Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu B: Cupa AmaTur a comunei Corund 2014 09 august.

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Un turneu super reusit.
    Felicitari tuturor concurentilor,organizatorilor,sponsorilor si nu in ultimul rand bucatarului care a facut un supergulas!

    Comentariu


    • Felicitari si tenismenilor din T-VENI pt. locurile ocupate !!!

      Comentariu


      • Postat în original de alinguru Vezi post
        Felicitari GELU esti greu tare !!!
        Da, ?s greu tare, ...si tu esti nemotivat,...poate ?i ceri scuze lui Pali
        Hobby: Motoare si ski !
        http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

        Comentariu


        • Felicitări Gelu !


          Lemn : Nittaku Septear ; InnerForce ALC
          FH: Xiom Omega IV Elite ; Joola Maxx
          BH: Xiom Omega IV Elite ; Joola Maxx .... No more Anti .. Game

          Comentariu


          • Felicitari tuturor ! In special D-lui Gelu care a castigat turneul . Multumesc Dl. Nelu si Alin ! Un turneu frumos !
            BL: Butterfly Timo Boll Forte
            BH: Butterfly Tenergy 80
            FH: Butterfly Tenergy 80

            Comentariu


            • Imi cer scuze asta e situatia PALI

              - - - Actualizat - - -

              Si nu in ultimul rind pe d-l PALI organizatorul turneului pt. munca depusa la fiecare turneu !!!

              Comentariu


              • Felicitari, Gelu! Felicitari tuturor premiantilor si organizatorilor!

                Comentariu


                • Waaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuu!!!!!Ce s-antamplat acolo de i-a calcat "Sultanul" pe toti in picioare !!????
                  (asa-i daca esti prieten cu....Dulgheru'!!)
                  Felicitari Gelu pentru performanta deosebita pe care ai realizat-o!!
                  O remarca personala pentru tanarul Cristi Moldovan care s-a "cocotat" acolo sus intre cei mai buni!!
                  I love table tennis !

                  Comentariu


                  • Florine, am facut o singura modificare in clasament. Dimineata o sa pun cu aceeasi modificare si pe prima pagina.

                    Postat în original de tokosp Vezi post
                    Clasament Open / Amatori

                    1 -- 4
                    Vladoiu Gelu - Brașov
                    ...
                    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
                    Tel : 0742 257 995

                    Comentariu


                    • Multumesc !
                      BL: Butterfly Timo Boll Forte
                      BH: Butterfly Tenergy 80
                      FH: Butterfly Tenergy 80

                      Comentariu


                      • Felicitari Gelu! Hai Brașovul! Mii de multumiri ORGANIZATORILOR! Frumos si adevarat.
                        TuRama II

                        Comentariu


                        • Felicitari Dl. Gelu pentru victorie! Felicitari tuturor concurentilor si organizatorilor! A fost un turneu foarte frumos, de aceea am tinut mult sa participam. Si nu in ultimul rand, BRAVO CRISTI!!!

                          Comentariu


                          • Postat în original de tokosp Vezi post
                            Finala: Grosan Nicu - Vladoiu Gelu: 0-3
                            (9-11, 7-11, 11-13)
                            Gelutule, ma uimesti ! Deci Mediașul n-a fost "noroc". Sa traiesti sultane ! Felicitari !

                            Comentariu


                            • Multumesc tuturor celor ce m-au felicitat, tuturor celor ce m-au infrant, tuturor care au acceptat infrangerea, tuturor din galerie care au fost destul de numerosi, si binenteles organizatorilor in frunte cu Pali, care ne-au omenit cum se cuvine.

                              Am inceput cu aripa dreapta destul de avariata, m-am calificat in inferioare pe loc 4 (la setaveraj), m-au invins prietenii, dar tot raul spre bine,...si uite asa am fost catapultat din grupa 10 in grupa 2 superioare(Tamas J, Denes Antal si Mircea Popa), si cu putina modestie ma opresc aici.
                              Hobby: Motoare si ski !
                              http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                              Comentariu


                              • Felicitari Gelu!!.Ai jucat foarte bine.A fost un turneu foarte bun.Bravo Pali.

                                Comentariu


                                • Felicitari d-nu Gelu ... cred ca a-ti schimbat ștergătoarele , musca lumea (Echipa din Cluj : Vlad , Danut si Bobi)

                                  Comentariu


                                  • Felicitari Gelutu !

                                    Ma repet ...., rezultatele au inceput, continua sa arate si sa confirme pasiunea si ambitia de care, din nou, ai dat dovada !!!
                                    Imi pare foarte rau ca nu am putum onora invitatia lui Pali de a participa la acest concurs, care s-a ridicat la inaltimea asteptarilor ...... Sper ca data viitoare sa nu fiu de serviciu ...

                                    Bravo echipa !!!!!!
                                    Blade - Butterfly Zhang Jike Super ZLC
                                    FH - Butterfly Tenergy 05 FX
                                    BH - Butterfly Tenergy 05 FX

                                    Comentariu


                                    • Postat în original de Aly78 Vezi post
                                      Felicitari Gelutu !

                                      Ma repet ...., rezultatele au inceput, continua sa arate si sa confirme pasiunea si ambitia de care, din nou, ai dat dovada !!!

                                      Bravo echipa !!!!!!
                                      Eu cred ca stiu secretul acestei reveniri de forma... .Cand devi Socru Mare simti ca intineresti .
                                      Am dreptate sau nu?

                                      Felicitari si pe curand.EMI

                                      Comentariu


                                      • Buna dimineata!

                                        Ultimele poze postate ieri (in afara dedicatiei catre Florin despre repetarea filmului Sipos-Tamas de la Odorhei) erau din inferioare.

                                        Revin acum cu cateva instantanee din superioare, cand ne-a vizitat si Andras Fejer-Konnert - care de altfel se pregateste pentru primele dueluri din noua editie a Bundesligii I - si ne-a oferit si cateva materiale cu autografe - s cand deja ceaunul era gata...

                                        FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
                                        Tel : 0742 257 995

                                        Comentariu


                                        • Optimi:



                                          Sferturi:

                                          FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
                                          Tel : 0742 257 995

                                          Comentariu


                                          • Semifinale:



                                            Finala si spectatorii sai (47 la un moment dat):

                                            FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
                                            Tel : 0742 257 995

                                            Comentariu


                                            • Premierea (doi dintre sponsori au primit si ei la randul lor cate-o distinctie din ceramica):

                                              FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
                                              Tel : 0742 257 995

                                              Comentariu


                                              • Diseara cand mai ajung la calculator voi posta si cateva impresii, concluzii si multumiri.

                                                Insa pana atunci primele si cele mai importante multumiri trebuie aduse - din nou - celor vare ne-au onorat, raspunzand pozitiv invitatiei la Corund, dintre care circa 66% am fost prinsi pe poza de grup de dinainte de strangerea meselor.
                                                Fara prezenta voastra munca organizatorilor si aportul partenerilor n-ar fi avut rost...


                                                FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
                                                Tel : 0742 257 995

                                                Comentariu


                                                • Multumim de primirea calduroasa prietenilor din Corund.
                                                  Felicitari organizatorilor,colaboratorilor,sponsorilor si tuturor participantilor.

                                                  Comentariu


                                                  • Felicitari lui Cristi Moldovan si lui Sorin Ciurca pentru clasarea pe lucuri fruntase, dovada ca in Târnaveni se "face" tenis de clasa. Daca Sorin confirma forma buna care i-a adus trofeul la Deda, Cristi este marea surpriza. Incet dar sigur urca ... spre locul unde aerul este rar si medaliile stralucitoare. La mai mare, Cristi !

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X