Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Memorialul "DAN LEORDA" - Turneu A , Reghin 10 mai 2014

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Memorialul "DAN LEORDA" - Turneu A , Reghin 10 mai 2014

    MEMORIALUL "DAN LEORDA" TURNEU A REGHIN 10 MAI
    EDITIA A VI-a
    LOCALITATEA: Reghin
    DATA: 10 mai 2014
    ORA: 09:00 (inscrierea se va efectua la ora 8:30 )
    TAXA : 25 Lei (2 lei/pers vor fi directionati catre fondul Amatur
    SALA: Sala de sport din "Parcul Tineretului" (aceeasi locatie ca si anul trecut)

    Indicatii de acces:
    Masinile pot fi parcate in parcarea supermarketului Kaufland (pt cei care vin dinspre Tg Mureș sau Bistrița) sau in parcarea Electrica Reghin (pt cei care vin din directia Toplita-Piatra Neamț)
    Dinspre Tg Mureș : Dreapta la benzinaria MOL, iar in capatul strazii dreapta pana la magazinul Kaufland.
    Dinspre Bistrița : Stanga la benzinaria MOL, iar in capatul strazii dreapta pana la magazinul Kaufland
    Dinspre Piatra Neamț-Toplita : La intrare in oras, stanga in dreptul benzinariei Lukoil , iar in capatul cartierului Unirii, vis-a-vis de statia Petrom se afla parcarea Electrica.

    NR MESE : 24
    SISTEMUL DE JOC: grupe inferioare (dupa clasament) + grupe superioare + eliminatorii (locurile 1 dupa clasament, locurile 2 trag la sorti) - dupa sistemul 3 din 5
    NR. DE CAPI DE SERIE: conform clasamentului AmaTur din 28 apr 2014
    INSCRIERI: Pe forum sau telefonic pina vineri 9 mai ora 18.00
    MINGI : DONIC 3* - oferite gratuit prin amabilitatea domnului Gelu Popescu , Androgir București

    MATERIALUL DE PREMIERE:
    AMATORI si OPEN :
    LOCUL I -€“ Cupa + diploma + 1 voucher in valoare de 250 RON
    LOCUL II -€“ Cupa + diploma + 1 voucher in valoare de 150 RON
    LOCURILE III-IV -€“ Cupa + diploma + 1 voucher in valoare de 100 RON
    LOCURILE V-VIII -€“ Cupe + diplome
    Locurile I si II ,atat la Amatori cat si la Open sunt acordate de catre Firma BUTTERFLY ROMANIA ,prin amabilitatea domnului RASVAN CRISAN - €“importator direct BUTTERFLY http://www.tt-shop.ro/
    Locurile III ,atat la Amatori cat si la Open sunt acordate de catre Firma Androgir București ,prin amabilitatea domnului GELU POPESCU - €“importator direct XIOM si DONIC http://www.tenismasa.ro/

    Se vor organiza 2 turnee:
    OPEN -€“ ORA DE INCEPERE 14:00 !!!
    participa jucatorii clasati pe primele 60 de locuri,cei cu media turneelor de minim 18p.,jucatorii legitimati in divizia B precum si jucatorii amatori cu MA 13-18 care sunt rugati sa-si anunte optiunea la OPEN.
    AMATORI -€“ ORA DE INCEPERE 9:00
    Participa orice jucator amator cu media turneelor A mai mica decat 18.
    NR de jucatori : nelimitat

    MASA: (masa de dimineata si pranzul sunt incluse in taxa de participare)
    Dimineata: Produse de patiserie , mere , apa plata ,apa minerala , suc de mere
    (la discretie)
    Pranz:
    La fel ca si anul trecut ,vom organiza o "€œmasa campeneasca"€? acoperita ,astfel incat sa nu avem emotii cu vremea.
    Se vor pregati la ceaun 4 feluri de tocanite ardelenesti , urmand ca fiecare participant sa-si aleaga ce doreste sa serveasca in functie de preferinte.
    Se vor servi tocanite de miel ,vitel ,porc si copanele de pui.

    ORGANIZATORI:
    Kantor Imre -0741908006
    Leorda Rares 0740250901
    Apian Florin
    Ultima editare de FlorinBN; 25.nov.2015, 11:25.

  • #2
    Rezervarile se fac direct la hotel!!
    Oferta de cazare:
    http://www.hotelmarion.ro/ Hotel Marion Padurea Rotunda
    Tel/Fax: +40-265-512.232
    +40-265-512.775
    Camere duble : 50 lei ron pers/noapte (mic dejun inclus) .
    Pensiunea Casablanca
    http://www.infopensiuni.ro/cazare-re...ea-casablanca3
    0365 486 845 / 0788 214 627
    Camere duble : 60 ron pers/noapte (mic dejun inclus)
    Hotel Parc 2**
    Hotelul se afla la 1 minut de sala ,conditiile de cazare sunt acceptabile
    Sunt disponibile 4 camere duble si 3 camere triple.
    Pret 35 ron pers/noapte (mic dejun inclus)
    Tel 0265.521.396

    Comentariu


    • #3
      Inscrieri Amatori - on 09-May-14 at 21:58:52

      1. Vladoiu Gelu, Brașov, 91 - 17.21 - AW
      2. Andone Claudiu, Cugir, 96 - 17.93 - A
      3. Denes Ferenc, Praid, 99 - 17.76 - A
      4. Nistor Iosif, Siculeni, 113 - 16.56 - A
      5. Kaposta Victor, Arad, 114 - 17.07 - A
      6. Tipser Gabriel, Sighișoara, 116 - 17.82 - A
      7. Puscas Arpad, Gherla, 120 - 17.04 - A
      8. Antal Denes, Brașov, 125 - 16.77 - AW
      9. Kezdi Janos, Corund, 126 - 16.37 - A
      10. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc, 135 - 15.34 - A
      11. Padurariu Costel, Brașov, 138 - 15.1 - A
      12. Farkas Bence, Targu Mureș, 139 - 15.1 - AJ
      13. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc, 146 - 17.76 - AW
      14. Nica Ionut, Brașov, 154 - 17.34 - A
      15. Ciobanu Gabriel, Vatra Dornei, 164 - 17.56 - AW
      16. Popa Mircea, Brașov, 165 - 14.03 - AW
      17. Antohi Ioan, Sighetu Marmatiei, 166 - 13.96 - AW
      18. Janosi Attila, Targu Mureș, 171 - 13.92 - A
      19. Cherhat Dumitru, Cluj Napoca, 189 - 15.3 - A
      20. Toncean Mircea, Reghin, 191 - 15.08 - AW
      21. Kantor Imre Zoltan, Reghin, 192 - 13.83 - A
      22. Ban Peter, Cluj Napoca, 195 - 13.95 - A
      23. Fancsali Kalman, Lunca de Sus, 196 - 13.6 - AW
      24. Garaz Mircea, Bistrița, 200 - 17.71 - AW
      25. Marin Floricel, Brașov, 202 - 14.04 - AW
      26. Nicula Dumitru, Agnita, 203 - 13.88 - AW
      27. Cocean Valer, Baraolt, 205 - 17.17 - A
      28. Benyovski Bela, Sibiu, 208 - 13.69 - A
      29. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 212 - 15.63 - A
      30. Radu Constantin, Sibiu, 213 - 14.56 - AW
      31. Rozenfeld Cristian, Cluj Napoca, 215 - 14.57 - A
      32. Pop Danut, Dej, 239 - 14.58 - A
      33. Florea Vasile, Sighetu Marmatiei, 247 - 12.51 - A
      34. Kriszta Arpad Lorand, Sanpaul, 257 - 15.43 - A
      35. Neamțu Adrian, Gherla, 258 - 12.81 - A
      36. Ciobanu Daniel, Blaj, 260 - 12.41 - A
      37. Negrean Ioan, Sibiu, 265 - 11.93 - A
      38. Staicu Dan, Constanța, 267 - 14.19 - AW
      39. Kromek Iulian, Cugir, 285 - 15.31 - A
      40. Dan Andrei, Piatra Neamț, 303 - 13.77 - AW
      41. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure, 315 - 14.84 - A
      42. Imecs Attila, Miercurea Ciuc, 317 - 11.02 - AW
      43. Groza Florin, Cluj Napoca, 319 - 17.28 - A
      44. Spaller Tiberiu, Nasaud, 339 - 11.6 - A
      45. Matei Dumitru, Deva, 346 - 12 - AW
      46. Moldovan Doru, Dej, 365 - 13.84 - A
      47. Hodis Andrei, Gherla, 376 - 13.1 - A
      48. Keresztes Zoltan, Gheorgheni, 406 - 14 - A
      49. Ordog Zoltan, Reghin, 422 - 17.75 - A
      50. Anitei Marcel, Cluj Napoca, 425 - 11.71 - A
      51. Dani Leo, Arad, 441 - 13.09 - AH
      52. Onet Nicolae, Sighișoara, 452 - 11 - A
      53. Baciu Gabriel, Târnaveni, 464 - 17.4 - A
      54. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare, 470 - 9.22 - A
      55. Bumbu Pavel, Razboieni, 473 - 13.29 - A
      56. Medve Mihai, Reghin, 475 - 11.21 - A
      57. Cristea Virgil, Cugir, 476 - 9.9 - A
      58. Pralea Constantin, Alba Iulia, 478 - 8.1 - AW
      59. Gyorfi Szabolcs, Gheorgheni, 491 - 12.33 - A
      60. Vass Alexander, Beclean, 502 - 10.5 - A
      61. Vass Sandor, Beclean, 504 - 8.9 - A
      62. Teleki Zsolt, Cluj Napoca, 514 - 11.29 - A
      63. Ciurca Sorin, Târnaveni, 517 - 15.08 - A
      64. Scurtu Nicolae, Bistrița, 518 - 12.04 - AW
      65. Moldovan Alexandru, Târnaveni, 528 - 10.33 - A
      66. Dezso Attila, Dej, 541 - 11.8 - AW
      67. Botea Fabian, Hunedoara, 544 - 11.17 - A
      68. Stefan Andrei, Târnaveni, 545 - 11 - A
      69. Damian Mircea, Razboieni, 551 - 10.14 - A
      70. Zedler Iuliu, Blaj, 554 - 7.16 - AW
      71. Decean Darian, Sibiu, 564 - 8.03 - A
      72. Bartha Zsolt Attila, Aita Mare, 565 - 7.88 - A
      73. Parcalab Mihai, Bistrița, 573 - 16.8 - A
      74. Olah Remus, Arad, 576 - 12.8 - A
      75. Fazakas Attila, Toplita, 577 - 11.75 - A
      76. Suciu Iacob, Blaj, 592 - 6.33 - A
      77. Barabas Sandor, Toplita, 593 - 10 - A
      78. Motorga Dorin, Targu Mureș, 603 - 8.43 - A
      79. Maxim Cristian, Bistrița, 619 - 11.43 - A
      80. Moldovan Iulia, Ludus, 632 - 14.75 - AF
      81. Lunca Razvan, Târnaveni, 633 - 13 - AJ
      82. Munteanu Gheorghe, Piatra Neamț, 647 - 8.68 - A
      83. Mican Nicolae, Dej, 669 - 15.25 - A
      84. Ciurca Ovidiu, Targu Mureș, 675 - 7.53 - A
      85. Zavalczki Ioan, Dej, 681 - 9.6 - A
      86. Radu Serban, Cluj Napoca, 689 - 16.5 - AW
      87. Nistor Szilard, Siculeni, 693 - 11.38 - A
      88. Ciublea Vichente, Oravita, 697 - 17 - A
      89. Maerean Claudiu, Bistrița, 715 - 13.53 - A
      90. David Cosmin, Hunedoara, 721 - 9.33 - A
      91. Nagy Endre, Reghin, 737 - 14.8 - A
      92. Cernejenco Constantin, Sibiu, 749 - 15 - A
      93. Murgu Ioan, Oravita, 750 - 15 - A
      94. Nagy Mihaly, Reghin, 756 - 10.38 - A
      95. Sarcani Andrei, Targu Mureș, 757 - 6.53 - A
      96. Tarlea Adrian, Deva, 766 - 8.5 - A
      97. Ott Nistor Ioan, Nasaud, 769 - 17 - A
      98. Lovasz Vilmos, Gheorgheni, 783 - 7.2 - A
      99. Csiki Sandor, Cluj Napoca, 785 - 6.57 - A
      100. Balmez Dorel, Oravita, 789 - 16.67 - A
      101. Galfi Levente, Cluj Napoca, 800 - 8.33 - A
      102. Buta Denisa, Târnaveni, 802 - 8.25 - AF
      103. Szabo Szilard, Odorheiu Secuiesc, 838 - 13.33 - A
      104. Veres Janos, Targu Mureș, 841 - 11.5 - A
      105. Lita Daniel, Oravita, 842 - 11.33 - A
      106. Chibulcutean Ioan, Târnaveni, 846 - 6.86 - A
      107. Peter Laszlo, Brașov, 855 - 9.93 - A
      108. Chibulcutean Bogdan, Târnaveni, 858 - 6.71 - AJ
      109. Roman Ovidiu, Bistrița, 878 - 10.75 - A
      110. Mureșan Florin, Deva, 879 - 10.4 - A
      111. Mureșan Dorel, Cluj Napoca, 915 - 11.67 - AH
      112. Miklos Imre, Bradesti, 916 - 8.33 - A
      113. Opris Olivia, Ludus, 929 - 11 - AJF
      114. Trifu Ioan, Bistrița, 948 - 12 - A
      115. Zoltan Tibor, Targu Mureș, 973 - 9.25 - AW
      116. Gligor George, Sibiu, 979 - 5.75 - A
      117. Flore Claudiu, Bistrița, 996 - 7 - A
      118. Coroian Claudiu, Gherla, 1008 - 6.25 - A
      119. Lungu Marius, Oravita, 1015 - 11.33 - A
      120. Benyi Crinel, Târnaveni, 1034 - 13.5 - A
      121. Pacurar Cornel, Blaj, 1062 - 6.67 - A
      122. Moldovan Cristian, Târnaveni, 1064 - 6 - AJ
      123. Nagy Lorincz, Carei, 1100 - 13.8 - A
      124. Moldovan Flavia, Târnaveni, 1111 - 7.67 - AJF
      125. Mihu Dorel, Mediaș, 1114 - 6.67 - A
      126. Dezso Lorand, Dej, 1121 - 14 - A
      127. Miko Istvan, Targu Mureș, 1124 - 14 - A
      128. Zelariu Petru, Târnaveni, 1137 - 13.5 - A
      129. Dabacan Dorin, Târnaveni, 1210 - 16 - A
      130. Socaciu Catalin, Târnaveni, 1245 - 11.5 - A
      131. Vaduva Dan, Bistrița, 1287 - 5 - A
      132. Feraru Marius, Cluj Napoca, 1307 - 8.5 - A
      133. Szilagyi Bela, Targu Mureș, 1353 - 6.67 - A
      134. Manitiu Florin, Sibiu, 1357 - 6 - A
      135. Zakarias Szabolcs, Odorheiu Secuiesc, 1427 - 7.5 - A
      136. Preda Sile, Focșani, 1459 - 8.5 - A
      137. Keszeg Lorand, Targu Mureș, 1569 - 7.5 - A
      138. Sabau Mircea, Târnaveni, 1731 - 12 - A
      139. Tima Bogdan, Alba Iulia, 1752 - 6 - A
      140. Ghioc Stefan, Nasaud, 1757 - 6 - A
      141. Sabau Gheorghe, Târnaveni, 1761 - 6 - A
      142. Barsan Alexandru, Târnaveni, 1795 - 11 - AJ
      143. Iliescu Lucian, Toplita, 1815 - 5 - A
      144. Colcer Nicolae, Toplita, 1960 - 5 - A
      145. Suciu Florin, Targu Mureș, 2077 - 5 - A
      146. Ungvari Evelyn, Targu Mureș, 2078 - 5 - AJF
      147. Ilies Cosmin, Turda, 2601 - 5 - A
      148. Oltean Dragos, Turda, 2602 - 5 - A
      149. Babics Tamas, Gheorgheni, 2983 - 0 - A
      150. Panta Darius, Mediaș, 2987 - 0 - A
      151. Menyhart Attila, Reghin, 3036 - 0 - A
      152. Boeriu Cezara, Targu Mureș, 3083 - 0 - AJF
      153. Cristian Ioan, Reghin, nou - 0 - A
      154. Adorjani Csilla, Targu Mureș, nou - 0 - AF
      155. Sabau Alex Aurelian, Târnaveni, nou - 0 - A
      156. Mark Gyorgy, Reghin, nou - 0 - A
      157. Ujica Marin, Toplita, nou - 0 - A
      158. Ceu Dragos, Targu Mureș, nou - 0 - A
      159. Avram Rares, Targu Mureș, nou - 0 - A
      160. Stef Alexandru, Târnaveni, nou - 0 - A
      Ultima editare de FlorinBN; 09.mai.2014, 20:59.
      TEnergy 05 FX // Viscaria // TEnergy 05 FX
      When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

      Rule no.1 - The ball must reach the table
      Rule no.2 - The ball will return on the table

      Comentariu


      • #4
        Inscrieri Open - on 09-May-14 at 20:11:04

        1. Roman Iulian, Brașov, 3 - 36.51 - O
        2. Gogu Gabriel, Cluj Napoca, 4 - 35.2 - O
        3. Frant Nicusor, Resita, 7 - 28.87 - O
        4. Farkas Gabor, Targu Mureș, 9 - 28.65 - O
        5. Apian Florin, Bistrița, 11 - 27.08 - O
        6. Mocean Dan, Cluj Napoca, 13 - 25.91 - O
        7. Corcoz Costin, Focșani, 18 - 25.64 - O
        8. Nistor Dorel, Bistrița, 21 - 28.39 - O
        9. Leorda Rares, Reghin, 22 - 25.54 - O
        10. Nascu Serban, Cluj Napoca, 23 - 28.1 - O
        11. Nemaciuc Mihai, Suceava, 24 - 23.44 - O
        12. Morosanu Vasile, Suceava, 26 - 24.2 - OW
        13. Carpovici Boris, Fălticeni, 29 - 23.66 - OW
        14. Mosneagu Marius, Fălticeni, 32 - 26.13 - O
        15. Farcas Vlad, Cluj Napoca, 38 - 22.65 - OJ
        16. Zidar Victor, Reghin, 49 - 21.38 - O
        17. Tamas Nagy Jeno, Miercurea Ciuc, 56 - 20.89 - OW
        18. Petrescu Liviu, Pitești, 57 - 27.71 - OW
        19. Avram Victor, Arad, 62 - 25.16 - O
        20. Simion Boby, Cluj Napoca, 64 - 20.02 - OH
        21. Govoreanu Florin, Cisnadie, 70 - 22.36 - O
        22. Sipos Ferenc, Targu Mureș, 75 - 18.97 - OW
        23. Florescu Eleodor, Deva, 78 - 23.03 - O
        24. Meszar Razvan, Arad, 82 - 18.32 - O
        25. Migea Cornel, Sibiu, 86 - 20.96 - O
        26. Pizlaru Ionel, Focșani, 88 - 19.73 - O
        27. Sferlea Marius, Oradea, 105 - 18.3 - O
        28. Muntean Alin, Târnaveni, 132 - 23.09 - O
        29. Miron Mihai, Cluj Napoca, 144 - 18.5 - OH
        30. Sofian Corneliu, Suceava, 178 - 13.76 - AW
        31. Mustocea Andrei, Petrila, 184 - 19.39 - O
        32. Pop Cosmin, Turda, 197 - 22.14 - O
        33. Curut Gabriel, Timișoara, 199 - 18.58 - O
        34. Silveira Alexandra, Cluj Napoca, 211 - 18.4 - OLF
        35. Popa Radu, Deva, 237 - 22.14 - O
        36. Marian Florin, Reghin, 238 - 14.68 - A
        37. Hotico Ciprian, Sighetu Marmatiei, 249 - 20.77 - O
        38. Avram Gabriel, Rădăuți, 251 - 16.2 - A
        39. Kiss Zoltan, Targu Mureș, 266 - 18.63 - O
        40. Marian Calin, Reghin, 275 - 12.14 - A
        41. Stanciu Silviu, Petrila, 301 - 18.58 - O
        42. Parfenie Constantin, Resita, 304 - 11.15 - AW
        43. Stancu Tiberiu, Deva, 305 - 18.29 - OW
        44. Grosan Nicu, Piatra Neamț, 318 - 19.8 - O
        45. Zbancu Leo, Deva, 350 - 23.3 - O
        46. Catinean Vasile, Petrila, 370 - 18.07 - O
        47. Toporas Cosmin, Suceava, 418 - 15.68 - A
        48. Poleac Aurelian, Cluj Napoca, 446 - 16.5 - A
        49. Put Gabriel, Oravita, 448 - 23.33 - O
        50. Simon Csaba, Targu Mureș, 471 - 28.67 - O
        51. Opris Dora, Ludus, 529 - 19 - OJF
        52. Oroszlan Richard, Targu Mureș, 596 - 17.5 - A
        53. Creinicean Liviu, Oravita, 617 - 17.67 - A
        54. Mureșan Iulian, Victoria, 676 - 22.9 - O
        55. Bendris Nicu, Targu Mureș, 751 - 14.47 - A
        56. Farkas Lorant, Miercurea Ciuc, 887 - 18 - O
        57. Cseke Alexandru, Targu Mureș, 1568 - 7.5 - A
        Ultima editare de FlorinBN; 09.mai.2014, 19:11.
        TEnergy 05 FX // Viscaria // TEnergy 05 FX
        When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

        Rule no.1 - The ball must reach the table
        Rule no.2 - The ball will return on the table

        Comentariu


        • #5
          Clasament Open

          1 -- 4
          Roman Iulian - Brașov
          Gogu Gabriel - Cluj Napoca
          Nistor Dorel - Bistrița
          Nemaciuc Mihai - Suceava
          5 -- 8
          Zbancu Leo - Deva
          Petrescu Liviu - Pitești
          Leorda Rares - Reghin
          Frant Nicusor - Resita
          9 -- 16
          Morosanu Vasile - Suceava
          Mocean Dan - Cluj Napoca
          Cozma Catalin - Fălticeni
          Farcas Vlad - Cluj Napoca
          Put Gabriel - Oravita
          Mosneagu Marius - Fălticeni
          Nascu Serban - Cluj Napoca
          Apian Florin - Bistrița
          17 -- 18
          Corcoz Costin - Focșani
          Mustocea Andrei - Petrila
          19 -- 27 loc 3 gr.sup.
          Carpovici Boris - Fălticeni
          Zidar Victor - Reghin
          Tamas Nagy Jeno - Miercurea Ciuc
          Govoreanu Florin - Cisnadie
          Migea Cornel - Sibiu
          Pop Cosmin - Turda
          Grosan Nicu - Piatra Neamț
          Catinean Vasile - Petrila
          Mureșan Iulian - Victoria
          28 -- 36 loc 4 gr.sup.
          Simion Boby - Cluj Napoca
          Florescu Eleodor - Deva
          Curut Gabriel - Timișoara
          Popa Radu - Deva
          Hotico Ciprian - Sighetu Marmatiei
          Stanciu Silviu - Petrila
          Simon Csaba - Targu Mureș
          Opris Dora - Ludus
          Oroszlan Richard - Targu Mureș
          37 -- 3v gr.inf.
          Pizlaru Ionel - Focșani
          38 -- 39 2v gr.inf.
          Silveira Alexandra - Cluj Napoca
          Marian Florin - Reghin
          40 -- 47 1v gr.inf.
          Sipos Ferenc - Targu Mureș
          Meszar Razvan - Arad
          Sferlea Marius - Oradea
          Muntean Alin - Târnaveni
          Miron Mihai - Cluj Napoca
          Avram Gabriel - Rădăuți
          Toporas Cosmin - Suceava
          Poleac Aurelian - Cluj Napoca
          48 -- 56 0v gr.inf.
          Sofian Corneliu - Suceava
          Kiss Zoltan - Targu Mureș
          Marian Calin - Reghin
          Parfenie Constantin - Resita
          Stancu Tiberiu - Deva
          Creinicean Liviu - Oravita
          Bendris Nicu - Targu Mureș
          Farkas Lorant - Miercurea Ciuc
          Cseke Alexandru - Targu Mureș




          Clasament Amatori

          1 -- 4
          Benyi Crinel - Târnaveni
          Andone Claudiu - Cugir
          Baciu Gabriel - Târnaveni
          Lakatos Zsolt - Miercurea Ciuc
          5 -- 8
          Moldovan Iulia - Ludus
          Antohi Ioan - Sighetu Marmatiei
          Ciobanu Gabriel - Vatra Dornei
          Padurariu Costel - Brașov
          9 -- 16
          Cocean Valer - Baraolt
          Radu Serban - Cluj Napoca
          Nica Ionut - Brașov
          Fazakas Attila - Toplita
          Popa Mircea - Brașov
          Dezso Lorand - Dej
          Lungu Marius - Oravita
          Mican Nicolae - Dej
          17 -- 32
          Fancsali Kalman - Lunca de Sus
          Tipser Gabriel - Sighișoara
          Keresztes Zoltan - Gheorgheni
          Petho Mihaly - Racosu de Sus
          Barabas Sandor - Toplita
          Puscas Arpad - Gherla
          Farkas Bence - Targu Mureș
          Nistor Iosif - Siculeni
          Ciublea Vichente - Oravita
          Ciurca Sorin - Târnaveni
          Ordog Zoltan - Reghin
          Cherhat Dumitru - Cluj Napoca
          Vladoiu Gelu - Brașov
          Pop Danut - Dej
          Neamțu Adrian - Gherla
          Parcalab Mihai - Bistrița
          33 -- 48
          Toncean Mircea - Reghin
          Marin Floricel - Brașov
          Florea Vasile - Sighetu Marmatiei
          Kriszta Arpad Lorand - Sanpaul
          Ciobanu Daniel - Blaj
          Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure
          Dani Leo - Arad
          Botea Fabian - Hunedoara
          Cernejenco Constantin - Sibiu
          Ott Nistor Ioan - Nasaud
          Balmez Dorel - Oravita
          Veres Janos - Targu Mureș
          Zoltan Tibor - Targu Mureș
          Nagy Lorincz - Carei
          Zelariu Petru - Târnaveni
          Simon Levente - Targu Mureș
          49 -- 72 loc 3 gr.sup.
          Denes Ferenc - Praid
          Kaposta Victor - Arad
          Antal Denes - Brașov
          Kezdi Janos - Corund
          Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc
          Garaz Mircea - Bistrița
          Nicula Dumitru - Agnita
          Negrean Ioan - Sibiu
          Staicu Dan - Constanța
          Imecs Attila - Miercurea Ciuc
          Groza Florin - Cluj Napoca
          Matei Dumitru - Deva
          Moldovan Doru - Dej
          Anitei Marcel - Cluj Napoca
          Gyorfi Szabolcs - Gheorgheni
          Scurtu Nicolae - Bistrița
          Sava Petru - Cluj Napoca
          Stefan Andrei - Târnaveni
          Maerean Claudiu - Bistrița
          Nagy Endre - Reghin
          Galfi Levente - Cluj Napoca
          Peter Laszlo - Brașov
          Trifu Ioan - Bistrița
          Miko Istvan - Targu Mureș
          73 -- 96 loc 4 gr.sup.
          Janosi Attila - Targu Mureș
          Kantor Imre Zoltan - Reghin
          Ban Peter - Cluj Napoca
          Radu Constantin - Sibiu
          Rozenfeld Cristian - Cluj Napoca
          Kromek Iulian - Cugir
          Dan Andrei - Piatra Neamț
          Hodis Andrei - Gherla
          Bartha Istvan Zsolt - Aita Mare
          Medve Mihai - Reghin
          Vass Sandor - Beclean
          Moldovan Alexandru - Târnaveni
          Damian Mircea - Razboieni
          Olah Remus - Arad
          Zavalczki Ioan - Dej
          Nistor Szilard - Siculeni
          David Cosmin - Hunedoara
          Murgu Ioan - Oravita
          Tarlea Adrian - Deva
          Roman Ovidiu - Bistrița
          Mureșan Dorel - Cluj Napoca
          Pacurar Cornel - Blaj
          Feraru Marius - Cluj Napoca
          Sabau Gheorghe - Târnaveni
          97 -- 100 3v gr.inf.
          Teleki Zsolt - Cluj Napoca
          Moldovan Cristian - Târnaveni
          Dabacan Dorin - Târnaveni
          Zakarias Szabolcs - Odorheiu Secuiesc
          101 -- 113 2v gr.inf.
          Benyovski Bela - Sibiu
          Spaller Tiberiu - Nasaud
          Bumbu Pavel - Razboieni
          Decean Darian - Sibiu
          Bartha Zsolt Attila - Aita Mare
          Maxim Cristian - Bistrița
          Munteanu Gheorghe - Piatra Neamț
          Szabo Szilard - Odorheiu Secuiesc
          Gligor George - Sibiu
          Coroian Claudiu - Gherla
          Mihu Dorel - Mediaș
          Vaduva Dan - Bistrița
          Szilagyi Bela - Targu Mureș
          114 -- 135 1v gr.inf.
          Onet Nicolae - Sighișoara
          Cristea Virgil - Cugir
          Vass Alexander - Beclean
          Dezso Attila - Dej
          Zedler Iuliu - Blaj
          Suciu Iacob - Blaj
          Motorga Dorin - Targu Mureș
          Lunca Razvan - Târnaveni
          Ciurca Ovidiu - Targu Mureș
          Nagy Mihaly - Reghin
          Sarcani Andrei - Targu Mureș
          Buta Denisa - Târnaveni
          Lita Daniel - Oravita
          Chibulcutean Bogdan - Târnaveni
          Opris Olivia - Ludus
          Flore Claudiu - Bistrița
          Preda Sile - Focșani
          Iliescu Lucian - Toplita
          Ungvari Evelyn - Targu Mureș
          Adorjani Csilla - Targu Mureș
          Ceu Dragos - Targu Mureș
          Avram Rares - Targu Mureș
          136 -- 155 0v gr.inf.
          Pralea Constantin - Alba Iulia
          Lovasz Vilmos - Gheorgheni
          Csiki Sandor - Cluj Napoca
          Chibulcutean Ioan - Târnaveni
          Miklos Imre - Bradesti
          Moldovan Flavia - Târnaveni
          Manitiu Florin - Sibiu
          Geodescu Cosmin - Cluj Napoca
          Keszeg Lorand - Targu Mureș
          Sabau Mircea - Târnaveni
          Tima Bogdan - Alba Iulia
          Ghioc Stefan - Nasaud
          Ilies Cosmin - Turda
          Oltean Dragos - Turda
          Babics Tamas - Gheorgheni
          Menyhart Attila - Reghin
          Boeriu Cezara - Targu Mureș
          Sabau Alex Aurelian - Târnaveni
          Mark Gyorgy - Reghin
          Stef Alexandru - Târnaveni

          Absenti nemotivati:

          Colcer Nicolae - Toplita
          Ujica Marin - Toplita
          Barsan Alexandru - Târnaveni
          Socaciu Catalin - Târnaveni
          Mureșan Florin - Deva
          Panta Darius - Mediaș
          Suciu Florin - Targu Mureș
          Ultima editare de FlorinBN; 11.mai.2014, 19:54.

          Comentariu


          • #6
            Antohi Ioan,Florea Vasile , Tintas Pavel , Tintas Adrian -Sighetu Marmatiei ,amatori
            Lemn:Levi Off Fh:Tibhar Evolution,Bh: TSP Curl P-4 Chop
            http://www.tenismasa.ro/

            Comentariu


            • #7
              Vatra Dornei - open

              Hagatis Andrei
              Marcu Vasile
              Blade :Butterfly Timo Boll Spirit
              BH : Tenergy 05Fx
              FH : Tenergy 05Fx

              Comentariu


              • #8
                damian alin amatori

                - - - Actualizat - - -

                damian mircea amatori

                Comentariu


                • #9
                  Mocean Dan - Cluj - Open

                  Comentariu


                  • #10
                    Din Reghin la amatori:
                    Marian Florin
                    Marian Calin
                    Medve Mihai
                    Biro Istvan
                    Ordog Zoltan
                    Vita Istvan
                    Nagy Mihaly
                    Nagy Endre
                    Cimpean Ioan
                    Cristian Ioan
                    Lupescu Nicolae

                    Comentariu


                    • #11
                      Din Bistrița la amatori:

                      Maxim Cristian
                      Maerean Claudiu

                      Comentariu


                      • #12
                        Din Nasaud la amatori:
                        Spaller Tiberiu
                        Damian Vasile
                        Ghioc Stefan
                        Oltean Dorel
                        Ott Nistor Ioan
                        Roman Ovidiu

                        Comentariu


                        • #13
                          Anitei Marcel cluj amatori

                          Comentariu


                          • #14
                            Tamas KORABIAN-CLUJ-amatori
                            Razvan MORAR-CLUJ-amatori
                            Adrian PASCU-CLUJ-open
                            Crestem CAMPIONI! Antrenam INTELIGENTA! CS VOINTA Cluj

                            Comentariu


                            • #15
                              Kriszta Arpad Lorand, Kulcsar Lorand si Lorincz Ferenc Attila din Sanpaul la amatori!
                              Lemne: DHS Hurricane Long W997
                              FH: DHS Hurricane Neo 3 nationala blue sponge 2,1/ 40
                              BH: DHS GoldArc 8

                              Comentariu


                              • #16
                                Somlea Darian si Groza Alexandru - Cisnadie, amatori

                                Comentariu


                                • #17
                                  Cu mare placere > Dani Leo > Amatori > Arad >
                                  Cu multa munca si perseverenta, am reusit !!! > https://www.facebook.com/video.php?v=10152877317254608

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    se inscriu din Cluj Napoca la amatori Teleki Zsolt, Galfi Levente si Csiki Sandor

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Postat în original de Gress Vezi post
                                      Cristian Ioan
                                      - este nou?
                                      TEnergy 05 FX // Viscaria // TEnergy 05 FX
                                      When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

                                      Rule no.1 - The ball must reach the table
                                      Rule no.2 - The ball will return on the table

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Postat în original de spaller Vezi post
                                        Ott Nistor Ioan
                                        - la open
                                        TEnergy 05 FX // Viscaria // TEnergy 05 FX
                                        When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

                                        Rule no.1 - The ball must reach the table
                                        Rule no.2 - The ball will return on the table

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Gogu Gabriel, Cluj-Napoca, Open


                                          Sent from my iPhone using Tapatalk

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            La amatori:
                                            Petho Mihaly - Racosul de Sus
                                            Cocean Valer - Baraolt
                                            Bartha Istvan-Zsolt - Aita Mare
                                            Bartha Zsolt-Attila -Aita Mare
                                            Lorincz Laszlo - Aita Mare

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Matei Dumitru - Deva - amatori

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Vladoiu Gelu...Brașov...Amatori
                                                Hobby: Motoare si ski !
                                                http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Imecs Attila - Miercurea Ciuc - amatori
                                                  BL = Levi Sintech ALL-
                                                  FH = Joola Badman reloaded
                                                  BH = Tibhar Super Defense 40

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X