Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu B - Cupa "Mos Craciun" editia a 6-a .Fălticeni 21.12.2013

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu B - Cupa "Mos Craciun" editia a 6-a .Fălticeni 21.12.2013

    Data,locatie,tip concursului
    Acest concurs este organizat de Primaria Fălticeni si CS "Somuz"Fălticeni.
    Inainte de a trece la prezentarea concursului propriu-zis vreau sa va spun ca sportul falticinean beneficiaza de un sprijin din parte autoritatior cum gasesti in putine localitati din tara. Multumim si pe aceasta cale edililor orasului (in special dlui primar Coman Catalin) care se implica de fiecare data masiv in ajutarea comunitatii t.d.m
    Sambata 21.12.2013,Sala "Gabriel Udisteanu"(identica cu cea de la Humor),avem toata ziua la dispozitie,inscrierile incep pe la 8,30 incepem in jur de 10.00-10.30,cand se strange toata lumea.Acest concurs este punctat ca "B" .
    Protagonistii acestui concurs vor fi jucatorii Amatur din zona(si de oriunde au chef sa vina),pentru care am pregatit mici,vin fiert,tuica,si o tombola
    Cateva cuvinte despre tomboladata cu inscrierea finala a jucatorilor pe forum,fiecare va avea un nr de ordine.Se vor face biletele cu toate aceste numere ,dintre acestea vor fi extrase pe rand cele castigatoare ,de fata cu toata lumea(ca si anul trecut,de altfel).Cei care se inscriu la fata locului vor capata la randul lor un nr de ordine,vor participa normal la tombola.

    Premii tombola:
    -2 lemne noi marca "Laky" unul este carbon,unul este off-
    -un termos de 0,5 l Li Ning cu autograful lui Wang Liqin
    -doua premii de la Avon(habar n-am ce e in ele pt ca sunt sigilate)
    -doua seturi faine de cescute de cafea.
    -doi bureti de sters paleta marca"Donic"
    -doua solutii de curatat paleta marca"Donic"
    -doua rigle de masurat fileul marca"Donic"
    -18 casete-inimioara
    (pentru doamnele dvs,sa va ierte ca ati chiulit de la batut covoare)
    Se vor acorda cateva premii speciale: pentru jucatorul care a facut cele mai mari progrese in 2013,pentru jucatorul cu cele mai multe turnee castigate in 2013,pentru cel mai bun debut organizatoric,pentru cei care promoveaza u succes tenisul de masa in orasul lor. Din zona noastra,evident
    Sponsori:Androgir București(sotii Popescu),Butterfly(Razvan) ,Cosimex ,Raitar (dl Florea),Astratex(dl Axinte)Laktotrio l(dl Lemnariu),dnii Radu Mercore,Alin Findanis,.Si lista ramne deschisa
    Clasament Open

    Ultima editare de cata_60; 26.mar.2014, 16:06.
    of all the things i lost i miss my mind the most

  • #2
    Later edit: 27.06.2020

    Gr.inferioara nr. 1 - Open
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 COZMA CATALIN - Fălticeni
    2
    2 NEMTOI GABRIEL - Suceava
    4
    3 ONUFREI CIPRIAN - Botoșani
    1
    4 SPANU VASILE - Vicovu de Jos
    3
    X
    Gr.inferioara nr. 2 - Open
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 CARPOVICI BORIS - Fălticeni
    1
    2 URSULEAN VASILE - Straja
    2
    3 BUJOREANU NECULAI - Fălticeni
    4
    4 RUSTI CATALIN - Suceava
    3
    X
    Gr.inferioara nr. 3 - Open
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 NEMACIUC MIHAI - Suceava
    2
    2 TIGANAS MIHAI - Rădăuți
    1
    3 ROSCA NECULAI - Galanesti
    3
    4 PURDILA DAN - Fălticeni
    4
    X
    Gr.inferioara nr. 4 - Open
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 MOSNEAGU MARIUS - Fălticeni
    3
    2 URSULEAN FLORIN - Straja
    2
    3 ORZA CATALIN - Suceava
    1
    4 TUDOSE PETRICA - Suceava
    4
    X

    Gr.superioara nr. 1 - Open
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 ONUFREI CIPRIAN - Botoșani
    1
    2 URSULEAN VASILE - Straja
    2
    3 ROSCA NECULAI - Galanesti
    4 TUDOSE PETRICA - Suceava
    X
    Gr.superioara nr. 2 - Open
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 CARPOVICI BORIS - Fălticeni
    1
    2 NEMACIUC MIHAI - Suceava
    3 MOSNEAGU MARIUS - Fălticeni
    2
    4 NEMTOI GABRIEL - Suceava
    X
    Gr.superioara nr. 3 - Open
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 TIGANAS MIHAI - Rădăuți
    2
    2 URSULEAN FLORIN - Straja
    1
    3 SPANU VASILE - Vicovu de Jos
    4 BUJOREANU NECULAI - Fălticeni
    X
    Gr.superioara nr. 4 - Open
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 ORZA CATALIN - Suceava
    2 COZMA CATALIN - Fălticeni
    1
    3 RUSTI CATALIN - Suceava
    2
    4 PURDILA DAN - Fălticeni
    X

    Eliminatorii Open

    1. Cozma Catalin
    -------------------- Tiganas Mihai 1-3
    8. Tiganas Mihai
    ----------------------------------- Tiganas Mihai 3-2
    5. Mosneagu Marius
    -------------------- Mosneagu Marius 3-1
    4. Onufrei Ciprian
    -------------------------------------------------- Ursulean Florin 1-3
    3. Ursulean Florin
    -------------------- Ursulean Florin 3-1
    6. Rusti Catalin
    ----------------------------------- Ursulean Florin 3-1
    7. Ursulean Vasile
    -------------------- Carpovici Boris 2-3
    2. Carpovici Boris

    Clasament Open

    1. Ursulean Florin - Straja
    2. Tiganas Mihai - Rădăuți
    3 -- 4
    Carpovici Boris - Fălticeni
    Mosneagu Marius - Fălticeni
    5 -- 8
    Rusti Catalin - Suceava
    Cozma Catalin - Fălticeni
    Ursulean Vasile - Straja
    Onufrei Ciprian - Botoșani
    9 - 12 loc 3 gr.sup.
    Nemaciuc Mihai - Suceava
    Orza Catalin - Suceava
    Rosca Neculai - Galanesti
    Spanu Vasile - Vicovu de Jos
    13 - 16 loc 4 gr.sup.
    Nemtoi Gabriel - Suceava
    Bujoreanu Neculai - Fălticeni
    Purdila Dan - Fălticeni
    Tudose Petrica - Suceava

    Gr.inferioara nr. 1 - Amatori
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    X6X
    X7X
    X8X
    XVX
    LOC
    1 SOFIAN CORNELIU - Suceava
    3-2
    1-3
    3-0
    3-0
    3-1
    1-3
    4
    3
    2 SUBCINSKI ALEXANDRU - Suceava
    2-3
    3-1
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    5
    1
    3 ALDEA NELU - Fălticeni
    3-1
    1-3
    1-3
    3-2
    3-0
    0-3
    3
    4
    4 MUNTEANU GHEORGHE - Piatra Neamț
    0-3
    2-3
    3-1
    2-3
    3-1
    0-3
    2
    5 IACOB GABRIEL - Iași
    0-3
    1-3
    2-3
    3-2
    3-0
    3-2
    3
    6 PALAMARU EMIL - Vatra Dornei
    1-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    7 SINCULET RADU - Rădăuți
    3-1
    0-3
    3-0
    3-0
    2-3
    3-0
    4
    2
    8 -
    X
    Gr.inferioara nr. 2 - Amatori
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    X6X
    X7X
    X8X
    XVX
    LOC
    1 POPESCU MIHAI SORIN - Straja
    3-2
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    5
    1
    2 BERBECE BIANCA - Bacău
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    3 ROSCA MIHAI - Galanesti
    1-3
    0-3
    1-3
    1-3
    3-1
    1
    4 VACULISTEANU IONUT - Suceava
    0-3
    0-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    3
    5 TURCU VIOREL - Piatra Neamț
    1-3
    0-3
    3-1
    0-3
    3-0
    2
    4
    6 LOZNICERU C. - Fălticeni
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    7 -
    8 -
    X
    Gr.inferioara nr. 3 - Amatori
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    X6X
    X7X
    X8X
    XVX
    LOC
    1 DUCEAC CATALIN - Botoșani
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    1-3
    5
    1
    2 ALEXIU ANDREI - Fălticeni
    1-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3-1
    3-0
    5
    2
    3 UNGUREANU ADRIAN - Suceava
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    3
    4 LUCIC CORNELIU - Suceava
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    3-1
    3-1
    2
    5 COCEA CATALIN - Iași
    0-3
    1-3
    0-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3
    4
    6 GHET IONUT - Bacău
    0-3
    1-3
    1-3
    1-3
    1-3
    1-3
    0
    7 CORNEANU GABRIEL - Botoșani
    3-1
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    3-1
    2
    8 -
    X
    Gr.inferioara nr. 4 - Amatori
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    X6X
    X7X
    X8X
    XVX
    LOC
    1 AVRAM GABRIEL - Rădăuți
    1-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    3-1
    5
    2
    2 HASNA COSMIN - Straja
    3-1
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    6
    1
    3 ROSCA NICOLAE JR - Galanesti
    0-3
    1-3
    3-1
    0-3
    3-0
    3-2
    3
    4 ZAMFIRACHE IOAN - Botoșani
    1-3
    0-3
    1-3
    0-3
    3-0
    2-3
    1
    5 UNGUREANU FLORIN - Suceava
    0-3
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    3
    6 GALATEANU SILVIU - Bacău
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    7 CRETU CRISTIAN - Piatra Neamț
    1-3
    0-3
    2-3
    3-2
    0-3
    3-2
    2
    4
    8 -
    X
    Gr.inferioara nr. 5 - Amatori
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    X6X
    X7X
    X8X
    XVX
    LOC
    1 VOLOSTIUC MARIUS - Suceava
    3-2
    2-3
    3-0
    3-2
    3-0
    2-3
    4
    3
    2 MOROSAN MARIAN - Suceava
    2-3
    0-3
    3-0
    0-3
    3-0
    1-3
    2
    3 ALBU CATALIN - Pascani
    3-2
    3-0
    3-2
    3-2
    3-0
    3-2
    6
    1
    4 BLANAR MARIAN - Baisesti
    0-3
    0-3
    2-3
    2-3
    3-0
    1-3
    1
    5 ZAMFIROAIA SORIN - Dolhestii Mari
    2-3
    3-0
    2-3
    3-2
    3-0
    2-3
    3
    4
    6 BALTEANU ALBERT - Bacău
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    7 IVANOV SORIN - Piatra Neamț
    3-2
    3-1
    2-3
    3-1
    3-2
    3-0
    5
    2
    8 -
    X
    Gr.inferioara nr. 6 - Amatori
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    X6X
    X7X
    X8X
    XVX
    LOC
    1 VLAISAN VASILE - Vicovu De Jos
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    2-3
    3-1
    6
    2
    2 SALAVASTRU PETRU - Botoșani
    0-3
    0-3
    3-1
    3-0
    3-2
    2-3
    1-3
    3
    3 PURCILEANU LIVIU - Piatra Neamț
    0-3
    3-0
    3-1
    1-3
    3-1
    0-3
    0-3
    3
    4
    4 BLANARIU IOAN - Baisesti
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    5 NEMACIUC OVIDIU - Suceava
    0-3
    0-3
    3-1
    3-0
    3-0
    0-3
    0-3
    3
    6 GHERGHEL PETRU - Bacău
    0-3
    2-3
    1-3
    3-0
    0-3
    2-3
    0-3
    1
    7 CORNEANU SORIN - Botoșani
    3-2
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    3-2
    3-2
    7
    1
    8 VOLOSTIUC CATALIN - Suceava
    1-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    2-3
    5
    3
    X
    Gr.inferioara nr. 7 - Amatori
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    X6X
    X7X
    X8X
    XVX
    LOC
    1 ROJNITA SEBASTIAN - Bacău
    3-1
    3-1
    3-2
    2-3
    3-0
    3-1
    5
    1
    2 DAN ANDREI - Piatra Neamț
    1-3
    0-3
    3-1
    2-3
    3-1
    0-3
    2
    3 AXINTE BOGDAN - Iași
    1-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    2-3
    4
    3
    4 VIZITIU IULIAN - Preutesti
    2-3
    1-3
    1-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    4
    5 MUNTEANU SILVIU - Suceava
    3-2
    3-2
    0-3
    2-3
    3-0
    1-3
    3
    6 BALAU LAURENTIU - Fălticeni
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    7 CRUT GHEORGHE LAURA - Vicov
    1-3
    3-0
    3-2
    0-3
    3-1
    3-1
    4
    2
    8 -
    X
    Gr.inferioara nr. 8 - Amatori
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    X6X
    X7X
    X8X
    XVX
    LOC
    1 DUMITRESCU DAN - Piatra Neamț
    1-3
    1-3
    3-2
    3-0
    3-1
    3
    3
    2 MAHU BOGDAN - Pascani
    3-1
    3-2
    0-3
    3-1
    3-1
    4
    1
    3 RUSU RADU - Fălticeni
    3-1
    2-3
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    2
    4 CIUBOTARIU IOAN - Preutesti
    2-3
    3-0
    2-3
    3-0
    3-0
    3
    4
    5 LUCIAN MIHALEA - Botoșani
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    6 DUMAN IULIAN - Halaucesti
    1-3
    1-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    7 -
    8 -
    X
    Gr.inferioara nr. 9 - Amatori
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    X6X
    X7X
    X8X
    XVX
    LOC
    1 TICU DORIN - Bacău
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    5
    2
    2 MIRONESCU ADRIAN - Botoșani
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    2-3
    5
    1
    3 ROSCA ADELA - Galanesti
    1-3
    0-3
    2-3
    3-1
    3-0
    3-2
    3
    4
    4 HURJUI DOREL JR - Fratauti
    0-3
    0-3
    3-2
    2-3
    3-0
    3-0
    3
    3
    5 BORDIANU BOGDAN - Fălticeni
    0-3
    0-3
    1-3
    3-2
    3-0
    0-3
    2
    6 GURGU FABIAN - Halaucesti
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    7 PETENCHI EDMOND - Roman
    1-3
    3-2
    2-3
    0-3
    3-0
    3-0
    3
    8 -
    X
    Gr.inferioara nr. 10 - Amatori
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    X6X
    X7X
    X8X
    XVX
    LOC
    1 ALDEA IULIAN - Fălticeni
    2-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3-0
    2-3
    4
    3
    2 URSULESCU IOAN - Bacău
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    1-3
    5
    2
    3 BLANARIU DIONISIE - Baisesti
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4 COROCAESCU CRISTIAN - Suceava
    1-3
    0-3
    3-1
    0-3
    0-3
    0-3
    1
    5 BIZGAN CIPRIAN - Volovat
    1-3
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    4
    6 ROBU MIHAI - Mogosesti
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    0-3
    0-3
    2
    7 BAISAN PAUL - Roman
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    0-3
    3-0
    5
    1
    8 -
    X

    Gr.superioara nr. 1 - Amatori
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 SUBCINSKI ALEXANDRU - Suceava
    3-1
    3-2
    3-0
    3
    1
    2 BERBECE BIANCA - Bacău
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    3 UNGUREANU ADRIAN - Suceava
    2-3
    1-3
    3-0
    1
    4 CRETU CRISTIAN - Piatra Neamț
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    X
    Gr.superioara nr. 2 - Amatori
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 POPESCU MIHAI SORIN - Straja
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 ALEXIU ANDREI - Fălticeni
    3-2
    2-3
    2-3
    1
    3 UNGUREANU FLORIN - Suceava
    0-3
    3-2
    3-2
    2
    2
    4 ZAMFIROAIA SORIN - Dolhestii Mari
    0-3
    3-2
    2-3
    1
    X
    Gr.superioara nr. 3 - Amatori
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 DUCEAC CATALIN - Botoșani
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 AVRAM GABRIEL - Rădăuți
    2-3
    2-3
    3-0
    1
    3
    3 VOLOSTIUC MARIUS - Suceava
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    4 PURCILEANU LIVIU - Piatra Neamț
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    X
    Gr.superioara nr. 4 - Amatori
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 HASNA COSMIN - Straja
    3-1
    3-0
    3-2
    3
    1
    2 IVANOV SORIN - Piatra Neamț
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 VOLOSTIUC CATALIN - Suceava
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4 VIZITIU IULIAN - Preutesti
    2-3
    0-3
    3-0
    1
    X
    Gr.superioara nr. 5 - Amatori
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 ALBU CATALIN - Pascani
    2-3
    0-3
    1-3
    0
    2 VLAISAN VASILE - Vicovu De Jos
    3-2
    1-3
    2-3
    1
    3 AXINTE BOGDAN - Iași
    3-0
    3-1
    2-3
    2
    2
    4 CIUBOTARIU IOAN - Preutesti
    3-1
    3-2
    3-2
    3
    1
    X
    Gr.superioara nr. 6 - Amatori
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 CORNEANU SORIN - Botoșani
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 CRUT GHEORGHE LAURA - Vicov
    1-3
    3-2
    1-3
    1
    3 DUMITRESCU DAN - Piatra Neamț
    1-3
    2-3
    3-0
    1
    2
    4 ROSCA ADELA - Galanesti
    0-3
    3-1
    0-3
    1
    X
    Gr.superioara nr. 7 - Amatori
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 ROJNITA SEBASTIAN - Bacău
    3-2
    3-1
    3-1
    3
    1
    2 RUSU RADU - Fălticeni
    2-3
    0-3
    3-0
    1
    3 HURJUI DOREL JR - Fratauti
    1-3
    3-0
    3-2
    2
    2
    4 BIZGAN CIPRIAN - Volovat
    1-3
    0-3
    2-3
    0
    X
    Gr.superioara nr. 8 - Amatori
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 MAHU BOGDAN - Pascani
    2-3
    2-3
    2-3
    0
    2 TICU DORIN - Bacău
    3-2
    3-2
    3-1
    3
    1
    3 ALDEA IULIAN - Fălticeni
    3-2
    2-3
    3-2
    2
    2
    4 ALDEA NELU - Fălticeni
    3-2
    1-3
    2-3
    1
    X
    Gr.superioara nr. 9 - Amatori
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 MIRONESCU ADRIAN - Botoșani
    3-1
    3-0
    2-3
    2
    1
    2 URSULESCU IOAN - Bacău
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    3 SOFIAN CORNELIU - Suceava
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    4 TURCU VIOREL - Piatra Neamț
    3-2
    0-3
    1-3
    1
    X
    Gr.superioara nr. 10 - Amatori
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    XVX
    LOC
    1 BAISAN PAUL - Roman
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    3
    2 SINCULET RADU - Rădăuți
    3-0
    0-3
    3-0
    2
    2
    3 VACULISTEANU IONUT - Suceava
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    4 COCEA CATALIN - Iași
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    X

    Eliminatorii Amatori

    1. Corneanu Sorin
    -------------------- Corneanu Sorin 3-0
    32. Bye
    ----------------------------------- Avram Gabriel 1-3
    17. Avram Gabriel
    -------------------- Avram Gabriel 3-2
    16. Baisan Paul
    -------------------------------------------------- Ciubotariu Ioan 2-3
    9. Ciubotariu Ioan
    -------------------- Ciubotariu Ioan 3-0
    24. Bye
    ----------------------------------- Ciubotariu Ioan 3-1
    25. Bye
    -------------------- Subcinski Alexandru 0-3
    8. Subcinski Alexandru
    ----------------------------------------------------------------- Rojnita Sebastian 1-3
    5. Ticu Dorin
    -------------------- Ticu Dorin 3-0
    28. Bye
    ----------------------------------- Sinculet Radu 2-3
    21. Ungureanu Florin
    -------------------- Sinculet Radu 0-3
    12. Sinculet Radu
    -------------------------------------------------- Rojnita Sebastian 1-3
    13. Ursulescu Ioan
    -------------------- Ursulescu Ioan 3-2
    20. Ivanov Sorin
    ----------------------------------- Rojnita Sebastian 2-3
    29. Bye
    -------------------- Rojnita Sebastian 0-3
    4. Rojnita Sebastian

    -------------------------------------------------------------------------------- Rojnita Sebastian 3-0

    3. Duceac Catalin
    -------------------- Duceac Catalin 3-0
    30. Bye
    ----------------------------------- Berbece Bianca 2-3
    19. Berbece Bianca
    -------------------- Berbece Bianca 3-1
    14. Dumitrescu Dan
    -------------------------------------------------- Berbece Bianca 3-0
    11. Axinte Bogdan
    -------------------- Axinte Bogdan 3-0
    22. Hurjui Dorel Jr
    ----------------------------------- Axinte Bogdan 3-2
    27. Bye
    -------------------- Mironescu Adrian 0-3
    6. Mironescu Adrian
    ----------------------------------------------------------------- Berbece Bianca 3-2
    7. Hasna Cosmin
    -------------------- Hasna Cosmin 3-0
    26. Bye
    ----------------------------------- Hasna Cosmin 3-1
    23. Bye
    -------------------- Vaculisteanu Ionut 0-3
    10. Vaculisteanu Ionut
    -------------------------------------------------- Hasna Cosmin 3-1
    15. Aldea Iulian
    -------------------- Aldea Iulian 3-2
    18. Volostiuc Marius
    ----------------------------------- Popescu Mihai Sorin 1-3
    31. Bye
    -------------------- Popescu Mihai Sorin 0-3
    2. Popescu Mihai Sorin

    Clasament Amatori

    1. Rojnita Sebastian - Bacău
    2. Berbece Bianca - Bacău
    3 -- 4
    Ciubotariu Ioan - Preutesti
    Hasna Cosmin - Straja
    5 -- 8
    Sinculet Radu - Rădăuți
    Axinte Bogdan - Iași
    Avram Gabriel - Rădăuți
    Popescu Mihai Sorin - Straja
    9 -- 16
    Ursulescu Ioan - Bacău
    Duceac Catalin - Botoșani
    Subcinski Alexandru - Suceava
    Vaculisteanu Ionut - Suceava
    Ticu Dorin - Bacău
    Mironescu Adrian - Botoșani
    Corneanu Sorin - Botoșani
    Aldea Iulian - Fălticeni
    17 -- 22
    Volostiuc Marius - Suceava
    Dumitrescu Dan - Piatra Neamț
    Hurjui Dorel Jr - Fratauti
    Baisan Paul - Roman
    Ungureanu Florin - Suceava
    Ivanov Sorin - Piatra Neamț
    23 -- 30 Loc 3 gr.sup.
    Sofian Corneliu - Suceava
    Vlaisan Vasile - Vicovu De Jos
    Ungureanu Adrian - Suceava
    Aldea Nelu - Fălticeni
    Rusu Radu - Fălticeni
    Vizitiu Iulian - Preutesti
    Crut Gheorghe Laura - Vicov
    Zamfiroaia Sorin - Dolhestii Mari
    31 -- 40 Loc 4 gr.sup.
    Mahu Bogdan - Pascani
    Alexiu Andrei - Fălticeni
    Albu Catalin - Pascani
    Purcileanu Liviu - Piatra Neamț
    Rosca Adela - Galanesti
    Cretu Cristian - Piatra Neamț
    Turcu Viorel - Piatra Neamț
    Volostiuc Catalin - Suceava
    Cocea Catalin - Iași
    Bizgan Ciprian - Volovat
    41 -- 46 3v gr.inf.
    Salavastru Petru - Botoșani
    Rosca Nicolae Jr - Galanesti
    Petenchi Edmond - Roman
    Iacob Gabriel - Iași
    Munteanu Silviu - Suceava
    Nemaciuc Ovidiu - Suceava
    47 -- 53 2v gr.inf.
    Dan Andrei - Piatra Neamț
    Morosan Marian - Suceava
    Corneanu Gabriel - Botoșani
    Lucic Corneliu - Suceava
    Munteanu Gheorghe - Piatra Neamț
    Bordianu Bogdan - Fălticeni
    Robu Mihai - Mogosesti
    54 -- 59 1v gr.inf.
    Rosca Mihai - Galanesti
    Corocaescu Cristian - Suceava
    Blanar Marian - Baisesti
    Zamfirache Ioan - Botoșani
    Lucian Mihalea - Suceava
    Gherghel Petru - Bacău
    60 -- 69 0v gr.inf.
    Palamaru Emil - Vatra Dornei
    Blanariu Dionisie - Baisesti
    Blanariu Ioan - Baisesti
    Gurgu Fabian - Halaucesti
    Duman Iulian - Halaucesti
    Balteanu Albert - Bacău
    Ghet Ionut - Bacău
    Galateanu Silviu - Bacău
    Balau Laurentiu - Fălticeni
    Lozniceru Constantin - Fălticeni
    Ultima editare de FlorinBN; 22.dec.2013, 08:55.
    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

    Comentariu


    • #3
      Imi permiteti sa ma inscriu primul: la tenis, la tombola si la gratar? Nu neaparat in aceasta ordine.
      Marcel Giosan - Galați (dar cu Bucovina in suflet).
      Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

      Comentariu


      • #4
        Corocaescu Cristian-Suceava
        Blade: Butterfly Timo Boll Alc
        FH: tenergy 05
        BH: tenergy 05

        Comentariu


        • #5
          Ciubotariu Ioan-Preutesti
          Blade: TIMO BOLL ZLC
          Fh:TIBHAR MX-S 2.0mm
          Bh:TIBHAR MX-S 2.0mm

          Comentariu


          • #6
            Cu ocazia acestui turneu vor fi decernate si premiile pentru campionii judeteni Amatur din zona Moldova care au lipsit de la festivitatea de premiere.si anume:
            -David Dorin-Barlad(jud VS)
            -Serban Liviu-Onesti(jud BC)
            -Dumitrescu Dan-P.Neamț(jud NT)
            -Cretu Forin-Iași(jud IS)
            of all the things i lost i miss my mind the most

            Comentariu


            • #7
              Cum va fi structurat turneul? Open + Amatori sau toti la un loc?
              Blade 1 : Butterfly Jun Mizutani Super ZLC Blade 2: Butterfly Custom Arylate
              Fh: Tenergy 05 2.1 mm Fh: Tenergy 05 2.1 mm
              Bh: Tenergy 05 FX 2.1 mm Bh : Tenergy 05 FX 2.1 mm

              Comentariu


              • #8
                Cum vor dori participantii.E un turneu B ,organizat in primul rand pentru toti amaturistii,fara prea multe rigori.Vom face cadouri si se va bea un vin fiert,o tuica fiarta,vom manca ceva mici.In functie de cati inscrisi vor fi si cine vor fi acestia(mai multi sau mai putini openisti)vom stabili ce vom face
                of all the things i lost i miss my mind the most

                Comentariu


                • #9
                  Mihai Nemaciuc - Suceava.

                  Comentariu


                  • #10
                    Alexiu Andrei

                    Comentariu


                    • #11
                      Purdila Dan
                      Mosneagu Marius
                      Carpovici Boris
                      Toti din Fălticeni
                      Ultima editare de cata_60; 10.dec.2013, 16:32.
                      of all the things i lost i miss my mind the most

                      Comentariu


                      • #12
                        Adi Mironescu din Botoșani

                        Comentariu


                        • #13
                          Orza Catalin
                          Orzacius Katalinikos
                          ambii din Suceava
                          PS ....Unul se ocupa de mici si unul de vinul fiert
                          TB SPIRIT
                          TGY 05
                          TGY 05 FX

                          Comentariu


                          • #14
                            Bujoreanu Nicu-Fălticeni
                            of all the things i lost i miss my mind the most

                            Comentariu


                            • #15
                              Ciprian Onufrei -Botoșani

                              Comentariu


                              • #16
                                Aldea Iulian - Fălticeni
                                Aldea Nelu -Fălticeni
                                Bordianu Bogdan - Fălticeni
                                Blanar Marian -Baisesti.
                                Mult succes tuturor.
                                - - - Actualizat - - -
                                Blanariu Dionisie
                                Blanariu Ionut de la Baisesti.
                                Blade : Butterfly Photino ST
                                Bh : Xion Yanus DF 1,5
                                Fh : Tibhar Evolution MX-P 2,1

                                Comentariu


                                • #17
                                  Tiganas Mihai-Rădăuți
                                  of all the things i lost i miss my mind the most

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    abia astept sa revin in Fălticeni dar de data asta e prima oara la dumneavoastra la concurs de tenis de masă.se inscrie cu placere Mahu Bogdan din Pascani.

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Cretu Florin-Iași
                                      Bul;arda Iulian-Barlad
                                      David Dorin-Barlad
                                      David Madalina-Barlad
                                      of all the things i lost i miss my mind the most

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Gatea Marius-Piatra Neamț
                                        of all the things i lost i miss my mind the most

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Actualizat inscrierile in primul post.O veste buna.Toata saptamana viitoare in zona noastra temperaturile vor fi intre +6 C si+9 C fara precipitatii (cel putin asa ii zic astia de la www.Foreca.com
                                          of all the things i lost i miss my mind the most

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Albu Catalin- Pascani- Amatori.

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              totusi,
                                              pentru ca noaptea gradele sunt cu minus, ce ne spuneti despre incalzirea salii?
                                              Blade: SCHLAGER CARBON OF+
                                              FH: Tenergy 05 FX
                                              BH: Tenergy 05 FX

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Sala este iluminata si incalizata corespunzator,vineri-sambata a avut loc un concurs national de minifotbal feminin in sala,conditiile au fost super.vedeti pe www.cronicadefalticeni.
                                                Am facut vineri seara un scurt antrenament, totul e ok
                                                Ultima editare de cata_60; 15.dec.2013, 10:48.
                                                of all the things i lost i miss my mind the most

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  asta imi place ! (caldura)
                                                  venim cu placere: din Straja cel putin: Vas...Flo...Cos...Int...Etc...
                                                  Blade: SCHLAGER CARBON OF+
                                                  FH: Tenergy 05 FX
                                                  BH: Tenergy 05 FX

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X