Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Xiom Ofensive S

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Xiom Ofensive S

    Daca a jucat sau joaca cineva cu acest lemn ,,Xiom Ofensive S'' .Va rog niste pareri si ce fete merg pe el.Stima.
    Ultima editare de remy; 26.feb.2014, 14:54.

  • #2
    Am jucat eu cu el, este un lemn bun, asemanator cu Bty Korbel, merg bine fete cu burete de duritate medie, tensor.

    Comentariu


    • #3
      multumesc dl.same1 Mai astept si alte pareri.

      Comentariu


      • #4
        Mai astept in continuare si alte pareri

        Comentariu


        • #5
          Salut.Este un lemn foarte bun, cu un raport pret/calitate excelent. Un simt deosebit, foarte asemanator cu Petr Korbel, posibil o viteza cu foarte putin mai mica , dar cu un simt mai bun. Merge, asa cum spune si colegul nostru mai sus, cu fete tensor, de duritate medie. Eu joc cu el in combinatie cu Palio Blitz si pe FH folosesc Omega 4 pro. La acest pret nu gasesti ceva mai bun. Merita incercat. Calitatea lemnelor de la Xiom este de un nivel foarte bun.
          XIOM Ofensive S Off / ST
          BH - Victas Limber V1
          FH - Xiom Omega 4 Pro

          Comentariu


          • #6
            Multumesc frumos Dl.Lucian.

            Comentariu


            • #7
              Salve!
              Il am in combinatie cu Xiom Sigma I Pro FH si Xiom Omega IV Elite BH. Am avut Jazz inainte cu fete aproximativ la fel si era mai lent. Mi-a trebuit putina atentie sa-mi ajustez jocul. Ca intotdeauna... depinde de stil, mana si experienta.
              Lemn: Xiom Offensive S
              FH: Xiom Sigma I Pro
              BH: Xiom Omega IV Elite

              Comentariu


              • #8
                Multumesc Dl.Robert.Eu azi l-am achizitionat si ma gindeam sa pun pe Fh-Nittaku Fastarc G-1(negru2,1mm) pe care o detin iar la Bh ma bate gidul sa incerc un Adidas P7 sau un Xiom Omega IV Europa (rosu 2,0mm).

                Comentariu

                Who has read this thread:
                Procesare...
                X