Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa “Academia Daniela Dodean” – 13-14 iulie 2024 Arad

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • AmaTur: Turneu A Cupa “Academia Daniela Dodean” – 13-14 iulie 2024 Arad





    Cupa “Academia Daniela Dodean” – 13-14 iulie 2024 – editia a III-a




    LOCALITATEA: Arad
    DATA: 13-14 iulie 2024;

    LOCUL DE DESFASURARE: - Sala Sporturilor - Universitatea Aurel Vlaicu, Arad, Romania - Str. Dragoi Elena, 2, Arad, Arad, 310330;
    CATEGORII: Elite , Open , Avansati , Hobby, patru categorii;

    VALIDARE INSCRIERI:
    Open + Elite : 13 iulie 2024 08.15 - 08.45 Inscrieri;
    Avansati + Hobby : 14 iulie 2024 08.15 - 08.45 Inscrieri;

    LOGISTICĂ: 16 mese ITTF,mingi plastic 3 stele

    SPAȚIU DE JOC: 800 mp
    FACILITĂȚI: Vestiare,dusuri,ventilatie;

    SE ASIGURA:
    - cafea,apa;


    Pentru cei care doresc masă de prinz, înscriere pe forum, la alegere din variantele de mai jos.
    Meniu costă 30 lei si
    se livrează la sală. ​

    Supă pui cu gârteni
    Supă de vită cu gârteni
    Ciorbă pui
    Supă de vară cu curcan
    ( Gulii, Mazăre, Conopidă, zarzavaturi noi )

    Fel principal:
    Gulaș de vită (Angus)
    Papricaș de pui cu ciuperci și garnitură de orez
    Ceafă grill, sos ciuperci, cartofi prajiti

    Extra :Ciorbă burtă 20 lei
    Comenzi până cel târziu o zi înainte de concurs, deci elite și open vineri iar hobby și avansați sâmbătă.​

    MATERIALE DE PREMIERE:
    - locurile I, II si doua locuri III – cupa ,medalie + diploma

    TAXA:
    - Adulți - 40 Lei, Copii sub 14 ani – 20 lei,
    - persoanele cu dizabilitati nu platesc taxa de participare.

    -1 ron/pers vor fi directionati catre fondul AmaTur.

    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum ;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere joi 11.07.2024 , ora 21 Open+Elite , vineri 12.07.2024 , ora 21 Avansati+Hobby
    ;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);

    SISTEMUL DE JOC:


    ELITE
    Toți participanții cu media mai mare de 33 inclusiv (pot participa si jucatori de la open);
    Numar maxim de jucatori: 42
    Validare inscrieri: 13 iulie 2024 08.15 - 08.45;
    Ora de incepere: 9.00
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - grupe inferioare : 6(5-7) jucatori, se califica primii 4, in functie de MP aplicand regula sarpelui cu eventuale permutari pentru a evita mai multi jucatori din aceiasi localitate (locul 1 nu se schimba);
    - grupe superioare de 4 (3) jucatori, se califica primii 2;
    - tablou eliminatoriu se va genera automat;
    - nu se joaca finala mica;


    OPEN
    Toți participanții cu media cuprinsă între 20 și 32,99 inclusiv( pot participa si jucatori de la avansati);
    Numar maxim de jucatori: 54
    Validare inscrieri: 13 iulie 2024 08.15 - 08.45;
    Ora de incepere: 9.00
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - grupe inferioare : 6(5-7) jucatori, se califica primii 4, in functie de MP aplicand regula sarpelui cu eventuale permutari pentru a evita mai multi jucatori din aceiasi localitate (locul 1 nu se schimba);
    - grupe superioare de 4 (3) jucatori, se califica primii 2;
    - tablou eliminatoriu se va genera automat;
    - nu se joaca finala mica;

    AVANSATI
    - poate participa orice jucator cu media intre 10 si 19,99 inclusiv (pot participa si jucatori de la hobby);
    Numar maxim de jucatori: 54
    Validare inscrieri: 14 iulie 2024 08.15 - 08.45;
    Ora de incepere: 9.00
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - grupe inferioare : 6(5-7) jucatori, se califica primii 4, in functie de MP aplicand regula sarpelui cu eventuale permutari pentru a evita mai multi jucatori din aceiasi localitate (locul 1 nu se schimba);
    - grupe superioare de 4 (3) jucatori, se califica primii 2;
    - tablou eliminatoriu se va genera automat;
    - nu se joaca finala mica;


    HOBBY
    - poate participa orice jucator cu media de până la 9,99 inclusiv;
    Numar maxim de jucatori: 42
    Validare inscrieri: 14 iulie 2024 08.15 - 08.45;
    Ora de incepere: 9.00
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - grupe inferioare : 6(5-7) jucatori, se califica primii 4, in functie de MP aplicand regula sarpelui cu eventuale permutari pentru a evita mai multi jucatori din aceiasi localitate (locul 1 nu se schimba);
    - grupe superioare de 4 (3) jucatori, se califica primii 2;
    - tablou eliminatoriu se va genera automat;
    - nu se joaca finala mica;






    NOTA:
    - IN FUNCȚIE DE ÎNSCRIERI, LOCURILE DISPONIBILE FIECĂREI CATEGORII POT SUFERI MODIFICĂRI!
    - in caz ca nu se ocupa toate locurile sistemul de desfasurare poate suferi modificari.

    Turneele din cadrul circuitului AmaTur se desfășoară conform regulamentului de joc aprobat de ITTF. Prin urmare, se pot folosi doar fețe omologate de pe lista ITTF.

    ORGANIZATOR: Dodean Cristian 0726.303.016
    Tehnic : Fekete Istvan



    ​​

    Ultima editare de Pitzi; 12.iul.2024, 09:17.

  • #2
    START ÎNSCRIERI: MIERCURI, 19 IUNIE 2024, ora 12:00!

    Comentariu


    • #3
      Absent(N) Torok Luis - Sebis - Hobby -jucator nou

      Inscrieri elite
      (13.07.2024)
      - 13 Jul, 10:14:35 AM - v6.91 / cls_2024-iul

      1. Cristanus Cristian, Timisoara, 195 - 60.02 - EL
      2. Verdet Adrian, Timisoara, 7 - 55.34 - EW
      3. Mutrescu Eugen, Timisoara, 8 - 54.89 - EW
      4. Roman Bogdan, Arad, 55 - 53.99 - E
      5. Leric David, Lipova, 54 - 49.49 - E
      6. Vilceanu Andrei, Timisoara, 31 - 48.74 - E
      7. Spatariu Daniel, Arad, 199 - 45.1 - EW
      8. Boka Norbert, Arad, 1160 - 44.87 - EL
      9. Kaposta Victor, Arad, 37 - 44.17 - E
      10. Frunza Alexandru, Timisoara, 45 - 42.99 - E
      11. Daroti Florin, Lipova, 194 - 42.64 - E
      12. Mihalescu Dinu, Timisoara, 504 - 41.7 - EW
      13. Costache Rosioru Cristian, Timisoara, 201 - 41.14 - E
      14. Grubacichi Marius, Timisoara, 74 - 39.85 - E
      15. Vuca Adrian, Berzovia, 220 - 39.02 - E
      16. Geamanu Robert, Drobeta Tr Severin, 410 - 38.83 - E
      17. Lacatis Ghita, Arad, 381 - 38.64 - E
      18. Pop Claudiu, Arad, 1278 - 38.57 - E
      19. Ciucioiu Dorin, Timisoara, 527 - 38.4 - E
      20. Ardelean Raul, Lipova, 182 - 38.04 - E
      21. Orban Alexandru, Lugoj, 92 - 37.87 - E
      22. Jichici Svetozar, Timisoara, 131 - 37.84 - EW
      23. Muresan Florin, Deva, 171 - 37.49 - E
      24. Degianschi Obrad, Resita, 287 - 37.21 - E
      25. Deak Valentin, Sebis, 644 - 37.1 - E
      26. Lup Silviu, Oradea, 675 - 36.75 - E
      27. Sas Tibor, Oradea, 958 - 36.35 - E
      28. Poenariu Darius, Arad, 258 - 34.85 - E
      29. Coiov Nicolae, Arad, 676 - 34.42 - E
      30. Vilculescu Vlad, Timisoara, 761 - 33.7 - E
      31. Toplician Mihai, Hunedoara, 244 - 33 - E
      32. Demian Daniel, Arad, 272 - 33 - E
      33. Balaj Roland, Arad, 648 - 31.1 - O
      34. Fekete Istvan, Arad, 279 - 30.92 - OW
      35. Nagy Iosif, Arad, 931 - 30.78 - OW
      36. Gorbe David, Satu Mare, 248 - 27.67 - O
      37. Roca Claudiu, Satu Mare, 392 - 26.71 - O

      Gr.inferioara nr. 1 - elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 CRISTANUS CRISTIAN - Timisoara
      3-2
      3-0
      3-0
      3-2
      4
      1
      2 GRUBACICHI MARIUS - Timisoara
      2-3
      3-1
      2-3
      3-2
      2
      2
      3 VUCA ADRIAN - Berzovia
      0-3
      1-3
      3-2
      3-1
      2
      3
      4 POENARIU DARIUS - Arad
      0-3
      3-2
      2-3
      1-3
      1
      5
      5 COIOV NICOLAE - Arad
      2-3
      2-3
      1-3
      3-1
      1
      4
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 2 - elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 VERDET ADRIAN - Timisoara
      3-2
      3-0
      3-0
      3-0
      4
      1
      2 COSTACHE ROSIORU CRISTIAN - Timisoara
      2-3
      1-3
      3-0
      3-0
      2
      3
      3 GEAMANU ROBERT - Drobeta Tr Severin
      0-3
      3-1
      3-2
      3-1
      3
      2
      4 SAS TIBOR - Oradea
      0-3
      0-3
      2-3
      3-1
      1
      4
      5 DEMIAN DANIEL - Arad
      0-3
      0-3
      1-3
      1-3
      0
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 3 - elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 MUTRESCU EUGEN - Timisoara
      3-1
      3-0
      3-0
      3-0
      4
      1
      2 MIHALESCU DINU - Timisoara
      1-3
      3-0
      1-3
      3-1
      2
      2
      1
      1
      1
      3 LACATIS GHITA - Arad
      0-3
      0-3
      3-1
      3-0
      2
      4
      -1
      -1
      1
      4 LUP SILVIU - Oradea
      0-3
      3-1
      1-3
      3-0
      2
      3
      0
      0
      1
      5 NAGY IOSIF - Arad
      0-3
      1-3
      0-3
      0-3
      0
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 4 - elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 ROMAN BOGDAN - Arad
      3-1
      3-2
      3-1
      3-0
      4
      1
      2 DAROTI FLORIN - Lipova
      1-3
      3-0
      3-2
      3-2
      3
      2
      3 POP CLAUDIU - Arad
      2-3
      0-3
      3-1
      0-3
      1
      4
      4 DEAK VALENTIN - Sebis
      1-3
      2-3
      1-3
      0-3
      0
      5 VILCULESCU VLAD - Timisoara
      0-3
      2-3
      3-0
      3-0
      2
      3
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 5 - elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 LERIC DAVID - Lipova
      3-2
      3-1
      3-1
      3-0
      4
      1
      2 FRUNZA ALEXANDRU - Timisoara
      2-3
      3-2
      3-1
      3-0
      3
      2
      3 CIUCIOIU DORIN - Timisoara
      1-3
      2-3
      3-0
      3-2
      2
      3
      4 DEGIANSCHI OBRAD - Resita
      1-3
      1-3
      0-3
      3-2
      1
      4
      5 BALAJ ROLAND - Arad
      0-3
      0-3
      2-3
      2-3
      0
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 6 - elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 VILCEANU ANDREI - Timisoara
      3-1
      3-0
      3-0
      3-1
      3-0
      5
      1
      2 KAPOSTA VICTOR - Arad
      1-3
      2-3
      3-1
      3-1
      3-2
      3
      3
      3 ARDELEAN RAUL - Lipova
      0-3
      3-2
      3-1
      3-1
      3-2
      4
      2
      4 MURESAN FLORIN - Deva
      0-3
      1-3
      1-3
      3-0
      2-3
      1
      5
      5 FEKETE ISTVAN - Arad
      1-3
      1-3
      1-3
      0-3
      2-3
      0
      6 ROCA CLAUDIU - Satu Mare
      0-3
      2-3
      2-3
      3-2
      3-2
      2
      4
      -
      Gr.inferioara nr. 7 - elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 SPATARIU DANIEL - Arad
      3-0
      3-1
      3-1
      3-0
      3-1
      5
      1
      2 BOKA NORBERT - Arad
      0-3
      0-3
      3-1
      3-2
      3-2
      3
      4
      -2
      -1
      1
      3 ORBAN ALEXANDRU - Lugoj
      1-3
      3-0
      0-3
      3-2
      3-0
      3
      3
      2
      0
      1
      4 JICHICI SVETOZAR - Timisoara
      1-3
      1-3
      3-0
      3-1
      3-1
      3
      2
      3
      1
      1
      5 TOPLICIAN MIHAI - Hunedoara
      0-3
      2-3
      2-3
      1-3
      2-3
      0
      6 GORBE DAVID - Satu Mare
      1-3
      2-3
      0-3
      1-3
      3-2
      1
      -

      Gr.superioara nr. 1 - elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 CRISTANUS CRISTIAN - Timisoara
      3-0
      3-1
      2
      1
      2 KAPOSTA VICTOR - Arad
      0-3
      3-0
      1
      2
      3 ORBAN ALEXANDRU - Lugoj
      1-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 2 - elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 VERDET ADRIAN - Timisoara
      3-0
      3-1
      2
      1
      2 CIUCIOIU DORIN - Timisoara
      0-3
      2-3
      0
      3 BOKA NORBERT - Arad
      1-3
      3-2
      1
      2
      -
      Gr.superioara nr. 3 - elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 MUTRESCU EUGEN - Timisoara
      3-1
      3-1
      2
      1
      2 VILCULESCU VLAD - Timisoara
      1-3
      1-3
      0
      3 ROCA CLAUDIU - Satu Mare
      1-3
      3-1
      1
      2
      -
      Gr.superioara nr. 4 - elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 ROMAN BOGDAN - Arad
      3-0
      3-0
      2
      1
      2 LUP SILVIU - Oradea
      0-3
      3-0
      1
      2
      3 DEGIANSCHI OBRAD - Resita
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 5 - elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 LERIC DAVID - Lipova
      3-1
      3-0
      2
      1
      2 COSTACHE ROSIORU CRISTIAN - Timisoara
      1-3
      1-3
      0
      3 POP CLAUDIU - Arad
      0-3
      3-1
      1
      2
      -
      Gr.superioara nr. 6 - elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 VILCEANU ANDREI - Timisoara
      3-1
      3-1
      2
      1
      2 VUCA ADRIAN - Berzovia
      1-3
      0-3
      0
      3 LACATIS GHITA - Arad
      1-3
      3-0
      1
      2
      -
      Gr.superioara nr. 7 - elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 SPATARIU DANIEL - Arad
      3-0
      3-0
      2
      1
      2 GRUBACICHI MARIUS - Timisoara
      0-3
      3-0
      1
      2
      3 SAS TIBOR - Oradea
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 8 - elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 JICHICI SVETOZAR - Timisoara
      2-3
      1-3
      0
      2 GEAMANU ROBERT - Drobeta Tr Severin
      3-2
      3-2
      2
      1
      3 COIOV NICOLAE - Arad
      3-1
      2-3
      1
      2
      -
      Gr.superioara nr. 9 - elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 ARDELEAN RAUL - Lipova
      0-3
      2-3
      0
      2 MIHALESCU DINU - Timisoara
      3-0
      3-2
      2
      1
      3 POENARIU DARIUS - Arad
      3-2
      2-3
      1
      2
      -
      Gr.superioara nr. 10 - elite
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 FRUNZA ALEXANDRU - Timisoara
      3-2
      3-1
      2
      1
      2 DAROTI FLORIN - Lipova
      2-3
      3-1
      1
      2
      3 MURESAN FLORIN - Deva
      1-3
      1-3
      0
      -

      Eliminatorii elite

      1. Cristanus Cristian
      -------------------- Cristanus Cristian 3-0
      32. Bye
      ---------------------------------------- Cristanus Cristian 3-1
      17. Roca Claudiu
      -------------------- Lacatis Ghita 1-3
      16. Lacatis Ghita
      ------------------------------------------------------------ Cristanus Cristian 3-0
      9. Mihalescu Dinu
      -------------------- Mihalescu Dinu 3-0
      24. Bye
      ---------------------------------------- Geamanu Robert 0-3
      25. Bye
      -------------------- Geamanu Robert 0-3
      8. Geamanu Robert
      -------------------------------------------------------------------------------- Cristanus Cristian 3-1
      5. Leric David
      -------------------- Leric David 3-0
      28. Bye
      ---------------------------------------- Leric David 3-0
      21. Bye
      -------------------- Daroti Florin 0-3
      12. Daroti Florin
      ------------------------------------------------------------ Leric David 3-1
      13. Grubacichi Marius
      -------------------- Boka Norbert 2-3
      20. Boka Norbert
      ---------------------------------------- Roman Bogdan 1-3
      29. Bye
      -------------------- Roman Bogdan 0-3
      4. Roman Bogdan

      ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Cristanus Cristian 3-0

      3. Mutrescu Eugen
      -------------------- Mutrescu Eugen 3-0
      30. Bye
      ---------------------------------------- Kaposta Victor 1-3
      19. Kaposta Victor
      -------------------- Kaposta Victor 3-1
      14. Coiov Nicolae
      ------------------------------------------------------------ Vilceanu Andrei 0-3
      11. Poenariu Darius
      -------------------- Poenariu Darius 3-0
      22. Bye
      ---------------------------------------- Vilceanu Andrei 0-3
      27. Bye
      -------------------- Vilceanu Andrei 0-3
      6. Vilceanu Andrei
      -------------------------------------------------------------------------------- Verdet Adrian 2-3
      7. Spatariu Daniel
      -------------------- Spatariu Daniel 3-0
      26. Bye
      ---------------------------------------- Frunza Alexandru 1-3
      23. Bye
      -------------------- Frunza Alexandru 0-3
      10. Frunza Alexandru
      ------------------------------------------------------------ Verdet Adrian 0-3
      15. Pop Claudiu
      -------------------- Lup Silviu 1-3
      18. Lup Silviu
      ---------------------------------------- Verdet Adrian 0-3
      31. Bye
      -------------------- Verdet Adrian 0-3
      2. Verdet Adrian

      Clasament elite

      1. Cristanus Cristian - Timisoara
      2. Verdet Adrian - Timisoara
      3 -- 4
      Leric David - Lipova
      Vilceanu Andrei - Timisoara
      5 -- 8
      Geamanu Robert - Drobeta Tr Severin
      Frunza Alexandru - Timisoara
      Roman Bogdan - Arad
      Kaposta Victor - Arad
      9 -- 16
      Lacatis Ghita - Arad
      Lup Silviu - Oradea
      Daroti Florin - Lipova
      Poenariu Darius - Arad
      Mihalescu Dinu - Timisoara
      Spatariu Daniel - Arad
      Boka Norbert - Arad
      Mutrescu Eugen - Timisoara
      17 -- 20
      Coiov Nicolae - Arad
      Roca Claudiu - Satu Mare
      Pop Claudiu - Arad
      Grubacichi Marius - Timisoara
      21 -- 30 0v gr.sup.
      Costache Rosioru Cristian - Timisoara
      Vuca Adrian - Berzovia
      Ciucioiu Dorin - Timisoara
      Ardelean Raul - Lipova
      Orban Alexandru - Lugoj
      Jichici Svetozar - Timisoara
      Muresan Florin - Deva
      Degianschi Obrad - Resita
      Sas Tibor - Oradea
      Vilculescu Vlad - Timisoara
      31 -- 1v gr.inf.
      Gorbe David - Satu Mare
      32 -- 37 0v gr.inf.
      Deak Valentin - Sebis
      Toplician Mihai - Hunedoara
      Demian Daniel - Arad
      Balaj Roland - Arad
      Fekete Istvan - Arad
      Nagy Iosif - Arad


      Inscrieri open (13.07.2024) - 13 Jul, 10:15:37 AM - v6.91 / cls_2024-iul

      1. Mitar Marius Tiberiu, Sannicolau Mare, 162 - 30.73 - OW
      2. Dusan Marcel, Arad, 169 - 30.32 - OW
      3. Ursulescu Octavian, Curtea, 452 - 30.12 - O
      4. Csaky Tiberiu, Resita, 338 - 30.1 - OW
      5. Neamt Doru, Arad, 177 - 29.88 - OW
      6. Cavasdan Doru, Oradea, 532 - 29.79 - O
      7. Orban Marius, Lugoj, 208 - 28.69 - OW
      8. Ignuta Sebastian, Voiteg, 704 - 28.63 - OW
      9. Dehelean Octavian, Timisoara, 977 - 27.42 - O
      10. Birtalan Laszlo, Oradea, 373 - 27.13 - OW
      11. Craciun Calin, Oradea, 2178 - 26.55 - O
      12. Faur Claudiu, Timisoara, 639 - 26.26 - O
      13. Kadar Josif, Oradea, 943 - 25.6 - O
      14. Filipics Zoli, Timisoara, 680 - 24.71 - O
      15. Jupanschi Adrian, Hunedoara, 327 - 24.61 - O
      16. Cobzaru Radu, Deva, 405 - 24.35 - O
      17. Olah Remus, Arad, 1156 - 23.74 - OW
      18. Rusti Radu Vasile, Arad, 3153 - 23.6 - O
      19. Cheregi Nelu, Oradea, 604 - 23.26 - O
      20. Tedi Ioja, Calan, 786 - 23.23 - O
      21. Ciocani Rafael, Sannicolau Mare, 2008 - 22.45 - O
      22. Cojocaru Alexandru, Arad, 1357 - 22.3 - O
      23. Sonoc Cristian, Arad, 1888 - 22.07 - O
      24. Clej Alexandru, Arad, 1415 - 22 - O
      25. Buie Laurentiu, Arad, 598 - 21.4 - O
      26. Saucan Victor, Timisoara, 1148 - 21.4 - O
      27. Vasi Daniel, Arad, 805 - 21.35 - O
      28. Gipsy King, Hunedoara, 485 - 21.32 - OW
      29. Crisan Cristian, Oradea, 688 - 18.97 - A
      30. Botas Constantin, Sannicolau Mare, 536 - 17.99 - A
      31. Ciuverca Adrian, Satu Mare, 2023 - 13.67 - A

      Gr.inferioara nr. 1 - open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 MITAR MARIUS TIBERIU - Sannicolau Mare
      3-2
      2-3
      3-1
      3-1
      3
      2
      2 FAUR CLAUDIU - Timisoara
      2-3
      2-3
      2-3
      3-1
      1
      3 KADAR JOSIF - Oradea
      3-2
      3-2
      3-2
      1-3
      3
      1
      4 CLEJ ALEXANDRU - Arad
      1-3
      3-2
      2-3
      2-3
      1
      4
      5 BUIE LAURENTIU - Arad
      1-3
      1-3
      3-1
      3-2
      2
      3
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 2 - open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 DUSAN MARCEL - Arad
      0-3
      2-3
      3-0
      3-0
      2
      3
      2 CRACIUN CALIN - Oradea
      3-0
      3-0
      3-0
      3-0
      4
      1
      3 FILIPICS ZOLI - Timisoara
      3-2
      0-3
      3-1
      3-2
      3
      2
      4 SONOC CRISTIAN - Arad
      0-3
      0-3
      1-3
      0-3
      0
      5 BOTAS CONSTANTIN - Sannicolau Mare
      0-3
      0-3
      2-3
      3-0
      1
      4
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 3 - open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 URSULESCU OCTAVIAN - Curtea
      3-2
      0-3
      3-0
      3-0
      3
      2
      2 BIRTALAN LASZLO - Oradea
      2-3
      3-0
      0-3
      3-0
      2
      4
      3 JUPANSCHI ADRIAN - Hunedoara
      3-0
      0-3
      3-2
      3-0
      3
      1
      4 COJOCARU ALEXANDRU - Arad
      0-3
      3-0
      2-3
      3-0
      2
      3
      5 VASI DANIEL - Arad
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 4 - open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 CSAKY TIBERIU - Resita
      3-2
      3-0
      3-0
      3-0
      4
      1
      2 DEHELEAN OCTAVIAN - Timisoara
      2-3
      3-0
      3-2
      3-0
      3
      2
      3 OLAH REMUS - Arad
      0-3
      0-3
      3-0
      3-1
      2
      3
      4 CHEREGI NELU - Oradea
      0-3
      2-3
      0-3
      0-3
      0
      5 GIPSY KING - Hunedoara
      0-3
      0-3
      1-3
      3-0
      1
      4
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 5 - open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 NEAMT DORU - Arad
      3-0
      3-1
      3-0
      3-1
      4
      1
      2 IGNUTA SEBASTIAN - Voiteg
      0-3
      3-1
      3-1
      1-3
      2
      3
      3 COBZARU RADU - Deva
      1-3
      1-3
      3-0
      2-3
      1
      4
      4 TEDI IOJA - Calan
      0-3
      1-3
      0-3
      2-3
      0
      5 CRISAN CRISTIAN - Oradea
      1-3
      3-1
      3-2
      3-2
      3
      2
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 6 - open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 CAVASDAN DORU - Oradea
      0-3
      3-1
      3-2
      1-3
      3-0
      3
      2
      2 ORBAN MARIUS - Lugoj
      3-0
      3-0
      3-0
      3-0
      3-1
      5
      1
      3 RUSTI RADU VASILE - Arad
      1-3
      0-3
      3-1
      3-0
      3-2
      3
      3
      4 CIOCANI RAFAEL - Sannicolau Mare
      2-3
      0-3
      1-3
      0-3
      0-3
      0
      5 SAUCAN VICTOR - Timisoara
      3-1
      0-3
      0-3
      3-0
      1-3
      2
      6 CIUVERCA ADRIAN - Satu Mare
      0-3
      1-3
      2-3
      3-0
      3-1
      2
      4
      -

      Gr.superioara nr. 1 - open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 KADAR JOSIF - Oradea
      3-1
      2-3
      1
      2
      2 OLAH REMUS - Arad
      1-3
      0-3
      0
      3 IGNUTA SEBASTIAN - Voiteg
      3-2
      3-0
      2
      1
      -
      Gr.superioara nr. 2 - open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 CRACIUN CALIN - Oradea
      3-1
      3-0
      2
      1
      2 COJOCARU ALEXANDRU - Arad
      1-3
      3-1
      1
      2
      3 RUSTI RADU VASILE - Arad
      0-3
      1-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 3 - open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 JUPANSCHI ADRIAN - Hunedoara
      3-1
      3-1
      2
      1
      2 DUSAN MARCEL - Arad
      1-3
      3-0
      1
      2
      3 CIUVERCA ADRIAN - Satu Mare
      1-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 4 - open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 CSAKY TIBERIU - Resita
      3-0
      2-3
      1
      1
      2
      2
      1
      2 BUIE LAURENTIU - Arad
      0-3
      3-1
      1
      2
      -1
      -1
      1
      3 COBZARU RADU - Deva
      3-2
      1-3
      1
      -1
      -1
      1
      -
      Gr.superioara nr. 5 - open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 NEAMT DORU - Arad
      3-1
      3-0
      2
      1
      2 MITAR MARIUS TIBERIU - Sannicolau Mare
      1-3
      3-2
      1
      2
      3 GIPSY KING - Hunedoara
      0-3
      2-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 6 - open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 ORBAN MARIUS - Lugoj
      3-0
      3-0
      2
      1
      2 FILIPICS ZOLI - Timisoara
      0-3
      1-3
      0
      3 BIRTALAN LASZLO - Oradea
      0-3
      3-1
      1
      2
      -
      Gr.superioara nr. 7 - open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 CAVASDAN DORU - Oradea
      3-1
      3-2
      2
      1
      2 URSULESCU OCTAVIAN - Curtea
      1-3
      3-1
      1
      2
      3 BOTAS CONSTANTIN - Sannicolau Mare
      2-3
      1-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 8 - open
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 CRISAN CRISTIAN - Oradea
      2-3
      3-2
      1
      2
      0
      0
      1
      2 DEHELEAN OCTAVIAN - Timisoara
      3-2
      0-3
      1
      -2
      -2
      1
      3 CLEJ ALEXANDRU - Arad
      2-3
      3-0
      1
      1
      2
      2
      1
      -

      Eliminatorii open

      1. Ignuta Sebastian
      -------------------- Dusan Marcel 1-3
      16. Dusan Marcel
      ---------------------------------------- Clej Alexandru 2-3
      9. Birtalan Laszlo
      -------------------- Clej Alexandru 0-3
      8. Clej Alexandru
      ------------------------------------------------------------ Clej Alexandru 3-1
      5. Neamt Doru
      -------------------- Ursulescu Octavian 0-3
      12. Ursulescu Octavian
      ---------------------------------------- Csaky Tiberiu 2-3
      13. Cojocaru Alexandru
      -------------------- Csaky Tiberiu 0-3
      4. Csaky Tiberiu
      -------------------------------------------------------------------------------- Craciun Calin 0-3
      3. Jupanschi Adrian
      -------------------- Jupanschi Adrian 3-2
      14. Kadar Josif
      ---------------------------------------- Orban Marius 1-3
      11. Crisan Cristian
      -------------------- Orban Marius 0-3
      6. Orban Marius
      ------------------------------------------------------------ Craciun Calin 2-3
      7. Cavasdan Doru
      -------------------- Mitar Marius Tiberiu 0-3
      10. Mitar Marius Tiberiu
      ---------------------------------------- Craciun Calin 2-3
      15. Buie Laurentiu
      -------------------- Craciun Calin 0-3
      2. Craciun Calin

      Clasament open

      1. Craciun Calin - Oradea
      2. Clej Alexandru - Arad
      3 -- 4
      Orban Marius - Lugoj
      Csaky Tiberiu - Resita
      5 -- 8
      Mitar Marius Tiberiu - Sannicolau Mare
      Dusan Marcel - Arad
      Jupanschi Adrian - Hunedoara
      Ursulescu Octavian - Curtea
      9 -- 16
      Buie Laurentiu - Arad
      Birtalan Laszlo - Oradea
      Crisan Cristian - Oradea
      Cojocaru Alexandru - Arad
      Cavasdan Doru - Oradea
      Ignuta Sebastian - Voiteg
      Kadar Josif - Oradea
      Neamt Doru - Arad
      17 -- 18 1v gr.sup.
      Dehelean Octavian - Timisoara
      Cobzaru Radu - Deva
      19 -- 24 0v gr.sup.
      Filipics Zoli - Timisoara
      Olah Remus - Arad
      Rusti Radu Vasile - Arad
      Gipsy King - Hunedoara
      Botas Constantin - Sannicolau Mare
      Ciuverca Adrian - Satu Mare
      25 -- 2v gr.inf.
      Saucan Victor - Timisoara
      26 -- 1v gr.inf.
      Faur Claudiu - Timisoara
      27 -- 31 0v gr.inf.
      Cheregi Nelu - Oradea
      Tedi Ioja - Calan
      Ciocani Rafael - Sannicolau Mare
      Sonoc Cristian - Arad
      Vasi Daniel - Arad


      Inscrieri avansati (14.07.2024) - 14 Jul, 9:19:12 AM - v6.91 / cls_2024-iul

      1. Dobinda Dinu, Arad, 728 - 19.8 - A
      2. Dobinda Alexandru, Arad, 529 - 19.62 - AW
      3. Mermezan Sergiu, Timisoara, 2407 - 19.6 - A
      4. Muntean Atila, Hunedoara, 496 - 19.19 - A
      5. Socaci Silviu, Lugoj, 771 - 18.83 - A
      6. Gherman Vlad, Timisoara, 671 - 17.36 - A
      7. Seniuc Radu, Arad, 633 - 17.17 - A
      8. Rus Teofil, Jibou, 1051 - 16.26 - A
      9. Moldoveanu Sorin Florian, Hunedoara, 727 - 15.49 - A
      10. Ardelean Alex, Ineu, 2011 - 15.23 - A
      11. Socaci Valentin, Lugoj, 957 - 15.16 - A
      12. Szivery Adrian, Arad, 2323 - 15.07 - A
      13. Angheloni Adrian, Nadrag, 2454 - 13.95 - A
      14. Popa Cosmin, Lipova, 2868 - 13.8 - A
      15. Vurst Laszlo, Oradea, 2262 - 13.67 - A
      16. Paul Alin Sabin, Sandra, 1132 - 13.66 - A
      17. Drulea Petru, Jimbolia, 885 - 13.49 - A
      18. Kristof Daniel, Oradea, 1787 - 13.48 - A
      19. Sala Eduard, Vizejdia, 2530 - 12.8 - A
      20. Kovacs Dorel, Remetea Mare, 1566 - 11.99 - A
      21. Timis Sandu, Vizejdia, 2609 - 11.7 - A
      22. Lucaciu Raul, Oradea, 3763 - 11.5 - A
      23. Sentes Norbert, Timisoara, 1968 - 11.2 - A
      24. Csokany Gheorghe, Sannicolau Mare, 3555 - 11 - A
      25. Ternauciuc Mihai, Nadrag, 1810 - 10.95 - A
      26. Cercega Dani, Timisoara, 2062 - 10.65 - A
      27. Atanasiu Alexone, Arad, 2747 - 10.53 - A
      28. Podean Ion, Foeni, 2692 - 10.2 - A
      29. Roman David, Arad, 1766 - 10.13 - A
      30. Kovacs Iosif, Arad, 1662 - 10 - A
      31. Blidariu Alin, Bucovat, 1447 - 9.3 - H
      32. Mihali Fabian, Timisoara, 6001 - 0

      Gr.inferioara nr. 1 - avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 DOBINDA DINU - Arad
      2-3
      1-3
      3-0
      3-2
      2
      3
      2 SZIVERY ADRIAN - Arad
      3-2
      3-1
      3-1
      3-1
      4
      1
      3 ANGHELONI ADRIAN - Nadrag
      3-1
      1-3
      3-2
      3-0
      3
      2
      4 CSOKANY GHEORGHE - Sannicolau Mare
      0-3
      1-3
      2-3
      0-3
      0
      5 CERCEGA DANI - Timisoara
      2-3
      1-3
      0-3
      3-0
      1
      4
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 2 - avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 DOBINDA ALEXANDRU - Arad
      3-0
      3-0
      3-0
      3-0
      4
      1
      2 SOCACI VALENTIN - Lugoj
      0-3
      1-3
      3-1
      3-0
      2
      3
      3 POPA COSMIN - Lipova
      0-3
      3-1
      3-1
      3-1
      3
      2
      4 SENTES NORBERT - Timisoara
      0-3
      1-3
      1-3
      3-2
      1
      4
      5 TERNAUCIUC MIHAI - Nadrag
      0-3
      0-3
      1-3
      2-3
      0
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 3 - avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 MERMEZAN SERGIU - Timisoara
      3-2
      3-0
      3-0
      3-0
      4
      1
      2 ARDELEAN ALEX - Ineu
      2-3
      3-2
      3-0
      3-2
      3
      2
      3 VURST LASZLO - Oradea
      0-3
      2-3
      0-3
      1-3
      0
      4 TIMIS SANDU - Vizejdia
      0-3
      0-3
      3-0
      3-1
      2
      3
      5 ATANASIU ALEXONE - Arad
      0-3
      2-3
      3-1
      1-3
      1
      4
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 4 - avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 MUNTEAN ATILA - Hunedoara
      1-3
      3-2
      3-0
      3-0
      3
      3
      5
      -1
      1
      2 RUS TEOFIL - Jibou
      3-1
      1-3
      3-1
      3-0
      3
      2
      5
      0
      1
      3 PAUL ALIN SABIN - Sandra
      2-3
      3-1
      3-0
      3-0
      3
      1
      7
      1
      1
      4 LUCACIU RAUL - Oradea
      0-3
      1-3
      0-3
      3-2
      1
      4
      5 KOVACS IOSIF - Arad
      0-3
      0-3
      0-3
      2-3
      0
      6 -
      -
      Gr.inferioara nr. 5 - avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 SOCACI SILVIU - Lugoj
      3-0
      3-1
      3-0
      2-3
      3-0
      4
      2
      2 MOLDOVEANU SORIN FLORIAN - Hunedoara
      0-3
      1-3
      2-3
      3-2
      3-0
      2
      3 DRULEA PETRU - Jimbolia
      1-3
      3-1
      3-1
      2-3
      3-1
      3
      3
      4 KOVACS DOREL - Remetea Mare
      0-3
      3-2
      1-3
      2-3
      3-1
      2
      4
      5 ROMAN DAVID - Arad
      3-2
      2-3
      3-2
      3-2
      3-0
      4
      1
      6 MIHALI FABIAN - Timisoara
      0-3
      0-3
      1-3
      1-3
      0-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 6 - avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 GHERMAN VLAD - Timisoara
      0-3
      3-0
      3-0
      1-3
      3-1
      3
      2
      2 SENIUC RADU - Arad
      3-0
      3-0
      3-0
      3-0
      3-0
      5
      1
      3 KRISTOF DANIEL - Oradea
      0-3
      0-3
      3-1
      3-1
      0-3
      2
      4
      4 SALA EDUARD - Vizejdia
      0-3
      0-3
      1-3
      0-3
      1-3
      0
      5 PODEAN ION - Foeni
      3-1
      0-3
      1-3
      3-0
      0-3
      2
      6 BLIDARIU ALIN - Bucovat
      1-3
      0-3
      3-0
      3-1
      3-0
      3
      3
      -

      Gr.superioara nr. 1 - avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 SZIVERY ADRIAN - Arad
      3-1
      3-1
      2
      1
      2 MUNTEAN ATILA - Hunedoara
      1-3
      3-1
      1
      2
      3 DRULEA PETRU - Jimbolia
      1-3
      1-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 2 - avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 DOBINDA ALEXANDRU - Arad
      3-1
      3-1
      2
      1
      2 TIMIS SANDU - Vizejdia
      1-3
      3-0
      1
      2
      3 BLIDARIU ALIN - Bucovat
      1-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 3 - avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 MERMEZAN SERGIU - Timisoara
      3-1
      3-1
      2
      1
      2 SOCACI VALENTIN - Lugoj
      1-3
      3-1
      1
      2
      3 KRISTOF DANIEL - Oradea
      1-3
      1-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 4 - avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 PAUL ALIN SABIN - Sandra
      3-1
      3-0
      2
      1
      2 DOBINDA DINU - Arad
      1-3
      3-2
      1
      2
      3 KOVACS DOREL - Remetea Mare
      0-3
      2-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 5 - avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 ROMAN DAVID - Arad
      3-0
      1-3
      1
      1
      1
      1
      1
      2 ANGHELONI ADRIAN - Nadrag
      0-3
      3-0
      1
      2
      0
      0
      1
      3 LUCACIU RAUL - Oradea
      3-1
      0-3
      1
      -1
      -1
      1
      -
      Gr.superioara nr. 6 - avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 SENIUC RADU - Arad
      3-0
      3-1
      2
      1
      2 POPA COSMIN - Lipova
      0-3
      2-3
      0
      3 ATANASIU ALEXONE - Arad
      1-3
      3-2
      1
      2
      -
      Gr.superioara nr. 7 - avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 GHERMAN VLAD - Timisoara
      0-3
      3-2
      1
      -2
      -2
      1
      2 ARDELEAN ALEX - Ineu
      3-0
      2-3
      1
      1
      2
      2
      1
      3 SENTES NORBERT - Timisoara
      2-3
      3-2
      1
      2
      0
      0
      1
      -
      Gr.superioara nr. 8 - avansati
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 SOCACI SILVIU - Lugoj
      2-3
      3-1
      1
      2
      2 RUS TEOFIL - Jibou
      3-2
      3-0
      2
      1
      3 CERCEGA DANI - Timisoara
      1-3
      0-3
      0
      -

      Eliminatorii avansati

      1. Szivery Adrian
      -------------------- Socaci Valentin 2-3
      16. Socaci Valentin
      ---------------------------------------- Socaci Valentin 3-2
      9. Atanasiu Alexone
      -------------------- Rus Teofil 0-3
      8. Rus Teofil
      ------------------------------------------------------------ Paul Alin Sabin 0-3
      5. Roman David
      -------------------- Roman David 3-2
      12. Sentes Norbert
      ---------------------------------------- Paul Alin Sabin 1-3
      13. Timis Sandu
      -------------------- Paul Alin Sabin 2-3
      4. Paul Alin Sabin
      -------------------------------------------------------------------------------- Mermezan Sergiu 0-3
      3. Mermezan Sergiu
      -------------------- Mermezan Sergiu 3-0
      14. Muntean Atila
      ---------------------------------------- Mermezan Sergiu 3-0
      11. Socaci Silviu
      -------------------- Seniuc Radu 2-3
      6. Seniuc Radu
      ------------------------------------------------------------ Mermezan Sergiu 3-0
      7. Ardelean Alex
      -------------------- Ardelean Alex 3-0
      10. Angheloni Adrian
      ---------------------------------------- Ardelean Alex 3-0
      15. Dobinda Dinu
      -------------------- Dobinda Dinu 3-2
      2. Dobinda Alexandru

      Clasament avansati

      1. Mermezan Sergiu - Timisoara
      2. Paul Alin Sabin - Sandra
      3 -- 4
      Ardelean Alex - Ineu
      Socaci Valentin - Lugoj
      5 -- 8
      Seniuc Radu - Arad
      Roman David - Arad
      Dobinda Dinu - Arad
      Rus Teofil - Jibou
      9 -- 16
      Muntean Atila - Hunedoara
      Timis Sandu - Vizejdia
      Angheloni Adrian - Nadrag
      Szivery Adrian - Arad
      Socaci Silviu - Lugoj
      Sentes Norbert - Timisoara
      Dobinda Alexandru - Arad
      Atanasiu Alexone - Arad
      17 -- 18 1v gr.sup.
      Gherman Vlad - Timisoara
      Lucaciu Raul - Oradea
      19 -- 24 0v gr.sup.
      Popa Cosmin - Lipova
      Drulea Petru - Jimbolia
      Kristof Daniel - Oradea
      Kovacs Dorel - Remetea Mare
      Cercega Dani - Timisoara
      Blidariu Alin - Bucovat
      25 -- 26 2v gr.inf.
      Moldoveanu Sorin Florian - Hunedoara
      Podean Ion - Foeni
      27 -- 32 0v gr.inf.
      Vurst Laszlo - Oradea
      Sala Eduard - Vizejdia
      Csokany Gheorghe - Sannicolau Mare
      Ternauciuc Mihai - Nadrag
      Kovacs Iosif - Arad
      Mihali Fabian - Timisoara


      Inscrieri hobby (14.07.2024) - 14 Jul, 9:19:44 AM - v6.91 / cls_2024-iul

      1. Nicoara Doru, Arad, 1173 - 8.92 - H
      2. Badescu Lucian, Oradea, 1120 - 8.91 - H
      3. Ghete Alexandru, Timisoara, 1250 - 8.66 - H
      4. Constantinescu Valentin, Vizejdia, 3773 - 8.6 - H
      5. Herban Cosmin, Hunedoara, 2038 - 6.62 - H
      6. Leonard Iulian, Arad, 3068 - 5.5 - H
      7. Dinescu Dan, Oradea, 2329 - 5.3 - H
      8. Popa Adrian, Hunedoara, 2697 - 5.2 - H
      9. Laszlo Cristina, Arad, 4509 - 5 - HF
      10. Seica Gheorghe, Oradea, 1892 - 4.71 - H
      11. Nedelcu Daniel, Timisoara, 3417 - 4.53 - H
      12. Tose Cristian, Oradea, 2924 - 4.43 - H
      13. Popa Alexandru Arthur, Arad, 4585 - 4.4 - H
      14. Istina Lucas, Arad, 2605 - 4.3 - H
      15. Chesintan Luca, Lipova, 3266 - 4.2 - H
      16. Selejan Laurentiu, Arad, 2391 - 4.1 - H
      17. Galea Robert, Arad, 3813 - 4.05 - H
      18. Petrov Marius, Lovrin, 6004 - 4
      19. Dumitrescu Marius, Timisoara, 3777 - 3.53 - H
      20. Anghelus Flavius, Lipova, 3261 - 3.5 - H
      21. Fagaras Daniel, Arad, 4953 - 2.5 - H
      22. Sas Gabriel, Timisoara, 6003 - 2.5
      23. Torok Luis, Sebis, 6005 - 2
      24. Butusina Samuel, Arad, 6002 - 2

      Gr.inferioara nr. 1 - hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 NICOARA DORU - Arad
      3-2
      3-2
      3-0
      1-3
      3-0
      4
      1
      2 DINESCU DAN - Oradea
      2-3
      3-0
      3-0
      3-0
      2-3
      3
      2
      7
      2
      1
      3 LASZLO CRISTINA - Arad
      2-3
      0-3
      3-0
      3-0
      3-1
      3
      3
      4
      -1
      1
      4 CHESINTAN LUCA - Lipova
      0-3
      0-3
      0-3
      2-3
      0-3
      0
      5 PETROV MARIUS - Lovrin
      3-1
      0-3
      0-3
      3-2
      0-3
      2
      6 SAS GABRIEL - Timisoara
      0-3
      3-2
      1-3
      3-0
      3-0
      3
      4
      2
      -1
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 2 - hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 BADESCU LUCIAN - Oradea
      3-0
      0-3
      3-1
      3-1
      3
      2
      2 POPA ADRIAN - Hunedoara
      0-3
      0-3
      0-3
      2-3
      0
      3 NEDELCU DANIEL - Timisoara
      3-0
      3-0
      3-1
      3-1
      4
      1
      4 SELEJAN LAURENTIU - Arad
      1-3
      3-0
      1-3
      3-0
      2
      3
      5 GALEA ROBERT - Arad
      1-3
      3-2
      1-3
      0-3
      1
      4
      6 TOROK LUIS - Sebis
      -
      Gr.inferioara nr. 3 - hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 GHETE ALEXANDRU - Timisoara
      0-3
      3-1
      3-0
      3-0
      3-0
      4
      3
      8
      -1
      1
      2 LEONARD IULIAN - Arad
      3-0
      0-3
      3-1
      3-0
      3-0
      4
      2
      8
      0
      1
      3 TOSE CRISTIAN - Oradea
      1-3
      3-0
      3-0
      3-0
      3-1
      4
      1
      9
      1
      1
      4 ISTINA LUCAS - Arad
      0-3
      1-3
      0-3
      3-0
      1-3
      1
      5 ANGHELUS FLAVIUS - Lipova
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      6 BUTUSINA SAMUEL - Arad
      0-3
      0-3
      1-3
      3-1
      3-0
      2
      4
      -
      Gr.inferioara nr. 4 - hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      LOC
      1 CONSTANTINESCU VALENTIN - Vizejdia
      0-3
      3-0
      3-0
      3-1
      3-1
      4
      2
      2 HERBAN COSMIN - Hunedoara
      3-0
      3-0
      3-0
      3-0
      3-1
      5
      1
      3 SEICA GHEORGHE - Oradea
      0-3
      0-3
      3-1
      2-3
      0-3
      1
      4 POPA ALEXANDRU ARTHUR - Arad
      0-3
      0-3
      1-3
      0-3
      1-3
      0
      5 DUMITRESCU MARIUS - Timisoara
      1-3
      0-3
      3-2
      3-0
      1-3
      2
      4
      6 FAGARAS DANIEL - Arad
      1-3
      1-3
      3-0
      3-1
      3-1
      3
      3
      -

      Gr.superioara nr. 1 - hobby - schema: 1 4 3 2
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 NICOARA DORU - Arad
      0-3
      1-3
      3-2
      1
      2 CONSTANTINESCU VALENTIN - Vizejdia
      3-0
      2-3
      3-0
      2
      2
      3 GHETE ALEXANDRU - Timisoara
      3-1
      3-2
      3-0
      3
      1
      4 GALEA ROBERT - Arad
      2-3
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 2 - hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 NEDELCU DANIEL - Timisoara
      3-2
      3-0
      3-0
      3
      1
      2 DINESCU DAN - Oradea
      2-3
      3-0
      3-0
      2
      2
      3 FAGARAS DANIEL - Arad
      0-3
      0-3
      3-1
      1
      4 BUTUSINA SAMUEL - Arad
      0-3
      0-3
      1-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 3 - hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      1 TOSE CRISTIAN - Oradea
      0-3
      3-2
      2-3
      1
      2 BADESCU LUCIAN - Oradea
      3-0
      3-1
      3-2
      3
      1
      3 LASZLO CRISTINA - Arad
      2-3
      1-3
      2-3
      0
      4 DUMITRESCU MARIUS - Timisoara
      3-2
      2-3
      3-2
      2
      2
      -
      Gr.superioara nr. 4 - hobby
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 HERBAN COSMIN - Hunedoara
      2-3
      3-0
      3-1
      2
      1
      4
      2
      1
      2 LEONARD IULIAN - Arad
      3-2
      2-3
      3-2
      2
      2
      1
      0
      1
      3 SELEJAN LAURENTIU - Arad
      0-3
      3-2
      3-1
      2
      0
      -2
      1
      4 SAS GABRIEL - Timisoara
      1-3
      2-3
      1-3
      0
      -

      Eliminatorii hobby

      1. Ghete Alexandru
      -------------------- Ghete Alexandru 3-0
      8. Dumitrescu Marius
      ---------------------------------------- Ghete Alexandru 3-1
      5. Dinescu Dan
      -------------------- Herban Cosmin 0-3
      4. Herban Cosmin
      ------------------------------------------------------------ Ghete Alexandru 3-1
      3. Badescu Lucian
      -------------------- Constantinescu Valentin 2-3
      6. Constantinescu Valentin
      ---------------------------------------- Nedelcu Daniel 1-3
      7. Leonard Iulian
      -------------------- Nedelcu Daniel 1-3
      2. Nedelcu Daniel

      Clasament hobby

      1. Ghete Alexandru - Timisoara
      2. Nedelcu Daniel - Timisoara
      3 -- 4
      Herban Cosmin - Hunedoara
      Constantinescu Valentin - Vizejdia
      5 -- 8
      Dumitrescu Marius - Timisoara
      Leonard Iulian - Arad
      Dinescu Dan - Oradea
      Badescu Lucian - Oradea
      9 -- 2v gr.sup.
      Selejan Laurentiu - Arad
      10 -- 12 1v gr.sup.
      Nicoara Doru - Arad
      Tose Cristian - Oradea
      Fagaras Daniel - Arad
      13 -- 16 0v gr.sup.
      Laszlo Cristina - Arad
      Galea Robert - Arad
      Sas Gabriel - Timisoara
      Butusina Samuel - Arad
      17 -- 2v gr.inf.
      Petrov Marius - Lovrin
      18 -- 19 1v gr.inf.
      Seica Gheorghe - Oradea
      Istina Lucas - Arad
      20 -- 23 0v gr.inf.
      Popa Adrian - Hunedoara
      Popa Alexandru Arthur - Arad
      Chesintan Luca - Lipova
      Anghelus Flavius - Lipova













      Ultima editare de Pitzi; 15.iul.2024, 07:52.

      Comentariu


      • FlorinBN
        FlorinBN comentat
        Editarea unui comentariu
        ok

    • #4
      Lacatis Ghita, Arad, elite
      Geamanu Robert, Drobeta-Turnu Severin, elite

      Comentariu


      • #5
        Se inscriu
        Dani Cercega Avansati
        Catalin Tudoran Hobby
        Dragos Voica Hobby
        Dani Nedelcu Hobby
        Timisoara toti​

        Comentariu


        • #6
          Se înscrie Seniuc Radu, Arad, Avansați

          Comentariu


          • #7
            Orban Alexandru elite Orban Marius open Lugoj
            lemn: butterfly harimoto innerforce zlc

            Comentariu


            • #8
              Spatariu Daniel elite

              Comentariu


              • #9
                Se inscrie Ardelean Alex din Ineu la categoria Avansati

                Comentariu


                • #10
                  Poenariu Darius-Arad-elite

                  Comentariu


                  • #11
                    Ternauciuc Adrian open Nadrag
                    lemn: butterfly harimoto innerforce zlc

                    Comentariu


                    • #12
                      Neagoe Costin - București - Elite

                      Comentariu


                      • #13
                        Se înscrie Roca Claudiu , Satu Mare , Elite .

                        Comentariu


                        • #14
                          Socaci Silviu Socaci Valentin avansați Lugoj
                          lemn: butterfly harimoto innerforce zlc

                          Comentariu


                          • #15
                            Ignuța Sebastian -Voiteg-open

                            Comentariu


                            • #16
                              David Gorbe - Open - Satu Mare

                              Comentariu


                              • #17
                                Din Arad se înscriu la avansați,DOBÂNDĂ ALEXANDRU șiDOBÂNDĂ DINU și din Sânnicolau Mare HRADSZKY SEBASTIAN la hobby și BOTAȘ CONSTANTIN la avansați.

                                Comentariu


                                • #18
                                  Buna ziua! Se inscriu urmatorii:

                                  Ghete Alexandru, Timisoara - Hobby
                                  Gherman Vlad, Timisoara - Avansati
                                  Urcan Lucian, Resita - Open

                                  Multumim!​

                                  Comentariu


                                  • #19
                                    Nagy Iosif din Arad la Elite

                                    Comentariu


                                    • #20
                                      Anoiu Alexandru,Pîrlea Dorin,Ciorlip Sorin -Hobby-Hunedoara,Dumitrache Ovidiu -Hobby-Petroșani.

                                      Comentariu


                                      • #21
                                        Badescu Lucian, Oradea, hobby
                                        In the practice of tolerance, one's enemy is the best teachers!
                                        Dalai Lama

                                        Comentariu


                                        • #22
                                          Vilceanu Andrei, Elite, Timisoara. Multumesc

                                          Comentariu


                                          • #23
                                            Seica Gheorghe, Oradea, hobby

                                            ​Dinescu Dan, Oradea, hobby
                                            In the practice of tolerance, one's enemy is the best teachers!
                                            Dalai Lama

                                            Comentariu


                                            • #24
                                              La avansați Faur Lucian, Drulea Petru, Dobre Elisei, toti din Jimbolia și Timiș Sandu și Sala Eduard din Vizejdia

                                              Comentariu


                                              • #25
                                                Cheregi Nelu, Oradea, open
                                                In the practice of tolerance, one's enemy is the best teachers!
                                                Dalai Lama

                                                Comentariu

                                                Procesare...
                                                X