Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

CUPA S-SUCCES SUCEAVA , 24-25 februarie 2024

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • AmaTur: Turneu A CUPA S-SUCCES SUCEAVA , 24-25 februarie 2024

    Turneu A "Cupa S-SUCCES", Suceava, 24-25 februarie 2024

    LOCALITATEA: Suceava

    CATEGORII: Elite, Open, Avansați, Hobby;


    ORA DE ÎNCEPERE:

    Sâmbătă, 24 februarie 2024 ----- 08.30 - 09.00 – validare, la 9.30 încep meciurile;​

    - ELITE – maxim 48 participanți;
    - AVANSAȚI – maxim 48 participanți;​

    Duminică, 25 februarie 2024 ----- 09.30 - 10.00 – validare, la 10.30 încep meciurile;​

    - OPEN – maxim 48 participanți;​
    - HOBBY – maxim 48 participanți.


    Dacă din diverse motive o persoană întârzie, rugăm să anunțe în intervalul orar rezervat validării !

    Ne rezervăm dreptul să modificăm numărul maxim de jucători ! Totul în funcţie de solicitări şi dinamica înscrierilor !​​

    SALA: Sala de sport CN “Ştefan cel Mare” Suceava, str. Dragoş Vodă nr.1.

    INDICAȚII DE ACCES:

    https://goo.gl/maps/JF7ArhVTj561SLLD7

    LOGISTICĂ: 16 mese ITTF, mingi plastic *** (se anunță ulterior);
    SPAȚIU DE JOC: 800 mp
    SUPRAFAȚA DE JOC: Gerflor;
    FACILITĂȚI: Vestiare, dușuri, garderobă;

    TAXA: Adulți - 60 Lei. Doamnele, domnișoarele, eleviii și eventualii jucatori din UKR si MD - 30 lei, un leu de participant se va dona către AmaTur; persoanele cu dizabilități sunt scutite de taxă.

    Se asigură apă plată – 2 litri, cafea, plăcinte, cornuri.

    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile 1÷4 – cupe, medalii, diplome;
    Lucurile 5-8 - diplome.

    ÎNSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANȚILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;

    - ultima retragere fără penalizare pentru categoriile: Elite şi Avansați, joi, 22 februarie 2024, ora 21.00
    - ultima retragere fără penalizare pentru categoriile: Open şi Hobby, vineri, 23 februarie 2024, ora 21.00

    - Organizatorul își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.)

    *Pentru fiecare categorie se vor aloca 2 wild carduri.​

    SISTEMUL DE JOC PENTRU TOATE CATEGORIILE:

    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 5/6 jucători – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP;
    - Grupe superioare de câte 3/4 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Tablou eliminatoriu de 8, 16, 32;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare.
    - Tabloul eliminatoriu se generază automat;


    ORGANIZATOR: Asociaţia Sportivă “Ştefan cel Mare” Suceava

    ORGANIZATOR TEHNIC: Adrian Cojocaru, tel. 0742127919


    Cazare/masă - recomandarea noastra este Casa Bucovineana Suceava - https://casabucovineana.ro/

    Partener media - https://www.stirisuceava.net


    Dacă un distribuitor de materiale sportive specifice tenisului de masă doreşte să fie prezent la turneu, aşteptăm să ia legătura cu organizatorul pentru a stabili detaliile colaborării!

    Vă aşteptăm cu drag!​

  • #2
    DESF.
    ELITE
    (24.02.2024)
    - 24 feb, 18:02:05 - v6.91 / cls_2024-feb

    1. Albu Vlad, Iasi, 41 - 55,05 - EL
    2. Neagoe Costin, Bucuresti, 2 - 54,65 - E
    3. Tibirna Andrei, Iasi, 19 - 53,35 - E
    4. Aga Alexandru, Botosani, 343 - 52,88 - EL
    5. Mosneagu Marius, Falticeni, 126 - 51,25 - EWL
    6. Albu Catalin, Pascani, 453 - 48,64 - E
    7. Capusa Bogdan, Bacau, 515 - 43,6 - EL
    8. Orban Madalina, Siret, 886 - 43,08 - ELF
    9. Lesnic Bogdan, Moldova-Briceni, 214 - 41,5 - E
    10. Bodnar Cosmin, Vicovu de Sus, 127 - 41,29 - EL
    11. Morosanu Vasile, Suceava, 54 - 41,21 - EW
    12. Curtea Lucas, Viseu, 150 - 40,93 - E
    13. Polocoser Cristian, Suceava, 890 - 40,7 - EW
    14. Rojnita Sebastian, Bacau, 55 - 40,68 - EW
    15. Gotca Adrian, Iasi, 44 - 40,66 - E
    16. Curinnoi Andrei, Moldova-Balti, 105 - 40,62 - E
    17. Stroe Ionel, Bacau, 255 - 39,64 - E
    18. Cozma Catalin, Falticeni, 103 - 39,58 - EW
    19. Mihalache Dario, Plopeni SV, 206 - 39,56 - E
    20. Benderschi Alexandru, Moldova-Briceni, 687 - 38,72 - E
    21. Braniste George, Bacau, 75 - 38,69 - E
    22. Croitoru Alexandru, Iasi, 534 - 38,38 - E
    23. Morosan Alexandru, Horodnic de Sus, 237 - 38,16 - E
    24. Ilies Ioan, Radauti, 2324 - 37,9 - E
    25. Rosca Niculai, Galanesti, 636 - 37,53 - EW
    26. Sovea Sorin, Suceava, 209 - 37,44 - E
    27. Pylypenko Vladyslav, Ucraina, 1815 - 37,35 - E
    28. Bulgari Serghei, Moldova-Briceni, 508 - 37,24 - E
    29. Petrescu Claudiu, Putna, 367 - 37,21 - E
    30. Andrei Radu Alexandru, Iasi, 217 - 35,47 - E
    31. Vieriu Teodora, Vatra Dornei, 268 - 35,32 - EF
    32. Ursulean Vasile, Straja, 2697 - 34,9 - EW
    33. Lovin Eusebiu, Comanesti, 292 - 34,31 - EW
    34. Ghilan Romeo, Targu Neamt, 270 - 34,08 - E
    35. Palaghianu Mattia, Salcea, 216 - 33,67 - E
    36. Bendescu Matei, Iasi, 282 - 33,24 - E
    37. Curtea Daniel, Viseu, 248 - 33,12 - E
    38. Bilt Catalin, Suceava, 234 - 33 - E
    39. Morosan Marian, Suceava, 332 - 33 - E
    40. Maxim Andrei, Iasi, 390 - 29,81 - O
    41. Nistor Florin, Comanesti, 434 - 29,7 - O
    42. Oancea Marian, Bacau, 506 - 27,09 - O
    43. Leteanu Marius, Bacau, 1402 - 26,5 - O
    44. Bujoreanu Neculai, Falticeni, 1004 - 24,06 - OW

    Absente N
    Croitoru Alexandru - Iasi

    Gr.inferioara nr. 1 - ELITE
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 ALBU VLAD - Iasi
    3-1
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 CURINNOI ANDREI - Moldova-Balti
    1-3
    3-0
    3-0
    3-2
    3
    2
    3 STROE IONEL - Bacau
    2-3
    0-3
    3-1
    3-2
    2
    3
    4 URSULEAN VASILE - Straja
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    5 LOVIN EUSEBIU - Comanesti
    0-3
    2-3
    2-3
    3-0
    1
    4
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - ELITE
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 NEAGOE COSTIN - Bucuresti
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 GOTCA ADRIAN - Iasi
    2-3
    2-3
    2-3
    3-1
    1
    4
    3 COZMA CATALIN - Falticeni
    0-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    2
    4 VIERIU TEODORA - Vatra Dornei
    0-3
    3-2
    0-3
    3-1
    2
    3
    5 GHILAN ROMEO - Targu Neamt
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - ELITE
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 TIBIRNA ANDREI - Iasi
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 ROJNITA SEBASTIAN - Bacau
    0-3
    3-1
    3-0
    0-3
    2
    2
    3 MIHALACHE DARIO - Plopeni SV
    0-3
    1-3
    2-3
    3-1
    1
    4
    4 PETRESCU CLAUDIU - Putna
    0-3
    0-3
    3-2
    3-1
    2
    3
    5 BILT CATALIN - Suceava
    0-3
    3-0
    1-3
    1-3
    1
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - ELITE
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 AGA ALEXANDRU - Botosani
    3-0
    3-0
    3-2
    3-0
    4
    1
    2 POLOCOSER CRISTIAN - Suceava
    0-3
    2-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    3 BENDERSCHI ALEXANDRU - Moldova-Briceni
    0-3
    3-2
    0-3
    2-3
    1
    4 ANDREI RADU ALEXANDRU - Iasi
    2-3
    0-3
    3-0
    3-2
    2
    3
    5 CURTEA DANIEL - Viseu
    0-3
    1-3
    3-2
    2-3
    1
    4
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 5 - ELITE
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 MOSNEAGU MARIUS - Falticeni
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    2 CURTEA LUCAS - Viseu
    3-2
    1-3
    3-0
    3-2
    3-1
    4
    1
    3 BRANISTE GEORGE - Bacau
    1-3
    3-1
    1-3
    1-3
    3-0
    2
    4 BULGARI SERGHEI - Moldova-Briceni
    0-3
    0-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    3
    5 BENDESCU MATEI - Iasi
    0-3
    2-3
    3-1
    1-3
    3-0
    2
    4
    6 NISTOR FLORIN - Comanesti
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 6 - ELITE
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 ALBU CATALIN - Pascani
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 MOROSANU VASILE - Suceava
    2-3
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    4
    2
    1
    3 CROITORU ALEXANDRU - Iasi
    4 PYLYPENKO VLADYSLAV - Ucraina
    1-3
    3-2
    2-3
    3-0
    2
    3
    1
    0
    1
    5 PALAGHIANU MATTIA - Salcea
    0-3
    0-3
    3-2
    3-2
    2
    4
    -4
    -2
    1
    6 LETEANU MARIUS - Bacau
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 7 - ELITE
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 CAPUSA BOGDAN - Bacau
    3-2
    3-0
    3-1
    3-2
    3-0
    5
    1
    2 BODNAR COSMIN - Vicovu de Sus
    2-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    3 MOROSAN ALEXANDRU - Horodnic de Sus
    0-3
    2-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    3
    4 SOVEA SORIN - Suceava
    1-3
    0-3
    0-3
    3-1
    3-1
    2
    4
    5 MAXIM ANDREI - Iasi
    2-3
    0-3
    1-3
    1-3
    3-1
    1
    6 BUJOREANU NECULAI - Falticeni
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 8 - ELITE
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 ORBAN MADALINA - Siret
    3-1
    3-0
    3-1
    3-2
    3-1
    5
    1
    2 LESNIC BOGDAN - Moldova-Briceni
    1-3
    3-2
    3-1
    3-1
    3-2
    4
    2
    3 ILIES IOAN - Radauti
    0-3
    2-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    3
    4 ROSCA NICULAI - Galanesti
    1-3
    1-3
    0-3
    3-1
    3-1
    2
    4
    5 MOROSAN MARIAN - Suceava
    2-3
    1-3
    2-3
    1-3
    3-2
    1
    6 OANCEA MARIAN - Bacau
    1-3
    2-3
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    -

    Gr.superioara nr. 1 - ELITE - schema: 1 4 3 2
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 ALBU VLAD - Iasi
    3-1
    2-3
    3-1
    2
    1
    2 POLOCOSER CRISTIAN - Suceava
    1-3
    3-1
    3-1
    2
    2
    3 PETRESCU CLAUDIU - Putna
    3-2
    1-3
    1-3
    1
    4 GOTCA ADRIAN - Iasi
    1-3
    1-3
    3-1
    1
    -
    Gr.superioara nr. 2 - ELITE
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 NEAGOE COSTIN - Bucuresti
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    1
    2 MOSNEAGU MARIUS - Falticeni
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 ANDREI RADU ALEXANDRU - Iasi
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4 MIHALACHE DARIO - Plopeni SV
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 3 - ELITE
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 TIBIRNA ANDREI - Iasi
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 MOROSANU VASILE - Suceava
    1-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    3 BULGARI SERGHEI - Moldova-Briceni
    1-3
    0-3
    3-2
    1
    4 CURTEA DANIEL - Viseu
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 4 - ELITE
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 AGA ALEXANDRU - Botosani
    2-3
    3-0
    3-1
    2
    1
    4
    2
    1
    2 BODNAR COSMIN - Vicovu de Sus
    3-2
    2-3
    3-0
    2
    2
    3
    0
    1
    3 PYLYPENKO VLADYSLAV - Ucraina
    0-3
    3-2
    3-1
    2
    0
    -2
    1
    4 BENDESCU MATEI - Iasi
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 5 - ELITE
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 CURTEA LUCAS - Viseu
    2-3
    3-2
    3-1
    2
    2
    2
    0
    1
    2 LESNIC BOGDAN - Moldova-Briceni
    3-2
    0-3
    3-1
    2
    0
    -2
    1
    3 MOROSAN ALEXANDRU - Horodnic de Sus
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    1
    5
    2
    1
    4 PALAGHIANU MATTIA - Salcea
    1-3
    1-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 6 - ELITE
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 ALBU CATALIN - Pascani
    3-1
    3-1
    2-3
    2
    1
    2 CURINNOI ANDREI - Moldova-Balti
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    3 ILIES IOAN - Radauti
    1-3
    3-1
    3-1
    2
    2
    4 SOVEA SORIN - Suceava
    3-2
    0-3
    1-3
    1
    -
    Gr.superioara nr. 7 - ELITE
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 CAPUSA BOGDAN - Bacau
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    1
    2 COZMA CATALIN - Falticeni
    0-3
    3-1
    3-2
    2
    2
    3 STROE IONEL - Bacau
    2-3
    1-3
    2-3
    0
    4 ROSCA NICULAI - Galanesti
    0-3
    2-3
    3-2
    1
    -
    Gr.superioara nr. 8 - ELITE
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 ORBAN MADALINA - Siret
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    2 ROJNITA SEBASTIAN - Bacau
    3-0
    3-1
    3-1
    3
    1
    3 VIERIU TEODORA - Vatra Dornei
    0-3
    1-3
    3-2
    1
    4 LOVIN EUSEBIU - Comanesti
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    -

    Eliminatorii ELITE

    1. Albu Vlad
    -------------------- Albu Vlad 3-0
    16. Morosanu Vasile
    ---------------------------------------- Rojnita Sebastian 0-3
    9. Ilies Ioan
    -------------------- Rojnita Sebastian 2-3
    8. Rojnita Sebastian
    ------------------------------------------------------------ Aga Alexandru 1-3
    5. Morosan Alexandru
    -------------------- Morosan Alexandru 3-2
    12. Cozma Catalin
    ---------------------------------------- Aga Alexandru 0-3
    13. Mosneagu Marius
    -------------------- Aga Alexandru 0-3
    4. Aga Alexandru
    -------------------------------------------------------------------------------- Tibirna Andrei 1-3
    3. Tibirna Andrei
    -------------------- Tibirna Andrei 3-1
    14. Polocoser Cristian
    ---------------------------------------- Tibirna Andrei 3-0
    11. Orban Madalina
    -------------------- Albu Catalin 1-3
    6. Albu Catalin
    ------------------------------------------------------------ Tibirna Andrei 3-1
    7. Capusa Bogdan
    -------------------- Curtea Lucas 2-3
    10. Curtea Lucas
    ---------------------------------------- Neagoe Costin 0-3
    15. Bodnar Cosmin
    -------------------- Neagoe Costin 0-3
    2. Neagoe Costin

    Clasament ELITE

    1. Tibirna Andrei - Iasi
    2. Aga Alexandru - Botosani
    3 -- 4
    Neagoe Costin - Bucuresti
    Rojnita Sebastian - Bacau
    5 -- 8
    Albu Catalin - Pascani
    Morosan Alexandru - Horodnic de Sus
    Curtea Lucas - Viseu
    Albu Vlad - Iasi
    9 -- 16
    Polocoser Cristian - Suceava
    Mosneagu Marius - Falticeni
    Bodnar Cosmin - Vicovu de Sus
    Ilies Ioan - Radauti
    Orban Madalina - Siret
    Cozma Catalin - Falticeni
    Capusa Bogdan - Bacau
    Morosanu Vasile - Suceava
    17 -- 18 2v gr.sup.
    Lesnic Bogdan - Moldova-Briceni
    Pylypenko Vladyslav - Ucraina
    19 -- 26 1v gr.sup.
    Gotca Adrian - Iasi
    Curinnoi Andrei - Moldova-Balti
    Rosca Niculai - Galanesti
    Sovea Sorin - Suceava
    Bulgari Serghei - Moldova-Briceni
    Petrescu Claudiu - Putna
    Andrei Radu Alexandru - Iasi
    Vieriu Teodora - Vatra Dornei
    27 -- 32 0v gr.sup.
    Stroe Ionel - Bacau
    Mihalache Dario - Plopeni SV
    Lovin Eusebiu - Comanesti
    Palaghianu Mattia - Salcea
    Bendescu Matei - Iasi
    Curtea Daniel - Viseu
    33 -- 2v gr.inf.
    Braniste George - Bacau
    34 -- 37 1v gr.inf.
    Benderschi Alexandru - Moldova-Briceni
    Bilt Catalin - Suceava
    Morosan Marian - Suceava
    Maxim Andrei - Iasi
    38 -- 43 0v gr.inf.
    Ursulean Vasile - Straja
    Ghilan Romeo - Targu Neamt
    Nistor Florin - Comanesti
    Oancea Marian - Bacau
    Leteanu Marius - Bacau
    Bujoreanu Neculai - Falticeni

    Ultima editare de Adrian's; 24.feb.2024, 18:23.

    Comentariu


    • #3
      DESF.
      AVANSATI
      (24.02.2024)
      - 24 feb, 18:21:59 - v6.91 / cls_2024-feb

      1. Rusu Tudor, Suceava, 1391 - 19,78 - A
      2. Mihaiuc Beniamin, Radauti, 1152 - 19,36 - A
      3. Gherghel Petru, Gheraesti, 1236 - 19,12 - A
      4. Puiu Andrei, Botosani, 919 - 18,94 - A
      5. Pacuraru Cristian, Suceava, 2303 - 18,35 - A
      6. Majeru Gabriel, Radauti, 1515 - 18,2 - AW
      7. Pauca Cosmin, Botosani, 1017 - 18,16 - A
      8. Munteanu Corneliu, Vaslui, 770 - 18 - A
      9. Rusu Lucian, Suceava, 866 - 17,86 - AW
      10. Morosan Ionel, Radauti, 790 - 17,7 - A
      11. Palaghianu David, Salcea, 683 - 17,63 - A
      12. Cernat Cristian, Iasi, 804 - 17,29 - A
      13. Gavriliuc Daniel, Botosani, 811 - 17,29 - A
      14. Morosan Mihai, Granicesti, 1165 - 16,91 - A
      15. Rusu Anatol, Moldova-Briceni, 952 - 16,57 - A
      16. Aluculesa Radu, Botosani, 799 - 16,54 - AD
      17. Stavarache Florentin, Pascani, 827 - 15,64 - A
      18. Ailioaie Gheorghe, Comanesti, 698 - 15,49 - AW
      19. Nazaret Alexandru, Bacau, 1988 - 15,47 - A
      20. Morosan Sara, Horodnic de Sus, 936 - 14,79 - AF
      21. Savina Dan, Piatra Neamt, 970 - 14,65 - A
      22. Zamfirache Ioan, Botosani, 913 - 14,53 - AW
      23. Cotoara Toader, Suceava, 1770 - 14,45 - A
      24. Iacobut Catalin, Bacau, 1476 - 14,44 - A
      25. Zamcu Ciprian, Suceava, 916 - 14,33 - A
      26. Ciubotaru Leonas, Iasi, 1581 - 14,28 - A
      27. Smadici Cristian, Milisauti, 1368 - 14,27 - A
      28. Darie Gabriel, Comanesti, 838 - 14,02 - A
      29. Flutur Ghita, Granicesti, 1713 - 12,7 - A
      30. Ocu Ioan, Botosani, 1311 - 12,57 - A
      31. Dorcu Emanuel, Tamaseni, 1622 - 11,88 - A
      32. Odajiu Alexandru, Moldova-Briceni, 1514 - 11,55 - A
      33. Popescu Marius, Suceava, 2037 - 11,25 - A
      34. Zara Dinu, Suceava, 1129 - 10,92 - A
      35. Mosneagu Maia, Falticeni, 1557 - 10,64 - AF
      36. Olaru Miruna Andreea, Comanesti, 2344 - 10,53 - AF
      37. Anastasiu Constantin, Comanesti, 1609 - 10,42 - AW
      38. Cumpaniciu Alexandru Alin, Barlad, 1240 - 10,32 - A
      39. Teaca Gheorghe, Moldova-Drochia, 3855 - 10,2 - A
      40. Titirig Corneliu, Gura Humorului, 5000 - 10
      41. Ghet Ionut, Gheraesti, 3003 - 9,6 - H
      42. Tilica Gabriel, Targoviste, 2124 - 9,08 - H
      43. Tibirna Petru, Iasi, 1225 - 8,24 - H
      44. Ungur Florin Tiberiu, Fundu Moldovei, 2834 - 8,2 - H
      45. Barcan Adrian, Piatra Neamt, 2035 - 7,68 - H
      46. Iacob Augustin, Piatra Neamt, 1558 - 6,69 - H
      47. Tanase Valentin, Piatra Neamt, 1758 - 6,31 - H

      Gr.inferioara nr. 1 - AVANSATI
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 RUSU TUDOR - Suceava
      3-0
      3-1
      3-1
      1-3
      3
      1
      5
      1
      1
      2 ALUCULESA RADU - Botosani
      0-3
      3-1
      3-0
      3-1
      3
      3
      4
      -1
      1
      3 STAVARACHE FLORENTIN - Pascani
      1-3
      1-3
      3-0
      1-3
      1
      4
      4 ODAJIU ALEXANDRU - Moldova-Briceni
      1-3
      0-3
      0-3
      1-3
      0
      5 MOSNEAGU MAIA - Falticeni
      3-1
      1-3
      3-1
      3-1
      3
      2
      4
      0
      1
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 2 - AVANSATI
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 MIHAIUC BENIAMIN - Radauti
      3-2
      3-1
      3-0
      3-2
      3-0
      5
      1
      2 RUSU ANATOL - Moldova-Briceni
      2-3
      3-2
      3-0
      3-1
      3-0
      4
      2
      3 AILIOAIE GHEORGHE - Comanesti
      1-3
      2-3
      3-0
      3-1
      3-1
      3
      3
      4 DORCU EMANUEL - Tamaseni
      0-3
      0-3
      0-3
      1-3
      1-3
      0
      5 ZARA DINU - Suceava
      2-3
      1-3
      1-3
      3-1
      3-0
      2
      4
      6 TANASE VALENTIN - Piatra Neamt
      0-3
      0-3
      1-3
      3-1
      0-3
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 3 - AVANSATI
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 GHERGHEL PETRU - Gheraesti
      3-1
      1-3
      3-1
      3-0
      3-0
      4
      2
      2 MOROSAN MIHAI - Granicesti
      1-3
      0-3
      3-1
      3-0
      3-0
      3
      3
      3 NAZARET ALEXANDRU - Bacau
      3-1
      3-0
      3-1
      3-1
      3-0
      5
      1
      4 OCU IOAN - Botosani
      1-3
      1-3
      1-3
      1-3
      3-1
      1
      5 POPESCU MARIUS - Suceava
      0-3
      0-3
      1-3
      3-1
      3-2
      2
      4
      6 IACOB AUGUSTIN - Piatra Neamt
      0-3
      0-3
      0-3
      1-3
      2-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 4 - AVANSATI
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 PUIU ANDREI - Botosani
      3-2
      3-1
      3-1
      3-1
      3-0
      5
      1
      2 CERNAT CRISTIAN - Iasi
      2-3
      3-1
      3-0
      3-0
      3-0
      4
      2
      3 MOROSAN SARA - Horodnic de Sus
      1-3
      1-3
      0-3
      3-0
      3-0
      2
      4
      4 FLUTUR GHITA - Granicesti
      1-3
      0-3
      3-0
      3-0
      3-0
      3
      3
      5 OLARU MIRUNA ANDREEA - Comanesti
      1-3
      0-3
      0-3
      0-3
      2-3
      0
      6 BARCAN ADRIAN - Piatra Neamt
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      3-2
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 5 - AVANSATI
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 PACURARU CRISTIAN - Suceava
      3-0
      3-0
      3-0
      3-1
      3-0
      5
      1
      2 GAVRILIUC DANIEL - Botosani
      0-3
      3-0
      3-1
      3-0
      3-0
      4
      2
      3 SAVINA DAN - Piatra Neamt
      0-3
      0-3
      3-2
      0-3
      3-0
      2
      4
      4 DARIE GABRIEL - Comanesti
      0-3
      1-3
      2-3
      0-3
      3-0
      1
      5 CUMPANICIU ALEXANDRU ALIN - Barlad
      1-3
      0-3
      3-0
      3-0
      3-1
      3
      3
      6 UNGUR FLORIN TIBERIU - Fundu Moldovei
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      1-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 6 - AVANSATI
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 MAJERU GABRIEL - Radauti
      2-3
      3-2
      0-3
      2-3
      3-1
      2
      3
      -2
      0
      1
      2 PALAGHIANU DAVID - Salcea
      3-2
      3-0
      3-1
      3-0
      3-2
      5
      1
      3 ZAMFIRACHE IOAN - Botosani
      2-3
      0-3
      2-3
      3-2
      3-1
      2
      4
      -2
      0
      1
      4 ZAMCU CIPRIAN - Suceava
      3-0
      1-3
      3-2
      3-0
      3-0
      4
      2
      5 ANASTASIU CONSTANTIN - Comanesti
      3-2
      0-3
      2-3
      0-3
      3-1
      2
      -4
      0
      1
      6 TIBIRNA PETRU - Iasi
      1-3
      2-3
      1-3
      0-3
      1-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 7 - AVANSATI
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 PAUCA COSMIN - Botosani
      3-1
      3-1
      3-1
      0-3
      3-0
      4
      3
      6
      -1
      1
      2 MOROSAN IONEL - Radauti
      1-3
      3-1
      3-1
      3-0
      3-0
      4
      1
      8
      1
      1
      3 COTOARA TOADER - Suceava
      1-3
      1-3
      3-2
      2-3
      3-2
      2
      4
      4 SMADICI CRISTIAN - Milisauti
      1-3
      1-3
      2-3
      0-3
      1-3
      0
      5 TEACA GHEORGHE - Moldova-Drochia
      3-0
      0-3
      3-2
      3-0
      3-0
      4
      2
      7
      0
      1
      6 TILICA GABRIEL - Targoviste
      0-3
      0-3
      2-3
      3-1
      0-3
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 8 - AVANSATI
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 MUNTEANU CORNELIU - Vaslui
      3-0
      3-1
      3-2
      3-0
      3-2
      5
      1
      2 RUSU LUCIAN - Suceava
      0-3
      3-1
      3-0
      3-0
      2-3
      3
      3
      3 IACOBUT CATALIN - Bacau
      1-3
      1-3
      0-3
      1-3
      2-3
      0
      4 CIUBOTARU LEONAS - Iasi
      2-3
      0-3
      3-0
      2-3
      3-0
      2
      5 TITIRIG CORNELIU - Gura Humorului
      0-3
      0-3
      3-1
      3-2
      2-3
      2
      4
      6 GHET IONUT - Gheraesti
      2-3
      3-2
      3-2
      0-3
      3-2
      3
      2
      -

      Gr.superioara nr. 1 - AVANSATI - schema: 1 4 3 2
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 RUSU TUDOR - Suceava
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      2 CERNAT CRISTIAN - Iasi
      3-0
      3-1
      3-0
      3
      1
      3 MOROSAN MIHAI - Granicesti
      3-0
      1-3
      3-1
      2
      2
      4 ZARA DINU - Suceava
      3-0
      0-3
      1-3
      1
      -
      Gr.superioara nr. 2 - AVANSATI
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 MIHAIUC BENIAMIN - Radauti
      3-2
      3-1
      3-1
      3
      1
      2 GAVRILIUC DANIEL - Botosani
      2-3
      3-2
      2-3
      1
      3 FLUTUR GHITA - Granicesti
      1-3
      2-3
      0-3
      0
      4 POPESCU MARIUS - Suceava
      1-3
      3-2
      3-0
      2
      2
      -
      Gr.superioara nr. 3 - AVANSATI
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 NAZARET ALEXANDRU - Bacau
      3-0
      3-1
      3-0
      3
      1
      2 ZAMCU CIPRIAN - Suceava
      0-3
      2-3
      1-3
      0
      3 CUMPANICIU ALEXANDRU ALIN - Barlad
      1-3
      3-2
      1-3
      1
      4 MOROSAN SARA - Horodnic de Sus
      0-3
      3-1
      3-1
      2
      2
      -
      Gr.superioara nr. 4 - AVANSATI
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 PUIU ANDREI - Botosani
      3-1
      3-1
      0-3
      2
      1
      2 TEACA GHEORGHE - Moldova-Drochia
      1-3
      1-3
      3-0
      1
      3 MAJERU GABRIEL - Radauti
      1-3
      3-1
      3-0
      2
      2
      4 SAVINA DAN - Piatra Neamt
      3-0
      0-3
      0-3
      1
      -
      Gr.superioara nr. 5 - AVANSATI
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 PACURARU CRISTIAN - Suceava
      3-0
      3-0
      3-0
      3
      1
      2 GHET IONUT - Gheraesti
      0-3
      2-3
      3-0
      1
      3 PAUCA COSMIN - Botosani
      0-3
      3-2
      3-0
      2
      2
      4 ZAMFIRACHE IOAN - Botosani
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 6 - AVANSATI
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 PALAGHIANU DAVID - Salcea
      2-3
      3-2
      1-3
      1
      -2
      -1
      1
      2 MOSNEAGU MAIA - Falticeni
      3-2
      3-2
      3-0
      3
      1
      3 RUSU LUCIAN - Suceava
      2-3
      2-3
      3-1
      1
      2
      0
      1
      1
      4 COTOARA TOADER - Suceava
      3-1
      0-3
      1-3
      1
      -3
      0
      1
      -
      Gr.superioara nr. 7 - AVANSATI
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 MOROSAN IONEL - Radauti
      0-3
      3-2
      1-3
      1
      2 RUSU ANATOL - Moldova-Briceni
      3-0
      3-0
      3-1
      3
      1
      3 ALUCULESA RADU - Botosani
      2-3
      0-3
      2-3
      0
      4 TITIRIG CORNELIU - Gura Humorului
      3-1
      1-3
      3-2
      2
      2
      -
      Gr.superioara nr. 8 - AVANSATI
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 MUNTEANU CORNELIU - Vaslui
      3-2
      3-2
      3-0
      3
      1
      2 GHERGHEL PETRU - Gheraesti
      2-3
      3-1
      1-3
      1
      3 AILIOAIE GHEORGHE - Comanesti
      2-3
      1-3
      2-3
      0
      4 STAVARACHE FLORENTIN - Pascani
      0-3
      3-1
      3-2
      2
      2
      -

      Eliminatorii AVANSATI

      1. Cernat Cristian
      -------------------- Cernat Cristian 3-1
      16. Morosan Sara
      ---------------------------------------- Munteanu Corneliu 1-3
      9. Rusu Lucian
      -------------------- Munteanu Corneliu 1-3
      8. Munteanu Corneliu
      ------------------------------------------------------------ Pacuraru Cristian 0-3
      5. Pacuraru Cristian
      -------------------- Pacuraru Cristian 3-2
      12. Titirig Corneliu
      ---------------------------------------- Pacuraru Cristian 3-1
      13. Popescu Marius
      -------------------- Popescu Marius 3-0
      4. Puiu Andrei
      -------------------------------------------------------------------------------- Pacuraru Cristian 3-1
      3. Nazaret Alexandru
      -------------------- Nazaret Alexandru 3-1
      14. Morosan Mihai
      ---------------------------------------- Nazaret Alexandru 3-0
      11. Stavarache Florentin
      -------------------- Mosneagu Maia 0-3
      6. Mosneagu Maia
      ------------------------------------------------------------ Nazaret Alexandru 3-0
      7. Rusu Anatol
      -------------------- Pauca Cosmin 1-3
      10. Pauca Cosmin
      ---------------------------------------- Mihaiuc Beniamin 1-3
      15. Majeru Gabriel
      -------------------- Mihaiuc Beniamin 0-3
      2. Mihaiuc Beniamin

      Clasament AVANSATI

      1. Pacuraru Cristian - Suceava
      2. Nazaret Alexandru - Bacau
      3 -- 4
      Munteanu Corneliu - Vaslui
      Mihaiuc Beniamin - Radauti
      5 -- 8
      Popescu Marius - Suceava
      Mosneagu Maia - Falticeni
      Cernat Cristian - Iasi
      Pauca Cosmin - Botosani
      9 -- 16
      Titirig Corneliu - Gura Humorului
      Morosan Mihai - Granicesti
      Rusu Lucian - Suceava
      Majeru Gabriel - Radauti
      Puiu Andrei - Botosani
      Stavarache Florentin - Pascani
      Morosan Sara - Horodnic de Sus
      Rusu Anatol - Moldova-Briceni
      17 -- 26 1v gr.sup.
      Gherghel Petru - Gheraesti
      Morosan Ionel - Radauti
      Palaghianu David - Salcea
      Gavriliuc Daniel - Botosani
      Savina Dan - Piatra Neamt
      Cotoara Toader - Suceava
      Zara Dinu - Suceava
      Cumpaniciu Alexandru Alin - Barlad
      Teaca Gheorghe - Moldova-Drochia
      Ghet Ionut - Gheraesti
      27 -- 32 0v gr.sup.
      Rusu Tudor - Suceava
      Aluculesa Radu - Botosani
      Ailioaie Gheorghe - Comanesti
      Zamfirache Ioan - Botosani
      Zamcu Ciprian - Suceava
      Flutur Ghita - Granicesti
      33 -- 34 2v gr.inf.
      Ciubotaru Leonas - Iasi
      Anastasiu Constantin - Comanesti
      35 -- 39 1v gr.inf.
      Darie Gabriel - Comanesti
      Ocu Ioan - Botosani
      Tilica Gabriel - Targoviste
      Barcan Adrian - Piatra Neamt
      Tanase Valentin - Piatra Neamt
      40 -- 47 0v gr.inf.
      Iacobut Catalin - Bacau
      Smadici Cristian - Milisauti
      Dorcu Emanuel - Tamaseni
      Odajiu Alexandru - Moldova-Briceni
      Olaru Miruna Andreea - Comanesti
      Tibirna Petru - Iasi
      Ungur Florin Tiberiu - Fundu Moldovei
      Iacob Augustin - Piatra Neamt
      Ultima editare de Adrian's; 24.feb.2024, 18:23.

      Comentariu


      • #4
        DESF.
        OPEN
        (25.02.2024)
        - 25 feb, 18:13:00 - v6.91 / cls_2024-feb

        1. Liahu Doru, Botosani, 771 - 31,36 - O
        2. Ghiorghiu Dragos, Iasi, 2526 - 30,8 - O
        3. Popescu Mihai Sorin, Straja, 2539 - 30,5 - O
        4. Cazac Victor, Moldova-Briceni, 517 - 29,56 - O
        5. Pralea Marius Dan, Botosani, 544 - 29,39 - OW
        6. Ochian Andrei, Iasi, 348 - 29,11 - O
        7. Balauca Cornel, Botosani, 370 - 28,81 - O
        8. Rusti Catalin, Suceava, 901 - 28,5 - OW
        9. Buzila Adrian, Botosani, 696 - 28,13 - OW
        10. Ianos Valentin, Suceava, 439 - 28,11 - O
        11. Tanase Gabi, Suceava, 427 - 27,88 - OW
        12. Aparaschivei Bogdan, Iasi, 478 - 27,3 - O
        13. Mita Augustin, Dorohoi, 500 - 26,84 - OW
        14. Preda Codrin, Piatra Neamt, 442 - 26,27 - O
        15. Ciubotaru Dan, Piatra Neamt, 421 - 25,95 - O
        16. Lucic Corneliu, Suceava, 240 - 25,63 - OWD
        17. Sofian Corneliu, Suceava, 520 - 25,25 - OW
        18. Draganescu Stefan, Pascani, 507 - 25,21 - O
        19. Stefan Narcis, Botosani, 575 - 25,17 - OW
        20. Dumitriu Vitalie, Moldova-Larga, 714 - 24,39 - O
        21. Colesniuc Romeo, Botosani, 521 - 24,37 - OW
        22. Iachimov Gheorghe, Moldova-Briceni, 536 - 24,33 - O
        23. Fotia Iulian, Bacau, 323 - 23,55 - O
        24. Vieriu Tudorel, Suceava, 605 - 23 - O
        25. Vieru Costica, Botosani, 374 - 22,41 - OW
        26. Gorasciuc Marius, Hurjuieni, 1346 - 21,05 - O
        27. Vaculisteanu Ionut, Botosani, 732 - 20,99 - O
        28. Galanton Yanis, Suceava, 580 - 20,77 - O
        29. Barabancea Lili, Iasi, 413 - 20,73 - OF
        30. Istrate Ghiorghita, Suceava, 1553 - 20,63 - O
        31. Boca Timotei, Salcea, 1069 - 20,42 - O
        32. Grusca Narcis, Gura Humorului, 679 - 20,36 - OW
        33. Mihalache Remus, Plopeni SV, 694 - 19,84 - A

        Gr.inferioara nr. 1 - OPEN
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        LOC
        1 LIAHU DORU - Botosani
        1-3
        3-0
        3-2
        0-3
        2
        2
        2 APARASCHIVEI BOGDAN - Iasi
        3-1
        3-1
        3-0
        3-0
        4
        1
        3 MITA AUGUSTIN - Dorohoi
        0-3
        1-3
        3-1
        3-0
        2
        3
        4 VIERIU TUDOREL - Suceava
        2-3
        0-3
        1-3
        3-2
        1
        4
        5 GORASCIUC MARIUS - Hurjuieni
        3-0
        0-3
        0-3
        2-3
        1
        6 -
        -
        Gr.inferioara nr. 2 - OPEN
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        LOC
        1 GHIORGHIU DRAGOS - Iasi
        1-3
        1-3
        3-2
        0-3
        1
        2 TANASE GABI - Suceava
        3-1
        1-3
        2-3
        0-3
        1
        4
        3 PREDA CODRIN - Piatra Neamt
        3-1
        3-1
        3-1
        3-0
        4
        1
        4 FOTIA IULIAN - Bacau
        2-3
        3-2
        1-3
        3-2
        2
        2
        5 VIERU COSTICA - Botosani
        3-0
        3-0
        0-3
        2-3
        2
        3
        6 -
        -
        Gr.inferioara nr. 3 - OPEN
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        LOC
        AVg
        AVp
        NVp
        1 POPESCU MIHAI SORIN - Straja
        3-1
        3-0
        3-1
        3-0
        4
        1
        2 IANOS VALENTIN - Suceava
        1-3
        3-0
        3-1
        3-1
        3
        2
        3 CIUBOTARU DAN - Piatra Neamt
        0-3
        0-3
        1-3
        3-0
        1
        4
        -5
        1
        1
        4 COLESNIUC ROMEO - Botosani
        1-3
        1-3
        3-1
        2-3
        1
        3
        -3
        1
        1
        5 ISTRATE GHIORGHITA - Suceava
        0-3
        1-3
        0-3
        3-2
        1
        -7
        -2
        1
        6 -
        -
        Gr.inferioara nr. 4 - OPEN
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        LOC
        1 CAZAC VICTOR - Moldova-Briceni
        3-1
        3-1
        3-2
        3-1
        3-1
        5
        1
        2 BUZILA ADRIAN - Botosani
        1-3
        3-1
        3-1
        3-2
        3-1
        4
        2
        3 LUCIC CORNELIU - Suceava
        1-3
        1-3
        3-2
        3-2
        0-3
        2
        3
        4 DUMITRIU VITALIE - Moldova-Larga
        2-3
        1-3
        2-3
        3-0
        3-1
        2
        4
        5 BARABANCEA LILI - Iasi
        1-3
        2-3
        2-3
        0-3
        3-0
        1
        6 MIHALACHE REMUS - Plopeni SV
        1-3
        1-3
        3-0
        1-3
        0-3
        1
        -
        Gr.inferioara nr. 5 - OPEN
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        LOC
        1 PRALEA MARIUS DAN - Botosani
        2-3
        3-0
        1-3
        3-1
        1-3
        2
        4
        2 RUSTI CATALIN - Suceava
        3-2
        0-3
        3-2
        3-0
        3-1
        4
        1
        3 SOFIAN CORNELIU - Suceava
        0-3
        3-0
        2-3
        3-1
        1-3
        2
        4 IACHIMOV GHEORGHE - Moldova-Briceni
        3-1
        2-3
        3-2
        3-1
        3-1
        4
        2
        5 VACULISTEANU IONUT - Botosani
        1-3
        0-3
        1-3
        1-3
        1-3
        0
        6 GRUSCA NARCIS - Gura Humorului
        3-1
        1-3
        3-1
        1-3
        3-1
        3
        3
        -
        Gr.inferioara nr. 6 - OPEN
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        LOC
        1 OCHIAN ANDREI - Iasi
        3-2
        3-2
        3-1
        3-1
        1-3
        4
        1
        2 BALAUCA CORNEL - Botosani
        2-3
        3-0
        3-0
        3-0
        3-0
        4
        2
        3 DRAGANESCU STEFAN - Pascani
        2-3
        0-3
        3-2
        2-3
        3-0
        2
        4 STEFAN NARCIS - Botosani
        1-3
        0-3
        2-3
        2-3
        2-3
        0
        5 GALANTON YANIS - Suceava
        1-3
        0-3
        3-2
        3-2
        1-3
        2
        4
        6 BOCA TIMOTEI - Salcea
        3-1
        0-3
        0-3
        3-2
        3-1
        3
        3
        -

        Gr.superioara nr. 1 - OPEN
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        V
        LOC
        AVg
        AVp
        NVp
        1 APARASCHIVEI BOGDAN - Iasi
        2-3
        3-1
        1
        1
        1
        1
        1
        2 LUCIC CORNELIU - Suceava
        3-2
        1-3
        1
        -1
        -1
        1
        3 GRUSCA NARCIS - Gura Humorului
        1-3
        3-1
        1
        2
        0
        0
        1
        -
        Gr.superioara nr. 2 - OPEN
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        V
        LOC
        1 PREDA CODRIN - Piatra Neamt
        3-1
        3-0
        2
        1
        2 COLESNIUC ROMEO - Botosani
        1-3
        3-2
        1
        2
        3 BOCA TIMOTEI - Salcea
        0-3
        2-3
        0
        -
        Gr.superioara nr. 3 - OPEN
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        V
        LOC
        1 POPESCU MIHAI SORIN - Straja
        3-0
        3-1
        2
        1
        2 VIERU COSTICA - Botosani
        0-3
        3-0
        1
        2
        3 GALANTON YANIS - Suceava
        1-3
        0-3
        0
        -
        Gr.superioara nr. 4 - OPEN
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        V
        LOC
        AVg
        AVp
        NVp
        1 CAZAC VICTOR - Moldova-Briceni
        3-2
        0-3
        1
        -2
        -2
        1
        2 MITA AUGUSTIN - Dorohoi
        2-3
        3-2
        1
        2
        0
        0
        1
        3 PRALEA MARIUS DAN - Botosani
        3-0
        2-3
        1
        1
        2
        2
        1
        -
        Gr.superioara nr. 5 - OPEN
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        V
        LOC
        1 RUSTI CATALIN - Suceava
        0-3
        1-3
        0
        2 LIAHU DORU - Botosani
        3-0
        3-0
        2
        1
        3 DUMITRIU VITALIE - Moldova-Larga
        3-1
        0-3
        1
        2
        -
        Gr.superioara nr. 6 - OPEN
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        V
        LOC
        1 OCHIAN ANDREI - Iasi
        3-1
        3-2
        2
        1
        2 FOTIA IULIAN - Bacau
        1-3
        3-2
        1
        2
        3 CIUBOTARU DAN - Piatra Neamt
        2-3
        2-3
        0
        -
        Gr.superioara nr. 7 - OPEN
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        V
        LOC
        1 BALAUCA CORNEL - Botosani
        2-3
        3-0
        1
        2
        2 IANOS VALENTIN - Suceava
        3-2
        3-2
        2
        1
        3 TANASE GABI - Suceava
        0-3
        2-3
        0
        -
        Gr.superioara nr. 8 - OPEN
        Nr Nume si prenume - Localitate
        1
        2
        3
        V
        LOC
        AVg
        AVp
        NVp
        1 IACHIMOV GHEORGHE - Moldova-Briceni
        3-1
        0-3
        1
        -1
        -1
        1
        2 BUZILA ADRIAN - Botosani
        1-3
        3-1
        1
        2
        0
        0
        1
        3 VIERIU TUDOREL - Suceava
        3-0
        1-3
        1
        1
        1
        1
        1
        -

        Eliminatorii OPEN

        1. Aparaschivei Bogdan
        -------------------- Aparaschivei Bogdan 3-0
        16. Vieru Costica
        ---------------------------------------- Aparaschivei Bogdan 3-1
        9. Fotia Iulian
        -------------------- Vieriu Tudorel 1-3
        8. Vieriu Tudorel
        ------------------------------------------------------------ Liahu Doru 1-3
        5. Liahu Doru
        -------------------- Liahu Doru 3-2
        12. Balauca Cornel
        ---------------------------------------- Liahu Doru 3-0
        13. Colesniuc Romeo
        -------------------- Colesniuc Romeo 3-1
        4. Pralea Marius Dan
        -------------------------------------------------------------------------------- Preda Codrin 0-3
        3. Popescu Mihai Sorin
        -------------------- Popescu Mihai Sorin 3-0
        14. Grusca Narcis
        ---------------------------------------- Popescu Mihai Sorin 3-0
        11. Buzila Adrian
        -------------------- Ochian Andrei 2-3
        6. Ochian Andrei
        ------------------------------------------------------------ Preda Codrin 1-3
        7. Ianos Valentin
        -------------------- Ianos Valentin 3-1
        10. Dumitriu Vitalie
        ---------------------------------------- Preda Codrin 0-3
        15. Mita Augustin
        -------------------- Preda Codrin 0-3
        2. Preda Codrin

        Clasament OPEN

        1. Preda Codrin - Piatra Neamt
        2. Liahu Doru - Botosani
        3 -- 4
        Popescu Mihai Sorin - Straja
        Aparaschivei Bogdan - Iasi
        5 -- 8
        Ianos Valentin - Suceava
        Colesniuc Romeo - Botosani
        Ochian Andrei - Iasi
        Vieriu Tudorel - Suceava
        9 -- 16
        Mita Augustin - Dorohoi
        Balauca Cornel - Botosani
        Grusca Narcis - Gura Humorului
        Vieru Costica - Botosani
        Dumitriu Vitalie - Moldova-Larga
        Pralea Marius Dan - Botosani
        Buzila Adrian - Botosani
        Fotia Iulian - Bacau
        17 -- 19 1v gr.sup.
        Cazac Victor - Moldova-Briceni
        Lucic Corneliu - Suceava
        Iachimov Gheorghe - Moldova-Briceni
        20 -- 24 0v gr.sup.
        Rusti Catalin - Suceava
        Tanase Gabi - Suceava
        Ciubotaru Dan - Piatra Neamt
        Galanton Yanis - Suceava
        Boca Timotei - Salcea
        25 -- 26 2v gr.inf.
        Sofian Corneliu - Suceava
        Draganescu Stefan - Pascani
        27 -- 31 1v gr.inf.
        Ghiorghiu Dragos - Iasi
        Gorasciuc Marius - Hurjuieni
        Barabancea Lili - Iasi
        Istrate Ghiorghita - Suceava
        Mihalache Remus - Plopeni SV
        32 -- 33 0v gr.inf.
        Stefan Narcis - Botosani
        Vaculisteanu Ionut - Botosani
        Ultima editare de Adrian's; 25.feb.2024, 18:14.

        Comentariu


        • #5
          Inscrieri HOBBY (25.02.2024) - 25 feb, 18:15:10 - v6.91 / cls_2024-feb

          1. Aparaschivei Marcel, Botosani, 1813 - 9,72 - HW
          2. Flueraru Gilbert, Iasi, 1704 - 9,68 - H
          3. Antochi Iulian, Tamaseni, 1958 - 9,22 - H
          4. Ciobanu David Florin, Suceava, 2072 - 9,18 - H
          5. Serban Florin, Fratautii Noi, 1819 - 9,17 - H
          6. Solovastru Gabriel, Gura Humorului, 1841 - 9,16 - H
          7. Soldan Asael, Cajvana, 3317 - 8,25 - H
          8. Lozneanu Mihai, Iasi, 1472 - 7,97 - H
          9. Branzei Florin, Piatra Neamt, 4047 - 7,8 - H
          10. Bodnari Mircea, Gura Humorului, 2503 - 6,97 - H
          11. Harabagiu Tudor, Botosani, 2126 - 6,8 - H
          12. Mosneagu Mario, Partestii de Jos, 2002 - 6,64 - H
          13. Cazac Iulia, Moldova-Briceni, 2441 - 6,6 - HF
          14. Barascu Andrei, Suceava, 3975 - 6,5 - H
          15. Savin Medeea, Plopeni SV, 2664 - 5,45 - HF
          16. Barabas Victor, Suceava, 5004 - 5,3
          17. Soldan Maxim, Cajvana, 3293 - 4,97 - H
          18. Mihaiuc Matei, Radauti, 2695 - 4,65 - H
          19. Cazac Abel, Radauti, 3868 - 4,4 - H
          20. Palagheanu Elvis, Plopeni SV, 4660 - 4,4 - H
          21. Soldan Ionatan, Cajvana, 3087 - 4,37 - H
          22. Babalean Sebastian, Galanesti, 3501 - 4,13 - H
          23. Hirlea Luca, Suceava, 3934 - 4 - H
          24. Gales Ioan, Suceava, 3502 - 3,5 - H
          25. Ureche Vasi, Cajvana, 4454 - 2,35 - H
          26. Soldan Gica, Cajvana, 4915 - 2 - H
          27. Ababii Gheorghe, Moldova-Drochia, 5000 - 2
          28. Ghedreutan Gheorghe, Moldova-Drochia, 5001 - 2
          29. Nesterov Roman, Moldova-Drochia, 5002 - 2
          30. Pislari Nicolae, Moldova-Drochia, 5006 - 2
          31. Besliu Alexandru, Suceava, 5007 - 2
          32. Maciuc Sorin, Suceava, 5008 - 2
          33. Rusu Discultu Ion, Iasi, 5010 - 2
          34. Orza Razvan, Suceava, 5012 - 2
          35. Rusu Victor, Suceava, 5014 - 2
          36. Corduneanu Eduard, Suceava, 5015 - 2
          37. Cazaciuc Marius, Suceava, 5017 - 2

          Absente N
          Ciobanu Raul - Ciohorani
          Lucanu Robert - Suceava

          Gr.inferioara nr. 1 - HOBBY
          Nr Nume si prenume - Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          LOC
          1 APARASCHIVEI MARCEL - Botosani
          3-1
          3-0
          3-0
          0-3
          3
          2
          2 BARASCU ANDREI - Suceava
          1-3
          3-0
          3-0
          1-3
          2
          3
          3 SAVIN MEDEEA - Plopeni SV
          0-3
          0-3
          1-3
          3-1
          1
          4 SOLDAN GICA - Cajvana
          0-3
          0-3
          3-1
          0-3
          1
          4
          5 NESTEROV ROMAN - Moldova-Drochia
          3-0
          3-1
          1-3
          3-0
          3
          1
          6 -
          -
          Gr.inferioara nr. 2 - HOBBY
          Nr Nume si prenume - Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          LOC
          1 FLUERARU GILBERT - Iasi
          3-0
          3-1
          0-3
          3-0
          3
          2
          2 CAZAC IULIA - Moldova-Briceni
          0-3
          3-0
          0-3
          3-0
          2
          3
          3 BARABAS VICTOR - Suceava
          1-3
          0-3
          3-1
          3-0
          2
          4
          4 ABABII GHEORGHE - Moldova-Drochia
          3-0
          3-0
          1-3
          3-0
          3
          1
          5 ORZA RAZVAN - Suceava
          0-3
          0-3
          0-3
          0-3
          0
          6 -
          -
          Gr.inferioara nr. 3 - HOBBY
          Nr Nume si prenume - Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          LOC
          AVg
          AVp
          NVp
          1 ANTOCHI IULIAN - Tamaseni
          3-0
          3-0
          3-0
          3-0
          4
          1
          2 MOSNEAGU MARIO - Partestii de Jos
          0-3
          3-2
          0-3
          3-1
          2
          4
          -3
          -1
          1
          3 SOLDAN MAXIM - Cajvana
          0-3
          2-3
          1-3
          1-3
          0
          4 GHEDREUTAN GHEORGHE - Moldova-Drochia
          0-3
          3-0
          3-1
          0-3
          2
          3
          -1
          0
          1
          5 BESLIU ALEXANDRU - Suceava
          0-3
          1-3
          3-1
          3-0
          2
          2
          0
          1
          1
          6 -
          -
          Gr.inferioara nr. 4 - HOBBY
          Nr Nume si prenume - Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          LOC
          AVg
          AVp
          NVp
          1 CIOBANU DAVID FLORIN - Suceava
          3-0
          0-3
          3-1
          3-0
          3
          3
          5
          0
          1
          2 HARABAGIU TUDOR - Botosani
          0-3
          3-0
          3-0
          3-0
          3
          1
          6
          0
          1
          3 MIHAIUC MATEI - Radauti
          3-0
          0-3
          3-0
          3-0
          3
          2
          6
          0
          1
          4 URECHE VASI - Cajvana
          1-3
          0-3
          0-3
          2-3
          0
          5 MACIUC SORIN - Suceava
          0-3
          0-3
          0-3
          3-2
          1
          4
          6 -
          -
          Gr.inferioara nr. 5 - HOBBY
          Nr Nume si prenume - Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          LOC
          1 SERBAN FLORIN - Fratautii Noi
          0-3
          3-0
          3-2
          3-1
          3
          2
          2 BODNARI MIRCEA - Gura Humorului
          3-0
          3-0
          3-0
          3-0
          4
          1
          3 CAZAC ABEL - Radauti
          0-3
          0-3
          0-3
          0-3
          0
          4 GALES IOAN - Suceava
          2-3
          0-3
          3-0
          3-1
          2
          3
          5 RUSU DISCULTU ION - Iasi
          1-3
          0-3
          3-0
          1-3
          1
          4
          6 -
          -
          Gr.inferioara nr. 6 - HOBBY
          Nr Nume si prenume - Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          LOC
          1 SOLOVASTRU GABRIEL - Gura Humorului
          3-0
          3-2
          3-0
          0-3
          3-0
          4
          2
          2 BRANZEI FLORIN - Piatra Neamt
          0-3
          3-0
          3-1
          1-3
          3-0
          3
          3
          3 SOLDAN IONATAN - Cajvana
          2-3
          0-3
          1-3
          0-3
          3-0
          1
          4 HIRLEA LUCA - Suceava
          0-3
          1-3
          3-1
          0-3
          3-0
          2
          4
          5 PISLARI NICOLAE - Moldova-Drochia
          3-0
          3-1
          3-0
          3-0
          3-0
          5
          1
          6 CAZACIUC MARIUS - Suceava
          0-3
          0-3
          0-3
          0-3
          0-3
          0
          -
          Gr.inferioara nr. 7 - HOBBY
          Nr Nume si prenume - Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          LOC
          1 SOLDAN ASAEL - Cajvana
          3-1
          3-0
          3-0
          3-0
          3-0
          5
          1
          2 LOZNEANU MIHAI - Iasi
          1-3
          3-0
          3-0
          3-0
          3-0
          4
          2
          3 PALAGHEANU ELVIS - Plopeni SV
          0-3
          0-3
          3-0
          3-0
          3-2
          3
          3
          4 BABALEAN SEBASTIAN - Galanesti
          0-3
          0-3
          0-3
          3-0
          3-1
          2
          4
          5 RUSU VICTOR - Suceava
          0-3
          0-3
          0-3
          0-3
          0-3
          0
          6 CORDUNEANU EDUARD - Suceava
          0-3
          0-3
          2-3
          1-3
          3-0
          1
          -

          Gr.superioara nr. 1 - HOBBY - schema: 1 4 3 2
          Nr Nume si prenume - Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          LOC
          1 NESTEROV ROMAN - Moldova-Drochia
          3-2
          3-1
          3-0
          3
          1
          2 MIHAIUC MATEI - Radauti
          2-3
          3-1
          3-1
          2
          2
          3 GHEDREUTAN GHEORGHE - Moldova-Drochia
          1-3
          1-3
          3-1
          1
          4 BARABAS VICTOR - Suceava
          0-3
          1-3
          1-3
          0
          -
          Gr.superioara nr. 2 - HOBBY
          Nr Nume si prenume - Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          LOC
          1 ABABII GHEORGHE - Moldova-Drochia
          3-0
          1-3
          3-0
          2
          2
          2 SERBAN FLORIN - Fratautii Noi
          0-3
          1-3
          3-2
          1
          3 CIOBANU DAVID FLORIN - Suceava
          3-1
          3-1
          3-1
          3
          1
          4 MOSNEAGU MARIO - Partestii de Jos
          0-3
          2-3
          1-3
          0
          -
          Gr.superioara nr. 3 - HOBBY
          Nr Nume si prenume - Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          LOC
          1 ANTOCHI IULIAN - Tamaseni
          0-3
          1-3
          3-0
          1
          2 SOLOVASTRU GABRIEL - Gura Humorului
          3-0
          3-1
          3-0
          3
          1
          3 GALES IOAN - Suceava
          3-1
          1-3
          3-0
          2
          2
          4 MACIUC SORIN - Suceava
          0-3
          0-3
          0-3
          0
          -
          Gr.superioara nr. 4 - HOBBY
          Nr Nume si prenume - Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          LOC
          1 HARABAGIU TUDOR - Botosani
          3-1
          3-1
          3-0
          3
          1
          2 LOZNEANU MIHAI - Iasi
          1-3
          1-3
          3-2
          1
          3 BRANZEI FLORIN - Piatra Neamt
          1-3
          3-1
          3-1
          2
          2
          4 RUSU DISCULTU ION - Iasi
          0-3
          2-3
          1-3
          0
          -
          Gr.superioara nr. 5 - HOBBY
          Nr Nume si prenume - Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          LOC
          1 BODNARI MIRCEA - Gura Humorului
          2-3
          3-0
          3-1
          2
          2
          2 APARASCHIVEI MARCEL - Botosani
          3-2
          3-0
          3-0
          3
          1
          3 PALAGHEANU ELVIS - Plopeni SV
          0-3
          0-3
          2-3
          0
          4 HIRLEA LUCA - Suceava
          1-3
          0-3
          3-2
          1
          -
          Gr.superioara nr. 6 - HOBBY
          Nr Nume si prenume - Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          LOC
          1 PISLARI NICOLAE - Moldova-Drochia
          1-3
          3-1
          3-1
          2
          2
          2 FLUERARU GILBERT - Iasi
          3-1
          3-1
          3-0
          3
          1
          3 BARASCU ANDREI - Suceava
          1-3
          1-3
          3-0
          1
          4 BABALEAN SEBASTIAN - Galanesti
          1-3
          0-3
          0-3
          0
          -
          Gr.superioara nr. 7 - HOBBY
          Nr Nume si prenume - Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          LOC
          1 SOLDAN ASAEL - Cajvana
          3-1
          1-3
          3-2
          2
          2
          2 BESLIU ALEXANDRU - Suceava
          1-3
          2-3
          3-1
          1
          3 CAZAC IULIA - Moldova-Briceni
          3-1
          3-2
          3-0
          3
          1
          4 SOLDAN GICA - Cajvana
          2-3
          1-3
          0-3
          0
          -

          Eliminatorii HOBBY

          1. Nesterov Roman
          -------------------- Nesterov Roman 3-0
          16. Bye
          ---------------------------------------- Soldan Asael 0-3
          9. Pislari Nicolae
          -------------------- Soldan Asael 1-3
          8. Soldan Asael
          ------------------------------------------------------------ Harabagiu Tudor 0-3
          5. Aparaschivei Marcel
          -------------------- Aparaschivei Marcel 3-1
          12. Gales Ioan
          ---------------------------------------- Harabagiu Tudor 0-3
          13. Ababii Gheorghe
          -------------------- Harabagiu Tudor 2-3
          4. Harabagiu Tudor
          -------------------------------------------------------------------------------- Harabagiu Tudor 3-1
          3. Solovastru Gabriel
          -------------------- Solovastru Gabriel 3-2
          14. Mihaiuc Matei
          ---------------------------------------- Branzei Florin 2-3
          11. Branzei Florin
          -------------------- Branzei Florin 3-2
          6. Flueraru Gilbert
          ------------------------------------------------------------ Ciobanu David Florin 0-3
          7. Cazac Iulia
          -------------------- Cazac Iulia 3-2
          10. Bodnari Mircea
          ---------------------------------------- Ciobanu David Florin 0-3
          15. Bye
          -------------------- Ciobanu David Florin 0-3
          2. Ciobanu David Florin

          Clasament HOBBY

          1. Harabagiu Tudor - Botosani
          2. Ciobanu David Florin - Suceava
          3 -- 4
          Soldan Asael - Cajvana
          Branzei Florin - Piatra Neamt
          5 -- 8
          Aparaschivei Marcel - Botosani
          Cazac Iulia - Moldova-Briceni
          Nesterov Roman - Moldova-Drochia
          Solovastru Gabriel - Gura Humorului
          9 -- 14
          Ababii Gheorghe - Moldova-Drochia
          Pislari Nicolae - Moldova-Drochia
          Flueraru Gilbert - Iasi
          Gales Ioan - Suceava
          Bodnari Mircea - Gura Humorului
          Mihaiuc Matei - Radauti
          15 -- 21 1v gr.sup.
          Antochi Iulian - Tamaseni
          Serban Florin - Fratautii Noi
          Lozneanu Mihai - Iasi
          Barascu Andrei - Suceava
          Hirlea Luca - Suceava
          Ghedreutan Gheorghe - Moldova-Drochia
          Besliu Alexandru - Suceava
          22 -- 28 0v gr.sup.
          Mosneagu Mario - Partestii de Jos
          Barabas Victor - Suceava
          Palagheanu Elvis - Plopeni SV
          Babalean Sebastian - Galanesti
          Soldan Gica - Cajvana
          Maciuc Sorin - Suceava
          Rusu Discultu Ion - Iasi
          29 -- 31 1v gr.inf.
          Savin Medeea - Plopeni SV
          Soldan Ionatan - Cajvana
          Corduneanu Eduard - Suceava
          32 -- 37 0v gr.inf.
          Soldan Maxim - Cajvana
          Cazac Abel - Radauti
          Ureche Vasi - Cajvana
          Orza Razvan - Suceava
          Rusu Victor - Suceava
          Cazaciuc Marius - Suceava
          Ultima editare de Adrian's; 25.feb.2024, 18:16.

          Comentariu


          • #6
            Bună ziua! Se înscrie Bodnar Cosmin -Vicovu de Sus- elite. Mulțumesc!

            Comentariu


            • #7
              Nazaret Alexandru - Bacau - Avansati
              Capusa Bogdan _ Bacau - Elite

              Comentariu


              • #8
                Stoicescu Gheorghe , Iedera-DB , Avansati . Multumesc !

                Comentariu


                • #9
                  Gălățeanu Sorin

                  Comentariu


                  • #10
                    Se înscrie la avansați Gavriliuc Daniel, Ocu Ioan, Aluculeasa Radu iar la open Rugina Adrian, Buzila Adrian, Alboiu Robert si Ștefan Narcis toți din Botoșani. Mulțumesc

                    Comentariu


                    • #11
                      Mihalache Dario - elite și Mihalache Remus - open

                      Comentariu


                      • #12
                        Se înscrie Rusu Paul Iulian din Bilca la categoria Avansați! Multumesc!

                        Comentariu


                        • #13
                          Morosan Ionel-Radauti-Avansati
                          Morosan Sara-Horodnic de Sus-Avansati
                          Morosan Alexandru-Horodnic de Sus-Elite
                          Multumesc!

                          Comentariu


                          • #14
                            Se înscriu din Suceava:

                            Categoria Elite:


                            Bilț Cătălin
                            Șovea Sorin

                            Categoria Open:


                            Tănase Gabi
                            Lucic Corneliu


                            Mulțumesc!🤝

                            Comentariu


                            • #15
                              Palaghianu Mattia elite din Salcea
                              Palaghianu David avansati din Salcea
                              Boca Timotei open din Salcea

                              Comentariu


                              • #16
                                Pacuraru Cristian avansați

                                Comentariu


                                • #17
                                  Se inscriu:
                                  -Stefan Narcis - open
                                  - Ilie Aurelian - open
                                  Ambii din Botosani

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Se înscrie Nicu Constantin, din Iași, la categoria open.
                                    Mult succes organizatorilor și tuturor participanților!

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Se înscrie din Bârlad Cumpaniciu Alexandru Alin la categoria avansați.🏓

                                      Merci ✨

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Boca Timotei open

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Buna ziua,

                                          Se inscrie la Hobby

                                          - Radulescu Marius, Iasi - mp 7.22, H​

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Cozma Catalin -Faticeni-Elite
                                            of all the things i lost i miss my mind the most

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Vaculisteanu Ionut, open, Botosani

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Se inscrie:


                                                - Burghelea Florin, Piatra Neamt - mp 38.32, EW​
                                                BLADE: Yasaka Galaxya/FH: ANDRO Rasanter 42/BH: ANDRO Rasanter 37

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Din Botoșani la open Vieru Costică și la avansați Zamfirache Ioan. Mulțumim!!!

                                                  Comentariu

                                                  Procesare...
                                                  X