Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa Top Tenis Voinești (Iași), 20 iulie 2024

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 8 (2 members and 6 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • AmaTur: Turneu A Cupa Top Tenis Voinești (Iași), 20 iulie 2024

    LOCALITATEA: Voinești, județul Iași

    DATA:
    • Sâmbătă, 20 iulie 2024, TOATE CATEGORIILE
    ORA DE ÎNCEPERE:
    • HOBBY: Sâmbătă, ora 14 (înscrieri 13.20-13.50)
    • AVANSAȚI: Sâmbătă, ora 9 (înscrieri 8.20-8.50)
    • OPEN: Sâmbătă, ora 9 (înscrieri 8.20-8.50)
    • ELITE: Sâmbătă, ora 14 (înscrieri 13.20-13.50)
    NUMĂR PARTICIPANȚI:
    • ELITE: max 36
    • OPEN: max 36
    • AVANSATI: max 48
    • HOBBY: max 24
    • La fiecare categorie vor fi acordate 4 wildcard-uri de către organizatori
    • Numărul de jucători/categorie se poate modifica în funcție de dinamica înscrierilor, acestea vor fi anunțate în timp util.
    SISTEMUL DE JOC:
    • Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    • Grupe inferioare de câte 5 sau 6 jucători, după regula șarpelui cu eventuale modificări funcție de localități (locul 1 nu se schimbă) – se califică primii 4;
    • Capi de serie grupe inferioare – conform MP dat de clasamentul AmaTur la zi;
    • Făra grupe superioare;
    • Tablou eliminatoriu generat automat;
    SALA: Sala Polivalentă Voinești
    Sala dispune de instalație de aer condiționat funcțională


    INDICAȚII DE ACCES:


    LOGISTICĂ: 16 mese ITTF Donic (Mulțumim Sebi Rojniță pentru asigurarea logisticii)
    MINGI: mingi Donic 3*;
    SPAȚIU DE JOC: 1800 mp;
    SUPRAFAȚA DE JOC: linoleum pro;
    TAXĂ:
    • Adulți: 60 lei
    • Copiii sub 14 ani: 30 lei
    • Persoanele cu dizabilităţi: 0 lei
    • un leu de participant se va dona către AmaTur.
    MATERIALE DE PREMIERE:
    • Locul 1-4 - cupă + medalie + diplomă
    • Locurile 5-8 - medalie + diplomă
    SE ASIGURĂ: apă – 2l, masă de prânz (vom anunța în ce constă masa de prânz în momentul când se va definitiva acest aspect)
    FACILITĂŢI: vestiare, toaletă, dușuri, tribune
    ÎNSCRIEREA PARTICIPANȚILOR:
    • pe forum, la telefon sau sms/whatsapp;
    • prioritatea la înscriere: regula „primul venit – primul servit”;
    RETRAGEREA PARTICIPANȚILOR:

    Termenul limită de retragere fara penalizare este:
    • joi 18 IULIE, ora 21.00, pentru toate categoriile
    • retragerile dupa acest termen vor fi penalizate cu 2 puncte-R
    • absenții nemotivati vor fi penalizați cu 3 puncte- N;

    Organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);

    Atenție!
    Organizatorii își rezervă dreptul de a nu admite în concurs și a nota cu absență nemotivată, persoanele ce nu respectă programul de validare înscrieri din ziua concursului (intervalele afișate în secțiunea ÎNSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANȚILOR)! Rugăm participanții care e posibil să întârzie la concurs să anunțe acest lucru la numărul de telefon afișat mai jos printr-un mesaj text sau pe WhatsApp!


    Organizator local:
    • Primăria Voinești, reprezentată de domnul Ghiță Lungu

    Organizator Tehnic:
    • Gotcă Adrian (online), telefon: 0742.591.922

    Vă așteptăm!



    Ultima editare de AdrianGotca; Ieri, 23:52.

  • #2
    Inscrieri Elite (20.07.2024, ora 14) - 18 Jul, 4:39:35 PM - v6.91 / cls_2024-iul

    1. Albu Vlad, Iasi, 27 - 55.19 - EL
    2. Bodnar Cosmin, Vicovu de Sus, 118 - 44.99 - EL
    3. Aparaschive Paul, Botosani, 64 - 42.33 - E
    4. Borcila Alexandru, Targu Neamt, 51 - 41.69 - E
    5. Morosan Alexandru, Horodnic de Sus, 216 - 41.53 - E
    6. Ciortescu Cristi, Popeni, 65 - 41.36 - E
    7. Istrate Cristian, Bucuresti, 52 - 41.24 - EW
    8. Mihalache Dario, Plopeni SV, 219 - 41.16 - EJ
    9. Morosanu Vasile, Suceava, 84 - 40.47 - EW
    10. Lesnic Bogdan, Moldova-Briceni, 247 - 40.4 - E
    11. Morariu Mircea, Iasi, 1071 - 40.18 - E
    12. Burghelea Florin, Piatra Neamt, 62 - 40.04 - EW
    13. Bendescu Matei, Iasi, 203 - 39.96 - E
    14. Badaluta Marian, Vatra Dornei, 77 - 39.82 - EW
    15. Buruiana Petru, Piatra Neamt, 284 - 39.53 - E
    16. Croitoru Alexandru, Iasi, 939 - 38.78 - E
    17. Bilt Catalin, Suceava, 96 - 38.17 - E
    18. Alexandru Vasile, Iasi, 665 - 37.26 - E
    19. Morosan Marian, Suceava, 488 - 36.54 - E
    20. Paduret Andrei, Bacau, 352 - 36.04 - E
    21. Palaghianu Mattia, Salcea, 165 - 35.35 - E
    22. Ghiorghiu Dragos, Iasi, 556 - 33.77 - E
    23. Liahu Doru, Botosani, 978 - 33.53 - E
    24. Cazacu Florin, Vatra Dornei, 623 - 33.11 - E
    25. Lefter Cristi, Piatra Neamt, 337 - 33 - E
    26. Cazac Victor, Moldova-Briceni, 409 - 33 - E
    27. Nicu Constantin, Iasi, 159 - 31.67 - OW
    28. Ojog Petrisor, Bacau, 413 - 30.18 - OW
    29. Maxim Andrei, Iasi, 257 - 30.06 - O
    30. Gatea Marius, Piatra Neamt, 545 - 28.91 - OW

    Inscrieri Open (20.07.2024, ora 9) - 19 Jul, 9:17:16 AM - v6.91 / cls_2024-iul

    1. Marcu Rares, Iasi, 1486 - 32.97 - O
    2. Ignatescu Bogdan Ionut, Iasi, 2198 - 32.35 - O
    3. Vladianu Marian, Iasi, 1039 - 30.74 - O
    4. Mladinoi Ion, Iasi, 970 - 30.1 - O
    5. Munteanu Sebastian, Bacau, 457 - 29.33 - O
    6. Fotia Iulian, Bacau, 251 - 28.23 - O
    7. Todireanu Valentin, Iasi, 1194 - 28.18 - O
    8. Boca Timotei, Salcea, 749 - 27.39 - O
    9. Boboc Cosmin, Targu Neamt, 1307 - 27.23 - O
    10. Ciubotaru Dan, Piatra Neamt, 463 - 27.06 - O
    11. Axinte Tiberius, Iasi, 1701 - 27.03 - O
    12. Martinas Marius, Iasi, 6005 - 26.5
    13. Mita Augustin, Dorohoi, 538 - 26.33 - OW
    14. Ilie Aurelian, Botosani, 587 - 25.29 - O
    15. Pomirleanu Radu, Iasi, 2846 - 24.8 - O
    16. Golai Gheorghe, Piatra Neamt, 697 - 24.07 - OW
    17. Dinu Gheorghe, Bucuresti, 402 - 23.99 - OW
    18. Barabancea Lili, Iasi, 433 - 23.9 - OF
    19. Mihalache Remus, Plopeni SV, 624 - 23.15 - O
    20. Bustiuc Razvan, Iasi, 1198 - 23.1 - O
    21. Oniga Constantin, Iasi, 366 - 22.51 - O
    22. Sava Andrei, Iasi, 1753 - 21.63 - O
    23. Munteanu Corneliu, Vaslui, 714 - 20.87 - O
    24. Palaghianu David, Salcea, 594 - 20 - O
    25. Vulpescu Radu, Iasi, 493 - 19.84 - A
    26. Damian Gelu, Comanesti, 531 - 18.66 - A
    27. Neagu Mircea, Iasi, 2225 - 17.2 - A
    28. Gagea Marian, Botosani, 3535 - 15 - A

    Inscrieri Avansati (20.07.2024, ora 9) - 19 Jul, 10:51:58 AM - v6.91 / cls_2024-iul

    1. Daraba Gabriel, Botosani, 1959 - 19.77 - A
    2. Paval Mihai, Iasi, 1631 - 19.23 - A
    3. Pauca Cosmin, Botosani, 900 - 18.07 - A
    4. Morosan Ionel, Radauti, 859 - 17.78 - A
    5. Brateanu Liviu, Bacau, 1031 - 17.61 - AW
    6. Stoicescu Gheorghe, Iedera, 577 - 17.11 - A
    7. Onofrei Ionut, Iasi, 3434 - 16.9 - A
    8. Ababei Razvan, Iasi, 1901 - 16.63 - A
    9. Morosan Sara, Horodnic de Sus, 930 - 16.55 - AF
    10. Ciubotaru Leonas, Iasi, 834 - 16.43 - A
    11. Cibotariu Bogdan, Piatra Neamt, 1276 - 16.29 - A
    12. Iacob Gabriel, Iasi, 2721 - 16.15 - AW
    13. Cosau Toader, Targu Neamt, 707 - 16.13 - A
    14. Hortolomei Andrei, Husi, 2292 - 16.05 - A
    15. Bobu Stefan Minodor, Targu Neamt, 725 - 15.14 - A
    16. Marin Doru, Iasi, 1269 - 14.85 - A
    17. Savina Dan, Piatra Neamt, 936 - 14.83 - A
    18. Sandu Eugen, Husi, 2680 - 14.6 - A
    19. Zamfirache Ioan, Botosani, 926 - 14.13 - AW
    20. Zaharia Ciprian, Piatra Neamt, 1130 - 13.81 - A
    21. Dolis Narcis, Comanesti, 2543 - 13.75 - AW
    22. Andries Ionut Alexandru, Iasi, 2255 - 13.57 - A
    23. Pavliuc Daria, Moldova-Briceni, 1311 - 13.36 - AF
    24. Luntraru Mihai, Iasi, 2248 - 11.23 - A
    25. Ogrinji Nicu, Iasi, 2623 - 11.2 - A
    26. Manoila Adrian, Iasi, 1880 - 11.12 - A
    27. Tanase Valentin, Piatra Neamt, 1570 - 10.89 - A
    28. Patrascu Marius, Piatra Neamt, 1749 - 10.73 - A
    29. Cojocariu Vasile, Comanesti, 1296 - 10 - A
    30. Arabadji Iurie, Iasi, 6005 - 10
    31. Untu Adrian, Iasi, 1937 - 9.52 - H
    32. Dumitrescu Dan, Piatra Neamt, 1417 - 8.94 - HW
    33. Lozneanu Mihai, Iasi, 1495 - 7.67 - H
    34. Munteanu Stefan, Piatra Neamt, 3147 - 4.73 - H

    Retrageri R2
    Flueraru Gilbert - Iasi

    Inscrieri Hobby (20.07.2024, ora 14) - 19 Jul, 1:39:46 AM - v6.91 / cls_2024-iul

    1. Acasandrei Cosmin, Mangalia, 2227 - 8.63 - H
    2. Corodeanu Mihai, Tecuci, 1445 - 8.13 - H
    3. Radulescu Marius, Iasi, 1358 - 7.66 - H
    4. Nechita Victor, Pascani, 4076 - 7.3 - H
    5. Cazac Iulia, Moldova-Briceni, 2309 - 7.08 - HF
    6. Durlan Andrei, Iasi, 1913 - 6.64 - H
    7. Iacob Augustin, Piatra Neamt, 1777 - 6.23 - H
    8. Hontaru Dan, Galati, 3065 - 5.73 - H
    9. Cracana Ionut, Targu Neamt, 2257 - 5.68 - H
    10. Ghitu Liviu, Onesti, 4137 - 5 - HW
    11. Grecu Radu, Iasi, 4591 - 4.3 - H
    12. Albu Cristian, Iasi, 4593 - 4.3 - H
    13. Paraschiv Mihai, Targu Neamt, 4386 - 4.1 - H
    14. Ilie Radu, Iasi, 3246 - 2.93 - H
    15. Prisacaru Razvan, Iasi, 3784 - 2.8 - H
    16. Aparaschive Iulian, Botosani, 4274 - 2.65 - H
    17. Maris Andrei, Piatra Neamt, 4792 - 2 - H
    18. Burechita Marian, Vaslui, 4910 - 2 - H
    19. Lacatusu Aurelian, Iasi, 6005 - 2
    20. Paval Tudor, Iasi, 6006 - 2
    21. Ciortescu Mihai, Iasi, 6007 - 2
    22. Virtea Gheorghe, Targu Neamt, 6009 - 2
    23. Pascaru Tudor Andrei, Iasi, 6010 - 2

    Retrageri R2
    Enea Manuel - Iasi
    Ultima editare de AdrianGotca; Astăzi, 09:52.

    Comentariu


    • #3
      Gotca Adrian - Iasi - Elite
      Aga Alexandru - Botosani - Elite
      Maxim Andrei - Iasi - Open
      Pintilie Carol - Iasi - Elite
      Sumanaru Catalin - Iasi - Elite
      Oniga Constantin - Iasi - Open
      Bobeico Igor - Moldova - Elite
      Radulescu Marius - Iasi - Hobby
      Barabancea Lili - Iasi - Open
      Lozneanu Mihai - Iasi - Hobby
      Untu Adrian - Iasi - Avansati
      Ciubotaru Leonas - Iasi - Avansati


      Sent from my SM-S928B using Tapatalk

      Comentariu


      • #4
        Nicu Constantin, Iasi, open
        Albu Vlad, Iasi, elite

        Sent from my SM-S928B using Tapatalk

        Comentariu


        • #5
          Cristian Istrate - București - Elite

          Comentariu


          • #6
            Salutare tuturor, se înscrie Ciortescu Cristi, Popeni, Elite 😀

            Comentariu


            • #7
              Bună seara!
              Se înscrie Flueraru Gilbert la categoria avansați.

              Comentariu


              • #8
                Buna seara! Se înscrie Durlan Andrei, din Iași la categoria hobby, Multumesc!

                Comentariu


                • #9
                  Manoila Adrian Iasi Avansati
                  Blade: Timo Boll ALC
                  Fh: Tenergy 05
                  Bh: Tenergy 05 FX

                  Comentariu


                  • #10
                    Gaia Mihai, Avansati, Iasi

                    Comentariu


                    • #11
                      Se transferă Nicu Constantin, de la categoria open la categoria elite.
                      Mult succes organizatorilor și tuturor participanților!

                      Comentariu


                      • #12
                        Stoicescu Gheorghe , Iedera-DB , Avansați . Mulțumesc !

                        Comentariu


                        • #13
                          Bună seara! Se înscrie Bendescu Matei din Iași la categoria Elite. Mulțumesc

                          Comentariu


                          • #14
                            Liahu Doru , Botosani, Elite

                            Comentariu


                            • #15
                              Morosan Marian - Suceava - elite.

                              Comentariu


                              • #16
                                Din Târgu Neamț se înscriu la categoria :
                                Categoria Elite
                                Borcilă Alexandru
                                Ghilan Romeo

                                Open
                                Boboc Cosmin
                                ​​​​​​
                                Avansați
                                Nuțu Cătălin
                                State Constantin
                                Cosău Toader
                                Bobu Ștefan Minodor

                                Hobby
                                Cracană Ionuț
                                Paraschiv Mihai

                                Comentariu


                                • #17
                                  Munteanu Corneliu, Vaslui - open

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Martinas Marius, Iasi, open

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Sava Andrei Iași, Open

                                      Sent from my SM-S911B using Tapatalk

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Lesnic Bogdan elite
                                        Bulgari Serghei elite

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Vulpescu Radu - Iași - Avansati
                                          Blade: Tomokazu Harimoto ALC
                                          FH: Dignics 09C
                                          BH: Dignics 05

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Mladinoi Ion, Iasi, open

                                            Sent from my SM-S928B using Tapatalk

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Ulea Andrei - Moinesti - Hobby

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Se retrage
                                                Bulgari Serghei

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Fotia Iulian -Bacau -Open
                                                  Din Piatra Neamt:
                                                  Burghelea Florin -Elite
                                                  Golai Gheorghe -Open
                                                  Terente Catalin -Open
                                                  Ciubotaru Dan -Open
                                                  Cibotariu Bogdan -Avansati
                                                  Dumitrescu Dan -Hobby.
                                                  blade: btf amultart
                                                  fh: acuda blue p1
                                                  bh: rasanter r37

                                                  Comentariu

                                                  Procesare...
                                                  X