Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Pitesti-Duminica 3 martie

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • AmaTur: Turneu A Pitesti-Duminica 3 martie

    LOCALITATEA: PITESTI
    DATA: Duminica 3 martie 2024;

    NUMAR MAXIM DE JUCATORI:172

    CATEGORII: HOBBY + AVANSATI + OPEN + ELITE

    ORA DE ÎNCEPERE:
    OPEN + AVANSATI .........8h30 - 9h validare inscrieri ........ora 9h15 incep meciurile
    ELITE + HOBBY................14h - 14h30 validare inscrieri..........ora 14h45 incep meciurile

    SALA: Sala Sporturilor Pitesti; Str Stadionului Nr. 43

    INDICAȚII DE ACCES:


    LOGISTICĂ: 20 mese aprobate ITTF

    SPAȚIU DE JOC: 1200 mp

    SUPRAFAȚA DE JOC: parchet

    FACILITĂȚI: Vestiare, dușuri, garderobă

    TAXA: Adulți - 50 Lei, Copii -25 lei, un leu de participant se va dona către AmaTur; persoanele cu dizabilități sunt scutite de taxă.
    Se asigură apă plată – 2 litri

    MATERIALE DE PREMIERE: Diploma, Medalie si Cupa pentru locurile 1-4 la fiecare categorie

    ÎNSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANȚILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: in functie de inscrierile pe forum

    Ultima retragere fara penalizare: vineri 1 martie ora 21
    - retragerea jucătorilor după termen (R) 2 puncte;
    - absență nemotivată (N) 3 puncte

    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției(atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);

    SISTEMUL DE JOC: cite 4 wildcarduri la fiecare categorie
    - Elite – maxim 48 participanți;
    - Open – maxim 60 participanți;
    - Avansați – maxim 60participanți;
    - Hobby – maxim 24 participanți;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 5/6 jucători – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP;
    - FARA GRUPE SUPERIOARE
    - Tablou eliminatoriu generat automat;​

    In funcție de dinamica înscrierilor, pot avea loc modificări în sistemul de desfășurare a turneului; se va anunța acest lucru din timp.
    ​​

    ORGANIZATORI:
    - Toma Florin, tel. 0748 204 733;
    - Pribeagu Claudiu, tel. 0745 762 305.

    VA ASTEPTAM CU DRAG!!​

    Vor fi prezenti cu materiale pentru tenis de masa:
    ​Dna. Irina și Dl. Gelu Popescu - Andro Gir,
    reprezentant XIOM și NITTAKU.





    www.tenismasa.ro
    0728747067​​
    Ultima editare de florin toma; 26.feb.2024, 17:36.

  • #2
    Inscrieri HOBBY (3 martie) - 03 Mar, 7:46:01 PM - v6.9 / cls_2024-mar

    1. Pruna Stefan Cristian, Pitesti, 3959 - 9.5 - H
    2. Stanciu Mugur, Videle, 1189 - 9.26 - H
    3. Tudose Ilariu, Dragasani, 1759 - 8.23 - H
    4. Patru Gabriel, Popesti Leordeni, 3291 - 8.05 - H
    5. Buicea Andra, Pitesti, 3483 - 8 - HF
    6. Teodorescu Marian, Bucuresti, 1353 - 7.84 - H
    7. Dobrica Marius, Videle, 1294 - 7.21 - H
    8. Florida Alin Emil, Videle, 1726 - 7.07 - H
    9. Simulescu Dumitru, Craiova, 2052 - 6.65 - H
    10. Ionescu Andrei, Bucuresti, 3192 - 6.4 - H
    11. Dinicescu Ion, Pitesti, 2450 - 6.34 - HW
    12. Vasiloiu Stefan, Pitesti, 3086 - 6.3 - H
    13. Matei Alexandru, Pitesti, 2947 - 4.7 - H
    14. Popa Yannis, Pitesti, 4692 - 4.5 - H
    15. Antonescu Nicolae, Pitesti, 4024 - 4.4 - H
    16. Ceausescu Rebeca, Pitesti, 4747 - 4.1 - HF
    17. Savescu Mihai, Videle, 3882 - 4 - H
    18. Ianis Alecu, Rosiori de Vede, 4143 - 2.8 - H
    19. Ciobanu Ioana, Pitesti, 4966 - 2 - HF
    20. Ciucu Pavel, Pitesti, 6008 - 2
    21. Safta Marius, Pitesti, 6009 - 2
    22. Barboiu Adrian, Curtea de Arges, 6001 - 0
    23. Pacuret Geraldina, Pitesti, 6002 - 0
    24. Borceanu Paul Cristian, Pitesti, 6003 - 0
    25. Anghel Darius, Pitesti, 6004 - 0
    26. Bostinaru Filip, Curtea de Arges, 6005 - 0
    27. Stanica Ciprian, Pitesti, 6006 - 0
    28. Predutoiu Andrei, Pitesti, 6007 - 0


    Gr.inferioara nr. 1 - HOBBY
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 PRUNA STEFAN CRISTIAN - Pitesti
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    2 IONESCU ANDREI - Bucuresti
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    1
    3 DINICESCU ION - Pitesti
    3-0
    0-3
    3-1
    3-1
    3
    2
    4 SAVESCU MIHAI - Videle
    3-0
    1-3
    1-3
    1-3
    1
    4
    5 SAFTA MARIUS - Pitesti
    3-0
    0-3
    1-3
    3-1
    2
    3
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - HOBBY
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 STANCIU MUGUR - Videle
    3-2
    2-3
    3-1
    3-0
    3
    2
    2 SIMULESCU DUMITRU - Craiova
    2-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    3 VASILOIU STEFAN - Pitesti
    3-2
    3-1
    2-3
    3-0
    3
    1
    4 CIUCU PAVEL - Pitesti
    1-3
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    4
    5 PACURET GERALDINA - Pitesti
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - HOBBY
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 TUDOSE ILARIU - Dragasani
    0-3
    3-0
    0-3
    0-3
    3-0
    2
    4
    2 FLORIDA ALIN EMIL - Videle
    3-0
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    5
    1
    3 MATEI ALEXANDRU - Pitesti
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
    3-0
    1
    4 IANIS ALECU - Rosiori de Vede
    3-0
    2-3
    3-2
    1-3
    3-0
    3
    3
    5 BORCEANU PAUL CRISTIAN - Pitesti
    3-0
    0-3
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    2
    6 PREDUTOIU ANDREI - Pitesti
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - HOBBY
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 PATRU GABRIEL - Popesti Leordeni
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 DOBRICA MARIUS - Videle
    0-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    2
    3 POPA YANNIS - Pitesti
    1-3
    1-3
    3-0
    1-3
    3-2
    2
    4
    4 CIOBANU IOANA - Pitesti
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    5 BARBOIU ADRIAN - Curtea de Arges
    0-3
    1-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    3
    6 STANICA CIPRIAN - Pitesti
    0-3
    0-3
    2-3
    3-0
    0-3
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 5 - HOBBY
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 BUICEA ANDRA - Pitesti
    3-1
    3-0
    3-0
    2-3
    0-3
    3
    2
    4
    1
    1
    2 TEODORESCU MARIAN - Bucuresti
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    1-3
    3
    3
    5
    1
    1
    3 ANTONESCU NICOLAE - Pitesti
    0-3
    0-3
    3-1
    0-3
    0-3
    1
    4 CEAUSESCU REBECA - Pitesti
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
    0
    5 ANGHEL DARIUS - Pitesti
    3-2
    0-3
    3-0
    3-1
    0-3
    3
    4
    0
    -2
    1
    6 BOSTINARU FILIP - Curtea de Arges
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    -


    Eliminatorii HOBBY

    1. Ionescu Andrei
    -------------------- Ionescu Andrei 3-0
    32. Bye
    ---------------------------------------- Ionescu Andrei 3-0
    17. Popa Yannis
    -------------------- Anghel Darius 1-3
    16. Anghel Darius
    ------------------------------------------------------------ Stanciu Mugur 2-3
    9. Stanciu Mugur
    -------------------- Stanciu Mugur 3-0
    24. Bye
    ---------------------------------------- Stanciu Mugur 3-1
    25. Bye
    -------------------- Borceanu Paul Cristian 0-3
    8. Borceanu Paul Cristian
    -------------------------------------------------------------------------------- Stanciu Mugur 3-2
    5. Bostinaru Filip
    -------------------- Bostinaru Filip 3-0
    28. Bye
    ---------------------------------------- Bostinaru Filip 3-0
    21. Bye
    -------------------- Simulescu Dumitru 0-3
    12. Simulescu Dumitru
    ------------------------------------------------------------ Patru Gabriel 2-3
    13. Ianis Alecu
    -------------------- Savescu Mihai 1-3
    20. Savescu Mihai
    ---------------------------------------- Patru Gabriel 0-3
    29. Bye
    -------------------- Patru Gabriel 0-3
    4. Patru Gabriel

    ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Stanciu Mugur 3-0

    3. Florida Alin Emil
    -------------------- Florida Alin Emil 3-0
    30. Bye
    ---------------------------------------- Ciucu Pavel 0-3
    19. Ciucu Pavel
    -------------------- Ciucu Pavel 3-0
    14. Barboiu Adrian
    ------------------------------------------------------------ Ciucu Pavel 3-0
    11. Safta Marius
    -------------------- Safta Marius 3-0
    22. Bye
    ---------------------------------------- Safta Marius 3-1
    27. Bye
    -------------------- Buicea Andra 0-3
    6. Buicea Andra
    -------------------------------------------------------------------------------- Ciucu Pavel 3-0
    7. Dobrica Marius
    -------------------- Dobrica Marius 3-0
    26. Bye
    ---------------------------------------- Dobrica Marius 3-0
    23. Bye
    -------------------- Dinicescu Ion 0-3
    10. Dinicescu Ion
    ------------------------------------------------------------ Dobrica Marius 3-1
    15. Teodorescu Marian
    -------------------- Teodorescu Marian 3-0
    18. Tudose Ilariu
    ---------------------------------------- Vasiloiu Stefan 2-3
    31. Bye
    -------------------- Vasiloiu Stefan 0-3
    2. Vasiloiu Stefan


    Clasament HOBBY

    1. Stanciu Mugur - Videle
    2. Ciucu Pavel - Pitesti
    3 -- 4
    Patru Gabriel - Popesti Leordeni
    Dobrica Marius - Videle
    5 -- 8
    Ionescu Andrei - Bucuresti
    Safta Marius - Pitesti
    Bostinaru Filip - Curtea de Arges
    Vasiloiu Stefan - Pitesti
    9 -- 16
    Borceanu Paul Cristian - Pitesti
    Florida Alin Emil - Videle
    Savescu Mihai - Videle
    Dinicescu Ion - Pitesti
    Anghel Darius - Pitesti
    Buicea Andra - Pitesti
    Simulescu Dumitru - Craiova
    Teodorescu Marian - Bucuresti
    17 -- 20
    Barboiu Adrian - Curtea de Arges
    Ianis Alecu - Rosiori de Vede
    Popa Yannis - Pitesti
    Tudose Ilariu - Dragasani
    21 -- 23 1v gr.inf.
    Matei Alexandru - Pitesti
    Antonescu Nicolae - Pitesti
    Stanica Ciprian - Pitesti
    24 -- 28 0v gr.inf.
    Pruna Stefan Cristian - Pitesti
    Ceausescu Rebeca - Pitesti
    Ciobanu Ioana - Pitesti
    Pacuret Geraldina - Pitesti
    Predutoiu Andrei - Pitesti



    Inscrieri AVANSATI (3 Martie) - 03 Mar, 4:47:10 PM - v6.9 / cls_2024-mar

    Absent Nemotivat: RADU Dragos-Targoviste

    1. Ileanu Bogdan, Targu Jiu, 820 - 19.9 - A
    2. Dinu Adrian, Darmanesti, 530 - 18.41 - A
    3. Preda Nicolae, Curtea de Arges, 681 - 18.38 - AW
    4. Dina Alexandru, Bucuresti, 525 - 18.36 - A
    5. Vasile Gica, Vulcana Bai, 796 - 18.25 - AD
    6. Fusca Georgian, Targoviste, 482 - 17.96 - A
    7. Andrei Ionut, Pitesti, 1583 - 17.58 - A
    8. Ionescu Cristian, Ulmi, 724 - 17.55 - A
    9. Arimia Constantin, Azuga, 978 - 17.39 - A
    10. Ionita Marian, Bucuresti, 2065 - 17.07 - A
    11. Luca Ioan, Bucuresti, 1201 - 16.96 - A
    12. Gheozdan Daniel, Bucuresti, 938 - 16.91 - A
    13. Iosim Dumitru, Slatina, 2612 - 16.85 - A
    14. Preda Leo, Targoviste, 1309 - 16.38 - AW
    15. Cojocaru Andru, Targoviste, 1004 - 16.15 - A
    16. Vaireanu Danut Ionel, Bucuresti, 1126 - 15.76 - AW
    17. Balaban Daniel, Bucuresti, 863 - 15.62 - A
    18. Parlog Florin, Bucuresti, 752 - 15.61 - A
    19. Cuciureanu Daniel, Ploiesti, 798 - 15.42 - A
    20. Cristescu Cristian, Bucuresti, 639 - 15.41 - AW
    21. Constantin Adrian, Craiova, 1183 - 14.99 - A
    22. Marin Robert, Pitesti, 2725 - 14.9 - A
    23. Balasoiu Liviu, Novaci, 1351 - 14.75 - A
    24. Melnerovici Daniel, Stefanesti Arges, 1663 - 14.1 - A
    25. Olaru Cristian, Targoviste, 2207 - 14.1 - A
    26. Dumitru Cosmin, Pitesti, 1850 - 14.08 - A
    27. Toader Petru, Bragadiru, 881 - 13.98 - AW
    28. Popescu Cristi, Slatina, 2535 - 13.95 - A
    29. Georgescu Cristian, Pitesti, 1301 - 13.92 - A
    30. Popescu Theo, Bucuresti, 832 - 13.81 - A
    31. Ilie Costin, Bucuresti, 996 - 13.54 - A
    32. Moraru Marius, Bucuresti, 1623 - 12.78 - A
    33. Gaman Alin, Marginenii de Jos, 1018 - 12.71 - A
    34. Nitu Gheorghe, Craiova, 1368 - 12.47 - A
    35. Constantin Valentin, Ploiesti, 1102 - 12.22 - A
    36. Diaconescu Dragos, Craiova, 1765 - 12.08 - A
    37. Florescu George, Bucuresti, 2580 - 11.9 - A
    38. Pribeagu Bianca, Pitesti, 2114 - 11.87 - AF
    39. Vaduva Ionut, Pitesti, 2343 - 11.8 - A
    40. Popescu Florian Catalin, Bucuresti, 1218 - 10.17 - A
    41. Balasoiu Maria, Novaci, 1523 - 10.14 - AF
    42. Toma Adrian, Bucuresti, 1114 - 10 - A
    43. Macuc Adrian, Bucuresti, 1219 - 9.63 - H
    44. Ontoiu Catalin, Pitesti, 2328 - 9.55 - HW
    45. Ghica Marius, Craiova, 1857 - 9.25 - H
    46. Ungureanu David, Pitesti, 3370 - 8.95 - H
    47. Vasiloiu Sebastian, Pitesti, 2764 - 8.53 - H
    48. Gheorghe Ion, Bucuresti, 1607 - 7.88 - HW
    49. Marinescu Stefan, Bucuresti, 2124 - 7.12 - H
    50. Croitoru Carli, Craiova, 2588 - 7.03 - H
    51. Stefan Adrian, Bucuresti, 3376 - 6.7 - H
    52. Predus Florin Catalin, Dabuleni-Dolj, 6002 - 2
    53. Guta Claudiu, Pitesti, 6003 - 2
    54. Enache Costel, Bucuresti, 6004 - 2


    Gr.inferioara nr. 1 - AVANSATI
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 ILEANU BOGDAN - Targu Jiu
    3-1
    3-0
    3-2
    3-0
    4
    1
    2 CRISTESCU CRISTIAN - Bucuresti
    1-3
    3-2
    3-2
    3-2
    3
    2
    3 CONSTANTIN ADRIAN - Craiova
    0-3
    2-3
    3-0
    2-3
    1
    3
    -2
    2
    1
    4 VADUVA IONUT - Pitesti
    2-3
    2-3
    0-3
    3-0
    1
    4
    -2
    0
    1
    5 BALASOIU MARIA - Novaci
    0-3
    2-3
    3-2
    0-3
    1
    -6
    -2
    1
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - AVANSATI
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 DINU ADRIAN - Darmanesti
    3-2
    3-0
    3-1
    3-2
    4
    1
    2 CUCIUREANU DANIEL - Ploiesti
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
    3 MARIN ROBERT - Pitesti
    0-3
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    3
    4 POPESCU FLORIAN CATALIN - Bucuresti
    1-3
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    4
    5 TOMA ADRIAN - Bucuresti
    2-3
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - AVANSATI
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 PREDA NICOLAE - Curtea de Arges
    1-3
    3-1
    3-2
    3-1
    3
    2
    2 PARLOG FLORIN - Bucuresti
    3-1
    2-3
    3-1
    3-1
    3
    1
    3 BALASOIU LIVIU - Novaci
    1-3
    3-2
    0-3
    3-0
    2
    4
    4 PRIBEAGU BIANCA - Pitesti
    2-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    5 MACUC ADRIAN - Bucuresti
    1-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - AVANSATI
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 DINA ALEXANDRU - Bucuresti
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 BALABAN DANIEL - Bucuresti
    2-3
    2-3
    3-1
    3-1
    2
    2
    2
    1
    1
    3 MELNEROVICI DANIEL - Stefanesti Arges
    0-3
    3-2
    0-3
    3-0
    2
    4
    -2
    -2
    1
    4 DIACONESCU DRAGOS - Craiova
    0-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    1
    1
    1
    5 ONTOIU CATALIN - Pitesti
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 5 - AVANSATI
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 VASILE GICA - Vulcana Bai
    0-3
    1-3
    3-1
    3-2
    2
    3
    2 VAIREANU DANUT IONEL - Bucuresti
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    1
    3 OLARU CRISTIAN - Targoviste
    3-1
    0-3
    3-0
    3-0
    3
    2
    4 FLORESCU GEORGE - Bucuresti
    1-3
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    4
    5 UNGUREANU DAVID - Pitesti
    2-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 6 - AVANSATI
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 FUSCA GEORGIAN - Targoviste
    3-1
    3-0
    2-3
    3-2
    3-0
    4
    2
    2 LUCA IOAN - Bucuresti
    1-3
    3-0
    1-3
    3-2
    3-1
    3
    3
    3 DUMITRU COSMIN - Pitesti
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    2-3
    1
    4 CONSTANTIN VALENTIN - Ploiesti
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    5 GHICA MARIUS - Craiova
    2-3
    2-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    6 STEFAN ADRIAN - Bucuresti
    0-3
    1-3
    3-2
    0-3
    3-0
    2
    4
    -
    Gr.inferioara nr. 7 - AVANSATI
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 ANDREI IONUT - Pitesti
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 PREDA LEO - Targoviste
    0-3
    3-2
    3-1
    1-3
    3-0
    3
    3
    3 TOADER PETRU - Bragadiru
    2-3
    2-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    4 NITU GHEORGHE - Craiova
    0-3
    1-3
    3-0
    2-3
    3-0
    2
    4
    5 GHEORGHE ION - Bucuresti
    0-3
    3-1
    3-1
    3-2
    3-1
    4
    2
    6 ENACHE COSTEL - Bucuresti
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 8 - AVANSATI
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 IONESCU CRISTIAN - Ulmi
    3-1
    3-1
    3-1
    2-3
    3-0
    4
    1
    2 IOSIM DUMITRU - Slatina
    1-3
    3-2
    1-3
    3-0
    3-1
    3
    4
    2
    -1
    1
    3 POPESCU THEO - Bucuresti
    1-3
    2-3
    3-0
    3-0
    3-2
    3
    2
    4
    2
    1
    4 GAMAN ALIN - Marginenii de Jos
    1-3
    3-1
    0-3
    3-0
    3-2
    3
    3
    1
    -1
    1
    5 MARINESCU STEFAN - Bucuresti
    3-2
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    1
    6 GUTA CLAUDIU - Pitesti
    0-3
    1-3
    2-3
    2-3
    3-2
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 9 - AVANSATI
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 ARIMIA CONSTANTIN - Azuga
    0-3
    3-0
    2-3
    3-1
    3-1
    3
    3
    2 GHEOZDAN DANIEL - Bucuresti
    3-0
    1-3
    3-2
    3-1
    3-0
    4
    1
    3 GEORGESCU CRISTIAN - Pitesti
    0-3
    3-1
    0-3
    3-2
    3-2
    3
    4
    4 MORARU MARIUS - Bucuresti
    3-2
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    5 CROITORU CARLI - Craiova
    1-3
    1-3
    2-3
    0-3
    0-3
    0
    6 PREDUS FLORIN CATALIN - Dabuleni-Dolj
    1-3
    0-3
    2-3
    0-3
    3-0
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 10 - AVANSATI
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 IONITA MARIAN - Bucuresti
    3-0
    3-1
    3-0
    1-3
    3
    1
    2 COJOCARU ANDRU - Targoviste
    0-3
    2-3
    3-0
    3-1
    2
    3
    3 POPESCU CRISTI - Slatina
    1-3
    3-2
    3-2
    3-1
    3
    2
    4 ILIE COSTIN - Bucuresti
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
    0
    5 VASILOIU SEBASTIAN - Pitesti
    3-1
    1-3
    1-3
    3-0
    2
    4
    6 -
    -


    Eliminatorii AVANSATI

    1. Ileanu Bogdan
    -------------------- Ileanu Bogdan 3-0
    64. Bye
    ---------------------------------------- Ileanu Bogdan 3-1
    33. Nitu Gheorghe
    -------------------- Nitu Gheorghe 3-2
    32. Vasiloiu Sebastian
    ------------------------------------------------------------ Ileanu Bogdan 3-1
    17. Preda Nicolae
    -------------------- Preda Nicolae 3-0
    48. Bye
    ---------------------------------------- Preda Nicolae 3-2
    49. Bye
    -------------------- Fusca Georgian 0-3
    16. Fusca Georgian
    -------------------------------------------------------------------------------- Vasile Gica 2-3
    9. Gheozdan Daniel
    -------------------- Gheozdan Daniel 3-0
    56. Bye
    ---------------------------------------- Gheozdan Daniel 3-0
    41. Bye
    -------------------- Diaconescu Dragos 0-3
    24. Diaconescu Dragos
    ------------------------------------------------------------ Vasile Gica 1-3
    25. Vasile Gica
    -------------------- Vasile Gica 3-0
    40. Popescu Florian Catalin
    ---------------------------------------- Vasile Gica 3-1
    57. Bye
    -------------------- Ionescu Cristian 0-3
    8. Ionescu Cristian

    ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Vaireanu Danut Ionel 0-3

    5. Vaireanu Danut Ionel
    -------------------- Vaireanu Danut Ionel 3-0
    60. Bye
    ---------------------------------------- Vaireanu Danut Ionel 3-0
    37. Balasoiu Liviu
    -------------------- Gaman Alin 1-3
    28. Gaman Alin
    ------------------------------------------------------------ Vaireanu Danut Ionel 3-0
    21. Constantin Adrian
    -------------------- Constantin Adrian 3-0
    44. Bye
    ---------------------------------------- Constantin Adrian 3-1
    53. Bye
    -------------------- Popescu Cristi 0-3
    12. Popescu Cristi
    -------------------------------------------------------------------------------- Vaireanu Danut Ionel 3-1
    13. Gheorghe Ion
    -------------------- Gheorghe Ion 3-0
    52. Bye
    ---------------------------------------- Cuciureanu Daniel 0-3
    45. Bye
    -------------------- Cuciureanu Daniel 0-3
    20. Cuciureanu Daniel
    ------------------------------------------------------------ Arimia Constantin 0-3
    29. Arimia Constantin
    -------------------- Arimia Constantin 3-0
    36. Stefan Adrian
    ---------------------------------------- Arimia Constantin 3-2
    61. Bye
    -------------------- Dina Alexandru 0-3
    4. Dina Alexandru

    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ -------------------- Dinu Adrian 0-3

    3. Parlog Florin
    -------------------- Parlog Florin 3-0
    62. Bye
    ---------------------------------------- Parlog Florin 3-2
    35. Florescu George
    -------------------- Cojocaru Andru 1-3
    30. Cojocaru Andru
    ------------------------------------------------------------ Parlog Florin 3-0
    19. Cristescu Cristian
    -------------------- Cristescu Cristian 3-0
    46. Bye
    ---------------------------------------- Cristescu Cristian 3-1
    51. Bye
    -------------------- Popescu Theo 0-3
    14. Popescu Theo
    -------------------------------------------------------------------------------- Preda Leo 1-3
    11. Moraru Marius
    -------------------- Moraru Marius 3-0
    54. Bye
    ---------------------------------------- Marin Robert 0-3
    43. Bye
    -------------------- Marin Robert 0-3
    22. Marin Robert
    ------------------------------------------------------------ Preda Leo 0-3
    27. Preda Leo
    -------------------- Preda Leo 3-1
    38. Melnerovici Daniel
    ---------------------------------------- Preda Leo 3-1
    59. Bye
    -------------------- Constantin Valentin 0-3
    6. Constantin Valentin

    ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Dinu Adrian 0-3

    7. Andrei Ionut
    -------------------- Andrei Ionut 3-0
    58. Bye
    ---------------------------------------- Andrei Ionut 3-1
    39. Vaduva Ionut
    -------------------- Luca Ioan 1-3
    26. Luca Ioan
    ------------------------------------------------------------ Andrei Ionut 3-0
    23. Pribeagu Bianca
    -------------------- Pribeagu Bianca 3-0
    42. Bye
    ---------------------------------------- Pribeagu Bianca 3-2
    55. Bye
    -------------------- Ionita Marian 0-3
    10. Ionita Marian
    -------------------------------------------------------------------------------- Dinu Adrian 0-3
    15. Olaru Cristian
    -------------------- Olaru Cristian 3-0
    50. Bye
    ---------------------------------------- Olaru Cristian 3-0
    47. Bye
    -------------------- Balaban Daniel 0-3
    18. Balaban Daniel
    ------------------------------------------------------------ Dinu Adrian 2-3
    31. Georgescu Cristian
    -------------------- Georgescu Cristian 3-0
    34. Iosim Dumitru
    ---------------------------------------- Dinu Adrian 0-3
    63. Bye
    -------------------- Dinu Adrian 0-3
    2. Dinu Adrian


    Clasament AVANSATI

    1. Dinu Adrian - Darmanesti
    2. Vaireanu Danut Ionel - Bucuresti
    3 -- 4
    Preda Leo - Targoviste
    Vasile Gica - Vulcana Bai
    5 -- 8
    Andrei Ionut - Pitesti
    Arimia Constantin - Azuga
    Parlog Florin - Bucuresti
    Ileanu Bogdan - Targu Jiu
    9 -- 16
    Olaru Cristian - Targoviste
    Constantin Adrian - Craiova
    Marin Robert - Pitesti
    Gheozdan Daniel - Bucuresti
    Pribeagu Bianca - Pitesti
    Cuciureanu Daniel - Ploiesti
    Cristescu Cristian - Bucuresti
    Preda Nicolae - Curtea de Arges
    17 -- 32
    Georgescu Cristian - Pitesti
    Gaman Alin - Marginenii de Jos
    Constantin Valentin - Ploiesti
    Ionescu Cristian - Ulmi
    Luca Ioan - Bucuresti
    Dina Alexandru - Bucuresti
    Cojocaru Andru - Targoviste
    Nitu Gheorghe - Craiova
    Balaban Daniel - Bucuresti
    Popescu Cristi - Slatina
    Moraru Marius - Bucuresti
    Diaconescu Dragos - Craiova
    Ionita Marian - Bucuresti
    Gheorghe Ion - Bucuresti
    Popescu Theo - Bucuresti
    Fusca Georgian - Targoviste
    33 -- 40
    Melnerovici Daniel - Stefanesti Arges
    Popescu Florian Catalin - Bucuresti
    Stefan Adrian - Bucuresti
    Iosim Dumitru - Slatina
    Balasoiu Liviu - Novaci
    Vaduva Ionut - Pitesti
    Florescu George - Bucuresti
    Vasiloiu Sebastian - Pitesti
    41 -- 46 1v gr.inf.
    Dumitru Cosmin - Pitesti
    Toader Petru - Bragadiru
    Balasoiu Maria - Novaci
    Marinescu Stefan - Bucuresti
    Predus Florin Catalin - Dabuleni-Dolj
    Guta Claudiu - Pitesti
    47 -- 54 0v gr.inf.
    Ilie Costin - Bucuresti
    Toma Adrian - Bucuresti
    Macuc Adrian - Bucuresti
    Ontoiu Catalin - Pitesti
    Ghica Marius - Craiova
    Ungureanu David - Pitesti
    Croitoru Carli - Craiova
    Enache Costel - Bucuresti


    Inscrieri OPEN (3 martie) - 03 Mar, 3:27:12 PM - v6.9 / cls_2024-mar

    1. Visan Bogdan, Targoviste, 419 - 32.32 - OW
    2. Darmaz Ion, Targoviste, 177 - 31.99 - OW
    3. Papacu Bejoli, Bucuresti, 824 - 31.8 - OW
    4. Marin Puiu, Amarastii de Sus, 802 - 31.58 - OW
    5. Botanel Grigore, Rovinari, 209 - 30.94 - O
    6. Valcea Daniel, Pitesti, 305 - 30.56 - O
    7. Gagiu Remus, Pitesti, 204 - 30.44 - O
    8. Stoica Mihai, Mioveni, 266 - 30.17 - OW
    9. Tuca Cristi, Slatina, 633 - 29.67 - O
    10. Botosneanu Ionut, Videle, 194 - 29.18 - O
    11. Barca George, Pitesti, 286 - 29.11 - O
    12. Mihu Florin, Mioveni, 170 - 28.94 - OW
    13. Trocan Nicolae, Mioveni, 182 - 28.71 - OW
    14. Niculescu Daniel, Pitesti, 1653 - 28.25 - OW
    15. Nedescu Adrian, Ramnicu Valcea, 2080 - 28.2 - O
    16. Diaconescu Lucian, Targoviste, 408 - 28.08 - O
    17. Jinga Vlad, Bucuresti, 306 - 28 - O
    18. Dumitru George, Targoviste, 207 - 27.78 - O
    19. Baltatu Marius, Pitesti, 321 - 27.65 - OW
    20. Baciu Stefan, Mioveni, 232 - 27.17 - OW
    21. Negulescu Ioan, Ramnicu Valcea, 1478 - 27.1 - O
    22. Stanescu Tiberiu, Slatina, 394 - 26.27 - O
    23. Lungoci Mihai, Craiova, 804 - 26.1 - O
    24. Chivu Cornel, Craiova, 509 - 26 - O
    25. Stoian Sorin, Curtea de Arges, 685 - 25.9 - O
    26. Baltatu Eduard Laurentiu, Bucuresti, 1535 - 25.77 - O
    27. Runceanu David, Pitesti, 1543 - 25.47 - O
    28. Voinea Emil, Pitesti, 1162 - 24.2 - OW
    29. Petculescu Giani, Ploiesti, 618 - 23.85 - O
    30. Minca Liviu, Videle, 368 - 23.76 - O
    31. Buicea Rares, Pitesti, 1532 - 23.4 - O
    32. Stancalie Doru, Craiova, 943 - 23.2 - OW
    33. Topsaneanu Valentin, Chitila, 963 - 23.08 - O
    34. Necsoiu Georgiana, Videle, 459 - 23 - OF
    35. Vuta Bogdan, Curtea de Arges, 3132 - 22.8 - O
    36. Ciobanu Adrian, Pitesti, 1418 - 22.68 - O
    37. Sorescu Gabriel, Pitesti, 1925 - 22.55 - O
    38. Traneci Andrei Valentin, Bucuresti, 422 - 22.17 - O
    39. Sirbu David Alexandru, Targoviste, 443 - 21.69 - OJ
    40. Stanciu Olimpiu, Chitila, 1685 - 20.83 - O
    41. Croitoru Daniel, Craiova, 1560 - 18.98 - A
    42. Ionescu Ioana, Bucuresti, 1437 - 14.68 - AF

    Gr.inferioara nr. 1 - OPEN
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 VISAN BOGDAN - Targoviste
    3-1
    0-3
    3-1
    1-3
    2
    3
    -1
    0
    1
    2 NICULESCU DANIEL - Pitesti
    1-3
    2-3
    2-3
    3-1
    1
    3 JINGA VLAD - Bucuresti
    3-0
    3-2
    3-1
    2-3
    3
    1
    4 STANCALIE DORU - Craiova
    1-3
    3-2
    1-3
    3-0
    2
    2
    0
    1
    1
    5 TOPSANEANU VALENTIN - Chitila
    3-1
    1-3
    3-2
    0-3
    2
    4
    -2
    -1
    1
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - OPEN
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 DARMAZ ION - Targoviste
    3-1
    3-2
    2-3
    3-1
    3
    1
    4
    0
    1
    2 NEDESCU ADRIAN - Ramnicu Valcea
    1-3
    2-3
    1-3
    3-0
    1
    4
    3 BACIU STEFAN - Mioveni
    2-3
    3-2
    3-2
    3-0
    3
    2
    4
    0
    1
    4 BUICEA RARES - Pitesti
    3-2
    3-1
    2-3
    3-2
    3
    3
    3
    0
    1
    5 NECSOIU GEORGIANA - Videle
    1-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - OPEN
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 PAPACU BEJOLI - Bucuresti
    3-1
    3-2
    1-3
    2-3
    2
    2
    0
    1
    1
    2 DIACONESCU LUCIAN - Targoviste
    1-3
    1-3
    3-2
    3-2
    2
    4
    -2
    -1
    1
    3 BALTATU MARIUS - Pitesti
    2-3
    3-1
    2-3
    2-3
    1
    4 MINCA LIVIU - Videle
    3-1
    2-3
    3-2
    3-0
    3
    1
    5 VUTA BOGDAN - Curtea de Arges
    3-2
    2-3
    3-2
    0-3
    2
    3
    -2
    0
    1
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - OPEN
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 MARIN PUIU - Amarastii de Sus
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 TROCAN NICOLAE - Mioveni
    0-3
    3-0
    2-3
    0-3
    3-0
    2
    4
    -1
    0
    1
    3 DUMITRU GEORGE - Targoviste
    0-3
    0-3
    1-3
    3-2
    3-0
    2
    -4
    -2
    1
    4 PETCULESCU GIANI - Ploiesti
    0-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    2
    5 CIOBANU ADRIAN - Pitesti
    0-3
    3-0
    2-3
    0-3
    3-1
    2
    3
    -2
    2
    1
    6 IONESCU IOANA - Bucuresti
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 5 - OPEN
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 BOTANEL GRIGORE - Rovinari
    1-3
    1-3
    3-2
    3-0
    1-3
    2
    4
    2 MIHU FLORIN - Mioveni
    3-1
    3-2
    3-0
    3-1
    0-3
    4
    1
    3 NEGULESCU IOAN - Ramnicu Valcea
    3-1
    2-3
    1-3
    3-2
    3-1
    3
    2
    4 VOINEA EMIL - Pitesti
    2-3
    0-3
    3-1
    2-3
    1-3
    1
    5 TRANECI ANDREI VALENTIN - Bucuresti
    0-3
    1-3
    2-3
    3-2
    3-1
    2
    6 CROITORU DANIEL - Craiova
    3-1
    3-0
    1-3
    3-1
    1-3
    3
    3
    -
    Gr.inferioara nr. 6 - OPEN
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 VALCEA DANIEL - Pitesti
    1-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    2
    2 BARCA GEORGE - Pitesti
    3-1
    3-1
    2-3
    3-2
    3
    1
    3 STANESCU TIBERIU - Slatina
    1-3
    1-3
    2-3
    3-0
    1
    4
    4 BALTATU EDUARD LAURENTIU - Bucuresti
    0-3
    3-2
    3-2
    0-3
    2
    3
    5 STANCIU OLIMPIU - Chitila
    1-3
    2-3
    0-3
    3-0
    1
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 7 - OPEN
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 GAGIU REMUS - Pitesti
    1-3
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    2 BOTOSNEANU IONUT - Videle
    3-1
    2-3
    2-3
    3-1
    2
    3
    3 LUNGOCI MIHAI - Craiova
    3-0
    3-2
    1-3
    3-2
    3
    2
    4 RUNCEANU DAVID - Pitesti
    3-1
    3-2
    3-1
    3-0
    4
    1
    5 SIRBU DAVID ALEXANDRU - Targoviste
    3-2
    1-3
    2-3
    0-3
    1
    4
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 8 - OPEN
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 STOICA MIHAI - Mioveni
    1-3
    0-3
    3-0
    0-3
    1
    4
    -5
    0
    1
    2 TUCA CRISTI - Slatina
    3-1
    2-3
    3-2
    3-1
    3
    2
    3 CHIVU CORNEL - Craiova
    3-0
    3-2
    3-2
    3-0
    4
    1
    4 STOIAN SORIN - Curtea de Arges
    0-3
    2-3
    2-3
    3-1
    1
    -3
    -1
    1
    5 SORESCU GABRIEL - Pitesti
    3-0
    1-3
    0-3
    1-3
    1
    3
    -4
    1
    1
    6 -
    -


    Eliminatorii OPEN

    1. Jinga Vlad
    -------------------- Nedescu Adrian 0-3
    32. Nedescu Adrian
    ---------------------------------------- Ciobanu Adrian 1-3
    17. Ciobanu Adrian
    -------------------- Ciobanu Adrian 3-1
    16. Papacu Bejoli
    ------------------------------------------------------------ Valcea Daniel 2-3
    9. Valcea Daniel
    -------------------- Valcea Daniel 3-1
    24. Croitoru Daniel
    ---------------------------------------- Valcea Daniel 3-2
    25. Sirbu David Alexandru
    -------------------- Chivu Cornel 2-3
    8. Chivu Cornel
    -------------------------------------------------------------------------------- Marin Puiu 1-3
    5. Mihu Florin
    -------------------- Mihu Florin 3-2
    28. Stanescu Tiberiu
    ---------------------------------------- Lungoci Mihai 1-3
    21. Sorescu Gabriel
    -------------------- Lungoci Mihai 1-3
    12. Lungoci Mihai
    ------------------------------------------------------------ Marin Puiu 1-3
    13. Baciu Stefan
    -------------------- Visan Bogdan 2-3
    20. Visan Bogdan
    ---------------------------------------- Marin Puiu 1-3
    29. Diaconescu Lucian
    -------------------- Marin Puiu 2-3
    4. Marin Puiu

    ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Marin Puiu 3-1

    3. Minca Liviu
    -------------------- Trocan Nicolae 1-3
    30. Trocan Nicolae
    ---------------------------------------- Buicea Rares 0-3
    19. Buicea Rares
    -------------------- Buicea Rares 3-2
    14. Stancalie Doru
    ------------------------------------------------------------ Botanel Grigore 1-3
    11. Tuca Cristi
    -------------------- Botosneanu Ionut 0-3
    22. Botosneanu Ionut
    ---------------------------------------- Botanel Grigore 2-3
    27. Botanel Grigore
    -------------------- Botanel Grigore 3-2
    6. Barca George
    -------------------------------------------------------------------------------- Petculescu Giani 2-3
    7. Runceanu David
    -------------------- Runceanu David 3-1
    26. Stoica Mihai
    ---------------------------------------- Runceanu David 3-1
    23. Baltatu Eduard Laurentiu
    -------------------- Baltatu Eduard Laurentiu 3-1
    10. Negulescu Ioan
    ------------------------------------------------------------ Petculescu Giani 2-3
    15. Petculescu Giani
    -------------------- Petculescu Giani 3-2
    18. Vuta Bogdan
    ---------------------------------------- Petculescu Giani 3-1
    31. Topsaneanu Valentin
    -------------------- Darmaz Ion 1-3
    2. Darmaz Ion


    Clasament OPEN

    1. Marin Puiu - Amarastii de Sus
    2. Petculescu Giani - Ploiesti
    3 -- 4
    Valcea Daniel - Pitesti
    Botanel Grigore - Rovinari
    5 -- 8
    Lungoci Mihai - Craiova
    Runceanu David - Pitesti
    Ciobanu Adrian - Pitesti
    Buicea Rares - Pitesti
    9 -- 16
    Visan Bogdan - Targoviste
    Darmaz Ion - Targoviste
    Chivu Cornel - Craiova
    Botosneanu Ionut - Videle
    Mihu Florin - Mioveni
    Baltatu Eduard Laurentiu - Bucuresti
    Nedescu Adrian - Ramnicu Valcea
    Trocan Nicolae - Mioveni
    17 -- 32
    Diaconescu Lucian - Targoviste
    Vuta Bogdan - Curtea de Arges
    Croitoru Daniel - Craiova
    Barca George - Pitesti
    Sorescu Gabriel - Pitesti
    Stoica Mihai - Mioveni
    Papacu Bejoli - Bucuresti
    Stancalie Doru - Craiova
    Baciu Stefan - Mioveni
    Topsaneanu Valentin - Chitila
    Sirbu David Alexandru - Targoviste
    Tuca Cristi - Slatina
    Stanescu Tiberiu - Slatina
    Negulescu Ioan - Ramnicu Valcea
    Jinga Vlad - Bucuresti
    Minca Liviu - Videle
    33 -- 34 2v gr.inf.
    Dumitru George - Targoviste
    Traneci Andrei Valentin - Bucuresti
    35 -- 39 1v gr.inf.
    Niculescu Daniel - Pitesti
    Baltatu Marius - Pitesti
    Stoian Sorin - Curtea de Arges
    Voinea Emil - Pitesti
    Stanciu Olimpiu - Chitila
    40 -- 42 0v gr.inf.
    Gagiu Remus - Pitesti
    Necsoiu Georgiana - Videle
    Ionescu Ioana - Bucuresti


    Inscrieri ELITE (3 martie) - 03 Mar, 8:39:48 PM - v6.9 / cls_2024-mar

    1. Pribeagu Sebastian, Pitesti, 1035 - 55.77 - EL
    2. Neagoe Costin, Bucuresti, 3 - 55.53 - E
    3. Galos Alexandru, Bucuresti, 21 - 53.73 - EL
    4. Petrescu Liviu, Pitesti, 39 - 50.99 - EW
    5. Toma Florin, Pitesti, 18 - 46.74 - EW
    6. Dumitru Rares, Pitesti, 421 - 46.58 - EL
    7. Ionescu Mihai, Bucuresti, 93 - 45.76 - EL
    8. Bercea Alex, Drobeta Tr Severin, 98 - 44.55 - E
    9. Craiu Catalin, Videle, 76 - 44.26 - E
    10. Dumitru Gheorghe, Bucuresti, 83 - 43.31 - ED
    11. Sencu Victor, Targoviste, 148 - 43.24 - EW
    12. Thouzard Adrian, Drobeta Tr Severin, 598 - 42.4 - E
    13. Butnaru Andrei, Iasi, 241 - 41.93 - E
    14. Avram Nicolae, Nedelea, 47 - 40.82 - E
    15. Dinca Daniel, Bucuresti, 210 - 40.79 - EWD
    16. Vasilescu Remus, Curtea de Arges, 129 - 39.99 - E
    17. Bejan Alexandru, Tecuci, 1175 - 39.37 - E
    18. Nuta Mario, Pitesti, 1914 - 39.05 - E
    19. Pavunev Dan, Bucuresti, 471 - 38.5 - E
    20. Sima Daniel, Mioveni, 2380 - 37.8 - EJ
    21. Moraru Ramona Cosmina, Drobeta Tr Severin, 217 - 37.58 - EF
    22. Botanel Eduard, Rovinari, 219 - 37.55 - E
    23. Alexandrescu Marius, Voluntari, 1884 - 37.5 - E
    24. Olaru Dragos, Bucuresti, 1995 - 37.5 - E
    25. Badescu Stefan, Campulung Muscel, 739 - 36.86 - E
    26. Ionescu Mihai, Targoviste, 331 - 36.69 - E
    27. Badea Stefan, Targoviste, 250 - 35.36 - E
    28. Avram Antonio, Pitesti, 751 - 34.38 - E
    29. Patrascu Dorin, Pitesti, 192 - 34.3 - E
    30. Zavricescu George, Curtea de Arges, 166 - 33.27 - EW
    31. Butoi Aurel, Caracal, 288 - 32.76 - O
    32. Turcescu Stefan, Pitesti, 1120 - 32.38 - O
    33. Sirbu Lucian, Drobeta Tr Severin, 364 - 31.97 - O
    34. Matei Mircea, Targoviste, 319 - 28.19 - OW
    35. Tigau Dan, Bucuresti, 2935 - 28 - OW
    36. Popa Alin, Drobeta Tr Severin, 893 - 26.78 - O
    37. Bivolaru Stelian, Targoviste, 330 - 26.64 - OW
    38. Dima Alexia, Pitesti, 1291 - 24.96 - OF
    39. Badescu Vicentiu, Campulung Muscel, 3094 - 23.8 - O
    40. Preda Mark, Slatina, 3466 - 16.1 - A


    Gr.inferioara nr. 1 - ELITE
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 PRIBEAGU SEBASTIAN - Pitesti
    3-0
    3-1
    3-1
    3-2
    4
    1
    2 DINCA DANIEL - Bucuresti
    0-3
    3-2
    3-1
    3-1
    3
    2
    3 BEJAN ALEXANDRU - Tecuci
    1-3
    2-3
    2-3
    3-1
    1
    3
    -2
    1
    1
    4 TURCESCU STEFAN - Pitesti
    1-3
    1-3
    3-2
    1-3
    1
    -5
    -1
    1
    5 SIRBU LUCIAN - Drobeta Tr Severin
    2-3
    1-3
    1-3
    3-1
    1
    4
    -3
    0
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - ELITE
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 NEAGOE COSTIN - Bucuresti
    3-1
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    1
    2 VASILESCU REMUS - Curtea de Arges
    1-3
    3-0
    3-2
    3-1
    3
    2
    3 NUTA MARIO - Pitesti
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4
    -6
    0
    1
    4 BUTOI AUREL - Caracal
    0-3
    2-3
    3-0
    2-3
    1
    3
    -2
    2
    1
    5 POPA ALIN - Drobeta Tr Severin
    1-3
    1-3
    0-3
    3-2
    1
    -6
    -2
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - ELITE
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 GALOS ALEXANDRU - Bucuresti
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 AVRAM NICOLAE - Nedelea
    0-3
    3-2
    3-0
    3-2
    3
    2
    3 SIMA DANIEL - Mioveni
    0-3
    2-3
    3-1
    3-1
    2
    3
    4 PATRASCU DORIN - Pitesti
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    5 MATEI MIRCEA - Targoviste
    0-3
    2-3
    1-3
    3-1
    1
    4
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - ELITE
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 PETRESCU LIVIU - Pitesti
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 THOUZARD ADRIAN - Drobeta Tr Severin
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
    3 PAVUNEV DAN - Bucuresti
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4
    -6
    0
    1
    4 ZAVRICESCU GEORGE - Curtea de Arges
    0-3
    0-3
    3-0
    1-3
    1
    3
    -5
    1
    1
    5 BIVOLARU STELIAN - Targoviste
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    -7
    -1
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 5 - ELITE
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 TOMA FLORIN - Pitesti
    3-0
    3-1
    3-0
    3-1
    4
    1
    2 BUTNARU ANDREI - Iasi
    0-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    2
    3 MORARU RAMONA COSMINA - Drobeta Tr Severin
    1-3
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    4
    4 BADESCU STEFAN - Campulung Muscel
    0-3
    1-3
    3-1
    3-1
    2
    3
    5 TIGAU DAN - Bucuresti
    1-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 6 - ELITE
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 DUMITRU RARES - Pitesti
    2-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    2
    2 DUMITRU GHEORGHE - Bucuresti
    3-2
    3-0
    3-2
    3-0
    4
    1
    3 BOTANEL EDUARD - Rovinari
    0-3
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    4
    4 BADEA STEFAN - Targoviste
    0-3
    2-3
    3-2
    3-1
    2
    3
    5 PREDA MARK - Slatina
    1-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 7 - ELITE
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 IONESCU MIHAI - Bucuresti
    1-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    1
    6
    0
    1
    2 SENCU VICTOR - Targoviste
    3-1
    3-1
    1-3
    3-1
    3
    3
    4
    0
    1
    3 ALEXANDRESCU MARIUS - Voluntari
    0-3
    1-3
    1-3
    2-3
    0
    4 AVRAM ANTONIO - Pitesti
    1-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    2
    5
    0
    1
    5 BADESCU VICENTIU - Campulung Muscel
    0-3
    1-3
    3-2
    0-3
    1
    4
    -
    Gr.inferioara nr. 8 - ELITE
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 BERCEA ALEX - Drobeta Tr Severin
    3-1
    1-3
    3-1
    3-1
    3
    1
    2 CRAIU CATALIN - Videle
    1-3
    3-2
    3-0
    3-1
    3
    2
    3 OLARU DRAGOS - Bucuresti
    3-1
    2-3
    0-3
    3-1
    2
    4
    4 IONESCU MIHAI - Targoviste
    1-3
    0-3
    3-0
    3-2
    2
    3
    5 DIMA ALEXIA - Pitesti
    1-3
    1-3
    1-3
    2-3
    0
    -


    Eliminatorii ELITE

    1. Pribeagu Sebastian
    -------------------- Pribeagu Sebastian 3-0
    32. Nuta Mario
    ---------------------------------------- Pribeagu Sebastian 3-1
    17. Zavricescu George
    -------------------- Avram Nicolae 2-3
    16. Avram Nicolae
    ------------------------------------------------------------ Bercea Alex 2-3
    9. Dumitru Rares
    -------------------- Dumitru Rares 3-0
    24. Badescu Stefan
    ---------------------------------------- Bercea Alex 1-3
    25. Badescu Vicentiu
    -------------------- Bercea Alex 0-3
    8. Bercea Alex
    -------------------------------------------------------------------------------- Petrescu Liviu 1-3
    5. Toma Florin
    -------------------- Toma Florin 3-2
    28. Botanel Eduard
    ---------------------------------------- Toma Florin 3-0
    21. Ionescu Mihai
    -------------------- Ionescu Mihai 3-1
    12. Avram Antonio
    ------------------------------------------------------------ Petrescu Liviu 0-3
    13. Vasilescu Remus
    -------------------- Bejan Alexandru 2-3
    20. Bejan Alexandru
    ---------------------------------------- Petrescu Liviu 0-3
    29. Matei Mircea
    -------------------- Petrescu Liviu 0-3
    4. Petrescu Liviu

    ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Neagoe Costin 0-3

    3. Galos Alexandru
    -------------------- Galos Alexandru 3-0
    30. Pavunev Dan
    ---------------------------------------- Galos Alexandru 3-0
    19. Butoi Aurel
    -------------------- Dinca Daniel 0-3
    14. Dinca Daniel
    ------------------------------------------------------------ Craiu Catalin 1-3
    11. Craiu Catalin
    -------------------- Craiu Catalin 3-1
    22. Sencu Victor
    ---------------------------------------- Craiu Catalin 3-1
    27. Moraru Ramona Cosmina
    -------------------- Dumitru Gheorghe 1-3
    6. Dumitru Gheorghe
    -------------------------------------------------------------------------------- Neagoe Costin 0-3
    7. Ionescu Mihai
    -------------------- Olaru Dragos 0-3
    26. Olaru Dragos
    ---------------------------------------- Butnaru Andrei 2-3
    23. Badea Stefan
    -------------------- Butnaru Andrei 0-3
    10. Butnaru Andrei
    ------------------------------------------------------------ Neagoe Costin 0-3
    15. Thouzard Adrian
    -------------------- Thouzard Adrian 3-0
    18. Sima Daniel
    ---------------------------------------- Neagoe Costin 0-3
    31. Sirbu Lucian
    -------------------- Neagoe Costin 0-3
    2. Neagoe Costin


    Clasament ELITE

    1. Neagoe Costin - Bucuresti
    2. Petrescu Liviu - Pitesti
    3 -- 4
    Craiu Catalin - Videle
    Bercea Alex - Drobeta Tr Severin
    5 -- 8
    Butnaru Andrei - Iasi
    Toma Florin - Pitesti
    Galos Alexandru - Bucuresti
    Pribeagu Sebastian - Pitesti
    9 -- 16
    Thouzard Adrian - Drobeta Tr Severin
    Bejan Alexandru - Tecuci
    Dumitru Gheorghe - Bucuresti
    Dumitru Rares - Pitesti
    Olaru Dragos - Bucuresti
    Ionescu Mihai - Targoviste
    Dinca Daniel - Bucuresti
    Avram Nicolae - Nedelea
    17 -- 32
    Sirbu Lucian - Drobeta Tr Severin
    Matei Mircea - Targoviste
    Sencu Victor - Targoviste
    Badescu Vicentiu - Campulung Muscel
    Badea Stefan - Targoviste
    Botanel Eduard - Rovinari
    Pavunev Dan - Bucuresti
    Nuta Mario - Pitesti
    Sima Daniel - Mioveni
    Vasilescu Remus - Curtea de Arges
    Moraru Ramona Cosmina - Drobeta Tr Severin
    Badescu Stefan - Campulung Muscel
    Ionescu Mihai - Bucuresti
    Avram Antonio - Pitesti
    Butoi Aurel - Caracal
    Zavricescu George - Curtea de Arges
    33 -- 35 1v gr.inf.
    Turcescu Stefan - Pitesti
    Popa Alin - Drobeta Tr Severin
    Bivolaru Stelian - Targoviste
    36 -- 40 0v gr.inf.
    Alexandrescu Marius - Voluntari
    Patrascu Dorin - Pitesti
    Tigau Dan - Bucuresti
    Dima Alexia - Pitesti
    Preda Mark - Slatina
    Ultima editare de florin toma; 03.mar.2024, 20:40.

    Comentariu


    • FlorinBN
      FlorinBN comentat
      Editarea unui comentariu
      ok O A

    • FlorinBN
      FlorinBN comentat
      Editarea unui comentariu
      ok E H

  • #3
    Stoica Mihai - Mioveni - Open. Mulțumesc.
    Blade: VICTAS - Koji Matsushita DEF
    FH: Butterfly - Dignics 80
    BH: Sauer & Troger - Hellfire-X, OX

    Comentariu


    • #4
      Ilie Costin, Bucuresti, avansati
      Butterfly Zhang Jike ALC
      FH: Yasaka Rakza Z
      BH: Butterfly Dignics 64

      Comentariu


      • #5
        Barca George si Bălțatu Marius - Pitești - Open.

        Comentariu


        • #6
          Gagiu Remus - Open - Pitesti

          Mulțumesc!


          Sent from my iPhone using Tapatalk
          Blade : Butterfly Omar Assar
          FH: Xiom Omega V Pro
          BH: Xiom Omega V Tour

          Comentariu


          • #7
            Melnerovici Daniel Stefanesti Arges avansați va rog frumos

            Comentariu


            • #8
              Dorin Pătrașcu elite, pitesti

              Comentariu


              • #9
                Ciobanu Adrian - pitesti - open

                Comentariu


                • #10
                  Se înscrie la avansați Ionuț Vaduva Pitesti

                  Comentariu


                  • #11
                    Sirbu David Alexandru Targoviste Open

                    Comentariu


                    • #12
                      Popa Robert, Targoviste, avansati! Multumesc!😃🙏🏼
                      Blade: Timo Boll ALC
                      FH: Yasaka Rakza XX
                      BH: Butterfly Dignics 05

                      Comentariu


                      • #13
                        Radu Dragos, Targoviste, avansati
                        Blade: Timo Boll ALC
                        FH: Yasaka Rakza XX
                        BH: Butterfly Dignics 05

                        Comentariu


                        • #14
                          Voinea Emil, Pitești Open!

                          Comentariu


                          • #15
                            Toader Petru, Bragadiru, Avansati
                            Blade DHS W968 ( Hurricane Long 5 National)
                            FH Victas V22 Double Extra
                            BH Victas V22 Double Extra

                            Comentariu


                            • #16
                              Darmaz Ion din Târgoviște la open!

                              Comentariu


                              • #17
                                Ene Daniel Ploiești Hobby

                                Comentariu


                                • #18
                                  Daniel Balaban, Bucuresti, Avansati
                                  FH - Butterfly Tenergy 05 Hard
                                  BH - SpinLord Gipfelsturm

                                  Comentariu


                                  • #19
                                    Constantin Cristina, București, open

                                    Comentariu


                                    • #20
                                      Dinu Gheorghe București 0pen .

                                      Comentariu


                                      • #21
                                        Andrei Ionut- Avansați- Pitesti
                                        Buicea Rareș- Open- Pitesti

                                        Comentariu


                                        • #22
                                          Stoicescu Gheorghe - Iedera - Avansați

                                          Comentariu


                                          • #23
                                            Pribeagu Bianca - Avansați - Piteşti

                                            Comentariu


                                            • #24
                                              Catana Claudiu - Bucuresti - Elite

                                              Comentariu


                                              • #25
                                                Runceanu David- Open - Piteşti

                                                Comentariu

                                                Procesare...
                                                X