....te asteptam la Open!
Trimis de pe al meu P5_Quad folosind Tapatalk
Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
CUPA ROMANIEI AMATUR - Turneu A+ TARGOVISTE 22.03.2014
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
-
Alin Stanciu joaca finala la amatori!!!!!Bravo copile....iti dorim sa ajungu cat mai sus!!!...la 12 ani, mai ai timp suficient!!!!!
Trimis de pe al meu P5_Quad folosind Tapatalk
Lasă un comentariu:
-
....si bafta im continuare...!!!! oricum inca o cupa vine in Călărași,...se vede ca aici se joaca!!!
Trimis de pe al meu P5_Quad folosind Tapatalk
Lasă un comentariu:
-
Felicitari pt Alin Stanciu, din Călărași, cel mai tanar semifinalist la amatori....bravo!!!!
Trimis de pe al meu P5_Quad folosind Tapatalk
Lasă un comentariu:
-
Eliminatorii Amatori - primii 8
1 BANESCU DRAGOS,145,
------------------------- STANCIU ALIN,273, 0-3
8 STANCIU ALIN,273,
-------------------------------------------------- STANCIU ALIN,273, 3-2
5 BIRO ATTILA,384,
------------------------- KAPOSTA VICTOR,154, -3
4 KAPOSTA VICTOR,154,
--------------------------------------------------------------------------- SPATARIU DANIEL,356, 1-3
3 CODREANU LAURENTIU,208,
------------------------- HUTANU ALIN,115, 2-3
6 HUTANU ALIN,115,
-------------------------------------------------- SPATARIU DANIEL,356, 0-3
7 BADEA DANIEL,217,
------------------------- SPATARIU DANIEL,356, 1-3
2 SPATARIU DANIEL,356,Ultima editare de FlorinBN; 22.mar.2014, 22:28.
Lasă un comentariu:
-
buna seara ,
cand a ajuns SUMITRA DAVID la concurs caci la pranz era la SLATINA la etapa reprezentand cu BOGDAN CRISTIAN ILFOVUL .
- - - Actualizat - - -
scuze DUMITRA DAVID
Lasă un comentariu:
-
Eliminatorii Open
1 ROMAN IULIAN,2
------------------------- ROMAN IULIAN,2 3-0
64 bye
-------------------------------------------------- ROMAN IULIAN,2 3-0
33 RADUCAN BOGDAN,69
------------------------- RADUCAN BOGDAN,69 3-0
32 MESZAR RAZVAN,67
--------------------------------------------------------------------------- ROMAN IULIAN,2 3-0
17 PETRESCU LIVIU,289
------------------------- PETRESCU LIVIU,289 3-0
48 APIAN FLORIN,13
-------------------------------------------------- POPA CRISTIAN,412 1-3
49 CIONOIU CRISTIAN,137
------------------------- POPA CRISTIAN,412 1-3
16 POPA CRISTIAN,412
A ---------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 MARINESCU RAZVAN,18 1-3
9 CORCOZ COSTIN,20
------------------------- CORCOZ COSTIN,20 3-0
56 bye
-------------------------------------------------- CORCOZ COSTIN,20 3-2
41 CIUCA DAN,82
------------------------- FRANT NICUSOR,8 0-3
24 FRANT NICUSOR,8
--------------------------------------------------------------------------- MARINESCU RAZVAN,18 0-3
25 SOARE VALENTIN,53
------------------------- SOARE VALENTIN,53 3-1
40 SIPOS FERENC,81
-------------------------------------------------- MARINESCU RAZVAN,18 0-3
57 bye
------------------------- MARINESCU RAZVAN,18 0-3
8 MARINESCU RAZVAN,18
5 FRATEA AUREL,48
------------------------- FRATEA AUREL,48 3-0
60 bye
-------------------------------------------------- VRANCEANU MIHAI,58 2-3
37 BOZGA LUCIAN,37
------------------------- VRANCEANU MIHAI,58 1-3
28 VRANCEANU MIHAI,58
--------------------------------------------------------------------------- NASCU SERBAN,15 0-3
21 NASCU SERBAN,15
------------------------- NASCU SERBAN,15 3-1
44 CRUCERU SERGIU,85
-------------------------------------------------- NASCU SERBAN,15 3-0
53 bye
------------------------- DUMBRAVA NICOLAE,24 0-3
12 DUMBRAVA NICOLAE,24
B ---------------------------------------------------------------------------------------------------- 2 DUMITRA DAVID,79 0-3
13 DUMITRA DAVID,79
------------------------- DUMITRA DAVID,79 3-0
52 ILIE MARIAN,486
-------------------------------------------------- DUMITRA DAVID,79 3-0
45 CORBU SORIN,42
------------------------- CORBU SORIN,42 3-1
20 CONSTANTIN TEODOR,166
--------------------------------------------------------------------------- DUMITRA DAVID,79 3-2
29 SIMION BOBY,54
------------------------- MOCEAN DAN,21 1-3
36 MOCEAN DAN,21
-------------------------------------------------- MOCEAN DAN,21 3-0
61 bye
------------------------- TOMA FLORIN,10 0-3
4 TOMA FLORIN,10
3 STOINEA IOANA,
------------------------- STOINEA IOANA, 3-0
62 bye
-------------------------------------------------- STOINEA IOANA, 3-1
35 TOMA IULIAN,72
------------------------- TOMA IULIAN,72 3-0
30 VLADOIU GELU,105
--------------------------------------------------------------------------- STOINEA IOANA, 3-2
19 WELKER IVAN,346
------------------------- WELKER IVAN,346 3-2
46 LEOLEA ANDREI,87
-------------------------------------------------- WELKER IVAN,346 3-1
51 DAVID MADALINA,124
------------------------- DAVID MADALINA,124 3-0
14 RADU COSTICA,26
C ---------------------------------------------------------------------------------------------------- 3 LUKASZ KLIMAS,673 2-3
10 MOROSANU VASILE,39
------------------------- MOROSANU VASILE,39 3-0
55 bye
-------------------------------------------------- SORESCU DEIAN,52 2-3
42 SUDITU ANDREI,74
------------------------- SORESCU DEIAN,52 1-3
23 SORESCU DEIAN,52
--------------------------------------------------------------------------- LUKASZ KLIMAS,673 1-3
26 LUKASZ KLIMAS,673
------------------------- LUKASZ KLIMAS,673 3-
39 NEMACIUC MIHAI,29
-------------------------------------------------- LUKASZ KLIMAS,673 3-
58 bye
------------------------- DAVID DORIN,45 0-3
7 DAVID DORIN,45
6 UTA ADRIAN,94
------------------------- UTA ADRIAN,94 3-0
59 bye
-------------------------------------------------- UTA ADRIAN,94 3-0
38 LAZAROIU ADRIAN,35
------------------------- TOMICA SILVIU,132 1-3
27 TOMICA SILVIU,132
--------------------------------------------------------------------------- UTA ADRIAN,94 3-1
22 DINCA DANIEL,460
------------------------- DINCA DANIEL,460 3-1
43 BODEANU DAN,73
-------------------------------------------------- LEORDA RARES,22 0-3
54 bye
------------------------- LEORDA RARES,22 0-3
11 LEORDA RARES,22
D ---------------------------------------------------------------------------------------------------- 4 UTA ADRIAN,94 3-0
15 MOSTOVOI ANDREI,78
------------------------- TOMICA ANDREI,107 1-3
50 TOMICA ANDREI,107
-------------------------------------------------- TOMICA ANDREI,107 3-1
47 ANDONE CLAUDIU,141
------------------------- ZAMFIR IONEL,41 -3
18 ZAMFIR IONEL,41
--------------------------------------------------------------------------- GOGU GABRIEL,4 0-3
31 POPESCU VALENTIN,65
------------------------- MACOVEI LIVIU,168 1-3
34 MACOVEI LIVIU,168
-------------------------------------------------- GOGU GABRIEL,4 0-3
63 bye
------------------------- GOGU GABRIEL,4 0-3
2 GOGU GABRIEL,4Ultima editare de FlorinBN; 22.mar.2014, 23:02.
Lasă un comentariu:
-
Eliminatorii Amatori
1 VLADU NICOLAE,75
------------------------- VLADU NICOLAE,75 3-0
128 bye
-------------------------------------------------- VLADU NICOLAE,75 3-1
65 ZELENCIUC SERGHEI,1412
------------------------- ARABAGIU MARIUS,333 0-3
64 ARABAGIU MARIUS,333
--------------------------------------------------------------------------- BODIN ION,213 0-3
33 TOKOS PAL,196
------------------------- TOKOS PAL,196 3-0
96 MIHAI BIANCA,367
-------------------------------------------------- BODIN ION,213 1-3
97 CUCU CRISTIN,366
------------------------- BODIN ION,213 0-3
32 BODIN ION,213
A ---------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 BANESCU DRAGOS,145 0-3
17 BANESCU DRAGOS,145
------------------------- BANESCU DRAGOS,145 3-0
112 VESTINEANU IONUT,504
-------------------------------------------------- BANESCU DRAGOS,145 3-1
81 TUDOR EMIL,410
------------------------- MIRON LIVIU,128 0-3
48 MIRON LIVIU,128
--------------------------------------------------------------------------- BANESCU DRAGOS,145 3-1
49 NECULCE ALEXANDRU,1164
------------------------- LEFTER COSTEL,233 0-3
80 LEFTER COSTEL,233
-------------------------------------------------- DUMITRESCU MIRCEA,357 0-3
113 BUTAN MARIUS,506
------------------------- DUMITRESCU MIRCEA,357 0-3
16 DUMITRESCU MIRCEA,357
9 FAUR LAURENTIU,338
------------------------- FAUR LAURENTIU,338 3-0
120 bye
-------------------------------------------------- FAUR LAURENTIU,338 3-0
73 CORNEANU SORIN,142
------------------------- NICULESCU GABRIEL,321 0-3
56 NICULESCU GABRIEL,321
--------------------------------------------------------------------------- FAUR LAURENTIU,338 3-0
41 DOSPINESCU GEORGE,248
------------------------- DOSPINESCU GEORGE,248 3-2
88 MARIN FLORICEL,204
-------------------------------------------------- DOSPINESCU GEORGE,248 3-0
105 OLARU CRISTIAN,1228
------------------------- ANTAL DENES,186 1-3
24 ANTAL DENES,186
B ---------------------------------------------------------------------------------------------------- 2 STANCIU ALIN,273 2-3
25 LAUR BORO,219
------------------------- LAUR BORO,219 3-2
104 VICIU DRAGOS,353
-------------------------------------------------- LAUR BORO,219 3-0
89 STAMATE EDUARD,774
------------------------- FLOREA MARIAN,627 0-3
40 FLOREA MARIAN,627
--------------------------------------------------------------------------- STANCIU ALIN,273 0-3
57 BACANU PAULIAN,306
------------------------- BACANU PAULIAN,306 3-0
72 MARIN PUIU,454
-------------------------------------------------- STANCIU ALIN,273 0-3
121 bye
------------------------- STANCIU ALIN,273 0-3
8 STANCIU ALIN,273
5 IVAN CATALIN,329
------------------------- IVAN CATALIN,329 3-0
124 bye
-------------------------------------------------- COMAN EMIL,315 2-3
69 STANCIU STELIAN,344
------------------------- COMAN EMIL,315 0-3
60 COMAN EMIL,315
--------------------------------------------------------------------------- KEZDI JANOS,203 0-3
37 DRAGOS FLORIN,407
------------------------- PREDA NICOLAE,381 2-3
92 PREDA NICOLAE,381
-------------------------------------------------- KEZDI JANOS,203 0-3
101 POPA VICENTIU,450
------------------------- KEZDI JANOS,203 0-3
28 KEZDI JANOS,203
C ---------------------------------------------------------------------------------------------------- 3 BIRO ATTILA,384 0-3
21 FANCSALI KALMAN,235
------------------------- FANCSALI KALMAN,235 3-2
108 BARDOCZ SZILARD,560
-------------------------------------------------- BIRO ATTILA,384 0-3
85 BIRO ATTILA,384
------------------------- BIRO ATTILA,384 3-0
44 DOBRE TITUS,263
--------------------------------------------------------------------------- BIRO ATTILA,384 3-0
53 NEGREAN IOAN,286
------------------------- STAICU DAN,429 1-3
76 STAICU DAN,429
-------------------------------------------------- STAICU DAN,429 3-0
117 bye
------------------------- RADA FLORIN,272 0-3
12 RADA FLORIN,272
13 PETHO MIHALY,266
------------------------- PETHO MIHALY,266 3-1
116 PAPACU BEJOLI,312
-------------------------------------------------- ARION COSTEL,334 0-3
77 PETROV DAN,153
------------------------- ARION COSTEL,334 1-3
52 ARION COSTEL,334
--------------------------------------------------------------------------- KAPOSTA VICTOR,154 1-3
45 DARMAZ ION,139
------------------------- DARMAZ ION,139 3-0
84 SALAVASTRU PETRU,382
-------------------------------------------------- KAPOSTA VICTOR,154 0-3
109 CONSTANTIN GABRIELA,335
------------------------- KAPOSTA VICTOR,154 1-3
20 KAPOSTA VICTOR,154
D ---------------------------------------------------------------------------------------------------- 4 KAPOSTA VICTOR,154 3-1
29 CHETRONIE LIVIU,386
------------------------- CHETRONIE LIVIU,386 3-0
100 SILVIU NICULAE,359
-------------------------------------------------- RADU CONSTANTIN,401 2-3
93 RADU CONSTANTIN,401
------------------------- RADU CONSTANTIN,401 3-1
36 AVRAM NICOLAE,684
--------------------------------------------------------------------------- DENES FERENC,112 0-3
61 DOBA VASILE,307
------------------------- DOBA VASILE,307 3-0
68 RUSEA GHEORGHE,339
-------------------------------------------------- DENES FERENC,112 0-3
125 bye
------------------------- DENES FERENC,112 0-3
4 DENES FERENC,112
3 TUTOVEANU RAZVAN,96
------------------------- TUTOVEANU RAZVAN,96 3-0
126 bye
-------------------------------------------------- COCEAN VALER,278 0-3
67 COCEAN VALER,278
------------------------- COCEAN VALER,278 3-1
62 POENARU ADRIAN,327
--------------------------------------------------------------------------- CODREANU LAURENTIU,208 2-3
35 ILIESCU DAN,949
------------------------- ILIESCU DAN,949 3-2
94 SOMLEA DARIAN,183
-------------------------------------------------- CODREANU LAURENTIU,208 0-3
99 BRULEA PETRE,361
------------------------- CODREANU LAURENTIU,208 0-3
30 CODREANU LAURENTIU,208
E ---------------------------------------------------------------------------------------------------- 5 CODREANU LAURENTIU,208 3-0
19 GRAMA MIHAI,363
------------------------- GRAMA MIHAI,363 3-0
110 TIMARU ILIE,493
-------------------------------------------------- BRATESCU ADRIAN,733 0-3
83 BRATESCU ADRIAN,733
------------------------- BRATESCU ADRIAN,733 3-2
46 PADURARIU COSTEL,138
--------------------------------------------------------------------------- BRATESCU ADRIAN,733 3-2
51 DUCEAC CATALIN,121
------------------------- DUCEAC CATALIN,121 3-1
78 MURESANU ALEX,633
-------------------------------------------------- DRACEA GABRIEL,265 1-3
115 TARAS DAN,510
------------------------- DRACEA GABRIEL,265 0-3
14 DRACEA GABRIEL,265
11 IORDANIU AUREL,574
------------------------- IORDANIU AUREL,574 3-0
118 bye
-------------------------------------------------- IORDANIU AUREL,574 3-0
75 MIRCEA IONEL,1018
------------------------- DINESCU MIHAI,1435 0-3
54 DINESCU MIHAI,1435
--------------------------------------------------------------------------- OLAH OLIVER,256 0-3
43 OLAH OLIVER,256
------------------------- OLAH OLIVER,256 3-1
86 BRADUSCA CORNEL,385
-------------------------------------------------- OLAH OLIVER,256 3-1
107 MEDELEANU STEFAN,275
------------------------- MEDELEANU STEFAN,275 3-2
22 BUCSAN ROMEO,167
F ---------------------------------------------------------------------------------------------------- 6 HUTANU ALIN,115 2-3
27 CHEN XUE JIE,198
------------------------- CHEN XUE JIE,198 3-0
102 SAFTA ALEXANDRU,617
-------------------------------------------------- CHEN XUE JIE,198 3-1
91 TEODORESCU ANDU,701
------------------------- PREDESCU LEVENTE,160 0-3
38 PREDESCU LEVENTE,160
--------------------------------------------------------------------------- HUTANU ALIN,115 1-3
59 DUMITRESCU DAN,308
------------------------- NISTOR IOSIF,129 0-3
70 NISTOR IOSIF,129
-------------------------------------------------- HUTANU ALIN,115 1-3
123 bye
------------------------- HUTANU ALIN,115 0-3
6 HUTANU ALIN,115
7 LUTA PETRE,116
------------------------- LUTA PETRE,116 3-0
122 bye
-------------------------------------------------- LUTA PETRE,116 3-0
71 LAZAR ION,585
------------------------- LAZAR ION,585 3-1
58 STAN CATALIN,523
--------------------------------------------------------------------------- BADEA DANIEL,217 0-3
39 SERBAN LIVIU,239
------------------------- SERBAN LIVIU,239 3-0
90 POPESCU GEORGE,736
-------------------------------------------------- BADEA DANIEL,217 1-3
103 SOCACI SORIN,588
------------------------- BADEA DANIEL,217 0-3
26 BADEA DANIEL,217
G ---------------------------------------------------------------------------------------------------- 7 BADEA DANIEL,217 3-1
23 NICA IONUT,227
------------------------- NICA IONUT,227 3-1
106 NICULAE DAN,284
-------------------------------------------------- NICA IONUT,227 3-1
87 GHEORGHE NICOLAE,818
------------------------- GHEORGHE NICOLAE,818 3-0
42 BARAC MARIUS,254
--------------------------------------------------------------------------- NICA IONUT,227 3-2
55 IVAN SORIN IOAN,305
------------------------- IVAN SORIN IOAN,305 3-0
74 FAZAKAS GERGELY,1101
-------------------------------------------------- DINU GHEORGHE,127 0-3
119 bye
------------------------- DINU GHEORGHE,127 0-3
10 DINU GHEORGHE,127
15 SPATARIU DANIEL,356
------------------------- SPATARIU DANIEL,356 3-0
114 SULTAN VALENTIN,508
-------------------------------------------------- SPATARIU DANIEL,356 3-1
79 MOVILEANU DARIUS,631
------------------------- TROCAN NICOLAE,126 0-3
50 TROCAN NICOLAE,126
--------------------------------------------------------------------------- SPATARIU DANIEL,356 3-0
47 GRIGORE ALEXANDRU,347
------------------------- GRIGORE ALEXANDRU,347 3-0
82 STOICA MIHAI,226
-------------------------------------------------- GRIGORE ALEXANDRU,347 3-1
111 MANTA VIOREL,1418
------------------------- TUDORACHE CONSTANTIN,149 0-3
18 TUDORACHE CONSTANTIN,149
H ---------------------------------------------------------------------------------------------------- 8 SPATARIU DANIEL,356 3-1
31 POPA MIRCEA,209
------------------------- BOZGA RAZVAN,423 0-3
98 BOZGA RAZVAN,423
-------------------------------------------------- BOZGA RAZVAN,423 3-
95 BECHES ANDREI,637
------------------------- IONICA MARIA,397 1-3
34 IONICA MARIA,397
--------------------------------------------------------------------------- CHIRAP DAN,114 2-3
63 CHIRAP DAN,114
------------------------- CHIRAP DAN,114 3-0
66 POP CORNEL,557
-------------------------------------------------- CHIRAP DAN,114 3-0
127 bye
------------------------- MUNTEANU OCTAVIAN,93 0-3
2 MUNTEANU OCTAVIAN,93Ultima editare de FlorinBN; 22.mar.2014, 21:13.
Lasă un comentariu:
-
Calificati Open
1. Roman Iulian, Lukasz Klimas, Tomica Silviu, Ilie Marian
2. Gogu Gabriel, Soare Valentin, Vranceanu Mihai, David Madalina
3. Stoinea Ioana, Frant Nicusor, Simion Boby, Tomica Andrei
4. Toma Florin, Sorescu Deian, Vladoiu Gelu, Cionoiu Cristian
5. Fratea Aurel, Dinca Daniel, Popescu Valentin, Apian Florin
6. Uta Adrian, Nascu Serban, Meszar Razvan, Andone Claudiu
7. David Dorin, Constantin Teodor, Raducan Bogdan, Leolea Andrei
8. Marinescu Razvan, Welker Ivan, Macovei Liviu, Corbu Sorin
9. Corcoz Costin, Zamfir Ionel, Toma Iulian, Cruceru Sergiu
10. Morosanu Vasile, Petrescu Liviu, Mocean Dan, Bodeanu Dan
11. Leorda Rares, Popa Cristian, Bozga Lucian, Suditu Andrei
12. Dumbrava Nicolae, Mostovoi Andrei, Lazaroiu Adrian, Ciuca Dan
13. Dumitra David, Radu Costica, Nemaciuc MihaiUltima editare de FlorinBN; 22.mar.2014, 19:54.
Lasă un comentariu:
-
Eliminatorii Amatori
1 VLADU NICOLAE,75
------------------------- VLADU NICOLAE,75 3-0
128 bye
65 ZELENCIUC SERGHEI,1412
64 ARABAGIU MARIUS,333
33 TOKOS PAL,196
96 MIHAI BIANCA,367
97 CUCU CRISTIN,366
32 BODIN ION,213
A 1
17 BANESCU DRAGOS,145
112 VESTINEANU IONUT,504
81 TUDOR EMIL,410
48 MIRON LIVIU,128
49 NECULCE ALEXANDRU,1164
80 LEFTER COSTEL,233
113 BUTAN MARIUS,506
16 DUMITRESCU MIRCEA,357
9 FAUR LAURENTIU,338
------------------------- FAUR LAURENTIU,338 3-0
120 bye
73 CORNEANU SORIN,142
56 NICULESCU GABRIEL,321
41 DOSPINESCU GEORGE,248
88 MARIN FLORICEL,204
105 OLARU CRISTIAN,1228
24 ANTAL DENES,186
B 2
25 LAUR BORO,219
104 VICIU DRAGOS,353
89 STAMATE EDUARD,774
40 FLOREA MARIAN,627
57 BACANU PAULIAN,306
72 MARIN PUIU,454
121 bye
------------------------- STANCIU ALIN,273 0-3
8 STANCIU ALIN,273
5 IVAN CATALIN,329
------------------------- IVAN CATALIN,329 3-0
124 bye
69 STANCIU STELIAN,344
60 COMAN EMIL,315
37 DRAGOS FLORIN,407
92 PREDA NICOLAE,381
101 POPA VICENTIU,450
28 KEZDI JANOS,203
C 3
21 FANCSALI KALMAN,235
108 BARDOCZ SZILARD,560
85 BIRO ATTILA,384
44 DOBRE TITUS,263
53 NEGREAN IOAN,286
76 STAICU DAN,429
117 bye
------------------------- RADA FLORIN,272 0-3
12 RADA FLORIN,272
13 PETHO MIHALY,266
116 PAPACU BEJOLI,312
77 PETROV DAN,153
52 ARION COSTEL,334
45 DARMAZ ION,139
84 SALAVASTRU PETRU,382
109 CONSTANTIN GABRIELA,335
20 KAPOSTA VICTOR,154
D 4
29 CHETRONIE LIVIU,386
100 SILVIU NICULAE,359
93 RADU CONSTANTIN,401
36 AVRAM NICOLAE,684
61 DOBA VASILE,307
68 RUSEA GHEORGHE,339
125 bye
------------------------- DENES FERENC,112 0-3
4 DENES FERENC,112
3 TUTOVEANU RAZVAN,96
------------------------- TUTOVEANU RAZVAN,96 3-0
126 bye
67 COCEAN VALER,278
62 POENARU ADRIAN,327
35 ILIESCU DAN,949
94 SOMLEA DARIAN,183
99 BRULEA PETRE,361
30 CODREANU LAURENTIU,208
E 5
19 GRAMA MIHAI,363
110 TIMARU ILIE,493
83 BRATESCU ADRIAN,733
46 PADURARIU COSTEL,138
51 DUCEAC CATALIN,121
78 MURESANU ALEX,633
115 TARAS DAN,510
14 DRACEA GABRIEL,265
11 IORDANIU AUREL,574
------------------------- IORDANIU AUREL,574 3-0
118 bye
75 MIRCEA IONEL,1018
54 DINESCU MIHAI,1435
43 OLAH OLIVER,256
86 BRADUSCA CORNEL,385
107 MEDELEANU STEFAN,275
22 BUCSAN ROMEO,167
F 6
27 CHEN XUE JIE,198
102 SAFTA ALEXANDRU,617
91 TEODORESCU ANDU,701
38 PREDESCU LEVENTE,160
59 DUMITRESCU DAN,308
70 NISTOR IOSIF,129
123 bye
------------------------- HUTANU ALIN,115 0-3
6 HUTANU ALIN,115
7 LUTA PETRE,116
------------------------- LUTA PETRE,116 3-0
122 bye
71 LAZAR ION,585
58 STAN CATALIN,523
39 SERBAN LIVIU,239
90 POPESCU GEORGE,736
103 SOCACI SORIN,588
26 BADEA DANIEL,217
G 7
23 NICA IONUT,227
106 NICULAE DAN,284
87 GHEORGHE NICOLAE,818
42 BARAC MARIUS,254
55 IVAN SORIN IOAN,305
74 FAZAKAS GERGELY,1101
119 bye
------------------------- DINU GHEORGHE,127 0-3
10 DINU GHEORGHE,127
15 SPATARIU DANIEL,356
114 SULTAN VALENTIN,508
79 MOVILEANU DARIUS,631
50 TROCAN NICOLAE,126
47 GRIGORE ALEXANDRU,347
82 STOICA MIHAI,226
111 MANTA VIOREL,1418
18 TUDORACHE CONSTANTIN,149
H 8
31 POPA MIRCEA,209
98 BOZGA RAZVAN,423
95 BECHES ANDREI,637
34 IONICA MARIA,397
63 CHIRAP DAN,114
66 POP CORNEL,557
127 bye
------------------------- MUNTEANU OCTAVIAN,93 0-3
2 MUNTEANU OCTAVIAN,93
Lasă un comentariu:
-
Grupe inferioare Open
1. Roman Iulian, Farcas Vlad, Bularda Iulian, Onufrei Ciprian, Tomica Silviu, Ilie Marian, Lukasz Klimas
2. Gogu Gabriel, Soare Valentin, Vranceanu Mihai, Gheorghe Nicu, David Madalina, Nicolae Paul, Movileanu Flavius
3. Frant Nicusor, Simion Boby, Mitzea Alexandru, Tomica Andrei, Barbu Dan, Draganescu Viorel, Stoinea Ioana
4. Toma Florin, Sorescu Deian, Dumbrava Daniel, Vladoiu Gelu, Cionoiu Cristian, Dumbrava Georgian
5. Apian Florin, Fratea Aurel, Popescu Valentin, Panaitescu Stefan, Farkas Bence, Dinca Daniel
6. Nascu Serban, Aftenii Daniel, Meszar Razvan, Uta Adrian, Andone Claudiu, Miron Andrei
7. Cozma Catalin, David Dorin, Raducan Bogdan, Leolea Andrei, Constantin Teodor, Ene Dragos
8. Marinescu Razvan, Corbu Sorin, Tamas Nagy Jeno, Dumitru Gheorghe, Macovei Liviu, Welker Ivan
9. Corcoz Costin, Zamfir Ionel, Toma Iulian, Cruceru Sergiu, Lakatos Zsolt, Clapa Danut
10. Mocean Dan, Morosanu Vasile, Bodeanu Dan, Govoreanu Florin, Mihaila Nicolae, Petrescu Liviu
11. Leorda Rares, Bozga Lucian, Suditu Andrei, Micu Cosmin, Dena Corneliu, Popa Cristian
12. Dumbrava Nicolae, Lazaroiu Adrian, Mostovoi Andrei, Ciuca Dan, Janosi Attila, Parfenie Constantin
13. Radu Costica, Nemaciuc Mihai, Dumitra David, Sipos Ferenc, Iancu George, Mihaila Aurel
Lasă un comentariu:
-
Calificati Amatori
1. Vladu Nicolae, Stan Catalin, Dumitrescu Dan, Papacu Bejoli
2. Munteanu Octavian, Bacanu Paulian, Coman Emil, Taras Dan
3. Tutoveanu Razvan, Niculescu Gabriel, Doba Vasile, Sultan Valentin
4. Denes Ferenc, Ivan Sorin Ioan, Poenaru Adrian, Butan Marius
5. Ivan Catalin, Dinescu Mihai, Chirap Dan, Vestineanu Ionut
6. Hutanu Alin, Negrean Ioan, Arabagiu Marius, Manta Viorel
7. Luta Petre, Arion Costel, Zelenciuc Serghei, Timaru Ilie
8. Stanciu Alin, Duceac Catalin, Pop Cornel, Constantin Gabriela
9. Faur Laurentiu, Trocan Nicolae, Cocean Valer, Bardocz Szilard
10. Dinu Gheorghe, Neculce Alexandru, Rusea Gheorghe, Medeleanu Stefan
11. Iordaniu Aurel, Miron Liviu, Stanciu Stelian, Niculae Dan
12. Rada Florin, Grigore Alexandru, Nistor Iosif, Olaru Cristian
13. Petho Mihaly, Padurariu Costel, Lazar Ion, Viciu Dragos
14. Dracea Gabriel, Darmaz Ion, Marin Puiu, Socaci Sorin
15. Spatariu Daniel, Dobre Titus, Corneanu Sorin, Safta Alexandru
16. Dumitrescu Mircea, Olah Oliver, Fazakas Gergely, Popa Vicentiu
17. Banescu Dragos, Barac Marius, Mircea Ionel, Silviu Niculae
18. Tudorache Constantin, Dospinescu George, Staicu Dan, Brulea Petre
19. Grama Mihai, Florea Marian, Petrov Dan, Bozga Razvan
20. Kaposta Victor, Serban Liviu, Mureșanu Alex, Cucu Cristin
21. Fancsali Kalman, Predescu Levente, Movileanu Darius, Mihai Bianca
22. Bucsan Romeo, Dragos Florin, Lefter Costel, Beches Andrei
23. Nica Ionut, Avram Nicolae, Tudor Emil, Somlea Darian
24. Antal Denes, Iliescu Dan, Stoica Mihai, Radu Constantin
25. Laur Boro, Ionica Maria, Bratescu Adrian, Preda Nicolae
26. Badea Daniel, Tokos Pal, Salavastru Petru, Teodorescu Andu
27. Chen Xue Jie, Bodin Ion, Biro Attila, Popescu George
28. Kezdi Janos, Popa Mircea, Bradusca Cornel, Stamate Eduard
29. Chetronie Liviu, Codreanu Laurentiu, Gheorghe Nicolae, Marin FloricelUltima editare de FlorinBN; 22.mar.2014, 17:06.
Lasă un comentariu:
-
Grupe inferioare Amatori
1. Vladu Nicolae, Dumitrescu Dan, Papacu Bejoli, Corocaescu Cristian, Stan Catalin, Stoica Sandel, Barbu Roxana
2. Munteanu Octavian, Bacanu Paulian, Coman Emil, Taras Dan, Codreanu Florin, Lorincz Laszlo, Dobrin Adrian
3. Tutoveanu Razvan, Doba Vasile, Niculescu Gabriel, Sultan Valentin, Bartha Istvan Zsolt, Glodeanu Diana
4. Denes Ferenc, Ivan Sorin Ioan, Poenaru Adrian, Butan Marius, Ciky Cornel, Tanasescu Florin
5. Chirap Dan, Tobosaru Gheorghe, Ivan Catalin, Vestineanu Ionut, Birloveanu Viorel, Dinescu Mihai
6. Hutanu Alin, Negrean Ioan, Arabagiu Marius, Iordache Ioana, Popescu Adrian, Manta Viorel
7. Luta Petre, Theodorescu Alex, Arion Costel, Timaru Ilie, Pribeagu Claudiu, Zelenciuc Serghei
8. Duceac Catalin, Stanciu Alin, Constantin Gabriela, Marin Iulian, Pop Cornel, Miklos Imre
9. Trocan Nicolae, Cocean Valer, Faur Laurentiu, Moraru Constantin, Bardocz Szilard, Micu Iulian
10. Dinu Gheorghe, Medeleanu Stefan, Rusea Gheorghe, Tarau Vasile, Rizea Cristina, Neculce Alexandru
11. Miron Liviu, Niculae Dan, Stanciu Stelian, Ion Cristian, Iordaniu Aurel, Zamfir Gabriel
12. Nistor Iosif, Rada Florin, Grigore Alexandru, Moise Mihai, Voin Doru, Olaru Cristian
13. Padurariu Costel, Petho Mihaly, Viciu Dragos, Morosan Marian, Lazar Ion, Taru Alex
14. Darmaz Ion, Dracea Gabriel, Imecs Attila, Marin Puiu, Socaci Sorin, Vranceanu Gabriel
15. Corneanu Sorin, Dobre Titus, Spatariu Daniel, Niculescu Daniel, Safta Alexandru, Milos Cristian
16. Sofian Corneliu, Olah Oliver, Dumitrescu Mircea, Popa Vicentiu, Manoiu Claudiu, Fazakas Gergely
17. Banescu Dragos, Barac Marius, Silviu Niculae, Presura Marin, Popa Cristian, Mircea Ionel
18. Tudorache Constantin, Dospinescu George, Brulea Petre, Staicu Dan, Mihaila Robert, Stancalie Doru
19. Petrov Dan, Vasile Gelu Iulian, Grama Mihai, Bozga Razvan, Florea Marian, Peter Laszlo
20. Kaposta Victor, Serban Liviu, Cucu Cristin, Sava Sinel, Mureșanu Alex, Palaloga Sebastian
21. Predescu Levente, Fancsali Kalman, Mihai Bianca, Giosan Marcel, Movileanu Darius, Hutanu Adrian
22. Bucsan Romeo, Lefter Costel, Mahu Bogdan, Dragos Florin, Beches Andrei, Preda Vasilica
23. Somlea Darian, Nica Ionut, Muntoiu Theodor, Tudor Emil, Avram Nicolae, Rosianu Nicolae
24. Antal Denes, Stoica Mihai, Marin Adrian, Radu Constantin, Bartha Zsolt Attila, Iliescu Dan
25. Matei Razvan, Laur Boro, Preda Nicolae, Ionica Maria, Bratescu Adrian, Movileanu Neculae
26. Tokos Pal, Badea Daniel, Salavastru Petru, Pralea Constantin, Teodorescu Andu, Milos Gianni
27. Chen Xue Jie, Bodin Ion, Biro Attila, Ene Diana, Popescu George, Cretu Marian
28. Kezdi Janos, Popa Mircea, Bradusca Cornel, Dinu Adrian, Stamate Eduard, Moaghen George
29. Marin Floricel, Codreanu Laurentiu, Chetronie Liviu, Stolearenco Igor, Diaconescu Lucian, Gheorghe Nicolae
Lasă un comentariu:
-
Din motive de sanatate se retrage Radulescu Nicusor - Alexandria - Amatori
Lasă un comentariu:
-
Se retrage Ivan Valentin din Campina, de la amatori
Lasă un comentariu:
-
Se retrag Dondera Marius- Open si Vacaroiu Sorin-Amatori ambii din TG-JIU
Lasă un comentariu:
-
Veniți ca sunteți aproape și garantat aveți ce vedea!!!!
- - - Actualizat - - -
Participă *cei mai buni, dintre cei buni* și ar fi păcat sa pierdeți acest spectacol sportiv!!! Succes tuturor participanților m?ine!!!
Lasă un comentariu:
Who has read this thread:
Lasă un comentariu: