Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Campionatul Național Divizia A si Divizia B (retur) - sezonul 2023/2024

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Campionatul Național Divizia A si Divizia B (retur) - sezonul 2023/2024

    Informatii utile link
    Componenta echipe https://frtmromania.ro/files/shares/...merged__1_.pdf
    Program Divizia A https://frtmromania.ro/files/shares/..._DIVIZIA_A.pdf
    Program Divizia B
    (seriile 2 si 4)
    https://frtmromania.ro/files/shares/..._DIV_B__1_.pdf
    Program Divizia B
    (seriile 1 si 3)
    https://frtmromania.ro/files/shares/2024/program-CAMPIONATUL_NATIONAL_DIVIZIA_B_MASCULIN_SERIILE_1_ SI_3.pdf
    Rezultate Divizia A
    Rezultate Divizia B
    Rezultate Divizia B
    Denumire club link facebook
    FRTM Romania https://www.facebook.com/frtmromania
    Clubul Sportiv Ping Pong Academy https://www.facebook.com/clubsportivpingpongacademy
    CSM Lugoj 2002 https://www.facebook.com/csmlugoj2002
    Clubul Sportiv Ardex BT https://www.facebook.com/clubulsportiv.ardexbotosani.7​​
    Acs TT Energy Brasov https://www.facebook.com/profile.php?id=100057374923574
    * Returul pentru Divizia A+B se va desfasura in perioada 9-11.02.2024;
    ** Incercam sa postam transmisiunile live de pe facebook; daca aveti posibilitatea, va rog sa le incarcati pe acest topic.
    Ultima editare de GabrielD; 12.feb.2024, 19:34.
    "Tenisul de masa este cel mai important lucru dintre cele mai putin importante ale vietii"
    https://www.youtube.com/watch?v=ZdoaO-6Z2pg&t=1s- un mesaj despre cel mai important lucru in viata

  • #2
    PING PONG Shop & Academy - retur divizia B (reuniunea 1)


    ACS TT Energy Brasov - retur divizia B (reuniunea 1)
    https://fb.watch/q5XMHW8Nue/
    Ultima editare de GabrielD; 09.feb.2024, 16:25.
    "Tenisul de masa este cel mai important lucru dintre cele mai putin importante ale vietii"
    https://www.youtube.com/watch?v=ZdoaO-6Z2pg&t=1s- un mesaj despre cel mai important lucru in viata

    Comentariu


    • #3
      Divizia A masculin, Lugoj, live:


      Comentariu


      • #4
        De la Bistrița nu aveți un link?

        Comentariu


        • #5
          https://www.facebook.com/share/v/g38qApMNg7A6Qqfc/

          Comentariu


          • #6
            CS Ardex BT - retur divizia A

            https://www.facebook.com/10002947082...6575496430521/

            https://www.facebook.com/10002947082...4178361403061/

            https://www.facebook.com/clubulsport...2622540779104/
            Ultima editare de GabrielD; 09.feb.2024, 11:40.
            "Tenisul de masa este cel mai important lucru dintre cele mai putin importante ale vietii"
            https://www.youtube.com/watch?v=ZdoaO-6Z2pg&t=1s- un mesaj despre cel mai important lucru in viata

            Comentariu


            • #7
              Rezultate turul 1, Diviza A, masculin, Lugoj:

              CSA Steaua Bucuresti II - SCM Dunarea 2020 Giurgiu 3-1
              CSM Constanta - CSM Bistrita 3-0
              CSM Craiova - CSS Sf. Gheorghe 3-0
              CS Gloria Bistrita - CSS Od. Secuiesc II 3-0
              CS Politehnica Cluj Napoca - SCM Gloria Buzau 3-0
              CSM Cluj Napoca - CSM Medias 3-0
              CS TTT Bucuresti - CSM Lugoj 1-3​

              Comentariu


              • #8
                Rezultate turul 2, Diviza A, masculin, Lugoj:

                CS Gloria Bistrita - CSM Lugoj 3-0
                CSM Craiova - ACS Ardex Botosani 3-0
                CS TTT Bucuresti - CSM Medias 3-0
                CSS Od. Secuiesc II - SCM Gloria Buzau 3-1
                CS Politehnica Cluj Napoca - CSM Cluj Napoca 3-1
                CSM Bistrita - CSS Sf. Gheorghe 2-3
                CSM Constanta - SCM Dunarea 2020 Giurgiu 3-1​

                Comentariu


                • #9
                  Divizia A masculin, Lugoj, Reuniunea 2, live:


                  Comentariu


                  • #10
                    CS Ardex BT - retur divizia A​ (reuniunea 2)

                    https://www.facebook.com/10002947082...7182476335476/

                    De asemenea, am pun in primul post un tabel ce contine linkurile pentru pagina de facebook a cluburilor ce transmit meciurile; click pe link si aveti posibilitatea sa urmariti atat partidele live, cat si inregistrarile.
                    "Tenisul de masa este cel mai important lucru dintre cele mai putin importante ale vietii"
                    https://www.youtube.com/watch?v=ZdoaO-6Z2pg&t=1s- un mesaj despre cel mai important lucru in viata

                    Comentariu


                    • #11
                      ACS TT Energy Brasov - retur divizia B (reuniunea 2)
                      https://fb.watch/q5YRq59xTh/

                      Federația Română de Tenis de Masă (reuniunea 2)
                      "Tenisul de masa este cel mai important lucru dintre cele mai putin importante ale vietii"
                      https://www.youtube.com/watch?v=ZdoaO-6Z2pg&t=1s- un mesaj despre cel mai important lucru in viata

                      Comentariu


                      • #12
                        Rezultate turul 3, Diviza A, masculin, Lugoj:

                        CSS Sf. Gheorghe - SCM Dunarea 2020 Giurgiu 0-3
                        CSM Bistrita - ACS Ardex Botosani 0-3
                        CS Gloria Bistrita - CS TTT Bucuresti 3-0
                        CS Politehnica Cluj Napoca - CSM Medias 3-1
                        CSM Constanta - CSA Steaua Bucuresti II 3-0
                        SCM Gloria Buzau - CSM Lugoj 3-1
                        CSS Od. Secuiesc II - CSM Cluj Napoca 3-2​

                        Comentariu


                        • #13
                          Divizia A masculin, Lugoj, Reuniunea 3, live:




                          Comentariu


                          • #14
                            Divizia B, reuniunea 3:

                            https://fb.watch/q6SDsHwD8J/

                            https://fb.watch/q6SH1lPv_N/
                            "Tenisul de masa este cel mai important lucru dintre cele mai putin importante ale vietii"
                            https://www.youtube.com/watch?v=ZdoaO-6Z2pg&t=1s- un mesaj despre cel mai important lucru in viata

                            Comentariu


                            • #15
                              Divizia A, reuniunea 3 (CS Ardex BT)

                              https://www.facebook.com/10002947082...9656660192448/
                              "Tenisul de masa este cel mai important lucru dintre cele mai putin importante ale vietii"
                              https://www.youtube.com/watch?v=ZdoaO-6Z2pg&t=1s- un mesaj despre cel mai important lucru in viata

                              Comentariu


                              • #16
                                Rezultate turul 4, Diviza A, masculin, Lugoj:

                                CS Gloria Bistrita - CSM Medias 3-0
                                SCM Gloria Buzau - CS TTT Bucuresti 3-1
                                SCM Dunarea 2020 Giurgiu - ACS Ardex Botosani 2-3
                                CSS Sf. Gheorghe - CSA Steaua Bucuresti II 1-3
                                CSM Bistrita - CSM Craiova 0-3
                                CSS Od. Secuiesc II - CS Politehnica Cluj Napoca 2-3
                                CSM Lugoj - CSM Cluj Napoca 2-3​

                                Comentariu


                                • #17
                                  Rezultate turul 5, Diviza A, masculin, Lugoj:

                                  CSS Od. Secuiesc II - CSM Medias 3-0
                                  SCM Gloria Buzau - CS Gloria Bistrita 0-3
                                  CSS Sf. Gheorghe - CSM Constanta 0-3
                                  SCM Dunarea 2020 Giurgiu - CSM Craiova 2-3
                                  CSM Cluj Napoca - CS TTT Bucuresti 3-2
                                  ACS Ardex Botosani - CSA Steaua Bucuresti II 2-3
                                  CSM Lugoj - CS Politehnica Cluj Napoca 1-3

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Divizia A masculin, Lugoj, Reuniunea 4, live:


                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Rezultate turul 6, Diviza A, masculin, Lugoj:

                                      CSA Steaua Bucuresti II - CSM Craiova 1-3
                                      ACS Ardex Botosani - CSM Constanta 1-3
                                      SCM Dunarea 2020 Giurgiu - CSM Bistrita 3-0
                                      CS TTT Bucuresti - CS Politehnica Cluj Napoca 1-3
                                      CSM Cluj Napoca - CS Gloria Bistrita 0-3
                                      SCM Gloria Buzau - CSM Medias 3-1
                                      CSM Lugoj - CSS Od. Secuiesc II 3-1

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Divizia A masculin, Lugoj, Reuniunea 5, live:

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Rezultate turul 7, Diviza A, masculin, Lugoj:

                                          CS Politehnica Cluj Napoca - CS Gloria Bistrita 1-3
                                          CSM Lugoj - CSM Medias 3-0
                                          CSM Cluj Napoca - SCM Gloria Buzau 3-0
                                          CSA Steaua Bucuresti II - CSM Bistrita 3-1
                                          CS TTT Bucuresti - CSS Od. Secuiesc 2-3
                                          ACS Ardex Botosani - CSS Sf. Gheorghe 3-2
                                          CSM Craiova - CSM Constanta 3-1​

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            DIVIZIA A

                                            În seria I pe primele două locuri au terminat CSM Constanța și CSM Craiova iar în seria a II-a CS Gloria Bistrița și CS Politehnica Cluj Napoca​. Cele patru echipe vor juca, încrucișat, barajul de promovare în Superligă.
                                            Au retrogradat în divizia B: CSM Bistrița, CSS Od. Secuiesc II și CSM Mediaș​​ iar CS Tenis Club Dej s-a retras din campionat, nefiind prezentă nici la Retur.

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              S au retras doua si din B bag sama.
                                              vor prova 5 la aniil. O paiine buna de mancat
                                              of all the things i lost i miss my mind the most

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Echipe - Divizia A masculin (retur) Componenta
                                                ​1. CSM CLUJ NAPOCA FARCAS Dan (AP) MEDVES Antal (AT) POP Alexandru (AP) POP Mihai (AT)
                                                2. CSM MEDIAS BINA Eduard (AP) CINDEA Cristian (AP)
                                                3. CSS II ODORHEIU SECUIESC GYORGY Istvan JENEI BARNABAS (AT) TORO David
                                                (AT)
                                                4. SCM GLORIA BUZAU IONESCU Vlad (AP) MIROIU Andrei (AT) NITA Matei OPREA Dragos (AT)
                                                5. CS ARDEX BOTOSANI AGA BOGDAN
                                                (AP)
                                                ALBU Catalin
                                                (AP)
                                                ALBU Vlad
                                                (AP)
                                                SUMANARU Catalin (AP)
                                                6. CS GLORIA 2018 B-TA NASAUD DAN Daniel
                                                (AT)
                                                MUNTEANU Lucian NAGY Mihai TOMA Darius
                                                (AT)
                                                7. CSM CRAIOVA ANGHEL Patrick
                                                (AP)
                                                NEDELCU Mihai
                                                (AT)
                                                POSTOACA Gabriel
                                                8. CSM BISTRITA IONEL Alexandru
                                                (AT)
                                                NAMULEAC Ilie
                                                (AP)
                                                NEMES Tudor Gligoras Ianis
                                                (AP)
                                                Niculai Andrei
                                                9. CSS SFANTU GHEORGHE BOKOR Zoltan (AP) JAKABOS Andor (AT) MARTON Adam (AP) URUS Kristof (AT)​​​
                                                10. CS POLITEHNICA CLUJ NAPOCA ANCA Octavian
                                                (AP)
                                                GABUDEAN Dorin (AP) MOCEAN Dan
                                                (AP)
                                                ROBCIUC Vasile
                                                (AT)
                                                SIMON Csaba (AT)
                                                11. CS TTT BUCURESTI CHISCOP Bogdan (AP) ERIS Murat
                                                (AT)
                                                MACARENCO Andrei (AP) MIRCEA Alexandru
                                                (AT)
                                                12. CSM CONSTANTA CARABAS Victor
                                                (AT)
                                                CHIRITA Cristian
                                                (AT)
                                                GRIGORE Cristian IACOB Bogdan
                                                (AT)
                                                MLADIN Paul (AT)
                                                13. SCM DUNAREA 2020 GIURGIU ENCIU Alexandru (AP) NEAGU Mircea
                                                (AP)
                                                PANDELE Ioan
                                                (AP)
                                                VARBANESCU Petre (AP)
                                                14. CSM LUGOJ DORCA Valentin
                                                (AT)
                                                IGNAT Alexandru
                                                (AP)
                                                MITRACHE Simion
                                                (AP)
                                                VEZMAR Dusan
                                                (AP)
                                                15. CSA STEAUA BUCURESTI BOACA Valentin
                                                (AP)
                                                IORDAN Alexandru (AP) IORDAN Mihai
                                                (AP)
                                                UTA Adrian
                                                (AT)
                                                Echipe - Divizia B masculin (retur) Componenta
                                                1. ACS DUMBRAVITA​ ANDREJEVIC Vuk Orosanu Alexandru (AP) POPESCU Adrian
                                                (AP)
                                                SORESCU Deian
                                                (AP)
                                                2. METALURGISTUL CUGIR MINDRU Bogdan
                                                (AP)
                                                PAVEL Calin Andrei (AP) POP Robert Viorel
                                                (AP)
                                                3. CSS ODORHEIU SECUIESC III BARDAS Mark (AP) SARKANY Levente SEBOK Marton (AT)
                                                4. ACS SZAK ODORHEIU SECUIESC BALAZS Csaba (AP) MOZES Botond (AT) MOZES Gyula (AT)
                                                5. ACS SOMUZ FALTICENI HASNA Cosmin
                                                (AP)
                                                MOSNEAGU Marius (AP)​​ NISTOR Dorel
                                                (AP)
                                                6. ACS ARMAND SUPURU DE JOS AIBEN Arnold HAMZA Catalin (AP) JURJE Alexandru (AP)
                                                7. CS UNIREA ALBA IULIA DAMIAN Alin (AP) SANDU Andrei (AP) Marin Catalin (AP)
                                                8. CSM ARAD - - - - -
                                                9. ASOCIATIA OK CLUB BUCURESTI BAICAN Alexandru (AP) IONESCU Mihai
                                                (AP)
                                                IORDAN Marc
                                                (AP)
                                                10. CS RARIS TIMISOARA BECA ILIESEN
                                                Adrian Amos (AT)
                                                CRISTANUS Cristian (AP) Iana Remus
                                                (AP)
                                                POPA Bogdan
                                                (AT)
                                                11. CSM MOINESTI CAPUSA Bogdan
                                                (AP)
                                                CIUBOTARIU Andrei (AP) SANDU Ioan
                                                (AT)
                                                12. ACS TOPSPIN FLORESTI I HURLOI Vlad (AP) Oroszlan Richard (AT) URSU Teodor (AP)
                                                13. ACS TOPSPIN FLORESTI II CRISAN Radu GROS Eduard (AP) Mateiu Cristian (AP) Zamblau Ionut (AP)
                                                14. SCM DUNAREA 2020 GIURGIU II DONCEA Catalin (AP) SIMA Vlad (AP) VITAN Andrei (AP) VITAN Victor (AP)
                                                15. CS FIT FEEL CRISTU SECUIESC FEJER KONNERT Andreas (AT) Jobb Levente
                                                (AP)
                                                LASZLO Barna
                                                (AP)
                                                MOLDOVAN HORVATH Csaba (AP) ZAKARIAS Szabolcs (AP)
                                                16. CS FC ARGES Avram Antonio
                                                (AP)
                                                Corbu Mihai Cosmin (AP) DUMITRU Rares Alexandr (AP) TUTA Radu Ionut
                                                (AP)
                                                17. SPARTAC BUCURESTI COJANU Ciprian
                                                (AP)
                                                DUMBRAVA Nicolae (AP) SARKISIAN SMBAT
                                                18. ACS ACTIV GALATI Budescu Marian
                                                (AP)
                                                GHEORGHE Dragos (AP) Giol Mihai
                                                (AP)
                                                ZARINSCHI Catalin
                                                (AP)
                                                Retegan Cosmin
                                                (AP)
                                                19. CS RAPID I BUCURESTI Podar Cristian (AT) SPELBUS Alin SPELBUS Florin
                                                20. CS RAPID II BUCURESTI EPARU Matei
                                                (AT)
                                                MOISEANU Teodor PRIBEAGU Sebastian (AP)
                                                21. CS TM DELTA DUNARII TULCEA LUCA Octavian
                                                (AP)
                                                MANEA Mihaita
                                                (AP)
                                                Neculai Alexandru
                                                (AP)
                                                TARANU Nicusor
                                                (AP)
                                                22. CSTA I BUCURESTI ERIS Ege (AT) OERU Valentin (AP) STATE Malin (AP) Uta David (AP)
                                                23. CSTA II BUCURESTI ALEXANDRU Constantin (AP) BORDEA Mihnea
                                                (AP)
                                                GALOS Aexandru
                                                (AP)
                                                24. LTNM TARGU SECUIESC I BOKA Norbert
                                                (AT)
                                                CANEA KOCSIS Andras (AP) KOVACS Kristof Istvan (AP)
                                                25. LTNM TARGU SECUIESC II CHELMUS Ionut (AP) FINNA Gabor (AP) Handra Mark (AT) KEREKES Gal Barnabas
                                                26. ACS SPARTANII DUMBRAVENI BARDAS Patrick
                                                (AP)
                                                VIOREANU Cristian (AP) CORBUREAN Ioan (AT) TOADER Valentin
                                                (AP)
                                                27. ACS VOINTA CAMPULUNG IDORASI Alexandru LIBIANU Teodor NICOLAE Darius (AP) TARNOVEANU Andrei
                                                28. ACS BARAOLT BARDOCZ Szilard (AT) BARTA Zsolt COCEAN Valer (AT) PETHO Mihaly Jr (AP)
                                                29. ACS TT ENERGY BRASOV BONDOC Alexandru (AP) MACOVEI Liviu
                                                (AP)
                                                MATSUMOTO Paul Romeo (AP) ROMAN Iulian
                                                (AP)
                                                30. ACS PINGPONG ACADEMY BUCURESTI BADEA Ionut
                                                (AP)
                                                BARBULESCU Cristian DURDUN Gheorghe (AP) MIREA George
                                                (AP)
                                                31. CSS ODORHEIU SECUIESC IV BEDO Balint (AT) KISS Bence (AT) KISS Janos (AT)
                                                ​​
                                                Echipe - Divizia A feminin (retur) Componenta
                                                ​1. CSM CLUJ NAPOCA
                                                2. CSM MEDIAS
                                                3. CSM SLATINA
                                                4. CS GLORIA 2018 BISTRITA NASAUD
                                                5. CSM CRAIOVA
                                                6. CS FARUL CONSTANTA
                                                7. CSM CONSTANTA I
                                                8. CSM CONSTANTA II
                                                ​​
                                                Echipe - Divizia B feminin (retur) Componenta
                                                1. CS UNIVERSITATEA CRAIOVA​
                                                2. ACSO VIITORUL PANTELIMON
                                                3. SCM DUNAREA 2020 GIURGIU
                                                4. ACS TOPSPIN FLORESTI
                                                5. LTNM TARGU SECUIESC
                                                6. CS ACADEMIA DANA DODEAN ARAD
                                                7. CS RAPID BUCURESTI
                                                8. SCM GLORIA BUZAU
                                                9. CSM RAMNICU SARAT
                                                10. CSTA BUCURESTI
                                                11. LPS N ROTARU CONSTANTA
                                                * Am primit datele pentru divizia A masculin, respectiv divizia B masculin de la dl. Catalin Cozma.
                                                ** (AP)​ - AmaTur prezent (adica a participat fie in 2023, fie in 2024), AT - AmaTur trecut (adica a participat pana in 2022)
                                                Ultima editare de GabrielD; 18.feb.2024, 16:51.
                                                "Tenisul de masa este cel mai important lucru dintre cele mai putin importante ale vietii"
                                                https://www.youtube.com/watch?v=ZdoaO-6Z2pg&t=1s- un mesaj despre cel mai important lucru in viata

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Postat în original de GabrielD Vezi post
                                                  Echipe - Divizia A masculin (retur) Componenta
                                                  ​1. CSM CLUJ NAPOCA FARCAS Dan (AP) MEDVES Antal (AT) POP Alexandru (AP) POP Mihai (AT)
                                                  2. CSM MEDIAS BINA Eduard (AP) CINDEA Cristian (AP)
                                                  3. CSS II ODORHEIU SECUIESC GYORGY Istvan JENEI BARNABAS (AT) TORO David
                                                  (AT)
                                                  4. SCM GLORIA BUZAU IONESCU Vlad (AP) MIROIU Andrei (AT) NITA Matei OPREA Dragos (AT)
                                                  5. CS ARDEX BOTOSANI AGA BOGDAN
                                                  (AP)
                                                  ALBU Catalin
                                                  (AP)
                                                  ALBU Vlad
                                                  (AP)
                                                  SUMANARU Catalin (AP)
                                                  6. CS GLORIA 2018 B-TA NASAUD DAN Daniel
                                                  (AT)
                                                  MUNTEANU Lucian NAGY Mihai TOMA Darius
                                                  (AT)
                                                  7. CSM CRAIOVA ANGHEL Patrick
                                                  (AP)
                                                  NEDELCU Mihai
                                                  (AT)
                                                  POSTOACA Gabriel
                                                  8. CSM BISTRITA IONEL Alexandru
                                                  (AT)
                                                  NAMULEAC Ilie
                                                  (AP)
                                                  NEMES Tudor Gligoras Ianis
                                                  (AP)
                                                  Niculai Andrei
                                                  9. CSS SFANTU GHEORGHE BOKOR Zoltan (AP) JAKABOS Andor (AT) MARTON Adam (AP) URUS Kristof (AT)​​​
                                                  10. CS POLITEHNICA CLUJ NAPOCA ANCA Octavian
                                                  (AP)
                                                  GABUDEAN Dorin (AP) MOCEAN Dan
                                                  (AP)
                                                  ROBCIUC Vasile
                                                  (AT)
                                                  SIMON Csaba (AT)
                                                  11. CS TTT BUCURESTI CHISCOP Bogdan (AP) ERIS Murat
                                                  (AT)
                                                  MACARENCO Andrei (AP) MIRCEA Alexandru
                                                  (AT)
                                                  12. CSM CONSTANTA CARABAS Victor
                                                  (AT)
                                                  CHIRITA Cristian
                                                  (AT)
                                                  GRIGORE Cristian IACOB Bogdan
                                                  (AT)
                                                  MLADIN Paul (AT)
                                                  13. SCM DUNAREA 2020 GIURGIU ENCIU Alexandru (AP) NEAGU Mircea
                                                  (AP)
                                                  PANDELE Ioan
                                                  (AP)
                                                  VARBANESCU Petre (AP)
                                                  14. CSM LUGOJ DORCA Valentin
                                                  (AT)
                                                  IGNAT Alexandru
                                                  (AP)
                                                  MITRACHE Simion
                                                  (AP)
                                                  VEZMAR Dusan
                                                  (AP)
                                                  15. CSA STEAUA BUCURESTI BOACA Valentin
                                                  (AP)
                                                  IORDAN Alexandru (AP) IORDAN Mihai
                                                  (AP)
                                                  UTA Adrian
                                                  (AT)
                                                  Echipe - Divizia B masculin (retur) Componenta
                                                  1. ACS DUMBRAVITA​ ANDREJEVIC Vuk Orosanu Alexandru (AP) POPESCU Adrian
                                                  (AP)
                                                  SORESCU Deian
                                                  (AP)
                                                  2. METALURGISTUL CUGIR MINDRU Bogdan PAVEL Calin Andrei (AP) POP Robert Viorel
                                                  3. CSS ODORHEIU SECUIESC III BARDAS Mark (AP) SARKANY Levente SEBOK Marton (AT)
                                                  4. ACS SZAK ODORHEIU SECUIESC BALAZS Csaba (AP) MOZES Botond (AT) MOZES Gyula (AT)
                                                  5. ACS SOMUZ FALTICENI HASNA Cosmin
                                                  (AP)
                                                  MOSNEAGU Marius (AP)​​ NISTOR Dorel
                                                  (AP)
                                                  6. ACS ARMAND SUPURU DE JOS AIBEN Arnold HAMZA Catalin (AP) JURJE Alexandru (AP)
                                                  7. CS UNIREA ALBA IULIA DAMIAN Alin (AP) SANDU Andrei (AP) Marin Catalin (AP)
                                                  8. CSM ARAD - - - - -
                                                  9. ASOCIATIA OK CLUB BUCURESTI BAICAN Alexandru (AP) IONESCU Mihai
                                                  (AP)
                                                  IORDAN Marc
                                                  (AP)
                                                  10. CS RARIS TIMISOARA BECA ILIESEN
                                                  Adrian Amos (AT)
                                                  CRISTANUS Cristian (AP) Iana Remus
                                                  (AP)
                                                  POPA Bogdan
                                                  (AT)
                                                  11. CSM MOINESTI CAPUSA Bogdan
                                                  (AP)
                                                  CIUBOTARIU Andrei (AP) SANDU Ioan
                                                  12. ACS TOPSPIN FLORESTI I HURLOI Vlad (AP) Oroszlan Richard (AT) URSU Teodor (AP)
                                                  13. ACS TOPSPIN FLORESTI II CRISAN Radu GROS Eduard (AP) Mateiu Cristian (AP) Zamblau Ionut (AP)
                                                  14. SCM DUNAREA 2020 GIURGIU II DONCEA Catalin (AP) SIMA Vlad (AP) VITAN Andrei (AP) VITAN Victor (AP)
                                                  15. CS FIT FEEL CRISTU SECUIESC FEJER KONNERT Andreas (AT) Jobb Levente
                                                  (AP)
                                                  LASZLO Barna
                                                  (AP)
                                                  MOLDOVAN HORVATH Csaba (AP) ZAKARIAS Szabolcs (AP)
                                                  16. CS FC ARGES Avram Antonio
                                                  (AP)
                                                  Corbu Mihai Cosmin (AP) DUMITRU Rares Alexandr (AP) TUTA Radu Ionut
                                                  (AP)
                                                  17. SPARTAC BUCURESTI COJANU Ciprian
                                                  (AP)
                                                  DUMBRAVA Nicolae (AP) SARKISIAN SMBAT
                                                  18. ACS ACTIV GALATI Budescu Marian
                                                  (AP)
                                                  GHEORGHE Dragos (AP) Giol Mihai
                                                  (AP)
                                                  ZARINSCHI Catalin
                                                  (AP)
                                                  Retegan Cosmin
                                                  (AP)
                                                  19. CS RAPID I BUCURESTI Podar Cristian (AT) SPELBUS Alin SPELBUS Florin
                                                  20. CS RAPID II BUCURESTI EPARU Matei
                                                  (AT)
                                                  MOISEANU Teodor PRIBEAGU Sebastian (AP)
                                                  21. CS TM DELTA DUNARII TULCEA LUCA Octavian
                                                  (AP)
                                                  MANEA Mihaita
                                                  (AP)
                                                  Neculai Alexandru
                                                  (AP)
                                                  TARANU Nicusor
                                                  (AP)
                                                  22. CSTA I BUCURESTI ERIS Ege (AT) OERU Valentin (AP) STATE Malin (AP) Uta David (AP)
                                                  23. CSTA II BUCURESTI ALEXANDRU Constantin (AP) BORDEA Mihnea
                                                  (AP)
                                                  GALOS Aexandru
                                                  (AP)
                                                  24. LTNM TARGU SECUIESC I BOKA Norbert
                                                  (AT)
                                                  CANEA KOCSIS Andras (AP) KOVACS Kristof Istvan (AP)
                                                  25. LTNM TARGU SECUIESC II CHELMUS Ionut (AP) FINNA Gabor (AP) Handra Mark (AT) KEREKES Gal Barnabas
                                                  26. ACS SPARTANII DUMBRAVENI BARDAS Patrick
                                                  (AP)
                                                  VIOREANU Cristian (AP) CORBUREAN Ioan (AT) TOADER Valentin
                                                  (AP)
                                                  27. ACS VOINTA CAMPULUNG IDORASI Alexandru LIBIANU Teodor NICOLAE Darius (AP) TARNOVEANU Andrei
                                                  28. ACS BARAOLT BARDOCZ Szilard (AT) BARTA Zsolt COCEAN Valer (AT) PETHO Mihaly Jr
                                                  29. ACS TT ENERGY BRASOV BONDOC Alexandru (AP) MACOVEI Liviu
                                                  (AP)
                                                  MATSUMOTO Paul Romeo (AP) ROMAN Iulian
                                                  (AP)
                                                  30. ACS PINGPONG ACADEMY BUCURESTI BADEA Ionut
                                                  (AP)
                                                  BARBULESCU Cristian DURDUN Gheorghe (AP) MIREA George
                                                  (AP)
                                                  31. CSS ODORHEIU SECUIESC IV BEDO Balint (AT) KISS Bence (AT) KISS Janos (AT)
                                                  ​​
                                                  Echipe - Divizia A feminin (retur) Componenta
                                                  ​1. CSM CLUJ NAPOCA
                                                  2. CSM MEDIAS
                                                  3. CSM SLATINA
                                                  4. CS GLORIA 2018 BISTRITA NASAUD
                                                  5. CSM CRAIOVA
                                                  6. CS FARUL CONSTANTA
                                                  7. CSM CONSTANTA I
                                                  8. CSM CONSTANTA II
                                                  ​​
                                                  Echipe - Divizia B feminin (retur) Componenta
                                                  1. CS UNIVERSITATEA CRAIOVA​
                                                  2. ACSO VIITORUL PANTELIMON
                                                  3. SCM DUNAREA 2020 GIURGIU
                                                  4. ACS TOPSPIN FLORESTI
                                                  5. LTNM TARGU SECUIESC
                                                  6. CS ACADEMIA DANA DODEAN ARAD
                                                  7. CS RAPID BUCURESTI
                                                  8. SCM GLORIA BUZAU
                                                  9. CSM RAMNICU SARAT
                                                  10. CSTA BUCURESTI
                                                  11. LPS N ROTARU CONSTANTA
                                                  * Am primit datele pentru divizia A masculin, respectiv divizia B masculin de la dl. Catalin Cozma.
                                                  ** (AP)​ - AmaTur prezent (adica a participat fie in 2023, fie in 2024), AT - AmaTur trecut (adica a participat pana in 2022)
                                                  http://www.amatur.ro/tenisdemasa/pla...etho-Mihaly-Jr

                                                  Comentariu

                                                  Procesare...
                                                  X