Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa TTA", Bucuresti, 9 - 10 Martie 2024

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • AmaTur: Turneu A+ "Cupa TTA", Bucuresti, 9 - 10 Martie 2024

    AmaTur: Turneu A+ "Cupa TTA", Bucuresti, 9 - 10 Martie 2024
    LOCALITATEA: Bucuresti.
    DATA: 09.03.2024 si 10.03.2024;
    CATEGORII: Elite, Avansati, Open si Hobby;

    ORA DE ÎNCEPERE:
    • Sâmbătă, 09.03.2024:
    Elite: 08.00 - 08.30 – înscrieri, la ora 08.45 încep meciurile;
    Avansati: 14:30 – 15:00 - inscrieri, la ora 15:15 incep meciurile;
    • Duminică, 10.03.2024:
    Open: 08.00 - 08.30 – înscrieri, la ora 08.45 încep meciurile;
    Hobby: 14:30 – 15:00 - inscrieri, la ora 15:15 incep meciurile;​

    SALA​: Scoala Gimnaziala 195 – Hamburg, Strada Lunca Bradului 2.
    INDICAȚII DE ACCES:​
    https://www.google.com/maps/place/%C8%98coala+Gimnazial%C4%83+nr.+195/@44.4212797,26.1585499,17z/data=!3m1!4b1!4m6!3m5!1s0x40b1feb964e5de37:0x6ae59 04b1ab0d729!8m2!3d44.4212797!4d26.1611248!16s%2Fg% 2F1tfnx2jq?hl=ro-RO&entry=ttu
    LOGISTICĂ:​ 24 mese Donic si Andro, mingi 3*** Andro;
    *Sala 1, parter: mesele 1 – 12; Sala 2, etaj: mesele 13 – 24;
    SPAȚIU DE JOC: 1600 mp;
    SUPRAFAȚA DE JOC: covor PVC sala sport;
    FACILITĂȚI: Vestiare, dusuri, etc.;
    TAXA: Adulți - 60 Lei, Copii sub 14 ani - 50 lei, un leu de participant se va dona către AmaTur; persoanele cu dizabilitati sunt scutite de taxa de participare;
    Se asigură: - apă plată – 2 litri;
    MATERIALE DE PREMIERE: Locurile 1 - 4 – cupe, medalii si diplome, personalizate.
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:

    - pe forum sau telefonic; conform regulamentului Amatur in vigoare nu vor fi luate in considerare inscrierile care nu vor preciza in mod explicit Nume, Prenume, Localitate si Categorie

    - PRIORITATEA LA ÎNSCRIERE: IN ORDINEA CLASAMENTULUI AMATUR PANA DUMINICA, 03.03.2024, ORA 23:59;
    DUPA ACEASTA DATA, SE VA APLICA REGULA: "PRIMUL VENIT, PRIMUL SERVIT";

    - Ultima retragere:
    - Elite si Avansati: Joi, 07.03.2024, ora 21:00;
    - Open si Hobby: Vineri, 08.03.2024, ora 21:00;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte R2;
    - absențele nemotivate vor fi penalizate cu 3 puncte N;
    - organizatorul își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);

    SISTEMUL DE JOC:
    - Elite – maxim 120 participanți;
    - Avansați – maxim 105 participanți;
    - Open – maxim 120 participanți;
    - Hobby – maxim 105 participanți;
    *Se vor aloca cate 4 WildCard-uri pentru fiecare categorie.

    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 5/6 jucători – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP;
    - Grupe superioare de câte 3/4 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Tablou eliminatoriu generat automat;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare.


    * In functie de dinamica inscrierilor, organizatorul isi rezerva dreptul de a aduce modificari locurilor alocate, acestea urmand a fi anuntate in timp util pana Miercuri 06.03.2024, ora 23:59.

    ORGANIZATOR:
    - Catalin Dutu, tel. 0774420441;

    COORDONARE TEHNICA:
    - Gherasim Iulian;
    - Bodeanu Dan;


    VA FI PREZENT CU STANDUL DE MATERIALE SI ECHIPAMENT SPORTIV:

    GEORGE DURDUN

    reprezentant andro Romania


    www.pingpongshop.ro
    https://web.facebook.com/magazinonlinetenisdemasa/
    0766.544.295

    Ultima editare de TopTenisArena; 23.feb.2024, 14:07.

  • #2
    Inscrieri Elite (09.03.2024) - 10 Mar, 11:00:38 - v6.9 / cls_2024-mar

    1. Neculai Alexandru, Tulcea, 1 - 59.75 - EL
    2. Fratila Robert, Filipestii de Targ, 16 - 58.92 - EL
    3. Mocean Dan, Cluj Napoca, 2 - 58.86 - EL
    4. Moldovan Horvath Csaba, Oradea, 15 - 56.96 - EL
    5. Neagoe Costin, Bucuresti, 3 - 55.53 - E
    6. Galban Calin, Viseu, 7 - 55.13 - E
    7. Boaca Valentin, Branesti, 557 - 54.2 - EL
    8. Alexandru Constantin, Bucuresti, 354 - 54.18 - E
    9. Tibirna Andrei, Iasi, 8 - 54.04 - EJ
    10. Mutrescu Eugen, Timisoara, 4 - 53.78 - EW
    11. Galos Alexandru, Bucuresti, 21 - 53.73 - EL
    12. Aga Alexandru, Botosani, 281 - 53.61 - EL
    13. Enciu Alexandru, Slobozia, 99 - 53.22 - ELW
    14. Verdet Adrian, Timisoara, 5 - 53.15 - EW
    15. Sumanaru Catalin, Iasi, 19 - 51.25 - EL
    16. Buzatu Vasile, Buftea, 390 - 51.02 - EW
    17. Petrescu Liviu, Pitesti, 39 - 50.99 - EW
    18. Ursu Teodor, Bucuresti, 33 - 50.07 - EL
    19. Hagatis Andrei, Vatra Dornei, 240 - 48.95 - E
    20. Buhai Andrii, Stefanestii de Jos, 24 - 48.91 - E
    21. Savu Cristian, Oradea, 13 - 48.63 - E
    22. Tomer Hadar, Sofia, 783 - 48.38 - E
    23. Govoreanu Florin, Cisnadie, 14 - 48.02 - EW
    24. Nistor Dorel, Bistrita, 17 - 48.01 - EW
    25. Pantelimon Andi, Bucuresti, 31 - 47.33 - E
    26. Toma Florin, Pitesti, 18 - 46.74 - EW
    27. Dinca Dorinel, Calarasi, 64 - 45.85 - EW
    28. Bercea Alex, Drobeta Tr Severin, 98 - 44.55 - E
    29. Daneliuc Gabi, Selimbar, 23 - 44.49 - EW
    30. Firu Marian, Vatra Dornei, 66 - 44.37 - E
    31. Craiu Catalin, Videle, 76 - 44.26 - E
    32. Rogoz Nicoleta, Bucuresti, 586 - 44.18 - EF
    33. Zamfir Ionel, Bucuresti, 75 - 44.02 - EW
    34. Kaposta Victor, Arad, 29 - 43.85 - E
    35. Tira Viorel, Bistrita, 385 - 43.84 - EW
    36. Apian Florin, Bistrita, 53 - 43.38 - EW
    37. Dumitru Gheorghe, Bucuresti, 83 - 43.31 - ED
    38. Grunfeld Tomy, Israel, 941 - 43.23 - E
    39. Popescu Apreotesei Mihai, Straoane, 30 - 42.95 - E
    40. Muresan Robert, Surduc, 85 - 42.94 - E
    41. Megan Alexandra, Bucuresti, 607 - 42.65 - EF
    42. Faur Laurentiu, Calarasi, 109 - 42.54 - E
    43. State Malin, Bucuresti, 277 - 42.51 - E
    44. Catana Claudiu, Bucuresti, 69 - 42.4 - E
    45. Cojanu Ciprian, Bucuresti, 1438 - 42.23 - EL
    46. Rojnita Sebastian, Bacau, 49 - 42.11 - EW
    47. Butnaru Andrei, Iasi, 241 - 41.93 - E
    48. Dragomir Iuliu, Turnu Magurele, 96 - 41.81 - E
    49. Soare Valentin, Valenii de Munte, 110 - 41.72 - EW
    50. Toma Iulian, Braila, 50 - 41.7 - EW
    51. Totpal Marius, Busteni, 121 - 41.7 - E
    52. Borcila Alexandru, Targu Neamt, 68 - 41.68 - E
    53. Rosioara Razvan, Alexandria, 92 - 41.65 - E
    54. Morosanu Vasile, Suceava, 52 - 41.59 - EW
    55. Istrate Cristian, Bucuresti, 42 - 41.19 - EW
    56. Ciortescu Cristi, Popeni, 37 - 41.15 - E
    57. Aparaschive Paul, Botosani, 73 - 41.1 - E
    58. Constantin Teodor, Bucuresti, 150 - 40.9 - E
    59. Avram Nicolae, Nedelea, 47 - 40.82 - E
    60. Pascu Razvan, Magureni, 216 - 40.82 - E
    61. Dinca Daniel, Bucuresti, 210 - 40.79 - EWD
    62. Ciuca Dan, Pitesti, 128 - 40.65 - EW
    63. Gherasim Iulian, Tulcea, 111 - 40.61 - E
    64. Lazaroiu Adrian, Lucieni, 56 - 40.48 - EW
    65. Gotca Adrian, Iasi, 48 - 40.24 - E
    66. Fratea Aurel, Constanta, 61 - 40.12 - EW
    67. Mihai Andrei, Bucuresti, 673 - 39.85 - E
    68. Boteanu Nicu, Bucuresti, 107 - 39.75 - E
    69. Bucur Mario, Bucuresti, 611 - 39.74 - E
    70. Mitrea Silviu, Navodari, 67 - 39.54 - EW
    71. Grigore Alexandru, Campina, 115 - 39.54 - E
    72. Ghizdavescu Adrian, Navodari, 190 - 39.49 - E
    73. Gheorghita Vasile, Buzau, 214 - 39.48 - E
    74. Draganescu Viorel, Ploiesti, 252 - 39.43 - E
    75. Bejan Alexandru, Tecuci, 1175 - 39.37 - E
    76. Gheorghe Nicolae, Bucuresti, 57 - 39.36 - E
    77. Badaluta Marian, Vatra Dornei, 82 - 39.34 - EW
    78. Stancescu Sebastian, Ploiesti, 94 - 39.26 - E
    79. Vaida Sorin, Oradea, 60 - 39.12 - EW
    80. Burghelea Florin, Piatra Neamt, 65 - 38.74 - EW
    81. Voin Doru, Bucuresti, 116 - 38.72 - EW
    82. Orban Alexandru, Lugoj, 84 - 38.71 - E
    83. Braniste George, Bacau, 86 - 38.56 - E
    84. Bocaniala Norocel, Bucuresti, 1830 - 38.5 - E
    85. Trocaru Remus, Tulcea, 295 - 38.23 - EW
    86. Pancrat Cristian, Tulcea, 156 - 38.22 - E
    87. Tanc Florin, Oradea, 80 - 38.2 - E
    88. Dumitrescu Cornel, Bucuresti, 358 - 38.12 - EW
    89. Nicula Florin, Constanta, 336 - 37.95 - EW
    90. Boroleanu Robert, Bucuresti, 731 - 37.85 - E
    91. Moraru Ramona Cosmina, Drobeta Tr Severin, 217 - 37.58 - EF
    92. Craciun David Mihai, Bucuresti, 489 - 37.58 - E
    93. Alexandrescu Marius, Voluntari, 1884 - 37.5 - E
    94. Dumitru Traian, Bucuresti, 1265 - 37.37 - EW
    95. Baca Stefan, Bucuresti, 554 - 37.28 - E
    96. Ionescu Mihai, Targoviste, 331 - 36.69 - E
    97. Ionascu Gabriel, Bucuresti, 634 - 36.52 - E
    98. Baican Alexandru, Bucuresti, 485 - 36.44 - EL
    99. Miron Mihai, Cluj Napoca, 1057 - 35.83 - ED
    100. Sorescu Mircea, Paulesti, 189 - 35.34 - EW
    101. Ursulescu Ioan, Bacau, 127 - 35.28 - EW
    102. Alexandru Marius, Bucuresti, 101 - 35.09 - E
    103. Lovin Eusebiu, Comanesti, 301 - 35.06 - EW
    104. Ene Dragos, Ploiesti, 289 - 34.9 - E
    105. Panaitescu Stefan, Izvoarele, 136 - 34.86 - EW
    106. Mihaila Nicolae, Breaza, 275 - 34.56 - EW
    107. Radu Liviu, Bucov, 163 - 34.4 - E
    108. Pasoveanu Silvian, Bucuresti, 837 - 34.35 - E
    109. Patrascu Dorin, Pitesti, 192 - 34.3 - E
    110. Peta Octavian, Cluj Napoca, 171 - 34.27 - EW
    111. Bilt Catalin, Suceava, 158 - 34.11 - E
    112. Sursilov Constantin, Bucuresti, 120 - 33.39 - E
    113. Leolea Andrei, Constanta, 134 - 33.37 - EW
    114. Zavricescu George, Curtea de Arges, 166 - 33.27 - EW
    115. Lita Gabriel, Bucuresti, 119 - 33 - E
    116. Palencsar Nicolae, Satu Mare, 160 - 33 - EW
    117. Toma David, Bucuresti, 239 - 33 - E
    118. Baicu Claudiu, Bucuresti, 283 - 33 - E
    119. Serban Bogdan, Bucuresti, 953 - 33 - EW
    120. Raducanu Ioana, Bucuresti, 6002 - 33 - E
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Micuda Mihai, Bucuresti, 6009 - 35.2 - E
    2. Teodor Cristian, Bucuresti, 6011 - 39.5 - E
    3. Teodoru Matei, Buzau, 1224 - 27 - O
    4. Roye Itzik, Israel, 2064 - 30.3 - O
    5. Paun Daniel, Bucuresti, 2897 - 29 - O
    6. Campean Madalin, Buzau, 6012 - 33

    Inscrieri Avansati (09.03.2024) - 10 Mar, 11:01:02 - v6.9 / cls_2024-mar

    1. Ileanu Bogdan, Targu Jiu, 820 - 19.9 - A
    2. Tobosaru Gheorghe, Brasov, 464 - 19.89 - AW
    3. Lupu Cristian, Botosani, 646 - 19.81 - A
    4. Bordeianu Marius, Bucuresti, 6010 - 19.7 - A
    5. Radu Ciprian, Brasov, 638 - 19.53 - A
    6. Oniga Constantin, Iasi, 462 - 19.47 - A
    7. Vulpescu Radu, Iasi, 523 - 19.28 - A
    8. Galfi Levente, Cluj Napoca, 1840 - 18.88 - AW
    9. Teodorescu Andu, Curtea de Arges, 1463 - 18.68 - A
    10. Rakosi Istvan, Zalau, 481 - 18.66 - A
    11. Puiu Andrei, Botosani, 654 - 18.57 - A
    12. Dinu Adrian, Darmanesti, 530 - 18.41 - A
    13. Dina Alexandru, Bucuresti, 525 - 18.36 - A
    14. Vasile Gica, Vulcana Bai, 796 - 18.25 - AD
    15. Lupu Mihai, Bucuresti, 1809 - 18.13 - AW
    16. Bej Sergiu, Arad, 741 - 18.05 - A
    17. Plesoianu Stefan, Constanta, 561 - 17.86 - AW
    18. Caranfilian Migo, Bucuresti, 521 - 17.7 - AW
    19. Sava Andrei, Cluj Napoca, 655 - 17.7 - A
    20. Cojocaru Ion, Ploiesti, 861 - 17.68 - A
    21. Ionescu Cristian, Ulmi, 724 - 17.55 - A
    22. Arimia Constantin, Azuga, 978 - 17.39 - A
    23. Pirvanescu Daniel, Bucuresti, 865 - 17.3 - A
    24. Lungu Mihai, Targoviste, 676 - 17.25 - AW
    25. Stinga Ovidiu, Tecuci, 651 - 17.23 - A
    26. Dior Dorin, Bucuresti, 3128 - 17.2 - A
    27. Cocan Mircea, Bucuresti, 631 - 17.1 - A
    28. Ionita Marian, Bucuresti, 2065 - 17.07 - A
    29. Luca Ioan, Bucuresti, 1201 - 16.96 - A
    30. Tofeni Florin, Nasaud, 613 - 16.79 - A
    31. Stoicescu Gheorghe, Iedera, 565 - 16.78 - A
    32. Popa Robert, Targoviste, 555 - 16.6 - A
    33. Tonciu Costin, Branesti, 599 - 16.32 - A
    34. Avramescu Bogdan, Bucuresti, 877 - 16.22 - A
    35. Damian Gelu, Comanesti, 732 - 16.15 - A
    36. Dumitrescu Robert Nicolae, Bucuresti, 643 - 16.05 - A
    37. Cristoiu Cozmin, Bucuresti, 1757 - 16.05 - A
    38. Galca Cristian, Iasi, 1520 - 15.9 - A
    39. Paduraru Riana, Bacau, 1229 - 15.89 - AF
    40. Cosau Toader, Targu Neamt, 808 - 15.79 - A
    41. Vaireanu Danut Ionel, Bucuresti, 1126 - 15.76 - AW
    42. Bobu Stefan Minodor, Targu Neamt, 660 - 15.73 - A
    43. Balaban Daniel, Bucuresti, 863 - 15.62 - A
    44. Parlog Florin, Bucuresti, 752 - 15.61 - A
    45. Pop Victor, Bucuresti, 2428 - 15.55 - A
    46. Hodivoianu Marius, Bucuresti, 889 - 15.49 - AW
    47. Arteni Sergiu, Bucuresti, 1505 - 15.48 - A
    48. Catana Gabriel, Bucuresti, 1401 - 15.43 - A
    49. Cristescu Cristian, Bucuresti, 639 - 15.41 - AW
    50. Stancu Octavian, Tulcea, 1173 - 15.26 - A
    51. Staicu Vasile, Cernavoda, 1442 - 14.98 - A
    52. Radu Dragos, Targoviste, 907 - 14.69 - AW
    53. Marginean Vlad Catalin, Aiud, 1977 - 14.63 - A
    54. Stanciu Viorel, Ploiesti, 1049 - 14.55 - A
    55. Zamfirache Ioan, Botosani, 906 - 14.37 - AW
    56. Claudiu Gavril, Bucuresti, 1281 - 14.3 - A
    57. Moraru Constantin, Bucuresti, 1232 - 14.26 - AW
    58. Toma Sebastian, Ramnicu Sarat, 2101 - 14.15 - A
    59. Gherman Vlad, Timisoara, 842 - 14.14 - A
    60. Toader Petru, Bragadiru, 881 - 13.98 - AW
    61. Cocotan Vasile, Oltenita, 1521 - 13.92 - A
    62. Toric Constantin, Bucuresti, 1014 - 13.9 - A
    63. Popescu Theo, Bucuresti, 832 - 13.81 - A
    64. Tudor Emil, Bucuresti, 3347 - 13.8 - AW
    65. Souca Liviu, Bucuresti, 981 - 13.78 - A
    66. Popa Bogdan, Bucuresti, 2495 - 13.75 - A
    67. Ilie Costin, Bucuresti, 996 - 13.54 - A
    68. Gihan Sefcati, Bucuresti, 1824 - 13.48 - A
    69. Joghiu Ovidiu, Focsani, 1339 - 13.21 - A
    70. Tatu Ion, Ramnicu Sarat, 2505 - 13.05 - A
    71. Teodorescu Robert, Bucuresti, 1722 - 13 - A
    72. Ionita Alexandru, Ploiesti, 987 - 12.98 - A
    73. Moraru Marius, Bucuresti, 1623 - 12.78 - A
    74. Avram Ionut, Galati, 1295 - 12.61 - A
    75. Tianu Calin, Bucuresti, 1888 - 12.58 - A
    76. Mihalache Daniel, Buzau, 1458 - 12.33 - A
    77. Dumitru Cristian, Bucuresti, 1164 - 12.3 - A
    78. Constantin Valentin, Ploiesti, 1102 - 12.22 - A
    79. Balan Sebastian, Bucuresti, 2506 - 12.03 - A
    80. Tiosea Nicolae, Bucuresti, 2147 - 11.9 - A
    81. Dorcu Emanuel, Tamaseni, 1389 - 11.81 - A
    82. Dumitru Ovidiu, Buzau, 1415 - 11.81 - A
    83. Balaban Adrian, Bucuresti, 2341 - 11.73 - A
    84. Stinga Ion, Ploiesti, 1599 - 11.72 - A
    85. Giuseppe Brancati, Bucuresti, 1778 - 11.68 - A
    86. Maftei Danut, Buzau, 3524 - 11.6 - A
    87. Sava Harold, Bucuresti, 2284 - 11.43 - A
    88. Alexandru David Gabriel, Bucuresti, 1867 - 11.1 - A
    89. Cumpaniciu Alexandru Alin, Barlad, 1212 - 10.88 - A
    90. Cimpanu Mihai, Roman, 2066 - 10.83 - A
    91. Anica Andrei, Buzau, 1604 - 10.23 - A
    92. Silviu Niculae, Bucuresti, 6009 - 10.18 - A
    93. Pop Alexandru, Bucuresti, 2069 - 10.06 - A
    94. Toma Adrian, Bucuresti, 1114 - 10 - A
    95. Ionita Daniel, Bucuresti, 6008 - 10 - A
    96. Burtea Teodor Daniel, Galati, 6011 - 10
    97. Trandafir Iosif, Galati, 6012 - 10
    98. Cruceru Ion, Ramnicu Sarat, 2399 - 9 - H
    99. Serbanescu Bogdan, Bucuresti, 2261 - 7.3 - H
    100. Teodorescu Cosmin, Bucuresti, 3002 - 5.05 - HJ

    Absente N
    Teodoru Pavel - Buzau
    Crisan Cristian - Oradea
    Petrache Claudiu - Branesti

    Inscrieri Open (10.03.2024) - 10 Mar, 11:01:38 - v6.9 / cls_2024-mar

    1. Corneanu Sorin, Botosani, 233 - 32.45 - OW
    2. Enache Ciprian, Ploiesti, 112 - 32.1 - O
    3. Darmaz Ion, Targoviste, 177 - 31.99 - OW
    4. Sirbu Lucian, Drobeta Tr Severin, 364 - 31.97 - O
    5. Papacu Bejoli, Bucuresti, 824 - 31.8 - OW
    6. Dramba Daniel Dumitru, Bucuresti, 1052 - 31.7 - O
    7. Marin Puiu, Amarastii de Sus, 802 - 31.58 - OW
    8. Durac Viorel, Constanta, 718 - 31.57 - OW
    9. Munteanu Octavian, Tecuci, 153 - 31.53 - OW
    10. Boata Edgar, Arad, 1042 - 31.5 - O
    11. Nicu Constantin, Iasi, 141 - 31.25 - OW
    12. Neamt Doru, Arad, 130 - 31.04 - OW
    13. Popescu Radu, Arad, 152 - 30.93 - O
    14. Socaci Sorin, Panciu, 167 - 30.93 - OW
    15. Acriva Marian, Mizil, 329 - 30.6 - OW
    16. Mitar Marius Tiberiu, Sannicolau Mare, 145 - 30.53 - OW
    17. Plaiasu Ion, Plopeni, 220 - 30.48 - OW
    18. Pelaghie Ioan, Targu Mures, 162 - 30.45 - O
    19. Gagiu Remus, Pitesti, 204 - 30.44 - O
    20. Loghin Florin, Brasov, 164 - 30.38 - O
    21. Bratescu Adrian, Targoviste, 161 - 30.31 - OW
    22. Maxim Andrei, Iasi, 334 - 30.21 - O
    23. Cretu Ionut, Bucuresti, 355 - 29.8 - O
    24. Bunea Adrian, Baicoi, 337 - 29.6 - O
    25. Botoc Ovidiu, Paulesti, 211 - 29.41 - O
    26. Orban Marius, Lugoj, 187 - 29.33 - OW
    27. Brulea Petre, Paulesti, 227 - 29.3 - OW
    28. Botosneanu Ionut, Videle, 194 - 29.18 - O
    29. Ojog Petrisor, Bacau, 519 - 29.17 - OW
    30. Burcea Daniel, Bucuresti, 172 - 29.13 - O
    31. Barca George, Pitesti, 286 - 29.11 - O
    32. Mihu Florin, Mioveni, 170 - 28.94 - OW
    33. Voinescu Ecaterina, Bucuresti, 360 - 28.94 - OF
    34. Enculescu Mihaita, Dobroesti, 345 - 28.88 - OW
    35. Minca Gabriel, Videle, 375 - 28.86 - O
    36. Moise Vasile, Bucuresti, 382 - 28.85 - O
    37. Trocan Nicolae, Mioveni, 182 - 28.71 - OW
    38. Dumitrache Gabriel, Giurgiu, 282 - 28.69 - O
    39. Nechifor Constantin, Navodari, 395 - 28.63 - O
    40. Constantin Cristina, Bucuresti, 270 - 28.53 - OF
    41. Petrov Dan, Dobroesti, 184 - 28.5 - OW
    42. Covalciuc Bogdan, Iasi, 918 - 28.34 - O
    43. Matei Mircea, Targoviste, 319 - 28.19 - OW
    44. Bozosan Petre, Sibiu, 199 - 28.11 - OW
    45. Canea Kocsis Andras, Targu Secuiesc, 357 - 28.11 - O
    46. Diaconescu Lucian, Targoviste, 408 - 28.08 - O
    47. Jinga Vlad, Bucuresti, 306 - 28 - O
    48. Tigau Dan, Bucuresti, 2935 - 28 - OW
    49. Dumitru George, Targoviste, 207 - 27.78 - O
    50. Baltatu Marius, Pitesti, 321 - 27.65 - OW
    51. Dena Corneliu, Giurgiu, 315 - 27.55 - OW
    52. Negrila Cristian, Caracal, 653 - 27.53 - O
    53. Tanase Gabi, Suceava, 381 - 27.5 - OW
    54. Barbu Alexandru, Bucuresti, 2687 - 27.4 - O
    55. Vera Esteban, Sibiu, 304 - 27.33 - O
    56. Sandu Adrian, Calarasi, 418 - 27.31 - O
    57. Curelea Petre, Lehliu Gara, 579 - 27.3 - O
    58. Iancu Marius, Brasov, 410 - 27.25 - O
    59. Cuna Gheorghe, Buzau, 558 - 27.2 - O
    60. Manea Alexandru, Comarnic, 657 - 27.18 - O
    61. Kromek Iulian, Cugir, 498 - 27.13 - OW
    62. Nitu Serban, Paulesti, 236 - 27.11 - OW
    63. Albescu Constantin Ionut, Bucuresti, 294 - 26.99 - O
    64. Enache Puiu Adrian, Ploiesti, 273 - 26.98 - O
    65. Mihalcea Stefan Tiberiu, Snagov, 253 - 26.78 - O
    66. Galca Andrei, Bucuresti, 335 - 26.78 - O
    67. Docan Cristian, Bucuresti, 370 - 26.67 - O
    68. Bivolaru Stelian, Targoviste, 330 - 26.64 - OW
    69. Banu Dan, Ploiesti, 346 - 26.64 - O
    70. Popa Paul, Sibiu, 913 - 26.43 - OW
    71. Bodeanu Dan, Bucuresti, 726 - 26.42 - OW
    72. Cotet Nicolae, Braila, 323 - 26.37 - OW
    73. Stanescu Tiberiu, Slatina, 394 - 26.27 - O
    74. Popescu Andrei, Constanta, 678 - 26.26 - O
    75. Kis Istvan, Brasov, 242 - 26.25 - OW
    76. Georgescu Florin, Bucuresti, 571 - 26.25 - OW
    77. Ciubotaru Dan, Piatra Neamt, 433 - 26.14 - O
    78. Ene Florin, Ploiesti, 269 - 26.1 - O
    79. Popa Gelu, Focsani, 398 - 25.71 - O
    80. Lucic Corneliu, Suceava, 249 - 25.6 - OWD
    81. Anghel George, Dragomiresti DB, 449 - 25.51 - O
    82. Colesniuc Romeo, Botosani, 500 - 24.83 - OW
    83. Velicescu Dragos, Pitesti, 687 - 24.71 - O
    84. Visan Victor, Slobozia, 526 - 24.7 - O
    85. Oprea Bogdan, Videle, 359 - 24.32 - O
    86. Ternauciuc Adrian, Nadrag, 342 - 24.26 - O
    87. Coclea Ionel, Braila, 614 - 24.24 - OW
    88. Gorbe David, Satu Mare, 405 - 24.2 - O
    89. Fotia Iulian, Bacau, 328 - 24.02 - O
    90. Botea Mihai, Braila, 568 - 23.88 - O
    91. Petculescu Giani, Ploiesti, 618 - 23.85 - O
    92. Jupanschi Adrian, Hunedoara, 413 - 23.84 - O
    93. Minca Liviu, Videle, 368 - 23.76 - O
    94. Vieriu Tudorel, Suceava, 488 - 23.75 - O
    95. Boboc Viorel, Slobozia, 518 - 23.59 - OW
    96. Ficleanu Gabriel, Giurgiu, 727 - 23.54 - OW
    97. Marinescu Nelu, Targoviste, 347 - 23.46 - O
    98. Popa Nicolae, Cergau Mare, 527 - 23.38 - O
    99. Vieru Costica, Botosani, 353 - 23.34 - OW
    100. Nicola Marian, Constanta, 478 - 23.34 - O
    101. Dospinescu George, Sibiu, 440 - 23.3 - OW
    102. Ghiurutan Razvan, Bucuresti, 785 - 23.26 - O
    103. Necsoiu Georgiana, Videle, 459 - 23 - OF
    104. Soki Viktor, Arad, 1366 - 22.97 - O
    105. Bustiuc Razvan, Iasi, 1244 - 22.78 - O
    106. Hutanu Adrian, Slobozia, 439 - 22.74 - OW
    107. Georgescu Robert Stefan, Bucuresti, 619 - 22.49 - O
    108. Irimia Silviu Marius, Cernavoda, 975 - 22.32 - O
    109. Dascalu Cristian, Bucuresti, 437 - 22.3 - O
    110. Traneci Andrei Valentin, Bucuresti, 422 - 22.17 - O
    111. Bran Florin, Tulcea, 476 - 22.01 - O
    112. Sirbu David Alexandru, Targoviste, 443 - 21.69 - OJ
    113. Barabancea Lili, Iasi, 401 - 21.65 - OF
    114. Terentii Cristian, Bucuresti, 967 - 21.12 - O
    115. Dinu Gheorghe, Bucuresti, 426 - 20.93 - OW
    116. Dumitru Florin, Slobozia, 662 - 20.88 - O
    117. Baicu Cristian, Bucuresti, 1040 - 20.76 - O
    118. Dimache Marian, Braila, 542 - 20.2 - OW
    119. Oancea Vasile, Buzau, 869 - 20.01 - O
    120. Ipate Virgil, Bucuresti, 1022 - 19.72 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Raportaru Viorel, Bucuresti, 2048 - 26.75 - O
    2. Constantin Eduard, Bucuresti, 2072 - 25.8 - O
    3. Aldea Eduard, Buzau, 2081 - 28 - O
    4. Constantin Mihaela, Bucuresti, 2899 - 21.8 - OF
    5. Negria Mihai, Bucuresti, 6005 - 31.4 - O
    6. Kosarus Alex, Bucuresti, 1394 - 14.4 - A
    7. Marko Gabor, Sibiu, 1843 - 14.85 - A
    8. Popescu Alex, Bucuresti, 1906 - 17.55 - A
    9. Ivan Adrian, Bucuresti, 3554 - 15 - A
    10. Nicolae Sorinel, Targoviste, 1044 - 24.76 - O
    11. Chirica Alexandru, Bucuresti, 475 - 28.33 - OW
    12. Tanase Horia, Bucuresti, 2772 - 25 - O

    Inscrieri Hobby (10.03.2024) - 11 Mar, 03:12:35 - v6.9 / cls_2024-mar

    1. Juganaru Valentin, Bucuresti, 2102 - 9.7 - H
    2. Macuc Adrian, Bucuresti, 1219 - 9.63 - H
    3. Antochi Iulian, Tamaseni, 1574 - 9.63 - H
    4. Coman Florin, Bucuresti, 2017 - 9.48 - H
    5. Stanciu Mugur, Videle, 1189 - 9.26 - H
    6. Flueraru Gilbert, Iasi, 1551 - 9.26 - H
    7. Nicusor Dan, Bucuresti, 2018 - 9.26 - H
    8. Thomas William Knobel, Bucuresti, 1396 - 8.8 - HJ
    9. Burghelea Liviu, Bucuresti, 2244 - 8.53 - H
    10. Hradszky Sebastian, Sannicolau Mare, 1074 - 8.52 - H
    11. Tibirna Petru, Iasi, 1243 - 8.36 - H
    12. Roventa Dan, Bucuresti, 2599 - 8.1 - H
    13. Patru Gabriel, Popesti Leordeni, 3291 - 8.05 - H
    14. Moise Viorel, Braila, 1259 - 8.02 - HW
    15. Voicila Adrian, Ploiesti, 1403 - 7.96 - H
    16. Dumitru Paul, Bucuresti, 1436 - 7.92 - H
    17. Gheorghe Ion, Bucuresti, 1607 - 7.88 - HW
    18. Marias Robert, Ploiesti, 1195 - 7.87 - H
    19. Teodorescu Marian, Bucuresti, 1353 - 7.84 - H
    20. Craja Gina Alexandra, Bucuresti, 4115 - 7.7 - HF
    21. Palade Victor, Bucuresti, 6017 - 7.5
    22. Gheaburcu Romeo, Pucioasa, 1861 - 7.46 - H
    23. Matveev Victor Nicolae, Bucuresti, 2049 - 7.36 - H
    24. Radulescu Marius, Iasi, 1395 - 7.25 - H
    25. Dobrica Marius, Videle, 1294 - 7.21 - H
    26. Popescu Tiberiu, Ploiesti, 1536 - 7.13 - H
    27. Marinescu Stefan, Bucuresti, 2124 - 7.12 - H
    28. Florida Alin Emil, Videle, 1726 - 7.07 - H
    29. Bistreanu Sorin, Bucuresti, 2272 - 6.93 - H
    30. Soceanu Bogdan, Bucuresti, 2523 - 6.85 - H
    31. Porojan Florin, Bucuresti, 2351 - 6.82 - H
    32. Nicolae Darius, Bucuresti, 2401 - 6.75 - H
    33. Marinescu Bogdan, Bucuresti, 4206 - 6.7 - H
    34. Susman Alexandru, Alba Iulia, 1900 - 6.64 - H
    35. Simion Luana, Cluj Napoca, 1533 - 6.42 - HF
    36. Ionescu Andrei, Bucuresti, 3192 - 6.4 - H
    37. Gheorghe Catalin, Ploiesti, 1649 - 6.18 - H
    38. Radulescu Dan, Bucuresti, 1625 - 6.08 - H
    39. Dan Popa, Tecuci, 2952 - 5.93 - H
    40. Lazar Adrian, Bucuresti, 2014 - 5.8 - H
    41. Andrei Cozmin Stefanut, Buzau, 2252 - 5.8 - H
    42. Iordan Eduard, Bucuresti, 3130 - 5.8 - H
    43. Toma Cristian, Balotesti, 1948 - 5.69 - H
    44. Craus Marian, Bucuresti, 3008 - 5.67 - H
    45. Corodeanu Mihai, Tecuci, 1760 - 5.58 - H
    46. Busega Iulian, Bucuresti, 2340 - 5.43 - H
    47. Virtopeanu Daniel, Bucuresti, 2331 - 5.36 - H
    48. Sarov Daniel, Bucuresti, 3080 - 5.35 - H
    49. Leon Cristi, Galati, 2611 - 5.33 - H
    50. Stoica Adrian, Bucuresti, 3059 - 5.33 - H
    51. Costea Costin, Bucuresti, 4647 - 5.1 - H
    52. Fota Cosmin, Buftea, 3025 - 4.97 - H
    53. Chichernea Paul, Bucuresti, 2980 - 4.93 - H
    54. Haralambescu Andrei, Bucuresti, 3075 - 4.9 - H
    55. Tonciu Mihai, Branesti, 2829 - 4.78 - H
    56. Ene Daniel, Ploiesti, 1877 - 4.67 - H
    57. Stancu Gheorghe, Brazi, 1960 - 4.62 - H
    58. Ion Robert, Bucuresti, 2753 - 4.53 - H
    59. Popovici Rares Andrei, Brasov, 3110 - 4.35 - H
    60. Iliescu Patricia, Snagov, 1747 - 4.33 - HF
    61. Gabriel Petre, Bucuresti, 2187 - 4.31 - H
    62. Radu Eric, Brasov, 2615 - 4.28 - H
    63. Enache Cristian, Bucuresti, 3511 - 4.27 - H
    64. Pascu Marian, Bucuresti, 3611 - 4.23 - H
    65. Mihalcea David, Galati, 3076 - 4.2 - H
    66. Radu Albert, Brasov, 3168 - 4.2 - H
    67. Ciurez Vladimir, Bucuresti, 4729 - 4.2 - H
    68. Ivancea Iustin, Videle, 3303 - 4.13 - H
    69. Grigore Mihai, Bucuresti, 2864 - 4.1 - H
    70. Viziniuc Madalin, Bucuresti, 3500 - 4.07 - H
    71. Acu Rares, Bucuresti, 2670 - 4.06 - H
    72. Leon Victor, Galati, 2954 - 3.93 - H
    73. Coaja Constantin, Bucuresti, 4006 - 3.9 - H
    74. Tobosaru Stefan, Brasov, 2285 - 3.85 - H
    75. David Sergiu Danut, Bucuresti, 3752 - 3.67 - H
    76. Crihana Ciprian, Bucuresti, 4843 - 3.6 - H
    77. Oprea Adrian, Bucuresti, 3393 - 3.5 - H
    78. Milea Darius, Galati, 3626 - 3.25 - H
    79. Stoica Florin Cristian, Bucuresti, 3186 - 3.08 - H
    80. Cheseli Rares, Bucuresti, 4066 - 2.65 - H
    81. Ghita Mihai, Bucuresti, 4968 - 2 - H
    82. Chiriac Andrei, Bucuresti, 4981 - 2 - H
    83. Ciocan Ion, Chiajna, 6001 - 2 - H
    84. Faur Sebastian, Bucuresti, 6002 - 2 - H
    85. Cuzincu Iulian, Bucuresti, 6007 - 2 - H
    86. Leurzeanu George, Bucuresti, 6008 - 2 - H
    87. Szitar Mihai, Bucuresti, 6009 - 2 - H
    88. Popa Mihai Claudiu, Bucuresti, 6011 - 2 - H
    89. Pirvu Marian, Caracal, 6012 - 2 - H
    90. Putineanu Andrei, Alexandria , 6014 - 2 - H
    91. Dumitru Cosmin, Bucuresti, 6015 - 2 - H
    92. Daia Cristina, Bucuresti, 6016 - 2 - H
    93. Anghel Valentin, Voluntari, 6018 - 2 - H
    94. Streche Andrei, Bucuresti, 6019 - 2 - H
    95. Dulgheru Alexandru, Bucuresti, 6020 - 2 - H
    96. Dragomirescu Stefan, Bucuresti, 6021 - 2 - H
    97. Burtumac Alin, Balotesti, 6022 - 2
    98. Sorin Iulian, Bucuresti, 6024 - 2
    99. Florea Bogdan, Caracal, 6025 - 2

    Retrageri R2
    Dragu Raul - Focsani
    Florea Stelian - Bucuresti
    Visan Sorin - Giurgiu
    Ionescu Alexandru - Bucuresti
    Taroiu Alexandru - Videle
    Iancu Marius - Videle
    Dumitru Darius - Bucuresti

    Absente N
    Balan Norocel - Bucuresti
    Ultima editare de TopTenisArena; 11.mar.2024, 03:12.

    Comentariu


    • #3
      Inscrieri Elite (09.03.2024) - 10 Mar, 09:44:56 - v6.9 / cls_2024-mar

      1. Neculai Alexandru, Tulcea, 1 - 59.75 - EL
      2. Fratila Robert, Filipestii de Targ, 16 - 58.92 - EL
      3. Mocean Dan, Cluj Napoca, 2 - 58.86 - EL
      4. Moldovan Horvath Csaba, Oradea, 15 - 56.96 - EL
      5. Neagoe Costin, Bucuresti, 3 - 55.53 - E
      6. Galban Calin, Viseu, 7 - 55.13 - E
      7. Boaca Valentin, Branesti, 557 - 54.2 - EL
      8. Alexandru Constantin, Bucuresti, 354 - 54.18 - E
      9. Tibirna Andrei, Iasi, 8 - 54.04 - EJ
      10. Mutrescu Eugen, Timisoara, 4 - 53.78 - EW
      11. Galos Alexandru, Bucuresti, 21 - 53.73 - EL
      12. Aga Alexandru, Botosani, 281 - 53.61 - EL
      13. Enciu Alexandru, Slobozia, 99 - 53.22 - ELW
      14. Verdet Adrian, Timisoara, 5 - 53.15 - EW
      15. Sumanaru Catalin, Iasi, 19 - 51.25 - EL
      16. Buzatu Vasile, Buftea, 390 - 51.02 - EW
      17. Petrescu Liviu, Pitesti, 39 - 50.99 - EW
      18. Ursu Teodor, Bucuresti, 33 - 50.07 - EL
      19. Hagatis Andrei, Vatra Dornei, 240 - 48.95 - E
      20. Buhai Andrii, Stefanestii de Jos, 24 - 48.91 - E
      21. Savu Cristian, Oradea, 13 - 48.63 - E
      22. Tomer Hadar, Sofia, 783 - 48.38 - E
      23. Govoreanu Florin, Cisnadie, 14 - 48.02 - EW
      24. Nistor Dorel, Bistrita, 17 - 48.01 - EW
      25. Pantelimon Andi, Bucuresti, 31 - 47.33 - E
      26. Toma Florin, Pitesti, 18 - 46.74 - EW
      27. Dinca Dorinel, Calarasi, 64 - 45.85 - EW
      28. Bercea Alex, Drobeta Tr Severin, 98 - 44.55 - E
      29. Daneliuc Gabi, Selimbar, 23 - 44.49 - EW
      30. Firu Marian, Vatra Dornei, 66 - 44.37 - E
      31. Craiu Catalin, Videle, 76 - 44.26 - E
      32. Rogoz Nicoleta, Bucuresti, 586 - 44.18 - EF
      33. Zamfir Ionel, Bucuresti, 75 - 44.02 - EW
      34. Kaposta Victor, Arad, 29 - 43.85 - E
      35. Tira Viorel, Bistrita, 385 - 43.84 - EW
      36. Apian Florin, Bistrita, 53 - 43.38 - EW
      37. Dumitru Gheorghe, Bucuresti, 83 - 43.31 - ED
      38. Grunfeld Tomy, Israel, 941 - 43.23 - E
      39. Popescu Apreotesei Mihai, Straoane, 30 - 42.95 - E
      40. Muresan Robert, Surduc, 85 - 42.94 - E
      41. Megan Alexandra, Bucuresti, 607 - 42.65 - EF
      42. Faur Laurentiu, Calarasi, 109 - 42.54 - E
      43. State Malin, Bucuresti, 277 - 42.51 - E
      44. Catana Claudiu, Bucuresti, 69 - 42.4 - E
      45. Cojanu Ciprian, Bucuresti, 1438 - 42.23 - EL
      46. Rojnita Sebastian, Bacau, 49 - 42.11 - EW
      47. Butnaru Andrei, Iasi, 241 - 41.93 - E
      48. Dragomir Iuliu, Turnu Magurele, 96 - 41.81 - E
      49. Soare Valentin, Valenii de Munte, 110 - 41.72 - EW
      50. Toma Iulian, Braila, 50 - 41.7 - EW
      51. Totpal Marius, Busteni, 121 - 41.7 - E
      52. Borcila Alexandru, Targu Neamt, 68 - 41.68 - E
      53. Rosioara Razvan, Alexandria, 92 - 41.65 - E
      54. Morosanu Vasile, Suceava, 52 - 41.59 - EW
      55. Istrate Cristian, Bucuresti, 42 - 41.19 - EW
      56. Ciortescu Cristi, Popeni, 37 - 41.15 - E
      57. Aparaschive Paul, Botosani, 73 - 41.1 - E
      58. Constantin Teodor, Bucuresti, 150 - 40.9 - E
      59. Avram Nicolae, Nedelea, 47 - 40.82 - E
      60. Pascu Razvan, Magureni, 216 - 40.82 - E
      61. Dinca Daniel, Bucuresti, 210 - 40.79 - EWD
      62. Ciuca Dan, Pitesti, 128 - 40.65 - EW
      63. Gherasim Iulian, Tulcea, 111 - 40.61 - E
      64. Lazaroiu Adrian, Lucieni, 56 - 40.48 - EW
      65. Gotca Adrian, Iasi, 48 - 40.24 - E
      66. Fratea Aurel, Constanta, 61 - 40.12 - EW
      67. Mihai Andrei, Bucuresti, 673 - 39.85 - E
      68. Boteanu Nicu, Bucuresti, 107 - 39.75 - E
      69. Bucur Mario, Bucuresti, 611 - 39.74 - E
      70. Mitrea Silviu, Navodari, 67 - 39.54 - EW
      71. Grigore Alexandru, Campina, 115 - 39.54 - E
      72. Ghizdavescu Adrian, Navodari, 190 - 39.49 - E
      73. Gheorghita Vasile, Buzau, 214 - 39.48 - E
      74. Draganescu Viorel, Ploiesti, 252 - 39.43 - E
      75. Bejan Alexandru, Tecuci, 1175 - 39.37 - E
      76. Gheorghe Nicolae, Bucuresti, 57 - 39.36 - E
      77. Badaluta Marian, Vatra Dornei, 82 - 39.34 - EW
      78. Stancescu Sebastian, Ploiesti, 94 - 39.26 - E
      79. Vaida Sorin, Oradea, 60 - 39.12 - EW
      80. Burghelea Florin, Piatra Neamt, 65 - 38.74 - EW
      81. Voin Doru, Bucuresti, 116 - 38.72 - EW
      82. Orban Alexandru, Lugoj, 84 - 38.71 - E
      83. Braniste George, Bacau, 86 - 38.56 - E
      84. Bocaniala Norocel, Bucuresti, 1830 - 38.5 - E
      85. Trocaru Remus, Tulcea, 295 - 38.23 - EW
      86. Pancrat Cristian, Tulcea, 156 - 38.22 - E
      87. Tanc Florin, Oradea, 80 - 38.2 - E
      88. Dumitrescu Cornel, Bucuresti, 358 - 38.12 - EW
      89. Nicula Florin, Constanta, 336 - 37.95 - EW
      90. Boroleanu Robert, Bucuresti, 731 - 37.85 - E
      91. Moraru Ramona Cosmina, Drobeta Tr Severin, 217 - 37.58 - EF
      92. Craciun David Mihai, Bucuresti, 489 - 37.58 - E
      93. Alexandrescu Marius, Voluntari, 1884 - 37.5 - E
      94. Dumitru Traian, Bucuresti, 1265 - 37.37 - EW
      95. Baca Stefan, Bucuresti, 554 - 37.28 - E
      96. Ionescu Mihai, Targoviste, 331 - 36.69 - E
      97. Ionascu Gabriel, Bucuresti, 634 - 36.52 - E
      98. Baican Alexandru, Bucuresti, 485 - 36.44 - EL
      99. Miron Mihai, Cluj Napoca, 1057 - 35.83 - ED
      100. Sorescu Mircea, Paulesti, 189 - 35.34 - EW
      101. Ursulescu Ioan, Bacau, 127 - 35.28 - EW
      102. Alexandru Marius, Bucuresti, 101 - 35.09 - E
      103. Lovin Eusebiu, Comanesti, 301 - 35.06 - EW
      104. Ene Dragos, Ploiesti, 289 - 34.9 - E
      105. Panaitescu Stefan, Izvoarele, 136 - 34.86 - EW
      106. Mihaila Nicolae, Breaza, 275 - 34.56 - EW
      107. Radu Liviu, Bucov, 163 - 34.4 - E
      108. Pasoveanu Silvian, Bucuresti, 837 - 34.35 - E
      109. Patrascu Dorin, Pitesti, 192 - 34.3 - E
      110. Peta Octavian, Cluj Napoca, 171 - 34.27 - EW
      111. Bilt Catalin, Suceava, 158 - 34.11 - E
      112. Sursilov Constantin, Bucuresti, 120 - 33.39 - E
      113. Leolea Andrei, Constanta, 134 - 33.37 - EW
      114. Zavricescu George, Curtea de Arges, 166 - 33.27 - EW
      115. Lita Gabriel, Bucuresti, 119 - 33 - E
      116. Palencsar Nicolae, Satu Mare, 160 - 33 - EW
      117. Toma David, Bucuresti, 239 - 33 - E
      118. Baicu Claudiu, Bucuresti, 283 - 33 - E
      119. Serban Bogdan, Bucuresti, 953 - 33 - EW
      120. Raducanu Ioana, Bucuresti, 6002 - 33 - E
      -----------------------------------------
      Lista de asteptare:
      1. Micuda Mihai, Bucuresti, 6009 - 35.2 - E
      2. Teodor Cristian, Bucuresti, 6011 - 39.5 - E
      3. Teodoru Matei, Buzau, 1224 - 27 - O
      4. Roye Itzik, Israel, 2064 - 30.3 - O
      5. Paun Daniel, Bucuresti, 2897 - 29 - O
      6. Campean Madalin, Buzau, 6012 - 33
      Gr.inferioara nr. 1 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 NECULAI ALEXANDRU - Tulcea
      3-1
      3-0
      3-0
      3-0
      4
      1
      2 DRAGOMIR IULIU - Turnu Magurele
      1-3
      3-0
      1-3
      3-0
      2
      3
      3 SOARE VALENTIN - Valenii de Munte
      0-3
      0-3
      3-1
      2-3
      1
      4 IONESCU MIHAI - Targoviste
      0-3
      3-1
      1-3
      3-1
      2
      2
      5 IONASCU GABRIEL - Bucuresti
      0-3
      0-3
      3-2
      1-3
      1
      4
      -
      Gr.inferioara nr. 2 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 FRATILA ROBERT - Filipestii de Targ
      3-0
      3-1
      3-0
      3-2
      4
      1
      2 BUTNARU ANDREI - Iasi
      0-3
      3-0
      3-0
      2-3
      2
      3
      3 TOMA IULIAN - Braila
      1-3
      0-3
      3-2
      2-3
      1
      4
      4 BACA STEFAN - Bucuresti
      0-3
      0-3
      2-3
      3-2
      1
      5 BAICAN ALEXANDRU - Bucuresti
      2-3
      3-2
      3-2
      2-3
      2
      2
      -
      Gr.inferioara nr. 3 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 MOCEAN DAN - Cluj Napoca
      3-2
      3-0
      3-0
      3-1
      4
      1
      2 ROJNITA SEBASTIAN - Bacau
      2-3
      0-3
      3-2
      3-1
      2
      3
      3 TOTPAL MARIUS - Busteni
      0-3
      3-0
      3-0
      3-0
      3
      2
      4 DUMITRU TRAIAN - Bucuresti
      0-3
      2-3
      0-3
      1-3
      0
      5 SURSILOV CONSTANTIN - Bucuresti
      1-3
      1-3
      0-3
      3-1
      1
      4
      -
      Gr.inferioara nr. 4 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 MOLDOVAN HORVATH CSABA - Oradea
      3-0
      3-1
      3-1
      3-0
      4
      1
      2 COJANU CIPRIAN - Bucuresti
      0-3
      3-1
      3-0
      3-0
      3
      2
      3 BORCILA ALEXANDRU - Targu Neamt
      1-3
      1-3
      3-0
      0-3
      1
      4
      4 ALEXANDRESCU MARIUS - Voluntari
      1-3
      0-3
      0-3
      2-3
      0
      5 SORESCU MIRCEA - Paulesti
      0-3
      0-3
      3-0
      3-2
      2
      3
      -
      Gr.inferioara nr. 5 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 NEAGOE COSTIN - Bucuresti
      3-1
      3-0
      3-0
      3-0
      4
      1
      2 FIRU MARIAN - Vatra Dornei
      1-3
      1-3
      3-1
      1-3
      1
      4
      3 ROSIOARA RAZVAN - Alexandria
      0-3
      3-1
      3-0
      3-1
      3
      2
      4 CRACIUN DAVID MIHAI - Bucuresti
      0-3
      1-3
      0-3
      0-3
      0
      5 URSULESCU IOAN - Bacau
      0-3
      3-1
      1-3
      3-0
      2
      3
      -
      Gr.inferioara nr. 6 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 GALBAN CALIN - Viseu
      3-0
      3-1
      3-2
      3-2
      4
      1
      2 STATE MALIN - Bucuresti
      0-3
      1-3
      3-2
      3-1
      2
      3
      3 MOROSANU VASILE - Suceava
      1-3
      3-1
      3-1
      3-0
      3
      2
      4 MORARU RAMONA COSMINA - Drobeta Tr Severin
      2-3
      2-3
      1-3
      3-1
      1
      4
      5 ALEXANDRU MARIUS - Bucuresti
      2-3
      1-3
      0-3
      1-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 7 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 BOACA VALENTIN - Branesti
      3-0
      3-1
      3-0
      3-0
      4
      1
      2 FAUR LAURENTIU - Calarasi
      0-3
      3-0
      3-0
      3-0
      3
      2
      3 ISTRATE CRISTIAN - Bucuresti
      1-3
      0-3
      2-3
      3-1
      1
      4
      4 BOROLEANU ROBERT - Bucuresti
      0-3
      0-3
      3-2
      3-1
      2
      3
      5 LOVIN EUSEBIU - Comanesti
      0-3
      0-3
      1-3
      1-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 8 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 ALEXANDRU CONSTANTIN - Bucuresti
      3-0
      3-0
      3-0
      3-0
      4
      1
      2 MEGAN ALEXANDRA - Bucuresti
      0-3
      2-3
      3-2
      3-1
      2
      3
      3 CIORTESCU CRISTI - Popeni
      0-3
      3-2
      3-1
      3-0
      3
      2
      4 NICULA FLORIN - Constanta
      0-3
      2-3
      1-3
      3-0
      1
      4
      5 ENE DRAGOS - Ploiesti
      0-3
      1-3
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 9 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 TIBIRNA ANDREI - Iasi
      3-1
      3-0
      3-0
      3-0
      4
      1
      2 MURESAN ROBERT - Surduc
      1-3
      0-3
      2-3
      3-2
      1
      4
      3 APARASCHIVE PAUL - Botosani
      0-3
      3-0
      3-0
      1-3
      2
      2
      4 DUMITRESCU CORNEL - Bucuresti
      0-3
      3-2
      0-3
      3-0
      2
      3
      5 PANAITESCU STEFAN - Izvoarele
      0-3
      2-3
      3-1
      0-3
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 10 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 MUTRESCU EUGEN - Timisoara
      3-1
      3-2
      3-0
      3-0
      4
      1
      2 POPESCU APREOTESEI MIHAI - Straoane
      1-3
      2-3
      3-0
      3-2
      2
      3
      3 CONSTANTIN TEODOR - Bucuresti
      2-3
      3-2
      3-1
      3-2
      3
      2
      4 TANC FLORIN - Oradea
      0-3
      0-3
      1-3
      2-3
      0
      5 MIHAILA NICOLAE - Breaza
      0-3
      2-3
      2-3
      3-2
      1
      4
      -
      Gr.inferioara nr. 11 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 GALOS ALEXANDRU - Bucuresti
      3-2
      3-0
      3-0
      3-0
      4
      1
      2 GRUNFELD TOMY - Israel
      2-3
      3-0
      3-0
      3-0
      3
      2
      3 AVRAM NICOLAE - Nedelea
      0-3
      0-3
      3-2
      3-0
      2
      3
      4 PANCRAT CRISTIAN - Tulcea
      0-3
      0-3
      2-3
      0-3
      0
      5 RADU LIVIU - Bucov
      0-3
      0-3
      0-3
      3-0
      1
      4
      -
      Gr.inferioara nr. 12 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 AGA ALEXANDRU - Botosani
      3-0
      3-0
      3-0
      3-0
      4
      1
      2 DUMITRU GHEORGHE - Bucuresti
      0-3
      2-3
      1-3
      3-0
      1
      4
      3 PASCU RAZVAN - Magureni
      0-3
      3-2
      3-1
      3-0
      3
      2
      4 TROCARU REMUS - Tulcea
      0-3
      3-1
      1-3
      3-0
      2
      3
      5 PASOVEANU SILVIAN - Bucuresti
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 13 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 ENCIU ALEXANDRU - Slobozia
      2-3
      3-0
      3-0
      3-0
      3
      2
      2 APIAN FLORIN - Bistrita
      3-2
      3-1
      3-0
      3-1
      4
      1
      3 DINCA DANIEL - Bucuresti
      0-3
      1-3
      2-3
      3-0
      1
      4
      4 BOCANIALA NOROCEL - Bucuresti
      0-3
      0-3
      3-2
      3-1
      2
      3
      5 PATRASCU DORIN - Pitesti
      0-3
      1-3
      0-3
      1-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 14 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 VERDET ADRIAN - Timisoara
      0-3
      3-0
      3-1
      3-0
      3
      2
      2 TIRA VIOREL - Bistrita
      3-0
      0-3
      3-1
      3-2
      3
      1
      3 CIUCA DAN - Pitesti
      0-3
      3-0
      1-3
      0-3
      1
      4 BRANISTE GEORGE - Bacau
      1-3
      1-3
      3-1
      3-0
      2
      3
      5 LITA GABRIEL - Bucuresti
      0-3
      2-3
      3-0
      0-3
      1
      4
      -
      Gr.inferioara nr. 15 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 SUMANARU CATALIN - Iasi
      3-1
      3-1
      3-0
      3-1
      4
      1
      2 KAPOSTA VICTOR - Arad
      1-3
      3-1
      3-0
      3-0
      3
      2
      3 GHERASIM IULIAN - Tulcea
      1-3
      1-3
      3-0
      1-3
      1
      4
      4 ORBAN ALEXANDRU - Lugoj
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      5 TOMA DAVID - Bucuresti
      1-3
      0-3
      3-1
      3-0
      2
      3
      -
      Gr.inferioara nr. 16 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 BUZATU VASILE - Buftea
      1-3
      3-1
      3-0
      3-1
      3
      2
      2 ZAMFIR IONEL - Bucuresti
      3-1
      3-1
      3-0
      3-0
      4
      1
      3 LAZAROIU ADRIAN - Lucieni
      1-3
      1-3
      2-3
      2-3
      0
      4 VOIN DORU - Bucuresti
      0-3
      0-3
      3-2
      2-3
      1
      4
      5 MIRON MIHAI - Cluj Napoca
      1-3
      0-3
      3-2
      3-2
      2
      3
      -
      Gr.inferioara nr. 17 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 PETRESCU LIVIU - Pitesti
      3-0
      3-1
      3-1
      3-0
      4
      1
      2 ROGOZ NICOLETA - Bucuresti
      0-3
      1-3
      3-0
      1-3
      1
      3
      -4
      1
      1
      3 GOTCA ADRIAN - Iasi
      1-3
      3-1
      3-1
      3-1
      3
      2
      4 BURGHELEA FLORIN - Piatra Neamt
      1-3
      0-3
      1-3
      3-0
      1
      4
      -4
      0
      1
      5 LEOLEA ANDREI - Constanta
      0-3
      3-1
      1-3
      0-3
      1
      -6
      -1
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 18 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 URSU TEODOR - Bucuresti
      3-1
      3-0
      3-0
      3-0
      4
      1
      2 CRAIU CATALIN - Videle
      1-3
      3-0
      3-1
      3-0
      3
      2
      3 FRATEA AUREL - Constanta
      0-3
      0-3
      3-1
      3-0
      2
      3
      4 VAIDA SORIN - Oradea
      0-3
      1-3
      1-3
      3-1
      1
      4
      5 ZAVRICESCU GEORGE - Curtea de Arges
      0-3
      0-3
      0-3
      1-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 19 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 HAGATIS ANDREI - Vatra Dornei
      3-0
      3-2
      3-0
      3-1
      4
      1
      2 CATANA CLAUDIU - Bucuresti
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      3 MIHAI ANDREI - Bucuresti
      2-3
      3-0
      3-0
      3-0
      3
      2
      4 STANCESCU SEBASTIAN - Ploiesti
      0-3
      3-0
      0-3
      3-0
      2
      3
      5 PETA OCTAVIAN - Cluj Napoca
      1-3
      3-0
      0-3
      0-3
      1
      4
      -
      Gr.inferioara nr. 20 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 BUHAI ANDRII - Stefanestii de Jos
      2-3
      3-1
      3-0
      3-0
      3
      2
      2 DANELIUC GABI - Selimbar
      3-2
      3-2
      3-1
      3-0
      4
      1
      3 BOTEANU NICU - Bucuresti
      1-3
      2-3
      3-2
      3-0
      2
      3
      4 BADALUTA MARIAN - Vatra Dornei
      0-3
      1-3
      2-3
      3-0
      1
      4
      5 PALENCSAR NICOLAE - Satu Mare
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 21 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 SAVU CRISTIAN - Oradea
      0-3
      3-0
      3-1
      3-0
      3
      2
      2 BERCEA ALEX - Drobeta Tr Severin
      3-0
      3-1
      0-3
      3-1
      3
      1
      3 BUCUR MARIO - Bucuresti
      0-3
      1-3
      0-3
      3-0
      1
      4
      4 GHEORGHE NICOLAE - Bucuresti
      1-3
      3-0
      3-0
      0-3
      2
      3
      5 BILT CATALIN - Suceava
      0-3
      1-3
      0-3
      3-0
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 22 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 TOMER HADAR - Sofia
      0-3
      3-1
      3-0
      3-1
      3
      2
      2 DINCA DORINEL - Calarasi
      3-0
      3-1
      3-1
      3-0
      4
      1
      3 MITREA SILVIU - Navodari
      1-3
      1-3
      3-1
      3-0
      2
      3
      4 BEJAN ALEXANDRU - Tecuci
      0-3
      1-3
      1-3
      3-2
      1
      4
      5 BAICU CLAUDIU - Bucuresti
      1-3
      0-3
      0-3
      2-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 23 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 GOVOREANU FLORIN - Cisnadie
      1-3
      3-1
      3-0
      3-0
      3
      2
      2 TOMA FLORIN - Pitesti
      3-1
      3-0
      3-2
      3-0
      4
      1
      3 GRIGORE ALEXANDRU - Campina
      1-3
      0-3
      3-0
      3-2
      2
      3
      4 DRAGANESCU VIOREL - Ploiesti
      0-3
      2-3
      0-3
      3-0
      1
      4
      5 SERBAN BOGDAN - Bucuresti
      0-3
      0-3
      2-3
      0-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 24 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 NISTOR DOREL - Bistrita
      3-1
      3-0
      3-1
      3-1
      4
      1
      2 PANTELIMON ANDI - Bucuresti
      1-3
      3-1
      3-0
      2-3
      2
      3
      3 GHIZDAVESCU ADRIAN - Navodari
      0-3
      1-3
      0-3
      0-3
      0
      4 GHEORGHITA VASILE - Buzau
      1-3
      0-3
      3-0
      0-3
      1
      4
      5 RADUCANU IOANA - Bucuresti
      1-3
      3-2
      3-0
      3-0
      3
      2
      -
      Gr.superioara nr. 1 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 NECULAI ALEXANDRU - Tulcea
      3-0
      3-1
      2
      1
      2 MIRON MIHAI - Cluj Napoca
      0-3
      1-3
      0
      3 ROGOZ NICOLETA - Bucuresti
      1-3
      3-1
      1
      2
      -
      Gr.superioara nr. 2 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 FRATILA ROBERT - Filipestii de Targ
      3-0
      3-0
      2
      1
      2 TOMA DAVID - Bucuresti
      0-3
      3-2
      1
      2
      3 FRATEA AUREL - Constanta
      0-3
      2-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 3 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 MOCEAN DAN - Cluj Napoca
      3-0
      3-1
      2
      1
      2 BRANISTE GEORGE - Bacau
      0-3
      0-3
      0
      3 STANCESCU SEBASTIAN - Ploiesti
      1-3
      3-0
      1
      2
      -
      Gr.superioara nr. 4 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 MOLDOVAN HORVATH CSABA - Oradea
      3-0
      3-1
      2
      1
      2 BOCANIALA NOROCEL - Bucuresti
      0-3
      1-3
      0
      3 BOTEANU NICU - Bucuresti
      1-3
      3-1
      1
      2
      -
      Gr.superioara nr. 5 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 NEAGOE COSTIN - Bucuresti
      3-0
      3-0
      2
      1
      2 TROCARU REMUS - Tulcea
      0-3
      3-1
      1
      2
      3 GHEORGHE NICOLAE - Bucuresti
      0-3
      1-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 6 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 GALBAN CALIN - Viseu
      3-2
      3-0
      2
      1
      2 AVRAM NICOLAE - Nedelea
      2-3
      3-0
      1
      2
      3 MITREA SILVIU - Navodari
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 7 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 BOACA VALENTIN - Branesti
      3-0
      3-0
      2
      1
      2 POPESCU APREOTESEI MIHAI - Straoane
      0-3
      1-3
      0
      3 GRIGORE ALEXANDRU - Campina
      0-3
      3-1
      1
      2
      -
      Gr.superioara nr. 8 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 ALEXANDRU CONSTANTIN - Bucuresti
      3-0
      3-0
      2
      1
      2 DUMITRESCU CORNEL - Bucuresti
      0-3
      1-3
      0
      3 PANTELIMON ANDI - Bucuresti
      0-3
      3-1
      1
      2
      -
      Gr.superioara nr. 9 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 TIBIRNA ANDREI - Iasi
      3-1
      3-1
      2
      1
      2 MEGAN ALEXANDRA - Bucuresti
      1-3
      2-3
      0
      3 GHEORGHITA VASILE - Buzau
      1-3
      3-2
      1
      2
      -
      Gr.superioara nr. 10 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 MUTRESCU EUGEN - Timisoara
      3-1
      3-2
      2
      1
      2 BOROLEANU ROBERT - Bucuresti
      1-3
      1-3
      0
      3 DRAGANESCU VIOREL - Ploiesti
      2-3
      3-1
      1
      2
      -
      Gr.superioara nr. 11 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 GALOS ALEXANDRU - Bucuresti
      3-0
      3-0
      2
      1
      2 STATE MALIN - Bucuresti
      0-3
      3-2
      1
      2
      3 BEJAN ALEXANDRU - Tecuci
      0-3
      2-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 12 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 AGA ALEXANDRU - Botosani
      3-2
      3-0
      2
      1
      2 URSULESCU IOAN - Bacau
      2-3
      2-3
      0
      3 BUCUR MARIO - Bucuresti
      0-3
      3-2
      1
      2
      -
      Gr.superioara nr. 13 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 APIAN FLORIN - Bistrita
      3-0
      3-1
      2
      1
      2 SORESCU MIRCEA - Paulesti
      0-3
      1-3
      0
      3 BADALUTA MARIAN - Vatra Dornei
      1-3
      3-1
      1
      2
      -
      Gr.superioara nr. 14 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 TIRA VIOREL - Bistrita
      2-3
      3-1
      1
      2
      2 ROJNITA SEBASTIAN - Bacau
      3-2
      3-2
      2
      1
      3 PETA OCTAVIAN - Cluj Napoca
      1-3
      2-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 15 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 SUMANARU CATALIN - Iasi
      3-1
      3-1
      2
      1
      2 BUTNARU ANDREI - Iasi
      1-3
      3-0
      1
      2
      3 VAIDA SORIN - Oradea
      1-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 16 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 ZAMFIR IONEL - Bucuresti
      3-0
      3-1
      2
      1
      2 DRAGOMIR IULIU - Turnu Magurele
      0-3
      3-0
      1
      2
      3 BURGHELEA FLORIN - Piatra Neamt
      1-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 17 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 PETRESCU LIVIU - Pitesti
      3-0
      3-1
      2
      1
      2 IONESCU MIHAI - Targoviste
      0-3
      1-3
      0
      3 VOIN DORU - Bucuresti
      1-3
      3-1
      1
      2
      -
      Gr.superioara nr. 18 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 URSU TEODOR - Bucuresti
      3-2
      3-1
      2
      1
      2 BAICAN ALEXANDRU - Bucuresti
      2-3
      3-0
      1
      2
      3 GHERASIM IULIAN - Tulcea
      1-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 19 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 HAGATIS ANDREI - Vatra Dornei
      3-2
      2-3
      1
      2
      0
      0
      1
      2 TOTPAL MARIUS - Busteni
      2-3
      3-1
      1
      1
      1
      1
      1
      3 LITA GABRIEL - Bucuresti
      3-2
      1-3
      1
      -1
      -1
      1
      -
      Gr.superioara nr. 20 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 DANELIUC GABI - Selimbar
      1-3
      3-2
      1
      2
      2 COJANU CIPRIAN - Bucuresti
      3-1
      3-0
      2
      1
      3 DINCA DANIEL - Bucuresti
      2-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 21 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 BERCEA ALEX - Drobeta Tr Severin
      3-1
      3-0
      2
      1
      2 ROSIOARA RAZVAN - Alexandria
      1-3
      3-2
      1
      2
      3 DUMITRU GHEORGHE - Bucuresti
      0-3
      2-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 22 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 DINCA DORINEL - Calarasi
      3-1
      3-1
      2
      1
      2 MOROSANU VASILE - Suceava
      1-3
      3-1
      1
      2
      3 RADU LIVIU - Bucov
      1-3
      1-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 23 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 TOMA FLORIN - Pitesti
      3-0
      3-0
      2
      1
      2 FAUR LAURENTIU - Calarasi
      0-3
      3-0
      1
      2
      3 MIHAILA NICOLAE - Breaza
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 24 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 NISTOR DOREL - Bistrita
      3-0
      3-0
      2
      1
      2 CIORTESCU CRISTI - Popeni
      0-3
      0-3
      0
      3 MURESAN ROBERT - Surduc
      0-3
      3-0
      1
      2
      -
      Gr.superioara nr. 25 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 RADUCANU IOANA - Bucuresti
      1-3
      1-3
      0
      2 APARASCHIVE PAUL - Botosani
      3-1
      3-1
      2
      1
      3 NICULA FLORIN - Constanta
      3-1
      1-3
      1
      2
      -
      Gr.superioara nr. 26 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 GOVOREANU FLORIN - Cisnadie
      3-0
      3-0
      2
      1
      2 CONSTANTIN TEODOR - Bucuresti
      0-3
      3-2
      1
      2
      3 ISTRATE CRISTIAN - Bucuresti
      0-3
      2-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 27 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 TOMER HADAR - Sofia
      2-3
      3-2
      1
      2
      2 GRUNFELD TOMY - Israel
      3-2
      3-0
      2
      1
      3 MORARU RAMONA COSMINA - Drobeta Tr Severin
      2-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 28 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 SAVU CRISTIAN - Oradea
      0-3
      1-3
      0
      2 PASCU RAZVAN - Magureni
      3-0
      1-3
      1
      2
      3 FIRU MARIAN - Vatra Dornei
      3-1
      3-1
      2
      1
      -
      Gr.superioara nr. 29 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 BUHAI ANDRII - Stefanestii de Jos
      3-2
      3-2
      2
      1
      2 ENCIU ALEXANDRU - Slobozia
      2-3
      3-0
      1
      2
      3 BORCILA ALEXANDRU - Targu Neamt
      2-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 30 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 MIHAI ANDREI - Bucuresti
      1-3
      3-1
      1
      2
      2 VERDET ADRIAN - Timisoara
      3-1
      3-1
      2
      1
      3 SURSILOV CONSTANTIN - Bucuresti
      1-3
      1-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 31 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 CRAIU CATALIN - Videle
      3-0
      3-1
      2
      1
      2 KAPOSTA VICTOR - Arad
      0-3
      3-1
      1
      2
      3 TOMA IULIAN - Braila
      1-3
      1-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 32 - Elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 GOTCA ADRIAN - Iasi
      0-3
      2-3
      0
      2 BUZATU VASILE - Buftea
      3-0
      3-1
      2
      1
      3 IONASCU GABRIEL - Bucuresti
      3-2
      1-3
      1
      2
      -
      Eliminatorii Elite

      1. Neculai Alexandru
      -------------------- Neculai Alexandru 3-0
      64. Stancescu Sebastian
      ---------------------------------------- Neculai Alexandru 3-0
      33. Mihai Andrei
      -------------------- Buzatu Vasile 2-3
      32. Buzatu Vasile
      ------------------------------------------------------------ Neculai Alexandru 3-0
      17. Petrescu Liviu
      -------------------- Petrescu Liviu 3-0
      48. Hagatis Andrei
      ---------------------------------------- Petrescu Liviu 3-1
      49. Tira Viorel
      -------------------- Tira Viorel 3-2
      16. Zamfir Ionel
      -------------------------------------------------------------------------------- Neculai Alexandru 3-1
      9. Tibirna Andrei
      -------------------- Tibirna Andrei 3-0
      56. State Malin
      ---------------------------------------- Tibirna Andrei 3-1
      41. Morosanu Vasile
      -------------------- Morosanu Vasile 3-1
      24. Nistor Dorel
      ------------------------------------------------------------ Alexandru Constantin 0-3
      25. Aparaschive Paul
      -------------------- Tomer Hadar 2-3
      40. Tomer Hadar
      ---------------------------------------- Alexandru Constantin 0-3
      57. Avram Nicolae
      -------------------- Alexandru Constantin 0-3
      8. Alexandru Constantin

      ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Neculai Alexandru 3-0

      5. Neagoe Costin
      -------------------- Neagoe Costin 3-1
      60. Grigore Alexandru
      ---------------------------------------- Neagoe Costin 3-0
      37. Constantin Teodor
      -------------------- Constantin Teodor 3-1
      28. Firu Marian
      ------------------------------------------------------------ Neagoe Costin 3-1
      21. Bercea Alex
      -------------------- Bercea Alex 3-1
      44. Faur Laurentiu
      ---------------------------------------- Aga Alexandru 0-3
      53. Draganescu Viorel
      -------------------- Aga Alexandru 0-3
      12. Aga Alexandru
      -------------------------------------------------------------------------------- Neagoe Costin 3-1
      13. Apian Florin
      -------------------- Apian Florin 3-0
      52. Butnaru Andrei
      ---------------------------------------- Apian Florin 3-0
      45. Baican Alexandru
      -------------------- Baican Alexandru 3-1
      20. Cojanu Ciprian
      ------------------------------------------------------------ Buhai Andrii 0-3
      29. Buhai Andrii
      -------------------- Buhai Andrii 3-1
      36. Kaposta Victor
      ---------------------------------------- Buhai Andrii 3-1
      61. Toma David
      -------------------- Moldovan Horvath Csaba 0-3
      4. Moldovan Horvath Csaba

      ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ -------------------- Neculai Alexandru 3-0

      3. Mocean Dan
      -------------------- Mocean Dan 3-0
      62. Rogoz Nicoleta
      ---------------------------------------- Verdet Adrian 2-3
      35. Ionascu Gabriel
      -------------------- Verdet Adrian 2-3
      30. Verdet Adrian
      ------------------------------------------------------------ Verdet Adrian 3-2
      19. Totpal Marius
      -------------------- Voin Doru 2-3
      46. Voin Doru
      ---------------------------------------- Dragomir Iuliu 0-3
      51. Dragomir Iuliu
      -------------------- Dragomir Iuliu 3-0
      14. Rojnita Sebastian
      -------------------------------------------------------------------------------- Galos Alexandru 1-3
      11. Galos Alexandru
      -------------------- Galos Alexandru 3-0
      54. Gheorghita Vasile
      ---------------------------------------- Galos Alexandru 3-1
      43. Muresan Robert
      -------------------- Dinca Dorinel 1-3
      22. Dinca Dorinel
      ------------------------------------------------------------ Galos Alexandru 3-2
      27. Grunfeld Tomy
      -------------------- Nicula Florin 2-3
      38. Nicula Florin
      ---------------------------------------- Galban Calin 0-3
      59. Pantelimon Andi
      -------------------- Galban Calin 0-3
      6. Galban Calin

      ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Galos Alexandru 3-2

      7. Boaca Valentin
      -------------------- Boaca Valentin 3-0
      58. Trocaru Remus
      ---------------------------------------- Boaca Valentin 3-1
      39. Pascu Razvan
      -------------------- Govoreanu Florin 0-3
      26. Govoreanu Florin
      ------------------------------------------------------------ Boaca Valentin 3-0
      23. Toma Florin
      -------------------- Toma Florin 3-0
      42. Rosioara Razvan
      ---------------------------------------- Toma Florin 3-2
      55. Bucur Mario
      -------------------- Mutrescu Eugen 0-3
      10. Mutrescu Eugen
      -------------------------------------------------------------------------------- Boaca Valentin 3-0
      15. Sumanaru Catalin
      -------------------- Sumanaru Catalin 3-0
      50. Badaluta Marian
      ---------------------------------------- Ursu Teodor 0-3
      47. Daneliuc Gabi
      -------------------- Ursu Teodor 1-3
      18. Ursu Teodor
      ------------------------------------------------------------ Ursu Teodor 3-0
      31. Craiu Catalin
      -------------------- Enciu Alexandru 0-3
      34. Enciu Alexandru
      ---------------------------------------- Fratila Robert 0-3
      63. Boteanu Nicu
      -------------------- Fratila Robert 0-3
      2. Fratila Robert

      Clasament Elite

      1. Neculai Alexandru - Tulcea
      2. Galos Alexandru - Bucuresti
      3 -- 4
      Neagoe Costin - Bucuresti
      Boaca Valentin - Branesti
      5 -- 8
      Alexandru Constantin - Bucuresti
      Verdet Adrian - Timisoara
      Buhai Andrii - Stefanestii de Jos
      Ursu Teodor - Bucuresti
      9 -- 16
      Petrescu Liviu - Pitesti
      Galban Calin - Viseu
      Aga Alexandru - Botosani
      Toma Florin - Pitesti
      Tibirna Andrei - Iasi
      Dragomir Iuliu - Turnu Magurele
      Apian Florin - Bistrita
      Fratila Robert - Filipestii de Targ
      17 -- 32
      Buzatu Vasile - Buftea
      Dinca Dorinel - Calarasi
      Constantin Teodor - Bucuresti
      Govoreanu Florin - Cisnadie
      Tomer Hadar - Sofia
      Mocean Dan - Cluj Napoca
      Moldovan Horvath Csaba - Oradea
      Sumanaru Catalin - Iasi
      Tira Viorel - Bistrita
      Nicula Florin - Constanta
      Bercea Alex - Drobeta Tr Severin
      Mutrescu Eugen - Timisoara
      Morosanu Vasile - Suceava
      Voin Doru - Bucuresti
      Baican Alexandru - Bucuresti
      Enciu Alexandru - Slobozia
      33 -- 64
      Stancescu Sebastian - Ploiesti
      Gheorghita Vasile - Buzau
      Grigore Alexandru - Campina
      Trocaru Remus - Tulcea
      Avram Nicolae - Nedelea
      Ionascu Gabriel - Bucuresti
      Kaposta Victor - Arad
      Daneliuc Gabi - Selimbar
      Hagatis Andrei - Vatra Dornei
      Pantelimon Andi - Bucuresti
      Draganescu Viorel - Ploiesti
      Rosioara Razvan - Alexandria
      State Malin - Bucuresti
      Rojnita Sebastian - Bacau
      Butnaru Andrei - Iasi
      Boteanu Nicu - Bucuresti
      Mihai Andrei - Bucuresti
      Muresan Robert - Surduc
      Firu Marian - Vatra Dornei
      Pascu Razvan - Magureni
      Aparaschive Paul - Botosani
      Rogoz Nicoleta - Bucuresti
      Toma David - Bucuresti
      Badaluta Marian - Vatra Dornei
      Zamfir Ionel - Bucuresti
      Grunfeld Tomy - Israel
      Faur Laurentiu - Calarasi
      Bucur Mario - Bucuresti
      Nistor Dorel - Bistrita
      Totpal Marius - Busteni
      Cojanu Ciprian - Bucuresti
      Craiu Catalin - Videle
      65 -- 1v gr.sup.
      Lita Gabriel - Bucuresti
      66 -- 96 0v gr.sup.
      Savu Cristian - Oradea
      Dumitru Gheorghe - Bucuresti
      Popescu Apreotesei Mihai - Straoane
      Megan Alexandra - Bucuresti
      Toma Iulian - Braila
      Borcila Alexandru - Targu Neamt
      Istrate Cristian - Bucuresti
      Ciortescu Cristi - Popeni
      Dinca Daniel - Bucuresti
      Gherasim Iulian - Tulcea
      Gotca Adrian - Iasi
      Fratea Aurel - Constanta
      Mitrea Silviu - Navodari
      Bejan Alexandru - Tecuci
      Gheorghe Nicolae - Bucuresti
      Vaida Sorin - Oradea
      Burghelea Florin - Piatra Neamt
      Braniste George - Bacau
      Bocaniala Norocel - Bucuresti
      Dumitrescu Cornel - Bucuresti
      Boroleanu Robert - Bucuresti
      Moraru Ramona Cosmina - Drobeta Tr Severin
      Ionescu Mihai - Targoviste
      Miron Mihai - Cluj Napoca
      Sorescu Mircea - Paulesti
      Ursulescu Ioan - Bacau
      Mihaila Nicolae - Breaza
      Radu Liviu - Bucov
      Peta Octavian - Cluj Napoca
      Sursilov Constantin - Bucuresti
      Raducanu Ioana - Bucuresti
      97 -- 102 1v gr.inf.
      Soare Valentin - Valenii de Munte
      Ciuca Dan - Pitesti
      Baca Stefan - Bucuresti
      Panaitescu Stefan - Izvoarele
      Bilt Catalin - Suceava
      Leolea Andrei - Constanta
      103 -- 120 0v gr.inf.
      Catana Claudiu - Bucuresti
      Lazaroiu Adrian - Lucieni
      Ghizdavescu Adrian - Navodari
      Orban Alexandru - Lugoj
      Pancrat Cristian - Tulcea
      Tanc Florin - Oradea
      Craciun David Mihai - Bucuresti
      Alexandrescu Marius - Voluntari
      Dumitru Traian - Bucuresti
      Alexandru Marius - Bucuresti
      Lovin Eusebiu - Comanesti
      Ene Dragos - Ploiesti
      Pasoveanu Silvian - Bucuresti
      Patrascu Dorin - Pitesti
      Zavricescu George - Curtea de Arges
      Palencsar Nicolae - Satu Mare
      Baicu Claudiu - Bucuresti
      Serban Bogdan - Bucuresti

      Inscrieri Avansati (09.03.2024) - 10 Mar, 10:37:53 - v6.9 / cls_2024-mar

      1. Ileanu Bogdan, Targu Jiu, 820 - 19.9 - A
      2. Tobosaru Gheorghe, Brasov, 464 - 19.89 - AW
      3. Lupu Cristian, Botosani, 646 - 19.81 - A
      4. Bordeianu Marius, Bucuresti, 6010 - 19.7 - A
      5. Radu Ciprian, Brasov, 638 - 19.53 - A
      6. Oniga Constantin, Iasi, 462 - 19.47 - A
      7. Vulpescu Radu, Iasi, 523 - 19.28 - A
      8. Galfi Levente, Cluj Napoca, 1840 - 18.88 - AW
      9. Teodorescu Andu, Curtea de Arges, 1463 - 18.68 - A
      10. Rakosi Istvan, Zalau, 481 - 18.66 - A
      11. Puiu Andrei, Botosani, 654 - 18.57 - A
      12. Dinu Adrian, Darmanesti, 530 - 18.41 - A
      13. Dina Alexandru, Bucuresti, 525 - 18.36 - A
      14. Vasile Gica, Vulcana Bai, 796 - 18.25 - AD
      15. Lupu Mihai, Bucuresti, 1809 - 18.13 - AW
      16. Bej Sergiu, Arad, 741 - 18.05 - A
      17. Plesoianu Stefan, Constanta, 561 - 17.86 - AW
      18. Caranfilian Migo, Bucuresti, 521 - 17.7 - AW
      19. Sava Andrei, Cluj Napoca, 655 - 17.7 - A
      20. Cojocaru Ion, Ploiesti, 861 - 17.68 - A
      21. Ionescu Cristian, Ulmi, 724 - 17.55 - A
      22. Arimia Constantin, Azuga, 978 - 17.39 - A
      23. Pirvanescu Daniel, Bucuresti, 865 - 17.3 - A
      24. Lungu Mihai, Targoviste, 676 - 17.25 - AW
      25. Stinga Ovidiu, Tecuci, 651 - 17.23 - A
      26. Dior Dorin, Bucuresti, 3128 - 17.2 - A
      27. Cocan Mircea, Bucuresti, 631 - 17.1 - A
      28. Ionita Marian, Bucuresti, 2065 - 17.07 - A
      29. Luca Ioan, Bucuresti, 1201 - 16.96 - A
      30. Tofeni Florin, Nasaud, 613 - 16.79 - A
      31. Stoicescu Gheorghe, Iedera, 565 - 16.78 - A
      32. Popa Robert, Targoviste, 555 - 16.6 - A
      33. Tonciu Costin, Branesti, 599 - 16.32 - A
      34. Avramescu Bogdan, Bucuresti, 877 - 16.22 - A
      35. Damian Gelu, Comanesti, 732 - 16.15 - A
      36. Dumitrescu Robert Nicolae, Bucuresti, 643 - 16.05 - A
      37. Cristoiu Cozmin, Bucuresti, 1757 - 16.05 - A
      38. Galca Cristian, Iasi, 1520 - 15.9 - A
      39. Paduraru Riana, Bacau, 1229 - 15.89 - AF
      40. Cosau Toader, Targu Neamt, 808 - 15.79 - A
      41. Vaireanu Danut Ionel, Bucuresti, 1126 - 15.76 - AW
      42. Bobu Stefan Minodor, Targu Neamt, 660 - 15.73 - A
      43. Balaban Daniel, Bucuresti, 863 - 15.62 - A
      44. Parlog Florin, Bucuresti, 752 - 15.61 - A
      45. Pop Victor, Bucuresti, 2428 - 15.55 - A
      46. Hodivoianu Marius, Bucuresti, 889 - 15.49 - AW
      47. Arteni Sergiu, Bucuresti, 1505 - 15.48 - A
      48. Catana Gabriel, Bucuresti, 1401 - 15.43 - A
      49. Cristescu Cristian, Bucuresti, 639 - 15.41 - AW
      50. Stancu Octavian, Tulcea, 1173 - 15.26 - A
      51. Staicu Vasile, Cernavoda, 1442 - 14.98 - A
      52. Radu Dragos, Targoviste, 907 - 14.69 - AW
      53. Marginean Vlad Catalin, Aiud, 1977 - 14.63 - A
      54. Stanciu Viorel, Ploiesti, 1049 - 14.55 - A
      55. Zamfirache Ioan, Botosani, 906 - 14.37 - AW
      56. Claudiu Gavril, Bucuresti, 1281 - 14.3 - A
      57. Moraru Constantin, Bucuresti, 1232 - 14.26 - AW
      58. Toma Sebastian, Ramnicu Sarat, 2101 - 14.15 - A
      59. Gherman Vlad, Timisoara, 842 - 14.14 - A
      60. Toader Petru, Bragadiru, 881 - 13.98 - AW
      61. Cocotan Vasile, Oltenita, 1521 - 13.92 - A
      62. Toric Constantin, Bucuresti, 1014 - 13.9 - A
      63. Popescu Theo, Bucuresti, 832 - 13.81 - A
      64. Tudor Emil, Bucuresti, 3347 - 13.8 - AW
      65. Souca Liviu, Bucuresti, 981 - 13.78 - A
      66. Popa Bogdan, Bucuresti, 2495 - 13.75 - A
      67. Ilie Costin, Bucuresti, 996 - 13.54 - A
      68. Gihan Sefcati, Bucuresti, 1824 - 13.48 - A
      69. Joghiu Ovidiu, Focsani, 1339 - 13.21 - A
      70. Tatu Ion, Ramnicu Sarat, 2505 - 13.05 - A
      71. Teodorescu Robert, Bucuresti, 1722 - 13 - A
      72. Ionita Alexandru, Ploiesti, 987 - 12.98 - A
      73. Moraru Marius, Bucuresti, 1623 - 12.78 - A
      74. Avram Ionut, Galati, 1295 - 12.61 - A
      75. Tianu Calin, Bucuresti, 1888 - 12.58 - A
      76. Mihalache Daniel, Buzau, 1458 - 12.33 - A
      77. Dumitru Cristian, Bucuresti, 1164 - 12.3 - A
      78. Constantin Valentin, Ploiesti, 1102 - 12.22 - A
      79. Balan Sebastian, Bucuresti, 2506 - 12.03 - A
      80. Tiosea Nicolae, Bucuresti, 2147 - 11.9 - A
      81. Dorcu Emanuel, Tamaseni, 1389 - 11.81 - A
      82. Dumitru Ovidiu, Buzau, 1415 - 11.81 - A
      83. Balaban Adrian, Bucuresti, 2341 - 11.73 - A
      84. Stinga Ion, Ploiesti, 1599 - 11.72 - A
      85. Giuseppe Brancati, Bucuresti, 1778 - 11.68 - A
      86. Maftei Danut, Buzau, 3524 - 11.6 - A
      87. Sava Harold, Bucuresti, 2284 - 11.43 - A
      88. Alexandru David Gabriel, Bucuresti, 1867 - 11.1 - A
      89. Cumpaniciu Alexandru Alin, Barlad, 1212 - 10.88 - A
      90. Cimpanu Mihai, Roman, 2066 - 10.83 - A
      91. Anica Andrei, Buzau, 1604 - 10.23 - A
      92. Silviu Niculae, Bucuresti, 6009 - 10.18 - A
      93. Pop Alexandru, Bucuresti, 2069 - 10.06 - A
      94. Toma Adrian, Bucuresti, 1114 - 10 - A
      95. Ionita Daniel, Bucuresti, 6008 - 10 - A
      96. Burtea Teodor Daniel, Galati, 6011 - 10
      97. Trandafir Iosif, Galati, 6012 - 10
      98. Cruceru Ion, Ramnicu Sarat, 2399 - 9 - H
      99. Serbanescu Bogdan, Bucuresti, 2261 - 7.3 - H
      100. Teodorescu Cosmin, Bucuresti, 3002 - 5.05 - HJ

      Absente N
      Teodoru Pavel - Buzau
      Crisan Cristian - Oradea
      Petrache Claudiu - Branesti

      Gr.inferioara nr. 1 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 ILEANU BOGDAN - Targu Jiu
      2-3
      3-1
      3-0
      3-0
      3
      1
      7
      2
      1
      2 DAMIAN GELU - Comanesti
      3-2
      3-1
      3-0
      1-3
      3
      3
      4
      -1
      1
      3 DUMITRESCU ROBERT NICOLAE - Bucuresti
      1-3
      1-3
      3-2
      1-3
      1
      4
      4 TEODORESCU ROBERT - Bucuresti
      0-3
      0-3
      2-3
      0-3
      0
      5 IONITA ALEXANDRU - Ploiesti
      0-3
      3-1
      3-1
      3-0
      3
      2
      4
      -1
      1
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 2 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 TOBOSARU GHEORGHE - Brasov
      1-3
      1-3
      3-0
      2-3
      1
      3
      -2
      2
      1
      2 AVRAMESCU BOGDAN - Bucuresti
      3-1
      3-1
      3-0
      3-1
      4
      1
      3 CRISTOIU COZMIN - Bucuresti
      3-1
      1-3
      3-0
      3-1
      3
      2
      4 TATU ION - Ramnicu Sarat
      0-3
      0-3
      0-3
      3-1
      1
      4
      -7
      -1
      1
      5 MORARU MARIUS - Bucuresti
      3-2
      1-3
      1-3
      1-3
      1
      -5
      -1
      1
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 3 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 LUPU CRISTIAN - Botosani
      3-2
      1-3
      3-0
      0-3
      2
      4
      -1
      -5
      0
      2 TONCIU COSTIN - Branesti
      2-3
      3-1
      3-2
      3-1
      3
      1
      3 CRISTESCU CRISTIAN - Bucuresti
      3-1
      1-3
      2-3
      3-1
      2
      2
      1
      4
      2
      4 JOGHIU OVIDIU - Focsani
      0-3
      2-3
      3-2
      2-3
      1
      5 TIOSEA NICOLAE - Bucuresti
      3-0
      1-3
      1-3
      3-2
      2
      3
      0
      1
      1
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 4 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 BORDEIANU MARIUS - Bucuresti
      3-1
      3-1
      3-0
      3-1
      4
      1
      2 POPA ROBERT - Targoviste
      1-3
      3-1
      0-3
      3-2
      2
      3
      3 PADURARU RIANA - Bacau
      1-3
      1-3
      1-3
      3-2
      1
      4
      4 GIHAN SEFCATI - Bucuresti
      0-3
      3-0
      3-1
      0-3
      2
      2
      5 TIANU CALIN - Bucuresti
      1-3
      2-3
      2-3
      3-0
      1
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 5 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 RADU CIPRIAN - Brasov
      3-1
      3-0
      3-2
      3-2
      4
      1
      2 COCAN MIRCEA - Bucuresti
      1-3
      1-3
      3-1
      3-2
      2
      2
      3 COSAU TOADER - Targu Neamt
      0-3
      3-1
      1-3
      2-3
      1
      4 ILIE COSTIN - Bucuresti
      2-3
      1-3
      3-1
      1-3
      1
      4
      5 SAVA HAROLD - Bucuresti
      2-3
      2-3
      3-2
      3-1
      2
      3
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 6 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 ONIGA CONSTANTIN - Iasi
      3-2
      3-0
      3-1
      3-1
      4
      1
      2 STOICESCU GHEORGHE - Iedera
      2-3
      3-0
      3-2
      3-1
      3
      2
      3 VAIREANU DANUT IONEL - Bucuresti
      0-3
      0-3
      3-2
      0-3
      1
      4
      4 POPA BOGDAN - Bucuresti
      1-3
      2-3
      2-3
      1-3
      0
      5 DUMITRU CRISTIAN - Bucuresti
      1-3
      1-3
      3-0
      3-1
      2
      3
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 7 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 VULPESCU RADU - Iasi
      3-2
      3-1
      3-0
      3-0
      4
      1
      2 TOFENI FLORIN - Nasaud
      2-3
      3-0
      3-0
      3-1
      3
      2
      3 BOBU STEFAN MINODOR - Targu Neamt
      1-3
      0-3
      3-0
      3-2
      2
      3
      4 SOUCA LIVIU - Bucuresti
      0-3
      0-3
      0-3
      3-0
      1
      4
      5 BALAN SEBASTIAN - Bucuresti
      0-3
      1-3
      2-3
      0-3
      0
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 8 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 GALFI LEVENTE - Cluj Napoca
      3-0
      3-2
      0-3
      3-1
      3-0
      4
      3
      6
      -1
      1
      2 LUCA IOAN - Bucuresti
      0-3
      1-3
      1-3
      1-3
      3-0
      1
      3 BALABAN DANIEL - Bucuresti
      2-3
      3-1
      2-3
      1-3
      3-0
      2
      4
      4 TUDOR EMIL - Bucuresti
      3-0
      3-1
      3-2
      1-3
      3-0
      4
      1
      7
      1
      1
      5 CONSTANTIN VALENTIN - Ploiesti
      1-3
      3-1
      3-1
      3-1
      3-0
      4
      2
      7
      0
      1
      6 CIMPANU MIHAI - Roman
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 9 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 TEODORESCU ANDU - Curtea de Arges
      1-3
      1-3
      3-1
      3-1
      3-1
      3
      3
      2
      0
      1
      2 IONITA MARIAN - Bucuresti
      3-1
      1-3
      3-1
      2-3
      3-1
      3
      2
      3
      1
      1
      3 PARLOG FLORIN - Bucuresti
      3-1
      3-1
      3-1
      3-1
      3-2
      5
      1
      4 POPESCU THEO - Bucuresti
      1-3
      1-3
      1-3
      1-3
      3-2
      1
      5 AVRAM IONUT - Galati
      1-3
      3-2
      1-3
      3-1
      3-0
      3
      4
      2
      -1
      1
      6 ANICA ANDREI - Buzau
      1-3
      1-3
      2-3
      2-3
      0-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 10 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 RAKOSI ISTVAN - Zalau
      3-1
      0-3
      3-2
      1-3
      2
      3
      2 PETRACHE CLAUDIU - Branesti
      3 POP VICTOR - Bucuresti
      1-3
      1-3
      2-3
      3-1
      1
      4 TORIC CONSTANTIN - Bucuresti
      3-0
      3-1
      3-1
      3-0
      4
      1
      5 DORCU EMANUEL - Tamaseni
      2-3
      3-2
      1-3
      2-3
      1
      4
      6 CRUCERU ION - Ramnicu Sarat
      3-1
      1-3
      0-3
      3-2
      2
      2
      -
      Gr.inferioara nr. 11 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 PUIU ANDREI - Botosani
      1-3
      3-2
      3-0
      3-0
      3-0
      4
      2
      2 DIOR DORIN - Bucuresti
      3-1
      3-2
      3-0
      3-1
      3-0
      5
      1
      3 HODIVOIANU MARIUS - Bucuresti
      2-3
      2-3
      3-1
      3-2
      3-0
      3
      3
      4 COCOTAN VASILE - Oltenita
      0-3
      0-3
      1-3
      3-0
      3-1
      2
      4
      5 DUMITRU OVIDIU - Buzau
      0-3
      1-3
      2-3
      0-3
      3-0
      1
      6 TRANDAFIR IOSIF - Galati
      0-3
      0-3
      0-3
      1-3
      0-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 12 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 DINU ADRIAN - Darmanesti
      0-3
      3-2
      3-0
      3-0
      3-0
      4
      3
      7
      -2
      1
      2 STINGA OVIDIU - Tecuci
      3-0
      1-3
      3-2
      3-1
      3-0
      4
      2
      7
      1
      1
      3 ARTENI SERGIU - Bucuresti
      2-3
      3-1
      3-0
      3-1
      3-0
      4
      1
      9
      1
      1
      4 TOADER PETRU - Bragadiru
      0-3
      2-3
      0-3
      3-2
      3-1
      2
      4
      5 BALABAN ADRIAN - Bucuresti
      0-3
      1-3
      1-3
      2-3
      1-3
      0
      6 BURTEA TEODOR DANIEL - Galati
      0-3
      0-3
      0-3
      1-3
      3-1
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 13 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 DINA ALEXANDRU - Bucuresti
      3-2
      3-1
      3-0
      3-1
      3-2
      5
      1
      2 LUNGU MIHAI - Targoviste
      2-3
      3-0
      3-1
      2-3
      3-0
      3
      2
      6
      2
      1
      3 CATANA GABRIEL - Bucuresti
      1-3
      0-3
      3-0
      3-0
      3-0
      3
      3
      4
      0
      1
      4 GHERMAN VLAD - Timisoara
      0-3
      1-3
      0-3
      1-3
      3-1
      1
      5 STINGA ION - Ploiesti
      1-3
      3-2
      0-3
      3-1
      3-0
      3
      4
      1
      -2
      1
      6 IONITA DANIEL - Bucuresti
      2-3
      0-3
      0-3
      1-3
      0-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 14 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 VASILE GICA - Vulcana Bai
      2-3
      2-3
      3-1
      3-1
      3-1
      3
      2
      2 PIRVANESCU DANIEL - Bucuresti
      3-2
      0-3
      3-1
      0-3
      2-3
      2
      4
      3 GALCA CRISTIAN - Iasi
      3-2
      3-0
      3-2
      2-3
      3-0
      4
      1
      4 TOMA SEBASTIAN - Ramnicu Sarat
      1-3
      1-3
      2-3
      3-1
      3-0
      2
      5 GIUSEPPE BRANCATI - Bucuresti
      1-3
      3-0
      3-2
      1-3
      3-1
      3
      3
      6 TOMA ADRIAN - Bucuresti
      1-3
      3-2
      0-3
      0-3
      1-3
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 15 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 LUPU MIHAI - Bucuresti
      1-3
      3-1
      2-3
      3-0
      3-2
      3
      2
      3
      1
      1
      2 ARIMIA CONSTANTIN - Azuga
      3-1
      3-1
      3-1
      3-0
      3-0
      5
      1
      3 STANCU OCTAVIAN - Tulcea
      1-3
      1-3
      3-1
      3-1
      3-1
      3
      3
      2
      0
      1
      4 MORARU CONSTANTIN - Bucuresti
      3-2
      1-3
      1-3
      3-2
      3-0
      3
      4
      1
      -1
      1
      5 MAFTEI DANUT - Buzau
      0-3
      0-3
      1-3
      2-3
      0-3
      0
      6 POP ALEXANDRU - Bucuresti
      2-3
      0-3
      1-3
      0-3
      3-0
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 16 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 BEJ SERGIU - Arad
      3-0
      3-0
      3-2
      3-1
      3-0
      5
      1
      2 IONESCU CRISTIAN - Ulmi
      0-3
      3-1
      3-0
      3-1
      3-2
      4
      2
      3 STAICU VASILE - Cernavoda
      0-3
      1-3
      3-0
      3-0
      1-3
      2
      3
      4 CLAUDIU GAVRIL - Bucuresti
      2-3
      0-3
      0-3
      3-0
      3-0
      2
      4
      5 MIHALACHE DANIEL - Buzau
      1-3
      1-3
      0-3
      0-3
      3-1
      1
      6 SILVIU NICULAE - Bucuresti
      0-3
      2-3
      3-1
      0-3
      1-3
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 17 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 PLESOIANU STEFAN - Constanta
      2-3
      3-0
      3-0
      2-3
      3-0
      3
      3
      2 COJOCARU ION - Ploiesti
      3-2
      3-0
      3-0
      2-3
      3-0
      4
      2
      3 RADU DRAGOS - Targoviste
      0-3
      0-3
      3-1
      3-1
      0-3
      2
      4
      4 ZAMFIRACHE IOAN - Botosani
      0-3
      0-3
      1-3
      0-3
      3-0
      1
      5 ALEXANDRU DAVID GABRIEL - Bucuresti
      3-2
      3-2
      1-3
      3-0
      3-0
      4
      1
      6 SERBANESCU BOGDAN - Bucuresti
      0-3
      0-3
      3-0
      0-3
      0-3
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 18 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 CARANFILIAN MIGO - Bucuresti
      0-3
      0-3
      2-3
      3-2
      3-0
      2
      4
      2 SAVA ANDREI - Cluj Napoca
      3-0
      3-2
      1-3
      3-2
      3-0
      4
      2
      3 MARGINEAN VLAD CATALIN - Aiud
      3-0
      2-3
      1-3
      3-1
      3-0
      3
      3
      4 STANCIU VIOREL - Ploiesti
      3-2
      3-1
      3-1
      3-2
      3-0
      5
      1
      5 CUMPANICIU ALEXANDRU ALIN - Barlad
      2-3
      2-3
      1-3
      2-3
      3-1
      1
      6 TEODORESCU COSMIN - Bucuresti
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      1-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 1 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 ILEANU BOGDAN - Targu Jiu
      3-1
      1-3
      1
      2
      0
      0
      1
      2 DINU ADRIAN - Darmanesti
      1-3
      3-2
      1
      -1
      -1
      1
      3 CATANA GABRIEL - Bucuresti
      3-1
      2-3
      1
      1
      1
      1
      1
      -
      Gr.superioara nr. 2 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 AVRAMESCU BOGDAN - Bucuresti
      1-3
      1-3
      0
      2 HODIVOIANU MARIUS - Bucuresti
      3-1
      1-3
      1
      2
      3 GIUSEPPE BRANCATI - Bucuresti
      3-1
      3-1
      2
      1
      -
      Gr.superioara nr. 3 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 TONCIU COSTIN - Branesti
      3-1
      1-3
      1
      2
      2 RAKOSI ISTVAN - Zalau
      1-3
      0-3
      0
      3 STANCU OCTAVIAN - Tulcea
      3-1
      3-0
      2
      1
      -
      Gr.superioara nr. 4 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 BORDEIANU MARIUS - Bucuresti
      3-0
      3-2
      2
      1
      2 TEODORESCU ANDU - Curtea de Arges
      0-3
      3-2
      1
      2
      3 STAICU VASILE - Cernavoda
      2-3
      2-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 5 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 RADU CIPRIAN - Brasov
      2-3
      3-2
      1
      2
      2 GALFI LEVENTE - Cluj Napoca
      3-2
      3-0
      2
      1
      3 PLESOIANU STEFAN - Constanta
      2-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 6 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 ONIGA CONSTANTIN - Iasi
      3-2
      3-1
      2
      1
      2 BOBU STEFAN MINODOR - Targu Neamt
      2-3
      0-3
      0
      3 MARGINEAN VLAD CATALIN - Aiud
      1-3
      3-0
      1
      2
      -
      Gr.superioara nr. 7 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 VULPESCU RADU - Iasi
      3-1
      3-1
      2
      1
      2 DUMITRU CRISTIAN - Bucuresti
      1-3
      3-0
      1
      2
      3 CARANFILIAN MIGO - Bucuresti
      1-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 8 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 TUDOR EMIL - Bucuresti
      1-3
      0-3
      0
      2 SAVA HAROLD - Bucuresti
      3-1
      0-3
      1
      2
      3 RADU DRAGOS - Targoviste
      3-0
      3-0
      2
      1
      -
      Gr.superioara nr. 9 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 PARLOG FLORIN - Bucuresti
      3-2
      3-2
      2
      1
      2 POPA ROBERT - Targoviste
      2-3
      3-0
      1
      2
      3 CLAUDIU GAVRIL - Bucuresti
      2-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 10 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 TORIC CONSTANTIN - Bucuresti
      3-1
      3-2
      2
      1
      2 TIOSEA NICOLAE - Bucuresti
      1-3
      2-3
      0
      3 MORARU CONSTANTIN - Bucuresti
      2-3
      3-2
      1
      2
      -
      Gr.superioara nr. 11 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 DIOR DORIN - Bucuresti
      3-0
      1-3
      1
      2
      1
      1
      1
      2 TOBOSARU GHEORGHE - Brasov
      0-3
      3-2
      1
      -2
      -2
      1
      3 PIRVANESCU DANIEL - Bucuresti
      3-1
      2-3
      1
      1
      1
      1
      1
      -
      Gr.superioara nr. 12 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 ARTENI SERGIU - Bucuresti
      3-1
      0-3
      1
      -1
      -1
      1
      2 DAMIAN GELU - Comanesti
      1-3
      3-0
      1
      1
      1
      1
      1
      3 STINGA ION - Ploiesti
      3-0
      0-3
      1
      2
      0
      0
      1
      -
      Gr.superioara nr. 13 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 DINA ALEXANDRU - Bucuresti
      3-1
      1-3
      1
      2
      2 IONITA ALEXANDRU - Ploiesti
      1-3
      0-3
      0
      3 TOADER PETRU - Bragadiru
      3-1
      3-0
      2
      1
      -
      Gr.superioara nr. 14 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 GALCA CRISTIAN - Iasi
      3-2
      3-0
      2
      1
      2 CRISTOIU COZMIN - Bucuresti
      2-3
      3-0
      1
      2
      3 COCOTAN VASILE - Oltenita
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 15 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 ARIMIA CONSTANTIN - Azuga
      0-3
      3-0
      1
      2
      2 CRISTESCU CRISTIAN - Bucuresti
      3-0
      3-2
      2
      1
      3 DORCU EMANUEL - Tamaseni
      0-3
      2-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 16 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 BEJ SERGIU - Arad
      3-1
      3-0
      2
      1
      2 GIHAN SEFCATI - Bucuresti
      1-3
      3-2
      1
      2
      3 AVRAM IONUT - Galati
      0-3
      2-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 17 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 ALEXANDRU DAVID GABRIEL - Bucuresti
      0-3
      0-3
      0
      2 COCAN MIRCEA - Bucuresti
      3-0
      1-3
      1
      2
      3 BALABAN DANIEL - Bucuresti
      3-0
      3-1
      2
      1
      -
      Gr.superioara nr. 18 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 STANCIU VIOREL - Ploiesti
      0-3
      3-0
      1
      2
      2 STOICESCU GHEORGHE - Iedera
      3-0
      3-1
      2
      1
      3 SOUCA LIVIU - Bucuresti
      0-3
      1-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 19 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 SAVA ANDREI - Cluj Napoca
      1-3
      3-0
      1
      2
      2 TOFENI FLORIN - Nasaud
      3-1
      3-0
      2
      1
      3 VAIREANU DANUT IONEL - Bucuresti
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 20 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 COJOCARU ION - Ploiesti
      3-0
      2-3
      1
      2
      2
      2
      1
      2 CONSTANTIN VALENTIN - Ploiesti
      0-3
      3-1
      1
      1
      -1
      -1
      1
      3 ILIE COSTIN - Bucuresti
      3-2
      1-3
      1
      -1
      -1
      1
      -
      Gr.superioara nr. 21 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 IONESCU CRISTIAN - Ulmi
      1-3
      3-1
      1
      2
      2 IONITA MARIAN - Bucuresti
      3-1
      3-2
      2
      1
      3 PADURARU RIANA - Bacau
      1-3
      2-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 22 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 LUPU MIHAI - Bucuresti
      3-0
      3-1
      2
      1
      2 CRUCERU ION - Ramnicu Sarat
      0-3
      0-3
      0
      3 LUPU CRISTIAN - Botosani
      1-3
      3-0
      1
      2
      -
      Gr.superioara nr. 23 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 VASILE GICA - Vulcana Bai
      3-2
      3-0
      2
      1
      2 PUIU ANDREI - Botosani
      2-3
      3-0
      1
      2
      3 TATU ION - Ramnicu Sarat
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 24 - Avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 LUNGU MIHAI - Targoviste
      2-3
      3-2
      1
      2
      0
      0
      1
      2 STINGA OVIDIU - Tecuci
      3-2
      2-3
      1
      0
      0
      1
      3 DUMITRESCU ROBERT NICOLAE - Bucuresti
      2-3
      3-2
      1
      1
      0
      0
      1
      -
      Eliminatorii Avansati

      1. Catana Gabriel
      -------------------- Catana Gabriel 3-0
      64. Bye
      ---------------------------------------- Cristoiu Cozmin 0-3
      33. Cristoiu Cozmin
      -------------------- Cristoiu Cozmin 3-0
      32. Sava Andrei
      ------------------------------------------------------------ Bej Sergiu 0-3
      17. Balaban Daniel
      -------------------- Balaban Daniel 3-2
      48. Tonciu Costin
      ---------------------------------------- Bej Sergiu 1-3
      49. Bye
      -------------------- Bej Sergiu 0-3
      16. Bej Sergiu
      -------------------------------------------------------------------------------- Dior Dorin 1-3
      9. Parlog Florin
      -------------------- Parlog Florin 3-0
      56. Bye
      ---------------------------------------- Parlog Florin 3-1
      41. Marginean Vlad Catalin
      -------------------- Marginean Vlad Catalin 3-1
      24. Dumitrescu Robert Nicolae
      ------------------------------------------------------------ Dior Dorin 1-3
      25. Lupu Cristian
      -------------------- Dior Dorin 0-3
      40. Dior Dorin
      ---------------------------------------- Dior Dorin 3-1
      57. Bye
      -------------------- Radu Dragos 0-3
      8. Radu Dragos

      ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Dior Dorin 3-0

      5. Galfi Levente
      -------------------- Galfi Levente 3-0
      60. Bye
      ---------------------------------------- Puiu Andrei 0-3
      37. Moraru Constantin
      -------------------- Puiu Andrei 0-3
      28. Puiu Andrei
      ------------------------------------------------------------ Damian Gelu 0-3
      21. Ionita Marian
      -------------------- Ionita Marian 3-1
      44. Dumitru Cristian
      ---------------------------------------- Damian Gelu 0-3
      53. Bye
      -------------------- Damian Gelu 0-3
      12. Damian Gelu
      -------------------------------------------------------------------------------- Damian Gelu 3-2
      13. Toader Petru
      -------------------- Toader Petru 3-0
      52. Bye
      ---------------------------------------- Constantin Valentin 0-3
      45. Hodivoianu Marius
      -------------------- Constantin Valentin 2-3
      20. Constantin Valentin
      ------------------------------------------------------------ Bordeianu Marius 2-3
      29. Stanciu Viorel
      -------------------- Arimia Constantin 2-3
      36. Arimia Constantin
      ---------------------------------------- Bordeianu Marius 0-3
      61. Bye
      -------------------- Bordeianu Marius 0-3
      4. Bordeianu Marius

      ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ -------------------- Dior Dorin 3-0

      3. Stancu Octavian
      -------------------- Stancu Octavian 3-0
      62. Bye
      ---------------------------------------- Gihan Sefcati 0-3
      35. Gihan Sefcati
      -------------------- Gihan Sefcati 3-0
      30. Cocan Mircea
      ------------------------------------------------------------ Gihan Sefcati 3-2
      19. Tofeni Florin
      -------------------- Ileanu Bogdan 0-3
      46. Ileanu Bogdan
      ---------------------------------------- Galca Cristian 2-3
      51. Bye
      -------------------- Galca Cristian 0-3
      14. Galca Cristian
      -------------------------------------------------------------------------------- Popa Robert 1-3
      11. Pirvanescu Daniel
      -------------------- Pirvanescu Daniel 3-0
      54. Bye
      ---------------------------------------- Sava Harold 1-3
      43. Sava Harold
      -------------------- Sava Harold 3-1
      22. Lupu Mihai
      ------------------------------------------------------------ Popa Robert 2-3
      27. Lungu Mihai
      -------------------- Popa Robert 2-3
      38. Popa Robert
      ---------------------------------------- Popa Robert 3-2
      59. Bye
      -------------------- Oniga Constantin 0-3
      6. Oniga Constantin

      ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Cojocaru Ion 2-3

      7. Vulpescu Radu
      -------------------- Vulpescu Radu 3-0
      58. Bye
      ---------------------------------------- Ionescu Cristian 1-3
      39. Stinga Ion
      -------------------- Ionescu Cristian 1-3
      26. Ionescu Cristian
      ------------------------------------------------------------ Vasile Gica 2-3
      23. Vasile Gica
      -------------------- Vasile Gica 3-0
      42. Radu Ciprian
      ---------------------------------------- Vasile Gica 3-0
      55. Bye
      -------------------- Toric Constantin 0-3
      10. Toric Constantin
      -------------------------------------------------------------------------------- Cojocaru Ion 2-3
      15. Cristescu Cristian
      -------------------- Cristescu Cristian 3-0
      50. Bye
      ---------------------------------------- Teodorescu Andu 1-3
      47. Teodorescu Andu
      -------------------- Teodorescu Andu 3-1
      18. Stoicescu Gheorghe
      ------------------------------------------------------------ Cojocaru Ion 2-3
      31. Cojocaru Ion
      -------------------- Cojocaru Ion 3-0
      34. Dina Alexandru
      ---------------------------------------- Cojocaru Ion 3-1
      63. Bye
      -------------------- Giuseppe Brancati 0-3
      2. Giuseppe Brancati
      Clasament Avansati

      1. Dior Dorin - Bucuresti
      2. Cojocaru Ion - Ploiesti
      3 -- 4
      Damian Gelu - Comanesti
      Popa Robert - Targoviste
      5 -- 8
      Bej Sergiu - Arad
      Vasile Gica - Vulcana Bai
      Bordeianu Marius - Bucuresti
      Gihan Sefcati - Bucuresti
      9 -- 16
      Parlog Florin - Bucuresti
      Teodorescu Andu - Curtea de Arges
      Puiu Andrei - Botosani
      Sava Harold - Bucuresti
      Cristoiu Cozmin - Bucuresti
      Ionescu Cristian - Ulmi
      Constantin Valentin - Ploiesti
      Galca Cristian - Iasi
      17 -- 32
      Radu Dragos - Targoviste
      Giuseppe Brancati - Bucuresti
      Ionita Marian - Bucuresti
      Oniga Constantin - Iasi
      Balaban Daniel - Bucuresti
      Toric Constantin - Bucuresti
      Arimia Constantin - Azuga
      Stancu Octavian - Tulcea
      Marginean Vlad Catalin - Aiud
      Cristescu Cristian - Bucuresti
      Galfi Levente - Cluj Napoca
      Pirvanescu Daniel - Bucuresti
      Catana Gabriel - Bucuresti
      Vulpescu Radu - Iasi
      Toader Petru - Bragadiru
      Ileanu Bogdan - Targu Jiu
      33 -- 48
      Lupu Cristian - Botosani
      Dina Alexandru - Bucuresti
      Lungu Mihai - Targoviste
      Radu Ciprian - Brasov
      Cocan Mircea - Bucuresti
      Stoicescu Gheorghe - Iedera
      Moraru Constantin - Bucuresti
      Lupu Mihai - Bucuresti
      Sava Andrei - Cluj Napoca
      Stinga Ion - Ploiesti
      Hodivoianu Marius - Bucuresti
      Dumitru Cristian - Bucuresti
      Tonciu Costin - Branesti
      Stanciu Viorel - Ploiesti
      Dumitrescu Robert Nicolae - Bucuresti
      Tofeni Florin - Nasaud
      49 -- 53 1v gr.sup.
      Tobosaru Gheorghe - Brasov
      Dinu Adrian - Darmanesti
      Stinga Ovidiu - Tecuci
      Arteni Sergiu - Bucuresti
      Ilie Costin - Bucuresti
      54 -- 72 0v gr.sup.
      Rakosi Istvan - Zalau
      Plesoianu Stefan - Constanta
      Caranfilian Migo - Bucuresti
      Avramescu Bogdan - Bucuresti
      Paduraru Riana - Bacau
      Vaireanu Danut Ionel - Bucuresti
      Bobu Stefan Minodor - Targu Neamt
      Staicu Vasile - Cernavoda
      Claudiu Gavril - Bucuresti
      Cocotan Vasile - Oltenita
      Tudor Emil - Bucuresti
      Souca Liviu - Bucuresti
      Tatu Ion - Ramnicu Sarat
      Ionita Alexandru - Ploiesti
      Avram Ionut - Galati
      Tiosea Nicolae - Bucuresti
      Dorcu Emanuel - Tamaseni
      Alexandru David Gabriel - Bucuresti
      Cruceru Ion - Ramnicu Sarat
      73 -- 2v gr.inf.
      Toma Sebastian - Ramnicu Sarat
      74 -- 90 1v gr.inf.
      Luca Ioan - Bucuresti
      Cosau Toader - Targu Neamt
      Pop Victor - Bucuresti
      Zamfirache Ioan - Botosani
      Gherman Vlad - Timisoara
      Popescu Theo - Bucuresti
      Joghiu Ovidiu - Focsani
      Moraru Marius - Bucuresti
      Tianu Calin - Bucuresti
      Mihalache Daniel - Buzau
      Dumitru Ovidiu - Buzau
      Cumpaniciu Alexandru Alin - Barlad
      Silviu Niculae - Bucuresti
      Pop Alexandru - Bucuresti
      Toma Adrian - Bucuresti
      Burtea Teodor Daniel - Galati
      Serbanescu Bogdan - Bucuresti
      91 -- 100 0v gr.inf.
      Popa Bogdan - Bucuresti
      Teodorescu Robert - Bucuresti
      Balan Sebastian - Bucuresti
      Balaban Adrian - Bucuresti
      Maftei Danut - Buzau
      Cimpanu Mihai - Roman
      Anica Andrei - Buzau
      Ionita Daniel - Bucuresti
      Trandafir Iosif - Galati
      Teodorescu Cosmin - Bucuresti

      Inscrieri Open (10.03.2024) - 11 Mar, 03:05:35 - v6.9 / cls_2024-mar

      1. Corneanu Sorin, Botosani, 233 - 32.45 - OW
      2. Enache Ciprian, Ploiesti, 112 - 32.1 - O
      3. Darmaz Ion, Targoviste, 177 - 31.99 - OW
      4. Sirbu Lucian, Drobeta Tr Severin, 364 - 31.97 - O
      5. Papacu Bejoli, Bucuresti, 824 - 31.8 - OW
      6. Dramba Daniel Dumitru, Bucuresti, 1052 - 31.7 - O
      7. Marin Puiu, Amarastii de Sus, 802 - 31.58 - OW
      8. Durac Viorel, Constanta, 718 - 31.57 - OW
      9. Munteanu Octavian, Tecuci, 153 - 31.53 - OW
      10. Boata Edgar, Arad, 1042 - 31.5 - O
      11. Nicu Constantin, Iasi, 141 - 31.25 - OW
      12. Neamt Doru, Arad, 130 - 31.04 - OW
      13. Popescu Radu, Arad, 152 - 30.93 - O
      14. Socaci Sorin, Panciu, 167 - 30.93 - OW
      15. Acriva Marian, Mizil, 329 - 30.6 - OW
      16. Mitar Marius Tiberiu, Sannicolau Mare, 145 - 30.53 - OW
      17. Plaiasu Ion, Plopeni, 220 - 30.48 - OW
      18. Pelaghie Ioan, Targu Mures, 162 - 30.45 - O
      19. Gagiu Remus, Pitesti, 204 - 30.44 - O
      20. Loghin Florin, Brasov, 164 - 30.38 - O
      21. Bratescu Adrian, Targoviste, 161 - 30.31 - OW
      22. Maxim Andrei, Iasi, 334 - 30.21 - O
      23. Cretu Ionut, Bucuresti, 355 - 29.8 - O
      24. Bunea Adrian, Baicoi, 337 - 29.6 - O
      25. Botoc Ovidiu, Paulesti, 211 - 29.41 - O
      26. Orban Marius, Lugoj, 187 - 29.33 - OW
      27. Brulea Petre, Paulesti, 227 - 29.3 - OW
      28. Botosneanu Ionut, Videle, 194 - 29.18 - O
      29. Ojog Petrisor, Bacau, 519 - 29.17 - OW
      30. Burcea Daniel, Bucuresti, 172 - 29.13 - O
      31. Barca George, Pitesti, 286 - 29.11 - O
      32. Mihu Florin, Mioveni, 170 - 28.94 - OW
      33. Voinescu Ecaterina, Bucuresti, 360 - 28.94 - OF
      34. Enculescu Mihaita, Dobroesti, 345 - 28.88 - OW
      35. Minca Gabriel, Videle, 375 - 28.86 - O
      36. Moise Vasile, Bucuresti, 382 - 28.85 - O
      37. Trocan Nicolae, Mioveni, 182 - 28.71 - OW
      38. Dumitrache Gabriel, Giurgiu, 282 - 28.69 - O
      39. Nechifor Constantin, Navodari, 395 - 28.63 - O
      40. Constantin Cristina, Bucuresti, 270 - 28.53 - OF
      41. Petrov Dan, Dobroesti, 184 - 28.5 - OW
      42. Covalciuc Bogdan, Iasi, 918 - 28.34 - O
      43. Matei Mircea, Targoviste, 319 - 28.19 - OW
      44. Bozosan Petre, Sibiu, 199 - 28.11 - OW
      45. Canea Kocsis Andras, Targu Secuiesc, 357 - 28.11 - O
      46. Diaconescu Lucian, Targoviste, 408 - 28.08 - O
      47. Jinga Vlad, Bucuresti, 306 - 28 - O
      48. Tigau Dan, Bucuresti, 2935 - 28 - OW
      49. Dumitru George, Targoviste, 207 - 27.78 - O
      50. Baltatu Marius, Pitesti, 321 - 27.65 - OW
      51. Dena Corneliu, Giurgiu, 315 - 27.55 - OW
      52. Negrila Cristian, Caracal, 653 - 27.53 - O
      53. Tanase Gabi, Suceava, 381 - 27.5 - OW
      54. Barbu Alexandru, Bucuresti, 2687 - 27.4 - O
      55. Vera Esteban, Sibiu, 304 - 27.33 - O
      56. Sandu Adrian, Calarasi, 418 - 27.31 - O
      57. Curelea Petre, Lehliu Gara, 579 - 27.3 - O
      58. Iancu Marius, Brasov, 410 - 27.25 - O
      59. Cuna Gheorghe, Buzau, 558 - 27.2 - O
      60. Manea Alexandru, Comarnic, 657 - 27.18 - O
      61. Kromek Iulian, Cugir, 498 - 27.13 - OW
      62. Nitu Serban, Paulesti, 236 - 27.11 - OW
      63. Albescu Constantin Ionut, Bucuresti, 294 - 26.99 - O
      64. Enache Puiu Adrian, Ploiesti, 273 - 26.98 - O
      65. Mihalcea Stefan Tiberiu, Snagov, 253 - 26.78 - O
      66. Galca Andrei, Bucuresti, 335 - 26.78 - O
      67. Docan Cristian, Bucuresti, 370 - 26.67 - O
      68. Bivolaru Stelian, Targoviste, 330 - 26.64 - OW
      69. Banu Dan, Ploiesti, 346 - 26.64 - O
      70. Popa Paul, Sibiu, 913 - 26.43 - OW
      71. Bodeanu Dan, Bucuresti, 726 - 26.42 - OW
      72. Cotet Nicolae, Braila, 323 - 26.37 - OW
      73. Stanescu Tiberiu, Slatina, 394 - 26.27 - O
      74. Popescu Andrei, Constanta, 678 - 26.26 - O
      75. Kis Istvan, Brasov, 242 - 26.25 - OW
      76. Georgescu Florin, Bucuresti, 571 - 26.25 - OW
      77. Ciubotaru Dan, Piatra Neamt, 433 - 26.14 - O
      78. Ene Florin, Ploiesti, 269 - 26.1 - O
      79. Popa Gelu, Focsani, 398 - 25.71 - O
      80. Lucic Corneliu, Suceava, 249 - 25.6 - OWD
      81. Anghel George, Dragomiresti DB, 449 - 25.51 - O
      82. Colesniuc Romeo, Botosani, 500 - 24.83 - OW
      83. Velicescu Dragos, Pitesti, 687 - 24.71 - O
      84. Visan Victor, Slobozia, 526 - 24.7 - O
      85. Oprea Bogdan, Videle, 359 - 24.32 - O
      86. Ternauciuc Adrian, Nadrag, 342 - 24.26 - O
      87. Coclea Ionel, Braila, 614 - 24.24 - OW
      88. Gorbe David, Satu Mare, 405 - 24.2 - O
      89. Fotia Iulian, Bacau, 328 - 24.02 - O
      90. Botea Mihai, Braila, 568 - 23.88 - O
      91. Petculescu Giani, Ploiesti, 618 - 23.85 - O
      92. Jupanschi Adrian, Hunedoara, 413 - 23.84 - O
      93. Minca Liviu, Videle, 368 - 23.76 - O
      94. Vieriu Tudorel, Suceava, 488 - 23.75 - O
      95. Boboc Viorel, Slobozia, 518 - 23.59 - OW
      96. Ficleanu Gabriel, Giurgiu, 727 - 23.54 - OW
      97. Marinescu Nelu, Targoviste, 347 - 23.46 - O
      98. Popa Nicolae, Cergau Mare, 527 - 23.38 - O
      99. Vieru Costica, Botosani, 353 - 23.34 - OW
      100. Nicola Marian, Constanta, 478 - 23.34 - O
      101. Dospinescu George, Sibiu, 440 - 23.3 - OW
      102. Ghiurutan Razvan, Bucuresti, 785 - 23.26 - O
      103. Necsoiu Georgiana, Videle, 459 - 23 - OF
      104. Soki Viktor, Arad, 1366 - 22.97 - O
      105. Bustiuc Razvan, Iasi, 1244 - 22.78 - O
      106. Hutanu Adrian, Slobozia, 439 - 22.74 - OW
      107. Georgescu Robert Stefan, Bucuresti, 619 - 22.49 - O
      108. Irimia Silviu Marius, Cernavoda, 975 - 22.32 - O
      109. Dascalu Cristian, Bucuresti, 437 - 22.3 - O
      110. Traneci Andrei Valentin, Bucuresti, 422 - 22.17 - O
      111. Bran Florin, Tulcea, 476 - 22.01 - O
      112. Sirbu David Alexandru, Targoviste, 443 - 21.69 - OJ
      113. Barabancea Lili, Iasi, 401 - 21.65 - OF
      114. Terentii Cristian, Bucuresti, 967 - 21.12 - O
      115. Dinu Gheorghe, Bucuresti, 426 - 20.93 - OW
      116. Dumitru Florin, Slobozia, 662 - 20.88 - O
      117. Baicu Cristian, Bucuresti, 1040 - 20.76 - O
      118. Dimache Marian, Braila, 542 - 20.2 - OW
      119. Oancea Vasile, Buzau, 869 - 20.01 - O
      120. Ipate Virgil, Bucuresti, 1022 - 19.72 - A
      -----------------------------------------
      Lista de asteptare:
      1. Raportaru Viorel, Bucuresti, 2048 - 26.75 - O
      2. Constantin Eduard, Bucuresti, 2072 - 25.8 - O
      3. Aldea Eduard, Buzau, 2081 - 28 - O
      4. Constantin Mihaela, Bucuresti, 2899 - 21.8 - OF
      5. Negria Mihai, Bucuresti, 6005 - 31.4 - O
      6. Kosarus Alex, Bucuresti, 1394 - 14.4 - A
      7. Marko Gabor, Sibiu, 1843 - 14.85 - A
      8. Popescu Alex, Bucuresti, 1906 - 17.55 - A
      9. Ivan Adrian, Bucuresti, 3554 - 15 - A
      10. Nicolae Sorinel, Targoviste, 1044 - 24.76 - O
      11. Chirica Alexandru, Bucuresti, 475 - 28.33 - OW
      12. Tanase Horia, Bucuresti, 2772 - 25 - O
      Gr.inferioara nr. 1 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 CORNEANU SORIN - Botosani
      0-3
      1-3
      3-1
      1-3
      1
      4
      2 TIGAU DAN - Bucuresti
      3-0
      3-0
      3-1
      3-1
      4
      1
      3 DUMITRU GEORGE - Targoviste
      3-1
      0-3
      3-0
      3-0
      3
      2
      4 FICLEANU GABRIEL - Giurgiu
      1-3
      1-3
      0-3
      2-3
      0
      5 NICOLA MARIAN - Constanta
      3-1
      1-3
      0-3
      3-2
      2
      3
      -
      Gr.inferioara nr. 2 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 ENACHE CIPRIAN - Ploiesti
      3-2
      0-3
      1-3
      3-2
      2
      3
      -3
      -2
      1
      2 JINGA VLAD - Bucuresti
      2-3
      1-3
      3-2
      3-0
      2
      4
      1
      -3
      0
      3 BALTATU MARIUS - Pitesti
      3-0
      3-1
      1-3
      2-3
      2
      2
      2
      5
      2
      4 BOBOC VIOREL - Slobozia
      3-1
      2-3
      3-1
      3-0
      3
      1
      5 POPA NICOLAE - Cergau Mare
      2-3
      0-3
      3-2
      0-3
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 3 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 DARMAZ ION - Targoviste
      3-0
      1-3
      3-0
      1-3
      2
      2
      2
      1
      1
      2 BURCEA DANIEL - Bucuresti
      0-3
      3-1
      2-3
      1-3
      1
      3 DENA CORNELIU - Giurgiu
      3-1
      1-3
      1-3
      3-1
      2
      3
      0
      0
      1
      4 VIERIU TUDOREL - Suceava
      0-3
      3-2
      3-1
      2-3
      2
      4
      -1
      -1
      1
      5 VIERU COSTICA - Botosani
      3-1
      3-1
      1-3
      3-2
      3
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 4 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 SIRBU LUCIAN - Drobeta Tr Severin
      3-0
      3-2
      3-1
      0-3
      3
      1
      2 CANEA KOCSIS ANDRAS - Targu Secuiesc
      0-3
      1-3
      2-3
      3-0
      1
      4
      3 NEGRILA CRISTIAN - Caracal
      2-3
      3-1
      3-1
      3-1
      3
      2
      4 MINCA LIVIU - Videle
      1-3
      3-2
      1-3
      3-0
      2
      3
      5 DASCALU CRISTIAN - Bucuresti
      3-0
      0-3
      1-3
      0-3
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 5 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 PAPACU BEJOLI - Bucuresti
      1-3
      3-2
      3-0
      3-1
      3
      2
      2 BOZOSAN PETRE - Sibiu
      3-1
      3-2
      2-3
      3-1
      3
      1
      3 TANASE GABI - Suceava
      2-3
      2-3
      3-2
      3-0
      2
      3
      4 JUPANSCHI ADRIAN - Hunedoara
      0-3
      3-2
      2-3
      1-3
      1
      5 NECSOIU GEORGIANA - Videle
      1-3
      1-3
      0-3
      3-1
      1
      4
      -
      Gr.inferioara nr. 6 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 DRAMBA DANIEL DUMITRU - Bucuresti
      3-2
      3-0
      3-0
      3-0
      4
      1
      2 MATEI MIRCEA - Targoviste
      2-3
      3-1
      2-3
      3-2
      2
      3
      3 SANDU ADRIAN - Calarasi
      0-3
      1-3
      1-3
      3-0
      1
      4
      4 PETCULESCU GIANI - Ploiesti
      0-3
      3-2
      3-1
      3-0
      3
      2
      5 DOSPINESCU GEORGE - Sibiu
      0-3
      2-3
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 7 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 MARIN PUIU - Amarastii de Sus
      3-2
      3-1
      3-0
      3-0
      4
      1
      2 COVALCIUC BOGDAN - Iasi
      2-3
      1-3
      3-0
      3-1
      2
      3
      3 VERA ESTEBAN - Sibiu
      1-3
      3-1
      3-0
      3-0
      3
      2
      4 BOTEA MIHAI - Braila
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      5 GHIURUTAN RAZVAN - Bucuresti
      0-3
      1-3
      0-3
      3-0
      1
      4
      -
      Gr.inferioara nr. 8 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 DURAC VIOREL - Constanta
      3-0
      3-0
      3-1
      2-3
      3
      1
      2 PETROV DAN - Dobroesti
      0-3
      3-0
      3-1
      3-2
      3
      2
      3 BARBU ALEXANDRU - Bucuresti
      0-3
      0-3
      1-3
      3-2
      1
      4
      4 FOTIA IULIAN - Bacau
      1-3
      1-3
      3-1
      3-0
      2
      3
      5 SOKI VIKTOR - Arad
      3-2
      2-3
      2-3
      0-3
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 9 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 MUNTEANU OCTAVIAN - Tecuci
      0-3
      3-1
      3-0
      1-3
      2
      3
      2 CONSTANTIN CRISTINA - Bucuresti
      3-0
      3-0
      3-1
      2-3
      3
      2
      3 CURELEA PETRE - Lehliu Gara
      1-3
      0-3
      3-1
      2-3
      1
      4
      4 GORBE DAVID - Satu Mare
      0-3
      1-3
      1-3
      3-0
      1
      5 BUSTIUC RAZVAN - Iasi
      3-1
      3-2
      3-2
      0-3
      3
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 10 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 BOATA EDGAR - Arad
      3-0
      3-0
      3-0
      3-1
      4
      1
      2 NECHIFOR CONSTANTIN - Navodari
      0-3
      0-3
      3-1
      3-1
      2
      3
      -2
      -1
      1
      3 IANCU MARIUS - Brasov
      0-3
      3-0
      3-1
      2-3
      2
      2
      1
      2
      1
      4 COCLEA IONEL - Braila
      0-3
      1-3
      1-3
      0-3
      0
      5 HUTANU ADRIAN - Slobozia
      1-3
      1-3
      3-2
      3-0
      2
      4
      0
      -1
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 11 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 NICU CONSTANTIN - Iasi
      1-3
      2-3
      1-3
      2-3
      0
      2 DUMITRACHE GABRIEL - Giurgiu
      3-1
      1-3
      3-0
      3-0
      3
      2
      6
      1
      1
      3 CUNA GHEORGHE - Buzau
      3-2
      3-1
      2-3
      3-1
      3
      1
      4
      1
      1
      4 TERNAUCIUC ADRIAN - Nadrag
      3-1
      0-3
      3-2
      3-0
      3
      3
      3
      -2
      1
      5 GEORGESCU ROBERT STEFAN - Bucuresti
      3-2
      0-3
      1-3
      0-3
      1
      4
      -
      Gr.inferioara nr. 12 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 NEAMT DORU - Arad
      3-1
      3-2
      3-0
      3-0
      4
      1
      2 TROCAN NICOLAE - Mioveni
      1-3
      3-0
      1-3
      3-0
      2
      2
      2
      1
      1
      3 BODEANU DAN - Bucuresti
      2-3
      0-3
      3-1
      3-1
      2
      4
      0
      -1
      1
      4 OPREA BOGDAN - Videle
      0-3
      3-1
      1-3
      3-0
      2
      3
      0
      0
      1
      5 IRIMIA SILVIU MARIUS - Cernavoda
      0-3
      0-3
      1-3
      0-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 13 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 POPESCU RADU - Arad
      3-0
      3-1
      3-0
      2-3
      3
      1
      2 MOISE VASILE - Bucuresti
      0-3
      0-3
      3-2
      3-0
      2
      3
      3 KROMEK IULIAN - Cugir
      1-3
      3-0
      3-0
      3-0
      3
      2
      4 VISAN VICTOR - Slobozia
      0-3
      2-3
      0-3
      3-0
      1
      4
      5 MARINESCU NELU - Targoviste
      3-2
      0-3
      0-3
      0-3
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 14 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 SOCACI SORIN - Panciu
      3-2
      0-3
      3-0
      1-3
      2
      4
      2 MINCA GABRIEL - Videle
      2-3
      3-2
      3-1
      3-0
      3
      1
      3 NITU SERBAN - Paulesti
      3-0
      2-3
      3-2
      2-3
      2
      3
      4 VELICESCU DRAGOS - Pitesti
      0-3
      1-3
      2-3
      2-3
      0
      5 TRANECI ANDREI VALENTIN - Bucuresti
      3-1
      0-3
      3-2
      3-2
      3
      2
      -
      Gr.inferioara nr. 15 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 ACRIVA MARIAN - Mizil
      3-2
      1-3
      1-3
      1-3
      1
      2 ENCULESCU MIHAITA - Dobroesti
      2-3
      1-3
      3-0
      3-1
      2
      2
      3 ALBESCU CONSTANTIN IONUT - Bucuresti
      3-1
      3-1
      3-1
      3-0
      4
      1
      4 COLESNIUC ROMEO - Botosani
      3-1
      0-3
      1-3
      1-3
      1
      4
      5 BRAN FLORIN - Tulcea
      3-1
      1-3
      0-3
      3-1
      2
      3
      -
      Gr.inferioara nr. 16 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 MITAR MARIUS TIBERIU - Sannicolau Mare
      1-3
      3-0
      3-2
      3-1
      3
      2
      2 VOINESCU ECATERINA - Bucuresti
      3-1
      3-1
      3-2
      3-2
      4
      1
      3 ENACHE PUIU ADRIAN - Ploiesti
      0-3
      1-3
      3-1
      3-1
      2
      3
      4 ANGHEL GEORGE - Dragomiresti DB
      2-3
      2-3
      1-3
      3-2
      1
      4
      5 SIRBU DAVID ALEXANDRU - Targoviste
      1-3
      2-3
      1-3
      2-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 17 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 PLAIASU ION - Plopeni
      3-1
      3-0
      3-2
      3-0
      4
      1
      2 MIHU FLORIN - Mioveni
      1-3
      3-1
      3-0
      3-0
      3
      2
      3 MIHALCEA STEFAN TIBERIU - Snagov
      0-3
      1-3
      3-0
      0-3
      1
      4
      -5
      0
      1
      4 LUCIC CORNELIU - Suceava
      2-3
      0-3
      0-3
      3-2
      1
      -6
      -2
      1
      5 TERENTII CRISTIAN - Bucuresti
      0-3
      0-3
      3-0
      2-3
      1
      3
      -4
      2
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 18 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 PELAGHIE IOAN - Targu Mures
      2-3
      3-0
      3-2
      3-1
      3
      2
      2 BARCA GEORGE - Pitesti
      3-2
      3-1
      3-1
      3-1
      4
      1
      3 GALCA ANDREI - Bucuresti
      0-3
      1-3
      3-1
      3-0
      2
      3
      4 POPA GELU - Focsani
      2-3
      1-3
      1-3
      3-2
      1
      4
      5 BARABANCEA LILI - Iasi
      1-3
      1-3
      0-3
      2-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 19 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 GAGIU REMUS - Pitesti
      0-3
      3-1
      3-0
      3-1
      3
      1
      2 DIACONESCU LUCIAN - Targoviste
      3-0
      1-3
      3-1
      1-3
      2
      3
      3 DOCAN CRISTIAN - Bucuresti
      1-3
      3-1
      3-2
      3-2
      3
      2
      4 ENE FLORIN - Ploiesti
      0-3
      1-3
      2-3
      3-0
      1
      4
      5 DUMITRU FLORIN - Slobozia
      1-3
      3-1
      2-3
      0-3
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 20 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 LOGHIN FLORIN - Brasov
      2-3
      3-1
      3-0
      3-2
      3
      2
      2 OJOG PETRISOR - Bacau
      3-2
      3-2
      3-0
      3-0
      4
      1
      3 BIVOLARU STELIAN - Targoviste
      1-3
      2-3
      2-3
      3-2
      1
      4
      4 CIUBOTARU DAN - Piatra Neamt
      0-3
      0-3
      3-2
      3-1
      2
      3
      5 DINU GHEORGHE - Bucuresti
      2-3
      0-3
      2-3
      1-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 21 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 BRATESCU ADRIAN - Targoviste
      3-1
      3-1
      0-3
      3-1
      3
      3
      3
      -1
      1
      2 BOTOSNEANU IONUT - Videle
      1-3
      3-0
      3-0
      3-1
      3
      1
      6
      1
      1
      3 BANU DAN - Ploiesti
      1-3
      0-3
      0-3
      3-0
      1
      4
      4 GEORGESCU FLORIN - Bucuresti
      3-0
      0-3
      3-0
      3-0
      3
      2
      6
      0
      1
      5 DIMACHE MARIAN - Braila
      1-3
      1-3
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 22 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 MAXIM ANDREI - Iasi
      1-3
      1-3
      2-3
      3-0
      1
      4
      2 BRULEA PETRE - Paulesti
      3-1
      3-2
      3-0
      3-1
      4
      1
      3 POPA PAUL - Sibiu
      3-1
      2-3
      1-3
      3-0
      2
      3
      4 KIS ISTVAN - Brasov
      3-2
      0-3
      3-1
      2-3
      2
      2
      5 BAICU CRISTIAN - Bucuresti
      0-3
      1-3
      0-3
      3-2
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 23 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 CRETU IONUT - Bucuresti
      3-1
      3-1
      3-0
      3-1
      4
      1
      2 ORBAN MARIUS - Lugoj
      1-3
      3-2
      3-2
      3-1
      3
      2
      3 MANEA ALEXANDRU - Comarnic
      1-3
      2-3
      2-3
      3-1
      1
      4
      4 POPESCU ANDREI - Constanta
      0-3
      2-3
      3-2
      3-2
      2
      3
      5 OANCEA VASILE - Buzau
      1-3
      1-3
      1-3
      2-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 24 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 BUNEA ADRIAN - Baicoi
      3-1
      3-1
      2-3
      3-0
      3
      2
      2 BOTOC OVIDIU - Paulesti
      1-3
      3-1
      1-3
      3-0
      2
      3
      3 COTET NICOLAE - Braila
      1-3
      1-3
      3-2
      3-0
      2
      4
      4 STANESCU TIBERIU - Slatina
      3-2
      3-1
      2-3
      3-2
      3
      1
      5 IPATE VIRGIL - Bucuresti
      0-3
      0-3
      0-3
      2-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 1 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 TIGAU DAN - Bucuresti
      3-0
      3-0
      2
      1
      2 ENACHE PUIU ADRIAN - Ploiesti
      0-3
      2-3
      0
      3 TERENTII CRISTIAN - Bucuresti
      0-3
      3-2
      1
      2
      -
      Gr.superioara nr. 2 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 BOBOC VIOREL - Slobozia
      3-1
      3-2
      2
      1
      2 BRAN FLORIN - Tulcea
      1-3
      0-3
      0
      3 GALCA ANDREI - Bucuresti
      2-3
      3-0
      1
      2
      -
      Gr.superioara nr. 3 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 VIERU COSTICA - Botosani
      3-0
      0-3
      1
      2
      2 NITU SERBAN - Paulesti
      0-3
      2-3
      0
      3 DIACONESCU LUCIAN - Targoviste
      3-0
      3-2
      2
      1
      -
      Gr.superioara nr. 4 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 SIRBU LUCIAN - Drobeta Tr Severin
      0-3
      3-0
      1
      2
      2 MOISE VASILE - Bucuresti
      3-0
      3-0
      2
      1
      3 CIUBOTARU DAN - Piatra Neamt
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 5 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 BOZOSAN PETRE - Sibiu
      3-1
      1-3
      1
      2
      2 OPREA BOGDAN - Videle
      1-3
      0-3
      0
      3 BRATESCU ADRIAN - Targoviste
      3-1
      3-0
      2
      1
      -
      Gr.superioara nr. 6 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 DRAMBA DANIEL DUMITRU - Bucuresti
      3-0
      3-1
      2
      1
      2 TERNAUCIUC ADRIAN - Nadrag
      0-3
      0-3
      0
      3 POPA PAUL - Sibiu
      1-3
      3-0
      1
      2
      -
      Gr.superioara nr. 7 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 MARIN PUIU - Amarastii de Sus
      3-2
      3-0
      2
      1
      2 NECHIFOR CONSTANTIN - Navodari
      2-3
      3-2
      1
      2
      3 POPESCU ANDREI - Constanta
      0-3
      2-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 8 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 DURAC VIOREL - Constanta
      3-2
      3-0
      2
      1
      2 MUNTEANU OCTAVIAN - Tecuci
      2-3
      3-0
      1
      2
      3 BOTOC OVIDIU - Paulesti
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 9 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 BUSTIUC RAZVAN - Iasi
      2-3
      3-2
      1
      2
      2 FOTIA IULIAN - Bacau
      3-2
      3-1
      2
      1
      3 COTET NICOLAE - Braila
      2-3
      1-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 10 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 BOATA EDGAR - Arad
      3-1
      3-0
      2
      1
      2 COVALCIUC BOGDAN - Iasi
      1-3
      3-2
      1
      2
      3 MANEA ALEXANDRU - Comarnic
      0-3
      2-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 11 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 CUNA GHEORGHE - Buzau
      0-3
      2-3
      0
      2 MATEI MIRCEA - Targoviste
      3-0
      2-3
      1
      2
      3 MAXIM ANDREI - Iasi
      3-2
      3-2
      2
      1
      -
      Gr.superioara nr. 12 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 NEAMT DORU - Arad
      3-1
      3-2
      2
      1
      2 TANASE GABI - Suceava
      1-3
      3-2
      1
      2
      3 BANU DAN - Ploiesti
      2-3
      2-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 13 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 POPESCU RADU - Arad
      0-3
      1-3
      0
      2 MINCA LIVIU - Videle
      3-0
      3-0
      2
      1
      3 BIVOLARU STELIAN - Targoviste
      3-1
      0-3
      1
      2
      -
      Gr.superioara nr. 14 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 MINCA GABRIEL - Videle
      0-3
      3-0
      1
      2
      2 DENA CORNELIU - Giurgiu
      3-0
      3-1
      2
      1
      3 ENE FLORIN - Ploiesti
      0-3
      1-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 15 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 ALBESCU CONSTANTIN IONUT - Bucuresti
      3-0
      3-0
      2
      1
      2 ENACHE CIPRIAN - Ploiesti
      0-3
      3-0
      1
      2
      3 POPA GELU - Focsani
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 16 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 VOINESCU ECATERINA - Bucuresti
      1-3
      3-1
      1
      2
      0
      0
      1
      2 NICOLA MARIAN - Constanta
      3-1
      0-3
      1
      -1
      -1
      1
      3 MIHALCEA STEFAN TIBERIU - Snagov
      1-3
      3-0
      1
      1
      1
      1
      1
      -
      Gr.superioara nr. 17 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 PLAIASU ION - Plopeni
      2-3
      3-1
      1
      1
      1
      1
      1
      2 DUMITRU GEORGE - Targoviste
      3-2
      2-3
      1
      2
      0
      0
      1
      3 ANGHEL GEORGE - Dragomiresti DB
      1-3
      3-2
      1
      -1
      -1
      1
      -
      Gr.superioara nr. 18 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 BARCA GEORGE - Pitesti
      3-2
      2-3
      1
      2
      2 BALTATU MARIUS - Pitesti
      2-3
      0-3
      0
      3 COLESNIUC ROMEO - Botosani
      3-2
      3-0
      2
      1
      -
      Gr.superioara nr. 19 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 GAGIU REMUS - Pitesti
      3-2
      0-3
      1
      2
      2 DARMAZ ION - Targoviste
      2-3
      2-3
      0
      3 SOCACI SORIN - Panciu
      3-0
      3-2
      2
      1
      -
      Gr.superioara nr. 20 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 OJOG PETRISOR - Bacau
      2-3
      1-3
      0
      2 NEGRILA CRISTIAN - Caracal
      3-2
      3-0
      2
      1
      3 VISAN VICTOR - Slobozia
      3-1
      0-3
      1
      2
      -
      Gr.superioara nr. 21 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 BOTOSNEANU IONUT - Videle
      3-1
      3-0
      2
      1
      2 PAPACU BEJOLI - Bucuresti
      1-3
      3-0
      1
      2
      3 BODEANU DAN - Bucuresti
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 22 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 BRULEA PETRE - Paulesti
      1-3
      3-0
      1
      2
      2 PETCULESCU GIANI - Ploiesti
      3-1
      3-0
      2
      1
      3 GEORGESCU ROBERT STEFAN - Bucuresti
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 23 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 CRETU IONUT - Bucuresti
      3-1
      3-0
      2
      1
      2 VERA ESTEBAN - Sibiu
      1-3
      3-2
      1
      2
      3 HUTANU ADRIAN - Slobozia
      0-3
      2-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 24 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 STANESCU TIBERIU - Slatina
      3-0
      3-1
      2
      1
      2 PETROV DAN - Dobroesti
      0-3
      3-1
      1
      2
      3 CURELEA PETRE - Lehliu Gara
      1-3
      1-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 25 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 BUNEA ADRIAN - Baicoi
      3-0
      3-0
      2
      1
      2 CONSTANTIN CRISTINA - Bucuresti
      0-3
      3-0
      1
      2
      3 BARBU ALEXANDRU - Bucuresti
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 26 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 ORBAN MARIUS - Lugoj
      3-0
      3-1
      2
      1
      2 IANCU MARIUS - Brasov
      0-3
      3-0
      1
      2
      3 GHIURUTAN RAZVAN - Bucuresti
      1-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 27 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 KIS ISTVAN - Brasov
      0-3
      3-2
      1
      -2
      -2
      1
      2 DUMITRACHE GABRIEL - Giurgiu
      3-0
      0-3
      1
      2
      0
      0
      1
      3 SANDU ADRIAN - Calarasi
      2-3
      3-0
      1
      1
      2
      2
      1
      -
      Gr.superioara nr. 28 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 GEORGESCU FLORIN - Bucuresti
      0-3
      3-0
      1
      2
      2 TROCAN NICOLAE - Mioveni
      3-0
      3-0
      2
      1
      3 NECSOIU GEORGIANA - Videle
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 29 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 LOGHIN FLORIN - Brasov
      2-3
      3-2
      1
      2
      0
      0
      1
      2 KROMEK IULIAN - Cugir
      3-2
      1-3
      1
      -1
      -1
      1
      3 CANEA KOCSIS ANDRAS - Targu Secuiesc
      2-3
      3-1
      1
      1
      1
      1
      1
      -
      Gr.superioara nr. 30 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 DOCAN CRISTIAN - Bucuresti
      3-1
      3-0
      2
      1
      2 TRANECI ANDREI VALENTIN - Bucuresti
      1-3
      3-1
      1
      2
      3 VIERIU TUDOREL - Suceava
      0-3
      1-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 31 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 PELAGHIE IOAN - Targu Mures
      2-3
      2-3
      0
      2 ENCULESCU MIHAITA - Dobroesti
      3-2
      2-3
      1
      2
      3 JINGA VLAD - Bucuresti
      3-2
      3-2
      2
      1
      -
      Gr.superioara nr. 32 - Open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 MIHU FLORIN - Mioveni
      3-0
      3-0
      2
      1
      2 MITAR MARIUS TIBERIU - Sannicolau Mare
      0-3
      3-0
      1
      2
      3 CORNEANU SORIN - Botosani
      0-3
      0-3
      0
      -
      Eliminatorii Open

      1. Tigau Dan
      -------------------- Tigau Dan 3-0
      64. Vieru Costica
      ---------------------------------------- Tigau Dan 3-2
      33. Traneci Andrei Valentin
      -------------------- Mihu Florin 2-3
      32. Mihu Florin
      ------------------------------------------------------------ Tigau Dan 3-0
      17. Plaiasu Ion
      -------------------- Plaiasu Ion 3-0
      48. Gagiu Remus
      ---------------------------------------- Plaiasu Ion 3-2
      49. Minca Gabriel
      -------------------- Minca Gabriel 3-2
      16. Mihalcea Stefan Tiberiu
      -------------------------------------------------------------------------------- Tigau Dan 3-2
      9. Fotia Iulian
      -------------------- Matei Mircea 1-3
      56. Matei Mircea
      ---------------------------------------- Brulea Petre 1-3
      41. Brulea Petre
      -------------------- Brulea Petre 3-1
      24. Stanescu Tiberiu
      ------------------------------------------------------------ Durac Viorel 2-3
      25. Bunea Adrian
      -------------------- Dumitrache Gabriel 0-3
      40. Dumitrache Gabriel
      ---------------------------------------- Durac Viorel 0-3
      57. Popa Paul
      -------------------- Durac Viorel 0-3
      8. Durac Viorel

      ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Tigau Dan 3-0

      5. Bratescu Adrian
      -------------------- Bratescu Adrian 3-2
      60. Nechifor Constantin
      ---------------------------------------- Trocan Nicolae 0-3
      37. Iancu Marius
      -------------------- Trocan Nicolae 0-3
      28. Trocan Nicolae
      ------------------------------------------------------------ Covalciuc Bogdan 2-3
      21. Botosneanu Ionut
      -------------------- Vera Esteban 0-3
      44. Vera Esteban
      ---------------------------------------- Covalciuc Bogdan 2-3
      53. Covalciuc Bogdan
      -------------------- Covalciuc Bogdan 3-1
      12. Neamt Doru
      -------------------------------------------------------------------------------- Enculescu Mihaita 2-3
      13. Minca Liviu
      -------------------- Enache Ciprian 1-3
      52. Enache Ciprian
      ---------------------------------------- Enache Ciprian 3-0
      45. Barca George
      -------------------- Barca George 3-2
      20. Negrila Cristian
      ------------------------------------------------------------ Enculescu Mihaita 1-3
      29. Canea Kocsis Andras
      -------------------- Enculescu Mihaita 1-3
      36. Enculescu Mihaita
      ---------------------------------------- Enculescu Mihaita 3-2
      61. Galca Andrei
      -------------------- Moise Vasile 2-3
      4. Moise Vasile

      ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ -------------------- Tigau Dan 3-0

      3. Diaconescu Lucian
      -------------------- Terentii Cristian 1-3
      62. Terentii Cristian
      ---------------------------------------- Docan Cristian 0-3
      35. Mitar Marius Tiberiu
      -------------------- Docan Cristian 2-3
      30. Docan Cristian
      ------------------------------------------------------------ Docan Cristian 3-1
      19. Socaci Sorin
      -------------------- Socaci Sorin 3-1
      46. Dumitru George
      ---------------------------------------- Voinescu Ecaterina 2-3
      51. Voinescu Ecaterina
      -------------------- Voinescu Ecaterina 3-0
      14. Dena Corneliu
      -------------------------------------------------------------------------------- Maxim Andrei 1-3
      11. Maxim Andrei
      -------------------- Maxim Andrei 3-0
      54. Bustiuc Razvan
      ---------------------------------------- Maxim Andrei 3-0
      43. Petrov Dan
      -------------------- Petrov Dan 3-2
      22. Petculescu Giani
      ------------------------------------------------------------ Maxim Andrei 3-2
      27. Sandu Adrian
      -------------------- Constantin Cristina 0-3
      38. Constantin Cristina
      ---------------------------------------- Dramba Daniel Dumitru 1-3
      59. Munteanu Octavian
      -------------------- Dramba Daniel Dumitru 2-3
      6. Dramba Daniel Dumitru

      ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Maxim Andrei 3-0

      7. Marin Puiu
      -------------------- Marin Puiu 3-0
      58. Bozosan Petre
      ---------------------------------------- Marin Puiu 3-1
      39. Georgescu Florin
      -------------------- Georgescu Florin 3-0
      26. Orban Marius
      ------------------------------------------------------------ Cretu Ionut 2-3
      23. Cretu Ionut
      -------------------- Cretu Ionut 3-1
      42. Papacu Bejoli
      ---------------------------------------- Cretu Ionut 3-2
      55. Tanase Gabi
      -------------------- Boata Edgar 0-3
      10. Boata Edgar
      -------------------------------------------------------------------------------- Albescu Constantin Ionut 2-3
      15. Albescu Constantin Ionut
      -------------------- Albescu Constantin Ionut 3-1
      50. Bivolaru Stelian
      ---------------------------------------- Albescu Constantin Ionut 3-1
      47. Visan Victor
      -------------------- Colesniuc Romeo 2-3
      18. Colesniuc Romeo
      ------------------------------------------------------------ Albescu Constantin Ionut 3-2
      31. Jinga Vlad
      -------------------- Loghin Florin 2-3
      34. Loghin Florin
      ---------------------------------------- Loghin Florin 3-2
      63. Sirbu Lucian
      -------------------- Boboc Viorel 0-3
      2. Boboc Viorel
      Clasament Open

      1. Tigau Dan - Bucuresti
      2. Maxim Andrei - Iasi
      3 -- 4
      Enculescu Mihaita - Dobroesti
      Albescu Constantin Ionut - Bucuresti
      5 -- 8
      Durac Viorel - Constanta
      Docan Cristian - Bucuresti
      Covalciuc Bogdan - Iasi
      Cretu Ionut - Bucuresti
      9 -- 16
      Plaiasu Ion - Plopeni
      Dramba Daniel Dumitru - Bucuresti
      Enache Ciprian - Ploiesti
      Loghin Florin - Brasov
      Brulea Petre - Paulesti
      Voinescu Ecaterina - Bucuresti
      Trocan Nicolae - Mioveni
      Marin Puiu - Amarastii de Sus
      17 -- 32
      Mihu Florin - Mioveni
      Petrov Dan - Dobroesti
      Moise Vasile - Bucuresti
      Colesniuc Romeo - Botosani
      Dumitrache Gabriel - Giurgiu
      Terentii Cristian - Bucuresti
      Vera Esteban - Sibiu
      Boata Edgar - Arad
      Minca Gabriel - Videle
      Constantin Cristina - Bucuresti
      Barca George - Pitesti
      Boboc Viorel - Slobozia
      Matei Mircea - Targoviste
      Socaci Sorin - Panciu
      Bratescu Adrian - Targoviste
      Georgescu Florin - Bucuresti
      33 -- 64
      Vieru Costica - Botosani
      Bustiuc Razvan - Iasi
      Canea Kocsis Andras - Targu Secuiesc
      Bivolaru Stelian - Targoviste
      Popa Paul - Sibiu
      Mitar Marius Tiberiu - Sannicolau Mare
      Neamt Doru - Arad
      Papacu Bejoli - Bucuresti
      Gagiu Remus - Pitesti
      Munteanu Octavian - Tecuci
      Minca Liviu - Videle
      Jinga Vlad - Bucuresti
      Stanescu Tiberiu - Slatina
      Dena Corneliu - Giurgiu
      Iancu Marius - Brasov
      Bozosan Petre - Sibiu
      Traneci Andrei Valentin - Bucuresti
      Petculescu Giani - Ploiesti
      Galca Andrei - Bucuresti
      Visan Victor - Slobozia
      Bunea Adrian - Baicoi
      Diaconescu Lucian - Targoviste
      Botosneanu Ionut - Videle
      Tanase Gabi - Suceava
      Mihalcea Stefan Tiberiu - Snagov
      Sandu Adrian - Calarasi
      Negrila Cristian - Caracal
      Sirbu Lucian - Drobeta Tr Severin
      Fotia Iulian - Bacau
      Dumitru George - Targoviste
      Nechifor Constantin - Navodari
      Orban Marius - Lugoj
      65 -- 68 1v gr.sup.
      Kromek Iulian - Cugir
      Kis Istvan - Brasov
      Anghel George - Dragomiresti DB
      Nicola Marian - Constanta
      69 -- 96 0v gr.sup.
      Corneanu Sorin - Botosani
      Darmaz Ion - Targoviste
      Popescu Radu - Arad
      Pelaghie Ioan - Targu Mures
      Botoc Ovidiu - Paulesti
      Ojog Petrisor - Bacau
      Baltatu Marius - Pitesti
      Barbu Alexandru - Bucuresti
      Curelea Petre - Lehliu Gara
      Cuna Gheorghe - Buzau
      Manea Alexandru - Comarnic
      Nitu Serban - Paulesti
      Enache Puiu Adrian - Ploiesti
      Banu Dan - Ploiesti
      Bodeanu Dan - Bucuresti
      Cotet Nicolae - Braila
      Popescu Andrei - Constanta
      Ciubotaru Dan - Piatra Neamt
      Ene Florin - Ploiesti
      Popa Gelu - Focsani
      Oprea Bogdan - Videle
      Ternauciuc Adrian - Nadrag
      Vieriu Tudorel - Suceava
      Ghiurutan Razvan - Bucuresti
      Necsoiu Georgiana - Videle
      Hutanu Adrian - Slobozia
      Georgescu Robert Stefan - Bucuresti
      Bran Florin - Tulcea
      97 -- 107 1v gr.inf.
      Acriva Marian - Mizil
      Burcea Daniel - Bucuresti
      Lucic Corneliu - Suceava
      Gorbe David - Satu Mare
      Jupanschi Adrian - Hunedoara
      Marinescu Nelu - Targoviste
      Popa Nicolae - Cergau Mare
      Soki Viktor - Arad
      Dascalu Cristian - Bucuresti
      Dumitru Florin - Slobozia
      Baicu Cristian - Bucuresti
      108 -- 120 0v gr.inf.
      Nicu Constantin - Iasi
      Velicescu Dragos - Pitesti
      Coclea Ionel - Braila
      Botea Mihai - Braila
      Ficleanu Gabriel - Giurgiu
      Dospinescu George - Sibiu
      Irimia Silviu Marius - Cernavoda
      Sirbu David Alexandru - Targoviste
      Barabancea Lili - Iasi
      Dinu Gheorghe - Bucuresti
      Dimache Marian - Braila
      Oancea Vasile - Buzau
      Ipate Virgil - Bucuresti

      Inscrieri Hobby (10.03.2024) - 11 Mar, 03:07:33 - v6.9 / cls_2024-mar

      1. Juganaru Valentin, Bucuresti, 2102 - 9.7 - H
      2. Macuc Adrian, Bucuresti, 1219 - 9.63 - H
      3. Antochi Iulian, Tamaseni, 1574 - 9.63 - H
      4. Coman Florin, Bucuresti, 2017 - 9.48 - H
      5. Stanciu Mugur, Videle, 1189 - 9.26 - H
      6. Flueraru Gilbert, Iasi, 1551 - 9.26 - H
      7. Nicusor Dan, Bucuresti, 2018 - 9.26 - H
      8. Thomas William Knobel, Bucuresti, 1396 - 8.8 - HJ
      9. Burghelea Liviu, Bucuresti, 2244 - 8.53 - H
      10. Hradszky Sebastian, Sannicolau Mare, 1074 - 8.52 - H
      11. Tibirna Petru, Iasi, 1243 - 8.36 - H
      12. Roventa Dan, Bucuresti, 2599 - 8.1 - H
      13. Patru Gabriel, Popesti Leordeni, 3291 - 8.05 - H
      14. Moise Viorel, Braila, 1259 - 8.02 - HW
      15. Voicila Adrian, Ploiesti, 1403 - 7.96 - H
      16. Dumitru Paul, Bucuresti, 1436 - 7.92 - H
      17. Gheorghe Ion, Bucuresti, 1607 - 7.88 - HW
      18. Marias Robert, Ploiesti, 1195 - 7.87 - H
      19. Teodorescu Marian, Bucuresti, 1353 - 7.84 - H
      20. Craja Gina Alexandra, Bucuresti, 4115 - 7.7 - HF
      21. Palade Victor, Bucuresti, 6017 - 7.5
      22. Gheaburcu Romeo, Pucioasa, 1861 - 7.46 - H
      23. Matveev Victor Nicolae, Bucuresti, 2049 - 7.36 - H
      24. Radulescu Marius, Iasi, 1395 - 7.25 - H
      25. Dobrica Marius, Videle, 1294 - 7.21 - H
      26. Popescu Tiberiu, Ploiesti, 1536 - 7.13 - H
      27. Marinescu Stefan, Bucuresti, 2124 - 7.12 - H
      28. Florida Alin Emil, Videle, 1726 - 7.07 - H
      29. Bistreanu Sorin, Bucuresti, 2272 - 6.93 - H
      30. Soceanu Bogdan, Bucuresti, 2523 - 6.85 - H
      31. Porojan Florin, Bucuresti, 2351 - 6.82 - H
      32. Nicolae Darius, Bucuresti, 2401 - 6.75 - H
      33. Marinescu Bogdan, Bucuresti, 4206 - 6.7 - H
      34. Susman Alexandru, Alba Iulia, 1900 - 6.64 - H
      35. Simion Luana, Cluj Napoca, 1533 - 6.42 - HF
      36. Ionescu Andrei, Bucuresti, 3192 - 6.4 - H
      37. Gheorghe Catalin, Ploiesti, 1649 - 6.18 - H
      38. Radulescu Dan, Bucuresti, 1625 - 6.08 - H
      39. Dan Popa, Tecuci, 2952 - 5.93 - H
      40. Lazar Adrian, Bucuresti, 2014 - 5.8 - H
      41. Andrei Cozmin Stefanut, Buzau, 2252 - 5.8 - H
      42. Iordan Eduard, Bucuresti, 3130 - 5.8 - H
      43. Toma Cristian, Balotesti, 1948 - 5.69 - H
      44. Craus Marian, Bucuresti, 3008 - 5.67 - H
      45. Corodeanu Mihai, Tecuci, 1760 - 5.58 - H
      46. Busega Iulian, Bucuresti, 2340 - 5.43 - H
      47. Virtopeanu Daniel, Bucuresti, 2331 - 5.36 - H
      48. Sarov Daniel, Bucuresti, 3080 - 5.35 - H
      49. Leon Cristi, Galati, 2611 - 5.33 - H
      50. Stoica Adrian, Bucuresti, 3059 - 5.33 - H
      51. Costea Costin, Bucuresti, 4647 - 5.1 - H
      52. Fota Cosmin, Buftea, 3025 - 4.97 - H
      53. Chichernea Paul, Bucuresti, 2980 - 4.93 - H
      54. Haralambescu Andrei, Bucuresti, 3075 - 4.9 - H
      55. Tonciu Mihai, Branesti, 2829 - 4.78 - H
      56. Ene Daniel, Ploiesti, 1877 - 4.67 - H
      57. Stancu Gheorghe, Brazi, 1960 - 4.62 - H
      58. Ion Robert, Bucuresti, 2753 - 4.53 - H
      59. Popovici Rares Andrei, Brasov, 3110 - 4.35 - H
      60. Iliescu Patricia, Snagov, 1747 - 4.33 - HF
      61. Gabriel Petre, Bucuresti, 2187 - 4.31 - H
      62. Radu Eric, Brasov, 2615 - 4.28 - H
      63. Enache Cristian, Bucuresti, 3511 - 4.27 - H
      64. Pascu Marian, Bucuresti, 3611 - 4.23 - H
      65. Mihalcea David, Galati, 3076 - 4.2 - H
      66. Radu Albert, Brasov, 3168 - 4.2 - H
      67. Ciurez Vladimir, Bucuresti, 4729 - 4.2 - H
      68. Ivancea Iustin, Videle, 3303 - 4.13 - H
      69. Grigore Mihai, Bucuresti, 2864 - 4.1 - H
      70. Viziniuc Madalin, Bucuresti, 3500 - 4.07 - H
      71. Acu Rares, Bucuresti, 2670 - 4.06 - H
      72. Leon Victor, Galati, 2954 - 3.93 - H
      73. Coaja Constantin, Bucuresti, 4006 - 3.9 - H
      74. Tobosaru Stefan, Brasov, 2285 - 3.85 - H
      75. David Sergiu Danut, Bucuresti, 3752 - 3.67 - H
      76. Crihana Ciprian, Bucuresti, 4843 - 3.6 - H
      77. Oprea Adrian, Bucuresti, 3393 - 3.5 - H
      78. Milea Darius, Galati, 3626 - 3.25 - H
      79. Stoica Florin Cristian, Bucuresti, 3186 - 3.08 - H
      80. Cheseli Rares, Bucuresti, 4066 - 2.65 - H
      81. Ghita Mihai, Bucuresti, 4968 - 2 - H
      82. Chiriac Andrei, Bucuresti, 4981 - 2 - H
      83. Ciocan Ion, Chiajna, 6001 - 2 - H
      84. Faur Sebastian, Bucuresti, 6002 - 2 - H
      85. Cuzincu Iulian, Bucuresti, 6007 - 2 - H
      86. Leurzeanu George, Bucuresti, 6008 - 2 - H
      87. Szitar Mihai, Bucuresti, 6009 - 2 - H
      88. Popa Mihai Claudiu, Bucuresti, 6011 - 2 - H
      89. Pirvu Marian, Caracal, 6012 - 2 - H
      90. Putineanu Andrei, Alexandria , 6014 - 2 - H
      91. Dumitru Cosmin, Bucuresti, 6015 - 2 - H
      92. Daia Cristina, Bucuresti, 6016 - 2 - H
      93. Anghel Valentin, Voluntari, 6018 - 2 - H
      94. Streche Andrei, Bucuresti, 6019 - 2 - H
      95. Dulgheru Alexandru, Bucuresti, 6020 - 2 - H
      96. Dragomirescu Stefan, Bucuresti, 6021 - 2 - H
      97. Burtumac Alin, Balotesti, 6022 - 2
      98. Sorin Iulian, Bucuresti, 6024 - 2
      99. Florea Bogdan, Caracal, 6025 - 2

      Retrageri R2
      Dragu Raul - Focsani
      Florea Stelian - Bucuresti
      Visan Sorin - Giurgiu
      Ionescu Alexandru - Bucuresti
      Taroiu Alexandru - Videle
      Iancu Marius - Videle
      Dumitru Darius - Bucuresti

      Absente N
      Balan Norocel - Bucuresti
      Gr.inferioara nr. 1 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 JUGANARU VALENTIN - Bucuresti
      3-1
      3-0
      3-0
      3-0
      4
      1
      2 IONESCU ANDREI - Bucuresti
      1-3
      3-0
      3-0
      3-0
      3
      2
      3 GHEORGHE CATALIN - Ploiesti
      0-3
      0-3
      2-3
      2-3
      0
      4 LEON VICTOR - Galati
      0-3
      0-3
      3-2
      1-3
      1
      4
      5 COAJA CONSTANTIN - Bucuresti
      0-3
      0-3
      3-2
      3-1
      2
      3
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 2 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 MACUC ADRIAN - Bucuresti
      3-0
      0-3
      3-0
      3-0
      3
      2
      2 SIMION LUANA - Cluj Napoca
      0-3
      1-3
      2-3
      3-1
      1
      4
      3 RADULESCU DAN - Bucuresti
      3-0
      3-1
      3-2
      3-2
      4
      1
      4 ACU RARES - Bucuresti
      0-3
      3-2
      2-3
      3-0
      2
      3
      5 TOBOSARU STEFAN - Brasov
      0-3
      1-3
      2-3
      0-3
      0
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 3 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 ANTOCHI IULIAN - Tamaseni
      3-1
      3-1
      2-3
      2-3
      2
      3
      2 SUSMAN ALEXANDRU - Alba Iulia
      1-3
      3-0
      2-3
      0-3
      1
      4
      3 CHICHERNEA PAUL - Bucuresti
      1-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      4 VIZINIUC MADALIN - Bucuresti
      3-2
      3-2
      3-0
      3-2
      4
      1
      5 LEURZEANU GEORGE - Bucuresti
      3-2
      3-0
      3-0
      2-3
      3
      2
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 4 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 COMAN FLORIN - Bucuresti
      3-1
      3-2
      3-2
      3-1
      4
      1
      2 MARINESCU BOGDAN - Bucuresti
      1-3
      3-1
      3-0
      3-0
      3
      2
      3 LAZAR ADRIAN - Bucuresti
      2-3
      1-3
      3-2
      3-1
      2
      3
      4 IVANCEA IUSTIN - Videle
      2-3
      0-3
      2-3
      3-2
      1
      4
      5 CRIHANA CIPRIAN - Bucuresti
      1-3
      0-3
      1-3
      2-3
      0
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 5 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 STANCIU MUGUR - Videle
      3-1
      3-1
      3-0
      3-0
      4
      1
      2 NICOLAE DARIUS - Bucuresti
      1-3
      3-1
      3-0
      3-0
      3
      2
      3 ANDREI COZMIN STEFANUT - Buzau
      1-3
      1-3
      3-2
      3-2
      2
      3
      4 GRIGORE MIHAI - Bucuresti
      0-3
      0-3
      2-3
      0-3
      0
      5 OPREA ADRIAN - Bucuresti
      0-3
      0-3
      2-3
      3-0
      1
      4
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 6 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 FLUERARU GILBERT - Iasi
      3-0
      3-1
      3-0
      3-0
      4
      1
      2 POROJAN FLORIN - Bucuresti
      0-3
      3-0
      3-0
      3-0
      3
      2
      3 IORDAN EDUARD - Bucuresti
      1-3
      0-3
      3-0
      3-0
      2
      3
      4 CIUREZ VLADIMIR - Bucuresti
      0-3
      0-3
      0-3
      3-0
      1
      4
      5 MILEA DARIUS - Galati
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 7 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 NICUSOR DAN - Bucuresti
      3-0
      3-0
      3-0
      3-0
      4
      1
      2 SOCEANU BOGDAN - Bucuresti
      0-3
      2-3
      3-0
      3-2
      2
      3
      3 TOMA CRISTIAN - Balotesti
      0-3
      3-2
      3-0
      3-1
      3
      2
      4 RADU ALBERT - Brasov
      0-3
      0-3
      0-3
      1-3
      0
      5 STOICA FLORIN CRISTIAN - Bucuresti
      0-3
      2-3
      1-3
      3-1
      1
      4
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 8 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 THOMAS WILLIAM KNOBEL - Bucuresti
      3-1
      3-1
      3-0
      3-0
      4
      1
      2 BISTREANU SORIN - Bucuresti
      1-3
      0-3
      3-1
      3-0
      2
      3
      3 CRAUS MARIAN - Bucuresti
      1-3
      3-0
      3-2
      3-0
      3
      2
      4 MIHALCEA DAVID - Galati
      0-3
      1-3
      2-3
      3-1
      1
      4
      5 CHESELI RARES - Bucuresti
      0-3
      0-3
      0-3
      1-3
      0
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 9 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 BURGHELEA LIVIU - Bucuresti
      0-3
      3-0
      3-0
      3-0
      3
      2
      6
      0
      1
      2 FLORIDA ALIN EMIL - Videle
      3-0
      1-3
      3-0
      3-0
      3
      1
      7
      1
      1
      3 CORODEANU MIHAI - Tecuci
      0-3
      3-1
      3-2
      3-0
      3
      3
      3
      -1
      1
      4 PASCU MARIAN - Bucuresti
      0-3
      0-3
      2-3
      2-3
      0
      5 GHITA MIHAI - Bucuresti
      0-3
      0-3
      0-3
      3-2
      1
      4
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 10 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 HRADSZKY SEBASTIAN - Sannicolau Mare
      3-0
      3-0
      3-0
      3-0
      3-0
      5
      1
      2 MARINESCU STEFAN - Bucuresti
      0-3
      0-3
      3-0
      3-0
      3-1
      3
      3
      3 BUSEGA IULIAN - Bucuresti
      0-3
      3-0
      3-0
      3-0
      3-2
      4
      2
      4 ENACHE CRISTIAN - Bucuresti
      0-3
      0-3
      0-3
      3-0
      1-3
      1
      5 CHIRIAC ANDREI - Bucuresti
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      6 FLOREA BOGDAN - Caracal
      0-3
      1-3
      2-3
      3-1
      3-0
      2
      4
      -
      Gr.inferioara nr. 11 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 TIBIRNA PETRU - Iasi
      3-0
      3-2
      3-0
      1-3
      3-0
      4
      1
      2 POPESCU TIBERIU - Ploiesti
      0-3
      1-3
      3-0
      3-1
      3-0
      3
      3
      3 VIRTOPEANU DANIEL - Bucuresti
      2-3
      3-1
      3-1
      3-2
      3-0
      4
      2
      4 RADU ERIC - Brasov
      0-3
      0-3
      1-3
      0-3
      2-3
      0
      5 DAVID SERGIU DANUT - Bucuresti
      3-1
      1-3
      2-3
      3-0
      3-0
      3
      4
      6 SORIN IULIAN - Bucuresti
      0-3
      0-3
      0-3
      3-2
      0-3
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 12 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 ROVENTA DAN - Bucuresti
      3-0
      3-1
      3-0
      3-0
      3-0
      5
      1
      2 DOBRICA MARIUS - Videle
      0-3
      0-3
      3-0
      3-0
      3-0
      3
      3
      3 SAROV DANIEL - Bucuresti
      1-3
      3-0
      1-3
      3-1
      3-2
      3
      2
      4 GABRIEL PETRE - Bucuresti
      0-3
      0-3
      3-1
      3-1
      1-3
      2
      5 FAUR SEBASTIAN - Bucuresti
      0-3
      0-3
      1-3
      1-3
      0-3
      0
      6 BURTUMAC ALIN - Balotesti
      0-3
      0-3
      2-3
      3-1
      3-0
      2
      4
      -
      Gr.inferioara nr. 13 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 PATRU GABRIEL - Popesti Leordeni
      3-1
      3-1
      3-1
      3-1
      3-0
      5
      1
      2 RADULESCU MARIUS - Iasi
      1-3
      1-3
      1-3
      3-1
      3-2
      2
      -3
      -4
      0
      3 LEON CRISTI - Galati
      1-3
      3-1
      0-3
      3-2
      1-3
      2
      4
      -4
      -1
      1
      4 ION ROBERT - Bucuresti
      1-3
      3-1
      3-0
      0-3
      1-3
      2
      3
      -2
      5
      2
      5 CUZINCU IULIAN - Bucuresti
      1-3
      1-3
      2-3
      3-0
      0-3
      1
      6 DRAGOMIRESCU STEFAN - Bucuresti
      0-3
      2-3
      3-1
      3-1
      3-0
      3
      2
      -
      Gr.inferioara nr. 14 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 MOISE VIOREL - Braila
      3-2
      3-2
      2-3
      1-3
      3-2
      3
      2
      2 MATVEEV VICTOR NICOLAE - Bucuresti
      2-3
      3-2
      3-0
      2-3
      3-0
      3
      3
      3 STOICA ADRIAN - Bucuresti
      2-3
      2-3
      3-1
      0-3
      0-3
      1
      4 POPOVICI RARES ANDREI - Brasov
      3-2
      0-3
      1-3
      1-3
      0-3
      1
      5 CIOCAN ION - Chiajna
      3-1
      3-2
      3-0
      3-1
      3-1
      5
      1
      6 DULGHERU ALEXANDRU - Bucuresti
      2-3
      0-3
      3-0
      3-0
      1-3
      2
      4
      -
      Gr.inferioara nr. 15 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 VOICILA ADRIAN - Ploiesti
      3-2
      3-0
      3-0
      3-0
      3-0
      5
      1
      2 GHEABURCU ROMEO - Pucioasa
      2-3
      2-3
      3-1
      3-0
      3-0
      3
      2
      6
      2
      1
      3 COSTEA COSTIN - Bucuresti
      0-3
      3-2
      3-0
      3-0
      2-3
      3
      3
      3
      0
      1
      4 ILIESCU PATRICIA - Snagov
      0-3
      1-3
      0-3
      3-0
      1-3
      1
      5 SZITAR MIHAI - Bucuresti
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      6 STRECHE ANDREI - Bucuresti
      0-3
      0-3
      3-2
      3-1
      3-0
      3
      4
      0
      -2
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 16 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 DUMITRU PAUL - Bucuresti
      3-0
      3-0
      3-0
      3-2
      3-2
      5
      1
      2 PALADE VICTOR - Bucuresti
      0-3
      3-1
      3-0
      3-0
      3-2
      4
      2
      3 FOTA COSMIN - Buftea
      0-3
      1-3
      3-2
      1-3
      0-3
      1
      4 STANCU GHEORGHE - Brazi
      0-3
      0-3
      2-3
      0-3
      1-3
      0
      5 POPA MIHAI CLAUDIU - Bucuresti
      2-3
      0-3
      3-1
      3-0
      1-3
      2
      4
      6 ANGHEL VALENTIN - Voluntari
      2-3
      2-3
      3-0
      3-1
      3-1
      3
      3
      -
      Gr.inferioara nr. 17 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 GHEORGHE ION - Bucuresti
      1-3
      3-1
      3-1
      1-3
      1-3
      2
      4
      -2
      0
      1
      2 CRAJA GINA ALEXANDRA - Bucuresti
      3-1
      3-1
      3-0
      1-3
      3-0
      4
      2
      3 DAN POPA - Tecuci
      1-3
      1-3
      3-1
      0-3
      3-0
      2
      3
      -2
      1
      1
      4 ENE DANIEL - Ploiesti
      1-3
      0-3
      1-3
      0-3
      0-3
      0
      5 PIRVU MARIAN - Caracal
      3-1
      3-1
      3-0
      3-0
      3-0
      5
      1
      6 DAIA CRISTINA - Bucuresti
      3-1
      0-3
      0-3
      3-0
      0-3
      2
      -4
      -1
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 18 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 MARIAS ROBERT - Ploiesti
      3-2
      0-3
      0-3
      0-3
      1-3
      1
      2 TEODORESCU MARIAN - Bucuresti
      2-3
      3-0
      3-1
      3-0
      3-2
      4
      1
      3 HARALAMBESCU ANDREI - Bucuresti
      3-0
      0-3
      3-0
      0-3
      3-2
      3
      3
      4 TONCIU MIHAI - Branesti
      3-0
      1-3
      0-3
      0-3
      3-0
      2
      4
      5 PUTINEANU ANDREI - Alexandria
      3-0
      0-3
      3-0
      3-0
      3-0
      4
      2
      6 DUMITRU COSMIN - Bucuresti
      3-1
      2-3
      2-3
      0-3
      0-3
      1
      -
      Gr.superioara nr. 1 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 JUGANARU VALENTIN - Bucuresti
      3-0
      3-0
      2
      1
      2 DOBRICA MARIUS - Videle
      0-3
      3-0
      1
      2
      3 ION ROBERT - Bucuresti
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 2 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 RADULESCU DAN - Bucuresti
      2-3
      3-2
      1
      2
      0
      0
      1
      2 POPESCU TIBERIU - Ploiesti
      3-2
      0-3
      1
      -2
      -2
      1
      3 MATVEEV VICTOR NICOLAE - Bucuresti
      2-3
      3-0
      1
      1
      2
      2
      1
      -
      Gr.superioara nr. 3 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 VIZINIUC MADALIN - Bucuresti
      3-0
      3-0
      2
      1
      2 MARINESCU STEFAN - Bucuresti
      0-3
      3-1
      1
      2
      3 COSTEA COSTIN - Bucuresti
      0-3
      1-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 4 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 COMAN FLORIN - Bucuresti
      3-0
      3-1
      2
      1
      2 CORODEANU MIHAI - Tecuci
      0-3
      1-3
      0
      3 ANGHEL VALENTIN - Voluntari
      1-3
      3-1
      1
      2
      -
      Gr.superioara nr. 5 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 STANCIU MUGUR - Videle
      3-1
      1-3
      1
      2
      2 BISTREANU SORIN - Bucuresti
      1-3
      2-3
      0
      3 DAN POPA - Tecuci
      3-1
      3-2
      2
      1
      -
      Gr.superioara nr. 6 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 FLUERARU GILBERT - Iasi
      1-3
      3-1
      1
      2
      2 SOCEANU BOGDAN - Bucuresti
      3-1
      3-1
      2
      1
      3 HARALAMBESCU ANDREI - Bucuresti
      1-3
      1-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 7 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 NICUSOR DAN - Bucuresti
      0-3
      0-3
      0
      2 IORDAN EDUARD - Bucuresti
      3-0
      3-0
      2
      1
      3 TONCIU MIHAI - Branesti
      3-0
      0-3
      1
      2
      -
      Gr.superioara nr. 8 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 THOMAS WILLIAM KNOBEL - Bucuresti
      3-2
      2-3
      1
      2
      2 ANDREI COZMIN STEFANUT - Buzau
      2-3
      2-3
      0
      3 GHEORGHE ION - Bucuresti
      3-2
      3-2
      2
      1
      -
      Gr.superioara nr. 9 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 FLORIDA ALIN EMIL - Videle
      3-1
      3-1
      2
      1
      2 LAZAR ADRIAN - Bucuresti
      1-3
      2-3
      0
      3 POPA MIHAI CLAUDIU - Bucuresti
      1-3
      3-2
      1
      2
      -
      Gr.superioara nr. 10 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 HRADSZKY SEBASTIAN - Sannicolau Mare
      3-1
      3-1
      2
      1
      2 ANTOCHI IULIAN - Tamaseni
      1-3
      3-0
      1
      2
      3 STRECHE ANDREI - Bucuresti
      1-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 11 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 TIBIRNA PETRU - Iasi
      3-0
      0-3
      1
      2
      2 ACU RARES - Bucuresti
      0-3
      0-3
      0
      3 DULGHERU ALEXANDRU - Bucuresti
      3-0
      3-0
      2
      1
      -
      Gr.superioara nr. 12 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 ROVENTA DAN - Bucuresti
      3-0
      3-0
      2
      1
      2 COAJA CONSTANTIN - Bucuresti
      0-3
      3-2
      1
      2
      3 LEON CRISTI - Galati
      0-3
      2-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 13 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 PATRU GABRIEL - Popesti Leordeni
      3-0
      3-0
      2
      1
      2 IONESCU ANDREI - Bucuresti
      0-3
      3-0
      1
      2
      3 BURTUMAC ALIN - Balotesti
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 14 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 CIOCAN ION - Chiajna
      3-1
      3-0
      2
      1
      2 MACUC ADRIAN - Bucuresti
      1-3
      3-0
      1
      2
      3 DAVID SERGIU DANUT - Bucuresti
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 15 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 VOICILA ADRIAN - Ploiesti
      3-0
      3-1
      2
      1
      2 LEURZEANU GEORGE - Bucuresti
      0-3
      3-0
      1
      2
      3 FLOREA BOGDAN - Caracal
      1-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 16 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 DUMITRU PAUL - Bucuresti
      1-3
      3-2
      1
      -1
      -1
      1
      2 MARINESCU BOGDAN - Bucuresti
      3-1
      1-3
      1
      2
      0
      0
      1
      3 GHITA MIHAI - Bucuresti
      2-3
      3-1
      1
      1
      1
      1
      1
      -
      Gr.superioara nr. 17 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 PIRVU MARIAN - Caracal
      3-2
      3-1
      2
      1
      2 NICOLAE DARIUS - Bucuresti
      2-3
      3-1
      1
      2
      3 MIHALCEA DAVID - Galati
      1-3
      1-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 18 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 TEODORESCU MARIAN - Bucuresti
      2-3
      3-1
      1
      2
      2 POROJAN FLORIN - Bucuresti
      3-2
      3-1
      2
      1
      3 STOICA FLORIN CRISTIAN - Bucuresti
      1-3
      1-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 19 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 PUTINEANU ANDREI - Alexandria
      2-3
      3-0
      1
      2
      2 TOMA CRISTIAN - Balotesti
      3-2
      3-0
      2
      1
      3 CIUREZ VLADIMIR - Bucuresti
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 20 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 CRAJA GINA ALEXANDRA - Bucuresti
      0-3
      3-0
      1
      2
      2 CRAUS MARIAN - Bucuresti
      3-0
      3-1
      2
      1
      3 OPREA ADRIAN - Bucuresti
      0-3
      1-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 21 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 PALADE VICTOR - Bucuresti
      3-1
      3-1
      2
      1
      2 BURGHELEA LIVIU - Bucuresti
      1-3
      0-3
      0
      3 IVANCEA IUSTIN - Videle
      1-3
      3-0
      1
      2
      -
      Gr.superioara nr. 22 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 GHEABURCU ROMEO - Pucioasa
      1-3
      2-3
      0
      2 BUSEGA IULIAN - Bucuresti
      3-1
      3-1
      2
      1
      3 SUSMAN ALEXANDRU - Alba Iulia
      3-2
      1-3
      1
      2
      -
      Gr.superioara nr. 23 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 MOISE VIOREL - Braila
      3-1
      3-1
      2
      1
      2 VIRTOPEANU DANIEL - Bucuresti
      1-3
      2-3
      0
      3 SIMION LUANA - Cluj Napoca
      1-3
      3-2
      1
      2
      -
      Gr.superioara nr. 24 - Hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 DRAGOMIRESCU STEFAN - Bucuresti
      0-3
      1-3
      0
      2 SAROV DANIEL - Bucuresti
      3-0
      3-0
      2
      1
      3 LEON VICTOR - Galati
      3-1
      0-3
      1
      2
      -
      Eliminatorii Hobby

      1. Juganaru Valentin
      -------------------- Juganaru Valentin 3-0
      64. Bye
      ---------------------------------------- Juganaru Valentin 3-0
      33. Macuc Adrian
      -------------------- Macuc Adrian 3-1
      32. Putineanu Andrei
      ------------------------------------------------------------ Juganaru Valentin 3-2
      17. Pirvu Marian
      -------------------- Pirvu Marian 3-0
      48. Marinescu Stefan
      ---------------------------------------- Pirvu Marian 3-0
      49. Bye
      -------------------- Ghita Mihai 0-3
      16. Ghita Mihai
      -------------------------------------------------------------------------------- Juganaru Valentin 3-2
      9. Florida Alin Emil
      -------------------- Florida Alin Emil 3-0
      56. Bye
      ---------------------------------------- Florida Alin Emil 3-2
      41. Flueraru Gilbert
      -------------------- Flueraru Gilbert 3-2
      24. Sarov Daniel
      ------------------------------------------------------------ Gheorghe Ion 2-3
      25. Susman Alexandru
      -------------------- Tibirna Petru 1-3
      40. Tibirna Petru
      ---------------------------------------- Gheorghe Ion 0-3
      57. Bye
      -------------------- Gheorghe Ion 0-3
      8. Gheorghe Ion

      ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Patru Gabriel 0-3

      5. Dan Popa
      -------------------- Dan Popa 3-0
      60. Bye
      ---------------------------------------- Antochi Iulian 1-3
      37. Antochi Iulian
      -------------------- Antochi Iulian 3-0
      28. Simion Luana
      ------------------------------------------------------------ Roventa Dan 0-3
      21. Palade Victor
      -------------------- Tonciu Mihai 1-3
      44. Tonciu Mihai
      ---------------------------------------- Roventa Dan 2-3
      53. Bye
      -------------------- Roventa Dan 0-3
      12. Roventa Dan
      -------------------------------------------------------------------------------- Patru Gabriel 0-3
      13. Patru Gabriel
      -------------------- Patru Gabriel 3-0
      52. Bye
      ---------------------------------------- Patru Gabriel 3-1
      45. Radulescu Dan
      -------------------- Radulescu Dan 3-1
      20. Craus Marian
      ------------------------------------------------------------ Patru Gabriel 3-0
      29. Teodorescu Marian
      -------------------- Leurzeanu George 0-3
      36. Leurzeanu George
      ---------------------------------------- Coman Florin 0-3
      61. Bye
      -------------------- Coman Florin 0-3
      4. Coman Florin

      ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ -------------------- Patru Gabriel 3-0

      3. Viziniuc Madalin
      -------------------- Viziniuc Madalin 3-0
      62. Bye
      ---------------------------------------- Nicolae Darius 1-3
      35. Marinescu Bogdan
      -------------------- Nicolae Darius 0-3
      30. Nicolae Darius
      ------------------------------------------------------------ Nicolae Darius 3-2
      19. Toma Cristian
      -------------------- Dobrica Marius 2-3
      46. Dobrica Marius
      ---------------------------------------- Ciocan Ion 2-3
      51. Bye
      -------------------- Ciocan Ion 0-3
      14. Ciocan Ion
      -------------------------------------------------------------------------------- Soceanu Bogdan 0-3
      11. Dulgheru Alexandru
      -------------------- Dulgheru Alexandru 3-0
      54. Bye
      ---------------------------------------- Dulgheru Alexandru 3-1
      43. Thomas William Knobel
      -------------------- Busega Iulian 2-3
      22. Busega Iulian
      ------------------------------------------------------------ Soceanu Bogdan 1-3
      27. Leon Victor
      -------------------- Leon Victor 3-0
      38. Popa Mihai Claudiu
      ---------------------------------------- Soceanu Bogdan 2-3
      59. Bye
      -------------------- Soceanu Bogdan 0-3
      6. Soceanu Bogdan

      ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Ionescu Andrei 0-3

      7. Iordan Eduard
      -------------------- Iordan Eduard 3-0
      58. Bye
      ---------------------------------------- Iordan Eduard 3-1
      39. Coaja Constantin
      -------------------- Ivancea Iustin 0-3
      26. Ivancea Iustin
      ------------------------------------------------------------ Stanciu Mugur 2-3
      23. Moise Viorel
      -------------------- Stanciu Mugur 2-3
      42. Stanciu Mugur
      ---------------------------------------- Stanciu Mugur 3-0
      55. Bye
      -------------------- Hradszky Sebastian 0-3
      10. Hradszky Sebastian
      -------------------------------------------------------------------------------- Ionescu Andrei 0-3
      15. Voicila Adrian
      -------------------- Voicila Adrian 3-0
      50. Bye
      ---------------------------------------- Voicila Adrian 3-0
      47. Anghel Valentin
      -------------------- Porojan Florin 1-3
      18. Porojan Florin
      ------------------------------------------------------------ Ionescu Andrei 0-3
      31. Craja Gina Alexandra
      -------------------- Ionescu Andrei 0-3
      34. Ionescu Andrei
      ---------------------------------------- Ionescu Andrei 3-2
      63. Bye
      -------------------- Matveev Victor Nicolae 0-3
      2. Matveev Victor Nicolae
      Clasament Hobby

      1. Patru Gabriel - Popesti Leordeni
      2. Ionescu Andrei - Bucuresti
      3 -- 4
      Juganaru Valentin - Bucuresti
      Soceanu Bogdan - Bucuresti
      5 -- 8
      Roventa Dan - Bucuresti
      Stanciu Mugur - Videle
      Gheorghe Ion - Bucuresti
      Nicolae Darius - Bucuresti
      9 -- 16
      Coman Florin - Bucuresti
      Voicila Adrian - Ploiesti
      Pirvu Marian - Caracal
      Dulgheru Alexandru - Bucuresti
      Antochi Iulian - Tamaseni
      Iordan Eduard - Bucuresti
      Florida Alin Emil - Videle
      Ciocan Ion - Chiajna
      17 -- 32
      Radulescu Dan - Bucuresti
      Matveev Victor Nicolae - Bucuresti
      Macuc Adrian - Bucuresti
      Leon Victor - Galati
      Tonciu Mihai - Branesti
      Hradszky Sebastian - Sannicolau Mare
      Tibirna Petru - Iasi
      Viziniuc Madalin - Bucuresti
      Leurzeanu George - Bucuresti
      Porojan Florin - Bucuresti
      Ghita Mihai - Bucuresti
      Busega Iulian - Bucuresti
      Dan Popa - Tecuci
      Ivancea Iustin - Videle
      Flueraru Gilbert - Iasi
      Dobrica Marius - Videle
      33 -- 48
      Craja Gina Alexandra - Bucuresti
      Moise Viorel - Braila
      Marinescu Bogdan - Bucuresti
      Marinescu Stefan - Bucuresti
      Simion Luana - Cluj Napoca
      Craus Marian - Bucuresti
      Putineanu Andrei - Alexandria
      Popa Mihai Claudiu - Bucuresti
      Palade Victor - Bucuresti
      Susman Alexandru - Alba Iulia
      Teodorescu Marian - Bucuresti
      Anghel Valentin - Voluntari
      Thomas William Knobel - Bucuresti
      Coaja Constantin - Bucuresti
      Sarov Daniel - Bucuresti
      Toma Cristian - Balotesti
      49 -- 50 1v gr.sup.
      Dumitru Paul - Bucuresti
      Popescu Tiberiu - Ploiesti
      51 -- 72 0v gr.sup.
      Nicusor Dan - Bucuresti
      Burghelea Liviu - Bucuresti
      Gheaburcu Romeo - Pucioasa
      Bistreanu Sorin - Bucuresti
      Lazar Adrian - Bucuresti
      Andrei Cozmin Stefanut - Buzau
      Corodeanu Mihai - Tecuci
      Virtopeanu Daniel - Bucuresti
      Leon Cristi - Galati
      Costea Costin - Bucuresti
      Haralambescu Andrei - Bucuresti
      Ion Robert - Bucuresti
      Mihalcea David - Galati
      Ciurez Vladimir - Bucuresti
      Acu Rares - Bucuresti
      David Sergiu Danut - Bucuresti
      Oprea Adrian - Bucuresti
      Stoica Florin Cristian - Bucuresti
      Streche Andrei - Bucuresti
      Dragomirescu Stefan - Bucuresti
      Burtumac Alin - Balotesti
      Florea Bogdan - Caracal
      73 -- 75 2v gr.inf.
      Radulescu Marius - Iasi
      Gabriel Petre - Bucuresti
      Daia Cristina - Bucuresti
      76 -- 84 1v gr.inf.
      Marias Robert - Ploiesti
      Stoica Adrian - Bucuresti
      Fota Cosmin - Buftea
      Popovici Rares Andrei - Brasov
      Iliescu Patricia - Snagov
      Enache Cristian - Bucuresti
      Cuzincu Iulian - Bucuresti
      Dumitru Cosmin - Bucuresti
      Sorin Iulian - Bucuresti
      85 -- 99 0v gr.inf.
      Gheorghe Catalin - Ploiesti
      Chichernea Paul - Bucuresti
      Ene Daniel - Ploiesti
      Stancu Gheorghe - Brazi
      Radu Eric - Brasov
      Pascu Marian - Bucuresti
      Radu Albert - Brasov
      Grigore Mihai - Bucuresti
      Tobosaru Stefan - Brasov
      Crihana Ciprian - Bucuresti
      Milea Darius - Galati
      Cheseli Rares - Bucuresti
      Chiriac Andrei - Bucuresti
      Faur Sebastian - Bucuresti
      Szitar Mihai - Bucuresti
      Ultima editare de TopTenisArena; 11.mar.2024, 03:09.

      Comentariu


      • FlorinBN
        FlorinBN comentat
        Editarea unui comentariu
        ok

    • #4
      Dena Corneliu-Giurgiu-Open

      Comentariu


      • #5
        Buna seara,

        Se inscrie la categoria Hobby

        - Radulescu Marius, Iasi - mp 7.22, H​

        Comentariu


        • #6
          Baciu Stefan open Mioveni.

          Comentariu