---------------------------------------- Dragomir Marius 3-1
    21. Sabau Gheorghe
    -------------------- Radu Constantin 0-3
    12. Radu Constantin
    ------------------------------------------------------------ Pascu Rares 2-3
    13. Salari Mihai
    -------------------- Salari Mihai 3-1
    20. Bardas Ioan
    ---------------------------------------- Pascu Rares 1-3
    29. Bye
    -------------------- Pascu Rares 0-3
    4. Pascu Rares

    ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Mathe Mihai 2-3

    3. Prodan Alexandru
    -------------------- Prodan Alexandru 3-0
    30. Bye
    ---------------------------------------- Prodan Alexandru 3-1
    19. Botez Radu
    -------------------- Breje Marin 1-3
    14. Breje Marin
    ------------------------------------------------------------ Mathe Mihai 0-3
    11. Mathe Mihai
    -------------------- Mathe Mihai 3-0
    22. Radu Cosmin
    ---------------------------------------- Mathe Mihai 3-1
    27. Bye
    -------------------- Bucur Dan 0-3
    6. Bucur Dan
    -------------------------------------------------------------------------------- Mathe Mihai 2-0
    7. Weiss Simona
    -------------------- Weiss Simona 3-0
    26. Bye
    ---------------------------------------- Weiss Simona 3-2
    23. Bye
    -------------------- Marin Florin Cornel 0-3
    10. Marin Florin Cornel
    ------------------------------------------------------------ Weiss Simona 3-2
    15. Vescan Radu
    -------------------- Costea Stefan 1-3
    18. Costea Stefan
    ---------------------------------------- Benyi Crinel 1-3
    31. Bye
    -------------------- Benyi Crinel 0-3
    2. Benyi Crinel


    Clasament Open

    1. Mathe Mihai - Ludus
    2. Pascu Rares - Targu Mures
    3 -- 4
    Weiss Simona - Cisnadie
    Fulop Attila - Aiud
    5 -- 8
    Prodan Alexandru - Tarnaveni
    Dragomir Marius - Targu Mures
    Benyi Crinel - Tarnaveni
    Gyorfi Szabolcs - Gheorgheni
    9 -- 16
    Bucur Dan - Cisnadie
    Salari Mihai - Iasi
    Marin Florin Cornel - Targu Mures
    Barac Marius - Sibiu
    Breje Marin - Zalau
    Radu Constantin - Sibiu
    Costea Stefan - Tarnaveni
    Dabacan Dorin - Tarnaveni
    17 -- 22
    Radu Cosmin - Ludus
    Birtalan Bence - Sovata
    Bardas Ioan - Dumbraveni SB
    Botez Radu - Targu Mures
    Sabau Gheorghe - Tarnaveni
    Vescan Radu - Cluj Napoca
    23 -- 2v gr.sup.
    Telespan Konstantin - Sibiu
    24 -- 34 1v gr.sup.
    Gaborean Bogdan - Cluj Napoca
    Prodan Daniel - Campia Turzii
    Birtalan Levente - Sovata
    Bozosan Petre - Sibiu
    Deac Octavian - Dumbraveni SB
    Manitiu Florin - Sibiu
    Vera Esteban - Sibiu
    Bara Radu - Floresti
    Solyom Sandor - Cluj Napoca
    Konti Florin - Apahida
    Kelemen Miklos - Miercurea Ciuc
    35 -- 44 0v gr.sup.
    Kiss Attila - Crasna
    Heja Zoltan - Ditrau
    Janosi Attila - Targu Mures
    Panczel Jozsef - Cluj Napoca
    Marcus Mihai - Zalau
    Popa Nicolae - Cergau Mare
    Muresan Carmen - Zalau
    Lazar Cristian - Cluj Napoca
    Eotvos Flavius - Tarnaveni
    Kesmarki Laszlo - Tarnaveni
    45 -- 47 2v gr.inf.
    Strugar Ioan - Deda
    Bobos Marius - Apahida
    Gorbe David - Satu Mare
    48 -- 57 1v gr.inf.
    Szakacs Attila - Targu Mures
    Bucur Alin Adrian - Targu Mures
    Lucic Corneliu - Suceava
    Matei Dumitru - Deva
    Dan Radu - Zalau
    Sarcani Andrei - Targu Mures
    Boros Mihaly - Crasna
    Chetan Laurean - Reghin
    Vidrut Ioan - Apahida
    Simiganovschi Codrut - Toplita
    58 -- 64 0v gr.inf.
    Piper Petru - Luna CJ
    Birtalan Hunor - Sovata
    Kantor Imre Zoltan - Reghin
    Aherghelegitei Mihai - Dumbraveni SB
    Vescan Adrian - Cluj Napoca
    Todor Csaba - Gheorgheni
    Andrea Simion - Cluj Napoca
    Bravo Simo,Felicitari!!!!!!

    Lasă un comentariu:


  • Tofenfor
    a răspuns
    Felicitari pentru David, Briana si Patrick!!!

    Lasă un comentariu:


  • mateidumitru
    a răspuns
    Echipa organizatoare formată din oameni foarte primitori și amabili. Sarmale excelente, țuică excelentă, vin excelent, cafea excelentă.
    Mulțumiri Ludusenilor !

    Lasă un comentariu:


  • Stefy
    a răspuns
    Bravo David!!!🙌🏆🥇👌

    Lasă un comentariu:


  • Pacurar Teodor
    a răspuns
    Felicitări Borsan David!!!🏆🏆

    Lasă un comentariu:


  • Dragonuldeblajbrick
    a răspuns
    Felicitari Borsan David !!!

    Lasă un comentariu:


  • Dragonuldeblajbrick
    a răspuns
    Postat în original de David_Dranca Vezi post
    Felicitări Petruț patrick,briana și mai ales Mărginean Cătălin !
    Mersi mult !

    Lasă un comentariu:


  • Dragonuldeblajbrick
    a răspuns
    Postat în original de Andrei B Vezi post
    Felicitari Paulette Briana si Petrut Patrick!!
    Mersi mult !!!

    Lasă un comentariu:


  • Patrick.0
    a răspuns
    Felicitări David Borșan!!

    Lasă un comentariu:


  • Andrei B
    a răspuns
    Felicitari Borsan David!!

    Lasă un comentariu:


  • FlorinBN
    a răspuns
    Eliminatorii Avansati

    1. Avram Iancu
    -------------------- Avram Iancu 3-0
    32. Bye
    ---------------------------------------- Moca Alexandru 2-3
    17. Borsan Petru
    -------------------- Moca Alexandru 2-3
    16. Moca Alexandru
    ------------------------------------------------------------ Moca Alexandru 3-0
    9. Baican Cristian
    -------------------- Baican Cristian 3-0
    24. Bye
    ---------------------------------------- Danescu Marius 0-3
    25. Bye
    -------------------- Danescu Marius 0-3
    8. Danescu Marius
    -------------------------------------------------------------------------------- Moca Alexandru 3-0
    5. Topciu David
    -------------------- Topciu David 3-0
    28. Bye
    ---------------------------------------- Topciu David 3-1
    21. Bye
    -------------------- Bondrea Attila 0-3
    12. Bondrea Attila
    ------------------------------------------------------------ Topciu David 3-2
    13. Suciu Florin
    -------------------- Suciu Florin 3-1
    20. Tofeni Florin
    ---------------------------------------- Suciu Florin 3-2
    29. Bye
    -------------------- Pacurar Teodor 0-3
    4. Pacurar Teodor

    ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Borsan David 0-3

    3. Onet Nicolae
    -------------------- Onet Nicolae 3-0
    30. Bye
    ---------------------------------------- Borsan David 0-3
    19. Sandu Marcel
    -------------------- Borsan David 0-3
    14. Borsan David
    ------------------------------------------------------------ Borsan David 3-0
    11. Orban Koppany
    -------------------- Orban Koppany 3-0
    22. Bye
    ---------------------------------------- Orban Koppany 3-1
    27. Bye
    -------------------- Gipsy King 0-3
    6. Gipsy King
    -------------------------------------------------------------------------------- Borsan David 3-2
    7. Muntean Atila
    -------------------- Muntean Atila 3-0
    26. Bye
    ---------------------------------------- Dangulea Tudor 1-3
    23. Bye
    -------------------- Dangulea Tudor 0-3
    10. Dangulea Tudor
    ------------------------------------------------------------ Dangulea Tudor 3-0
    15. Birtalan Casian
    -------------------- Borca Liviu 0-3
    18. Borca Liviu
    ---------------------------------------- Borca Liviu 3-1
    31. Bye
    -------------------- Pascalau Cristian 0-3
    2. Pascalau Cristian


    Clasament Avansati

    1. Borsan David - Cluj Napoca
    2. Moca Alexandru - Ludus
    3 -- 4
    Dangulea Tudor - Dumbraveni SB
    Topciu David - Targu Mures
    5 -- 8
    Orban Koppany - Sovata
    Danescu Marius - Dumbraveni SB
    Borca Liviu - Targu Mures
    Suciu Florin - Sibiu
    9 -- 16
    Onet Nicolae - Sighisoara
    Avram Iancu - Petrosani
    Muntean Atila - Hunedoara
    Bondrea Attila - Gheorgheni
    Gipsy King - Hunedoara
    Baican Cristian - Cluj Napoca
    Pascalau Cristian - Huedin
    Pacurar Teodor - Gherla
    17 -- 20
    Sandu Marcel - Sighisoara
    Borsan Petru - Cluj Napoca
    Birtalan Casian - Dumbraveni SB
    Tofeni Florin - Nasaud
    21 -- 22 2v gr.sup.
    Nyaradi Attila - Sighisoara
    Fulop Oscar - Reghin
    23 -- 35 1v gr.sup.
    Angi Zoltan - Gheorgheni
    Orban Levente - Sovata
    Badiu Gavril - Rasca
    Marcu Ciprian - Targu Mures
    Iobagiu Ionut - Bistrita
    Pop Dan - Targu Mures
    Chifor Vlad - Targu Mures
    Muresan Marian - Dej
    Stoicescu Gheorghe - Iedera
    Taut Ciprian - Cluj Napoca
    Csiszer Tibor - Sighisoara
    Halasz Levente - Cluj Napoca
    Milna Sorin - Ludus
    36 -- 40 0v gr.sup.
    Nicusan Razvan - Targu Mures
    Gog Vasile - Salciua
    Sacadat Marcel - Ludus
    Haidau Alin - Cluj Napoca
    Sucilea Adrian - Cluj Napoca
    41 -- 42 2v gr.inf.
    Batista Lucian - Sibiu
    Vigu Emanuel - Cluj Napoca
    43 -- 50 1v gr.inf.
    Illes Akos - Gheorgheni
    Orban Mark - Sovata
    Sucilea Victor - Cluj Napoca
    Paulette Radu - Blaj
    Ifrosa Rebeca - Cluj Napoca
    Popa Cristian Vasile - Cluj Napoca
    Hidisan Cornel - Campia Turzii
    Domokos Andras - Targu Mures
    51 -- 60 0v gr.inf.
    Luca Ioan - Sibiu
    Fratila Dan - Ocna Sibiului
    Bartha Szabolcs Gyula - Targu Mures
    Baidoc Sergiu - Zalau
    Csiki Ioan - Targu Mures
    Hidisan Ioan Lucian - Campia Turzii
    Homana Marius - Stremt
    Florea Mihai - Ludus
    Cristea Calin - Targu Mures
    Domokos Jozsef - Targu Mures

    Lasă un comentariu:


  • David_Dranca
    a răspuns
    Felicitări Petruț patrick,briana și mai ales Mărginean Cătălin !

    Lasă un comentariu:


  • Andrei B
    a răspuns
    Felicitari Paulette Briana si Petrut Patrick!!

    Lasă un comentariu:


  • Parta
    a răspuns
    Bine Brianaaaaaaaa!

    Lasă un comentariu:


  • FlorinBN
    a răspuns
    Eliminatorii Hobby

    1. Berbecar Alin
    -------------------- Berbecar Alin 3-0
    32. Bye
    ---------------------------------------- Berbecar Alin 3-1
    17. Sabau Mircea
    -------------------- Sabau Mircea 3-0
    16. Marginean Cornel
    ------------------------------------------------------------ Toma Casian 1-3
    9. Creta Petru
    -------------------- Creta Petru 3-0
    24. Bye
    ---------------------------------------- Toma Casian 0-3
    25. Bye
    -------------------- Toma Casian 0-3
    8. Toma Casian
    -------------------------------------------------------------------------------- Toma Casian 3-2
    5. Paulette Briana
    -------------------- Paulette Briana 3-0
    28. Bye
    ---------------------------------------- Paulette Briana 3-0
    21. Bye
    -------------------- Dobai Sandor 0-3
    12. Dobai Sandor
    ------------------------------------------------------------ Paulette Briana 3-0
    13. Milas Andrei
    -------------------- Milas Andrei 3-1
    20. Markos Hunor
    ---------------------------------------- Mateut Vasile 0-3
    29. Bye
    -------------------- Mateut Vasile 0-3
    4. Mateut Vasile

    ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Marginean Vlad Catalin 0-3

    3. Oltean Tudor
    -------------------- Oltean Tudor 3-0
    30. Bye
    ---------------------------------------- Sandru Rares 2-3
    19. Sandru Rares
    -------------------- Sandru Rares 2-0
    14. Calonfirescu Sever
    ------------------------------------------------------------ Petrut Patrick 2-3
    11. Morariu Costel
    -------------------- Morariu Costel 3-0
    22. Bye
    ---------------------------------------- Petrut Patrick 0-3
    27. Bye
    -------------------- Petrut Patrick 0-3
    6. Petrut Patrick
    -------------------------------------------------------------------------------- Marginean Vlad Catalin 2-3
    7. Marginean Vlad Catalin
    -------------------- Marginean Vlad Catalin 3-0
    26. Bye
    ---------------------------------------- Marginean Vlad Catalin 3-1
    23. Bye
    -------------------- Firanescu David 0-3
    10. Firanescu David
    ------------------------------------------------------------ Marginean Vlad Catalin 3-1
    15. Ardelean Ovidiu
    -------------------- Sancu Ianis 2-3
    18. Sancu Ianis
    ---------------------------------------- Curutiu Corin 0-3
    31. Bye
    -------------------- Curutiu Corin 0-3
    2. Curutiu Corin


    Clasament Hobby

    1. Marginean Vlad Catalin - Aiud
    2. Toma Casian - Targu Mures
    3 -- 4
    Petrut Patrick - Aiud
    Paulette Briana - Blaj
    5 -- 8
    Curutiu Corin - Dumbraveni SB
    Berbecar Alin - Zalau
    Sandru Rares - Dumbraveni SB
    Mateut Vasile - Zalau
    9 -- 16
    Firanescu David - Dumbraveni SB
    Creta Petru - Luna CJ
    Morariu Costel - Gherla
    Dobai Sandor - Targu Mures
    Sancu Ianis - Dumbraveni SB
    Sabau Mircea - Tarnaveni
    Oltean Tudor - Zalau
    Milas Andrei - Zalau
    17 -- 20
    Calonfirescu Sever - Manastireni
    Ardelean Ovidiu - Zalau
    Marginean Cornel - Cluj Napoca
    Markos Hunor - Targu Mures
    21 -- 22 2v gr.sup.
    Rosa Vasile - Salciua
    Sipos Claudiu - Gherla
    23 -- 33 1v gr.sup.
    Homana Ioan - Stremt
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    Spatar Narcis - Dumbraveni SB
    Illes Sandor Ferenc - Targu Mures
    Nicusan Claudiu - Sibiu
    Borodi Alin - Cluj Napoca
    Illes Kalman - Targu Mures
    Muresan Ana Maria - Cluj Napoca
    Morar Bogdan - Dumbraveni SB
    Anoiu Alexandru - Hunedoara
    Hutina Adrian - Targu Mures
    34 -- 40 0v gr.sup.
    Orga Adrian - Ludus
    Avram Alexandru - Dumbraveni SB
    Trif Marius - Atintis
    Baltes Ovidiu - Ocna Sibiului
    Popa Raul - Dumbraveni SB
    Cili Denis - Ludus
    Neamtu Marius - Campia Turzii
    41 -- 2v gr.inf.
    Morariu Ioan - Saliste
    42 -- 53 1v gr.inf.
    Andrei Vasile Ilie - Ludus
    Szekely Claudia - Targu Mures
    Muresan Alexandra - Cluj Napoca
    Curutiu Traian - Dumbraveni SB
    Dirlea Ana - Aiud
    Borsan Adrian - Cluj Napoca
    Varga Istvan - Targu Mures
    Orosan Vasile - Ludus
    Kantor Imre - Reghin
    Adamosi Klaudia - Targu Mures
    Lantos Monica - Targu Mures
    Sarbu Bogdan - Gligoresti
    54 -- 60 0v gr.inf.
    Andrei Maria - Ludus
    Bodoni Renata - Targu Mures
    Petrut Luminita - Targu Mures
    Catinean Anda - Targu Mures
    Chirita Ioana - Targu Mures
    Oprinca Mariana - Targu Mures
    Orga Denis - Gligoresti

    Lasă un comentariu:

Procesare...
X