Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Top Team", Tulcea - Duminică 19.05.2024

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • AmaTur: Turneu B "Cupa Top Team", Tulcea - Duminică 19.05.2024

    Turneu B "Cupa Top Team", Tulcea - Duminică 19.05.2024 - Avansati/Hobby și Open/Elite, ora 11. 00 încep meciurile.
    ORGANIZATORI: Club Sportiv Top Team Tulcea

    LOCALITATEA: Tulcea, str. Isaccei, nr. 16;

    DATA: Duminica 19.05.2024 - Avansati/Hobby si Open.Elite


    ORA DE INCEPERE:
    Avansati/Hobby: Duminica 10.15 - 10.45 - validare inscrieri, la 11.00 incep meciurile;
    Open/Elite: Duminica 10.15 - 10.45 - validare inscrieri,, la 11.00 incep meciurile;

    SALA: Casa Sindicatelor Tulcea ;

    INDICATII DE ACCES:


    LOGISTICA: 4 mese Donic, mingi plastic ***;
    SPATIU DE JOC: 300 mp
    SUPRAFATA DE JOC: Mozaic;
    FACILITATI: Se asigura apa plata, cafea;

    TAXA: Adulti - 25 Lei, Copii sub 18 ani - 10 lei;
    Pesoane cu dizabilități nu plătesc taxa;

    MATERIALE DE PREMIERE:
    - Amatori/Hobby: Locurile 1·4 - cupe + diplome;
    - Elite/Open: Locurile 1·4 - cupe + diplome;

    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la inscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Joi 17.05.2024, ora 21:00

    SISTEMUL DE JOC:

    - Amatori/Hobby - maxim 15 participanti;
    - Se joaca in sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de cate 4/5/6 jucatori, se califica primii 4;
    - Tablou eliminatoriu de 8.

    - Elite/Open - maxim 12 participanti;
    - Se joaca in sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de cate 4/5/6 jucatori, se califica primii 4;
    - Tablou eliminatoriu de 8.
    Câte 2 wildcarduri pe categorie



    ORGANIZATOR PRINCIPAL:
    - Gherasim Iulian, tel. 0769.640.103;​​
    Ultima editare de Iulian Gherasim; 14.mai.2024, 10:13.
    ARTICOLE TENIS DE MASĂ




  • #2
    Inscrieri A/H (19.o5.2o24) - 19 mai, 17:17:38 - v6.91 / cls_2024-mai

    1. Cristescu Cristian, Bucuresti, 648 - 15,75 - AW
    2. Tudor Aurel, Harsova, 1316 - 15,6 - A
    3. Maladoi George, Tulcea, 2121 - 11,63 - A
    4. Bairam Marcel, Harsova, 1907 - 10,23 - A
    5. Leon Victor, Galati, 1792 - 7,65 - HJ
    6. Andrei Marian, Barlad, 1578 - 7,11 - H
    7. Voinea Ionut, Harsova, 2308 - 5,85 - H
    8. Gherasim Rares, Tulcea, 1954 - 5,7 - H
    9. Leon Cristi, Galati, 1924 - 5,32 - H
    10. Ilie Andreea, Voluntari, 6002 - 2
    11. Ilie Alexandra, Voluntari, 6001 - 2
    12. Munteanu Dragos, Tulcea, 6003 - 2

    Gr.inferioara nr. 1 - A/H
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 CRISTESCU CRISTIAN - Bucuresti
    3-1
    3-2
    3-0
    3-0
    0-3
    4
    2
    2 BAIRAM MARCEL - Harsova
    1-3
    3-2
    2-3
    3-2
    0-3
    2
    4
    3 LEON VICTOR - Galati
    2-3
    2-3
    2-3
    3-1
    1-3
    1
    4 GHERASIM RARES - Tulcea
    0-3
    3-2
    3-2
    3-0
    0-3
    3
    3
    5 MUNTEANU DRAGOS - Tulcea
    0-3
    2-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    6 ILIE ANDREEA - Voluntari
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    5
    1
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - A/H
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 TUDOR AUREL - Harsova
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    2 MALADOI GEORGE - Tulcea
    3-1
    3-1
    3-1
    3-0
    3-1
    5
    1
    3 ANDREI MARIAN - Barlad
    0-3
    1-3
    0-3
    2-3
    1-3
    0
    4 VOINEA IONUT - Harsova
    0-3
    1-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    3
    5 LEON CRISTI - Galati
    0-3
    0-3
    3-2
    0-3
    1-3
    1
    6 ILIE ALEXANDRA - Voluntari
    0-3
    1-3
    3-1
    1-3
    3-1
    2
    4
    -

    Eliminatorii A/H

    1. Ilie Andreea
    -------------------- Ilie Andreea 3-2
    8. Ilie Alexandra
    ---------------------------------------- Ilie Andreea 3-0
    5. Gherasim Rares
    -------------------- Gherasim Rares 3-1
    4. Tudor Aurel
    ------------------------------------------------------------ Ilie Andreea 3-0
    3. Cristescu Cristian
    -------------------- Voinea Ionut 1-3
    6. Voinea Ionut
    ---------------------------------------- Bairam Marcel 2-3
    7. Bairam Marcel
    -------------------- Bairam Marcel 3-0
    2. Maladoi George

    Clasament E/O

    1. Manea Mihaita - Tulcea
    2. Toader Nicolae - Tulcea
    3 -- 4
    Gherasim Iulian - Tulcea
    Andrei Iordan - Tulcea
    5 -- 8
    Osman Metin - Tulcea
    Ghizdavescu Adrian - Navodari
    Istrate Cristian - Bucuresti
    Pancrat Cristian - Tulcea
    9 -- 12
    Boboc Viorel - Slobozia
    Mihalcea Stefan Tiberiu - Snagov
    Rausche Valentin - Tulcea
    Samoila Ion - Babadag
    13 -- 15 1v gr.inf.
    Alexandrescu Marius - Voluntari
    Silivestru Nicu - Tulcea
    Ilie Florian - Voluntari
    16 -- 18 0v gr.inf.
    Stepanov Petre - Tulcea
    Peiciu Vasile - Tulcea
    Bran Florin - Tulcea

    Inscrieri E/O (19 05 2o24) - 19 mai, 17:20:18 - v6.91 / cls_2024-mai

    1. Manea Mihaita, Tulcea, 687 - 44,05 - E
    2. Gherasim Iulian, Tulcea, 77 - 42,82 - E
    3. Istrate Cristian, Bucuresti, 40 - 41,18 - EW
    4. Ghizdavescu Adrian, Navodari, 110 - 39,96 - E
    5. Pancrat Cristian, Tulcea, 116 - 38,61 - E
    6. Rausche Valentin, Tulcea, 184 - 35,41 - E
    7. Toader Nicolae, Tulcea, 1177 - 35,35 - E
    8. Alexandrescu Marius, Voluntari, 968 - 33,56 - E
    9. Samoila Ion, Babadag, 372 - 30,21 - O
    10. Silivestru Nicu, Tulcea, 1154 - 29,73 - O
    11. Osman Metin, Tulcea, 1366 - 29,4 - OW
    12. Mihalcea Stefan Tiberiu, Snagov, 203 - 28,43 - O
    13. Ilie Florian, Voluntari, 6001 - 28
    14. Boboc Viorel, Slobozia, 373 - 27,29 - OW
    15. Stepanov Petre, Tulcea, 661 - 26,38 - O
    16. Andrei Iordan, Tulcea, 490 - 25,96 - OW
    17. Peiciu Vasile, Tulcea, 640 - 24,01 - O
    18. Bran Florin, Tulcea, 387 - 23,34 - O

    Gr.inferioara nr. 1 - E/O
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 MANEA MIHAITA - Tulcea
    3-0
    3-1
    3-0
    3-2
    3-0
    5
    1
    2 RAUSCHE VALENTIN - Tulcea
    0-3
    2-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    3
    3 TOADER NICOLAE - Tulcea
    1-3
    3-2
    3-0
    3-2
    3-2
    4
    2
    4 MIHALCEA STEFAN TIBERIU - Snagov
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    4
    5 ILIE FLORIAN - Voluntari
    2-3
    2-3
    2-3
    0-3
    3-0
    1
    6 BRAN FLORIN - Tulcea
    0-3
    0-3
    2-3
    1-3
    0-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - E/O
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 GHERASIM IULIAN - Tulcea
    0-3
    3-2
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    2
    2 PANCRAT CRISTIAN - Tulcea
    3-0
    3-2
    3-0
    3-2
    3-1
    5
    1
    3 ALEXANDRESCU MARIUS - Voluntari
    2-3
    2-3
    0-3
    2-3
    3-1
    1
    4 OSMAN METIN - Tulcea
    0-3
    0-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    3
    5 BOBOC VIOREL - Slobozia
    1-3
    2-3
    3-2
    1-3
    3-0
    2
    4
    6 PEICIU VASILE - Tulcea
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - E/O
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 ISTRATE CRISTIAN - Bucuresti
    2-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3-2
    4
    2
    2 GHIZDAVESCU ADRIAN - Navodari
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    3 SAMOILA ION - Babadag
    0-3
    0-3
    3-1
    3-2
    3-0
    3
    3
    4 SILIVESTRU NICU - Tulcea
    1-3
    0-3
    1-3
    3-0
    0-3
    1
    5 STEPANOV PETRE - Tulcea
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
    1-3
    0
    6 ANDREI IORDAN - Tulcea
    2-3
    0-3
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    4
    -

    Eliminatorii E/O

    1. Manea Mihaita
    -------------------- Manea Mihaita 3-0
    16. Bye
    ---------------------------------------- Manea Mihaita 3-0
    9. Samoila Ion
    -------------------- Osman Metin 0-3
    8. Osman Metin
    ------------------------------------------------------------ Manea Mihaita 3-1
    5. Gherasim Iulian
    -------------------- Gherasim Iulian 3-1
    12. Mihalcea Stefan Tiberiu
    ---------------------------------------- Gherasim Iulian 3-1
    13. Bye
    -------------------- Istrate Cristian 0-3
    4. Istrate Cristian
    -------------------------------------------------------------------------------- Manea Mihaita 3-2
    3. Ghizdavescu Adrian
    -------------------- Ghizdavescu Adrian 3-0
    14. Bye
    ---------------------------------------- Toader Nicolae 1-3
    11. Boboc Viorel
    -------------------- Toader Nicolae 1-3
    6. Toader Nicolae
    ------------------------------------------------------------ Toader Nicolae 3-2
    7. Rausche Valentin
    -------------------- Andrei Iordan 1-3
    10. Andrei Iordan
    ---------------------------------------- Andrei Iordan 3-2
    15. Bye
    -------------------- Pancrat Cristian 0-3
    2. Pancrat Cristian

    Clasament E/O

    1. Manea Mihaita - Tulcea
    2. Toader Nicolae - Tulcea
    3 -- 4
    Gherasim Iulian - Tulcea
    Andrei Iordan - Tulcea
    5 -- 8
    Osman Metin - Tulcea
    Ghizdavescu Adrian - Navodari
    Istrate Cristian - Bucuresti
    Pancrat Cristian - Tulcea
    9 -- 12
    Boboc Viorel - Slobozia
    Mihalcea Stefan Tiberiu - Snagov
    Rausche Valentin - Tulcea
    Samoila Ion - Babadag
    13 -- 15 1v gr.inf.
    Alexandrescu Marius - Voluntari
    Silivestru Nicu - Tulcea
    Ilie Florian - Voluntari
    16 -- 18 0v gr.inf.
    Stepanov Petre - Tulcea
    Peiciu Vasile - Tulcea
    Bran Florin - Tulcea
    Ultima editare de Iulian Gherasim; 19.mai.2024, 16:21.
    ARTICOLE TENIS DE MASĂ



    Comentariu


    • FlorinBN
      FlorinBN comentat
      Editarea unui comentariu
      ok
      ... cls A+H l-am luat de pe ultima pagina

  • #3
    Andrei Iordan, Tulcea, open

    Comentariu


    • #4
      Gherasim Iulian - Tulcea - Elite/Open
      Gherasim Rareș - Tulcea - Avansati/Hobby
      Pancrat Cristian - Tulcea - Elite/Open
      Bran Florin - Tulcea - Elite/Open
      ARTICOLE TENIS DE MASĂ



      Comentariu


      • #5
        Istrate Cristian , București , open/elite

        Comentariu


        • #6
          Zugravu Luca -Barlad (A/H)
          Zugravu Mircea -Barlad (A/H)

          Comentariu


          • #7
            Bularda Iulian -Barlad (E/O)

            Comentariu


            • #8
              Munteanu Dragos - Tulcea - H/A
              Ultima editare de Iulian Gherasim; 14.mai.2024, 10:05.
              ARTICOLE TENIS DE MASĂ



              Comentariu


              • #9
                Stancu Octavian, Tulcea, A/H

                Comentariu


                • #10
                  Ursu Teodor elite

                  Comentariu


                  • #11
                    Mihalcea Stefan Tiberiu
                    Alexandrescu Marius

                    Comentariu


                    • #12
                      Toader Nicolae - Tulcea - Elite/Open
                      ARTICOLE TENIS DE MASĂ



                      Comentariu


                      • #13
                        Se înscriu de la Hârșova ,Constanța :TUDOR AUREL, BAIRAM MARCEL, VOINEA IONUȚ la hobby/avansați

                        Comentariu


                        • #14
                          Ilie alexandra
                          ilie andreea
                          din voluntari la hobby avansați

                          Comentariu


                          • #15
                            Ilie Florian voluntari elite

                            Comentariu


                            • #16
                              Cristescu Cristian Avansati Bucuresti

                              Comentariu


                              • Iulian Gherasim
                                Iulian Gherasim comentat
                                Editarea unui comentariu
                                Bună ziua!
                                Sper ca a-ți văzut condițiile de joc. Pe jos este mozaic

                            • #17
                              Osman Metin Open

                              Comentariu


                              • #18
                                Ma retrag

                                Comentariu


                                • #19
                                  Belea Laurentiu, Buliga Cornel, Dutu Constantin, Nistor Costel - Hobby/Avansati din Galati. Multumim

                                  Comentariu


                                  • #20
                                    Rausche Valentin - Tulcea - O/E
                                    ARTICOLE TENIS DE MASĂ



                                    Comentariu


                                    • #21
                                      Inscrieri O/E (19,o4.2o24) - 14 mai, 11:07:25 - v6.91 / cls_2024-mai

                                      1. Bularda Iulian, Barlad, 1297 - 44,55 - EW
                                      2. Gherasim Iulian, Tulcea, 77 - 42,82 - E
                                      3. Istrate Cristian, Bucuresti, 40 - 41,18 - EW
                                      4. Pancrat Cristian, Tulcea, 116 - 38,61 - E
                                      5. Rausche Valentin, Tulcea, 184 - 35,41 - E
                                      6. Toader Nicolae, Tulcea, 1177 - 35,35 - E
                                      7. Alexandrescu Marius, Voluntari, 968 - 33,56 - E
                                      8. Osman Metin, Tulcea, 1366 - 29,4 - OW
                                      9. Mihalcea Stefan Tiberiu, Snagov, 203 - 28,43 - O
                                      10. Bran Florin, Tulcea, 387 - 23,34 - O
                                      11. Andrei Ionut, Pitesti, 1566 - 18,5 - A
                                      12. Ilie Florian, Voluntari, 6001 - 10

                                      Inscrieri A/H (19.o4.2o24) - 14 mai, 11:12:54 - v6.91 / cls_2024-mai

                                      1. Buliga Cornel, Galati, 960 - 17,4 - A
                                      2. Zugravu Mircea, Barlad, 1564 - 17,38 - A
                                      3. Zugravu Luca, Barlad, 1769 - 15,8 - A
                                      4. Cristescu Cristian, Bucuresti, 648 - 15,75 - AW
                                      5. Tudor Aurel, Harsova, 1316 - 15,6 - A
                                      6. Stancu Octavian, Tulcea, 872 - 14,96 - A
                                      7. Nistor Costel, Galati, 1231 - 14 - A
                                      8. Belea Laurentiu, Galati, 1396 - 12,21 - A
                                      9. Bairam Marcel, Harsova, 1907 - 10,23 - A
                                      10. Voinea Ionut, Harsova, 2308 - 5,85 - H
                                      11. Gherasim Rares, Tulcea, 1954 - 5,7 - H
                                      12. Dutu Constantin, Galati, 2264 - 4,56 - H
                                      13. Munteanu Dragos, Tulcea, 6001 - 2
                                      14. Ilie Alexandra, Voluntari, 6002 - 2
                                      15. Ilie Andreea, Voluntari, 6003 - 2
                                      ARTICOLE TENIS DE MASĂ



                                      Comentariu


                                      • #22
                                        Postat în original de Chuck Vezi post
                                        Cristescu Cristian Avansati Bucuresti
                                        Te salut! Sigur ca am citit despre conditiile de joc! Dar la fel am citit și despre nr de participanți: 12 Max! Acum văd ca ai pe liste 15 și fără nicio listă de așteptare! M-am inscris din plăcere la acest concurs! Sunt în zona Sambata și de ce nu?! ….sa vizitez puțin și Tulcea?!

                                        Comentariu


                                        • #23
                                          Peiciu Vasile ,Tulcea open

                                          Comentariu


                                          • #24
                                            Leon Victor și Leon Cristi ,Galați avansati/hobby

                                            Comentariu


                                            • #25
                                              Iulian, pe mine m-ai sarit, desi m-am inscris primul. Ai trecut pe cineva din Pitesti, Andrei Ionut, cred ca din eroare!

                                              Comentariu

                                              Procesare...
                                              X