Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Zilele Orasului Falticeni,ed.XVI, Sambata 13.07 (A+H)-Duminica 14.07(O +E)

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • AmaTur: Turneu A Zilele Orasului Falticeni,ed.XVI, Sambata 13.07 (A+H)-Duminica 14.07(O +E)

    LOCALITATE: Fălticeni;
    DATA: Sambata 13.07 .2024 si Duminica 14.07 .2024
    CATEGORII: Elite / Open / Avansați / Începători;
    ZIUA SI ORA DE INCEPERE:
    Avansati,Hobby- Sambata 13.07.ora 9.30
    Open,Elite---------Duminica 14.07 ora 9,30


    LOC DE DESFASURARE:
    : Sala Sporturilor "Gabriel Udisteanu", str. Teilor nr 10
    Sala dispune de protectie contra soarelui 100 %,si 2 dezumidificatoare profesionale. Pardoseala a fost inlocuita recent ,instalatia electrica inlocuita
    In imediata apropiere a salii se gaseste un AquaPark ce include un bazin acoperit,,doua bazine in aer liber,traseu escalada,stadion,parc,restaurant,locuri de joaca copii

    :
    LOGISTICA:
    Nr mese: 16 mese ITTF Donic Waldner 25
    -Mingi : ;Tibhar J40+ 3 *** ,mingile oficale FRTM
    SUPRAFATA DE JOC: Taraflex
    FACILITATI: Vestiare
    SE ASIGURA: Apa 2 l , alune,dulciuri,crantanele, afinata (destulă)...
    va fi prezent un producator local de limonada si bere artizanala
    Locurile 1-4 vor primi cupe, diplome ,posibil tricouri
    Locurile 5-8 vor primi diplome
    Platitorii de taxa integrala vor primi ,fiecare,cate o minge Tibhar J ***,mingea oficiala folosita in competitiile FRTM
    TAXA DE JOC :
    ...............50 lei adultii
    ...............30 lei copii sub 14 ani,doamne,domnisoare,,jucatori din spatiul ex sovietic
    .................0 lei jucatorii echipei divizionare B "SOMUZ" FALTICENI (Mosneagu,Bodnar,Mihalache D.,Hasna,Nistor D) si cei cu D
    Cei care doresc chitanta vor trece in rubrica "telefon "de pe borderoul cu semnaturi CNP ul sau C I si o vor primi in timp util

    ÎNSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANȚILO
    R:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere fara penalizare : joi 11.07.2024, ora 21,00;pt Avansati /Hobby
    .................................................. ........ vineri 12.07.2024 ora 21.00 Open/Elite
    -retragerile dupa acest termen vor fi penalizate cu 2 puncte-R
    - absenții nemotivati vor fi penalizați cu 3 puncte- N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției(atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);

    SISTEMUL DE JOC:

    HOBBY:" sambata 13.07 ora 9.30
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mic de 10;
    - Număr maxim de participanţi:40+ 2 wild cards
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 sau 4 jucători aranjati după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică 4; .
    - Capi de serie grupe inferioare conform ordinii din Clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 3-4 jucători, se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Tablou eliminatoriu generat automat.​

    AVANSATI: ,sambata 13.07.ora 9.30
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mic de 20,
    - Număr maxim de participanţi:52+ 2 wild cards
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători aranjati după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform ordinii din Clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 3-4 jucători, se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Tablou eliminatoriu generat automat.​
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    OPEN - ; duminica 14.07 ora 9.30
    - Participă jucătorii cu MP 10- 33, ;de preferat 20-33
    - Număr maxim de participanţi: 46+ 2 wild cards;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    -. Grupe superioare de câte 3-4 jucători, se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Tablou eliminatoriu generat automat.

    ELITE- duminica 14.07 ora 9.30
    -Participa jucatori cu MP > 20..de preferat 33 +
    -Nr maxim de participanti: 46+ 2 wild cards
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    -. Grupe superioare de câte 3-4 jucători, se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Tablou eliminatoriu generat automat.​


    ORGANIZATOR: Asociatia Club Sportiv Somuz FAlticeni cu sprijinul
    .........................Primaria Oras Falticeni


    Organizator tehnic:
    - Cozma Cătălin, tel. 0744.544.610;
    -Corneanu Sorin..O/E
    -Daraba Gabi H/A
    Vom reveni cu precizari si completari
    Ultima editare de cata_60; 13.iul.2024, 08:24.
    of all the things i lost i miss my mind the most

  • #2

    Inscrieri HOBBY (13.07.2024 ora 9.30) - 13 iul, 10:36:52 - v6.91 / cls_cls

    1. Aparaschivei Marcel, Botosani, 1613 - 9,61 - HW
    2. Dumitrescu Dan, Piatra Neamt, 1417 - 8,94 - HW
    3. Acasandrei Cosmin, Mangalia, 2227 - 8,63 - H
    4. Niga Corneliu Filaret, Campulung Mold, 3834 - 7,8 - H
    5. Lozneanu Mihai, Iasi, 1495 - 7,67 - H
    6. Radulescu Marius, Iasi, 1358 - 7,66 - H
    7. Gavriluta Danut, Vadu Moldovei, 3042 - 7,4 - H
    8. Avramia Dan, Oniceni, 2857 - 6,97 - H
    9. Drumen Dumitru, Vatra Dornei, 1799 - 6,82 - H
    10. Soldan Ionatan, Cajvana, 2524 - 6,75 - H
    11. Rusu Discultu Ion, Iasi, 2328 - 6,52 - H
    12. Iacob Augustin, Piatra Neamt, 1777 - 6,23 - H
    13. Babes Robin, Brasov, 2423 - 6,15 - H
    14. Cracana Ionut, Targu Neamt, 2257 - 5,68 - H
    15. Soldan Gica, Cajvana, 2756 - 5,48 - H
    16. Mosneagu Mario, Partestii de Jos, 2243 - 5,4 - H
    17. Grajdianu Constantin, Oniceni, 3360 - 5 - H
    18. Ghitu Liviu, Onesti, 4137 - 5 - HW
    19. Grosu Gheorghita, Targu Neamt, 4258 - 4,8 - H
    20. Gales Ioan, Suceava, 2992 - 4,5 - H
    21. Paraschiv Mihai, Targu Neamt, 4386 - 4,1 - H
    22. Barabas Victor, Suceava, 4672 - 3 - H
    23. Zaharii Narcis, Falticeni, 4745 - 2,5 - H
    24. Maris Andrei, Piatra Neamt, 4792 - 2 - H
    25. Paval Tudor, Iasi, 6002 - 2 - H
    26. Virtea Gheorghe, Targu Neamt, 6003 - 2
    27. Ifrim Mihai, Falticeni, 6005 - 2
    28. Ceornei Andrei, Falticeni, 6006 - 2
    29. Zolotaryk George, Suceava, 6007 - 2


    R
    Savu Maria-Bilca
    Nitu Paul-Bilca

    N
    Cosula Andrei-Falticeni

    Mosneagu Mario
    Paraschiv Miha
    i

    Inscrieri AVANSATI (13.07.2024 ora 9.30) - 13 iul, 06:28:55 - v6.91 / cls_cls

    1. Daraba Gabriel, Botosani, 1959 - 19,77 - A
    2. Lupu Cristian, Botosani, 811 - 19,57 - A
    3. Paval Mihai, Iasi, 1631 - 19,23 - A
    4. Cernat Cristian, Iasi, 825 - 18,27 - A
    5. Pauca Cosmin, Botosani, 900 - 18,07 - A
    6. Moisuc Alexandru, Radauti, 1808 - 17,55 - A
    7. Stoicescu Gheorghe, Iedera, 577 - 17,11 - A
    8. Babes Razvan, Brasov, 1699 - 16,85 - A
    9. State Constantin, Targu Neamt, 2566 - 16,8 - A
    10. Iacobut Catalin, Bacau, 1242 - 16,74 - A
    11. Ciubotaru Leonas, Iasi, 834 - 16,43 - A
    12. Cibotariu Bogdan, Piatra Neamt, 1276 - 16,29 - A
    13. Cosau Toader, Targu Neamt, 707 - 16,13 - A
    14. Hortolomei Andrei, Husi, 2292 - 16,05 - A
    15. Mosneagu Maia, Falticeni, 1032 - 15,8 - AF
    16. Strugariu Ioan, Campulung Mold, 3253 - 15,5 - A
    17. Bobu Stefan Minodor, Targu Neamt, 725 - 15,14 - A
    18. Moisuc Catalin, Fratautii Noi, 1914 - 14,85 - A
    19. Savina Dan, Piatra Neamt, 936 - 14,83 - A
    20. Zamcu Ciprian, Suceava, 941 - 14,82 - A
    21. Sandu Eugen, Husi, 2680 - 14,6 - A
    22. Drumen Evelina, Vatra Dornei, 1375 - 14,4 - AJF
    23. Zamfirache Ioan, Botosani, 926 - 14,13 - AW
    24. Zaharia Ciprian, Piatra Neamt, 1130 - 13,81 - A
    25. Nastaca Catalin, Falticeni, 2894 - 13,65 - A
    26. Duman Iulian, Halaucesti, 1395 - 13,51 - AW
    27. Cojocaru Adrian, Suceava, 3051 - 13,35 - AW
    28. Ocu Ioan, Botosani, 1350 - 12,86 - A
    29. Zara Dinu, Suceava, 1078 - 12,56 - A
    30. Galateanu Sorin, Suceava, 1502 - 12,56 - A
    31. Soldan Asael, Cajvana, 1825 - 11,93 - A
    32. Popescu Marius, Suceava, 1986 - 11,2 - A
    33. Manoila Adrian, Iasi, 1880 - 11,12 - A
    34. Lazar Viorel, Botosani, 1972 - 10,38 - A
    35. Rusu Lucian, Iasi, 2492 - 10,03 - A
    36. Antochi Iulian, Tamaseni, 1155 - 8,84 - H
    37. Harmanescu Petrus, Falticeni, 3373 - 5 - H
    38. Aparaschive Iulian, Botosani, 4274 - 2,65 - H
    39. Samsonescu Catalin, Falticeni, 6007 - 2

    R:
    Savu Ionut-Bilca
    Olteanu Gabriel-Vaslui

    N
    Popescu Marius-Suceava



    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


    Inscrieri OPEN (14.07.2024 ora 9.30) - 14 iul, 11:04:03 - v6.91 / cls_2024-iul

    1. Baisan Paul, Roman, 630 - 31,56 - OW
    2. Gatea Marius, Piatra Neamt, 545 - 28,91 - OW
    3. Ianos Valentin, Suceava, 626 - 28,45 - O
    4. Tanase Gabi, Suceava, 300 - 28,42 - OW
    5. Fotia Iulian, Bacau, 251 - 28,23 - O
    6. Todireanu Valentin, Iasi, 1194 - 28,18 - O
    7. Boboc Cosmin, Targu Neamt, 1307 - 27,23 - O
    8. Ciubotaru Dan, Piatra Neamt, 463 - 27,06 - O
    9. Morosan Ionel, Granicesti, 956 - 26,9 - O
    10. Iachimov Gheorghe, Moldova-Briceni, 520 - 26,87 - O
    11. Colesniuc Romeo, Botosani, 393 - 26,49 - OW
    12. Mita Augustin, Dorohoi, 538 - 26,33 - OW
    13. Cozma Ioan, Buhusi, 562 - 26,15 - O
    14. Vieru Costica, Botosani, 357 - 26,12 - OW
    15. Ilie Aurelian, Botosani, 587 - 25,29 - O
    16. Stefan Narcis, Botosani, 744 - 25,16 - OW
    17. Barabancea Lili, Iasi, 433 - 23,9 - OF
    18. Rogin Florin, Piatra Neamt, 730 - 23,36 - O
    19. Mihalache Remus, Plopeni SV, 624 - 23,15 - O
    20. Bustiuc Razvan, Iasi, 1198 - 23,1 - O
    21. Robu Mihai, Mogosesti, 792 - 22,98 - OW
    22. Terente Catalin, Piatra Neamt, 831 - 20,43 - OW
    23. Palaghianu David, Salcea, 594 - 20 - O
    24. Rusu Anatol, Moldova-Briceni, 782 - 19,78 - A
    25. Brateanu Liviu, Bacau, 1031 - 17,61 - AW
    26. Aluculesa Radu, Botosani, 905 - 17,19 - AD
    27. Neculaes Francisc, Halaucesti, 1715 - 16,53 - A
    28. Stavarache Florentin, Pascani, 891 - 15,5 - A
    29. Gagea Marian, Botosani, 3535 - 15 - A
    30. Pavliuc Daria, Moldova-Briceni, 1311 - 13,36 - AF

    Absente N
    Jurovschi Andrei - Satumare
    ​​


    Inscrieri ELITE (14.0572024 ora 9.30) - 14 iul, 11:03:36 - v6.91 / cls_cls

    1. Neagoe Costin, Bucuresti, 4 - 56,84 - E
    2. Hasna Cosmin, Straja, 184 - 56,7 - EL
    3. Albu Vlad, Iasi, 27 - 55,19 - EL
    4. Mosneagu Marius, Falticeni, 166 - 53,45 - ELW
    5. Albu Catalin, Pascani, 206 - 51,31 - E
    6. Orban Madalina, Siret, 335 - 47,16 - ELF
    7. Firu Marian, Vatra Dornei, 35 - 46,75 - E
    8. Bodnar Cosmin, Vicovu de Sus, 118 - 44,99 - EL
    9. Carpovici Boris, Falticeni, 552 - 42,7 - EW
    10. Aparaschive Paul, Botosani, 64 - 42,33 - E
    11. Bulgari Serghei, Moldova-Briceni, 230 - 42,1 - E
    12. Rojnita Sebastian, Bacau, 69 - 41,92 - EW
    13. Borcila Alexandru, Targu Neamt, 51 - 41,69 - E
    14. Ciortescu Cristi, Popeni, 65 - 41,36 - E
    15. Polocoser Cristian, Suceava, 584 - 41,22 - EW
    16. Mihalache Dario, Plopeni SV, 219 - 41,16 - EJ
    17. Plamada Lucian, Iasi, 385 - 41,04 - E
    18. Orza Catalin, Suceava, 1389 - 40,95 - EW
    19. Morosanu Vasile, Suceava, 84 - 40,47 - EW
    20. Lesnic Bogdan, Moldova-Briceni, 247 - 40,4 - E
    21. Zamfiroaia Sorin, Falticeni, 396 - 40,31 - EW
    22. Morariu Mircea, Iasi, 1071 - 40,18 - E
    23. Bendescu Matei, Iasi, 203 - 39,96 - E
    24. Buruiana Petru, Piatra Neamt, 284 - 39,53 - E
    25. Marola Mihai, Bacau, 468 - 39,03 - E
    26. Braniste George, Bacau, 115 - 38,55 - E
    27. Sovea Sorin, Suceava, 250 - 38,31 - E
    28. Bilt Catalin, Suceava, 96 - 38,17 - E
    29. Mahu Bogdan, Pascani, 256 - 36,76 - E
    30. Ursulescu Ioan, Bacau, 185 - 36,08 - EW
    31. Paduret Andrei, Bacau, 352 - 36,04 - E
    32. Petrescu Claudiu, Putna, 439 - 36,03 - E
    33. Mirt Alexandru, Pascani, 853 - 35,9 - E
    34. Ghilan Romeo, Targu Neamt, 249 - 35,85 - E
    35. Vlaisan Vasile, Vicovu de Jos, 386 - 35,48 - E
    36. Palaghianu Mattia, Salcea, 165 - 35,35 - E
    37. Liahu Doru, Botosani, 978 - 33,53 - E
    38. Cazacu Florin, Vatra Dornei, 623 - 33,11 - E
    39. Corneanu Sorin, Botosani, 259 - 33 - EW
    40. Lefter Cristi, Piatra Neamt, 337 - 33 - E
    41. Vlaisan Georgica, Vicovu de Jos, 509 - 31,88 - O
    42. Munteanu Sebastian, Bacau, 457 - 29,33 - O
    43. Boca Timotei, Salcea, 749 - 27,39 - O
    44. Draganescu Stefan, Pascani, 506 - 25,64 - O
    45. Bujoreanu Neculai, Falticeni, 1009 - 24,35 - OW

    Absente N
    Stroe Ionel - Bacau
    Ultima editare de cata_60; 14.iul.2024, 10:04.
    of all the things i lost i miss my mind the most

    Comentariu


    • #3
      Inscrieri HOBBY (13.07.2024 ora 9.30) - 13 iul, 15:59:41 - v6.91 / cls_cls

      1. Aparaschivei Marcel, Botosani, 1613 - 9,61 - HW
      2. Dumitrescu Dan, Piatra Neamt, 1417 - 8,94 - HW
      3. Acasandrei Cosmin, Mangalia, 2227 - 8,63 - H
      4. Niga Corneliu Filaret, Campulung Mold, 3834 - 7,8 - H
      5. Lozneanu Mihai, Iasi, 1495 - 7,67 - H
      6. Radulescu Marius, Iasi, 1358 - 7,66 - H
      7. Gavriluta Danut, Vadu Moldovei, 3042 - 7,4 - H
      8. Avramia Dan, Oniceni, 2857 - 6,97 - H
      9. Drumen Dumitru, Vatra Dornei, 1799 - 6,82 - H
      10. Soldan Ionatan, Cajvana, 2524 - 6,75 - H
      11. Rusu Discultu Ion, Iasi, 2328 - 6,52 - H
      12. Iacob Augustin, Piatra Neamt, 1777 - 6,23 - H
      13. Babes Robin, Brasov, 2423 - 6,15 - H
      14. Cracana Ionut, Targu Neamt, 2257 - 5,68 - H
      15. Soldan Gica, Cajvana, 2756 - 5,48 - H
      16. Mosneagu Mario, Partestii de Jos, 2243 - 5,4 - H
      17. Grajdianu Constantin, Oniceni, 3360 - 5 - H
      18. Ghitu Liviu, Onesti, 4137 - 5 - HW
      19. Grosu Gheorghita, Targu Neamt, 4258 - 4,8 - H
      20. Gales Ioan, Suceava, 2992 - 4,5 - H
      21. Paraschiv Mihai, Targu Neamt, 4386 - 4,1 - H
      22. Barabas Victor, Suceava, 4672 - 3 - H
      23. Zaharii Narcis, Falticeni, 4745 - 2,5 - H
      24. Maris Andrei, Piatra Neamt, 4792 - 2 - H
      25. Paval Tudor, Iasi, 6002 - 2 - H
      26. Virtea Gheorghe, Targu Neamt, 6003 - 2
      27. Ifrim Mihai, Falticeni, 6005 - 2
      28. Ceornei Andrei, Falticeni, 6006 - 2
      29. Zolotaryk George, Suceava, 6007 - 2

      N:
      Paraschiv Mihai-Tg Neamt
      Cosula Andrei-Falticeni
      Mosneagu Mario-partesti


      Gr.inferioara nr. 1 - HOBBY
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 APARASCHIVEI MARCEL - Botosani
      3-1
      3-2
      3-0
      3-0
      4
      1
      2 IACOB AUGUSTIN - Piatra Neamt
      1-3
      3-1
      1-3
      1-3
      1
      4
      3 BABES ROBIN - Brasov
      2-3
      1-3
      3-1
      2-3
      1
      4 GALES IOAN - Suceava
      0-3
      3-1
      1-3
      3-0
      2
      2
      5 PAVAL TUDOR - Iasi
      0-3
      3-1
      3-2
      0-3
      2
      3
      -
      Gr.inferioara nr. 2 - HOBBY
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 DUMITRESCU DAN - Piatra Neamt
      3-1
      3-0
      2-3
      0-3
      2
      3
      2 RUSU DISCULTU ION - Iasi
      1-3
      3-0
      3-1
      3-1
      3
      1
      3 GRAJDIANU CONSTANTIN - Oniceni
      0-3
      0-3
      3-0
      0-3
      1
      4
      4 ZAHARII NARCIS - Falticeni
      3-2
      1-3
      0-3
      0-3
      1
      5 VIRTEA GHEORGHE - Targu Neamt
      3-0
      1-3
      3-0
      3-0
      3
      2
      -
      Gr.inferioara nr. 3 - HOBBY
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 ACASANDREI COSMIN - Mangalia
      2-3
      3-1
      3-0
      2
      2
      2 SOLDAN IONATAN - Cajvana
      3-2
      3-0
      3-0
      3
      1
      3 MOSNEAGU MARIO - Partestii de Jos
      4 BARABAS VICTOR - Suceava
      1-3
      0-3
      3-0
      1
      3
      5 IFRIM MIHAI - Falticeni
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      4
      -
      Gr.inferioara nr. 4 - HOBBY
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 NIGA CORNELIU FILARET - Campulung Mold
      3-0
      3-1
      3-0
      3
      1
      2 DRUMEN DUMITRU - Vatra Dornei
      0-3
      1-3
      3-0
      1
      3
      3 SOLDAN GICA - Cajvana
      1-3
      3-1
      3-1
      2
      2
      4 PARASCHIV MIHAI - Targu Neamt
      5 CEORNEI ANDREI - Falticeni
      0-3
      0-3
      1-3
      0
      4
      -
      Gr.inferioara nr. 5 - HOBBY
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 LOZNEANU MIHAI - Iasi
      2-3
      3-1
      3-1
      1-3
      2
      3
      1
      0
      1
      2 AVRAMIA DAN - Oniceni
      3-2
      3-0
      3-1
      3-1
      4
      1
      3 CRACANA IONUT - Targu Neamt
      1-3
      0-3
      3-0
      3-2
      2
      4
      -1
      -1
      1
      4 MARIS ANDREI - Piatra Neamt
      1-3
      1-3
      0-3
      1-3
      0
      5 ZOLOTARYK GEORGE - Suceava
      3-1
      1-3
      2-3
      3-1
      2
      2
      1
      1
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 6 - HOBBY
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 RADULESCU MARIUS - Iasi
      1-3
      0-3
      3-0
      1
      3
      2 GAVRILUTA DANUT - Vadu Moldovei
      3-1
      1-3
      3-0
      2
      2
      3 GHITU LIVIU - Onesti
      3-0
      3-1
      3-1
      3
      1
      4 GROSU GHEORGHITA - Targu Neamt
      0-3
      0-3
      1-3
      0
      4
      5 -
      -

      Gr.superioara nr. 1 - HOBBY
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 APARASCHIVEI MARCEL - Botosani
      3-0
      3-2
      2
      1
      2 DRUMEN DUMITRU - Vatra Dornei
      0-3
      0-3
      0
      3 LOZNEANU MIHAI - Iasi
      2-3
      3-0
      1
      2
      -
      Gr.superioara nr. 2 - HOBBY
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 RUSU DISCULTU ION - Iasi
      3-0
      2-3
      1
      2
      2 BARABAS VICTOR - Suceava
      0-3
      0-3
      0
      3 RADULESCU MARIUS - Iasi
      3-2
      3-0
      2
      1
      -
      Gr.superioara nr. 3 - HOBBY
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 SOLDAN IONATAN - Cajvana
      3-2
      3-0
      2
      1
      2 DUMITRESCU DAN - Piatra Neamt
      2-3
      3-0
      1
      2
      3 GROSU GHEORGHITA - Targu Neamt
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 4 - HOBBY
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 NIGA CORNELIU FILARET - Campulung Mold
      3-1
      3-1
      2
      1
      2 PAVAL TUDOR - Iasi
      1-3
      3-1
      1
      2
      3 CRACANA IONUT - Targu Neamt
      1-3
      1-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 5 - HOBBY
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 AVRAMIA DAN - Oniceni
      3-0
      3-0
      2
      1
      2 GALES IOAN - Suceava
      0-3
      3-0
      1
      2
      3 CEORNEI ANDREI - Falticeni
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 6 - HOBBY
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 GHITU LIVIU - Onesti
      3-1
      3-0
      2
      1
      2 VIRTEA GHEORGHE - Targu Neamt
      1-3
      3-0
      1
      2
      3 IFRIM MIHAI - Falticeni
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 7 - HOBBY
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 GAVRILUTA DANUT - Vadu Moldovei
      3-1
      2-3
      1
      2
      2 ACASANDREI COSMIN - Mangalia
      1-3
      2-3
      0
      3 GRAJDIANU CONSTANTIN - Oniceni
      3-2
      3-2
      2
      1
      -
      Gr.superioara nr. 8 - HOBBY
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 ZOLOTARYK GEORGE - Suceava
      3-2
      3-0
      2
      1
      2 SOLDAN GICA - Cajvana
      2-3
      3-2
      1
      2
      3 IACOB AUGUSTIN - Piatra Neamt
      0-3
      2-3
      0
      -

      Eliminatorii HOBBY

      1. Aparaschivei Marcel
      -------------------- Dumitrescu Dan 1-3
      16. Dumitrescu Dan
      ---------------------------------------- Zolotaryk George 1-3
      9. Virtea Gheorghe
      -------------------- Zolotaryk George 1-3
      8. Zolotaryk George
      ------------------------------------------------------------ Avramia Dan 1-3
      5. Avramia Dan
      -------------------- Avramia Dan 3-1
      12. Gavriluta Danut
      ---------------------------------------- Avramia Dan 3-2
      13. Rusu Discultu Ion
      -------------------- Niga Corneliu Filaret 0-3
      4. Niga Corneliu Filaret
      -------------------------------------------------------------------------------- Ghitu Liviu 0-3
      3. Soldan Ionatan
      -------------------- Lozneanu Mihai 2-3
      14. Lozneanu Mihai
      ---------------------------------------- Ghitu Liviu 2-3
      11. Soldan Gica
      -------------------- Ghitu Liviu 0-3
      6. Ghitu Liviu
      ------------------------------------------------------------ Ghitu Liviu 3-1
      7. Grajdianu Constantin
      -------------------- Grajdianu Constantin 3-2
      10. Gales Ioan
      ---------------------------------------- Radulescu Marius 0-3
      15. Paval Tudor
      -------------------- Radulescu Marius 0-3
      2. Radulescu Marius

      Clasament HOBBY

      1. Ghitu Liviu - Onesti
      2. Avramia Dan - Oniceni
      3 -- 4
      Radulescu Marius - Iasi
      Zolotaryk George - Suceava
      5 -- 8
      Lozneanu Mihai - Iasi
      Niga Corneliu Filaret - Campulung Mold
      Grajdianu Constantin - Oniceni
      Dumitrescu Dan - Piatra Neamt
      9 -- 16
      Soldan Gica - Cajvana
      Gavriluta Danut - Vadu Moldovei
      Paval Tudor - Iasi
      Virtea Gheorghe - Targu Neamt
      Soldan Ionatan - Cajvana
      Rusu Discultu Ion - Iasi
      Gales Ioan - Suceava
      Aparaschivei Marcel - Botosani
      17 -- 21 0v gr.sup.
      Acasandrei Cosmin - Mangalia
      Drumen Dumitru - Vatra Dornei
      Iacob Augustin - Piatra Neamt
      Cracana Ionut - Targu Neamt
      Barabas Victor - Suceava
      22 -- 23 1v gr.inf.
      Babes Robin - Brasov
      Zaharii Narcis - Falticeni
      24 -- 27 0v gr.inf.
      Grosu Gheorghita - Targu Neamt
      Maris Andrei - Piatra Neamt
      Ifrim Mihai - Falticeni
      Ceornei Andrei - Falticeni



      Inscrieri AVANSATI (13.07.2024 ora 9.30) - 13 iul, 16:01:14 - v6.91 / cls_cls

      1. Daraba Gabriel, Botosani, 1959 - 19,77 - A
      2. Lupu Cristian, Botosani, 811 - 19,57 - A
      3. Paval Mihai, Iasi, 1631 - 19,23 - A
      4. Cernat Cristian, Iasi, 825 - 18,27 - A
      5. Pauca Cosmin, Botosani, 900 - 18,07 - A
      6. Moisuc Alexandru, Radauti, 1808 - 17,55 - A
      7. Stoicescu Gheorghe, Iedera, 577 - 17,11 - A
      8. Babes Razvan, Brasov, 1699 - 16,85 - A
      9. Iacobut Catalin, Bacau, 1242 - 16,74 - A
      10. Ciubotaru Leonas, Iasi, 834 - 16,43 - A
      11. Cibotariu Bogdan, Piatra Neamt, 1276 - 16,29 - A
      12. Cosau Toader, Targu Neamt, 707 - 16,13 - A
      13. Hortolomei Andrei, Husi, 2292 - 16,05 - A
      14. Mosneagu Maia, Falticeni, 1032 - 15,8 - AF
      15. Strugariu Ioan, Campulung Mold, 3253 - 15,5 - A
      16. Bobu Stefan Minodor, Targu Neamt, 725 - 15,14 - A
      17. Moisuc Catalin, Fratautii Noi, 1914 - 14,85 - A
      18. Savina Dan, Piatra Neamt, 936 - 14,83 - A
      19. Zamcu Ciprian, Suceava, 941 - 14,82 - A
      20. Sandu Eugen, Husi, 2680 - 14,6 - A
      21. Drumen Evelina, Vatra Dornei, 1375 - 14,4 - AJF
      22. Zamfirache Ioan, Botosani, 926 - 14,13 - AW
      23. Zaharia Ciprian, Piatra Neamt, 1130 - 13,81 - A
      24. Nastaca Catalin, Falticeni, 2894 - 13,65 - A
      25. Duman Iulian, Halaucesti, 1395 - 13,51 - AW
      26. Cojocaru Adrian, Suceava, 3051 - 13,35 - AW
      27. Ocu Ioan, Botosani, 1350 - 12,86 - A
      28. Zara Dinu, Suceava, 1078 - 12,56 - A
      29. Galateanu Sorin, Suceava, 1502 - 12,56 - A
      30. Soldan Asael, Cajvana, 1825 - 11,93 - A
      31. Popescu Marius, Suceava, 1986 - 11,2 - A
      32. Manoila Adrian, Iasi, 1880 - 11,12 - A
      33. Lazar Viorel, Botosani, 1972 - 10,38 - A
      34. Rusu Lucian, Iasi, 2492 - 10,03 - A
      35. Antochi Iulian, Tamaseni, 1155 - 8,84 - H
      36. Harmanescu Petrus, Falticeni, 3373 - 5 - H
      37. Aparaschive Iulian, Botosani, 4274 - 2,65 - H
      38. Samsonescu Catalin, Falticeni, 6007 - 2

      N: Popescu Marius-SV

      Gr.inferioara nr. 1 - AVANSATI
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 DARABA GABRIEL - Botosani
      3-2
      3-0
      3-2
      3-0
      4
      1
      2 BOBU STEFAN MINODOR - Targu Neamt
      2-3
      2-3
      3-2
      0-3
      1
      4
      3 MOISUC CATALIN - Fratautii Noi
      0-3
      3-2
      3-1
      1-3
      2
      3
      4 MANOILA ADRIAN - Iasi
      2-3
      2-3
      1-3
      2-3
      0
      5
      5 ANTOCHI IULIAN - Tamaseni
      0-3
      3-0
      3-1
      3-2
      3
      2
      -
      Gr.inferioara nr. 2 - AVANSATI
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 LUPU CRISTIAN - Botosani
      3-1
      3-0
      3-0
      3
      1
      2 STRUGARIU IOAN - Campulung Mold
      1-3
      3-2
      3-2
      2
      2
      3 SAVINA DAN - Piatra Neamt
      0-3
      2-3
      1-3
      0
      4
      4 POPESCU MARIUS - Suceava
      5 RUSU LUCIAN - Iasi
      0-3
      2-3
      3-1
      1
      3
      -
      Gr.inferioara nr. 3 - AVANSATI
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 PAVAL MIHAI - Iasi
      1-3
      0-3
      3-2
      3-0
      2
      3
      2 MOSNEAGU MAIA - Falticeni
      3-1
      3-1
      3-0
      3-1
      4
      1
      3 ZAMCU CIPRIAN - Suceava
      3-0
      1-3
      3-0
      3-0
      3
      2
      4 SOLDAN ASAEL - Cajvana
      2-3
      0-3
      0-3
      3-0
      1
      4
      5 LAZAR VIOREL - Botosani
      0-3
      1-3
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 4 - AVANSATI
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 CERNAT CRISTIAN - Iasi
      1-3
      3-0
      3-0
      3-1
      3
      2
      2 HORTOLOMEI ANDREI - Husi
      3-1
      3-0
      3-1
      3-0
      4
      1
      3 ZAMFIRACHE IOAN - Botosani
      0-3
      0-3
      1-3
      3-1
      1
      4
      4 GALATEANU SORIN - Suceava
      0-3
      1-3
      3-1
      3-1
      2
      3
      5 HARMANESCU PETRUS - Falticeni
      1-3
      0-3
      1-3
      1-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 5 - AVANSATI
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 PAUCA COSMIN - Botosani
      3-0
      3-2
      3-2
      3
      1
      2 COSAU TOADER - Targu Neamt
      0-3
      3-0
      3-2
      2
      2
      3 DRUMEN EVELINA - Vatra Dornei
      2-3
      0-3
      0-3
      0
      4
      4 ZARA DINU - Suceava
      2-3
      2-3
      3-0
      1
      3
      5 -
      -
      Gr.inferioara nr. 6 - AVANSATI
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 MOISUC ALEXANDRU - Radauti
      3-2
      3-1
      3-0
      3-0
      4
      1
      2 CIBOTARIU BOGDAN - Piatra Neamt
      2-3
      1-3
      3-2
      3-1
      2
      3
      3 SANDU EUGEN - Husi
      1-3
      3-1
      3-1
      3-1
      3
      2
      4 OCU IOAN - Botosani
      0-3
      2-3
      1-3
      1-3
      0
      5 SAMSONESCU CATALIN - Falticeni
      0-3
      1-3
      1-3
      3-1
      1
      4
      -
      Gr.inferioara nr. 7 - AVANSATI
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 STOICESCU GHEORGHE - Iedera
      3-0
      3-0
      3-0
      3-1
      4
      1
      2 CIUBOTARU LEONAS - Iasi
      0-3
      3-0
      0-3
      3-0
      2
      3
      0
      0
      1
      3 ZAHARIA CIPRIAN - Piatra Neamt
      0-3
      0-3
      3-2
      3-0
      2
      4
      -2
      -2
      1
      4 COJOCARU ADRIAN - Suceava
      0-3
      3-0
      2-3
      3-2
      2
      2
      0
      2
      1
      5 APARASCHIVE IULIAN - Botosani
      1-3
      0-3
      0-3
      2-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 8 - AVANSATI
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 BABES RAZVAN - Brasov
      3-2
      3-2
      3-1
      3
      1
      2 IACOBUT CATALIN - Bacau
      2-3
      0-3
      3-1
      1
      3
      3 NASTACA CATALIN - Falticeni
      2-3
      3-0
      3-2
      2
      2
      4 DUMAN IULIAN - Halaucesti
      1-3
      1-3
      2-3
      0
      4
      5 -
      -

      Gr.superioara nr. 1 - AVANSATI
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 DARABA GABRIEL - Botosani
      3-1
      3-2
      2
      1
      2 CIBOTARIU BOGDAN - Piatra Neamt
      1-3
      3-1
      1
      2
      3 CIUBOTARU LEONAS - Iasi
      2-3
      1-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 2 - AVANSATI
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 LUPU CRISTIAN - Botosani
      3-0
      3-1
      2
      1
      2 ZARA DINU - Suceava
      0-3
      2-3
      0
      3 IACOBUT CATALIN - Bacau
      1-3
      3-2
      1
      2
      -
      Gr.superioara nr. 3 - AVANSATI
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 MOSNEAGU MAIA - Falticeni
      3-1
      3-2
      2
      1
      2 GALATEANU SORIN - Suceava
      1-3
      2-3
      0
      3 DUMAN IULIAN - Halaucesti
      2-3
      3-2
      1
      2
      -
      Gr.superioara nr. 4 - AVANSATI
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 HORTOLOMEI ANDREI - Husi
      3-0
      3-0
      2
      1
      2 PAVAL MIHAI - Iasi
      0-3
      3-2
      1
      2
      3 ZAHARIA CIPRIAN - Piatra Neamt
      0-3
      2-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 5 - AVANSATI
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 PAUCA COSMIN - Botosani
      3-0
      3-1
      2
      1
      2 RUSU LUCIAN - Iasi
      0-3
      3-1
      1
      2
      3 SAMSONESCU CATALIN - Falticeni
      1-3
      1-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 6 - AVANSATI
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 MOISUC ALEXANDRU - Radauti
      3-2
      3-0
      2
      1
      2 MOISUC CATALIN - Fratautii Noi
      2-3
      3-0
      1
      2
      3 DRUMEN EVELINA - Vatra Dornei
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 7 - AVANSATI
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 STOICESCU GHEORGHE - Iedera
      3-2
      2-3
      1
      2
      2 ANTOCHI IULIAN - Tamaseni
      2-3
      0-3
      0
      3 ZAMFIRACHE IOAN - Botosani
      3-2
      3-0
      2
      1
      -
      Gr.superioara nr. 8 - AVANSATI
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 BABES RAZVAN - Brasov
      3-2
      2-3
      1
      2
      0
      0
      1
      2 STRUGARIU IOAN - Campulung Mold
      2-3
      3-0
      1
      1
      2
      2
      1
      3 SOLDAN ASAEL - Cajvana
      3-2
      0-3
      1
      -2
      -2
      1
      -
      Gr.superioara nr. 9 - AVANSATI
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 NASTACA CATALIN - Falticeni
      3-2
      3-0
      2
      1
      2 ZAMCU CIPRIAN - Suceava
      2-3
      3-1
      1
      2
      3 SAVINA DAN - Piatra Neamt
      0-3
      1-3
      0
      -
      Gr.superioara nr. 10 - AVANSATI
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 COJOCARU ADRIAN - Suceava
      2-3
      1-3
      0
      2 CERNAT CRISTIAN - Iasi
      3-2
      3-0
      2
      1
      3 BOBU STEFAN MINODOR - Targu Neamt
      3-1
      0-3
      1
      2
      -
      Gr.superioara nr. 11 - AVANSATI
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      V
      LOC
      1 SANDU EUGEN - Husi
      3-0
      3-1
      2
      1
      2 COSAU TOADER - Targu Neamt
      0-3
      2-3
      0
      3 MANOILA ADRIAN - Iasi
      1-3
      3-2
      1
      2
      -

      Eliminatorii AVANSATI

      1. Daraba Gabriel
      -------------------- Daraba Gabriel 3-0
      32. Bye
      ---------------------------------------- Daraba Gabriel 3-0
      17. Moisuc Catalin
      -------------------- Stoicescu Gheorghe 2-3
      16. Stoicescu Gheorghe
      ------------------------------------------------------------ Daraba Gabriel 3-0
      9. Nastaca Catalin
      -------------------- Nastaca Catalin 3-0
      24. Bye
      ---------------------------------------- Nastaca Catalin 3-2
      25. Bye
      -------------------- Strugariu Ioan 0-3
      8. Strugariu Ioan
      -------------------------------------------------------------------------------- Pauca Cosmin 2-3
      5. Pauca Cosmin
      -------------------- Pauca Cosmin 3-0
      28. Bye
      ---------------------------------------- Pauca Cosmin 3-1
      21. Iacobut Catalin
      -------------------- Iacobut Catalin 3-1
      12. Manoila Adrian
      ------------------------------------------------------------ Pauca Cosmin 3-1
      13. Bobu Stefan Minodor
      -------------------- Duman Iulian 1-3
      20. Duman Iulian
      ---------------------------------------- Hortolomei Andrei 1-3
      29. Bye
      -------------------- Hortolomei Andrei 0-3
      4. Hortolomei Andrei

      ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Mosneagu Maia 2-3

      3. Mosneagu Maia
      -------------------- Mosneagu Maia 3-0
      30. Bye
      ---------------------------------------- Mosneagu Maia 3-1
      19. Paval Mihai
      -------------------- Zamcu Ciprian 0-3
      14. Zamcu Ciprian
      ------------------------------------------------------------ Mosneagu Maia 3-2
      11. Sandu Eugen
      -------------------- Sandu Eugen 3-0
      22. Cibotariu Bogdan
      ---------------------------------------- Moisuc Alexandru 1-3
      27. Bye
      -------------------- Moisuc Alexandru 0-3
      6. Moisuc Alexandru
      -------------------------------------------------------------------------------- Mosneagu Maia 3-2
      7. Zamfirache Ioan
      -------------------- Zamfirache Ioan 3-0
      26. Bye
      ---------------------------------------- Cernat Cristian 1-3
      23. Bye
      -------------------- Cernat Cristian 0-3
      10. Cernat Cristian
      ------------------------------------------------------------ Lupu Cristian 0-3
      15. Babes Razvan
      -------------------- Babes Razvan 3-0
      18. Rusu Lucian
      ---------------------------------------- Lupu Cristian 2-3
      31. Bye
      -------------------- Lupu Cristian 0-3
      2. Lupu Cristian

      Clasament AVANSATI

      1. Mosneagu Maia - Falticeni
      2. Pauca Cosmin - Botosani
      3 -- 4
      Lupu Cristian - Botosani
      Daraba Gabriel - Botosani
      5 -- 8
      Moisuc Alexandru - Radauti
      Hortolomei Andrei - Husi
      Cernat Cristian - Iasi
      Nastaca Catalin - Falticeni
      9 -- 16
      Zamcu Ciprian - Suceava
      Iacobut Catalin - Bacau
      Babes Razvan - Brasov
      Stoicescu Gheorghe - Iedera
      Sandu Eugen - Husi
      Duman Iulian - Halaucesti
      Zamfirache Ioan - Botosani
      Strugariu Ioan - Campulung Mold
      17 -- 22
      Paval Mihai - Iasi
      Manoila Adrian - Iasi
      Rusu Lucian - Iasi
      Moisuc Catalin - Fratautii Noi
      Cibotariu Bogdan - Piatra Neamt
      Bobu Stefan Minodor - Targu Neamt
      23 -- 1v gr.sup.
      Soldan Asael - Cajvana
      24 -- 31 0v gr.sup.
      Ciubotaru Leonas - Iasi
      Cosau Toader - Targu Neamt
      Zaharia Ciprian - Piatra Neamt
      Cojocaru Adrian - Suceava
      Zara Dinu - Suceava
      Galateanu Sorin - Suceava
      Antochi Iulian - Tamaseni
      Samsonescu Catalin - Falticeni
      32 -- 37 0v gr.inf.
      Savina Dan - Piatra Neamt
      Drumen Evelina - Vatra Dornei
      Ocu Ioan - Botosani
      Lazar Viorel - Botosani
      Harmanescu Petrus - Falticeni
      Aparaschive Iulian - Botosani



      -------------------------------------------------------------


      Inscrieri ELITE (14.0572024 ora 9.30) - 14 iul, 16:05:23 - v6.91 / cls_cls

      1. Neagoe Costin, Bucuresti, 4 - 56,84 - E
      2. Hasna Cosmin, Straja, 184 - 56,7 - EL
      3. Albu Vlad, Iasi, 27 - 55,19 - EL
      4. Mosneagu Marius, Falticeni, 166 - 53,45 - ELW
      5. Albu Catalin, Pascani, 206 - 51,31 - E
      6. Orban Madalina, Siret, 335 - 47,16 - ELF
      7. Firu Marian, Vatra Dornei, 35 - 46,75 - E
      8. Bodnar Cosmin, Vicovu de Sus, 118 - 44,99 - EL
      9. Carpovici Boris, Falticeni, 552 - 42,7 - EW
      10. Aparaschive Paul, Botosani, 64 - 42,33 - E
      11. Bulgari Serghei, Moldova-Briceni, 230 - 42,1 - E
      12. Rojnita Sebastian, Bacau, 69 - 41,92 - EW
      13. Borcila Alexandru, Targu Neamt, 51 - 41,69 - E
      14. Ciortescu Cristi, Popeni, 65 - 41,36 - E
      15. Polocoser Cristian, Suceava, 584 - 41,22 - EW
      16. Mihalache Dario, Plopeni SV, 219 - 41,16 - EJ
      17. Plamada Lucian, Iasi, 385 - 41,04 - E
      18. Orza Catalin, Suceava, 1389 - 40,95 - EW
      19. Morosanu Vasile, Suceava, 84 - 40,47 - EW
      20. Lesnic Bogdan, Moldova-Briceni, 247 - 40,4 - E
      21. Zamfiroaia Sorin, Falticeni, 396 - 40,31 - EW
      22. Morariu Mircea, Iasi, 1071 - 40,18 - E
      23. Bendescu Matei, Iasi, 203 - 39,96 - E
      24. Buruiana Petru, Piatra Neamt, 284 - 39,53 - E
      25. Marola Mihai, Bacau, 468 - 39,03 - E
      26. Braniste George, Bacau, 115 - 38,55 - E
      27. Sovea Sorin, Suceava, 250 - 38,31 - E
      28. Bilt Catalin, Suceava, 96 - 38,17 - E
      29. Mahu Bogdan, Pascani, 256 - 36,76 - E
      30. Ursulescu Ioan, Bacau, 185 - 36,08 - EW
      31. Paduret Andrei, Bacau, 352 - 36,04 - E
      32. Petrescu Claudiu, Putna, 439 - 36,03 - E
      33. Mirt Alexandru, Pascani, 853 - 35,9 - E
      34. Ghilan Romeo, Targu Neamt, 249 - 35,85 - E
      35. Vlaisan Vasile, Vicovu de Jos, 386 - 35,48 - E
      36. Palaghianu Mattia, Salcea, 165 - 35,35 - E
      37. Liahu Doru, Botosani, 978 - 33,53 - E
      38. Cazacu Florin, Vatra Dornei, 623 - 33,11 - E
      39. Corneanu Sorin, Botosani, 259 - 33 - EW
      40. Lefter Cristi, Piatra Neamt, 337 - 33 - E
      41. Vlaisan Georgica, Vicovu de Jos, 509 - 31,88 - O
      42. Munteanu Sebastian, Bacau, 457 - 29,33 - O
      43. Boca Timotei, Salcea, 749 - 27,39 - O
      44. Draganescu Stefan, Pascani, 506 - 25,64 - O
      45. Bujoreanu Neculai, Falticeni, 1009 - 24,35 - OW

      Absente N
      Stroe Ionel - Bacau

      Gr.inferioara nr. 1 - ELITE
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 NEAGOE COSTIN - Bucuresti
      3-1
      0-3
      3-1
      3-2
      3
      1
      2 ORZA CATALIN - Suceava
      1-3
      3-0
      3-2
      0-3
      2
      3
      3 LESNIC BOGDAN - Moldova-Briceni
      3-0
      0-3
      3-1
      2-3
      2
      4
      4 PALAGHIANU MATTIA - Salcea
      1-3
      2-3
      1-3
      1-3
      0
      5 LIAHU DORU - Botosani
      2-3
      3-0
      3-2
      3-1
      3
      2
      -
      Gr.inferioara nr. 2 - ELITE
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 HASNA COSMIN - Straja
      3-0
      3-0
      3-0
      3-1
      4
      1
      2 PLAMADA LUCIAN - Iasi
      0-3
      3-2
      3-2
      2-3
      2
      4
      -2
      0
      1
      3 MOROSANU VASILE - Suceava
      0-3
      2-3
      3-0
      3-2
      2
      2
      0
      0
      1
      4 VLAISAN VASILE - Vicovu de Jos
      0-3
      2-3
      0-3
      2-3
      0
      5 CAZACU FLORIN - Vatra Dornei
      1-3
      3-2
      2-3
      3-2
      2
      3
      -1
      0
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 3 - ELITE
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 ALBU VLAD - Iasi
      3-1
      3-2
      3-2
      3-1
      4
      1
      2 MIHALACHE DARIO - Plopeni SV
      1-3
      0-3
      3-1
      3-1
      2
      3
      3 ZAMFIROAIA SORIN - Falticeni
      2-3
      3-0
      3-1
      3-0
      3
      2
      4 GHILAN ROMEO - Targu Neamt
      2-3
      1-3
      1-3
      3-0
      1
      4
      5 CORNEANU SORIN - Botosani
      1-3
      1-3
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 4 - ELITE
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 MOSNEAGU MARIUS - Falticeni
      3-0
      3-0
      3-1
      3-0
      4
      1
      2 POLOCOSER CRISTIAN - Suceava
      0-3
      3-0
      3-2
      1-3
      2
      4
      -1
      -1
      1
      3 MORARIU MIRCEA - Iasi
      0-3
      0-3
      1-3
      0-3
      0
      4 MIRT ALEXANDRU - Pascani
      1-3
      2-3
      3-1
      3-0
      2
      2
      2
      2
      1
      5 MUNTEANU SEBASTIAN - Bacau
      0-3
      3-1
      3-0
      0-3
      2
      3
      -1
      -1
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 5 - ELITE
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 ALBU CATALIN - Pascani
      3-1
      3-0
      3-0
      3-0
      4
      1
      2 CIORTESCU CRISTI - Popeni
      1-3
      3-0
      3-0
      3-0
      3
      2
      3 BENDESCU MATEI - Iasi
      0-3
      0-3
      3-1
      3-1
      2
      3
      4 PADURET ANDREI - Bacau
      0-3
      0-3
      1-3
      3-0
      1
      4
      5 LEFTER CRISTI - Piatra Neamt
      0-3
      0-3
      1-3
      0-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 6 - ELITE
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 ORBAN MADALINA - Siret
      3-2
      3-0
      3-1
      3-2
      4
      1
      2 BORCILA ALEXANDRU - Targu Neamt
      2-3
      3-1
      3-1
      3-1
      3
      2
      3 MAROLA MIHAI - Bacau
      0-3
      1-3
      1-3
      0-3
      0
      4 PETRESCU CLAUDIU - Putna
      1-3
      1-3
      3-1
      3-0
      2
      3
      5 VLAISAN GEORGICA - Vicovu de Jos
      2-3
      1-3
      3-0
      0-3
      1
      4
      -
      Gr.inferioara nr. 7 - ELITE
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 FIRU MARIAN - Vatra Dornei
      3-0
      3-1
      3-0
      3-0
      4
      1
      2 ROJNITA SEBASTIAN - Bacau
      0-3
      3-0
      0-3
      2-3
      1
      4
      3 BURUIANA PETRU - Piatra Neamt
      1-3
      0-3
      3-1
      1-3
      1
      4 BILT CATALIN - Suceava
      0-3
      3-0
      1-3
      3-1
      2
      2
      5 BOCA TIMOTEI - Salcea
      0-3
      3-2
      3-1
      1-3
      2
      3
      -
      Gr.inferioara nr. 8 - ELITE
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 BODNAR COSMIN - Vicovu de Sus
      3-0
      3-0
      3-0
      3-0
      4
      1
      2 BULGARI SERGHEI - Moldova-Briceni
      0-3
      3-0
      2-3
      3-0
      2
      3
      3 BRANISTE GEORGE - Bacau
      0-3
      0-3
      1-3
      3-0
      1
      4
      4 MAHU BOGDAN - Pascani
      0-3
      3-2
      3-1
      3-1
      3
      2
      5 BUJOREANU NECULAI - Falticeni
      0-3
      0-3
      0-3
      1-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 9 - ELITE
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 CARPOVICI BORIS - Falticeni
      2-3
      3-1
      2-3
      3-0
      2
      2
      3
      1
      1
      2 APARASCHIVE PAUL - Botosani
      3-2
      3-0
      3-0
      3-0
      4
      1
      3 SOVEA SORIN - Suceava
      1-3
      0-3
      3-1
      3-0
      2
      3
      0
      0
      1
      4 URSULESCU IOAN - Bacau
      3-2
      0-3
      1-3
      3-0
      2
      4
      -1
      -1
      1
      5 DRAGANESCU STEFAN - Pascani
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      -

      Eliminatorii ELITE

      1. Neagoe Costin
      -------------------- Neagoe Costin 3-0
      64. Bye
      ---------------------------------------- Neagoe Costin 3-0
      33. Polocoser Cristian
      -------------------- Polocoser Cristian 3-1
      32. Paduret Andrei
      ------------------------------------------------------------ Neagoe Costin 3-0
      17. Morosanu Vasile
      -------------------- Morosanu Vasile 3-0
      48. Bye
      ---------------------------------------- Morosanu Vasile 3-0
      49. Bye
      -------------------- Zamfiroaia Sorin 0-3
      16. Zamfiroaia Sorin
      -------------------------------------------------------------------------------- Aparaschive Paul 1-3
      9. Aparaschive Paul
      -------------------- Aparaschive Paul 3-0
      56. Bye
      ---------------------------------------- Aparaschive Paul 3-0
      41. Bye
      -------------------- Petrescu Claudiu 0-3
      24. Petrescu Claudiu
      ------------------------------------------------------------ Aparaschive Paul 3-0
      25. Boca Timotei
      -------------------- Boca Timotei 3-0
      40. Bye
      ---------------------------------------- Bodnar Cosmin 0-3
      57. Bye
      -------------------- Bodnar Cosmin 0-3
      8. Bodnar Cosmin

      ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Mosneagu Marius 0-3

      5. Albu Catalin
      -------------------- Albu Catalin 3-0
      60. Bye
      ---------------------------------------- Albu Catalin 3-1
      37. Bye
      -------------------- Ursulescu Ioan 0-3
      28. Ursulescu Ioan
      ------------------------------------------------------------ Mihalache Dario 2-3
      21. Mihalache Dario
      -------------------- Mihalache Dario 3-0
      44. Bye
      ---------------------------------------- Mihalache Dario 3-0
      53. Bye
      -------------------- Bilt Catalin 0-3
      12. Bilt Catalin
      -------------------------------------------------------------------------------- Mosneagu Marius 0-3
      13. Borcila Alexandru
      -------------------- Borcila Alexandru 3-0
      52. Bye
      ---------------------------------------- Borcila Alexandru 3-2
      45. Bye
      -------------------- Cazacu Florin 0-3
      20. Cazacu Florin
      ------------------------------------------------------------ Mosneagu Marius 0-3
      29. Braniste George
      -------------------- Lesnic Bogdan 1-3
      36. Lesnic Bogdan
      ---------------------------------------- Mosneagu Marius 0-3
      61. Bye
      -------------------- Mosneagu Marius 0-3
      4. Mosneagu Marius

      ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ -------------------- Hasna Cosmin 2-3

      3. Albu Vlad
      -------------------- Albu Vlad 3-0
      62. Bye
      ---------------------------------------- Albu Vlad 3-0
      35. Plamada Lucian
      -------------------- Rojnita Sebastian 1-3
      30. Rojnita Sebastian
      ------------------------------------------------------------ Albu Vlad 3-0
      19. Orza Catalin
      -------------------- Orza Catalin 3-0
      46. Bye
      ---------------------------------------- Ciortescu Cristi 1-3
      51. Bye
      -------------------- Ciortescu Cristi 0-3
      14. Ciortescu Cristi
      -------------------------------------------------------------------------------- Orban Madalina 2-3
      11. Mahu Bogdan
      -------------------- Mahu Bogdan 3-0
      54. Bye
      ---------------------------------------- Mahu Bogdan 3-2
      43. Bye
      -------------------- Munteanu Sebastian 0-3
      22. Munteanu Sebastian
      ------------------------------------------------------------ Orban Madalina 0-3
      27. Sovea Sorin
      -------------------- Sovea Sorin 3-0
      38. Bye
      ---------------------------------------- Orban Madalina 0-3
      59. Bye
      -------------------- Orban Madalina 0-3
      6. Orban Madalina

      ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Hasna Cosmin 2-3

      7. Firu Marian
      -------------------- Firu Marian 3-0
      58. Bye
      ---------------------------------------- Firu Marian 3-0
      39. Bye
      -------------------- Bulgari Serghei 0-3
      26. Bulgari Serghei
      ------------------------------------------------------------ Firu Marian 3-1
      23. Bendescu Matei
      -------------------- Bendescu Matei 3-0
      42. Bye
      ---------------------------------------- Carpovici Boris 1-3
      55. Bye
      -------------------- Carpovici Boris 0-3
      10. Carpovici Boris
      -------------------------------------------------------------------------------- Hasna Cosmin 1-3
      15. Mirt Alexandru
      -------------------- Mirt Alexandru 3-0
      50. Bye
      ---------------------------------------- Liahu Doru 0-3
      47. Bye
      -------------------- Liahu Doru 0-3
      18. Liahu Doru
      ------------------------------------------------------------ Hasna Cosmin 0-3
      31. Vlaisan Georgica
      -------------------- Vlaisan Georgica 3-0
      34. Ghilan Romeo
      ---------------------------------------- Hasna Cosmin 0-3
      63. Bye
      -------------------- Hasna Cosmin 0-3
      2. Hasna Cosmin

      Clasament ELITE

      1. Hasna Cosmin - Straja
      2. Mosneagu Marius - Falticeni
      3 -- 4
      Orban Madalina - Siret
      Aparaschive Paul - Botosani
      5 -- 8
      Firu Marian - Vatra Dornei
      Mihalache Dario - Plopeni SV
      Albu Vlad - Iasi
      Neagoe Costin - Bucuresti
      9 -- 16
      Liahu Doru - Botosani
      Borcila Alexandru - Targu Neamt
      Mahu Bogdan - Pascani
      Bodnar Cosmin - Vicovu de Sus
      Carpovici Boris - Falticeni
      Albu Catalin - Pascani
      Ciortescu Cristi - Popeni
      Morosanu Vasile - Suceava
      17 -- 32
      Vlaisan Georgica - Vicovu de Jos
      Lesnic Bogdan - Moldova-Briceni
      Sovea Sorin - Suceava
      Petrescu Claudiu - Putna
      Bulgari Serghei - Moldova-Briceni
      Bilt Catalin - Suceava
      Rojnita Sebastian - Bacau
      Polocoser Cristian - Suceava
      Mirt Alexandru - Pascani
      Cazacu Florin - Vatra Dornei
      Munteanu Sebastian - Bacau
      Boca Timotei - Salcea
      Bendescu Matei - Iasi
      Ursulescu Ioan - Bacau
      Orza Catalin - Suceava
      Zamfiroaia Sorin - Falticeni
      33 -- 36
      Ghilan Romeo - Targu Neamt
      Braniste George - Bacau
      Plamada Lucian - Iasi
      Paduret Andrei - Bacau
      37 -- 1v gr.inf.
      Buruiana Petru - Piatra Neamt
      38 -- 45 0v gr.inf.
      Morariu Mircea - Iasi
      Marola Mihai - Bacau
      Vlaisan Vasile - Vicovu de Jos
      Palaghianu Mattia - Salcea
      Corneanu Sorin - Botosani
      Lefter Cristi - Piatra Neamt
      Draganescu Stefan - Pascani
      Bujoreanu Neculai - Falticeni

      Inscrieri OPEN (14.07.2024 ora 9.30) - 14 iul, 16:07:05 - v6.91 / cls_2024-iul

      1. Baisan Paul, Roman, 630 - 31,56 - OW
      2. Gatea Marius, Piatra Neamt, 545 - 28,91 - OW
      3. Ianos Valentin, Suceava, 626 - 28,45 - O
      4. Tanase Gabi, Suceava, 300 - 28,42 - OW
      5. Fotia Iulian, Bacau, 251 - 28,23 - O
      6. Todireanu Valentin, Iasi, 1194 - 28,18 - O
      7. Boboc Cosmin, Targu Neamt, 1307 - 27,23 - O
      8. Ciubotaru Dan, Piatra Neamt, 463 - 27,06 - O
      9. Morosan Ionel, Granicesti, 956 - 26,9 - O
      10. Iachimov Gheorghe, Moldova-Briceni, 520 - 26,87 - O
      11. Colesniuc Romeo, Botosani, 393 - 26,49 - OW
      12. Mita Augustin, Dorohoi, 538 - 26,33 - OW
      13. Cozma Ioan, Buhusi, 562 - 26,15 - O
      14. Vieru Costica, Botosani, 357 - 26,12 - OW
      15. Ilie Aurelian, Botosani, 587 - 25,29 - O
      16. Stefan Narcis, Botosani, 744 - 25,16 - OW
      17. Barabancea Lili, Iasi, 433 - 23,9 - OF
      18. Rogin Florin, Piatra Neamt, 730 - 23,36 - O
      19. Mihalache Remus, Plopeni SV, 624 - 23,15 - O
      20. Bustiuc Razvan, Iasi, 1198 - 23,1 - O
      21. Robu Mihai, Mogosesti, 792 - 22,98 - OW
      22. Terente Catalin, Piatra Neamt, 831 - 20,43 - OW
      23. Palaghianu David, Salcea, 594 - 20 - O
      24. Rusu Anatol, Moldova-Briceni, 782 - 19,78 - A
      25. Brateanu Liviu, Bacau, 1031 - 17,61 - AW
      26. Aluculesa Radu, Botosani, 905 - 17,19 - AD
      27. Neculaes Francisc, Halaucesti, 1715 - 16,53 - A
      28. Stavarache Florentin, Pascani, 891 - 15,5 - A
      29. Gagea Marian, Botosani, 3535 - 15 - A
      30. Pavliuc Daria, Moldova-Briceni, 1311 - 13,36 - AF

      Absente N
      Jurovschi Andrei - Satumare

      Gr.inferioara nr. 1 - OPEN
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 BAISAN PAUL - Roman
      3-0
      3-1
      3-0
      3-2
      4
      1
      2 MITA AUGUSTIN - Dorohoi
      0-3
      3-0
      3-1
      3-1
      3
      2
      3 VIERU COSTICA - Botosani
      1-3
      0-3
      0-3
      3-0
      1
      -5
      0
      1
      4 RUSU ANATOL - Moldova-Briceni
      0-3
      1-3
      3-0
      0-3
      1
      4
      -5
      0
      1
      5 BRATEANU LIVIU - Bacau
      2-3
      1-3
      0-3
      3-0
      1
      3
      -3
      0
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 2 - OPEN
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 GATEA MARIUS - Piatra Neamt
      0-3
      3-1
      3-1
      3-1
      3
      2
      2 COLESNIUC ROMEO - Botosani
      3-0
      3-0
      2-3
      3-0
      3
      1
      3 COZMA IOAN - Buhusi
      1-3
      0-3
      3-0
      3-0
      2
      3
      4 PALAGHIANU DAVID - Salcea
      1-3
      3-2
      0-3
      3-0
      2
      4
      5 PAVLIUC DARIA - Moldova-Briceni
      1-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 3 - OPEN
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 IANOS VALENTIN - Suceava
      1-3
      0-3
      3-2
      3-2
      2
      4
      -3
      -2
      1
      2 IACHIMOV GHEORGHE - Moldova-Briceni
      3-1
      3-0
      3-1
      3-1
      4
      1
      3 ILIE AURELIAN - Botosani
      3-0
      0-3
      3-1
      1-3
      2
      3
      0
      1
      1
      4 TERENTE CATALIN - Piatra Neamt
      2-3
      1-3
      1-3
      0-3
      0
      5 NECULAES FRANCISC - Halaucesti
      2-3
      1-3
      3-1
      3-0
      2
      2
      2
      1
      1
      -
      Gr.inferioara nr. 4 - OPEN
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 TANASE GABI - Suceava
      3-0
      3-1
      3-1
      3-0
      4
      1
      2 MOROSAN IONEL - Granicesti
      0-3
      3-0
      3-0
      3-0
      3
      2
      3 STEFAN NARCIS - Botosani
      1-3
      0-3
      1-3
      3-0
      1
      4
      4 BUSTIUC RAZVAN - Iasi
      1-3
      0-3
      3-1
      3-0
      2
      3
      5 STAVARACHE FLORENTIN - Pascani
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 5 - OPEN
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      1 FOTIA IULIAN - Bacau
      3-1
      3-1
      3-1
      3-0
      4
      1
      2 CIUBOTARU DAN - Piatra Neamt
      1-3
      3-1
      2-3
      3-1
      2
      3
      3 BARABANCEA LILI - Iasi
      1-3
      1-3
      1-3
      3-2
      1
      4
      4 ROBU MIHAI - Mogosesti
      1-3
      3-2
      3-1
      3-0
      3
      2
      5 ALUCULESA RADU - Botosani
      0-3
      1-3
      2-3
      0-3
      0
      -
      Gr.inferioara nr. 6 - OPEN
      Nr Nume si prenume - Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      V
      LOC
      AVg
      AVp
      NVp
      1 TODIREANU VALENTIN - Iasi
      2-3
      3-1
      3-2
      3-2
      3
      1
      2 BOBOC COSMIN - Targu Neamt
      3-2
      0-3
      2-3
      3-2
      2
      3
      -2
      0
      1
      3 ROGIN FLORIN - Piatra Neamt
      1-3
      3-0
      1-3
      0-3
      1
      4 MIHALACHE REMUS - Plopeni SV
      2-3
      3-2
      3-1
      1-3
      2
      4
      0
      -1
      1
      5 GAGEA MARIAN - Botosani
      2-3
      2-3
      3-0
      3-1
      2
      2
      3
      1
      1
      -

      Eliminatorii OPEN

      1. Baisan Paul
      -------------------- Baisan Paul 3-0
      32. Bye
      ---------------------------------------- Baisan Paul 3-1
      17. Ciubotaru Dan
      -------------------- Ciubotaru Dan 3-0
      16. Bustiuc Razvan
      ------------------------------------------------------------ Gagea Marian 1-3
      9. Neculaes Francisc
      -------------------- Palaghianu David 1-3
      24. Palaghianu David
      ---------------------------------------- Gagea Marian 2-3
      25. Bye
      -------------------- Gagea Marian 0-3
      8. Gagea Marian
      -------------------------------------------------------------------------------- Tanase Gabi 2-3
      5. Fotia Iulian
      -------------------- Fotia Iulian 3-0
      28. Bye
      ---------------------------------------- Ianos Valentin 2-3
      21. Ianos Valentin
      -------------------- Ianos Valentin 3-1
      12. Gatea Marius
      ------------------------------------------------------------ Tanase Gabi 0-3
      13. Brateanu Liviu
      -------------------- Mihalache Remus 0-3
      20. Mihalache Remus
      ---------------------------------------- Tanase Gabi 1-3
      29. Bye
      -------------------- Tanase Gabi 0-3
      4. Tanase Gabi

      ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Tanase Gabi 3-2

      3. Iachimov Gheorghe
      -------------------- Iachimov Gheorghe 3-0
      30. Bye
      ---------------------------------------- Iachimov Gheorghe 3-1
      19. Barabancea Lili
      -------------------- Cozma Ioan 0-3
      14. Cozma Ioan
      ------------------------------------------------------------ Iachimov Gheorghe 3-0
      11. Mita Augustin
      -------------------- Mita Augustin 3-0
      22. Stefan Narcis
      ---------------------------------------- Todireanu Valentin 1-3
      27. Bye
      -------------------- Todireanu Valentin 0-3
      6. Todireanu Valentin
      -------------------------------------------------------------------------------- Iachimov Gheorghe 3-2
      7. Robu Mihai
      -------------------- Robu Mihai 3-0
      26. Bye
      ---------------------------------------- Robu Mihai 3-1
      23. Rusu Anatol
      -------------------- Morosan Ionel 0-3
      10. Morosan Ionel
      ------------------------------------------------------------ Colesniuc Romeo 0-3
      15. Ilie Aurelian
      -------------------- Boboc Cosmin 0-3
      18. Boboc Cosmin
      ---------------------------------------- Colesniuc Romeo 2-3
      31. Bye
      -------------------- Colesniuc Romeo 0-3
      2. Colesniuc Romeo

      Clasament OPEN

      1. Tanase Gabi - Suceava
      2. Iachimov Gheorghe - Moldova-Briceni
      3 -- 4
      Gagea Marian - Botosani
      Colesniuc Romeo - Botosani
      5 -- 8
      Ianos Valentin - Suceava
      Todireanu Valentin - Iasi
      Baisan Paul - Roman
      Robu Mihai - Mogosesti
      9 -- 16
      Mihalache Remus - Plopeni SV
      Cozma Ioan - Buhusi
      Palaghianu David - Salcea
      Boboc Cosmin - Targu Neamt
      Fotia Iulian - Bacau
      Mita Augustin - Dorohoi
      Ciubotaru Dan - Piatra Neamt
      Morosan Ionel - Granicesti
      17 -- 24
      Gatea Marius - Piatra Neamt
      Brateanu Liviu - Bacau
      Barabancea Lili - Iasi
      Neculaes Francisc - Halaucesti
      Ilie Aurelian - Botosani
      Stefan Narcis - Botosani
      Bustiuc Razvan - Iasi
      Rusu Anatol - Moldova-Briceni
      25 -- 26 1v gr.inf.
      Vieru Costica - Botosani
      Rogin Florin - Piatra Neamt
      27 -- 30 0v gr.inf.
      Terente Catalin - Piatra Neamt
      Aluculesa Radu - Botosani
      Stavarache Florentin - Pascani
      Pavliuc Daria - Moldova-Briceni


      Ultima editare de cata_60; 14.iul.2024, 15:07.
      of all the things i lost i miss my mind the most

      Comentariu


      • FlorinBN
        FlorinBN comentat
        Editarea unui comentariu
        ok

    • #4
      Manoila Adrian Iasi Avansati
      Blade: Timo Boll ALC
      Fh: Tenergy 05
      Bh: Tenergy 05 FX

      Comentariu


      • #5
        Se înscriu Mihalache Dario și Mihalache Remus o/e
        Blade:Timo Boll ALC
        FH: Dignics 05
        BH: Dignics 05

        Comentariu


        • #6
          Mihalache Dario elite
          Mihalache Remus open
          Blade:Timo Boll ALC
          FH: Dignics 05
          BH: Dignics 05

          Comentariu


          • #7
            Stoicescu Gheorghe , Iedera-DB , Avansați . Mulțumesc !

            Comentariu


            • #8
              Bodnar Cosmin -Vicovu de Sus-elite. Mulțumesc!

              Comentariu


              • #9
                Se înscriu din Târgu Neamț
                Categoria Elite
                Borcilă Alexandru
                Ghilan Romeo

                Categoria open
                Boboc Cosmin

                Categoria Avansați
                Nuțu Cătălin
                State Constantin
                Bobu Ștefan Minodor
                Cosău Toader

                Categoria Hobby
                Cracană Ionuț
                Paraschiv Mihai

                Comentariu


                • #10
                  Plămadă Iulian din Putna ,open....Mihaila Gabriel din Rădăuți, open...!

                  Comentariu


                  • #11
                    GALATEANU Sorin, avansați. Mulțumesc.

                    Comentariu


                    • #12
                      Mihăilă Mihai din Rădăuți, hobby....Dudici Vlăduț din Solca, hobby...mulțumesc

                      Comentariu


                      • #13
                        Ițcuș Marian din Sucevița, hobby...mulțumesc

                        Comentariu


                        • #14
                          Morosanu Vasile,Suceava,elite

                          Comentariu


                          • #15
                            Petrescu Claudiu elite. Putna.
                            lemn Freitas ALC
                            fețe Butterfly Tenergy 05

                            Comentariu


                            • #16
                              Bădăluță Marian, Cazacu Florin,Firu Marian, Hagatiș Andrei-Vatra Dornei
                              Ciobanu Gabriel-Cluj Napoca,
                              toți la elite.

                              Comentariu


                              • #17
                                Bună dimineața ! Se înscrie Aparaschive Paul - elite Botoșani . Mulțumesc

                                Comentariu


                                • #18
                                  Buna ziua. Se inscrie Mihaiuc Beniamin din radauti la categoria open.

                                  Comentariu


                                  • #19
                                    Rusu Paul Iulian, Bilca, Avansați! Multumesc!

                                    Comentariu


                                    • #20
                                      Gotca Adrian - Iasi - Elite
                                      Aga Alexandru - Botosani - Elite
                                      Maxim Andrei - Iasi - Open
                                      Pintilie Carol - Iasi - Elite
                                      Sumanaru Catalin - Iasi - Elite
                                      Oniga Constantin - Iasi - Open
                                      Bobeico Igor - Moldova - Elite
                                      Radulescu Marius - Iasi - Hobby
                                      Barabancea Lili - Iasi - Open
                                      Lozneanu Mihai - Iasi - Hobby
                                      Untu Adrian - Iasi - Avansati
                                      Ciubotaru Leonas - Iasi - Avansati
                                      Blaj Filip - Iasi - hobby


                                      Sent from my SM-S928B using Tapatalk

                                      Comentariu


                                      • #21
                                        Marola Mihai din Bacau la Elite

                                        Comentariu


                                        • #22
                                          Bună ziua! Se înscrie Bendescu Matei din Iași la categoria Elite. Mulțumesc!

                                          Comentariu


                                          • #23
                                            Se înscrie Durlan Andrei - Hobby - Iasi

                                            Comentariu


                                            • #24
                                              Kis Istvan - Open - Brasov

                                              Comentariu


                                              • #25
                                                Roman

                                                Open
                                                Baisan Paul
                                                Aldea Andrei
                                                Padurariu Ciprian

                                                Piatra Neamt
                                                Dumitrescu Dan - Hobby
                                                Blade: TBS Old Tag
                                                Fh:XIOM Vega Pro
                                                Bh:XIOM Vega Pro

                                                Comentariu

                                                Procesare...
                                                X