Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A Brazi 17 mai 2008

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de bogdanel
    trist, insa, este faptul ca am ajuns sa aducem elogii unor situatii care, asa cum spunea si Aurel, SUNT NORMALE, sau ar trebui sa fie....
    Haideti sa nu mai vorbim cu tristete despre normalitate tocmai cand ne intalnim cu ea,… trebuie sa gandim pozitiv si ceea ce poate face fiecare dintre noi este sa popularizeze lucrurile normale sau anormale, dar bune, ca sa afle cat mai multi ce se poate, ce se face, si sa nu cadem in extreme, cu prea multe laude pentru normal si prea multa tristete pentru anormal.
    Cred ca D-l Urzeala este deja obosit de laude si l-ar inviora numai cateva posturi cu idei traznite despre ce s-ar putea completa la ceea ce si-a propus.
    E minunat sa visezi, dar e si mai frumos cand vezi ca un prieten te asculta, te crede si te ajuta atat cat poate ca sa-l realizezi.

    Comentariu


    • Ne-ar putea spune Andrei ce utilizator a facut ca sa-l putem activa (asta ar fi cea mai scurta cale acum)

      Postat în original de george, c-ta
      Postat în original de primariabrazi
      Buna ziua!
      Numele meu este Rizea Andrei si sunt din Targoviște.Am fost prezent si ieri la concursul de tenis organizat cu atata maiestrie de dumneavoastra.V-as fi recunoscator daca ati putea sa ma anuntati de unde pot face rost de poze si de filme in momentul in care acestea vor fi disponibile.
      In numele Targoviștenilor prezenti la Brazi,va multumesc pentru organizarea ireprosabila si eforturile depuse pentru a gazdui acest turneu.Sper sa ne mai intalnim in viitorul apropiat.
      Multumesc
      "primaria brazi" poate gazdui si postarile celor din targoviste??!
      andrei rizea este un baiat de clasa a 10-a la cel mai bun liceu din targoviste, joaca si bine tenis (a fost cu mine in grupa) si are si mult bun-simt!... spunea ca nu i se activeaza contul pe forum... poate i se remediaza aceasta problema...
      multumesc!

      Comentariu


      • un turneu reusit din toate punctele de vedere organizarea buna toate felicitarile gazdelor noastre.

        Comentariu


        • legat de turneu... eu nu mai zic nimic .
          Acu veni netul , deja am vazut citeva pagini de multumiri , si eu sint in asentimentul lor , nu mai am nimic de adaugat .
          10+ .
          Palete si accesorii tenis de masa la preturi de importator
          Fete de palete tenis de masa
          TT.MGVSPORT - www. ttsport.ro

          Comentariu


          • primele foto

            citeva poze.

            Comentariu


            • scuze

              scuze

              Comentariu


              • organizator

                uf....

                Comentariu


                • fotografii

                  http://flickr.com/photos/23960192(at)N03/

                  aici gasiti poze .
                  o sa mai adaug miine inca o serie
                  iar pentru filme intrucit sunt foarte mari o sa mai dureze inca 2 zile prelucrarea lor.

                  Comentariu


                  • Postat în original de valentin
                    Ne-ar putea spune Andrei ce utilizator a facut ca sa-l putem activa (asta ar fi cea mai scurta cale acum)
                    Postat în original de george, c-ta
                    Postat în original de primariabrazi
                    Buna ziua!
                    Numele meu este Rizea Andrei si sunt din Targoviște.Am fost prezent si ieri la concursul de tenis organizat cu atata maiestrie de dumneavoastra.V-as fi recunoscator daca ati putea sa ma anuntati de unde pot face rost de poze si de filme in momentul in care acestea vor fi disponibile.
                    In numele Targoviștenilor prezenti la Brazi,va multumesc pentru organizarea ireprosabila si eforturile depuse pentru a gazdui acest turneu.Sper sa ne mai intalnim in viitorul apropiat.
                    Multumesc
                    "primaria brazi" poate gazdui si postarile celor din targoviste??!
                    andrei rizea este un baiat de clasa a 10-a la cel mai bun liceu din targoviste, joaca si bine tenis (a fost cu mine in grupa) si are si mult bun-simt!... spunea ca nu i se activeaza contul pe forum... poate i se remediaza aceasta problema...
                    multumesc!

                    andrey_tgv

                    multumesc!
                    Xiom -Mitzutani - Xiom

                    Comentariu


                    • salut

                      am intrebat si mai intreb jucatorii Dinu F Gheorghe si Rusu Cristian ambii din București sint jucatori legitimati? La Galați ca si la Breaza au participat la open jucatori legitimati care au venit special sa cistige premiile altor jucatori.Va rog sa scrie fiecare statutul de jucator pentru ca toate lumea are dubii in privinta lor.

                      Comentariu


                      • Re: salut

                        Postat în original de NICOVALA CUGIR
                        am intrebat si mai intreb jucatorii Dinu F Gheorghe si Rusu Cristian ambii din București sint jucatori legitimati? La Galați ca si la Breaza au participat la open jucatori legitimati care au venit special sa cistige premiile altor jucatori.Va rog sa scrie fiecare statutul de jucator pentru ca toate lumea are dubii in privinta lor.
                        Salut, de Dinu F Gheorghe stiu eu, este jucator legitimat in calificari, deci are dreptul sa participe. de Rusu nu stiu...

                        Comentariu


                        • Postat în original de Galant
                          Este vorba despre dinsul sau doar o coincidenta de nume ?!!! :
                          -Numele: RUSU
                          Prenumele: Cristinel
                          Data nasterii: 13/04/1993
                          Nr.legitimatie: 596
                          Legitimat la:
                          Clubul Sportiv Stirom București
                          Daca nu are legatura cu cel mentionat imi cer scuze ...
                          Informatie aflata pe situl : http://www.frtenismasa.ro/jucatori.html
                          nu e el, ca nu are 15 ani

                          Comentariu


                          • Pe langa felicitarile pentru toti cei implicati in organizarea acestui turneu eu am o mica sugestie legata de sponsorizari: este mai bine ca in loc de a da premii foarte mari primilor clasati, banii respectivi sa fie canalizati spre cat mai multi dintre jucatori (eventual cazare, masa etc.) mai ales ca fiind un circuit de amatori este bine ca motivul principal pentru participarea jucatorilor sa fie placerea de a juca si nu premiile puse in joc. Oricum acest turneu ramane ca cel mai premiat turneu din AMATouR...

                            Comentariu


                            • De acord cu Filo, sa nu transformam turneul intr-o ambitie acerba a unora de a castiga cu orice pret premiile exagerate puse in joc!
                              Sa ramanem la amatorism, la placerea de a juca, de a castiga o amintire simbolica (cupa, medalie, diploma), iar daca exista fonduri, sa le investim in conditii de joc mai bune sau cazare/masa cum bine zice si Filo si sa nu denaturam menirea acestei competitii!
                              Mi-e teama ca si dl. Galant a vorbit serios cu medaliile din aur/argint masiv. Cu astfel de premii (cum a fost si la Brazi-bine ca nu au fost anuntate), se poate ajunge la discutii/certuri urate in jurul unei mingi controversate (tus, serva din mana, dubla, etc) cand e vorba de accederea in fazele finale, sau chiar in finala si atunci chiar ca s-a dus farmecul acestei competitii!!!
                              Xiom -Mitzutani - Xiom

                              Comentariu


                              • Nu uitati ca a fost placerea sponsorilor si a organizatorilor si nu putem decat sa-i rugam ca pe viitor, daca mai sunt generosi, sa distribuie fondurile mai omogen sau...sa le tina ascunse ca si acum, pana la festivitatea de premiere. La urma urmelor, este decizia dansilor.
                                Lemn- Bty Viscaria
                                FH - TENERGY 05
                                BH - TENERGY 80

                                Comentariu


                                • organizator

                                  Postat în original de VISCO
                                  Nu uitati ca a fost placerea sponsorilor si a organizatorilor si nu putem decat sa-i rugam ca pe viitor, daca mai sunt generosi, sa distribuie fondurile mai omogen sau...sa le tina ascunse ca si acum, pana la festivitatea de premiere. La urma urmelor, este decizia dansilor.
                                  eu cred ca am procedat foarte bine neanuntind premiile nici pe site , nici inainte de concurs .
                                  ele au fost vazute prima data efectiv dupa terminarea fizica a turneului , dupa ultima minge de joc.
                                  tocmai pentru a intari cele spuse de Filo si Visco.
                                  totusi ideile lansate sunt foarte bune.
                                  data viitoare vom folosi o parte din sponsorizari pentru cazare si masa pentru cei ce vin de departe iar cealalta parte pentru premii ( mai mici) dar distribuite mai mult in josul clasamentului.
                                  sa-mi aduce-ti aminte sau sa veniti cu idei de premii, etc.

                                  Comentariu


                                  • Adrian Urzeala

                                    ultima mea idee:
                                    turneu B la Brazi doar pt. FETE ( asta pentru ca am remarcat slaba prezenta feminina la turneul de pe 17.mai)

                                    la o data cit sa permita pregatirea de concurs ( peste cca. 75 de zile) .
                                    o sa folosim sala 3 zile/saptamina inclusiv simbata si duminica.
                                    daca vine vacanta cred ca o sa fie sala plina de copii.

                                    Comentariu


                                    • Greu sa faceti numai pentru fete ca nu prea se deplaseaza......

                                      Comentariu


                                      • Postat în original de VISCO
                                        Nu uitati ca a fost placerea sponsorilor si a organizatorilor si nu putem decat sa-i rugam ca pe viitor, daca mai sunt generosi, sa distribuie fondurile mai omogen sau...sa le tina ascunse ca si acum, pana la festivitatea de premiere. La urma urmelor, este decizia dansilor.
                                        Eu ce am scris am scris cu titlu de sugestie, nu pot eu sa comand omului ce sa faca cu banii lui, dar trebuie sa tineti cont de parerea mea ca am vazut multe la viata mea....

                                        Comentariu


                                        • Postat în original de filo
                                          Greu sa faceti numai pentru fete ca nu prea se deplaseaza......
                                          pai am zis Turneu B
                                          ( adica un turneu mai bine zis de dezmortire)
                                          pai le-au propus "amatouri-i " sa-i insoteasca?de cite ori merg ei sa mearga si ele.
                                          Oricum eu vreau sa scot copii din TV si Internet macar citeva ore /zi dindu-le ceva de facut .

                                          Comentariu


                                          • turneu Brazi

                                            Daca aveti meciuri filmate va rog sa le postati pe site-ul concursului sau pe sectiunea de multimedia a Amatour-ului. Cu multumiri si felicitari pt modul superlativ in care s-a desfasurat totul!
                                            Blade:M.Maze Off
                                            FH:Butterfly Sriver FX 2.1
                                            BH:Butterfly Sriver FX 2.1

                                            Comentariu


                                            • filme

                                              filmele de la turneul Amatour :
                                              [sanchi:2181midv]7737[/sanchi:2181midv]
                                              http://www.sanchi.ro/view_video.php?vie ... 8e212ad298
                                              sus in dreapta tastati Tenis
                                              vizionare placuta

                                              Comentariu


                                              • Acum ca avem filmuletele , asteptam rabdatori si pozele
                                                Inca o data multumim !
                                                Palete si accesorii tenis de masa la preturi de importator
                                                Fete de palete tenis de masa
                                                TT.MGVSPORT - www. ttsport.ro

                                                Comentariu


                                                • Postat în original de valigti
                                                  Acum ca avem filmuletele , asteptam rabdatori si pozele
                                                  Inca o data multumim !
                                                  le-ati vazut pe acestea:
                                                  http://flickr.com/photos/23960192(at)N03/

                                                  mai urmeaza

                                                  Comentariu


                                                  • premiile au fost peste asteptari ,adevarat,insa le puteti diminua prin introducerea probei de dublu si nu neaparat in cazare sau masa.Premiile au rolul lor de a indirji,ambitiona si de a atrage cat mai multi combatanti.Zic si eu,nu stiu!
                                                    Liviu Petrescu

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X