Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A+ BUCURESTI VIva Sport Club 31 mai 2014

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Brulea Petre, Ploiești
    Mnta Viorel, Baicoi
    Ion Cristian, Cocorasti
    Toti la amatori

    Comentariu


    • Din Campina la amatori:
      Pop Alexandru
      BH: Donic Bluestorm Z1 Turbo
      Blade: Huieson V1 ALL+
      FH: Donic Bluestorm Z1 Turbo

      Comentariu


      • Ma retrag
        Fh: Xiom Vega Europe(Friend Advice) )
        Blade: Back To Kreanga.... Kreanga Carbon
        Bh: Xiom Vega JAPAN.. (my pasion)

        Comentariu


        • Uta Adrian - Open

          Comentariu


          • Se inscrie la AMATORI jucatorul
            - Baluta Silviu, din București.

            Comentariu


            • Dumitru Gheorghe - Open

              Comentariu


              • Sorescu Mircea, Paulesti, amatori

                Comentariu


                • ANUNT IMPORTANT:


                  Pentru ca desfasurarea turneului sa fie cat mai fluenta, in sprijinul participantilor, organizatorii au definitivat organizarea turneului astfel:

                  1 Turneul de Amatori va incepe la ora 9,30 la Viva Sport Club; numarul maxim de jucatori amatori 192 - 189+3 wild card

                  2 Turneul OPEN va incepe la ora 9,30 la Top Tenis Arena; numarul maxim de jucatori la OPEN 144 - 141+3 wild card. Desfasurarea fazei eliminatorii la OPEN (incepand din optimi -primii 16) va avea loc la sala VIVA SPORT.

                  3 Confirmarea inscrierilor la fiecare sala pana la ora 9,15. Orice intarziere poare insemna neinscrierea in concurs. Daca exista riscul sa intarziati, va rog sa anuntati telefonic (pentru amatori la sala VIVA Sport - Dan Bodeanu 0745 340 668; pentru OPEN la sala Top Tenis: Mihai Bodeanu 0722 676 461);

                  4 Daca numarul de participanti inscrisi la Amatori va depasi 192, jucatorii amatori vor avea posibilitatea sa se inscrie la categoria OPEN, numarul de locuri fiind mai mare decat cel preconizat.
                  Astfel, vom evita transferul unui numar mare de jucatori intre sali la mijlocul turneului.

                  Comentariu


                  • din Botoșani -Salavastru Petru-amatori

                    Comentariu


                    • Din Buzău Codreanu Laurentiu la amatori

                      Comentariu


                      • Darmaz lon -amatori

                        Comentariu


                        • Va rugam daca se poate sa ne ajutati cu oferte de cazare si nr de tel din apropierea Viva Sport Club.Multumim!!

                          Comentariu


                          • Arion Costel - Marasesti - amatori
                            Bl: Primorac off+
                            fh: Tibhar evolution MX-P
                            bh: Tibhar evolution MX-P

                            Comentariu


                            • Savu Ovidiu se retrage!!
                              Blade - Timo Boll ZLF - OFF
                              FH - Xiom Sigma II Pro
                              BH- Xiom Sigma II Pro

                              Comentariu


                              • La antrenamente nu am mai fost deloc dar o sa incerc sa ajung la concurs, din Craiova la Open Raducan Bogdan.

                                Comentariu


                                • Postat în original de Dan2 Vezi post
                                  ANUNT IMPORTANT:


                                  Pentru ca desfasurarea turneului sa fie cat mai fluenta, in sprijinul participantilor, organizatorii au definitivat organizarea turneului astfel:

                                  1 Turneul de Amatori va incepe la ora 9,30 la Viva Sport Club; numarul maxim de jucatori amatori 192 - 189+3 wild card

                                  2 Turneul OPEN va incepe la ora 9,30 la Top Tenis Arena; numarul maxim de jucatori la OPEN 144 - 141+3 wild card. Desfasurarea fazei eliminatorii la OPEN (incepand din optimi -primii 16) va avea loc la sala VIVA SPORT.

                                  3 Confirmarea inscrierilor la fiecare sala pana la ora 9,15. Orice intarziere poare insemna neinscrierea in concurs. Daca exista riscul sa intarziati, va rog sa anuntati telefonic (pentru amatori la sala VIVA Sport - Dan Bodeanu 0745 340 668; pentru OPEN la sala Top Tenis: Mihai Bodeanu 0722 676 461);

                                  4 Daca numarul de participanti inscrisi la Amatori va depasi 192, jucatorii amatori vor avea posibilitatea sa se inscrie la categoria OPEN, numarul de locuri fiind mai mare decat cel preconizat.
                                  Astfel, vom evita transferul unui numar mare de jucatori intre sali la mijlocul turneului.
                                  Postat în original de Zosim1 Vezi post
                                  La 236 de jucatori in sistemul clasic cu grupe de 6-7 jucatori desfasurarea turneului la sectiunea amatori intr-o singura sala cu 21,23 mese,cred ca este cam mult.Succes organizatorilor.EMI
                                  Ma bucur ca s-a ajuns la un calcul rational in ceea ce inseamna capacitatea de desfasurare a turneului in sistem clasic ,acesta limitind nr de participanti in functie de nr de mese /locatie.Dorinta mariri nr de participanti este posibila doar prin aplicarea altor sisteme de joc.


                                  ""4 Daca numarul de participanti inscrisi la Amatori va depasi 192, jucatorii amatori vor avea posibilitatea sa se inscrie la categoria OPEN, numarul de locuri fiind mai mare decat cel preconizat.""

                                  Daca nr de inscrisi ajunge la 192,cei care doresc sa se inscrie in continuare au posibilitatea sa se inscrie la Open,sau in functie de clasament cei care stau bine in clasament inainteaza pe lista de inscrieri si cei care raman pe lista de asteptare au posibilitatea de a se inscrie la Open ,adica cei de la locurile 1000-3000 sau noi au posibilitatea sa se inscrie la Open.
                                  Scuze Dane,dar nu am inteles anuntul,si la turneul final stii ca au aparut discutii pe tema asta,si este bine sa se puncteze f. clar cum se va proceda.
                                  Succes EMI

                                  Comentariu


                                  • La Amatori: Eugeniu Danila, București
                                    Blade: Garaydia Tamca 5000
                                    FH: Xiom Omega VII Tour
                                    BH: Xiom Omega VII Tour

                                    Comentariu


                                    • Postat în original de Bogdan Raducan Vezi post
                                      La antrenamente nu am mai fost deloc dar o sa incerc sa ajung la concurs, din Craiova la Open Raducan Bogdan.
                                      Daca mai precizai ca joci si cu "soft", precis imi dadeau lacrimile...

                                      Sa ai bafta !
                                      Rudius

                                      Comentariu


                                      • Dupa cite stiu eu despre Amatur .....si stiu destule ,deoarece urmaresc aceasta miscare de mult timp,domnul Dan Bodeanu a contribuit substantial la acest sistem de joc,chestie extraordinara......nu cred ca nu se va descurca si la acest "COMPLICAT" turneu,unde am inteles ca-l va ajuta si Florin Apian,alt veteran al acestor turnee....ca organizator,nu pirit ca altii.........SA AVETI O ZI EXCELENTA!!V.FODORAN

                                        Comentariu


                                        • Se retrag
                                          Andone Claudiu
                                          Cristea Virgil
                                          Kromek Iulian
                                          4/3 din oameni au probleme cu fractiile

                                          Comentariu


                                          • Postat în original de titicostel Vezi post
                                            Daca mai precizai ca joci si cu "soft", precis imi dadeau lacrimile...

                                            Sa ai bafta !
                                            Exista o explicatie domnule!!!Omul n a jucat demult timp.Paleta lui cu soft a stat uitata in gradina casei , pe undeva pe peluza.Acuma cu ploile astea multe crescu ceva vegetatie pe reverul paletei .Niste iarba cu tepi lungi.Ce rost sa o mai cureti. Iei paleta asa inerbata si mergi la turneu la Bucale.C asa i in tenis!!!Joaca si omul cu ce poate.

                                            Comentariu


                                            • Movileanu Flaviu - Targoviște - Amatori
                                              Movileanu Darius - Targoviște - Amatori

                                              Comentariu


                                              • Postat în original de titicostel Vezi post
                                                Daca mai precizai ca joci si cu "soft", precis imi dadeau lacrimile...

                                                Sa ai bafta !
                                                Cu tine sti ca am jucat numai cu soft soft si am avut numai victori dar la concurs sa am si eu o victorie o sa vin cu iarba, ne vdm miercuri la sala sper sa ajung acum sigur imi iei un set hahaha te pup Danut

                                                Comentariu


                                                • Matei Razvan
                                                  Poenaru Adrian
                                                  Bradatanu Lenuta
                                                  ---------------București - Amatori

                                                  Luta Petre - Open
                                                  BUTTERFLY TIMO BOLL ZLF
                                                  XIOM OMEGA VII PRO
                                                  GAMBLER ZERO

                                                  Comentariu


                                                  • Postat în original de norther Vezi post
                                                    Matei Razvan
                                                    Poenaru Adrian
                                                    Bradatanu Lenuta
                                                    ---------------București - Amatori

                                                    Luta Petre - Open
                                                    Domnul Luta a parasit Corabia Amatorilor si a prins un vapor mai mare. Bafta multa la Open!!!!

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X