Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Memorialul "DAN LEORDA" - Turneu A , Reghin 10 mai 2014

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Purdea Raul - Cluj - se retrage

    Comentariu


    • Babics Tamas din Gheorgheni la amatori

      Comentariu


      • ...

        Se retrage Vieriu Carmen vatra dornei

        Comentariu


        • Sipos Nandor se retrage ,probleme de serviciu

          Comentariu


          • se inscrie la amatori Dezso Atila !-dej
            DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

            Comentariu


            • Postat în original de iuliu zedler Vezi post
              Wow ! 17 din Târnaveni ! Felicitari ! Centru mare si serios Târnaveniul ! Mult succes tuturor !
              Târnaveni e un mare centru de tenis de masă, pacat ca nu avem mese si o organizare Exista jucatori pasionati, dar din pacate posibilitatile materiale ne limiteaza.

              Comentariu


              • AmaTur-ul a identificat problema si din putinul pe care-l are a repartizat doua mese catre Târnaveni, care personal le-am trimis (de vreo luna) . Nu stiu daca le-ati vazut sa daca le folositi dar sunt bune pentru un centru valoros ca cel de acolo.
                Ultima editare de GeluBv; 08.mai.2014, 05:22.
                Hobby: Motoare si ski !
                http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                Comentariu


                • Postat în original de sciurca Vezi post
                  Târnaveni e un mare centru de tenis de masă, pacat ca nu avem mese si o organizare Exista jucatori pasionati, dar din pacate posibilitatile materiale ne limiteaza.
                  In data de 14 iunie se va organiza un turneu B la Târnaveni. Se va juca pe 12 mese. Echipa organizatorica este deja formata( te asteptam si pe tine sa ni te alaturi). D-l Zelariu Petrica si cu colegul Nelu Chiubu au fost la Reghin, am discutat si am stabilit organizarea unui turneu B la Târnaveni. asa ca.... tenisul de masa din Târnaveni este pe un drum bun. In persoana D-lui Petrica aveti un bun organizator. Stima Ocsi Kantor. Imi pare rau ca a trebuit sa divulg acest" secret"....

                  Comentariu


                  • Staicu Dan - 267 - Constanța - AMATORI
                    Pentru ca raul sa triumfe, trebuie doar ca oamenii buni sa nu faca nimic.

                    Comentariu


                    • Stiu de mese si va multumim. M-am exprimat eu gresit. Ziceam de "mese" in sensul de sala dedicata. Aseara, de ex., am jucat impreuna cu antrenamentul echipei de volei Nu mai stiai ce minge sa lovesti. Cat despre turneu, abia astept sa vina data. Daca voi fi contactat sa ajut cu ceva, o voi face cu cea mai mare placere.

                      Comentariu


                      • Se retrage NAGY PETER.

                        Comentariu


                        • De la Vatra Dornei se retrag... Hagatis Andrei, Firu Marian, Capra Arthur, Boicu Gabriel, Vieriu Carmen
                          Blade :Butterfly Timo Boll Spirit
                          BH : Tenergy 05Fx
                          FH : Tenergy 05Fx

                          Comentariu


                          • Anita Dorel -Brașov-amatori - are mari probleme la glezna,...se retrage
                            Hobby: Motoare si ski !
                            http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                            Comentariu


                            • Radu Serban-Cluj-Amatori

                              Comentariu


                              • imi pare rau dar eu si Bercea Marius din Somcuta Mare trebuie sa ne retragem

                                Comentariu


                                • Postat în original de sciurca Vezi post
                                  Stiu de mese si va multumim. M-am exprimat eu gresit. Ziceam de "mese" in sensul de sala dedicata. Aseara, de ex., am jucat impreuna cu antrenamentul echipei de volei Nu mai stiai ce minge sa lovesti. Cat despre turneu, abia astept sa vina data. Daca voi fi contactat sa ajut cu ceva, o voi face cu cea mai mare placere.
                                  Sorine, stai linistit ca te voi suna pentru ca am nevoie si de ajutorul tau; toate la timpul lor

                                  Comentariu


                                  • Din Sanpaul se retrag Kulcsar Lorand si Lorincz Ferenc Attila
                                    Lemne: DHS Hurricane Long W997
                                    FH: DHS Hurricane Neo 3 nationala blue sponge 2,1/ 40
                                    BH: DHS GoldArc 8

                                    Comentariu


                                    • Se retrage din Targu Mureș Galfi Tibor - open

                                      Comentariu


                                      • Buna ziua,
                                        Am si eu nevoie de niste "ordine de deplasare" = delegatii, stampilate de o firma de constructii sau electrice sau altceva pentru a-mi putea deconta deplasarea. Daca are cineva luam legatura la concurs. Multumesc anticipat.
                                        Pentru ca raul sa triumfe, trebuie doar ca oamenii buni sa nu faca nimic.

                                        Comentariu


                                        • Se retrage Biro Atila din m.ciuc

                                          Comentariu


                                          • Se retrage POP CALIN din Tg-Mureș.

                                            Comentariu


                                            • No Marcele, te-ai hotarat daca treci la open sau numa' ai vrut sa stii daca ai voie?
                                              TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

                                              Comentariu


                                              • Rodica Sicoe - se retrage ..succes concurentilor...

                                                Comentariu


                                                • Se retrage Kelemen Laszlo din m.ciuc

                                                  Comentariu


                                                  • Postat în original de dan_s Vezi post
                                                    buna ziua,
                                                    am si eu nevoie de niste "ordine de deplasare" = delegatii, stampilate de o firma de constructii sau electrice sau altceva pentru a-mi putea deconta deplasarea. Daca are cineva luam legatura la concurs. Multumesc anticipat.
                                                    se rezolva cu delegatiile .

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X