Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa VIVA SPORT BUCURESTI, 24-25 februarie 2024

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • AmaTur: Turneu A Cupa VIVA SPORT BUCURESTI, 24-25 februarie 2024



    LOCALITATEA: Bucuresti – Berceni – Piata Sudului – Sos. Oltenitei, Nr. 103, sect.4 (gura de Metrou Piata Sudului, langa Sun Plaza)​
    INDICAȚII DE ACCES:

    DATA:
    --Sambata 24.02.2024; Elite + Avansati
    -- Duminica 25.02.2024: Open+Hobby
    ORA LIMITA DE INSCRIERE: 9,30
    ORA DE ÎNCEPERE in ambele zile: 9,45;
    LOGISTICA:
    12+1 mese (10 Donic Waldner Classic,2 Yasaka Roller)aprobate ITTF, mingi plastic STIGA PERFORM***.
    SPAȚIU DE JOC: suficient pt 13 mese;
    SUPRAFAȚA DE JOC: Taraflex Table Tennis
    FACILITĂȚI:, vestiare, toaletă;
    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locul 1-4 – cupe, medalii ,diplome

    NU Se joacă finala mică;
    TAXA PARTICIPARE:
    -Adulti : 60 lei
    -Copii sub 14 ani:30 lei (pt categoriile A+H)
    -Persoanele cu dizabilitati : 0 lei
    Taxa se poate plati in momentul inscrierii la sala (varianta uzuala) sau online (o facilitate acordata de organizatori participantilor acestui urneu pentru a fluidiza inscrierile) accesand urmatorul link:
    https://vivashop.ro/product/taxa-concurs-viva/
    1 leu /pers se va directiona catre fondul Amatur
    Se asigura : apa
    ÎNSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANȚILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: In ordinea inscrierii, conform clasamentului Amatur din 01.02.2024
    - ultima/retragere fara penalizare
    Joi 22.02.2024 orele 21.00 pt Elite si Avansati
    vineri 23.02.2024 orele 21.00 pt Open si Hobby

    - retragerea jucatorilor dupa termen (R): 2 puncte.
    - absenta nemotivata (N): 3 puncte.​
    - organizatorii isi rezerva dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple etc.);

    SAMBATA:
    ELITE+AVANSATI – (36+42=78 participanti EDITAT) 30+48=78 participanti
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 5/6 jucători – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP;
    - Grupe superioare de câte 3/4 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Tablou eliminatoriu de 8, 16, 32;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare.
    - Tabloul eliminatoriu se generază automat;​​

    DUMINICA:
    OPEN+HOBBY – 42+36=78 participanti
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 5/6 jucători – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP;
    - Grupe superioare de câte 3/4 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Tablou eliminatoriu de 8, 16, 32;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare.
    - Tabloul eliminatoriu se generază automat;​​

    In funcție de dinamica înscrierilor, pot avea loc modificări în sistemul de desfășurare a turneului; se va anunța acest lucru din timp.

    Organizator : Tiberiu Tanase

    Organizator Tehnic Dan Bodeanu 0745 340 668

    VivaSportShop va fi prezent cu un stand bogat de materiale de tenis de masă, cat si cu sfaturi in alegerea unui produs, crearea/schimbarea unei palete in functie de nivelul si stilul de joc practicat.
    www.vivasportshop.ro | Distribuitor oficial al Stiga, Yasaka si Donic in Romania








    Ultima editare de Dan2; 18.feb.2024, 18:07.

  • #2

    Inscrieri elite (24,02,2024) - 22 feb, 21:29:52 - v6.91 / cls_2024-feb

    1. Boaca Valentin, Branesti, 384 - 54,7 - EL
    2. Ursu Teodor, Bucuresti, 40 - 49,54 - EL
    3. Buhai Andrii, Stefanestii de Jos, 23 - 49,44 - E
    4. Ionescu Mihai, Bucuresti, 87 - 45,52 - EL
    5. Welker Ivan, Sfantu Gheorghe, 690 - 44,48 - E
    6. Zamfir Ionel, Bucuresti, 73 - 43,38 - EW
    7. Craiu Catalin, Videle, 78 - 42,72 - E
    8. Balan Mihai, Ploiesti, 821 - 42,56 - E
    9. Dumitru Gheorghe, Bucuresti, 81 - 42,36 - ED
    10. Popescu Ionut, Bucuresti, 1679 - 42,3 - E
    11. Catana Claudiu, Bucuresti, 71 - 42,2 - E
    12. Faur Laurentiu, Calarasi, 161 - 41,89 - E
    13. Istrate Cristian, Bucuresti, 45 - 40,6 - EW
    14. Dinca Daniel, Bucuresti, 297 - 39,87 - EWD
    15. Constantin Teodor, Bucuresti, 251 - 39,18 - E
    16. Mitrea Silviu, Navodari, 69 - 39,06 - EW
    17. Voin Doru, Bucuresti, 118 - 38,31 - EW
    18. Dumitrescu Cornel, Bucuresti, 280 - 36,99 - EW
    19. Dicu Vlad, Vaslui, 328 - 36,96 - E
    20. Bejan Alexandru, Tecuci, 1715 - 34,45 - E
    21. Bodeanu Mihai, Bucuresti, 5003 - 30,9
    22. Constantin Gabriela, Bucuresti, 858 - 28,82 - OFD
    23. Dena Corneliu, Giurgiu, 299 - 27,5 - OW
    24. Curelea Petre, Lehliu Gara, 782 - 25,1 - O
    25. Oprea Bogdan, Videle, 399 - 23,63 - O
    26. Traneci Andrei Valentin, Bucuresti, 516 - 20,39 - O

    Inscrieri AVANSATI (24,02,2024) - 22 feb, 21:30:39 - v6.91 / cls_2024-feb

    1. Malacopol Tatiana, Bucuresti, 1669 - 19,5 - AF
    2. Bistreanu Armand, Bucuresti, 1296 - 19 - A
    3. Dina Alexandru, Bucuresti, 552 - 17,59 - A
    4. Cocan Mircea, Bucuresti, 597 - 17,44 - A
    5. Stinga Ovidiu, Tecuci, 706 - 17,38 - A
    6. Popescu Alex, Bucuresti, 3088 - 17,3 - A
    7. Avramescu Bogdan, Bucuresti, 867 - 16,58 - A
    8. Bacain Alexandru, Faurei, 960 - 16,27 - A
    9. Vaireanu Danut Ionel, Bucuresti, 1046 - 16,2 - AW
    10. Gisca Catalin, Bucuresti, 3142 - 16,1 - A
    11. Tonciu Costin, Branesti, 627 - 15,94 - A
    12. Marin Alexandru, Bucuresti, 1435 - 15,84 - A
    13. Dumitrescu Robert Nicolae, Bucuresti, 672 - 15,72 - A
    14. Scutaru Marius, Cernavoda, 1185 - 15,57 - A
    15. Catana Gabriel, Bucuresti, 1408 - 15,5 - A
    16. Balaban Daniel, Bucuresti, 949 - 15,49 - A
    17. Tanase Horia, Bucuresti, 3180 - 15,4 - A
    18. Cristescu Cristian, Bucuresti, 595 - 15,38 - AW
    19. Stoicescu Gheorghe, Iedera, 620 - 15,2 - A
    20. Cuciureanu Daniel, Ploiesti, 841 - 14,98 - A
    21. Stanciu Viorel, Ploiesti, 1352 - 14,31 - A
    22. Claudiu Gavril, Bucuresti, 1568 - 14,16 - A
    23. Toric Constantin, Bucuresti, 975 - 14,14 - A
    24. Toader Petru, Bragadiru, 823 - 13,76 - AW
    25. Popescu Theo, Bucuresti, 834 - 13,68 - A
    26. Ilie Costin, Bucuresti, 1027 - 13,2 - A
    27. Teodorescu Robert, Bucuresti, 1611 - 13 - A
    28. Dumitru Cristian, Bucuresti, 1128 - 12,73 - A
    29. Rastoaca Victor, Bucuresti, 3431 - 12,1 - A
    30. Sava Harold, Bucuresti, 2890 - 12,05 - A
    31. Florescu George, Bucuresti, 2815 - 11,55 - A
    32. Marginean Vlad Catalin, Aiud, 2643 - 11,45 - A
    33. Khashan Salem, Bucuresti, 1570 - 11,07 - A
    34. Gihan Sefcati, Bucuresti, 2010 - 10,93 - A
    35. Giuseppe Brancati, Bucuresti, 1880 - 10,9 - A
    36. Moise Viorel, Braila, 1171 - 10,19 - AW
    37. Toma Adrian, Bucuresti, 1119 - 10 - A
    38. Popescu Florian Catalin, Bucuresti, 1249 - 10 - A
    39. Rapan Mihai, Bucuresti, 5000 - 10
    40. Dior Dorin, Vaslui, 5001 - 10
    41. Balasa Andrei, Bucuresti, 5003 - 10
    42. Macuc Adrian, Bucuresti, 1251 - 9,32 - H
    43. Magercu Alexandru, Bucuresti, 3144 - 8,05 - H

    Inscrieri OPEN (25,02,2024) - 22 feb, 21:30:54 - v6.91 / cls_2024-feb

    1. Alexandroaie Emanuel, Bucuresti, 783 - 32 - O
    2. Guluta Florin, Bucuresti, 319 - 31,69 - O
    3. Avadanoaei Petuel, Bucuresti, 939 - 30,42 - O
    4. Dascalasu Viorel, Bucuresti, 314 - 29,99 - OW
    5. Toma David, Bucuresti, 307 - 29,96 - O
    6. Stoica Mihai, Mioveni, 316 - 29,92 - OW
    7. Cretu Ionut, Bucuresti, 308 - 29,9 - O
    8. Trocan Nicolae, Mioveni, 162 - 29,67 - OW
    9. Botosneanu Ionut, Videle, 196 - 29,38 - O
    10. Voinescu Ecaterina, Bucuresti, 490 - 29,27 - OF
    11. Burcea Daniel, Bucuresti, 173 - 29,26 - O
    12. Petrov Dan, Dobroesti, 175 - 28,39 - OW
    13. Constantin Cristina, Bucuresti, 261 - 28,16 - OF
    14. Tical Nicusor, Otopeni, 393 - 27,88 - O
    15. Pelcea Alexandru, Bucuresti, 964 - 27,18 - O
    16. Baciu Stefan, Mioveni, 232 - 27,15 - OW
    17. Nitu Serban, Paulesti, 230 - 26,25 - OW
    18. Albescu Constantin Ionut, Bucuresti, 356 - 26,17 - O
    19. Sandu Adrian, Calarasi, 503 - 25,78 - O
    20. Bodeanu Dan, Bucuresti, 978 - 25,58 - OW
    21. Sarbu Dan, Ploiesti, 1782 - 25,03 - OW
    22. Popa Gelu, Focsani, 449 - 24,91 - O
    23. Barbu Daniel, Buftea, 1783 - 24,77 - O
    24. Visan Victor, Slobozia, 820 - 24,6 - O
    25. Similean Alexandru, Bucuresti, 1716 - 24,6 - O
    26. Topsaneanu Valentin, Chitila, 1093 - 24,1 - O
    27. Ghiurutan Razvan, Bucuresti, 788 - 22,7 - O
    28. Minca Liviu, Videle, 459 - 22,31 - O
    29. Hutanu Adrian, Slobozia, 440 - 22,19 - OW
    30. Boboc Viorel, Slobozia, 676 - 22,18 - OW
    31. Dascalu Cristian, Bucuresti, 505 - 21,43 - O
    32. Dinu Gheorghe, Bucuresti, 446 - 21,21 - OW
    33. Necsoiu Georgiana, Videle, 495 - 21,15 - OF
    34. Terentii Cristian, Bucuresti, 1071 - 20,24 - O
    35. Sirbu David Alexandru, Targoviste, 537 - 19,41 - A
    36. Baicu Cristian, Bucuresti, 1142 - 19,08 - A
    37. Ipate Virgil, Bucuresti, 884 - 18,33 - A
    38. Vasile Gica, Vulcana Bai, 996 - 17,49 - AD
    39. Popa Robert, Targoviste, 619 - 16,18 - A
    40. Lupu Mihai, Bucuresti, 2387 - 15,9 - AW
    41. Radu Dragos, Targoviste, 988 - 14,42 - AW
    42. Tiosea Nicolae, Bucuresti, 2143 - 12,17 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Enculescu Mihaita, Dobroesti, 274 - 28,68 - OW
    2. Mocanu Adrian, Targoviste, 1141 - 22,98 - O
    3. Georgescu Robert Stefan, Bucuresti, 568 - 21,3 - O
    4. Georgescu Costin, Bucuresti, 1314 - 27,85 - O
    5. Docan Cristian, Bucuresti, 461 - 25,22 - O
    Inscrieri HOBBY (25,02,2024) - 22 feb, 21:31:13 - v6.91 / cls_2024-feb

    1. Stinga Ion, Ploiesti, 1921 - 9,8 - H
    2. Juganaru Valentin, Bucuresti, 2502 - 8,7 - H
    3. Burghelea Liviu, Bucuresti, 2892 - 8,4 - H
    4. Danila Eugeniu, Bucuresti, 1623 - 8,25 - HW
    5. Coman Florin, Bucuresti, 2423 - 8,13 - H
    6. Dumitru Paul, Bucuresti, 1424 - 7,85 - H
    7. Voicila Adrian, Ploiesti, 1491 - 7,83 - H
    8. Teodorescu Marian, Bucuresti, 1453 - 7,62 - H
    9. Gheorghe Ion, Bucuresti, 1900 - 7,27 - HW
    10. Bistreanu Sorin, Bucuresti, 2304 - 6,93 - H
    11. Popescu Tiberiu, Ploiesti, 1512 - 6,91 - H
    12. Roventa Dan, Bucuresti, 3116 - 6,53 - H
    13. Porojan Florin, Bucuresti, 3370 - 6,45 - H
    14. Radulescu Dan, Bucuresti, 1712 - 6,03 - H
    15. Lazar Adrian, Bucuresti, 1874 - 5,7 - H
    16. Andrei Cozmin Stefanut, Buzau, 2368 - 5,64 - H
    17. Busega Iulian, Bucuresti, 2430 - 5,4 - H
    18. Haralambescu Andrei, Bucuresti, 3571 - 5,3 - H
    19. Serbanescu Bogdan, Bucuresti, 2400 - 5,1 - H
    20. Virtopeanu Daniel, Bucuresti, 2471 - 5,08 - H
    21. Cristea Adrian, Bucuresti, 4188 - 5 - H
    22. Popescu Petre, Bucuresti, 1774 - 4,95 - H
    23. Velcea George, Bucuresti, 2329 - 4,82 - H
    24. Alecu Cristian, Targoviste, 3914 - 4,2 - H
    25. Acu Rares, Bucuresti, 2702 - 3,7 - H
    26. Stoica Florin Cristian, Bucuresti, 3917 - 3,6 - H
    27. Lumezeanu Cristian, Bucuresti, 2809 - 3,03 - H
    28. Lumezeanu Adelina, Bucuresti, 3009 - 2,5 - HF
    29. Sarov Daniel, Bucuresti, 4811 - 2,5 - H
    30. Popescu Cristina, Boldesti Scaeni, 4586 - 2,25 - HF
    31. Samoila David, Bucuresti, 5000 - 2
    32. Pascu Marian, Bucuresti, 5001 - 2
    33. Pufulete Andrei Razvan, Bucuresti, 5002 - 2
    34. Neagu Alexandru, Bucuresti, 5003 - 2
    35. Coman Mihai, Bucuresti, 5004 - 2
    36. Cheseli Rares, Bucuresti, 5005 - 2
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Marias Robert, Ploiesti, 1182 - 8,06 - H
    2. Ene Daniel, Ploiesti, 1827 - 4,51 - H
    3. Ianis Alecu, Rosiori de Vede, 4080 - 2,8 - H
    4. Marinescu Bogdan, Bucuresti, 5008 - 2
    5. Ionescu Andrei, Bucuresti, 3987 - 6,4 - H
    6. Dobrica Marius, Videle, 1299 - 7,15 - H
    7. Iancu Marius, Videle, 3095 - 9,65 - H
    8. Corodeanu Mihai, Tecuci, 5009 - 2
    9. Draga Laurentiu Florin, Bucuresti, 5011 - 2
    10. Mocanu Radu, Ramnicu Valcea, 5012 - 2
    11. Sorin Iulian, Bucuresti, 5013 - 2
    ​​
    Ultima editare de Dan2; 22.feb.2024, 21:49.

    Comentariu


    • #3
      Inscrieri elite (24,02,2024) - 24 feb, 21:51:59 - v6.91 / cls_2024-feb

      1. Boaca Valentin, Branesti, 384 - 54,7 - EL
      2. Ursu Teodor, Bucuresti, 40 - 49,54 - EL
      3. Buhai Andrii, Stefanestii de Jos, 23 - 49,44 - E
      4. Alexandrescu Marius, Voluntari, 2407 - 47 - E
      5. Ionescu Mihai, Bucuresti, 87 - 45,52 - EL
      6. Welker Ivan, Sfantu Gheorghe, 690 - 44,48 - E
      7. Zamfir Ionel, Bucuresti, 73 - 43,38 - EW
      8. Craiu Catalin, Videle, 78 - 42,72 - E
      9. Balan Mihai, Ploiesti, 821 - 42,56 - E
      10. Dumitru Gheorghe, Bucuresti, 81 - 42,36 - ED
      11. Popescu Ionut, Bucuresti, 1679 - 42,3 - E
      12. Catana Claudiu, Bucuresti, 71 - 42,2 - E
      13. Faur Laurentiu, Calarasi, 161 - 41,89 - E
      14. Istrate Cristian, Bucuresti, 45 - 40,6 - EW
      15. Dinca Daniel, Bucuresti, 297 - 39,87 - EWD
      16. Constantin Teodor, Bucuresti, 251 - 39,18 - E
      17. Mitrea Silviu, Navodari, 69 - 39,06 - EW
      18. Voin Doru, Bucuresti, 118 - 38,31 - EW
      19. Dumitrescu Cornel, Bucuresti, 280 - 36,99 - EW
      20. Dicu Vlad, Vaslui, 328 - 36,96 - E
      21. Bejan Alexandru, Tecuci, 1715 - 34,45 - E
      22. Bodeanu Mihai, Bucuresti, 5003 - 30,9
      23. Constantin Gabriela, Bucuresti, 858 - 28,82 - OFD
      24. Chirica Alexandru, Bucuresti, 429 - 28,16 - OW
      25. Dena Corneliu, Giurgiu, 299 - 27,5 - OW
      26. Mihalcea Stefan Tiberiu, Snagov, 275 - 25,2 - O
      27. Curelea Petre, Lehliu Gara, 782 - 25,1 - O
      28. Oprea Bogdan, Videle, 399 - 23,63 - O
      29. Busnatu Radu Andrei, Bucuresti, 464 - 22,06 - O
      30. Traneci Andrei Valentin, Bucuresti, 516 - 20,39 - O

      Grupe inferioare elite

      Gr. nr. 1
      1. Boaca Valentin, Branesti
      2. Dumitru Gheorghe, Bucuresti
      3. Popescu Ionut, Bucuresti
      4. Dicu Vlad, Vaslui
      5. Bejan Alexandru, Tecuci
      6. Traneci Andrei Valentin, Bucuresti

      Gr. nr. 2
      1. Ursu Teodor, Bucuresti
      2. Balan Mihai, Ploiesti
      3. Catana Claudiu, Bucuresti
      4. Dumitrescu Cornel, Bucuresti
      5. Constantin Gabriela, Bucuresti
      6. Oprea Bogdan, Videle

      Gr. nr. 3
      1. Buhai Andrii, Stefanestii de Jos
      2. Craiu Catalin, Videle
      3. Faur Laurentiu, Calarasi
      4. Voin Doru, Bucuresti
      5. Bodeanu Mihai, Bucuresti
      6. Busnatu Radu Andrei, Bucuresti

      Gr. nr. 4
      1. Alexandrescu Marius, Voluntari
      2. Zamfir Ionel, Bucuresti
      3. Istrate Cristian, Bucuresti
      4. Mitrea Silviu, Navodari
      5. Chirica Alexandru, Bucuresti
      6. Curelea Petre, Lehliu Gara

      Gr. nr. 5
      1. Ionescu Mihai, Bucuresti
      2. Welker Ivan, Sfantu Gheorghe
      3. Dinca Daniel, Bucuresti
      4. Constantin Teodor, Bucuresti
      5. Dena Corneliu, Giurgiu
      6. Mihalcea Stefan Tiberiu, Snagov

      Gr.inferioara nr. 1 - elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 BOACA VALENTIN - Branesti
      3-1
      3-2
      3-0
      3-0
      3-0
      5
      1
      2 DUMITRU GHEORGHE - Bucuresti
      1-3
      0-3
      3-1
      3-0
      3-1
      3
      3
      3 POPESCU IONUT - Bucuresti
      2-3
      3-0
      3-1
      3-0
      3-1
      4
      2
      4 DICU VLAD - Vaslui
      0-3
      1-3
      1-3
      2-3
      2-3
      0
      5 BEJAN ALEXANDRU - Tecuci
      0-3
      0-3
      0-3
      3-2
      3-1
      2
      4
      6 TRANECI ANDREI VALENTIN - Bucuresti
      0-3
      1-3
      1-3
      3-2
      1-3
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 2 - elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 URSU TEODOR - Bucuresti
      3-1
      3-0
      3-1
      3-0
      3-0
      5
      1
      2 BALAN MIHAI - Ploiesti
      1-3
      3-0
      3-0
      3-0
      3-1
      4
      2
      3 CATANA CLAUDIU - Bucuresti
      0-3
      0-3
      3-0
      3-0
      3-0
      3
      3
      4 DUMITRESCU CORNEL - Bucuresti
      1-3
      0-3
      0-3
      3-0
      3-2
      2
      4
      5 CONSTANTIN GABRIELA - Bucuresti
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      3-0
      1
      6 OPREA BOGDAN - Videle
      0-3
      1-3
      0-3
      2-3
      0-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 3 - elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 BUHAI ANDRII - Stefanestii de Jos
      1-3
      3-1
      3-1
      3-1
      3-0
      4
      2
      2 CRAIU CATALIN - Videle
      3-1
      3-0
      3-0
      3-1
      3-0
      5
      1
      3 FAUR LAURENTIU - Calarasi
      1-3
      0-3
      3-2
      3-0
      3-1
      3
      3
      4 VOIN DORU - Bucuresti
      1-3
      0-3
      2-3
      1-3
      3-0
      1
      5 BODEANU MIHAI - Bucuresti
      1-3
      1-3
      0-3
      3-1
      3-1
      2
      4
      6 BUSNATU RADU ANDREI - Bucuresti
      0-3
      0-3
      1-3
      0-3
      1-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 4 - elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 ALEXANDRESCU MARIUS - Voluntari
      2-3
      2-3
      2-3
      2-3
      2-3
      0
      2 ZAMFIR IONEL - Bucuresti
      3-2
      3-1
      3-1
      3-1
      3-0
      5
      1
      3 ISTRATE CRISTIAN - Bucuresti
      3-2
      1-3
      3-1
      3-2
      3-0
      4
      2
      4 MITREA SILVIU - Navodari
      3-2
      1-3
      1-3
      3-0
      3-2
      3
      3
      5 CHIRICA ALEXANDRU - Bucuresti
      3-2
      1-3
      2-3
      0-3
      2-3
      1
      6 CURELEA PETRE - Lehliu Gara
      3-2
      0-3
      0-3
      2-3
      3-2
      2
      4
      -
      Gr.inferioara nr. 5 - elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 IONESCU MIHAI - Bucuresti
      3-1
      3-1
      3-0
      3-1
      3-0
      5
      1
      2 WELKER IVAN - Sfantu Gheorghe
      1-3
      2-3
      1-3
      3-1
      3-0
      2
      3
      0
      2
      1
      3 DINCA DANIEL - Bucuresti
      1-3
      3-2
      0-3
      3-0
      0-3
      2
      -4
      -2
      1
      4 CONSTANTIN TEODOR - Bucuresti
      0-3
      3-1
      3-0
      3-0
      3-0
      4
      2
      5 DENA CORNELIU - Giurgiu
      1-3
      1-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      6 MIHALCEA STEFAN TIBERIU - Snagov
      0-3
      0-3
      3-0
      0-3
      3-0
      2
      4
      -3
      0
      1
      -
      Grupe superioare elite - schema: 1 4 3 2

      Gr. nr. 1
      1. Boaca Valentin, Branesti
      2. Istrate Cristian, Bucuresti
      3. Faur Laurentiu, Calarasi
      4. Dumitrescu Cornel, Bucuresti

      Gr. nr. 2
      1. Ursu Teodor, Bucuresti
      2. Constantin Teodor, Bucuresti
      3. Mitrea Silviu, Navodari
      4. Bodeanu Mihai, Bucuresti

      Gr. nr. 3
      1. Craiu Catalin, Videle
      2. Popescu Ionut, Bucuresti
      3. Welker Ivan, Sfantu Gheorghe
      4. Curelea Petre, Lehliu Gara

      Gr. nr. 4
      1. Zamfir Ionel, Bucuresti
      2. Balan Mihai, Ploiesti
      3. Dumitru Gheorghe, Bucuresti
      4. Mihalcea Stefan Tiberiu, Snagov

      Gr. nr. 5
      1. Ionescu Mihai, Bucuresti
      2. Buhai Andrii, Stefanestii de Jos
      3. Catana Claudiu, Bucuresti
      4. Bejan Alexandru, Tecuci

      Gr.superioara nr. 1 - elite - schema: 1 4 3 2
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 BOACA VALENTIN - Branesti
      3-0
      3-0
      3-0
      3
      1
      2 ISTRATE CRISTIAN - Bucuresti
      0-3
      1-3
      3-0
      1
      3 FAUR LAURENTIU - Calarasi
      0-3
      3-1
      3-0
      2
      2
      4 DUMITRESCU CORNEL - Bucuresti
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 2 - elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 URSU TEODOR - Bucuresti
      3-0
      3-0
      3-0
      3
      1
      2 CONSTANTIN TEODOR - Bucuresti
      0-3
      3-0
      3-1
      2
      2
      3 MITREA SILVIU - Navodari
      0-3
      0-3
      1-3
      0
      4 BODEANU MIHAI - Bucuresti
      0-3
      1-3
      3-1
      1
      -
      Gr.superioara nr. 3 - elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 CRAIU CATALIN - Videle
      3-0
      3-2
      1-3
      2
      1
      2 POPESCU IONUT - Bucuresti
      0-3
      3-1
      3-0
      2
      2
      3 WELKER IVAN - Sfantu Gheorghe
      2-3
      1-3
      3-0
      1
      4 CURELEA PETRE - Lehliu Gara
      3-1
      0-3
      0-3
      1
      -
      Gr.superioara nr. 4 - elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 ZAMFIR IONEL - Bucuresti
      3-2
      1-3
      3-0
      2
      2
      -1
      1
      2 BALAN MIHAI - Ploiesti
      2-3
      3-2
      3-0
      2
      2
      3
      0
      1
      3 DUMITRU GHEORGHE - Bucuresti
      3-1
      2-3
      3-0
      2
      1
      4
      1
      1
      4 MIHALCEA STEFAN TIBERIU - Snagov
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 5 - elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 IONESCU MIHAI - Bucuresti
      2-3
      3-1
      3-0
      2
      2
      2 BUHAI ANDRII - Stefanestii de Jos
      3-2
      3-0
      3-0
      3
      1
      3 CATANA CLAUDIU - Bucuresti
      1-3
      0-3
      3-2
      1
      4 BEJAN ALEXANDRU - Tecuci
      0-3
      0-3
      2-3
      0
      -
      Eliminatorii elite

      1. Boaca Valentin
      -------------------- Boaca Valentin 3-0
      16. Bye
      ---------------------------------------- Boaca Valentin 3-0
      9. Constantin Teodor
      -------------------- Popescu Ionut 2-3
      8. Popescu Ionut
      ------------------------------------------------------------ Boaca Valentin 3-2
      5. Buhai Andrii
      -------------------- Buhai Andrii 3-0
      12. Bye
      ---------------------------------------- Buhai Andrii 3-0
      13. Bye
      -------------------- Dumitru Gheorghe 0-3
      4. Dumitru Gheorghe
      -------------------------------------------------------------------------------- Boaca Valentin 3-2
      3. Craiu Catalin
      -------------------- Craiu Catalin 3-0
      14. Bye
      ---------------------------------------- Craiu Catalin 3-0
      11. Bye
      -------------------- Ionescu Mihai 0-3
      6. Ionescu Mihai
      ------------------------------------------------------------ Ursu Teodor 1-3
      7. Balan Mihai
      -------------------- Balan Mihai 3-1
      10. Faur Laurentiu
      ---------------------------------------- Ursu Teodor 1-3
      15. Bye
      -------------------- Ursu Teodor 0-3
      2. Ursu Teodor

      Clasament elite

      1. Boaca Valentin - Branesti
      2. Ursu Teodor - Bucuresti
      3 -- 4
      Buhai Andrii - Stefanestii de Jos
      Craiu Catalin - Videle
      5 -- 8
      Popescu Ionut - Bucuresti
      Balan Mihai - Ploiesti
      Dumitru Gheorghe - Bucuresti
      Ionescu Mihai - Bucuresti
      9 -- 10
      Constantin Teodor - Bucuresti
      Faur Laurentiu - Calarasi
      11 -- 2v gr.sup.
      Zamfir Ionel - Bucuresti
      12 -- 16 1v gr.sup.
      Welker Ivan - Sfantu Gheorghe
      Catana Claudiu - Bucuresti
      Istrate Cristian - Bucuresti
      Bodeanu Mihai - Bucuresti
      Curelea Petre - Lehliu Gara
      17 -- 20 0v gr.sup.
      Mitrea Silviu - Navodari
      Dumitrescu Cornel - Bucuresti
      Bejan Alexandru - Tecuci
      Mihalcea Stefan Tiberiu - Snagov
      21 -- 2v gr.inf.
      Dinca Daniel - Bucuresti
      22 -- 25 1v gr.inf.
      Voin Doru - Bucuresti
      Constantin Gabriela - Bucuresti
      Chirica Alexandru - Bucuresti
      Traneci Andrei Valentin - Bucuresti
      26 -- 30 0v gr.inf.
      Alexandrescu Marius - Voluntari
      Dicu Vlad - Vaslui
      Dena Corneliu - Giurgiu
      Oprea Bogdan - Videle
      Busnatu Radu Andrei - Bucuresti

      Inscrieri AVANSATI (24,02,2024) - 24 feb, 21:59:09 - v6.91 / cls_2024-feb

      1. Malacopol Tatiana, Bucuresti, 1669 - 19,5 - AF
      2. Bistreanu Armand, Bucuresti, 1296 - 19 - A
      3. Dina Alexandru, Bucuresti, 552 - 17,59 - A
      4. Cocan Mircea, Bucuresti, 597 - 17,44 - A
      5. Stinga Ovidiu, Tecuci, 706 - 17,38 - A
      6. Popescu Alex, Bucuresti, 3088 - 17,3 - A
      7. Avramescu Bogdan, Bucuresti, 867 - 16,58 - A
      8. Vaireanu Danut Ionel, Bucuresti, 1046 - 16,2 - AW
      9. Gisca Catalin, Bucuresti, 3142 - 16,1 - A
      10. Tonciu Costin, Branesti, 627 - 15,94 - A
      11. Marin Alexandru, Bucuresti, 1435 - 15,84 - A
      12. Dumitrescu Robert Nicolae, Bucuresti, 672 - 15,72 - A
      13. Scutaru Marius, Cernavoda, 1185 - 15,57 - A
      14. Catana Gabriel, Bucuresti, 1408 - 15,5 - A
      15. Balaban Daniel, Bucuresti, 949 - 15,49 - A
      16. Tanase Horia, Bucuresti, 3180 - 15,4 - A
      17. Cristescu Cristian, Bucuresti, 595 - 15,38 - AW
      18. Stoicescu Gheorghe, Iedera, 620 - 15,2 - A
      19. Cuciureanu Daniel, Ploiesti, 841 - 14,98 - A
      20. Stanciu Viorel, Ploiesti, 1352 - 14,31 - A
      21. Claudiu Gavril, Bucuresti, 1568 - 14,16 - A
      22. Toric Constantin, Bucuresti, 975 - 14,14 - A
      23. Toader Petru, Bragadiru, 823 - 13,76 - AW
      24. Popescu Theo, Bucuresti, 834 - 13,68 - A
      25. Ilie Costin, Bucuresti, 1027 - 13,2 - A
      26. Teodorescu Robert, Bucuresti, 1611 - 13 - A
      27. Dumitru Cristian, Bucuresti, 1128 - 12,73 - A
      28. Rastoaca Victor, Bucuresti, 3431 - 12,1 - A
      29. Sava Harold, Bucuresti, 2890 - 12,05 - A
      30. Florescu George, Bucuresti, 2815 - 11,55 - A
      31. Marginean Vlad Catalin, Aiud, 2643 - 11,45 - A
      32. Khashan Salem, Bucuresti, 1570 - 11,07 - A
      33. Gihan Sefcati, Bucuresti, 2010 - 10,93 - A
      34. Giuseppe Brancati, Bucuresti, 1880 - 10,9 - A
      35. Moise Viorel, Braila, 1171 - 10,19 - AW
      36. Toma Adrian, Bucuresti, 1119 - 10 - A
      37. Popescu Florian Catalin, Bucuresti, 1249 - 10 - A
      38. Rapan Mihai, Bucuresti, 5000 - 10
      39. Dior Dorin, Vaslui, 5001 - 10
      40. Patru Gabriel, Popesti Leordeni, 5004 - 10
      41. Macuc Adrian, Bucuresti, 1251 - 9,32 - H
      42. Magercu Alexandru, Bucuresti, 3144 - 8,05 - H

      Retrageri R2
      Bacain Alexandru - Faurei

      Absente N
      Balasa Andrei - Bucuresti
      Marin Alexandru - Bucuresti

      Grupe inferioare AVANSATI

      Gr. nr. 1
      1. Malacopol Tatiana, Bucuresti
      2. Tanase Horia, Bucuresti
      3. Cristescu Cristian, Bucuresti
      4. Marginean Vlad Catalin, Aiud
      5. Gihan Sefcati, Bucuresti

      Gr. nr. 2
      1. Bistreanu Armand, Bucuresti
      2. Balaban Daniel, Bucuresti
      3. Stoicescu Gheorghe, Iedera
      4. Khashan Salem, Bucuresti
      5. Giuseppe Brancati, Bucuresti

      Gr. nr. 3
      1. Dina Alexandru, Bucuresti
      2. Catana Gabriel, Bucuresti
      3. Cuciureanu Daniel, Ploiesti
      4. Florescu George, Bucuresti
      5. Moise Viorel, Braila

      Gr. nr. 4
      1. Cocan Mircea, Bucuresti
      2. Scutaru Marius, Cernavoda
      3. Stanciu Viorel, Ploiesti
      4. Sava Harold, Bucuresti
      5. Toma Adrian, Bucuresti
      6. Macuc Adrian, Bucuresti

      Gr. nr. 5
      1. Stinga Ovidiu, Tecuci
      2. Dumitrescu Robert Nicolae, Bucuresti
      3. Claudiu Gavril, Bucuresti
      4. Rastoaca Victor, Bucuresti
      5. Popescu Florian Catalin, Bucuresti

      Gr. nr. 6
      1. Popescu Alex, Bucuresti
      2. Arteni Sergiu, Bucuresti
      3. Toric Constantin, Bucuresti
      4. Dumitru Cristian, Bucuresti
      5. Dior Dorin, Vaslui

      Gr. nr. 7
      1. Avramescu Bogdan, Bucuresti
      2. Tonciu Costin, Branesti
      3. Toader Petru, Bragadiru
      4. Teodorescu Robert, Bucuresti
      5. Rapan Mihai, Bucuresti
      6. Magercu Alexandru, Bucuresti

      Gr. nr. 8
      1. Vaireanu Danut Ionel, Bucuresti
      2. Gisca Catalin, Bucuresti
      3. Popescu Theo, Bucuresti
      4. Ilie Costin, Bucuresti
      5. Patru Gabriel, Popesti Leordeni

      Gr.inferioara nr. 1 - AVANSATI
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 MALACOPOL TATIANA - Bucuresti
      0-3
      3-0
      3-0
      3-0
      3
      2
      2 TANASE HORIA - Bucuresti
      3-0
      3-2
      3-0
      3-1
      4
      1
      3 CRISTESCU CRISTIAN - Bucuresti
      0-3
      2-3
      0-3
      0-3
      0
      4 MARGINEAN VLAD CATALIN - Aiud
      0-3
      0-3
      3-0
      3-1
      2
      3
      5 GIHAN SEFCATI - Bucuresti
      0-3
      1-3
      3-0
      1-3
      1
      4
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 2 - AVANSATI
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 BISTREANU ARMAND - Bucuresti
      3-0
      3-1
      3-0
      3-0
      4
      1
      2 BALABAN DANIEL - Bucuresti
      0-3
      3-1
      3-1
      3-0
      3
      2
      3 STOICESCU GHEORGHE - Iedera
      1-3
      1-3
      3-1
      3-1
      2
      3
      4 KHASHAN SALEM - Bucuresti
      0-3
      1-3
      1-3
      0-3
      0
      5 GIUSEPPE BRANCATI - Bucuresti
      0-3
      0-3
      1-3
      3-0
      1
      4
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 3 - AVANSATI
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 DINA ALEXANDRU - Bucuresti
      3-0
      3-1
      3-1
      3-0
      4
      1
      2 CATANA GABRIEL - Bucuresti
      0-3
      1-3
      3-0
      3-0
      2
      3
      3 CUCIUREANU DANIEL - Ploiesti
      1-3
      3-1
      3-1
      3-0
      3
      2
      4 FLORESCU GEORGE - Bucuresti
      1-3
      0-3
      1-3
      3-2
      1
      4
      5 MOISE VIOREL - Braila
      0-3
      0-3
      0-3
      2-3
      0
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 4 - AVANSATI
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 COCAN MIRCEA - Bucuresti
      3-0
      0-3
      2-3
      3-2
      3-0
      3
      3
      2 SCUTARU MARIUS - Cernavoda
      0-3
      1-3
      3-0
      3-2
      1-3
      2
      3 STANCIU VIOREL - Ploiesti
      3-0
      3-1
      3-2
      3-0
      3-0
      5
      1
      4 SAVA HAROLD - Bucuresti
      3-2
      0-3
      2-3
      3-0
      3-0
      3
      2
      5 TOMA ADRIAN - Bucuresti
      2-3
      2-3
      0-3
      0-3
      1-3
      0
      6 MACUC ADRIAN - Bucuresti
      0-3
      3-1
      0-3
      0-3
      3-1
      2
      4
      -
      Gr.inferioara nr. 5 - AVANSATI
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 STINGA OVIDIU - Tecuci
      3-2
      1-3
      3-1
      3-2
      3
      2
      2 DUMITRESCU ROBERT NICOLAE - Bucuresti
      2-3
      1-3
      3-0
      3-0
      2
      3
      3 CLAUDIU GAVRIL - Bucuresti
      3-1
      3-1
      2-3
      3-0
      3
      1
      4 RASTOACA VICTOR - Bucuresti
      1-3
      0-3
      3-2
      3-0
      2
      4
      5 POPESCU FLORIAN CATALIN - Bucuresti
      2-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 6 - AVANSATI
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 POPESCU ALEX - Bucuresti
      3-1
      3-0
      3-0
      3-1
      4
      1
      2 ARTENI SERGIU - Bucuresti
      1-3
      3-0
      3-2
      2-3
      2
      3
      3 TORIC CONSTANTIN - Bucuresti
      0-3
      0-3
      1-3
      0-3
      0
      4 DUMITRU CRISTIAN - Bucuresti
      0-3
      2-3
      3-1
      1-3
      1
      4
      5 DIOR DORIN - Vaslui
      1-3
      3-2
      3-0
      3-1
      3
      2
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 7 - AVANSATI
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 AVRAMESCU BOGDAN - Bucuresti
      1-3
      0-3
      1-3
      2-3
      0-3
      0
      2 TONCIU COSTIN - Branesti
      3-1
      0-3
      3-0
      1-3
      1-3
      2
      4
      3 TOADER PETRU - Bragadiru
      3-0
      3-0
      3-1
      3-2
      0-3
      4
      2
      4 TEODORESCU ROBERT - Bucuresti
      3-1
      0-3
      1-3
      1-3
      0-3
      1
      5 RAPAN MIHAI - Bucuresti
      3-2
      3-1
      2-3
      3-1
      0-3
      3
      3
      6 MAGERCU ALEXANDRU - Bucuresti
      3-0
      3-1
      3-0
      3-0
      3-0
      5
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 8 - AVANSATI
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 VAIREANU DANUT IONEL - Bucuresti
      3-2
      2-3
      3-0
      3-2
      3
      1
      2 GISCA CATALIN - Bucuresti
      2-3
      3-1
      3-2
      0-3
      2
      2
      -1
      3
      2
      3 POPESCU THEO - Bucuresti
      3-2
      1-3
      0-3
      3-0
      2
      4
      -1
      -5
      0
      4 ILIE COSTIN - Bucuresti
      0-3
      2-3
      3-0
      3-1
      2
      3
      1
      2
      1
      5 PATRU GABRIEL - Popesti Leordeni
      2-3
      3-0
      0-3
      1-3
      1
      6 -
      -
      Grupe superioare AVANSATI - schema: 1 4 3 2

      Gr. nr. 1
      1. Tanase Horia, Bucuresti
      2. Sava Harold, Bucuresti
      3. Catana Gabriel, Bucuresti
      4. Giuseppe Brancati, Bucuresti

      Gr. nr. 2
      1. Bistreanu Armand, Bucuresti
      2. Stinga Ovidiu, Tecuci
      3. Cocan Mircea, Bucuresti
      4. Florescu George, Bucuresti

      Gr. nr. 3
      1. Dina Alexandru, Bucuresti
      2. Dior Dorin, Vaslui
      3. Dumitrescu Robert Nicolae, Bucuresti
      4. Macuc Adrian, Bucuresti

      Gr. nr. 4
      1. Stanciu Viorel, Ploiesti
      2. Toader Petru, Bragadiru
      3. Arteni Sergiu, Bucuresti
      4. Rastoaca Victor, Bucuresti

      Gr. nr. 5
      1. Claudiu Gavril, Bucuresti
      2. Gisca Catalin, Bucuresti
      3. Rapan Mihai, Bucuresti
      4. Dumitru Cristian, Bucuresti

      Gr. nr. 6
      1. Popescu Alex, Bucuresti
      2. Malacopol Tatiana, Bucuresti
      3. Ilie Costin, Bucuresti
      4. Tonciu Costin, Branesti

      Gr. nr. 7
      1. Magercu Alexandru, Bucuresti
      2. Balaban Daniel, Bucuresti
      3. Marginean Vlad Catalin, Aiud
      4. Popescu Theo, Bucuresti

      Gr. nr. 8
      1. Vaireanu Danut Ionel, Bucuresti
      2. Cuciureanu Daniel, Ploiesti
      3. Stoicescu Gheorghe, Iedera
      4. Gihan Sefcati, Bucuresti

      Gr.superioara nr. 1 - AVANSATI - schema: 1 4 3 2
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 TANASE HORIA - Bucuresti
      3-0
      3-2
      3-0
      3
      1
      2 SAVA HAROLD - Bucuresti
      0-3
      1-3
      3-2
      1
      -4
      -1
      1
      3 CATANA GABRIEL - Bucuresti
      2-3
      3-1
      2-3
      1
      2
      0
      1
      1
      4 GIUSEPPE BRANCATI - Bucuresti
      0-3
      2-3
      3-2
      1
      -3
      0
      1
      -
      Gr.superioara nr. 2 - AVANSATI
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 BISTREANU ARMAND - Bucuresti
      3-2
      3-1
      3-1
      3
      1
      2 STINGA OVIDIU - Tecuci
      2-3
      0-3
      3-0
      1
      3 COCAN MIRCEA - Bucuresti
      1-3
      3-0
      3-0
      2
      2
      4 FLORESCU GEORGE - Bucuresti
      1-3
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 3 - AVANSATI
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 DINA ALEXANDRU - Bucuresti
      0-3
      2-3
      3-0
      1
      2 DIOR DORIN - Vaslui
      3-0
      3-2
      3-2
      3
      1
      3 DUMITRESCU ROBERT NICOLAE - Bucuresti
      3-2
      2-3
      3-1
      2
      2
      4 MACUC ADRIAN - Bucuresti
      0-3
      2-3
      1-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 4 - AVANSATI
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 STANCIU VIOREL - Ploiesti
      1-3
      3-1
      0-3
      1
      2 TOADER PETRU - Bragadiru
      3-1
      3-2
      3-1
      3
      1
      3 ARTENI SERGIU - Bucuresti
      1-3
      2-3
      1-3
      0
      4 RASTOACA VICTOR - Bucuresti
      3-0
      1-3
      3-1
      2
      2
      -
      Gr.superioara nr. 5 - AVANSATI
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 CLAUDIU GAVRIL - Bucuresti
      2-3
      2-3
      3-2
      1
      2 GISCA CATALIN - Bucuresti
      3-2
      3-0
      3-0
      3
      1
      3 RAPAN MIHAI - Bucuresti
      3-2
      0-3
      3-2
      2
      2
      4 DUMITRU CRISTIAN - Bucuresti
      2-3
      0-3
      2-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 6 - AVANSATI
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 POPESCU ALEX - Bucuresti
      0-3
      3-0
      3-2
      2
      2
      2 MALACOPOL TATIANA - Bucuresti
      3-0
      3-0
      3-1
      3
      1
      3 ILIE COSTIN - Bucuresti
      0-3
      0-3
      2-3
      0
      4 TONCIU COSTIN - Branesti
      2-3
      1-3
      3-2
      1
      -
      Gr.superioara nr. 7 - AVANSATI
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 MAGERCU ALEXANDRU - Bucuresti
      3-2
      3-1
      3-0
      3
      1
      2 BALABAN DANIEL - Bucuresti
      2-3
      1-3
      3-0
      1
      3 MARGINEAN VLAD CATALIN - Aiud
      1-3
      3-1
      3-0
      2
      2
      4 POPESCU THEO - Bucuresti
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 8 - AVANSATI
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 VAIREANU DANUT IONEL - Bucuresti
      3-0
      0-3
      0-3
      1
      2 CUCIUREANU DANIEL - Ploiesti
      0-3
      2-3
      1-3
      0
      3 STOICESCU GHEORGHE - Iedera
      3-0
      3-2
      2-3
      2
      2
      4 GIHAN SEFCATI - Bucuresti
      3-0
      3-1
      3-2
      3
      1
      -
      Eliminatorii AVANSATI

      1. Tanase Horia
      -------------------- Tanase Horia 3-0
      16. Dumitrescu Robert Nicolae
      ---------------------------------------- Tanase Horia 3-0
      9. Popescu Alex
      -------------------- Popescu Alex 3-0
      8. Gihan Sefcati
      ------------------------------------------------------------ Tanase Horia 3-0
      5. Gisca Catalin
      -------------------- Gisca Catalin 3-2
      12. Marginean Vlad Catalin
      ---------------------------------------- Cocan Mircea 1-3
      13. Cocan Mircea
      -------------------- Cocan Mircea 3-1
      4. Toader Petru
      -------------------------------------------------------------------------------- Tanase Horia 3-1
      3. Dior Dorin
      -------------------- Dior Dorin 3-0
      14. Catana Gabriel
      ---------------------------------------- Malacopol Tatiana 2-3
      11. Stoicescu Gheorghe
      -------------------- Malacopol Tatiana 1-3
      6. Malacopol Tatiana
      ------------------------------------------------------------ Malacopol Tatiana 3-0
      7. Magercu Alexandru
      -------------------- Magercu Alexandru 3-0
      10. Rapan Mihai
      ---------------------------------------- Magercu Alexandru 3-0
      15. Rastoaca Victor
      -------------------- Bistreanu Armand 0-3
      2. Bistreanu Armand

      Clasament AVANSATI

      1. Tanase Horia - Bucuresti
      2. Malacopol Tatiana - Bucuresti
      3 -- 4
      Cocan Mircea - Bucuresti
      Magercu Alexandru - Bucuresti
      5 -- 8
      Popescu Alex - Bucuresti
      Dior Dorin - Vaslui
      Gisca Catalin - Bucuresti
      Bistreanu Armand - Bucuresti
      9 -- 16
      Dumitrescu Robert Nicolae - Bucuresti
      Stoicescu Gheorghe - Iedera
      Toader Petru - Bragadiru
      Rapan Mihai - Bucuresti
      Gihan Sefcati - Bucuresti
      Catana Gabriel - Bucuresti
      Marginean Vlad Catalin - Aiud
      Rastoaca Victor - Bucuresti
      17 -- 25 1v gr.sup.
      Dina Alexandru - Bucuresti
      Stinga Ovidiu - Tecuci
      Vaireanu Danut Ionel - Bucuresti
      Tonciu Costin - Branesti
      Balaban Daniel - Bucuresti
      Stanciu Viorel - Ploiesti
      Claudiu Gavril - Bucuresti
      Sava Harold - Bucuresti
      Giuseppe Brancati - Bucuresti
      26 -- 32 0v gr.sup.
      Cuciureanu Daniel - Ploiesti
      Arteni Sergiu - Bucuresti
      Popescu Theo - Bucuresti
      Ilie Costin - Bucuresti
      Dumitru Cristian - Bucuresti
      Florescu George - Bucuresti
      Macuc Adrian - Bucuresti
      33 -- 2v gr.inf.
      Scutaru Marius - Cernavoda
      34 -- 35 1v gr.inf.
      Teodorescu Robert - Bucuresti
      Patru Gabriel - Popesti Leordeni
      36 -- 42 0v gr.inf.
      Avramescu Bogdan - Bucuresti
      Cristescu Cristian - Bucuresti
      Toric Constantin - Bucuresti
      Khashan Salem - Bucuresti
      Moise Viorel - Braila
      Toma Adrian - Bucuresti
      Popescu Florian Catalin - Bucuresti
      Ultima editare de Dan2; 24.feb.2024, 22:02.

      Comentariu


      • #4
        Constantin Cristina, Bucuresti, open
        Constantin Teodor, Bucuresti, elite

        Comentariu


        • #5
          Crustian Istrate - București - Elite

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de ccc Vezi post
            Cristian Istrate - București - Elite

            Comentariu


            • #7
              Lazar Adrian - Bucuresti - Hobby

              Comentariu


              • #8
                Roventa Dan, hobby, Bucuresti. Multumesc

                Comentariu


                • #9
                  Alexandru David Gabriel - Bucuresti - Avansati

                  Comentariu


                  • #10
                    Giuseppe Brancati, Avansați, București ✌🏻

                    Comentariu


                    • #11
                      Popescu Theo - avansați
                      Tonciu Costin - avansați

                      Comentariu


                      • #12
                        Dena Corneliu-Giurgiu-Open

                        Comentariu


                        • #13
                          Popa Robert, Targoviste, open! Multumesc!
                          Blade: Timo Boll ALC
                          FH: Yasaka Rakza XX
                          BH: Butterfly Dignics 05

                          Comentariu


                          • #14
                            Stoicescu Gheorghe , Iedera-DB , Avansati . Multumesc !

                            Comentariu


                            • #15
                              Toma Adrian - Avansati - Bucuresti
                              Traneci Andrei Valentin - Open - Buucuresti
                              Popescu Florian Catalin - Avansati - Bucuresti
                              LEMN: Butterfly DIMITRIJ OVTCHAROV INNERFORCE ALC
                              FETE: FH: Butterfly Glayzer 09c
                              BH: Butterfly Glayzer

                              Comentariu


                              • #16
                                Sirbu David Alexandru, Targoviste, open!
                                Blade: Timo Boll ALC
                                FH: Yasaka Rakza XX
                                BH: Butterfly Dignics 05

                                Comentariu


                                • #17
                                  Catana Gabriel, avansati, București

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Ilie Costin, Bucuresti, avansati
                                    Butterfly Zhang Jike ALC
                                    FH: Yasaka Rakza Z
                                    BH: Butterfly Dignics 64

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Dumitru Paul - Hobby - Bucuresti
                                      LEMN: Butterfly DIMITRIJ OVTCHAROV INNERFORCE ALC
                                      FETE: FH: Butterfly Glayzer 09c
                                      BH: Butterfly Glayzer

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Teodorescu Marian București Hobby

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Daniel Balaban, Bucuresti, Avansati
                                          FH - Butterfly Tenergy 05 Hard
                                          BH - SpinLord Gipfelsturm

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Macuc Adrian, Bucuresti - Avansati. Multumesc!

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Buna seara, Virgil Ipate, Bucuresti - Open. Multumesc...

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Trocaru Remus din Tulcea - Elite. Mulțumesc!

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Se înscrie Toma Adrian - Sfântu Gheorghe - Elite.

                                                  Comentariu

                                                  Procesare...
                                                  X