Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A Brazi 17 mai 2008

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Andrei Iulian
    a răspuns
    Postat în original de GeluBv Vezi post
    Sunt sali in Ploiești, cauta 2021, ...cum ai gasit 2008, ca nu-i la indemana?
    Asa am gasit linkul,direct pe forumul din 2008 )))
    Stiu destule locatii din Ploiești dar eu locuiesc cam la 12km de oras,iar comuna Brazi este mai aproape de mine.

    Lasă un comentariu:


  • iulian.vrasti
    a răspuns

    A vb cu mine, i-am zis de Indoor si Iancu sa sune, de Tel George si noi si Caloianu si Panaitescu sa sune, inca mai cauta vad...

    Lasă un comentariu:


  • GeluBv
    a răspuns
    https://www.tenisdemasa.ro/forum/node/946940

    Lasă un comentariu:


  • GeluBv
    a răspuns
    Sunt sali in Ploiești, cauta 2021, ...cum ai gasit 2008, ca nu-i la indemana?

    Lasă un comentariu:


  • Andrei Iulian
    a răspuns
    Sala mai este disponibila ? sau alta locatie unde se poate juca tenis de masă in comuna Brazi ?

    Lasă un comentariu:


  • petrescu liviu
    a răspuns
    premiile au fost peste asteptari ,adevarat,insa le puteti diminua prin introducerea probei de dublu si nu neaparat in cazare sau masa.Premiile au rolul lor de a indirji,ambitiona si de a atrage cat mai multi combatanti.Zic si eu,nu stiu!

    Lasă un comentariu:


  • primariabrazi
    a răspuns
    Postat în original de valigti
    Acum ca avem filmuletele , asteptam rabdatori si pozele
    Inca o data multumim !
    le-ati vazut pe acestea:
    http://flickr.com/photos/23960192(at)N03/

    mai urmeaza

    Lasă un comentariu:


  • valigti
    a răspuns
    Acum ca avem filmuletele , asteptam rabdatori si pozele
    Inca o data multumim !

    Lasă un comentariu:


  • primariabrazi
    a răspuns
    filme

    filmele de la turneul Amatour :
    [sanchi:2181midv]7737[/sanchi:2181midv]
    http://www.sanchi.ro/view_video.php?vie ... 8e212ad298
    sus in dreapta tastati Tenis
    vizionare placuta

    Lasă un comentariu:


  • TINEL
    a răspuns
    turneu Brazi

    Daca aveti meciuri filmate va rog sa le postati pe site-ul concursului sau pe sectiunea de multimedia a Amatour-ului. Cu multumiri si felicitari pt modul superlativ in care s-a desfasurat totul!

    Lasă un comentariu:


  • primariabrazi
    a răspuns
    Postat în original de filo
    Greu sa faceti numai pentru fete ca nu prea se deplaseaza......
    pai am zis Turneu B
    ( adica un turneu mai bine zis de dezmortire)
    pai le-au propus "amatouri-i " sa-i insoteasca?de cite ori merg ei sa mearga si ele.
    Oricum eu vreau sa scot copii din TV si Internet macar citeva ore /zi dindu-le ceva de facut .

    Lasă un comentariu:


  • filo
    a răspuns
    Postat în original de VISCO
    Nu uitati ca a fost placerea sponsorilor si a organizatorilor si nu putem decat sa-i rugam ca pe viitor, daca mai sunt generosi, sa distribuie fondurile mai omogen sau...sa le tina ascunse ca si acum, pana la festivitatea de premiere. La urma urmelor, este decizia dansilor.
    Eu ce am scris am scris cu titlu de sugestie, nu pot eu sa comand omului ce sa faca cu banii lui, dar trebuie sa tineti cont de parerea mea ca am vazut multe la viata mea....

    Lasă un comentariu:


  • filo
    a răspuns
    Greu sa faceti numai pentru fete ca nu prea se deplaseaza......

    Lasă un comentariu:


  • primariabrazi
    a răspuns
    Adrian Urzeala

    ultima mea idee:
    turneu B la Brazi doar pt. FETE ( asta pentru ca am remarcat slaba prezenta feminina la turneul de pe 17.mai)

    la o data cit sa permita pregatirea de concurs ( peste cca. 75 de zile) .
    o sa folosim sala 3 zile/saptamina inclusiv simbata si duminica.
    daca vine vacanta cred ca o sa fie sala plina de copii.

    Lasă un comentariu:


  • primariabrazi
    a răspuns
    organizator

    Postat în original de VISCO
    Nu uitati ca a fost placerea sponsorilor si a organizatorilor si nu putem decat sa-i rugam ca pe viitor, daca mai sunt generosi, sa distribuie fondurile mai omogen sau...sa le tina ascunse ca si acum, pana la festivitatea de premiere. La urma urmelor, este decizia dansilor.
    eu cred ca am procedat foarte bine neanuntind premiile nici pe site , nici inainte de concurs .
    ele au fost vazute prima data efectiv dupa terminarea fizica a turneului , dupa ultima minge de joc.
    tocmai pentru a intari cele spuse de Filo si Visco.
    totusi ideile lansate sunt foarte bune.
    data viitoare vom folosi o parte din sponsorizari pentru cazare si masa pentru cei ce vin de departe iar cealalta parte pentru premii ( mai mici) dar distribuite mai mult in josul clasamentului.
    sa-mi aduce-ti aminte sau sa veniti cu idei de premii, etc.

    Lasă un comentariu:


  • Visco
    a răspuns
    Nu uitati ca a fost placerea sponsorilor si a organizatorilor si nu putem decat sa-i rugam ca pe viitor, daca mai sunt generosi, sa distribuie fondurile mai omogen sau...sa le tina ascunse ca si acum, pana la festivitatea de premiere. La urma urmelor, este decizia dansilor.

    Lasă un comentariu:


  • lica george
    a răspuns
    De acord cu Filo, sa nu transformam turneul intr-o ambitie acerba a unora de a castiga cu orice pret premiile exagerate puse in joc!
    Sa ramanem la amatorism, la placerea de a juca, de a castiga o amintire simbolica (cupa, medalie, diploma), iar daca exista fonduri, sa le investim in conditii de joc mai bune sau cazare/masa cum bine zice si Filo si sa nu denaturam menirea acestei competitii!
    Mi-e teama ca si dl. Galant a vorbit serios cu medaliile din aur/argint masiv. Cu astfel de premii (cum a fost si la Brazi-bine ca nu au fost anuntate), se poate ajunge la discutii/certuri urate in jurul unei mingi controversate (tus, serva din mana, dubla, etc) cand e vorba de accederea in fazele finale, sau chiar in finala si atunci chiar ca s-a dus farmecul acestei competitii!!!

    Lasă un comentariu:


  • filo
    a răspuns
    Pe langa felicitarile pentru toti cei implicati in organizarea acestui turneu eu am o mica sugestie legata de sponsorizari: este mai bine ca in loc de a da premii foarte mari primilor clasati, banii respectivi sa fie canalizati spre cat mai multi dintre jucatori (eventual cazare, masa etc.) mai ales ca fiind un circuit de amatori este bine ca motivul principal pentru participarea jucatorilor sa fie placerea de a juca si nu premiile puse in joc. Oricum acest turneu ramane ca cel mai premiat turneu din AMATouR...

    Lasă un comentariu:


  • Eugen
    a răspuns
    Postat în original de Galant
    Este vorba despre dinsul sau doar o coincidenta de nume ?!!! :
    -Numele: RUSU
    Prenumele: Cristinel
    Data nasterii: 13/04/1993
    Nr.legitimatie: 596
    Legitimat la:
    Clubul Sportiv Stirom București
    Daca nu are legatura cu cel mentionat imi cer scuze ...
    Informatie aflata pe situl : http://www.frtenismasa.ro/jucatori.html
    nu e el, ca nu are 15 ani

    Lasă un comentariu:


  • Eugen
    a răspuns
    Re: salut

    Postat în original de NICOVALA CUGIR
    am intrebat si mai intreb jucatorii Dinu F Gheorghe si Rusu Cristian ambii din București sint jucatori legitimati? La Galați ca si la Breaza au participat la open jucatori legitimati care au venit special sa cistige premiile altor jucatori.Va rog sa scrie fiecare statutul de jucator pentru ca toate lumea are dubii in privinta lor.
    Salut, de Dinu F Gheorghe stiu eu, este jucator legitimat in calificari, deci are dreptul sa participe. de Rusu nu stiu...

    Lasă un comentariu:


  • toth laszlo
    a răspuns
    salut

    am intrebat si mai intreb jucatorii Dinu F Gheorghe si Rusu Cristian ambii din București sint jucatori legitimati? La Galați ca si la Breaza au participat la open jucatori legitimati care au venit special sa cistige premiile altor jucatori.Va rog sa scrie fiecare statutul de jucator pentru ca toate lumea are dubii in privinta lor.

    Lasă un comentariu:


  • lica george
    a răspuns
    Postat în original de valentin
    Ne-ar putea spune Andrei ce utilizator a facut ca sa-l putem activa (asta ar fi cea mai scurta cale acum)
    Postat în original de george, c-ta
    Postat în original de primariabrazi
    Buna ziua!
    Numele meu este Rizea Andrei si sunt din Targoviște.Am fost prezent si ieri la concursul de tenis organizat cu atata maiestrie de dumneavoastra.V-as fi recunoscator daca ati putea sa ma anuntati de unde pot face rost de poze si de filme in momentul in care acestea vor fi disponibile.
    In numele Targoviștenilor prezenti la Brazi,va multumesc pentru organizarea ireprosabila si eforturile depuse pentru a gazdui acest turneu.Sper sa ne mai intalnim in viitorul apropiat.
    Multumesc
    "primaria brazi" poate gazdui si postarile celor din targoviste??!
    andrei rizea este un baiat de clasa a 10-a la cel mai bun liceu din targoviste, joaca si bine tenis (a fost cu mine in grupa) si are si mult bun-simt!... spunea ca nu i se activeaza contul pe forum... poate i se remediaza aceasta problema...
    multumesc!

    andrey_tgv

    multumesc!

    Lasă un comentariu:


  • primariabrazi
    a răspuns
    fotografii

    http://flickr.com/photos/23960192(at)N03/

    aici gasiti poze .
    o sa mai adaug miine inca o serie
    iar pentru filme intrucit sunt foarte mari o sa mai dureze inca 2 zile prelucrarea lor.

    Lasă un comentariu:


  • primariabrazi
    a răspuns
    organizator

    uf....

    Lasă un comentariu:


  • primariabrazi
    a răspuns
    scuze

    scuze

    Lasă un comentariu:

Who has read this thread:
Procesare...
X