Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Hunedoara - Duminica 10 Martie 2024

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • AmaTur: Turneu B Hunedoara - Duminica 10 Martie 2024

    LOCALITATEA: Hunedoara
    DATA: 10 Martie 2024
    ADRESA: Hunedoara, Facultatea de Inginerie, Sala de Sport​​
    '
    '
    '
    '
    '
    '
    CATEGORII:
    Elite - 25 jucatori
    Open - 20 jucatori

    Avansati - 20 jucatori >> 16 jucatori
    Hobby - 25 jucatori>> 30 jucatori

    - in functie de dinamica inscrierilor numarul de participanti poate fi modificat;

    VALIDARE INSCRIERI:
    Duminica, 10 Martie 2024
    ​​​, ora 8:30 - 9:00 Avansati si Hobby;
    Duminica, 10 Martie 2024, ora 12:30 - 14:00 Open si Elite;

    ORA DE INCEPERE:
    Duminica, 10 Martie 2024
    , ora 9:00 Avansati si Hobby; ​​
    Duminica, 10 Martie 2024​​, ora14:00 Open si Elite;

    LOGISTICA:
    - 9 mese ITTF, mingi Donic 3*;

    TAXA DE PARTICIPARE:
    - 50 lei
    - 30 lei - copii pana la 14 ani
    - fara taxa - persoanele cu dizabilitati
    * din care 1 leu/jucator cotizatie Amatur


    SE ASIGURA:
    - sandvici,
    apa plata, cafea, bauturi racoritoare;

    MATERIALE DE PREMIERE:
    - locurile 1-4: medalii, diplome; locul 1 cupa;

    INSCRIEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum;
    - ultima retragere fara penalizare: vineri, 08.03.2024, ora 21:00;


    SISTEMUL DE JOC:
    - grupe inferioare de 5-6 jucatori (sau 4 in functie de numarul de participanti); se califica primii 4;
    - fara grupe superioare;
    - tablouri eliminatorii generate automat;
    - nu se joaca finala mica;


    In functie de dinamica inscrierilor pot avea loc modificari in sistemul de desfasurare a turneului, modificarea numarului de participanti sau redistribuirea locurilor de la o categorie la alta.
    Se va anunta din timp acest lucru.

    Se poate parca in curtea interioara a facultatii.



    ORGANIZATORI:
    PAVEL CALIN 0762/698344
    ​​
    FACULTATEA DE INGINERIE HUNEDOARA

    ORGANIZATOR TEHNIC:
    HOANCEA EUGEN​​​​​​​​​​​​







    Ultima editare de Eugen Hoancea; 04.mar.2024, 11:59.

  • #2
    Inscrieri finale Elite (Duminica 10.03.2024, ora 14:00) - 10 Mar, 7:38:15 PM - v6.91 / cls_2024-mar

    1. Zbancu Leo, Deva, 563 - 52.88 - EW
    2. Pavel Calin, Hunedoara, 106 - 52.54 - EL
    3. Gradinaru Alin, Sibiu, 6001 - 47.3
    4. Szemciuk Istvan, Deva, 278 - 44.81 - E
    5. Vilceanu Andrei, Timisoara, 126 - 44.37 - E
    6. Colda Dorin, Lupeni, 712 - 43.75 - EW
    7. Triff Raul, Deva, 74 - 41.74 - E
    8. Popa Radu, Deva, 446 - 41.22 - EW
    9. Istrate Cristian, Bucuresti, 42 - 41.19 - EW
    10. Stoica Mihai, Hateg, 100 - 40.39 - E
    11. Popovici Ciprian, Hunedoara, 155 - 40.3 - E
    12. Hoancea Eugen, Deva, 494 - 40.24 - EW
    13. Tataru Tiberiu, Targu Jiu, 795 - 37.95 - E
    14. Botanel Eduard, Rovinari, 219 - 37.55 - E
    15. Negrea Olimpiu, Otelu Rosu, 79 - 37.51 - E
    16. Simion Cristi, Targu Jiu, 903 - 35.1 - E
    17. Botea Fabian, Hunedoara, 292 - 34.82 - E
    18. Muresan Florin, Deva, 176 - 33.83 - E
    19. Cimponeriu Ianis, Lugoj, 325 - 33.47 - E
    20. Butoi Aurel, Caracal, 288 - 32.76 - O
    21. Cirstea Toni, Targu Jiu, 962 - 26.22 - O

    Gr.inferioara nr. 1 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 ZBANCU LEO - Deva
    3-1
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    1
    2 POPA RADU - Deva
    1-3
    2-3
    3-2
    3-0
    2
    3
    1
    0
    1
    3 ISTRATE CRISTIAN - Bucuresti
    1-3
    3-2
    2-3
    3-0
    2
    2
    1
    0
    1
    4 SIMION CRISTI - Targu Jiu
    1-3
    2-3
    3-2
    3-0
    2
    4
    1
    0
    1
    5 BOTEA FABIAN - Hunedoara
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 PAVEL CALIN - Hunedoara
    3-1
    2-3
    3-0
    2-3
    2
    3
    2 TRIFF RAUL - Deva
    1-3
    1-3
    3-1
    1-3
    1
    4
    3 STOICA MIHAI - Hateg
    3-2
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    1
    4 NEGREA OLIMPIU - Otelu Rosu
    0-3
    1-3
    1-3
    2-3
    0
    5 CIMPONERIU IANIS - Lugoj
    3-2
    3-1
    0-3
    3-2
    3
    2
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 GRADINARU ALIN - Sibiu
    2-3
    1-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    3
    3
    -1
    1
    2 COLDA DORIN - Lupeni
    3-2
    3-1
    1-3
    3-0
    3-1
    4
    1
    3 POPOVICI CIPRIAN - Hunedoara
    3-1
    1-3
    3-1
    1-3
    3-0
    3
    2
    3
    4
    2
    4 BOTANEL EDUARD - Rovinari
    2-3
    3-1
    1-3
    3-0
    3-1
    3
    4
    4
    -3
    0
    5 MURESAN FLORIN - Deva
    1-3
    0-3
    3-1
    0-3
    1-3
    1
    6 CIRSTEA TONI - Targu Jiu
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 SZEMCIUK ISTVAN - Deva
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
    2 VILCEANU ANDREI - Timisoara
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    1
    3 HOANCEA EUGEN - Deva
    0-3
    1-3
    2-3
    3-1
    1
    4
    4 TATARU TIBERIU - Targu Jiu
    0-3
    0-3
    3-2
    3-2
    2
    3
    5 BUTOI AUREL - Caracal
    0-3
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    6 -
    -​
    Eliminatorii Elite

    1. Zbancu Leo
    -------------------- Zbancu Leo 3-2
    16. Triff Raul
    ---------------------------------------- Zbancu Leo 3-0
    9. Tataru Tiberiu
    -------------------- Tataru Tiberiu 3-1
    8. Popovici Ciprian
    ------------------------------------------------------------ Vilceanu Andrei 1-3
    5. Cimponeriu Ianis
    -------------------- Popa Radu 1-3
    12. Popa Radu
    ---------------------------------------- Vilceanu Andrei 2-3
    13. Botanel Eduard
    -------------------- Vilceanu Andrei 0-3
    4. Vilceanu Andrei
    -------------------------------------------------------------------------------- Gradinaru Alin 2-3
    3. Colda Dorin
    -------------------- Colda Dorin 3-0
    14. Hoancea Eugen
    ---------------------------------------- Pavel Calin 0-3
    11. Pavel Calin
    -------------------- Pavel Calin 3-1
    6. Istrate Cristian
    ------------------------------------------------------------ Gradinaru Alin 2-3
    7. Szemciuk Istvan
    -------------------- Gradinaru Alin 1-3
    10. Gradinaru Alin
    ---------------------------------------- Gradinaru Alin 3-0
    15. Simion Cristi
    -------------------- Stoica Mihai 2-3
    2. Stoica Mihai

    Clasament Elite

    1. Gradinaru Alin - Sibiu
    2. Vilceanu Andrei - Timisoara
    3 -- 4
    Pavel Calin - Hunedoara
    Zbancu Leo - Deva
    5 -- 8
    Stoica Mihai - Hateg
    Popa Radu - Deva
    Colda Dorin - Lupeni
    Tataru Tiberiu - Targu Jiu
    9 -- 16
    Szemciuk Istvan - Deva
    Botanel Eduard - Rovinari
    Istrate Cristian - Bucuresti
    Triff Raul - Deva
    Simion Cristi - Targu Jiu
    Cimponeriu Ianis - Lugoj
    Hoancea Eugen - Deva
    Popovici Ciprian - Hunedoara
    17 -- 18 1v gr.inf.
    Muresan Florin - Deva
    Cirstea Toni - Targu Jiu
    19 -- 21 0v gr.inf.
    Negrea Olimpiu - Otelu Rosu
    Botea Fabian - Hunedoara
    Butoi Aurel - Caracal​

    Inscrieri finale Open (Duminica, 10.03.2024, ora 14:00) - 10 Mar, 7:32:19 PM - v6.91 / cls_2024-mar

    1. Botanel Grigore, Rovinari, 209 - 30.94 - O
    2. Vilculescu Vlad, Timisoara, 625 - 29.41 - O
    3. Ursulescu Octavian, Curtea, 516 - 29.27 - O
    4. Mateescu Florin, Hunedoara, 2300 - 25.8 - O
    5. Banceanu Radu, Hunedoara, 644 - 25.02 - O
    6. Andrei Gheorghe, Petrosani, 1199 - 24.83 - OW
    7. Cobzaru Radu, Deva, 399 - 24.36 - OW
    8. Coste Rafael, Lupeni, 1549 - 23.1 - O
    9. Toplician Mihai, Hunedoara, 387 - 23.05 - O
    10. Neiconi Sabin, Hateg, 1498 - 22.77 - OW
    11. Popovici Robert Gheorghe, Petrosani, 608 - 20.4 - O
    12. Tedi Ioja, Calan, 756 - 20.01 - O
    13. Gipsy King, Hunedoara, 484 - 18.13 - AW
    14. Muntean Atila, Hunedoara, 610 - 18.04 - A
    15. Budihala Raul, Hunedoara, 933 - 15.4 - A

    Gr.inferioara nr. 1 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 BOTANEL GRIGORE - Rovinari
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 ANDREI GHEORGHE - Petrosani
    2-3
    3-2
    2-3
    0-3
    1
    3 TOPLICIAN MIHAI - Hunedoara
    0-3
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    4 TEDI IOJA - Calan
    0-3
    3-2
    1-3
    3-0
    2
    3
    5 GIPSY KING - Hunedoara
    0-3
    3-0
    0-3
    0-3
    1
    4
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 VILCULESCU VLAD - Timisoara
    2-3
    3-2
    3-2
    3-1
    3
    2
    3
    0
    1
    2 BANCEANU RADU - Hunedoara
    3-2
    3-1
    0-3
    3-1
    3
    3
    2
    -2
    1
    3 COSTE RAFAEL - Lupeni
    2-3
    1-3
    1-3
    0-3
    0
    4 POPOVICI ROBERT GHEORGHE - Petrosani
    2-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    1
    7
    2
    1
    5 MUNTEAN ATILA - Hunedoara
    1-3
    1-3
    3-0
    0-3
    1
    4
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Open
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 URSULESCU OCTAVIAN - Curtea
    0-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    2
    2 MATEESCU FLORIN - Hunedoara
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    3 COBZARU RADU - Deva
    0-3
    0-3
    2-3
    3-1
    1
    4
    4 NEICONI SABIN - Hateg
    2-3
    0-3
    3-2
    3-1
    2
    3
    5 BUDIHALA RAUL - Hunedoara
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    -

    Eliminatorii Open

    1. Botanel Grigore
    -------------------- Botanel Grigore 3-0
    16. Bye
    ---------------------------------------- Banceanu Radu 2-3
    9. Neiconi Sabin
    -------------------- Banceanu Radu 0-3
    8. Banceanu Radu
    ------------------------------------------------------------ Vilculescu Vlad 2-3
    5. Vilculescu Vlad
    -------------------- Vilculescu Vlad 3-1
    12. Gipsy King
    ---------------------------------------- Vilculescu Vlad 3-1
    13. Bye
    -------------------- Ursulescu Octavian 0-3
    4. Ursulescu Octavian
    -------------------------------------------------------------------------------- Vilculescu Vlad 3-0
    3. Mateescu Florin
    -------------------- Mateescu Florin 3-0
    14. Bye
    ---------------------------------------- Mateescu Florin 3-0
    11. Muntean Atila
    -------------------- Toplician Mihai 1-3
    6. Toplician Mihai
    ------------------------------------------------------------ Tedi Ioja 0-3
    7. Tedi Ioja
    -------------------- Tedi Ioja 3-2
    10. Cobzaru Radu
    ---------------------------------------- Tedi Ioja 3-2
    15. Bye
    -------------------- Popovici Robert Gheorghe 0-3
    2. Popovici Robert Gheorghe

    Clasament Open

    1. Vilculescu Vlad - Timisoara
    2. Tedi Ioja - Calan
    3 -- 4
    Banceanu Radu - Hunedoara
    Mateescu Florin - Hunedoara
    5 -- 8
    Ursulescu Octavian - Curtea
    Popovici Robert Gheorghe - Petrosani
    Botanel Grigore - Rovinari
    Toplician Mihai - Hunedoara
    9 -- 12
    Gipsy King - Hunedoara
    Cobzaru Radu - Deva
    Neiconi Sabin - Hateg
    Muntean Atila - Hunedoara
    13 -- 1v gr.inf.
    Andrei Gheorghe - Petrosani
    14 -- 15 0v gr.inf.
    Coste Rafael - Lupeni
    Budihala Raul - Hunedoara



    Inscrieri finale Avansati (Duminica, 10.03.2024, ora 9:00) - 10 Mar, 8:55:11 AM - v6.91 / cls_2024-mar

    1. Anchidin Cosmin, Lugoj, 1116 - 18.03 - A
    2. Dragan Marius, Hunedoara, 626 - 17.98 - A
    3. Dragotescu Iulian Darius, Deva, 1612 - 17.1 - A
    4. Stoicescu Gheorghe, Iedera, 565 - 16.78 - A
    5. Moldovean Valer, Calan, 1015 - 16.05 - A
    6. Melicut Sarmis, Hunedoara, 1746 - 16.05 - A
    7. Andoni Marian, Hunedoara, 2317 - 15.25 - A
    8. Suciu Florin, Sibiu, 805 - 15.19 - A
    9. Maresi Cristian, Targu Jiu, 1808 - 15.03 - A
    10. Moldoveanu Sorin Florian, Hunedoara, 807 - 15.01 - A
    11. Marian Ioan, Alba Iulia, 1423 - 14.9 - AW
    12. Farcas Marius, Hunedoara, 1621 - 14.13 - A
    13. Sirbu Moise, Baile Herculane, 2175 - 12.9 - A
    14. Grozavu Alexandru, Rovinari, 2051 - 10.85 - A
    15. Bulinschi Alexandru, Hunedoara, 2314 - 10.55 - A
    16. Steau Dan, Santimbru AB, 1110 - 10.24 - AW

    Retrageri R2
    Stupinean Mircea - Calan

    ​​Gr.inferioara nr. 1 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 ANCHIDIN COSMIN - Lugoj
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 MELICUT SARMIS - Hunedoara
    2-3
    3-2
    0-3
    3-2
    2
    3
    3 ANDONI MARIAN - Hunedoara
    0-3
    2-3
    0-3
    3-0
    1
    4
    4 MARIAN IOAN - Alba Iulia
    0-3
    3-0
    3-0
    2-3
    2
    2
    5 SIRBU MOISE - Baile Herculane
    0-3
    2-3
    0-3
    3-2
    1
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 DRAGAN MARIUS - Hunedoara
    2-3
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    4
    2 MOLDOVEAN VALER - Calan
    3-2
    0-3
    3-2
    3-1
    3
    2
    3 SUCIU FLORIN - Sibiu
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    4 FARCAS MARIUS - Hunedoara
    3-0
    2-3
    0-3
    3-2
    2
    3
    5 GROZAVU ALEXANDRU - Rovinari
    1-3
    1-3
    0-3
    2-3
    0
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 DRAGOTESCU IULIAN DARIUS - Deva
    3-2
    1-3
    3-1
    3-0
    3-1
    4
    2
    2 STOICESCU GHEORGHE - Iedera
    2-3
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    3
    3 MARESI CRISTIAN - Targu Jiu
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    4 MOLDOVEANU SORIN FLORIAN - Hunedoara
    1-3
    0-3
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    4
    5 BULINSCHI ALEXANDRU - Hunedoara
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6 STEAU DAN - Santimbru AB
    1-3
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    -

    Eliminatorii Avansati

    1. Anchidin Cosmin
    -------------------- Anchidin Cosmin 3-0
    16. Bye
    ---------------------------------------- Anchidin Cosmin 3-0
    9. Stoicescu Gheorghe
    -------------------- Farcas Marius 2-3
    8. Farcas Marius
    ------------------------------------------------------------ Anchidin Cosmin 3-1
    5. Moldovean Valer
    -------------------- Moldovean Valer 3-1
    12. Andoni Marian
    ---------------------------------------- Dragotescu Iulian Darius 2-3
    13. Bye
    -------------------- Dragotescu Iulian Darius 0-3
    4. Dragotescu Iulian Darius
    -------------------------------------------------------------------------------- Suciu Florin 2-3
    3. Maresi Cristian
    -------------------- Maresi Cristian 3-0
    14. Bye
    ---------------------------------------- Maresi Cristian 3-0
    11. Dragan Marius
    -------------------- Dragan Marius 3-1
    6. Marian Ioan
    ------------------------------------------------------------ Suciu Florin 1-3
    7. Melicut Sarmis
    -------------------- Melicut Sarmis 3-1
    10. Moldoveanu Sorin Florian
    ---------------------------------------- Suciu Florin 1-3
    15. Bye
    -------------------- Suciu Florin 0-3
    2. Suciu Florin

    Clasament Avansati

    1. Suciu Florin - Sibiu
    2. Anchidin Cosmin - Lugoj
    3 -- 4
    Maresi Cristian - Targu Jiu
    Dragotescu Iulian Darius - Deva
    5 -- 8
    Melicut Sarmis - Hunedoara
    Farcas Marius - Hunedoara
    Dragan Marius - Hunedoara
    Moldovean Valer - Calan
    9 -- 12
    Moldoveanu Sorin Florian - Hunedoara
    Stoicescu Gheorghe - Iedera
    Marian Ioan - Alba Iulia
    Andoni Marian - Hunedoara
    13 -- 14 1v gr.inf.
    Sirbu Moise - Baile Herculane
    Steau Dan - Santimbru AB
    15 -- 16 0v gr.inf.
    Grozavu Alexandru - Rovinari
    Bulinschi Alexandru - Hunedoara​



    Inscrieri finale Hobby (Duminica, 10.03.2024, ora 9:00) - 10 Mar, 8:54:19 AM - v6.91 / cls_2024-mar

    1. Alb Sorin, Alba Iulia, 1825 - 9.13 - H
    2. Cojocaru Stefan, Targu Jiu, 2260 - 8.33 - H
    3. Suciu Daniel, Alba Iulia, 1617 - 8.12 - HW
    4. Rus Partenie Marius, Santimbru AB, 1253 - 7.7 - H
    5. Mos Cristian, Tampa, 2574 - 7.2 - H
    6. Pirlea Dorin, Hunedoara, 2746 - 7.15 - H
    7. Pralea Constantin, Alba Iulia, 1473 - 6.65 - HW
    8. Dumitrache Ovidiu, Petrosani, 1794 - 6.41 - H
    9. Csoka Andras, Hunedoara, 2357 - 6.4 - H
    10. Dragomir Nicolae, Armenis, 3085 - 6.4 - H
    11. Moldovan Radu, Alba Iulia, 2255 - 6.12 - H
    12. Vavura Narcis, Targu Jiu, 2480 - 5.75 - H
    13. Anoiu Alexandru, Hunedoara, 2035 - 5.66 - H
    14. Stanescu Fabian, Hunedoara, 3148 - 5.57 - H
    15. Herban Cosmin, Hunedoara, 2711 - 5.35 - H
    16. Costea Mircea, Alba Iulia, 2183 - 4.84 - H
    17. Luca Iulian, Calan, 4369 - 4.8 - H
    18. Popa Adrian, Hunedoara, 2972 - 4.78 - H
    19. Veres Iulian Cristian, Petrila, 2555 - 4.62 - H
    20. Pralea David Constantin, Alba Iulia, 3365 - 4.17 - H
    21. Stanescu Ladislau, Hunedoara, 3571 - 4.1 - H
    22. Parvan Dumitru, Deva, 3126 - 3.83 - H
    23. Mutu Mario, Deva, 3707 - 3.77 - H
    24. Tudoran Catalin, Timisoara, 3867 - 3.6 - H
    25. Furdui Maria, Simeria, 3942 - 3.03 - HF
    26. Gonzales Levi, Deva, 3966 - 2.97 - H
    27. Bruzan Cosmin, Calan, 4425 - 2.5 - H
    28. Ciorlip Sorin, Hunedoara, 3295 - 2.38 - H
    29. Plaias Krisztian, Calan, 6002 - 2
    30. Cojocaru Cristian, Targu Jiu, 6003 - 2

    Gr.inferioara nr. 1 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 ALB SORIN - Alba Iulia
    3-2
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 VAVURA NARCIS - Targu Jiu
    2-3
    2-3
    2-3
    3-0
    1
    4
    3 ANOIU ALEXANDRU - Hunedoara
    2-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    2
    4 TUDORAN CATALIN - Timisoara
    0-3
    3-2
    1-3
    3-1
    2
    3
    5 GONZALES LEVI - Deva
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 COJOCARU STEFAN - Targu Jiu
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 MOLDOVAN RADU - Alba Iulia
    1-3
    1-3
    2-3
    3-0
    1
    4
    3 STANESCU FABIAN - Hunedoara
    0-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    2
    4 MUTU MARIO - Deva
    0-3
    3-2
    0-3
    3-2
    2
    3
    5 FURDUI MARIA - Simeria
    0-3
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 SUCIU DANIEL - Alba Iulia
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    1
    2 DRAGOMIR NICOLAE - Armenis
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
    3 HERBAN COSMIN - Hunedoara
    0-3
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    3
    4 PARVAN DUMITRU - Deva
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    5 BRUZAN COSMIN - Calan
    1-3
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    4
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 RUS PARTENIE MARIUS - Santimbru AB
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 CSOKA ANDRAS - Hunedoara
    0-3
    0-3
    3-1
    3-1
    2
    3
    3 COSTEA MIRCEA - Alba Iulia
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
    4 STANESCU LADISLAU - Hunedoara
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    5 PLAIAS KRISZTIAN - Calan
    0-3
    1-3
    0-3
    3-1
    1
    4
    -
    Gr.inferioara nr. 5 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 MOS CRISTIAN - Tampa
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    2
    2 DUMITRACHE OVIDIU - Petrosani
    3-2
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    1
    3 LUCA IULIAN - Calan
    1-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4
    -5
    0
    1
    4 PRALEA DAVID CONSTANTIN - Alba Iulia
    0-3
    0-3
    3-0
    2-3
    1
    3
    -4
    2
    1
    5 CIORLIP SORIN - Hunedoara
    0-3
    1-3
    0-3
    3-2
    1
    -7
    -2
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 6 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 PIRLEA DORIN - Hunedoara
    3-0
    3-1
    3-0
    0-3
    3
    2
    2 PRALEA CONSTANTIN - Alba Iulia
    0-3
    1-3
    1-3
    2-3
    0
    3 POPA ADRIAN - Hunedoara
    1-3
    3-1
    0-3
    0-3
    1
    4
    4 VERES IULIAN CRISTIAN - Petrila
    0-3
    3-1
    3-0
    0-3
    2
    3
    5 COJOCARU CRISTIAN - Targu Jiu
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    1
    -​

    Eliminatorii Hobby

    1. Alb Sorin
    -------------------- Alb Sorin 3-0
    32. Bye
    ---------------------------------------- Alb Sorin 3-0
    17. Pralea David Constantin
    -------------------- Csoka Andras 0-3
    16. Csoka Andras
    ------------------------------------------------------------ Alb Sorin 3-2
    9. Dragomir Nicolae
    -------------------- Dragomir Nicolae 3-1
    24. Moldovan Radu
    ---------------------------------------- Dragomir Nicolae 3-1
    25. Bye
    -------------------- Pirlea Dorin 0-3
    8. Pirlea Dorin
    -------------------------------------------------------------------------------- Alb Sorin 3-1
    5. Dumitrache Ovidiu
    -------------------- Dumitrache Ovidiu 3-0
    28. Bye
    ---------------------------------------- Stanescu Fabian 1-3
    21. Bruzan Cosmin
    -------------------- Stanescu Fabian 2-3
    12. Stanescu Fabian
    ------------------------------------------------------------ Rus Partenie Marius 0-3
    13. Tudoran Catalin
    -------------------- Popa Adrian 2-3
    20. Popa Adrian
    ---------------------------------------- Rus Partenie Marius 1-3
    29. Bye
    -------------------- Rus Partenie Marius 0-3
    4. Rus Partenie Marius

    ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Alb Sorin 3-2

    3. Suciu Daniel
    -------------------- Suciu Daniel 3-0
    30. Bye
    ---------------------------------------- Suciu Daniel 3-0
    19. Luca Iulian
    -------------------- Luca Iulian 3-1
    14. Mutu Mario
    ------------------------------------------------------------ Anoiu Alexandru 1-3
    11. Anoiu Alexandru
    -------------------- Anoiu Alexandru 3-0
    22. Plaias Krisztian
    ---------------------------------------- Anoiu Alexandru 3-1
    27. Bye
    -------------------- Cojocaru Cristian 0-3
    6. Cojocaru Cristian
    -------------------------------------------------------------------------------- Cojocaru Stefan 2-3
    7. Mos Cristian
    -------------------- Mos Cristian 3-0
    26. Bye
    ---------------------------------------- Mos Cristian 3-1
    23. Vavura Narcis
    -------------------- Vavura Narcis 3-1
    10. Costea Mircea
    ------------------------------------------------------------ Cojocaru Stefan 0-3
    15. Herban Cosmin
    -------------------- Herban Cosmin 3-0
    18. Veres Iulian Cristian
    ---------------------------------------- Cojocaru Stefan 0-3
    31. Bye
    -------------------- Cojocaru Stefan 0-3
    2. Cojocaru Stefan

    Clasament Hobby

    1. Alb Sorin - Alba Iulia
    2. Cojocaru Stefan - Targu Jiu
    3 -- 4
    Rus Partenie Marius - Santimbru AB
    Anoiu Alexandru - Hunedoara
    5 -- 8
    Dragomir Nicolae - Armenis
    Mos Cristian - Tampa
    Stanescu Fabian - Hunedoara
    Suciu Daniel - Alba Iulia
    9 -- 16
    Csoka Andras - Hunedoara
    Herban Cosmin - Hunedoara
    Popa Adrian - Hunedoara
    Cojocaru Cristian - Targu Jiu
    Pirlea Dorin - Hunedoara
    Vavura Narcis - Targu Jiu
    Dumitrache Ovidiu - Petrosani
    Luca Iulian - Calan
    17 -- 24
    Plaias Krisztian - Calan
    Moldovan Radu - Alba Iulia
    Bruzan Cosmin - Calan
    Pralea David Constantin - Alba Iulia
    Veres Iulian Cristian - Petrila
    Tudoran Catalin - Timisoara
    Costea Mircea - Alba Iulia
    Mutu Mario - Deva
    25 -- 1v gr.inf.
    Ciorlip Sorin - Hunedoara
    26 -- 30 0v gr.inf.
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    Stanescu Ladislau - Hunedoara
    Parvan Dumitru - Deva
    Furdui Maria - Simeria
    Gonzales Levi - Deva​
    Ultima editare de Eugen Hoancea; 10.mar.2024, 21:18.

    Comentariu


    • FlorinBN
      FlorinBN comentat
      Editarea unui comentariu
      ok

  • #3
    Stoicescu Gheorghe , Iedera-DB , Avansati . Multumesc !

    Comentariu


    • #4
      Se înscrie din Deva Hoancea Eugen,Popa Radu,Szemkciuc Istvan, Zbancu Leo,din Hunedoara Pavel Călin,Botea Fabian,Naghi Vlad.toti la elite

      Comentariu


      • #5
        Andrei Vîlceanu, Adrian Verdeț, Eugen Mutrescu , Elite, Timisoara. Multumesc

        Comentariu


        • #6
          Greseala, acum am vazut data !

          Comentariu


          • #7
            Bună seara!
            Se înscriu:
            - Rus Partenie-Marius din Sântimbru AB la hobby;
            - Suciu Daniel din Alba Iulia la hobby;
            - Şteau Dan din Sântimbru AB la avansaţi;
            - Aron Valentin din Feneş la Open.

            Mulţumesc!
            Tibhar Evolution MX-P // Tibhar BS1 // Tibhar Evolution FX-P

            Comentariu


            • #8
              Popovici Robert Gheorghe - Petroșani - Open

              Comentariu


              • #9
                Stoica Mihai din Hațeg la elite
                Popovici Ciprian din Hunedoara la elite
                Neiconi Sabin din Hațeg la open
                Popescu Alex din Hațeg la hobby
                Blade:Butterfly Timo Boll Spirit FL
                FH:Xiom Vega Japan
                BH:Xiom Vega Europe

                Comentariu


                • #10
                  Bruzan Cosmin din Călan la hobby
                  Blade:Butterfly Timo Boll Spirit FL
                  FH:Xiom Vega Japan
                  BH:Xiom Vega Europe

                  Comentariu


                  • #11
                    Se inscrie :
                    Triff Raul - Deva - Elite
                    Bogdan Raul - Deva - Elite
                    Nagy Eduard - Deva - Elite
                    Mutu Mario - Deva - Hobby
                    Furdui Maria - Simeria - Hobby
                    Telman Matei - Deva - Hobby
                    Both David - Deva - Hobby
                    Firican Andrei - Deva - Hobby

                    Comentariu


                    • #12
                      Botea Fabian din Hunedoara Elite
                      Blade : 729 Dinasty Hinoki off
                      FH: Xiom Asia Japan
                      BH:Xiom Asia Japan

                      Comentariu


                      • #13
                        Din Călan la open Tedi Ioja,Tătar Dorel,la avansați Stupinean Mircea,Moldovean Valer,la hobby Bradină Daniel,Luca Iulian

                        Comentariu


                        • #14
                          Valcica Raul Ginno OPEN
                          Valcica Răzvan Daniel hobby
                          uricani
                          Butterfly Viscaria fl
                          Butterfly tenergy05

                          Comentariu


                          • #15
                            Migea Cornel, din Sibiu, la Elite!

                            Comentariu


                            • #16
                              Din Deva la hobby Moș Cristian, Pârvan Dumitru, Blaga Iulian.la avansați Dragotescu Iulian

                              Comentariu


                              • #17
                                Din Lupeni la elite colda Dorin,la open coste Rafael

                                Comentariu


                                • #18
                                  Se înscriu Colda Dorin din Lupeni-elite și Coste Rafael-open.

                                  Comentariu


                                  • #19
                                    Dumitrache Ovidiu - Petroșani - Hobby
                                    Ciorlip Sorin - Hunedoara - Hobby

                                    Comentariu


                                    • #20
                                      Banceanu Radu open hunedoara

                                      Comentariu


                                      • #21
                                        Din Lugoj la elite Cimponeriu Ianis,din Hunedoara la open Mateescu Florin,la avansați Gîscă Toader,Androni Marian

                                        Comentariu


                                        • #22
                                          Botanel Eduard - Elite - Rovinari
                                          Botanel Grigore - Open - Rovinari

                                          Comentariu


                                          • #23
                                            Din Orastie Crainic Adrian elite

                                            Comentariu


                                            • #24
                                              Mureșan Florin din Deva la elite și Stanciu Dumitru din Simeria la open

                                              Comentariu


                                              • #25
                                                Bucur Andrei,Blaj-elite
                                                Blade : Levi off
                                                FH: Nittaku Fastarc S-1
                                                BH:Nittaku Fastarc S-1

                                                Comentariu

                                                Procesare...
                                                X