Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Speranța", Salcea (Suceava), 10 februarie 2024, E/O + A/H

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • AmaTur: Turneu B "Cupa Speranța", Salcea (Suceava), 10 februarie 2024, E/O + A/H


    Turneu B "Cupa Speranța", ediția a VII-a, Salcea - sâmbătă (10.II.2024)

    LOCALITATEA: Salcea (județul Suceava), Calea Sucevei nr. 31 (strada principală);
    DATA: 10.II.2024;
    CATEGORII: Open/Elite ​+ Hobby/Avansați;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    • Open/Elite - sambata: 8:20 - 8:50 – validare înscrieri, la 9:00 încep meciurile;
    • Hobby/Avansați ​- sambata​: 14:50 - 15:20 – validare înscrieri, la 15:30 încep meciurile.
    SALA: Sala de sport a Școlii Gimnaziale "Aurelian Stanciu" Salcea;
    INDICAȚII DE ACCES:
    LOGISTICĂ: 4 mese Donic Waldner, mingi Gewo ***;
    SPAȚIU DE JOC: 90 mp + 50 mp + 50 mp;
    SUPRAFAȚA DE JOC: linoleum;
    FACILITĂȚI: vestiare, toaletă;
    TAXĂ: 40 de lei (adulti), 25 de lei (copiii sub 14 ani), persoanele cu dizabilităţi nu plătesc taxa de participare; un leu de participant se va dona către AmaTur.
    Se asigură apă, cafea și crănțănele (alune, napolitane etc.).
    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locul 1 – cupă + medalie + diplomă;
    Locurile 2-4 – medalie + diplomă;
    Locurile 5-8 – diplomă;
    Nu se joacă finala mică;
    ÎNSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANȚILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere fără penalizare: joi, 8.II.2024, ora 21:00;

    Penalizarea retragerilor:
    - retragerea jucatorilor, de pe lista de asteptare, dupa termen: 0 puncte;
    - retragerea jucatorilor dupa termen (R): 2 puncte;
    - absenta nemotivata (N): 3 puncte.
    - se suspenda pe o perioada de trei luni jucatorul care acumuleaza minimum 6 puncte de penalizare.
    - punctele de penalizare se pot motiva doar pe baza unor documente justificative.

    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau
    de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple etc.);
    SISTEMUL DE JOC:
    - Hobby/Avansați ​– maximum 24 de participanți;
    - Open/Elite – maximum 24 de participanți;​​
    - Grupe inferioare de câte 4/5/6 jucători – se califică primii 4;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP;
    - Fără grupe superioare;
    - Tablourile eliminatorii de 8/16 se generează automat.
    In funcție de dinamica înscrierilor, pot avea loc modificări în sistemul de desfășurare a turneului; se va anunța acest lucru din timp.

    ORGANIZATOR:
    - Asociația Sportivă Speranța Salcea, reprezentată de:
    prof. Sorin Gălățeanu, director Școala Gimnazială "Aurelian Stanciu" Salcea, tel. 0722.222.542;
    ORGANIZATOR TEHNIC:
    - Gabriel Darabă, tel. 0757.251.938.
    Vă așteptăm cu plăcere!
    Începe
    10.feb.2024
    Final
    10.feb.2024
    Locație
    Salcea (Suceava)
    "Tenisul de masa este cel mai important lucru dintre cele mai putin importante ale vietii"
    https://www.youtube.com/watch?v=ZdoaO-6Z2pg&t=1s- un mesaj despre cel mai important lucru in viata

  • #2

    Rezervat inscrieri/desfasurator turneu
    Inscrieri E/O (sambata, 10.II, ora 9:00) - 10 Feb, 15:36:03 - v6.91 / cls_2024-feb

    1. Orban Madalina, Siret, 886 - 43.08 - ELF
    2. Curinnoi Andrei, Moldova-Balti, 105 - 40.62 - E
    3. Duceac Catalin, Botosani, 415 - 39.8 - E
    4. Mihalache Dario, Plopeni SV, 206 - 39.56 - E
    5. Morosan Alexandru, Horodnic de Sus, 237 - 38.16 - E
    6. Sovea Sorin, Suceava, 209 - 37.44 - E
    7. Ghilan Romeo, Targu Neamt, 270 - 34.08 - E
    8. Palaghianu Mattia, Salcea, 216 - 33.67 - E
    9. Bilt Catalin, Suceava, 234 - 33 - E
    10. Mita Augustin, Dorohoi, 500 - 26.84 - OW
    11. Colesniuc Romeo, Botosani, 521 - 24.37 - OW
    12. Ilie Aurelian, Botosani, 588 - 24.11 - O
    13. Bujoreanu Neculai, Falticeni, 1004 - 24.06 - OW
    14. Vieru Costica, Botosani, 374 - 22.41 - OW
    15. Boca Timotei, Salcea, 1069 - 20.42 - O
    16. Mihalache Remus, Plopeni SV, 694 - 19.84 - A

    Retrageri R2
    Vaculisteanu Ionut - Botosani

    Gr.inferioara nr. 1 - E/O
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 ORBAN MADALINA - Siret
    3-2
    3-0
    3-1
    3
    1
    2 PALAGHIANU MATTIA - Salcea
    2-3
    0-3
    1-3
    0
    4
    3 COLESNIUC ROMEO - Botosani
    0-3
    3-0
    2-3
    1
    3
    4 MIHALACHE REMUS - Plopeni SV
    1-3
    3-1
    3-2
    2
    2
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - E/O
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 CURINNOI ANDREI - Moldova-Balti
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    2 GHILAN ROMEO - Targu Neamt
    3-2
    3-0
    3-2
    3
    1
    3 BILT CATALIN - Suceava
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    4
    4 VIERU COSTICA - Botosani
    0-3
    2-3
    3-1
    1
    3
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - E/O
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 DUCEAC CATALIN - Botosani
    0-3
    3-2
    3-1
    2
    2
    2 SOVEA SORIN - Suceava
    3-0
    3-0
    2-3
    2
    1
    3 MITA AUGUSTIN - Dorohoi
    2-3
    0-3
    3-2
    1
    3
    4 BOCA TIMOTEI - Salcea
    1-3
    3-2
    2-3
    1
    4
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - E/O
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 MIHALACHE DARIO - Plopeni SV
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    2 MOROSAN ALEXANDRU - Horodnic de Sus
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 ILIE AURELIAN - Botosani
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4
    4 BUJOREANU NECULAI - Falticeni
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    3
    -

    Gr.superioara nr. 1 - E/O - schema: 1 4 3 2
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 ORBAN MADALINA - Siret
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 MIHALACHE DARIO - Plopeni SV
    0-3
    3-1
    3-1
    2
    2
    3 MITA AUGUSTIN - Dorohoi
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    4 BILT CATALIN - Suceava
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    -
    Gr.superioara nr. 2 - E/O
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 GHILAN ROMEO - Targu Neamt
    3-2
    3-2
    3-2
    3
    1
    2 MIHALACHE REMUS - Plopeni SV
    2-3
    3-0
    2-3
    1
    3 BUJOREANU NECULAI - Falticeni
    2-3
    0-3
    0-3
    0
    4 BOCA TIMOTEI - Salcea
    2-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    -
    Gr.superioara nr. 3 - E/O
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 SOVEA SORIN - Suceava
    1-3
    3-1
    3-1
    2
    2
    2 CURINNOI ANDREI - Moldova-Balti
    3-1
    3-0
    3-2
    3
    1
    3 COLESNIUC ROMEO - Botosani
    1-3
    0-3
    2-3
    0
    4 ILIE AURELIAN - Botosani
    1-3
    2-3
    3-2
    1
    -
    Gr.superioara nr. 4 - E/O
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 MOROSAN ALEXANDRU - Horodnic de Sus
    3-0
    3-0
    2-3
    2
    1
    5
    2
    1
    2 DUCEAC CATALIN - Botosani
    0-3
    2-3
    0-3
    0
    3 VIERU COSTICA - Botosani
    0-3
    3-2
    3-2
    2
    -1
    -2
    1
    4 PALAGHIANU MATTIA - Salcea
    3-2
    3-0
    2-3
    2
    2
    3
    0
    1
    -

    Eliminatorii E/O

    1. Orban Madalina
    -------------------- Orban Madalina 3-1
    8. Sovea Sorin
    ---------------------------------------- Orban Madalina 3-1
    5. Boca Timotei
    -------------------- Morosan Alexandru 1-3
    4. Morosan Alexandru
    ------------------------------------------------------------ Orban Madalina 3-1
    3. Curinnoi Andrei
    -------------------- Curinnoi Andrei 3-1
    6. Mihalache Dario
    ---------------------------------------- Curinnoi Andrei 3-0
    7. Palaghianu Mattia
    -------------------- Palaghianu Mattia 3-2
    2. Ghilan Romeo

    Clasament E/O

    1. Orban Madalina - Siret
    2. Curinnoi Andrei - Moldova-Balti
    3 -- 4
    Morosan Alexandru - Horodnic de Sus
    Palaghianu Mattia - Salcea
    5 -- 8
    Sovea Sorin - Suceava
    Mihalache Dario - Plopeni SV
    Boca Timotei - Salcea
    Ghilan Romeo - Targu Neamt
    9 -- 2v gr.sup.
    Vieru Costica - Botosani
    10 -- 12 1v gr.sup.
    Bilt Catalin - Suceava
    Ilie Aurelian - Botosani
    Mihalache Remus - Plopeni SV
    13 -- 16 0v gr.sup.
    Duceac Catalin - Botosani
    Mita Augustin - Dorohoi
    Colesniuc Romeo - Botosani
    Bujoreanu Neculai - Falticeni


    Inscrieri A/H (sambata, 10.II, ora 15:30) - 10 Feb, 15:07:20 - v6.91 / cls_2024-feb

    1. Rusu Tudor, Suceava, 1391 - 19.78 - A
    2. Pacuraru Cristian, Suceava, 2303 - 18.35 - A
    3. Rusu Lucian, Suceava, 866 - 17.86 - AW
    4. Morosan Ionel, Radauti, 790 - 17.7 - A
    5. Palaghianu David, Salcea, 683 - 17.63 - A
    6. Cernat Cristian, Iasi, 804 - 17.29 - A
    7. Aluculesa Radu, Botosani, 799 - 16.54 - AD
    8. Damian Gelu, Comanesti, 815 - 15.53 - A
    9. Morosan Sara, Horodnic de Sus, 936 - 14.79 - AF
    10. Zamfirache Ioan, Botosani, 913 - 14.53 - AW
    11. Cotoara Toader, Suceava, 1770 - 14.45 - A
    12. Zamcu Ciprian, Suceava, 916 - 14.33 - A
    13. Ciubotaru Leonas, Iasi, 1581 - 14.28 - A
    14. Smadici Cristian, Milisauti, 1368 - 14.27 - A
    15. Iasinschi Daniel, Suceava, 2501 - 14.05 - A
    16. Drumen Evelina, Vatra Dornei, 1138 - 13.85 - AF
    17. Ocu Ioan, Botosani, 1311 - 12.57 - A
    18. Galateanu Sorin, Suceava, 1339 - 12.01 - A
    19. Zara Dinu, Suceava, 1129 - 10.92 - A
    20. Solovastru Gabriel, Gura Humorului, 1841 - 9.16 - H
    21. Drumen Dumitru, Vatra Dornei, 1678 - 7.59 - H
    22. Mosneagu Mario, Partestii de Jos, 2002 - 6.64 - H
    23. Sabau Claudiu, Bistrita, 1791 - 5.19 - H
    24. Smadici Adrian, Milisauti, 5000 - 2

    Retrageri R2
    Tabrea Ionut - Partestii de Jos

    Gr.inferioara nr. 1 - A/H
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 RUSU TUDOR - Suceava
    1-3
    3-0
    2-3
    1-3
    3-0
    2
    4
    2 DAMIAN GELU - Comanesti
    3-1
    3-0
    3-0
    1-3
    3-0
    4
    1
    9
    1
    1
    3 ZAMFIRACHE IOAN - Botosani
    0-3
    0-3
    1-3
    2-3
    3-0
    1
    4 DRUMEN EVELINA - Vatra Dornei
    3-2
    0-3
    3-1
    3-1
    3-1
    4
    3
    4
    -1
    1
    5 ZARA DINU - Suceava
    3-1
    3-1
    3-2
    1-3
    3-0
    4
    2
    6
    0
    1
    6 SMADICI ADRIAN - Milisauti
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - A/H
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 PACURARU CRISTIAN - Suceava
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 ALUCULESA RADU - Botosani
    3-1
    2-3
    0-3
    2-3
    3-1
    2
    3 MOROSAN SARA - Horodnic de Sus
    1-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    4 IASINSCHI DANIEL - Suceava
    0-3
    3-0
    0-3
    3-2
    3-0
    3
    3
    5 SOLOVASTRU GABRIEL - Gura Humorului
    0-3
    3-2
    0-3
    2-3
    3-1
    2
    4
    6 SABAU CLAUDIU - Bistrita
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - A/H
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 RUSU LUCIAN - Suceava
    0-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    2
    2 CERNAT CRISTIAN - Iasi
    3-0
    3-2
    2-3
    3-1
    3
    1
    3 COTOARA TOADER - Suceava
    4 SMADICI CRISTIAN - Milisauti
    0-3
    2-3
    3-2
    3-1
    2
    3
    5 OCU IOAN - Botosani
    1-3
    3-2
    2-3
    3-1
    2
    4
    6 MOSNEAGU MARIO - Partestii de Jos
    0-3
    1-3
    1-3
    1-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - A/H
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 MOROSAN IONEL - Radauti
    1-3
    3-0
    1-3
    3-0
    3-0
    3
    3
    2 PALAGHIANU DAVID - Salcea
    3-1
    3-1
    3-2
    3-2
    3-0
    5
    1
    3 ZAMCU CIPRIAN - Suceava
    0-3
    1-3
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    4
    4 CIUBOTARU LEONAS - Iasi
    3-1
    2-3
    3-2
    3-1
    3-2
    4
    2
    5 GALATEANU SORIN - Suceava
    0-3
    2-3
    1-3
    1-3
    3-2
    1
    6 DRUMEN DUMITRU - Vatra Dornei
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    2-3
    0
    -

    Gr.superioara nr. 1 - A/H - schema: 1 4 3 2
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 DAMIAN GELU - Comanesti
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 CIUBOTARU LEONAS - Iasi
    1-3
    3-2
    2-3
    1
    3 SMADICI CRISTIAN - Milisauti
    0-3
    2-3
    2-3
    0
    4 SOLOVASTRU GABRIEL - Gura Humorului
    0-3
    3-2
    3-2
    2
    2
    -
    Gr.superioara nr. 2 - A/H
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 PACURARU CRISTIAN - Suceava
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 ZARA DINU - Suceava
    1-3
    0-3
    3-2
    1
    3 MOROSAN IONEL - Radauti
    1-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    4 OCU IOAN - Botosani
    0-3
    2-3
    1-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 3 - A/H
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 CERNAT CRISTIAN - Iasi
    2-3
    3-0
    3-1
    2
    1
    4
    2
    1
    2 MOROSAN SARA - Horodnic de Sus
    3-2
    2-3
    3-2
    2
    2
    1
    0
    1
    3 DRUMEN EVELINA - Vatra Dornei
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    1
    -2
    1
    4 ZAMCU CIPRIAN - Suceava
    1-3
    2-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 4 - A/H
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 PALAGHIANU DAVID - Salcea
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    2 RUSU LUCIAN - Suceava
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 IASINSCHI DANIEL - Suceava
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    4 RUSU TUDOR - Suceava
    1-3
    0-3
    3-2
    1
    -

    Eliminatorii A/H

    1. Damian Gelu
    -------------------- Morosan Sara 2-3
    8. Morosan Sara
    ---------------------------------------- Morosan Sara 3-0
    5. Morosan Ionel
    -------------------- Morosan Ionel 3-1
    4. Rusu Lucian
    ------------------------------------------------------------ Pacuraru Cristian 0-3
    3. Cernat Cristian
    -------------------- Cernat Cristian 3-2
    6. Solovastru Gabriel
    ---------------------------------------- Pacuraru Cristian 0-3
    7. Palaghianu David
    -------------------- Pacuraru Cristian 2-3
    2. Pacuraru Cristian

    Clasament A/H

    1. Pacuraru Cristian - Suceava
    2. Morosan Sara - Horodnic de Sus
    3 -- 4
    Cernat Cristian - Iasi
    Morosan Ionel - Radauti
    5 -- 8
    Palaghianu David - Salcea
    Damian Gelu - Comanesti
    Solovastru Gabriel - Gura Humorului
    Rusu Lucian - Suceava
    9 -- 2v gr.sup.
    Drumen Evelina - Vatra Dornei
    10 -- 12 1v gr.sup.
    Rusu Tudor - Suceava
    Ciubotaru Leonas - Iasi
    Zara Dinu - Suceava
    13 -- 16 0v gr.sup.
    Zamcu Ciprian - Suceava
    Smadici Cristian - Milisauti
    Iasinschi Daniel - Suceava
    Ocu Ioan - Botosani
    17 -- 2v gr.inf.
    Aluculesa Radu - Botosani
    18 -- 19 1v gr.inf.
    Zamfirache Ioan - Botosani
    Galateanu Sorin - Suceava
    20 -- 23 0v gr.inf.
    Drumen Dumitru - Vatra Dornei
    Mosneagu Mario - Partestii de Jos
    Sabau Claudiu - Bistrita
    Smadici Adrian - Milisauti
    Ultima editare de GabrielD; 10.feb.2024, 23:04.
    "Tenisul de masa este cel mai important lucru dintre cele mai putin importante ale vietii"
    https://www.youtube.com/watch?v=ZdoaO-6Z2pg&t=1s- un mesaj despre cel mai important lucru in viata

    Comentariu


    • FlorinBN
      FlorinBN comentat
      Editarea unui comentariu
      ok

  • #3
    Mita Augustin din Dorohoi la E/O.

    Comentariu


    • #4
      Stoicescu Gheorghe , Iedera-DB , A/H . Multumesc !

      Comentariu


      • #5
        Gălățeanu Sorin A +H

        Comentariu


        • #6
          se inscriu din Salcea Palaghianu Mattia la open + elite si Palaghianu David si Boca Timotei la categoria Avansati + hobby

          Comentariu


          • #7
            Bodnar Cosmin - Vicovu de Sus-E/O. Mulțumesc!

            Comentariu


            • #8
              Mihaiuc Beniamin-Radauti-E/O.
              Mulțumesc!

              Comentariu


              • #9
                Zamcu Ciprian Suceava, A+H

                Comentariu


                • #10
                  Se înscriu Mihlache Dario și Mihalache Remus E/O
                  Mulțumesc!
                  Blade:Timo Boll ALC
                  FH: Dignics 05
                  BH: Dignics 05

                  Comentariu


                  • #11
                    Din Botosani, se inscrie dl. Ocu Ioan la categoria A/H.
                    "Tenisul de masa este cel mai important lucru dintre cele mai putin importante ale vietii"
                    https://www.youtube.com/watch?v=ZdoaO-6Z2pg&t=1s- un mesaj despre cel mai important lucru in viata

                    Comentariu


                    • #12
                      Se înscriu din Suceava,la categoria Elite/Open:

                      Bilț Cătălin

                      Șovea Sorin
                      Lucic Corneliu
                      Tănase Gabi
                      Sofian Corneliu

                      Mulțumesc!🤝

                      Comentariu


                      • #13
                        Din Botosani, se inscrie experimentatul jucator Ilie Aurelian la categoria E/O.
                        "Tenisul de masa este cel mai important lucru dintre cele mai putin importante ale vietii"
                        https://www.youtube.com/watch?v=ZdoaO-6Z2pg&t=1s- un mesaj despre cel mai important lucru in viata

                        Comentariu


                        • #14
                          Vaculisteanu Ionut, open, Botosani

                          Comentariu


                          • #15
                            Se înscrie din Suceava Iasinschi Daniel- A/H. Va mulțumim.

                            Comentariu


                            • #16
                              Din Iași se înscrie Radulescu Marius la categoria A/H

                              Comentariu


                              • #17
                                Se inscrie: Aluculesa Radu din Botosani la categ A/H.

                                Comentariu


                                • #18
                                  Polocoser Cristian E/O

                                  Comentariu


                                  • #19
                                    Se inscrie Zamfirache ioan la avansati

                                    Comentariu


                                    • #20
                                      Vieru Costică Botoșani O+E.

                                      Comentariu


                                      • #21
                                        Cristian Istrate - Bucuresti - Elite

                                        Comentariu


                                        • #22
                                          se înscrie Preda Codrin, Buruiana Petru și Rogin Florin toți din Piatra Neamț la categoria E/O

                                          Comentariu


                                          • #23
                                            Din Iasi se inscrie Untu Adrian la A+H

                                            Comentariu


                                            • #24
                                              Bună ziua!
                                              Se înscrie Flueraru Gilbert din Iași la A/H.

                                              Comentariu


                                              • #25
                                                Mosneagu Mario , Partestii de jos , A/H

                                                Comentariu

                                                Procesare...
                                                X