Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu ”B” Brasov 13 iulie 2024

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • AmaTur: Turneu B Turneu ”B” Brasov 13 iulie 2024


    LOCALITATEA: Brașov, : Colegiul Tehnic Energetic Remus Radulet

    CATEGORII: 4 Categorii : Elite, Open, Avansati, Hobby
    -10 Elite, – înscrieri, ora 8.30, la ora 9,00 încep meciurile; sistemul de joc -fiecare cu fiecare;
    -20 Open, ora 08.30 – înscrieri, la 09.00 încep meciurile;
    -20 Avansati, ora 13,30 – înscrieri, la 14,00 încep meciurile;
    -20 Hobby, ora 13,30 – înscrieri, la 14,00 încep meciurile;

    INDICAȚII DE ACCES:

    LOGISTICĂ: 8 mese aprobate ITTF, mingi plastic***

    SPAȚIU DE JOC: 250 mp sala de sus;

    SUPRAFAȚA DE JOC: Covor PVC Sport;

    FACILITĂȚI: Vestiare, dusuri,garderobă, apă plată/minerală, etc.;

    TAXA DE PARTICIPARE:
    -30 lei persoanele peste 14 ani
    -20 lei copii pana la 14 ani;
    -persoanele cu dizabilitati, zero lei.

    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locul 1 – medalie + diploma;
    Locurile 2-4:diplome;

    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere: Joi,11.07.2024, ora 21.00;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple etc.);​​

    SISTEMUL DE JOC *:
    - grupe inferioare, superioare, eliminatorii; cu exceptia categ. Elite (fiecare cu fiecare)
    - Se joaca in sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5) ;
    - Grupe inferioare de cate 5-6 jucatori dupa regula șarpelui cu eventuale modificari functie de localitati (locul 1 nu se schimba) se califica primii 4;
    - Grupe superioare de câte 3/4 jucători, se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP data de clasamentul AmaTur la zi;
    - Tablou eliminatoriu ;

    In funcție de dinamica înscrierilor, pot avea loc modificări în sistemul de desfășurare a turneului; se va anunța acest lucru din timp.​

    ORGANIZATOR LOCAL:
    Alex Bondoc 0743 086313

    ORGANIZATOR TEHNIC
    Vlădoiu Gelu


    Ultima editare de GeluBv; 04.iul.2024, 06:35.
    Hobby: Motoare si ski !
    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y


  • #2
    Inscrieri Elite (sâmbătă 13.07.2024) - 13 iul, 16:43:51 - v6.9 / cls_2024-iul

    1. Bondoc Alexandru, Brasov, 522 - 48,96 - EL
    2. Stefan Patrick, Brasov, 740 - 43,85 - E
    3. Matsumoto Paul, Brasov, 91 - 43,09 - EL
    4. Persa Florin, Sfantu Gheorghe, 325 - 42,79 - E
    5. Lazaroiu Adrian, Lucieni, 117 - 40,53 - EW
    6. Sterczer Sandor, Sanzieni, 124 - 37,03 - E
    7. Croitoru Adrian Nicolae, Brasov, 1038 - 32,08 - O
    8. Loghin Florin, Brasov, 189 - 30,64 - O
    9. Constantin Gabriela, Bucuresti, 547 - 26,73 - OFD
    10. Vladoiu Gelu, Brasov, 1319 - 26,65 - OW
    11. Bucsoiu Vlad, Brasov, 1671 - 24,7 - O
    12. Munteanu Ion, Brasov, 1238 - 22,9 - O
    13. Mitrofan Petrica, Brasov, 2041 - 17,5 - AW
    14. Butunoiu Dorin, Brasov, 3704 - 9,3 - H

    Retrageri R2
    Mihalcea Stefan Tiberiu - Snagov
    Alexandru Marius - Bucuresti


    Gr.inferioara nr. 1 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 BONDOC ALEXANDRU - Brasov
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 STERCZER SANDOR - Sanzieni
    0-3
    1-3
    3-0
    1-3
    1
    4
    3 CROITORU ADRIAN NICOLAE - Brasov
    0-3
    3-1
    3-0
    3-2
    3
    2
    4 MUNTEANU ION - Brasov
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    5 MITROFAN PETRICA - Brasov
    0-3
    3-1
    2-3
    3-2
    2
    3
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 STEFAN PATRICK - Brasov
    1-3
    3-2
    3-0
    2
    3
    2
    -1
    1
    2 LAZAROIU ADRIAN - Lucieni
    3-1
    2-3
    3-1
    2
    1
    3
    1
    1
    3 LOGHIN FLORIN - Brasov
    2-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    3
    0
    1
    4 BUCSOIU VLAD - Brasov
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    4
    5 -
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    V
    LOC
    1 MATSUMOTO PAUL - Brasov
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 PERSA FLORIN - Sfantu Gheorghe
    1-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    2
    3 CONSTANTIN GABRIELA - Bucuresti
    0-3
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    4
    4 VLADOIU GELU - Brasov
    0-3
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    3
    5 BUTUNOIU DORIN - Brasov
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    -



    Gr.superioara nr. 1 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 BONDOC ALEXANDRU - Brasov
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 STEFAN PATRICK - Brasov
    1-3
    3-2
    1
    2
    3 VLADOIU GELU - Brasov
    0-3
    2-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 2 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 LAZAROIU ADRIAN - Lucieni
    3-2
    3-0
    2
    1
    2 MITROFAN PETRICA - Brasov
    2-3
    0-3
    0
    3 CONSTANTIN GABRIELA - Bucuresti
    0-3
    3-0
    1
    2
    -
    Gr.superioara nr. 3 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 MATSUMOTO PAUL - Brasov
    3-1
    3-1
    2
    1
    2 CROITORU ADRIAN NICOLAE - Brasov
    1-3
    3-0
    1
    2
    3 BUCSOIU VLAD - Brasov
    1-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 4 - Elite
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 PERSA FLORIN - Sfantu Gheorghe
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 LOGHIN FLORIN - Brasov
    0-3
    3-2
    1
    2
    3 STERCZER SANDOR - Sanzieni
    0-3
    2-3
    0
    -

    -
    Eliminatorii Elite

    1. Bondoc Alexandru
    -------------------- Bondoc Alexandru 3-1
    8. Croitoru Adrian Nicolae
    ---------------------------------------- Bondoc Alexandru 3-1
    5. Constantin Gabriela
    -------------------- Persa Florin 1-3
    4. Persa Florin
    ------------------------------------------------------------ Bondoc Alexandru 3-0
    3. Matsumoto Paul
    -------------------- Matsumoto Paul 3-1
    6. Stefan Patrick
    ---------------------------------------- Lazaroiu Adrian 1-3
    7. Loghin Florin
    -------------------- Lazaroiu Adrian 0-3
    2. Lazaroiu Adrian

    Clasament Elite

    1. Bondoc Alexandru - Brasov
    2. Lazaroiu Adrian - Lucieni
    3 -- 4
    Persa Florin - Sfantu Gheorghe
    Matsumoto Paul - Brasov
    5 -- 8
    Croitoru Adrian Nicolae - Brasov
    Loghin Florin - Brasov
    Constantin Gabriela - Bucuresti
    Stefan Patrick - Brasov
    9 -- 11 0v gr.sup.
    Sterczer Sandor - Sanzieni
    Vladoiu Gelu - Brasov
    Mitrofan Petrica - Brasov
    12 -- 14 0v gr.inf.
    Bucsoiu Vlad - Brasov
    Munteanu Ion - Brasov
    Butunoiu Dorin - Brasov


    Inscrieri Avansati (Sâmbătă 13.07.2024) - 13 iul, 18:44:46 - v6.9 / cls_2024-iul

    1. Vulpescu Radu, Iasi, 493 - 19,84 - A
    2. Radu Ciprian, Brasov, 700 - 19,08 - A
    3. Arimia Constantin, Azuga, 776 - 17,54 - A
    4. Alexanovici Bogdan, Brasov, 1451 - 16,45 - A
    5. Valcica Antonio, Slatina, 3486 - 15,7 - A
    6. Movileanu Neculae, Brasov, 803 - 14,67 - A
    7. Paduraru Mihnea, Brasov, 1545 - 13,83 - A
    8. Mihalcea Iulian, Galati, 2076 - 12,88 - A
    9. Furtuna Traian, Brasov, 1952 - 10,48 - A
    10. Nicoara Doru, Arad, 1173 - 8,92 - H


    Gr.inferioara nr. 1 - Avansati
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    V
    LOC
    1 VULPESCU RADU - Iasi
    2-3
    0-3
    1-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    6
    4
    2 RADU CIPRIAN - Brasov
    3-2
    3-2
    3-0
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    2-3
    3-0
    7
    3
    3 ARIMIA CONSTANTIN - Azuga
    3-0
    2-3
    2-3
    0-3
    2-3
    3-1
    2-3
    0-3
    3-1
    3
    7
    4 ALEXANOVICI BOGDAN - Brasov
    3-1
    0-3
    3-2
    3-2
    3-1
    3-1
    3-1
    3-2
    3-0
    8
    1
    5 VALCICA ANTONIO - Slatina
    0-3
    3-1
    3-0
    2-3
    3-0
    3-1
    3-0
    1-3
    3-0
    6
    5
    6 MOVILEANU NECULAE - Brasov
    0-3
    0-3
    3-2
    1-3
    0-3
    1-3
    3-0
    0-3
    1-3
    2
    9
    7 PADURARU MIHNEA - Brasov
    1-3
    0-3
    1-3
    1-3
    1-3
    3-1
    1-3
    0-3
    3-0
    2
    8
    8 MIHALCEA IULIAN - Galati
    0-3
    0-3
    3-2
    1-3
    0-3
    0-3
    3-1
    0-3
    3-0
    3
    6
    9 FURTUNA TRAIAN - Brasov
    0-3
    3-2
    3-0
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    7
    2
    10 NICOARA DORU - Arad
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    3-1
    0-3
    0-3
    0-3
    1
    10
    -
    Clasament Avansati

    1. Alexanovici Bogdan - Brasov
    2. Furtuna Traian - Brasov
    3. Radu Ciprian - Brasov
    4. Vulpescu Radu - Iasi
    5 -- 6v gr.inf.
    Valcica Antonio - Slatina
    6 -- 7 3v gr.inf.
    Arimia Constantin - Azuga
    Mihalcea Iulian - Galati
    8 -- 9 2v gr.inf.
    Movileanu Neculae - Brasov
    Paduraru Mihnea - Brasov
    10 -- 1v gr.inf.
    Nicoara Doru - Arad


    Inscrieri Hobby (Sâmbătă 13.07.2024) - 13 iul, 19:45:40 - v6.9 / cls_2024-iul

    1. Bacanu Paulian, Brasov, 2770 - 9,93 - HW
    2. Nicoara Doru, Arad, 1173 - 8,92 - H
    3. Stefan Sorin, Brasov, 1446 - 8,81 - H
    4. Danciu Beatrice, Brasov, 3127 - 7,57 - HF
    5. Muresan Adrian, Brasov, 1677 - 6,81 - H
    6. Benca Lucian, Balan, 2022 - 6,01 - H
    7. Mihalcea David, Galati, 2419 - 5,58 - H
    8. Stan Adrian, Brasov, 4287 - 4,6 - H
    9. Popovici Rares Andrei, Brasov, 2581 - 4,57 - H
    10. Ilie Marius Viorel, Brasov, 3995 - 4,2 - H
    11. Radu Eric, Brasov, 2408 - 4,01 - H
    12. Neica Sorin, Brasov, 3970 - 3,5 - H
    13. Radu Albert, Brasov, 2820 - 3,48 - H
    14. Vilcea Lucian, Brasov, 6001 - 2
    15. Banulescu Cristian, Brasov, 6002 - 2
    16. Dima Gabriel, Braila, 6003 - 2
    17. Dima Ionel, Braila, 6004 - 2


    Gr.inferioara nr. 1 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    AVg
    AVp
    NVp
    1 BACANU PAULIAN - Brasov
    1-3
    2-3
    2-3
    1-3
    0
    2 BENCA LUCIAN - Balan
    3-1
    1-3
    3-0
    3-1
    3
    1
    5
    0
    1
    3 POPOVICI RARES ANDREI - Brasov
    3-2
    3-1
    3-0
    1-3
    3
    3
    4
    0
    1
    4 NEICA SORIN - Brasov
    3-2
    0-3
    0-3
    0-3
    1
    4
    5 RADU ALBERT - Brasov
    3-1
    1-3
    3-1
    3-0
    3
    2
    5
    0
    1
    6 -
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 NICOARA DORU - Arad
    2 MURESAN ADRIAN - Brasov
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    3 STAN ADRIAN - Brasov
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    4
    4 RADU ERIC - Brasov
    0-3
    3-0
    0-3
    3-0
    2
    3
    5 VILCEA LUCIAN - Brasov
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    6 DIMA IONEL - Braila
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    LOC
    1 STEFAN SORIN - Brasov
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 DANCIU BEATRICE - Brasov
    0-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3-1
    4
    2
    3 MIHALCEA DAVID - Galati
    0-3
    1-3
    3-0
    3-0
    0-3
    2
    4
    4 ILIE MARIUS VIOREL - Brasov
    1-3
    1-3
    0-3
    2-3
    2-3
    0
    5 BANULESCU CRISTIAN - Brasov
    0-3
    0-3
    0-3
    3-2
    0-3
    1
    6 DIMA GABRIEL - Braila
    0-3
    1-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    3
    -


    Gr.superioara nr. 1 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 BENCA LUCIAN - Balan
    3-0
    3-2
    2
    1
    2 RADU ERIC - Brasov
    0-3
    0-3
    0
    3 DIMA GABRIEL - Braila
    2-3
    3-0
    1
    2
    -
    Gr.superioara nr. 2 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 MURESAN ADRIAN - Brasov
    3-0
    2-3
    1
    2
    2 POPOVICI RARES ANDREI - Brasov
    0-3
    1-3
    0
    3 MIHALCEA DAVID - Galati
    3-2
    3-1
    2
    1
    -
    Gr.superioara nr. 3 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 STEFAN SORIN - Brasov
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 RADU ALBERT - Brasov
    0-3
    3-0
    1
    2
    3 STAN ADRIAN - Brasov
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 4 - Hobby
    Nr Nume si prenume - Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 DANCIU BEATRICE - Brasov
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 VILCEA LUCIAN - Brasov
    0-3
    3-0
    1
    2
    3 NEICA SORIN - Brasov
    0-3
    0-3
    0
    -


    Eliminatorii Hobby

    1. Benca Lucian
    -------------------- Benca Lucian 3-0
    8. Radu Albert
    ---------------------------------------- Benca Lucian 3-2
    5. Muresan Adrian
    -------------------- Muresan Adrian 3-1
    4. Danciu Beatrice
    ------------------------------------------------------------ Stefan Sorin 3-0
    3. Stefan Sorin
    -------------------- Stefan Sorin 3-0
    6. Dima Gabriel
    ---------------------------------------- Stefan Sorin 3-0
    7. Vilcea Lucian
    -------------------- Vilcea Lucian 3-2
    2. Mihalcea David



    Clasament Hobby


    1. Stefan Sorin - Brasov
    2.Benca Lucian - Balan​
    3 -- 4
    Muresan Adrian - Brasov
    Vilcea Lucian - Brasov
    5 -- 8
    Radu Albert - Brasov
    Dima Gabriel - Braila
    Danciu Beatrice - Brasov
    Mihalcea David - Galati
    9 -- 12 0v gr.sup.
    Stan Adrian - Brasov
    Popovici Rares Andrei - Brasov
    Radu Eric - Brasov
    Neica Sorin - Brasov
    13 -- 1v gr.inf.
    Banulescu Cristian - Brasov
    14 -- 16 0v gr.inf.
    Bacanu Paulian - Brasov
    Ilie Marius Viorel - Brasov
    Dima Ionel - Braila
    Ultima editare de GeluBv; 14.iul.2024, 10:20.
    Hobby: Motoare si ski !
    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

    Comentariu


    • FlorinBN
      FlorinBN comentat
      Editarea unui comentariu
      ok

  • #3
    Croitoru Adrian Nicolae - Open - Brașov

    Comentariu


    • #4
      Popovici Rareș Andrei hobby Brașov mulțumesc

      Comentariu


      • #5
        Va salut! Se inscrie Nicoara Doru , Arad, Hobby

        Comentariu


        • #6
          Munteanu Ion. Open. Brașov.

          Comentariu


          • #7
            Dragos Matei,Open,Brasov

            Comentariu


            • #8
              Mitrofan Petrica, Brasov, Open

              Comentariu


              • #9
                Se inscriu:

                Radu Ciprian, Avansati, Brasov
                Radu Eric, Hobby, Brasov
                Radu Albert, Hobby, Brasov

                Comentariu


                • #10
                  Se înscrie Matsumoto Paul din Brașov la Elite
                  Mulțumesc

                  Comentariu


                  • #11
                    Loghin Florin...open...Brașov

                    Comentariu


                    • #12
                      Hutanu Alin...elite...Bv
                      Hobby: Motoare si ski !
                      http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                      Comentariu


                      • #13
                        Tirlea Gheorghe avansati, Brasov.

                        Comentariu


                        • #14
                          Vlădoiu Gelu...open...Bv
                          Hobby: Motoare si ski !
                          http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                          Comentariu


                          • #15
                            Toader Ovidiu Avansați și Benca Lucian la Hobby. Mulțumesc.

                            Comentariu


                            • #16
                              Movileanu Neculai, avansati, Brasov.

                              Comentariu


                              • #17
                                Alexanovici Bogdan,BV,avansati
                                Drapac Gheorghe,BV,avansati

                                Comentariu


                                • #18
                                  Stan Adrian Brașov Hobby
                                  Bondoc Alexandru Elite
                                  13 Rules

                                  Comentariu


                                  • #19
                                    Gheorghe Nicolae București Elite. Mulțumesc

                                    Comentariu


                                    • #20
                                      Se înscrie Mureșan Adrian din Brașov la categoria hobby.
                                      Lemn Andro ligna CI Off
                                      FH/BH Andro Rasanter R47, burete max

                                      Comentariu


                                      • #21
                                        Se inscrie Sterczer Sandor din Sanzieni la categoria elite !

                                        Comentariu


                                        • #22
                                          Roman Iulian elite...Bv
                                          Bacanu Paulian Hobby Bv
                                          Galiu Mihai Elite Bv
                                          Hobby: Motoare si ski !
                                          http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                          Comentariu


                                          • #23
                                            Pentru inscriere: Sorin Petrariu din Brasov si Dorian Pietraru din Victoria la Avansati, multumim!
                                            Blade: Lin Yun-Ju Super ZLC
                                            FH: Yasaka Rakza X Soft
                                            BH: Butterfly Dignics 09c

                                            Comentariu


                                            • #24
                                              Se inscrie Nicoara Doru , Arad de la Hobby la Avansati

                                              Comentariu


                                              • #25
                                                Se transfera Nicoara Doru , Arad de la Hobby la Avansati

                                                Comentariu

                                                Procesare...
                                                X