Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

CUPA SIBIULUI ed VII” , Sibiu, 13-14.07.2024 (sâmbata 13.07 E,O – duminică 14.07 A, H)

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • AmaTur: Turneu A CUPA SIBIULUI ed VII” , Sibiu, 13-14.07.2024 (sâmbata 13.07 E,O – duminică 14.07 A, H)

    LOCALITATEA: SIBIU ;

    LOCALITATEA: Sala sporturilor TRANSILVANIA ;
    ADRESA : Strada Octavian Goga 1, Sibiu 550370

    INDICAȚII DE ACCES :

    [FONT=Calibri]

    DATA: Sâmbata 13 Iulie 2024, CATEGORII: Elite , Open;
    DATA: Duminică 14 Iulie Iulie 2024, CATEGORII: Avansați , Hobby;.

    LOGISTICA : 20 mese : Donic, Joola, Artengo; Thibar; Pongori.
    SUPRAFATA DE JOC: 800 mp
    MINGI: competitie plastic - *** - Asigurate DE GELU si IRINA

    SUPRAFAŢA DE JOC: - Parchet
    FACILITĂȚI: Vestiare;

    Geamurile vor fi acoperite atunci când va fi nevoie.

    NUMĂR PARTICIPANŢI : 240
    - 50 + 4WC la Elite – Sâmbătă 13 Iulie 2024
    - 62 + 4WC la Open – Sâmbătă 13 Iulie 2024
    - 50 + 4WC la Avansați – Duminică 14 Iulie 2024;
    - 62 + 4WC la Hobby- Duminică 14 Iulie 2024;


    Nr. de jucători la categorii va depinde de nr. de înscriși
    (Se va modifica numărul la categorii daca este necesar).


    DURATĂ APROXIMATIVĂ: 9:30 - până la terminare
    SE ASIGURĂ: mingi de joc, cafea, apă, sandviș

    ÎNSCRIEREA PARTICIPANȚILOR : - PE FORUM - prioritatea la înscriere: primul venit este primul servit;

    Inscrierile va rog sa le faceti :
    - Nume Prenume , localitate, categorie
    - Fara diacritice
    - In cazul in care sunt mai multi jucatori treceti unul sub altul
    Este mult mai usor pentru toata lumea si nu avem surprizede genul ca lipseste un sau este NOU un jucator
    MULTUMESC



    RETRAGERE PARTICIPANȚILOR : - PE FORUM

    ULTIMA RETRAGERE FARA PENALIZARE:
    Joi 11.07.2024 , ora 21:00 pentru ELITE si OPEN;
    Vineri 12.07.2024 , ora 21:00 pentru AVANSATI si HOBBY;

    Penalizarea retragerilor conform regulament Amatur 2024:
    • Retragerea jucătorilor înainte de termen: 0 puncte;
    • Retragerea jucătorilor, de pe lista de așteptare, după termen: 0 puncte;
    • Retragerea jucătorilor după termen (R): 2 puncte;
    • Absenta nemotivata (N): 3 puncte.


    In cazul în care sunt mese libere se vor juca meciuri si la aceste mese , iar în cazul în care unul din jucători refuză să joace la masa liberă acesta va pierde meciul cu 3-0.

    Organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, opriri neregulamentare ale jocului, sau comentarii repetate de pe margine ale antrenorilor, etc.);[/B]

    SISTEMUL DE JOC :
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3 din 5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători (5 jucători - în cazul în care sunt absenţi) – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP;
    - Grupe superioare de 3 sau 4 jucatori - se califică primii 2[/COLOR];
    - Tablou eliminatoriu;

    La categoria ELITE dacă este cazul sistemul de joc va fi stabilit la fața locului în funcție de numărul de înscriși


    PENTRU PARTICIPARE : 60 Lei,
    Copiii până la 18 ani 30 lei, persoanele cu dizabilități 0 lei.

    MATERIALE DE PREMIERE:
    - Locul 1-4 – cupă + diplomă;
    - Locul 5-8 – medalie + diplomă;

    ORGANIZATORI Amatur
    - Barac Marius – 0763607729;
    - Daneliuc Gabriel - 0757618233.

    ORGANIZATORI LOCALI
    - Bărbulescu Dan
    - Decean Darian
    - Negrean Ioan
    - Anton Calin
    - Frațilă Dan
    - Balteș Ovidiu
    ORGANIZATOR TEHNIC
    - Filea Adonis – 0773986558

    ORGANIZATOR

    ACS Perpetuum Activ
    https://acspa.ro



    SPONSORI


    https://salatransilvania.ro/ PARTENERI
    DECATHLON https://www.decathlon.ro/
    [FONT=Arial]SIMPA SIBIU
    https://ro-ro.facebook.com/simpasibiu/
    HONTERUS
    honterus
    CASA TIMARU

    https://ro-ro.facebook.com/Timy15
    SC COM TINA. SRL KENDRION
    https://www.kendrion.com/group-services/en/
    BOROMIR
    Pentru cazare si reduceri
    CASA TIMARU
    https://www.turistinfo.ro/ocna_sibiu...ru-c41852.html
    Timaru Ilie – 0754923592

    Nu se poate asigura parcare

    Parcarea de langa sala este PARCARE CU PLATA
    In data de 13.07.2024 până la ora 13 parcarea este ocupata cu piata produse agroalimentare

    In data de 13.07.2024 dupa terminarea turneului Elite + Open se va juca TURNEU DUBLU, care va fi afisat pe forum

    Spor la antrenamente şi vă așteptăm!




    Ultima editare de adof; 30.iun.2024, 17:27.

  • #2


    LISTA CU IN ORDINEA INSCRIERILOR
    Nume Prenume
    - Localitatea



    1. Manitiu Florin, Sibiu, 494 - 26,81 - O -* - Open
    2. Radu Constantin, Sibiu, 497 - 21,4 - OW -* - Open
    3. Dospinescu George, Sibiu, 459 - 23,44 - OW -* - Open
    4. Postelnicu Mihai, Sibiu, 191 - 40,83 - EW -* - Elite
    5. Mitzea Alexandru, Sibiu, 841 - 36,07 - EW -* - Elite
    6. Taut Stefan, Cluj-Napoca, 518 - 23,68 - OJ -* - Open
    7. Taut Ciprian, Cluj-Napoca, 616 - 18,12 - A -* - Open
    8. Stoica Mihai, Hateg, 47 - 42,34 - E -* - Elite
    9. Baltes Ovidiu, Ocna-Sibiului, 2918 - 5,18 - H -* - Hobby - Retras - 12.07.2024
    10. Fratila Dan, Ocna-Sibiului, 1187 - 14,01 - A -* - Avansati
    11. Anton Calin, Sibiu, 1249 - 15,64 - AW -* - Avansati
    12. Filea Adonis, Sibiu, 1728 - 14,93 - AW -* - Avansati
    13. Kondort Dan, Sibiu, 657 - 15,85 - A -* - Avansati
    14. Barac Marius, Sibiu, 331 - 31,24 - OW -* - Open
    15. Barbulescu Dan, Sibiu, 540 - 24,84 - OW -* - Open
    16. Decean Darian, Sibiu, 1065 - 26,6 - O -* - Open
    17. Comsa Dan, Sibiu, 1251 - 25,8 - OW -* - Open
    18. Popovici Sandu, Sibiu, 397 - 22,71 - O -* - Open
    19. Daneliuc Gabi, Selimbar, 44 - 44,19 - EW -* - Elite
    20. Negrean Ioan, Sibiu, 389 - 35,85 - E -* - Elite
    21. Bischin Gabriel, Cisnadie, 2164 - 8,85 - H -* - Avansati - Retras - 11.07.2024
    22. Pop Dan, Targu-Mures, 1046 - 17,95 - A -* - Open - Retras - 03.07.2024
    23. Parjol Rares, Cluj-Napoca, 41 - 43,9 - E -* - Elite
    24. Solyom Sandor, Cluj-Napoca, 480 - 24,77 - O -* - Open - Retras - 11.07.2024
    25. Dirlea Ioan, Aiud, 192 - 35,18 - ED -* - Elite
    26. Toma Adrian, Sfantu-Gheorghe, 9 - 53,06 - E -* - Elite
    27. Toma Dan, Sfantu-Gheorghe, 996 - 19,71 - A -* - Avansati - Retras - 09.07.2024
    28. Tofeni Florin, Nasaud, 464 - 20 - O -* - Open - Retras - 06.07.2024
    29. Bogdan Daniel, Sibiu, 4516 - 3,8 - H -* - Hobby
    30. Groza Alexandru, Cisnadie, 2963 - 22,1 - O -* - Open
    31. Span Maria, Sibiu, 3713 - 4,35 - HF -* - Hobby
    32. Talmaciu Florin, Sibiu, 1828 - 16,85 - A -* - Avansati - Retras - 06.07.2024
    33. Toader Valentin, Agnita, 355 - 51,87 - EL -* - Elite - Retras - 10.07.2024
    34. Toader George, Agnita, 1305 - 36,57 - E -* - Elite
    35. Vera Esteban, Sibiu, 276 - 28,9 - O -* - Open
    36. Bardas Mark, Dumbraveni-SB, 371 - 40,05 - EJ -* - Elite - Retras - 10.07.2024
    37. Vioreanu Cristian, Dumbraveni-SB, 423 - 36,55 - EL -* - Elite
    38. Bardas Ioan, Dumbraveni-SB, 643 - 26,75 - O -* - Open - Retras - 10.07.2024
    39. Deac Octavian, Dumbraveni-SB, 530 - 30,48 - O -* - Open
    40. Aherghelegitei Mihai, Dumbraveni-SB, 683 - 26,87 - O -* - Open - Retras - 10.07.2024
    41. Birtalan Casian, Dumbraveni-SB, 995 - 17,45 - A -* - Avansati
    42. Danescu Marius, Dumbraveni-SB, 1617 - 16,2 - A -* - Avansati
    43. Sandru Rares, Dumbraveni-SB, 1649 - 7,61 - H -* - Hobby
    44. Firanescu David, Dumbraveni-SB, 1471 - 9,51 - H -* - Hobby - Retras - 01.07.2024
    45. Avram Alexandru, Dumbraveni-SB, 2288 - 7,14 - H -* - Hobby
    46. Petcu Sorin, Sibiu, Nou - Nou - -* - Hobby
    47. Georgescu Marius, Sibiu, 3243 - 5,97 - H -* - Hobby
    48. Crisan Ovidiu, Sibiu, 3132 - 5,07 - H -* - Hobby
    49. Grancea Rares, Sibiu, 2638 - 5,2 - H -* - Hobby
    50. Aron Valentin, Fenes, 456 - 23,13 - O -* - Open - Retras - 01.07.2024
    51. Marian Ioan, Alba-Iulia, 823 - 16,52 - AW -* - Avansati - Retras - 01.07.2024
    52. Marcu Cristian, Alba-Iulia, 1290 - 9,39 - H -* - Avansati - Retras - 01.07.2024
    53. Erdely Andras, Targu-Mures, 348 - 25,54 - O -* - Open - Retras - 06.07.2024
    54. Janosi Attila, Targu-Mures, 222 - 28,97 - OW -* - Open - Retras - 06.07.2024
    55. Telespan Konstantin, Sibiu, 551 - 28,52 - O -* - Open - Retras - 11.07.2024
    56. Telespan Ilie, Sibiu, 2385 - 9,77 - H -* - Hobby - Retras - 11.07.2024
    57. Telespan Elena, Sibiu, 2932 - 5,28 - HF -* - Hobby
    58. Giurgiu Andrei, Sibiu, 2151 - 6,88 - H -* - Hobby
    59. Biraut Emil, Cluj-Napoca, 1678 - 11,82 - A -* - Avansati
    60. Corabian Daniel, Cluj-Napoca, 929 - 17,54 - A -* - Open - Retras - 11.07.2024
    61. Sandu Andrei, Sibiu, 260 - 39,76 - EL -* - Elite - Retras - 11.07.2024
    62. Brodetchi Andrei, Sibiu, 1481 - 9,71 - H -* - Hobby
    63. Muresan Robert, Surduc, 36 - 43,82 - E -* - Elite - Retras - 12.07.2024
    64. Pletea Octavian, Sibiu, 2508 - 15,2 - A -* - Avansati
    65. Pletea Mihaela, Sibiu, 3100 - 6,5 - HF -* - Hobby
    66. Migea Cornel, Sibiu, 103 - 37,57 - EW -* - Elite - Retras - 11.07.2024
    67. Pavel Calin, Hunedoara, 67 - 51,92 - EL -* - Elite - Retras - 10.07.2024
    68. Marin Marcel, Fenes, 1026 - 16,25 - A -* - Avansati - Retras - 06.07.2024
    69. Marin Catalin, Fenes, 789 - 20 - O -* - Open - Retras - 03.07.2024
    70. Bara Radu, Floresti, 383 - 27,06 - O -* - Open
    71. Simion Luana, Cluj-Napoca, 1255 - 8 - HF -* - Hobby
    72. Cont Mircea, Hunedoara, 3691 - 2 - H -* - Hobby - Retras - 06.07.2024
    73. Aron Darie, Sibiu, 6001 - 34,9 - -* - Elite
    74. Stanciu Dumitru, Simeria, 246 - 32,52 - O -* - Elite
    75. Muresan Florin, Deva, 171 - 37,49 - E -* - Elite - Retras - 30.06.2024
    76. Clesiu Florin, Deva, 829 - 23,21 - O -* - Open - Retras - 08.07.2024
    77. Negru Marius, Deva, 691 - 23,02 - O -* - Open - Retras - 10.07.2024
    78. Pralea Constantin, Alba-Iulia, 1539 - 5,72 - HW -* - Hobby - Retras - 12.07.2024
    79. Tipser Gabriel, Sighisoara, 784 - 35,82 - EW -* - Elite - Retras - 06.07.2024
    80. Bozosan Petre, Sibiu, 151 - 32,41 - OW -* - Elite
    81. Matei Catalin, Sibiu, 3698 - 3,67 - H -* - Hobby
    82. Matei Razvan, Sibiu, 4698 - 2 - H -* - Hobby
    83. Porumb Alexandru, Sibiu, 2961 - 8 - H -* - Hobby
    84. Porumb Cristian, Sibiu, 3244 - 5,67 - H -* - Hobby
    85. Bucse Stefan, Sibiu, 3224 - 5,93 - H -* - Hobby - Retras - 11.07.2024
    86. Richea Adela, Sibiu, 4620 - 3,2 - HF -* - Hobby
    87. Secu Alexandru, Sibiu, 2921 - 11,55 - A -* - Avansati
    88. Popa Paul, Sibiu, 861 - 27,6 - OW -* - Open
    89. Husa Gelu, Zalau, 82 - 40,18 - EDW -* - Elite
    90. Petrus Florin, Zalau, 14 - 51,42 - E -* - Elite
    91. Tincu Laurentiu, Sibiu, 1788 - 37,95 - E -* - Elite
    92. Dan Radu, Zalau, 684 - 22,87 - O -* - Open
    93. Berbecar Alin, Zalau, 607 - 20 - O -* - Open
    94. Kiss Attila, Crasna, 197 - 29,13 - O -* - Open
    95. Iulian Cristian Mihai, Cluj-Napoca, 4569 - 4,5 - H -* - Hobby - Retras - 12.07.2024
    96. Spaller Tiberiu, Nasaud, 275 - 28 - OW -* - Open
    97. Spaller Teodora, Nasaud, 1428 - 6,66 - HF -* - Hobby
    98. Buraciuc Raluca, Nasaud, 2295 - 4,67 - HF -* - Hobby
    99. Sandu Dragos, Nasaud, 2241 - 5,69 - H -* - Hobby
    100. Moldovan Alexandru, Nasaud, 2938 - 4,23 - H -* - Hobby
    101. Szep Carolina, Nasaud, 2884 - 4 - HF -* - Hobby
    102. Szep Octavian, Nasaud, 2505 - 5,1 - H -* - Hobby
    103. Andrei Alin, Nasaud, 2235 - 5,03 - H -* - Hobby
    104. Andrei Lucian, Nasaud, 2173 - 4,58 - H -* - Hobby
    105. Andrei Cornel, Nasaud, 3650 - 2,95 - H -* - Hobby
    106. Oprita Miruna, Nasaud, 3088 - 3,78 - HF -* - Hobby
    107. Ionas Maria, Sibiu, 1641 - 6,61 - HF -* - Avansati
    108. Racean Claudiu, Sibiu, 625 - 20 - O -* - Open
    109. Nicusan Razvan, Targu-Mures, 843 - 17,51 - A -* - Avansati
    110. Beschiu Daniel, Sibiu, 1036 - 33,2 - E -* - Elite
    111. Iancu Sorin, Sibiu, 1205 - 40,93 - E -* - Elite - Retras - 11.07.2024
    112. Bucur Andrei, Blaj, 212 - 37,81 - E -* - Elite
    113. Roghina Cosmin, Sibiu, 1466 - 9,77 - H -* - Avansati
    114. Baican Cristian, Cluj-Napoca, 609 - 17,86 - A -* - Avansati - Retras - 30.06.2024
    115. Popa Mihai, Sibiu, 3139 - 6,5 - HW -* - Hobby
    116. Popa Bogdan, Sibiu, 4357 - 2,5 - H -* - Hobby
    117. Banea Radu, Sibiu, 2728 - 16,7 - A -* - Avansati
    118. Matasa Eduard, Sibiu, Nou - Nou - -* - Hobby - Retras - 10.07.2024
    119. Ceolca Robert, Sibiu, 4621 - 3,2 - H -* - Hobby - Retras - 09.07.2024
    120. Moldovan Flavia, Tarnaveni, 797 - 21,14 - OF -* - Open - Retras - 11.07.2024
    121. Teleki Zsolt, Cluj-Napoca, 32 - 46,43 - E -* - Elite
    122. Nascu Serban, Cluj-Napoca, 16 - 50,42 - EW -* - Elite
    123. Suciu Florin, Sibiu, 866 - 17,02 - A -* - Avansati
    124. Mocean Dan, Cluj-Napoca, 1 - 59,39 - EL -* - Elite
    125. Simion Boby, Cluj-Napoca, 18 - 53,69 - ED -* - Elite
    126. Peta Octavian, Cluj-Napoca, 141 - 35,38 - EW -* - Elite
    127. Jurescu Sorin, Timisoara, 56 - 40,64 - EW -* - Elite - Retras - 29.06.2024
    128. Hancig Mircea, Timisoara, 72 - 40,46 - E -* - Elite - Retras - 02.07.2024
    129. Jichici Svetozar, Timisoara, 131 - 37,84 - EW -* - Elite - Retras - 29.06.2024
    130. Cecan Vasile, Timisoara, 391 - 27,12 - O -* - Open - Retras - 29.06.2024
    131. Timaru Ilie, Sibiu, 1073 - 31,2 - O -* - Elite
    132. Popa Maria, Sibiu, 3782 - 4,25 - HF -* - Hobby - Retras - 11.07.2024
    133. Dimache Marian, Braila, 414 - 23,47 - OW -* - Open
    134. Neghina Vasile, Selimbar, 6002 - 11,3 - -* - Avansati
    135. Moldovan Darian, Nasaud, 1737 - 15,38 - A -* - Avansati - Retras - 09.07.2024
    136. Borca Liviu, Targu-Mures, 812 - 16,18 - A -* - Avansati
    137. Aizner Imre, Ludus, 1292 - 8 - H -* - Avansati
    138. Georgescu Constantin, Orastie, 42 - 43,19 - EW -* - Elite
    139. Matei Dumitru, Deva, 378 - 23,62 - OW -* - Open - Retras - 29.06.2024
    140. Balasa Mihai, Sibiu, 806 - 13,75 - A -* - Avansati
    141. Duca Marius, Sibiu, 1302 - 23,28 - O -* - Open
    142. Ciobanu Cosmin, Cristian-SB, 1283 - 18,28 - A -* - Avansati
    143. Batista Lucian, Sibiu, 1165 - 14,03 - A -* - Avansati
    144. Dragomir Ioan, Cristian-SB, 4148 - 5 - HW -* - Avansati
    145. Trif Marius, Atintis, 1661 - 6,96 - H -* - Hobby - Retras - 11.07.2024
    146. Orosan Vasile, Ludus, 2661 - 4,42 - H -* - Hobby - Retras - 08.07.2024
    147. Mesaros Horea Cristin, Ludus, 1589 - 7,02 - H -* - Hobby - Retras - 03.07.2024
    148. Orga Adrian, Ludus, 1868 - 5,22 - H -* - Hobby - Retras - 10.07.2024
    149. Pamfilie Horatiu, Ludus, 2073 - 7,6 - H -* - Hobby
    150. Sacadat Marcel, Ludus, 1033 - 15,68 - A -* - Avansati - Retras - 10.07.2024
    151. Florea Mihai, Ludus, 874 - 12,31 - A -* - Avansati
    152. Milna Sorin, Ludus, 964 - 16,28 - A -* - Avansati
    153. Moca Alexandru, Ludus, 632 - 20 - O -* - Open
    154. Radu Cosmin, Ludus, 214 - 33 - E -* - Elite
    155. Anca Valentin, Ludus, 173 - 49,41 - E -* - Elite
    156. Cherhat Dumitru, Cluj-Napoca, 483 - 38,13 - E -* - Elite - Retras - 11.07.2024
    157. Morar Ovidiu, Tarnaveni, 3465 - 8,2 - H -* - Hobby - Retras - 11.07.2024
    158. Marcu Dan Florin, Sibiu, 2622 - 5,08 - H -* - Hobby
    159. Marcu Paul, Sibiu, 3204 - 3,13 - H -* - Hobby
    160. Stinea Adrian, Sibiu, 3188 - 4,8 - H -* - Hobby
    161. Gabudean Dorin, Cluj-Napoca, 200 - 58,81 - EL -* - Elite - Retras - 11.07.2024
    162. Mitrica Gheorghe, Slatina, 2112 - 17,07 - A -* - Avansati - Retras - 11.07.2024
    163. Stancalie Doru, Craiova, 873 - 23,56 - OW -* - Open - Retras - 11.07.2024
    164. Sabau Radu, Cluj-Napoca, 2045 - 5,78 - H -* - Hobby
    165. Pop Daniel Ghe, Cluj-Napoca, 1835 - 6,21 - H -* - Hobby
    166. Man Sebastian, Cluj-Napoca, 2919 - 4,1 - H -* - Hobby
    167. Mateut Vasile, Zalau, 1158 - 11,14 - A -* - Open - Retras - 10.07.2024
    168. Morariu Marius, Sibiu, 916 - 29,83 - OW -* - Open
    169. Bunea Adrian, Baicoi, 217 - 31,88 - O -* - Elite - Retras - 06.07.2024
    170. Todarcea Ioan, Sibiu, 1407 - 34,93 - E -* - Elite
    171. Florea Albert, Sibiu, 4982 - 2 - H -* - Hobby
    172. Bucurenciu Mihai, Fagaras, 1376 - 20,1 - O -* - Open
    173. Vizoli Alexandru, Fagaras, 492 - 39,78 - E -* - Elite
    174. Toplician Mihai, Hunedoara, 244 - 33 - E -* - Elite - Retras - 08.07.2024
    175. Vuca Adrian, Berzovia, 220 - 39,02 - E -* - Elite - Retras - 10.07.2024
    176. Milos Adrian, Bocsa, 699 - 21,36 - O -* - Open - Retras - 10.07.2024
    177. Toader Ovidiu, Balan, 619 - 17,74 - A -* - Avansati - Retras - 12.07.2024
    178. Cheranu Alexandru, Ramnicu-Valcea, 4715 - 3,7 - H -* - Hobby
    179. Hutina Adrian, Targu-Mures, 2420 - 5,08 - H -* - Hobby
    180. Nicusan Claudiu, Sibiu, 3056 - 5,85 - H -* - Hobby
    181. Man Ionut, Dej, 1030 - 10,75 - A -* - Avansati
    182. Man Florin, Dej, 2208 - 5,07 - H -* - Hobby
    183. Baciu Gabriel, Tarnaveni, 29 - 54,85 - E -* - Elite - Retras - 11.07.2024
    184. Bleoca Marius, Tarnaveni, 351 - 43,26 - E -* - Elite - Retras - 11.07.2024
    185. Sabau Gheorghe, Tarnaveni, 661 - 24,61 - OW -* - Open - Retras - 07.07.2024
    186. Bleoca Lucas, Tarnaveni, 1837 - 26,65 - O -* - Open - Retras - 11.07.2024
    187. Sabau Mircea, Tarnaveni, 1280 - 9,41 - H -* - Hobby
    188. Balla Peter, Toplita, 425 - 34,46 - E -* - Elite
    189. Pacurar Teodor, Gherla, 736 - 16,44 - A -* - Avansati - Retras - 06.07.2024
    190. Luca Ioan, Sibiu, 1452 - 9,19 - HW -* - Hobby
    191. Susman Dan, Alba-Iulia, 592 - 16,38 - A -* - Avansati - Retras - 11.07.2024
    192. Mihu Dorel, Medias, 1282 - 14,31 - A -* - Avansati - Retras - 29.06.2024
    193. Popa Gheorghe, Medias, 2216 - 6,98 - H -* - Hobby
    194. Orban Alexandru, Lugoj, 92 - 37,87 - E -* - Elite - Retras - 30.06.2024
    195. Orban Marius, Lugoj, 208 - 28,69 - OW -* - Open - Retras - 30.06.2024
    196. Ternauciuc Adrian, Nadrag, 289 - 26,02 - O -* - Open - Retras - 30.06.2024
    197. Bolota Marius, Sibiu, 1626 - 10,88 - A -* - Avansati
    198. Kelemen Miklos, Miercurea-Ciuc, 286 - 26,95 - O -* - Open
    199. Lorincz Zoltan, Miercurea-Ciuc, 144 - 31,59 - O -* - Open - Retras - 03.07.2024
    200. Santa Robert, Miercurea-Ciuc, 356 - 27,54 - OW -* - Open
    201. Fancsali Kalman, Miercurea-Ciuc, 280 - 29,16 - OW -* - Open - Retras - 08.07.2024
    202. Laszlo Levente, Miercurea-Ciuc, 58 - 42,42 - EW -* - Elite - Retras - 03.07.2024
    203. Botian Radu, Sibiu, 6003 - 20,1 - -* - Open
    204. Radu Gabriel Bogdan, Sibiu, 3061 - 4,5 - H -* - Hobby - Retras - 09.07.2024
    205. Stanciu Constantin, Brasov, 613 - 17,43 - AW -* - Avansati - Retras - 11.07.2024
    206. Palencsar Nicolae, Satu-Mare, 123 - 36,48 - EW -* - Elite - Retras - 01.07.2024
    207. Toric Constantin, Bucuresti, 952 - 14,71 - A -* - Avansati - Retras - 12.07.2024
    208. Morariu Ioan, Saliste, 2517 - 6,97 - H -* - Hobby - Retras - 09.07.2024
    209. Govoreanu Florin, Cisnadie, 22 - 47,46 - EW -* - Elite
    210. Muhammad Shehzad , Sibiu, Nou - Nou - -* - Hobby
    211. Ciufudean Lucian, Cluj-Napoca, 3392 - 6,7 - H -* - Hobby - Retras - 12.07.2024
    212. Sofronie Robert Cristian, Sibiu, Nou - Nou - -* - Hobby
    213. Huszar Sabin Robert, Ocna-Mures, 2900 - 6,97 - H -* - Hobby
    214. Hoca Bogdan, Lunca-Muresului, 3469 - 3,5 - H -* - Hobby
    215. Hoca Daniel, Lunca-Muresului, 3800 - 2,53 - H -* - Hobby
    216. Florean Luca, Lunca-Muresului, 3882 - 2,33 - H -* - Hobby
    217. Nemes Iasmina, Lunca-Muresului, 3929 - 2,17 - HF -* - Hobby - Retras - 03.07.2024
    218. Florean Renata, Lunca-Muresului, 3976 - 2 - HF -* - Hobby
    219. Luca Maria, Lunca-Muresului, 4329 - 2 - HF -* - Hobby - Retras - 06.07.2024
    220. Pnacsek Andrei, Lunca-Muresului, 4330 - 2 - H -* - Hobby
    221. Pnacsek Alex, Lunca-Muresului, 4331 - 2 - H -* - Hobby - Retras - 03.07.2024
    222. Kupan David, Lunca-Muresului, 4694 - 2 - H -* - Hobby - Retras - 03.07.2024
    223. Cocis Radu, Lunca-Muresului, 4240 - 2 - H -* - Hobby
    224. Csibi Razvan, Lunca-Muresului, 4696 - 2 - H -* - Hobby - Retras - 03.07.2024
    225. Domokos David, Lunca-Muresului, 4695 - 2 - H -* - Hobby - Retras - 03.07.2024
    226. Prodan Daniel, Lunca-Muresului, 4809 - 2 - H -* - Hobby - Retras - 03.07.2024
    227. Pustianu Raul, Lunca-Muresului, 4241 - 2 - H -* - Hobby
    228. Hoca Lucas, Lunca-Muresului, 4808 - 2 - H -* - Hobby
    229. Pruna Petre Adelin, Ramnicu-Valcea, 1822 - 11,34 - A -* - Avansati
    230. Muresan Dorel, Cluj-Napoca, 420 - 24,86 - OD -* - Open
    231. Onofrei Petru, Gherla, 817 - 15,98 - AW -* - Avansati - Retras - 03.07.2024
    232. Popa Cristian Vasile, Cluj-Napoca, 1266 - 7,98 - H -* - Hobby
    233. Cindea Cristian, Medias, 89 - 45,99 - EL -* - Elite - Retras - 08.07.2024
    234. Borodi Alin, Cluj-Napoca, 1702 - 6,07 - H -* - Hobby
    235. Munteanu Ion, Brasov, 1238 - 22,9 - O -* - Open - Retras - 08.07.2024
    236. Simandi Cosmin, Alba-Iulia, 980 - 15,65 - A -* - Avansati - Retras - 11.07.2024
    237. Suciu Gheorghe, Alba-Iulia, 2658 - 7 - H -* - Hobby - Retras - 11.07.2024
    238. Fulop Oscar, Reghin, 435 - 24,42 - O -* - Open
    239. Stoica Carmen, Lunca-Muresului, 4964 - 2 - HF -* - Hobby - Retras - 03.07.2024
    240. Stoica Flavia, Lunca-Muresului, 4965 - 2 - HF -* - Hobby - Retras - 03.07.2024
    241. Rozenfeld Cristian, Cluj-Napoca, 6004 - 17,2 - -* - Avansati - Retras - 11.07.2024
    242. Dragoi Andrei , Azuga, 6005 - 29,2 - -* - Open
    243. Fleser Marian, Blaj, 2009 - 6,03 - H -* - Hobby - Retras - 10.07.2024
    244. Marin Puiu, Amarastii-de-Sus, 226 - 34,52 - EW -* - Elite
    245. Vitan Vasile, Tarnaveni, 6007 - 41,25 - -* - Elite - Retras - 11.07.2024
    246. Craciuni Claudiu, Sibiu, 6006 - 4 - -* - Hobby - Retras - 12.07.2024
    247. Avram Mihai, Sibiu, Nou - Nou - -* - Hobby
    248. Motorga Dorin, Targu-Mures, 202 - 37,78 - EW -* - Elite - Retras - 11.07.2024
    249. Toma Casian, Targu-Mures, 1331 - 14,17 - A -* - Avansati
    250. Tuca Cristi, Slatina, 469 - 29,28 - O -* - Open - Retras - 06.07.2024
    251. Mitoi Ionut Alexandru, Ramnicu-Valcea, Nou - Nou - -* - Hobby - Retras - 01.07.2024
    252. Mitoi Radu Valentin, Ramnicu-Valcea, Nou - Nou - -* - Hobby - Retras - 01.07.2024
    253. Ivan Ioan, Medias, 428 - 28,65 - OW -* - Open
    254. Baies Daniel, Sibiu, Nou - Nou - -* - Hobby
    255. Popescu Alex, Hateg, 3326 - 3,5 - H -* - Hobby - Retras - 12.07.2024
    256. Dumitrache Ovidiu, Petrosani, 1306 - 9,18 - H -* - Avansati - Retras - 12.07.2024
    257. Anoiu Alexandru, Hunedoara, 1285 - 8,85 - H -* - Avansati
    258. Popovici Robert Gheorghe, Petrosani, 368 - 27,14 - O -* - Open
    259. Androne Daniel, Petrila, 877 - 26,09 - O -* - Open
    260. Rus Teofil, Jibou, 1051 - 16,26 - A -* - Open - Retras - 10.07.2024
    261. Oprea Bogdan Andrei, Cluj-Napoca, 732 - 16,18 - A -* - Open
    262. Kromek Iulian, Cugir, 243 - 29,68 - OW -* - Open
    263. Anca Ana Maria, Ludus, 415 - 39,12 - ELJF -* - Elite
    264. Lungu Adrian, Nasaud, 1040 - 34,05 - E -* - Elite
    265. Bendris Nicu, Targu-Mures, 1576 - 22,17 - O -* - Open - Retras - 10.07.2024
    266. Orban Levente, Sovata, 768 - 20 - O -* - Open
    267. Tobosaru Stefan, Brasov, 2180 - 3,62 - H -* - Hobby
    268. Nicu Luca Stefan, Ramnicu-Valcea, 4114 - 3,5 - H -* - Hobby
    269. Enache Leonardo, Ramnicu-Valcea, Nou - Nou - -* - Avansati
    270. Popa Robert, Targoviste, 511 - 18,45 - A -* - Open - Retras - 11.07.2024
    271. Radu Dragos, Targoviste, 767 - 15,31 - AW -* - Open - Retras - 11.07.2024
    272. Petrut Luminita, Targu-Mures, 2677 - 3,74 - HF -* - Hobby - Retras - 10.07.2024
    273. Dalalau Dora, Targu-Mures, 1254 - 12,12 - AF -* - Avansati - Retras - 10.07.2024
    274. Pancaricean Emil, Sibiu, Nou - Nou - -* - Avansati
    275. Csiszer Tibor, Sighisoara, 762 - 16,85 - A -* - Avansati - Retras - 11.07.2024
    276. Trocan Nicolae, Mioveni, 215 - 33 - EW -* - Elite - Retras - 10.07.2024
    277. Thomas William Knobel, Bucuresti, 1185 - 11,01 - AJ -* - Avansati - Retras - 10.07.2024
    278. Kis Robert, Cluj-Napoca, 95 - 51,7 - E -* - Elite
    279. Chetan Laurean, Reghin, 555 - 23,08 - OW -* - Open
    280. Sirbu David Alexandru, Targoviste, 326 - 26,04 - OJ -* - Open - Retras - 10.07.2024
    281. Suptirel Narcis, Agnita, 1867 - 14,6 - A -* - Avansati - Retras - 11.07.2024
    282. Cracanel Gerard, Agnita, 2870 - 6,23 - H -* - Hobby - Retras - 06.07.2024
    283. Piper Petru, Luna-CJ, 237 - 28,04 - OWD -* - Open - Retras - 08.07.2024
    284. Cracanel Gerard Sr, Agnita, 4384 - 2,75 - H -* - Hobby - Retras - 06.07.2024
    285. Miron Mihai, Cluj-Napoca, 757 - 36,66 - ED -* - Elite - Retras - 10.07.2024
    286. Zamblau Ionut, Cluj-Napoca, 467 - 43,12 - EL -* - Elite
    287. Ion Robert, Bucuresti, 1812 - 5,74 - H -* - Avansati - Retras - 09.07.2024
    288. Paul Horatiu, Alba-Iulia, 1547 - 8,58 - H -* - Avansati - Retras - 12.07.2024
    289. Cojocaru Nicusor, Brasov, 909 - 14,79 - AW -* - Avansati - Retras - 11.07.2024
    290. Muresan Ana Maria, Cluj-Napoca, 1616 - 5,58 - HF -* - Avansati - Retras - 09.07.2024
    291. Alexanovici Bogdan, Brasov, 1451 - 16,45 - A -* - Avansati
    292. Drapac Gheorghe, Brasov, 1326 - 10,84 - AD -* - Avansati
    293. Virvorea Mihai, Sibiu, 1218 - 23,94 - O -* - Open - Retras - 12.07.2024
    294. Pop George, Sibiu, 2380 - 10,97 - A -* - Avansati
    295. Sylvester Sandor, Sfantu-Gheorghe, 90 - 41,68 - E -* - Elite
    296. Popa Florin, Medias, 589 - 22,92 - O -* - Open
    297. Csulak Jozsef, Sfantu-Gheorghe, 444 - 27,11 - O -* - Open - Retras - 10.07.2024
    298. Pascalau Cristian, Huedin, 499 - 19,29 - A -* - Avansati
    299. Gabor David, Agnita, 3505 - 3,8 - H -* - Avansati - Retras - 11.07.2024
    300. Scerra Ercole, Agnita, 3182 - 6 - H -* - Avansati - Retras - 11.07.2024
    301. Bajko Attila, Sfantu-Gheorghe, 324 - 29,48 - OW -* - Open
    302. Haran Alexandru, Sibiu, 1498 - 23,4 - O -* - Open
    303. Gheorghita Robert, Cisnadie, 4350 - 4,3 - H -* - Hobby
    304. Salari Mihai, Iasi, 1014 - 27,06 - O -* - Open
    305. Gherghel Cristian, Fagaras, 715 - 31,91 - O -* - Elite
    306. Rusu Bogdan, Aiud, 526 - 23,85 - O -* - Open
    307. Darmaz Ion, Targoviste, 153 - 32,1 - OW -* - Open - Retras - 12.07.2024
    308. Petrariu Sorin, Brasov, 1650 - 17,98 - A -* - Avansati
    309. Pietraru Dorian, Victoria, 1819 - 14,63 - AW -* - Avansati
    310. Szakacs Sandor, Sfantu-Gheorghe, 390 - 25,89 - O -* - Open
    311. Guita Robert, Cluj-Napoca, 1885 - 8,01 - H -* - Avansati - Retras - 12.07.2024
    312. Dragomir Mitica, Sibiu, 1951 - 23,07 - OW -* - Open
    313. Moldovan Horvath Csaba, Targu-Mures, 3 - 58,95 - EL -* - Elite
    314. Badea Mihai, Targoviste, 101 - 51 - E -* - Elite - Retras - 09.07.2024
    315. Sucilea Victor, Cluj-Napoca, 756 - 17,35 - AJ -* - Open
    316. Baican Alexandru, Bucuresti, 221 - 40,91 - EL -* - Elite - Retras - 11.07.2024
    317. Sirbu Nicolae, Aiud, 147 - 43,38 - EJ -* - Elite
    318. Andrea Simion, Cluj-Napoca, 787 - 15,08 - A -* - Avansati
    319. Ciorlip Sorin, Hunedoara, 2353 - 3,29 - H -* - Avansati
    320. Creta Petru, Luna-CJ, 1327 - 8,29 - HW -* - Hobby
    321. Volanin Rares, Sibiu, 599 - 18,49 - A -* - Open
    322. Curutiu Corin, Dumbraveni-SB, 2159 - 6,31 - H -* - Hobby
    323. Gaman Alin, Marginenii-de-Jos, 1189 - 12,38 - A -* - Avansati
    324. Stoica Kewin, Dumbraveni-SB, 975 - 39,73 - ELJ -* - Elite
    325. Pascu Rares, Targu-Mures, 290 - 34,97 - E -* - Elite
    326. Movileanu Neculae, Brasov, 803 - 14,67 - A -* - Avansati
    327. Marginean Cornel, Cluj-Napoca, 1464 - 9,12 - H -* - Avansati

    Clasament cls-iul-2024

    Lista RETRASI -- 13.07.2024 00:15:51

    Nr. Nume Prenume , Localitatea, Clasament - Mp - Cat- Obs
    1. Jurescu Sorin, Timisoara, 56 - 40.64 - EW- 29.06.2024
    2. Jichici Svetozar, Timisoara, 131 - 37.84 - EW- 29.06.2024
    3. Cecan Vasile, Timisoara, 391 - 27.12 - O- 29.06.2024
    4. Matei Dumitru, Deva, 378 - 23.62 - OW- 29.06.2024
    5. Mihu Dorel, Medias, 1282 - 14.31 - A- 29.06.2024
    6. Muresan Florin, Deva, 171 - 37.49 - E- 30.06.2024
    7. Baican Cristian, Cluj-Napoca, 609 - 17.86 - A- 30.06.2024
    8. Orban Alexandru, Lugoj, 92 - 37.87 - E- 30.06.2024
    9. Orban Marius, Lugoj, 208 - 28.69 - OW- 30.06.2024
    10. Ternauciuc Adrian, Nadrag, 289 - 26.02 - O- 30.06.2024
    11. Firanescu David, Dumbraveni-SB, 1471 - 9.51 - H- 01.07.2024
    12. Aron Valentin, Fenes, 456 - 23.13 - O- 01.07.2024
    13. Marian Ioan, Alba-Iulia, 823 - 16.52 - AW- 01.07.2024
    14. Marcu Cristian, Alba-Iulia, 1290 - 9.39 - H- 01.07.2024
    15. Palencsar Nicolae, Satu-Mare, 123 - 36.48 - EW- 01.07.2024
    16. Mitoi Ionut Alexandru, Ramnicu-Valcea, Nou - 0 - - 01.07.2024
    17. Mitoi Radu Valentin, Ramnicu-Valcea, Nou - 0 - - 01.07.2024
    18. Hancig Mircea, Timisoara, 72 - 40.46 - E- 02.07.2024
    19. Pop Dan, Targu-Mures, 1046 - 17.95 - A- 03.07.2024
    20. Marin Catalin, Fenes, 789 - 20 - O- 03.07.2024
    21. Mesaros Horea Cristin, Ludus, 1589 - 7.02 - H- 03.07.2024
    22. Lorincz Zoltan, Miercurea-Ciuc, 144 - 31.59 - O- 03.07.2024
    23. Laszlo Levente, Miercurea-Ciuc, 58 - 42.42 - EW- 03.07.2024
    24. Nemes Iasmina, Lunca-Muresului, 3929 - 2.17 - HF- 03.07.2024
    25. Pnacsek Alex, Lunca-Muresului, 4331 - 2 - H- 03.07.2024
    26. Kupan David, Lunca-Muresului, 4694 - 2 - H- 03.07.2024
    27. Csibi Razvan, Lunca-Muresului, 4696 - 2 - H- 03.07.2024
    28. Domokos David, Lunca-Muresului, 4695 - 2 - H- 03.07.2024
    29. Prodan Daniel, Lunca-Muresului, 4809 - 2 - H- 03.07.2024
    30. Onofrei Petru, Gherla, 817 - 15.98 - AW- 03.07.2024
    31. Stoica Carmen, Lunca-Muresului, 4964 - 2 - HF- 03.07.2024
    32. Stoica Flavia, Lunca-Muresului, 4965 - 2 - HF- 03.07.2024
    33. Tofeni Florin, Nasaud, 464 - 20 - O- 06.07.2024
    34. Talmaciu Florin, Sibiu, 1828 - 16.85 - A- 06.07.2024
    35. Erdely Andras, Targu-Mures, 348 - 25.54 - O- 06.07.2024
    36. Janosi Attila, Targu-Mures, 222 - 28.97 - OW- 06.07.2024
    37. Marin Marcel, Fenes, 1026 - 16.25 - A- 06.07.2024
    38. Cont Mircea, Hunedoara, 3691 - 2 - H- 06.07.2024
    39. Tipser Gabriel, Sighisoara, 784 - 35.82 - EW- 06.07.2024
    40. Bunea Adrian, Baicoi, 217 - 31.88 - O- 06.07.2024
    41. Pacurar Teodor, Gherla, 736 - 16.44 - A- 06.07.2024
    42. Luca Maria, Lunca-Muresului, 4329 - 2 - HF- 06.07.2024
    43. Tuca Cristi, Slatina, 469 - 29.28 - O- 06.07.2024
    44. Cracanel Gerard, Agnita, 2870 - 6.23 - H- 06.07.2024
    45. Cracanel Gerard Sr, Agnita, 4384 - 2.75 - H- 06.07.2024
    46. Sabau Gheorghe, Tarnaveni, 661 - 24.61 - OW- 07.07.2024
    47. Clesiu Florin, Deva, 829 - 23.21 - O- 08.07.2024
    48. Orosan Vasile, Ludus, 2661 - 4.42 - H- 08.07.2024
    49. Toplician Mihai, Hunedoara, 244 - 33 - E- 08.07.2024
    50. Fancsali Kalman, Miercurea-Ciuc, 280 - 29.16 - OW- 08.07.2024
    51. Cindea Cristian, Medias, 89 - 45.99 - EL- 08.07.2024
    52. Munteanu Ion, Brasov, 1238 - 22.9 - O- 08.07.2024
    53. Piper Petru, Luna-CJ, 237 - 28.04 - OWD- 08.07.2024
    54. Toma Dan, Sfantu-Gheorghe, 996 - 19.71 - A- 09.07.2024
    55. Ceolca Robert, Sibiu, 4621 - 3.2 - H- 09.07.2024
    56. Moldovan Darian, Nasaud, 1737 - 15.38 - A- 09.07.2024
    57. Radu Gabriel Bogdan, Sibiu, 3061 - 4.5 - H- 09.07.2024
    58. Morariu Ioan, Saliste, 2517 - 6.97 - H- 09.07.2024
    59. Ion Robert, Bucuresti, 1812 - 5.74 - H- 09.07.2024
    60. Muresan Ana Maria, Cluj-Napoca, 1616 - 5.58 - HF- 09.07.2024
    61. Badea Mihai, Targoviste, 101 - 51 - E- 09.07.2024
    62. Toader Valentin, Agnita, 355 - 51.87 - EL- 10.07.2024
    63. Bardas Mark, Dumbraveni-SB, 371 - 40.05 - EJ- 10.07.2024
    64. Bardas Ioan, Dumbraveni-SB, 643 - 26.75 - O- 10.07.2024
    65. Aherghelegitei Mihai, Dumbraveni-SB, 683 - 26.87 - O- 10.07.2024
    66. Pavel Calin, Hunedoara, 67 - 51.92 - EL- 10.07.2024
    67. Negru Marius, Deva, 691 - 23.02 - O- 10.07.2024
    68. Matasa Eduard, Sibiu, Nou - 0 - - 10.07.2024
    69. Orga Adrian, Ludus, 1868 - 5.22 - H- 10.07.2024
    70. Sacadat Marcel, Ludus, 1033 - 15.68 - A- 10.07.2024
    71. Mateut Vasile, Zalau, 1158 - 11.14 - A- 10.07.2024
    72. Vuca Adrian, Berzovia, 220 - 39.02 - E- 10.07.2024
    73. Milos Adrian, Bocsa, 699 - 21.36 - O- 10.07.2024
    74. Fleser Marian, Blaj, 2009 - 6.03 - H- 10.07.2024
    75. Rus Teofil, Jibou, 1051 - 16.26 - A- 10.07.2024
    76. Bendris Nicu, Targu-Mures, 1576 - 22.17 - O- 10.07.2024
    77. Petrut Luminita, Targu-Mures, 2677 - 3.74 - HF- 10.07.2024
    78. Dalalau Dora, Targu-Mures, 1254 - 12.12 - AF- 10.07.2024
    79. Trocan Nicolae, Mioveni, 215 - 33 - EW- 10.07.2024
    80. Thomas William Knobel, Bucuresti, 1185 - 11.01 - AJ- 10.07.2024
    81. Sirbu David Alexandru, Targoviste, 326 - 26.04 - OJ- 10.07.2024
    82. Miron Mihai, Cluj-Napoca, 757 - 36.66 - ED- 10.07.2024
    83. Csulak Jozsef, Sfantu-Gheorghe, 444 - 27.11 - O- 10.07.2024
    84. Bischin Gabriel, Cisnadie, 2164 - 8.85 - H- 11.07.2024
    85. Solyom Sandor, Cluj-Napoca, 480 - 24.77 - O- 11.07.2024
    86. Telespan Konstantin, Sibiu, 551 - 28.52 - O- 11.07.2024
    87. Telespan Ilie, Sibiu, 2385 - 9.77 - H- 11.07.2024
    88. Corabian Daniel, Cluj-Napoca, 929 - 17.54 - A- 11.07.2024
    89. Sandu Andrei, Sibiu, 260 - 39.76 - EL- 11.07.2024
    90. Migea Cornel, Sibiu, 103 - 37.57 - EW- 11.07.2024
    91. Bucse Stefan, Sibiu, 3224 - 5.93 - H- 11.07.2024
    92. Iancu Sorin, Sibiu, 1205 - 40.93 - E- 11.07.2024
    93. Moldovan Flavia, Tarnaveni, 797 - 21.14 - OF- 11.07.2024
    94. Popa Maria, Sibiu, 3782 - 4.25 - HF- 11.07.2024
    95. Trif Marius, Atintis, 1661 - 6.96 - H- 11.07.2024
    96. Cherhat Dumitru, Cluj-Napoca, 483 - 38.13 - E- 11.07.2024
    97. Morar Ovidiu, Tarnaveni, 3465 - 8.2 - H- 11.07.2024
    98. Gabudean Dorin, Cluj-Napoca, 200 - 58.81 - EL- 11.07.2024
    99. Mitrica Gheorghe, Slatina, 2112 - 17.07 - A- 11.07.2024
    100. Stancalie Doru, Craiova, 873 - 23.56 - OW- 11.07.2024
    101. Baciu Gabriel, Tarnaveni, 29 - 54.85 - E- 11.07.2024
    102. Bleoca Marius, Tarnaveni, 351 - 43.26 - E- 11.07.2024
    103. Bleoca Lucas, Tarnaveni, 1837 - 26.65 - O- 11.07.2024
    104. Susman Dan, Alba-Iulia, 592 - 16.38 - A- 11.07.2024
    105. Stanciu Constantin, Brasov, 613 - 17.43 - AW- 11.07.2024
    106. Simandi Cosmin, Alba-Iulia, 980 - 15.65 - A- 11.07.2024
    107. Suciu Gheorghe, Alba-Iulia, 2658 - 7 - H- 11.07.2024
    108. Rozenfeld Cristian, Cluj-Napoca, 6004 - 17.2 - - 11.07.2024
    109. Vitan Vasile, Tarnaveni, 6007 - 41.25 - - 11.07.2024
    110. Motorga Dorin, Targu-Mures, 202 - 37.78 - EW- 11.07.2024
    111. Popa Robert, Targoviste, 511 - 18.45 - A- 11.07.2024
    112. Radu Dragos, Targoviste, 767 - 15.31 - AW- 11.07.2024
    113. Csiszer Tibor, Sighisoara, 762 - 16.85 - A- 11.07.2024
    114. Suptirel Narcis, Agnita, 1867 - 14.6 - A- 11.07.2024
    115. Cojocaru Nicusor, Brasov, 909 - 14.79 - AW- 11.07.2024
    116. Gabor David, Agnita, 3505 - 3.8 - H- 11.07.2024
    117. Scerra Ercole, Agnita, 3182 - 6 - H- 11.07.2024
    118. Baican Alexandru, Bucuresti, 221 - 40.91 - EL- 11.07.2024
    119. Baltes Ovidiu, Ocna-Sibiului, 2918 - 5.18 - H- 12.07.2024
    120. Muresan Robert, Surduc, 36 - 43.82 - E- 12.07.2024
    121. Pralea Constantin, Alba-Iulia, 1539 - 5.72 - HW- 12.07.2024
    122. Iulian Cristian Mihai, Cluj-Napoca, 4569 - 4.5 - H- 12.07.2024
    123. Toader Ovidiu, Balan, 619 - 17.74 - A- 12.07.2024
    124. Toric Constantin, Bucuresti, 952 - 14.71 - A- 12.07.2024
    125. Ciufudean Lucian, Cluj-Napoca, 3392 - 6.7 - H- 12.07.2024
    126. Craciuni Claudiu, Sibiu, 6006 - 4 - - 12.07.2024
    127. Popescu Alex, Hateg, 3326 - 3.5 - H- 12.07.2024
    128. Dumitrache Ovidiu, Petrosani, 1306 - 9.18 - H- 12.07.2024
    129. Paul Horatiu, Alba-Iulia, 1547 - 8.58 - H- 12.07.2024
    130. Virvorea Mihai, Sibiu, 1218 - 23.94 - O- 12.07.2024
    131. Darmaz Ion, Targoviste, 153 - 32.1 - OW- 12.07.2024
    132. Guita Robert, Cluj-Napoca, 1885 - 8.01 - H- 12.07.2024

    Clasament cls-iul-2024



    Se modifica numarul de locuri la Avansati si la Hobby
    Avansati - 54 locuri
    Hobby - 66 locuri


    IN CAZUL IN CARE SE MAI RTRAGE CINEVA DE LA AVANSATI NUMARUL DE LOCURI VA RAMANE LA 48 LOCURI
    IAR LA HOBBY VOR FI ​72 DE LOCURI



    Anunt

    În acest weekend aerul conditionat de la sala Transilvania s-a stricat

    NU stim daca va fi reparat pana sambata
    Ultima editare de adof; 12.iul.2024, 23:16.

    Comentariu


    • #3
      Manitiu Florin, Radu Constantin, Dospinescu George la Open,Postelnicu Mihai si Mitzea Alexandru la Elite toti din Sibiu.

      Comentariu


      • #4
        Tăut Ștefan și Tăut Ciprian, Open, Cluj Napoca.

        Comentariu


        • #5



          Elite - (13.07.2024) -- Media Turneelor

          Nume Prenume , Localitatea, Clasament - Mp - CatObs
          1. Mocean Dan, Cluj Napoca, 1 - 59.39 - EL
          2. Moldovan Horvath Csaba, Targu Mures, 3 - 58.95 - EL
          3. Simion Boby, Cluj Napoca, 18 - 53.69 - ED
          4. Toma Adrian, Sfantu Gheorghe, 9 - 53.06 - E
          5. Kis Robert, Cluj Napoca, 95 - 51.7 - E
          6. Petrus Florin, Zalau, 14 - 51.42 - E
          7. Nascu Serban, Cluj Napoca, 16 - 50.42 - EW
          8. Anca Valentin, Ludus, 173 - 49.41 - E
          9. Govoreanu Florin, Cisnadie, 22 - 47.46 - EW
          10. Teleki Zsolt, Cluj Napoca, 32 - 46.43 - E
          11. Daneliuc Gabi, Selimbar, 44 - 44.19 - EW
          12. Parjol Rares, Cluj Napoca, 41 - 43.9 - E
          13. Sirbu Nicolae, Aiud, 147 - 43.38 - EJ
          14. Georgescu Constantin, Orastie, 42 - 43.19 - EW
          15. Zamblau Ionut, Cluj Napoca, 467 - 43.12 - EL
          16. Stoica Mihai, Hateg, 47 - 42.34 - E
          17. Sylvester Sandor, Sfantu Gheorghe, 90 - 41.68 - E
          18. Postelnicu Mihai, Sibiu, 191 - 40.83 - EW
          19. Husa Gelu, Zalau, 82 - 40.18 - EDW
          20. Vizoli Alexandru, Fagaras, 492 - 39.78 - E
          21. Stoica Kewin, Dumbraveni SB, 975 - 39.73 - ELJ
          22. Anca Ana Maria, Ludus, 415 - 39.12 - ELJF
          23. Tincu Laurentiu, Sibiu, 1788 - 37.95 - E
          24. Bucur Andrei, Blaj, 212 - 37.81 - E
          25. Toader George, Agnita, 1305 - 36.57 - E
          26. Vioreanu Cristian, Dumbraveni SB, 423 - 36.55 - EL
          27. Mitzea Alexandru, Sibiu, 841 - 36.07 - EW
          28. Negrean Ioan, Sibiu, 389 - 35.85 - E
          29. Peta Octavian, Cluj Napoca, 141 - 35.38 - EW
          30. Dirlea Ioan, Aiud, 192 - 35.18 - ED
          31. Pascu Rares, Targu Mures, 290 - 34.97 - E
          32. Todarcea Ioan, Sibiu, 1407 - 34.93 - E
          33. Aron Darie, Sibiu, 6001 - 34.9 -
          34. Marin Puiu, Amarastii de Sus, 226 - 34.52 - EW
          35. Balla Peter, Toplita, 425 - 34.46 - E
          36. Lungu Adrian, Nasaud, 1040 - 34.05 - E
          37. Beschiu Daniel, Sibiu, 1036 - 33.2 - E
          38. Radu Cosmin, Ludus, 214 - 33 - E
          39. Stanciu Dumitru, Simeria, 246 - 32.52 - O
          40. Bozosan Petre, Sibiu, 151 - 32.41 - OW
          41. Gherghel Cristian, Fagaras, 715 - 31.91 - O
          42. Timaru Ilie, Sibiu, 1073 - 31.2 - O

          Clasament cls-iul-2024

          Grupa inferioară nr. - 1 - Elite
          Nume prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          Vict
          Loc
          1 Mocean Dan Cluj Napoca
          3 - 0
          3 - 0
          3 - 0
          3 - 1
          3 - 0
          5
          1
          2 Georgescu Constantin Orastie
          0 - 3
          2 - 3
          3 - 0
          2 - 3
          3 - 1
          2
          3
          3 Postelnicu Mihai Sibiu
          0 - 3
          3 - 2
          1 - 3
          1 - 3
          3 - 1
          2
          5
          4 Anca Ana Maria Ludus
          0 - 3
          0 - 3
          3 - 1
          0 - 3
          3 - 0
          2
          4
          5 Dirlea Ioan Aiud
          1 - 3
          3 - 2
          3 - 1
          3 - 0
          3 - 0
          4
          2
          6 Lungu Adrian Nasaud
          0 - 3
          1 - 3
          1 - 3
          0 - 3
          0 - 3
          0
          6
          [table="class: x"][tr][/tr]

          Grupa inferioară nr. - 2 - Elite
          Nume prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          Vict
          Loc
          1 Moldovan Horvath Csaba Targu Mures
          3 - 2
          3 - 0
          3 - 0
          3 - 0
          3 - 0
          5
          1
          2 Teleki Zsolt Cluj Napoca
          2 - 3
          3 - 0
          3 - 0
          3 - 0
          3 - 0
          4
          2
          3 Stoica Mihai Hateg
          0 - 3
          0 - 3
          3 - 1
          3 - 1
          3 - 0
          3
          3
          4 Mitzea Alexandru Sibiu
          0 - 3
          0 - 3
          1 - 3
          0 - 3
          0 - 3
          0
          6
          5 Peta Octavian Cluj Napoca
          0 - 3
          0 - 3
          1 - 3
          3 - 0
          1 - 3
          1
          5
          6 Gherghel Cristian Fagaras
          0 - 3
          0 - 3
          0 - 3
          3 - 0
          3 - 1
          2
          4
          [table="class: x"][tr][/tr]

          Grupa inferioară nr. - 3 - Elite
          Nume prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          Vict
          Loc
          1 Simion Boby Cluj Napoca
          3 - 0
          3 - 1
          3 - 0
          3 - 2
          3 - 2
          5
          1
          2 Govoreanu Florin Cisnadie
          0 - 3
          3 - 1
          3 - 0
          3 - 1
          3 - 1
          4
          2
          3 Sylvester Sandor Sfantu Gheorghe
          1 - 3
          1 - 3
          3 - 0
          3 - 1
          2 - 3
          2
          3
          4 Vioreanu Cristian Dumbraveni SB
          0 - 3
          0 - 3
          0 - 3
          0 - 3
          1 - 3
          0
          6
          5 Todarcea Ioan Sibiu
          2 - 3
          1 - 3
          1 - 3
          3 - 0
          3 - 1
          2
          4
          6 Stanciu Dumitru Simeria
          2 - 3
          1 - 3
          3 - 2
          3 - 1
          1 - 3
          2
          5
          [table="class: x"][tr][/tr]

          Grupa inferioară nr. - 4 - Elite
          Nume prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          Vict
          Loc
          1 Toma Adrian Sfantu Gheorghe
          3 - 1
          3 - 0
          3 - 1
          3 - 1
          3 - 2
          5
          1
          2 Daneliuc Gabi Selimbar
          1 - 3
          3 - 1
          3 - 0
          1 - 3
          3 - 2
          3
          2
          3 Zamblau Ionut Cluj Napoca
          0 - 3
          1 - 3
          1 - 3
          3 - 2
          3 - 2
          2
          4
          4 Toader George Agnita
          1 - 3
          0 - 3
          3 - 1
          3 - 1
          3 - 2
          3
          3
          5 Pascu Rares Targu Mures
          1 - 3
          3 - 1
          2 - 3
          1 - 3
          3 - 1
          2
          5
          6 Bozosan Petre Sibiu
          2 - 3
          2 - 3
          2 - 3
          2 - 3
          1 - 3
          0
          6
          [table="class: x"][tr][/tr]

          Grupa inferioară nr. - 5 - Elite
          Nume prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          Vict
          Loc
          1 Kis Robert Cluj Napoca
          3 - 2
          3 - 1
          3 - 0
          3 - 0
          3 - 1
          5
          1
          2 Sirbu Nicolae Aiud
          2 - 3
          2 - 3
          3 - 1
          3 - 0
          3 - 1
          3
          2
          3 Husa Gelu Zalau
          1 - 3
          3 - 2
          3 - 0
          2 - 3
          0 - 3
          2
          4
          4 Bucur Andrei Blaj
          0 - 3
          1 - 3
          0 - 3
          3 - 1
          2 - 3
          1
          5
          5 Aron Darie Sibiu
          0 - 3
          0 - 3
          3 - 2
          1 - 3
          1 - 3
          1
          6
          6 Radu Cosmin Ludus
          1 - 3
          1 - 3
          3 - 0
          3 - 2
          3 - 1
          3
          3
          [table="class: x"][tr][/tr]

          Grupa inferioară nr. - 6 - Elite
          Nume prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          Vict
          Loc
          1 Petrus Florin Zalau
          3 - 1
          3 - 1
          3 - 1
          3 - 0
          3 - 0
          5
          1
          2 Parjol Rares Cluj Napoca
          1 - 3
          3 - 0
          1 - 3
          3 - 1
          3 - 0
          3
          2
          3 Vizoli Alexandru Fagaras
          1 - 3
          0 - 3
          1 - 3
          1 - 3
          2 - 3
          0
          6
          4 Tincu Laurentiu Sibiu
          1 - 3
          3 - 1
          3 - 1
          1 - 3
          0 - 3
          2
          5
          5 Marin Puiu Amarastii de Sus
          0 - 3
          1 - 3
          3 - 1
          3 - 1
          3 - 1
          3
          3
          6 Beschiu Daniel Sibiu
          0 - 3
          0 - 3
          3 - 2
          3 - 0
          1 - 3
          2
          4
          [table="class: x"][tr][/tr]

          Grupa inferioară nr. - 7 - Elite
          Nume prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          Vict
          Loc
          1 Nascu Serban Cluj Napoca
          3 - 2
          3 - 0
          3 - 0
          3 - 0
          3 - 1
          5
          1
          2 Anca Valentin Ludus
          2 - 3
          3 - 1
          3 - 0
          3 - 0
          3 - 0
          4
          2
          3 Stoica Kewin Dumbraveni SB
          0 - 3
          1 - 3
          3 - 0
          3 - 0
          0 - 3
          2
          3
          4 Negrean Ioan Sibiu
          0 - 3
          0 - 3
          0 - 3
          2 - 3
          3 - 1
          1
          5
          5 Balla Peter Toplita
          0 - 3
          0 - 3
          0 - 3
          3 - 2
          3 - 0
          2
          4
          6 Timaru Ilie Sibiu
          1 - 3
          0 - 3
          3 - 0
          1 - 3
          0 - 3
          1
          6











          Grupa Superioară nr. - 1 - Elite
          Nume prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          Vict
          Loc
          1 Mocean Dan Cluj Napoca
          3 - 0
          3 - 0
          3 - 0
          3
          1
          2 Daneliuc Gabi Selimbar
          0 - 3
          0 - 3
          1 - 3
          0
          4
          3 Stoica Kewin Dumbraveni SB
          0 - 3
          3 - 0
          3 - 2
          2
          2
          4 Husa Gelu Zalau
          0 - 3
          3 - 1
          2 - 3
          1
          3
          [table="class: x"][tr][/tr]

          Grupa Superioară nr. - 2 - Elite
          Nume prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          Vict
          Loc
          1 Moldovan Horvath Csaba Targu Mures
          3 - 0
          3 - 0
          3 - 1
          3
          1
          2 Sirbu Nicolae Aiud
          0 - 3
          2 - 3
          3 - 0
          1
          3
          3 Georgescu Constantin Orastie
          0 - 3
          3 - 2
          3 - 2
          2
          2
          4 Beschiu Daniel Sibiu
          1 - 3
          0 - 3
          2 - 3
          0
          4
          [table="class: x"][tr][/tr]

          Grupa Superioară nr. - 3 - Elite
          Nume prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          Vict
          Loc
          1 Simion Boby Cluj Napoca
          2 - 3
          3 - 2
          3 - 0
          2
          1
          2 Parjol Rares Cluj Napoca
          3 - 2
          2 - 3
          3 - 0
          2
          3
          3 Stoica Mihai Hateg
          2 - 3
          3 - 2
          3 - 0
          2
          2
          4 Balla Peter Toplita
          0 - 3
          0 - 3
          0 - 3
          0
          4
          [table="class: x"][tr][/tr]

          Grupa Superioară nr. - 4 - Elite
          Nume prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          Vict
          Loc
          1 Toma Adrian Sfantu Gheorghe
          3 - 0
          3 - 1
          3 - 0
          3
          1
          2 Anca Valentin Ludus
          0 - 3
          3 - 2
          3 - 1
          2
          2
          3 Sylvester Sandor Sfantu Gheorghe
          1 - 3
          2 - 3
          3 - 0
          1
          3
          4 Anca Ana Maria Ludus
          0 - 3
          1 - 3
          0 - 3
          0
          4
          [table="class: x"][tr][/tr]

          Grupa Superioară nr. - 5 - Elite
          Nume prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          Vict
          Loc
          1 Kis Robert Cluj Napoca
          3 - 1
          3 - 1
          3 - 2
          3
          1
          2 Dirlea Ioan Aiud
          1 - 3
          1 - 3
          3 - 0
          1
          3
          3 Toader George Agnita
          1 - 3
          3 - 1
          3 - 0
          2
          2
          4 Gherghel Cristian Fagaras
          2 - 3
          0 - 3
          0 - 3
          0
          4
          [table="class: x"][tr][/tr]

          Grupa Superioară nr. - 6 - Elite
          Nume prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          Vict
          Loc
          1 Petrus Florin Zalau
          2 - 3
          3 - 0
          3 - 2
          2
          2
          2 Teleki Zsolt Cluj Napoca
          3 - 2
          3 - 1
          3 - 0
          3
          1
          3 Radu Cosmin Ludus
          0 - 3
          1 - 3
          1 - 3
          0
          4
          4 Todarcea Ioan Sibiu
          2 - 3
          0 - 3
          3 - 1
          1
          3
          [table="class: x"][tr][/tr]

          Grupa Superioară nr. - 7 - Elite
          Nume prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          Vict
          Loc
          1 Nascu Serban Cluj Napoca
          3 - 0
          3 - 0
          3 - 2
          3
          1
          2 Govoreanu Florin Cisnadie
          0 - 3
          3 - 0
          3 - 1
          2
          2
          3 Marin Puiu Amarastii de Sus
          0 - 3
          0 - 3
          0 - 3
          0
          4
          4 Zamblau Ionut Cluj Napoca
          2 - 3
          1 - 3
          3 - 0
          1
          3

          Eliminatorii - Turneu Cupa Sibiului ed VII
          Categorie - Elite - 13.07.2024


          1. Mocean Dan
          . --------------------------- - Mocean Dan
          16. Bye
          . --------------------------- --------------------------- 3-2 Mocean Dan
          8. Govoreanu Florin
          . --------------------------- 2-3 Petrus Florin
          9. Petrus Florin
          . --------------------------- --------------------------- --------------------------- 0-3 Kis Robert
          5. Kis Robert
          . --------------------------- 3-0 Kis Robert
          12. Stoica Mihai
          . --------------------------- --------------------------- 3-1 Kis Robert
          13. Georgescu Constantin
          . --------------------------- 0-3 Toma Adrian
          4. Toma Adrian
          . --------------------------- --------------------------- --------------------------- --------------------------- 3-1 Kis Robert
          3. Simion Boby
          . --------------------------- 3-0 Simion Boby
          14. Stoica Kewin
          . --------------------------- --------------------------- 1-3 Anca Valentin
          11. Anca Valentin
          . --------------------------- 3-1 Anca Valentin
          6. Teleki Zsolt
          . --------------------------- --------------------------- --------------------------- 1-3 Moldovan Horvath Csaba
          7. Nascu Serban
          . --------------------------- 3-0 Nascu Serban
          10. Toader George
          . --------------------------- --------------------------- 0-3 Moldovan Horvath Csaba
          15. Bye
          . --------------------------- - Moldovan Horvath Csaba
          2. Moldovan Horvath Csaba


          Cupa Sibiului ed VII -- Turneu - A - Sibiu - 13.07.2024

          Clasament Elite



          LOCUL 1
          Kis Robert - - Cluj Napoca

          LOCUL 2
          Moldovan Horvath Csaba - - Targu Mures

          LOCUL 3
          Mocean Dan - - Cluj Napoca
          Anca Valentin - - Ludus

          LOCURILE 5 - 8
          Toma Adrian - - Sfantu Gheorghe
          Nascu Serban - - Cluj Napoca
          Petrus Florin - - Zalau
          Simion Boby - - Cluj Napoca

          LOCURILE 9 - 14
          Stoica Mihai - - Hateg
          Teleki Zsolt - - Cluj Napoca
          Georgescu Constantin - - Orastie
          Toader George - - Agnita
          Govoreanu Florin - - Cisnadie
          Stoica Kewin - - Dumbraveni SB

          LOCUL 15 -- Grupe Sup. 2 vic.
          Parjol Rares - - Cluj Napoca

          LOCURILE 16 - 21 -- Grupe Sup. 1 vic.
          Husa Gelu - - Zalau
          Sylvester Sandor - - Sfantu Gheorghe
          Sirbu Nicolae - - Aiud
          Dirlea Ioan - - Aiud
          Zamblau Ionut - - Cluj Napoca
          Todarcea Ioan - - Sibiu

          LOCURILE 22 - 28 -- Grupe Sup. 0 vic.
          Daneliuc Gabi - - Selimbar
          Radu Cosmin - - Ludus
          Marin Puiu - - Amarastii de Sus
          Anca Ana Maria - - Ludus
          Balla Peter - - Toplita
          Gherghel Cristian - - Fagaras
          Beschiu Daniel - - Sibiu

          LOCURILE 29 - 32 -- Grupe Inf. 2 vic.
          Postelnicu Mihai - - Sibiu
          Stanciu Dumitru - - Simeria
          Pascu Rares - - Targu Mures
          Tincu Laurentiu - - Sibiu

          LOCURILE 33 - 37 -- Grupe Inf. 1 vic.
          Peta Octavian - - Cluj Napoca
          Bucur Andrei - - Blaj
          Negrean Ioan - - Sibiu
          Timaru Ilie - - Sibiu
          Aron Darie - - Sibiu

          LOCURILE 38 - 42 -- Grupe Inf. 0 vic.
          Bozosan Petre - - Sibiu
          Vioreanu Cristian - - Dumbraveni SB
          Vizoli Alexandru - - Fagaras
          Mitzea Alexandru - - Sibiu
          Lungu Adrian - - Nasaud




          Open - (13.07.2024) -- Media Turneelor

          Nume Prenume , Localitatea, Clasament - Mp - CatObs
          1. Barac Marius, Sibiu, 331 - 31.24 - OW
          2. Deac Octavian, Dumbraveni SB, 530 - 30.48 - O
          3. Morariu Marius, Sibiu, 916 - 29.83 - OW
          4. Kromek Iulian, Cugir, 243 - 29.68 - OW
          5. Bajko Attila, Sfantu Gheorghe, 324 - 29.48 - OW
          6. Dragoi Andrei , Azuga, 6005 - 29.2 -
          7. Kiss Attila, Crasna, 197 - 29.13 - O
          8. Vera Esteban, Sibiu, 276 - 28.9 - O
          9. Ivan Ioan, Medias, 428 - 28.65 - OW
          10. Spaller Tiberiu, Nasaud, 275 - 28 - OW
          11. Popa Paul, Sibiu, 861 - 27.6 - OW
          12. Santa Robert, Miercurea Ciuc, 356 - 27.54 - OW
          13. Popovici Robert Gheorghe, Petrosani, 368 - 27.14 - O
          14. Bara Radu, Floresti, 383 - 27.06 - O
          15. Salari Mihai, Iasi, 1014 - 27.06 - O
          16. Kelemen Miklos, Miercurea Ciuc, 286 - 26.95 - O
          17. Manitiu Florin, Sibiu, 494 - 26.81 - O
          18. Decean Darian, Sibiu, 1065 - 26.6 - O
          19. Androne Daniel, Petrila, 877 - 26.09 - O
          20. Szakacs Sandor, Sfantu Gheorghe, 390 - 25.89 - O
          21. Comsa Dan, Sibiu, 1251 - 25.8 - OW
          22. Muresan Dorel, Cluj Napoca, 420 - 24.86 - OD
          23. Barbulescu Dan, Sibiu, 540 - 24.84 - OW
          24. Fulop Oscar, Reghin, 435 - 24.42 - O
          25. Rusu Bogdan, Aiud, 526 - 23.85 - O
          26. Taut Stefan, Cluj Napoca, 518 - 23.68 - OJ
          27. Dimache Marian, Braila, 414 - 23.47 - OW
          28. Dospinescu George, Sibiu, 459 - 23.44 - OW
          29. Haran Alexandru, Sibiu, 1498 - 23.4 - O
          30. Duca Marius, Sibiu, 1302 - 23.28 - O
          31. Chetan Laurean, Reghin, 555 - 23.08 - OW
          32. Dragomir Mitica, Sibiu, 1951 - 23.07 - OW
          33. Popa Florin, Medias, 589 - 22.92 - O
          34. Dan Radu, Zalau, 684 - 22.87 - O
          35. Popovici Sandu, Sibiu, 397 - 22.71 - O
          36. Groza Alexandru, Cisnadie, 2963 - 22.1 - O
          37. Radu Constantin, Sibiu, 497 - 21.4 - OW
          38. Bucurenciu Mihai, Fagaras, 1376 - 20.1 - O
          39. Botian Radu, Sibiu, 6003 - 20.1 -
          40. Berbecar Alin, Zalau, 607 - 20 - O
          41. Racean Claudiu, Sibiu, 625 - 20 - O
          42. Moca Alexandru, Ludus, 632 - 20 - O
          43. Orban Levente, Sovata, 768 - 20 - O
          44. Volanin Rares, Sibiu, 599 - 18.49 - A
          45. Taut Ciprian, Cluj Napoca, 616 - 18.12 - A
          46. Sucilea Victor, Cluj Napoca, 756 - 17.35 - AJ
          47. Oprea Bogdan Andrei, Cluj Napoca, 732 - 16.18 - A

          Clasament cls-iul-2024

          Grupa inferioară nr. - 1 - Open
          Nume prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          Vict
          Loc
          1 Barac Marius Sibiu
          3 - 0
          3 - 0
          2 - 3
          3 - 0
          3 - 0
          4
          2
          2 Kelemen Miklos Miercurea Ciuc
          0 - 3
          2 - 3
          2 - 3
          0 - 3
          2 - 3
          0
          6
          3 Szakacs Sandor Sfantu Gheorghe
          0 - 3
          3 - 2
          1 - 3
          2 - 3
          3 - 1
          2
          4
          4 Taut Stefan Cluj Napoca
          3 - 2
          3 - 2
          3 - 1
          1 - 3
          3 - 1
          4
          1
          5 Popa Florin Medias
          0 - 3
          3 - 0
          3 - 2
          3 - 1
          0 - 3
          3
          3
          6 Volanin Rares Sibiu
          0 - 3
          3 - 2
          1 - 3
          1 - 3
          3 - 0
          2
          5
          [table="class: x"][tr][/tr]

          Grupa inferioară nr. - 2 - Open
          Nume prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          Vict
          Loc
          1 Deac Octavian Dumbraveni SB
          2 - 3
          3 - 0
          1 - 3
          3 - 1
          2
          4
          2 Salari Mihai Iasi
          3 - 2
          1 - 3
          3 - 0
          3 - 0
          3
          2
          3 Decean Darian Sibiu
          0 - 3
          3 - 1
          3 - 1
          3 - 2
          3
          1
          4 Chetan Laurean Reghin
          3 - 1
          0 - 3
          1 - 3
          3 - 1
          2
          3
          5 Botian Radu Sibiu
          1 - 3
          0 - 3
          2 - 3
          1 - 3
          0
          5
          [table="class: x"][tr][/tr]

          Grupa inferioară nr. - 3 - Open
          Nume prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          Vict
          Loc
          1 Morariu Marius Sibiu
          3 - 0
          0 - 3
          3 - 1
          1 - 3
          0 - 3
          2
          5
          2 Bara Radu Floresti
          0 - 3
          3 - 2
          3 - 0
          3 - 0
          0 - 3
          3
          2
          3 Androne Daniel Petrila
          3 - 0
          2 - 3
          3 - 1
          2 - 3
          3 - 2
          3
          3
          4 Duca Marius Sibiu
          1 - 3
          0 - 3
          1 - 3
          1 - 3
          3 - 1
          1
          6
          5 Groza Alexandru Cisnadie
          3 - 1
          0 - 3
          3 - 2
          3 - 1
          2 - 3
          3
          4
          6 Sucilea Victor Cluj Napoca
          3 - 0
          3 - 0
          2 - 3
          1 - 3
          3 - 2
          3
          1
          [table="class: x"][tr][/tr]

          Grupa inferioară nr. - 4 - Open
          Nume prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          Vict
          Loc
          1 Kromek Iulian Cugir
          1 - 3
          2 - 3
          3 - 1
          0 - 3
          3 - 1
          2
          4
          2 Popovici Robert Gheorghe Petrosani
          3 - 1
          3 - 0
          3 - 0
          3 - 1
          3 - 0
          5
          1
          3 Manitiu Florin Sibiu
          3 - 2
          0 - 3
          3 - 0
          3 - 1
          3 - 0
          4
          2
          4 Haran Alexandru Sibiu
          1 - 3
          0 - 3
          0 - 3
          0 - 3
          3 - 1
          1
          5
          5 Berbecar Alin Zalau
          3 - 0
          1 - 3
          1 - 3
          3 - 0
          3 - 0
          3
          3
          6 Taut Ciprian Cluj Napoca
          1 - 3
          0 - 3
          0 - 3
          1 - 3
          0 - 3
          0
          6
          [table="class: x"][tr][/tr]

          Grupa inferioară nr. - 5 - Open
          Nume prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          Vict
          Loc
          1 Bajko Attila Sfantu Gheorghe
          3 - 2
          0 - 3
          3 - 2
          3 - 0
          3 - 2
          4
          1
          2 Santa Robert Miercurea Ciuc
          2 - 3
          3 - 0
          3 - 0
          3 - 1
          2 - 3
          3
          3
          3 Comsa Dan Sibiu
          3 - 0
          0 - 3
          3 - 1
          3 - 1
          0 - 3
          3
          4
          4 Dospinescu George Sibiu
          2 - 3
          0 - 3
          1 - 3
          1 - 3
          2 - 3
          0
          6
          5 Bucurenciu Mihai Fagaras
          0 - 3
          1 - 3
          1 - 3
          3 - 1
          0 - 3
          1
          5
          6 Oprea Bogdan Andrei Cluj Napoca
          2 - 3
          3 - 2
          3 - 0
          3 - 2
          3 - 0
          4
          2
          [table="class: x"][tr][/tr]

          Grupa inferioară nr. - 6 - Open
          Nume prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          Vict
          Loc
          1 Dragoi Andrei Azuga
          3 - 1
          3 - 2
          3 - 1
          3 - 0
          3 - 1
          5
          1
          2 Popa Paul Sibiu
          1 - 3
          2 - 3
          1 - 3
          3 - 0
          3 - 2
          2
          3
          3 Muresan Dorel Cluj Napoca
          2 - 3
          3 - 2
          3 - 1
          3 - 2
          3 - 1
          4
          2
          4 Dimache Marian Braila
          1 - 3
          3 - 1
          1 - 3
          1 - 3
          3 - 0
          2
          4
          5 Radu Constantin Sibiu
          0 - 3
          0 - 3
          2 - 3
          3 - 1
          3 - 2
          2
          5
          6 Orban Levente Sovata
          1 - 3
          2 - 3
          1 - 3
          0 - 3
          2 - 3
          0
          6
          [table="class: x"][tr][/tr]

          Grupa inferioară nr. - 7 - Open
          Nume prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          Vict
          Loc
          1 Kiss Attila Crasna
          3 - 2
          3 - 1
          2 - 3
          3 - 2
          3 - 0
          4
          2
          2 Spaller Tiberiu Nasaud
          2 - 3
          3 - 1
          2 - 3
          1 - 3
          3 - 2
          2
          4
          3 Barbulescu Dan Sibiu
          1 - 3
          1 - 3
          1 - 3
          3 - 0
          1 - 3
          1
          5
          4 Dragomir Mitica Sibiu
          3 - 2
          3 - 2
          3 - 1
          3 - 0
          0 - 3
          4
          1
          5 Dan Radu Zalau
          2 - 3
          3 - 1
          0 - 3
          0 - 3
          1 - 3
          1
          6
          6 Moca Alexandru Ludus
          0 - 3
          2 - 3
          3 - 1
          3 - 0
          3 - 1
          3
          3
          [table="class: x"][tr][/tr]

          Grupa inferioară nr. - 8 - Open
          Nume prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          Vict
          Loc
          1 Vera Esteban Sibiu
          2 - 3
          1 - 3
          2 - 3
          3 - 0
          2 - 3
          1
          5
          2 Ivan Ioan Medias
          3 - 2
          0 - 3
          3 - 0
          3 - 0
          3 - 0
          4
          2
          3 Fulop Oscar Reghin
          3 - 1
          3 - 0
          3 - 0
          3 - 0
          0 - 3
          4
          1
          4 Rusu Bogdan Aiud
          3 - 2
          0 - 3
          0 - 3
          2 - 3
          3 - 0
          2
          4
          5 Popovici Sandu Sibiu
          0 - 3
          0 - 3
          0 - 3
          3 - 2
          0 - 3
          1
          6
          6 Racean Claudiu Sibiu
          3 - 2
          0 - 3
          3 - 0
          0 - 3
          3 - 0
          3
          3


          Grupa Superioară nr. - 1 - Open
          Nume prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          Vict
          Loc
          1 Taut Stefan Cluj Napoca
          0 - 3
          1 - 3
          3 - 2
          1
          3
          2 Ivan Ioan Medias
          3 - 0
          3 - 0
          3 - 2
          3
          1
          3 Santa Robert Miercurea Ciuc
          3 - 1
          0 - 3
          3 - 1
          2
          2
          4 Groza Alexandru Cisnadie
          2 - 3
          2 - 3
          1 - 3
          0
          4
          [table="class: x"][tr][/tr]

          Grupa Superioară nr. - 2 - Open
          Nume prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          Vict
          Loc
          1 Decean Darian Sibiu
          1 - 3
          3 - 2
          0 - 3
          1
          3
          2 Barac Marius Sibiu
          3 - 1
          3 - 0
          3 - 1
          3
          1
          3 Popa Paul Sibiu
          2 - 3
          0 - 3
          0 - 3
          0
          4
          4 Kromek Iulian Cugir
          3 - 0
          1 - 3
          3 - 0
          2
          2
          [table="class: x"][tr][/tr]

          Grupa Superioară nr. - 3 - Open
          Nume prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          Vict
          Loc
          1 Sucilea Victor Cluj Napoca
          1 - 3
          0 - 3
          0 - 3
          0
          4
          2 Salari Mihai Iasi
          3 - 1
          3 - 0
          3 - 1
          3
          1
          3 Moca Alexandru Ludus
          3 - 0
          0 - 3
          3 - 2
          2
          2
          4 Comsa Dan Sibiu
          3 - 0
          1 - 3
          2 - 3
          1
          3
          [table="class: x"][tr][/tr]

          Grupa Superioară nr. - 4 - Open
          Nume prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          Vict
          Loc
          1 Popovici Robert Gheorghe Petrosani
          1 - 3
          3 - 0
          3 - 1
          2
          2
          2 Bara Radu Floresti
          3 - 1
          3 - 0
          3 - 2
          3
          1
          3 Racean Claudiu Sibiu
          0 - 3
          0 - 3
          3 - 0
          1
          3
          4 Dimache Marian Braila
          1 - 3
          2 - 3
          0 - 3
          0
          4
          [table="class: x"][tr][/tr]

          Grupa Superioară nr. - 5 - Open
          Nume prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          Vict
          Loc
          1 Bajko Attila Sfantu Gheorghe
          3 - 0
          3 - 1
          0 - 3
          2
          2
          2 Manitiu Florin Sibiu
          0 - 3
          3 - 0
          0 - 3
          1
          3
          3 Popa Florin Medias
          1 - 3
          0 - 3
          2 - 3
          0
          4
          4 Spaller Tiberiu Nasaud
          3 - 0
          3 - 0
          3 - 2
          3
          1
          [table="class: x"][tr][/tr]

          Grupa Superioară nr. - 6 - Open
          Nume prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          Vict
          Loc
          1 Dragoi Andrei Azuga
          2 - 3
          3 - 1
          3 - 1
          2
          1
          2 Oprea Bogdan Andrei Cluj Napoca
          3 - 2
          2 - 3
          1 - 3
          1
          4
          3 Chetan Laurean Reghin
          1 - 3
          3 - 2
          0 - 3
          1
          3
          4 Rusu Bogdan Aiud
          1 - 3
          3 - 1
          3 - 0
          2
          2
          [table="class: x"][tr][/tr]

          Grupa Superioară nr. - 7 - Open
          Nume prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          Vict
          Loc
          1 Dragomir Mitica Sibiu
          0 - 3
          0 - 3
          3 - 2
          1
          3
          2 Muresan Dorel Cluj Napoca
          3 - 0
          1 - 3
          2 - 3
          1
          4
          3 Androne Daniel Petrila
          3 - 0
          3 - 1
          2 - 3
          2
          2
          4 Szakacs Sandor Sfantu Gheorghe
          2 - 3
          3 - 2
          3 - 2
          2
          1
          [table="class: x"][tr][/tr]

          Grupa Superioară nr. - 8 - Open
          Nume prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          Vict
          Loc
          1 Fulop Oscar Reghin
          1 - 3
          1 - 3
          3 - 2
          1
          3
          2 Kiss Attila Crasna
          3 - 1
          1 - 3
          3 - 2
          2
          2
          3 Berbecar Alin Zalau
          3 - 1
          3 - 1
          3 - 0
          3
          1
          4 Deac Octavian Dumbraveni SB
          2 - 3
          2 - 3
          0 - 3
          0
          4


          Eliminatorii - Turneu Cupa Sibiului ed VII
          Categorie - Open - 13.07.2024


          1. Ivan Ioan
          . --------------------------- 3-1 Ivan Ioan
          16. Kiss Attila
          . --------------------------- --------------------------- 3-0 Ivan Ioan
          7. Szakacs Sandor
          . --------------------------- 0-3 Kromek Iulian
          10. Kromek Iulian
          . --------------------------- --------------------------- --------------------------- 1-3 Dragoi Andrei
          6. Dragoi Andrei
          . --------------------------- 3-2 Dragoi Andrei
          11. Moca Alexandru
          . --------------------------- --------------------------- 3-2 Dragoi Andrei
          4. Bara Radu
          . --------------------------- 1-3 Bajko Attila
          13. Bajko Attila
          . --------------------------- --------------------------- --------------------------- --------------------------- 3-1 Dragoi Andrei
          3. Salari Mihai
          . --------------------------- 3-2 Salari Mihai
          14. Rusu Bogdan
          . --------------------------- --------------------------- 3-1 Salari Mihai
          5. Spaller Tiberiu
          . --------------------------- 2-3 Popovici Robert Gheorghe
          12. Popovici Robert Gheorghe
          . --------------------------- --------------------------- --------------------------- 3-2 Salari Mihai
          8. Berbecar Alin
          . --------------------------- 1-3 Santa Robert
          9. Santa Robert
          . --------------------------- --------------------------- 1-3 Androne Daniel
          2. Barac Marius
          . --------------------------- 0-3 Androne Daniel
          15. Androne Daniel


          Cupa Sibiului ed VII -- Turneu - A - Sibiu - 13.07.2024
          Cupa Sibiului ed VII
          Clasament Open



          LOCUL 1
          Dragoi Andrei - - Azuga

          LOCUL 2
          Salari Mihai - - Iasi

          LOCUL 3
          Ivan Ioan - - Medias
          Androne Daniel - - Petrila

          LOCURILE 5 - 8
          Bajko Attila - - Sfantu Gheorghe
          Popovici Robert Gheorghe - - Petrosani
          Kromek Iulian - - Cugir
          Santa Robert - - Miercurea Ciuc

          LOCURILE 9 - 16
          Moca Alexandru - - Ludus
          Rusu Bogdan - - Aiud
          Kiss Attila - - Crasna
          Barac Marius - - Sibiu
          Bara Radu - - Floresti
          Spaller Tiberiu - - Nasaud
          Szakacs Sandor - - Sfantu Gheorghe
          Berbecar Alin - - Zalau

          LOCURILE 17 - 26 -- Grupe Sup. 1 vic.
          Muresan Dorel - - Cluj Napoca
          Fulop Oscar - - Reghin
          Manitiu Florin - - Sibiu
          Taut Stefan - - Cluj Napoca
          Chetan Laurean - - Reghin
          Racean Claudiu - - Sibiu
          Oprea Bogdan Andrei - - Cluj Napoca
          Decean Darian - - Sibiu
          Comsa Dan - - Sibiu
          Dragomir Mitica - - Sibiu

          LOCURILE 27 - 32 -- Grupe Sup. 0 vic.
          Dimache Marian - - Braila
          Deac Octavian - - Dumbraveni SB
          Popa Florin - - Medias
          Sucilea Victor - - Cluj Napoca
          Popa Paul - - Sibiu
          Groza Alexandru - - Cisnadie

          LOCURILE 33 - 35 -- Grupe Inf. 2 vic.
          Radu Constantin - - Sibiu
          Volanin Rares - - Sibiu
          Morariu Marius - - Sibiu

          LOCURILE 36 - 42 -- Grupe Inf. 1 vic.
          Vera Esteban - - Sibiu
          Popovici Sandu - - Sibiu
          Barbulescu Dan - - Sibiu
          Dan Radu - - Zalau
          Duca Marius - - Sibiu
          Bucurenciu Mihai - - Fagaras
          Haran Alexandru - - Sibiu

          LOCURILE 43 - 47 -- Grupe Inf. 0 vic.
          Kelemen Miklos - - Miercurea Ciuc
          Dospinescu George - - Sibiu
          Taut Ciprian - - Cluj Napoca
          Orban Levente - - Sovata
          Botian Radu - - Sibiu

          Ultima editare de adof; 15.iul.2024, 06:47.

          Comentariu


          • #6
            Stoica Mihai din Hațeg la elite
            Blade:Butterfly Timo Boll Spirit FL
            FH:Xiom Vega Japan
            BH:Xiom Vega Europe

            Comentariu


            • #7
              Rezervare desfasurare turneu Avansati și Hobby

              Avansati - (14.07.2024) -- Media Turneelor

              Nume Prenume , Localitatea, Clasament - Mp - CatObs
              1. Pascalau Cristian, Huedin, 499 - 19.29 - A
              2. Ciobanu Cosmin, Cristian SB, 1283 - 18.28 - A
              3. Petrariu Sorin, Brasov, 1650 - 17.98 - A
              4. Nicusan Razvan, Targu Mures, 843 - 17.51 - A
              5. Suciu Florin, Sibiu, 866 - 17.02 - A
              6. Banea Radu, Sibiu, 2728 - 16.7 - A
              7. Alexanovici Bogdan, Brasov, 1451 - 16.45 - A
              8. Milna Sorin, Ludus, 964 - 16.28 - A
              9. Danescu Marius, Dumbraveni SB, 1617 - 16.2 - A
              10. Borca Liviu, Targu Mures, 812 - 16.18 - A
              11. Kondort Dan, Sibiu, 657 - 15.85 - A
              12. Anton Calin, Sibiu, 1249 - 15.64 - AW
              13. Pletea Octavian, Sibiu, 2508 - 15.2 - A
              14. Andrea Simion, Cluj Napoca, 787 - 15.08 - A
              15. Filea Adonis, Sibiu, 1728 - 14.93 - AW
              16. Movileanu Neculae, Brasov, 803 - 14.67 - A
              17. Pietraru Dorian, Victoria, 1819 - 14.63 - AW
              18. Toma Casian, Targu Mures, 1331 - 14.17 - A
              19. Batista Lucian, Sibiu, 1165 - 14.03 - A
              20. Fratila Dan, Ocna Sibiului, 1187 - 14.01 - A
              21. Balasa Mihai, Sibiu, 806 - 13.75 - A
              22. Gaman Alin, Marginenii de Jos, 1189 - 12.38 - A
              23. Florea Mihai, Ludus, 874 - 12.31 - A
              24. Biraut Emil, Cluj Napoca, 1678 - 11.82 - A
              25. Secu Alexandru, Sibiu, 2921 - 11.55 - A
              26. Pruna Petre Adelin, Ramnicu Valcea, 1822 - 11.34 - A
              27. Neghina Vasile, Selimbar, 6002 - 11.3 -
              28. Pop George, Sibiu, 2380 - 10.97 - A
              29. Bolota Marius, Sibiu, 1626 - 10.88 - A
              30. Drapac Gheorghe, Brasov, 1326 - 10.84 - AD
              31. Man Ionut, Dej, 1030 - 10.75 - A
              32. Roghina Cosmin, Sibiu, 1466 - 9.77 - H
              33. Dumitrache Ovidiu, Petrosani, 1306 - 9.18 - H
              34. Marginean Cornel, Cluj Napoca, 1464 - 9.12 - H
              35. Anoiu Alexandru, Hunedoara, 1285 - 8.85 - H
              36. Aizner Imre, Ludus, 1292 - 8 - H
              37. Ionas Maria, Sibiu, 1641 - 6.61 - HF
              38. Dragomir Ioan, Cristian SB, 4148 - 5 - HW
              39. Ciorlip Sorin, Hunedoara, 2353 - 3.29 - H
              40. Enache Leonardo, Ramnicu Valcea, Nou - 0 -
              41. Pancaricean Emil, Sibiu, Nou - 0 -

              Clasament cls-iul-2024

              Lista ABSENTI AVANSATI

              Nume Prenume , Localitatea,
              1. Birtalan Casian, Dumbraveni-SB, 995 - 17.45 - A



              Grupa inferioară nr. - 1 - Avansati
              Nume prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              Vict
              Loc
              1 Pascalau Cristian Huedin
              2 - 3
              2 - 3
              3 - 0
              3 - 0
              3 - 0
              3
              2
              2 Andrea Simion Cluj Napoca
              3 - 2
              3 - 0
              3 - 0
              2 - 3
              0 - 3
              3
              4
              3 Filea Adonis Sibiu
              3 - 2
              0 - 3
              3 - 0
              3 - 0
              3 - 1
              4
              1
              4 Pop George Sibiu
              0 - 3
              0 - 3
              0 - 3
              1 - 3
              0 - 3
              0
              6
              5 Drapac Gheorghe Brasov
              0 - 3
              3 - 2
              0 - 3
              3 - 1
              2 - 3
              2
              5
              6 Aizner Imre Ludus
              0 - 3
              3 - 0
              1 - 3
              3 - 0
              3 - 2
              3
              3
              [table="class: x"][tr][/tr]

              Grupa inferioară nr. - 2 - Avansati
              Nume prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              Vict
              Loc
              1 Ciobanu Cosmin Cristian SB
              3 - 2
              0 - 3
              3 - 0
              3 - 0
              3 - 2
              4
              1
              2 Pletea Octavian Sibiu
              2 - 3
              3 - 1
              3 - 1
              3 - 1
              3 - 0
              4
              2
              3 Toma Casian Targu Mures
              3 - 0
              1 - 3
              2 - 3
              3 - 0
              3 - 1
              3
              3
              4 Neghina Vasile Selimbar
              0 - 3
              1 - 3
              3 - 2
              3 - 0
              1 - 3
              2
              5
              5 Bolota Marius Sibiu
              0 - 3
              1 - 3
              0 - 3
              0 - 3
              1 - 3
              0
              6
              6 Enache Leonardo Ramnicu Valcea
              2 - 3
              0 - 3
              1 - 3
              3 - 1
              3 - 1
              2
              4
              [table="class: x"][tr][/tr]

              Grupa inferioară nr. - 3 - Avansati
              Nume prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              Vict
              Loc
              1 Petrariu Sorin Brasov
              2 - 3
              3 - 2
              1 - 3
              2 - 3
              1
              4
              2 Anton Calin Sibiu
              3 - 2
              1 - 3
              1 - 3
              2 - 3
              1
              5
              3 Pietraru Dorian Victoria
              2 - 3
              3 - 1
              1 - 3
              2 - 3
              1
              3
              4 Pruna Petre Adelin Ramnicu Valcea
              3 - 1
              3 - 1
              3 - 1
              3 - 1
              4
              1
              5 Roghina Cosmin Sibiu
              3 - 2
              3 - 2
              3 - 2
              1 - 3
              3
              2
              [table="class: x"][tr][/tr]

              Grupa inferioară nr. - 4 - Avansati
              Nume prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              Vict
              Loc
              1 Nicusan Razvan Targu Mures
              1 - 3
              3 - 0
              3 - 0
              3 - 1
              3 - 0
              4
              2
              2 Kondort Dan Sibiu
              3 - 1
              3 - 2
              3 - 0
              3 - 1
              3 - 0
              5
              1
              3 Movileanu Neculae Brasov
              0 - 3
              2 - 3
              3 - 2
              0 - 3
              3 - 0
              2
              4
              4 Secu Alexandru Sibiu
              0 - 3
              0 - 3
              2 - 3
              2 - 3
              3 - 0
              1
              5
              5 Man Ionut Dej
              1 - 3
              1 - 3
              3 - 0
              3 - 2
              3 - 1
              3
              3
              6 Ciorlip Sorin Hunedoara
              0 - 3
              0 - 3
              0 - 3
              0 - 3
              1 - 3
              0
              6
              [table="class: x"][tr][/tr]

              Grupa inferioară nr. - 5 - Avansati
              Nume prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              Vict
              Loc
              1 Suciu Florin Sibiu
              3 - 1
              3 - 0
              3 - 1
              3 - 0
              3 - 0
              5
              1
              2 Borca Liviu Targu Mures
              1 - 3
              3 - 2
              3 - 0
              3 - 1
              3 - 0
              4
              2
              3 Batista Lucian Sibiu
              0 - 3
              2 - 3
              3 - 0
              3 - 2
              3 - 0
              3
              3
              4 Biraut Emil Cluj Napoca
              1 - 3
              0 - 3
              0 - 3
              0 - 3
              1 - 3
              0
              6
              5 Dumitrache Ovidiu Petrosani
              0 - 3
              1 - 3
              2 - 3
              3 - 0
              3 - 0
              2
              4
              6 Dragomir Ioan Cristian SB
              0 - 3
              0 - 3
              0 - 3
              3 - 1
              0 - 3
              1
              5
              [table="class: x"][tr][/tr]

              Grupa inferioară nr. - 6 - Avansati
              Nume prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              Vict
              Loc
              1 Banea Radu Sibiu
              3 - 0
              3 - 0
              3 - 1
              3 - 1
              3 - 1
              5
              1
              2 Danescu Marius Dumbraveni SB
              0 - 3
              3 - 2
              2 - 3
              3 - 0
              3 - 0
              3
              3
              3 Fratila Dan Ocna Sibiului
              0 - 3
              2 - 3
              0 - 3
              3 - 1
              0 - 3
              1
              6
              4 Florea Mihai Ludus
              1 - 3
              3 - 2
              3 - 0
              3 - 0
              3 - 0
              4
              2
              5 Marginean Cornel Cluj Napoca
              1 - 3
              0 - 3
              1 - 3
              0 - 3
              3 - 1
              1
              5
              6 Ionas Maria Sibiu
              1 - 3
              0 - 3
              3 - 0
              0 - 3
              1 - 3
              1
              4
              [table="class: x"][tr][/tr]

              Grupa inferioară nr. - 7 - Avansati
              Nume prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              Vict
              Loc
              1 Alexanovici Bogdan Brasov
              2 - 3
              3 - 0
              3 - 0
              3 - 2
              3 - 0
              4
              2
              2 Milna Sorin Ludus
              3 - 2
              3 - 1
              3 - 0
              3 - 0
              3 - 0
              5
              1
              3 Balasa Mihai Sibiu
              0 - 3
              1 - 3
              3 - 0
              2 - 3
              3 - 0
              2
              3
              4 Gaman Alin Marginenii de Jos
              0 - 3
              0 - 3
              0 - 3
              3 - 2
              3 - 0
              2
              5
              5 Anoiu Alexandru Hunedoara
              2 - 3
              0 - 3
              3 - 2
              2 - 3
              3 - 0
              2
              4
              6 Pancaricean Emil Sibiu
              0 - 3
              0 - 3
              0 - 3
              0 - 3
              0 - 3
              0
              6

              Grupa Superioară nr. - 1 - Avansati
              Nume prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              Vict
              Loc
              1 Filea Adonis Sibiu
              2 - 3
              1 - 3
              0 - 3
              0
              4
              2 Pletea Octavian Sibiu
              3 - 2
              2 - 3
              3 - 0
              2
              2
              3 Pietraru Dorian Victoria
              3 - 1
              3 - 2
              3 - 1
              3
              1
              4 Movileanu Neculae Brasov
              3 - 0
              0 - 3
              1 - 3
              1
              3
              [table="class: x"][tr][/tr]

              Grupa Superioară nr. - 2 - Avansati
              Nume prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              Vict
              Loc
              1 Ciobanu Cosmin Cristian SB
              0 - 3
              3 - 2
              2 - 3
              1
              3
              2 Roghina Cosmin Sibiu
              3 - 0
              1 - 3
              3 - 2
              2
              2
              3 Man Ionut Dej
              2 - 3
              3 - 1
              3 - 1
              2
              1
              4 Dumitrache Ovidiu Petrosani
              3 - 2
              2 - 3
              1 - 3
              1
              4
              [table="class: x"][tr][/tr]

              Grupa Superioară nr. - 3 - Avansati
              Nume prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              Vict
              Loc
              1 Pruna Petre Adelin Ramnicu Valcea
              3 - 0
              3 - 0
              3 - 1
              3
              1
              2 Nicusan Razvan Targu Mures
              0 - 3
              0 - 3
              3 - 0
              1
              3
              3 Batista Lucian Sibiu
              0 - 3
              3 - 0
              3 - 0
              2
              2
              4 Ionas Maria Sibiu
              1 - 3
              0 - 3
              0 - 3
              0
              4
              [table="class: x"][tr][/tr]

              Grupa Superioară nr. - 4 - Avansati
              Nume prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              Vict
              Loc
              1 Kondort Dan Sibiu
              3 - 0
              1 - 3
              3 - 1
              2
              2
              2 Borca Liviu Targu Mures
              0 - 3
              0 - 3
              3 - 1
              1
              3
              3 Danescu Marius Dumbraveni SB
              3 - 1
              3 - 0
              1 - 3
              2
              1
              4 Anoiu Alexandru Hunedoara
              1 - 3
              1 - 3
              3 - 1
              1
              4
              [table="class: x"][tr][/tr]

              Grupa Superioară nr. - 5 - Avansati
              Nume prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              Vict
              Loc
              1 Suciu Florin Sibiu
              1 - 3
              2 - 3
              1 - 3
              0
              4
              2 Florea Mihai Ludus
              3 - 1
              3 - 2
              2 - 3
              2
              2
              3 Balasa Mihai Sibiu
              3 - 2
              2 - 3
              3 - 0
              2
              1
              4 Andrea Simion Cluj Napoca
              3 - 1
              3 - 2
              0 - 3
              2
              3
              [table="class: x"][tr][/tr]

              Grupa Superioară nr. - 6 - Avansati
              Nume prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              Vict
              Loc
              1 Banea Radu Sibiu
              3 - 2
              3 - 2
              3 - 0
              3
              1
              2 Alexanovici Bogdan Brasov
              2 - 3
              3 - 0
              3 - 1
              2
              2
              3 Aizner Imre Ludus
              2 - 3
              0 - 3
              3 - 1
              1
              3
              4 Enache Leonardo Ramnicu Valcea
              0 - 3
              1 - 3
              1 - 3
              0
              4
              [table="class: x"][tr][/tr]

              Grupa Superioară nr. - 7 - Avansati
              Nume prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              Vict
              Loc
              1 Milna Sorin Ludus
              1 - 3
              3 - 0
              0 - 3
              1
              4
              2 Pascalau Cristian Huedin
              3 - 1
              2 - 3
              2 - 3
              1
              3
              3 Toma Casian Targu Mures
              0 - 3
              3 - 2
              3 - 2
              2
              1
              4 Petrariu Sorin Brasov
              3 - 0
              3 - 2
              2 - 3
              2
              2

              Eliminatorii - Turneu Cupa Sibiului ed VII
              Categorie - Avansati - 13.07.2024


              1. Pietraru Dorian
              . --------------------------- - Pietraru Dorian
              16. Bye
              . --------------------------- --------------------------- 0-3 Petrariu Sorin
              8. Petrariu Sorin
              . --------------------------- 3-2 Petrariu Sorin
              9. Alexanovici Bogdan
              . --------------------------- --------------------------- --------------------------- 3-0 Petrariu Sorin
              5. Balasa Mihai
              . --------------------------- 1-3 Batista Lucian
              12. Batista Lucian
              . --------------------------- --------------------------- 2-3 Danescu Marius
              13. Roghina Cosmin
              . --------------------------- 1-3 Danescu Marius
              4. Danescu Marius
              . --------------------------- --------------------------- --------------------------- --------------------------- 1-3 Banea Radu
              3. Pruna Petre Adelin
              . --------------------------- 3-0 Pruna Petre Adelin
              14. Pletea Octavian
              . --------------------------- --------------------------- 1-3 Banea Radu
              11. Kondort Dan
              . --------------------------- 1-3 Banea Radu
              6. Banea Radu
              . --------------------------- --------------------------- --------------------------- 3-1 Banea Radu
              7. Toma Casian
              . --------------------------- 3-1 Toma Casian
              10. Florea Mihai
              . --------------------------- --------------------------- 3-2 Toma Casian
              15. Bye
              . --------------------------- - Man Ionut
              2. Man Ionut


              Cupa Sibiului ed VII -- Turneu - A - Sibiu - 13.07.2024
              Clasament Avansati


              LOCUL 1
              Banea Radu - - Sibiu

              LOCUL 2
              Petrariu Sorin - - Brasov

              LOCUL 3
              Toma Casian - - Targu Mures
              Danescu Marius - - Dumbraveni SB

              LOCURILE 5 - 8
              Pruna Petre Adelin - - Ramnicu Valcea
              Pietraru Dorian - - Victoria
              Man Ionut - - Dej
              Batista Lucian - - Sibiu

              LOCURILE 9 - 14
              Kondort Dan - - Sibiu
              Alexanovici Bogdan - - Brasov
              Florea Mihai - - Ludus
              Roghina Cosmin - - Sibiu
              Pletea Octavian - - Sibiu
              Balasa Mihai - - Sibiu

              LOCUL 15 -- Grupe Sup. 2 vic.
              Andrea Simion - - Cluj Napoca

              LOCURILE 16 - 24 -- Grupe Sup. 1 vic.
              Pascalau Cristian - - Huedin
              Movileanu Neculae - - Brasov
              Borca Liviu - - Targu Mures
              Nicusan Razvan - - Targu Mures
              Milna Sorin - - Ludus
              Ciobanu Cosmin - - Cristian SB
              Anoiu Alexandru - - Hunedoara
              Aizner Imre - - Ludus
              Dumitrache Ovidiu - - Petrosani

              LOCURILE 25 - 28 -- Grupe Sup. 0 vic.
              Suciu Florin - - Sibiu
              Ionas Maria - - Sibiu
              Filea Adonis - - Sibiu
              Enache Leonardo - - Ramnicu Valcea

              LOCURILE 29 - 31 -- Grupe Inf. 2 vic.
              Gaman Alin - - Marginenii de Jos
              Drapac Gheorghe - - Brasov
              Neghina Vasile - - Selimbar

              LOCURILE 32 - 36 -- Grupe Inf. 1 vic.
              Fratila Dan - - Ocna Sibiului
              Anton Calin - - Sibiu
              Marginean Cornel - - Cluj Napoca
              Secu Alexandru - - Sibiu
              Dragomir Ioan - - Cristian SB

              LOCURILE 37 - 41 -- Grupe Inf. 0 vic.
              Bolota Marius - - Sibiu
              Biraut Emil - - Cluj Napoca
              Ciorlip Sorin - - Hunedoara
              Pop George - - Sibiu
              Pancaricean Emil - - Sibiu



              Hobby - (14.07.2024) -- Media Turneelor

              Nume Prenume , Localitatea, Clasament - Mp - CatObs
              1. Brodetchi Andrei, Sibiu, 1481 - 9.71 - H
              2. Sabau Mircea, Tarnaveni, 1280 - 9.41 - H
              3. Luca Ioan, Sibiu, 1452 - 9.19 - HW
              4. Creta Petru, Luna CJ, 1327 - 8.29 - HW
              5. Simion Luana, Cluj Napoca, 1255 - 8 - HF
              6. Porumb Alexandru, Sibiu, 2961 - 8 - H
              7. Popa Cristian Vasile, Cluj Napoca, 1266 - 7.98 - H
              8. Sandru Rares, Dumbraveni SB, 1649 - 7.61 - H
              9. Pamfilie Horatiu, Ludus, 2073 - 7.6 - H
              10. Avram Alexandru, Dumbraveni SB, 2288 - 7.14 - H
              11. Popa Gheorghe, Medias, 2216 - 6.98 - H
              12. Huszar Sabin Robert, Ocna Mures, 2900 - 6.97 - H
              13. Giurgiu Andrei, Sibiu, 2151 - 6.88 - H
              14. Spaller Teodora, Nasaud, 1428 - 6.66 - HF
              15. Pletea Mihaela, Sibiu, 3100 - 6.5 - HF
              16. Popa Mihai, Sibiu, 3139 - 6.5 - HW
              17. Curutiu Corin, Dumbraveni SB, 2159 - 6.31 - H
              18. Pop Daniel Ghe, Cluj Napoca, 1835 - 6.21 - H
              19. Borodi Alin, Cluj Napoca, 1702 - 6.07 - H
              20. Georgescu Marius, Sibiu, 3243 - 5.97 - H
              21. Nicusan Claudiu, Sibiu, 3056 - 5.85 - H
              22. Sabau Radu, Cluj Napoca, 2045 - 5.78 - H
              23. Sandu Dragos, Nasaud, 2241 - 5.69 - H
              24. Porumb Cristian, Sibiu, 3244 - 5.67 - H
              25. Piper Mirel, Luna CJ, 4102 - 5.3 - H
              26. Telespan Elena, Sibiu, 2932 - 5.28 - HF
              27. Grancea Rares, Sibiu, 2638 - 5.2 - H
              28. Szep Octavian, Nasaud, 2505 - 5.1 - H
              29. Hutina Adrian, Targu Mures, 2420 - 5.08 - H
              30. Marcu Dan Florin, Sibiu, 2622 - 5.08 - H
              31. Man Florin, Dej, 2208 - 5.07 - H
              32. Crisan Ovidiu, Sibiu, 3132 - 5.07 - H
              33. Andrei Alin, Nasaud, 2235 - 5.03 - H
              34. Stinea Adrian, Sibiu, 3188 - 4.8 - H
              35. Buraciuc Raluca, Nasaud, 2295 - 4.67 - HF
              36. Andrei Lucian, Nasaud, 2173 - 4.58 - H
              37. Span Maria, Sibiu, 3713 - 4.35 - HF
              38. Gheorghita Robert, Cisnadie, 4350 - 4.3 - H
              39. Boda Horatiu, Sibiu, 4351 - 4.3 - H
              40. Moldovan Alexandru, Nasaud, 2938 - 4.23 - H
              41. Man Sebastian, Cluj Napoca, 2919 - 4.1 - H
              42. Szep Carolina, Nasaud, 2884 - 4 - HF
              43. Bogdan Daniel, Sibiu, 4516 - 3.8 - H
              44. Oprita Miruna, Nasaud, 3088 - 3.78 - HF
              45. Cheranu Alexandru, Ramnicu Valcea, 4715 - 3.7 - H
              46. Matei Catalin, Sibiu, 3698 - 3.67 - H
              47. Tobosaru Stefan, Brasov, 2180 - 3.62 - H
              48. Hoca Bogdan, Lunca Muresului, 3469 - 3.5 - H
              49. Richea Adela, Sibiu, 4620 - 3.2 - HF
              50. Marcu Paul, Sibiu, 3204 - 3.13 - H
              51. Andrei Cornel, Nasaud, 3650 - 2.95 - H
              52. Hoca Daniel, Lunca Muresului, 3800 - 2.53 - H
              53. Popa Bogdan, Sibiu, 4357 - 2.5 - H
              54. Florean Luca, Lunca Muresului, 3882 - 2.33 - H
              55. Florean Renata, Lunca Muresului, 3976 - 2 - HF
              56. Cocis Radu, Lunca Muresului, 4240 - 2 - H
              57. Pustianu Raul, Lunca Muresului, 4241 - 2 - H
              58. Pnacsek Andrei, Lunca Muresului, 4330 - 2 - H
              59. Matei Razvan, Sibiu, 4698 - 2 - H
              60. Hoca Lucas, Lunca Muresului, 4808 - 2 - H
              61. Florea Albert, Sibiu, 4982 - 2 - H
              62. Petcu Sorin, Sibiu, Nou - 0 -
              63. Muhammad Shehzad , Sibiu, Nou - 0 -
              64. Sofronie Robert Cristian, Sibiu, Nou - 0 -
              65. Avram Mihai, Sibiu, Nou - 0 -
              66. Baies Daniel, Sibiu, Nou - 0 -

              Clasament cls-iul-2024

              Lista ABSENTI HOBBY

              Nume Prenume , Localitatea
              1. Nicu Luca Stefan, Ramnicu-Valcea, 4114 - 3.5 - H
              2. Gheorghita Robert, Cisnadie, 4350 - 4.3 - H


              Grupa inferioară nr. - 1 - Hobby
              Nume prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              Vict
              Loc
              1 Brodetchi Andrei Sibiu
              1 - 3
              1 - 3
              3 - 0
              3 - 0
              2
              3
              2 Sabau Radu Cluj Napoca
              3 - 1
              3 - 0
              3 - 0
              3 - 0
              4
              1
              3 Sandu Dragos Nasaud
              3 - 1
              0 - 3
              3 - 2
              3 - 2
              3
              2
              4
              0
              5 Cheranu Alexandru Ramnicu Valcea
              0 - 3
              0 - 3
              2 - 3
              2 - 3
              0
              5
              6 Baies Daniel Sibiu
              0 - 3
              0 - 3
              2 - 3
              3 - 2
              1
              4
              [table="class: x"][tr][/tr]

              Grupa inferioară nr. - 2 - Hobby
              Nume prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              Vict
              Loc
              1 Sabau Mircea Tarnaveni
              2 - 3
              3 - 0
              2 - 3
              3 - 2
              3 - 0
              3
              4
              2 Nicusan Claudiu Sibiu
              3 - 2
              3 - 0
              3 - 0
              2 - 3
              3 - 0
              4
              2
              3 Andrei Alin Nasaud
              0 - 3
              0 - 3
              0 - 3
              0 - 3
              3 - 0
              1
              5
              4 Man Sebastian Cluj Napoca
              3 - 2
              0 - 3
              3 - 0
              0 - 3
              3 - 0
              3
              3
              5 Matei Catalin Sibiu
              2 - 3
              3 - 2
              3 - 0
              3 - 0
              3 - 0
              4
              1
              6 Hoca Lucas Lunca Muresului
              0 - 3
              0 - 3
              0 - 3
              0 - 3
              0 - 3
              0
              6
              [table="class: x"][tr][/tr]

              Grupa inferioară nr. - 3 - Hobby
              Nume prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              Vict
              Loc
              1 Luca Ioan Sibiu
              3 - 0
              3 - 0
              3 - 0
              3 - 0
              3 - 0
              5
              1
              2 Pop Daniel Ghe Cluj Napoca
              0 - 3
              3 - 0
              3 - 0
              3 - 0
              3 - 0
              4
              2
              3 Piper Mirel Luna CJ
              0 - 3
              0 - 3
              3 - 2
              0 - 3
              3 - 0
              2
              4
              4 Szep Carolina Nasaud
              0 - 3
              0 - 3
              2 - 3
              1 - 3
              3 - 0
              1
              5
              5 Richea Adela Sibiu
              0 - 3
              0 - 3
              3 - 0
              3 - 1
              3 - 0
              3
              3
              6 Pustianu Raul Lunca Muresului
              0 - 3
              0 - 3
              0 - 3
              0 - 3
              0 - 3
              0
              6
              [table="class: x"][tr][/tr]

              Grupa inferioară nr. - 4 - Hobby
              Nume prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              Vict
              Loc
              1 Creta Petru Luna CJ
              2 - 3
              0 - 3
              3 - 0
              1 - 3
              3 - 1
              2
              4
              2 Borodi Alin Cluj Napoca
              3 - 2
              0 - 3
              3 - 1
              3 - 2
              3 - 0
              4
              2
              3 Telespan Elena Sibiu
              3 - 0
              3 - 0
              3 - 0
              3 - 0
              3 - 0
              5
              1
              4 Oprita Miruna Nasaud
              0 - 3
              1 - 3
              0 - 3
              0 - 3
              2 - 3
              0
              6
              5 Marcu Paul Sibiu
              3 - 1
              2 - 3
              0 - 3
              3 - 0
              3 - 0
              3
              3
              6 Pnacsek Andrei Lunca Muresului
              1 - 3
              0 - 3
              0 - 3
              3 - 2
              0 - 3
              1
              5
              [table="class: x"][tr][/tr]

              Grupa inferioară nr. - 5 - Hobby
              Nume prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              Vict
              Loc
              1 Simion Luana Cluj Napoca
              0 - 3
              3 - 2
              3 - 0
              3 - 0
              3 - 0
              4
              3
              2 Georgescu Marius Sibiu
              3 - 0
              0 - 3
              3 - 0
              3 - 0
              3 - 0
              4
              2
              3 Man Florin Dej
              2 - 3
              3 - 0
              3 - 0
              3 - 0
              3 - 0
              4
              1
              4 Moldovan Alexandru Nasaud
              0 - 3
              0 - 3
              0 - 3
              2 - 3
              3 - 0
              1
              5
              5 Popa Bogdan Sibiu
              0 - 3
              0 - 3
              0 - 3
              3 - 2
              3 - 0
              2
              4
              6 Muhammad Shehzad Sibiu
              0 - 3
              0 - 3
              0 - 3
              0 - 3
              0 - 3
              0
              6
              [table="class: x"][tr][/tr]

              Grupa inferioară nr. - 6 - Hobby
              Nume prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              Vict
              Loc
              1 Porumb Alexandru Sibiu
              3 - 0
              3 - 0
              3 - 0
              3 - 0
              3 - 0
              5
              1
              2 Curutiu Corin Dumbraveni SB
              0 - 3
              3 - 0
              3 - 2
              3 - 0
              3 - 0
              4
              2
              3 Szep Octavian Nasaud
              0 - 3
              0 - 3
              3 - 1
              1 - 3
              3 - 0
              2
              4
              4 Boda Horatiu Sibiu
              0 - 3
              2 - 3
              1 - 3
              0 - 3
              3 - 1
              1
              5
              5 Hoca Bogdan Lunca Muresului
              0 - 3
              0 - 3
              3 - 1
              3 - 0
              3 - 0
              3
              3
              6 Avram Mihai Sibiu
              0 - 3
              0 - 3
              0 - 3
              1 - 3
              0 - 3
              0
              6
              [table="class: x"][tr][/tr]

              Grupa inferioară nr. - 7 - Hobby
              Nume prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              Vict
              Loc
              1 Popa Cristian Vasile Cluj Napoca
              2 - 3
              3 - 0
              3 - 0
              3 - 0
              0 - 3
              3
              2
              2 Popa Mihai Sibiu
              3 - 2
              2 - 3
              3 - 0
              3 - 0
              1 - 3
              3
              3
              3 Hutina Adrian Targu Mures
              0 - 3
              3 - 2
              3 - 0
              3 - 0
              0 - 3
              3
              4
              4 Span Maria Sibiu
              0 - 3
              0 - 3
              0 - 3
              3 - 0
              3 - 2
              2
              5
              5 Andrei Cornel Nasaud
              0 - 3
              0 - 3
              0 - 3
              0 - 3
              0 - 3
              0
              6
              6 Petcu Sorin Sibiu
              3 - 0
              3 - 1
              3 - 0
              2 - 3
              3 - 0
              4
              1
              [table="class: x"][tr][/tr]

              Grupa inferioară nr. - 8 - Hobby
              Nume prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              Vict
              Loc
              1 Sandru Rares Dumbraveni SB
              0 - 3
              0 - 3
              0 - 3
              0 - 3
              0 - 3
              0
              6
              2 Pletea Mihaela Sibiu
              3 - 0
              0 - 3
              3 - 0
              3 - 0
              3 - 0
              4
              2
              3 Marcu Dan Florin Sibiu
              3 - 0
              3 - 0
              3 - 1
              3 - 1
              3 - 0
              5
              1
              4 Andrei Lucian Nasaud
              3 - 0
              0 - 3
              1 - 3
              2 - 3
              3 - 1
              2
              4
              5 Hoca Daniel Lunca Muresului
              3 - 0
              0 - 3
              1 - 3
              3 - 2
              3 - 0
              3
              3
              6 Sofronie Robert Cristian Sibiu
              3 - 0
              0 - 3
              0 - 3
              1 - 3
              0 - 3
              1
              5
              [table="class: x"][tr][/tr]

              Grupa inferioară nr. - 9 - Hobby
              Nume prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              Vict
              Loc
              1 Pamfilie Horatiu Ludus
              2 - 3
              2 - 3
              3 - 0
              3 - 0
              3 - 0
              3
              3
              2 Spaller Teodora Nasaud
              3 - 2
              2 - 3
              3 - 0
              3 - 0
              3 - 1
              4
              2
              3 Grancea Rares Sibiu
              3 - 2
              3 - 2
              3 - 0
              3 - 0
              3 - 0
              5
              1
              4 Bogdan Daniel Sibiu
              0 - 3
              0 - 3
              0 - 3
              3 - 1
              3 - 0
              2
              4
              5 Florean Renata Lunca Muresului
              0 - 3
              0 - 3
              0 - 3
              1 - 3
              0 - 3
              0
              6
              6 Matei Razvan Sibiu
              0 - 3
              1 - 3
              0 - 3
              0 - 3
              3 - 0
              1
              5
              [table="class: x"][tr][/tr]

              Grupa inferioară nr. - 10 - Hobby
              Nume prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              Vict
              Loc
              1 Avram Alexandru Dumbraveni SB
              0 - 3
              3 - 2
              3 - 0
              3 - 0
              3 - 0
              4
              2
              2 Giurgiu Andrei Sibiu
              3 - 0
              3 - 0
              3 - 1
              3 - 0
              3 - 1
              5
              1
              3 Crisan Ovidiu Sibiu
              2 - 3
              0 - 3
              3 - 0
              3 - 0
              3 - 0
              3
              3
              4 Buraciuc Raluca Nasaud
              0 - 3
              1 - 3
              0 - 3
              3 - 0
              3 - 0
              2
              4
              5 Florean Luca Lunca Muresului
              0 - 3
              0 - 3
              0 - 3
              0 - 3
              2 - 3
              0
              6
              6 Florea Albert Sibiu
              0 - 3
              1 - 3
              0 - 3
              0 - 3
              3 - 2
              1
              5
              [table="class: x"][tr][/tr]

              Grupa inferioară nr. - 11 - Hobby
              Nume prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              Vict
              Loc
              1 Popa Gheorghe Medias
              3 - 0
              2 - 3
              3 - 1
              3 - 0
              3 - 0
              4
              1
              2 Huszar Sabin Robert Ocna Mures
              0 - 3
              3 - 1
              3 - 0
              3 - 0
              3 - 0
              4
              2
              3 Porumb Cristian Sibiu
              3 - 2
              1 - 3
              3 - 1
              3 - 0
              3 - 0
              4
              3
              4 Stinea Adrian Sibiu
              1 - 3
              0 - 3
              1 - 3
              3 - 2
              3 - 0
              2
              4
              5 Tobosaru Stefan Brasov
              0 - 3
              0 - 3
              0 - 3
              2 - 3
              3 - 0
              1
              5
              6 Cocis Radu Lunca Muresului
              0 - 3
              0 - 3
              0 - 3
              0 - 3
              0 - 3
              0
              6


              Grupa Superioară nr. - 1 - Hobby
              Nume prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              Vict
              Loc
              1 Sabau Radu Cluj Napoca
              1 - 3
              3 - 1
              3 - 0
              2
              2
              2 Pop Daniel Ghe Cluj Napoca
              3 - 1
              3 - 2
              3 - 0
              3
              1
              3 Popa Mihai Sibiu
              1 - 3
              2 - 3
              3 - 0
              1
              3
              4 Bogdan Daniel Sibiu
              0 - 3
              0 - 3
              0 - 3
              0
              4
              [table="class: x"][tr][/tr]

              Grupa Superioară nr. - 2 - Hobby
              Nume prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              Vict
              Loc
              1 Matei Catalin Sibiu
              3 - 0
              3 - 0
              3 - 0
              3
              1
              2 Borodi Alin Cluj Napoca
              0 - 3
              0 - 3
              3 - 1
              1
              4
              3 Hoca Daniel Lunca Muresului
              0 - 3
              3 - 0
              0 - 3
              1
              3
              4 Buraciuc Raluca Nasaud
              0 - 3
              1 - 3
              3 - 0
              1
              2
              [table="class: x"][tr][/tr]

              Grupa Superioară nr. - 3 - Hobby
              Nume prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              Vict
              Loc
              1 Luca Ioan Sibiu
              3 - 0
              0 - 3
              3 - 0
              2
              2
              2 Georgescu Marius Sibiu
              0 - 3
              1 - 3
              3 - 1
              1
              3
              3 Pamfilie Horatiu Ludus
              3 - 0
              3 - 1
              3 - 0
              3
              1
              4 Stinea Adrian Sibiu
              0 - 3
              1 - 3
              0 - 3
              0
              4
              [table="class: x"][tr][/tr]

              Grupa Superioară nr. - 4 - Hobby
              Nume prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              Vict
              Loc
              1 Telespan Elena Sibiu
              1 - 3
              0 - 3
              3 - 0
              1
              3
              2 Curutiu Corin Dumbraveni SB
              3 - 1
              3 - 0
              3 - 0
              3
              1
              3 Crisan Ovidiu Sibiu
              3 - 0
              0 - 3
              3 - 1
              2
              2
              4 Baies Daniel Sibiu
              0 - 3
              0 - 3
              1 - 3
              0
              4
              [table="class: x"][tr][/tr]

              Grupa Superioară nr. - 5 - Hobby
              Nume prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              Vict
              Loc
              1 Man Florin Dej
              3 - 1
              3 - 2
              3 - 2
              3
              1
              2 Popa Cristian Vasile Cluj Napoca
              1 - 3
              3 - 1
              2 - 3
              1
              3
              3 Porumb Cristian Sibiu
              2 - 3
              1 - 3
              0 - 3
              0
              4
              4 Sabau Mircea Tarnaveni
              2 - 3
              3 - 2
              3 - 0
              2
              2
              [table="class: x"][tr][/tr]

              Grupa Superioară nr. - 6 - Hobby
              Nume prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              Vict
              Loc
              1 Porumb Alexandru Sibiu
              1 - 3
              3 - 1
              3 - 0
              2
              2
              2 Pletea Mihaela Sibiu
              3 - 1
              3 - 0
              3 - 0
              3
              1
              3 Brodetchi Andrei Sibiu
              1 - 3
              0 - 3
              3 - 0
              1
              3
              4 Piper Mirel Luna CJ
              0 - 3
              0 - 3
              0 - 3
              0
              4
              [table="class: x"][tr][/tr]

              Grupa Superioară nr. - 7 - Hobby
              Nume prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              Vict
              Loc
              1 Petcu Sorin Sibiu
              3 - 0
              3 - 0
              3 - 0
              3
              1
              2 Spaller Teodora Nasaud
              0 - 3
              3 - 1
              3 - 1
              2
              2
              3 Man Sebastian Cluj Napoca
              0 - 3
              1 - 3
              3 - 0
              1
              3
              4 Creta Petru Luna CJ
              0 - 3
              1 - 3
              0 - 3
              0
              4
              [table="class: x"][tr][/tr]

              Grupa Superioară nr. - 8 - Hobby
              Nume prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              Vict
              Loc
              1 Marcu Dan Florin Sibiu
              3 - 0
              3 - 0
              3 - 1
              3
              1
              2 Avram Alexandru Dumbraveni SB
              0 - 3
              3 - 2
              3 - 0
              2
              2
              3 Richea Adela Sibiu
              0 - 3
              2 - 3
              1 - 3
              0
              4
              4 Popa Bogdan Sibiu
              1 - 3
              0 - 3
              3 - 1
              1
              3
              [table="class: x"][tr][/tr]

              Grupa Superioară nr. - 9 - Hobby
              Nume prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              Vict
              Loc
              1 Grancea Rares Sibiu
              2 - 3
              3 - 0
              3 - 0
              2
              2
              2 Huszar Sabin Robert Ocna Mures
              3 - 2
              3 - 0
              3 - 0
              3
              1
              3 Marcu Paul Sibiu
              0 - 3
              0 - 3
              0 - 3
              0
              4
              4 Szep Octavian Nasaud
              0 - 3
              0 - 3
              3 - 0
              1
              3
              [table="class: x"][tr][/tr]

              Grupa Superioară nr. - 10 - Hobby
              Nume prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              Vict
              Loc
              1 Giurgiu Andrei Sibiu
              3 - 2
              3 - 1
              2 - 3
              2
              1
              2 Sandu Dragos Nasaud
              2 - 3
              2 - 3
              0 - 3
              0
              4
              3 Simion Luana Cluj Napoca
              1 - 3
              3 - 2
              3 - 0
              2
              2
              4 Hutina Adrian Targu Mures
              3 - 2
              3 - 0
              0 - 3
              2
              3
              [table="class: x"][tr][/tr]

              Grupa Superioară nr. - 11 - Hobby
              Nume prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              Vict
              Loc
              1 Popa Gheorghe Medias
              1 - 3
              3 - 2
              3 - 1
              2
              2
              2 Nicusan Claudiu Sibiu
              3 - 1
              3 - 0
              3 - 0
              3
              1
              3 Hoca Bogdan Lunca Muresului
              2 - 3
              0 - 3
              3 - 1
              1
              3
              4 Andrei Lucian Nasaud
              1 - 3
              0 - 3
              1 - 3
              0
              4


              Eliminatorii - Turneu Cupa Sibiului ed VII
              Categorie - Hobby - 13.07.2024


              1. Pop Daniel Ghe
              . --------------------------- - Pop Daniel Ghe
              32. Bye
              . --------------------------- --------------------------- 0-3 Porumb Alexandru
              17. Porumb Alexandru
              . --------------------------- 3-1 Porumb Alexandru
              16. Spaller Teodora
              . --------------------------- --------------------------- --------------------------- 3-0 Porumb Alexandru
              9. Huszar Sabin Robert
              . --------------------------- - Huszar Sabin Robert
              24. Bye
              . --------------------------- --------------------------- 1-3 Marcu Dan Florin
              25. Bye
              . --------------------------- - Marcu Dan Florin
              8. Marcu Dan Florin
              . --------------------------- --------------------------- --------------------------- --------------------------- 3-0 Porumb Alexandru
              5. Man Florin
              . --------------------------- - Man Florin
              28. Bye
              . --------------------------- --------------------------- 2-3 Popa Gheorghe
              21. Buraciuc Raluca
              . --------------------------- 0-3 Popa Gheorghe
              12. Popa Gheorghe
              . --------------------------- --------------------------- --------------------------- 3-1 Popa Gheorghe
              13. Simion Luana
              . --------------------------- 3-0 Simion Luana
              20. Luca Ioan
              . --------------------------- --------------------------- 0-3 Curutiu Corin
              29. Bye
              . --------------------------- - Curutiu Corin
              4. Curutiu Corin
              . --------------------------- --------------------------- --------------------------- --------------------------- --------------------------- 3-1 Porumb Alexandru
              3. Pamfilie Horatiu
              . --------------------------- - Pamfilie Horatiu
              30. Bye
              . --------------------------- --------------------------- 3-0 Pamfilie Horatiu
              19. Crisan Ovidiu
              . --------------------------- 3-0 Crisan Ovidiu
              14. Grancea Rares
              . --------------------------- --------------------------- --------------------------- 2-3 Sabau Radu
              11. Nicusan Claudiu
              . --------------------------- 0-3 Sabau Radu
              22. Sabau Radu
              . --------------------------- --------------------------- 3-2 Sabau Radu
              27. Bye
              . --------------------------- - Pletea Mihaela
              6. Pletea Mihaela
              . --------------------------- --------------------------- --------------------------- --------------------------- 0-3 Petcu Sorin
              7. Petcu Sorin
              . --------------------------- - Petcu Sorin
              26. Bye
              . --------------------------- --------------------------- 3-2 Petcu Sorin
              23. Bye
              . --------------------------- - Giurgiu Andrei
              10. Giurgiu Andrei
              . --------------------------- --------------------------- --------------------------- 3-0 Petcu Sorin
              15. Avram Alexandru
              . --------------------------- 1-3 Sabau Mircea
              18. Sabau Mircea
              . --------------------------- --------------------------- 1-3 Matei Catalin
              31. Bye
              . --------------------------- - Matei Catalin
              2. Matei Catalin


              Cupa Sibiului ed VII -- Turneu - A - Sibiu - 13.07.2024
              font>
              Clasament Hobby


              LOCUL 1
              Porumb Alexandru - - Sibiu

              LOCUL 2
              Petcu Sorin - - Sibiu

              LOCUL 3
              Popa Gheorghe - - Medias
              Sabau Radu - - Cluj Napoca

              LOCURILE 5 - 8
              Marcu Dan Florin - - Sibiu
              Matei Catalin - - Sibiu
              Curutiu Corin - - Dumbraveni SB
              Pamfilie Horatiu - - Ludus

              LOCURILE 9 - 16
              Pop Daniel Ghe - - Cluj Napoca
              Giurgiu Andrei - - Sibiu
              Man Florin - - Dej
              Pletea Mihaela - - Sibiu
              Huszar Sabin Robert - - Ocna Mures
              Sabau Mircea - - Tarnaveni
              Simion Luana - - Cluj Napoca
              Crisan Ovidiu - - Sibiu

              LOCURILE 17 - 22
              Spaller Teodora - - Nasaud
              Buraciuc Raluca - - Nasaud
              Nicusan Claudiu - - Sibiu
              Avram Alexandru - - Dumbraveni SB
              Luca Ioan - - Sibiu
              Grancea Rares - - Sibiu

              LOCUL 23 -- Grupe Sup. 2 vic.
              Hutina Adrian - - Targu Mures

              LOCURILE 24 - 34 -- Grupe Sup. 1 vic.
              Popa Cristian Vasile - - Cluj Napoca
              Brodetchi Andrei - - Sibiu
              Borodi Alin - - Cluj Napoca
              Szep Octavian - - Nasaud
              Man Sebastian - - Cluj Napoca
              Telespan Elena - - Sibiu
              Popa Mihai - - Sibiu
              Georgescu Marius - - Sibiu
              Hoca Bogdan - - Lunca Muresului
              Hoca Daniel - - Lunca Muresului
              Popa Bogdan - - Sibiu

              LOCURILE 35 - 44 -- Grupe Sup. 0 vic.
              Creta Petru - - Luna CJ
              Andrei Lucian - - Nasaud
              Sandu Dragos - - Nasaud
              Stinea Adrian - - Sibiu
              Marcu Paul - - Sibiu
              Porumb Cristian - - Sibiu
              Piper Mirel - - Luna CJ
              Bogdan Daniel - - Sibiu
              Richea Adela - - Sibiu
              Baies Daniel - - Sibiu

              LOCUL 45 -- Grupe Inf. 2 vic.
              Span Maria - - Sibiu

              LOCURILE 46 - 54 -- Grupe Inf. 1 vic.
              Tobosaru Stefan - - Brasov
              Andrei Alin - - Nasaud
              Szep Carolina - - Nasaud
              Moldovan Alexandru - - Nasaud
              Pnacsek Andrei - - Lunca Muresului
              Boda Horatiu - - Sibiu
              Matei Razvan - - Sibiu
              Florea Albert - - Sibiu
              Sofronie Robert Cristian - - Sibiu

              LOCURILE 55 - 66 -- Grupe Inf. 0 vic.
              Sandru Rares - - Dumbraveni SB
              Oprita Miruna - - Nasaud
              Andrei Cornel - - Nasaud
              Florean Luca - - Lunca Muresului
              Florean Renata - - Lunca Muresului
              Cocis Radu - - Lunca Muresului
              Pustianu Raul - - Lunca Muresului
              Cheranu Alexandru - - Ramnicu Valcea
              Hoca Lucas - - Lunca Muresului
              -
              Muhammad Shehzad - - Sibiu
              Avram Mihai - - Sibiu




              Ultima editare de adof; 15.iul.2024, 07:37.

              Comentariu


              • #8
                Baltes Ovidiu - Ocna Sibiului - Hobby

                Fratila Dan - Ocna Sibiului - Avansati
                Anton Calin - Sibiu - Avansati
                Filea Adonis - Sibiu - Avansati
                Kondort Dan - Sibiu - Avansati

                Barac Marius - Sibiu - Open
                Barbulescu Dan - Sibiu - Open
                Decean Darian - Sibiu - Open
                Comsa Dan - Sibiu - Open
                Bozosan Petre - Sibiu - Open
                Timaru Ilie - Sibiu - Open
                Popovici Sandu - Sibiu - Open

                Daneliuc Gabi - Selimbar - Elite
                Negrean Ioan - Sibiu - Elite

                Comentariu


                • #9
                  Bischin Gabriel, Cisnadie - Avansati; Pop Dan, Targu-Mures - Open

                  Comentariu


                  • #10
                    Parjol Rares, Elite, Cluj Napoca , Solyom Sandor, Open, Cluj Napoca !

                    Comentariu


                    • #11
                      Dîrlea Ioan elite.mulțumesc😘

                      Comentariu


                      • #12
                        Buna seara.

                        Se inscriu urmatorii:

                        Toma Adrian - Sf Gheorghe - elite
                        Toma Dan - Sf Gheorghe - avansati
                        Tofeni Florin - Nasaud - avansati

                        Multumesc.

                        Comentariu


                        • #13
                          Bogdan Daniel Hobby Sibiu
                          Groza Alexandru Open Sibiu

                          Comentariu


                          • #14
                            Se inscriu:
                            Span Maria - hobby
                            Talmaciu Florin - avansati
                            Popovici Sandu - open
                            Toader Valentin - elite
                            Toader George - elite

                            Comentariu


                            • #15
                              Se inscrie Vera Esteban din Sibiu la Open.
                              Multumesc​

                              Comentariu


                              • #16
                                Toader Valentin elite Agnita Toader George elite Agnita
                                Bardas Mark elite Dumbraveni
                                Vioreanu Cristian elite Dumbraveni
                                Bardas Ioan open Dumbraveni
                                Deac Octavian open Dumbraveni
                                Aherghelegitei Mihai open Dumbraveni
                                Birtalan Casian avansati Dumbraveni
                                Danescu Marius avansati Dumbraveni
                                Sandru Rares hobby Dumbraveni
                                Firanescu David hobby Dumbraveni
                                Avram Alexandru hobby Dumbraveni

                                Comentariu


                                • #17
                                  Se înscriu la hobby din Sibiu - Petcu Sorin , Georgescu Marius , Crisan Ovidiu , Grancea Rares

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Aron Valentin - Feneș - open

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Marian Ioan
                                      Marcu Cristian.....din AlbaIulia.
                                      Avansați.

                                      Trimis de pe al meu SM-A426B folosind Tapatalk

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Erdely Andras open Targu Mures
                                        Janosi Attila open Targu Mures

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          telespan konstantin open
                                          telespan ilie hobby
                                          telespan elena hobby din sibiu

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Se inscrie Giurgiu Andrei - hobby

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Biraut Emil- avansati - Cluj Napoca
                                              Butterfly Innerforce ZLF
                                              BH : Dignics 64
                                              FH : Dignics 64

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Daniel Corabian - Cluj - Napoca - Open

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Sandu Andrei Sibiu Elite

                                                  Sent from my SM-S908B using Tapatalk

                                                  Comentariu

                                                  Procesare...
                                                  X